Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Mona Orphan I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Mona Orphan I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Mona Orphan I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Mona Orphan I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Mona Orphan I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Mona Orphan

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Mona Orphan Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mona Orphan Empty
TémanyitásTárgy: Mona Orphan   Mona Orphan I_icon_minitime2013-06-14, 2:23 am

Mona Orphan 74890966

Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Mona Orphan Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Mona Orphan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Orphan   Mona Orphan I_icon_minitime2013-06-14, 2:19 pm

Régen nagyon szerettem a társaságodban lenni és úgy érzem, hogy barátok is voltunk, de én többet akartam. Féltem ezt kijelenteni neked, csak apró utalásokat tettem, de mindhiába, te nem érzékelted vagy nem akartad elfogadni a tényt, hogy én mit érzek. Mindenesetre egy idő után felhagytam a reménytelen próbálkozással és inkább a taszítást választottam. Kerültelek, már nem tekintettem rád barátként és most, hogy a tanárod lettem… összezavarodtam. Szeretném ismét visszakapni a régi időket – de csakis a barátságodra értem ezt -, mivel idő közben megtaláltam a szerelmet és most már képes lennék ténylegesen barátként tekinteni rád, csak az a baj, hogy nem tudom, hogy ehhez hogy kezdjek hozzá. Kár, hogy te magadtól soha nem keresel.
Vissza az elejére Go down
Wera A. Flinders
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Wera A. Flinders


Mona Orphan Elemista
Hozzászólások száma : 696
Csatlakozás : 2010. May. 30.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Elemista szakház
Üzenet :
Mondj igent. Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mona Orphan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Orphan   Mona Orphan I_icon_minitime2013-06-14, 6:54 pm

Tudod Mona, én annyira nem ismerlek téged. Persze tudom, ki vagy, a neved, és elég sokszor beszéltünk is már, mivel egyazon ház tagjai vagyunk, sokáig a sentinelem is voltál. Kedvellek, kedves lány vagy, de amit jelenleg szeretnék az az, hogy rendezzétek valahogyan Raidennel a kapcsolatotokat. Én nem vagyok féltékeny senkire, megbízom benne, és feléd is érzek egy feltételes bizalmat, annak ellenére hogy tudom, régebben érzett irántad valamit, ami most már felém irányul, és úgy érzem, na meg remélem is, ez egy jó darabig még így lesz. Ellenben ezt egyáltalán nem látom akadálynak köztetek, nem szeretném semmiben sem visszafogni őt, sőt, sokszor azt látom, örülne a társaságodnak, hogy irtózatosan fontos voltál neki, és az elvesztéseddel, mert nem tudok máshogy fogalmazni ő is elhagyott egy picike darabot magából. Legszívesebben seggbe rúgnálak titeket, hogy ne legyetek ilyen nagyon gyerekek! De nem tehetem, neki is megígértem, hogy nem fogok ebbe beleavatkozni.. de ki tudja, meddig bírom majd ki ezt? Plusz, így én is megismerhetnélek jobban, amit a helyzettől eltekintve is szeretnék, és talán barátok is lehetünk idővel. Én nyitni fogok feléd, éppen ideje már, szerintem, és ez talán egy jó indok is lesz, hogy jobban összeismerkedjünk!
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Mona Orphan Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Mona Orphan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Orphan   Mona Orphan I_icon_minitime2013-06-15, 8:27 pm

Héé te Szőke Ciklon! Szerintem nem mondok újat azzal, ha azt mondom, imádlak... Persze nem úúgy, kizárólag mint barátot. Amióta idekerültem, azóta ismerlek, voltál sentinelem, voltunk együtt azok, majd voltam a te sentineled, csomó kalandban volt együtt részünk, és hamar legjobb barátnőmmé váltál, és ez azóta se változott. Mostanában, hogy én kiköltöztem a Campusra, ritkábban találkozunk, hamarosan szerintem írok is neked egy levelet, hogy össze kéne futni. Nem akarom, hogy elmúljon ez a barátság, különben kinek áradozok a hülyeségeimről? Szó mi szó, örülök, hogy anno egy szobába osztottak be minket!
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Mona Orphan Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Mona Orphan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Orphan   Mona Orphan I_icon_minitime2013-06-15, 8:41 pm

Szöszi...Sose gondoltam, hogy egyszer ilyen lesz a kapcsolatunk. Amióta az árvaházban jóban lettünk, azóta szinte testvéremként tekintettem rád. Nem tekintettem rád úgy, mint nőre, csak mint emberre, aki ismeri a múltamat és elfogad úgy, ahogy vagyok. Aztán mintegy varázsütésre az eddigi érzelmek komolyabbra fordultak, szerelem lett belőle, amit eleinte próbáltam tagadni, de aztán már kár lett volna. Kiderült, hogy tudok szeretni, nem vagyok annyira elfuserált, és te segítesz abban, hogy tudatosuljon bennem, hogy talán múltam, tetteim, viselkedésem ellenére én is szerethető vagyok... ezért köszönettel tartozom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mona Orphan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mona Orphan   Mona Orphan I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mona Orphan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mona Braxton
» Mona Braxton és a többi karakterem
» Mona Braxton privát világa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Közösség :: Mit gondolok rólad?-
Ugrás: