Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Moriarty ház - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Moriarty ház - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Moriarty ház - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Moriarty ház - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Moriarty ház - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Moriarty ház

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Moriarty ház - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Moriarty ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moriarty ház   Moriarty ház - Page 2 I_icon_minitime2013-04-30, 9:23 pm


//NRT: Nil és Rachel – 2013.03.26.//

*Megértem, hogy elege van a pasikból, hiszen az elmondottak alapján bántották. Lehet nem testileg, de a lelki fájdalmak is képesek elvenni az ember életkedvét, ezt az érzést ismerem, hiszen saját bőrömön tapasztaltam meg, így a szavaira, csak egy halvány mosollyal bólintok.*
-Talán jobb is... A remény megöli a valóságot..*mondom kicsit halkabban magam elé nézve, végül fél szemmel odapislantok a lányra.*
-Majd igyekszem, bár néha én se igazán értem mit érzek, és miként akarok rád nézni..*húzom el a számat, na igen tudom én hogy nem kéne most ilyesmibe belemenni, nem lenne semmi jó vége így aztán csak megcsóválom a fejemet.*
-Maximum megengedem hogy pofon vágj, ha megint megpróbálom. Tudod nincs kedvem elveszteni nálad a presztizsemet *nevetek fel , majd ezután jön a filmezés, amiből inkább egy alvás lesz, legalábbis Rachel részéről. Én nem vagyok álmos, és elég sok időm van, tehát miért ne nézhetnék addig körül, míg Rachel kiszusszanja magát? Ez meg is történik, így hagyom őt magára, de mikor felébred, nem kell sokáig egyedül lennie, ugyanis lent belém botlik, sőt nem csak belém, hanem egy aranyos pici cicába is, ki mint látom rögtön elnyerte a tetszését.*
-Nem is gondoltam volna másképpen.*Hiszen látszik a lányon, hogy nagyon tetszik neki, és ahogy látom, nagyot lépett előre. Ma még egy cigit nem láttam nála, nem is ivott, sőt ahogy látom kábszer hatása alatt sincs, tehát változik, méghozzá a jó irányba. Ez valamiért engem is jó érzéssel tölt el, magam sem tudom miért, de fontossá vállt a számomra, és azt hiszem aggódtam is miatta.*
-Miért nem? Szerintem tök aranyos lenen.*heccelem, miközben a kaját, oda adom a leányzónak, etesse csak ő ha már az övé, de láthatólag a macska csak a tejre kíváncsi, picit még gyönyörködöm benne én is, majd Rachel szavaira felkapom a fejemet.*
-Na ná.. és még szeretném is, szóval szólaltasd meg azokat a gyönyörű dallmokat.*mondom immáron jókedvűen engedve a húzásnak, és ha minden jól megy hallgatni is fogom ahogy énekel. Szép hangja van, bár még látszik hogy nem profi de nagyon szép, érdekes gondolatok kavarognak a fejembe, lehet ez a lány már tehetség lenne, ha nem ilyen körülmények között nőtt volna fel, kicsit nehéz is össze egyeztetni a most előttem ülő éneklő lánykát azzal akit megismertem. A gondolatokra csak egy apró mosoly jelenik meg az arcomon de nem mondok semmit, csak a végén dícsérem meg. Ezután még elég sok mindent csinálhatunk, mielőtt vissza utaznánk a Mysterioba, szóval teljesen átadjuk magunkat a pihenés adta lehetőségeknek ameddig lehet.*

//köszöntem én is Smile//
Vissza az elejére Go down
 
Moriarty ház
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nil Moriarty

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Kanada-
Ugrás: