Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Belső kert - Page 15 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Belső kert - Page 15 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Belső kert - Page 15 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Belső kert - Page 15 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Belső kert - Page 15 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Belső kert

Go down 
+62
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Josephine Moore
Cornelia Brown
Zaine Warhurst
Aristarkh Y. Zhukov
Naomi Teigneux
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Sideris Valbraith
Ashi Angel
Athalie Rapace
Dareia Yrjanfrost
Electra Richter
Gabriel Perez
Brian Valentine
Patrick Davis
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Thomas Gledhill
Élias Adachi
Brianne Layton
Alinox Ingren
Sophia Lerenz
Corina Watson
Fekete Ambrus
Serafina Damiana
Varg Yrjanfrost
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Lucas Doroven
Nil Moriarty
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Zoé Calylas
Mona Braxton
Zoey Fleming
Nathaniel Cornwlade
Axel Knoxville
Meriel Scott
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Aysha Darkblood
Marcus Mccannt
Hecate Lunadea
Vladislav Kerensky
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Dimitrij Volodya
Octavia Blackwood
Diana Gray
Troy Clayton
Jasmine Miels
Connor Diamond
Illya Imbecairwen
Iantha Reaver
Scott Renfield
Miroslav Volodya
Jane Swan
Lucius Benedict Fenris
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next
SzerzőÜzenet
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Belső kert - Page 15 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-23, 10:28 pm

*Louis-t követve hamarosan a Belső kert füves talaján sétálgatok, majd famulusomnak hála rálelek Elisa-ra, aki az egyik padon ücsörög, és mikor odatelepszem mellé, és átkarolva magamhoz húznám, egy meglepő reakciót tapasztalok tőle. Felpattan mellőlem, mintha menekülne a csók elől, és ez természetesen megdöbbent. Arcomon is értetlen kifejezés látható minden bizonnyal, és nem is vagyok rest erre rákérdezni.*
- Mi a baj Elisa? *kérdezem tőle, mert arcát látva nincs minden rendben. Többféle érzelem is átfut pillanatok alatt a leányzó arcán, mit nem igazán tudok hova tenni egyelőre. Talán talált valaki mást, mialatt nem találkoztunk? Azért húzódott el tőlem? De akkor miért mondta volna, hogy hiányoztam neki? Teljesen értetlen vagyok, és ez meg is látszik rajtam. *
- Nem, minden a szokásos volt, viszont tőled az igazat szeretném hallani. *mondom komoly hangon. Szeretem ezt a lányt, és épp ezért elvárnám, hogy megtudjam, miért is viselkedik így.*
- Nem szeretném, ha a kapcsolatunk hazugságokra épülne... szóval... miért viselkedsz ilyen furcsán? Nem szoktad elutasítani, ha közeledek feléd, de az előbb mégis felpattantál a padról, mintha valaki megszúrt volna... *vázolom fel neki a helyzetet, és remélem, megtudom az okot, kapok valami magyarázatot.*
- Találkoztál valakivel, aki jobb, mint én? *teszem fel a számomra kissé fájó kérdést, és kicsit félek a választól, de tudni szeretném. Legszívesebben közelebb csúsznék hozzá a padon, elvégre újra leült, bár távolságtartó, de erőt veszek magamon, és maradok a helyemen, tekintetemet az övébe fúrva, és várok valamiféle választ.*

Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-23, 10:51 pm

*Csendes magányának a srác érkezése vet véget, akit egyszerre szeretett volna látni és elkerülni az utóbbi időben. Legszívesebben belebújna a másik ölelésébe, ehelyett azonban olyan gyorsan pattan fel, ahogy csak tud. Látja a meglepődést és az értetetlenséget a fiú arcán, mire összeszorul a szíve. Meg tudja őt érteni, hiszen eddig egyszer se húzódott el, s mostani viselkedése teljesen abszurd lehet.*
- Ez...ez egy hosszú történet.*motyogja maga elé. Nem mer, nem akar felnézni. Nem akarja a srácot látni, mert ha ezt teszi oda akar menni, hogy az ölébe bújjon és némán kisírjon magából mindent. De pont ez az, amit nem tehet meg.*
- Nem tudom, hogy mondhatnám el.*emeli meg a fejét, tekintetével valamiféle segítség után kutatva, de semmit sem talál. Patrick következő szavaira viszont keze ökölbe szorul, s a megszúrni szó hallatán furcsa, zokogásszerű hangot ad ki. Bár nem sír, még nem.*
- Dehogy, mégis, hogy gondolhatsz ilyesmit.*kapja fel a fejét, enyhét elvörösödve a dühtől, ami már a puszta feltételezés miatt is elönti. Nem talált mást, most ez a fiú az első, mindegy kivel fut össze.* - Te..te vagy az egyetlen, akit szeretek. És nem akarlak bántani.*hajtja le a fejét ismét, mivel nem bírja tovább a szemkontaktust. Időközben vállai is megremegnek, ami a kezdődő sírhatnék félreérthetetlen jele.*
- Maradj ott.*sikkant fel, mikor feltűnik neki a közeledési szándék, s megkönnyebbülten sóhajt, amint a srác meggondolja magát.* - Ha...ha a közelembe jössz, akkor olyasmit tehetek, amivel fájdalmat okozok neked.*néz a szép barna szemekbe, enyhén szipogva. Közben pedig kihúzódik a pad legszélére, hogy bármikor felpattanhasson.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Belső kert - Page 15 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-23, 11:09 pm

*Bár eleinte megörülök, hogy találkozom Elisa-val, azonban ez a találkozó érdekes fordulatot vesz, mire egyáltalán nem számítottam.*
- Én ráérek... *mosolyodok el halványan, de aztán ez el is tűnik, mert úgy látszik, a helyzet tényleg komoly. Arra kérem, hogy mondja el az igazságot, de kétségbeesettnek látszik, mi miatt sajnálom, de tudni akarom, mi folyik itt. Dühösnek látszik, mikor rákérdezek, hogy esetleg egy másik srác van-e a dologban.*
- Hát tudod, mikor az ember azt veszi észre, hogy a barátnője mintha megégették volna felpattan a padról, mikor az meg akarja csókolni, egyértelmű, hogy eszébe fog jutni az, hogy esetleg már nem kell a lánynak... *mondom kicsit idegesen, de nem vagyok mérges a lányra, hanem ez az egész helyzet az, ami bosszant. Elisa már a sírás szélén áll, és tényleg megölelném, de az talán nem lenne jó. A közeledős szavak hallatán ismét értetlen kifejezés ül az arcomra, és nem hagyom ennyiben a dolgot.*
- Elisa, már az is fáj, hogy nem vagy őszinte velem... Én nem hazudok neked, te meg itt titkolózol... szerinted ez hogy esik nekem? *kérdezem, és talán nyálasan hangzik mindez, de hát istenem, nekünk fiúknak is vannak érzelmeink, és nem mindig vagyunk azok a kemény macsók, mint aminek az idő nagy részében mutatjuk magunkat.*
- Elisa, kérlek mondd el, mi ez az egész... *kérem a szipogó lányt, kit rossz így látni. Ha tetszik neki, ha nem, elkezdek közelíteni felé, közelebb húzódok a padon, és ha felpattanna, akkor én is felállnék. Ki szeretném deríteni az igazat, mert fontos nekem a lány, és ha nem róla lenne szó, talán hagynám az egészet és most elsétálnék.*

Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-23, 11:31 pm

*Normális helyzetben oda meg vissza lenne a ténytől, hogy láthatja a másikat, de ezúttal nem tud örülni neki. Ráadásul a egész kezd egyre rosszabb lenni, főleg miután Patrick azt feltételezi, hogy esetleg talált valaki mást.*
- Nem! Ne is gondolj erre, egyáltalán nem ez az oka.*rázza meg a fejét hevesen, minek következtében pattogó tincsei kis híján kiverik a szemét. Időközben pedig egyre közelebb jut ahhoz, hogy itt helyben elbőgje magát, de egyelőre még visszatartja.*
- Hiába mondom el az igazat, az nem változtat semmin. A fenébe Noellel! Mért kell ilyenekkel szórakoznia?*pattan fel háborogva, s utolsó szavainál kezével teljes erőből a pad támlájára vág. A mozdulat hatására az ökle szépen fájdogálni is kezd, de nem érdekli.*
- Ne csináld.*suttogja a közeledést látva, de nem áll fel. Már nincs ereje menekülni, ami azt is jelenti, hogy eldönti, elmondja az egészet. Aztán majd lesz, ami lesz.*
- Régebben volt egy vámpír, aki kicsit mintha más lett volna, mint a többi, én pedig megkedveltem. Többször is találkoztunk, s akkoriban úgy éreztem szeretem, de mint kiderült mindez csupán illúzió volt.*kezd bele a történetbe végül. Talán ha elmondja a srác megérti távolságtartásának okát, s ha nem undorodik meg tőle végérvényesen, akkor esetleg együtt kitalálhatnak majd valamit.*
- Mikor visszajöttem a suliba, újra látni akartam őt, de akkortájt találkoztam veled először és azt hiszem megértettem, mit jelent tényleg akarni valakit. De néhány napja összefutottam vele a parkban és rájött arra, hogy együtt vagyunk.*itt megrezdül az emlék hatására. A vámpír pontosan ekkor vadult be és kezdett neki a képtelen parancsait mondogatni.*
- Nem tudom miért, de emiatt dühös lett és azt akarja, hogy megöljelek.*az utolsó szót újra leszegett fejjel, egész halkan mondja. Ez az egész, így kimondva még rosszabbul hangzik, mint amilyennek a fejében gondolta eddig.*
- Ezért nem kéne a közelembe jönnöd. Félek, hogy elvesztem az irányítást.*néz a másik szemeibe. Olyan szívesen közelebb csúszna és érintené ajkait a másikéhoz, de nem meri megtenni.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Belső kert - Page 15 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-23, 11:54 pm

*Remélem, sikerül kiszednem Elisa-ból az igazat, hogy miért ilyen távolságtartó velem szemben.*
- Oké, elhiszem, hogy nem egy másik srác van a dologban. *mondom őszintén, mert látva a lányt, látszik rajta, hogy valami másról van szó. Amikor felkerül a szó valamilyen Noelre, akkor újra kétkedni kezdek, ettől függetlenül közeledni kezdek a lány felé, ki ekkor belekezd a mesélésbe, én pedig nyugton maradok, és végighallgatom a sztoriját. Nem szólok közbe, de arcomról le lehet olvasni a döbbenetet. Azt hallottam, hogy vannak vámpírok a suli környékén, de ez így durva, hogy mire nem képesek.*
- Meg kell, hogy ölj?... Ez olyan, mint valami rossz akciófilm... *mondom, de nem csúszok hátrébb, maradok a helyemen.*
- Mit mondott pontosan? Nem emlékszel? Hátha tudunk találni valami kiskaput... *mondom bizakodva.*
- Nem szeretnék emiatt távol lenni tőled, mert szeretlek. *az utolsó szót hangsúlyosan mondom, talán nem mondtam még ki hangosan, de igen, úgy érzem, szerelmes vagyok Elisa-ba, épp ezért jött rosszkor Noel kis akciója, no nem mintha ez ilyen szituáció jöhetne jókor. Nem tudom, mit tehetnénk, meghalni természetesen nem szeretnék, viszont közel szeretnék lenni a lányhoz, ami azonban a jelek szerint az első verziót jelentené... Ördögi kör ez, miből talán nincs kiút...*
- De utálom most ezt a féreg Noel-t... *dörmögöm dühösen magam elé, és utálom ezt a helyzetet, látva Elisa tanácstalanságát és szomorúságát, és ugyanezt a tanácstalanságot érzem én is.*
~Bárcsak lenne valami mód, hogy kicselezzük annak a rohadék vámpírnak a parancsát...~ *sóhajtok magamban, miközben famulusomra tekintek, aki némán fekszik kicsit távolabb tőlünk, de minket figyelve.*

Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-24, 12:19 am

*Nem szeretné elmondani a teljes történetet, mert fél a reakciótól, nem tudja, hogy mire számítson. Patrick eleinte másik fickót sejt a dolog hátterében, amiről természetesen szó sincs, legalábbis nem ilyen formában. Így Elisa igazán megnyugszik, mikor hallja a szavakat. De a titkolózásból és menekülésből elege van, szóval mesélni kezd. Nem hallgat el semmit, mindent elmond, amire emlékszik, majd csendben ülve várja, hogy a srác miként reagál.*
- Nekem mondod.*sóhajt elkeseredetten, ugyanakkor boldog, mert a fiú nem mozdul arrébb a közeléből és nem is úgy fest, mint aki a közeljövőben el szeretne rohanni.*
- Ezt nem lehet elfelejteni. Minden szavára pontosan emlékszek, vagy legalábbis majdnem.*kicsit elgondolkozik, mielőtt újra belekezdeni.* - Ha legközelebb találkozol vele lesz nálad egy méretes kés is és szépen hasba szúrod vele. Vagyis jobban szeretném, ha szerelmes csók helyett egy kést kapna. Azt hiszem ezt mondta.*fejezi be és teljesen tanácstalanul tördeli a kezét. A következő szavak hallatán viszont felkapja a fejét és fülig vörösödik. Most mondta ki a másik először, s ez egy jobb helyzetben hatalmas boldogsággal töltené el, na persze így is örül neki, de azért nem ugyanaz.*
- Én....én is szeretlek.*pillant fel, s mint a mai nap során olyan sokszor legszívesebben most is a fiú karjai közé vetné magát.*
- Mégis mihez kezdünk most?*tekintetét kétségbeesetten fordítja egyik jelenlévőtől a másikig, s az ötlet végül a leglehetetlenebb helyről érkezik.*
- Ha megteszed, amire Noel kér, akkor nem lesz több probléma.*szólal meg Ulix miközben Patrick vállára száll. Ezúttal direkt választja a fiút, mivel sejti, hogy fájdalmas fejbevágást kapna, ha a lány közelébe telepedne le.*
- Senki nem mondta, hogy végezz vele. Szóval, ha jól csinálod és a megfelelő helyre szúrsz, utána pedig meggyógyítod, akkor nem lesz semmi probléma.*tanácsolja a madár és közben hősiesen állja a dühös pillantást Elisa felől, aki legszívesebben megkopasztaná a tollast.*
- Ne beszélj összevissza. Biztos van más megoldás.*esze ágában sincs megtenni, még véletlenül se.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Belső kert - Page 15 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-24, 12:33 am

*Megkönnyebbülést érzek, mikor Elisa elárulja, nincs másik fiú, más miatt távolságtartó. A vámpíros sztori hallatán ledöbbenek, de eszem ágában sincs elrohanni, valami megoldást akarok erre találni. Számon kicsúszik időközben egy vallomás, amit eddig nem mondtam még Elisa-nak, és talán nem ez a legmegfelelőbb szituáció erre, de mégis úgy éreztem, jó, ha ezzel az inflatusos leányzó tisztában van. Elmosolyodom halványan, mikor Elisa-tól is meghallom ugyanazt, ugyanakkor szinte fizikailag fáj, hogy nem csókolhatom meg. Arra kérem, szóról szóra emlékezzen vissza, mit mondott neki Noel azon a bizonyos napon, és ő ezt meg is teszi, és megosztja velem.*
- Hmm... ravasz az biztos... elvárja, hogy szenvedj, vagyis szenvedjünk a csók hiánya miatt, vagy annak következménye miatt... *agyafúrt parancs, az tény.*
- Nem tudom, mit csináljunk, gondolkodok... *mondom, és kezemmel megtámasztom a fejem, könyökömet pedig a térdeimre rakom, így agyalva. Nemsokára Ulix szólal meg, mire én felemelem a fejem, mert akár be is válhat, amit mond.*
- Szerintem Ulixnak igaza van. Ha nem azt a parancsot adta, hogy ölj meg, csak hogy szúrj hasba, akkor azt tényleg túlélhetem... *milyen jó, hogy ilyen okos famulusa van Elisa-nak.*
- Nincs más megoldás, Elisa... belém kell szúrnod azt a kést. *bökök fejemmel a fegyvere felé, amit időközben azért kiszúrtam.*
- Bízom benned, képes vagy megcsinálni! *mondom biztató tekintettel, miközben én mindenre elszánt lettem. Nem szeretnék úgy élni tovább, hogy nem találkozom, nem érintkezem Elisa-val, viszont ő úgy tűnik, nagyon viszolyog a rá háruló feladattól. Nem mondok semmit, a meglepetés erejét használom ki. Egy másodperc töredéke alatt közelebb csusszanok a lányhoz, magamhoz húzom, és ajkaimat az övére tapasztom. Sejtem, mi fog következni, Elisa valószínűleg önkéntelenül is le fog szúrni, így behunyom a szemem, és várok. Elhúzódni nem nagyon tud, muszáj megtennie.*

Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-24, 12:57 am

*Végül elmeséli a történetet, az okát annak, hogy mért is ilyen távolságtartó. A vallomás nagyon boldoggá teszi, az érzést viszont beárnyékolja a tény, hogy amíg a parancs életben van, nem közeledhet a másikhoz, nem csókolhatja vagy ölelheti meg. S ez bizony rossz érzés, nagyon is az.*
- Igen az, de nem segít rajtunk, ha elismerjük.*motyogja és legszívesebben kitekerné az említett agyafúrt egyén nyakát. A kérdésére kapott válasz hallatán csak bólint és lábait felhúzva összekuporodik a padon és ő is a gondolataiba mélyed. Ulix szavaira viszont felkapja a fejét, s bár legbelül érzi, hogy nincs más megoldás, de egyáltalán nem akarja megtenni. Nem és nem.*
- De nem lehetsz benne biztos, kell lennie más megoldásnak. Biztos, hogy van.*bizonygatja rémülten, miközben fejét újra és újra megrázza tiltakozása jeléül.*
- Nem akarom megtenni, nem vagyok rá képes.*kúszik kicsivel arrébb, de azért továbbra is a padon ül, keze közben rátalál a késre is, amit a lehető legmesszebb szándékozik hajítani, de már nincs ideje rá. A fiú tette hirtelen éri, annyira hogy pár másodpercig moccanni se bír. Aztán szemei elkerekednek, ahogy úgy érzi, hallja a parancsot valahonnan a közelből. Jobb kezével a fegyverhez nyúl, majd azt előre rántva a fiú hasába mártja a kést és ugyanazzal a mozdulattal ki is szedi onnan. S ez az a pillanat, mikor magához tér. Könnyes szemmel mozdul a feltehetően eldőlő barátja után, hogy elkaphassa. Majd amint ezzel megvan mellé térdel, s kezét a seb fölé tartva koncentrál.*
- Gyógyulj meg, könyörgöm.*motyogja és most már tényleg sír, könnyei megállíthatatlanul záporoznak, de a gyógyítást nem hagyja abba, s bár továbbra is erősen koncentrál, de kissé megnyugszik, mikor érzi a meleget a kezénél, ami jelzi a magnetizáció talán használ valamit.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Belső kert - Page 15 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-24, 1:15 am

*Na erre nem számítottam, hogy egy vámpír parancsa miatt nem akar a közelembe jönni Elisa, de meg is értem távolságtartásának érzelmi okait. Mindketten gondolkozni kezdünk, mit is tehetnénk, majd Ulixnak támad egy ötlete, mi az egyetlen megodásnak tűnik, vagyis, hogy a lánynak ténylegesen le kell szúrnia engem, aztán pedig meg kell próbálnia meggyógyítani. Bíztatom, hogy képes rá, és bízom is benne, de ő igen csak ellenkezik, mire én számítottam is, de én most bátor leszek, talán vakmerő is, így mielőtt meggondolhatnám magam, megcsókolom Elisa-t, ezzel elindítva a láncreakciót. Szememet lehunyva várom a szúrást, és hamarosan meg is érzem az éles fájdalmat a hasamba, hova a penge befúródott. Eszméletlenül fáj, meg is szédülök, és mikor lenézek, látom a folyó vért, mi a szúrt sebből távozik. Érzem, hogy gyengülök, és emiatt már dőlök is le a padról, de nem koppanok nagyot, hála Elisa-nak. Igyekszem eszméletemnél maradni, és erősnek lenni. Látásom azonban elhomályosul, de érzem, ahogy Elisa könnyei rám potyognak, és halványan hallom szavait, valamint Louis nyüszögését is mellettem. Ezek adnak erőt, hogy újra kinyissam a szemem, amit egy perce hunytam le körülbelül. Érzem, hogy gyógyul valamelyest a seb, de nem lesz elég szerintem a magnetizáció, ám annyira elkezdett összeforrni a seb, hogy a gyógyítóig eljussunk.*
- Kísérj el a gyógyítóhoz. *suttogom a szavakat, mert hangosabb beszédre nem futja, és remélem, Elisa meghallja. Elkezdek feltápászkodni, ami fájdalommal jár, így számat összeszorítom, de szisszenések elhagyják számat. Remélhetőleg Elisa segíteni fog, és miközben én kezemet a sebre szorítom, ami még mindig vérzik valamennyire, elindulok kifelé. Végtelen hosszúnak tűnik az út a gyógyítóig, ám ott mikor belépünk, azonnal a segítségünkre siet a gyógyító még ezen a kései órán is. Az egyik ágyra fekszem, kapok valami löttyöt, mitől valószínűleg rendbe jövök majd. Amennyiben a lány ott van mellettem, fejemet felé fordítom, és kábán a keze után kutatok, hogy megfogjam azt. Érzem, hogy hamarosan elalszom, de valamit még szeretnék mondani Elisa-nak.*
- Büszke vagyok rád, hogy megtetted, hangozzon ez bármennyire is hülyén... Tudnod kell, hogy nem haragszom rád, mielőtt ezt feltételeznéd... Szeretlek! *mondom kissé erőtlenül a szavakat, de talán megérti. A következő pillanatban elnyom az álom, és remélem, mire felébredek, a seb eltűnik. Nem így terveztem a mai napomat, hogy az éjszakát a gyengélkedőn töltöm, de hát nem is én lennék, ha minden mindig normális lenne.*

Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-02-24, 1:37 am

*Famulusa ötlete talán az egyetlen megoldás, ettől függetlenűl a legkevésbé sem ért vele egyet. De hiába tiltakozik, végül elcsattan a csók, ami elől egész eddig sikeresen kitért. Ugyanakkor bármennyire is ellenkezik, a srác a cselekedetével meglepi, ráadásul erősebb is nála, így arrébb lökni sincs lehetősége. Főleg, hogy a parancs életbe lép, így teljesen magán kívül veszi kezébe a kést és ejt egy csúnya sebet Patrick hasán. Abban a pillanatban tér magához, hogy a meleg, vörös folyadék a kezére is ráfolyik, aminek hatására újabb rémülethullám fogja el. Lélekjelenléte viszont még megmarad, így kapja el a dőlő testet és fekteti le óvatosan, majd hozzá is kezd a gyógyításhoz. Megtesz mindent, ami tőle telik, de ez csupán arra elég, hogy eljussanak a gyengélkedőre.*
- Várj segítek!*nyúl utána, mikor látható fájdalmakkal küszködve megpróbál felállni. A srác egyik karját a vállára emeli, míg ő maga a derekát igyekszik megfogni, ügyelve arra, hogy a sebtől jó messze tegye ezt. Ahogy megérkeznek a célhoz elengedi és kissé arrébb húzódik, hogy helyet adjon a gyógyítónak.*
- Itt vagyok.*lép közelebb megfogva a tapogatózó kezet és óvatosan meg is szorítja. A sírása még mindig nem szűnt meg, bár már csak némán csorognak le a könnyek az arcán.*
- Pedig minden jogod meglenne hozzá.*sóhajtja, majd ajkát apró mosolyra húzza.*- Ahogy én is téged.*engedi el a kezet az utolsó szó hallatán és óvatosan kisimít néhány tincset Patrick arcából.*
- Mennünk kéne.*szólal meg tollas, aki egészen eddig csendben figyelte az eseményeket, de most úgy érzi, ideje ismét közbe szólnia. A lány persze tiltakozna, de pár perc múlva a gyógyító is jelzi, hogy ideje menni.*
- Bocsáss meg.*lehel apró csókot a fiú homlokára, majd sarkon fordul és továbbra is könnyezve, sebes léptekkel hagyja ott a gyengélkedőt.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-15, 11:39 pm

*Sóhajtva lép ki a házához tartozó folyosóra. Nincs kedve egy helyben ülni, így úgy dönt, hogy megy és sétál egyet. Karak egészen az auláig vele tart, de ott aztán búcsút mondanak egymásnak, mivel a kutya vadászni vagy legalábbis kergetőzni indul, a srácnak viszont nincs túl sok hangulata átcsónakázni a szigetre. De nyilván itt sem akar ácsorogni, szóval lefelé veszi az irányt. Nincs konkrét célja, így mikor leér az alagsorra találomra benyit az egyik ajtón, ami egész véletlenségből a Belső kertbe vezet. Nem rémlik neki, hogy járt volna már itt valamikor, de hát ki tudja, megeshet, hogy mégis, csak egyszerűen nem emlékszik rá. Mindenesetre azért belép és érdeklődve szemléli meg az egész csinos környezetet. Egy darabig körbe-körbe sétálgat, de végül lépteit az egyik pad felé irányítja, amire aztán le is huppan. Egy darabig mozdulatlanul ücsörög, teljesen rádőlve a karfára, majd rossz szokásának engedelmeskedve kicsit megemeli hátsóját, hogy a zsebéből kihalászhassa a cigisdobozt, amiből szájába tol egy szálat és gyújtójával működésbe is hozza. A dobozt aztán nem teszi a helyére, inkább csak leejti maga mellé, úgyis szüksége lesz még rá. A srác egyébként sötétszürke farmert visel, azonos színű farmerkabáttal, valamint fekete pólóval. Mindehhez szürke övet és fekete tornacipőt hord, haja pedig lazán összefogva lóg a hátára, két tincset kivéve. Amint sikerül beizzítani a szálat, letüdőz egy adag füstöt, majd továbbra is egészen hátradőlve behunyja a szemét. Természetesen nem alszik, egyszerűen csak pihenget.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-15, 11:56 pm

*Felfedező út, ez a ma esti program, habár még mindig nem rendezte és magyarázta ki a fürdő ajtaját sem, az is igaz mondjuk, hogy nem futott össze senkivel, aki kérte volna magyarázza el. Túlvan már az iskola egy század részének megnézésével, és hat könyv elolvasásával is végzett. Fogalma sincs merre kavarog éppen, és oda, hogyan is jutott, de ez annyira lényegtelen.
Teljesen hangtalan léptekkel halad előre, és lép be az ajtón, remélve, hogy itt is valami üres terem van, ami nem jó semmire sem, így teljes meglepetés számára a látvány. Növények, padok, kavicsos út, aránylag jó levegő, amibe dohányillat keveredik.*
~Ismerős ez a szag.~*Csendben becsukja az ajtót és próbál továbbra sem zajt csapni. Nem célja, hogy az esti sétáin összefusson emberekkel, és esetlegesen bájcsevegjen azokkal. Jobb szeret nem látszódni és megfigyelni, mint feltűnni. Talán ezért sétál főleg este…mármint Eiden, ilyenkor Géb a sok hülyesége miatt annyira fáradt, hogy nem igazán foglalkozik, hova csatangol a teste, csak annyit kér, hogy lehetőleg ágyban ébredjen, és lehetőleg a sajátjában, és ha még az is lehetséges akkor egyedül!
Amikor Briant meglátja, azaz önelégült mosoly terül el az arcán, ami semmi jót nem ígér. Osonást bemutatja, totál hangtalanra véve, szinte lábujjhegyen közlekedik. Úgy két méterre a célszemélytől megáll, körbenéz.*
~Nincs dög, hol hagyta a kutyát? Addig jó.~*Vállvonás majd a maradék két métert is megtette, és nemes egyszerűséggel kivette a fiú szájából a nikotin rudat, és úgy döntött az már az övé, úgyhogy egy mély slukk. A padon átlendül, lábai a padon, hátsója a háttámlán, és úgy mosolyog, bárgyú képpel a fiúra.*
-Szia …Brian? Ugye Brian? A memóriám sajnos nem az igazi. De emlékszem, te vagy aki szétbarmolta a fürdőajtót…Géb takaríthatott utánad. De nyugi, sem átkozni, sem verekedni, sem letámadni nem akarlak most. Ja ezt.*Felmutatja a cigisdobozt.*
-Ezt eltulajdonítom. De megverekedhetünk érte.*Bár őszintén viccesnek találná, egy doboz cigiért verekedni, az már elég ciki egy mágusiskolában. Ruházatát tekintve, fekete nadrág, fekete ing, fekete talár, és ezüst haját összekötötte lófarokba.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 12:20 am

*A mai sétát először az aula bejáratához veszi, hogy kiengedhesse famulusát, aki igazán boldogan veti bele magát az éjszakai életbe, miután a fiú biztosította, hogy nem szükséges a nyomában loholnia, egyedül is nagyon jól meglesz nélküle néhány óráig. Majd folytatja is a mászkát, szigorúan a kastélyon belül maradva, míg végül el nem érkezik a belső kertig. Mivel van egy kis kilóméterhiánya, így egy ideig csak körbe-körbe lépeget, de viszonylag hamar megunja ezt az értelmetlen cselekedetet, s egy cigire rágyújtva leereszkedik egy padra, amin aztán kényelmesen el is dől. Nem kifejezés, hogy meglepődik, mikor a rúd eltűnik ajkai közül. Szeme pillanatok alatt pattan ki, hogy felmérhesse a környezetet.*
- Mit művelsz?*morran, mikor észreveszi a támlán ülő Gébet. Az arckifejezését látva úgy véli, hogy ezúttal a normálisabb, vagyis inkább a kevésbé veszélyes féllel van dolga, de a szavak hallatán ezen reménye megdőlni látszik.*
- Üdv. És igen, Brian.*bólint, gyanakvó pillantásokat lövellve felé. A fürdőajtó hallatán kicsit felszisszen. Az igazság az, hogy egy rövid ideig kutakodott ugyan a beígért manó után, de hamar megunta a dolgot és visszatért a szobába. Aztán meg teljesen ki is ment a fejéből.*
- Te pedig Eiden vagy, ha jól sejtem.*ráncolja össze a homlokát és közben kissé oldalra fordul, majd arrébb csusszan, hogy tökéletesen szemmel tarthassa a másikat. Elővigyázatosság céljából.*
- Nem szándékozok verekedni érte. Invito doboz.*kapja elő pálcáját az említett tárgyra mutatva, s ha ismét kezében van, ami remélhetőleg megtörténik, akkor újabb szálat vesz elő, s megismétli a meggyújtásos műveletet.*
- És mi járatban erre?*érdeklődik, s ha sikerült visszaszerezni a cigisdobozt, akkor kifújja a füst maradékát. Ha pedig nem, akkor a varázslatot ismétli meg.*
- Egyébként pedig, vegyél magadnak, ha annyira kell.*utal a dobozra. Kissé függő, így nem szereti, ha megpiszkálják a nikotin forrását. S míg ezzel van elfoglalva körbepillant a kertben, bár fél szemével továbbra is a közelben ülő srácot lesi, hogy még véletlenül se érje a múltkorihoz hasonló meglepetés.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 12:39 am

-Mit művelsz? Most komolyan az ilyen kérdésektől mászok a falra. Vagy az emberek ostobák, vagy én vagyok túl okos.*Kiszólt az egója. Minden esetre a teljesen kézenfekvő, önmagukat megmagyarázó és válaszadó kérdéseket utálja. A „mit csinálsz” is ilyen, hiszen a másik pontosan látja!.*
-Si, Eiden szolgálatodra. A bugyutább felemet jobban bírod? Ő most alszik. Kicsit holdkorosok vagyunk, de azt hiszem ez a legkisebb gond velünk.*Bájos mosoly, majd el invitózzák a dobozt. Gondolt egy ellenvarázslatra, vagy arra, hogy vissza invitózza de annak annyi értelme lenne, mintha verekednének érte. Kinőtt már ebből az adok-kapok elveszem-visszaveszem-elveszem módiból. Úgyhogy csak megvonja a vállát, ha ez, hát ez, egyet úgyis szerzett.*
-Nyámnyila vagy, mindent a pálcáddal intézel el, ez annyira…gyerekes.*Nem varázslás ellenes, csupán Brian fizikai erőnlétét fikázza. Múltkor is simán le tudta fogni, holott a fiú idősebb nála, és elméletben okosabb és ügyesebb is. Gyakorlatban meg majdnem kiröhögte.*
-Erre? Sétáltam, miért te mi járatban erre fele? Oh, minek vennék, nem vagyok láncdohányos, ha mégis rá akarok gyújtani, akkor szerzek mástól.*Hát nem majd még pénzt is fog ilyen hülyeségekre költeni. Minden esetre a fiú elővigyázatossága egy cseppet mulattatja.*
-Félsz, irtózol tőlem Brian? Csak mert annyira kis elővigyázatos vagy, olyan „látok mindent, egy rossz mozdulat és leszedlek” féle. Olyan…kis cuki, ahogy ennyire félsz, hogy letámadlak, leteperlek és…hasonlók. Bár…*Kissé előre dől, közben a csikket elnyomja a padon. Brian arcához hajol és konkrétan az arcába mosolyog.*
-Nem is annyira alaptalan. Vagy csak tanultál az előző alkalomból? Ennyire rossz lehettem?*Sosem panaszkodtak még rá, bár az is igaz, eddig senkit nem kényszerített még csókra sem. Briant sem érti azóta sem, minek támadta le, biztos a hülye hormonok!*
-Bárhogy is, egy ajtóval jössz nekem. Amúgy hol hagytad a kutyád? Így ki véd meg tőlem?*Önelégült mosoly, mostmár visszatért amúgy előbbi helyére a támlán ücsörgéshez.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 1:09 am

- Arra próbáltam rákérdezni, hogy mégis minek kell kiszedni a számból.*húzza fel a szemöldökét kicsit. Tudja ám, hogy beszóltak neki, de azért nem áll le vitatkozni ilyesmi miatt, van elég gondja enélkül is.*
- Fogalmam sincs. Egyikőtöket se ismerem, így nehéz megállapítani. Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyelőre nem ő a szimpatikusabb.*mit tagadja. Amúgy is elég egyértelmű, hogy biztonságosabbnak érzi a helyzetet, ha épp Géb van elől. Azt pedig, hogy Eidennel szemben milyen érzései vannak, még nem döntötte el. Időközben aztán a dobozát is visszaszerzi.*
- Nem vagyok gyerekes. De ha már varázsló vagyok, akkor mért ne használnám ki.*horkan fel, de azért elteszi a pálcát. Valójában eléggé tönkrement az önbecsülése a legutóbbi alkalommal. Oké, hogy az elmúlt évben nem volt akkora szüksége a fizikai erejére, mint bandatag korában, de nem hitte volna, hogy ennyire elpuhult. Talán újra kéne kezdenie az edzéseket.*
- Ugyancsak sétáltam. Amúgy meg, ha kell szólsz és adok, de ez nálam marad.*teszi le a dobozt a másik oldalra. Igyekszik nem elbambulni, s közben folyamatosan figyelemmel kísérni a másik mozdulatait, lehetőleg anélkül, hogy túl feltűnő lenne, de ahogy a szavakat hallja, rájön, ez nem igen jön össze neki.*
- Egyik sem talált.*húzza össze a szemét. Nem mondhatni, hogy fél, irtózni meg még annyira se irtózik, bár ezt egyelőre nem akarja bevallani magának.*
- Cuki meg még annyira se vagyok.*játszik sértődöttet. Még az életben senki nem nevezte annak, s ezzel tökéletesen meg is volt elégedve. Ahogy a srác közelebb hajol, keze kissé ökölbe szorul, de nem moccan, egy millimétert se. Nem akarja megadni azt az örömöt, hogy elhajol előle.*
- Igen tanultam. A másikat meg nem tudom, épp azzal voltam elfoglalva, hogy leszedjelek magamról.*mondja halkan és fújtat is egy kicsit. Végül aztán úgy dönt megmutatja mennyire nem fél, így visszafordul és felveszi előző testhelyzetét. Vagyis kissé lejjebb csusszan a padon és fejét a támlára hajtja, s kissé oldalra fordítva arcát pillant fel a srácra.*
- A te hibád volt, vagyis inkább a tesódé. De ha annyira ragaszkodsz hozzá megkapod az ajtódat.*horkant fel és ajkára apró mosoly ül ki. Tulajdonképpen szórakoztatja a társalgás, ami miatt kezdi úgy érezni, hogy valami gond van a fejével.*
- A szigeten van, vadászni ment. És ahogy már mondtam, nincs szükségem a védelmére.*küld szúrós pillantást Géb felé, bár ezen kijelentésben már nem bízik annyira. Még egy utolsót szív a szálból, majd maga mellett elnyomja a padon.*
- Na és, történt veled valami érdekes azóta?*érdeklődik. Közben kicsit kutakodik kezeivel, míg végül megleli a dobozt. A szájához emeli, hogy kivegyen belőle egy szálat, de útközben meggondolja magát és inkább visszateszi eredeti helyére.*
- Van valami terved a nap elkövetkezendő részében?*na nem mintha olyan sok idő lenne még hátra a mai napból. S a kérdés is elég érdekesen hangozhat, de most épp azon van, hogy minél többet beszéltesse a srácot. Tulajdonképpen szeretné megismerni, bár ennek okát nem igen tudná megmondani.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 1:33 am

-Mert szeretem más férfiak bacilusait a számba tudni…hülye kérdés volt ismerd be. Mellékesen, mert ilyen kedvem van.*Fintorodik el. Ilyesmire nem lenne kíváncsi. Amúgy kíváncsi természet, de apróságokon ő maga nem szokott fenn akadni. Pl. miért jobb neki egy teljesen jó cigi helyett az amit a másik a szájába tartott már. Egyéni perverzitása az ilyesmi.*
-Pedig Gébben nem sok szimpátiát kiváltó dolog van. Beszari, naiv, gyáva, és gyerekes. Olyan…kis talpnyali.*Ellentétben Eidennel. Aki minden csak nem ez, valahogy képtelen elfogadni, azt hogy Gébnek semmi nemesi tartása nincs, holott a neveltetéséből fakadóan kellene lennie. Ehelyett mindentől fél, menekül, és semmiért nem vállalja a felelősséget.*
-Azért mert ellustulsz, és eltunyulsz. Mindenért egy fadarabot lengetni.*Nem ismerné be, hogy ő erre képtelen. Jelen esetben sajnos a pálca Gébé, Gébhez idomult, és Eiden elütő személyisége pont elég hozzá, hogy ne működjön, ezért nem is próbálkozik a varázslással egyelőre. Szereznie kell egy pálcát, csak anyagilag nincs annyira nagyon elengedve, egyelőre.*
-Abban, ha kérek semmi móka nincsen. Nem akarok függeni a te kedvedtől, hogy adsz-e vagy sem. Egyszerűbb elvenni…*Mindent, és mindenkor. Ezt vallja, ami nem az övé, és kell azt elveszi, nemes egyszerűséggel és roppant mód nem érdekli, ha ez a másik félnek nem tetszik.*
-Dehogynem, cuki vagy. Ha látnád magad tudnád. Azaz arc amit vágsz néha…van benne valami édes.*Cukkolja Briant ez tény és való. Meg, hát ez a véleménye, bár sem az édes, sem a cuki nem annyira szava járása, de jelenleg nem jutott jobb eszébe.*
-Ha akarod megismételhetem lefogás nélkül, és akkor mondhatsz véleményt…valóban a lefogás talán egy kicsit túlzás volt…*Beismeri azt nem kellett volna. Lett volna elég ötlete, hogy vegye rá a dologra a fiút. Csak a gyengélkedő egy kicsit betett neki, és nem gondolkodott teljesen józanul akkor.*
-Én nem hibáztatom őt, biztos ijesztő volt a szituáció, de azért az ajtóért kár. Nincs szükséged védelemre? Itt vagy egy kattanttal egy .*Körbenéz majd vissza a srácra.*
-Üres kertben, én lehet nem lennék olyan nagyon-nagyon nyugodt. Persze esetem egyszerűbb, egy széparcúval vagyok aki nem túl veszélyes, nekem nincs mitől tartanom.*Most lehet egy kicsit beletaposott a másik egójába, de tény, nem tartja ellenfélnek, a kutyájától jobban fél.*
-Nem sok, Géb kiolvasott pár csöpögősen romantikus könyvet, meg császkáltunk. De egyelőre még elég ismeretlen a hely. Tervem?*A fiú felé fordul, eddig ugyanis a plafont bámulta.*
-Abban a kb. egy órában ami hátra van, vagy hajnalig? Nem is tudom, gondoltam lógok veled kettesben egy sötét kertben. Nincs jobb tervem, nem ismerek senkit sem igazán, és te vagy az első akivel már túlestem a „leteperlek, és szétrobbantod az ajtómat” szakaszon.*Vigyorog rá a fiúra. Egyértelmű, hogy nincs terve, azon kívül, hogy Briant ijesztgeti, vagy esetleg letámadja, vagy beszélget vele.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 2:04 am

- Egészségedre.*húzza el a száját. A kérdése pedig valóban nem volt épp a legokosabb, de ezt nem fogja bevallani. Egyébként pedig tényleg nem érti, hogy mért jó az, hogy az összenyálazott és rágott szálát kapja a szájába.*
- Valóban az, a te tökéletes ellentéted. De van benne valami...nem is tudom mi.*gondolkozik el egy kicsit. Eléggé összevissza beszél, de valami miatt kedveli a srácot, de a fene tudja, hogy pontosan miért is.*
- Lehet benne valami. Régebben egyszer se használtam, de mióta idejöttem egyre gyakrabban. Tényleg el fogok puhulni.*sóhajt kicsit, s felemelve egyik karját alaposan megszemléli azt. Nem mondhatni, hogy hízott azóta, hogy itt van, de a kegyetlen vezér tartás, külső és személyiség eltünedezőben van.*
- Valóban egyszerűbb, de nem mindig az a jó megoldás.*hunyja be a szemét egy pillanatra. Ezt most nem feltétlenül a mostani alaklomra érti, de nem fejti ki, hogy pontosan mire is utalgat most.*
- Nem, nem vagyok az.*préseli össze ajkait, s közben a gyerekekre emlékeztető, enyhén sértődött arcot vág. Nagyon reméli egyébként, hogy Géb csak viccelődik és nem gondolja komolyan, hogy illik rá a jelző.*
- Akkor rajta.*ajka gúnyos mosolyra húzódik, pillantása határozott és kihívó. Tulajdonképpen biztos abban, hogy a srác hirtelen elmebaj miatt támadta le, tehát úgy véli nem tenné meg mégegyszer.* - Igen, túlzás.*ért egyet, miközben lecsúszik és kényelmesen elhelyezkedik.*
- Fogalmad sincs róla, ki vagyok.*sziszegi dühösen, nem kicsit esik ám rosszul neki, hogy nem csak, hogy beletapostak az egójába, de még ugrálnak is rajta. Végül érdeklődik is egy kicsit, a választ pedig a plafont szemlélve hallgatja.*
- Ki is nézem belőle.*nevet fel kicsit a könyvek hallatán. Őt személy szerint kirázza a hideg tőlük, de a srácból kinézi.*
- Milyen megtisztelő.*forgatja meg a szemét. Majd fél szemmel felé pillant és sóhajt egyet.*
- Egyébként gyanítom, hogy ha mást tepertél volna le, az nem az ajtót, hanem a fejed robbantotta volna szét.*tulajdonképpen nem érti, hogy ő vajon mért nem ezzel kezdte. Na jó talán mégis, igazából annyira meglepődött a hirtelen váltástól, hogy haragudni is elfelejtett.*
- Amúgy, ha annyira nem kedveled Gabrielt, mért nem te irányítasz?*fordítja felé a fejét. Ő tűnik erősebbnek, tehát nem érti, mért nem vette még át a testet, bár biztosan meg van az oka ennek is.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 2:26 am

-Valami? Hát Valami van benne…hülyeség az nagy adag van benne mondjuk.*Ha már Brian nem tudja megfogalmazni mi van Gébbel. Hülyeség, gyávaság, és Eiden. De a fiú összevissza mondataira nem tud rendesen reagálni, mert nem érti, mit akar a fiú. Azon kívül, hogy Gébet jobban kedveli.*
-Pedig kár lenne érted. A puhányok nem érdekesek.*Nem mert túl egyszerűek, és semmi kihívást nem jelentenek. Az, ha fizikailag is jó erőben lenne a fiú sokat javítana rajta. Már csak azért is, mert akkor holmi elsősök nem tudnák leteperni, és nem kellene ilyesmitől tartani. Bár az is igaz, hogy egy iskolában nem feltétlen az a legfőbb veszélyforrás, hogy a háztársad kikezd veled és lefog.*
-De…dehogynem.*Nem mondja ki megint, hogy cuki, de ez a gyerekes ellenkezés, a „de akkor se vagyok, ne mondjál már ilyet rám” igenis mulatatja, igenis aranyosnak véli a fiút, az akár hiszi ezt akár nem. Azon meg a másik úgysem tud változtatni, hogy mire gondol. Ezt már Nathanielnek is elmondta. A gondolatai az övé, abba senkinek nincsen beleszólása.*
-Naiv vagy…*Ellöki magát a padtól, és szembe áll a sráccal. Nem fogja le, mint kifejtette az túlzás volt múltkor. De, ha már ilyen határozott és kihívó a tekintet, ha már egyszer bíztatják rá…*
-Nem üthetsz meg, mert te mondtad.*Odahajol a fiúhoz és megcsókolja, hosszan, míg levegővel bírja, majd ellép tőle…kezében a cigisdobozzal. A tolvaj fajtáját. Kiszed egy szálat majd rágyújt, és kifújja a füstöt. Nem ül vissza, nem most nem akar leülni, a dobozt amúgy visszadobta a fiú ölébe.*
-Valóban nem tudom ki vagy, de ezen javíthatnánk. Beszélhetnél magadról, ha nem ijesztettelek el.*Kicsit gonoszkás mosoly.*
-Nem valószínű. Kétesélyes, vagy így reagál valaki mint te, és csak a sérülés mértéke változik, vagy őrülten jó éjszakám lett volna. Mindez benne volt a pakliba….de tény, még finomítanom kell az ismerkedős dolgaimon.*Húzza el a száját. Tény és való, eddigi partnerei, nem ellenkeztek, mert rangban feljebb állt. De itt? Itt mindenki valaki, és mind régebb óta van itt, és itt az, hogy Madrid neves családjának sarja vagy, az nem jelent semmit sem.*
-Velem beszélsz, tehát a kérdés ismételten bugyuta. Irányítom, amikor tudom, de nincs elég erőm, hogy végleg én legyek az úr…ezért Brian.*Bájos mosoly. A kérdés logikus de buta. Mert „miért nem te irányítasz” kérdés amikor eleve vele beszél olyan illogikus.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 2:56 am

*A kijelentésre megcsóválja a fejét, de már nem mond semmit. Amúgy se tudja megfogalmazni, hogy mire gondol, össze-vissza beszélni meg nem akar, így inkább csendben marad.*
- A fenébe, nem nekem való ez a kényelmes életmód.*sóhajt egy kicsit. Esze ágában sincs elpuhulni, s ennek nem az az oka, hogy kedveli-e őt avagy sem. De ahhoz, hogy visszatérhessen Amerikába vissza kell szereznie az erejét. Ami pedig a cukiságot illeti kifejezetten zavarja a jelző, de úgy dönt, ezt a versenyt inkább elveszti és a srácra hagyja dolgot. Végül is, még ha el is érné, hogy kimondja nem az, attól még azt gondol, amit akar.*
- Tévedsz.*pillantásával követi a mozdulatot. Ő maga nem moccan, érdeklődve várja a következő lépést, s valóban meglepődik, mikor a másik az ajkaira hajol. De nem húzódik el, inkább belevigyorog a csókba, amit aztán, hirtelen ötlettől vezérelve viszonoz, csak azért is.*
- Kérdezz és válaszolok.*nincs kedve elmesélni az egész élettörténetét, inkább kivesz egy újabb szálat az ölébe dobott dobozból és rágyújt, majd elégedetten kifújva a füstöt ismételten hátradől. Bal lábát átveti a jobbon, úgy, hogy bokája a térdén pihenjen, kezét pedig a feje alá illeszti.*
- Nem csak finomítanod kell rajta.*morran fel. Nem hinné, hogy egy pasi csak úgy összefeküdt volna vele, bár egy csaj esetében már más lenne a helyzet, legalábbis ő így gondolja.*
- Nem így értettem. Arra gondoltam, hogy mért nem nyomod el őt végleg. De így már értem.*emeli meg a fejét kicsit, hogy a srác arcára nézhessen. Elgondolkozva szemléli őt egy darabig, mielőtt ismét visszafordulna a plafon bámulásához.*
- Milyen a családotok?*direkt használ többesszámot. A kérdés egyébként lehet, hogy ostobaságnak tűnik, de jelenleg nem jut eszébe okosabb. Hiába késő van már ahhoz, hogy rendesen használja a fejét, meg amúgy se az a beszédes típus, így nem nagyon tudja mit is kérdezhetne.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 1:28 pm

//olvadás//

-Biztos túl kényelmes itt az élet, majd teszek róla, hogy ne tudj elpuhulni.*Édesen bájos mosoly. Vajon hogy tesz ellene? Vagy folyton piszkálja a másikat, ezzel elérve, hogy járjon kondiba, vagy totális ellenségnek áll be, és harcra kényszeríti a másikat. Bár azért rá kell jönnie Gabriel teste korántsem alkalmas fizikai összetűzésre. Kicsit nyeszlett, fel kell erősítenie, és mivel Géb roppant lusta, persze, hogy Eidenre marad a kondíciójavítás.*
-Én sosem tévedek…*Dehogynem, szokott, de ettől még Brian szerinte roppant naiv. A belemosolygás kicsit ugyan zavarja, de ezvan, a visszacsókolásra nem készült fel, így túlzottan meglepte, annyira, hogy kicsit lefagyott. Nem azért mert ellenére lenne, hanem azért mert Brianből nem néz ki ilyet. Meg miért tette egyáltalán a másik? Fél percig látszik a szemén, amikor már ellépet az a nagy kérdőjel, amit a csók okozott.*
-Kérdezz, válaszolok, ez olyan gyerekes….azt tudom, hogy Amerikából jöttél, hogy valaha jobb kondícióba voltál, és hogy van egy kutyád, meg egy ízléstelen labdád, és előszeretettel dobálózol vele akár a sötétben is. Azt is tudom, hogy másodéves vagy, és azt is, hogy semmi bajod a melegekkel, és sejtem te se vagy teljesen heteró. Akkor nem hagytad volna hogy megcsókoljalak, megint, és nem csókoltál volna vissza. Azt is tudom, hogy elég hangulatingadozó vagy, ami az agresszió és a barátságos, segíteni akarás között mozog, tekintve, hogy sokszor akartál bántani, de sose jött össze. Fene a jó szívedet.*Bájosan elmosolyodik miközben újabb slukk. Senki nem mondhatja, hogy nem figyel, ugyan nem lát és hall mindent ami Gébbel történik, de bizonyos tudásanyag azért átszivárog, és Gébbel ellentétben Eiden képes logikusan gondolkodni, és imád elméleteket gyártani.*
-De nem tudom miért vagy itt, mert sem a mágikus képességeid nem akkorák, hogy egy normál varázslóképzőből ide kellene kerülnöd, se nem tűnsz túl fekete mágusnak. Főleg ezekkel az édes szőke tincsekkel. És fizikailag sem vagy karban, amiből az jön le, hogy roppant ellustultál, tehát bármiért jöttél ide, az vagy nem időszerű, vagy nagyon távoli. Nagy terveid vannak? A világ leigázása, bosszúállás, vagy mi a terved? Persze csak a publikus része érdekel.*Kíváncsi ezt sosem tagadta, és Brianről bármi nagy horderejű dolgot nehéz elképzelnie.*
-Az én ismerkedési dolgaimon, igenis finomítani kell, semmi baj amúgy vele. Nem hiszed el, hogy találtam volna olyan fiút, akivel ezután ott összejöhettem volna egy éjszakára? Nem ismered a képességeimet, ha valamit nagyon-nagyon akarok, elérem. Mondjuk tény és való, hogy kicsit hátrányos dolog, hogy fiút keresek, pláne, hogy nem kapcsolatra.*Tehát nem akar bájologni egy meleg fiúval sem (nem meleggel sem), és nem is akar kapcsolatot. Összvissz testi igényeit óhajtja kielégíteni, se nem többet, se nem kevesebbet. És ahhoz elengedhetetlen a partner, jó esetben.*
-A családunk, olyan átlagos maffia család. Kattant szabályokkal, kattant szülőkkel. Miénk fél Madrid, tehát kellemesen kényelmes élete volt eddig Gébnek, csak hát én azzal nem voltam elégedett, úgyhogy itt vagyunk. Lesz ami lesz, majd csak jutunk valamire. Hátha tanulok valami használhatót, hogy vagy elnyomjam, vagy tovább lépjek, vagy új testet találjak magamnak. Tehát mostmár ismered úgy ahogy, hogy miért is vagyok itt. Amúgy tényleg teljesen átlagos a család, másfél gyerek pont elég nekik, sosem akartak többet, elriasztotta, anyámat a halvaszületés dolog…ami érthető is. Meg hát Géb se teljesen normális és egészséges. Elég ránézni.*Végigmutat magán. Ami szembetűnő, a feltűnő sápadtság, a soványság, és, jelenleg, hogy az arca idősebbnek tűnik 16-nál. Eiden szellemileg, és tudásilag, és tapasztalatilag is koravén…Géb nem, akkor kicsit normálisabb az arc amikor Géb ott van, de Eiden felnőttebb. Feltehetően a tény, hogy halott eléggé más felé vitte az „életét” mint a lökött tesóét.*
-Mit meséljek még a családomról? Kényelmes palotában lakunk, a szabályok szerint egész eddig nem találkoztam, csak a magántanáraimmal, meg a személyzettel, ezt kb. 6 ember ki is meríti. Nincs gondjuk a bi életmódommal, mert nem tudják, hogy egyáltalán bi, vagy akár meleg volnék. Jól tudok partnert választani.*Tekintve, hogy kb. hat ember közül választhatott, és abból csupán kettő volt korának megfelelő, nem nagyon tudott mellé nyúlni.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 2:02 pm

- Nem feltétlenül ragaszkodok hozzá, bár lehet jót tenne, ha találnék valakit, aki miatt érdemesnek érezném a kondizást.*mered maga elé elgondolkozva. Kétség sem fér hozzá, hogy most, hogy nem kell félnie attól, hogy ki látja varázsolni, mindent igyekszik ilyen módon megoldani, ami viszont nem tesz jót neki. Talán tényleg véghez kéne vinnie a tervét, hogy a következő szünetben hazalátogat. A kijelentésre csak elhúzza a száját, fenét nem téved, mindenki téved, ezen nem lehet változtatni. Viszont, ha már váratlan dolgot akar tenni, akkor azt úgy csinálja, hogy a srác mindenképpen meglepődjön. Így belevigyorog a csókba, majd viszonozza is. Természetesen érzi a megdermedést, a csodálkozó tekintet láttán pedig egy roppant elégedett vigyorral dől hátra.*
- Na mi az, csak nem meglepődtél?*emeli meg szemöldökét kissé. Sejtette, hogy nem számít erre, nagyon büszke is magára. Bár az esetleges következményekre szokás szerint nem gondol, nem épp az az előrelátó típus, általában csak a teljesen egyértelmű dolgokat veszi észre.*
- Akkor gyerekes vagyok.*forgatja meg a szemét egy kicsit. Majd csöndben hallgatja végig az elméletet. S bármennyire is furcsának tartja a nagy része bizony igaz is rá. Beleszív a cigibe és bólogat néhányszor, mielőtt megszólalna.*
- Egész jól eltaláltad.*biccent elismerően. Két lehetőség áll fenn, vagy ő nagyon kiismerhető, vagy Eiden jó emberismerő. Bár eddigi tapasztalati szerint inkább a második lehetőség áll fenn, meg hát azért ő maga is jobban örülne ennek, mint annak, hogy minden kiolvasható belőle pár beszélgetés után.*
- Nincsenek nagy terveim, amit akarok az embereim, a bandám és a pozícióm visszaszerzése. Mondjuk nem vesztettem el még őket teljesen, de rezeg a léc. A másikat viszont eltaláltad, bosszúállás. Két embert akartam megölni, de apám halott, vele már nincs sok dolgom. A másik pedig, aki miatt fennáll az esélye, hogy elvesztek mindent, amit hátrahagytam, mikor idejöttem. Vele végezni fogok, amint visszatértem Amerikába. Egyébként semmi világmegváltó nincs a háttérben, személyes indokaim vannak.*beszív egy adag füstöt, majd csinos karikákat eregetve figyeli, ahogy tovaszáll. Közben azért hallja a srác szavait is, annak ellenére, hogy úgy tűnhet, nem igazán koncentrál oda. Néha-néha azért bólogat egyet, hogy mégis jelezzen valahogy. Amint a mese véget ér felpillant és elgondolkozva ráncolja a homlokát.*
- Teljesen normális nemesi család, mi?*dünnyögi leginkább magának, sőt tulajdonképpen teljesen magának beszél. Ö nem igazán ismeri ezt az érzést, pontosabban de, hiszen valamikor ő is ilyenben élt, de az elmúlt évek eseményei elnyomtak mindent, ami valaha kellemesen érintette, s mára már csak a rossz emlékek maradtak meg.*
- Nehéz elképzelni, hogy egyidősek vagytok. Idősebbnek tűnsz, sokkal.*ezt már régebben is észrevette, de most jutott el végleg a tudatáig. Ha nem tudná, hogy csak 16 éves, akkor bizony jóval többnek gondolná.*
- És mi a terved a jövőre nézve? Azon kívül, hogy szeretnél megszabadulni Gabrieltől.*nyomja el a teljesen elszívott szálat, mielőtt még az ujját égetné meg vele. Közben aztán felül valamennyire és egyik talpát a pad szélére támasztja.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 2:26 pm

-Majd megpróbálok annyira az idegeidre menni, hogy megpróbálj megverni…bár azt hiszem egyelőre esélytelen lenne, elfutnék mielőtt megütsz. Vagy átadom Gébnek a helyet, hogy őt püföld…csak vicceltem. Nem szívatom Őt a kelleténél jobban. Nem szokásom elmenekülni a felelősség elől, bármit is híresztel rólam.*Az más persze, hogy takarítani nem fog, mert nem érezte úgy, hogy az ajtó miatta tört be, tehát Gébre hárult, hogy feltakarítsa a romokat és magyarázkodjon.*
-Nem…de, lehet. Kicsit fura vagy. Nem szeretem a váratlan dolgokat, pláne, ha holmi csókért meg kellett küzdenem, és bumm kiderül, hogy szép szóval is elértem volna.*Megnyalja az ajkait, látszik rajta, hogy roppant elégedet t a dologgal, bár csókkal nem igazán lett kevésbé frusztrált, az ahhoz kevés.*
-Bandaháború…mit csinált szerencsétlen apád, hogy meg akartad ölni. És mit csinált a másik? Furák vagytok ti amerikaiak. Nem mintha rajtad kívül ismernék bárkit az óceánon túlról, de na.*Aprócska mosoly, végül is bandaháború náluk is van. Madrid alvilága három családra oszlik, és azok folyamatosan harcolnak egymással. Ezért is kellett eljönnie onnan, mostanában a kattant, gyenge csemetéken volt a sor, hogy likvidálják őket. Ide talán nem mászik el semelyik család.*
-Si, teljesen átlagos nemesi család, a normálist megkérdőjelezem, egyik ősöm sem mozog a reális és normális felfogású emberek halmazában. Mindnek van egy kis agybaja. Volt kitől örökölnöm.*Egy fanyar mosoly. Géb nyámnyila, hülyeségét ráfogja hogy az apjától örökölte, a teljesítményorientáltság, meg anyutól jött, de azt meg Eiden örökölte.*
-Pedig egyidősek vagyunk, azaz nem is Géb két órával öregebb lenne, ha én élnék. De mivel nem élek, így mondjuk, hogy egy korúak lennénk. A családban sok koravén volt, úgy tűnik ilyen génhibákat én örököltem, ami a lelkemre hatott, test híján. Meg hidd el, ha nem sok esélyed van kommunikálni az emberekkel, abba beleőszülsz.*A hajához ér majd egy fintor.*
-Beleezüstöződől, úgyis mondhatnám. Sokat öregít a testen ez a hajszín.*Tudni kell, a kinézetére mind a ketten roppant kényesek. Szeret Eiden jól kinézni, és Géb sem egy olyan ember akit nem érdekel a kinézete.*
-Nem tervezek míg egyik tervem nem valósul meg. Felesleges lenne terveket szőni, míg nem fejezem be az előző tervet. Míg bátyus útban van, addig semmi értelme gondolkodni.*Elnyomja a csikket a padon, majd megáll Brian előtt, a fiú állához ér, és felemeli a fejét, annyira, hogy szemtől szembe kerüljenek. Nyel egyet, majd egy sóhaj.*
-A fene esne a szőke tincseidbe…jobb ha megyek, mielőtt meggondolatlan leszek és olyasmire próbálnálak rávenni amire…*Mély sóhaj, kínlódik, és ezt utálja. A kínt az okozza, hogy sajnos Brian olyan külső adottságokkal bír ami, neki személy szerint bejön(mondjuk kevés dolog nem jön be neki…ez is valami génhiba lehet nála).*
-Megyek…*De még mindig a fiú arcát fogja és még mindig nem mozdult el, majd nyel egyet, és felsóhajt, elereszti a másikat és tesz egy lépést hátra, ami elég arra, hogy felbukjon egy kőbe. Tehát konkrétan elterült a földön.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 3:01 pm

- Akár, hogy is nézzük, eddig jó úton haladsz. Bár utánad futni nem fogok, az Karak dolga.*gúnyos, elégedett mosoly. Famulusa gyors, nagyon is, így nem igazán van olyan ember, aki sikeresen el tudna menekülni előle. Bár az is igaz, hogy nem próbálta ki túl sokszor, de ami késik, az nem múlik.*
- Ó az nem biztos. Szép szó ide vagy oda, nem teszem meg azt, amit nem akarok.*szereti azt hinni, hogy ő irányít, mindenben. Ez eddig tökéletesen bejött, hiszen ott, ahonnan jött féltek tőle, s bármit megtettek volna azért, hogy a kedvében járjanak. Na mármost ez a dolog a suliban megdőlni látszik.*
- Az. Hogy mit? Tönkretette az életem, az egész családomét. Az ostobasága miatt jutottam el oda, ahol most vagyok. Az volt az első dolog, amit megfogadtam, hogy végzek vele, de elkéstem. A börtönőr túl jó munkát végzett.*nem olyan rég kapta a hírt, s még most sem hiszi el teljesen, hogy ebbe belebukott.* - A hátamon lévő forradáson és az áruláson kívül egyelőre semmit. Mondhatni a jobb kezem volt, amíg úgy nem döntött, hogy az én helyem kell neki. Kedveltem őt, de ha én nem ölöm meg, akkor ő végez velem. Ez van, mi már csak ilyen furcsák vagyunk.*utal itt az utolsó mondatra. S nem látszik rajta, de azért fáj neki, ami történt, s nem szívesen harcol olyasvalaki ellen, akit a barátjának gondolt. De az árulás olyasvalami, amit nem tud megbocsátani, soha, senkinek.*
- Érdekes családod van.*jegyzi még meg, ezzel nagyjából lezárva a családos témát. Viszont azon megfigyelését közli, miszerint Eident jóval idősebbnek nézné, ha nem tudná, mennyi valójában.*
- Akkor ezért.*akaratlanul dől előre kissé, s kezét kinyújtva az ujjai közé szorít néhány ezüstös tincset, amit aztán finoman végigperdít rajtuk. Tetszik neki ez a szín, így megbabonázva lesi egy darabig. Aztán mikor megunja ezt, elengedi a szálat és visszadől a helyére.*
- Jogos. Egyszerűbb úgy betartani, amit eltervezel, ha csak kevés cél lebeg a szemed előtt.*nem csak a levegőbe beszél, értetlenül. Ez most tapasztalat, színtiszta tapasztalat. Szemei viszont pillanatok alatt gömbölyödnek kistányér méretűre, mikor megérzi az érintést az állán. De nem ellenkezik, kissé feszülten, de mozdulatlanul figyel.*
- Szóval tetszem neked.*nem kérdés, kijelentés. Amolyan, tudom, hogy jól nézek ki, nem kell emlegetni típusú hangnemmel mondja ki ezt. Természetesen azért esze ágában sincs hagyni magát leteperni, egyelőre legalábbis biztosan. De továbbra se ismeri fel a veszélyt, még akkor se, ha az épp előtte áll, így hergeli, amíg pórul nem jár.*
- Minek?*emeli meg szemöldökét, mint akinek gőze sincs róla, hogy miről beszél a másik, ajkán kaján mosoly játszik. A hanyatt vágódás láttán viszont bele kell harapnia a szájába, hogy ne nevessen fel.*
- Azt hittem, hogy ilyen mutatványt csak Gabrieltől látok.*tápászkodik fel, vidáman csillogó szemekkel, majd közelebb is lép, hogy kissé lehajolva szemügyre vegye a másikat.*
- Megvagy? Na gyere.*nyújtja felé a kezét végül, kis gondolkozás után. Természetesen addig így is marad, míg el nem fogadják a segítségét, avagy el nem utasítják azt.*
- Egyébként, ha már úgyis fetrengsz, mi lenne, ha innánk valamit? Van némi alkoholtartalmú ital a szobámban, lehívhatom ide.*tervezett egy nagyobb ivászatot a napokra, s mivel nem mindig van hangulata megtenni az utat a szigetig, így nem árt, ha kéznél is van néhány üveggel.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 3:24 pm

-Mondom, hogy puhány vagy. A kutyát rám uszítani nem nagy kunszt, de elkapni, az már nagyobb.*Bár ha sejtené, hogy el fog vágódni, akkor lehet nem emelné ki, milyen jól tud futni, de egyelőre nem sejti, hogy a földön fog kikötni, holmi kavicsok miatt.*
-Hát persze, sose tennél meg olyat amit nem akarsz. A szabad akarat is csak illúzió semmi más. Hidd el, mindenkit mindenre rá lehet venni. Csak a kellő rábeszélő erő és tehetség kell hozzá. * Azt ugyan nem állítja, hogy képes ő is bárkit bepalizni, és rávenni bármire, de tény, hogy bizonyos mértékig, már elsajátította ezt a dolgot, és előszeretettel használja is.*
-Roppant kellemetlen lehet, ha az áruló családon belül van, vagy barát. Én sosem árulom el, és szúrom hátba a barátaimat, sőt, meglepődnél Gébet sem. Habár meg akarok tőle szabadulni, de nem feltétlen a halál kimenetelű dologgal. Jobban örülnék alternatív megoldásoknak. Amolyan ő is éljen én is éljek dolog.*Nathaniel elültette ugyanis a magot az agyában. Külön testben élni, a másik halála nélkül. Tökéletes lenne, de egyelőre mint minden más, kivitelezhetetlen.*
-Érdekes, valóban…a buggyant ugyan jobb jelző, de kiegyezek az érdekesben is.*Piszkálják a haját, és ezt próbálja figyelmen kívül hagyni, ami lehetetlen, de próbálkozik. Arra csak bólint, hogy egyszerűbb kis tervektől a nagy felé haladni, és bölcs nem rögtön a világot megváltani.
A fiú mondatára egy sóhaj. Hazudni nem óhajt neki, miért hazudna amúgy is? Sosem hazudott, még akkor sem amikor az érdeke azt kívánta volna.*
-Úgy hiszem, erre már rég rájöttél Brian. Nem rángattalak volna a szobámba, ha nem tetszenél.*Szerinte annyira átlátszó volt, annyira nyíltan utalt a fiú adottságaira, és annyira nyíltan beismerte. És persze a távozás annyira nem egyszerű, pláne, ha a másikat bámulod és hátrafelé lépkedsz. A fiú mondatára egy grimasz.*
-Oh nem, hátrafelé menetben én is el tudok esni. Megvagyok, egészen kényelmes a plafont bámulni. Az alkohollal nem vagyok jó barátságban, de te ihatsz nyugodtan.*A felé nyújtott kézre néz majd lassan megfogja azt és nem mozdul.*
-De lehet a legbölcsebb az lenne ha távoznék, jelenleg alkohol nélkül is képtelen vagyok józanul gondolkodni.*Brian érezheti, hogy Eiden keze meleg, egészen addig, míg el nem ereszti inkább a fiú kezét és úgy bámul fel rá. Nem akar felállni, mert akkor megint elesne, innen meg ráér nézelődni.*
-Nincs egy vödör jéghideg vized? Hátha azt rám burítva rendbe jönnék…bár nem jó, tuti megfáznák.*Kihúzza a hajából a hajgumit és a csuklójára rakja. Felesleges összefognia a haját, úgyis olyan rakoncátlan, hogy szabadon szállt eddig is egy-egy tincs. Felpislog a másikra majd egy ártalmatlan, de annál aranyosabb mosoly.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime2012-03-16, 3:58 pm

- Nem, de kényelmesebb, mintha én loholnék utánad, bár az egészségesebb lenne.*bólint is egyet, jelezve, hogy tökéletesen egyetért saját magával.*
- Ja, meglehet, de még nem történt ilyen. Ahonnan jöttem, ott egyetlen pillantás elég volt ahhoz, hogy azt tegyék, amit mondtam, nem volt szükségem rábeszélésre.*pontosan emiatt sose volt szüksége arra, hogy hazudjon, vagy manipuláljon valakit. Persze sose volt teljesen őszinte, de bizonyos dolgok elhallgatása és mások manipulálása azért nem teljesen ugyanaz.*
- Jóval több, mint kellemetlen.*sóhajt egyet, s szemében egy pillanatra düh szikrázik fel, de az érzés hamar tovaszáll, s arckifejezése újra ugyanolyan nyugodt, mint eddig.*
- Jól hangzik, de mégis hogyan tervezel véghezvinni valami ilyesmit?*a terv jó, de nem tudja elképzelni, hogy a valóságban is ilyen remekül működne minden, bár lehet, hogy csak ő túl pesszimista, s egy erősebb varázsló, például valamelyik magiszter, képes lenne orvosolni a problémát. Az őszülést hallva nem bírja megállni, hogy kicsit ne fogdossa meg a tincseket, de viszonylag hamar megunja a dolgot, így inkább előáll a nap bölcsességével, amire bólogatást kap válaszként.*
- Rájöttem, de jó hallani. Jót tesz az egómnak.*rántja meg a vállát. S önbecsülésének bizony jót is tesz egy kis duzzasztás, mert az utóbbi pár órában bizony eléggé meg lett nyirbálva szegény, bár mérete még így is nagyobb, mint az átlagembereknek lenni szokott.*
- Na ja, egész látványosan sikerült. Egyedül nem iszok.*csóválja meg a fejét, miközben kezét kinyújtva még mindig arra vár, hogy elfogadják-e, avagy sem.*
- Maradj csak, majd fejbe váglak, ha kezdenél elviselhetetlen lenni.*forgatja meg a szemét egy kicsit. A srácra az utóbbi pár percben láthatóan rájött a szenvedhetnék, ráadásul még mindig a kezét szorongatja, de nem moccan.*
- Most akkor felállsz vagy nem?*kérdezi, pont abban a pillanatban, mikor Eiden elengedi a karját. A vizes dolgot hallva kuncogásszerű horkantást hallat, s kis gondolkozás után a srác mellé guggol.*
- Mi a fene, csak nem kanos vagy?*érdeklődik megemelt szemöldökkel, s ezen igen jót derülne, ha nem épp ő lenne a dolog célpontja. Emiatt viszont még nem igazán döntötte el, hogy mit is kéne éreznie.*
- Ha ragaszkodsz hozzá belökhetlek a medencébe vagy az óceánba is akár, de el kéne menni odáig, meg nem is biztos, hogy jó ötlet lenne.*azért felajánlja a segítségét, csak, hogy látszódjon kivel van dolga. Leplezetlenül vigyorog egészen addig, míg meg nem látja a már-már aranyosnak mondható mosolyt.*
- Nahát, ilyen arcot is tudsz vágni?*csodálkozik. Az eddigi felsőbbrendű, gúnyos és egyéb pillantások után ez a kifejezés az újdonság erejével hat.*
- Amúgy, mintha azt mondta volna, hogy könnyen el tudsz futni, de ez az egy lépés után elvágódok dolog meglehetősen kétségbe vonta.*jól szórakozik, de még mennyire, hogy jól. Időközben aztán feláll, hogy visszaszerezze a cigisdobozát, majd szerzeményével együtt telepedik le a fetrengő mellé, s rá is gyújt egy szálra, hogy aztán folytassa a karika fújási tehetség bemutatását.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső kert - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső kert
Vissza az elejére 
15 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Udvar és kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: