Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 32  Next
SzerzőÜzenet
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-05-26, 3:22 pm

*El kicsit tényleg fura fiú, de ő nem mondta sosem konkrétan azt Nymphadorának, hogy baj van a viselkedésével. Inkább nem is mond a lány válaszára semmit, hanem ugrik egyet, és miután a lány is kiugrálja magát, felveti a verseny ötletét. Tetszik a leányzónak, így már el is kezdik, és mikor El a falnál bukfencezik, előnyhöz jut, így nem meglepetés, mikor elsőnek ér vissza a kiindulóponthoz.*
-Nyerni mindenki szeret.*Nincs olyan ember, aki ne szeretne nyerni, vagy ha igen, akkor az biztos nem túl komplett.*
-Az jó, mert én is. Bár nem szoktam sokat úszni.*Miközben ezt mondja, felhúzza magát a medence szélére, de nem áll fel, csak ül.*
-Csak érdeklődtem.*A lány viszont kiszáll a medencéből, és úgy tűnik, ennyi elég is volt neki mára, de azért még kérdez. El feláll, azután válaszol.*
-Felőlem. De én mondjuk nem az étkezőre gondoltam, hanem mondjuk a városban valahova.*Kicsit félrebillenti a fejét, nagyon kíváncsi, vajon mindezek után, ami történt velük, mit fog mondani a lány.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Uszoda az óceán alatt - Page 11 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-05-26, 3:39 pm

*Miután a fiú nyer, úgy érzem, hogy mára vége volt a nagy csevejünknek, de ez mégse így történik, ugyanis nemsokára egy furcsa kérdéssel fordul felém, amit nem igazán tudok hirtelen hova tenni, így jegyzem hát meg neki mindezt, miközben ki is sétálok nemsokára a medencéből és ahogy nézem, ő is már ücsörög, tehát ennyi volt részéről is az úszás. Na de még azért megjegyzem, hogyha szeretné, mehetünk akár együtt is valamerre és ahogy nézem, ő is felkel, majd már meg is adja nekem a választ.*
- Nekem úgy is jó. Csak felveszem a ruhám és szerintem te is, utána mehetünk is. *nem óhajtok átöltözni, majd megszárad a hajam a friss levegőn, szóval jó vagyok most így úgy érzem. Ez meg nem randi lesz, tehát nem kell kicsípnem magam, így ha minden igaz, akkor majd mind a ketten be fogunk menni a saját öltözőnkbe, majd ha végeztünk, akkor irány Mystral.*
- Miért akarsz velem tartani ezek után? Azt hittem, hogy örülsz, hogy megszabadulsz tőlem mára... *kérdem kíváncsian, miközben a révész felé vesszük az irányt, aki majd átfurikázik velünk ha minden igaz Mystralba, ahonnan már csak rajtunk áll, hogy akkor valóban az éttermet látogatjuk meg vagy esetleg egy másik helyet.*

//fagyi//
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Uszoda az óceán alatt - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-27, 6:43 pm

*Ma egy kicsit hűvösebb van, mert fújdogál a szél, de olyan jó lenne úszni egy kicsit. Kedvem sincs kimenni a vízeséshez, ezért a mai délután egy részét az óceán alatti barlangrendszer uszodájába fogom tölteni, hogy a sok tanulás után kiszellőztethessem a fejem. Fölvettem sárga trikinimet, amin fekete festék foltok találhatók. Nekem nagyon bejön, akinek meg nem tetszik, ne nézzen rám. Magamra most csak egy hosszú pólót vettem a nadrágot fölöslegesnek tartottam. Hajamat összefogtam egy copfban és papucsba bújtam. Így egy száll pólóban, balkezemen a töröközőmmel szambáztam végig az iskolán egészen az uszodáig. Ott levettem a pólómat kibújtam a papucsból és a vízbe sétáltam lassan, hogy megszokjam a medence hőmérsékletét. Karkötőmet és pálcámat most a szobában hagytam.*


A hozzászólást Mona Orphan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-27, 6:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-27, 6:57 pm

*A mai nap eléggé hűvös, de azért nem akarok a suliban unatkozni. Inkább úgy döntök, hogy úszom egyet, és múltkor hallottam is a folyosón, amikor valakik a suliban lévő uszodáról beszéltek. Felkaptam tehát hófehér, nyakbakötős bikinimet, és felkaptam rá egy melegítőnadrágot, és egy pólót, majd belebújtam a papucsomba, és azért egy törölközőt is hozok. Leslattyogtam az alagsorba, és időközben a hajamat egy copfba fogtam össze, hogy ne legyen útban. Mikor megérkeztem, örömmel láttam, hogy nem leszek egyedül, hiszen egy lány már a vízben van. Levettem a melegítőt és a pólót, majd letettem a cuccaim a medence széléhez közel, és elindultam a víz felé.*
-Szia! *Köszöntem oda a lánynak, amikor már elég közel értem ahhoz, hogy meghallja amit mondok.*
-Nagyon hideg a víz? *Kérdeztem mosolyogva, majd lassan elindultam a lépcsőn a medencébe, majd onnan egyre mélyebbre merészkedtem be.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Uszoda az óceán alatt - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-27, 7:09 pm

*Búvárkodom a víz alatt, mint egy kis kacsa, aki a tél óta most látott először vizet, de nem ölel körül a magány hideg karja, mert egy szőke leányzónak is fürödhetnék akadt.*
- Szia! Nem nyugodtan gyere a víz, mint mindig most is 27°C-os. *Válaszolok a nekem feltett kérdésre, majd azon a lépcsőn, ami ő bejött én kimegyek, így válik láthatóvá vállamon kívül sárga fürdőruhám és sárkányos tetoválásom, amiből a fürdőruha levág egy kis darabot.*
- Láttalak tegnap az órán. Mi késtünk el egyszerre. *Tudtam, hogy ismerős az arc, de most már be is ugrott honnan. Közben a medence mély részéhez sétálok a parton, hogy beleugorhassak. Kezemet a magasba emelem, térdemet kicsit behajlítom, elrugaszkodom, és már siklok is a víz alatt.*
- Hogy sikerült a tegnapi óra? Kedvenc tantárgy esetleg? *Úsztam oda a lányhoz, hogy folytathassuk a beszélgetést.*

Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-27, 7:16 pm

*Nem voltam még a suli ezen részén, de azt hiszem, többször is fogok ide jönni, mert nagyon szeretek úszni. Amikor aztán a lány megfordul, ismerős az arca, de hirtelen nem tudom hova tenni. Hamarosan azonban ezt a kérdést is megválaszolja bennem*
-Értem, akkor az pont kellemes. *Mondom a vízzel kapcsolatban, majd mikor kijön, a tetoválására téved a szemem. Nem vagyok oda a tetoválásokért, de ez kimondottan szépnek látszik.*
-Tényleg ... Nem tudtam, honnan vagy ismerős. *Mondom a lánynak, mikor megválaszolja a bennem rejlő kérdést, hogy honnan ismerős. Mikor aztán ismét odajön, elmosolyodom a kérdésen.*
-Hát nem mondhatni, hogy nagyon remekeltem. Mit bénáztam, mire kiszedtem a szívét. *Mondom elmosolyodva, hiszen tényleg eléggé szerencsétlen voltam, de ez az én formám.*
-Nem épp a kedvencem, de még nincs is kedvenc, most, nemrég érkeztem még csak. *Mondom mosolyogva, hiszen nem titok,hogy még új vagyok.*
-És neked milyen volt? Te szereted? *Kérdem a lányt a tantárgyról, majd eszembe jut, hogy még nem is ismerjük egymást.*
-Amúgy én Corina vagyok. És te? Melyik házhoz tartozol? *Kérdem mosolyogva, majd egy pillanatra lebukom a víz alá, hogy benedvesítsem a hajamat is.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Uszoda az óceán alatt - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-27, 7:33 pm

*Ismerősnek vélem a leányzót, amit meg is osztok vele, hogy megerősítse a tényt, de hogy ne csak két idegen legyünk, aki úszkál, egymás mellett beszélgetést indítványozok. Ha már a tegnapi órán találkoztunk, először akkor legyen az az elsődleges téma.*
- De legalább megcsináltad a feladatot. Nem mondanám, hogy sebészi vágást ejtettem a testen, de nem szórakoztam sokat a szív kivételével. *Ezután ismét egy kérdés méghozzá a kedvenc tantárgyról.*
- Sejtettem, hogy újonc vagy. *Mosolygok vissza.* - Nekem az óra nagyon tetszett és igen szeretem a halotti mágiát, bár nálam a befutó tantárgy a toxicológia, de ha elolvasod az eddigi anyagokat és szorgalmasan pótolsz, akkor te is megtalálod a neked megfelelőt. *Biztatom egy kicsit a diáklányt a házi feladatok megírásra, mert fontos a gyakorlás és új lehetőségeket is rajt magában és megannyi kalandot.*
- Én pedig Mona az Exortus ház egyik sentinele. *Válaszolok miután feljött a víz alól.*
- Téged melyik házba osztottak be és honnan tévedté ide?

Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-27, 7:50 pm

*Mivel még nem ismerem a lányt, nem is nagyon tudom, miről beszéljek vele, ezért nagyon örülök, amikor ő kezdeményez beszélgetést velem. A lány válaszára elmosolyodom, hiszen ismét eszembe jut, mennyit szerencsétlenkedtem. *
-Ennyire látszik rajtam? *Kérdem mosolyogva, amikor újonc létemre terelődik a szó.* -Igen, már néztem a régebbi órák anyagát. A misztikus lények ismerete egész szimpinek tűnik. *Mondom mosolyogva, majd lebukom a víz alá, bevizezve ezzel a hajam, melyben újabban fekete tincsek díszelegnek, egy itteni kalandnak köszönhetően.*
-Cruorisos vagyok. Amerikából jöttem, és mivel anya nem engedte, hogy varázsjárművel jöjjek, kénytelen voltam a mugli közlekedési eszközöket használni. *Mondom kissé rosszallóan, hiszen még másnap is fájt a fenekem az utazástól.*
-És te honnan jöttél? *Kérdem kizökkentve magamat az elmélkedésből, majd a medence széléhez úszom, és kikönyökölök egy kicsit.*


Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Uszoda az óceán alatt - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-27, 8:42 pm

*Elég csendesnek tűnik, de én nem szeretném, hogy ez így maradjon, ezért beszélgetés félébe kezdek bele, de még elég döcögősen haladunk vele.*
- Igen, de ez nem gond. Az itt lévők kicsit magabiztosabbak. *Könnyű kiszúrni az új diákokat, mert ők nem mozognak annyira otthonosan az iskolában és a beszélgetésnél is egy kicsit kötöttebbek.*
- Remek. Nagyon helyes. Fontos az érdeklődés, hisz az órák nagyon érdekesek, mert mindig van gyakorlati rész, aminél első kézből tapasztalhatjuk a dolgokat. Így megjegyezni is sokkal egyszerűbb. A misztikus lényeket Mr. Feneris a házvezetőm tartja. *A lány lebukik a víz alá, hogy a haja is vizes lehessen, majd folytatódik a beszélgetés.*
- Tetszik a hajad. Hát akkor a mi házunk nagy ellenfél a pontgyűjtés terén, de egyelőre még ti vezettek, minden esetre próbáljuk behozni a lemaradást. *Kacsintok a lányra.*
- Az USA-ban a legutóbbi MLI órán jártunk, hogy megismerjük a vurdlokot. Gyönyörű teremtést és igen erős varázs lény, de az egyik másodikos Cruos csajszinak van is egy. Legalább is a lista alapján. *Megcsavargatom egy kicsit a vállam, hogy mozgásba lendüljön, az úszáshoz közben pedig válaszolok a kérdésre.*
- Svédországból jöttem és én is mugli vonattal. Nem ültem még varázseszközön csak seprűn, de azon nem fogok túl sokat lovagolni, mert tériszonyom van. Szoktál valamit sportolni? *Teszem fel a kérdést, de mielőtt válaszolhatna még egyet intézek hozzá.*
- A válasz előtt mit szólnál pár hosszhoz? Mondjuk négy és az utolsó verseny. Akkor pont vissza érünk ide.
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-27, 9:06 pm

*A beszélgetésünk egy kissé nehezen indul be, de ez az én hibám, hiszen még nem nagyon nyíltam meg a lánynak. Ez ritka dolog tőlem, de most ilyen napom van. A lány is utal a félénkségemre a válaszában, melynek hatására én egy kicsit el is pirulok.*
-Értem. Eddig nem sok emberrel találkoztam, de mindenki nagyon barátságosan fogadott. *Mondom mosolyogva, hiszen ez tényleg jól esett, hogy nem olyan mogorvák velem, hanem befogadnak. Aztán a tanulásra terelődik a szó, és a lány még meg is dicsér, ami miatt ismét elmosolyodom.*
-Igen, nekem is tetszik ez a tanítási módszer. .. Igen, vele volt az első órám. *Mondom a lány mondataira, miszerint az ő házvezetőjük tanítja a Misztikus Lények Ismeretét. Amikor aztán a hajamra terelődik a szó, elmosolyodom.*
-Köszi. Elvileg nincs benne fekete, múlt héten szereztem a vízesésnél, amikor bezárt minket a tó alá valami nő. *Mondom még mindig mosolyogva, bár nem nagyon örülök a fekete tincseimnek.*
-Mi meg igyekszünk megőrizni az előnyünket, és megakadályozni, hogy megelőzzetek. *Kacsintok vissza a lányra, majd tovább hallgatom a mondandóját.*
-Nem tudom, hogy nézhet ki, de biztos gyönyörű. Hogy hívják a gazdáját? *Kérdem kíváncsian, hiszen esetleg még ismerhetem is.*
-Azt hittem, csak én jöttem vonattal és repülővel. Én sem ültem még varázseszközön, de szeretném mihamarabb kipróbálni. Szeretek úszni, meg gyakran futok, és imádom az extrém sportokat is. *Mondom mosolyogva, majd ismét bevizezem a hajam.*
-És te sportolsz valamit? *Kérdem mosolyogva, majd az ajánlatára gondolkodás nélkül igent mondok.* -Benne vagyok! *Mondom, majd gyorsan elmosolyodom és egy kicsit bemelegítem a vállam, hiszen nem szeretném, ha meghúzódna.*
-Na mehetünk? *Kérdem nevetve, majd kitámasztom a lábam a kezdéshez.*


//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-28, 8:40 pm

*Izgatottan sétál végig a hosszú folyosón, majd ahogy meglátja a fehér ajtót, egy pillanatnyi gondolkodás után le is nyomja a kilincset. Természetesen azzal a céllal jön az uszodába, hogy egy jót ússzon, valamint dolgozik benne nem kevés kíváncsiság, hisz az iskola ezen részében még sohasem volt. Rögtön meg is célozza a női öltözőt, ahol lekapja magáról a fehér sortot és a kék pólót, ami eddig rajta volt, és magára ölti fekete bikinijét. A vállára kapja törölközőjét, majd a medence széléhet lépked. Papucsát leveti, a törölközőjét mellé hajtogatja, majd megindul, hogy megmártózzon. Eleinte még szokatlan a víz számára, de egy két hossz után a teste megszokja a hőmérsékletet. Haját azért már a szobában felkötötte, így egyetlen fekete szál sem lett vizes. Remélhetőleg hamarosan betoppan valaki, aki még feldobja egy kis beszélgetéssel a szomorkás hangulatú Serafinát.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-28, 8:57 pm

* Amikor utána jártam a sulinak és annak a helyeivel, megtudtam, hogy van egy uszoda. Ma programként egy jó kis úszást tervezek tehát. Majd amikor sétálok a hosszú folyosón meglátom a fehér ajtót és lenyomom a kilincset. Az uszodában egy fekete hajú lány úszkál, kinek fel van kötve a haja. Gondolom, hogy ne legyen vizes. *
- Szia! Jó uszkálást, mindjárt én is jövök! * Örvendve köszönök neki majd a női öltözőbe sietek. Majd áthúzom fekete cicanadrágom és sárga pólóm a rózsaszín virág mintás bikinimre. Felkötöm hosszú barna hajam, visszabújok a papucsomba, és felkapom a törölközőm. És irány az úszás. Ha már így alakult, hogy társaságom lesz, aminek nagyon örülök, töltsük együtt jól az uszodában az időnket. *
- Na itt is vagyok! A nevem Sophia Lerenz, a Cruoból. Na és benned kit tisztelhetek? * Jó pofán kíváncsiskodva kérdem tőle. És bemegyek a vízbe. Először egy kicsit hidegnek tűnt de pár perc után már megszoktam, és jó volt. Azt hiszem jól döntöttem, hogy úszni jövök, így egyre több embert ismerek meg. *
- Hányadikas vagy? Én tegnap érkeztem. * Érdeklődöm majd elmondom neki mikor jöttem ide a suliba. Ha elsős akkor együtt lesz óránk, mint Hecatével. *
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-28, 9:10 pm

*A leányzó végre jól töltheti el a napját, így választja az úszást. Sajnos még soha nem látogatta meg ezt a termet, de mindenhez eljön a megfelelő idő. Így ezen a borongós nyári estén strandpapucsában caplat végig a fél iskolán, hogy az óceán alá érkezzen. A fehér ajtó mögött meg is pillantja a medencét, mely már álmaiban is kísérti, csalogatja. Gyorsan átvedlik bikinibe, majd bekászálódik a vízbe.*
~Hihetetlen, hogy vannak olyanok, akik nem szeretnek úszni..~*Gondolja, miközben meghallja, hogy nyílik az ajtó. Amint odapillant, egy cicagatyás leányzót lát meg, aki nyilván azzal a szándékkal jött ide, hogy ússzon egyet. Kicsit azért szúrós szemmel méregeti a lányt, most magában akart úszkálni, de sebaj! A társaság sohasem árthat. A köszönésre nem felel semmit, csak bólint, majd ha a lányka már végzett az átöltözéssel, nem rest köszönni neki. Egy kis barátságos mosollyal indít, hiszen mindennek ez az alapja.*
-Halihó! Én Serafina vagyok, exos.*Ha nem éppen a hátúszást művelné, valószínűleg kezet is nyújtana, de inkább csak úszkál tovább. A következő kérdésre mégis a kifelé veszi irányát, a medence széléhez. Ott felhúzz magát, és keresztbe teszi formás lábait, majd azon nyugtatja csinoska kis buksiját.*
-Elsős vagyok.*Válaszolja, majd egy gyors sóhaj kíséretében ismét elereszt egy fáradt, ám de barátságos mosolyt.*-Örülök, hogy itt vagy. Eddig mi a véleményed a suliról? Kicsit ijesztő nem?*Kérdezi, majd játékosan körbeforgatja szemeit, mint aki fél.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-28, 9:48 pm

* Nekem úgy tűnt, hogy a leányzó talán kicsit szomorú, de nem kérdezem inkább meg, hogy mi a baja, nem akarok semmit benne fel hozni. Úszok egy két hosszt, és nem nagyképűen de mutatom, hogy tudok pár szinkron úszó trükköt. *
- Igazán örvendek, Serafina! Á, szóval te is elsős vagy, akkor még fogunk találkozni. * Mosolygok rá kissé, hátha felvidul. Majd úszok háton oda-vissza aztán fél hosszt úszkálok mellen. Igazán tetszik a fürdőruhája, nem nagy szám, de még is egyszerű. És tökéletesen illik hozzá. És ezt el is mondom neki. *
- Igazán illik hozzád a bikinid. Hozzám inkább a rózsaszín illik, mert az a kedvenc színem. De nem a babarózsaszín inkább a pink. Vagy a kettő keveréke. * Csacsogok neki így a kedvenc színemről, talán az is kiderül, hogy neki mi a kedvence. De ha nem, sebaj. Lehet, hogy nem kellene megkérdeznem a következőt, de a kíváncsiságom, nem hagyj nyugodni így hát kérdem tőle. *
- Mi a kedvenc tantárgyad? Lehet, hogy nem kellene a suliról beszélnünk de ez nagyon szokott érdekelni, hogy kinek mi a kedvence. * És teszek egy fordulást a vízben, mint egy balerina, csak ő nem a vízben szokott fordulni. *
- Á, nem bírom ki, hogy ne merüljek le. Majd megszárítom a hajam, vagy az is lehet, hogy magától megszárad. * Nevetek egy aprót, majd le is merülök, és igazi akrobatikus mutatványoknak lehet szemtanúja, Serafina. Minden félét csinálok, kézen állás, cigánykerék, bukfenc előre hátra, híd, előre hátra bógni majd a végén lenyomok egy spárgát. *
- Tyű, a mindenit! Nem kellett volna az a spárga a végére, mert nem nyújtottam előtte. A fene egye meg! * Fájlalva mondom a szavaim, és simogatom is a két combom, mert a butaságom hatása miatt most úgy fáj, hogy csak, na! *
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-28, 10:08 pm

*A fáradtsága a legnagyobb hibája a feketeségnek, így láthatja is rajta társa hogy kicsit rossz kedvű. Nem akar ő bunkó vagy udvariatlan lenni.Így egy kicsit megerőlteti magát, majd kiül a medence szélére, lábat lógatni. Úszásközben kicsit nehéz számára beszélni, így marad az ejtőzés.*
-Igen, valószínű.*Mosolyodik el egy kissé, hiszen szinte száz százalék, hogy ha máshol nem is, de az órán találkoznak. Kicsit még nézelődik, majd ő is belemerészkedik még egyszer a vízbe. Egy kicsit még úszkál, a karjait erősíti, hisz így a nyári szezon alatt kicsit ellustult minden végtagja.*
-Köszike. Tudod, elég régi darab, de imádom.*Öleli magát körbe, hiszen nem kaphatja le magáról az apró ruhadarabot, hogy megölelgesse. A kérdésre csak megvonja keskeny vállát.*-Tudod, sok színt szeretek. Fekete, szürke, barna... De mondjuk ha pólóról van szó, akkor természetesen a színesebbeket is, csak az a lényeg, hogy ne legyen flitteres.*Elhúzza a száját, hisz valóban borsódzik a háta már a csili-vili kis topok és pólók gondoltára is, majd ahogy ruhatárára gondol, csak megcsóválja a fejét.*-De ha már itt tartunk, neked is elég jó a bikinid.*Bök a leányzó felé egy aprót, majd ismét kiül a medence szélére. A kérdésre csak oldalra dönti a fejét, majd egy kis gondolkozás után megszólal.*
-Eddig csak két órán voltam. Tudod hogy megy ez... habár jók az extra pontok, amire nem muszáj bejárni, arra nem is járnak sokan. De egy páran azért lenni szoktunk...*Picit eltért a tárgytól, de nem probléma számára, hogy visszakanyarodjon az eredeti témához.*-Na szóval, eddig a misztikus lények ismeretén voltam, meg a halotti mágián. A kettő közül talán az utóbbi tetszett a legjobban.*Megvonja a a vállát, hiszen maga sem érti, hogy miért van ez, de tény és való hogy azt élvezte a legjobban.*-Majd megtalálod a saját stílusodnak megfelelő órát, és az tuti, hogy azt imádni fogod.*Kacsint egyet a lányra, de miközben az piruettezni meg táncikálni kezd, ámulva kérdez tőle, hisz ami általában a szívén az a száján.*
-Nagyon ügyes vagy. Ezeket hol tanultad?*Tényleg érdekli, hiszen egy kezdő úszó így nem bánhat a figurákkal. A lelkesedésére csak biztatóan elmosolyodik, majd a saját hajzuhatagjára mutat.*
-Szerinted ez mikorra fog megszáradni? Mert szerintem mindegy. Úgy tégy, hogy jól érezd magadat.*Mondja, majd hogy be is mutassa, ő is a vízbe merül, de nem alá, csak finoman a tetejére.*



//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-28, 11:16 pm

//Olvad//
* Ahogy gondoltam itt mindenki kedves. Legalábbis eddig akikkel találkoztam három itteni kedves velem. Lehet, hogy látják rajta, hogy igazán szeretek ismerkedni, barátkozni. Nagyon is emberszerető típus vagyok. *
- Órákon biztosan, ha máskor nem futunk össze. * Így szólok hozzá, Serafinához. Majd megköszöni a kedves megjegyzésem amit tettem a bikinéjére. *
- Nem az a lényeg, hogy régi, hanem, hogy szereti az ember viselni. * Mondom én és felhúzom picikét a vállam. Elmondja a kedvenc színeit. Ebből ítélve szerintem a sötéteket akkor hordja amikor lehangolt. Akkor nekem sincs kedvem felvenni egy citromsárga pólót, mert az vidám ami nem illik a hangulatomhoz. *
- Értelek, én szoktam néha felvenni flittereset, buliba, na meg egy esküvőn rám kényszerítettek egy baba kék csilli-villi ruhát. Úgy néztem ki, mint egy óvodás 12 évesen. Annyira nem tetszett az a ruha, hogy nagyon. * És még a ruha gondolatától is borsódzik a hátam. Nagyon szörnyű egy ruha volt az unokatesómnak különb ruhája volt. Neki egy halvány citromsárga selyemruhája volt. Sokkal szívesebben vettem volna azt fel, mint azt ami rajtam volt. *
- Érdekes, egy tantárgy lehet. Tudod én amikor utána néztem milyen tantárgyak vannak itt első évfolyamban és a másodikban, nagyon megtetszett az árnymágia amit még elsős koromban tanulok, meg, na meg a rítusmágia amit majd második évfolyamba. Azt mondják, hogy nagyon hasznos ez a kettő tantárgy, de én úgy gondolom, hogy az összes hasznos valamilyen szempontból. * Magyarázom szavaim felé és még mutogatok is hozzá kicsit. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ha együtt leszünk az órán, Serafinával, hogy szerepel majd, elég okos lánynak néz, ki. Én is elég szorgalmas vagyok, gondolom a tantárgyak pedig nem ördöngősek. Szóval értelmes emberek, megértik. Pontosan jókor szól hozzám, Serafina, mert akkor már a víz felszínén voltam. *
- Sokat néztem a tv-ben a szinkron úszókat, hogy hogyan csinálják azokat a szép gyakorlatokat, és egy napon én is próbálgattam egy, s mást. De előtte az kellett, hogy ügyesen ússzak, ami meg volt, mert három és fél évet úsztam, de nem versenyszerűen, csak gyakorlásképp. Az akrobatikus elemeket, mint a kézen állás, híd, bukfenc satöbbi fitnessen tanultam. Neked van valami hobbid? * Kérdem tőle kíváncsian. Majd hajamat elsimítom kiveszem a hajgumit, megigazítom, majd újra összefonom. *
- Hát ebben a hideg levegőben nem egy hamar, otthon mindig hamar megszáradt, nem kellett hajat szárítanom, sem. Csak télen persze. * Végét kicsit elviccelődve mondom neki, de nem is baj, próbálom, kicsit jobb kedvre deríteni, Serafinát. Soha nem tudom elviselni, ha valaki szomorú. Így próbálkozok Serafinát is felvidítani, vagy sikerül, vagy nem. *
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-28, 11:36 pm

*Örül, hogy van egy kis társasága, hiszen szomorúsága mellé némi fáradtság is csapódik. De azért igyekszik ő, mint mindig, hogy kedves legyen a leányzóval. A találkozás lehetőségére csak biccentek, hiszen ha eljön órára még augusztusban, akkor biztos, hogy találkozunk majd.*
-Hát igen. Elég régen vettem, de azért szép darab. Néha-néha szétnézek pár butikban, hátha látok szebbet, de eddig ez ragadott meg.*Bök maga felé, hiszen tényleg, hiába kutakodott, még sohasem talált ennél szebbet: egyszerű, szép és kényelmes, pont megfelelő a méreteinek.*
-Én bulizni nem sokat járok. De tudod, ezt a mostani bált már nagyon várom. Tudod, hogy életem első kiöltözős estélye lesz?*Kérdezi, hisz már valóban a nyuszis mamusza is hidegrázást kap az izgalomtól. Ruhája szerencsére már megvan, de azt is éjjel nappal kereste, nem kímélve időt és fáradtságot.*-Miért, te gyakran jársz discoba?*Kérdezi miközben kibontja haját, majd picit megrázza, mire mindenfelé vízcsöppek szállnak.*
-Örülj neki, én még nem nézegettem utána a dolgoknak. Pár házit már megcsináltam, de egy csomó órát kihagytam, így pótolhatok egy csomót. De valóban, a rítusmágia nagyon izgi, de nekem még az árnymágia is nagyon fekszik. Nem tudom miért, szeretek a halottakkal, az árnyakkal meg az ilyen természetfeletti dolgokkal foglalkozni.*Na persze, mintha a halottak olyan természetfelettiek lennének, de ő nem így érteti. Ha a lány nem érti, majd max rákérdez. Ez az ő kis sötét titka, hogy imádja az ilyen dolgokat. Talán senki ki nem nézné belőle, a jó kislányból, az ártatlan kis feketeségből, de akkor is így van. Barna szemeit társára függeszti, miközben az előadja magánszámát.*
-Akkor van egy adottságod, amit ne herdálj el szerintem!*Adja a tanácsot, és mellé még kacsint is egyet a lány felé. Aztán a vízbe merül, majd pár hossz után a leányzóra néz, majd megkérdezi tőle, ami a legkézenfekvőbb kérdés a számára.*
-Honnan jöttél?*Fordul felé, hisz érdekli a válasz, kezd érsekessé válni beszélgetésük a számára, így egy televigyort is megereszt a leányka felé válaszul.*


//Fagy//


Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-29, 10:44 am

*Az ok, amiért ma itt van, az, hogy amikor reggel felkelt, eszébe jutott, hogy nyár van, és ilyenkor a strand alap követelmény. Neki az uszoda ugrott be, mint szuper lehetőség. Egyszer már volt itt, és az jó volt. Ezért indult el néhány perccel ezelőtt az uszodába. Egyszerű fekete póló és nadrág van rajta, mivel azt úgyis leveszi. A törölközővel a karján ér le az uszodába, ahol épp nincs senki. A fiú öltözőben leveszi a ruháit, és felveszi a fürdőnadrágot. A törölközőt is ledobja a padra a ruhái mellé, majd kimegy, és megáll a medence mellett. Lábát kicsit belemeríti, megnézi, milyen a víz. Mivel egész jó, néhány lépést hátramegy, és nagyot csobbanva éri el a vizet. Ezután úszik néhány hosszt, majd a medence közepén megáll, hátára fekszik, és csak lebeg.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-29, 11:00 am

*Mialatt a reggeliét eszegeti a lány azon gondolkodik, mit is csináljon ma. Hisz ahhoz nincs eléggé meleg, hogy a vízesésnél fürödjön, ráadásul a víz is elég hideg lehet. Fürdeni meg szívesen fürdene, hisz imádja a lány a vizet, már kiskorában megtanult úszni. Az étkezőben egy pár beszélgetésére lesz figyelmes, akik a suli uszodájáról beszélgetnek. A lánynak több se kell, gyorsan felrohan a hálójába, összepakolja a szükséges felszerelést, majd cirmosához fordul.*
- Jössz te is? Bár lehet kicsit vizes leszel. *Assana egy hosszú percig mered gazdájára, majd mint aki hosszas gondolkodás után dönt, elindul az ajtó irányába. Az alagsorban nem is kellett sokáig keresgéli a lépcsősort ami lefelé vezet az uszodához. Amikor belépnek egyből feltűnik a lánynak, hogy valaki van itt, hisz vízcsobbanást hall, de nem különösen izgatja ezt a lányt, hisz elég nagy a medence két embernek is, majd Assanara téved a tekintete akit elkapott a víz mikor beugrott a medencébe a fiú.*
- Előző ugrásod nem mindenki tetszését nyerte el. *Közben macskájára néz, aki csupa víz lett és megrázza magát jó párszor.
- Szia! *Köszön kacarászva a fiúnak, hisz jót mulat Assana-n, majd az öltözőbe megy, hogy felvegye fekete fürdőruháját. Miután kijött, leül a medence szélére és a lábait belelógatva ellenőrzi a víz hőmérsékletét.*


A hozzászólást Krishana Quinn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-29, 11:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-29, 11:10 am

*A mai napon kedve van lemenni az uszodába, és elúszkálni ott egy kis ideig. Így is tesz, és kevéssel tíz óra előtt már ott van. majd délben elmegy ebédelni, és talán még visszajön ide. A víz hőmérséklete jó, így egy nagy ugrással már benne is terem. Mikor feljön a felszínre, egy lány hangját hallja, és elmosolyodik. Szerencsére most olyan társaság akad itt, akit kedvel is, nem úgy, mint legutóbb.*
- Hali. Bocsi Assana, nem láttalak.*néz bocsánatkérően a cicára, közben pedig majd megfullad a visszatartott nevetéstől. Krishana közben feláll, de néhány perc múlva visszajön, immár fekete fürdőruhájában.*
- Mi járatban erre?*kérdezi a fiú, és közelebb úszik a lányhoz, aki most a víz hőmérsékletét ellenőrzi. Már ott van előtte, mikor megragadja a lány lábát, és behúzza a vízbe. Nevetve kicsit arrébb megy, mert amint ismeri a lányt, nem fogja megtorlatlanul hagyni ezt a dolgot.*
- Na, jó a hőmérséklet?*kérdi Krishanától, aki eddigre már biztos meggyőződött arról, hogy a víz igen kellemes és szuperül lehet benne idétlenkedni, amint azt El bizonyította neki.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-29, 11:28 am

*A reggelije közben megtudja a lány, hogy van itten uszoda is, így hálókörletébe visszamegy és miután macskáját is összekapja a cuccai mellett. Nem kell sok idő ahhoz, hogy megtalálja az uszodát rejtő ajtót. Belépve hallja, hogy nincs egyedül, de ez cseppet sem zavarja őket. Assana közben a medence széléhez fut, ahol a víz telibe kapja. A cica a fiúra néz, mikor bocsánatot kér, de most úgy tűnik nincs jó hangulatában, mert kissé felhúzott farokkal odébb vonul mosakodni egy kicsit. Közben Krishana visszajön a fürdőruhájában, és cirmosát látva kissé megrázza a fejét, hisz ő szólt neki, hogy vizes lehet, de majd megbékél.*
- Úszni támadt kedvem, és miután meghallottam, hogy van uszoda, idejöttünk. *Feleli mosolyogva Élias-nak, miközben még mindig Assana helyzetén mulat. Közben elül a szélére a medencének lábait belelógatva, és egy rántással El a vízbe juttatja a lányt.*
- Igazán üdítő! *Egy ravaszkás mosollyal válaszol, majd szép könnyedén arcon fröccséli előző támadóját.*
- Egy versenyhez mit szólsz? Legyen két hossz. A lassúbb ne számítson túl sok jóra. *És nem igazán törődve El feleletével megindul gyorsúszásban, ha már teljesen elázott.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-29, 11:36 am

*A társaságnak most örül, mivel olyan akadt ide, akit kedvel, és hozta a macskáját is, aki most kissé megsértődött mert le lett fröcskölve.*
- Ne durcázz, Assana, ráncos leszel.*javasolja nevetve a cicának, közben Krishana átöltözik, és visszajön a medencéhez, ahol leül megnézni a víz hőmérsékletét. El lassan közelebb araszol, közben feltesz egy kérdést. A választ még hallja, de már nem mond rá semmit, mivel megragadja a lány lábát, és berántja a vízbe. Kicsit hátrál, a bosszú elől próbál menekülni, de az utoléri, és nem is olyan szörnyű. Csak egy kis vizet fröcsköl az arcába, de ez nem vészes.*
- Benne vagyok.*egyezik bele a versenybe kis félmosollyal az arcán, majd azonnal bele is kezd. Krishana nehéz fába vágta a fejszéjét, ugyanis a fiú imád úszni, és még tud is. Mikor látja közeledni a falat, versenyző módjára bukfencet vet, és úgy fordul meg a víz alatt. Visszafelé is megcsinálja annál a falnál is, majd újra jön az előző, és végül megvan a két hossz. A medence szélénél megkapaszkodik, közben Krishanára néz.*
- Én nyertem.*jelenti ki határozottan, bár ezt igazából nem tudja, mivel nem igazán figyelt a lányra, és azért a verseny elég szoros volt. Talán Hana elfogadja, mert azt hiszi, így van, és ennyire egyszerű, és akkor most ő nyert valamiben, nem úgy, mint a Véres hajnalban a fogadást.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-29, 11:49 am

*Hamar rálelnek a megfelelő ajtóra, így szerencsésen megérkeznek az uszodába. Ott már van is valaki, mint kiderül El az, így a lány csak magába könyveli el, hogy remek társaságra leletek, hisz eddig mindig jól mulattak együtt. Közben Assana vizes lett és meg is sértődött, majd pedig El következő mondatára fújtat is egyet, de mindezek ellenére kidurcázza magát, hisz közelebb merészkedik a medencéhez, bár még tartja a távolságot. Krishana is előkerül fürdőruhába, majd leül a medence szélére. El-nek nem is kell több, egy rántással a víz alá küldi a lányt. Hana nem igazán bosszulja meg az ellene elkövetett tettet, csak fröcskölést kap, majd egy versenyre hívja fiút, aki el is fogadja. A lány gyorsan indul felhasználva a faltól szerzett lendületet, de kissé lassúnak tűnik, hisz El egy fél hosszal megelőzi. Az első hossz végén ő is egy bukfencet hányva megfordul, de már nem tudja behozni a lemaradását, hisz az első hosszba túl sok mindent beleadott. Végül a fél hossz távolságot megtartva, de ő is beér El után.*
- Igen, tiéd a győzelem. *Feleli kicsit morcosan, hát igen nem igazán tud veszíteni a lány, de megbékél, majd a helyzettel.*
- Rendben, mit szeretnél? *Teszi fel a kérdést, hisz valamit azért csinálnia kell a lassúbbnak, vagy amit kitalál a győztes.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-29, 11:57 am

*Szegény Assana kap egy kis vizet, amiért megsértődik, de azért ez nem tart soká, kis idő múlva már közelebb merészkedik a vízhez újra. Krishana közben átöltözik, és leül a medence szélére ellenőrizni a víz hőmérsékletét. El azonnal cselekszik, megragadja a lány lábát, és a víz alá rántja őt. A bosszú nem túl nagy, csak egy kis víz, de Hana versenyt javasol, amit a fiú el is fogad. Mivel elég jó úszó, majdnem profi, a két hosszt simán leússza, erőlködés nélkül, így végül nyer.*
- Hé, legutóbb te nyertél, most legalább kvittek vagyunk.*mondja a lánynak, majd a kérdésre kicsit elgondolkodik, nem tudja még, mit kérjen.*
- Lássuk csak... mit is kérjek?*tanakodik hangosan, húzva az időt, inkább azért, hogy idegelje a lányt.*
- Megvan! Nyár van, napsütés, jó idő, és ilyenkor utazni kell. Menjünk el valahova, például a tengerpartra, vagy ilyesmi. Na, mit szólsz?*kérdi félrebillentett fejjel a lányt, kíváncsian. Baráti utazás külföldre, ennyi az egész. Jasmine-nal is volt már Franciaországban, az is baráti volt, ez is az lenne. Mindenesetre nagyon kíváncsi, vajon mit mond Hana.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime2011-07-29, 12:29 pm

*Miután Assana sikeresen túléli a ráfröccsent vizet, durcizásba kezd, majd végül felhagy vele, és a medence közelébe merészkedik, de megtartja a tisztes távolságot, így figyeli a vízben úszkálókat. Közben Krishana önszántán kívül lesz csurom vizes, hisz El belehúzza a medencébe, mialatt a szélén ücsörgött. Nem igazán torolja meg eme tettet, hisz jól szórakozik, de ez csak a látszat, hiszen most számít rá a másik, és az nagyon nem jó. Végül versenyre invitálja El-t, aki meg is nyeri azt.*
- Ami késik, nem múlik. Nem felejtettem el. *Mondja a fiúnak, mert lehet, hogy kérnie kell tőle majd valamit, de azt csak tőle teheti meg, hisz mást nem tűr meg ennyire Assana. De mivel ez az egész még nem biztos dolog, így úgy dönt, később kérdez rá a fiúnál, ha már biztos lesz a dolgában. Közben El húzni kezdi a lány idegeit azzal, hogy várakoztatja, hisz nem egy türelmes boszorkány a lány.*
- Kellemesen megleptél. Remek ötlet, menjünk utazni. *Egyezik bele a lány hamiskás mosollyal az arcán, hisz eljött a bosszú ideje. Kezet nyújt a fiúnak, hisz megállapodtak, majd vélhetőleg elfogadja El a felé nyújtott kezet. Miután ez megtörténik a lány egy hirtelen mozdulattal maga elé rántja a győztest, majd másik kezét a mellkasára téve lenyomja a víz alá, közben pedig egyik lábával kigáncsolja a fiút a térdhajlatainál fogva, így téve sikeressé a műveletet. Ha sikeres volt a mutatvány, Élias a víz alatt köt ki, majd a lány hátrál, helyet adva neki.*
- Melyik országba menjünk? *Kérdezi angyali arcot vágva, mintha nem csinált volna az előbb semmi rosszat, miután feljött a fiú a víz alól.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
11 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: