Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 A főfolyosó

Go down 
+54
Lisbeth May
Galina Sergeevna Ivanova
Gareth Evans
Numa Zayna Javuz
Victoria Blody
Mihail Slavici
Sean Derly
Roxane Alexis Delacroix
Gwynn Hunting
Sophie Black
Lucius Benedict Fenris
Zacharie Salvage
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Leopold Worchester
Claire Michelle Violance
Loren Volmorick
Harper Krevorien
Axel Knoxville
Narumi Tanaka
Wera A. Flinders
Raiden Carvex
Alinox Ingren
Yoko Sato
Ezio Montedoro
Zaine Warhurst
Prim Rose Dylon
Naomi Teigneux
Elton Ricci Dixon
Ruta E. Sigger
Isabella Bartolo
Chloe Walsh
Vixilien Sandanez
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Mona Braxton
Fekete Ambrus
Rachel Williams
Aristarkh Y. Zhukov
Demien.R.Cornwlade
Nymphadora Giovanni
Conrad Dietrich
Elisaveta Varlock
Élias Adachi
Josh Barker
Athalie Rapace
Daphne Alucard
Völgyesi Félix
Nuoma Covern
Sairus Macrain
Ashi Angel
Gabriel Farell
Kimberly Fox
Sideris Valbraith
58 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Claire Michelle Violance
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Claire Michelle Violance


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás : 2012. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-09-30, 2:06 am

*Bár nagyon hosszú volt az utam, s igencsak későre jár, én mégsem vagyok fáradt. Volt időm aludni az úton, és amúgy is túl izgatott vagyok az új hely miatt ahhoz, hogy kókadozzak. Elvégre itt fogom leélni életem következő pár évét. Hogy is állhatnék úgy a helyhez, hogy rögtön egy ágyba akarok bezuhanni? Nem, inkább nézelődni kezdek az aulában, ha már úgyis egyedül vagyok... remélhetőleg csak rövid ideig. A táskát a fal mellett hagyom, nincs kedvem azt is cipelni, de én már a festményeket nézegetem, amik közül van, amelyik szimpla tájkép, van viszont, amelyik elég ijesztően fest. Épp egy lovagi páncélhoz lépek, s a karján simítok végig lassan, mikor hangos nyikorgás üti meg a fülem. Azonnal hátrakapom a fejem a hang irányába, hisz fogalmam sincs, ki érkezett. Abban biztos vagyok, hogy a bejárat felől jött a hang, hisz én is az imént érkeztem hasonló hanghatással, de hogy ki az, aki miatt újra kinyílt a kapu... Lassan kilépek a szobor mögül, ami eltakarta az utat köztem, és az idegen között, így pillantok meg egy igencsak különös stílusú srácot, mire hirtelen csak párat pislogok.*
~Mi a fene?~ *nem mondom, hogy ijesztő a másik, de az a szemfedő azért nem éppen hétköznapi, s valahogy nem egy ilyen különc figurára gondoltam, akit majd először megismerek itt. Nem is indulok meg felé, a helyemen maradva, némán figyelem, míg végül ő meg nem töri a csendet. A stílus viszont, ahogy megszólít, eloszlatja bennem a kételyeket, így lassan megindulok felé.*
-Hát... nem hiszem, hogy túl sok mindenben a segítségedre tudnék lenni. Még csak most érkeztem. *nem tudom, hogy miféle segítségre vár, de ha a kiigazodásban kéri tőlem, akkor sajnos melléfogott. Fogalmam sincs, mi merre van itt, és úgy érzem, hogy napestig elbolyonghatnék a suliban, amilyen hatalmas az épület. Amikor odaérek elé, már hallom is nevét, s mikor kinyújtja felém a kezét, én is odanyújtom jobb kezem, s egy kis mosollyal bemutatkozok.*
-Én pedig Claire Michelle Violence, de a Claire elég lesz. *szép hosszú nevem van, hosszabb, mint általában az embereknek, de engem nem zavar. Szeretem minden részét, így nem rövidítem le, legalábbis a bemutatkozáskor nem.*
-Elég... külön...leges az öltözéked. *pillantok végig rajta, s a különös jelző helyett inkább máshogy fogalmazok, bár a törés azért kihallatszik. Lehet, hogy valami más témának jobban örülne a srác, de nekem most ez a legszembetűnőbb rajta.*
-Mit jelentenek ezek a díszek? *érdeklődök picit, hisz ha már társaságom akadt, akkor vele váltok pár szót, míg érkezik valaki idevalósi is.*
Vissza az elejére Go down
Leopold Worchester
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Leopold Worchester


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás : 2012. Sep. 30.
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-09-30, 2:15 am

*Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen csodálatos helyre kerülhetek egyszer, amelyet még az iskolámnak is nevezhetek, így ámulva nézek körbe a hatalmas helyen, észre se véve, hogy nem vagyok egyedül és mintha már a táska súlyát se érezném úgy, ahogy eddig. Meg is indulok, hogy magamba szívhassam a hely varázsát és csak rövid időn belül sikerül kiszúrom a leányzót, aki már itt van, és... talán rám vár? Úgy olvastam a levélben, hogy ki fog jönni valaki elém, de hogy az az illető tanár lesz-e vagy diák, nem tudhatom, én pedig ahogy az előbb a lányt se, úgy a bőröndjét se veszem észre, tehát már kedvesen meg is szólítom és ahogy nézem, eleinte mintha furcsán méregetne, de nem veszem magamra, megszoktam már.*
- Oh, csak most? Én azt hittem, hogy te az egyik sentinel vagy. *remélem, hogy ezzel nem mondok rosszat, de azért gyorsan korrigálom is magam.* - Egyébként nem zavar, hogy nem, szóval örülök, hogy megismerhetlek és legalább nem kell egyedül várakoznom. *mosolyodom is el, majd ezek után be is mutatkozom, így kezemet is a lány felé nyújtom, ki nem is rest viszonozni ezt a gesztust. Lágyan megrázom hát kezét, majd el is eresztem, így biccentek felé.*
- Szép neved van! *dícsérem is meg és nem azért, mert akarnék tőle bármit is, egyszerűen ilyen vagyok és amit gondolok, azt általában ki is szoktam mondani. Amikor viszont végignéz rajtam, majd hallom a megjegyzését, a szívem hatalmasat dobban, hát itt is ennyire kitűnnék? Tarkómhoz érek, picit megvakarom azt és arcomat zavart kifejezés veszi át.*
- De... miért? Mi különleges rajta? *kérdezek is rá értetlenül, ugyanis én világ életemben így öltözködtem, azt vettem fel, ami tetszik és most még a kalapom sincs rajtam. Szeretnék végre választ kapni arra, legalább egy embertől, hogy miért vagyok máris fura, de valahol félek, hogy nem az igazat fogom hallani.*
- Semmi különöset, egyszerűen tetszett és felhúztam, sajnálom, ha zavar. *nem tudok ezzel mit kezdeni, inkább témát is váltok, mert kezd kellemetlen lenni a számomra ez az egész. Én se szólom le bármiért is, de ahogy most jobban megfigyelem, nem is tudnám, annyira gyönyörű ő is, akár csak ez a hely.*
- Egyébként te melyik házba kerültél? *csak valami témát próbálok találni addig, amíg várakozunk, de valahol belül remélem, hogy mielőbb elmenekülhetek a lány elől és hogy megtalálom a szobámat is. A vállamról idő közben lecsúsztatom a földre a táskámat, így a súlytól most már teljesen megszabadulva tudok tovább beszélgetni, amíg szükséges.*
Vissza az elejére Go down
Claire Michelle Violance
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Claire Michelle Violance


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás : 2012. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-09-30, 2:37 am

*Egyedül vagyok az aulában egyelőre, így annak felfedezésével próbálom elütni az időt addig, míg nem érkezik elém valaki. Amikor viszont ismét a bejárati ajtó nyikordul fel, valahogy érzem, hogy nem éppen az jött meg, akire én várok. Ki is sétálok az oszlop mögül, szemügyre véve az illetőt, aki elég különösen néz ki, bár ez nem zavar, csak hát eléggé meglep így elsőre. Amikor viszont megszólít, úgy érzem, hogy ő sem éppen rám gondolt annak személyében, akivel most össze fog futni. Bár nincs ellenemre a segítség, de szerintem most nem fogok tudni segíteni neki, amit a tudtára is adok. Amikor viszont beigazolódik sejtelmem, hogy sentinelnek nézett, csak elmosolyodok, majd a bőröndöm felé mutatok.*
-Hacsak a sentineleket itt nem bőrönddel járkáló új diákokként kell értelmezni, akkor nem, nem vagyok az. *közelebb sétálok, mert bár nem ismerem, de zavaró az a pár méter távolság, ami köztünk van. Nem fogok a nyakába ugrani, de nem szeretek ekkora távolságban beszélgetni. Na meg amúgy is, be is kéne mutatkozni, amin hamar át is esünk, így hallok meg tőle egy bókot is. Ajkam ismét mosolyra húzódik, s játékosan megvonom a szemöldököm is.*
-Tudom. *hozzászoktam már, hogy dícsérik a nevem, ahogy ahhoz is, hogy a külsőmet is hasonló bókokkal emlegetik. Örülök is neki, hisz szeretek jól kinézni, s élvezni az életet. Viszont nem csak a nevemről beszélünk, hanem megemlítem a különös kiegészítőit is, amiket rajta kívül még senkin sem láttam. Persze az alkarvédő nem olyan nagy furcsaság, de az a szemkötő. Amikor viszont megemlítem, úgy tűnik, Leo nem érti, hogy mire gondolok, így kicsit zavartan pislogok rá.*
-Hogy-hogy? Hát, úgy az egész. Ezek az alkarvédők, na meg ez a szemfedő. Nem épp hétköznapi viselet. Legalábbis a legtöbb embernél. *nem célom, hogy megbántsam, de nem értem, mit nem ért azon, hogy elég különc ez a stílus. Nem tudom, mit képvisel, így erre is rákérdezek, de mikor meghallom a válaszát, csak picit felnevetek, majd megrázom a fejem.*
-Jaj, nem dehogy. Nem zavar egyáltalán, csak... különc, na. Nem tudom máshogy kifejezni magam. De felőlem azt hordasz, amit csak akarsz. *ha belegondolok, az sem éppen megszokott, hogy valaki egy aranycikeszt hord a nyakában, rajtam mégis ilyen medál lóg, tehát nincs okom beszólni neki, még ha én nem is vagyok annyira különc, mint ő. Leo viszont hamar más témára evez, úgy tűnik, nincs sok kedve a külsejéről cseverészni, de nem bánom, inkább ez, mint hogy hallgassunk valami kellemetlen téma miatt.*
-A Cruorisba. És elvileg azt írták a levélben, hogy valaki jön elém, mire megérkezek, de félek, hogy az illető elfelejtett vagy elaludt. Mondjuk elég késő is van már. *pillantok a lépcsősor irányába, mert valamiért úgy sejtem, hogy onnan fog érkezni az akire várok, vagy legalábbis onnan kéne érkeznie.*
-Na és te? Talán érted időben leérnek. *kapom vissza felé fejem, mire vörös hajam szépen meg is libben.*
-Remélem, hogy azért jönni fog valaki. Más részét is megnézném a kastélynak az aulán kívül. *nem várok még itt túl sok ideje ugyan, de ez a pár perc is már aggályokat kelt bennem, még ha a pániktól mérföldekre is vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Leopold Worchester
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Leopold Worchester


Hozzászólások száma : 61
Csatlakozás : 2012. Sep. 30.
Tartózkodási hely : Deimos háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-09-30, 2:47 am

*Az első bakimat sikeresen el is követem az iskolában, amikor egy új diákot sentinelnek nézek. Az a szerencsém, hogy Claire nem sértődik meg mindezen, hanem inkább mosolyogva fogadja a dolgokat, miközben közelebb jön hozzám, így válik lehetővé a bemutatkozás is, amely után egy bókféleség is elhangzik tőlem, szimpla ösztönből, szóval nem direkt módon, de amikor meghallom a válaszát, picit meglepődöm rajta. Ezek szerint ez a lány nem éppen a visszahúzódó fajtából való, de azért mégis csak örültem volna, ha egy kicsikét másképp reagálja ezt le, de szerintem nem ez az első meglepetés, ami itt fog érni és ez hamarosan be is bizonyul, ugyanis külsőmet firtatja, méghozzá azzal, hogy különcnek nevez, pedig most még egész normálisan öltöztem fel, úgy hiszem és az alkarvédőimből se látszik ki túl sok minden, hála ugyebár a pulóvernek és a kabátnak, tehát jó szeme van, hogy pont kiszúrta, nem úgy, mint sajnálatos módon nekem.*
- Az alkarvédő megtetszett, a szemfedő pedig szükséges viselet. Mégse akarok kalóznak nézni, így egy ilyen stílusút választottam. *magyarázom is meg neki, szépen utalva a dolgokra, de nem fogom sajnáltatni magam. Egy szemmel élek már egy ideje, hála egy nem kívánt balesetnek és tudom, hogy ez miatt sokan ki is néznek, de már megszoktam, ahogy a különcséget is, tehát oda se neki.*
- Oké. *mondok most már csak ennyit, nem kell nekem magyarázkodnia. Inkább témát váltok, hogy valami másról is tudjunk beszélgetni egymással, így derül ki, hogy meglepő módon még egy házba is járunk.*
- Engem is oda osztottak be és pont ezért hittem azt, hogy te esetleg sentinel vagy. De meglehet, hogy igazad van és elaludt az, akinek értünk kellene jönnie. *gondolkodom el én is hangosan a dolgon, tehát a következő kérdésére valószínűleg már nem kerül sor így, hogy tudja, egy házba tartozunk.*
- És mit szólnál hozzá, hogyha körbenéznénk? A táskákat itt hagyjuk, így látni fogják, hogy megérkeztünk és remélhetőleg utánunk erednek. Ha már megfeledkeztek rólunk, akkor nem várhatják el, hogy egy helyen ácsorogjunk. *mosolyodom is el kicsikét, így fogom meg ismét a táskámat, majd a lányé mellé sétálok és le is teszem oda, hogy egy helyen legyenek, a fal mellett, tehát nem túl látványos helyen és úgy, hogy senki se essen át rajta, hogyha esetleg erre jár.*
- Merre szeretnél először menni? Felfelé vagy lefelé? Esetleg maradjunk ezen a szinten? *meghagyom neki a választás lehetőségét, már ha van kedve velem mászkálni egy kicsikét. Ahogy eddig észrevettem, nem vagyok túl szimpatikus neki, de most velem kell beérnie vagy a magánnyal, ő dönt, én pedig elfogadom a választását, ami akármi is lesz, én tovább fogok állni innen, ugyanis annyira felkeltette az érdeklődésemet ez a hely már az első pillanattól fogva, hogy minél előbb látni akarom teljes egészében.*

//fagy//

Vissza az elejére Go down
Claire Michelle Violance
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Claire Michelle Violance


Hozzászólások száma : 54
Csatlakozás : 2012. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-10-14, 10:27 pm

//A játék átvált NRT-re//
//Claire és Leo - 2012.09.30.//

*Nem éppen az a személy érkezik az aulába, akire számítottam, vagy akit vártam, de egyáltalán nincs ellenemre a társaság, legalább addig sem vagyok egyedül ebben a hatalmas, és pillanatnyilag elég kihaltnak tűnő kastélyban. Hamar túljutunk a bemutatkozáson is Leoval, hiszen ha már beszélgetünk, az az egyik elsődleges dolog, hogy a nevén tudjuk szólítani a másikat. Én a sajátomért még egy bókot is bezsebelek tőle, úgy tűnik, ő is abba a táborba tartozik, akik kedvelik a nevem. A külseje viszont felkelti az érdeklődésem, hisz nem sűrűn látni ilyen figurát az utcákon, legalábbis felénk sose fordult meg ilyen kinézetű emberke. Nincs vele semmi bajom, mert annak ellenére, hogy kissé különc, mégis tetszetős ez a stílus, de azért rákérdezek a srácnál, hogy milyen apropóból is öltözik így. Főleg a szemkötő foglalkoztat, így azt ki is emelem, majd csak egy apró mosoly mellett hallgatom végig válaszát. A mosoly azonban hamar lehervad arcomról, amikor kijelenti utóbbi szükségességét. Egy pillanatra csak döbbenten meredek rá.*
-Úgy érted...? Ne haragudj, nem tudtam. Sajnálom. *húzom el a számat szégyenkezve, hisz most már tudom, hogy kicsit finomabban is érdeklődhettem volna minderről. Nem mindenki hóbortból öltözködik furcsábban, mint a többi ember, s ezek szerint Leonak is komoly oka van minderre. Zavartan tűröm a fülem mögé vörös tincseim, mivel ilyen helyzetbe nem sűrűn kerülök, szerencsére. Az öltözködését inkább gyorsan magunk mögött is hagyjuk, hisz ahogy azt neki is elmondom, nekem aztán mindegy, hogy mit húz fel, eszem ágában sem volt beleszólni, csak érdeklődtem. A tématerelése viszont jól jön, így kerül szóba a házam is, ahonnan egy sentinelt várok, egyelőre hiába. Amikor viszont megadom neki a választ, nagy meglepetés ér, mivel kiderül, hogy háztársak vagyunk. Kissé el is kerekednek a szemeim, majd arcomra visszatér a mosoly.*
-Tényleg? Ez tök jó. *szúrom közbe, majd picit el is nevetem magam, mikor magyarázatot ad pár perccel ezelőtti tévedésére.*
-Az igazat megvallva én is csak azért nem hittelek sentinelnek, mert nem a kastélyon belülről jöttél. Na meg a táskád... az is azért elég árulkodó volt. *mutatok ujjammal a batyujára, továbbra is mosolyogva. A sentinel késéséről viszont kezdünk ugyanúgy gondolkozni, úgy sejtjük, hogy elaludhatott. Miközben ácsorgunk, hangot adok gondolataimnak, miszerint szívesen megnézném már a kastély többi részét, mire Leo kapva kap az alkalmon, így mikor meghallom a kérdését, csak visszafordulok felé, s miközben magyaráz, hol rá, hol a táskákra, hol pedig a hosszú lépcsősorra pillantok.*
-Hát, nem is tudom. Nem szívesen hagyom itt a táskámat... *fordítom körbe fejem ismét, miközben folytatom a mondatot.*
-Bár az is igaz, hogy senkit nem látok itt, aki esetleg piszkálhatná. *közben visszatekintek Leo arcára, majd egy kérdés is megfogalmazódik bennem.*
-De hogy fog minket megtalálni, ha közben ideér? *szinte alig, hogy kimondom a kérdést, végül csak egy újabb mosoly mellett vállat rántok, s biccentek egyet.*
-De tudod mit? Legyen az ő dolga. Tényleg eleget vártunk már itt, menjünk! *tekintetemmel követem, ahogy a táskám mellé teszi a sajátját, majd azért némi bizakodással nyugtázom, hogy nincsenek teljesen szem előtt a holmik, így talán senki nem kap kedvet egy kis éjszakai fosztogatáshoz. Amikor Leo visszalép mellém, s feltesz egy kérdést, látványosan gondolkozok el rajta, picit meg is emelve a fejem, majd végül döntök.*
-Menjünk fel. Így is elég sötét van, nem akarok egy pincében sétálgatni. Lessük meg, mi van az emeleten. *ha már enyém a döntés, akkor inkább ezt az utat választom. Amúgy is, teljesen új még ez a hely, így fogalmam sincs róla, hogy mi vár odalent az alagsorban. Ez pedig mégiscsak egy feketemágus képző, tehát jobb az elővigyázatosság. Leotól nem tartok, nem tűnik olyan srácnak, aki csak úgy rám vetné magát bármilyen értelemben, tehát nem ez az oka a felső szintek választásának. Meg is indulunk hát a lépcsősoron felfelé, de közben azért felé pillantgatok, s a kérdések sem maradnak el.*
-Na és merről jöttél? Ha azt mondod, hogy te is amerikai vagy... *csak egy vigyorral fejezem be a mondatot, hisz az már tényleg vicces lenne, hogy egyszerre érkezünk meg, ugyanabba a házba járunk, és még ugyanonnan is jövünk. Ahogy haladunk, azért nem csak rá figyelek, hanem a folyosókat is figyelem, amik elég szépek, de továbbra sincs rajtunk kívül itt egy lélek sem.*
-Azért furcsa, hogy ennyire üres minden, nem? Tudom, hogy késő van, de akkor is. *kicsit zavar is ez a nagy csend, úgy gondoltam, valamivel nagyobb hangzavarra kell itt számítani, de most minden nagyon üres és csendes. Remélem ez azért napközben változni fog.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-09, 11:52 pm

*A révész csónakjából kiszállva kiemelem a táskám, és egy szál cigire rágyújtva, gitárral a vállamon elindulok az iskola ajtaja felé. A hosszú kikötőn sétálok, ami azt illeti eléggé fázom. Sportcipőben, szakadt farmerban valamint bőrdzsekiben nem túl élvezhető az erős szél a stégen. Egyedül a húrok és a szél játéka élvezhető. Kicsit gyorsabbra veszem a tempót. Közben nézelődök, de az est sötétsége sok minden elrejt a szemem elől. Pár méterre van az iskola ajtaja, eldobom a cigimet és kopogás nélkül benyitok. A hatalmas ajtó recsegése és a főfolyosó látványa kissé kísérteties, főleg hogy egyelőre nem látok senkit. Ennek ellenére ámulatba ejtő. Most látok először ilyesmit. Leteszem a táskám a tükörsima padlóra, majd a gitáromat is, és félig rátámaszkodok. Itt bent már egész jó idő van, lejjebb húzom a cipzárom. A kékes fény visszaverődik a kabátom mögül kikandikáló medálról.*
-Heello! Van itt valaki? *A rideg falakról visszaköszön a visszhang. Bámészkodok körbe, de a láncaim és pengetőim csörömpölésén kívül nem hallok semmit. Eltelik pár perc, még mindig semmi és senki. Nincs sok kedvem ácsorogni, leülök egy székre a gitárommal együtt. Kikapok a zsebemből egy szürke pengetőt, ami kékre vált a fényviszonyok miatt. Elkezdek játszani egy lassabb számot. A visszhang miatt valóságos együttesben érzem magam. Közben végigfut az agyamon:lehet, hogy alszanak már... De mégsem tölthetem el az időt itt reggelig.*
Vissza az elejére Go down
Sairus Macrain
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Sairus Macrain


A főfolyosó - Page 6 Orvvadasz
Jelige : Cica imádó Pszichopata
Hozzászólások száma : 775
Csatlakozás : 2010. Jun. 10.
Üzenet : "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában"

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-10, 12:14 am

*Hülye az aki ilyen szép kora téli estén alszik, én legalábbis így gondolom, mikor éppen a nyitott ablakon a szobámból kinézve a morajló tenger sötét hullámait vizsgálom rezzenéstelen komor arccal. Agyam messzi földön jár, kinézetre olyan vagyok, mint aki egyszerűen kikapcsolt, pedig ez nincs így, érzékeim most is élesek. Ezt mi sem bizonyítja, hogy fejem szinte nyomban az ablakpárkány széle felé fordul, mikor megjelenik a fekete holló karmai között egy kis levéllel is. Mint mindig már most is sejtem mi következik, így miután leoldottam a levéltégelyt, kibontva végig is futtatom pillantásomat rajta.*
-Csodás...*mormolom halkan magam elé, végül magamra kanyarítom hosszú bokáig érő bőrkabátomat, és hangos léptekkel el is hagyom a szobám. Viseletem egy fekete bőrnadrágból áll ami felett szintén fekete póló van, legfelül pedig a már említett kabát. Nem tudom még megyek e valamerre ma, azért is húzom fel. Nem kell sokat mennem, hogy elérjem az aulát, hiszen csak a toronyból kell lejutnom a lépcsőn, viszont a gitárhang már messziről hallható, köszönhetően annak, hogy a falak és a tágas termek messzire hordják a hangot. Legalább könnyű lesz megtalálni, mindenben lehet látni pozitív dolgokat. Arcom továbbra is komoly marad, még akkor is amikor leérve a lépcsőn észre veszem az ismeretlen srácot, aki minden bizonnyal az új jövevényünk lesz. Nem telik bele túl sok idő, és oda is érek hozzá, pár méterre megállva előtte pedig komoly arccal végig is mérem, hogy lássam kivel van dolgom. Végül mintha megállapodtam volna magammal, hűvös kimért hangon szólalok meg.*
-Gondolom te vagy Slash, üdvözöllek a Mysterio falai között..*kezdek bele, mély hangomat pedig enyhén vissza verik, a főfolyosó egyébként üres falai. Végül egy lépést téve felé kezet is nyújtok a másiknak, mozdulataimban, azonban látszik, hogy megfontolt, és kimért vagyok.*
-Sairus Macrain, Inflatusos Sentinel, azért jöttem hogy felkísérjelek a leendő lakhelyedre.. Remélem mindened megvan későre jár..*kezdek bele, s ha a fiú benne van, s jelét adja, akár el is indulhatunk. Így kezdek el lépdelni a másik előtt lassan szedve az előttünk lévő lépcsőfokokat, persze olyan tempóban amit a másik is tartani tud.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-10, 12:40 am

*A folyosón töretlenül gitározok. Most nem tépem a húrt, mint máskor, nem vagyok abban a hangulatban. És véleményem szerint a hely sem alkalmas rá. Most már alkalmazkodni kell másokhoz, nem úgy mint eddig. Csak szépen lassan játszok, egyre nagyobb beleéléssel. Észre sem veszem, hogy valaki lesétál a lépcsőn, csak amikor már előttem áll. Egy hosszabb, magas, hajlított hanggal zárom le a játékomat, amit az ismeretlen alak mély hangja tör meg. Mielőtt válaszolnék, végigmérem, hogy kivel is van dolgom. Öltözete emlékeztet a Los Angeles-i rocker haverokra. Bár jóval komorabb az arckifejezése. Lehet, hogy mindig ilyen, de az is lehet, hogy csak rájátszik. Kezet nyújt, majd felállok a székről és üdvözlöm én is. *
-Üdv! Igen, Slash.. Slash Daniels. *Válaszolom egy határozott kézrázás közben, egyenesen a szemébe nézve.*
-Nemrég érkeztem meg, és mivel nem láttam itt senkit, gondoltam eltöltöm az időt valamivel. Remélem nem gond. *Szemöldökömet felemelve válaszolok. Fogom a folyosó közepén hagyott hátizsákot, feldobom a jobb vállamra, másik vállamra a gitárt.*
-Leendő lakhely. Hm, megnyugtatóan hangzik, rég mondtak nekem ilyet.*Megengedek magamnak egy kis mosolyt, igazából tenni sem tudnék ellene, mert tényleg boldogság tölt el jelen pillanatban. Látja rajtam, hogy indulásra készen állok, ezért miután elindul, fel a lépcsőkön, követem. Minden egyes lábemelésnél megcsörrennek a láncaim, kicsit torz ritmust véve fel. Mellé lépve kérdezősködök.*
-Egyébként merre van ilyenkor a többi diák? Mindenki pihen ebben az időben? *Még mindig fura, hogy itt ez a hatalmas épület, és sehol egy árva lélek rajtunk kívül, még egy neszt se hallan
i.*
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-11, 12:42 pm

//NRT: Sharlotte és Sideris - 2012. 11. 11.//

*A hosszú utazás után az aulába belépni csodálatos dolog számára, még akkor is, ha cipelnie kell azokat a nehéz bőröndöket. Nem foglalkozik velük, épp hogy csak vannak valamiért. Sokkal inkább örül annak, hogy itt van. Azzal a lendülettel dobja le az óriásokat, amivel előrelép párat, és körbe-forogva csodálja a teret. A stílust, mellyel innentől kezdve minden egyes nap találkozni fog.*
~Te jó ég...Ez hihetetlen...~ *Ámulatában néz ide-oda, de nem is figyel semmit, csak bambán mered tekintete a falakra, majd a padlóra és a mennyezetre. Gondolatai a feledés homályába vesznek, csak néz ki magából, mint aki életében nem látott ilyet. Pedig nem új számára ez sem, mert az otthoni házuk is hasonló stílust képvisel, csak ez mégis más. Valami annyira megfogja, hogy nem képes gondolkodni, de ő sem tudja mi az. Pár pillanat múlva hirtelen kizökken ebből az állapotból.*
-Azta *Szólal meg halkan, miközben már részletekben figyeli az aula ezen részét. Gondolatai is terjednek mikor egy-egy részletre vetődik szeme. Végig fut az agyában azon áradat, hogy hol láthat még ilyet, miből készülhet, és hasonlók, melyekre nem is várja a választ, csak ez a természetes számára. Kis idő múlva visszatér a csomagaihoz, és az újabb szemszögből csodálkozik. Nem lát senkit, így leül az egyik nagyobb ruhaszállító alkalmatosságára és lehajtott fejjel elkezd mosolyogva gondolkodni, örülni. Gondolatai most már az öltözete felé hajaznak. Nem-e lesz majd furcsa ez a fajta öltözködés azoknak, akik éppen erre látják, vagy későbbi útja közben meglátják. Végül is nem biztos, hogy a feszülős bőrszerkó, a magas talpú bakancs, az erős fekete smink, és a tüskés kiegészítők megszokottnak számítanak errefelé.*

Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-11, 1:31 pm

//NRT: Sharlotte és Sideris - 2012. 11. 11.//


*Ismét elérkezett egy nap, amikor új diák lép be a Mysterio falai közé, aki nem is akármelyik házba került. Mivel Cruorisesről van szó, így a ház feje már készülődésbe is kezd, hogy jelen pillanatban személyesen fogadja legújabb nebulóját, ugyanis nem szokása mindig a sentineljeit ugráltatni egy-egy ember szobába kíséréséért. Miután Sharlotte megérkezik az intézménybe, nagyjából két percet kell egyedül töltenie, mert ez után már halk pukkanást is hallhat és a lépcső tetején meg is jelenik személyesen Sideris a maga fekete öltözetében. Hosszú szoknya van rajta, felül fűzős, hosszú ujjú felső és lábain pedig csinos, magassarkú csizma. Haja kibontva, borostyán szemei körül pedig szintén fekete színű smink található, mely szépen kiemeli fiatalos és egyben csinos arcát. A lépcsőkön lefelé sétálva megnézi magának az új lányt, kinek megjelenése cseppet se kitűnő, járnak ide nála furcsább fiatalok is és amikor az utolsó lépcsőfokot is maga után hagyja, már köszönti is a másikat, ki remélhetőleg fel fog állni a nő megjelenésekor.*
- Üdvözlöm a Mysterioban Ms. Johanson! A nevem Sideris Valbraith, tőlem kapta a levelét, hogy felvételt nyert az intézményünkben, és a mai naptól fogva én vagyok a háza vezetője, így ha bármi problémája van, akkor azt a sentineleknek, és nekem is nyugodtan mondhatja. *kezét a másik felé nyújtja, így hogyha ezt elfogadja a lány, akkor meg is történik illő módon a köszöntés. Elég sok bőrönd van a lánnyal, így a magiszter csak egyszerűen int kezével, mire azok eltűnnek és még mielőtt a lány aggódhatna, már meg is szólal.*
- A bőröndjei a szobájában fogják várni. Most pedig ha felkészült, indulhatunk is, kövessen! *fordul is meg, vissza a lépcsők felé, ahol felfelé is kezd lépkedni, remélhetőleg a lánnyal együtt és miközben sétálnak, mesélni is kezd a tudnivalókról.*
- Ahogy azt kívülről is láthatta, az iskolának négy főtornya van és egy fellegtornya. A négy főtoronyból háromban a három ház diákjainak klubhelyisége és szobái vannak, néhány egyéb helységgel együtt, a fellegtoronyban pedig a baglyokat találhatja meg, hogyha üzenni szeretne valakinek ilyen módon. A Cruoris ház a déli toronyban van, mi, magiszterek pedig az északiban. Ezt a kettőt jól jegyezze meg! *sétál is tovább és minden egyes lépés után halkan kopog is a csinos csizma a padlón. Az idegenvezetésre nem fog most sor kerülni, Sideris csak a szobájáig fogja felvinni a lányt, de mégse csak ő szeretne beszélni, ezért is érdeklődik a másik felől.*
- És hogy utazott? Anglia elég messze van, mivel jött el idáig? *remélhetőleg hogyha a lánynak lesznek kérdései, akkor azokat fel fogja tenni, és nem kell mondani neki ezt az alapvető dolgot. A nő órákon is elvárja az ilyesmit, de azt majd Sharlotte a jövőben biztosan megtapasztalja, hiszen tanulni jött ide, nem pedig szórakozni és a Cruoris ház már harmadik éve fogja elnyerni a házak kupáját, legalábbis nagyon valószínű, hogy idén is sikerülni fog nekik, mert ha nem, akkor jöhetnek a keményítések a nő felől, aki nagyon komolyan veszi az ilyen jellegű dolgokat. Nem titok, szeret nyerni és szereti a házát is, amellyel nem keveset kivételez, de ezt jobb, hogyha csak néhányan tudják.*
Vissza az elejére Go down
Sharlotte Johanson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sharlotte Johanson


Jelige : Élet és Halál kézenfogva
Hozzászólások száma : 88
Csatlakozás : 2012. Nov. 03.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Markazit háló
Üzenet : Valamilyen sorozatos tünemény a halál; a pokol kapui bárki számára nyitva állnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-14, 6:16 pm

//NRT - Sharlotte és Sideris - 2012. 11. 11.//

*Megérkezése után első útja természetesen a kastélyba vezet, később, vagy másnap tervezi megnézni kívülről is alaposabban. Belép, majd pár percig egymagában csodálkozik, végül megjelenik a házvezetője. Természetesen miután észreveszi feláll. Azonnal hall egy köszöntést, mire kézfogással válaszol.*
-Üdv *Vágja rá rögtön viszonzásképpen. Nyúlna is csomagaiért, de azok eltűnnek. Még meglepődése előtt egy pillanattal megtudja, hol is vannak, hol várnak rá. Kiesik a kábulatból, aztán elindul a magiszter után, fel a lépcsőn. Hallgatja az eligazítást, és próbálja megjegyezni, de közben öntudatán kívül csodálja a nő stílusát. Levonja a következtetést, hogy valószínűleg nem csak ő öltözködik "máshogy". Csendes, és figyelmes hallgatóságnak tökéletes, most azonban meg kell szólalnia.*
-Köszönöm, jó volt, csak nagyon hosszú. Viszont megérte. Örülök, hogy itt lehetek, vagyok. *Szedi végül össze a gondolatait és válaszol. De azok azonnal más fele terelődnek. A kezdeti sokkon átesik, most ahogy haladnak, tovább nézegelődik, hallgatva minden elhangzó szóra. Elképzelhetetlenek számára a tények, pedig ott vannak, léteznek, és lát mindent. Próbálja a megmaradt gondolatait a fejében megfogalmazni, aztán elmondani őket a nőnek, ki magisztere, házmestere, tanítója ettől a naptól kezdve.*
-A klubhelyiség felkeresése után a kastélyban való tájékozódásom miként lesz? *Böki ki a tömören és érthetően megfogalmazott, nagyon lényegretörő, és szerinte mindenkit foglalkoztató kérdését. Vagyis őt foglalkoztatja, hogy el fog-e jutni az óráira.*

Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-15, 9:58 pm

*Szép kis esténk van, az biztos. Szerencsére nincs túl hideg odakint, és a szél hangját sem hallom. A nagytermet elhagyva azon tűnődök, hogy mit csináljak ma este. A szobámba nincs kedvem visszamenni, nálam van minden, ami kell, gitár, Marlboro, tűz. Nem ismerem még az iskola környékét, ezért úgy döntök, eljött az idő, hogy kitegyem a lábam a falak közül, és jobban szétnézzek a szigeten. Biztosan sok érdekességet lehet itt találni. Az igaz, hogy nincs hideg, de még jó, hogy nem szakadt farmerban vagyok. Indulás előtt magamra húztam egy fekete szűkebb farmert a szokásos kiegészítőkkel: csörgőlánc, spéci öv, és látható rajtam egy szürke pulcsi. Jobb vállamon fekszik a gitár, rajta lóg a bőrkabátom. Leülök egy székhez, letámasztom magam mellé a cuccom, és helyre teszem a kilógó cipőfűzőmet. *
~Ez az átkozott fűző, mindig kimászik a cipőmből.~*Mérgelődök magamban, nem szeretek ezért negyed óránként megállni, és lehajolni... Mondjuk, elesni se. Miután végzek, megnézem az időt az órámon, ücsörgök még öt percet itt, addig eldöntöm, hogy merre induljak, ha kiére
k.*
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


A főfolyosó - Page 6 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-15, 10:07 pm

*Jó lenne ma este ismét kicsit kirúgni a hámból, bulizni egy jót, felszabadultan. Tiszta nyűg ez az év végi hajrá és bár van még jó pár házi, ami megírásra vár, egyetlen estét várhatnak azok a jegyzetek és amúgy is, még a könyvtárba is fel kellene mennem azért, hogy pár dolognak utána nézzek. A lényeg tehát az, hogy teljes menetfelszerelésben nézek bele a tükörbe, majd pálcámat magamhoz veszem és famulusomat a szobámba hagyva indulok útnak. Átvágok a klubhelyiségen, majd nemsokára már a lépcsőket szelem, hogy az öreg révészhez érhessek. Egyébként ha valaki felém néz, láthatja is csodálatos, fekete tincseimet, melyek most kissé hullámosan omlanak végig a hátamon, zöld szemeimet, amit fekete-ezüst smink keretez és vékony, formás testemet. Egy fekete bőrnadrág van rajtam, szépen kiemelve mindent, amit kell, lábaimon csizma, felül pedig egy fekete pulóver, rajta pedig bőrdzsekimmel, így hát az összehatás szuper, már csak egy motort kellene beszereznem. Na de viccet félretéve, ilyen a stílusom, akármennyire is állnak jól a nőiesebb holmik, néha önmagam is szeretnék lenni, nem pedig mások kénye-kedve szerint öltözködni. Ahogy leérek az aulához, már körbe is tekintek, hátha egy ismerőssel is összefutok, akit magammal rángathatok, de e helyett csak egy számomra tök ismeretlen figurát látok.*
~ Gitár!~ *na igen, rögtön feltűnik ám, így hát szépen le is sétálok a lépcsőkön és csizmám magas sarka halkan koppan is minden egyes lépésemet követve, így érkezem meg közvetlenül a másik elé, letekintve rá.*
- Üdv gitáros fiú! Kim vagyok, na és te? Még eddig nem láttalak errefelé... *döntöm is meg picit buksimat, szemeim pedig szépen meg is csillannak, ahogy felmérem magamnak a másikat, kezemet pedig már ki is nyújtom az ismeretlen felé, így téve eleget a bemutatkozási illemnek.*
- Öhm, megtudhatom, hogy mire vársz itt? Nem hiszem, hogy pont itt kezdenél neki zenélni némi apróért. *mosolyodom is el és hát szavaimat nem sértésnek szánom, pusztán megállapítást teszek és belül remélem is, hogy nem leszek félreértve. Az most valahogy nem hiányzik, nem akarok balhét, csak egy nyugodt, kellemes estét... na jó, lehet az vad is, de akkor se veszekedésből álljon.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-15, 10:32 pm

*Megtörtént minden kora esti teendő, úgy döntök, hogy kimozdulok. Az aulában telepszek le egy kis időre, rendbe szedem a cipőmet, majd ücsörgök még egy kicsit, elvégre jelenleg a legráérőbb emberek közé tartozom. A folyosó márványaiból áradó kísérteties csöndet halk kopogások törik meg. Gondolom, hogy egy lány lehet, direkt nem is nézek oda, majd ha erre jön. Ha meg véletlenül pasi lenne, és ő kopogna magassarkúban, hát, valóban nem kéne odanézni. Kellemes meglepetésként ér, amikor a kopogások egyenesen előttem szakadnak félbe. Felnézek rá, és a meglepettségem az egekbe szökik. Előttem áll egy lány, bőrnadrág, bőrdzseki, fekete haj, zöld szem. Ilyen ez a sors keze itt a Mysterioban, a haverom tényleg igazat mondott a nőkről. Köszön és bemutatkozik, tehát én sem habozok, felállok a székről, kihúzom magam és kék szememmel az övébe nézek.*
-Üdv szépség!*Rá is mosolygok, és remélem, hogy nem gondol rámenősnek, egyszerűen ezt dobta a gép.*
-A nevem Slash..*Én is odanyújtom a kezem*-Slash Daniels. Nem csodálom, ugyanis pár napja vagyok itt a suliban, új diák vagyok.*Elengedve a kezét teszek eleget a lány kíváncsiságának.*
-Ami azt illeti, itt akartam gitározni, de persze nem csak apróért.*Szerintem poénból mondta, van humora a csajnak, ami csak jó dolog.*
-Egyébként azon gondolkodok, hogy merre menjek, miután kilépek az ajtón. Körbe kellene néznem. És te merre indultál?* Leakasztom a bőrkabátom a gitárról, és magamra veszem, de mielőtt felhúznám a cipzárt, lehajolok egy, a dzsekiből kiesett p
engetőért.*
Vissza az elejére Go down
Kimberly Fox
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Kimberly Fox


A főfolyosó - Page 6 Kemkepzo
Jelige : Rókalány
Hozzászólások száma : 308
Csatlakozás : 2011. Mar. 03.
Tartózkodási hely : Bambusz háló
Üzenet : Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-15, 10:44 pm

*Nem szoktam én csak úgy mindenkihez odamenni, jobb esetben megvárom azt, amíg hozzám jönnek oda, de most mégis ezt teszem és hát igen, nem tagadom, a gitár vonz. Csípem a gitáros fiúkat és a stílusa se rossz, legalábbis így ránézésre, szóval egy próbát megér a dolog, aztán majd meglátjuk, hogy milyen véleményem lesz egy beszélgetés után róla. Oda is lépkedem hát elé, és amikor érzem, hogy meg leszek nézve, elégedetten húzom ki magam kissé és már hallom is a bókot, ahogy köszönt engem. Rögtön mosoly kúszik vékony ajkamra, majd már hátrébb is lépek egy picit, hogy kényelmesen fel tudjon állni és csak ez után fogunk kezet.*
- Slash... érdekes név. Merről érkeztél? *kíváncsiskodom még most, hiszen ez számomra egy érdekes téma. Oly sok helyről özönlöttek ide az emberek, hogy mindig jó kérdésnek tűnik. Az viszont már tiszta sor, hogy új diák, még ő is megmondja, így biccentek rá, jelezve, hogy vettem a dolgot és már jöhet is a kérdésem itt tartózkodására vonatkozóan.*
- Nem csak? Akkor miért még? *kérdezem most már jobban kiszélesedő mosollyal, hiszen a válaszból ítélve az is a tervei között szerepelt, amely számomra igazán furcsa, de próbálok még nem ebből ítélni. Aranyvérű vagyok és hát nem tagadom, valamilyen szinten nem tetszik az ilyen jellegű pénzszerzési mód, még akkor se, hogyha úgymond dolgozik érte, a gitározásnak hála.*
- Én a klubba, ahova ha akarsz, te is velem jöhetsz. Szeretném ma jól érezni magam, iszogatni egy picit és táncolni. Na, tetszik a program? *kérdezek is rá kíváncsian, miközben meg is perdülök a srác előtt, ez után pedig hallom, hogy halkan koppan is valami a földön. Lepillantok hát lábaim elé és még mielőtt a fiú lehajolhatna, a pengető lassan emelkedni kezd, pontosan az én kezembe kerülve. A pszichokinézist alkalmaztam, így voltam képes a tárgy irányítására és most, hogy a markomban tartom a kicsinyke zenekelléket, meg is vizsgálom azt.*
- Lenyúlnám, ha nem lenne rá szükséged. *jelentem is ki, majd lassan kinyújtom kezem a fiú felé, benne pedig középen ott a pengetője, szóval nyugodtan elveheti, hogyha akarja. Ez után az aula kijárata felé indulok, tehát hogy elhagyjam az épületet, kilépve a kikötőbe, ahol remélhetőleg a révész is ott lesz. Az ajtóból azért még visszanézek a másik felé, kérdőn, hogy akkor velem tart-e és ha igen, együtt hagyjuk el az épületet, érve ki a révészhez, aki bizonyára átvisz majd minket hamarosan a túlpartra.*
Vissza az elejére Go down
Slash Daniels
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Slash Daniels


Jelige : Guitarhero
Hozzászólások száma : 1513
Csatlakozás : 2012. Nov. 06.
Kor : 29
Tartózkodási hely : RagnaROCK Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-15, 11:13 pm

*Ki gondolta volna, hogy ma is megismerek valakit. Na jó, az hogy valakit, az addig tiszta, hiszen elégé új diák vagyok, de hogy egy ilyen lányt... Az még oké hogy szép meg minden, de ahogy elnézem van stílusa, ráadásul tetszetős stílusa. A folyosón ülve lép oda hozzám, köszön és megtörténik a kölcsönös bemutatkozás is.*
-Amolyan rám ragadt név, így hát hivatalos lett. Amúgy Los Angeles-i vagyok, a világ másik oldaláról érkeztem ide. *Nem mintha azt gondolnám, nem tudja hol van L.A., de valamit mondanom kell gyorsban, mert eléggé elvonja a figyelmem az aranyos mosolya.*
-Csak viccelek. Rég volt az, amikor én apróért gitároztam, még kölyök koromban. De azóta változtak a dolgok. Lényegében mostanában is gitároztam pénzért, de ezek koncertek voltak. *Nevetek fel az elején, és megosztok vele pár dolgot ami a gitár pályafutásomat illet. Észreveszem, hogy a szeme sarkából rá-rá néz a Les Paulra, úgyhogy hátha tudok neki imponálni.*
-A klubba..Én valahová a szigetre készültem, de veled tarthatok. Belegondolva már majdnem két hete nem buliztam ki magam. *Végül is tetszik az ötlet, elmenni egy mystrali buliba, szórakozni kicsit Kim társaságában. Valójában a tánc nem az én műfajom.. józanon. Kabátomat felvéve egy leesett pengető után hajolok, de amikor nyúlnék érte, az szemtelenül felrepül, és a lány kezében köt ki. Normál körülmények között tuti kiakadnék egy ilyen láttán, bármennyire is vagyok nyugodt, de itt a Mysterioban nem. Az sem lepne meg, ha elkezdene játszani a gitáron úgy, hogy hozzá sem ér. Nézegeti, valószínűleg feltűnt neki a feketén bevésett G n' R felirat is.*
-Nyúld le!*Visszacsukom a kezét a pengetővel együtt majd kitárom a kabátom jobb felét.*
-Látod? Van még ott, ahonnan az jött. Tartsd meg emléknek. Majd ha pár év múlva úgy döntesz, hogy beugrasz egy nagy koncertemre, elég ha ezt felmutatod jegy helyett.*Nevetek egyet, ugyanis álmodozni mindig szabad. Az ad erőt, motivációt. Látom hogy elindul az ajtóhoz, én fogom magam, felhúzom a cipzárt, vállamra dobom a gitárt és felé indulok, miután rám néz.*
-Nos, vigyázz Mystral, jövünk! *Határozott szavak hagyják el a számat.*-Egyébként miféle klubba megyünk?*Érdeklődök kíváncsian a lány mellett sétálva, mielőtt csónakba ülnén
k.*
Vissza az elejére Go down
Zacharie Salvage
Diák Exortus
Diák Exortus
Zacharie Salvage


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás : 2012. Nov. 09.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-21, 9:36 pm

//NRT: Zach és Lucius - 2012.11.21.//

*Hosszas és körülményes utazás után végre megérkeztem az úticélomhoz, és most fáradtan állok az aulában. Leteszem a földre a kopott, fekete bőröndöt, amit eddig szorongattam, és a soha tisztítót nem látott, fekete cilinderemet a homlokomból hátratolva körbenézek. Rég jártam ilyen messze az otthonomtól - konkrétan még sosem hagytam el Párizst - és ilyen elegáns helyen sem voltam még soha. De ahelyett, hogy - amint azt az illendőség kívánja - leesne az állam, inkább csak feszélyezett leszek, különösen a tiszta padló látványától, mivel a bakancsom máris sáros nyomokat hagyott rajta. Az említett lábbelin kívül még egy kék farmernadrágot viselek, zöld kockás inggel, sötétszürke szövetkabáttal, számtalan bőrkarkötővel és egy cilinderrel, amit, legyen ez bármilyen tiszteletlenség, nem veszek le a fejemről.*
-A te érdekedben remélem, hogy jó helyre küldtél, nyanya. Különben még a végén megeshet, hogy megkereslek, és kitekerem a nyakadat. *Morgok a nemlétező bajszom alatt, miközben a padlón látható tükörképemet tanulmányozom. Rám férne, hogy megmossam a vállig érő, sötétbarna hajamat, de azt hiszem, ez holnapig várat magára - egy ideje nem jutottam melegvízhez. Árgus szemmel figyelem a bőröndömet, miközben arra várok, hogy valaki értem jöjjön, és megmutassa ezt a kócerájt.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-24, 1:53 pm

//NRT: Zach és Lucius - 2012.11.21.//

*Az év vége ugyan egyre csak közeleg, a teendők listája viszont nem rövidül, sőt, talán még tovább is növekszik. A magiszter ennek okán most is asztalánál ül, némi papírmunkát intézve, de néha-néha felpillant az órájára, nehogy elszaladjon felette az idő. Igaz ugyan, hogy sok munkája van, de a mai napon egy új diák is érkezik a házába, s bár több sentinele is van, időnként ő maga is szereti megismerni leendő tanítványait. Ennek köszönhető most a sűrű órára pillantás, mivel a srác mostanában fog megérkezni, ő pedig nem akarja nagyon megváratni. Még egy utolsó sort leír papírjára, majd az óra mutatója szerint indulnia is kell. Feláll hát a székéről, s rögtön meg is indul az ajtó felé. Egy fekete nadrágot, ugyanilyen színű bőrcipőt, és egy szürke inget visel ma, ebben lép ki tehát a magiszteri folyosóra, amit pillanatokon belül maga mögött is hagy. Bár nem rohan, léptei mégis tempósak, s halk visszhangot is adnak neki a folyosók falai. Csupán egy-két percbe telik, s már meg is érkezik az aula lépcsősorához, ahonnan jól kivehető már az új diák alakja, na meg a bőröndje is, ami elég árulkodó, hogy nem kell tovább keresnie Luciusnak. Pillanatokon belül lesétál a fiú elé, majd már mikor közeledik, megszólítja a srácot.*
-Üdvözöllek a Mysterioban. Minden bizonnyal te leszel Zacharie Salvage. *köszönti menet közben egy halvány mosollyal, majd mikor Zach elé ér lelassít, s végül megáll, úgy pillant végig a srácon.*
-Én Lucius Benedict Fenris vagyok, a házvezetőd. Nemsokára lepakolhatod a holmidat a szobádban, de addigis menet közben majd mesélek pár dolgot az iskoláról. De hogy ne untassalak már ismert dolgokkal, csak szólj, ha valamiről már tudsz, rendben? *egy aprót biccent is szavai után, nyomatékosítva, hogy bátran megszólalhat majd a srác, majd szemeit a cilinderre emeli.*
-Itt bent már nem fúj a szél... *tesz egy enyhe utalást, miszerint a fejfedőre a kastélyon belül már semmi szükség, majd eláll Zach útjából, s a lépcsősor felé mutat, amerről jött.*
-Szerintem induljunk is, gondolom szeretnél mihamarabb lepakolni. Addig is pedig mesélj kicsit magadról. Merről jöttél, és mi vonzott ide? *a fiú felől egy pillanatra a bőrönd felé fordul a férfi, majd egy apró intés után a holmi már lebegni is kezd előttük, így erről sem kell már Zach-nek gondoskodni, előttük fog lebegni, miközben haladnak felfelé, minden lépéssel közelebb érve a szobához, melyben ezentúl fog lakni a srác.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-25, 4:52 pm

//NRT: Sophie és Alinox - 2012.11.25//

* Hosszú és fárasztó utazás után végre itt vagyok. Már messziről feltűnik nekem a kastély, hiszen gótikus stílusjegyeivel és hatalmas tornyaival szembetűnő egy épület. Örömmel tölt el, mikor átlépem Mysterio küszöbét. A pálcámmal óvatosan irányítom bőröndjeimet, majd mikor beljebb érek egy egyszerű mozdulattal a földre teszem azokat. Ahhoz képest, hogy délután van, eléggé kihalt a kastély. Sehol egy lélek, csak cipőm kopogása visszhangzik. A ruházatom, mint mindig most is a megszokott színekben pompázik. Egy mélyzöld fűző, amin indák tekeregnek, felette egy fekete kabát, míg lentről egy mélyzöld feszülős nadrág és egy fekete magasszárú csizma van rajtam. A hajam göndör fürtökben hullik a vállamra, a nyakamban családi címeres medálom, a kezemen pedig egy fekete csipkés kesztyű található, zöldes szemeimet pedig fekete smink szegélyezi.*
~ Különös. Vajon miért nincs egy lélek se a folyosón?~ *kérdezem magamtól, de a választ nem tudom. Csak egy folyosó és két lépcső vezet innen, ami nem sok. Merre indulhatnék? A folyosón keresztül, vagy valamelyik lépcsősoron induljak el, vagy inkább várjak itt valakire, aki útba igazíthat? Inkább itt maradok, lehet, hogy valaki már úton van ide, hogy felkísérjen a szobámba. Már régóta érdekel engem ez a suli, így mikor megkaptam a levelemet, akkor olvasgattam utána. Megtudtam, hogy nem minden órát tartanak a magiszterek, hanem valamely órákat tanársegédek tartanak. Az viszont nagyon is érdekel, hogy hogyan fogom megtalálni a tantermeket, vagy esetleg a konyhát és sok más helyiséget. A bőröndjeim mellé sétálok, nekitámaszkodom a falnak és türelmesen várom a sentinelt.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


A főfolyosó - Page 6 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-25, 5:10 pm

//NRT: Sophie-Alinox - 2012.11.25.//

*Az ágyán ücsörög, hátát famulusának döntve, és házi feladatot írogat, hiszen közeledik az év vége, és mindenképp szeretne egyetemre menni, elég ciki lenne januártól ismét harmadikosnak lenni, bár jó tanulópénz lenne, hogy ne hagyjon mindent az utolsó pillanatokra. Na de egyszer csak kopogtatást hall az ablakon, mire feláll, és beengedi a hófehér baglyot, aki egy levelet pottyant le az ágyára, majd kirepül, Alinox pedig visszacsukja az ablakot, ne jöjjön be a hideg a kellemesen meleg szobába. Kibontja a borítékot, majd végigolvassa a sorokat, végül leteszi az asztalra, és elkezd öltözködni, hiszen új diák érkezik, és neki kell beosztania. Nem érzi ezt nyűgnek, szívesen segít a magiszterének, így felhúzza fekete bokacsizmáját, mi lapos talpú, és vesz egy szürke pulcsit. Farmernadrág van még rajta egyébként, haja természetes hullámokban omlik hátára, sminket nem visel most. Már indulna ki az új lány elé, de ekkor Shadow elállja az útját, ő is jönni akar.*
- Na jó, jöhetsz, de viselkedj rendesen! Ne kelts rossz benyomást valakiben rögtön az első napján a suliban! *figyelmezteti a szárnyas tigrist, majd mikor az bólint, akkor ketten kilépnek az Amarillisz háló ajtaján, és elindulnak le a főfolyosóra. A harmadikos leányzó út közben tűzi fel ruhájára a sentineli jelvényét. Hamarosan le is ér a lépcsősoron, és szinte egyből mg is pillantja az iskola legújabb tanulóját. Barátságos mosollyal közelít felé, oldalán Shadow-al, ki meglehetősen nyugodtan viselkedik, furcsa ez tőle, de talán most tényleg jó fiú lesz.*
- Szia, Sophie, igaz? Én Alinox Ingren vagyok az Exortus ház egyik sentinele, a tigris pedig a famulusom, Shadow. *mutatkozik be kezét nyújtva a másik felé. A lánynak biztos furcsa lehet, hogy Alinox mellett egy tigris áll, kinek ráadásul szárnyai is vannak, és talán maga a famulus szó is ismeretlen számára, de majd csak kérdez, ha valamit nem ért.*
- Én fogom megmutatni merre van a szobád, és néhány dolgot is elmondok majd neked az iskoláról. *kezd bele a bevezetőbe, és reméli, normális leányzó érkezett, és akár a jövőben jóban is lehetnek.*
- Egyébként hogy utaztál? *tesz fel egy érdeklődő kérdést, hisz nem szeretne rögtön egy adag információáradatot rázúdítani Sophie-ra, a végén még besokall.*
- Ha megkérdezhetem, mennyit tudsz az iskoláról? Mert nem szeretnélek számodra már ismert dolgokkal fárasztani. *teszi fel a kérdést, és türelmesen várja a választ, famulusa is addig helyet foglal. Alinoxot nem hajtja a tatár, így nem rest érdeklődni a másik felől.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-25, 5:44 pm

// NRT: Sophie és Alinox - 2012.11.25//

* A falnak támaszkodva várok a sentinelre, aki felkísér. Pár perc múlva léptek zaja üti meg a fülemet, és megpillantok egy lányt, aki felém közeledik. Egy szürke pulcsi, egy farmernadrág és egy bokacsizma van rajta, barna haja lágy hullámokban omlik hátára. Számomra eléggé normális az összhatás. Mögötte pedig egy szárnyas tigris közeledik felém, ami kicsit megrezegteti a normális összhatást.*
~ Istenem, de édes! Legalábbis addig, amíg nem akar bántani.~ * fut át agyamon, de rögtön el is hessegetem, hiszen több mint valószínű, hogy a lányhoz tartozik az állat, és remélem, hogy valóban ennyire nyugodt. Bár a lány barátságos mosolyát látva minden kételyem elszáll.*
- Szia! Igen én vagyok Sophie és örülök, hogy megismerhetlek. * mondom neki, majd kezet rázok vele. Eléggé furcsa látványt nyújt a tigrissel. De mi is az a famulus pontosan? Az oké, hogy az állatra értette, majd a későbbiekben megkérdezem.*
- Örülök, hogy megismerhetlek téged is Shadow. Szabad? * kérdezem Alinoxtól, miközben leguggolok, így majdnem olyan magas vagyok, mint Shadow. Ha megengedi, akkor meg is simogatom a tigrist.*
- Á az utazás. Hosszú és fáradalmas volt, de örülök, hogy végre itt lehetek. *válaszolom neki, miközben felegyenesedem. Egyre szimpatikusabb a lány. Valahogy mindenkit olyan rideg, gonosz egyéniségnek képzeltem, de úgy látszik nem is kicsit kell csalódnom.*
- Hát olvasgattam a suliról, egy két infót meg is tudtam, de azok csak ilyen alapvető dolgok, mind például a házak és magisztereik. Nem hiszem, hogy fárasztanál vele. *mondom neki egy barátságos mosollyal társítva. Mindenre kíváncsi vagyok.*
- Először még gondolkoztam, hogy elindulok valamerre. Még jó, hogy nem mentem el innen, különben kereshettél volna. *vázolom fel neki pár perccel ezelőtti őrült ötletemet, remélve, hogy nem lesz gond, de végül is nem mentem el az a lényeg.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


A főfolyosó - Page 6 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-25, 6:05 pm

//NRT: Sophie-Alinox 2012.11.25.//

*Háziírás közben érkezik a levél, hogy be kell osztanoia valakit, így egy gyors készülődés után Shadow-val már indulnakk is le Sophie elé, ki már ott ácsorog a bejárattól nem messze. Barátságosan üdvözli, ahogyan szokta az embereket, és a bemutatkozás is megtörténik.*
- Én is örülök! *mosolyog vissza, és eldönti, elsőre szimpatikus neki a leányzó, remélhetőleg a jövőben se fog változni ez a véleménye.*
- Persze, nagyon barátságos. Meg kelekótya, de szerencsére ez az énje most nem mutatkozik meg, de néha tud bosszúságot okozni. *mesél egy picit Alinox, és szeretetteljesen megsimogatja famulusának fültövét. Azt is hagyja, hogy Sophie megsimogassa, és picit még dorombol is, mintha kicsmacska lenne.*
~Persze, most teszi itt a jó kisfiút, máskor meg mintha a kisördög bújt volna belé!~ *gondolja Alinox mosolyogva, aztán az ideútjáról érdeklődik kicsit.*
- A szobák nagyon kényelmesek, szóval itt majd ki tudod pihenni az út fáradalmait. *mosolyog rá ismét a sentinel, majd arról kérdezi a másikat, mennyit tud az iskoláról, mert van olyan, aki eléggé képben van, mikor idejön, de van, aki nem sokat tud. Sophie tud néhány infót, de Alinox nem bánja, ha neki kell elmondania a többit, elvégre azért van, hogy segítsen.*
- Rendben, akkor szépen elmondom a lényeges információkat. Ha bármikor bármilyen kérdésed van, csak nyugodtan szakíts félbe, és tedd fel. *mondja Alinox, majd hallgatja, hogy Sophie majdnem elment, még mielőtt a sentinel ideért volna.*
- Ilyenkor, ha új diák érkezik valamelyik házba, akkor az adott ház valamelyik sentinele, ritkább esetben maga a magiszter jön le beosztani őt, és segíteni neki. Nem lett volna jó, ha most még kutatni kellett volna utánad, de szerencsére nem így történt. *mosolyodik el Alinox, majd tesz egy lépést a lépcsők felé.*
- Na de mivel mondtad, hogy fárasztó volt az utad, így akkor induljunk, a tudnivalókat elmondom út közben. Segítsek a cuccaiddal? *érdeklődik Alinox, és ha szükséges, akkor pálcáját elővéve lebegteti majd a bőröndjeit a lánynak, ha viszont nem kell segítség, akkor csak simán elindul, remélve, hogy Sophie követi.*
- Nos, gondolom azt tudod, három ház van az iskolában, a Cruorisosok vannak a Déli főtoronyban, az Inflatusosok a Nyugatiban, mi, Exortusosok pedig a Keleti főtoronyban lakunk. Az Északi főtorony a magisztereké. Természetesen más házak tornyaiba fel lehet menni, hisz vannak ott helyiségek, de a klubhelyiségekbe nem lehet bemennie, csak az adott ház diákjainak. *kezd bele, miközben ráérős tempóban lépked fel a lépcsőkön. Nem szeretne semmit kihagyni a mondandójából, így végiggondolja, mit is kell még mondania Sophie-nak.*
- Minden évfolyamon hat tantárgy van, ami jelenleg téged érint, az az Árnymágia, a Spirituális ismeretek, a Jelmágia, a Halotti mágia, a Misztikus lények ismerete és a Toxikológia. Az órák nagy részét tanársegédek tartják, de például a harmadik évfolyamos órákat mind magiszterek tartják.*
- Van esetleg valami kérdésed az órákkal kapcsolatban? Mennyire vagy egyébként szorgalmas? Pusztán kíváncsiságból, mert van, aki tényleg lelkiismeretesen tanul, de van, aki mintha csak a buli kedvéért van, hogy elmondhassa, hogy a Mysterio-ba jár. *ezeket Alinox egyébként sosem értette, reméli, hogy Sophie nem épp ebben a csoportban van, de természetesen nem szokta elítélni az embereket, csak épp nem ért egyet egyes emberek nézetével.*
Vissza az elejére Go down
Sophie Black
Diák Exortus
Diák Exortus
Sophie Black


Hozzászólások száma : 187
Csatlakozás : 2012. Nov. 13.
Tartózkodási hely : Jácint háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-25, 6:37 pm

//NRT: Sophie és Alinox - 2012.11.25.//

* A lány már első ránézésre nagyon barátságosnak tűnik, ami a bemutatkozása után sem változik meg. Életerős, kedves és vidám lány. Megengedi, hogy megsimogathassam a tigrisét, sőt Shadow még dorombol is, mintha nem is tigris, hanem egy kiscica lenne.*
- El sem hiszem, hogy képes bosszúságot okozni, annyira édes. *mondom Alinoxnak miközben felállok. Megtudom azt, hogy a szobák nagyon kényelmesek, amit örömmel fogadok.*
- Rendben. Bár nem hiszem, hogy sok kérdésem lenne. *mondom neki miközben megnyugodok, hogy nem ordítja le a fejemet azért, mert majdnem elmentem.*
- Nem kell, majd lebegtetem a cuccaimat. Mobiliarbus! *mondom ki a varázsigét, majd megfigyelem, ahogy a bőröndjeim lebegve követnek minket. Csendben hallgatom, ahogy elmondja a házak klubhelyiségének elhelyezkedését, de mikor az órákhoz tér minden szavát elraktározom. Közben ügyelek arra is, hogy ne maradjak le.*
- Tényleg te hányadikos is vagy? Esetleg tanítasz valamit? *kérdeztem tőle, mikor a tanársegédekről kezdett el beszélni. Kíváncsi vagyok, hogy ha tanít, akkor mit is.*
- Hogyan fogom megtalálni a termeket? Érdekes első benyomás lenne, ha eltévednék. *teszem fel neki az első kérdésemet, ami már megérkezésem óta foglalkoztat.*
- Hát általában elég szorgalmas vagyok, de néha kijön rajtam a lustaság és akkor sehogy sem tudok a tanulásra koncentrálni. Ha egy anyagrész érdekel, akkor képes vagyok órákig olvasni róla, vagy az adott órákra előre tanulni, de ez ritka eset. Így átlagosan szeretek tanulni. Tudom, őrült vagyok, de ez van, ezt dobta ki a gép. *mondom neki mikor a tanulásról és a szorgalmasságról kérdezett. A legtöbb ember teljesen őrültnek néz, hogy szeretek tanulni, de én ilyen vagyok*
Vissza az elejére Go down
Elton Ricci Dixon
Diák Exortus
Diák Exortus
Elton Ricci Dixon


Hozzászólások száma : 262
Csatlakozás : 2012. Jul. 06.
Kor : 28
Üzenet : Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember.


Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák
A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-27, 2:27 pm

//NRT játék Elton-Rachel 2012.11.27.//

*Most, hogy a hétvégét olaszban töltöttem és a fiúk emlegették Rachelt hatalmas hiányérzett támadt bennem. Legutóbb elég durván váltunk el, részben miattam… sőt az egész miattam történt. Akkora marha tudok lenni néha… mindig.*
~ Mit lelkizek? Nem vagyok én egy puhap*cs nyálgép.~ *Túrok bele hajamba. Ennek így egyáltalán nem lesz jó vége. Ki kell békítenem a leányzót. Jó volt vele az a pár együtttöltött alkalom. Vele tényleg el tudtam beszélgetni. Slash-sal is élveztem a padlásteres incidenst, de a kettő közel sem összehasonlítható. Főleg a motorozós emlék… az felejthetetlen. Én bar*m meg tönkreteszek mindent, mert nem tudok uralkodni magamon. Nem mehet ez így tovább… vagy is vele nem. Mellett viselkednem kell, de valahogy csak meg oldom… remélem.
Akár, hogy is nézem és kerülgetem a témát találkoznom kell vele és bocsánatot kérni, pedig én azt nem szoktam, de ha látni akarom most muszáj lesz. Addig max Yvonne-tól kértem bocsánatot, de tőle nem nagy cucc. Csak odabököm, hogy bocs Hugi és már is minden rendben, de Rachelnél. Ennél azért kicsit többre lesz szükségem.
Fogalmam sincs honnan jött az ötlet és az elhatározás, de vettem virágot az emlegetett leányzónak. Elég nyálas húzás és már átkozom a fejem érte, de reményeim szerint a leányzó hamarosan megérkezik. Most már tényleg nem tudom mit kéne csinálnom.*
~ Ez a virág tuti nem jó húzás, Rachel se olyan lány, de akkor mit csináljak? Magad alatt vágod a fát Dixon.~ *Kezdek el mérgemben és hülyeségem miatt körbe-körbe sétálni. Az sem biztos, hogy reagál a levelemre. Megérdemelném, teljesen jogos lenne ha felültetne, de meg kellett próbálnom.
Amúgy ma nagyon egyszerűen öltöztem fel. Bakancs, farmer, szürke póló. Egyedüli szín rajtam a lila szegfű fehér sziromvégekkel.*
Vissza az elejére Go down
Rachel Williams
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Rachel Williams


Hozzászólások száma : 366
Csatlakozás : 2012. Jun. 08.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Jáspis háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime2012-11-27, 11:19 pm

//NRT: Elton és Rachel - 2012.11.27.//


*Nem hittem volna, hogy valaha még találkozni szeretne velem Dixon és magam sem tudom, hogy mennyire jó ötlet mindez, hiába gondoltam rá elég sokszor azóta az incidens óta. Na de nem vagyok én egy hülye p*csa, hogy ne menjek el, ha már hívnak, így csak felkapom picit kopott, fekete edzőcipőmet, majd már útnak is indulok, lefelé a lépcsőkön, magam mögött hagyva a déli főtornyot. Érdekel, hogy mit akarhat, de ettől függetlenül nem nézek ki másképp, mint szoktam, nem látom értelmét, hiszen mi csak haverok vagyunk vagy mi... az a pár csók pedig a pia hatása volt... ugye? Na de a lábaimon kissé rám tapadós, fekete nadrág van, szegecselt övvel és ez a ruhadarab akárhogy is nézzük, de kiemeli formás hátsómat, na meg combjaimat is, felülre pedig egy hajamhoz passzoló, barna színű, rövid ujjú felsőt húztam, mely elől és hátul is kissé ki van vágva. Nem mutat túl sokat, de valamennyire enged rá következtetni, hogy nem olyan csúnya ám az én testem. Szeplőim továbbra is arcomon vannak, hajam fésült, kibontott és szemeim körül is van egy kevéske, fekete smink. Más amúgy nincs nálam, se pénz, se bagó, még csak pia és drog se, azt hiszem, hogy picit sok volt mostanság, talán tényleg ideje lenne visszavennem, legalábbis az az este óta Ryanel... huhh, hát durva volt. Még pár lépés és már meg is érkezem az aulához, így lesietek a lépcsőn, majd nagyjából Dixontól egy méterrel állok meg, úgy pillantva bele felemás szemeibe.*
- Hali! Na mizujs? Nem hittem volna, hogy még kíváncsi vagy rám, mivel eddig se kerestél. *vonok vállat nemtörődöm módon, majd ez után zsebeimbe süllyesztem kicsinyke mancsaimat és még egy bizonytalan lépést teszek a srác felé. Ez után szúrja csak ki a szemem a lila színű virág, így felvonom cseppet a szemöldököm, majd fejemmel a növény felé intek.*
- Csak nem randira készülsz? *na nem mintha ilyesmit kinéztem volna a srácból, de hát ki tudja. Lehet, hogy csak mondani akar valamit vagy anyagra van szüksége, aztán már lép is tovább. Mindenesetre én ráérek, tehát felőlem mondhatja gyorsan vagy akár lassan is azt, amit szeretne.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A főfolyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A főfolyosó   A főfolyosó - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A főfolyosó
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: