Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Uszoda az óceán alatt

Go down 
+72
Gareth Evans
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Mia Andersen
Catherine Waters
Sophie Black
Narumi Tanaka
Fekete Ambrus
Bruno Stora
Zaine Warhurst
Chloe Walsh
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Jackelyn McKinney
Patrick Davis
Athalie Rapace
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Nuoma Covern
Kimberly Fox
Gabriel Perez
Brian Valentine
Héderváry Fruzsina
Cain Gathassin
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Daemon Wexler
Jasmine Miels
Ruby Rose Re
Wera A. Flinders
Christiano Lugano
Gabriel Farell
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Dorian Deamer
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Krishana Quinn
Sophia Lerenz
Serafina Damiana
Corina Watson
Élias Adachi
Kyle Brensley
Sirius Pendragon
Zoey Fleming
Troy Clayton
Mordana Liward
Havasi Zoárd
Marcus Mccannt
Christina Dother
Mona Braxton
Axel Knoxville
Nymphadora Giovanni
Vladislav Kerensky
Illya Imbecairwen
Hecate Lunadea
Sairus Macrain
Lisa Renfield
Takoda Turner
Ryan Bourton
Faith Craven
Aysha Darkblood
Alexi Solsagan
Scott Renfield
Lycoris Ozera
Octavia Blackwood
Dimitrij Volodya
Jake F
Lucius Benedict Fenris
76 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
SzerzőÜzenet
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-08, 12:40 am

//NRT - Mia és Slash - 2013.01.06.//

* Tényleg nincs már ezen mit túlragozni, kezdem én magam is érezni ugyanezt, és annak sem látom akadályát, hogy csatlakozzon hozzám. Jobb lesz lent is minden bizonnyal kettesben, vagy legalábbis nem egyedül, így tehát, hogyha sikeresen túljutottunk a kis összezördülésen, akár lefelé is vehetnénk az irányt. Tudom, hiszek neki, látom rajta, hogy hálás mindezért, csak ne éljen vissza vele.. naiv vagyok és talán túlságosan kedves is, de nem biztos, hogy tolerálnám, ha továbbra is csak a bolondját járatná velem. Ami láthatóan máris nincs így, hisz még egy megjegyzést is kapok mamuszomra, amire reakcióm, így belegondolva, elég idiótácskán hangzik.. már ami őt illeti. *
- Jajj, ne gyere már ezzel.. nem gáz egyáltalán. * mosolyodom is el őszintén, a kis pirulást követően, meg kell szoknom ezt a külsőt, az tény, de nem hiszem, hogy sarkalatos problémát kéne belőle csinálni hosszabb távon. Nem érné meg, nem is fogok ezen lovagolni, s most inkább a másik véglet következik be, ami nem más, mint némaságba burkolózás, mindkettőnk részéről. Nem is nagyon bánom, hogy így, csendben haladunk egymás mellett, végül már ezt sem érzem igazán kínosnak, s olykor-olykor azért oldalra pillantok rá lopva, ismerkedve tényleges valójával, amit azért remélem, láthatok majd a jövőben még többször is. Idelent ellenben már várakozás nélkül keresek magamnak egy megfelelő helyet cuccaim lepakolásához, miközben újra kommunikációt igyekszem kezdeményezni kettőnk között. *
- Ó. Szóval nem tudsz úszni? Pedig nem túl nehéz művelet. Vagy netán félsz a víztől? * kezd beindulni lassacskán azért beszélőkém, de a gitárhoz sajnos vele ellentétben én nem értek, így hagyva rá a dolgot kerülök sajátos módon a medencébe, hogy aztán onnan csacsogjak felé újra, válaszát követően pedig egy aranyos nevetés hagyja el ajkaimat. *
- Hát, nem igazán értek az elsősegélyhez és az amúgy is.. egy kicsit túl közeli volna a kontakt. * fröccsentek irányába némi vizet, egyik szemem összehúzva, csupán csak másikkal nézegetve felé, amolyan félgrimasszal, de nem hinném, hogy elérnének hozzá a cseppek, messzebb vagyok azért még. Pár hosszat viszont kéne úsznom, ha már eljöttünk idáig, és el is indulnék én a medence túlsó vége felé, kérdése és kijelentése persze ekkor tud elérni agyamig, így lassan, de biztosan felé véve az irányt kapaszkodom meg mellette, hogy ügyesen kitornázva magam az eddig-nem-de-most-már-vizes csempére pakolhassam hátsómat. *
- Akkor mondjuk kezdd az elején, én pedig, mivel jó hallgatóság tudok lenni.. * emelem ekkor egyik kezem szám elé, s teszek olyan mozdulatot, mintha egy cipzárat húznék ott végig: elnémulok máris, övé a terep, beszélhet, én csendben és türelemmel fogom hallgatni, le nem véve arcáról tekintetemet. *
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-08, 1:17 am

//NRT - Mia és Slash - 2013.01.06.//


*Eléggé kivesézzük a bocsánatkérő szövegem minden részletét, ezért éppen ideje lenne más témába kezdeni, hogy ne csak ígérgessek, bizonyítsak is, ezért egy gyors megjegyzéssel indítok a mamuszával kapcsolatban, amire picit fura választ kapok.*
- Ahogy a te mamuszod sem! *Mosolyodom el, szerintem sem gáz az öltözékem, ha pedig más nem ezen a véleményen osztozik, akkor csak sajnálni tudom. Ilyen öltözékhez egy bizonyos életforma, életérzés is társul. Felkapom a cuccaim, és már somfordálok is mellette, követve őt az uszodába, jó öt-tíz percbe telik, amíg elhagyjuk a tornyunkat, és leballagunk két szinttel a föld alá. Megérkezve muszáj pár pillantást vetnem gyönyörű alakjára, nem is bírnám ki, ha ne tehetném, de egyelőre megjegyzés nélkül hagyom. A vízbe nem tervezek bemenni, és ezt a tudtára is adom, nem való nekem a mélyvíz.*
-Nem félek én semmitől már, megedződtem... Csak szimplán nem szeretek elázni, meg hasonlók, de persze egy uszoda kivétel lenne..de mivel nem tudok úszni, ezért nagyon nehéz lenne vízbe csábítani.*Válaszolom neki csak úgy természetesen, de mire befejezem, ő már a víz alatt van, és ismét felajánlja a lubickolás lehetőségét, de én nem élnék vele most sem, sőt, a veszélyeket is megemlítem.*
-Az attól függ, hogy mennyire lenne súlyos a helyzetem, de részletkérdés. *Nevetek fel hangosan, közeli kontaktnak maximum a szájon át való lélegeztetés nevezhető, bár be kell vallani, hogy el tudnám viselni. A felém fröcskölt víz nem ér el, amit igazából nem is bánok, nem akarom, hogy vizesek legyenek a gönceim. Ismét egy kis csönd következik, ő úszik egy kicsit, én meg bámészkodok és értetlenkedek a tető megoldásán. Felajánlom neki, hogy most akár mesélnék magamról, a valódi énemről, és úgy tűnik, hogy érdekli a dolog, különben nem ülne fel mellém. Segítenék is neki a kimászásban, de hamar megoldja. Most, hogy már egymás mellett ülünk, elgondolkodok, hogyan is vágjak bele..*
- Huhh, hol is kezdjem, az én történetem igazából 11 évesen kezdődött. Anyámat nem ismertem, csak apámat, aki aranyvérű volt, így lettem én ugye félvér, na de a lényeg, hogy apám tizenegy éves koromban eltűnt, egyik napról a másikra, azóta sem hallottam róla. Megszakadt a kapcsolat az amúgyis kevés rokonnal, nekem pedig szinte menekülnöm kellett a gyámügyisek elől...Megtanultam egyedül megélni, szereztem innen-onnan pénzt, tudtam bérelni egy kis szobát, majd megszereztem ezt a drágaságot... *mutatok hátra a büszkén gitárra* -...és egyfolytában gyakoroltam. Rövidesen már bandáztunk, bárokban léptünk fel, garázsbulik, hasonlók. Egyébként Los Angeles-i vagyok... Na aztán teltek az évek, és valamit kezdenem kellett magammal, ezért vagyok most itt. Ez a tömör sztorim, nem túl érdekes, de azért megérne egy filmet. *Mosolyodok el, hiszen tényleg volt pár filmbeillő pillanat, de nem megyek bele a részletekbe, nem szeretném untatni, ha érdekli pár dolog, akkor remélhetőleg belekérdez, közben pedig rúgok párat a vízben, előre fröcskölve.*
-Amúgy nem fázol? *Kérdem meg picit aggódóan, elvégre így vizesen, kint, én tuti fáznék..*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Uszoda az óceán alatt - Page 28 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-10, 11:35 pm

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //

*A nyár sokkal kellemesebb, mint a tél. Nem kell annyira beöltözni, a nap simogatja az ember bőrét, ki lehet feküdni a partra, vagy akár a vízben pancsolni. És hát van abban is valami, amit Kyle mond, mert bár Cat nem épp tapasztalt lányka, de attól még nem vak, természetesen ő is észre szokta venni a szépen kidolgozott mellkasokat. Amikor viszont ezt egy kis visszavágás formájában akarja a srác tudtára adni, nem éppen úgy fejezi ki magát, mint ahogy azt fejben gondolta, így el is pirul a szavakra. Kyle persze rögtön kap az alkalmon, visszakérdezve a hallottakra, mire a vörös szépség a szemeibe pillant, majd csak megrázza kicsit a fejét.*
-Miért érzem úgy, hogy erre bármilyen választ adok, csak még kínosabb helyzetbe hozom magam? *válaszol inkább egy kérdéssel a kérdésre, de szerencsére témát váltanak, pontosabban csak visszatérnek a nyárra pár szó erejéig. Ezt a témát viszont kivesézték, így hát inkább Kyle állapotára térnek rá, s Cat a srác tudtára is adja, hogy addig bizony nem halhat meg, míg legalább a sulit el nem végezte. A sóhajt és a szavakat hallva viszont csak elmosolyodik kicsit.*
-Ugyan már, ne így fogd fel. Ha másképp állsz a tanuláshoz, akkor majd meglátod, hogy sokkal könnyebben megy. *hozzá sem áll közel minden tantárgy, volt, ami számára is kihívást jelentett, de mivel ő szeret tanulni, nem hagyta magát, s végül ő kerekedett felül. Nem is tudja, mit csinálna magával, ha netán megbukna valamiből, de az biztos, hogy a következő év nagy részét a könyvtárban töltené, és igyekezne 110%-osan teljesíteni. Ilyesmin viszont szerencsére nem kell gondolkoznia, mivel már eljutott az egyetemig, az viszont minden bizonnyal új kihívások elé fogja állítani, de a kis vörös örömmel áll elébe. A suli után viszont a szilveszter is szóba kerül, így a srác érdeklődésére Cat el is meséli, hogy hol és kikkel szilveszterezett. Bár az év nagy részét itt tölti, továbbra is fontosak neki régi barátai, így számára egyértelmű volt, hogy velük tölti az év utolsó napját. Közben a medence szélénél megtámaszkodva hallgatja tovább a srácot, aki egyet is ért szavaival. Amikor aztán a Cruos lányka is visszakérdez erre a napra, s Kyle előhozakodik a droggal, a szép szemek hirtelen pattannak ki, s egy rosszalló pillantást be is zsebelhet a srác. Némi fejcsóválás mellett végül ismét behunyja szemeit a lány, tovább lebegve a víz tetején.*
-Nem... azt azért nem. Csak nem értem, mi a jó a drogokban. *ennyire nem fog elhamarkodottan ítélkezni, nem ilyen szűk látókörű, de tény, hogy ezt nem a pozitívumok mellé írja be a képzeletbeli Kyle listán. Na de úgy tűnik, a srác nem örül annak, hogy Cat nem figyel rá 100%-osan, így már le is fröcsköli a lányt, s mivel ő nem számít ilyen támadásra, rögtön el is merül a víz alá. Némi vizet sikerül így nyelnie, de hamar a felszínre emeli fejét, félredobva vörös haját, mentegetőzve, hogy ő figyelt, de a srác csak azért is beszól neki.*
-Még hogy én horkoltam? Na megállj csak! *locsolja le még egy jó adag vízzel, közben pedig azért nevetgél. Kyle viszont az imént rákérdezett a tanításra is, ami remek apropó arra, hogy miért is nem csinálhat ilyesmit Cat-el. Viszont hamar kiderül, hogy mégsem fogja tanítani ezt a fiút, mivel mint kiderül... megbukott.*
-Megbuktál? Az nem jó. *húzza el száját kicsit a vörös, abbahagyva a locsolást, de ekkor újabb váratlan támadás éri, galádabb, mint az előbb. Kyle ráveti magát, lerántva a víz alá, ráadásul még csikizni is kezdi, így már nevetni is kezd a lány, berántva ezzel torkára a vízet, így kicsit kapálózni is kezd. Szerencsére azonban a srác nem tartja lent túl sokáig, hamar elereszti, s mivel lábuk leért már, így Cat elrugaszkodva bukkan ki ismét a vízből, erősen köhécselve.*
-Ez nem volt jó vicc... majdnem... majdnem megfulladtam. *nyöszörgi, s fulladozásának hála észre sem veszi, hogy ez a kis birkózás közben bikinifelsője félrecsúszott, így jobb melle most épp Kyle-al néz farkasszemet. Egy ideig még prüszköl, majd hátradobja haját.*
-Meg akarsz ölni? *kérdi, miközben lassan alább hagy a köhögése, s csak ekkor érzi meg, hogy valami nincs teljesen rendben. Le is pillant mellkasára, s mikor megpillantja mellét, szemei hirtelen nagyra kerekednek, majd egy pillanat alatt olyan vörös lesz arca, mint a haja. Kezeit maga elé kapja, s hátat fordít a másiknak, hogy rögtön megigazítsa a huncut ruhadarabot.*
~Ezt nem hiszem el. Inkább fojtott volna meg. Ez annyira ciki.~ *némán, lehajtott fejjel áll még egy ideig háttal a srácnak, majd lassan erőt vesz magán, s megfordul. Még mindig elvörösödve pillant a srác szemeibe, s kissé zavartan szólal meg.*
-Kicsit óvatosabban az efféle meglepetésekkel, rendben? *tudja, hogy nem direkt csinálta ezt a srác, nem érezte a víz alatt, hogy tapizta volna őt a másik, így valószínűleg az egymáshoz dörgölődésnek és a víznek köszönhető mindez, de ő ettől függetlenül menten elsüllyed. Viszont attól csak még cikibb lesz a helyzet, ha csak így némán áll, így inkább visszatér az eredeti beszédtémára.*
-Amúgy kilenc órát fogok tartani, ahogy eddig is, és egy félévi vizsga lesz még. Azt pedig már mondtam, hogy Metamorf mágiát. *feleli lassan, majd egy vérszegény mosollyal hozzáfűzi.*
-Ami pedig a vetkőztetést illeti. Azt hiszem az elég volt most is. *jegyzi meg, majd csak áll ott a medencében, maga elé lógatott kezekkel, bal kezével a jobb csuklóját fogva, miközben Kylet figyeli. Szerencsére az elvörösödés egyre jobban alábbhagy, inkább már csak az érzés van meg, mert hát nem sokan mondhatják el magukról, hogy ennyit láttak már ebből a leányzóból. Történetesen csak Kyle.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-11, 1:36 am

//NRT - Mia és Slash - 2013.01.06.//

* A kellemetlen kezdetnek remélhetőleg kellemesebb befejezése lesz, hisz már most úgy érzem, nem akarok én vele vitázni, nem pedig pörölni.. egy újabb, meg még egy, és aztán egy plusz sokadik esély meg mindenkinek jár, hát miért ne adhatnék neki is? Talán érthető is az, mit miért tett, s most már, így leérve az usziba, innen a vízből, mely buksimat is hűsíti kicsit, minden másképp hat. Persze becibálni nem tudom, pedig megfürdetném rendesen, de mivel nem játék jelenlegi hátránya velem szemben, mármint az, hogy nem igazán ismeri az úszás mechanizmusát, így nem erőltetem. *
- Kár, pedig tuti lenyomtalak volna. * vigyorgom egy picikét, még két kezem ökölbe szorulva meg is mutatja kicsinyke izmaimat, befeszülve persze, amikkel hajj, de keményen a vízbe tudtam volna erőltetni őt.. vicces jelenet lett volna, az biztos, főleg, hogy esélyem is annyi lett volna, mint egy báránynak egy oroszlán ellen.. még lehet jobb is, hogy kénytelen vagyok kihagyni ezt a kis jelenetet. Na de ha uszoda, akkor tempózás, legalábbis szeretnék én tényleg, nem áll tőlem távol a testmozgás, most pedig még inkább rám férne, de mivel társalgásunk cseppet sem hagy alább, most kissé fura irányba is elmenve, nem igen hagy nekem lehetőséget arra, hódoljak egyik szenvedélyemnek. *
- Ne hozz már zavarba, na. Olyan vagy! * próbálok durcás arcot vágni felé, komolyan zavarba hoz, hisz azért kezd nekem is kinyílni a csipám, legyek bármennyire is aranyos és kedves, na meg ártatlan.. mert tényleg az vagyok, de hosszú távon butuska azért nem, így még most kéne elfogadnia tanácsomat: * - Különben ha tovább folytatod, vissza élek az itt megszerzett tudással, irányodba! * bökök is felé iszonyatosan fenyegető arckifejezéssel, de ezt is sikerül elmosolyognom, pedig ha némileg tudnék póker arcot viselni, egész biztos, hogy félelmetes is tudnék lenni. Okos vagyok én, jól forgatom a pálcám, erre célzom most, de úgysem tudnám megátkozni, ha kérné se, ez tuti. És nagyon úgy tűnik, ma még a tényleges hosszak rovása sem fog sikerülni részemről, nem mintha bánnám, hogy rátört egy kisebb őszinteségi roham, mivel eléggé kíváncsivá tesz, és ami azt illeti, tényleg szívesen hallanék róla. *
- Ne kímélj. * teszem még hozzá halkan, ha már kimásztam, tényleg megy ez egyedül is, nem túl gyorsan de sikerül kipattannom mellé a medence szélére, s hozzá hasonlóan kezdek lábammal lubickolni, míg ő beszél, kezeimmel pedig hátam mögé támaszkodva tartom meg testemet. Arcomon azért feltűnnek érzelmeim is a hallottakkal kapcsolatban, nagyon nem lehetett jó dolga.. sőt, ez a hányattatott sors egyenesen elszomorító, így kis idő múlva, mikor a gitárra mutat, én is oda pislogok, végül csak magam elé meredve simogatom aprócska lábujjaimmal a víz felszínét, spiccbe helyezve lábfejeimet. *
- Én nem is tudom, mit mondjak. Bár.. inkább nézd a jó oldalát. Lehet, hogy eddig nem volt szuper, de ott van a gitár és ami ahhoz köthető. Most pedig itt vagy, van egy fix hely, ahová haza jöhetsz, és talán még.. barátaid is lesznek idővel. * tekintek rá végül, egyenesen bele szemeibe, én komolyan törekedni fogok arra, hogy jobban legyünk, hiszen semmi gondom vele, s most értem csak meg azt, milyen jó, hogy előbb ismerhettem meg belsőjét, mint külsőjét.. talán ha ezzel a fiúval találkozom előbb, átnézek rajta, és elítélem, csak mert nem rendezett a haja, vagy mert túl laza, és semmi úrias nincsen benne? Megeshet, de mégsem így történik most, sőt, egyre csak szimpatikusabb. Hangja azért vissza hív a valóságba, én pedig párat pislogva rázom meg buksimat hirtelen. *
- Öhm, nem, de igazad van, jobb itt ázni. * csusszanok is vissza zavartan a vízbe, s innen nézve fel rá támasztom állam most a medence szélének. * - És mond, miféle hely az a Los Angeles? Sosem jártam még ott, igazából Norvégián kívül nem sok helyen, vagy ha mégis, apámat kísértem el üzleti útra, ami meg elég unalmas, és semmit sem láttam sosem úgy igazán a helyekből. * hozom fel most ezt, remélem csupa jó emlék fog majd eszébe jutni, és hogy meg is osztja velem azokat, én tényleg örülnék, és érdekel is. A többire nem merek rákérdezni, de talán idővel, ha leszünk olyan viszonyban, és nem fogom tolakodónak érezni saját kérdéseimet, szépen sorjában mindent felteszem neki. *
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-11, 8:58 pm

//NRT - Mia és Slash - 2013.01.06.//


*Az uszodában kellemes az idő, a hangulat, és a víz is jó, bár ezt csak a lábam tapasztalja, ugyanis nincs az a pénz, amiért belemennék a medencébe úszási képességek nélkül, pedig kíváncsi lennék, hogyan nyomna le a víz alá, mert ez a terve megmosolyogtat.*
- Na azt nem lenne nehéz! *Kacagok fel egyben azon, amit mond, és azon is, amit csinál, elég vicces ez a feszülős mozzanat, és ezt a tudtára is adom. Ismét csábítani próbál a vízbe, de hajthatatlan vagyok, és az ebből kialakult párbeszéd miatt zavarba hozom, bár szinte már számítottam rá, kezdem egy kicsit kiismerni.*
- Ne haragudj na, nem akartalak! *Kacsintok a durcás pofira, de a következő mondatára hátradőlök a padlóra, és megelégelően a hajamba túrok.*
- Jaj, csak te ne, kérlek! Alig hogy idejövök, már aláznak a nők, meg mindenféle suttyók, nem tetszik ez nekem. Régen nem volt ez. *Bár komoly a válaszom, azért mosolygok, mert ő sem gondolja szerintem komolyan a dolgot, azért ilyen kis dolgokért, mint egy zavarba hozás, még nem kaptam. Visszatápászkodok előző ülőhelyzetembe, és ő is csatlakozik hozzám, hogy elmesélhessem az életem sztoriját. Bár olyan, mintha meghatná a történetem, erre semmi szükségem nincs, nem azért mondtam el, hogy sajnáljon, hanem hogy bizonyítsam az őszinteségem irányába.*
- Nos, itt vagyok két hónapja, nem mondhatom, hogy nyugis az élet úgy alapjáraton, de a korábbihoz képest nagyon lightos. A barátokat pedig nagyon remélem. Los Angelesben rengeteg spanom van, itt viszont ez nem mondható el. Könnyen barátkozok, már ha van kivel. Itt sok a fura ember, akik túl nagyra tartják magukat azért, mert régebb óta itt vannak mint én, és több varázslatot ismernek, vagy csak azért, mert nincs olyan aranyvérem mint nekik...*Fejezem be a szemeibe nézve, mielőtt csúnyát mondanék, na meg nem is akarok most ezen bosszankodni, bár én is nagyra vagyok magammal, de emellett nem nézem le a többi embert, csak ha kihúzzák a gyufát. Épp ezért örülök Mia társaságának, sikerült találnom egy normális embert a kevés közül, bár lehet, hogy vannak sokan, csak nem ismerem őket. Inkább gondolok rá is, aminek következtében ismét a medencében köt ki, nem lenne jó, ha itt megfázna vagy valami. majd amikor Los Angelesről kérdez, szemem kékje előre mered az uszoda falán burjánzó fára.*
- Los Angeles.. az egy istenkirály hely! Nem csak egy világváros, hanem A Világváros az én szememben. Rengeteg nemzet, nyelv, sok-sok hely. Bejártam már az egészet, San Fernandotól Hollywoodon keresztül egészen Long Beachig. Egyszer zenéltem egy Beverli Hills-i bárban, az volt a legjobb koncert. *Ismét elmerültem a gondolataimban, és megindult a szám, elvégre amiben képben vagyok, arról órákat tudnék beszélni, most viszont felállok, hogy tegyek egy kört, úgyhogy a medence szélén sétálva folytatom, közben a mélységet kémlelve.*
- De sokkal jobb lenne, ha a saját szemeddel fedeznéd fel, egy jó idegenvezető társaságában. *Ajánlom fel burkolva az utazást, mert L.A. tényleg olyan hely, amiről nem elég hallani, azt látni kell. Teszek egy óvatlan mozdulatot a medencetúrám során, eredeti terv, hogy bal lábammal egy picit a vízbe nyúlok, majd megyek tovább, de nem így sikerül. Vizes lábam megcsúszik a medence peremén, én pedig hatalmasat vágódok rá háttal, és rögtön bele is esek a medencébe. A baj csak az, hogy túl gyorsan történik az egész, a vizimentő leányzó pedig pár méterrel arrébb van, úgyhogy kapálózni kezdek a víz felszíne felé, a probléma csak az, hogy rettentően fáj a hátam. Remélem, hogy kitudok evickélni egyedül is a medence széléig, a kimászás pedig végképp a jövő zenéje, mert tényleg nagyon rossz most a hátamnak.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-11, 10:39 pm

//NRT - Mia és Slash - 2013.01.06.//

* Úgy teszek ám, mint aki hajj, de nagyon izmos, szóval simán harcolnék vele egyet idebent, a vízben, nem hinném, hogy csak úgy hagyná magát, attól függetlenül, hogy ő a fiú, én meg a lány, és vigyázna, vagy bármi, nem is várnám el. De most már csak nevetek egyet ezen az egész kis jeleneten, és azon bosszankodom egy sort, hogy ismételten sikerült aranyos kis pírokat csalnia pofimra.. de komolyan, már sok. Fenyegetésem el is jut hozzá, nem mintha komolyan venne, de ahogy elfekszik, már mindjárt azt gondolom itt bent, talán valami rosszat szóltam? Elképzelhető. *
- Aláznak a nők? Jajj, én nem akarlak, csak vicceltem! * reagálok nagyokat pislogva, kintebb érve kicsit, de lehet, akkor én túloztam el a dolgot, bár tény, hogy semmi hátsó szándék nem akart kerekedni szavaimban, de tényleg, komolyan.. Ki is ülök inkább mellé, hogy csendben hallgassam végig minden egyes szavát, amelyekre figyelek is, és el is raktározom buksimban mindet, egytől egyig. Nem, nem akarom hogy lássa, sajnálom, bár ki tudja, ő mire vágyik, de eddigi tapasztalataim szerint, ha nem is zuhanok magamba sztorija hallatán, egy kis bátorítás senkinek sem árt, úgy hiszem. Így ejtek el egy apróbb célzást a barátság dolgáról, tudom, ilyesmi már a bálon is felkerült közöttünk, mint téma. Egyértelműen lejön most már, én könnyebben adom ki magam és engedek közel embereket, de ez talán naivitásomnak is köszönhető, mely minden utamba kerülőnek adna még esélyeket, vele egyetemben. *
- Ahj, azok hülyék. A vér nem számít, nem abban kell mérni az embert, ezt sosem fogom megérteni. Semmivel nem több senki az aranyvére miatt.. ez olyan egy undorító hozzáállás. * szűröm le máris a lényeget, nem kicsit kapva fel a vizet, ami persze nem jelenetrendezés lenne, csupán csak egy duzzogós és mérges vélemény kinyilvánítás a részemről. * - Én viszont.. igyekszem megfelelni az elvárásaidnak, vagy mi. * tekintek vissza rá, mert hogy az előbb, mikor épp fülemből is füst gomolygott, kissé elkalandozott tekintetem másfelé. Lehet, hogy sok lesz neki a teperésem, de én már csak ilyen vagyok, közvetlen, és elég gyorsan teszem mindezt. Bár kissé zavarba hoz megjegyzése, csusszanásom a vízbe vissza éppen ezért is olyan hirtelen, bár magam sem értem, miért, furi vagyok olykor, ez van, de Los Angeles mégis érdekel, nem vagyok hát rest érdeklődni a hely felől, miközben őt figyelgetem, ahogyan felkel és sétálni kezd, a medence szélén. Én magam is eltávolodom, kicsit bentebb evezek karjaimmal, így bólogatok egyet-egyet, konstatálva a hallottakat, s mikor a felajánlást hallom, szinte azonnal mosoly kerül pofimra, hisz értem azért, mire céloz. *
- Szóval akkor értsem úgy, hogy megmutatnád? Tök jó lenne, kíváncsi vagyok, tényleg! És innen az iskolából el is tudunk jutni bárhová! * lelkendezem máris, persze nem tart ez se sokáig, mivel örömködésem végén már arra leszek figyelmes, egy szerencsétlen mellé lépés folyamán megcsúszik, majd hanyatt vágódva előbb a földre csusszan teste végül a medencébe. *
- Slash! * visszhangzik most már kiáltásomtól az uszoda, de annyira gyors az egész, én is hirtelen cselekedve iramodok pár csapással felé, s ha mellé értem, a kapadozó sráchoz, lebukva egy nagy levegőt követően a víz alá ragadom meg vállánál, s húzom fel, hogy feje is ki legyen a vízből. * - Miért nem figyelsz oda? * ripakodom rá, de hangom erőtlen és aggódó, s itt a vízben súlyát sem érzem, na meg hajt az adrenalin, szóval szépen eltempózom vele a medence széléig, méghozzá a lépcsők felé, ott egyszerűbb lesz a kimenetel, de előbb még nyakamon vetem át karját, úgy haladunk előre. *
- Minden rendben? Mássz ki, gyerünk! * közlöm vele, ahogy elérünk odáig.. tuti nagyon megüthette magát, de azért remélem egyben van.. szívbaj ez a gyerek, komolyan. Na de követem is, ha sikerül, ez egyértelmű, már amennyiben menni fog. *
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-11, 11:32 pm

//NRT - Mia és Slash - 2013.01.06.//


*Aprócska fenyegetésére, amit egyébként poénnak veszek, hátra dőlök, majd vissza, hiszen visszahallva a saját szavaim, nem túl méltó hozzám.*
- Na, azért nem olyan komoly, egyszer fordult elő. *Pontosítok az információn, mielőtt még puhap*csnek tűnnék a szemében, akivel csak úgy játszadoznak a lányok, de nem, ez fordítva szokott lenni. Ezután elmesélem neki az életem izgalmasabb felét, amiről kicsit terelődik a téma a barátokhoz, na meg a származáshoz. Nagyon örülök neki, hogy egy véleményen vagyunk, ezért csak egyet tudok vele érteni.*
- Igazat szóltál csajszi, nem tudok varázsolni mint ők, de majd megtanulok..Azt viszont megnézném, hogy hány nagyarcú aranyvérű tudja így tépni a húrokat, mint én..*Dicsekszem picit, és bólintok is mellé, majd a következő megjegyzésére kicsit kérdően pillantok rá, furának tartom ezt a megjegyzését.*
- Nekem nincsenek elvárásaim veled szemben. Alapjáraton senkivel szemben sincs elvárásom, csak magammal szemben. Ahogy eddig megismertelek, nekem szimpatikus vagy, bírlak téged. Ja, és emlékszel a múltkori tanácsomra? Csak magadnak akarj megfelelni, ne másnak... *Letisztázom a helyzetet, tényleg szükségtelen arra gyúrni, hogy nekem megfeleljen, legyen szó Miáról, vagy bárki másról. Én sem teszem ezt, a múltkori bálos cuccon is csak magamnak akartam megfelelni. Olyan, mintha kicsit önbizalomhiányban szenvedne, vagyis az én logikám szerint azért akar megfelelni másnak, mert nem elégedett magával, nem értem miért nem. Ezután jobb témát találunk, méghozzá Los Angelest, amiről nem árulok el érdekesebb részleteket, csak egy ajánlatot teszek neki.*
- Látom egyre gondolunk. Tehát ha valamikor kedved lenne kiruccanni, csak kopogj be a Ragnarök hálóba, vagy kövesd a gitár hangját. *Kacsintok rá ismételten, jó lenne megmutatni neki az Angyalok városát, tényleg megér egy látogatást. Aktív természetem azonban megköveteli, hogy mozogjak picit, ezért a láblógatást megelégelve felállok, és sétába fogok, ami szerencsétlenségemre tragikusan végződik. Először a kemény talajon landolok, majd a vízben merülök el, és erőteljes karcsapásokkal próbálok a felszínre törni, de a beütött hátam igencsak megnehezíti a dolgom. Nem kell sokáig kínlódnom, mert Mia vállamnál fogva kicibál a lépcsőkhöz, elég sok erő lakozik benne ezek szerint, vagy csak a víz miatt voltam könnyű. A lépcsőket elérve löketet az, hogy talajt érzek a lábam alatt, azért próbálok most egyedül boldogulni, és kiegyenesedni, de ez sem jön össze a hátam miatt, ezért kimászok a medencéből, és oldalra fekszek homorított háttal, és kiköhögöm a lecsusszant vizet, majd az egyik kezemmel az ütést helyét tapogatom.*
- Aaah! Nem hiszem el, hogy történhet ez velem. *Morgolódok hangosan, másik kezemmel hatalmasat ütve a padlóba, nem csak az ütés fáj, de azért is kellemetlenül érzem magam, hogy egy lány mentett meg. Köszönetem azért nem várat magára, miközben megpróbálok újra két lábra állni.*
- Huhh, ha most nem vagy itt.. Köszönöm! *Fordulok felé, és pillantok a szemébe, félig meddig már a saját lábaimon, de kicsit Mátrix feelingben, mert hátam még mindig homorítva van, így könnyebb elviselni a fájdalmat. Közben reménykedek abban is, hogy esés közben valamelyik pengető nem sértette fel az oldalam, és a trikómon a vízen kívül nem látszik más, esetleg vörös folyadék. Farmeromból is csöpög a víz, eléggé elnehezült, de bár ez lenne most a legnagyobb gondom. Elballagok a padig, ahol helyet is foglalok, most már előre hajolva.*
- Asszem, sürgősen meg kell tanulnom úszni. És jövök neked egyel. *Fogom először fejem, majd a lány felé pislogok. De jól esne most egy cigi, de Mia társaságában inkább mellőzöm, na meg az is elázott a gitáros gyújtómmal együtt.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-14, 11:07 am

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //

* Nem telik bele sok időbe, hogy zavarba hozzam a lányt mi feltett szándékom volt s ahogy elnézem pirulását azt hiszem sikerrel is jártam, de ha ez nem lenne elég akkor a kérdésre kérdéssel való válasza már elég bizonyságot ad mire elmosolyodom s lazán szólalok fel remélve, hogy eloszlatom a kicsike feszültségét ha már én hoztam ilyen helyzetbe.*
- Ugyan már Cat, nincs abban semmi ha megmondod valakinek, hogy jól néz ki. Te például igazán csinos vagy ott domborodsz ahol kell tehát teljesen rendben vagy...* ha esetleg az ellenkezőjét váltom ki a lányból és még vörösebb lesz akkor feladom, minden estere túl is lépek a témán s még egy két szót szólok a nyár érdekében de aztán a suli és a tanulás is megemlítődik s meg is kapom a jó tanácsot.*
- Próbáltam... nem juttatott előbbre.* ő mondjuk ezt nem tudhatta, volt hogy felkötöttem a gatyám és eljártam órákra, tanultam, gyakoroltam de aztán mindez elmaradt egyszer csak és nem maradt más mint az édes semmittevés. Persze utólag belekóstoltam a varázslatokba, hogy ne maradjak el teljesen, de tudom, hogy ez édeskevés volt, ezért is maradtam másodikos. A szilvesztert mindketten barátaink körében töltöttük otthonunkban ez kiderül a további beszélgetés folyamán ahogy az is, hogy miért és mitől vágtam haza magam kissé de ezt a vörös igen csak nem pártolja s már már félő, hogy ettől a kis információ morzsától olyan ellenszenvet váltok ki belőle, hogy akár húzhatok is a fenébe.*
- Örömmel hallom.* mosolyodok el.* - Ez az amit szerintem sosem fogsz megtudni. Leírhatnám neked de annak nincs értelme csak üres szavak lennének.* vonom meg vállam hisz azt érezni kell nem pedig beszélni róla na de érzem ám, hogy ez a téma nem a kedvére való és én sem szívesen hangoztatom ezt a kis kilengésem így tovább fűzöm a szavakat más irányt véve de amint elnézem a meditáló lányt úgy érzékelem, hogy untatom, egyébként is jobb szeretem ha rám figyelnek teljes mértékben így hát lefröcskölöm mielőtt teljesen lemenne alfába. Ez egy kis játékot szül, további víztömeg emelkedik ki a vízből de ezúttal rám, ennek tetejében még megkockáztattam azt a kamu megjegyzést, hogy szinte már horkolt is így lesz teljes igazán a kép.*
- Aha...* csak ennyit tudok hozzáfűzni mivel a víz megérkezik sikertelenül eltakart képembe, letörlöm a maradványokat majd vigyorogva tekintek a macskaszemekbe, bár a cseppet sem kéne, hogy szórakoztató legyen a tény, legalábbis számomra.*
- Jah, de nem gáz.* engem aztán nem vág földhöz az ismétlés, nem is akarom ezt mélyebben érinteni, mielőtt újabb támadás érne rávetem magam a lányra kivel így elmerülünk a "habokba" és kérlelhetetlen csikizésbe kezdek a víz alatt. Nem, nem tapizás céljából teszem azt amit ezt ő is érzékelheti hiszen csak fürge ujjaimat érzékelheti a csikisebb helyeken minek következében Cat vizet nyel és kapálózni kezd. El is eleresztem, hogy felszínre jöhessünk, igazán nem az volt a célom, hogy kellemetlenül érezze magát de sikeresen elértem ezt.*
- Bocs... nem gondolkodtam. Nem szokásom néha...* próbálok mentegetőzni de ekkor szemeim lecsúsznak fedetlen, kerek mellére mi egyből beindítja fantáziám s máris megannyi módon kényeztetem felém ágaskodó mellbimbóját képzeletemben.*
- Őőő Cat...* köszörülöm meg torkom visszapillantva a szemekbe, nem is felelek kérdésére mivel a látottak igen csak elcsábítanak így szemeim ismét visszatévednek szép kis mellére mire ő végre - vagy sem! - észreveszi, hogy lecsúszott a bikini felsője. Nem vagyok zöldfülű tehát az efféle spontán dolgok sem rekesztenek meg így amikor elvörösödve kapja maga elé a kezét s elfordul párlépést teszek felé.*
- Nagyon aranyos vagy ahogy állandóan elpirulsz...* tényleg annak tartom ezt a leginkább női jelenséget, talán ezért is kedvelem jobban a visszafogottabb lányokat mivel a magabiztos, dögös cicák még arra sem vetemednek, hogy néha zavarba jöjjenek tetteiktől.* - Nyugi nem mondom el senkinek, hogy milyen kincs rejlik a felső alatt... félő lenne, hogy megostromolnának és nekem kéne leszedni a megvadult fickókat.* persze csak ha nincs barátja de haverságból is megtenném, sosem tett ellenem a lány tehát nem vívta ki azt, hogy tegyek rá egy kényesebb helyzetben, kérésére megértőleg bólintok majd valami semleges témát vetek fel hátha elfelejtődik az iménti eset de gyors kérdésemnek hála sikeresen rosszul formálom a szavakat, nem éppen arra voltam kíváncsi, hogy hány órát tart a lány hisz azzal még magam is tisztában vagyok, ezért újabb kérdést intézek felé.*
- Csak Metamorf mágiát?* igen, így a helyes s bár nem szép dolog a történtek után a vetkőztetést megemlíteni mégis megteszem, igazából alig láttam belőle valamit.*
- Azért még akadnak felderítetlen részek...ez ellen nem tehetsz semmit.* bár órát nekem ezek szerint nem fog tartani tehát nem is lesz egy zavarba hozó tekintet kereszttüzében de ezúttal talán minden egyes találkozásunk alkalmával eszébe juthat, hogy én bizony szépen hámozom róla ruhadarabjait, ennek azt hiszem magam sem tudnék megálljt parancsolni. Kíváncsi vagyok, nem tehetek róla. Ahogy elnézem, hogy szinte leforrázva áll a vízben ebben a pozícióban mondhatni megsajnálom, talán ennél a lánynál nem nyerő az ilyesmivel viccelődni de hát ennek meg kellett történnie, hogy erre rájöjjek.*
- Cat... nem történt semmi egetrengető, ne érezd magad kényelmetlenül. Megmutassam én is valamimet?* vigyorodok el, persze csak mókázok, eszemben sincs kivágni a lompost sem pedig a hátsómat s ha kicsit is megismert az eddig beszélgetés során, tudnia kell, hogy csak blöffölök, persze meglehet, hogy ez sem egy nyerő megjegyzés volt.*
- Felejtsük el rendben? Inkább ússzunk egyet vagy megmasszírozzam a válladat? Állítólag jó feszültség oldó...* láthatja, hogy próbálkozok s vissza szeretném hozni a jókedvét, hisz jól elbeszélgettünk addig míg forrófejűségemmel rá nem vetettem magam, jól is érzem magam társaságában szóval nem igazán bántam meg, hogy megerőltettem magam és lejöttem ide.*
Vissza az elejére Go down
Mia Andersen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Mia Andersen


Hozzászólások száma : 132
Csatlakozás : 2012. Sep. 16.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Belenus háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-17, 12:15 am

//NRT - Mia és Slash - 2013.01.06.//

* Csak halványan mosolygom egy picit pisze nózim alatt, nem vagyok én olyan, aki a fiúk felé kerekedik, meg nem is szeretnék olyan lenni picit se.. törékeny vagyok, és igenis, ilyen is maradok, ez van, ha tetszik, ha nem, persze némi játék még belefér szerintem, ami kissé sem komolynak indul, és nem is torkollik abba. Ám ha már a vérnél tartunk, hisz tök jól elbeszélgetünk egymással, tényleg jól érzem magam a társaságában, s mintha a feszengés is kezdene elmúlni, egy aranyos kiakadást láthat tőlem, miszerint szépen sikerül kifejtenem a véleményemet az olyan idióta népségről, akik ez alapján ítélnek el másokat. Én sem vagyok ám szent.. de külseje mégis megszokható, és adtam esélyt annak, bizonyítson, amit éppen most is megtesz, és egy pillanatig nem jut eszembe az se, most is csak áltatna valamivel. A gitározást emlegetve kicsit kikerekednek a szemeim azért, ez is távol áll tőlem, de talán.. *
- Egy próbát valamikor tehetnénk, már ha nem vagy lámpalázas közönség előtt. * bököm meg ösztönösen picit oldalát, ha már itt ül mellettem, nem akarok tovább feszengeni, és ellenkezni sem, sőt. Végül is, meglátogatni is meg tudom, elvégre egy házba járunk, szóval ki tudja, talán majd valamikor felkeresem a jövőben ez ügyben. Ezt a megfelelés dolgot viszont úgy hangzik, kissé félreértelmezem, vagy nem is tudom, de a monológ, amit kapok rá, hát attól picit még rózsaszín ajkaim is kinyílnak, mintha állam leesne, de csak finoman, s az államon lévő gödröcske is formálódásba kezd, no meg némi, számomra észrevétlen pír jelenik meg újfent bőrömön. *
- Rendben, hát.. nem is tudom, mit mondhatnék. * fordulok el felőle, szégyellem magam most kicsit, hisz szeretem az embereket, de nem tudok hozzá hogyan állni. A legjobb lenne, ha inkább visszavennék kicsit, erre pedig éppen kapóra jön a vízbe érkezésem, majd pedig Los Angeles említése is, én pedig szinte azonnal kapok a lehetőségen, már ami az utazást illeti. *
- Szavadon foglak! Szeretnék világot látni amúgy is.. és akkor már olyan helyekre mennék, ahová érdemes. Mit gondolsz, van kedved máskor is kiruccanni velem valahová? Innen tényleg bárhová eljuthatunk.. akárhová. * figyelek irányába csillogó szemeimmel, immár a vízben lubickolva, teljesen feldobott ezzel, s ki tudja? Ha ennyire laza, nekem pedig csak annyi a feladatom, hogy önmagamat adjam, már miért ne lenne benne abban, hogy együtt fedezzünk fel eddig ismeretlen helyeket? Nem lenne rossz, ha nem egyedül kellene mennem, nála érzem először azt, nem akar megváltoztatni, és ez jó.. nagyon jó, méghozzá olyannyira, hogy azt sem hagyhatom, a vízbe fulladjon, mert mintha úgy festene, igen csak próbálkozik, de én, a hős megmentő szinte azonnal cselekszem, így cibálom el a partig, ahol már egyedül is próbál boldogulni. Én csak térdre vetem magam mellette, kicsi kezem karjára kerül, de csak óvatosan, köhögje ki a felgyülemlett vizet. *
- De most már jobb lesz.. remélem. * húzom el kacsómat, s ha kell felkelni is segítek neki, ez teljesen természetes, na meg most már el is ment a kedvem az úszástól, úgy ahogy van. Hálálkodására csak buksim rázom, lényegtelen. * - Itt voltam, és ennyi, nem érdemel több szót! * nézek felé mosolyogva, persze mellette maradva végig, míg le nem ül, én magam pedig elé térdelve figyelem helyes arcát, s hajolok is le picit, megdöntve fejem, hogy úgy nézhessek fel rá. *
- Menjünk fel a toronyba? Ha gondolod felkísérlek a szobádba, nem akarom, hogy út közben rosszul legyél. Amúgy sincs már kedvem itt lenni. * vonom félre számat is, szóval rajta múlik, hogy nyugiban akarja-e tölteni a következő perceket itt, vagy odafent. Én nem sietek sehová, és ami azt illeti.. ha kötelezne rá se hagynám most magára. *
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Uszoda az óceán alatt - Page 28 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-22, 2:49 pm

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //

*Az eléggé érezhető, hogy Cat tetszik a srácnak, s mikor a csupasz mellkasokról beszélgetnek, a lány is kissé elszólja magát. Valóban nem panaszkodhat Kyle sem, de mindezt kissé kínosabban adta elő a lány, legalábbis a saját szemében, mint kellett volna, de már hallja is a fiú szavait, amik előbb erre bíztatják, majd bókolni is kezd a srác. A szavakra csak lassan elmosolyodik a szépség, majd kissé zavartan a fülé mögé tűr egy tincset.*
-Köszönöm. *feleli a bókra, majd ha már úgymond bíztatva lett, s amúgy sem hazugság, végül hozzáfűzi.*
-Te is jól nézel ki. *igaza van Kylenak, ebben még nincs semmi, ettől még nem is történik semmi, ami pedig igaz, azt miért ne lehetne elismerni? Túltárgyalni viszont nem kéne, így témát is váltanak, így jön szóba a tanulás, amiben pedig most Cat buzdítja a másikat. Ahogy hallja, Kyle is próbált már keményen ráfeküdni a tárgyakra, de valahogy ez nem jött össze neki.*
-Próbáld jobban. *jobb tanácsot most nem tud adni, a tanulás tényleg olyan dolog, amire rá kell állni, ha az ember komolyan gondolja, különben mit sem ér. Ha az ember próbálkozik, akkor elbukhat. De ha meg se próbálja, akkor már eleve elbukott. Kyle-nak kell tehát rávennie magát a dolgokra, különben ahogy mondta, itt öregszik meg. A szilveszter is szóba kerül a további lubickolás közben, így miután kiderül, ki merre töltötte ezt a napot, a fiú droggal való kapcsolata is fel lesz említve, ami cseppet sem nyeri el Cat szimpátiáját. Ő igencsak ellenzi ezeket a szereket, semmi jót nem lát bennük, így értelemszerűen nem is a legszebb mosolyával pillant a srácra. El viszont még nem ásta ezzel magát Kyle, bárkinek lehet kilengése, Cat pedig csak erről az egy alkalomról tud. A magyarázkodásra viszont inkább nem felel semmit, jobb, ha inkább Kyle is abbahagyja a szövegelést, s nem kezdi el itt éltetni ezeket a szereket, mert azzal csak ártana magának. Inkább csak lebeg tehát a lányka a vízen, egészen addig, míg le nem lesz fröcskölve, így kezdnek némi vízcsatába. A horkolásért külön adagot kap a srác, de aztán arra is fény derül, hogy megbukott, így a lányka kezei leállnak.*
-Mi az, hogy nem gáz? Egy egész évet elpocsékoltál. *ő menten szörnyet halna, ha megbukna év végén, így nem is érti a srác teljesen laza, nemtörődöm szavait. Ám nincs sok ideje ezen megdöbbenni, mivel hamarosan már ugrik is felé a fiú, elkapva csinos testét, amit a víz alá húzva csikizni is kezd. Cat bizony a csikisebb fajta lányok közül való, s önmagában ezzel a lépéssel még nem is lenne gond, ha nem a víz alatt történne, amitől tüdőre is ránt pár kortyot a szépség. Szerencsére a fiú enged a kapálózásnak, így a felszínre tud jönni, mielőtt tényleg megfulladna. Köhécselve adja a másik tudtára, hogy ez nem volt jó vicc, mire Kyle mentegetőzni is kezd, de hirtlen leáll. Amikor a lányka a nevét hallja oda is pillant, s kíváncsian várja a folytatást.*
-Mi az? *kérdi, s ha önmagától netán nem is érezné meg, hogy félrecsúszott a bikini, Kyle tekintete biztosan olyan perzselő lenne, hogy észrevegye. Rögtön kivillant melle elé kapja kis kezeit, majd teljesen elvörösödve fordít hátat a másiknak. Ez hihetetlenül kellemetlen. A pirulásra utaló megjegyzést csak elengedi a füle mellett. Méghogy elpirult? Pillanatnyilag úgy érzi, hogy oda is kozmált. Kyle viszont nem hagyja abba, közelebb sétál, majd bókolni kezd, de olyan szavakat használva, amitől aztán már tényleg szinte lángol a lányka arca.*
-Kyle, kérlek. Így is elég kínos ez nekem, ne tetézd. *nyöszörgi, majd lassan megfordul -persze csak miután visszabújtatta mellét a helyére-, majd megkéri a fiút, hogy az ilyen akciókkal legyen kicsit óvatosabb. Végül, hogy ne csak némán álljanak ebben a helyzetben, inkább visszakanyarodnak a mellvillantás előtti témához, a tanításhoz, így Cat csak bólint egyet.*
-Igen, csak azt. Nincs is róla tudomásom, hogy lehet többet tanítani egyszerre. De elég is ez. *feleli, miközben vörössége egyre jobban alábbhagy, de persze Kyle csak nem szakad el a vetkőztetős témától, így a szavakra csak megcsóválja a fejét.*
-És azok is maradnak. Legalábbis a valóságban, a fantáziád ellen tényleg nem tudok mit tenni. *így is érzi, hogy a fiú már most nem úgy tekint rá, mint pár perccel ezelőtt, minden bizonnyal már most bikini nélkül, vagy legalább kivillanó mellekkel látja maga előtt, de ez tényleg egy olyan dolog, amit nem tud meggátolni a kis vörös. Bár a vörösség alább hagy, a zavara nem múlik el ilyen könnyen a lánynak, így csak csendben, maga előtt összefogott kezekkel áll a vízben, míg Kyle ismét meg nem szólal. Amikor viszont meghallja a meglepő kérdést, szemei hatalmasra nyílnak, majd előbb a fiú arcára, aztán nadrágjára tévednek íriszei.*
-Mi? Nem, dehogyis! *ellenkezik hirtelen, de a vigyor elárulja, hogy csak humor volt, és utólag belegondolva valóban nem is hangzott komolyan a kérdés, így lassan csak ő is elneveti magát. Végre ismét őszinte, s nem zavart mosoly jelenik meg arcán, majd megcsóválja a fejét.*
-Bocs, nem vagyok ilyesmihez szokva. De te meg olyan hülye vagy. *neveti el magát ismét az előző megjegyzésen, majd az újabb kérdéseket hallva elgondolkozik picit.*
-Előbb csak ússzunk, aztán meglátjuk. *mosolyodik el végül, majd a vízbe ereszkedik, s elindul a túlpart felé. Elfelejteni? Nehéz lesz. Nem beszélni róla viszont könnyebb.*
-Versenyzünk? *pillant hátra végül, hisz ha már úsznak, miért kéne csak lubickolni, egy kis játék belefér, ez ráadásul biztonságosabb, mint az előző.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-01-25, 11:35 am

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //


* Sokkal lazábban állok az élet dolgaihoz mint a lány kit hamar sikerül zavarba hoznom, de nincs gáz, pár szóval elütöm az egészet s bár nem az volt a célom, hogy kicsikarjam belőle azt, hogy bejövök e neki ez mégis kiderül így mosolyogva döntöm kissé oldalra a fejem s kezdem el méricskélni de hagyom, hogy a téma feledésbe merüljön így kerül szóba a tanulás mi nem megy olyan jól mint másoknak de meg is kapom a biztatást miszerint próbáljam jobbam. Biccentek szavaira, már próbáltam de nem sikerült, mégsem megyek bele ebbe mélyebben mert felesleges lenne, még van esélyem arra nézve, hogy egyszer mágusként kerüljek ki innen szóval addig próbálkozok ameddig nem sikerül,tudom, hogy ezt nekem kell elsősorban elrendezni, méghozzá fejben. A szilvesztert épp hogy magunk mögött tudjuk így természetesen szóba kerül, kiderül a kilengésem mit érthető okokból rosszal ez a jóra való lány s mivel látom rosszalló tekintetét így hamarjában túl is lépek rajta, nem áll szándékomban a lelkére beszélni. Inkább megkapja azt a kis víztömeget az arcába mit azért kap mert nem figyel rám, vigyorogva figyelem miként éri ez a váratlan támadás mit szeretettel viszonoz is de közben is beszélgetünk így a bukásom a jelenlegi téma.*
- Nem a világ vége Cat...* vonom meg vállam, az már eddig is kiderült, hogy más a felfogásunk és az élet szemléletünk de hát én ilyen vagyok, ezt kell szeretni s elfogadni. Viszont nem ácsorgok tovább semmittevőn, rávetem magam s vadul cikizni kezdem a víz alatt, mi elég balga lépés volt részemről mivel ennek következtében vizet nyel a szépség s kapálózni kezd. Eleresztem, hogy felszínre jöhessünk, figyelmem persze azonnal rá irányul mivel látni akarom, hogy jól van e de nem csak ezt figyelhetem meg hanem szép kis kerek cickóját miről lecsúszott az a fránya bikini. Persze, hogy nem ennek észlelése az elsődleges nála mivel köhécsel és "rendre" int, így nekem kell felhívnom erre figyelmét.*
- A cicid...* felelem kérdésére de szemeim hol arcán pihennek hol keblén - inkább utóbbin - mi picit sincs ellenemre de nem vagyok oly galád, hogy hosszú percekig szemezzek vele és kihasználjam a helyzetet. Azon nyomban elfordul s teljesen elvörösödve rakja helyre huncutul lecsúszott pántját, bögyös egy vörös az már biztos, nem gondoltam volna, hogy ez a látvány ennyire kedvemre való lesz de mivel látom, hogy legszívesebben elbújna ha erre lenne lehetősége megpróbálom poénosra venni a dolgot s elmondom neki, hogy ezt a gyönyörű kis titkot megtartom magamnak. Nem érek vele sokat, ugyan olyan pocsékul érzi magát a helyzettől így sóhajtva lépek közelebb hozzá.*
- Rendben... de nincs okod szégyenkezni.* s ha már gondolatban felötlött bennem a pasija akkor a nem is vagyok rest rákérdezni de csak azután, hogy elmondja csak a Metamorf mágiát fogja tanítani idén. Nincs hátsó szándékom a kérdéssel, csak jobb tisztában lenni egyes dolgokkal melyekből már tanulnom kellett.*
- Mond csak Cat van barátod?* gondolom sejti, hogy azt szeretném megtudni van e párja s nem egy haverról érdeklődöm, viszont azt hiszem ezek után, hogy elmémben megannyi módon kerül majd róla le a ruha akárhányszor is fogok vele találkozni, a férfi agy így működik, legalábbis nálam, nekem nem elég ha valaki a kis ujját nyújtja még akkor sem ha ez a véletlen műve, nekem az egész karja kell az illetőnek. Még mindig nem engedett fel a kicsike ezt látom, nem tudom mit tehetnék annak érdekében hogy ismét jól érezze magát, talán el kéne mennem, hogy túlléphessen ezen az egészen de vagyok olyan önző, hogy ezt a lépést egyenlőre ne tegyem meg, mivel én remekül érzem magam társaságában. Be is dobom hát, hogy ha akarja megmutatom én is valamimet az egál kedvéért, mindezt persze vigyorogva, hogy érzékelje nem fogok itt vetkőzésbe kezdeni, de először még úgy tűnik megriad szavaimtól s ellenkezik de aztán úgy veszem észre leesik neki a tantusz, legalábbis a nevetéséből erre következtetek.*
- Na végre! Már azt hittem, hogy mára by byt inthetünk a kedvednek. Aranyos vagy amikor elpirulsz és zavarba jössz, de jobb szeretem ha egy lány mosolyog.* főleg ha egy lánynak szép is a mosolya mi róla elmondható de szerintem jobb ha ezt az információt megtartom magamnak.*
- Igen ezt kezdem érzékelni... de vagy megszoksz vagy megszöksz. Jobb ilyen lököttnek lenni, mint sem olyannak kinek a világ fájdalma ott ficánkol a képén. Teljesen lehúzó emberek...* a sok sötét fazonról nem is beszélve kik beszélgetéseikben leginkább filozofálnak, na nem, én nem ilyen vagyok s szerintem nem is leszek. Jó lenne ha az iménti kis incidens nem verne éket közénk, ha csinálnánk valamit könnyebb lenne a leányzó számára kin még javában érződik a számára megalázó helyzet, még meg is masszíroznám a nélkül, hogy bármi rosszat is akarnék tenni, de egyenlőre ez a háttérbe szorul és az úszás mellett dönt.*
- Okés. Ahogy akarod.* rugaszkodok el magam is a túlpart felé, de alig teszünk meg pár tempót máris versenyezni akar a kis vörös mire szélesen elmosolyodom.*
- Akkor kapd össze magad, mert imádok versenyezni.* pillantok rá, a játék, játszás nem áll tőlem távol tehát a versenyszellem is hamar elkap így gyorsúszásban húzok a túlpart felé. Szemem nyitva a víz alatt is, hogy bemérjem a lány helyzetét, biztos megküzd az első helyért ha már felvetette a versenyzést szóval, hogy melyikünk fog nyerni? Azt a jó isten se fogja megmondani mert körülbelül akkor bukkanok ki a vízből amikor ő. Le voltam maradva, a hátrányt behoztam, nem lomboz le az sem ha a második vagyok így továbbra is jókedvűen fordulok a lány felé.*
- És mit szeretne a nyertes? Tudom, hogy nem volt tétje, de lásd kivel van dolgod megkoronázzuk győzelmed. Na?* kapaszkodok meg fél kézzel a medence végében, itt már nem ér le a lábam s nem is akarom kifárasztani magam az egy helyben való úszással, tehát ebben a pozícióban várom kíváncsian a lány óhaját-sóhaját már ha lesz.*

Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Uszoda az óceán alatt - Page 28 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-01, 6:04 pm

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //

*Nagyon úgy tűnik, hogy a bukásról nem vélekednek hasonlóan, Cat sokkal súlyosabbnak érzi a dolgot, mint Kyle, de szerencsére nem ő bukott, így végülis neki mindegy, hogy a másik hogy fogja fel mindezt. Na de ezután már jön is a srác támadása, amivel a víz alá rántja a lánykát, s ha önmagában az nem lenne elég, hogy több kortyot is nyakal a vízből a kis vörös, véletlenül még az egyik melléről is félrecsúszik a bikini, amit nem is vesz észre rögtön, hála a köhécselésnek. Kyle viszont felhívja erre a figyelmét, bár ekkor már magától is megérzi, hogy nincs minden a helyén, így csak elvörösödve fordul meg gyorsan, hogy becses kincsét visszadughassa helyére. Hirtelen azt se tudja, mit csináljon, legszívesebben elsüllyedne, s bár Kyle próbálja pár kedves szóval oldani a feszültséget, ez nem megy neki túl könnyen. Lehet, hogy a külseje miatt nincs oka szégyenkezni, de ez akkor is nagyon ciki helyzet, amilyenbe szerencsére még nem került, de most ő sem maradt ki belőle. Amikor viszont a fiú egy újabb kérdést tesz fel, csak zavartan pillant hátra válla fölött.*
-Mi? Nincs... Miért... miért kérded? *kérdez vissza, majd lassan megfordul, megkérve rá a másikat, hogy az ilyen meglepetéseket próbálja visszafogni. Amikor viszont Kyle azzal áll elő, hogy ő is megmutatja valamijét, ha Cat úgy akarja, először csak döbbenten kerekednek el szemei, majd rögtön ellenkezik, s csak ezután esik le neki, hogy a srác csak viccelt. Ez viszont most jó volt, így végül el is neveti magát a szépség, ami kezdi kicsit feloldani szorongását.*
-Én is jobb szeretek mosolyogni, mint ilyen helyzetbe kerülni, elhiheted. *fűzi hozzá a másik szavaihoz egy kis mosollyal, majd Klye tudtára adja, hogy nincs ő hozzászokva az ilyesmikhez, ennek köszönhető a kialakult helyzet.*
-Igen, ez igaz. Én sem szeretem mélabúsan látni a világot. *bólogat aprókat, közben viszont elindul a vízben, hisz mégiscsak úszkálni jött ma ide, így a masszírt egyelőre csúsztatják. Kicsit el is távolodik már a fiútól, mikor felveti a versenyzés ötletét, ami szemmel láthatóan tetszik a fiúnak is. Szavaira Cat is csak elvigyorodik, majd amilyen gyorsan csak tud, úszni kezd a túlpart felé. Nem olyan hatalmas az a medence, így nem tart túl sokáig átúszni, Kyle pedig hamar be is hozza a lemaradását, sőt, meg is előzi a lánykát, bár tény, hogy csak egy picivel bukkan fel előbb a partnál, mint Cat. Amint eléri a medence szélét, kikapja fejét a vízből, hátralendítve vörös haját, s kissé lihegve kapaszkodik meg, miközben arcán továbbra is ott a mosoly.*
-A... a győzelmemet? *kérdez vissza, egyelőre kicsit nehezebben véve a levegőt, majd picit megcsóválja a fejét.*
-De hiszen te értél ide hamarabb. Nagyon gyors vagy. *jegyzi meg, hisz azért mégiscsak némi hátrányból indult, még ha nem is sokból a srác. Viszont ha már némi jutalom lett emlegetve, akkor kap az alkalmon a leányzó.*
-De tudod mit? Ha már így felajánlottad... Akkor megmasszírozhatod... a lábaimat. *ölti ki kicsit nyelvét a másikra, majd fel is húzza magát a medence szélén, kiemelkedve a vízből, s fenekét a partra dobja, majd jobb lábfejét Kyle felé tartja, megmozgatja pici lábujjait.*
-Utána talán beszélhetünk a valódi győztes jutalmáról. Persze csak mértékkel. *egy mosoly társul szavai mellé, bár az utolsó szavakat komolyan gondolja. Nem egészen tudja, mit nézhet ki Kyleból, így jobb előre tisztázni, hogy bármibe nem megy bele, maradjanak csak szépen a játék keretein belül.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-01, 7:51 pm

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //


* A kis akcióm nem jár sikerrel,bár nem is tudom, hogy mit szándékoztam elérni azzal, hogy lerántom a víz alá hol halálra csikizem, ráadásul sikerül egy igen kellemetlen helyzetbe kerülnie a lánynak mi jó pár percig megpecsételi a hangulatot mit nem igazán tudok rögtön helyrehozni. A kérdésem követően a lány mintha meglepetten kérdezne vissza így kissé oldalra döntött fejjel pillantok a visszafordult tekintetbe.*
- Miért kérded úgy, mintha ez lehetetlen lenne? Amúgy csak kíváncsi voltam.* Cat szép lány, nagyon aranyos s bár sokat tanul ez szerintem még nem zárja ki azt, hogy ne legyen pasija kivel olykor összebújik a hideg, téli éjszakákon. Miért olyan meglepő ez a kérdés... Hogy visszahozzam a mosolygósabb leányzót felajánlom,hogy mutatok magamból valamit, bár érzékelhetően csak poénkodok mivel eszemben sincs letolni a gatyám, mégis eleinte látszik, hogy komolyan veszi a szavaim mire fejem csóválva mosolyodom el míg nem veszi a lapot. Na így már sokkal jobb s ezt nem is vagyok rest a tudtára hozni.*
- Akkor csináld csak, mert jól áll.* talán ennyi még belefér és nem kezd el forrni a víz körülötte, ami pedig engem illett lökött vagyok, de nem nagyon, de inkább élek így mint egyesek s ebben mindketten egyetértünk. Cat úszkálni kezd én meg figyelem őt míg nem versenyre nem invitál, szeretek játszani szóval természetes, hogy elfogadom így eredek háta lány nyomába beleadva mindent amit csak tudok. Én úgy érzékelem, hogy nem lettem első mivel a lány után bukkanok ki, így hát nem is véletlen ajánlom fel az elsőnek járó nyereményt, mi részemről bármi lehet.*
- Aha...miért?* kérdezek vissza míg nem elmondja, hogy szerinte ezt a partit én nyertem, szerintem ezt mi nem igazán tudjuk megállapítani de ezen én nem fogok vitatkozni, főleg hogy benne van a masszírozásban mire elmosolyodom majd ez a mosoly szépen fel is szívódik ahogy kipattan mellőlem és formás kis hátsóját a partra nem veti, hogy nyüzüge kis lábujjait megficánkoltassa előttem,ugyanis ő a lábát kényeztetné míg én a vállait.*
- Hm... a humorod a helyén van nem mondom.* támaszkodom majd húzom fel magam mellé, nem túl közel, hogy a lábát kényelmesen az ölembe vehessem mit a térdénél emelek el a medence felől, így jobb ha ő is felém fordul.*
- Nyugi van Cat, nem fogok olyat tenni vagy kérni amit ki kell csikarni belőled. Nem kell félned, nem támadlak le és nem fogok semmi gusztustalanságot kérni.* nézek rá picit komolyabban mert azért ne nézzen ki már belőlem ilyesmit, én egy normális gyerek vagyok. Közben persze két hüvelykujjammal nyomkodom pici lábacskáját mit nem tudom hogy bír ki ha csikis, de résen vagyok, nem szeretném ha szájba rúgna a kicsike és én ismét a medencében kötnék ki.*
- Legyen egy vacsi. Bedobhatnánk valamit az étteremben valamikor... vagy ha a lazább dolgokat szereted akkor a szükség szobájában hot-dogzhatnánk vagy pizzázhatnák. Amihez kedved van.* vonom meg lazán a vállam mert részemről tök mindegy. S hogy ez egy randi kérés lenne-e? Hm talán... talán nem, lehet csak megismerni óhajtom jobban és esik ahogy puffan mivel még mindig nem bővelkedem hű de sok baráttal itt.*

Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-05, 9:17 pm

//NRT-Chris és Ashi-2013.01.12.//


*Ugyan fogalmam sem volt, hogy a mongúzok mit éreznek meg, mert nem vagyok mongúz-szakértő, de Ashival egyet kell értenem, valóban aranyosak azok az állatok. Bár én az ormányos medvét jobban csípem, azt akartam is tartani otthon. Azok viccesek. Nosztalgiázni is elkezdek, ahogy beszélgetünk, a megboldogult gyerekkoromról és a drága kutyámról, akit kicsinek még meglovagolhattam. Gyanítom, manapság már összeesne alattam.*
-Á! Szóval Tequila a kutyád! És milyen fajta? *Végre megvilágosodom a tequilát illetően, ami azért egy kicsit vissza hozza a lábam alá a talajt, hiszen néhány perce még igencsak értetlenül néztem a lány ötletes kis szövegére, de így már minden világos. Eközben mindketten kezdjük magunkat kellemetlenül érezni a Lélek termében, s hamar megszületik a közös döntés, hogy inkább menjünk el innen, mielőtt teljesen elárasztanak minket a negatív energiák.*
-Az uszoda jó ötlet. Úgyis régen úsztam már, pedig szeretek. *Mielőtt elindulnánk, azonban még tanúja leszek egy kis elégedetlenkedésnek a leányzó részéről, akit valóban mintha kissé ignorálna a macskája, s ennek ő hangot is ad a fülembe sutyorogva, mire nem tudok nem elsütni egy Chris féle poént.*
-Szeretnéd ha dorombolnék neked? *Persze tudom, hogy nem erre gondolt, de számomra ez magas labda volt, amit le kellett csapni. Megközelítem az ajtót, ahonnan kilépve célba is veszem az uszodát, de még megállítanak egy kérdéssel. Nevetve fordulok vissza a kis vöröshöz.*
-Nem. Ő fütyörészik. *Valójában nem, de remélem érti a poént. Na de végre valóban útnak indulunk a nagy vízhez, amikor egy igen kellemetlen kérdést kapok, elvégre már nem először leszek elsős és nem igazán akaródzik nekem ezt bevallani.*
-Elég régóta. *Igyekszem azért nem mogorva hangnemet ütni meg, mert természetesen Ashi nem tudhatja, hogy ez nekem kissé fájó pont. De erről hamar elterelődik a figyelmem és megtorpanok az uszoda ajtaja előtt.*
-Ömm... és miben akarunk úszni? *Nem vagyok én semmi jónak az elrontója ugyan, de abban nem vagyok biztos, hogy a vöröske szeretne pucéran úszkálni velem. Bár ki tudja... *
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Uszoda az óceán alatt - Page 28 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-05, 11:36 pm

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //

*Lassan kezd felengedni a lányka a kínos szituáció után, viszont még mindig kissé zavartan pislog a másikra, mikor az rákérdez, hogy van-e barátja. El is árulja neki, hogy nincs, s egy kérdést is társít szavai mellé, mire visszakérdezést kap válaszul Kyle-tól.*
-Nem az, hogy lehetetlen, csak... meglepett a kérdésed. *feleli őszintén, majd végül a fiú "magamutogatós" poénkodásán már ő is elneveti magát, amiért egy újabb bókot zsebelhet be. Meg kell hagyni, nagyon ért ehhez a fiú, ahogy ahhoz is, hogy hogyan hozza zavarba a szépséget. A mosolyra buzdító szavakra így hát csak aranyosan felfelé ívelnek ajkai, s egy tincsét a füle mögé tűri, majd a vízbe veti magát, s úszkálni kezd. Eleinte csak picit távolodik el a másiktól, majd felveti egy kis verseny ötletét, amiben Kyle is szíves örömest benne van. A következő pillanatban már sebesen szelik a medence vizét, annak egyik széle felől a másikig haladva, s mivel ez nem túl nagy táv, hamar fel is bukkannak mindketten, bár azzal, hogy ki is nyert, nem teljesen értenek egyet. Most viszont nem a szokásos "én nyertem" vita bontakozik ki, mivel mindketten úgy sejtik, hogy a másik feje bukkant ki először a vízből. Kyle így oda is adja a győzelmet a lánynak, némi nyereménnyel is megfejelve azt. Kis ideig gondolkozik is a kis vörös, hogy mit válasszon, majd végül kimászik a partra, s a fiú felé nyújtja lábikóját, hogy azon hajtsa be a srác beígért masszírozását. Kyle érezhetően másra számított, de hát most ez van, ez a kis masszír tökéletesen megfelel a lánynak, s ha jól csinálja a srác, akkor remélhetőleg még élvezni is fogja, úgysincs ilyesmiben túl sűrűn része. A szavakra is csak egy szélesebb mosolyt kap a srác, majd azért Cat is felajánlja, hogy Kyle is kérhet valamit, hisz ő úgy gondolja, hogy az Exortusos fiú nyerte a versenyt. Azért azt még hozzáfűzi szavaihoz egy mosollyal, hogy csak mértékkel kérhet tőle valamit a fiú, de úgy tűnik, hogy ezt Kyle nagyon is komolyan veszi, pedig nem szándékozott ezzel megbántani a másikat, csak hát... nem túl jártas az ilyesmiben, és nem tudja, melyik fiúból mit nézzen ki.*
-Nem, én nem erre... Nem így értettem. Tudom, hogy nem fogsz nekem esni. *feleli egy halvány mosollyal, majd hirtelen csukja be szemeit, s sóhajt egy aprót, mikor Kyle kezei jó pontot találnak meg talpán.*
-Hmm, ez nagyon jó. Sűrűbben kéne ilyesmiben fogadnunk. *vigyorog a srácra, miközben tovább élvezi jutalmát. Bár csikis, de masszírozásnál az ember azért máshogy ér a másik lábához, mint olyankor, mikor csikizni akarja, így Kyle megússza szájbarúgás nélkül mindezt. Közben ismét behunyja szemeit, míg a srác a kívánságán agyal, amikor viszont meghallja a vacsi szót, szemei ismét kipattannak, s pislogva néz Kyle-ra.*
-Te... te most randira hívsz engem? *szólal meg pár másodperc múlva lassan, s kissé halkabban, mint az előbb, s szavai után nagyot nyel. Bizony-bizony, már a negyedik évét kezdi meg ezen a helyen, igazi nővé érett, de valahogy eddig még senki nem hívta el randizni. Vagy talán még nagyon régen Caleb, de végül abból sem lett semmi. Meglepő most számára mindez, s belül reméli, hogy mindez nem csak azért van, mert Kyle most többet láthatott belőle, mint mások. Jó érzés azért neki, hogy valaki felfigyel rá, de egyben kicsit fél is a helyzettől, így egyelőre még nem válaszol semmit, csak várja a visszaigazolást vagy a cáfolást, hogy ez most egy olyan vacsorameghívás volt-e, amire ő gondol.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-06, 12:54 pm

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //


* Kölcsönösen meglepjük egymást, én a kérdésemmel míg ő a reakciójával pislogtat meg kissé, pedig csak arról érdeklődtem van e barátja.*
- Csak jobb tisztában lenni az ilyesmivel.* vonom meg vállam, abba nem avatom be, hogy volt szerencsém szemet vetni egy olyan lányra kinek más is tetszett s aztán a végére alul maradtam, nem tartom felettébb szükségesnek így inkább mosolygásra sarkallom bolondságommal és bókolok neki, hogy felengedjen az iménti zavarából. Ezt nagy nehezen el is érem s a végére már versenyzünk a medence túloldaláig, jól esik továbbra is az úszás és meg is próbálom behozni a hátrányomat de én úgy hiszem, hogy a leányzó nyert. Nem igazán értünk egyet ebben de sebaj, vagyok olyan jó fej és úriember, hogy a győzelmet neki ítéljem még akkor is, ha esetleg valóban nem ő nyert volna, de ezt igazából csak a jó Isten tudja. Ha már nyert, akkor koronázzuk meg győzelmét s kisebb gondolkodás után dugja orrom alá lábikóját,megmozgatva rajta kis lábujjait egy masszírozás reményében. Hát meg kell mondanom nem pont erre gondoltam s mivel eléggé laza srác vagyok nem is tartom szolgasorsnak azt, hogy a talpát masszírozzam, így veszem hát ölembe miután én is kipattanok a vízből és kezdem el hüvelykujjammal nyomkodni. Viszont kicsit rosszul esik az, hogy amikor ő ajánlja fel azt, hogy kérhetek valamit - mivel szerinte én győztem - mértékletességről beszél, mintha azt nézné ki belőlem, hogy leteperem meghasonlók.*
- Oké...* bólintok aprót továbbra is kissé elkomolyodva, tovább masszírozva.* - Akkor mire gondoltál?* bökje csak ki mert most már kíváncsi vagyok rá hogy mit néz ki belőlem, na de ahogy behunyja szemeit és hangot ad arról, hogy jólesik neki ez a kis kényeztetés kissé elmosolyodok.*
- Sűrűbben kéne találkoznunk...* ejtem el ravaszkás mosollyal képemen s ha már itt tartunk akkor az én óhajom-sóhajom is erre irányul, így vetem fel a kajálás lehetőségét. Annyira meglep megint, hogy ennyire meglepődik, hogy hirtelen a masszírozást is abbahagyom amint a kérdése elhangzik és kutakodó tekintettel fürkészem arcát.*
- Szeretnéd ha az lenne?* dobom vissza a kérdést ismét kényeztetés alá véve tappancsát.Én nem irtózom a gondolattól mivel tetszik nekem ez a lány de valójában egy sima, baráti vacsira gondoltam mi lényegében ugyan az is lehetne ha nem lennénk ennyire hivatalosak.*

Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-10, 1:33 am

//NRT-Chris és Ashi-2013.01.12.//

*Chris nosztalgiázását vidáman hallgatom végig -megjegyzem ez egy ritka pillanat ebben a szobában-. A kutya lovaglás elgondolkoztat és a macskám felé fordulva fel is teszem a kérdést. Igaz a macskám csak nyávog egyet, de az felér egy olyannal, hogy: „Nem örülne, de próbáld ki...”. Fintorogva nézek a cicámra, de ekkor egy kérdés jön a mellettem álló fiútól.*
-Egy Border Collie a lelkem. Gondolom azon van most nagy bőszen, hogy tiszta kutyaszőr legyen az ágyneműm.*csettintek egy kettőt a nyelvemmel jelezve, a rosszallásomat, de az arcom mindent elárul. Szeretem a kutyámat és nagyon még egy rossz szót sem mondtam eddig róla soha. Na mindegy... Folytatódik a dumaragú és egy ötlet merül fel bennünk, miképp menjünk máshova. Mivel első épkézláb terem ami eszembe jut azaz uszoda így arra indulunk majd el. Csak még előtte megjátszom a megsértődött kislányt, mivel a macskám jobban szereti az új ismerősét mint a gazdiját. Hangoztam is ezt az apróságot. A válaszra muszáj meg feszítenem az összes arcizmomat. Sértődöttségen meredek a macskámra majd Chris-re. Elvigyorogok és macska szemekkel nézek a srácra.*
-Ha megtennéd...megvakargatnám a füledet vagy megcirógatnám a nyakadat*mondom mézes hangon. Elindulunk a kiszemelt célunk felé és hogy ne némaságba teljen az út elkezdek kérdezősködni. Elkezdek fütyülni majd megszólalok.*
-Valahogy így?*kérdezek és elkezdek nevetni, oké valószínűleg nyerít az a kutya. Folytatódik a csevej és valamiért úgy érzem a következő kérdésemre már nemigen válaszol szívesen. Vonnom is egy kicsit a számat, de ekkor már az ajtó előtt vagyunk ahol a másik egy igen jó kérdést tesz fel. Pislogok egyet kettőt és végig gondolom az összes variánst.*
-Gondolom vízben akarunk mert lávában kicsit nehézkés lenne... amúgy egy jó kérdés.*mondom és sóhajtok egyet nincs sok kedvem visszasétálni, de muszáj lesz ha csak nincs jobb ötlete a másiknak. Sóhajtok egyet majd megszólalok.*
-Akkor menjünk a fürdőruháért, vagy jobb ötlet?*kérdezem, de nem hiszem, hogy lenne. Megsimogatom a karmológépemet.*
-Felvigyem szerinted?*kérdezem mivel tudom, hogy nem szívbajos így nyugodtan maradhat lent is. Minden igaz akkor már fordulunk is meg és megyünk a saját tornyunk felé, hogy kicsit később ismét összefussunk. Ha minden igaz.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Uszoda az óceán alatt - Page 28 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-12, 1:15 am

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //

~Jobb tisztában lenni az ilyesmivel. Ezzel most mire céloz?~ *merül fel a leányzóban a gondolat, s bár érdekelné a válasz, most mégsem teszi mindezt szóvá. Inkább egy kis versenyre hívja a fiút, s mivel az benne van, pár pillanat múlva már át is szelik a medence vizét, hogy aztán a túlparton megkapaszkodva elmélkedjenek róla, hogy vajon ki is nyert. Mindketten a másikra szavaznak, de Kyle rögtön felajánlja, hogy Cat kérhet valamit, s ha már így állnak, hát most behajtja azt a masszírt, de csak kis lábikóin, azoknak esne most igazán jól mindez. Bár látszik a fiún, hogy ő nem pont erre a testrészére gondolt Cat-nek, de szó nélkül belemegy a dologba, így hamarosan már ő is a parton ücsörög, ölében a kis vörös lábával, amit máris nyomkodni kezd. Amikor viszont a lány is felajánlja, hogy Kyle kérhet valamit, egy kis félreértés történik. Mivel Cat nem túl jártas a fiúkkal kapcsolatban, így óvatosan jegyzi meg, hogy mit is kérhet a másik, s bár mosoly társul szavai mellé, Kyle megérzi a mögöttes tartalmat, aminek nem is örül túlzottan. Emiatt rögtön bocsánatot is kér a vörös, hisz nem akarta ő megbántani a srácot, s bár először az rábólint szavaira, végül mégis kérdőre vonja, hogy mit is gondolt. A választ viszont csak egy apró fejcsóválás után hallhatja, kissé zavart hangon.*
-Nem is tudom. Semmi konkrét, csak... nem nagyon értek én a fiúkhoz, és nem tudom, kinek mi járhat a fejében. Te pedig az előbb... *egy pillanatra abbahagyja a mondatot, a srác szemeibe pillant, majd inkább csak a saját ölébe.* - Szóval az előbb láttad a mellem, és... Nem tudom, tényleg nem bántásnak szántam. *fejezi be végül a mondatot, ismét Kyle szemeibe tekintve. Szerencsére a kellemetlen szituációt azonban megszakítja a kellemes masszír, s mivel Kyle jól csinálja, amit csinál, így a lányka behunyt szemekkel sóhajt fel kicsit, majd adja a másik tudtára, hogy ezt bizony sűrűbben el tudná viselni. Amikor viszont meghallja a srác szavait, az ő arcára is mosoly ül ki, s már elő is áll a válasszal.*
-Nincs ellenemre. Tanulj szorgosan, lépj évfolyamot, és minden Metamorf mágián találkozhatunk! *ölti ki nyelvét játékosan a másikra. Persze tudja, hogy Kyle nem így gondolta, és hát az is tény, hogy elég furcsán nézne ki, ha a kis vörös az órán a tappancsait masszíroztatná az egyik diákkal, de mindez most csak a játék része. Ettől függetlenül persze ő maga sem zárkózik el attól, hogy máskor is összefussanak, mivel jól érzi magát, leszámítva azt a kis kellemetlen incidenst. Amikor viszont Kyle előáll a maga nyereményével, méghozzá egy vacsorameghívással, a lányka hirtelen azt se tudja mit feleljen, így inkább csak rákérdez, hogy ez valóban az-e, aminek ő hiszi. Bár egyik része fél az igenlő választól, a másik fele reménykedik benne, hisz mégiscsak jól esne már neki is egy pár ölelése, még ha nem is hajt ezért. Amikor viszont Kyle szóra nyitja ajkát, nem egészen olyan szavakat mond, amit Cat várt volna, így a lányka belenyúl a vízbe, majd kicsit lelocsolja vele a srácot.*
-Milyen kérdés már ez. *kérdi, s oldalra is hajtja fejét, így vörös tincsei eltakarják arcát. Pár másodperc múlva viszont lassan mégis Kyle felé pillant, aki így a vörös tincsek alatt némi pírt is láthat a szégyenlős arcon.*
-Nem tudom... talán. *helyes ez a srác, ráadásul igen jól tud bókolni, szóval bár zavarban van, de mégsem tudja teljesen elutasítani a randi lehetőségét... és talán nem is akarja. Mindenesetre az sem mondható el róla, hogy túl magabiztos lenne. Remélhetőleg most már a srác is ad valami választ erre a helyzetre, mert azért jó lenne tudnia a lánykának, hogy miféle vacsorára is lett meghívva, hogy van-e oka itt pironkodni vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Kyle Brensley
Diák Exortus
Diák Exortus
Kyle Brensley


Hozzászólások száma : 638
Csatlakozás : 2011. Jan. 03.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-12, 6:03 pm

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //


* Mit sem sejtek a lány gondolatairól mivel nem vagyok gondolatolvasó, helyette elfogadom a kihívást s máris a "habokba" merülök, hogy leelőzzem úszásban a leányzót és nyerjek ebben a spontán versenyben. Kölcsönösen úgy hisszük, hogy a másik nyert mit magunk nem igazán tudunk megállapítani, mi nem is lenne annyira fontos ha nem arról lenne szó kié a szintén hirtelen ötlettől vezérelt nyeremény, mi egy kérésben, kívánságban merül ki. Az imént említett masszírozás mellett dönt a lány de éppen arra gondol amire én, ő a lábait kényeztetné míg én a vállait, csalafinta ez a lány, akár sejti akár nem nagyon is miként kell egy férfi idegeivel játszani, így hamarosan már kipattanok mellé a partra hol kezelésbe is veszem az említett testrészt. Míg a lábikóját nyomkodom felhívja figyelmem arra, hogy ésszel kérjek felőle mi igen csak rosszul esik mivel nem gondolnám, hogy eddig mocskosul viselkedtem vele, na meg ne nézzen már ki belőlem olyan dolgokat mik távol állnak tőlem. Lehet nem egyre s ugyan arra gondolunk tehát arra kérdezek rá, hogy neki mi fordult meg a fejében de semmi konkréttal nem tud szolgálni. Mégis megemlít egyet s mást, figyelmesen hallgatom míg a végére elmosolyodva pillantok le munkálkodásomra.*
- Jobb is ha nem tudod mi minden fordul meg egy fiú fejében maradjunk annyiban. Nem mintha a lányoknak nem lenne piszkos fantáziája...* pillantok itt rá s be kell vallanom jó úton jár a lány arra nézve, hogy kiderüljön mire is gondolt mit nem hajlandó kimondani, de akkor megteszem én.* - Igen, láttam a melleidet és nagyon szépek, szívesen közéjük dugnám a fejem, de ne hidd azt, hogy egy játék keretein belül ilyen galád módon férkőznék közéjük. Mindennek megvan a maga menete...* nem mondom azt, hogy nem tenném meg és azt sem hogy kizárom a jövőből de mindez a lányon is múlik ki egyenlőre eme kicsinyke kényeztetést élvezi, így kerül szóba, hogy elviselné ezt sűrűbben míg én a sűrűbb találkozásokra célzok. Szavait bár vehetném koptatásnak mégsem teszem mivel játékosan ölti rám nyelvét mire szélesen elmosolyodok, de akkor már vegyük komolyabbra a dolgot, az én kívánságom nem más lenne mint egy vacsi, ha már a gyakoribb találkozás kerül szóba akkor ez egy remek lehetőség egy következő találkához. Ez a dolog egy meglepő kérdést szül a lányban így egy ideig nem is masszírozom tappancsát csak arcát figyelem s bár nem illik kérdésre kérdéssel felelni én ezt most mégis megteszem s amint látom meg is lesz a következménye. Újra kezelésbe veszem lábát de immáron a másikat, hogy az se maradjon árván míg én őt figyelem, kapok is egy adag vizet az arcomba mit prüszkölve fújok ki s kissé kancsali képpel, tehát fél szememet behunyva, grimaszos kacsintással vetem rá ismét egyik szemem, mire megkapom a sejtelmes választ.*
- És ez milyen válasz már... Talán.* dobom is vissza elmosolyodva de tovább folytatva.* - Őszintén szólva nem bánnám ha randi lenne... és a te talánodra úgy hiszem te sem szóval akkor legyen az.* kicsit úgy tűnhet mintha félvállról venném pedig nem, de nem szeretném ha tolakodónak tartana mert tök érzékeny s mivel bevallotta hogy nem tud bánni a fiúkkal így nem élek vissza a helyzettel. Annyira... Mivel a következő pillanatban bokájánál fogva húzom lassan, közelebb magamhoz, nedves a csempe tehát talán sima ügy magamhoz vonni a nélkül, hogy felsértené a bőrét az s ahogy közelebb kerül úgy tekintek bele szemeibe ahogy lábát elvezetem magam mellett de mégis úgy esik, hogy hozzám simul picit.*
- Szóval... megfelel a kisasszonynak ha levélben értesítem a randi időpontjáról és találkozóhelyéről?* teszem a fel a kérdést igyekezve szép arcán tartani tekintetem mi várakozón tekint rá egy kedves mosoly kíséretében. Ha megkapom a választ akkor csak megengedek magamnak annyit, hogy gyengéden végigsimítok arcocskáján majd pedig kacsintva egyet veszem le kezem lábáról mivel észre sem vettem de ott maradt a kérdés erejéig.*
- Na akkor majd jelentkezem!* húzódok el, hogy felállhassak mit meg is teszek.* - De ne fújd le, különben kifordulok a Mysterio ablakán.* dobok felé továbbra is széles mosolyt, jól alakult ez a délután mi már az estébe hajlott így hát lassan visszavonulót fújok.*
- Ha nem haragszol lelépek, farkas éhes vagyok, bedobok valami kaját a nagyteremben.* remélhetőleg nem orról meg rám azért mert nem hívom el, szerintem nem kéne lelőni előre a találka témáját na megy amúgy is gyorsan végzek, ő pedig alapjáraton később jött, talán úszkálna még picit.*
- Akkor szia Cat!* köszönök is el tőle megindulva az öltöző felé, vállam felett még egyszer visszatekintek erre a szépségre de aztán elnyelnek a lengőajtók s én szépen magamra öltöm laza öltözékem és cipőm, nyakamban a törülközőmmel sétálva ki intve a lánynak is ha még a medence szélén van ha meg nem, nos akkor csak szépen elhagyom az uszodát és szavaimhoz híven elmegyek kajálni.*



// Köszönöm a játékot nagyon tetszett, nem gondoltam volna, hogy így alakulnak a dolgok, szóval tök meglepi, várom majd a kövi párost és őket is. ^^ //
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-12, 8:41 pm

//NRT-Chris és Ashi-2013.01.12.//


*Kicsit elmerengek a múlton, mint aki azt sem tudja hol van, de a jelek szerint Ashival mindenről lehet beszélgetni, így aztán kilyukadunk oda, hogy kibeszéljük a négylábú jószágainkat. Felcsillan a szemem a border collie hallatán. Ugyan nekem otthon nem az van, de nagyon szeretem őket. Bár igazság szerint a szobacirkálókon kívül minden kutyust. De a csivava az nem kutya, hanem mókus.*
-Azok gyönyörű jószágok. *Közben megindulunk kifelé a szobából, ami már mindkettőnket nem kevéssé nyomaszt, hogy bepattanjunk a medencébe, de a szánk az továbbra sem áll be és felvetem, hogy esetleg dorombolhatnék.*
-Hmm... talán így meg is érné megtanulni dorombolni. *Egy kis kényeztetésért már megérné megtanulni dorombolni, kezdem érteni, hogy a macskák miért csinálják. Ez egy remek biznisz nekik. Kissé meglepetten pillantok Ashira, amikor fütyörészni kezd, majd vele együtt kezdek nevetni.*
-Pontosan. El tudja fütyülni a himnuszt! *Eközben végre megérkezünk az uszodába, ahol szembesülök a ténnyel, hogy talán nem a legmegfelelőbb a viseletünk az úszáshoz. Ugyan reménykedtem, hogy akadhat itt valami tartalék, de a lány szavaiból nem úgy tűnik.*
-Hát szerintem ő nem szeret fürdeni. *vigyorodom el, majd kénytelen-kelletlen felvonszolom magam a toronyba egy fürdőgatyáért. Azért a ruháimat egyelőre még felveszem rá fölülre, mert nekem ebben a térségben hideg van, majd a vállamra csapok egy törülközőt és lecsattogok a medencéhez. Egyből le is dobom a felesleget és becsobbanok a vízbe egy szép fejessel és ha Ashi is megérkezik akkor szemét módon berántom őt is. Arra azért figyelek, hogy semmi olyanban ne üsse meg magát, s ahogy beérkezik, el is kapom, de azért egy kicsit megpiszkálom a komfortérzetét.*
Vissza az elejére Go down
Ashi Angel
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Ashi Angel


Hozzászólások száma : 2794
Csatlakozás : 2012. Apr. 04.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Valhalla háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-20, 12:53 am

//NRT-Chris és Ashi-2013.01.12.//

*Macska vs gazdi harc mára pipa, mivel sikeresen összekapok a tejimádó jószágommal. Természetesen társaságunk is akad, ki jókat nevet rajtunk, hogy milyen dinkák vagyunk. Ám hülyéskedésért neki sem kell a szomszédba menni. Talán ezért is tudnunk viszonylag jót beszélgetni egy ilyen negatív hangulatú szobában. Állatokra is kitérünk és kiderül hogy ő is szereti a Border Collie-kat nagy örömömre. Büszkén kihúzom magam és helyeslően bólintok minden egyes szavára.*
-Igen, és rendkívül játékosak.*jelentem ki vigyorogva. Szeretek az állatimról beszélni, de tudom, hogy igesítő tudok lenni ezért nem beszélek most túl sokat róluk. Elindulunk barátságosabb vizek felé, de azért még hisztizek egy kicsit Chris-nek, ki humorosan veszi fel a dolgot. Bár ezt nem is lehet besavanyodva értékelni. A dorombolásos terve nagyon is tetszik, így termesztésen örömmel hallgatnám meg sőt még jutalmat is adnék érte.*
-Hm... milyen kár.. pedig tényleg meghallgattam.*sóhajtok színpadiasan, de azért a vigyort nem törlöm le a pofikámról.*-De hallod ez az ajánlat áll egy darabig még.*nézek rá tök komoly tekintettel, de a szemen azért felcsillan egy kis ravaszság. Elkezdek fütyörészni a kutyáját utánozni, (ki valószínűleg nyerít). Hangos nevetésbe törünk ki és egész folyosó csak cseng tőle. Megcsóválom rosszallóan a buksimat és csettintek egyet a nyelvemmel.*
-A francba, de én el tudom fütyülni a róka jogokat.* húzom ki magam büszkén, de ekkor felmerül egy probléma: mibe is úszkáljunk. Számat húzom mikor a cicusmat elveszem, de már valamiért nem utál annyira.*
-Meglepődnél pedig mennyire szeret vízben lenni.*mondom és sarkon fordulok, hogy felsietek a szobámba. Egy hátizsákba beledobálom a szükséges cuccokat majd gyorsan át is öltök bikinire. Gyors felhúzok egy farmert és egy pólót, de mielőtt lennék teszek egy látogatást a fürdőbe, hogy lemossam a száradt vért a karomról. Ezek után lesietek csattogós lábakkal az uszodába. Ahogy odaérek már Chris a medencében van. Gyors ledobálom a cuccaimat majd a medencéhez sétálok és lehajolok.*
-Sellőfi mit szólnál egy..*kezdeményeznék egy versenyt mikor beránt a vízbe. Ijedten elkezdek kapálózni a vízbe. Mikor levegőhöz juttok résnyire szűkül a szemem és egy mély levegőt veszek és lebukok a víz alá. Szemre nem allergiás a klórra így bátran ki tudom nyitni. Ha sikerül akkor a srác mögé kerülök és elkezdem lehúzni a mélybe. Nem hagyom, hogy csak berántsanak a vízbe. Ha sikerül akkor egy olyan másfél méterig lehúzom, majd elengedem. Szinte falom a levegőt, most még nem tudok sokáig lent maradni. Ha feltéved a felszínre akkor elkezdek beszélni.*
-Gonosz vagy, tudsz róla, de ne hidd azt hogy ezzel még megúszod.* fenyegetem meg játékosan. Nem haragszok rá annyira, hisz nem akar rosszat.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-21, 6:58 pm

//NRT-Chris és Ashi-2013.01.12.//


*Elindulhatunk végre ebből a nyomasztó szobából és kis híján fellélegzek, ahogy kilépünk onnan. Még a semleges területein is némileg nyomasztó a hangulat, hiába humorizálunk. De azért még van humorom bőven, így most, hogy kiérkeztünk, már a topon is vagyok.*
-Ó, hát akkor megtanulok. *vigyorodom el, s rákacsintok a lányra, miközben az uszoda felé haladunk, ahonnan rögtön el is indulunk vissza. Vagyok annyira úriember, hogy nem hívom meztelen fürdőzésre, ha ő nem veti fel, meg ő nem is olyannak tűnik. Persze ki tudja, okozhat még Ashi is meglepetéseket. Nem ez lenne az első eset. Én hamar átvedlek úszósabb ruhába, így a lányt megelőzve már vígan lubickolok, hogy amikor megérkezik, rögtön be is rántsam a vízbe, amiért megkapom a magamét. Váratlanul ér a húzás, így egy pillanatig ijedten kapálózok a kezeimmel, de mire felérek a felszínre, már én is nevetgélek, s lefröcskölöm a kis vöröst.*
-Hú de félek. Egészen reszketek! *nevetek vidáman, s ismét alábukom. Ha nem menekül el, akkor néhány pillanat múlva már a nyakamban trónolhat, bár remélem, hogy trónolás közben nem termel olyanokat, amiket az ember ilyenkor szokott. Ha viszont elmenekül, akkor könnyedén utolérem, jó kondiban vagyok és így repítem fel a hegyi levegőre, hogy vigyorogva felpillantsak rá, miközben rövid hajamról csöpög az arcomba a víz.*
-Na milyen a kilátás odafent? Látod már az Üveghegyet? *Nem tudom, hogy ő mennyire járatos a mugli mesékben, én viszont csak ezeket ismerem, úgyhogy ha nem ismeri, akkor ez most egy csúnya felsülés, amivel viszont nem fogok sokáig foglalkozni, mert elkezdem szelni a habokat, hogy hű legyek sellőfi titulusomhoz.*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Uszoda az óceán alatt - Page 28 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-02-24, 10:54 pm

//NRT: Cat és Kyle 2013.01.02. //

*A leányzó hamar eldönti, hogy mit kér nyereménynek, így miután Kyle is kiugrik a medencéből, már élvezheti is kis tappancsai masszírozását. Igazán jól esik most neki ez, mivel nem sűrűn van ilyesmiben része, így lehunyt szemekkel élvezkedik, egészen addig, míg kissé kínos helyzetbe nem hozza magát egy megszólalásával. Tényleg semmi konkrét dolgot nem gondolt bele szavaiba, csak inkább megjegyezte, hogy bármit nem kérhet a másik, s bár eleinte úgy tűnik, ezt eléggé a szívére vette a srác, végül azért mosolyogva jegyzi meg, hogy addig jó Cat-nek, amíg nem tudja, mi jár a fejében.*
-Annyira biztos nem, mint nektek. Egy férfinak minden hatodik percben eszébe jut a szex, szóval el tudom képzelni... *csóválja meg kicsit a fejét, de egy apró mosoly azért még mindig ott pihen arcán. Azért azt is elárulja, hogy a mellvillantás nagyban közrejátszik abban, hogy miért fogalmazott úgy, de mikor meghallja a srác válaszát, szemei hirtelen kerekednek el, s álla is úgy leesik, hogy szinte csattan az uszoda padlóján.*
-Kyle! Azt csak szeretnéd, mindjárt én dugom inkább a víz alá a fejed! *hadarja zavartan, s lábfejét picit megfeszítve lök is egy aprót a srácon, hogy megbillenjen. Ez viszont bőven nem akkora erő, amivel valóban belökhetné a medencébe a másikat,. Arca viszont ismét kissé elvörösödik, hisz ez azért... mégiscsak elég nyíltan adta a fiú a tudtára, hogy mit is tenne vele, s ezzel ismét sikerül zavarba hoznia. Kyle viszont nem hagyja abba a talpak masszírozását, ezzel sikerül is kizökkenteni ebből a helyzetből a leányzót, s előbb a sűrűbb összefutás kerül szóba, majd végül a fiú nyereménye is, amit egy vacsora formájában akar behajtani. Mindez viszont úgy hangzik, mint egy randira hívás, legalábbis Catnek úgy tűnik, így rá is kérdez erre, hogy jól érti-e a dolgot, mire csak egy visszakérdezést kap. Meg is kapja ezért a büntetését a fiú, egy adag vízzel lesz ismét lelocsolva arca, de láthatóan nem zavarja mindez túlzottan, csak vigyorogva pillant a kis vörösre, aki sejtelmes választ ad csak neki.*
-Egy válasz. A talán az talán. *feleli gyorsan, de Kyle máris tovább beszél, s végül meg is erősíti, hogy bizony randizni hívja a leányzót. Mikor ezt kimondja, a kis vörös szíve hirtelen kezd gyorsabban verni, s ajka önkéntelenül is apró mosolyra húzódik. A következő lépésre viszont nem számít, így mikor Kyle elkapja bokáját, s maga felé kezdi húzni, ismét elkerekednek szép szemei. A vizes padlónak hála könnyedén csúszik közelebb kerek popsija a sráchoz, bőre nem lesz lenyúzva, csak a bugyi gyűrődik fel kissé. Ez a közelség viszont, ahogy testük szinte egymáshoz simul, s Kyle még közelebb is hajol... a leányzó csak nagyot nyel, s ismét megjelenik a pír az arcán, s még szemeit is kissé lesüti, de azért fel-felpillant Kyle arcára.*
-Azt... azt hiszem. Igen. *bólint egy aprót, pironkodva mosolyogva, ekkor viszont Kyle tovább halad, Cat lábát elengedve -amit eddig észrevétlenül fogott- most az arcán simít végig, mire a leányzó csak előrébb dönti fejét, hogy haja takarásába meneküljön. Már épp ő távolodna kicsit a szokatlan helyzetből, mikor Kyle teszi meg ezt, felállva helyéről, így a kis vörös fel is pillant rá.*
-Rendben. Nem fogom. *mosolyog rá picit ismét a srácra, aki viszont tényleg menni készül, ez következő szavaiból egyértelműen kiderül.*
-Persze... menj csak. Én még maradok egy kicsit. Szia! *búcsúzik el ő maga is, de még nem ugrik vissza rögtön a vízbe, de nem is pillant azonnal Kyle után. De nem is hagyja, hogy rögtön eltűnjön az öltözőben, így pár másodperc múlva mégis utána fordítja fejét, s mikor Kyle eltűnik a fiú öltözőben, ismét maga elé fordul, s mosolya kiszélesedik.*
~El sem hiszem. Tényleg randizni fogok vele...~ *gondolkozik magában picit mindezen, hisz mióta ide jár, egyetlen srác ígért neki randit, ő is csak egyszer, de az se jött össze. Most úgy tűnik ismét lehet valami, bár mikor elindult a szobájából, nem gondolta volna, hogy ilyen helyzetbe fog kerülni. Végül azért mégiscsak beugrik a vízbe, s úszkálni kezd, de persze még int Kyle-nak, mikor az felöltözve kisétál az öltözőből, majd elhagyja az uszodát. Ő még marad egy fél órácskát, majd ő maga is megtörölközik, s felöltözve visszatér a Campusba, hogy átgondolja ezt a váratlan helyzetet, ami egy egyszerű úszkálásból indult.*

//Én is köszönöm a játékot, szintén nagyon élveztem. Kíváncsi leszek majd a folytatásra. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Aristarkh Y. Zhukov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Aristarkh Y. Zhukov


Jelige : Pimasz ruszki
Hozzászólások száma : 2154
Csatlakozás : 2011. Dec. 15.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Calypso háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel, Árnymágia tanársegéd
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-03-18, 11:41 pm

//NRT: Sharlotte - Tarkh 2013.03.18.//

*Késő van, ám kezdődik egy új hét, és muszáj energiával töltődnöm rá, tartalékolnom, így egy olyan hely felé veszem az irányomat, ami most érdekeimet szolgálja. Az úszás nem fárasztó, intenzívem minden izmot mozgat, erősíti a kitartásomat, és a testem építésében is részt vesz, hiszen vigyázok magamra, férfi vagyok, kell, illetve ez barátnőm kérése is. Szeretek úszni, lebegni a vízen, olyankor tudok gondolkodni, és nem is egészen embernek érzem magam... nem szoktak zavarni. Főleg nem ilyenkor. Nem szeretném a folyosókat használni, ezért a szobámban öltözök át, semmi nincsen rajtam, kizárólag egy fürdéshez való nadrág, még papucs sincsen lábamon, ellenben egy nagy, vörös törölköző fekszik vállamon. Kiegészítő természetesen nincs rajtam, az nem kell az uszodába, azonban teleportgyűrűm ujjamon, mert azzal közlekedek, illetve pálca a kezemben. Most is, mint általában, elég csupán koncentrálnom, s már az üres uszodában is termek, ahol egyszerűen dobom le pálcámat és gyűrűmet a padra, hogy a törölközőt fektessem rájuk, ezzel takarva el őket. Szeretem, ha biztonságban vannak. Számomra nem szükséges melegítés, orosz vagyok, tehát a hideg sem zavarna, így egyszerűen csobbanok neki is futva a medencének, annak aljára érve. Azonnal fel veszem az irányt, majd pár kört teszek gyorsan úszva, nyilván tudok is, tehát nem okoz ez gondot. Nem számítok most másra, és őszintén szólva kedvem sem lenne bárkihez. Talán barátnőmet most eltűrném, ha nézhetném fürdőruhában, vagy anélkül, viszont más nem igazán érdekel, azért jövök ide, hogy egyedül legyek a gondolataimmal, s mostanában van is min gondolkodni, ami engem érint, és a környezetemet. Most, hogy teszek párt kört, a medence széléhez érek, s oda hajolok ki, könyökömmel támaszkodva, de a bejáratnak háttal, tehát nem látom, vagy hallom, ha valaki most jelenik meg. Őszintén szólva nem figyelek, csupán fújtatok kicsit, mert a feszültséget is így vezetem le... ami most kell.*
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime2013-03-19, 6:52 pm

//NRT - Tarkh és Sharlotte - 2013. 03. 18.//


* Talán újfajta életszemléletemnek köszönhető, vagy valami másnak tudhatom be, de egyszerűen csak feltámad bennem az érzés, hogy induljak el, és menjek. Fedezzem fel, ami még titok számomra. Ha már egy ilyen kicsi hang szól hozzám, makacsságom miatt nem is ellenzem a dolgot, mert az elég furcsa, mikor magammal vitázok, akár belül, akár szóban. Azért elmebeteg még nem vagyok, és ettől eltekintve nem érzem, hogy bármely más problémám lenne. Tehát a csatangoláshoz és minden máshoz megfelelő bőrszerelést veszek fel, ami fekete nadrágból és ugyanilyen színű kabátból áll. Ez funkcionál nálam pulcsiként, de természetesen az alatta van egy sötétkék felső, és cipőként, hogy valami eltérő legyen, fekete magassarkút veszek fel. Igaz, hogy a bakancsok mellett ez még a megszokott tőlem, de ezt annyira megállapítani nem is lehet, senki sem ismer annyira. Mint mostanában, csak megyek, vagy a plafont, vagy épp a lábaimat figyelve, az iránnyal nem törődve. Most is így van, csak bámulok ki magamból, ahogy először sorra hagyom el a lépcsőfokokat, és egye csak többet, a folyosó után. Az alagsornál azonban nem állok meg, megyek tovább. Egy számomra ismeretlen folyosóra érek, ám kíváncsiságomnak most semmi sem szabhat határt, így indulok is tovább pár pillanat tétovázás után. Csak lépegetek, folyamatosan, míg egy feltűnő fehér ajtóhoz érek, és természetesen be is nyitok. Csodák csodájára nem nyikorog, és egyetlen egyszerű mozdulattal lépek be rajta. Még a cipőm kopogásához mérten is csendesen surranok, de a szobából tulajdonképpen semmit sem veszek észre, mert tekintetem rögtön a mennyezetre téved, amin leginkább a növények fogják meg tekintetemet. A térérzékem kihagy, és mivel szinte biztos vagyok benne, hogy ez egy átlagos terem a sok zöldet leszámítva, egészen nyugodtan haladok kis léptekkel beljebb, amik aztán határozott nagyokra váltanak. Ez az első hibám, hiszen a természet csodáin elbambulva egyik pillanatban már nem érzem magam alatt a talajt, inkább a hideg vizet, amit másodperceken belül minden porcikám átérezhet, ugyanis egy egyszerű mozdulattal csúszok épp bele a medencébe, amiről még csak most tudom meg, hogy itt van. Ez így is éppen elég sokk nekem, de amint felfedezem, hogy nem vagyok egyedül, káromkodok is egy sort, csak magamban. Tenném én hangos szóval is, de az biztosan nem lenne túl szép, és eddigiek alapján sem lehetek túl szívderítő látvány, ezzel nem fokoznám a dolgot. Mindenesetre azt nem mondhatom, hogy zavarban vagyok, a helyzethez képest talán túl magabiztos a hozzáállásom. *
- Öm... heló. * szólalok aztán meg, mert hát köszönni illik, bármilyen értetetlen helyzetben is vagyunk. Meg egyébként is köszönnék, mindegy mi van. Nincs kedvem egy alap bunkósággal kezdeni, miután elhatároztam, hogy megváltozok. Szinte minden tekintetben, és ez bizony ott kezdődik, hogy szociálisabb leszek. Ahhoz pedig nem előnyös a mogorva, lenéző stílus, így marad a kedves. Első épkézláb gondolatom, hogy gyorsan el kéne tűnni, de aztán mégis lassabbra veszem a tempót. Ruhám jól felszívja a vizet, így mintha mázsás súly húzna lefelé, indulom meg ki a medencéből. Eszembe jut az is, hogy úszok egy kört, de biztosan hülyének nézne. Vagyis még hülyébbnek. Amint kicsászkálódok végre, biztos vagyok benne, hogy megszárítom magam és húzok is el, ezzel viszont az a probléma, hogy a pálcám a szobámban maradt. Ez viszont már cseppet sem előnyös helyzet számomra. *
- Figyelj, segítenél? Nincs nálam a pálcám, így pedig mégsem sétálhatok végig a kastélyon. * kérlelem egy kedves mosoly kíséretében. Még mindig biztos vagyok benne, hogy nem épp a legpozitívabb kép fogalmazódott róla meg bennem, de próbálok rajta javítani, bármennyire is nehéz. Egyelőre pedig olyan érzés fog meg, hogy semmit sem tehetek, elástam magam egyetlen mozdulatommal. *
- Amúgy hogy hívnak? Én Sharlotte vagyok. * hozom elő a közvetlen és bármikor ismerkedésre kész énem, bár ez mondhatni nem a legjobb helyzet rá. Ez persze engem már egyáltalán nem érdekel, ezután már oly' mindegy nekem, így aztán teljesen nyugodtan teszem éppen mindig azt, ami hirtelen eszembe jut. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Uszoda az óceán alatt - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Uszoda az óceán alatt   Uszoda az óceán alatt - Page 28 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Uszoda az óceán alatt
Vissza az elejére 
28 / 32 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» Sayra játszótere az óceán alatt
» Titkos börtön a Mysterio alatt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Az Óceán alatti barlangrendszer-
Ugrás: