Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A Krorun várrom

Go down 
+44
Daemon Wexler
Slash Daniels
Rachel Williams
Zaine Warhurst
Athalie Rapace
Fekete Ambrus
Valgrad Aagheim
Ashi Angel
Völgyesi Félix
Thomas Gledhill
Azrael
Aideen Garadex
Aristarkh Y. Zhukov
Katherine d'Argenta
Takoda Turner
Michelle Norton
Noel
Vixilien Sandanez
Krónikás
Alestor Firneus
Daphne Alucard
Serafina Damiana
Nestor Smirnov
Brianne Layton
Corina Watson
Bruno Stora
Mona Braxton
Élias Adachi
Kyle Brensley
Victor
Alinox Ingren
Havasi Zoárd
Elisaveta Varlock
Nil Moriarty
Troy Clayton
Aleksandra Radjenovic
Mordred Wasimir
Illya Imbecairwen
Jake F
Wera A. Flinders
Mesélő
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Demien.R.Cornwlade
48 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
SzerzőÜzenet
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-08-18, 9:38 pm

//Árnymágia, 1. házi//

*Nemrég talált egy könyvet a könyvtárban, valami helytörténeti összefoglalót, tele mindenféle legendával a környékről. Abban volt szó a várról is meg arról, hogy mi történt a lakóival néhány évszázaddal korábban. Ezt persze kellően érdekesnek ítélte ahhoz, hogy a legközelebbi látogatása alkalmával a szigeten megnézze azt a várat kívülről legalább. Ennek tiszteletére húzta fel bakancsait- biztos, hogy a szél nem viszi el, csak győzze őket emelgetni- na meg a visszakaparintott terepszínű nadrág és a Dead bride feliratú póló is mintha a túrához lett volna kitalálva, annak ellenére, hogy nem biztos, hogy arra is szánták őket eredetileg. Még egyszer utoljára ellenőrzi, hogy a pálcája meg a zsebkése a helyén legyen, az ipod sem maradhat ki a sorból, beteszi a fülhallgatót a fülébe, és kalandra fel. Igaz ugyan, hogy Dani Filth semmi ilyesmit nem énekel éppen az ipodon bömbölő számban, éppen a fekete istennőről és a felemelkedéséről van szó, de hangulatkeltőnek a legendák alapján ez éppen tökéletes lesz, úgyhogy Thalie félhangosan a szöveget morogva kel végül útra. A tó állapotának ellenőrzését már útközben sikerült későbbre halasztani, így először hosszú sétát tesz a városon túlra. A gyönyörű táj láttán egy pillanatra kénytelen megállni és mélyet szippantva a levegőből igyekszik minél tovább nézni pislogás nélkül az egész láthatárt, talán így elméje foglyul ejt egy darabot ebből a képből. A távolban ott szürkül néhány meredek fal, kiemelkedve az egyik domb oldalából, mint valami tüske. Nem lehet más, csakis a vár, így határozott léptekkel közelíti meg a helyet, és a falak alatt megáll, hogy felnézhessen a fölé magasodó idő koptatta falakra.*
~Mit mondanátok el, ha beszélni tudnátok? ~*szalad végig a gondolat az agyán, miközben tekintete végigfut az elé kerülő boltíveken, az itt-ott még felbukkanó díszítésmaradványokon, bár az, ami egykor fehér lehetett, most egyáltalán nem az. Jól meg kell nézni, hogy valahol találjon az ember egy fehér foltot rajta. Közelebb is lép, hogy tüzetesebben megnézze az egyik kiszögellő sarkat. Ráteszi a kezét a falra, végighúzza ujjait az érdes felületen, és hirtelen megáll a levegőben a keze a mozdulat közepén. Ellenállhatatlan vágyat érez arra, hogy bent is szétnézzen.*
~ Mit is írt a könyv? Hogy régen elég kevés látogatót láttak újra élve? Biztos csak valami rémmese. Még nem ismerhették Kinget meg Lovecraftot, hát szőtték a maguk meséit az emberek, mint az osztrákoknál abban a kannibalizmus-perben.~ *Megvonja a vállát csak úgy magának, közben meg a fülében felhangzik a jól ismert refrén, stay with me. Megrázza a fejét, hiszen ez csak zene, de azért inkább kikapcsolja most már a lejátszót, zsebébe gyömöszölve a fülhallgatót, mély levegőt vész és kíváncsi tekintettel lép át a bejáraton. Érdekelné őt is, mi lehet a magyarázat arra, ami itt a legenda szerint történt a Krorunokkal. A félhomályban enyhén kísérteties hatása van az ódon folyosónak, amire bejutott, és magabiztos léptei óvatosabbak lesznek, amint megnyikordul alatta az első padlódeszka. A fal mellé húzódik és lopakodó módra vált, mintha betörő lenne ebben a tágas és lakatlan építményben, amit itt áll szabad prédaként minden erre tévedőnek. Holmi legenda nem riasztja meg, ha eddig eljött, nem fordul már vissza. Szemközt egy lépcső kanyarodik a magasba, és valahol a végén csodás kilátással kecsegtető ablakot sejt Thalie, ezért is teszi rá a lábát az első lépcsőfokra óvatosan, majd a keserves nyikorgás ellenére feljebb is lépne, de egy reccsenés hallatszik, majd még egy, végül egész hangzavar kerekedik belőle, és minden nemtörődömsége és vakmerősége ellenére most mégis sikítva kap a fáklyatartó felé leányzónk, de hiába. Néhány centi hiányzott ahhoz, hogy meg tudjon kapaszkodni, most viszont már zuhan a sötét semmibe egyenesen.*
~Bassszuuus... ha már törik valamim legalább az ötös csigolyám legyen, jóságos Merlin. Vagy az a hármas? ~ *fohászkodik összeszorított fogakkal, miközben jószerével még kapálózni sincs ideje, máris suppan a földön, egyenesen hasra esve. *
- Aucs... Szzzz... *nyög fel félhangosan, miközben az oldalát tapogatja és feltérdel. A bal csuklója sajog, de tudja mozgatni, nem ficamodott ki. Sápadtabb a szokottnál, hajából egy fene tudja hol összeszedett koszos madártollat húz ki, és próbálja felmérni a terepet, de a szeme nem igazán akarja szokni a sötétséget, csak halvány, talán inkább sejtett, semmint tényleges körvonalakat lát maga körül. Ekkor jut eszébe a pálcája. Idegesen kap az övéhez, majd megnyugodva szusszan fel, amikor végigtapogatva úgy érzi, egyben van a pálcája, megkönnyebbülten azonban csak akkor mer felszusszanni, amikor már a kezében van. *
- Lumos.*mondja ki a szükséges varázsigét, a pálca pedig máris megvilágítja a helyzetet, és lassacskán ő is megvilágosodik a hely rendeltetését illetően, amint a feltételezett fal felé nekimegy valaminek, ami egy asztallal egyforma magasságú, sőt, mintha asztal is lenne, leszámítva, hogy a fényben észreveszi a láncokat meg a szíjak nyomait is.*
- Kínpad... *félhangosan mondja ki a tényt, bár ez mintha kicsit sem ijesztené meg. Hirtelen kihúzza magát, mintha hazai terepen lenne, és körbesétál maga előtt tartva a pálcáját. A rozsdásodásnak indult vasszűz magas, szarkofágra emlékeztető alakján még végig is simít, majd oldalra döntött fejjel megáll a falból lógó láncok előtt is egy pillanatra, aztán észreveszi az ajtót, éppen egy fél fordulattal odébb. Hallgatózik, lélegzetét is visszafojtva, de mivel semmiféle hangot nem hall, óvatosan lenyomja a kilincset és halvány mosoly jelenik meg az arcán a lépcső láttán. Irány vissza a felszínre és onnan a szabadba, születik meg benne az elhatározás. A fal mentén maradva lép az első fokra, szinte lábujjhegyen, ami ebben a bakancsban szép teljesítmény. Most nem szakad be a deszka, hát a második fokra is felmerészkedik, majd a harmadikra is, amikor a pálca árasztotta fénykör veszíteni kezd az erejéből, intenzitásából, és hamarosan az is nyilvánvaló lesz, hogy nem a varázsigével van a gond, az orra előtt felbukkanó árnycsápok legalábbis ezt jelentik. Pislogni is elfelejt, csak hátrálni kezd, miközben a szükséges varázslatot igyekszik felidézni, maga elé tartva a pálcáját. Visszahátrál a kínzókamrába, máshová úgysem mehet, az utat elállja az a valami. Nem árnymágiára oktatták otthon, Valbraith magisztra óráján meg mi is volt? A felé röppenő láncdarab sok jóval nem kecsegtet, főleg, hogy ebben a kamrában túl sok mozgatható dolog van.*
- Protego! ~A folyosón kellett volna maradni. Mit is mondott Valbraith? Mi a fenéért éppen most nem akar eszembe jutni? Az árnyak ellen a... irányítani kell őket... vagy... ~*igyekszik összeszedni a gondolatait, amit egy tőle nem messze elzúgó fáklyamaradvány szakít félbe, követve egy megrozsdásodott baltát és egy lábbilincs. *
- A tűz. Vagyis a fény, de tűz... Piroinito! Piroinito!*harsogja hirtelen a varázsigét egymás után kétszer is, mintha heurékát zengene, és ez bizonyos értelemben az is. A pálcából előtörő tűz meghátrálni készteti az árnycsápokat, megnyirbálva őket, sőt szétfoszlásra ítélve az ellenfelet, ideig- óráig biztosan, de jó lesz innen hamar eltűnni. Még arról is elfeledkezett, hogy fáj a bal csuklója, csak akkor jut eszébe, amikor letörli homlokáról a hideg verítéket kézfejével. Ez közel volt. Szóval mégsem csak légből kapott híresztelés lehet az alapja a legendának. Sóhajt egyet, majd ismételten megközelíti a lépcsőt igazán óvatosan lopakodva felfele, mert nem szeretne még egy szinttel lennebb kerülni. Ajkába harapva kissé idegesen lépik fel az utolsó fokra, majd onnan vissza a kastély folyosójára és egyenesen a fal mellé húzódik. *
- Hülye árny... *nyögi ki végül, mert minden árny hülye, amit nem ő irányít, főleg, ha még meg is óhajtja támadni. Zihálva kapkodja a levegőt, és a falba verné a fejét, ha nem akarna mihamarabb eltűnni innen. Továbbra is a fal mellett haladva igyekszik az ajtóig eljutni. Most már minden nyikordulásra megáll, hallgatózik, hogy nem hall-e mást a saját léptein kívül. Minden kis neszre harciasan és kissé idegesen fordul meg maga előtt a pálcájával, enyhén remegő kézzel és térdekkel. Pálcája többnyire a semmire mered most már, bár néha még mintha látná a sötét csápokat. Kifújja a levegőt, ismét feltűnően sápadt arckifejezéssel mered bele a folyosó félhomályába. Visszafordulva a huzattól az orra előtt lengedező kúszónövénytől is majdnem felvisít, alig tudja elfojtani a feltörni akaró sikolyt ajkába harapva. *
- Csak túl sok Lovecraftot olvastam, tuti. Túl sok Lovecraft... *motyogja maga elé, és kiérve egyenesen a fal tövébe roskad. Még arra sincs energiája, hogy válogatottan szép kifejezésekkel illesse az iménti helyzetet, csak bámul maga elé és próbálja feldolgozni azt, amit az imént túlélt. A legracionálisabb válasznak még mindig az tűnik, amit bemagyarázni próbál magának éppen, noha pontosan tudja, hogy az egy árny volt, amivel szembetalálkozott, és csak a szerencsén múlt, hogy mondjuk nem találta el valami abban a kínzókamrában. *
- Meg is ölhetett volna.*motyogja sápadtan maga elé, pálcáját szorongatva.*
- Meg is ölhetett volna. A fenébe... Megölhetett volna... Meg... megöl..ölhe...tett... volna... *hisztérikusan nevet fel a végére, és csak nehezen és lassan nyugszik meg. Csak most fogta fel, milyen következményei lehettek volna a vakmerőségének. Erről az apja nem tudhat. Erről senki nem tudhat. Eric eszébe sem jut. Feltápászkodik és még továbbra is pálcáját szorongatva, remegő térdekkel vág neki a visszaútnak, most a tó melletti üldögélésről is lemond, csak az ágyát szeretné látni, és kialudni ezt az egészet, ennél többet nem kíván. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-22, 11:09 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//


*Igen, olykor még mindig eljárok ide, a régi emlékek miatt és valahogy megszerettem ezt a helyet. Már nem keresem a sötét árnyakat, a sikolyokat, nem próbálom már beleélni magam abba, hogy talán ismét rálelhetek itt Noelre, úgy érzem, hogy sikerült tovább lépnem. Bár iszonyatosan fájt, de mostanra már van kiút, úgy érzem, hogy ismét megbízhatom végre valakiben, aki talán ugyanúgy átejt, de az esélyt tényleg meg kell adni másoknak is, én pedig most pontosan ezt teszem. Jó, tudom, hogy a késő éjszakai várromban mászkálás nem ezt jelenti, de belül mégis így érzem. Lassan haladok a már oly jól ismert ösvényen, egyenesen a régi rom irányába, ahol egy pillanatra megállok, feltekintek fenségességére, majd végül tovább is megyek. Hosszú, barna színű csizmáim alatt csak úgy ropognak a kicsinyke kövek, melyek nem igazán zavarnak, továbbra is félelem nélkül, teljes magabiztossággal haladok a kijelölt úton és ha valaki felém néz, láthatja rajtam a térdig érő, sötétbarna színű szoknyát, a fekete harisnyát és egy fekete kis kabátot, ami a derekamig ér és el is rejti jelen pillanatban a szintén fekete, nem túl vastag pulóverem, amelynek V kivágása láttatni engedi szabadon hagyott nyakamat is. Az övem azért rajtam van, ott pihen pálcám és egy élesebb tőr is, hajam pedig ki van bontva, ahogy szinte mindig. Szép, barna szemeim körül egy kevéske, füstös árnyalatú smink található, tehát így nézek ki, szépen, mint mindig és most már valamivel talán életvidámabban. *
~ Vajon ilyenkor van bent valaki? ~ *teszem fel csak úgy magamnak a kérdést, majd a bejárathoz is elérek és automatikusan nyomom le a kilincset és nyitok is be. Halk nyikorgás hallatszik, én pedig már be is térek a sötét aulába, az ajtót becsukom magam mögött és a kintről bevilágító Holdnak köszönhető félhomályban körbe is nézek. Megindulok a nappali felé, végignézek a poros kanapén, majd megrázom a fejem és inkább ott hagyom ezt a helyet, hogy visszatérve az aulában ott folytassam tovább a nézelődést, még mielőtt felmennék, hiszen rég jártam már itt, a fenti szinten még régebben, kíváncsi vagyok, hogy történt-e valami változás azóta.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-22, 11:29 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//

*Tudom, hogy mit ígértem Vixiliennek, még leveleztünk is ezzel kapcsolatban. Ám nem minden úgy alakult, ahogyan terveztem, és a talpon maradás követelt némi fáradozást, ahogyan a tanuláshoz is kezdek hozzászokni, egy-egy érdekesebb anyagba belemerülni, így a megjelölt időponttal ellentétben, jóval később keresem csak a lányt, annak ellenére, hogy pár vele kapcsolatos ügyet elintéztem már levél útján. Hiába kopogok azonban hálója ajtaján, senki nem nyit ajtót, így pár perc várakozás után a klubhelyiségen keresztül vezet utam, s mivel ott sem találom, ezért úgy döntök, hogy visszatérek eredeti tervemhez. Talán míg lépteim az iskolán és Mystralon vezetnek keresztül, megtalálom Vixilient, bár erre kevés az esély. Általában este sétálni, edzeni szoktam, ez tehát most sem maradhat el, ami öltözékemben is megjelenik. Egyszerű, szakadt fehér tornacipő, fekete térdnadrág és fehér atléta van rajtam, ám utóbbit vékony kapucnis pulóverem takarja el, szintén fekete színben, melynek cipzárja felhúzva, kapucnija fejembe hajtva. Kiegészítő és pénz most sincsen nálam, mivel ezekkel nem rendelkezek, tehát nem tervezek bármit venni, ellenben pálcám farzsebemben pihen. Gyors és ruganyos léptekkel vágok át célom felé, közben bemelegítve nyakamat, karjaimat és lábaimat, majd a révész csónakjában hangolódok rá esti futásomra. Úgy hírlik, hogy egy várrom található Seolon, s az talán megfelelőbb rejtekhely Cremus kastélyánál. Ezért lépteim, melyek most már szaporák, abba az irányba vezetek, hiszen tájékozódtam már hollétéről. A futás kiüríti gondolataimat, lecsendesíti érzelmeimet, érzékeimet viszont felélesíti, mert nem adom át magam a tompa monotonitásnak. Ennek köszönhetően egy idő múlva kibontakozik a hatalmas épület sötét körvonala, én pedig lassítva indulok meg feléje, és nyitok be. Elsőre nem pillantom meg az aulában tartózkodó lányt, egyszerűen belépek, s az ajtót hangosan becsapva magam mögött nézek körül, ami talán ijedelemre adhat okot a másik számára. Csak pár pillanat múlva tűnik fel a sötétebb környezetben, hogy társaságom akad, így néhány másodpercig csöndben szemlélem, majd szemem felismeri a vonásokat.*
- Vixi? *kérdezek rá, s természetesen rögtön egy kérdés jut eszembe.* - Mi keresel te itt ilyenkor? *döbbenek meg, mert számára nem lehet újdonság, sőt, elég unalmas hely, ha az ember több ideje ismeri, de kétlem, hogy bármi dolga volna itt, ellenben velem. Talán megzavartam valamit? Talán találkozója van, vagy... rejtegetni valója? Nem lépek közelebb egyelőre, mivel gondolataim lefoglalnak.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-23, 12:46 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//


*Nincs túl sok újdonság itt, sőt, minden úgy néz ki, mint amikor utoljára itt jártam, csak a porréteg nőtt meg az egyes bútorok tetején. Amikor viszont az ajtó ismét hangot ad arra, hogy valaki betért, majd be is csapódik, hirtelen rezzenek meg, elfog a kétely, hogy ki lehet az. Igazából vámpírra tippelnék - talán azért, mert belül valahol ezt is akarom -, nem pedig egy diákra, így amikor ki tudom venni a sötétben a másik alakot, csak halkan szusszanok hozzá. Az én szemem már hozzászokott a benti fényhez, tehát nekem könnyebb, mint neki.*
~ Nem hittem volna, hogy pont Zaine jött ide. ~ *nézek is a srác felé, mivel egy ideje már nem találkoztunk és vele még nem közöltem, hogy mit jelent számomra ez a hely. Lassan, szinte automatikusan bólintok a nevem hallatán, de valahogy most nem mosolygok, nem igazán tudom mire vélni ezt a kérdését.*
- Egyszerűen erre jártam, szeretem ezt a helyet. Talán baj? *nem vagyok már kislány, tehát könnyedén képes vagyok megvédeni magam, hogyha arról van szó. Lassan végül lábaim életre kelnek, így indulok meg a másik felé, miközben barna tincseimet is a hátam felé dobom, ne legyenek azok útban.*
- Viszont én is kérdezhetném ugyanezt tőled. Téged mi szél hozott ilyen későn a Krorun várhoz? *pillantok is bele szép szemeibe, úgy időzve el helyes arcán jó ideig, miközben próbálom megfejteni, hogy miért is nem lépett ő felém. Még nem ismer igazán, nincs tisztában a dolgaimmal, de mivel még nem is óhajtom jobban beavatni, így most se fogok regélni neki, majd csak akkor, ha úgy érzem, elérkezett az ideje.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-23, 1:07 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//

*Háztársammal ellentétben, számomra újdonság a várrom. Talán nem látogatják annyian, mint Cremus kastélyát, talán messzebb van, több a lehetőség, nagyobb, és megfelelő egy kis magány eltöltésére. Éppen ezért esti edzésem most ebbe az irányba vezet, miután nem találom Vixilient az iskolában, sem Mystral azon részén, ahol áthaladok, s hamarosan futva érkezem meg a várhoz. Ekkor lépteimen lassítva térek be, már az ajtó csattanásával is felhívva magamra a figyelmet, s némi nézelődés után tekintem meg a lányt, illetve ismerem fel nevének elhangzásával.*
- Nem... nem, csak késő van. Nem kéne mondjuk... aludnod? Vagy ez kivételes alkalom? *érdeklődöm tovább, bár egyáltalán nem áll szándékomban számon kérni rajta, hogy mikor mit tesz, korlátozni sem szeretném, vagy kioktatni, csupán érdekel ittlétének oka. Szokatlan. Számomra, bár nem ismerem a lányt még megfelelően. Ahogy közelebb ér, tekintetem hajzuhatagára villan, ott is időzik egy darabig, míg meg nem hallom kérdését.*
- Én? Hát én... erre jártam. Szoktam este edzeni, mert szeretem az éjszakát, jobban mint a nappalt talán, és úgy gondoltam, most megnézem ezt is. Keresek egy helyet, ahol gyakran egyedül lehetek, vagy szórakozhatok. *adom meg a választ, ami talán elsőre nem hangzik annak, de őszinte. Nincs miért titkolóznom, nem is szeretek, nyílt embernek tartom magam. Most azonban, amint csönd telepszik közénk, úgy érzem magyarázattal tartozom a lánynak, tehát óvatosan közelebb is lépek hozzá, apró helyet hagyva köztünk.*
- Tudod miért lett volna érdemes a szobádban maradni? Mert ma kerestelek, de nem találtalak, szóval lejöttem futni. *mosolyodom el kicsit, s egyáltalán nem szemrehányás ez tőlem, inkább egy csalafinta vélemény, mert mosolyomban egy kis pimaszság, kajánság játszik, ahogy szemem csillogásában is.*
- Ne haragudj, sok dolgom volt. Többek között tanultam, képzeld. *mondom büszkén, és ki is húzom magam, a lány pedig sejtheti, hogy ez nem mindennapos a részemről. Kezem azonban egy ujjával óvatosan simít végig az arcán lehelet finoman, lefelé szalad nyakán, egy tincseit maga köré tekerve, azzal játszik röviden, míg válaszát várom.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-23, 1:31 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//


*Nem is tudom, hogy miért éreztem azt, hogy esetleg más nyit majd be az ajtón. Félreértés ne essék, nem Noelt várom, de Azraellel is szívesen találkoznék ismét, talán valahol hiányzik az, hogy véremet vegyék, úgy megszoktam már és mostanában egyre inkább magamba fordulok, pedig nem szabadna, erősnek kell maradnom, főleg most, hogy már túlléptem bizonyos dolgokon. Na de Zaine-nek is örülök, belül nagyon is, bár még mindig nem tudom teljesen, miképp is kellene a fiúhoz állnom. Korban hozzám való, ahogy külsőleg is, a rang pedig számomra nem fontos. Voltam már gazdag fiúval és mit értem vele? Ugyanúgy szenvedést hozott magával.*
- Én szeretek éjszaka kimozdulni, szóval nem, nem kéne még aludnom. *mosolyodom is el kissé, ezzel mesélve el még egy dolgot magamról. Szeretem az esti sétákat, visszatérni régen kedvelt helyekre is, így most is hasonlóan tettem, de hogy a srác mit keres itt, az egyelőre még kérdéses a számomra.*
- Ne gyere ide túl sűrűn Zaine, mert ez veszélyes hely és bármikor bajod eshet, azt pedig nagyon nem szeretném. Te még nem tudnád megvédeni magad... *ha én se tudom, neki végképp nem menne, így harapok picit ajkamba, enyhén utalva arra, hogy tényleg komolyan gondolom mindazt, amit mondok neki. Ahogy viszont közeledik, lassan tekintek fel rá, szép szemeit figyelgetve hosszan és már a tudomásomra is jut, hogy keresett ma engem.*
- Oh, tényleg? Ez kedves és... miért kerestél? *kíváncsiskodom is kedvesen, majd ez után rázom meg a fejemet is picit.*
- Semmi baj, nekem is sok dolgom volt és én is tanulgattam, de azt jó tudni, hogy te is hasonlóan cselekedtél, ideje. *kacsintok is rá és csak ez után remegek meg picit, ahogy ujja arcomhoz ér, majd le a nyakamhoz és egy hosszú, barna tincsemmel kezd el játszadozni. Lesütöm picit a szemem, olyan furcsa nekem ez, a hely is feszélyez, nem tudok nyugodtan viselkedni. Régen követtek, a nyomomban voltak, mi van akkor, ha ez most is így van? A paranoia, nem bírnám elviselni, ha Noel látna minket és miattam halna meg Zaine, akit kezdek egyre jobban megkedvelni, így lassan húzódom el tőle, pár lépést távolodva.*
- Ezt ne csináld, kérlek. Nem biztonságos, sőt, menjünk is el innen. *kapom is el kezét, majd már húzni is kezdem az ajtó felé. Tudom, hogy körbe akart csak nézni, megismerni ezt a helyet, de jobb lenne, hogyha inkább nappal térne vissza. Az ajtó kinyílik előttünk - hála a pszichokinézisnek -, majd ha minden jól megy, ki is húzom magammal a srácot, hogy valahová máshová, akárhova menjünk, ahol nyugton lehetünk és nem érhet minket baj. Muszáj... megvédenem őt.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-23, 2:08 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//

*Tervem megvalósul, de kellemes meglepetésben részesülök, mikor megérkezésem után a sötétben felfedezni vélem Vixilien alakját, amit a lány hamarosan meg is erősít számomra, s beszélgetésbe kezdünk, amint közelebb lép. Örülök, hogy sikerült rátalálnom, már nagyon szerettem volna találkozni vele, s bár nem hiszek, attól függetlenül csodának tartom, hogy ekkora területen azonos volt a célunk, és annak ideje. Meglepettségtől boldogan mosolygom rá tehát, míg társalgunk, hangulatom pedig vidám fokot ölt.*
- Hé, én nem ítélkezem. *elemel magam elé két kezemet védekezően, miközben vigyorgom.* - Elvégre jó tudni, hogy hasonló a szenvedélyünk. *rajzolok macskakörmöt a levegőbe, majd kezeimet leeresztve felelek a kérdésére. Válasza viszont meglep, így kérdőn tekintek rá, arcomra fagyott mosollyal, ugyanis nem értem a szituációt. A lány nem olyan típus, aki bármitől óva intene, vagy korlátozna engem, talán nem is érdekli, hogy bajba kerülök, Lucius sem érdekelte ilyen téren, bár tett egy-két utalást...*
- Veszélyes? Ez a hely? Miért? *kérdezek rá, de aztán beindul agyam is.* - Talán csőcselék járnak erre felé? Ne aggódj, akár több ellenfél ellen megvédem magam fizikailag, varázslatokat meg már tanulok. *nyugtatom egy finom mosollyal, persze természetesen van az a számú, illetve tudású ellenfél, ami ellen képtelen volnék védekezni. Nem gondolok semmi olyanra mint a lány, elvégre számomra a vámpírok léte is teljesen ismeretlen. Az viszont tetszik, hogy félt engem.*
- Örülök, hogy... aggódsz értem. *suttogom halkan, s már tovább is terelem a témát, ahogyan őt figyelgetem, tekintetem pedig néha eltéved a helyiségre is. Visszakérdez, bár azt hittem, hogy egyértelmű lesz számára, ám ez nem akadályoz meg a válasz megadásában.*
- Hogy veled töltsek egy kis időt. Akár... aludhattunk volna együtt. *billentem félre a fejemet, de a hangsúlyból nem eldönthető, hogy kérdés vagy kijelentés volna a mondat, mert ez a lánytól függ. Egyszer már megtörtént, és nagyon élveztem, szóval szívesen megismételném, de lehet, hogy Vixi a jelen eseményeket figyelembe véve máshogy dönt. Az azonban megnyugtat, hogy nem haragszik rám, az elmaradt találkozások végett.*
- Akkor rendben. *biccentek egyet. Ezek után azonban hozzá érek a lányhoz, valahogy muszáj megérintenem, végigcirógatni arcát, játszani gyönyörű, barna tincseivel, ám amint kiderül hamarosan, Ő nem így vélekedik, tehát meglepődve pillantok szemeibe, és engedem, hogy kezemet is elkapja.*
- Miért? Mi a baj Vixi? *tudakolom meg, s a nagy sietségből, ami még az ajtót is eléri, arra következtetek, hogy teljesen komolyan gondolja mindezt, ez pedig rémisztő valamilyen módon. Van, amit nem mond el. Miért csak azt tudhatom, hogy veszélyes, azt pedig nem, hogy miért? Követem természetesen, de amint távolodunk az épülettől, egy alkalmas helyen hirtelen állok meg, és rántom vissza a lányt nem túl durván, viszont ha megfelelő a sebessége, akkor mellkasomon fog landolni, arcomtól pár centire.*
- Állj! Mondd el részletesen mi a baj! Nem jó téged így látni. *s ha sikerült a mozdulat, és közelemben van, akkor szabad karomat dereka köré csavarom, így tartva őt magam mellett, és vissza attól, hogy ismételten elinduljon magyarázat nélkül. Hiszek neki, de jó volna tudni, hogy mit...*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-23, 3:27 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//


*Nem hittem volna, hogy pont ezen a helyen fogunk egymásba botlani Zaine-el, és bár örülök, hogy láthatom őt ismételten, ez a hely mégse a legalkalmasabb a számunkra, úgy hiszem. Próbálok túllépni félelmeimen, nem lesz semmi gond, ahogy már oly régóta nincs, erre kell gondolnom. Elárulom hát neki, hogy miért is vagyok most itt és amikor hallom, hogy ő is hasonló véleményen van, csak tovább mosolygok, bár annyira nem őszinte ez, fusztrál, hogy pont itt vagyunk most.*
- Legalább egy picit hasonlítunk. *fűzöm ezt még hozzá, majd csak kibukik belőlem az, hogy veszélyes ez a hely és hogy nem kéne itt mászkálnia, de hiába a szavaim, nem veszi komolyan őket, legalábbis én még ezt érzékelem.*
- Mert az, nem kell bővebben tudnod, hogy miért. *és hogy miért nem árulom el neki az igazat? Sokan nem láttak még vámpírt és ezt a fiúból is kinézném és utánuk erednek, mintha valamiféle látványosságok lennének, aztán az életüket vesztik... ezt pedig nagyon nem szeretném, tehát jobb a boldog tudatlanság, legalábbis egyelőre, amíg ez lehetséges.*
- Csőcselék? Nem, félreértesz, ez annál sokkal komolyabb. Seolon nincsenek csavargók, ez nem az a hely, ahol eddig éltél, itt sokkal komolyabb ellenfelekkel kell szembenézni, te pedig még nem állsz készen! *figyelmeztetem ismételten, de többet most nem mondok, inkább próbálok lenyugodni, talán még lehetséges. Ez után derül csak ki, hogy velem akart tölteni egy kis időt, azért is keresett meg a szobámba, ahol sajnálatos módon nem voltam, pedig jobb lett volna, ha ott találkozunk.*
- Együtt aludni? Valaki nagyon nyeregben érzi magát. *mosolyom most már szélesebbé válik, de nem felelek se igent, se nemet, majd meglátjuk, hogy mikor alszunk mi ismét együtt. Na nem azért, mert nem hiányzik a közelsége, hogy ismét boldog legyek valaki mellett, de még mindig bennem van az a félsz, hogy nem szabadna túl sokat engednem, mert bármikor átejthetnek. Amikor viszont hozzám ér, már nem tudom olyan nyugodtan tűrni a dolgokat, így elhúzódom tőle, majd kezét is elkapva kezdem el kifelé húzni a várból, mivel talán ott biztonságosabb, főleg, hogyha visszaérünk a Mysterioba.*
- Majd elmondom... ~ valamikor. ~ *tekintek vissza rá, így sietve tovább és még tovább, de sajnálatos módon nem igazán hagyja magát, ugyanis miután az épületet ugyan magunk mögött hagytuk, már érzem is a húzást, én pedig ahogy azt sejthette, már mellkasának is ütközöm, ajkam pedig a másik ajkához kerül, éppen csak, hogy nem érintve meg. Meglepetten nézek bele szép szemeibe és már húzódnék el, de derekamon a keze megállít ebben.*
- Nem akarok róla beszélni! Az én múltam nem olyan tökéletes, mint amilyet te gondolsz, nagyon sok rossz ért és... sok minden történt velem a várban és nem szeretném, hogyha esetleg bántanának Téged, miattam. *sütöm is le szép szemeimet, ismerve be az igazságot is, majd fejem lassan a másik mellkasának döntöm, úgy hallgatok el, próbálva lenyugodni, hogy talán most már nem lesz gond, bár amíg még mindig idekint vagyunk, együtt, addig ebbe nem lehetek biztos.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-23, 3:48 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//

*Társaságom akad, mégpedig kellemes, így természetesen figyelmem rá irányul, örülök, hogy láthatom a lányt, egy véletlen egybeesés folytán. Egymáshoz közeledve kezdünk beszélgetésbe, de szavaira felvonom a szemöldökömet. Picit? Azt nem mondanám, hogy sokban hasonlítunk viszont mégsem használnék ilyen jelzőt. Köztes állapot inkább. Az ellentét is jó. Ki tudja, melyik kategóriába esünk.*
- Szerintem azért hasonlítunk egymásra... meg ellentétek is vagyunk. *fogalmazom meg a gondolataimat, elmerülve azokban, visszaemlékezve találkozásainkra, hogy bizonyítékok után keressek, amik jobban alátámasztják megérzésemet. Azonban érdekes téma merül fel a veszély kategóriában, így kíváncsiskodom, de nem akar választ adni, tehát elhallgatva figyelem szemeit.*
- Nem értelek. *jelentem ki, de egyelőre nem feszegetem tovább a témát, saját ötletelésemnek engedve fejtem ki, hogy miért érzem magam biztonságban, mit sem sejtve az eredeti okról. Amint hallom, egyáltalán nem hatja meg, így kicsit bővebb magyarázatot is kapok.*
- Ah, értem. De... te se? Te azért többet tudsz mint én, most ketten vagyunk itt, miért volna veszélyes? Ha pedig neked is veszélyes, miért vagy egyáltalán itt? *logikázom csöppet, próbálva közelebb kerülni a megoldáshoz. Ezek után kerül szóba a találkozásunk is, s megértjük egymás érveit, de egy kívánság is elhangzik részemről, és nem kerüli el figyelmemet, hogy nem ad egyenes választ a másik.*
- Miért? Talán... nem volt jó múltkor? Ez szerintem megengedhető, nem történik egyéb. Akkor történne, ha nyeregben érezném magam. *felelek neki pimaszul mosolyogva. Nyeregben érzem-e magam? Nos, attól függ, lehetne biztosabb is a helyzetem, mondjuk ha több időt szánnék a másikra... Egyelőre még nem kerültem abba a helyzetbe, hogy kijelentse: játszadozom vele, mert az kellemetlen volna, már csak azért is, mert nem így van. Furcsa dolog történik, mikor simogatásom ellenére sem nyugszik meg a lány, ezt érzékelem, s kezemet elkapva sietünk ki a kastélyból, kérdéseim közepette. Nem tetszik a válasza, ám követem... egy ideig, majd megállva rántom magamhoz, igen közel, s egyáltalán nem zavartatva magam döntöm neki homlokomat az övének.*
- Hát... nem tudom mi történt, de én biztos nem teszek semmit amivel bántanálak bárhogyan, testileg vagy lelkileg, és azt sem tűröm, hogy más megtegye. *jelentem ki első körben, mert úgy érzem fontos ezt tudnia. Egyáltalán nem vagyok erkölcsi lovag, sajátos a világszemléletem, tiszteletem, értékeim, de Vixi kiérdemelte a normális bánásmódot, mert ő volt az első is, aki normálisan bánt velem.*
- Nem félek, azt sem tudom mitől, vagy kitől kéne félnem, de én eddig mindenen átjutottam, nem riaszt meg egy romos épület. Ha kell felgyújtom, míg hamuvá nem roskad az egész, csak hogy ne riasszon meg téged. *fejezem be gondolataimat, és engedem, hogy a mellkasomra hajtsa a fejét, mert mindeddig a szemébe nézve beszélek hozzá, suttogok az ajka elé határozottan. Valóban így gondolom, másképp talán nem is gondolhatnám, tekintve a körülményeket.*
- Eddig is szinte minden este kint voltam, sokat jártam a szabadban, a rom közelében is, még ha ezt most először látom is. Nem történt eddig bajom, és ha azért fog, mert veled vagyok, akkor nem érdekel, bármi is ér. Engem nem lehet a célomtól eltántorítani. *fűzöm most már mind két karomat gyengédebben köré, és simogatom is hátán, hajzuhatagára is rátévedve, csak hogy megnyugtassam. Itt nem arról van szó, hogy hős szerelmes lennék, egyáltalán nem így van. Arról van szó, hogy nekem kevés ember fontos, az egész életemet tekintve egyetlen kezemen meg tudom őket számolni, és nem kell hozzá az összes ujjam. Innentől kezdve botorság lenne hagyni, hogy bárki vagy bármi közénk álljon, mikor esélyes, hogy még egy embert szerzek a fontosak közé.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-23, 8:54 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//


*Meglep ez a találkozás és igen csak kétes érzéseket kelt bennem. Nem tudom eldönteni egyelőre, hogy örüljek-e vagy sem, mert bár a fiú láttára az előbbi jellemző, de arra, hogy pont itt vagyunk, együtt... arra már a második.*
- És mit gondolsz, miben hasonlítunk, úgy igazán? *teszem is fel kíváncsian a kérdést, hogyha már azt mondta, hogy nem vagyunk annyira mások. Kíváncsi vagyok, de tényleg, hogy mivel fog előhozakodni, mert nem tagadom le azt, hogy igaza lehet. A hely viszont továbbra se biztonságos, ezt pedig nem vagyok rest közölni Zaine-el is, mivel nem akarom, hogy ide járjon és hogy esetleg baja essen a jövőben, de akármit is mondok, mintha nem figyelne rám eléggé.*
- Itt olyan veszély van, amivel még én se tudok teljesen megbírkózni. *ismerem is be, de utolsó kérdésére már nem tudnék teljesen őszinte, jó feleletet adni. Én miért vagyok itt? De tényleg... nem kellene errefelé járkálnom, nem biztonságos, most már több okból sem.*
- Mert hülye vagyok. *nyögöm ki végül, ennél több már tényleg nem megy, így jót is tesz a témaváltás, legalább egy kis időre. Velem szeretett volna aludni, amely nagyon jól hangzik, de mégse merek rögtön igent mondani neki, nem akarom, hogy azt higgye, könnyen adom magam, mivel tény és való, hogy nem ismerjük egymást annyira még.*
- De jó volt, csak furcsa még nekem ez az egész, de majd megbeszéljük később. *az is még fura a számomra, hogy fiatalabb nálam és elsős, még nem teljesen barátkoztam meg ezzel a tudattal, de próbálok tovább lépni ezen és inkább ismét a jelenre koncentrálni. Elkapom kezét és már húzni is kezdem, ki a kastélyból, amíg tudom, de ahogy ismét visszafog, úgy kerülünk közel... nagyon közel egymáshoz, homlokom pedig a másikét érinti.*
- Tudom, nem is féltem ilyentől Zaine, itt nem te rólad van szó. *ismerem is be, mivel bár keménynek tűnik és szavai is határozottak, oly naív még szegény, még annyi minden áll előtte az életben. Viszont már nem látom értelmét további ellenkezni és elmondani, hogy szerintem a rom felgyújtásával semmit se érne, inkább csak elmosolyodom kedvességén, mivel nagyon is szívemet simogató az, amit mond.*
- Kedves vagy... nagyon, de a vámpírok ettől még ugyanúgy megölnek, főleg az, amelyiket én olyan jól ismerem. *bököm is ki a szavakat, miközben viszonzom az ölelést, méghozzá két kezemmel együtt, így élvezve a másik simogatását és gyengédségét. Szeretnék ismét normális életet élni, de az olyan, mint egy álom... időnként élhetek benne, de örökké mégis lehetetlen, mert felébredek és a kemény valóságé lesz a főszerep.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-23, 9:53 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//

*Én mit sem sejtek a háttérben húzódó történelemről, az emberi kapcsolatokról, Vixilien hozzáállásáról, így teljesen nyugodtan, derűsen kezdeményezek társalgást, tehát hamarosan figyelmem az övé, eredeti célom helyett, s már át is beszélünk pár témát. Úgy gondolom, van amiben hasonlítunk, és van amiben nagyon különbözünk, szinte ellentéte vagyunk a másiknak, de ez egyáltalán nem gond, azonban érveimre a lány is kíváncsi. Mit mondhatnék? Egy házba járunk, csak van oka, de elsőként nem ez jut eszembe.*
- Talán mind a ketten keressük ugyanazt, amit még sosem, vagy csak részben találtunk meg. *mondok ennyit, nem kell magyaráznom, idővel rájön, és látszik is rajtam, hogy nem óhajtom tovább tárgyalni ezt a mondatot. Úgy a megfelelő, ha ráébred a jelentésére. Ezek után érdekes téma üti fel fejét, tehát vidám hangulatomat kíváncsiság és döbbenet váltja fel, mi kérdéseket eredményez felőlem. Ezekre viszont vagy nem tud, vagy nem akar egyenes választ adni, hiába nyugtatásom.*
- Óh. Akkor neked sem kéne itt lenni. *jelentem ki, s valóban nem tud magyarázatot adni ittlétének okára. Nem firtatom, főleg nem következő minősítését, ami maga ellen szól, nem tudnék rá mit mondani, hazudni nem fogok, a véleményem mondom el, de nem tudhatom, hogy botorságot követ-e el, ha nem tudom, miről is van szó.*
- Biztos van magyarázata. *mondok végül csak ennyit kijelentésére, azonban hiába érek hozzá, egyszerűen kezemet elkapva menekít engem ki gyakorlatilag, tehát felelni sem tudok neki, s most úgy érzem elérem tűréshatáromat kíváncsiság terén. Nem értem az egész szituációt, ezért hamarosan magyarázatot kérek közel ölelve magamhoz Vixit.*
- Én... nem tudok mit mondani... tenni. *ismerem be, elvégre ha tudatlan vagyok ilyen téren, akkor megoldás sincs. Tovább beszélek, és hallgatom rá válaszát, idő közben igyekezve fizikailag is megnyugtatni ölelésemmel és simogatásommal, ám amit mond, az teljesen meglep, egy pillanatig még el is hallgatok, hogy a döbbent csönd eluralkodhasson.*
- Vámpírok? Most... ugye viccelsz? Ez nem lehet valódi... ez csak mese. *pillantok rá zöld szemeimmel, ám a mondat további része is eljut tudatomig, s önkéntelenül téved tekintetem a lány nyakára, ahol bizonyára semmi szokatlant nem fogok felfedezni, legalábbis remélem, ám ezt nyilván csak ő tudja biztosan.*
- Hogy érted, hogy ismered? Csinált veled valamit? *villannak meg a szemeim, mert én még nem tudok róluk sokat, egyáltalán nem érzek félelmet, inkább némi undort, nyomokban kíváncsiságot, figyelmem most a lány köti le.*
- Mit szólnál, ha leülnénk egy fa tövébe? Vagy menjünk el? *kérdezgetem picit, hátha nyugalomra van szüksége, első sorban a beszédhez, hiszen nagyon kíváncsi vagyok, és remélem bízik bennem annyira, hogy elárulja a vele történteket. Segíthet megérteni a helyzetet.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-24, 1:49 am

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//


*Oly régóta vágytam már az újbóli találkozásra, de teljesen másképp képzeltem azt el. A Krorun rom nem az a hely, ahol teljesen önfeledten, magamat tudom adni neki, ez a múltam, amit le akarok zárni, de néha mégis jó visszaemlékezni egy kicsit arra, hogy milyen is volt régen és ma valahogy ezt szerettem volna tenni, mégis, az egész tervem dugába dőlt. Bánom is, meg nem is, mégis jó látni ezt a fiút, akivel már el is kezdünk beszélgetni egymással és hogyha már azt mondja, hogy nem vagyunk annyira mások, rá is kérdezek arra, hogy vajon miért is nem. A válasza viszont teljességgel meglep, valahogy Zaine-től nem vártam volna, így meg se tudok szólalni, csak nézek rá és inkább most maradok a néma hallgatásnál, majd talán egy másik alkalommal kivesézhetjük mindezt. Jobb lenne viszont távozni innen, így fel is hívom erre a másik figyelmét és bár én képtelen vagyok normálisan megmagyarázni, hogy miért is vagyok most itt - mert félek őszintének lenni -, azért mégis sikerül kiböknöm valamit.*
- Most hagyjuk kérlek. *nézek is bele a szép szemekbe, majd sikeresen el is tudom távolítani a veszélyes helytől, bár a vár közelében lenni se túl kellemes most a számomra, mégis megállásra késztet, így kerülök oly közel a fiúhoz és most már meg se próbálok kibontakozni öleléséből, sejtem, hogy erre esélyem sincs.*
- Épp eleget teszel azzal, hogy ilyen kedves vagy velem. *ismerem is be, megölelve most már a fiút, hozzá is bújva, majd lassan elárulom azt, ami az igazság, nem húzom tovább a dolgot, de amikor meghallom a kérdést, csak lassan nézek bele azokba a csodás íriszekbe.*
- Ne tévesszen meg az, amiben eddig éltél, a valóság ez, ahol vámpírok is léteznek. *tekintetemből leszűrheti, hogy nem mondok zagyvaságot, minden egyes szavamat komolyan gondolom, ahogy azt is, hogy az egyiket elég közelről ismertem. Bár lehet, hogy mindent nem tudtam róla és azzal, hogy eltűnt, még inkább elbizonytalanodom, de ettől függetlenül úgy tartom, hogy Zaine-nek van félnivalója, én pedig bármi áron, de meg szeretném védeni őt. Nem, nem vagyok szerelmes, egyszerűen fontossá vált nekem, ő az első Noel után, akiben látok valamit és ennek az érzésnek szeretnék engedni.*
- Nem akarom elmondani, nem akarom, hogy megvess ezért, hogy eltávolodj tőlem. Had ne beszéljek róla, kérlek. *tekintetem szinte esdeklő, ahogy Zaine-t nézi, de amikor hallom, hogy el is mehetünk végre innen, már kapok is az alkalmon, így bólintok rá a szavaira.*
- Felmehetnénk valamelyikünk szobájába, ott biztonságos és talán nyugodtan tudnánk beszélgetni. *távolodom is el lassan tőle, így végre elhagyhatnánk ezt a helyet és talán tényleg meg tudnék nyílni neki, még akkor is, hogyha továbbra se szívesen mondanám el neki azt, ami Noel és én közöttem történt.*
Vissza az elejére Go down
Zaine Warhurst
Diák Exortus
Diák Exortus
Zaine Warhurst


Hozzászólások száma : 430
Csatlakozás : 2012. Jul. 29.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-24, 8:34 pm

//NRT: Vixi és Zaine - 2012.10.22.//

*Kezdetleges örömöm hamar elszivárog, és kétségek közötti aggódássá fajul, mikor beszélgetésünk kisiklik, köszönhetően a lány nyugtalanságának, és kijelentéseinek. Egyáltalán nem értem, egy pillanatra az is megfordul fejemben, hogy humorizál, de komoly tekintetéből és határozottságából hamar nyilvánvalóvá válik, hogy egyáltalán nem próbál meg átverni. Ez némi aggodalomra ad okot, főleg, hogy nem értem, így csak megbízhatok benne, amit meg is teszek némileg nehezen a helyzet adottságai miatt, azonban mivel döntésre szinte időt sem hagy...*
- Rendben, nem ítélkezem. *biccentek egyet, ám hamarosan kezemet is elkapja, hogy kivonszoljon a várromból, én pedig egy ideig követem, de elérem tűréshatáromat kérdések tekintetében, és megálljt parancsolva vonom kérdőre, magyarázata viszont tehetetlenség érzetet hagy bennem, némi tudatlansággal keverve. Csupán elmosolyodom szavaira, ám ez a vidámság is eltűnik, mikor végre tényleges magyarázatot kapok. Oly nehéz felfogni... talán a nevetés kerülget legelőször, ám ismét halálos komorság ül a lányon, ami elveszi tőle a kedvem, és arra sarkal, hogy megfontoljam állítását. Egy pillanatig csak meredek magam elé, aztán a lány szemeibe, látható a felismerés és döbbenet az enyémben, a kérdések sokasága, amiket egyelőre visszatartok.*
- Ez... érdekes. *talán nem a legjobb jelző, de a vámpírok létére ez az első, ami kibukik belőlem. Valahogyan elfogadom őket, a varázslattal egyenértékűnek, elvégre beilleszkedni szeretnék, de félelmet a tökéletes ismeretük hiányában nem érzek. Édes tudatlanság. Egyszerűen nem kötnek le, csak olyan szinten, hogy nem tetszik a Vixi körül való ólálkodásuk. Most azonban nem tudom már visszatartani a kérdéseket, de választ nem hallok.*
- Hát... én is mondhatnék sok mindent, amiért eltávolodnál tőlem. Szóval megértem, és nem firtatom, de ha gondolod, majd szívesen meghallgatom. Akkor talán te is hallhatod az enyémeket. *sóhajtok fel, s gondolkodóan csúszik végig tekintetem a lányon. Nem fogom erőltetni, azzal semmire nem megyek, éppen az ellenkezőjét érem el. Elfogadom, hogy így kell lennie. Sosem akartam megváltoztatni a sorsot, csak fennmaradni a sodrásában. Távozást viszont javaslok, talán a séta kiüríti fejemet, neki is jót tesz, s valóban el is fogadja ajánlatomat.*
- Rendben. Szívesen megnézném a szobádat. *billentem félre a fejemet csöppet, elvégre az enyémben minden nap tartózkodom, de az övére kíváncsi vagyok. Mikor beosztott, láthatta az enyémet, talán máskor is járt ott előttem, esetleg mikor másokat kísért fel, én ellenben nem mondhatom el ugyanezt az ő szobájáról. Fél kezemet még derekán hagyom, úgy indulok el, hogy kastélyunk felé vegyük az irányt, persze ha követ, és engedi.*
- Nem... próbáltál segítséget kérni? *teszem fel a kérdést, mert szerintem... hát szerintem az szégyen, de ettől függetlenül a lánynak nem kell ezt gondolnia. Én maradi vagyok, mindent magam intézek, sosem kérek segítséget sorsdöntő dolgokban, de talán most tanácsos lenne. Azt persze nem tudom, kitől.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-10-31, 1:26 pm

// NRT: Vixi - Noel 2012.10.25 (Előzmény az ösvénynél)//


*Rég voltam már Noel közelében, így a gondolataimra se tudok úgy vigyázni, mint ahogy kellene. A szavai viszont bántóak rám nézve, mégis mit várt, hogy viselkedjek? *
- A nyakadba kellett volna ugranom, miután megbántottál? Nem, azt ne várd tőlem. *rázom is meg picit a fejem, hiszen ez az igazság, ezért nézek úgy rá, ahogy és ezt szerintem ő is tudja, egyszerűen nem óhajtja bevallani. A szavai is ezt mutatják, hogy nem fog máskor se valószínűleg beszámolni arról, hogyha eltűnik, én viszont ezt képtelen vagyok lenyelni, annyira fájna, ha a történelem megismételné önmagát. Egy könny is megjelenik arcomon, amit hamar el is tűntet a vámpír, és hiába próbálja nekem azt mondani, hogy ő nem gondolta örökre az eltűnését, én teljesen másképp éltem meg a dolgokat. Én élő vagyok, ő halott, nem ugyanúgy gondolkodunk.*
- Te mit szóltál volna, ha én tűnök el fél évre, minden szó nélkül és úgy, hogy semmit se tudsz rólam, hogy mit csinálok, miért teszem, egyáltalán semmit? *teszem fel neki a nagy kérdést, mert nagyon is érdekelne, hogy erre mit felelne. Ha akarja, el is játszhatom vele, most, hogy visszatért, szépen én fogom elkerülni őt, aztán akkor örülhet. A kérdés csak az, hogy képes lennék-e rá. Rátérünk arra is, hogy akad egy fiú, ki kezd egyre közelebb kerülni hozzám, de hogy mit kéne tennem, azt egyelőre még nem tudom, ahogy Noel sem, de láthatóan rám van bízva a döntés.*
- Akkor majd elválik. *jelentem ki én is, de ez után következik a két kemény kérdés, hogy szeretem-e őt, akarok-e vele lenni és még államat is megfogja, tehát nem húzódom el - szerintem nem is tudnék -, úgy felelek teljesen őszintén, de a kérdés már szinte megbotránkoztat.*
- Ha a mérgedre lenne szükségem, akkor Azraelhez mennék. *vetem oda neki dühösen, mivel igen, volt egy másik vámpír, ki megízlelte véremet, de nekem nem úgy hiányzik ez a férfi.* - Szóval Téged nem tudtalak elfelejteni, azt, hogy egykor még egy párt alkottunk. *mondom is most már dühösen, majd meg is próbálom eltolni kezét, mely eleinte nem mozdul, de aztán enged és végül ujjaim köré kulcsolódnak erős ujjai. Letekintek hát kezeinkre, majd végül vissza is fogok, tehát nem lesz egyirányú ez a dolog, bár furcsa, de mégis, nagyon jól esik.*
- Elég sokszor jártam oda, azt hittem, hogy rád találhatok, de nem voltál ott... *és már meg is indulok, tehát a rom lesz a következő állomásunk. A meglepő viszont az, hogy még mindig fogja a kezem, mintha még mindig egyek lennénk valahol, csak félek már élvezni a pillanatot, még mindig képtelen vagyok eldönteni, hogy mi lenne a legjobb. *
- Merre jártál? *fordítom is felé a fejem szavai után, hiszen oly sok nagyváros van, vajon melyiket választhatta? * - Egyébként meg tudom védeni magam, ezt te is tudod. *teszem még hozzá, hiszen nem kell engem félteni, tényleg kemény fából faragtak, és bár belül összetört, valahogy senki se talált meg azokban a pillanataimban. Még pár perc séta és meg is érkezünk a romokhoz, így nézek végig rajta, majd tekintek ismét Noel irányába.*
- Tudtad, hogy a vár pincéjében egykor volt egy kínzókamra? *ilyen hülye kérdést is csak én tehetek fel neki, de mégis, eszembe jut az emlék, amikor ráleltem a helyre, így most kíváncsian szemlélem tovább a másikat. Felnőttem, azt hiszem, nem vagyok már az a kislány, aki egykor voltam, így tovább lépkedem, hogy nemsokára betérhessünk a hely aulájába is.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-02, 6:12 pm

// NRT: Vixi - Noel 2012.10.25


* Örül de ezt mégsem látom rajta, ha nem ismerném gondolatait meg nem mondanám, hogy így van, de mikor ezt szóba hozom még fel is háborodik mire elmosolyodok. Igen, ez az én csajom, nem az a megszeppent, remegőtérdű kis fruska, bár kétségtelen szemeben úgy is gy tünemény volt.*
- Jól esett volna.* pillantok mérges pofijára, nem ragozom a témát hisz tudtam, hogy ez úgysem fog megtörténni így már arról mesélek, hogy én nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy beszámoljak minden egyes lépésemről miután azt a fránya könnycseppet eltüntetem pofijáról.*
- Sejtheted mit tennék ebben a helyzetben.* válik arcom komollyá, valószínűleg tombolnék és igen csak kifordulnék önmagamból, olyan dolgokat tennék melyekre igazán nem lenne rám büszke senki, nem mintha bárkinek meg is akarnék felelni. *
- De ez nem fog megtörténni.* állapítom meg határozottan hiszen az egóm rendben van, képtelennek tartanám azt, hogy itt hagyjon most, hogy visszatértem. Nem szívesen hallgatom szavait de arcom jelen esetben semmiről sem árulkodik így mikor a jövőre bízza döntését csak összeszorítom fogaim és halkan morgok egyet. Nem kenyerem a versengés főleg nem egy földi lénnyel, de megvannak a magam módszerei, egy h*gyos nem fogja elvenni tőlem azt amit akarok. Ez holt biztos. Na de számomra továbbra is vannak kérdések melyek hatására a lány kezd kikelni magából és egy ismerős név is felcseng mire egy fintor kerekedik kemény arcomon.*
- Tudtam én, hogy van tartalékod... Nem hittem volna, hogy az eseted.* ugyan szó sincs erről - talán - bennem mégis a féltékenység hullámai kezdenek mozgolódni így bár hallom a lány szavait mik valószínűleg jól is esnének de nem tudok rá reagálni, egyszerűen az agyamra ment az iménti információ. Kezem is eltolja s bár eleinte nem enged végül csak leeresztődik hol aztán ujjai köré kulcsolom sajátomét és a várromot említve indulunk el célunk felé.*
- Hiába szeretnék egyszerre két helyen lenni, azt nem tudok.* jegyzem egy kisebb mosoly közepedte, sejtettem, hogy megfordult ott többször és hízeleg is az rendesen, hogy keresett, de most itt vagyok újra, ha akarja, újra együtt lehetünk ott is meg máshol is. Azért hiányzott a hely, a nagyváros után jó itt lenni újra de hogy merre is jártam...?*
- Londonban. Nyáron jobb minél Északabbra menni... de voltam Osloban és Kanadában is.* sehol sem maradtam túl soká csak mentem amerre láttam, amerre jól esett és nem foglalkoztam semmivel és senkivel, csak magammal és az elszabaduló gondolataimmal, Dairussal és miegymással.
Időközben elérjük a házat is hol a lánynak egy fura kérdése támad mire valami hasonló arckifejezést láthat az arcomon ahogy ránézek.*
- Szerinted van ennek az aprócska szigetnek olyan zege-zuga az iskolátokon kívül hol még nem jártam vagy rejtve van előttem?* vonom fel aztán kérdőn szemöldököm, ezt nem gondolhatja komolyan ő sem de amint elnézem arcát tudatosul bennem, hogy koránt sem halálos komoly ez a kérdés.*
- És te mit kerestél odalent? Csak nem megleckéztettél valakit?* csillannak fel szemeim hisz volt rá precedens hogy a lányt gyilkolásra késztettem, na közben már bent is vagyunk az épület romos aulájában hol felé fordulva vonom magamhoz két kezemet karcsú derekára simítva, hogy kissé közelebb tudhassam magamhoz.*
- Gondolom nem bánod ha most nem látogatjuk meg azt a helyet, sokkal kényelmesebb lenne felkeresni egy fenti szobát vagy a kanapét. De ha szeretnél szórakozni hozok neked valakit.*simítok végig lassan a gerince mentén majd aztán vissza és így tovább nem megállva miközben arcát fürkészem de leginkább rózsás ajkát és meleg barna szemeit. A leányzó a leggyönyörűbb nő akit ebben az évszázadban láttam, nincs ebben semmiféle túlzás, Vixi valóban tökéletes példánya a női nemnek. Sajnálatos, hogy ezt más így is gondolja, nem tudják, hogy amit a magaménak tudok azt nem eresztem. Sőt...*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-02, 10:43 pm

// NRT: Vixi - Noel 2012.10.25//


*Nem is tudom felhozni, hogy miért nem képes megérteni, hogy miért is reagáltam úgy a láttára, ahogy. Nem vagyok képes rögtön túllépni dolgokon és nem is teszem meg mindezt és bár nekem is jól esett volna egy ölelése, mégse tettem meg. Inkább tovább beszélgetünk, így hozakodom elő azzal, hogy szerintem nem örülne neki, ha nem szólnék és úgy tűnnék el az életéből hosszú-hosszú időre és ahogy sejtettem, ez bizony így is van.*
- Miből gondolod? *nem is értem ezt a magabiztosságot, hogy miért hiszi azt, hogy én nem tenném ezt meg. Oké, ismer, de bármikor lehetek én is meggondolatlan vagy bosszús vagy történhet velem valami, ami miatt nem tudok szólni Noelnek. Azt még nem tudom, hogy mi lesz velünk és Zaine-el, de az idő majd mindezt eldönti helyettem, legalábbis így vélem, viszont ha már ilyen hülye és azt hiszi, csak a mérge kellett, meg is osztom vele azt, hogy Azrael ivott a véremből. Bár csak egyszer történt meg, azért az emlékezetes volt.*
- Az esetem? *nevetek is fel ezen a röhejes féltékenykedésen, mivel még csak az kellene. Azrael nekem, mint férfi nem tetszik és szerintem ez teljesen egyértelmű. * - Ezt még szerintem te se gondoltad komolyan. *csóválom is meg a fejem, most már visszatért a régi Vixi, nem félek tőle, hanem ugyanúgy társalgok vele, ahogy azt annak idején is tettem. Kezem kezébe kerül, így indulunk meg egy rég ismert helyre, amely oly sok emléket őriz és e közben se maradunk csendben, tovább beszélgetünk, én pedig apró bólogatásaimmal jelzem, hogy figyelek rá. Nincs mit hozzáfűznöm hollétéhez, így nem is teszem, inkább csak akkor mondok valami újat, amikor már a vár magasodik elénk.*
- Nem hiszem, csak gondoltam szóba hozom. *magam sem tudom, hogy miért, de egyszerűen valami témát kerestem, ez pedig az eszembe jutott. A kérdés hallatán csak egy pillanatra elmerengek a férfi arcán, majd felelek is.*
- Véletlen leestem oda. Leszakadt alattam a lépcső, így láthattam meg a valószínűleg még ma is használható eszközöket. Picit ijesztő volt, szóval nem, nem bántottam ott senkit. Én még mindig nem te vagyok. *sóhajtok is fel, de végül beérünk az aulába, ahol aztán magához von, derekamat fogva meg kezd el lágyan cirógatni, én pedig még mindig meglepetten nézek bele a borostyán szemekbe.*
- És ha én rajtad próbálnék ki pár kínzó szerszámot? Mivel a fenti szobákat és a kanapét se érdemled meg. *döntöm meg a fejem, angyali tekintettel figyelve tovább a fiút, miközben testem lágyan bele is remeg az érintésekbe, de mégse teszek semmit, hiába néz oly csábítóan, bár tény, hogy kibújni se óhajtok a kezei közül, inkább továbbra is érdekelne a válasza. Vajon hagyná, hogy megkínozzam? Áh, nem hiszem... És képes lennék rá? Talán... oly nagyon megbántott engem.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-03, 6:22 pm

// NRT: Vixi - Noel 2012.10.25 //



- Mert te nem ilyen vagy. Szerintem ha most megtennéd csak is makacsságból, hogy bizonyítsd igazad.* pillantok rá igen komolyan, persze előfordulhat, hogy külső erők hatására vész nyoma de az más, most nem erről van szó. Tovább beszélgetünk így kerül szóba Azrael kire nem is tudom miért de elkap a féltékenység, mi megnevetteti a lányt. Legalább ezt is elértem, jó lehet engem meg megesz a penész.*
- De.* holt komolyan gondoltam ahogyan itt állok mi nem tart sokáig mert nem sokára kéz a kézben indulunk meg a várrom felé. Jól esik közelsége, érintése így eszemben sincs elengedi, a beszélgetés tovább folytatódik és megemlítem merre is jártam az elmúlt időszakban de aztán már meg is érkezünk ahhoz a helyhez melyhez megannyi emlék köt mindkettőnket s ha már sikerült nekem egy ostoba kérdést feltennem akkor a lány sem marad ki belőle, nincs olyan hely ezen a szigeten hol még nem jártam volna, így természetesen azt is tudom, hogy kínzókamra van az épület alatt. Hallgatva miként is került arra a helyre felmerül bennem, hogy esetleg alkalmazta is azokat a durva eszközöket de aztán elveti azzal az indokkal, hogy ő nem én. Még szép...*
- Ezt most úgy mondod mintha a varázslataitokkal puszikat és öleléseket szórnátok a népre. Nincs különbség pálca és egy kés, szög között.* legalábbis szerintem, de ezek után betérünk a házba hol magamhoz húzom hogy testünk érintkezzen, sokszor gondoltam erre a percre, erre az érzésre mi továbbra is furcsa számomra de kellemes, ezért ha már bekövetkezett gondolom én, hogy valami nyugisabb helyre kéne mennünk, de Vixi szavai igen csak meglepnek.*
- Hány kört fussak le drágám? Mond mit szeretnél mit tegyek?* csak ne dörgölje percenként az orrom alá az elmúlt időszakot, de hogy lássa tényleg a kedvében akarok járni felkapom, és viharsebesen szintet lépünk vagyis esünk, ugyanis a következő másodpercben a kamrában találja magát mi teljesen sötét, így arról is gondoskodom, hogy lásson valamit. Mikor ez megtörténik akkor pár méternyire tőle pillanthat meg zsebre dugott kézzel és kissé oldalra döntött fejjel. Borostyán szemeim vadul csillognak ahogy őt nézem, tisztában lehet azzal, hogy a kínzásban benne vagyok mi nagy szó és lehet nem is leszek képes végig megmaradni, mivel már csak a gondolattól is iszonyodom, hogy fölém kerekedik, megsebez így igen komoran szólok hozzá végignézve az eszközökön.*
- Remélem értékeled beleegyezésem. Nem is tudtam, hogy a fájdalom okozása örömet szerez még akkor sem ha revansot veszel rajtam, amiért itt hagytalak.* állapodik meg végül tekintetem rajta.* - Épp az imént mondtad, hogy te nem én vagyok. Akkor hogy is van ez?* mosolyodom el aztán kissé de ez olyan beteges mosoly sem mint valami hízelgő, kedveskedő.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-03, 6:42 pm

// NRT: Vixi - Noel 2012.10.25//


*Valószínűleg igaza van, soha nem tűnnék el csak úgy, szó nélkül és szívódnék fel, lépnék ki bárki életéből is, az nem én volnék. Na de nem mondom ezt ki szavakban, szerintem nincs is rá szükség, hanem e helyett tovább lépünk a témákon, így jön szóba a vérem ivása, ami most már Azraelhez is köthető, de amikor meghallom, hogy komolyan gondolta azt, hogy az esetem lehet, csak elhúzom a számat, erre nem tudok jobbat reagálni.*
- Akkor azt hiszem, hogy mégse ismersz annyira. *mondok most csak ennyit, de nem ragozom mindezt tovább, nem akarok a mai napom vitatkozni, inkább csak hagyom, hogy megfogja a kezem, majd így indulunk meg a számunkra oly jól ismert rom felé. Ijesztő egy hely, bizonyára, mások számára, de nekünk inkább egyfajta menedék, ahol együtt lehetünk, azaz lehettünk még régebben. Nem is értem magam, hogy jut most eszembe a kínzókamra, amit megemlítek és nehezen is tudnám elképzelni magam, ahogy ott bántanék bárki mást is, legalábbis addig, amíg Noel nem utal a varázslatokra.*
- Igazad van. *bólintok rá, valóban így van. Kínoztam már embereket és valószínűleg máskor is megtenném, hogyha kellene, de belül reménykedem benne, hogy erre nem fog sor kerülni. Engedek a húzásnak, így kerülünk oly közel egymáshoz, de én mégse viszonzok egyetlen érintést sem, nem merek, mert félek attól, hogy esetleg elcsábulhatok, hogy olyat teszek, amit később megbánok vagy ami később nekem fog ártani.*
- A kínzást mondjuk komolyan gondoltam. Bevállalnád? *kérdezek is rá, hogyha már így érdekli, hogy mivel tehetné jóvá azt, amit tett. Ekkor kap fel, én pedig meglepetten kapaszkodom erős nyakába, majd kerülnek lábaim ismét a földre, most már a sötét és rideg veremben, ahol lassan nézek körbe, figyelve meg a kínzópadokat, az asztalokat és a falakhoz erősített láncokat is, majd tekintek végül a borostyán szemekbe.*
- Lehet, hogy mégis olyanná váltam, mint te. *lépek lassan közelebb hozzá, határozottan, majd kezeimet mellkasára teszem és úgy kezdem el tolni, egészen a hűs falnak, amit ha enged, mindkét kezét egy-egy lánccal kötöm oda, hogy biztosan ne menekülhessen. Igen, teljesen komolyan gondoltam azt, hogy bántani fogom őt.*
- Most örömet fog okozni és megérdemled! Talán én is jobb kedvre derülök tőled és így talán azt a Vixit is megkapod, akit annyira akartál. *nem véletlen akarta, hogy öljek, nem volt elég neki a kegyetlenségem, hát most megkaphatja. Lassan nyúlok le a derekamnál található tőrhöz, hiszen az mindig van nálam, majd sebzem is meg tenyeremet, így vágva egy mély sebet a közepébe. Tudom, hogy egy vámpírral vagyok, de Noel nem tűnt eddig sem éhesnek, nem hiszem, hogy nekem esne, így a tőrt egy asztalra teszem, majd szépen pálcámért is nyúlok, amelynek hegyét a sebemhez teszem, majd már ki is mondom a megfelelő varázsigét.*
- Veneni vulneris! *aminek hatására a vérem vörösből fekete színűvé válik és ezt most már a férfi is láthatja. Nekem nem árt, de neki fog, így lassan szorítom ökölbe a kezem, majd hajolok Noel ajkához, igen csak közel.*
- Nagyon megbántottál. *hangom halk és miközben végig tekintetét lesem, ökölbe szorított kezem válla fölé kerül, majd ahogy vérem folyik a szorításnak hála, lassan kezd el csepegni belőle értékes vérem, amely először Noel felsőjét marja át, majd pedig jöhet is a bőre, amit bizonyára meg fog érezni... én viszont nem távolodom, ilyen közelről figyelem a hatást, mindenféle félelem nélkül, hogy mit vált ki belőle az, hogy bántom, hogy pont én teszem vele ezt.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-03, 7:23 pm

// NRT: Vixi - Noel 2012.10.25 //



* Jobb is ha lépünk a témán, főleg, hogy van még egy srác is ki felkeltette a lány érdeklődését. ez így már sok számomra, nem vagyok egy nyugodt teremtés így hát el is indulunk a várrom felé hol a beszélgetés tovább folytatódik csak más irányban. A kínzókamra mely a föld alatt lapul ismert volt számomra és már Vixi számára is, de ahogy a kegyetlenséget hozzám és az eszközökhöz közi azért van mire rávilágítanom és úgy látom egyet is ért velem.*
- Na ugye.* lényegtelen a módszer a végcél számít és a benső érzések, van kegyetlenség a lányban akár tetszik neki akár nem,én minden esetre örülök neki, na de mivel ismét az orrom alá dörgöli, hogy se puszi se pá leléptem így elégtételt vehet rajtam ha akar. S úgy tűnik nagyon ezt akarja így hát fel is kapom törékeny kis testét és meg sem állok vele az említett kamráig hol aztán valamivel távolabb észlelhet miután a fény is meglesz. A válaszom nyilvánvaló hisz akkor nem hoztam volna le ide, na de hogy tényleg ezt akarja... Ezt nem hiszem el. Még...*
- Ha azzal, hogy megkínozhatsz jobban érzed magad, akkor legyen.* egy próbát megér bár vannak kétségeim de megteszem érte. Próbálok nem gondolni a közeljövőre mivel ez igen csak felingerel, közeledését figyelemmel követem s felvont szemöldökkel nyugtázom szavait.*
- Majd meglássuk mekkora örömöt okoz a szenvedésem.* talán elhamarkodottak voltak szavai, nehezen képzelem, hogy tiszta szívből örül annak ha kárt tehet egy olyan személyben aki elvileg fontos neki, de lássuk a medvét. Engedem hogy kezem a lánchoz erősítse mit figyelemmel kísérek, nehéz így látnom magam, így mikor a másik kezemért nyúl inkább szépséges arcát fürkészem. Nehéz elhinnem, hogy tényleg megteszi de úgy tűnik nem viccelt. Lassan előkerül a tőre mit mindig magánál hord és megvágja magát. Egész testem megdermed vére illatára, hónapok óta nem ittam aranyvérűből ami merőben más mint egy sima mugli vér, kiváltképp az övéből.*
- Ez rossz ötlet volt...* felelem halkan amint közel jön hozzám, igen nagy erőfeszítést igényel hogy éles fogaimat ne kezdjem el felé csattogtatni hátha fel tudom sebezni bőrét és egy kis ízelítőt vegyek fenséges bensőjéből, de megállom, nem tudom, hogy de nem kapkodok felé ajkaimmal. Előkerül a pálca is mire beszűkül a pillantásom, sejthettem volna, hogy nem a hagyományos kínzást akarja véghezvinni rajtam hanem a varázsvilághoz nyúl, így egy figyelmeztető morgás szakad ki belőlem, nem túl hangos de jól érzékelheti belőle, hogy nem örülök neki. Minden figyelek, érzékszerveim teljesen kiéleződnek ebben a patt helyzetben így mikor vérző keze a vállamra kerül és csak a szemeit nézem, úgy mintha bele akarnék látni a bensőjébe.*
- Sajnálom.* mondom őszintén, de ekkor sercegni kezd a kabátom majd pillanatokkal később a bőrömet is marni kezdi fekete vére mi kellemetlen, igen csak fájó dolog így erőteljes szuszogással és összeszorított foggal küzdök az ellen, hogy felordítsak. Igen, gondolom, hogy úgy nézek ki mint egy veszett bika, de ez az érzés régóta nem környékezett meg, a fizikai fájdalom ritkán ér el hozzám a lelki pedig még kevésbé. Küzdök amennyire csak tudok, de egy pillanatban robban a testem mely már nem bírja s ordításom közepedte rúgok a lányba koránt sem ügyelve arra, hogy ne okozzak neki fájdalmat neki, ez most valahogy nem első számú pont mikor ki vagyok szolgáltatva neki.*
- Tetves varázslatok!* szitkozódom felé megrángatva a láncokat mihez testem is bevetem, nekifeszülök a levegőnek.*
- Sejthettem volna, hogy nem bírod ki pálca nélkül! Csináld vissza!* utasítom őrjöngve, ez sok, ennyi elég is volt, most azonnal azt akarom, hogy állítsa le ezt a folyamatot melytől úgy érzem szétmaródik tökéletes testem. Küzdök a láncokkal s ahogy nekiverődik a falnak úgy repedezik be az s potyog le a vakolat s egy egy darab, ha kell, kidöntöm a hát falát, csak legyen ennek vége.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-04, 1:07 am

//NRT: Vixi és Noel - 2012.10.25.//


*Nem hittem volna, hogy találkozni fogunk még Noellel az életben, azt pedig még kevésbé, hogy még egy régi, számunkra oly kedves helyre is együtt fogunk elmenni az este folyamán. Viszont ahogy az utunk végére érünk, szóba is hozok egy helyet a váron belül, eleinte semmire se gondolva, de aztán mégis, lassan kezd kirajzolódni előttem egy terv, egy kicsinyes bosszú, mely talán jót tenne a lelkemnek, bár lehet, hogy megbánnám, de egyelőre erre nem tudok gondolni. Így hozom is mindezt szóvá és legnagyobb meglepetésemre a férfi bele is egyezik abba, hogy megkínozzam őt, ha szeretném, így kerülünk le az alsó szintre, mely bár ijesztő, én mégse félek és nem is vagyok rest tenni azt, amiért itt vagyunk most, együtt. *
- Igen, jobban fogom... ~ remélem.~ *ezt már csak magamban teszem hozzá, így hát nemsokára már előtte is termek, a falnak döntöm erős testét és egyesével meg is láncolom kezeit. Bár talán kiszabadulhatna, mégse oly biztos ez, így miután végzek vele, már picit el is távolodom, így vágom meg először tenyerem, hogy ez után majd létre is hozhassam a vérméreg nevű varázslatot, de ahogy érzékelem, a vámpír számára nem közömbös véremnek illata, így dermed meg, amit én figyelemmel is követek.*
- Talán mégis. *döntöm is meg picit a fejem és bár látom, sőt, hallom is, hogy nem örül a varázslatnak, amelyet végrehajtok, nem tud meghatni, inkább elteszem a pálcám, majd közvetlen elé lépek, kezem válla fölé teszem, majd úgy mondom el halkan a szavakat. Sajnálja... igen, látom rajta, hogy ez őszintén így van, de egy kicsit muszáj elégtételt vennem, muszáj szenvedni látnom őt, olyan szenvedést adni neki, amit én okozok és amiről tudom, hogy iszonyatosan fájdalmas, így először ruhája, majd teste kezd el savasodni, eltűnni, a marásnak hála és bár eleinte ellenáll, látom a szenvedését, mely engem is megvisel ám, majd amikor felordít, már húznám el kezem, hagynám abba, de ez után éri a rúgás a hasam tájékát, így rogyok össze azon nyomban, véres kezem visszahúzva nyögök fel, majd borulok is térdre előtte. Szemeimből könnycseppek indulnak meg, iszonyatosan fáj és ajkam szélén is egy kis vércsík jelenik meg, hála a gyomromat ért támadásnak. Hallom a szavait, amelyek oly parancsolósnak hangzanak és bár fáj a testem, tudom, hogy nem most kellene ellenkeznem, így pálcámat a sebre irányítom, majd ki is mondom a megszüntető varázsigét.*
- Figurus! *a vérem ismét vörös színű lesz, ahogy ajkamnál is, majd pedig lassan a másik láncaira nézek és a pszichokinézissel segítek neki, így oldom el kezeit is, tehát mostantól már szabad és hajtom is le a fejemet.*
- Megrúgtál... *mondom ki halkan, szomorúan. Tudom, hogy fájt neki, de bírnia kellett volna, nem engem bántania. Nem is értem, hogy tehette ezt. Lassan felkelek, majd a falhoz lépek, aminek kissé neki is dőlök, onnan figyelem a vámpír arcát, majd pedig vérző vállát is.*
- Nem hittem volna, hogy tudsz bántani... *főleg azok után, ahogy eltűnt, szóval most ott tartok, hogy... nem is tudom. Mi legyen most, mit kéne tennem, mondanom? Nem gondoltam volna, hogy idáig fog fajulni ez az ártatlan kis játék, mert bár fájhatott neki, szerintem keményebben is viselhette volna.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-05, 11:28 am

// NRT: Vixi - Noel 2012.10.25 //




* Meglepő kérés hangzik el a lánytól mi kissé hihetetlen számomra és valószínűleg bele se mennék ha tényleg, valóban nem gondolnám komolyan azt, hogy sajnálom az eltűnésem. Megtennék érte bármit ezt pedig ezzel a beleegyezéssel talán tudatosítom is számára, így kísérem figyelemmel ahogy mindkét kezem láncra veri, de még mindig furcsa számomra, hogy ő erre vágyik, arra, hogy szenvedni lásson.*
- Majd kiderül.* talán mégsem olyan kiismerhető a lány vagy az elmúlt időszakban ténylegesen változott, de egyenlőre még nem tudom eldönteni, hogy ez tetszik e avagy sem. Kezeim leláncolva én pedig küzdök magamban, küzdök az ellen, hogy menten kiszabadítsam magam, mert ez nekem nem igen fér bele, soha, senkinek nem engednének meg ilyet vagy ehhez hasonló tevékenységet. Mégis maradok, így figyelem miként varázsol a lány mi cseppet sem tetszik de ez természetesen őt nem érdekli, így mikor felsebzi magát s vére illata szép lassan belengi ezt a pincét bennem olyan vágy ébred mi újabb küzdelmet jelent számomra hisz azon nyomban végignyalnám felsebzett bőrét,hisz nem vagyok továbbra sem immunis rá. Főleg az övére... Ökölbe szorított kis keze a vállam felé kerül és a lecsöppenő vére szétmarja a ruházatom azon részét hol éri majd pedig a bőröm mi igen csak fájdalmasan érint. Küzdök eme érzés ellen, kibírom a fájdalmat és ezt a kiszolgáltatott helyzetet - legalábbis gondolom én - de egy kis idő után feladom és már csak az ellen küzdök, hogy kiszabaduljak. Ebben az őrjöngő, tajtékzó állapotban a lábam is életre kel s rúgom meg minek következtében össze is csuklik s elvarázsolt, fekete vére csörgedezni kezd ajkai közül. Nem igen hat ez most meg, nekiverődök a falnak egész testemben és a láncot kezdem el cibálni mi lassacskán lazul, hisz tiszta erőmből nekifeszülök, de ez mit sem számít ha a vére továbbra is kínzó fájdalommal gyötör. Talán érzékeli, hogy ezt nem kéne tovább folytatni így hangzik el varázsigéje és szabadítja ki kezeim de mivel én továbbra is küzdök így száguldok neki a szemközti falnak mi meg sem kottyan. Teljesen elvesztve fejem ordítok fel s túrok bele saját hajamba mire rámarkolva meg is tépek. A fájdalom sem volt piskóta de leginkább az hozott ki sodromból, hogy teljesen ki vagyok szolgáltatva, játszanak velem, megaláznak így mikor szememre veti, hogy megrúgtam vérben forgó szemekkel pillantok rá de ekkor már eleresztem saját magam.*
- Még csodálod? Éreztél Te már ehhez hasonlót?* teszem fel a kérdést fogaim közt szűrve a szavakat. Kérdéses, hogy a varázslat hatására vagy magára a helyzetre gondolok e, talán mind a kettőre, az sem érdekel ha e miatt alacsonyodtam szemében, hogy nem tűrtem néma csendben,nyugodtan a fájdalmat, én nem ilyen vagyok. Figyelem ahogy a falhoz sétál s nekidönti hátát míg én ugyan ott állok ahova kerültem feszesen, mereven ökölbe szorított kézzel hallgatva szavait.*
- Ez fordítva is igaz. Én sem hittem volna rólad sok mindent de úgy érzékelem feleannyira sem ismerlek mint amennyire hittem.* szegül pillantásom arcára.* - Örülnöd kellene... nem jobb most?* kérdezem igen csak cinikusan hisz ezért történt minden, csak is azért, hogy neki jobb kedve legyen, hogy megnyugodjon a kis lelke. Hülye egy terv volt ez, de a hibákból tanul az ember s vámpír egyaránt - utóbbi esetben nem mindig - úgy látom megint elbizonytalanodott velem s talán az érzéseivel kapcsolatban is de nem tudok mi tenni ellene, képtelen vagyok most hízelegni neki úgy érzem magam mint egy sebzett bika, kinek letörték a szarvát. Talán így is van.*
- Talán ez az egész arra volt, hogy tudjál dönteni. Tudod mit várhatsz tőlem, ugyan akkor azt is hogy mit nem, nem vagyok ember és az emberi megnyilvánulásaim is az általad feltett mérce alatt vannak. * hangom most már kevésbé dühtől átitatott inkább tényközlő, halkabb, lassan teszek felé pár lépést miközben a következő, számomra fájdalmas szavakat közlöm felé.*
- Elmehetek ha így szeretnéd és arról is gondoskodhatok, hogy elfelejts.* bár erős lánynak vélem, hiszem, hogy nélkülem is kútba tudja dobni engem és a közös múltunkat hogy aztán a fiúcskájával tovább ápolgathassák bimbódzó kapcsolatukat. Talán régebben nem, de most úgy érzékelem, hogy félre tudnék állni az útjukból... Rajta áll.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-06, 7:08 pm

//NRT: Vixi és Noel - 2012.10.25.//


*Tudom, hogy nem jó ötlet, hogy ártani fogok neki, hiszen a múltban eddig úgy emlékszem, hogy egyszer sebeztem meg, ami után teljesen ki volt borulva, most mégis, meglepő módon önként engedi meg nekem azt, hogy bántsam. Meg is teszem, tehát amikor már a kínzókamrában vagyunk, szépen ki is láncolom őt, majd egy varázslathoz folyamodom, hogy igazi fájdalmat okozhassak neki. Nem gondoltam volna, valahogy nem gondoltam bele a dolgok valójába, így egyértelmű az üvöltése, hogy szinte tajtékzik, teljesen megvadul és bár le akarok állni, erre nincs lehetőségem, mert már testem össze is ernyed rúgása alatt, én pedig elé térdelek és szépen hasamat fogom. Nem tudom, hogy hol talált el vagy miféle szervet, de ajkam közül vérem kezd el kicsorogni, na nem nagyon, de azért mégis észrevehetően és amikor hallom szavait, nem is idegesítem tovább, először a rajtam lévő varázslatot szüntetem meg, majd ez után pedig őt is eleresztem, majd nyakam is behúzom cseppet, amikor a falnak meg és picit mintha meg is remegnék viselkedésétől és a tekintetétől, ahogy rám néz, azokkal a gonosz szemekkel, mert most semmi jóság sincs bennük.*
- Abbahagytam volna... és igen, éreztem már. *ismerem is be, majd lassan felkelek és a falhoz lépek, aminek nekidőlve figyelem tovább a másikat. Lehet, hogy tényleg rossz ötlet volt, pedig eddig minden annyira jól alakult, de tudom, belül érzem, hogy megérte, mert igen, megérdemelte.*
- De... jobb, de szerintem túlzásba vittem, sajnálom. *sütöm is le szép szemeimet, ismerve be, hogy ezt tudom, hogy nem kellett volna. Bár szavai cinikusak, én mégis teljesen komolyan felelek kérdésére, talán így a legjobb. Ő ez után tovább beszél, így nézek hát szemeibe, miközben felém tart és csendben hallgatom végig mindazt, amit mondani szándékozik, egészen addig, amíg arra nem tér rá, hogy elmehet, ha így döntök és akár még segít is benne, hogy elfelejtsem. Nem, ezt nem akarom, így felé lépek, majd kezeimmel el is kapom felsőjét, így nézek most én fel rá.*
- Soha nem akarnálak elfelejteni. És tényleg nagyon sajnálom, amit tettem, nem tudtam a határokat. *lassan hajamat is elhúzom az egyik oldalra, majd fejemet is megdöntöm picit.* - Gyógyítsd meg magad, mert a sav tovább juthat. *engedem is neki, hogyha még ezek után szeretné, hát megharaphat. Nem gyógyítom még meg magam, nem érzem úgy, hogy megérdemelném azok után, amit tettem, szóval ez a kis fájdalom, ami a rúgástól keletkezett legalább észhez térít és fel tudom fogni azt, hogy mit is tettem.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-11, 7:05 pm

// NRT: Vixi és Noel 2012.10.25 //



* Azért mentem bele, hogy megmutassam megtennék érte bármit, de koránt sem gondolta sem ő sem pedig én azt, hogy ez mennyire ki fog borítani. Amint a sav hozzám én a fájdalom átjárja testem mit tűrök, tűrök egy ideig de aztán már nem bírom , ordítok a kíntól, ordítok attól, hogy felém kerekedtek, ordítok mindentől. Ebben az állapotban kevésbé érdekel mit csinálok így tehát most az sem, hogy megint fájdalmat okozok a lánynak, egészen addig nem is nyugszom míg el nem ereszt és én neki nem ütközöm a falnak honnan igen csak befeszülve, dühösen fordulok felé és intézem hozzá szavaim.*
- Mikor? Miután lemartad a bőröm X százalékát. Aha, persze... hát kétlem.* szűröm még mindig fogaim közt a szavakat, mert a düh most elnyom elmémben mindent, bele sem gondolok abba, hogy én régebben mi mindent okozhattam a lánynak testileg és lelkileg egyaránt. Bár elengedett és a varázslatot is befejezte vállam továbbra is igen csak nyíllal de nem foglalkozok vele, úgy látom a kívánt hatás nem ért a lányhoz, nem látom rajta, hogy kicsattanna az örömtől, sőt még mintha úgy is látnám, hogy már meg is bánta. De szavai nem igen ezt igazolják.*
- Hát mertem remélni, hogy volt értelme ennek az egésznek. Mert nem látom... és nem is hallom, hogy vidulnál.* méregetem egyenlőre még onnan.* - Ne! Kérlek csak ne szánj!* emelem fel merev kezem, tudja, hogy nem bírom a felém irányuló szánalom legkisebb jelét sem így nem is tudom pozitívan értékelni. A gondolatok csak úgy vágtatnak elmémben, meghányva-vetve magamban jó pár dolgot, de ez pár pillanatnyi csendbe kerül így jutok arra amire mit elé is tárok. Talán ezek után már tud dönteni köztem és egy emberi lény között s bár sajnálnám ha nem akarna rám emlékezni, bántaná az egoizmusomat de megtenném neki ha erre lenne szüksége. Szavaim elérték a kívánt hatást, merészen lép hozzám s ragadja meg az ingem mialatt én csak azokat az édes, csoki barna szemeket lesem.*
- Soha? Biztos vagy ebben?* szűkül be pillantásom kissé hisz számomra ez a szó igen csak mást jelent.* - Átváltoztatnálak azért, hogy ez a szó értelmet nyerjen.* ezzel tisztában lehet s bár én így emberként szeretem, önző módom megtenném, hogy a végtelenségig együtt legyünk. Pillantásom lesiklik nyakára, honnan a tincsek eltűntek, hallom lüktető pulzusát és az ereiben zúduló vér mi ínycsiklandozó számomra, még a nyál is összefut a számban ha felidézem ízét, de erőnek erejével erőt veszek magamon s visszapillantok a szemébe.*
- Tudod, hogy vágyom rád, a véredre, az ízedre... Nincs más a tarsolyodban mivel megtudsz gyógyítani? Rég nem került a szervezetedbe méreg. Ma józanul kell együtt lennünk.* nehezen mondom ki eme szavakat mivel legszívesebben magamhoz vonnám és puha bőrére tapasztanám jéghideg ajkaim, de egyenlőre megállom és próbálok más megoldás után kutatni. Arcom néha meg-megrándul a vállam végett ahogy a szemem is, csak nem rohad le tőből a karom mialatt itt kellemesen elcsevegünk...*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


A Krorun várrom - Page 16 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-11, 7:32 pm

//NRT: Vixi és Noel - 2012.10.25.//


*Bántani szeretném, bosszút állni azért, amit velem tett, mégis, úgy érzem, hogy kicsikét eltúlzom a dolgot. Nem akartam, hogy ordítson, hogy ilyen eszeveszettül szenvedjen, így már meg is bánom a dolgokat, és távolodnék el tőle, mégis, megkésve. Lába hasamat éri, én pedig összerogyok az ütés erejétől és meg is érzem a fájdalmat, ahogy az ajkamnál lévő vércsík is ezt jelzi, de nem állok neki sírni, inkább hallgatok rá, megszüntetem a varázslatot, majd Noelt is eleresztem, hogy ez után próbáljam meg összeszedni magam, felkelni és úgy folytatni vele a beszélgetést, de a leszóló szavakra, mely szerint nem hisz nekem inkább most nem mondok semmit.*
~ Csak dühös vagy, azért mondod ezt. ~ *állapítom is meg magamban, miközben várok és végül be is ismerem, hogy sajnálom mindezt, hogy így bántottam. Másképp is megtehettem volna, de a bőre marása már tényleg túlzás, még tőlem is, így rögtön tudom, hogy most nekem kell visszafognom magam, mivel ahogy már oly sokszor a fiú is hibázott, most ezt én magam tettem meg.*
- Azért nem vagyok vidám, mert nem akartam ilyen jellegű fájdalmat okozni. *ismerem is be és mivel nem akarja azt, hogy szánjam, hát elhallgatok, nem teszem ezt, inkább továbbra is próbálok türelmes maradni, várva, amíg lassan közelít és mintha le is nyugodna idő közben. A szavai, amiket mond, hogy elfelejthetem, hogy el is megy viszont ismét észhez térítenek, megszólal bennem a vészharang: nem akarom elveszíteni. Oda is lépek elé, megfogva ruháját és úgy mondom el azt, ami bennem van, hogy soha, de soha nem felejteném el őt és a közös emlékeinket, melyek régen éltettek.*
- Igen, biztos. *bólintok is rá, de amikor hallom, hogy mit tenne azért, hogy soha ne felejthessem el, picit el is mosolyodom ezen.* - Amikor eltűntél, de még nem tudtam, hogy nem látlak majd hosszú ideig, már akkor gondoltam rá, hogy egyszer örökké a társad lennék. *pirulok is el kissé, mert igen, feladnám azt, aki vagyok, a mágiát és vámpír lennék Noel mellett, hogyha úgy kívánná. Nem szívesen, de a lényeg, hogy örökké együtt lehessünk. A sebe viszont szerintem még mindig fáj, a marás már csak ilyen, nem múlik olyan könnyen, így húzom el hajamat az útból és ajánlom is fel neki véremet, igyon csak bátran és gyógyuljon meg.*
- Nem tudok máshogy segíteni és nincs leírva, hogy miképp kell ma beszélgetnünk. *az együtt levést így értelmezem, mert máshogy nem hiszem, hogy ma közelebb kerülhetnénk egymáshoz, így hát még előrébb lépek, fejemet megdöntöm, így a nyakamnál lévő ér is még jobban kiduzzad, jelét adva ezzel a férfinak, hogy harapjon belém bátran.*
- Nem kell visszafognod magad. Én tettem kárt benned, hagyd, hogy segítsek. *nézek is fel borostyán szemeibe, de mást már nem mondok, csak várok a rég nem érzett harapásra. Részben izgatott vagyok, de most érezheti rajtam a másik, hogy mindezt tényleg az ő gyógyulása érdekében teszem.*
Vissza az elejére Go down
Noel
Vámpír
Vámpír
Noel


Hozzászólások száma : 240
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- láthatatlanság
- gondolatolvasás


A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime2012-11-18, 10:43 am

// NRT: Vixi - Noel 2012.10.25 //



- Talán.* hagyom is annyiban a dolgot, mivel eltudom képzelni róla hogy kedvére csöppentget tökéletes testemre ide-oda abból az elátkozott véréből, de hogy valóban megtenné-e? Nos az most biztosan nm fog kiderülni. Megtettem amire vágyott mégsem látom rajta a megnyugvást, az is lehet, hogy jól leplezi minden esetre azért díjaztam volna ha értelmet nyer számomra kínlódásom.*
- Nos kedvesem... Mit mondhatnék erre?* tárom szét enyhén kezeim s vetek rá egy szúrós pillantást.* - Tisztában voltál azzal, hogy mit okozol nekem ezzel a varázslattal. A választás joga a tiéd volt.* indítom is meg kezem a körülöttünk lévő kínzóeszközökre mutatva. Igen, egy kínzókamrában logikus lenne az ott megtalálható eszközöket igénybe venni, de ez a szépség más utat választott. Egy szösszenetnyi gondolkodás után osztom meg vele gondolataim melynek hatására lép elém s ragad meg azt bizonygatva, hogy soha nem akar elfelejteni mi imponál, jól esik jelenleg megsebzett "lelkemnek". Vallomására kissé elmosolyodok annak ellenére hogy a vállamat folyamatos nyílalások érik s pírtől elpirosodott orcáján enyhén végigsimítok.*
- Megkerestél volna? Miért nem tetted?* kíváncsivá tesz szavaival, igazán tudni szeretném hogy ha megfordult a fejében az átváltoztatása, miért tett eleget ennek a gondolatnak. Talán rám talált volna... milyen szép lett volna... Egy apró sóhaj hagyja el ajkaim miközben figyelem miként tárul fel előttem kecses nyaka azért, hogy vérét vehessem s bár rettentően kívánom vérének ízét most az egyszer hezitálok, nem szeretném legyengíteni s kábulatba ejteni, oly rég került már szervezetébe ebből az átkozott anyagból. Szavaim kissé félreértelmezi, nem igazán a szexre gondoltam de sebaj, két ujjam lassan végigsuhan duzzadó erén ahogy közelebb lép s fejét is eldönti, nagy a kísértés aminek nem is tudok ellenállni több okból kifolyólag ezért hát derekára siklik másik kezem mellyel teljesen magamhoz vonom hogy érezhessem jelenlétét egész testemben majd egy apró, jéghideg csókot ejtek puha ajkaira.*
- Megérdemelt kár... ezt ne felejtsd.* pillantok bele szemeibe majd tekintetem szép lassan lesiklik nyakára s ugyan olyan még számomra is kínzó lassúsággal közelítem meg gyógyírem forrását. Nem kapkodok hisz kivételesen nem a vérszomj hajt így érezheti mennyire óvatosan sebzem fel bőrét de még így sem tudom fájdalommentessé tenni számára. Ahogy az első cseppek szervezetembe kerülnek csak egy szó jut eszembe: elolvadok. Túlságosan is rég ittam belőle s a felé irányuló vágyam megtöbbszörözi azt a mámort mit vére jelent számomra s bár valóban úgy érzem, hogy teljesen elgyengülök ő mégis azt érezheti hogy egyre inkább erősebben tartom magamnál, kissé rámarkolva oldalára is.*
~ Sosem elég belőle. Még mindig nem...nem....~* nem tudok elszakadni tőle idővel sem s ha ő szabadulni akarna, megállításra akarna késztetni akkor sem menne, mélyemről feljövő morgolódással utasítom el azt, hogy ennek vége legyen hisz oly fenséges.
De valahonnan messziről érzékelem testének ernyedését minek következtében újabb morgolódás szakad ki belőlem, talán megint átléptem egy határt s nem figyelek rá eléggé mi így is van, hisz teljesen beletemetkeztem, valószínűleg most azt sem venném észre ha elájulna. Ez a vészjelzés sarkall arra hogy a szívást befejezzem, ajkam továbbra is puha nyakán pihen hol még szemeim is be vannak hunyva majd lassan távolodok el tőle, nem akarva. Sebéből kibuggyanó lassan csordogáló vérét lassan lenyalom nyelvem hegyével s miután meggyőződöm arról hogy egyetlen csepp sem vész kárba lassan kiegyenesedem.*
- Jól vagy?* gyenge vagyok, ezzel ő is tisztában van hisz nem ez az első alkalom, hogy ebben a szituációban vagyunk de ez meg sem látszik kőkemény testtartásomon, ha szükséges egész terjedelmében tartom ezt a kis boszorkányt. Észre sem veszem, hogy megszűnt létezni a vállamban lévő nyilaló fájdalom, ez eltörpül ama vágyam mellett hogy újra és újra kapcsolódjak a lánnyal, arról nm is beszélve, hogy aggódom. Igen, így van...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Krorun várrom - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Krorun várrom   A Krorun várrom - Page 16 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Krorun várrom
Vissza az elejére 
16 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: