Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Alagsori folyosó

Go down 
+56
Thomas Gledhill
Chloe Walsh
Conrad Dietrich
Aideen Garadex
Élias Adachi
Lucius Rufinus
Ashi Angel
Nil Moriarty
Rachel Williams
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Ruby Rose Re
Serafina Damiana
Cain Gathassin
Vixilien Sandanez
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Corina Watson
Krishana Quinn
Lucas Doroven
Havasi Zoárd
Mona Braxton
Alinox Ingren
Mordred Wasimir
Elisaveta Varlock
Theodora Schmitz
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Marcus Mccannt
Isabella Bartolo
Ian Branson
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Vanessa Smith
Michelle Norton
Victoire Aimée Toussaint
Noah Cromwell
Azaria Daraghi
Nana Black
Cody Skertchly
Takoda Turner
Ryan Bourton
Troy Clayton
Nathaniel Cornwlade
Gaius Lucullus
Caldor Dreskov
Varg Yrjanfrost
Leila Hunt
Jasmine Miels
Miranda Reyes
Aysha Darkblood
Jane Swan
Demien.R.Cornwlade
Faith Craven
Mesélő
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-06-14, 10:31 pm

*A lány elgondolkozik azon, hogy a fiúhoz bújik, de tudja, hogy ebben a beszélgetésben az egy igen rossz lépés lenne, így kényszeríti magát, hogy maradjon a helyén, ott ahol van. Aysha mesélni kezd, hogy ő hogy gondolja az egészet, majd meghallgatja Troy-t is. Felvonja a szemöldökét és meredten néz Troy-ra.*
-Félreértés? Nem, nem az volt! Örültem neki, hogy így alakult és én lepődtem meg a legjobban, mikor odajöttél hozzám, hogy akkor megyünk hozzátok*Aysha sóhajt egyet, majd feláll és a fiúhoz sétál.*
-Troy... Ben...*kezdi a lány, de kicsit belezavarodik és megrázza a fejét.*
-Összetalálkoztunk. A folyosón. Igaz, hogy én már ismertelek, de más ember vagy, mint Troy. Te Ben vagy, Troy testében. És megtetszettünk egymásnak. Ennyi történt. Minden párkapcsolat így indul. Külsőre ismertelek. De belül egy teljesen új ember lettél *magyarázza Aysha és a végére már kicsit dühösnek is érzi magát. Sóhajt egyet és lehunyja a szemét. Majd ismét Troy-ra néz.*
-Nem érzem magam hibásnak. Kérlek, ne hárítsd rám a felelősséget. Csak mentem a szívem után. Azt hittem, te is...
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-06-14, 10:45 pm

- Nemet is mondhattál volna, hogy álljak le. * Néz fel rá, majd feláll és a falnak támaszkodik. Kezei még mindig a zsebeiben pihennek, és tekintetével a földet pásztázza. A névre felkapja a fejét, majd Aysha szemeibe néz. *
- Troy-nak hívnak. * Mondja el a nevét oldalra döntött fejjel, majd hallgatja az első találkozásukkor történteket. *
- Csak amnéziás vagyok, mint ahogy te is mondtad. Nem vagyok más ember, ugyan az vagyok. * Javítja ki a lányt, egy kicsit félre van informálódva. Most, hogy beszélt Jasmine-nal, már nem akar többet ez a Ben gyerek lenni, de Troy sem akar lenni. Mindkettő fájdalmat okozott valakinek. Elege van, most és ezt tükrözi is a tekintete. *
- Én is, de akkor sem mondtad meg az igazat. * Aysha szemeiről levándorolnak az ő szemei, és ismét a földet kezdi el tekintetével fürkészni. Nem tud már mit mondani, így alakult, neki most egy kis időre van szüksége, és arra, hogy emlékezni tudjon, hogy mi volt a balesete előtt, és, hogy mi történt azon a napon, amikor elütötték, és satöbbi. Ezekre szeretne első sorban választ kapni, de így, hogy Aysha is megnehezíti a dolgát, kicsit nehezebb lesz. *
- Nézd, nekem most egy barátra van szükségem, és nem egy kapcsolatra. * Végül megszólal, felnézve Aysha arcára. Oldalra dönti a fejét, majd várja, hogy mit válaszol. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-06-14, 10:55 pm

*Aysha kezd kiakadni arra, hogy Troy valóban mindenért őt akarja hibáztatni. Mikor a fiúk kijelenti, hogy nemet is mondhatott volna a lány, Aysha nevetni kezd. Afféle kiakadós, kínos nevetés hagyja el ajkait.*
-Hogy micsoda? Hát nem érted? Én mindig is vonzódtam hozzád! Miért állítottalak volna le? Oh, Jézusom...*fordul el fogva a fejét a lány. Érzi, hogy ennek a beszélgetésnek az ég egy adta világon semmi értelme nem lesz és talán jobb lenne itt befejezni, de azért a lány még folytatja. Troy válaszára Aysha lágyan elmosolyodik.*
-Eddig az voltál. Most már össze tudod egyeztetni a kettőt. Most már tudod, hogy egy ember vagy. De akkor nem hasonlítottad magad Troy Claytonhoz *jelenti ki Aysha. Majd a kijelentésre, miszerint nem mondta meg az igazat, Aysha ismét felháborodik.*
-Hát nem érted? Szükségem van rád! Nem akartam úgy járni, mint Jasmine, hogy leküldesz a búsba és nem is beszélsz velem soha többet. Én próbáltam segíteni, hogy emlékezz. Meséltem neked Troy-ról és próbáltam olyanokat kérdezni, amiről esetleg eszedbe juthat valami. De mindegy. Úgyis engem fogsz hibáztatni. Azt viszont meg én nem viselem el! *jelenti ki Aysha felháborodva, de végül csak sóhajt egyet és ismét leül a lépcsőre. A kezébe temeti az arcát és sóhajt egyet. Nem sír. Most nem. A kijelentésre, miszerint Troynak barátra van szüksége és nem kapcsolatra, Aysha felnéz.*
-A játszótéren is barátra volt szükséged? *fordítja visszájára a lány ezt az egész hercehurcát.*
-Mert ha így van, akkor nem tudom ki használt ki kit...
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-06-14, 11:18 pm

* Megint nevetés csendül fel, amire értetlenül rátekint a lányra. *
- Én erről mit sem tudtam. * Néz rá a lányra, érzelemmentesen, már látszik rajta, hogy ez a beszélgetés nem jut az egyről, a kettőre. Majd elmondja a nevét, hogy ne Ben-nek hívja, hanem Troy-nak. *
- Nem, mert makacs voltam Jasmine-nal szemben. * Jelenti ki, és tényleg így van, mert ha elsőnek hallgat a lányra, akkor ez soha sem történik meg. De már nem tudja visszaforgatni az időt. A felháborodásra különösen felfigyel, majd végig hallgatja a másik mondani valóját. *
- Nem hibáztatlak. Ahhjj. * Sóhajt egyet, majd folytatja. * - Épp ezt akarom, hogy rám ne haragudj, mert nem akartam, hogy így legyen. * Próbálja egy kicsit lassabban mondani, hátha most már eljut a tudatáig, amit mondott. Amint leül Aysha a lépcsőre, ránéz, és nyel egyet. Kiveszi az egyik kezét a zsebéből, majd megvakarja a feje búbját, és ismét mélyen lapul a zsebben. Elmondja, hogy végül is most kire van szüksége, de úgy látszik Aysha direkt értetlenkedik. Sóhajt egyet, majd megszólal. *
- Nem érted. Nekem most van barátra szükségem, és nem akkor mikor a játszótéren voltunk. * Magyarázza el a dolgot, majd mélyen a lány szemébe néz. *
Vissza az elejére Go down
Aysha Darkblood
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Aysha Darkblood


Hozzászólások száma : 2314
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas
Üzenet : "Nőnek lenni jó. Jó nőnek lenni meg pláne!"
/Christina Agueila/


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-06-14, 11:26 pm

*Úgy tűnik, hogy valóban nincs sok értelme a beszélgetésnek, de Aysha azt már érzi, hogy nem kapja vissza úgy Troy-t, ahogy pár nappal ezelőtt. Megszakad a szíve, hiszen úgy érzi, hogy már végképp szerelmes a fiúba, habár ezt eddig - még a baleset előtt is- próbálta tagadni magában. De most a hétvége hatására felszínre törtek az érzései és nem tudja, hogyan is lesz ezután. Nem szól semmit arra, amit a fiú mond. Majd végül mégiscsak megszólal, mikor Troy kijelenti, hogy nem akarja hogy haragudjon rá a lány. Lassan ismét feláll és közel sétál a fiúhoz. Lágyan belenyúl a fiú zsebébe és kihúzza az egyik kezét és két kezébe fogja, hogyha a fiú engedi. A kezüket nézi, persze Aysha ujjai össze vannak kötve fehér ronggyal. és kicsit át is van vérezve, majd felnéz a fiúra.*
-Troy. Mint mondtam, nekem szükségem van rád. Megígértem, hogy soha nem foglak bántani és mindig szeretni foglak. Tőled függ, hogy elfogadod-e ezt, vagy sem *jelenti ki a lány és mélyen Troy szemébe néz. Megszorítja a fiú kezét, majd egy lágy mosoly kíséretében elengedi a fiú kezét.*
-Gondold át! *mondja a lány. Biccent egyet, majd ott hagyja a fiút, gondolatiba merülve.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-06-14, 11:39 pm

* Végig nézi, ahogy Aysha feláll, és oda megy hozzá, majd a kezét ért érintésre lenéz, látja a kötést a lány kezén, majd a neve említésére felnéz a lány szemébe. Nem képes most semmit sem mondani, inkább csak hallgat, és mélyen elgondolkozik ezen. Ahhoz képest egész jól kijött ebből a beszélgetésből, és még csak testi kára se lett belőle. Megölelné most a lányt barátságból, de annak tuti nem lesz jó vége, így inkább nem csinál semmit. Leereszti a kezét, majd a tanácsra, oldalra tekint a lépcső felé. Visszadugja a kezét a zsebébe, majd ahogy a lány lépteit hallja, követi a tekintetével. Végül mikor már elhalkulnak a léptek, kiveszi a zsebéből a kezeit, és lecsúszik a fal mellett leülve a földre. Felhúzza a lábait, könyökével megtámaszkodik a térdein, és egy kicsit a hajába túrva helyezi el a fejét a kezeiben. Bizony most gondolkozik azon, hogy mi történt, hogy ezek után mi lesz, és még meg annyi mindenen. Legfőképp azon, hogy hogyan nyerhetné vissza az emlékezetét. *
Vissza az elejére Go down
Cody Skertchly
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás : 2010. Jul. 07.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-07-29, 4:22 pm

*Sötét, nyirkos helyre van most szüksége, és ezért is jön le a most ide az alagsorba. Nem tudja elfelejteni a tegnapi napot, és ahogy a fejében járkálnak a gondolatok csak még dühösebb lesz. Ökölbe szorítva a kezét, kezd el sétálni az alagsorban. Azért néha hátra tekint, hogy tényleg egyedül van-e, mert most aztán nagyon nincs hangulata az egészhez. Hirtelen ötlettől fogva megáll a folyosó közepén, majd a hátát neki veti a falnak. Kezeit zsebre dugja, nehogy kárt tegyen bennük, majd a fal, és a plafon találkozását kezdi el nézni. Pók után kutat, mert amit tegnap talált az nagyon aranyos volt a számára. Ahogy próbálja beazonosítani a fél homályban az állatkát, el is lép a faltól. Nem mintha túl sok mindent látna, de azért próbálkozik. Kihúzza a zsebeiből a kezét, és próbál az egyik után nyúlni, hátha lebírja szedni, de mikor rájön, hogy a nyújtózkodással semmire sem megy, hátrébb lép egyet, és csak a tekintetével kezdi el követni a pók útját. Ujjait a háta mögött összefonja, majd egyik lábáról, a másikra áll.*
Vissza az elejére Go down
Nana Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Nana Black


Hozzászólások száma : 142
Csatlakozás : 2010. Jun. 06.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-07-29, 4:32 pm

*Ő egészen a folyosó legvégén van, sötét kell most neki és semmilyen társaság, csak a gitárjáé. Azon a kevés ablakon, ami van itt, a függönyöket behúzta, aztán hátát a falnak vetve lecsüccsent, és játszani kezdett. Hozzá énekelget is, hiszen ha mondjuk nem is egy világhírű operaénekes, de azért van hangja. A tegnapi nap jár a fejében, agyában kergetőzik a sok gondolat. Először csak szépen pengetget egy dalt, nem túl hangosan, nyugiban.*
-Itt úgysincs vége. Ez a dal is most kezdődik el látod... *Lassú, kellemes dallama épp passzol a hangulatához, és nagyjából a szövege is stimmel, megfogalmazza azokat a dolgokat, amiket most a leginkább érez.*
-Nem én vagyok az első a sorban aki csak egy nyomorult préda... *Ez is befészkelte már magát, hogy vajon hanyadik lány lehet ő, aki bele van zúgva? És hányadik, aki pofára is esett? De az tuti, hogy ő az első, aki ennyire lejáratta magát...Vagy mégsem?*
-Elég hülye egy érzés! *Itt már nem foglalkozik, tiszta erőből kezd játszani, most már a folyosó elejéről is lehetne hallani valamit, bár elég nagy és hosszú. A szólót is szépen kijátssza, és fogalma sincs róla, hogy rég nincs egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Cody Skertchly
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás : 2010. Jul. 07.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-07-29, 4:43 pm

*A folyosón egy pókot kezd el szemlélni. Ekkor üti meg a fülét a furcsa dallam. Felvonja a szemöldökét, és úgy néz a hang irányába. Lassan elindul, hogy megtudja ki énekel, és, hogy mi ez a dal. Mikor meglátja, hogy ki az kaján vigyor terül szét az arcán.*
-Néda, nyuszimuszi. *Állapítja meg szarkasztikusan. A gitárra tekint, majd elhúzza a száját.*
-Csak azt ne mond, hogy híres rock banda tag vagy. *Néz végig a lányon, igaz még mindig nem tudja a másik nevét, de ez a kis gúnyos becenév már ráragadt a másikra.*
-Ugye itt nem félsz? Nem annyira kísérteties, mint a kastélyban, mi? Bár azzá tehetem, ha borzongani akarsz. *Kicsit sem érdekli, hogy gúnyos, és rosszindulatú a hangneme. Azért tovább kötözködik, aztán majd úgy is megtudja, hogy előnyös-e vagy nem.*
-Mi ez a dal, amit énekelsz? Vagy épp most költötted? Mert eléggé gyenge. *Kezd bele a bunkózásba, hogy megváltoztassa a róla alkotott véleményt. Egyáltalán nem érzi, hogy miért mondták neki azt, hogy aranyos a nézése. Ezt viszont megakarja változtatni.*
Vissza az elejére Go down
Nana Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Nana Black


Hozzászólások száma : 142
Csatlakozás : 2010. Jun. 06.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-07-29, 5:00 pm

-Adj valamit amitől múlik a fájdalom.. *Énekli és közben könyörgően néz fel az égre, illetve csak a plafonra, hogy kérje a felsőbb erőket. Ekkora valami félbeszakítja. Jobban mondva valaki. Fel se kell rá pillantania. A hanghordozásból és a gúnyos becenévből mindenre rájön. Szemre hányóan pillant vissza a plafonra.*
~Nem éppen erre gondoltam. ~ *Sóhajt egy mélyet, majd ásít, hogy mutassa, mennyire baromira nem érdekli a másik cikizése. Hideg éréről és bőréről egyszerűen leperegnek a szavak. Ám azért egy-két választ nem áll meg.*
-Egy híres rock banda tagja vagyok. *Mond ellen a kérésnek.*
-Te mondtad tegnap. Eddig se féltem. Miért pont most tenném? *Enged meg egy félmosolyt, miközben újra elkezdi pengetni egy másik dal bevezetőjét. A következő megjegyzésre csak lekicsinylő hangnemben képes válaszolni.*
-Semmi közöd hozzá. *Mondja arra, hogy mi ez a dal. Nem engedi, hogy leszólják, főleg, amikor neki tetszik, ahhoz túlságosan hiú. Közben felnéz a fiúra és megint váratlanul elmosolyodik, de nem szól semmit, csak dúdolgatni kezd.*
-Gondoltam egye-fene, jól van, legyen fele-fele...
Vissza az elejére Go down
Cody Skertchly
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás : 2010. Jul. 07.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-07-29, 5:28 pm

*Végig hallgatja a zene végét, majd belekezd a gúnyolódásba. Először egy kérdést tesz fel, és mikor meghallja a választ, egy gonosz mosoly bujkál az ajkai szegletében.*
-Nem hiszem. Ahhoz túl... *Látványosan végig méri a lányt, majd folytatja a további gúnyolódást.*
-Lányos vagy. *Mondja ki lenézően, majd el is húzza a száját. A kijelentésre, hogy ő nem fél semmit, gúnyosan felnevet.*
-Érdekes tegnap hirtelen a csók után félni lett kedved. Most talán nem félsz, hogy itt vagyok? *Kérdez rá, bár nem akarja a tegnapot felhozni, de máshogy nem tudja megváltoztatni a véleményt. Viszont a dalt kezdi el kritizálni, hogy jobban szekálja a lányt, és lássa végre, hogy kivel is áll szemben. Úgy tűnik, hogy ez nem megy. Kaján mosolyt villant, majd a válaszra, oldalra dönti a fejét.*
-Miről énekelted? Elmúlik a fájdalom? Ugyan mid fáj? Csak nem a szíved, mert visszautasítottalak? *Folytatja tovább a bunkózást, és a gúnyolódást. A dal folytatására belenyúl, hogy rontsa el a másik, vagy inkább figyeljen rá, ha egyszer itt van.*
Vissza az elejére Go down
Nana Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Nana Black


Hozzászólások száma : 142
Csatlakozás : 2010. Jun. 06.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-07-29, 5:46 pm

*Már nem bírja, felnevet a "meggyőző" indokra, hogy belőle miért nem lenne jó rock énekes. Rendes derültséggel a hangjában szólal meg.*
-Phű, ez aztán nagy indok! *És megrázza szép fejét, mintha egy igazán jó viccet hallott volna. A következő kérdésre csak vállat ránt, nem foglalkozik vele túlságosan. Persze belül fortyog, mint egy tűzön felejtett leves, de egyenlőre ezt jól titkolja. Aztán a srác kaján mosolyra húzza a száját, de nem éri el, hogy befogja vele a lány csőrét.*
-Látszik, hogy nem érted meg a szöveget. Amúgy meg... tudsz is te arról bármit.. Nem mintha neked lenne olyanod. *Vet rá egy lekezelő pillantást a szívhiányra célozva. Majd mikor végiggondolja még egyszer a mondatokat, kapva kap az alkalmon, hogy mégse mulassza el egyik kérdésre sem a választ.*
-Háh, és különben is, nem utasítottál vissza. Nemtom' feltűnt e, de amióta csak szóba állsz velem és megpróbálsz félelmet kelteni bennem - megjegyzem sikertelenül - csak a tegnapi napra tudsz hivatkozni. Túl mély nyomot hagyott benned. Ne is próbáld letagadni, mert borzalmas gyenge hazugság lenne. *Szívéből jöttek a mondatok. Majd mikor a dalába beleakar pengetni Cody, a kezére csap. Baromira nem érdekli, hogy nem szereti, ha hozzáérnek, ezzel is legalább feltudja bosszantani ami egy újabb édes mosolyt csal Nana arcára. És csak rendületlenül játszik tovább, nem úgy mint Nath esetében, ahol szinte azonnal letette a hangszert, hogy kellő figyelemmel tudjon rá összpontosítani.*
-Hisz tudod jól ha már alig lenne, én neked akkor is adnék.. *És elég hihetetlenül hangzik, de nem csak a dalban van így. Már csak azért is adna abból a kevés valamijéből, amije van, hogy éreztesse, hogy mennyivel sokkal jobb mint ez a...*
~Ez aranyos mosolyú szívtipró.*
Vissza az elejére Go down
Cody Skertchly
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás : 2010. Jul. 07.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-07-29, 6:14 pm

-Miért talán nem? Nem hiszem, hogy pont téged választanának egy rock bandába. *Csak azért sem hagyja abba. Ezzel is talán még jobban bosszantani tudja a másikat, hiszen nincs más célja, csak jobban felhúzni. Meg amúgy is ilyen bunkó stílusa van. Viszont a szíves célozásra, felvonja a szemöldökét.*
-Ki állította, hogy van, mert én egy szóval nem mondtam, hogy lenne szívem. *Szól közömbös hangban, majd egy csomó kérdést tesz fel a szánalomra méltó dalára. Amint meghallja a lány mondandóját, meg sem próbálja letagadni. Az biztos, hogy mély nyomot hagyott benne, mert hirtelen, és váratlanul jött.*
-Valóban. Tudod nem minden kis csitri, kap le az első találkozásunkkor, azért mert tetszek neki. *Nyugodt hangon szólal meg, egyáltalán nem kapja fel erre a vizet, már csak az kéne, hogy a másiknak jobb legyen. Megpróbál belenyúlni a gitár szólóba, mire lecsapják a kezét. Visszahúzza, és megrázza egy kicsit. Hallgatja tovább a dalt, de akkor sem hagyja, hogy tovább énekeljen.*
-Na, és ha nem értem a szöveget, akkor magyarázd el. *Ennél egyszerűbbet nem is tud mondani, mert tudja, hogy köze van a lelki bajához a lánynak, de azért nem agya be olyan könnyen a derekát.*
-Meg akkor a jelentését is mondhatod. *Karjait összefonja a mellkasa előtt, és kérdőn tekint a másikra. Nem fogja alapból abbahagyni, és azt sem hagyja, hogy keresztül nézzenek rajta.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Nana Black
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Nana Black


Hozzászólások száma : 142
Csatlakozás : 2010. Jun. 06.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-01, 7:08 pm

//olvad//

*Hirtelen abbahagyja a játékot, mert úgy dönt, őneki ezt nem kell tovább tűrnie. Fejében már forgat is egy frappáns elmenetelt, és egyenlőre a körülmények adottak, hogy teljesítse.*
-Sok mindent nem hiszel, ahogy látom. *Jegyzi meg bölcselkedve, olyan hangon, mint aki az eddigi ismeretség alapján 98%-ban mindent vág a fiúról.*
-Észrevettem... *Morogja a szíves megjegyzésre. A következő mondatnál felnevet, s mint egy anyuka a reménytelenül értetlenkedő kisfia mellett fűzi hozzá.*
-Nem is vagyok minden kis csitri. *Ezzel nagyon nem lehet vitába szállni. Bár valószínűnek tartja, hogy a srác mégis megpróbálja. Aztán megakarja gátolni, hogy azt tegyen, amit akar, ezért kap egy kézcsapást. Megrázza amit nem áll meg egy gúnyos és lekezelő horkantás nélkül.
- Mi az, félsz, hogy ragad rád egy kis emberség vagy mi?
~Undorító.~ *Ezzel a gondolattal áll fel végül.Egyik kezébe a gitár, a másik szabadon van, de nem sokáig marad "munka" nélkül. Egyszerűen, meglepően és váratlanul arcul csapja Codyt, aztán még mielőtt visszavághatja, fogja az arcát és ad rá egy puszit. Mielőtt elengedné, annyit még hozzá fűz.*
-Most is nagyon aranyosan nézel. *Vigyorog, mint aki győztesként jött ki a csatából, ám gyorsan hátrál egy lépést, hogy ne kapja vissza, vagyis most még ne, aztán elegánsan távozik az alagsori folyosóról.*
Vissza az elejére Go down
Cody Skertchly
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 71
Csatlakozás : 2010. Jul. 07.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-01, 7:37 pm

*Ahogy elnézi, hamar ki tudta húzni a másiknál a gyufát, mivel abbahagyja a játékot, és próbál keménykedni.*
-Lehetetlent nem is. És te... *Látványosan végig méri, nem nagyon tudja érdekelni, hogy mit fog a másik csinálni.*
-Minden kinézhető belőled, csak az nem, hogy egy rock banda tagja vagy. *Vonja fel a szemöldökét, és érezhető a hangjában a merő gúny, majd egy olyan dolog következik, amit nem is ért, hogy honnan vette a lány. Erre nem szól semmit, inkább a zenére, és a dalra kezd összpontosítani, de csak nem kap választ.*
-Csak az egyik a sok közül. *Folytatja tovább a kötözködést, majd megpróbálja elrontani a másik zenéjét azzal, hogy belenyúl. A felszólalásra megrázza a fejét.*
-De nagy a szája valakinek, szerintem más is elfér ott, mint az üres szavak. *Nemtörődöm hanggal folytatja tovább a gúnyolódást, majd ahogy feláll a lány le sem veszi a szemét a másik szeméről. Talán ez a legnagyobb hiba, mert nem is számít a következő lépésekre. A pofonhoz kezd hozzászokni, főleg, hogy már egyszer kapott. De most ez még annyira hirtelen jön, meg a puszi is, hogy nagyon reagálni se tud rá. Mikor viszont a kijelentést hallja, dühös tekintettel a lányra néz.*
-Ezt még nagyon megbánod. *Füstölög a dühtől, és legszívesebben most elkapná az ismeretlent, és jól megalázná pár dologgal. De úgy tűnik, hogy túl gyors most a másik, és csak a szemével kezdi el úgy nézni, mint aki megakarja ölni.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Alagsori folyosó - Page 5 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-02, 1:46 pm

*Ismét egy újabb nap vette kezdetét a leányzó életében és Azaria most úgy döntött, hogy ideje egy kis sétának, na de persze tervvel, hogy merrefelé. Így indul hát meg lefelé az alagsorba, ami kissé hosszú út a keleti toronyból, na de ennyi belefér most, hiszen a szent cél érdekében ugyebár mindent. Hosszú, fekete nadrágot visel, fekete sportcipővel és egy szép kis fekete toppal. A nadrág öve szegecselt, ahogy a lányka kezén lévő két karkötő is, na meg most egy nyakörv is található rajta, szintén szegecsekkel kirakva. Hosszú haja szépen, kibontva omlik végig a hátán és a szokásos smink se maradhat el, a füstös szemek érdekében. Csak sétál és sétál a hosszú folyosón, egyre csak közeledve a konyha irányába, hogy összedobjon valami finomat, de még idő, amíg odaér, viszont túlságosan most még se siet.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Alagsori folyosó - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-02, 1:53 pm

*Úgy tűnik, nem csak a lánynak van elfoglaltsága az alagsorban, hanem egy ismerős fiúnak is. Elég sokan ismerhetik Vargot, hiszen nem túl taszító jelenség, és tanít is, úgy gondolta nem árt egy kis séta, így miután felkelt, egy frissítő zuhany után felöltözött, és el is indult, amerre a lába vitte. Amúgy egy fekete farmerkabát van rajta, hasonló farmer nadrággal, acélbetétessel, karján, pedig az Azariatól kapott első ajándéka, a karkötő díszeleg. Úgy tűnik viszont észre is vesz egy ismerős arcot, pontosabban a legkedvesebbet neki, így egy félmosollyal utána is ered, hiszen régóta nem látta a leányzót. Azóta talán a változás, a kisebb kecske szakáll, amit a srác növesztett, és valmilyen okból most nem is vágta le. A lány miközben szedi a lábait, arra lehet figyelmes hogy egy kéz telepszik rá finoman , a szemére, elzárva ezzel a látó körzetet maga előtt, kicsit talán megálljt parancsolva is a másiknak. A fiú mosolyog, nem szól semmit, csupán kíváncsian várja a másik reakcióit*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Alagsori folyosó - Page 5 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-02, 2:06 pm

*Nem igazán foglalkozik most azzal, hogy ki merre jár, hiszen őt csak egy cél vezérli, mégpedig az, hogy egy jót ebédeljen, saját főztjéből természetesen. Ahogy viszont közeledő lépteket hall, mintha csökkenne a távolság, már fordulna is hátra de esélye nincs, hiszen meg lesz állítva és szeme világa is kis időre megszűnik. *
- Hééé. *szólal meg kissé morogva, majd kezei a másik kezeire kerülnek. Érzi a puha kezet, férfias és igen csak ismerős, olyan, amely őt szokta egyedül simogatni és úgy érinteni, ahogy egy nőt kell. Ajka rögtön mosolyra húzódik, majd két keze tovább vándorol a csuklókhoz és amikor megérzi az oly ismerős karkötőt, már tudja ám biztosra, hogy ki az.*
- Varg, ez nem ért ám. *lassan, hogy ha engedik, meg is fordul, hogy a fiú szemeibe pillanthasson és hogy ha ez sikerül, mosolyogva hajol közelebb egy csók reményében, de a mozdulat megáll, így pislog párat a szakáll láttán.*
- Oh, hát ez? *simít végig a fekete szőrzeten kissé meglepett szemekkel, majd ez után keze felcsúszik a puha arcra is.*
- Nem rossz, tetszik, csak még meg kell szoknom. Olyan durvább külsőt ad neked. *dönti kissé oldalra a fejét, majd elmosolyodik.*
- Na meg még a végén megpróbál valaki elcsábítani tőlem, mert napról napra jobban nézel ki. *vagy csak ő szereti mindig jobban és tetszik neki mindig jobban Varg? Nem tudni, de elfogult ezzel a fiúval szemben, nagyon is, de sose zavarta ez a dolog, imádja, ahogy van.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Alagsori folyosó - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-02, 2:31 pm

*Úgy tűnik, a lány szavaiból kiderítve, sikerrel járt, bár a kis felháborodás, nem veszi el kedvenc jelmágia tanársegédünk kedvét, hogy ne folytassa, így egy pillanatra még nem szólal meg, csupán kiélvezi a hirtelen cselekedete álltal kelltett, meglepő hatást*
-Ó szóval nem ér? Pedig azt hittem kellemes meglepetés olkozója leszek*mondja mosolyogva, kissé talán búgóbb hangon is. Látszik hogy ma jó kedve van, és persze tudja hogy AZaria rá ismert, hiszen valóban ismerősek lehetnek a kezei. Lassan le is ereszti a szemeiről, és hagyja hogy a leányzó megforduljon. Már közeledne is a csók, amit a fiú is biztosan szívesen viszonozna, de a lány ekkor megáll, valószínűleg neki is feltűnt, az apró kis változás*
-Csak egy kis stílus újítás.*mosolyodik el, majd hallgatja tovább a leányzó szavait, a durvább külsőre viszont kíváncsian dönti oldalra a fejét, kicsit bele bújva a simító kézbe*
-Hmm durvább külsőt? Szerintem annyira nem de ha neked így tetszek, még növeszthetem is*mondja vigyorogva, a következő szavakra, viszont nem válaszol azonnal, hanem egy csókot ad a másik ajkaira,bizony bele adva minden érzelmét amit a lány iránt érez, hiány, szeretet, öröm minden. Amikor elválnak, viszont ajkai ismét mosolyra húzódnak*
-Nem igen érdekelnek más csajok, tudod hogy csak egy ideálom van, és Azarianak hívják*vigyorodik el, és bizony igazat is mond, lehet vannak lány ismerősei, de még nem fordult meg a fejében hogy márhogy állna hozzájuk, mint egyszerű emberekhez, valószínűleg nem is fog, hiszen Azariaval úgy érzi tényleg boldogok*
-Amúgy merre ment a séta hercegnőm? És ha el árulod akkor remélem nem zavar hogy egy durva kinézetű egyén veled tart?*kérdezi nyugodt hangon miközben kezével átöleli a lányka derekát, kicsit meg is húzva finoman maga felé*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Alagsori folyosó - Page 5 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-02, 2:44 pm

*A fiú kis ideig húzza a dolgot, de Azariát nem könnyű átverni, így hamarosan ki is mondja kedvenc tanítója nevét és ez után lassan el is kezd megfordulni.*
- Kellemesebbre nem is számíthattam volna. *mondja kedves hangon, hiszen tényleg örül a fiúnak, de még mielőtt a csók megtörténhetne, észreveszi az újdonságot a fiún, ami nem más, mint egy kis szakáll. Na nem durva, mint amilyen a vikingeké, hanem annál sokkal jobban passzoló Varg külsejéhez és kis ideig el is nézegeti a lányka, na meg meg is tapizza. *
- Stílusváltás? Még jó, hogy nem lettél színes egyéniség. *vigyorodik el jókedvűen, hisz azt már nem fogadta volna ilyen pozitívan a lány, sőt, biztosan rávette volna a fiút, hogy tessék visszaváltozni, mert ez nem bejövős. *
- Á-á, azért ne növeszd. Ez így jó és elég is. *mondja tiltakozóan, de ekkor már közeledik is felé a másik és a támadás elől nincs menekvés. Ajkára kerül a másik ajka, majd ez után megkapja a csókot is. Hát igen, Varg csak már ilyen türelmetlen. Egy kicsit se lehet húzni, mert már csókolja is az embert. Na de Azaria se tétlenkedik, kezeivel megfogja a másik kezeit, ujjaikat összekulcsolja és úgy viszonozza ezt a lágy és érzelmekkel teli csókot, majd amikor elválnak, akkor kíváncsian hallgatja tovább Vargot.*
- Persze, hogy tudom. *mondja odabújva kissé a fiúhoz, eleresztve kezeit és átölelve kedvesét. Viszont hamarosan ismét a szép, furcsa szemekbe kell néznie, ugyanis kérdést kap Vargtól, amire illene válaszolnia.*
- Éppen a konyhába akartam menni, hogy összedobjak valami ebédet. És természetesen nem zavar, tudod jól. *enged a húzásnak, mosolyogva pillantva fel továbbra is a másikra.*
- És ha elég jó fiú leszel, még talán te is kaphatsz enni, tehát készítek két személyre. *mondja vidáman, még egy puszit adva a másik ajkaira, majd hogy ha Varg is vele tart, akkor bizony megindulnak a finomságok szülőhelye felé, most már együtt.*
- Kissé elvesztél mostanság, sok volt a munka? Mesélj, mi mindent csináltál az utóbbi napokban. *kéri kíváncsian, hisz ha már mindent megbeszélnek egymással, akkor ez se lehet titok.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Alagsori folyosó - Page 5 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-02, 3:00 pm

*A lány szavainak természetesen örül, hiszen ő sincs vele így másképp, tehát örül hogy éppen ezzel a lánykával hozta össze a jó szerencse ezen a mai kora délutánon, bizony húzza kicsit, de nemsokára el is engedi, és a másik szemeibe néz ahogy Azaria megfordul, és bizony a szakállkára, is megjegyzést tesz*
-Hát... egy kicsi kell, aztán ha megunom leszedem*mondja mosolyogva a következőre viszont kissé színpadiasan horkan fel*
-Na azért ne gondolj rólam rémeket, elég színes egyéniség vagyok így is*vigyorodik el, bizony ő most jól érzi magát a bőrében, még ha sok rossz is történt vele a közelmúltban, de tudja hogy hova húz a szíve*
-Csak vicceltem, nem akarom hogy össze tévesszenek valami tanárral, annyira én se szeretem a túl szőrös dolgokat*mondja egy pillanatnyi vigyorral az arcán, miközben belebújik a kézbe, és ő is viszonozza a simítást. Ezután viszont a fiú meg is indul, megcsókolva a lányt, aki úgy tűnik viszonozza is azt. Újjai az övéire kulcsolódnak, és lágyan végig is simít velük a puha kézfejen, majd amikor elválnak, finoman magához is vonja a másikat, kezével lágyan végig simítva annak hátán. Ezután megtudakolja vajon merre is veszi az útját Azaria, és a válaszra csak kicsit elvigyorodik*
-Hát. Akkor azt hiszem veled tartok, de csak azért mert nem zavar*na meg azért , mert amúgy se tud mindig együtt lenni, Azariaval, így természetes hogy kihasználja az alkalmat főleg amikor adott is.*
-Ó mit értesz az alatt hogy jó fiú? Szerintem rossz nem is lehetek*vigyorodik el, majd amikor útra kelnek, válaszol is persze a kérdésre, de egyet tud. Tényleg nem találkoztak mostanában, és a fiú is bánja csak úgy mint a lány, de talán valamikor kijár már az a szabadság*
-Főként tanultam..... és előkészítettem az évvégi vizsga anyagot, párszor nekem se árt megcsinálnom, hogy tudjam mire számíthatunk majd, na meg nem lesz veszélytelen *húzza kicsit el a száját, de hát ilyen, amikor az ember veszélyes jelekkel dolgozik, és összhangba hozza őket*
-De nyugi...... nem fog történni semmi baj, és már van ötletem hogy ünnepeljük meg a vizsgádat majd*villant egy titokzatos mosolyt, hiszen azért szokott ő tervezgetni, bár így szülők nélkül nehéz, de azért távoli családtagok valamennyire támogatják a fiút, na meg feltalálja magát*
-És te? Mivel töltötted el a szabad idődet? Amúgy hiányoztál*teszi hozzá az utolsó szót egy sokkal lágyabb mosollyal, bizony lehet ritkán mondja ki fennhangon, de nem szégyenli*

\\Fagy\\

Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Alagsori folyosó - Page 5 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 31
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-03, 3:14 pm

//olvad//


*A meglepetéses érkezés után lassan megfordul a lány, majd észreveszi a kicsi, de még is szembetűnő változást kedvesén, amely tetszik neki, ez látszik is rajta. *
- Ez így tényleg tetszik és igazad van, így is elég színes egyéniség vagy, legalábbis a belsődet nézve. *mosolyodik el, majd pár kedves simítás után ajkuk találkozik és egy hosszú csókban olvadnak össze. Azaria nagyon szerencsés, legalábbis így érzi magát, hiszen Varg jó srác, mindenkivel kedves és barátságos, mindenki szereti, a lány pedig nem ilyen, bár igyekszik ő is barátkozni, csak ez egy picit nehezére esik még mindig. De a lényeg, hogy Varg őt választotta, így az élete tényleg rendben van és boldognak is érzi magát. Na de a csók után kezeik is elválnak és a leányzó már közli is a nagy hírt, hogy a konyhába tart.*
- Te sose zavarsz, tudhatnád már. *dönti kissé oldalra a fejét, majd ez után ha minden igaz, meg is indulnak a konyha irányába, ahol ha minden jól megy, hosszabb időt fognak végre ismét együtt tölteni és még jól is laknak.*
- Igaz, te sose vagy rossz. *visszagondol arra az éjszakára, amikor olyan sokat ittak, hiszen Vargot fel kellett vidítani és a srác ki is zökkent a depressziós állapotból, de a lányka túl sokat ivott. Akkor nem használta ki kedvese a helyzetet, tehát tényleg mindig, minden esetben jó fiúnak mondható ez a srác. Na de egy kis érdeklődés is elhangzik az exortusos lánytól és ahogy hallja, Varg ismét a jelmágiával volt elfoglalva, ahogy szinte mindig.*
- Kíváncsi leszek a vizsgára. *mondja picit elgondolkodva, majd amikor az ünneplés kerül szóba, szemei kíváncsian megcsillannak.*
- Nocsak és még is hogy? Amúgy közös ünneplés lesz, hiszen jelmágián kívül neked is muszáj lesz mindenből vizsgáznod. *ölt nyelvet, hogy azért ne örüljön a fiú, nem eszik ilyen forrón azt a bizonyos kását.*
- Házikat írtam, tanultam és mászkáltam. Semmi extra dolgot nem csináltam. *von vállat és a hiányozásos résznél kissé elpirul.*
- Te is nekem... nagyon. De tudom, hogy sok dolgod van, már megszoktam és én így is imádlak. *dől neki picit a fiúnak, majd ez után már a konyha ajtaja felé nyúl, melyet kinyit és be is sétál.*
- Na, mit kérsz ebédre? Azért ne olyat mondj, amit három óra elkészíteni, mert éhen halok. *mondja jókedvűen és már beljebb is lépked, kissé eltávolodva a másiktól és kíváncsian várva a rendelést.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


Alagsori folyosó - Page 5 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-17, 9:20 pm

*Itt minden olyan egyhangú és unalmas. Nem érzi úgy, hogy itt lenne a helye, ő ennél sokkal többre rendeltetett. Most is kissé undorodva sétál végig az alagsor hosszú folyosóján, meg sem állva a különböző ajtóknál, illetve festményeknél, sőt, még egy pillantásra se méltatja őket. Inkább csak összébb húzza magán elegáns, fekete kabátját, mely alatt egy fekete ing bújik meg és fejét is előre fordítja, egy gyorsabb mozdulattal, így a szőke tincsek ismét eltakarják kissé egyik szemét. És hogy erre miért van szükség? Csak ő tudhatja, de talán jobb is ez így, egy ideig legalábbis. Egyébként nadrágja is fekete, ahogy lábain a csizma, melynek eleje éles és ezüstös. Nyakában viszont a szőke hajhoz és a kék szemekhez nem illő ezüst koponya díszeleg, melyből az ember rögtön megállapíthatja, hogy nem egy kedves és barátságos emberrel futott össze, hanem egy olyannal, akiről nem lehet pontosan tudni, hogy ki is valójában. Ez valóban így van, talán még a fiú se biztos benne, hogy ki ő és abba se, hogy mi dolga van itt. A mai napig nem érti, hogy miért is kellett pont ebbe az iskolába jönnie. Oké, jobban járt itt, mint a Beuxbatos-ba vagy a Roxfortba, esetleg valamelyik alja iskolában, amelyeket inkább nem nevezünk nevén, de akkor is. Nem tetszik neki, nem akar beletörődni abba, hogy itt fog lehúzni három évet és hogy mindezt a drágalátos szüleinek köszönheti.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-17, 9:30 pm

* Miután Tory-tól elválik szép lassan lesétál a lépcsősorokon, egészen az alagsorig, hol is tudatos léptekkel igyekszik egy ajtó felé. Bizony most célja is van, úgy döntött lefekvés előtt kicsit megmozgatja még csontjait, így a korcsolyapálya felé igyekszik. A félhomály és az embertelen körülmény már nem igen hatja meg, akár csak a szakadt festmények, melyek egykoron fényes pompájukban díszelegtek. Menet közben egy alak tart vele szembe, öltözete teljesen beleillik a fényviszonyokba, csupán az árulkodó szőke tincsek végett fedezi fel. Igen erős késztetést érez ahhoz, hogy megszólítsa, de amint közelebb ér hozzá elbizonytalanodik, nem valami bizalomgerjesztő külsejű ez a fiú. Hosszasan végignéz rajta ahogy egyre közelebb ér, majd csipp-csupp mégis csak ráköszön.*
- Hello!* picit lassít is s ha a másik is így tesz, akkor meg is áll.*
- Talán keresel valamit? Segíthetek ha gondolod...* teszi zsebre kezeit s kicsit fel is húzza a vállát, igaz már nem Sentinel, de azért a segítőszándék az megvan benne. Pillantása lesiklik a koponyára majd ismét a vakítóan kék szemekbe néz, nem akarja megbámulni, de hát ez van. Most.*
Vissza az elejére Go down
Noah Cromwell
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Noah Cromwell


Alagsori folyosó - Page 5 Csatamagus
Hozzászólások száma : 229
Csatlakozás : 2010. Aug. 16.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime2010-08-17, 9:42 pm

*Teljes nyugalomban sétál a hosszú folyosón, viszont ami furcsa lehet, hogy léptei nem sima lépések, hanem valami néha halkan kopog a padlón. Ez a valami viszont nem más, mint egy hosszú, fekete varázslóbot, melynek végén egy kobra feje található. A fiú ezzel együtt szokott közlekedni, hiszen nem szívleli a varázsvesszőt, így ő megmaradt családja szokásánál, mi szerint bottal varázsoljon. Na de nem marad sokáig üres ez a folyosó, hiszen Kevinnel szemben megjelenik egy lány is. A fiú éppen hogy egy pillanatra figyel fel rá, amíg megállapítja, hogy egy diák, de ahogy egyre csökken közöttük a távolság, érzékeli, hogy a másik szemei felmérik, így magában kissé elmosolyodik és ez a mosoly lassan, nagyon lassan megjelenik arcán is. Már szinte előre tudja, hogy meg fogják szólítani, így lassít és ahogy meghallja azt a bizonyos "Hellot"-t, már meg is áll és a lányra emeli szép, kék szemeit. Nem nézi meg, nem érdekli, csupán csak az arcát futja át.*
- Estét! *hangja hűvös és nem valami bizalomgerjesztő, ahogy végül a bot is koppan a padlón... ismét. A lány a segítségét ajánlja, de a fiú erre kissé félrebillenti fejét.*
- Miből gondolod, hogy segítségre szorulok? Nem sétálhatok a folyosón csak úgy, minden cél nélkül? *szavai bár nem ellenségesek, még is furcsán negatívan csenghetnek. Még pár másodpercig vár, majd végül ajka ismét kissé gonosz mosolyra húzódik, mi közben picit lehajtja fejét is és megrázza azt, nagyon lassan.*
- Nem mondták még, hogy nem illik így megbámulni valakit? Viselkedni azért megtaníthattak volna a szüleid. *mondja végül és fejét ismét felemeli, hogy a kékségeket a lány barna íriszeibe fúrhassa.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori folyosó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori folyosó
Vissza az elejére 
5 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: