Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A szakház  I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A szakház  I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A szakház  I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A szakház  I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A szakház  I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A szakház

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2012-12-28, 3:29 pm

Destrukciós szakház

A szakház  Destruktiv

//A Mysterio épületével ellentétben itt, az egyetemi körletekben nem lesznek külön létrehozva a helyszínek, mivel kevés diák jár még egy szakra, ezért felesleges lenne. Ezért a megadott helyszíneket kapcsos zárójelbe vagy off jelbe kell beírni, hogy ki hol játszik és így nem lesz kavarodás egyik helyen sem.
A szakházban lévő helyszínek: aula, társalgó, konyha, koedukált fürdő, gyakorlóterem, kis könyvtár, játékterem. Ha egyéb helyszínötlet van, akkor azt csak úgy játszhatjátok ki, hogyha előtte engedélyt kértek a házatok magiszterétől, hogy lehet-e. Ha ő rábólint, akkor kijátszható (pl. nekromantáknál egy kripta), ha pedig nem, mert nem érzi reálisnak, akkor az ötletet el kell vetni. De nyugodtan lehet javaslatokat tenni és ha elfogadásra kerül, bekerül majd az adott hely a felsorolt helyszínekhez.

A szakházakba minden diáknak, aki az adott szakra jár, külön szobája lesz, tehát senkivel se kell osztozkodni, erre pedig majd minden karakter egy új témaként hozhatja létre az adott helyet a szobáját, de csak akkor, hogyha játszik is ott. Tehát addig ne hozzon létre senki se saját hálót, amíg nincs ott játék, csakis a játék kezdete előtt, mert sok felesleges témának nincs értelme.

Ha bármi kérdés felmerül bennetek, akkor megtaláltok minket a fórumon és MSN-en is, jó játékot! //
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Gareth Evans
Diák Exortus
Diák Exortus
Gareth Evans


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás : 2013. Mar. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Kobra háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-05-18, 1:21 am

//NRT: Gareth-Naomi 2013.04.09. - Előzmény a második emeleti folyosón//
//Aula//


*Naomi reakcióira csak megrázom a fejem egy mosoly közben, ahogy érzékelem nem éppen a szerénység élő példája, de megnézve őt nincs is miért szerénykednie. Elég dögös, valamint látszik rajta, hogy nem egy alsó családból származik, ahogy én sem, és gondolom ez sokat dob nála, mert úgy szögezi hozzám a vér kérdését, mint más azt, hogy "Mi a neved?". Az egoizmus pedig itt is megmutatkozik, szóval én sem fogom véka alá rejteni e büszkébbik énemet, mert bizony most arra lesz szükség. Egy percre sem hunyászkodhatok meg, mert akkor nekem lőttek. De nézzük, mit válaszol egy intimebb kérdésre?*
- Aha, és mondjuk az ágyban? *Teszem fel teljesen határozottan a kérdést, s ahogy a szavak elhagyják a szám, egy kis játékos mosoly is kiül az arcomra, várva a válaszát. Gondolhatja, hogy nem vagyok egy szent teremtés, és bár az öltözékem kifinomultságra utal, ilyen kérdések is beleférnek néha a beszélgetésbe.*
- Ha akarnál sem tudnál. *Igen, ezt felfoghatja bóknak is akár, de az ő dolga. Engem inkább más érdekel, hogy mennyire beszédes a leányzó, vagy esetleg mennyire készséges, de nem kell csalódnom a női nemben, tervem egyből beválik, így bólintok is az ötletére.*
- Jól hangzik! *Jelentem ki, aztán már el is indulok mellette, hogy kiérjünk az iskolából, de nem úgy történik a dolog, ahogy terveztem, hanem megragadja a kezem, és a hoppanálást alkalmazza. Volt már részem benne korábban, így jól viselem, csak szimplán meglepett a hirtelen utazás, így mikor megérkezünk, egy laza mozdulattal igazítom meg a nyakkendőm, aztán tekintek körbe, hogy hova is érkeztünk meg. Mint valami angol egyetemi ház, ahhoz tudnám a legjobban hasonlítani.*
- Nagyszerű. És gondolom van átjárás a szakházak közt...*Bár talán hülye kérdés, mert ilyen alapon én sem mehetnék be a Destrukciós szakházba, de ez megtörténik, ahogy megnyílik előttem az ajtó, és belépünk az épület aulájába.*
- Mondjuk mutasd be szépen sorban, ha nincs jobb ötleted. *Igen, ez lenne a legutolsó alternatíva azelőtt, hogy nekiállnánk sakkozni itt az aula kellős közepén. Bízom benne, hogy nem hiába hozott ide, és hogy szeret szórakozni egy kicsit, persze jó értelemben, mert arra én is vevő vagyok.*


Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


A szakház  Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-05-25, 1:25 pm

//NRT: Gareth-Naomi - 2013.04.09. - Aula//

*Állja a sarat Gareth rendesen, eddig mindenben megfelelt az elvárásaimnak. Elegáns, aranyvérű, és jól is néz ki. Kíváncsi vagyok, hogy alakul még ez a kis találkozásunk. Közlöm vele, hogy én mindenben jó vagyok, és elmosolyodom, mikor hallom a kérdését, de azért picit meg is lep, hogy ennyire szemérmetlenül rákérdez. Én viszont nem vagyok az a szende szűz kisleányka, ezt bizonyára ő is sejtheti, így nem pirulok el kérdése hallatán.*
- Még nem volt rám panasz. *kacsintok rá, és kissé kihívóan megnyalom felső ajkamat egyenesen a szemeibe nézve, majd mintha mi sem történt volna beszélgetek tovább természetes hangnemben. Elhatározzuk, hogy megnézzük a Destrukciós szakházat, mit hoppanálva közelítünk meg. Gareth még alsóbb éves, így ő nem tud hoppanálni egyedül, így én segítek neki a közlekedésben, amit jól bír, így már nem kérdés számomra, utazott-e már így. Mondatára csak bólogatok, szabad átjárás van a szakházak között, de most a Destrukciós a cél, így be is sétálunk, én pedig hamar felsorolom, mi is található itt. Megkérdezem, mire kíváncsi, és az a része, hogy mutassam be mindet szépen sorban, nagyon unalmasnak hangzik, így természetesen eszemben sincs, van jobb ötletem.*
- Ha gondolod, a szobámban van hűtött pezsgő... ha esetleg érdekel. *nézek rá zöld szemeimmel, és ha most ezt az ajánlatot elutasítja, akkor egy címeres ökör az tuti. Sejtheti, hogy nem mindenkinek ajánlom fel, hogy jöjjön a szobámba, így veheti megtiszteltetésnek is.*
- Persze ha nem akarsz pezsgőt, mást is csinálhatunk... *jegyzem meg ártatlanul, ám sejtelmesen. Na vajon erre mit lép?*
Vissza az elejére Go down
Gareth Evans
Diák Exortus
Diák Exortus
Gareth Evans


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás : 2013. Mar. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Kobra háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime2013-05-25, 9:12 pm

//NRT: Gareth-Naomi - 2013.04.09. - Aula//


*Az rendben van, hogy bárkinek tud nagy lenni a szája, de ha már egy kicsit bensőségesebb témát érintünk, sokak visszahúzódnak az odújukba, és én most pont ezt tesztelem Naomi esetében. Nem volt rá panasz, nos ez három dolgot jelenthet, vagy nem volt még senkivel, bár ezt kétlem, vagy olyan ördögi, hogy senki se mer panaszkodni, vagy tényleg fantasztikus az ágyban. Remélhetőleg majd egyszer megtapasztalhatom a dolgot, és miközben az egyetemről beszélgetünk, adódik egy esély a dologra, mert bizony meg fogom nézni magamnak azt a destrukciós szakházat. Így döntve el is hagyjuk az iskolát, hogy egy hoppanálás után már ott legyünk a Campusban, majd egy kis nézelődést követően betérek Naomi mellett a szakház aulájába. Elég sok helyiséget felsorol, hogy melyiket mutassa meg, ami valljuk be, nem tud túl izgalmas lenni, kellemes dolgok átéléséért jöttem ide, nem pedig azért, hogy egy idegenvezető szerepet töltsön be. Éppen ezért is adok ilyen választ, hisz ő a hazai most, a vendéglátó, szóval neki kellene kitalálni, hogy mi is legyen. Az ötlete pedig tetszik, de mégsem felelhetek csak szimpla igennel, mert a pezsgőből sem mindegy ám, hogy milyet iszik az ember.*
- Szeretem a szárazat, a Bollinger az egyik kedvencem. Bár belőled inkább egy Veuve Clicquot pezsgőt néznék ki..*Jelentem ki még mindig határozottan, na majd itt elválik, hogy mennyire nemes a hölgyike, mert egy igazi úri család szülötte ért a minőségi pezsgőkhöz, így nekem is erősségem ez a terület. Viszont ha komolyan gondolta, akkor felőlem már indulhatunk is, így ezt jelzem pár lépéssel előre a lépcsők felé, mert gondolom logikusan felfelé vannak a szobák. A kihívó viselkedése is folytatódik tovább, amit egyelőre tökéletesen tudok kezelni, úgy érzem, szóval ezzel nem fog meg.*
- Mint például? *Ha olyan merész csaj, akkor jelentse ki nyíltan a szándékait, ne köntörfalazzon, szóval megpróbálom rávenni erre, persze nyilvánvaló, hogy mit ért "más" alatt.*
- Egyébként kezdjünk pezsgővel, aztán közben lehet más is...*Hallgatok el a végére, feltárva az én ötletem, mert szerintem ez a legjobb megoldás, szóval csak rajta áll, hogy mi lesz, megyünk, vagy sem, iszunk, vagy sem, lesz más dolog, vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A szakház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szakház    A szakház  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A szakház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A szakház
» A szakház
» A szakház
» A szakház
» A szakház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Campus, az egyetemi körlet :: Destrukciós szakház-
Ugrás: