Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Curriculum- első emeleti folyosó

Go down 
+73
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Lycoris Ozera
Yvonne Ricci
Ashi Angel
Lucius Rufinus
Cornelia Brown
Athalie Rapace
Gabriel Perez
Carolayn Natri
Luka Dubois
Daphne Alucard
Electra Richter
Brian Valentine
Aristarkh Y. Zhukov
Kyle Brensley
Vixilien Sandanez
Mona Braxton
Dareia Yrjanfrost
Jessica Turner
Takoda Turner
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Elisaveta Varlock
Ryan Bourton
Hecate Lunadea
Christian LeNoire
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Miroslav Volodya
Charles Hellrain
Caleb Valerious
Zoé Calylas
Tyler Holden
Marcus Mccannt
Wera A. Flinders
Dimitrij Volodya
Diana Gray
Marcus Manet
Sairus Macrain
Isabella Bartolo
Miranda Reyes
Hunyadi Péter
Jane Swan
Sverkir Erik Bergstrom
Aleksandra Radjenovic
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Aysha Darkblood
Faith Craven
Thomas Gledhill
Josh Barker
Nathaniel Cornwlade
Theodora Hendrick
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lionel Dustsnow
Ruby Rose Re
Scarlette Turner
Octavia Blackwood
Niamh Sullivan
Mordred Wasimir
Ezekiel Opus
Mordana Liward
Troy Clayton
Jalmaari Halautte
Aoifé Siobhain
Dyliah Zahira
Kauko Auranala
Michelle Norton
Victor Alexandrov
Thomas Wordsworth
Mesélő
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Lionel Dustsnow
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lionel Dustsnow


Hozzászólások száma : 233
Csatlakozás : 2010. Jan. 02.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-02-06, 10:08 pm

-Bele bele olvastam az órák tartalmába, egész jók, bár nekem kissé szokatlanok. Ez a suli előtt Norvégiába jártam hát az nem volt ilyen stílus. Ismered a Durmstrangot? Inkább arra hajazhatna talán ha körül kéne írnom*mondja egy félmosollyal majd bólint*-HÁt, nekem a beilleszkedés már kicsit nehezebb, azt hiszem egy Exortusos lányt egész jól megsértettem, bár azt hiszem hogy ott ő volt kicsit túl naív velem szembe. Viszont utána megbékéltünk szerencsére*mondja hozzá téve persze *
-Én se vagyok az, sőt igazából csak párszor próbáltam, amúgy van a földszinten úgy tudom*mondja majd a kérdésre egy pillanatra elgondokozik*
-HÁt nincs egyébb programom szóval ha van kedved mehetünk*mondja és ha a lány elindul ő is vele fog tartani egészen a korcsolya pályáig*
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-01, 4:41 pm

*Kígyómentes első tavaszi napos délután, mert ugye itt a március elseje, és akkor már ideje a télnek melegebb éghajlatokra távozni, amint látszik, szegény évszak gondolatolvasó is, hiszen ha az ember kinéz az ablakon, nyomát sem látja. Szépen süt a nap, és most még a folyosó levegőjében szálló porszemcsék is látszanak az ablakon át ide bejutó napsugarak kereszttüzében, csak figyelni kell. És honnan van, aminek látszani? Hát onnan természetesen, hogy pillanatnyilag még a nemlétező port is felkavarja az ide berobbanó úriember bakancsának lendülete, amivel odavágódik a kőpadlóhoz, mert éppen úgy megy, mint aki most szerelt le a francia idegen légiótól, és még nem tudja a talpát nem odavágni a földhöz, mert a zsigereibe is beleverték. Ly nem onnan szabadult, és nem is volt ott soha, egyszerűen csak a hátán leledző méretes hátizsák miatt van ez az egész, mert próbálja megállni a helyét, és nem gyengébbnek bizonyulni a méretes fekete táska azon intencióinak, hogy engedjen a föld vonzásának, amit anno Newton nagy bölcsen gravitációnak nevezett el. Néhány sóhaj kíséretében a gyászmadarunk bizony rendesen odacsapja talpát a földhöz, és úgy halad előre a maga tempójában, mert még ma át kellene érnie az iskola déli részére, és bepakolnia, vagy eltűntnek nyilvánítják a végén a kedves szobatársak. Haja most összekötve lazán, és fekete nadrág van rajta, meg egy kapucnis felső, és természetesen a már említett bakancspáros, avagy nevezzük szépen nevén, ha az ember végignéz rajta, akkor bizony meg tudja állapítani, hogy ez az a bizonyos militari surranónak nevezett hosszú szárú, fűzős egyed, ami megérdemli, hogy megcsodálják. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-01, 4:54 pm

* Egy fekete hajú, apró termetű lányka császkál az első emeleti folyosón. Hosszú, végtelennek tűnő út áll előtte mely nem dicsekedhet a tavasz első sugaraival, hiába a magas ablakok. homály uralkodik itt is, de amint rálépett az első kőkockára azon nyomban fáklyák lobbantak ki. ~ Tök jó..pláne este~ gondolja tekintetét a fáklyasoron végighordozva így pillantása megakad az imitt-amott díszelgő festményeken. Annyira nem ért hozzájuk, sőt egyáltalán nem, csupán saját ízlésének tekintetében tudja eldönteni hogy tetszik e neki vagy sem. Ilyen hogy árnyékolás meg szabadban elhelyezés, mondandó...jó a mondandó még oké, annyira nem hülye, de se több se kevesebb.
Egy női alakot ábrázoló képhez közelít, mikor hangos dobogás veri fel a nyugodt csendet. Megrezzen az ütemes hangra mert a folyosó beviszhangozza de egy ideig nem látja gazdáját. Hol jobbra hol balra tekint, mire egy srácot lát közeledni, erősen csapkodva patáját a földhöz. Mikor a közelébe ér akaratlanul is megjegyzi.*
- Rossz betörő lennél ha arra a pályafutásra adnád fejed. Legalább is ebben biztosan.* bök fejével a bakancs felé.*


Fagyi
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-01, 6:10 pm

*Hát Ly bizony hangos egy ember, az tény, legalább is jelen esetben biztosan, mert néha már rendesen visszhangzik utána a folyosó, és elég rendesen felveri a csendet errefelé. Már igazán meg sem lepődik azon, amit a leányzó mond, pusztán csak azon kerekednek el szemei, hogy nem vette észre a lányt, de aztán elmosolyodik és megrázza kicsit a fejét, még mielőtt sárga íriszeit hosszú percekre végérvényesen a lányra nem függeszti.*
-Köszi, de nem készülök annak. Bár igazából még nem tudom, minek készülök, csak akkor ez nem fog szóba jönni. De te lehetnél, mert nem vettelek észre. *pislog a lányra, miközben ránt egyet a hátizsák fülén, hogy azért mégse húzza el az egészen, mert vonzza a föld a drágát, de nagyon. Ha ezt sikeresen befejezte, akkor mégiscsak a lány felé nyújtja a kezét.*
-Nah, egyébként a sikertelen betörő szerepében Lájsza Sivón... *mutatkozik be egy oltári nagy vigyorral a képén, aztán hatásszünet és hozzáteszi.*
-Jaah, családfarajzolás előtt, igen, a magiszter rokona vagyok, az öccse... csak mert már kérdezték, hogy az anyám-e... de ahhoz túl fiatal. *mondja még nagy komolyan, aztán elmosolyodik.*
-És benned kit tisztelhetek?*kérdezi kíváncsian, ha már ő bemutatkozott, akkor az szerinte úgy fair, hogy tudja, ki is a kritikusa. *

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-03, 9:04 pm

/ Olvadunk/


* A hangos léptek zajához egy srác társul, kinek léptei beharangozták a folyosó csendjét. Amint a közelébe észre is veszi, meg is jegyez egy két szót a lépteit illetően, mit szerencsére nem vett zokon. A válaszon lágyan elmosolyodik, csupán viccnek szánta s fiú annak is fogta fel.*
- Ennek örülök...egyébként sem valami fényűző foglalkozás. Szóval akkor nincsenek terveid...vagy mégis? * kérdezi kicsit feltartva a fiút, ha már erre járt s magának sincs jobb dolga mint képeket tanulmányozni hát bizony lefoglalja egy kicsit. Látja hogy egy táskát cipel mit húzogat a vállán, így arra gondol hogy a fiú mostanság érkezett. Az illem megkívánja a bemutatkozást így maga is elregéli nevecskéjét egy mosoly kíséretében mely a megjegyzésre kunkorodott felfelé ajkai körül.*
- Helló Lysagh...Jasmine Miels.* kezét belehelyezi a fiúéba és kicsit megrázza. A név fel is tűnik neki már éppen rá is akarna kérdezi milyen szál fűzi a magiszterasszonyhoz mikor meg is kapja a fel nem tett kérdésre a választ.*
- Értem...akkor biztosan konyítasz már valamit a mágiához. Egyébként most jöttél? * csak a batyu miatt bár itt a fiúknak szokása eme kiegészítőt cipelni, így tévedhet is.*
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-03, 9:46 pm

-Terveim? Hm, hát vanni vannak, de nem ennyire mélyrehatóak, hogy mi leszek, ha nagy leszek... azok még csak olyan alakulóban lévő elképzelések. A terveim általában sokkal jobban behatároltak. *mosolyodik el, bizony* olyan tevei vannak csak, amik úgy egy éven belüliek, és nem a távoli jövőre vonatkoznak. Közben a névre bólogat, megjegyezte ám, és kezet ráz a lánnyal.*
-Szép név, Jasmine. Amúgy melyik házban vagy? *kérdezi kíváncsian pillantva a lányra, miután ő már gyorsan le is vázolta, hogy áll a családot illetően. A kérdést követően csak a táskára pillant, aztán vissza a lányra, és megrázza a fejét.*
-Hát nem éppen most, úgy három hete... egy hónapja. Csak a nővéremnél laktam, és ideje lenne legalább a cuccaimat átpakolni a szobámba. Egyébként meg hát konyítgatok hozzá, anyu is varázsló volt... bár muglik között nőttem fel, szóval úgy kicsit nehéz volt bármit is tanulni. És te? Pontosan honnan csöppentél ide?*kérdezi ismét csak kíváncsi pillantások közepette, és újabbat ránt a hátizsákon.*
-Öhh... merre tartasz? Csak mert ezzel fel kellene érnem még ma a szobámba, vagy elhúz? *szépen néz a lányra, szóval csak megkérdezte, mert ismerkedni van ám kedve, csak itt álldogálni nincs. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-03, 10:10 pm

* Hogy mi lesz azt még sem ő sem tudja, de hogy a mágiával mit is akar kezdeni arról van némi elképzelése, sőt pontos célja van vele.*
- Belekíváncsiskodok a közeljövődbe * harap alsó ajkába mosolygósan.*
- Mik a közeljövői céljaid? Ebben az a szupi ha napról napra kitolódik valamivel így mindig hajthatsz valamiért.* a lány nem ilyen, vagyis hát néha eltervez valamit de ha nem jön össze nem görcsöl miatta, ezek is olyan cseprő dolgok úgyhogy aligha izzad vért értük. Elmosolyodik nevének említésén, eleddig egyetlen bókot sem kapott nevét illetően, ittléte alatt viszont ez a második. Csak ne jutna mindig eszébe az apja, mivel ő adta neki, most el is hessegeti eme nyomasztó gondolatot s megpróbál mosolyogni.*
- Anyám kedvenc virágáráról kaptam...mellesleg én is kedvelem.* apját nem is említette utál róla beszélni csak elszomorodik tőle s némi harag is felüti fejét legbelül.*
- A cruoris házban vagyok...te?* kérdezi vissza mert aztán tőle bármelyikben lehet ránézésre nem tudja megállapítani. Hallgatja a fiút, van előnye is és hátránya is annak hogy valakinek rokona egy magiszter, most a fiú élvezhette az előnyöket bár ki tudja mennyire mennyei volt ez számára, nem tudja milyen a viszonyuk.*
- Az jó...jól megvagytok egyébként mint testvér? * neki nem volt, így nem is tudja milyen civakodni stb stb, még csak annyira jó barátnője sem volt kire így tekinthetett volna.*
- Spanyolországból jöttem...Barcelonából. A pontos címet is szeretnéd?* kérdezi vigyorogva mire a kérdést megkapja.*
- Semerre. Csak ezeket a képeket nézegettem, de szívesen elkísérlek lerakni a batyudat.* feleli mosolyogva, ő sem szeret áldogálni vagy ülni vagy menni, de ácsorogni nem.*
- Akkor menjünk is...egyébként sem értek a képekhez...* minden bizonnyal megindulnak a fiú lakhelye felé, így őt követi.*
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-03, 11:22 pm

-Például az, hogy átpakolok a szobámba, meg túlélem az elkövetkező egy hetet két szobatárs társaságában, a nővérem és a kígyói nélkül. Fura lesz.*pislog a lányra kissé szomorúan, mert hát neki ez most ilyen, nehéz megválni attól, amibe éppen , hogy beleszokott.*
-Bizonyára szép virág, elmondható, hogy találó a gazdájával.*mosolyodik el, végignézve a lányon, most azért minden ellenére jó kedve van, és ez látszik is, nem hallgat és nem piszkálódik, sőt. Közben figyel ám az elhangzó szavakra is, a házat illetően pedig bólogatni kezd,*
-Detto.*vágja rá, aztán már indul is lassan, most azért kevésbé vágva oda bakancsát a földhöz. Elég gyakran fordítja közben oldalra a fejét, sárga íriszeit a lányra függesztve.*
-Ahham. Bár egy hónapja ismerem csak, de azért egyre jobban kedvelem. Jó fej, amikor nem depis... de gondolom te is találkoztál vele. Mi a véleményed róla? Nem kell félni, nem mondom vissza, és egyébként se kedvelheti mindenki. Nem spicliskedem... én szeretem, de másként ismerem.*mosolyodik el, és ez tényleg így is van, ő nem tanárként ismeri csupán.*
-Nem rossz, mondhatod, majd egyszer tévedhetek még arra.*jegyzi meg egy széles mosollyal, sose lehet tudni, mi lesz még. *
-Jaah, akkor gyere. Majd megtalálom valahogy a szobát, mert még nem jártam ott, csak a szobatársakkal futottam itt-ott össze. *vonja meg picit a vállát, aztán el is hallgat pár pillanatra.*
-És itt hogy tetszik? *kérdezi kíváncsian, miközben lépked kissé előre görnyedve, hogy ne húzza el a hátizsák.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-04, 12:13 am

- Nem rossz nem rossz.* feleli kuncogva igazi szép tervek, remélhetőleg meg is valósíthatók, nem lát benne semmi nehézséget, persze nem tudja milyen a fiú jelleme s stílusa, lehet nem fér meg egy szobában a másik kettővel. Ki tudja.
Ly szavaira elpirul, orcáját megint ellepik a piros kis foltok, mik annyira zavarják, sosem tudja eltitkolni zavarát. *
- Igazán kedves tőled.* nyögi ki végül, ritkán kerül ilyen helyzetbe, de sosem tudja hogyan reagáljon. Ez van, nem mindenki jártas e témában. A szó a házukra terelődik, bizony nem tudta volna megmondani hogy ő is cruorisba tartozik, de kellemes meglepetésként érte.*
- Mondjuk gondolhattam volna, mivel Sideris asszony a cruoris házvezetője.* bár lehet attól még más házba kerülni, de ezt nem tudja biztosan, vér nem válik vízzé alapon viszont nem. Ahogy elindulnak a hosszú folyosón próbálja tartani a lépést a fiú mellett, maga sokkal kisebbeket lép, de mégsem tűnik úgy hogy loholna mellette.*
- Hú....egy hónapja...az hogy lehet?* lehet olyanba üti kérdésével orrát amibe nem kellene de ha nem akar rá válaszolni úgysem fog. De azért érdekelné ez a dolog. Megkapja a kérdéseket min ici-picit elgondolkozik, de úgy sincs róla rossz véleménnyel úgyhogy hamar hallható is a válasz.*
- Kicsit ijesztő néha a tekintete de szerintem jó tanár. Olyan mintha mindig is körülvették volna az árnyak, de ez biztosan is így van...imádom az óráit.* lehet hogy a srác nem ezt várta de ő tényleg ezeket gondolja.*
- Én meg más oldaláról nem ismerem úgyhogy ez kölcsönös. * teszi hozzá, címének nem hiszi hogy nagy jelentősége lenne, mosolyogva pillant fel rá.*
- elmondom szívesen de engem ott többet nem találsz az biztos.* ha továbbra is kiváncsi rá elmondja neki, de ő oda egyszer fog visszamenni vagy csak látogatóba akkor is úgy ha apja távol lesz.*
- Majd megkeressük...más nem bekopogunk mindegyikbe.* jó kedve van mai is, mostanság egyre többször. Egyáltalán nem bánja hogy ide jött, sőt élete egyik legjobb döntsének bizonyult.*
- Jól érzem itt magam...sok minden tetszik itt de ha elkezdeném sorolni szerintem holnap reggelig hallgathatnád. Maga az elhelyezkedése, a nyugalma, titokzatossága, egyes emberek...a tanítás. Tényleg nincs vele bajom. Egyedül a hideggel birkózok meg nehezen...de szerencsére itt a tavasz. Téged mi szél hozott ide? Volt szerepe annak hogy a nővéred itt van vagy csupán véletlen találkozás? * lassan a folyosó végére is érnek, van még jó pár folyosó mire elérik a fiú szobáját, így közben azért folytatódik a tere-fere.*


Fagy
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-05, 3:41 pm

*Csak elmosolyodik, most erre már nincs amit mondania. A következő mondaton csak meglepődik kissé, egyértelmű, hogy Sideris a Cruo magisztere, csak éppen ő nincs oda meg vissza tőle, és nem tudja, hogy is jött ez ide. Ő csakis Fé miatt van itt, és azért nem tanul az Exortusban, mert az nem lenne túl jó senkinek sem, így is bajos az egész.*
-Hát.. féltestvérek vagyunk. Addig meg én sejtettem, hogy lehet testvérem, ő nem is tudta, hogy van más Liamhainon kívül is. Anyu meghalt, és akkor közölték, hogy a gyámom Új Zéland közelében él és tanít egy suliban. Ledöbbentem, azt se tudtam, mi van, mert muglik a rokonaim, erre kiderült, hogy anya tudta, hogy van testvérem, és így itt vagyok. Vicces volt először találkozni vele, és megbeszélni, hogy csak röpke hét év különbség van közöttünk, meg nem ismertük egymást... *válaszol, kifejtve az egészet. Ez egyébként sem titok, nincs amiért hallgasson vele, igazán örül, hogy nincs egyedül, nem rakták otthonba, nem muglik között él, hanem van egy nővére, aki még szereti is. *
-Egyforma szemünk van, ugyanolyan sárga, mint apunak is volt. De árnyak.. várj... te Siderisről beszélsz? Fé a tesóm, az Exis magiszter... *mosolyodik el, bizonyára összekavarodott egy kicsit, elvégre két magisztrájuk is van, de az árnyak... na azokkal az ő nővére nem foglalkozik, csakis mérgekkel, és rúnákkal.*
-Óh, értem. Hát akkor nem vagyok azzal egyedül, hogy van címem, de nem fogok soha ott lakni. Utálom Droghedát... de végül is ez egy jó hely itt, nekem tetszik.*néz szét kicsit, hiszen az a város neki egy rémálom, itt meg még csak nincs is egyedül.*
-Aha, értem. Hm.. nekem? Volt, igen nagy szerepe volt abban, hogy itt vagyok. Egyszerűen otthon beraktak volna simán egy nevelőintézetbe, gondoltam, megnézem, itt milyen az élet. Akkor nem számítottam rá, hogy még jóban is leszünk, de így még szuperebb. Nála laktam, mióta itt vagyok, meg mindig segít mindenben, és foglalkozhatok a kígyóival is, és úgy tök jó. Inkább miatta vagyok itt, semmint a suli miatt, de azért a fekete mágia is érdekel, úgy jól összejött minden. *válaszol, tényleg tudja értékelni a helyzetét, jobb, mint amit kapott volna, ha otthon marad.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-05, 4:02 pm

* Hát hogy hogy jött ide Sideris azt lassan már a lány sem tudja, úgy tűnik sikerült összekutyulnia elméjében a dolgokat, vagy azt akarta mondani hogy Fé de nem az csúszott ki, minden esetre azért maga szépen elmondta mi is gondol az árnymágia királynőjéről. ~ Hát szép össze vissza beszélek ~ gondolja fancsali képpel de közben hallgatja útitársát. Mikor a fiú elmeséli neki hogy hogy is találtak egymásra igazán meglepődik, bár a mai világban ez elég gyakori.*
- De hát akkor végül is happy end lett a vége még akkor is ha annyira nem érdekel a mágia. Végtére is jobb itt mint egy idegen családnál vagy otthonban. Azt nem tudjátok miért nem árulta el édesanyátok Fé - ha nem bánod - létezését? * tekint fel a fiúra, az ügyben kis hasonlóságot vél felfedezni a maga családjában, bár maga sem tudta miért volt titok anyja létezése.*
- Nálunk apám titkolta el előlem hogy anyám életben van....de hogy miért azt nem tudom.* felei sóhajtva mivel egyre többen kérdeznek családja felől, egyre könnyebben beszél róla, mindennemű gyűlölet nélkül. Pedig az ott lapul bensőjében, ha csak apjára gondol fortyog a dühtől, de egyre sikeresebben elnyomja.
A fiú közben tovább beszél s rájön hogy kicsit összekeverte a magiszterasszonyokat. Homlokon csapja magát majd elmosolyodik.*
- Nos igen kicsit félrebeszéltem. De akkor javítom is magam, testvéredhez még sajnos nem volt szerencsém, nem volt még egy órám se vele. De kíváncsian várom...a toxikológia igen csak érdekel.* így nem tud véleményt mondani a nőről, talán majd pár nap múlva hisz az órák folyamatosan jönnek s jönnek. A címválaszon elmosolyodik.*
- Akkor hagyhatjuk is a fenébe...a napkőhálóban megtalálsz itt jó három évig. A továbbiakat még nem tudom.* vonja meg a vállát, de az majd terhelje csak akkor lelkét most nem foglalkozik vele. *
- Nekem is tetszik itt...szintén jobban érzem magam itt mint otthon...* mosolyogós válasz volt ez sokat változott ittléte alatt, otthon egy befordult, depis leányzó volt, de mostanra mintha ez tovatűnt volna.*



FAGY
Vissza az elejére Go down
Lysagh Siobhain
Diák Cruoris
Diák Cruoris



Hozzászólások száma : 37
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-06, 6:23 pm

-Hát egyelőre happy end, ez így igaz... bár nem feltétlen akartam elején megismerni, csak mert na... de aztán kiderült, hogy rendes, csak épp a hírneve nem a legjobb. Amúgy... nem titok, féltestvérek vagyunk. Az ő szülei fekete mágusok voltak, én meg csak egy kaland eredménye vagyok, ő nem is tudta, hogy van testvére, én sejtettem, mert apa néha meglátogatott, mielőtt Azkabanba került. Nem nagyon híresztelte senkinek sem, hogy van egy fia is, kicsit botrány lett volna... most már senkinek sem gond legalább. *mosolyodik el, végül is igaz az, hogy ha akkor derül ki, lehet, most nem lennének jóban, mert most már egyiküknek sincs más. Tizenakárhány évvel ezelőtt még más volt a helyzet, sokkal rosszabb esetleges következményekkel. Az öreg mindig tudta, mit hogy csináljon, hogy jó legyen, csak azt rontotta el, amikor halálfaló lett.*
-Uhh, az kemény... *pillant a lányra, talán kissé megrökönyödve, ez azért így hallva is egész durva, és olyan megmagyarázhatatlannak hangzik. *
-Jah, értem.*bólogat, akkor inkább nem mond semmit, nem akarja előre befolyásolni a majdan kialakuló véleményt, meg aztán a nővére órán mégis másabb, mint a szobája falain belül. Utóbbi közegben, kevésbé tűnik szoborszerűnek.*
-Nah, jó... én gondolkodom, de talán a Mars lesz az otthonom. Ha meg nem, akkor Északi torony, harmadik ajtó... *válaszol, elmondva, hol található meg, mert Droghedában biztos nem lesz egyszer sem többé. *
-Második otthon. Végül is nem rossz... *néha felnéz, miközben szép lassan fel is érnek a hálókhoz, aztán ha a leányzó nem menne, akkor elbúcsúzik tőle, de ha mégis marad, akkor örül a társaságának, mindiddaíg, amig meg nem találják a szobáját, és le nem pakol, aztán még teázás is lehet a vége. *
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-31, 9:08 pm

* Nagyon jól telt az egész napja, meg hát jó sok mindent megtudott, és egy kicsit beszélgettek is Aysha-val. Rég nem látta már a lányt, és ezt Jasmine-ról is el lehet mondani, de hát ez az átka annak, hogy nem egy házban vannak. Így csak a puszta szerencsének lehet köszönni, ha összefutnak. Mivel Troy-nak nem szokása levelet írni, így kimarad ez a fajta "elhívás". Meg amúgy is jobban szereti, ha csak úgy véletlenszerűen összefutnak, bár megígérte Jasmine-nak, hogy elhívja randizni meg ilyenek, de kicsit nehezebbnek tűnik ez, mint hitte. Először is kigondolni, hogy hova menjenek, mit csináljanak. Hát ilyenkor nehéz pasinak lenni, de majd megoldja, legfeljebb improvizál valamit, bár nem vett részt még randin, így ez az improvizálós cucc kicsit nehéz lesz. De hát majd lesz valahogy. Ugyan az a ruha van rajta, mint a nap folyamán, vagy farmer, és piros ing, aminek a gallérja fel van állítva. A folyosóra betévedve, áll meg az egyik ablaknál, és bámul ki a fejéből. Na, jó azért nem csak egyszerűen bámul, hanem gondolkozik, hogy mégis mit találjon ki Jasmine-nak. Lehet, elkéne sütnie azt, amit Michelle-nek tartogatott, de ez majd elválik. Bár piknikezni szeret és ha most Jasmine még nem evett akkor egész jó estének nézhetnek elébe. Na, most már meg van a terv, már csak a lány hiányzik hozzá. És ehhez, az kell, hogy levelet írjon. Mivel most nincs nála semmi és még ez ráér, így nem foglalkozik ezzel, sőt inkább azon gondolkozik, hogy mit fogalmazzon meg a levélben. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-31, 9:34 pm

* Mivel kinevezésével kötelességek is zuhantak nyakába, így most az első emeleti folyosókar rójja kötelességtudóan. Persze sehol semmi nem történik s ez így is van rendjén, de biztos benne, hogy egy nap ez is változni fog majd. Addig jó míg béke van, bár ez nem teljesen igaz, hisz a minisztérium emberei is a folyosókat járják hogy elkapják a diákokat egy kis fojtogatós beszélgetésre. Jas nagyon reménykedik benne, hogy nem fog egyhamar összefutni eggyel sem, mert hát ki tudja milyen módszerekhez folyamodnak, Rubytól sem épp dícsérő szavakat hallott. De nem akarja megpecsételni e nyomorúságos gondolatokkal s próbálja átgondolni a nap folyamán történteket. No igen, ezzel gyorsan végzett, mivel semmi extra nem történt. Sóhajtva húzza el a száját, ezzel ki is merült ötleteiből, hogy mivel foglalja le nyugtalan gondolatait mi egy srác körül is forognak. Amint eszébe jutott a srác, eszébe ötlött az is, hogy ma elmehetne abba a toronyba hol ő lakik s valakit elküdhetne érte. Csak a szobájában van s ha nem akkor nincs szerencséje. Nem is vonta tovább a gondolatait mert a srácot megpillantott egy ablak előtt ácsorogva. Kicsit izgatott lett a látványától, de természetesen nem inalt el mellette hanem mellé sétált.*
- Szia! * tekint fel rá szerény mosollyal amint mellé ér, majd pillant ki maga is az ablakon a feketeségben. Rövid csend után habozva felnéz rá.*
- Rég nem láttalak...már kezdtem aggódni.* vallja be derekasan de tekintetét nem veszi a srác arcáról.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-31, 9:46 pm

* Nem áll túl sokat az ablak előtt, és már a levelet is összeállította a gondolataiban, de akkor egy ismerős hangot hall. Még jó, hogy nem írta le, hogy mit is szeretett volna, az eléggé érdekesen jött volna ki. A köszönésre Jasmine-ra néz mosolyogva. *
- Szia, pont rád gondoltam. Ha ezt tudom, akkor mindig rád gondolok, és akkor megjelensz.
* Még mindig mosolyog, majd mikor meghallja, hogy aggódott érte... Megfordul, neki dől a párkánynak, majd Jasmine-ra tekint, és így áll egy darabig, majd megszólal. *
- Jaj, gyere már ide.
* Megfogja a kezét, és ha hagyják akkor magához húzza Jasmine-t, és megöleli, de csak amolyan nyugtatólag, mivel biztos szét aggódta már az agyát. Ha már ott van a karjaiban, kezét összekulcsolja Jasmine derekánál. *
- Nem kell értem aggódni. Egész végig a szobámban voltam, mert kicsit rosszul éreztem magam, és gondoltam ilyen állapotban nem mászkálok. De most már kicsattanok az egészségtől.
* Vidáman meséli, hogy mi volt, de hogy ne maradjon Jasmine se kérdés nélkül, ezért kicsit gondolkozva, megszólal. *
- És te merre jártál?
* Persze arra gondol, hogy mi jót csinált, amíg nem találkoztak, mert bizony az már több, mint egy hete volt. Igaz Troy se egy hétig volt rosszul, de majd ha pontosabban rákérdeznek, akkor elmondja, hogy mivel is foglalatoskodott. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-31, 10:05 pm

* Amint Troyra gondol s elhatározza hogy ma meglátogatja, hátha szobájában találja meg is pillantja az ablak előtt. Odasétál hozzá s kedvesen rámosolyog, tudtára adva, hogy az elmúlt egy hétben igen csak aggódott érte.*
- Igen? Mert én is. Épp hozzád indultam de ha már itt voltál...* mosolyodik el ismét, bizony ezzel ő is így van, bár ő elég sokat gondolt a fiúra a héten, de mégsem futottak össze sehol. Jóleső érzéssel tölti el hogy gondolt rá s amikor közelebb vonja magához nem ellenáll. Mélyen elmerül a fiú ölelésében s arcát a mellkhasára teszi. Hogy felpillanthasson szemeibe felemeli fejét, de kezét a vállára helyezi, hogy ne legyenek kis semmittevőek.*
- Szólhattál volna hogy beteg vagy. Valahogy beosontam volna, hogy ápolgassalak.* simit végig arcán, de azért örül, hogy nem esett komolyabb baja, ő már minden félére gondolt s eléggé nyugtalan volt miatta. Az látszik hogy már nincs baja, mert nagyon vidámnak látszik minek a lány örül is, így elveti ama kérdéseket mit felakart tenni a fiúnak. Talán majd később, biztos volt benne, hogy elrontaná a találkozás örömét.*
- Itt is ott is.* mosolyodik el sejtelmes szavain, végül is elég sokfelé járt s hosszú lenne ezt most részletesen elmesélni, de nagyvonalakban elmondja.*
- Voltam a városban édességért, bolyongtam a kastélyban össze vissza s Sideris asszony lakosztályát is meglátogattam hol ezt kaptam.* mutat nadrágja zsebéjére tűzött jelvényére, bizony olyan van a fiúnak is.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-31, 10:28 pm

- Na, az jó, én épp levelet fogalmaztam meg a fejemben, hogy lehívjalak, esti sétára.
* Hihetetlen milyen jók a lány érzékei, de örül annak, hogy nem ellenkezik az ölelés miatt. Így ha már ott van, akkor öleli, ma úgy is olyan ölelkezős kedvében van. A lány szemeibe nézve, mosolyogva válaszol. *
- Juj, nem voltam beteg. Csak valahogy nem éreztem jól magam. De ez kedves tőled, bár úgy sem tudtál volna bejönni a szobámba. Pedig tök jó lenne, szerintem egész este nálad lopnám a napot.
* Tényleg nem volt beteg, mert nem nyomta az ágyat, csak egyszerűen, nem bírt talpra állni, mert szédült, de már jobban van és az a lényeg. Ilyenkor sajnálja a fiú azt, hogy nincs egy házban a lánnyal, de talán jobb is így, meg hát ha együtt akarnak aludni ott a fogadó vagy a szükség szobája, amit múltkor megtalált. És most, hogy ez eszébe jutott, meg hogy Jasmine ennyire ápolgatásban van... Támadt egy ötlete. *
- Van a kastélyban egy olyan, hogy szükség szobája, ha még mindig akarsz ápolgatni... Ott kettesben lehetünk.
* Persze nem gondol semmi rosszra, és nincs hátsó szándéka. A hangja vidám, mert nagyon jó kedve van, ezt délután is fel lehetett fedezni. Mondjuk, konkrét dolgot nem tud meg Jasmine-tól, hogy merre volt, de ha nem akarja részletesen elmondani, akkor természetesen nem fogja feszegetni a témát. De kicsit furcsálta, hogy miért volt a magiszter asszonynál, de mikor meglátja a kitűzőt, elmosolyodik. Ennél jobb hírrel most nem is szolgálhatott volna Jasmine. Tényleg örül a kinevezésének, ez látszik is rajta. *
- Király, te is sentinel vagy? Akkor mehetünk esténként járőrözni, mondjuk nincsen kijárási tilalom, de hátha elkapunk valakit. Azért gratulálok.
* Egy gyors puszit is ad Jasmine arcára, hogy tényleg megérdemli ezt a kinevezést, meg hát ha kell bármi segítség ugye, Troy itt van. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-31, 10:46 pm

- Hát én rádbukkantam, a séta persze még szóba jöhet, úgy is épp jártm a folyosókat.* pillant rá jókedvűen, izony elfelejtett most sok mindent mert a fiú hallatán olyan érzlemhullámok csaptak rajta végig miket nem tudott hova tenni. De jó érzés volt s nem ellenkezett ellene.
Azt hitte beteg volt a srác, de úgy tűnik még annyira sem volt komoly a baj, kinevette saját magát amiért azt hitte hogy bajban van s ezét nem találkoztak a hét folyamán, de hát túl erős a lányka fantáziája s bizony a kastély s annak lakói is szolgáltathatnak ilyesmire okot, még jó hogy túldramatizálta magában az egészet.*
- Nem sajnos. Nem is értem ezt a badarságot. Legalább a klubhelyiségbe bemehetnénk...mégis mi történe ha a házak látogathatják egymást? Mert szerintem semmi.* nem érti miért szükséges ez, mert így egyes diákok s ők is csak a folyosókon és a zsúfolt helyiségekben tudnak találkozni pedig néha jó lenne csakketteseben lenni, bárkivel is.*
- Még nem hallottam róla...de menjünk. Biztos találok rajtad valami ápolandót.- dugja ki nyelvét mosolygós ajkai között, persze azért örülne ha nem bukkana sérülések nyomaira, de akkor kitalálna mást. Röviden elmeséli - mert tényelg elég hosszú lenne most az elmúlt hét eseményeit ecsetelni, majd szép apránként csak szóba kerülnek - merre is járt s nem hagyja ki sentineli címe kinevezését sem. Örül hogy a fiú is örül, s bizony így még egy ok arra hogy együtt legyenek, s egymás társaságában felügyeljék a csintalan népet.*
- Igen, valamelyik nap várt egy levél a magiszter asszonytól, ez ügyben kéretett magához. Nem is gondoltam volna.* azt hitte egy kis fejmosásban lesz része de fogalma sem volt hogy miért kapta volna d hát nézőpont kérdése az egész.*
- Akkor mutatod az utat hol is az szükséges szoba?* hozza szóba, bár tökéletesen jól érzi magát a karjai közt, de jó lenne nem a folyosó közepén ácsorogni, bár ilyen tájban a kutya sem jár erre.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-03-31, 11:13 pm

* Még jó, hogy rábukkant a fiúra, mert valahogy a fogalmazása nagyon gáz, nem biztos, hogy megértette volna, hogy mit szeretne. Így ezért is örül ennek, és ezt csak egy mosollyal tudja kimutatni, ami kb. délután óta nem lehet lemosni róla. És talán annak köszönheti, hogy most ilyen jó kedvű, hogy egy hétig semmivel sem foglalkozott csak pihent. És ez nagy szó nála, mert nem bír meg lenni egy helyen. De, amit most mond Jasmine, lehet, hogy nem hülyeség, de ha más betudnak jönni a klubhelyiségbe akkor nem mindegy, hogy a szobába is. Meg amúgy Troy szerint azért van így, hogy legyen "magánzónájuk", de ő nagyon nem szól bele az ilyen intézkedésekbe, biztos meg van a megfelelő magyarázat erre. *
- Nem tudom, de biztos meg van a maga rejtélye.
* Tényleg fogalma sincs, miért van így, de nem is időzik el ezen a témán, mert kezd izgalmassá válni a beszélgetés. Az jó, hogy egyből beleegyezett Jasmine, és nem vetette el az ötletet. Elvégre tényleg, ha kettesben akarnak lenni a szükség szobája a legjobb, mert itt ugye még fizetni se kell a szoba használatáért, nem úgy mint a fogadóban... De persze az is egy másik történet. *
- Hmmm, ápolni való... Majd kitalálok valamit, hogy mim fáj, aztán leápolhatsz.
* Kacsint a lányra, majd végig hallgatja Jasmine-t, és gratulál is a kinevezésért. Tényleg még egy ok, hogy együtt legyenek, bár még mindig nincs kijárási tilalom, legfeljebb csak olyan diákokat találnak, akik nem olyan dolgot csinálnak, ami egy iskolába való... Bár Aysha története után, már meg se lepődik, ha a fűben, két diák összemelegedik...
Elég gyorsan akar a szükség szobájába menni a lány, de hát Troy nem a jó dolgok elrontója, így hát elengedi Jasmine-t, megfogja a lány kezét, majd ha jön ő is akkor együtt mennek fel a második emeletre, ahol már a szükség szobája vár rájuk. *

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-04-01, 10:46 am


//Olvad//

* Sokszor eszébe jut, hogy miért van erre szükség, de maga sem tudja, s mivel alig vannak szabályok az iskolába, így ezt el is fogadja, még ha nehézkesen is. Persze több megoldás is van, ha fel akarja keresni a fiút, úgy mint a baglyozás vagy éppen az, hogy a klubhelyiség előtt ácsorog s várja hogy valaki kimerészkedjen rajta s esetleg megkérje hogy hívja ki a fiút. A fiú szavai után megvonja vállát, majd csak feltalálják magukat.*
- Igazad van, biztos van oka cska nem kötik az orrunkra.* ezzel ki is merítették eme témát, úgy sem jutának vele se előrébb se hátrább. Troy ismer egy szobát mely kedvük szerint teremti meg a kívánt helyet, így rábólint a dologr,a ő is megkukkantaná milyne is az mivel még nem járt ott. Mivel úgy vélte hogy beteg volt, így az ápolás témánál leragadtak s a lányban felmerült, ha még van mit leápolhatná.*
- Rendben.* mosolyodik l lágyan, bár az se lenne baj ha semmit sem kéne, már annak is örül ha a fiúval lehet egy kicsit e hosszú idő után. Elmosolyodik mikor a fiú gratulál neki, de több szót nem pazarol a témára, bár maga is örült akkor nagyon is, de most már lenyugodtak kedéjei a kinevezést illetően s megindulna a szükség szobája felé, mit meg is említ. Nem tudja, hogy a fiú akart e volna maradni még vagy sem, de mivel elindulnak a második emelet felé, úgy gondolja nem bánja. Kezénefogva lépdel a fiú mellett, ő ugyanis nem tudja az utat.*
- Majd csináld te én nem tudom hogy kell. Csak arra gondolunk ahova kerülni szeretnénk? * kérdezi meg azért, hátha egyszer oda kerül hogy egyedül akar a szobába menni s akkor magának kell rendeznie gondolatait. Meg nem is árt tudnia, hisz tőle is megkérdezhetik s akkor majd ki kéne nyögnie magából valamit, mivel sentinel ez előfordulhat, ciki lenne némán ácsorogni az illető előtt.*
Vissza az elejére Go down
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Theodora Hendrick


Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Itt...vagy ott...de inkább ott

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-04-03, 12:03 pm

*Dora, igaz nem tudja hogyan, de betévedt az első emeleti folyosóra. Reggel amikor felébredt, az volt a legnagyobb gondja, hogy mit is reggelizzen. Most viszont ez az égető probléma eltörpült, a tény mellett, hogy nem tudja, hogy hogyan is került erre a kissé hátborzongató folyosóra.
A fáklyák hirtelen fellobannak, és Dora ajkait megkönnyebült sóhaj hagyja el. Hiszen felismerte, hogy ez az első emeleti folyosó. Gyorsan elindul a lépcsők irányába, álmodozva pillant rá a képekre, közben vidáman dúdolgat. Táskájában, most is egy könyv lapul a dementorokról, és már azt is eldöntötte, hogy ma reggel műzlit fog enni. Egy gyönyörű festmény mellett halad el, amikor egy gúnyos kacaj megállásra készteti. Lassan megfordul és tekintete a hang forrását keresi. Meg is találja, egy kép személyében. Szépen odasétál a képhez, kicsit előrehajol, úgy próbálja kibetűzni a nevet. Epifanes Profundum Fúria. Felpillant a képre, majd megint a címre. Nem vesz tudomást az erősödő kacajról.
- Ki vagy te?* Kérdezi nyersen a festmény. Dora nyugodtan felpillant a képre.*
- Theodora Hendrick.* Válaszolja, álmatagon.*
- Hendrick?Nem ismerős név. Biztos muglik a szüleid.* Rikácsolja a nő.*
- Nem kell mindenkit ismerned. És ha a mugli szülőkkel arra céloztál, hogy sárvárű vagyok, akkor igazad van.* Mondja, majd felegyenesedik, és egy szobrot kezd szemügyre venni.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-04-03, 12:13 pm

* A Cruoris leányzó tudatosan sétál fel a kanyargós lépcsősoron, célja nem más mint egy kis séta a festmények társaságában majd a hatalmas ablakokon való kikémlelés a hullámzó tengerre. Nagyon szereti ezt a látványt mi körülveszi, akármelyik ablakból is leshet ki bizony a tenger s a horizont látszódik csupán, persze a bagolyházból mi azért jóval magasabban fekszik Seol szigete és Mystral városának körvonalai is láthatók. De ha már választani lehet honnan is csodálja eme látványt az első emelet mellett voksolva indult el szobájából. Amint felér a folyosóra látja hogy a fáklyák égnek mik akkor lobbanak fel ha valaki a folyosóra teszi lábát. Így most már kiváncsisága is hajtja ki tartózkodhat itt s gyorsabbra öszköléi eddigi lassú tempóját. Amint kiért a folyosó kanyarulatából theodorat pillantja meg ki egy szobrot nézeget. Kedvesen elmosolyodik, minap szobatársak lettek csak éppen hangulata nem volt túl kezdvező a további csevegéshez de most pótolja amint beéri.*
- Szia szobatárs! * köszön rá ha eddig nem vette volna észre mert annyira tanulmányozta ama szobrot. Nem akarta megijeszteni de lehet elérte hirtelen felbukkanó alakjával. Láthatólag jobb színben van a leányzó, szemei is szépen sminkelve, nyoma sincs már a tegnapi sírásnak. Csupán lelke van kicsit megtépázva de azt bizony eltudja titkolni mások elől.*
- Nem jártál még ezen a folyosón? Vigyázz mert némelyik kép elég gonosz.* inti lányt mert hallott már róluk ezt azt.*
Vissza az elejére Go down
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Theodora Hendrick


Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Itt...vagy ott...de inkább ott

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-04-03, 12:27 pm

*Dora egy szobrot tanulmányoz elég szorgalmasan, csak azért,hogy ne kelljen a képekkel csevegnie. Nem veszi észre, ahogy újdonsült szobatársa közeledik felé. Amikor meghallja a köszönést, felegyenesedik és megfordul.*
-Szia Jas.* Válaszolja, és álmosan elmosolyodik. Látja, hogy a lány aránylag jobban van. Mármint külsőleg. Hogy mi történt tegnap, amitől a lány ennyire kiborult, nem kérdezi meg, mert biztos nehéz lehet beszélnie. Hiszen elég friss lehet a dolog.*
- Már jobban vagy?*Kérdezi azért. Megkedvelte Jas-t, és érdekli ha valami baja van. De azért nem akar konkrétan rákérdezni, mert végül is nincs hozzá semmi köze.*
-Igen. Beszélgettem az egyikkel.* Mutatott a Fúria irányába. Szórakozottan kitekint az ablakon, majd vissza fordul Jas-hez.*Tényleg nem túl kedvesek. Vagyis. Csak ő.* Vet egy álmos pillantást a festményre, aki csak néha ereszt meg egy-egy gúnyos mondatot.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-04-03, 12:44 pm

* Nem ijeszti meg a lányt minek örül, mert nem akarja hogy a szívbaj kerülgesse, tudja jól hogy milyen is az. Ma a leányzón egy fehér vászonnadrág látható mely csípőjéig ér egy ékköves övvel bujtatott az övtartóba de sok szerepe nincs szerencsére. Felsője egy V kivágású halvány rózsaszín rövid ujjú felső és egy fehér tornacipő. Szereti a kényelmet így ritkán látni magassarkúban de ez nem jelenti azt hogy nincs neki. Nem is véletlenül veszi fel rikán mivel menni sem tud egyenletlen talajon nem hogy még magassarkúban.*
- Igen köszönöm. Neharagudj a tegnapiért de nagyon ramaty állapotban voltam. Nem iszem hogy kellemes társaság lettem volna így elmentem sétálni.* s milyen jól is tette, hisz ott találkozott Calebbel ki nem hagyta hogy szomorkodjon. Ahogy a srácra gondol elpirul s kitekint a hatalmas ablakon a hullámzó tengerre. Jól érezte magát vele bár sok újdonságot tapasztalt mit kicsit eijedt de a srác megértő volt. Kellemes egy éjszaka volt de nem kezd el megint csak mélyebben belegondolni hanem hagyja had történjenek a dolgok a maga tempójában, ha történnek.
Theora pillant ki közben a festményről ecseteli szavait majd elmosolyodik.*
- Tudom, nem valami kedves. De én nem szoktam vele törődni. Múltkor nem tetszett neki ahogy felöltöztem és nem volt rest többször is megjegyezni.* meséli el, hogy neki is volt már élménye ezzel a fúriával.*
- Rosszul aludtál? Álmosnak látszol...csak nem horkol valamelyikünk? * kérdezi szélesebb mosollyal ki tudja ki hogyan alszik bár maga egyszer sem hallotta Ly-t vagy Hestiat, magáról így nem tud véleményt alkotni. Talán ő a hunyó?*
- Mit tervetzél mára ha terveztél? * érdelődik kedvesen majd a magas párkány felé sétál és felcsüccsen rá miközben kíváncsi tekintetét a lányon legelteti.*
Vissza az elejére Go down
Theodora Hendrick
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Theodora Hendrick


Hozzászólások száma : 136
Csatlakozás : 2010. Mar. 18.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Itt...vagy ott...de inkább ott

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-04-03, 1:02 pm

*Dora, elmosolyodik a válasz hallatán. Ma egy fekete tornacipő, és farmer , egy fehér hosszúújú és egy kigombolt fekete ing mellett döntött.*
-Nem baj. Ha rossz kedved van, senki nem várja el, hogy vidáman beszélgess.*Vigyorodik el, majd szórakozottan kinéz az ablakon. A mosoly lassan eltűnik arcáról.
-Nekem a családomról mondott kedveseket.* Vigyorodik el ismét. Pillantása Jas arcára vándorol.Majd nevetve megrázza a fejét.*Nem.Eszemben sincs komolyan venni.*Csodálkozva pislog párat, majd válaszol.*
-Nem. Igazából későn feküdtem le.*Felemeli a dementoros könyvet* Olvastam.* Mondja, majd ásít egy nagyot.*
-Hát úgy gondoltam, könnyű testedzéssel kezdek. Lesétálok a nagyterembe. De ez a tervem megbukott, amikor eltévedtem.* Motyogja hallkan.Lassan ő is odasétál a párkányhoz, és leül.Karkötőivel kezd játszani, és elgondolkodva pillant Jas-re.*
-És te mit terveztél?*Kérdezi, mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Curriculum- első emeleti folyosó   Curriculum- első emeleti folyosó - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Curriculum- első emeleti folyosó
Vissza az elejére 
5 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Alagsori folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: