Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mystral kikötője - A rév

Go down 
+99
Zaine Warhurst
Galina Sergeevna Ivanova
Dorian Deamer
Gareth Evans
Numa Zayna Javuz
Mia Andersen
Claire Michelle Violance
Gyulai Rebeka
Slash Daniels
Cornelia Brown
Rachel Williams
Elton Ricci Dixon
Krónikás
Zoé Calylas
Ashi Angel
Mikaela Johnson
Daemon Wexler
Athalie Rapace
Völgyesi Félix
Héderváry Fruzsina
Conrad Dietrich
Noel
Jane Swan
Aristarkh Y. Zhukov
Elijah Donovan
Alice Sinclair
Mikael Hargreaves
Raven Dragonov
Raiden Carvex
Thomas Gledhill
Patrick Davis
Nikolai
Brian Valentine
Bruno Stora
Illya Imbecairwen
Scott Reid
Serafina Damiana
Christian LeNoire
Alinox Ingren
Jessica Turner
Mona Braxton
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Brianne Layton
Kyle Brensley
Leonard Harris
Josephine Moore
Elisaveta Varlock
Andrew Palmers
Hecate Lunadea
Victor
Mordred Wasimir
Skye Annis
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Zoey Fleming
Becky Rider
Havasi Zoárd
Richard Woolgar
Octavia Blackwood
Wera A. Flinders
Charles Hellrain
Alestor Firneus
Miroslav Volodya
Dimitrij Volodya
Takoda Turner
Magdalena Kristina
Noah Cromwell
Connor Diamond
Hunyadi Péter
Sverkir Erik Bergstrom
Nana Black
Aysha Darkblood
Catherine Waters
Caleb Valerious
Isabella Bartolo
Lisa Renfield
Zeph Reaver
Ruby Rose Re
Dominic Mildor
Antionette La Sallio
Marcus Mccannt
Nathaniel Cornwlade
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Ryan Bourton
Troy Clayton
Jasmine Miels
Ariadne Keel
Michelle Norton
Joseph Mcdilen
Josh Barker
Nil Moriarty
Daphne Alucard
Varg Yrjanfrost
Noah Dannard
Mordana Liward
Mesélő
103 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-14, 9:13 pm

*Ahogy ott üldögél, egy régi, római hajós dalt dúdolgat magában, épp csak hallani lágy hangját, mely nem kifejezetten egyedi, de azért kellemes tud lenni ha valaki vevő az újhullámra ^^. Mindenesetre, mikor valaki közeledik a mólón nem fordul meg, sőt, még pálcát sem ránt, mert a léptekből ítélve nem valami kigyúrt hajósinas akar keménykedni neki, s nem is sietősek a léptek, hogy valami történne. Helyette az illető a szabad oldalára ül le, majd lassan a lány felé fordítja tengerzöld tekintetét, s elmosolyodik, ahogy a fiú köszön neki, hiszen ő mit sem sejt az amnéziáról.*
-Szervusz, Troy, én még mindig Via. * Mosolyog a másikra, hiszen ő szimpla tréfának tartja ezt a bemutatkozást.*
- Engem? Ugyan miben zavarnál?* Néz meglepetten a lány, majd újra a tenger fele pillant, s egy kicsit látszik, ahogy gondolatai máshol járnak, talán épp a széllel kélnek útra, el a messzi délre, a mediterrán tengerek melege irányába. Lassan azért sikerül visszakormányoznia énjét a jelenbe, majd újra a másikra pillant.*
- Hogyhogy erre fele? Talán téged is honvágy gyötör vagy csak szimplán vonz az ismeretlen? Vagy csak nyugtalan vagy a sirályoktól te is? *Érdeklődik a lány. Közben az ocelot a másik oldalon felkel, s óvatosan a móló széléhez kúszik, hogy megnézze magát a víztükörben, bár a hullámok miatt nem igazán sikerül neki. Mivel Troy nagyon nem törődik vele, így ő sem csinál ügyet a srácból, minek, max ha Viára merne támadni.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-14, 9:27 pm

* A dúdolgatott dallamot hallja, és ezért sem igazán szeretné megzavarni a másikat, a tevékenységében. Mikor odaér mellé a dal is elhalkul, így tud szólni is. Egy röpke bemutatkozással kezd, mert miért ne, de úgy tűnik, hogy megint olyanba botlott, aki őt ismeri, csak épp fordítva ez nem így van. Leül, és úgy tekint a lányra, és tesz fel egy kérdést. *
- Örvendek, akkor ismerjük egymást?
* Egy apró mosoly bujkál az ajkai szegletében, ami nem sokáig marad ott, amolyan üdvözlésképp, na meg a jó modor miatt. Igazából az is lehet, hogy azért mosolyog vissza, mert rá is rá mosolyogtak. Valamelyik a három közül, de lehet, hogy ez mind vegyítve van ebben az egy apróban. Illedelmes ezért egy olyan kérdést is rak fel, hátha éppenséggel egyedül szeretnének lenni, csak most megzavarta. A meglepett nézésre nem igazán tud reagálni, de a kérdésre megvonja a vállát. Igazából maga se tudja, hogy miben zavarja, de soha sem lehet tudni. *
- Az álmodozásban, elmélkedésben. Nem tudom, nagyon úgy nézel ki, mint aki nem ezen a világon lenne. Baj van?
* Szemeiben felcsillan a kíváncsiság, és az érdeklődés, ha már egyoldalú az ismeretség, akkor csak kérdezhet ilyet. Meg amúgy is megkérdezné, ha csak most ismerné meg. Nem tudhatja, hogy épp a másiknak milyenje van, így a biztonság kedvéért inkább kérdezget. Ő is eltekint a horizont felé, és akkor fordítja vissza a fejét, a zöld szemekhez, mikor egy kérdést tesznek fel neki. *
- Csak szimplán levegőzni volt kedvem, és másfelé nem tudok menni csak erre, ha valahova ki is szeretnék lyukadni.
* Fejt ki egy hosszabb itt lét felőli választ, majd egyik kezével megvakarja a feje búbját. Túl sok egyszerre ez a rengeteg kérdés, így figyelmen kívül hagyja, mert végül is megválaszolta. Reméli, hogy ezzel megelégedik Vio, mert jelen pillanatban mást nem tud mondani, mint az igazságot. Nem is tudja, miért lenne oka hazudni, amikor nem igazán szokott, csak szépíteni a dolgokon, de szerinte az még belefér a füllentésbe. A szemeit nem veszi le a lányról, hanem visszadobja a labdát. *
- És te miért vagy itt? Lógatod az orrod, szerelmi bánat, vagy csak szimplán friss levegő?
* Kicsit sok mindent tesz fel, de válogatási lehetőséget is ad, de az elől sem zárkózik el, hogyha egy egyedi választ kap. Hátrapillant, hogy jön-e még valaki, hátha Vio csak vár valakire, de mikor nem lát senkit, ismét a mellette ülőn van a tekintete. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-14, 9:38 pm

* A kérdésre meglepetten néz most már tényleg a fiúra, s a biztos kedvéért rá is kérdez nála.*
- Troy minden rendben van?* Ilyeneket azért nem kérdez hogy megtámadtak, ittál, kábszereztél vagy ilyesmi, mert hát kitudja, mitől ilyen a fiú, majd az orrára köti, ha akarja, mindenesetre furcsa a fiú, az egyszer biztos.*
- Baj? Dehogy, inkább csak... nem is tudom. Honvágy, meg kicsit... jót tenne valami levegő változás. Kicsit úgy érzem hogy... nem is tudom. Megfojt már ez a sötétség, ami körbelengi ezt a helyet, meg úgy néhány embert is. Szívem szerint felszállnék az első bárkára, ami délnek megy és meg sem állnék, amíg meleg levegő és napsütés nem éri az arcom. * Mondja kissé csüggedten, bár lehet csak a szokványos őszi depresszió az oka, jó kérdés. Bár annyira nem depressziós, csak lehangolt. Nincsenek öngyilkos hajlamai vagy ilyesmi. Újra a fiúra pillant inkább, hogy reméli, nem ijeszti meg a hangos elmélkedésével.*
- Vagy úgy. Nos, a lehetőség adott, akár egy hajóval is, de Mystral is egész nagy, bár az idő kicsit már hűvös a bolyongásra, meg sem az erdő sem a hágó nem olyan hely, amit tanácsos éjjel látogatni. tapasztalat!*Teszi hozzá, felemelt mutató ujjal, majd visszarakja kezeit zsebeibe, hiszen ott mégiscsak melegebb, mint kint, amikor a szél is ennyire fúj.
A kérdésekre nem felel azonnal, mivel ekkor éles kiabálás ordítás hangzik fel, majd nehéz fém gördül a fémen, ahogy a vasmacskát felszedi a kereskedők hajója, s lassan, de biztosan távolodni kezd a parttól. Via nosztalgikus mosollyal figyeli, s csak ezután szólal meg.*
A három megállapításból a második nem illik rám, a többi igen, bár gondolom ez már leesett, bár az is igaz, annyira nem konkrét az ok, hogy rossz kedvem legyen. Fene tudja, talán csak rossz előjel vagy ilyesmi. Nem tudom, nem vagyok látó, és a családban sem tudom hogy lenne bárki is.*Vonja meg a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-14, 10:02 pm

* Felvonja a szemöldökét, mert nem érti, hogy miért kérdez vissza, de lehet, hogy csak elfelejtette, hogy amnéziás. Ekkor jut eszébe, hogy lehet nem is tudja, hogy mi történt vele, így elhúzza a száját, és sóhajt egyet. *
- Persze, csak amnéziás vagyok, és nem igazán emlékszek arra, hogy amióta visszatértem volna, találkoztunk-e.
* Fejti ki a válaszát, és reméli, hogy Vio ezzel már tiszta képsorokat kap, elvégre nem szeretné, hogyha drogosnak vagy egyéb ilyen embernek nézni. Tovább lép, és már a másik állapota is szóba kerül, amikor megtudja, hogy nincs baj egy pici mosoly tükröződik az arcán, de ahogy hallgatja a kissé akadozó mondatokat, el is tűnik a végére. Szívesen mondaná, hogy most menjenek el valamelyik országba, de ez túl korai lenne, hiszen fogalma sincs, hogy mennyire is ismerték egymást, vagy milyen viszonyban voltak, így inkább letesz erről, pedig a levegő változás neki is jót tenne. *
- Néha én is, így vagyok vele. Miért nem szedsz össze valakit, barát, barátnő, akivel kiruccanhatsz egy hétvégére valahova,
* Dönti oldalra enyhén a fejét, érdeklődve, mert ez azért más megfogalmazás, mint ami elsőnek a fejébe került. Legalább megtudja, hogy kik a barátai, hogy kiket kérdezzen a lány felől, ha valamit tudni szeretne. Nem gondolta, hogy depressziós lenne Vio, de azért érdeklődik a, hogy léte felől. Mikor újra találkozik a tekintetük a szemeiben felcsillan a tudás vágy, hogy mennyi mindent szeretne tudni a másikról, de ezeket, majd szép sorjában felteszi. A hangos elmélkedést, egy mosollyal az arcán díjazza. *
- Tudom, de végül is nem olyan fontos. Az erdőt messzire elkerülöm este, mióta Diana-val találkoztam ott. Eléggé fájdalmas találkozás volt.
* Sóhajt egyet, mert nem szeret arra visszagondolni, hogy komoly veszélyben forgott az utódnemzése. A felszólításra, az előtte lévő ujjra összpontosít. Nem is szeretne, most elmenni, most, hogy talált társaságot. Követi a kezeket a zsebekbe a tekintetével, és alig hallhatóan kifúj egy kisebb adag levegőt. Jól esik most neki ez a kissé hideg, csípős esti levegő. Már tesz fel pár kérdést, mikor eléggé nagy ricsajt hall, aminek az lesz a következménye, hogy odafordítja a fejét. Nem igazán szereti a nagymacskákat, így reméli, hogy nem szökik ki az állat a ketrecből. A kérdéseire csak ezután kap választ, mire a lányra emeli a tekintetét. *
- Ilyen velem is előszokott fordulni, hogy csak szimplán rossz kedvem van, vagyis inkább máshogy fogalmazok. Lehangolt vagyok, bár ez manapság megint előjön...
* Az utolsó öt szónál eltekint a víz felé, és itt most Aysha-ra gondol, hogy nem tudja mi is van vele, és amúgy az egész kapcsolatukkal, mert neki feltűnt, hogy nem egészen viselkedik úgy, mint egy szerelmes, aki nagyon is együtt szeretne lenni a párjával. Gondolatai egy másik útra terelődik, hogy talán Miranda-nak igaza volt vele kapcsolatban, hogy csak megakarta magának szerezni. Ez nagyon is lelohasztja a kedvét, mert ha valóban, így van az fájó pont lenne a lelkében. Egy sirály károgása zökkenti ki a gondolataiból, és a mellette ülőre emeli a tekintetét, és tovább folytatja a beszélgetést. *
- Nem szoktál olvasni, hogyha ilyen lehangoltabb vagy? Valami jó krimi, vagy vígjátékszerűség, kicsit viccesebb könyvek, vagy képregények?
* A szemöldökei fent vannak a homlokán érdeklődésképpen. Valahogy bele kell vágni a lecsóba, és az érdeklődési kört veszi elsőnek figyelembe. Lehet, hogy most a képregénnyel valami újat mondott, de amíg nem néznek úgy rá, mint valami UFO-ra, addig nem fűz hozzá semmilyen magyarázni valót. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-14, 10:17 pm

-Ohh... Nos, ez elég sok mindent megmagyaráz. * Mondja a lány meglepetten, de legalább abban megnyugodhat, hogy nem valami tudatmódosító szer hatása alatt van a srác. kezet nyújt neki a lány újra, az érintése meleg, hála a zsebeknek.*
- Nos, akkor csak a tisztázás kedvéért, Octavia Blackwood, Cruoris, törzsgyökeres római. Ő pedig Betelgeuse, a famulusom.* Mutat az ocelotra, majd újra zsebébe mélyeszti a kezét, s magában hümmög, hogy vajon ezt hogy sikerült összehoznia Troynak.*
- Hm... a gyógyítónál nem próbálkoztál? Lehet tudna segíteni, hogy visszanyerd az emlékeid, ha zavar, vagy ilyesmi.* Próbálkozik a lány, bár néha eléggé áldásos tud lenni, ha az ember megszabadulhat néhány emlékétől.
Troy ötletére csak felsóhajt s elhúzza a száját.*
- Amíg nem végeztem a vizsgáimmal, nem mehetek el, még vissza van a Toxikológia, azon túl akarok lenni, a Halotti mágia megvan, így annyira nem félek, hogy mi lesz mégis előbb ezen akarok túl lenni. A lányok - Aysha, Diana és Jane- most épp nem tudom merre járnak, mert vizsgaidőszakban hajlamos vagyok lelépni úgymond a térképről, és ilyenkor kevés emberrel találkozom. Dimitrijt meg nem merem megkérni ilyesmire, mert így sem úgy sült el a dolog, ahogy szerettem volna, mikor közöltem vele, hogy bemutatnám otthon. * Foglalja össze sötéten a tényállást, épp csak az a bizonyos kis viharfelhő nem szór most villámokat a feje felett és nem esik rá az eső egy ültő helyében, pedig maga az ég tiszta, ezért is van olyan hideg, s emiatt látszanak szépen a csillagok, például épp a Betelgeuse is, melyről az ocelot kapta a nevét.*
- mert mit ügyködtetek ti az erdőben vele?*Sandít a másikra, mert eddig nem egy csajozós típusnak ismerte a srácot, de ki tudja, lehet ez az amnézia dolog kissé kifordította magából Troyt, és most minden nőnemű egyedre rámászik, ha teheti vagy ilyesmi, bár Via ezt személy szerint most nem tapasztalja.*
- Olvasni szeretek, épp csak nem most... most nincs türelmem. Ilyenkor sajnos sok mindenhez nincs, se a zenéhez, se a rajzolgatáshoz. Ilyenkor tudod mi a legrosszabb? Hogy semmi értelmeshez nincs kedvem, legszívesebben törnék zúznék, és elfáradnék. épp csak nem vagyok két lábon járó sorozatgyilkos sem őrült, és nem akarom hogy mások annak nézzenek, így nem kezdek el vázákat a falhoz csapkodni vagy ilyesmi.* Láthatóan pedig menne neki, hátha az feldobja a hangulatát, vagy valami esti balhé, amikor valakit padlóra küldhet.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-14, 10:49 pm

* Az amnéziás bevezetés is megvolt, és a meglepődő mondatra nem válaszol semmit, mert nem tudna mit mondani. Ezzel eléggé kivesézte a bemutatkozást, meg az egyéb bajokat. A kéznyújtásra letekint, mert nem érti, hogy miért nyújtják a kezét, de mikor meghallja, a bemutatkozást, egy mosollyal az arcán megfogja a lány kezét, ami igazán jó meleg. A famulusra rátekint, és bólint vele kapcsolatban, hogy ne nézzék bunkónak. *
- Tehát római vagy. Milyen Olaszország? Valami látnivaló, amit érdemes megnézni? Elviszem Diana-t, aztán körbe nézünk ott is.
* Az utolsó mondatot csak amolyan magának mondja, mert ezt feljegyzi a fejében. A hümmögésre, értetlenül pillant a másikra, mert nem érti, hogy miért hümmög, mit talált ki, meg ilyenek. Nem kell sokat várnia, mert mire nyílna az ajkai, hogy megkérdezze mi van, már kapja is a választ. *
- A gyógyító nem normális. Én nem megyek oda vissza, még a végén lekötöz, és kísérletezik velem.
* Forgatja meg a szemét, és a horizont felé bámul. Már megszokta, hogy nem igazán tud semmit, de ez sem zavarja, hiszen, így rá van kényszerítve, hogy utána nézzen a dolgoknak, ami nem is baj, mivel szeret olvasni, és kutatni. Fel is vet egy ötletet, hogy menjen el valamerre Vio, hogy jobb kedve legyen a levegő változást ítélve. *
- Értem. Hát Aysha-val én sem tudom, hogy mi van, mert nagyon eltűnt, amit nem igazán nézek jó szemmel. Minden lány ilyen, hogy fél év után ráun a barátjára, vagy csak engem tisztel meg ezzel?
* Kicsit kiakadt ezen, de nem emeli fel a hangját, ugyanúgy érdeklődve kérdez. Próbál érzelem mentesen beszélni, de ez nem megy neki, mivel igen is zavarja, hogy nem keresi fel, és még egy levelet sem ír neki, hogy mi van vele, vagy, hogy esténként legyenek együtt, sétáljanak, vacsora, meg stb. Dimitrij említésére, összeráncolja a szemöldökét. *
- Fura, de lehet, hogy még nem érzi úgy, hogy a szüleidet meg kéne ismernie, nem? Vagy van valami egyéb dolog is?
* Lehet, hogy most nagyon is belekérdez a magánügybe, de legfeljebb nem válaszolnak, amit nem bán, ha így van, mert elvégre, nem ismeri őt, és nincsenek is olyan jóban, hogy barátság lenne köztük. Feltekint a csillagokra akaratlanul is, és mikor az erdős rész jön, egy fájdalmatlan emlék ugrik be neki, amire rá is kérdeznek. *
- Ez hosszú történet. A lényeg, hogy be volt kötve a kezem, mert eltört, és a gyógyító meggyógyította, majd utána mentem egy kicsit sétálni. Erre egy kővel dobtak meg, ami pont eltalálta a fájós kezemet. Elindultam, hogy megnézzem ki volt az, és Diana-t találtam ott, de ő azt hitte, hogy én vagyok a ballon kabátos ember, aki megakarja erőszakolni őt, így elég kellemetlen helyen talált el.
* Tekint le az ágyéki részére, hogy mutassa mit is ért a kellemetlen hely alatt. Eltér most a tárgytól, mert megszeretné újra ismerni Vio-t, így kérdéseket tesz fel elsőnek a könyvekről, de egészen elmennek más irányba, ami nem okoz neki problémát. *
- Pedig általában leszokta nyugtatni az embereket, ha ilyen állapotban olvasnak. Ez mondjuk személytől függ, csak gondoltam nálad is beválik. A törés-zúzás az fájdalmas. Vagy is attól függ, hogy mit is teszel. Ha magadban teszel kárt, mert olyan kedved van, akkor tényleg fáj, de amúgy meg olyan értékes dolgokat tehetsz tönkre, amit lehet, hogy megbánsz később, mikor újra jó kedved lesz.
* Ez csak a személyes véleménye, általában őt felvidítja a könyvek, hogyha olvas. Azt nem tudja, hogy Vio mennyire is más személyiség, mint ő, de ahogy hallja a mondatokat, egészen különböznek, ami nem is baj. Tovább érdeklődik, hátha találnak valami olyat, amitől vidámabb lesz a lány. *
- Mi van a sporttal? Az sem jó? Mondjuk egy kis úszás, vagy futás?
* Mindkettő feszültség oldó, bár nem nevezné hangulat javítónak, de attól még ellazulhat mindkettőtől. Most nem veszi le a tekintetét a lányról, hanem végig őt nézi, ahogy kapja a válaszokat. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-14, 11:06 pm

Olaszország gyönyörű, Róma pedig Európa vakító mosolya. De várj... te nem Ayshával jársz? Páthatóan a kettő kicsit neki furcsa, hogy ennek ellenére Dianat akarja egy ilyen gyönyörű helyre elvinni.*
- Lehet ez úgymond lendítene kicsit a dolgon. Amúgy nem tudom, szerintem egyén függő, hogy ő hogy látja a kapcsolatotokat, meg téged is, meg neki milyen a beállítottsága ezzel az egésszel, mennyire... új vagy nagy élmény neki, vagy nem is tudom. Nekem eszembe sem jutna Dimet megcsalni vagy ilyesmi.* Próbálkozik tanácsot adni bár annyira nem tudja, milyen is a kapcsolata a srácnak a lánnyal, és tény hogy Ayshának is megvan a maga története amire nem lenne elég nemhogy fél de egy mise sem.*
- Nem tudom, lehet. Igazából nehéz őt ki ismerni mivel nem az a fajta, aki sokat beszél, pláne nem a gondolatairól vagy az érzéseiről. Meg kicsit... különös családból jön, amennyire sikerült kivennem a szavaiból. AZ orosz vér merőben más mint az olasz. Mondhatni jég a tűzzel szemben, nyár a tél ellenében.* Igyekszik valami jó hasonlatot találni.
A gyógyítós részen viszont felvonja a szemöldökét. Ő még nem találkozott vele, így véleményt sem tud róla mondani.*
- Mert? Rád mászott vagy mi? Ha meggyógyított akkor meg mi a gond? elvégre, ez a dolga, nem?* Ő legalábbis ebben a hitben él, hogy egy medimágusnak ez a dolga, pláne egy ilyen veszélyes helyen, ahol mágus tanoncok gyakorolnak, itt még a baleseti ráta is magasabb.
Hallgatja közben az erdei történetet, s mivel ismeri mindkét főhőst, így nagyjából igyekszik elképzelni, s mikor a ballon kabátos részhez ér, igyekszik nem felnevetni, maximum egy mosoly suhan át az arcán. Máris megérte találkozni a sráccal, kissé feldobja a lányt, bár nem az, hogy szegényt jól ágyékon csapták, hanem ahogy elképzeli Dianat, pláne a darus telepátia után. Furcsa picit, mondhatni, tendál rendesen a szőke fele, de ettől függetlenül bírja a lányt.
Érdeklődve hallatja viszont a fiú okfejtését, plusz a sportos felvetést is, de megrázza a fejét, bár valami mosoly féle újra ott játszik a szája szegletében.*
- Nem, most az sem. Tudod, alapvetően egy csendesebb fajta vagyok, meg ahogy Dimitrij mondta, kissé konzervatív, ahogy pedig a kedves édesanyám mondja, a csendes őrült. * Vigyorodik el, hiszen apja is ilyen, bár ez nem negatív jelző volt a felmenőtől a lányra, csak amolyan ironikus megjegyzés.*
- Néha nekem is jól esne úgy isten igazából kikelni magamból vagy nem is tudom de nem megy ez olyan egyszerűen ha az ember a megszokások , a hagyományok és a szabályok rabja néha, de azt hiszem, leginkább önmagamé, mivel a legnagyobb ellenfelem a saját lényem, én szabom magamnak a legnagyobb határokat, mivel igyekszem sok mindenhez igazodni. Így pl nem igazán venné jó néven, ha a kis családról az a hír járná, hogy a legifjabb hölgyemény mondjuk részegen bulizta végig a new yorki kiruccanását vagy ilyesmi, Remélem, érted mire gondolok.

Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-14, 11:36 pm

* Tudja, hogy furának hangozhat, hogy Diana-val akar Olaszországba menni, de mikor számon kérik rajta, el is mondja ennek az okát, amit remél, hogy meg is ért Vio, mert ő ebben a helyzetben nem tudja, hogy mit tegyen. *
- Elvileg, de. De már nem tudom, hogy mit gondoljak. Diana-val meg megbeszéltük, hogy fogunk utazgatni, mert együtt voltunk Párizsban, és akkor felvetődött, hogy menjünk máshova is.
* Mondja el a dolgokat, és próbál közömbösen viselkedni, semmi érzelemmel, mert végül is nem akar semmit Diana-tól, vagy is csak ezt bizonygatja magának, amíg ott van Aysha. Vele tisztázni kéne egy-két dolgot, de már nem akar veszekedni, és tuti, hogy ezt békésen nem tudják megbeszélni. Nem is akarja őt elveszíteni, de ahogy ezeken gondolkozik, túl sok minden merül fel benne, hogy mi, hogy van. *
- Elvileg szerelmes belém. Látod, túl sok az elvileg, én ezt nem látom, és nem is érzem rajta, hogy így lenne, mert az egy dolog, hogy mondja.
* Válaszol a mondatra, mert ő nem, így látja a dolgokat, de lehet, hogy egy külső szemlélő többet tud mondani. Ő is meghallgatja a másikat, és szívesen segítene, de ehhez nem ért, különben az ő kapcsolata sem süllyedt volna el idáig. A hasonlatokat érti, és így tényleg nehéz lehet a másikkal együtt lenni, de a szerelem nem ismer akadályt, így csak megfog oldódni. Bólint is rá, mikor a szavait hallja, hogy ne nézzen, úgy ki, mint akit nem érdekel, mert ez nem igaz. A gyógyító is szóba kerül, aki szerinte kicsit flúgos. A lány megállapítása jó, de valahogy neki más a véleménye erről, ami meg is oszt. *
- Igen, de szerintem kéne neki valami újítás. Például ne úgy beszéljen velem, mint egy orvostan hallgatóval, aki minden szakszóval tisztában van. Nem értem, miért olyan nehéz, simán csak azt mondani, hogy eltört pár ujjad, ez, és ez a teendő, ezt alkalmazom, stb.
* Kicsit hosszasabban fejti ki a történetet, és majd Vio eldönti, hogy ebből mi olyan fontos, és mi nem. Szerinte tényleg úgy beszélt vele, hogy érteni kéne neki, és nem tudta volna leegyszerűsíteni. Végül is, ezen már túl esett, és az utána való napot is elmeséli, hogy mi történt az erdőben. Látja a mosolyt a másik arcán, és elkönyveli magában, hogy talán jó kedvet teremtett. Ez neki is mosolyt csal az arcára, amit nem is rejteget. Még egy dolgot hozzáfűz a gyógyítóhoz, ahogy végignéz Vio-n. *
- Vicces, és fura lett volna, ha rám mászik, bár tett egy fura megjegyzést.
* Tényleg egy megjegyzés, amit viccből mond, mert nem hiszi, hogy tényleg rámászna egy diákra, bár megnézné, hogy mivel kápráztatna el egy fiút. Közben megint gyors téma váltás, amit megpróbál követni, és egy hosszabb kifejtés után kap egy másféle kifejtést, amitől már vigyorog is a lány, és ez melegséggel önti el a szívét. *
- Akkor csak azt tudom mondani, hogy át kell vészelni ezeket a napokat.
* A feje szintén enyhén oldalra billen, mert szereti ezt a fajta fejhelyzetet. A lábait törökülésbe helyezi, és az ölébe helyezi a kezeit. Azokkal elkezd játszani a nadrág szárával, miközben hallgatja Vio-t. Amint hallja, kicsit megáll a játszadozásban, mert nem tudja, hogy a sporttól, hogy jutottak el a részegedésig, mert lehet, hogy elaludt közben, vagy valahogy áttértek. Magában vállat ránt a dolgon, mert legalább megy a beszélgetés. *
- Értem mit mondasz. Tehát akkor nem vagy az a fajta, akit meg lehet hívni egy italra, és úgy beszélgetni. Inkább a tettek embere van?
* Bólint egyet, és komolyra fordítja a szót. Nem mostra gondol, bár ez nem igazán hangzik ki a szavaiból, de mindegy is. Nem szeretné, hogyha félreértés lenne, hogy Vio-t, meghívja egy italra, de csak nem féltékeny a barátja. Ha igen, akkor megint a gyógyítónál köt ki, és ki tudja, hogy mi fog történni. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-15, 12:11 am

* Csendesen hallgatja a másikat, s kissé sok az elvileg a mondatokban, legalábbis szerinte, és ez nem túl jó jel.*
- Nézd, nem vagyok egy szerelmi szakértő, de én azt mondom, előbb tisztázd Ayshával hogy ki merre mennyi és utána menj Dianaval vakációzni, aztán ha valami történik, mindenkinek tiszta a lelki ismerete. * Foglalja össze a véleményét, s reméli, ezzel nem gázol bele a másik lelki világába. Bár önmagában ez az egész szerelmi téma néha nagyon nem egyszerű, bár ez a maga esetére nem igaz, inkább csak még túl újak még egymásnak, vagy ilyesmi.
A gyógyítón kicsit meglepődik de vállat von.*
- Hm, lehet csak megszokta, hogy így beszél, nem biztos, hogy téged akart vele szekálni. Charlie, az egyik unokatestvérem azt mondta, beléjük nevelik ezt a fajta... beszédmódot, muszáj ezt használniuk, és emiatt rögzül. * Fejti ki azt a kevéske háttér információját, amivel userke is rendelkezik. Aztán elneveti kissé a feltételezésen magát.*
- Nem lennél kicsit... fiatal neki? Még a végén megront.* Csípkelődik kicsit a lány a másikkal, bár nem azt feltételezi hogy nem volt még nővel, sőt, ha valaki Ayshával jár, tuti nem marad sokáig szűz.
Csak csendben bólint a másik szavaira, hogy valahogy túl kéne élni ezeket a napokat, épp csak ilyen környezetben ez néha elég nehéz tud lenni, meg már kicsit szabadulna innen de hát azok a fránya vizsgák...*
- Nem, nem erről van szó, épp csak nekem is tudnom kell viselkedni és őrizni a családunk jó hírét. Ennyi. Én is szoktam bulizni meg minden, de ne én legyek a szalagcímen hogy elkötöttem Charles thesztrál hintóját vagy valami, érted. * Na igen, bár lehet akkor, ha lenne ilyen a pasasnak és ő elkötné, nem érné meg azt sem, hogy szalagcím lehessen belőle, maximum ha valaki ügyesen tud darabokból exhumálni embert vagy ilyesmi.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-15, 12:41 am

* Sok minden megfordul a fejében a kapcsolatával kapcsolatban, amit most nem részletez, de az elvilegekből ki lehet szűrni, hogy mire is gondol nagyjából. Vio meglátása helyes, de semmi nincs Diana-val köztük, csak barátkoznak, ami szerinte nem baj, hiszen ebben a világban mindenkinek jól jön egy barát a háznál. *
- Igen, de bármennyire is megőrülök, én nem fogom felkeresni, kíváncsi vagyok, hogy mennyire húzza, hogy mennyire is hiányzok neki. Pénteken voltunk fél évesek, és nem csinált semmit. Se levél, se találkozás. Diana-val meg csak barátok vagyunk, nem fog semmi sem történni.
* Egy mosolyt is hozzácsatol, bár azt nem említi meg, hogy nem kellett sok, hogy szájon puszilja a másikat, de mégse tette. Ez is azt bizonyítja, hogy ragaszkodik Aysha-hoz, de ha így folytatja a lány, akkor a szerelem hamar kifog múlni benne. Nem gázol bele a lelki világába Vio, mert maga is tudja, hogy kívülről elég furán veszi ki a dolog, de reméli a magyarázata kicsit megvilágosítja. A gyógyító viszont annál inkább unszimpatikus neki. A meglepődésre, és a váll vonásra, rátekint, és kíváncsi a válaszra. *
- Lehet, de ez így akkor is fura. Mikor visszakérdeztem, akkor meg játszotta az eszét, hogy hű, de milyen sok mindent tud, meg hasonlók. Nem bírom az ilyeneket.
* Nem tudja, hogy hogyan is van, mert elég sok mindent elfelejtett az amnézia során, de ezt nem fogja részletezni, inkább hallgat a lányra. A nevetésre mosolyog, mert akkor már el is érte a nem előre betervezett célját, tehát már vidám Vio. Kicsit áttérnek a felnőtt dolgokra, és a kijelentésre, vállat von. *
- Attól nem kell félni, már rég megvagyok rontva. Mellesleg nem a kor számít, hanem, hogy ki, hogy viszonyul a dolgokhoz. Lehet, hogy fiatal vagyok, attól még lehetek isteni az ágyban. Ez kb. olyan megfogalmazás, hogy nem a méret számít, ha jól használják... Na, jó ebbe most túlságosan is belementem, bocsánat.
* Mondja lazán, majd a végére, azért nyitott témaként hagyja meg, és inkább elnézést kér. Nem szokott ilyenekről beszélni, de ha feldobják a labdát, akkor megpróbálja elkapni, és visszaütni. Kérdés, hogy mennyire sikerül. Neki már az siker élmény, hogyha egy kicsit vidámabbak lesznek körülötte. A csipkelődést érzi is, de nem reagál rá különösebben, van annyira egoista, hogy tudja ezeket. Mielőtt még tovább haladnak elfojt egy ásítást. A levegő most egészen elbódítja, így még felel az utolsókra. *
- Igen, de néha el kéne engedned magad. Ez csak nem olyan nagy bűn.
* Kicsit nyújtózkodik, majd rátekint Vio-ra, és ha nincs több mondanivaló, akkor egy mosolyt jelenít meg az arcán, majd megszólal. *
- Mi lenne ha bemennénk, vagy maradni szeretnél még?
* Kérdezi meg udvariasan, és ha a válasz az, hogy vele tart, akkor addig elkíséri ameddig el nem válnak az útjaik, ha meg nem, akkor elköszön tőle itt, és úgy sétál vissza a kastélyba, hogy az ágyába lefeküdjön. *
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-15, 12:57 am

-Pedig te vagy a pasi, neked kéne odaállni elé, hogy hé kislány, A vagy B? Aztán kezdjen vele amit akar, de te akkor is maradj az eredeti érveidnél, nem szabad hogy a rózsaszín ragacs elvakítson, világos?*Igyekszik kicsit felvértezni a fiút, ha már Ayshával fog szembe kerülni mert ismeri annyira a lányt, hogy ez nem lesz egyszerű meccs. Na nem akar a lánynak rosszat, mert bírja őt is, de ez a huzavona nem tesz jót Troynak, és hát a srácot is bírja azért.
A gyógyítós dologra nem tud mit mondani csak vállat von.*
- Passz, nem ismerem, még szerencsére nem volt dolgom vele. De nézd, ha ettől függetlenül jól dolgozik, akkor viseld el. Vagy vigyél neki vörös rózsát meg egy üveg bort és mutasd meg, mit tudsz. * Ölt nyelvet a másikra, majd elneveti magát. Érdekes lenne, ha Troy épp a gyógyítóval kezdene kavarni, Ayshát tuti megenné érte a méreg is. Elvégre, tizenhét évesen egy felnőtt nővel, nos, az igazi trófea lenne a srácnak, az tuti.*
- Hm én ezt úgy ismerem, hogy nem a méret a lényeg, hanem hogy játékos-e. *Vigyorodik el a lány s csak bólint a másiknak, hogy igen, ez járja egy ideje bár lát ebben logikát amúgy is a lány, bár tapasztalata még nincsen, hiszen technikailag még szűz. Jót derül ennek gondolatára, hogy pont ő beszélget ilyesmiről Troyyal, de legalább jó kedve lett kicsit, hála a srácnak. * ~ Hm... lehet jót tett neki ez az amnézia dolog, múltkor nem voltunk ennyire közvetlenek. ~ * Gondolja magában s természetesen örül.
Újra a másikra pillant, s egy kicsit elgondolkodik a másik szavain.*
- Hm, lehet benne igazság. Tudod mit? Ha el akarsz menni Rómába Dianaval, elmegyek veletek, mint idegen vezető és házigazda, persze, csak ha nincs ellene kifogásod. * Mondja a lány, majd újra a tenger fele pillant, s jól esően vesz levegőt, élvezve a sós tenger illatát. Mikor a fiú bemenetelre invitálja bólint s felkel, majd int az ocelotnak is, hogy induljanak befele, s majd csak a tornyoknál búcsúznak el egymástól, egy-egy puszival.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-21, 6:44 pm

*Most érkezik egy újabb hajó, ezuttal jön és nem megy a lány a faluból. Kicsit hűvös van ugyan, az idő is eléggé borongós és már sötétedik, de muszáj néhány dolgot vennie, amennyiben arra adja a fejét, hogy Oroszországba megy a Volodya családhoz. Már a gondolatra is összeugrik a gyomra, de hát muszáj és ki tudja, talán még jól is elsülhet a dolog. Koppan a csizmája a rév talaján ahogy kilép a csónakból végre, s elindul a kikötőben. Fekete bőr csizmát visel, farmert, fekete téli, szövetkabátot, sötétlila sálat és fekete bőr kesztyűket. Mellette pedig egy ocelot lépked határozott, mégis ruganyos léptekkel, egy-egy hideg széllöket után pár lángcsóva tűnik fel a bundáján, ő sem szereti a hideget.*
Vissza az elejére Go down
Richard Woolgar
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Richard Woolgar


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás : 2010. Sep. 17.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-21, 6:56 pm

*Richard, igazán kezdte unni a ''pörgés,, nélküli életet ezért úgy döntött elugrik a szigetre, hogy ott ő majd kitalál valamit. Magára húzott egy sötét árnyalatú farmert, amin több helyen is szakadás volt, és egy ezüst lánc lógott le róla. Aztán magára kapott egy fekete pólót, és föltette ezüst nyakláncát, amiről egy kereszt lógott.
Csónakba ült, és elég gyorsan megérkezett a kikötőbe. Pénzt hozott magával, cigarettát is, így nem kellet már visszafordulnia. Szájába tett egy szál kék Bond cigarettát, és rágyújtott, majd elindult szép lassan a kikötőben. Néhány ember volt csak ott, és egy vele egy idős lány, bizonyára diák. A cigarettát egy pillanatra kivette a szájából, és megszólította a lányt.*
-Szia! Nem az iskolából való vagy véletlen?
*Társaság nélkül nem lehet pörögni. Lazulni kel egy kicsit a vizsga előtt.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-21, 7:04 pm

*Már javából a kikötő felénél jár, mikor leszólítja valaki hátulról. Kissé felvonja a szemöldökét, ahogy megfordul. Érdekes egy figurának tartja, bár a kommunikációs készségén még lehetne finomítani. Azért csak bevárja a srácot, majd mikor odaér hozzá akkor válaszol.*
- Szervusz de igen. Cruorises vagyok!* Mondja a másiknak bár Betre pillant, hogy ha más nem az ocelot lehetne eléggé egyértelmű jele, hogy diák, más nem nagyon szaladgál egzotikus állatokkal, maximum aki már túl van a Jelmágián.*
- Segíthetek valamit?* Kérdezi előzékenyen, elvégre, lehet új a srác és kissé el van tévedve vagy ilyesmi, legalábbis Via van ilyen jóhiszemű, alapvetően mindenkihez pozitívan áll, sőt, ritkán zárkózik el a második esélytől is. Betelgeuse érdeklődve szagol bele a levegőbe, s bár érzi a férfiparfüm illatát, a cigaretta füstös is, s mikor féletlenül elkap egy kisebb füstfelhőt, prüszkölve megrázza a fejét, s inkább odébb megy. Tűz elemi létére a füstöt nem minden formában szereti.*
- Ugyan, ne finnyáskodj. Ha tudnád te néha miket hagysz magad után, mikor épp lobbanékony hangulatodban vagy.* Szól rá a famulusra a lány, elvégre nem egy holmiját gyújtotta már fel neki a famulus.*
Vissza az elejére Go down
Richard Woolgar
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Richard Woolgar


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás : 2010. Sep. 17.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-21, 7:20 pm

*A lány bevárja őt, Richard hamar be is éri, aztán, feltesz neki egy kérdést a lány, lényegében, van is amire kíváncsi Richard.*
-A városban merre találok egy italboltot?
*Erre valóban kíváncsi, még ha most nem is feltétlenül szükséges ezt tudnia, de majd lesz olyan helyzet, amikor igen. Hiszen, egy kis ital mindig jól jön, ezért ha már erre járt, be nézz egy boltba és vásárol.
Összehúzott szemöldökkel pillant az állatra, ami igen csak furcsa, hiszen nincs nagyon ilyen a környéken.*
-Ez is egy olyan... Familiáris?
*Még csak hallott róla hogy van ez a rendszer, mivel nem rég jött vissza az utazásáról, ahol szert tett egy igen csak más típusú kedvencre, amihez még szüksége lesz egy engedélyre a házvezetőtől hogy megtarthassa. De hát, majd szerezz, csak nem olyan kőszívű itt a vezetőség, ha inni és cigarettázni lehet, akkor bizonyára megengedik egy Hippogriff tartását is az iskolában...
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-21, 7:26 pm

- A véres hajnal fogadóban. S sörük hideg. a boruk finom.*Foglalja össze a lány, s eléggé szűkszavú kissé, talán mert azt sem tudja, kivel beszélget éppen.*
- Konkrét italbolt nincsen, mindenki maga szerzi be innen onnan egyébként, ami kell neki. * Azért erről mégiscsak tudjon a srác, mert a véres hajnalban sem lehet minden félét kapni , maximum ottani fogyasztásra.
A második kérdésre viszont felvonja kissé a szemöldökét, ezek szerint nem mindenkinek tiszta még ez a rendszer. Majd lehet mondja valamelyik sentinelnek ha összefut velük, hogy mi a szitu.*
- Aham. Jelmágián lehet ilyen teremteni, mint vizsgagyakorlat, bár nem tudom, aki nem akar annak mi lehet a feladat, mert szerintem jobb ez, és könnyebb is.* Vonja meg a vállát a lány.*
- Amúgy nem olyan nehéz maga a jelmágia, érdemes belőle hamar elmenni, csak oda kell figyelni kicsit.* na igen, neki is emiatt lett 90 és nem 100, mert lemaradt egy varázsige a dologból.*
- De azért érdemes velük vigyázni, Betelgeuse nyugodtabb jellemű de van olyan, amelyik eléggé kegyetlen tud lenni, néha ok nélkül is.* Húzza el a száját, mert ilyet már ismer, sajnos.*
Vissza az elejére Go down
Richard Woolgar
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Richard Woolgar


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás : 2010. Sep. 17.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-21, 7:33 pm

-Szóval nincs konkrét ital bolt. Na remek.
*Nem mostani fogyasztásra kellet volna, hiszen, még Richard se nagyon szeretne berúgni a vizsgára. Annak, igazán kellemetlen következményei lehetnek.*
-Na remek, még egy ilyet is csinálnom kel a Hippogriff mellé...
*Igen, elég lett volna az is, bár inkább csinál egy ilyet mint valami nehezebbet. De jelenleg, újdonsült kedvencének is találnia kéne egy nevet, no meg, lerendezni azt hogy hadd tartsa meg az állatot.*
-Az érzelmeiket te szabod meg mikor megteremted őket igaz?
*Csupán egy kérdés, kíváncsi rá, hiszen úgy lenne a legjobb ha ő dönt róla hogy hogyan viselkedjen az állata.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-21, 7:38 pm

*A lány felvonja a szemöldökét a fiú megjegyzésén, hiszen nem nagyon érti miről van szó, de nem szól bele az ő dolga, meg amúgy is úgy tűnik neki elsőre, eléggé felszínes figurával van dolga, így nem is törődik a kérdéssel igazán.
Helyette inkább a másikra válaszol, pontosabban először bólint, s utána válaszol.*
- Igen, ez így van. De ezt elméletben már tudni kell a vizsgára, ott nem kapod meg azt a leírást kézhez, amit kiadtak a könyv mellé a tanárok, és be sem viheted, hanem úgy kell bemenned, hogy már tudod, mit fogsz csinálni, ellenkező esetben sajnos megbuksz mert ez teszi ki a vizsga nagy részét.*Adja meg a választ a srác kérdésére, hiszen volt már olyan, aki azt hitte, hogy a famulushoz mellékelt könyvben a leírás van, nem pedig egy hozzávaló a kész állathoz.*
- Érdemes figyelembe venni a saját képességeid és személyiségedet, ill. hogy mennyire praktikus a dolog, mert egy kisebb állatnak pl annyira nem szükséges az álcázás, egy nagynál viszont jöhet jól vagy épp a szárnyak, mert az tuti el fog bírni, de Bet szárnyakkal sem tudna magával vinni, mert kisebb fajta.* Mutat az ocelotra, mely kb a lány derekáig ér, s inkább fürge, ruganyos felépítésű, semmint vaskos, markáns megjelenésű.*
Vissza az elejére Go down
Richard Woolgar
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Richard Woolgar


Hozzászólások száma : 75
Csatlakozás : 2010. Sep. 17.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-21, 7:45 pm

-Remek. Akkor kénytelen leszek megkeresni valakit, mert én ebből valahogy kimaradtam ebből.
*Kissé összevonta szemöldökét, aztán a háromnegyed részben elszívott cigarettát a földre dobta, és eltaposta. Felemelte bal kezét, és az órájára nézett. Kissé elhúzta a száját tekintve hogy nem sokára kezdődik a vizsgája.
Aztán, a lány belekezd a magyarázásba, amit Richard biztosan nem fogja komolyan venni, egyszerűen kitalál valami állat alakot, kiválassza a képességeket és kész. Még ha van is igazság abban amit a lány mondott, nem igazán szokott Richard megakadni az elméletnél.*
-Na én most megyek... Kösz! Szia!
*Egyet biccentett még fejével, aztán megfordult és megindult egy csónak felé.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-11-21, 7:50 pm

*A lány is leveszi, hogy eléggé felszínes, így nem is szól egy szót sem, csupán biccent Betnek, aki mituán a fiú ellépett tőlük, mancsát a papír csikkre helyezi, s nemes egyszerűséggel elégeti, s nem marad utána más csak por. A lány csak int a fiúnak, majd sarkon fordul s körülbelül az első bolt után el is felejti szinte a találkozást, hiszen vna ennél jobb dolga is, s amúgy is épp az foglalkoztatja, hogy fogja túlélni ezt a családi látogatást kedvesénél, pontosabban a szülőkkel. mert egy dolog, hogy az ő szülei milyenek, de hogy Dimé nem olyanok, abban egyelőre holt biztos a fiú elmondásai alapján, hiába akarta tegnap kicsit felvidítani még a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Mystral kikötője - A rév - Page 9 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-12-23, 1:23 am

*Bár nem régen még egész nagy hacacáré volt, az iskolát valamelyest sikerült rendbe hozni. Legalábbis ahogy Nil végig sétál , a jelenleg csendes folyosókon, úgy véli. Ő is részt vett a harcban, bár inkább a felsőbb szinteken, és bizonyára nem volt olyan nagy ott mint ami lent volt az Aulába, talán ezért is úszta meg néhány karcolással ami a kezén , és a nyakán is látszik, és amit most speciel látni se lehet, hiszen egy fekete farmer, illetve bőrkabát van rajta. Nem véletlenül jött Mystralba egy levelet kapott Nathtől. Még az életbe nem dumált a fiúval, bár tudja, hogy bár nem vérszerint de amolyan mostoha tesónak is lehetne hívni, elvégre Demien a gyámja, neki meg Sideris, kíváncsi hogy mit akarhat.Így aztán mint ahogy a levélbe szól, Mystralra megy pontosabban a révbe. Bizony most kezdi csak észlelni, hogy a veszély elmúlt és bár nagy csata árán, de talán most már tényleg vége ennek az egész Charles korszaknak , ami több időt ölelt fel mint kellett volna. látszik az egész kiállásán, hogy sokkalta nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb, bár szeretné már megkeresni Daphne-t is, hiszen nem találta a lányt a harc után, és reméli hogy nem történt semmi baja, hiszen nagyon aggódik a leányzóért, még ha tudja is hogy szívós és ügyes egy teremtés. Mikor átér a révbe úgy tűnik ő érkezett oda elsőnek, így aztán csak lassan vissza néz a suli fele, egy fura mosoly jelenik meg az arcán. Kicsit nyugodt de egyben elgondolkozó is, végül szórakozottan kikap egy szál cigit a zsebéből, majd begyújtva a benzines öngyújtóját rá is gyújt, majd a füstöt eregetve figyeli , mikor tűnhet fel a másik fiú.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Mystral kikötője - A rév - Page 9 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-12-23, 1:38 am

*Miután a harc véget ért, Nathaniel még pár embert elkísért a gyógyítóhoz, majd mindezek után pedig az ő egyetlenével volt. Szerencsére Rose-nak nem lett nagy baja, csak pár karcolás, akár csak a fiúnak, de most már túl van a fürdésen, na meg a levélen is, mi szerint éjfél tájt majd várná Nilt a kikötőben. Hát, tényleg nem beszéltek eddig túl sokat, de tudják, hogy ki a másik és most ez a fontos Nath-nek. Valószínűleg nem csak ő volt jóban Demiennel, de Nil is Siderissel, így hát a vért, melyet a démontól szerzett most hosszú bőrkabátja zsebébe rejtette, méghozzá a belsőbe, majd a csizma felhúzása után már útnak is indult. Fekete ruhát visel most teljesen, haja kissé kócos, de mégis jól áll a helyes és sármos fiúnak. Tudja, hogy dolguk van és talán menni is fog minden a terv szerint, így érkezik meg ő is a kikötőbe és rögtön ki is szúrja a hosszú hajú fiút. Na nem tudja, hogy mi a jó az ilyen hosszú hajban, hiszen itt nem egy diáknak ilyen, de neki megfelel a sajátja, ezt jobban szeretik a lányok, na meg kevesebb is vele a baj.*
- Üdv Nil. *köszön rá és ha minden igaz, akkor kezet is fognak fogni egymással. Na de Nath int neki, hogy menjenek félre és ha minden igaz, egészen egy sötét sikátorig fog elsétálni a fiúval. Lehet, hogy Charles-t már legyőzték, de sose lehet tudni, hogy kik ólálkodnak még erre.*
- Figyelj, segítened kell. Tudom, hogy közel álltál Siderishez... nem tudod véletlenül, hogy hol lehet? Vagy esetleg Demien holtteste? Tudod, a magiszter asszonyt nem találtam a szobájába...*teszi még hozzá, miután feltette a nagy kérdést, hiszen ha Nil nem tudja, hogy merre van a nő, bizonyára gond van.*
- Sideris nem vett részt a harcban, tehát ha nem tudod, hogy hova ment, akkor lehet, hogy nem lesz könnyű dolgunk. *hű, még neki se tűnt fel, hogy mennyire belevágott a dolgok közepébe, de talán nem lesz gond és szót értenek... na meg, itt a lehetőség, hogy Nil is kérdezzen.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Mystral kikötője - A rév - Page 9 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-12-23, 1:53 am

*Mivel figyeli, hogy ki jön, így kiszúrja a másik fiút, akit már látásból ismer, hiszen azért mindketten itt vannak egy jó ideje. A kézfogásra természetesen válaszol, kinyújtva a kezét, és röviden meg is rázza a másikét.*
-Üdv.....Nathaniel*köszön a srácnak, persze egyből értve a szóból, el is indul vele a sikátorig, ahol aztán a falnak támasztja a hátát, és körbe is néz, jelezve, hogy sejti, a másik miért hozta ide. Na de a következő dolgok meglepik.*
-Ahogy az iskola egy része tudja... de miben tudok segíteni?*kérdezi szemét a másikéba fúrva, miközben egy slukkot szív a cigiből, és hallgatja tovább a másikat, viszont amikor a testre tér rá a fiú, Nil csupán csak amolyan kissé meglepett arccal rázza meg a fejét.*
-Siderissel nem tudom mi van... pár napja Charles tanítványa felkeresett. Azt mondta Sideris eltűnt... nem tudom hogy azóta meg került e de én nem láttam, igazából kezdek aggódni, ezt a mai harcot nem hagyta volna ki, ha megtehette volna hogy eljöjjön.*mondja, és hangján próbálja elrejteni de érezhető rajta, hogy ez miatt még eléggé feszült.*
-Mi? Hogy Demien teste? Gondolom ha nem maradt ott a csatatéren ahol meghallt... akkor talán Sideris elvihette valahova... talán biztonságba de miért?*kérdez vissza, miközben kíváncsibb lesz a szeme, de ekkor jut az eszébe valami amire szinte meg is ugrik kicsit...*
-Várj.... tegyük fel hogy elvitte. Nem hozza ide a suliba Charles elpusztította volna a testét is, már csak heccből... valami olyan hely kellett amiről ő nem tud és... és távol van*egyre jobban éri a felismerés ahogy előhúzza a kulcsot amit még Sideristől kapott.*
-Anno kaptam tőle egy kulcsot. Azt mondta hogy van egy kastélya Írországban...talán arra felé körül lehetne nézni, vagy Siderist, vagy talán valami nyomot találhatunk .. ez az egyetlen ötlet ami az eszembe jut... De az már más kérdés hogy jutunk oda..*gondolkozik el miközben az égre néz.*
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Mystral kikötője - A rév - Page 9 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-12-23, 2:03 am

*A köszöntés megtörténik és most már úgy tűnik, hogy mindkét fiú bevonul a sötétbe, ahol Nath is oly jól lát, ahogy minden más vérfarkas, viszont a füst zavarja, így hát meg is hagyja a kellő távolságot.*
- Mondd, nem oltanád el? Zavarja az orromat... *lehet, hogy Nil nem tudja, hogy vérfarkas, de ha kell, akkor majd közli vele a dolgot. Na de nem érdekli a további közbevágás, elmondja, hogy mit akar tudni és amikor hallja, hogy Sideris eltűnt, kissé aggodalmaskodni kezd, hiszen nélküle már eléggé nehézkes lesz a test felkutatása.*
- Sideris nem hagyhatta ott, Charles tényleg elpusztította volna. Azért van rá szükségem, mert képes vagyok arra, hogy visszahozzam, nekünk pedig szükségünk van rá, főleg, hogyha Sideris eltűnt. *néz igazán komolyan a fiú szemeibe, majd ez után kezd el spekulálni a másik, így hát Nathaniel csak járkálni kezd, miközben hallgatja a másik szavait.*
- Írország... és egy kastély, valószínűleg ott lesz. Jártál már ott? Mert egy kastély elég nagy és nekünk meg kell találnunk a tetemet... akár mindent felforgatva. *néz a fiúra, aki nemsokára meg is látja a kulcsot, így szemei is felcsillannak.*
- Szerintem ez egy zsupszkulcs. Sideris azt akarta, hogy biztonságba kerülj, ha szükség van rá. Csak rá kell gondolnod, hogy oda akarsz menni és téged elvileg át fog engedni a védővarázs is. Próbálkozzunk meg vele, ha pedig nem jön össze, akkor agyalunk tovább. *teszi rá a másik vállára a kezét, tehát ha ugranak, akkor együtt hoppanáljanak és mivel a kulcs kicsi, nem fogja Nath is azt szorongatni.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime2010-12-26, 11:30 pm

*Míg ő menti, ami menthető, valaki orvul megtámadja oldalról. Mivel azelőtt kettejükön, ja nem is, hármójukon kívül senki sem somfordált arrafelé, természetesen azt hiszi, hogy a cicus magánakcióját kiegészítendő Via még le is kever neki egyet, csak nem éri fel az égimeszelőt, amiért felzaklatta kis házikedvencét.*
- Ezt meg miért kaptam? Esküszöm nem volt.....szándékos.* pislog értetlenül a mellette megjelenő ismeretlen lányra, vagyis inkább annak a buksijára, mivel a bocsánatkérések közepette úgy látszik észrevett valami érdekeset a tükörpadlón. Vagy csak elkenődött a sminkje. Vagy keres valamit.*
- Nem történt semmi. Csak azt hittem, Via...vagyis. Elvesztettél valamit?* kérdezi gyorsan, nehogy Octavia tudomására jusson, hogy az imént még őt vádolta a támadással, holott a lány nem győzött mentegetőzni. ~ Úgy látszik, ez a bocsánatkérés világnapja...~ morog magában, majd figyelmét ismét az ismeretlen lánykának szenteli.*
- Khkhm. Én Zoárd lennék, Kegyedben kit tisztelhetek?* kérdezi kis torokköszörülés után, hogy felvonja magára Becky figyelmét, és ha ez még nem lenne elég, kivételesen kezet is nyújt, lassan becsúsztatva a lány látóterébe kissé hűvös jobbját.*
- Egyébként Via, nem tudsz itt a környéken egy jó fodrászt?* fordul vissza közben a lányhoz, bár már azt sem venné zokon, ha Via saját kezűleg nyírná meg, csak szimmetrikus legyen a feje. Ez nagy engedmény ám!*
- Mi éppen Mystralba indultunk. Ha van kedved, velünk jöhetnél. Nem? Vagy más terved van?* pislant kérdőn előbb a csíkos sálas lányra, megerősítésre várva, hogy őt sem zavarja a dolog. Majd a biztonság kedvéért egy fenyegető pillantással a cicus véleményét is kikérve, bár jól láthatóan a foltos is kissé megilletődött a történtek láttán. Nagyon helyes.*
- Azt hiszem, ehhez nekem egy magiszter kell, vagy legalábbis órai körülmények, jegyzetekkel meg minden.* motyogja kitérően, amint a lány elkezdi elemezni az aranyhalas példáját, holott azt csak hirtelen felindulásából ötlötte ki.*
- És ki mit szeretne Mystralban csinálni? Mert én a magam részéről mára kikocsmáztam magam. De szívesen meghívlak titeket egy puncsra, vagy forrócsokira, esetleg forraltborra.* ajánlja fel pénztárcáját, míg beveszi az irányt a kikötő felé, remélhetőleg az oldalán a két lánnyal, háta mögött meg a megnevelődött ocelottal. Minden bizonnyal irigy pillantásokkal illetnék, ha forgalmasabb helyen forgolódna a két lánnyal az oldalán, Zoárdot, pechjére nem igazán tudja lázba hozni a dolog. Sétált is, ivott is, szóval marad a társaság, amit élvezhet.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystral kikötője - A rév - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystral kikötője - A rév   Mystral kikötője - A rév - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mystral kikötője - A rév
Vissza az elejére 
9 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Mystral parkja
» Mystral főutcája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral-
Ugrás: