Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Járható utak- Az Ösvény

Go down 
+76
Sophie Black
Vladislav Kerensky
Demetrius
Connor Diamond
Sideris Valbraith
Azrael
Ginger Rosenberg
Rachel Williams
Carolayn Natri
Lionel Dustsnow
Jessica Turner
Conrad Dietrich
Ashi Angel
Naomi Teigneux
Brian Valentine
Völgyesi Félix
Mathis Boll
Alice Sinclair
Aristarkh Y. Zhukov
Élias Adachi
Noel
Mikaela Johnson
Wera A. Flinders
Vixilien Sandanez
Serafina Damiana
Brianne Layton
Raiden Carvex
Alinox Ingren
Mona Braxton
Elisaveta Varlock
Kimberly Fox
Scott Renfield
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Krónikás
Nymphadora Giovanni
Axel Knoxville
Becky Rider
Miroslav Volodya
Sean Derly
Illya Imbecairwen
Raven Dragonov
Varg Yrjanfrost
Octavia Blackwood
Bellatrix Lindroos
Lilibeth Mabelle
Zoey Fleming
Ryan Bourton
Lycoris Ozera
Alexi Solsagan
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Jake F
Garrett Osborne
Daniel A. Werder
Lisa Renfield
Cassidy Clayton
Aysha Darkblood
Demien.R.Cornwlade
Nathaniel Cornwlade
Lucius Benedict Fenris
Jane Swan
Ezekiel Opus
Nil Moriarty
Faith Craven
Jasmine Miels
Jack Sharpy
Ruby Rose Re
Troy Clayton
Michelle Norton
Mordana Liward
Sverkir Erik Bergstrom
Mordred Wasimir
Daphne Alucard
Josh Barker
Mesélő
80 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next
SzerzőÜzenet
Ezekiel Opus
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2009. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-04-26, 4:14 pm

- Létezik olyasmi, hogy... Hogy fogalmazzam meg úgy, hogy egyszerű, gyerekes felfogásoddal is megértsd...
*Ezekiel látszólag elgondolkodik, közben szeme sarkából figyelve Jane reakcióját a kifejezetten szemtelen hozzáállásra.*
- Áh, megvan. Felelősség, kötelesség. Talán ilyen egyszerűen megfogalmazva ezen szavak mágikus súlya eljut értelmezésed határáig és betöri azt a hatalmas falat, mivel elméd körül van véve!
*A fiú feláll, kihúzza magát, megropogtatja nyakát.*
- Nos, azt hiszem kezdek rád unni. Mondj valami érdekeset, vagy kénytelen leszek itt hagyni téged.
*Mondja, ezzel elkezd szedelődzködni, de lassan, kimérten, fél szemét közben végig Jane -en tartva. A holló eközben szárnyait kitárja, és felröppen, majd körözni kezd a két diák fölött. Ezi mindeközben köpenyét begyűri a ládába, majd várakozón Jane-re pillant.*
~Na, lesz valami érdekes is?~
Vissza az elejére Go down
Jane Swan
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jane Swan


Hozzászólások száma : 1153
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Kiskunhalas

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-04-26, 4:23 pm

* A rémesen bunkó megjegyzésen csak egy mondat fut végig az agyán. ~ Veled se kell többet találkoznom~* mosolyog miközben ezt gondolja, meg nem adná a srácnak azt az örömet, hogy lássa mennyire idegesíti.*
- Óh, ne haragudj, hogy le kellett kicsinyedned hozzám.*mondja még mindig angyalian mosolyogva, majd kezeit karba fonva mellén feláll és felvont szemöldökkel néz a srácra.*
- Ne haragudj, de nem vagyok egy bazári majom, aki a kegyeidet keresi és próbál szórakoztatni. Azt meghagyom a többi udvari bolondnak. * mondja csípősen, majd mérges képet vág. Úgysem tudja túl sokáig türtőztetni vonásait, majd a fiú kijelentésére már tényleg elfutja a düh. ~ Hát ez meg mi a fenét képzel magáról?!~*fut át az agyán, majd újra mosolyt erőltet az arcára és kedves hangon szólal meg.*
- Teszek neked egy szívességet és én hagylak itt.* mondja a fiúra mosolyogva, majd elindul Mystralba, ahová eredetileg is tervezte, csak Ezekielbe botlott. ~Micsoda egy hólyag!~*gondolja még mindig dühösen és határozott léptekkel halad tovább az úton, míg el nem tűnik a láthatárról.*
Vissza az elejére Go down
Ezekiel Opus
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 107
Csatlakozás : 2009. Dec. 27.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-04-26, 4:29 pm

- Buta liba, nem tudja hol a helye...
*Mondja mintegy magának Ezekiel, majd a pálcát újra a ládára szegezi, és elindul a kastély felé.*
- Nem tudja, hogy hol a helye.
*Mondja a hollónak, miközben az újra leszáll a vállára.*
- De majd mi megtanítjuk, igaz-e, apróság... Mi megtanítjuk, hogy jó kislány legyen belőle...
*A fiú arcán gonosz vigyor terül el, miközben Haraggal a vállán sétál a kastély felé, s közben halkan dúdol valami gyerekdalt. Szemein úgy csillan meg a napfény, mintha gyilkos láng égne szembogarai mélyén.*
~Mi majd mindent megtanítunk ennek a helynek... Szépen lassan felépítjük az alapjait egy eljövendő birodalomnak... Ahogy apám is mondta: Nem lehet elég fiatalon elkezdeni, ha gyümölcseit ki akarom élvezni...~
*Közben lassan eltűnik a látóhatáron....*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-01, 10:20 pm

-Meglehet és ezzel pedig én is tisztában vagyok. Csak ők azt nem fogják fel, hogy ha hagynának minket segíteni, akkor előbb fény derülne arra, hogy mi is ez az egész. Így viszont nagyobb az esély rá, hogy még többen fognak meghalni. *feleli a férfi és valóban ez az egyik fő gond. Amíg az itteniek nem árulják el, amit tudnak, addig ők nem igazán tudnak semmit csinálni, ezáltal pedig a diákok továbbra is potenciális áldozatok maradnak. Ezután a szó a kviddicsre terelődik, a srác szavaira viszont kis mosoly ül ki Lucius arcára. Nem igazán hiszi, hogy Nath igazat mond, mivel eddig se tette.*
-Hmm, ahogy látom a zuhanás már megy, már csak a repülést kell akkor gyakorolni mellé. *egyenlőre nem talál rá bizonyítékot, hogy a fiú hazudik a sérülésével kapcsolatban, így sok fogódzkodója sincs, de csak idő kérdése, mikor szólja el magát a srác. Lucius mindenesetre kitartóan próbálkozik. Látja a srácon, hogy már nagyon unja ezeket a kérdéseket és van, aki pont ilyenkor szólja el magát. Amikor távozni akar Nath, a férfi megállítja, majd részben azért, mert túl heves a srác, a levegőre invitálja, így a lerázott kéz ismét visszakerül a fiatal srác vállára.*
-Túl ideges vagy... Lazíts. Csak beszélgetni akarok egy kicsit. *mondja a férfi s érzi is az ellenállást, de nem zavarja, Lucius csak továbbra is tolja maga mellett a srácot, egészen a révészig.*
-Szállj be, a másik szigeten kellemesebb sétálni. *mondja teljesen normális hangon a férfi, majd amikor már a csónakban vannak, a révész át is evez velük. Amikor kiszállnak, Lucius ismét a révészhez fordul.*
-Mielőtt minket áthozott, úgy hallottam, más is át akar jönni utánunk. Szerintem már kiértek az iskolából. *bizony, ezzel a pár mondattal Lucius elérte azt, hogy az öregember visszaevezzen a túlpartra, így Nath vele már nem tud menekülni. Ezután ismét az Inflatusos fiú felé tekint, majd az ösvény felé.*
-Gyere fiam, beszélgessünk. *mondja, majd meg is indul a mutatott irányba, remélhetőleg nyomában a sráccal. Valahogy nincs kedve neki cipelni Nathanielt az úton, de ha kell, azt is meg tudja tenni, de mostmár valamire jutni akar a sráccal kapcsolatban.*
-Mond csak. Miért jó az neked, hogy nem árulsz el semmit, ezzel bajba keverve magadat és a többi diákot. Ráadásul, ha jól tudom, még olyan valaki is van közöttük, akit nagyon nem szeretnél elveszíteni. Nem lenne jobb, ha mi is tudnánk segíteni és rájönni a háttéreseményekre? Nem akarsz ismét nyugiban és biztonságban lenni? *kérdi a férfi higgadtan, miközben az ösvényen haladnak.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-01, 10:35 pm

- A repülés is megy, csupán csak figyelmetlen voltam. *jegyzi meg, de most már tényleg egyre jobban unja ezt a társalgást, de nem tud mit tenni, bizony a révészig lesz rángatva, ahol azért beszáll a csónakba, mivel már tudja, nem megy semmire se az ellenségeskedéssel, főleg nem úgy, hogy megtámadja Luciust. Rosszul jönne ki a helyzetből és azt nem szabadna. A ladikban végig csöndben utazik, majd végül amikor átérnek, kiszáll és hallja, hogy Lucius visszairányítja a kastély felé a révészt.*
- Ennyire azért nem kéne biztosra menni. Itt vagyok... észrevettem, hogy nagyon engem akar, bár továbbra se tudok semmit se mondani. *feleli és lustán indul meg a másik felé, ép kezét a zsebébe sűllyesztve és néha-néha körbetekintve a környéken.*
- Segítenék, ha tudnék valamit. De már mondtam, hogy tőlem nem fog megtudni semmit se és hiába jön nekem Rose-al, akkor se fogok többet tudni. *teljesen őszíntének tűnik a fiú és most már nem titkolja a lánnyal való kapcsolatát, hiszen hallgatott Demienre, mi szerint nyugodtan felfedhetik ezt az egészet. Szóval csak tovább sétál a férfi mellett és hamarosan már az erdőbe érnek és a vastag fák között sétálnak. Sötét van most már és a fiú tekinetete a temérdek csillagra és a teliholdra vándorol.*
- Szép ilyenkor a táj. szeretem, amikor a telihold bevilágítja a környéket. Ön szerint is szép? *kérdi és ezzel próbálva témát váltani. Nem meglepő tehát, hogy pont ezzel jön most Nath, hisz más nem jut jelen pillanatban az eszébe.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-01, 11:24 pm

*Bár Nath nem nagyon akar sétálni a férfival, Lucius most nem hagyja ilyen könnyen menekülni, így kissé tolva ugyan, de csak eljutnak a csónakig, ami átjuttatja őket a túlpartra. Miután kiszálltak, a férfi biztos, ami biztos alapon visszaküldi a suli kikötőjébe Mr. McDillant. Persze ezt Nath is észreveszi és ki se bírná megjegyzés nélkül.*
-Igen, tudom, hogy itt vagy és azt is, hogy nem szívesen és mindenáron menni akarsz. Azok után, hogy a bagolyháznál azt mondogattad, hogy leugrasz, már nem csodálkoznék semmin. *mondja, majd a további szavakra kissé megrázza a fejét.*
-Ismerem Gaiust. Nem száll rá csak úgy valakire, hogy annak ne lenne meg az oka. Téged sem véletlenül választott ki. *feleli, miközben megindulnak az ösvényen. A srác makacs szavai már igen unalmasak, de nem ez az egyetlen kellemetlen dolog ezen az estén. Valamiért Lucius kissé kényelmetlenül érzi magát, bár maga sem tudja, hogy miért. A fiú közben tovább beszél, mire a férfi ismét felsóhajt.*
-Tudom, hogy a magisztered felszólított rá, hogy tartsd a szád és ne mondj el semmit. De az istenért... nem hallgatnál legalább egyszer a józan eszedre? Nem fenyegetni akarlak a barátnőddel, de vele is bármikor történhet valami olyan, mint Siriussal. És ahogy rajta sem tudtak segíteni a hőn szeretett magisztereitek, úgy lehet, hogy Rose-on sem fognak tudni. Belegondolsz egyáltalán a dolgok súlyába, mielőtt csak az egyik fél álláspontjához ragaszkodsz? *kissé mintha ingerültebb lenne a hangja Luciusnak, mint a megszokott, de nem tudni, miért. Talán a srác makacssága váltja ki mostmár belőle, talán más. Közben beérnek az erdőbe is, ahol nyugodt léptekkel haladnak, miközben a srác az eget bámulja. Lucius érzi, hogy valami gond van, bár a miértje még kérdéses, közben pedig ismét megszólal Nath.*
-Nem a táj miatt hoztalak ide... *kezdi, de ekkor fejében visszhangozni kezd egy szó.*
-Azt mondtad telihold? *kérdi, majd felkapja fejét és egyenesen farkasszemet néz a holddal.*
~A francba... erről megfeledkeztem.~ *gondolja magában Lucius, majd gyorsan végigtapogatja az összes zsebet magán, de hiába. Egyre nehezebben vesz levegőt, miközben egy kis üvegcsét keres.*
-A francba... *zihálja a szavakat, majd érzi, hogy teste megfeszül. Arcán grimasz jelenik meg.*
-Nathaniel... figyelj rám. *mondja, miközben vállai hátrafeszülnek és szinte már lihegve nyög ki egy szót.*
-Fuss! *nyögi, majd négykézlábra esik. Teste vonaglik, hol keze, hol a lába, hol pedig háta rándul meg, csontok roppanása hallatszik és mintha egész teste valami más formát kezdene ölteni. Ha Nath eddig nem tette meg, akkor ideje lenne hallgatnia a férfire és rohanni, ha életben akar maradni. Lucius rángása továbbra sem hagy alább, üvöltve alakul át a férfi valami mássá... Kezei állati mancs formát öltenek, míg egész testét szürkés-barnás szőr kezdi befedni. Ruhája leszakad róla, majd egy utolsó nagy, egész testet érintő rándulás után a férfi megtekeri nyakát. Mikor ismét a srác irányába néz, már egyáltalán nem ismerni fel, hogy valaha Lucius esett össze ott a földön, már csak egy farkast látni, ami nagyobb az átlagosnál. Pillanatnyilag az egyetlen dolog, ami egyezik Luciusban és a farkasban, az a szemük, erről ismerhető csak felé a férfi. Lucius, a minisztérium küldötte egy farkasember. Nem sokan tudnak erről, mivel még nincs túl rég ez így, de Nath most láthatta a férfi másik arcát. A farkas felemeli fejét, majd a teliholdra vonyít, aztán szaglászni kezd. Nathaniel pechjére le is van sérülve, így Lucius hamar megérzi szagát és őrült tempóban rohanni kezd irányába.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-01, 11:36 pm

*Ahogy Gaiusról kezd el beszélni a férfi, kissé meglepődik, hisz nem hitte volna, hogy mindenki ennyire tisztában van azzal, hogy ő sűrűn szokott a magiszterével beszélni. Na de a mai napig nem tudja igazán, hogy ki árulta el a vámpírnak, hogy őt kezdje el zaklatni a különböző kérdéseivel.*
- Gaius egy undorító vérszívó. Meg akart ölni és ha nincs a magiszterem, én már nem élek. Szóval szerintem a maguk módszerein kellene változtatni, mert a diákok nem biztos, hogy azért vannak veszélyben, mint amit maguk gondolnak. *fejti ki ő is a véleményét és hallja ám, hogy Lucius közben mint ha egyre idegesebb lenne, de ne foglalkozik vele, hisz ez a beszélgetés egy idő után mind a kettejük számára kellemetlen lehet. Viszont a szavak már nem hagyják meg Nath-et.*
- Tudom, hogy kinek van igaza... *csupán csak ennyit felel a hosszú monológra és esze ágában sincs most már túl sokáig hallgatni feleslegesen ugyanazokat a szavakat. *
~ Mint egy kihallgatás...komolyan mondom. ~ *halk sóhaj, majd ez után tekint fel a holdra és amikor ezt szóvá is teszi, a férfi meglepő módon kérdez vissza.*
- Igen, láthatja. *fejével felfelé bök, utalva ezzel arra, hogy Lucius is láthatja, de úgy tűnik, hogy a férfi már megtette mindezt. Ez után viszont kissé furcsán kezd el viselkedni, majd mondja Nath-nek, hogy fusson.*
- Hogy mi? *kérdi, de ösztönösen lép pár lépést hátra a férfitől. Nemsokára elkezdődik az átváltozás, amely igazán meglepi a srácot, így csak nézi és egyszerűen képtelen mozdulni. Csodálatosnak és szörnyűnek tartja mindezt és így kicsit tovább időzik el a férfi átalakulását figyelve, de ez után észbe kap.*
- A francba. *mondja, majd ledobja pulcsiját, ami eddig is a kezében pihent és amennyire gyorsan csak tud, nekiáll futni. A bordáiban érzi a fájdalmat, hiszen lehet, hogy kapott bájitalt a gyógyítótól, azért kell pár nap, mire rendbe jön. Így lényegesen lassabban fut, mint általában és nehezebben is bírja a futást.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 12:07 am

-Ácsi. Gaius meg akart ölni? Ez nekem is új. Amúgy meg, mint azt észrevehetted, többségünknek nem egyeznek a módszerei Gaiuséval. Ő a... különc a csapatban. Magam sem értem, hogy miért pont őt küldte a minisztérium egy iskolába. Eredményes, az biztos, de a módszereivel én sem értek egyet. *válaszol Nath szavaira Lucius, mivel nem akarja, hogy a vámpír miatt az egész küldöttség szadistának legyen titulálva.*
-Azt hiszem, én még nem próbáltam meg ártani neked. Szóval, ha kérhetem, ne általánosíts. *na jó, talán még Caldor sem a legbarátságosabb emberke, de a csapat hölgy tagjai felől még nem hallott panaszt. Közben sétálnak tovább és a férfi próbálja meggyőzni Nathanielt, hogy bízzon meg benne és árulja el, amit tud, de a srác csak tovább makacskodik. Lucius viszont egyre furcsábban kezdi érezni magát, ingerültebb, mint normál esetben. A miértjére hamarosan a srác hívja fel a figyelmét a férfinak. Telihold van... nála pedig pont nincs a szükséges szérumból.*
-Menekülj... *morogja még a férfi, majd összeesik és megkezdődik az átváltozás. A szükséges ellenszérum hiányában a teliholdnak hála Luciusból előtör farkasember énje, ami semmire és senkire nincs tekintettel, csak dühöng és őrjöng. A srác ledermedten figyeli az átalakulás első szakaszát, de szerencsére még időben észbekap és menekülni kezd. Amúgy is problémás egy farkasember elől a menekülés, de Nathnek most még rosszabbak az esélyei, mivel véres ruhában van és le is van sérülve, aminek hála nem is olyan gyors, mint normál esetben. Szerencsére viszonylag messzebb jár már a srác, mire az átalakulás teljesen befejeződik, mivel azért kell egy kis idő, míg az emberi test egy farkas alakját veszi fel. Egy hango vonyítás viszont a srác tudtára adja, hogy végbement a beteljesedés és Lucius immár inkább farkas, mint ember. Az állat beleszimatol a levegőbe, majd rohanni kezd abba az irányba, amerre a srác haladt. A futás által keltett tompa mancs huppanásokon kívül néha egy-egy vonyítás is megtöri az éjszaka csendjét, miközben a farkas sebes iramban közeledik a srác felé. Nem is kell sok idő, hogy utolérje a sebesült srácot, így a gyors tempójú futás mellé egy nagy ugrás párosul, egyenesen Nath hátára, amivel ledönti a rohanó fiút a földre. Lucius a srác előtt ér földet pár méterre, majd gyorsan meg is fordul Nath irányába, s támadó állásban kezd a fiú felé vicsorogni.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 12:28 am

- Igen, meg akart ölni... de most már remélhetőleg többször nem próbálja meg... *mondja kissé dühösen és lehet, hogy a többi minisztériumi tag nem olyan gyilkos hajlamú, mint az a vámpír, de Nath ettől még egyikükben sem fog megbízni. *
- Rendben, akkor nem általánosítok, de akkor se tudok semmi információval se szolgálni Önnek, sajnálom. *mondja végül,majd nemsokára megjelenik a hold és a férfin és végbemennek különféle változások. Nathaniel egy darabig figyeli, hogy még is mi történik, de amikor rájön, hogy bizony itt egy vérfarkassal van dolga, futásnak ered. Tudja, hogy nincs sok esélye, hogy ha ez a dög megtámadja, de nem tud mit tenni, muszáj lesz megpróbálnia megvédenie magát. Jó pár méterrel sikerül lehagynia Luciust, de nemsokára érzi a hátán a rúgást és ő maga a földre esik. Kissé jobban összetöri magát ismét, főleg a kezét, aminek hatására kissé fel is kiállt, hiszen így is eléggé fájt neki, majd feltérdel és szembe találja magát azzal a furcsa szempárral. Előveszi a pálcáját, majd már támad is, bár azt nem tudja, hogy egy farkasnál mindez hogy használ.*
- Sectumsempra. Reducto. *kezdi egy vagdosó átokkal, majd pedig a tarolás is jöhet. Ez után felpattan és ahogy tud, nekiáll futni, vissza a révész irányába. Pont ilyenkor nincs itthon Demien. Nem tudja, hogy mi fog történni ezen az estén, de tényleg fél. Vajon melyik a veszélyesebb? Egy vámpír vagy egy vérfarkas? Ahogy tanulta, arra következtet, hogy az utóbbi, mivel a vámpír tud gondolkodni, míg ilyenkor a farkas egy ösztönlény.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 1:11 am

*A beszélgetés furcsa módon szakad meg ezen az estén Lucius és Nathaniel között, méghozzá a teliholdnak hála. A férfi összeesik és mivel nincs nála az ellenszérum, így át is alakul farkasemberré, amit egy ideig Nath ámulva figyel, majd menekülőre fogja. Kérdéses, mennyivel jutott volna messzebbre, ha rögtön az elején rohanni kezd, de annyi biztos, hogy esélye sincs lefutni az állatot. Amikor az átalakulás befejeződik, Lucius üldözőbe veszi a srácot és hamar utol is éri, majd a hátára ugorva leteríti a földre. A srác teste így is össze volt törve, így egy ordítással terül el a földön, míg a farkas pár méterrel előtte ér földet és rögtön Nath felé fordul acsarogva. Szerencsére a srácnak megmarad a lélekjelenléte, így hamar felé is térdel, majd pálcát ránt és támadásba lendül. Az első támadás elől sikeresen félreugrik az állat, viszont a taroló átok ezután már eltalálja és egyenesen egy fának vágja. Egy kis tompa nyüszítéssel koppan a fatörzsön az állat, de ennyi még nem árt meg neki, így mikor ismét a földön áll, csak megrázkódik, majd ismét morogni kezd. Ekkorra a srác már felpattan és rohanni kezd a révész irányába. Az állat ismét az ég felé emeli fejét, majd felvonyít, aztán rohanni kezd a srác felé. Gyors rohamot idít Nath ellen, majd mikor ismét elég közel van hozzá ismét ugrik, de most a srác vállát csak amolyan támasznak használja, nem biztos, hogy összeesik a súlytól a fiú, a farkas viszont újfent előtte terem és acsarogni kezd, majd egy gyors csapás és Nath mellkasán máris pár mély szántott seb tátong, amit a farkas karmai okoztak. Mostmár sebesült is a srác, a vér frissen folyik belőle, így még nagyobb veszélynek van kitéve. Sürgősen kéne találnia valakit, aki meg tudja menteni, vagy valami olyan helyet, ahol el tud bújni Lucius elől, különben még az is lehet, hogy nagyon csúnya vége lesz ennek a kis esti sétának.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 2:00 am

*Amikor a férfi ledönti, bizony érzi ám a fájdalmat egész testében és kissé meg is remeg, de van elég lélekjelenléte ahhoz, hogy még időben használja a pálcáját. A sectumsempra sajnos nem talált, de a másik nekilöki a farkast egy fának, amely pont elég idő ahhoz, hogy Nath felkeljen és ismét futásnak eredjen. Most már neki is egyre kevesebb ereje van, de nem igazán tud mit tenni, így érzi, hogy ismét ráugrik a farkas a vállára és az erőtől bizony térdre rogyik, azaz csak majdnem, mert még éppen időben ugrik le róla, viszont ekkor jön a csapás, amit érez a mellkasán és ismét felkiált kissé. A mellkasához kap, melyen ott díszeleg jó pár karmolásnyom, melyek elég mélyek és a fiúnak is fájnak rendesen. Kezét oda is kapja, de nem érti ezt az egészet, hogy hogy lehet. Miért nem iszik bájitalt egy minisztériumi dolgozó időben? És mikor változik vissza egy vérfarkas? Hírtelen esik hátra ismét, majd kissé ügyetlenül húzódik hátra, miközben a pálcája a kezében van és a farkasra irányítja.*
- Obstructo. *ismét egy hátráltató átokkal támad a farkasra, de most már reményei szerint kis időre le is bénítja Luciust. Ismét felkel, de most már nagyon nem érzi jól magát. Valahogy erre a kalandra nem volt szüksége. Nagy levegőt vesz, majd távolodni kezd ismét a révész felé, de még nagyon messze van és a vére elég szépen folyik, így pulcsiját most hozzászorítja felső testéhez, miközben leveri a víz is.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 2:28 am

*Miután a srác a földre került, rá is támad a farkasra, akit a második támadás eltalál és egy fatörzshöz vág, viszont ezzel még bőven nincs legyőzve. Annyi ideje támadt azonban a srácnak, hogy felálljon és futni kezdjen, de ez sem bizonyul túl soknak, mivel Lucius hamarosan ismét a nyomába ered, majd egy újabb ugrással átveti magát Nath feleltt. Azonban most nem csak elékerülni akart, hanem támadni is, így szép mély szántások keletkeznek az Inflatusos diák mellkasán, melyből a vér is csordogálni kezd. Az állat ismét szimatolni kezd, majd felvonyít, miközben a srác hanyatt esik és hátrálni kezd. A pálca is az állatra van szegezve és Nath pont akkor mondja ki az igét, mikor Lucius visszaereszti fejét az ég felől. A farkas megpróbál félreugrani a támadás elől, ám az elkapja és ismét jópár méterrel hátrébb sodorja. Most nem volt az állat útjában egy fa sem, aminek nekicsapódna, viszont ez az átok bénításra is jó, így a farkas megdermeg. A jó kérdés csak az, hogy meddig fog használni a varázslat. A srác feltápászkodik, majd nagy nehezen a révész irányába kezd kecmeregni, de még lassabban halad, mint eddig. A farkas közben megdermedve morog rá. Egy jó 10-20 métert sikerül arréb botorkálnia amikor a farkas lassan, de kezd ismét mozogni. Először csak a fejét kezdi lassan mozgatni, majd végtagjaiba is visszatér az élet, míg végül megrázza egész testét. Szőrzetét kissé felborzolva morog rá ismét a srácra, majd az elején kissé esetlenül, majd pár méter után ismét normális mozgással iramodik meg újfent a srác után. Természetesen nem kell sok idő, míg utoléri a fiút, de most nem ugrik rá, inkább azt a kezét támadja, melyben a pálca van, így éles fogakkal teli állkapcsa ráharap a srác alkarjára és annál fogva lendíti meg, elhajítva néhány méterre a srácot. Az állat ezután lassú, de gyilkos léptekkel, folyamatos acsargással közelíti meg a földhöz vágott diákot. Vajon mi fog történni Nathaniellel? Lehet, hogy elérkezett élete utolsó pár perce?*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 2:38 am

*A varázslat ismét sikeres, így miután a farkast jó pár méterrel arrébb repítette a srác, kis időre sikerül is megdermesztenie. Viszont sokat nem tud hátrálni, hisz egyre lassabban halad, de azért igyekszik, viszont most már kezd kifogyni az erő a srácból is. Még csak 16 éves és ez a test se bírja az örökké tartó fájdalmakat. Érzi, ahogy kezét elkapja a farkas, felkiált fájdalmában és természetesen kiesik kezéből a pálca, majd ez után pár méterrel arrébb lesz vágva és szépen csattan is a földön, de most már nem túl sok hangot ad a srác. Ott marad, most már pálca nélkül és kissé remegő tagokkal próbál felkelni, miközben most már mindkét keze sebes. Bal kezén a kötés, míg a jobb pedig egy mély harapás áldozata lett. Az hideg rázza testét ahogy a farkasra néz. Most már tényleg fél és nem tudja, hogy mindez hogy történhetett meg. Nem akarja, hogy széttépje ez a vadállat, de ennek megakadályozására most már semmi esélyt se lát. Megpróbál arrébb csúszni, de minden kis mozdulat hatalmas fájdalommal jár.*
- Lucius... ne tegye... *próbálja most már szavakkal meggyőzni a farkast, bár érzi, hogy nem sok esély van minderre, hogy észhez térjen a másik. A pálca még messze van, méghozzá a farkas mellett, így oda most nem fog menni. Már gondolkodni se tud tisztán, érzi, ahogy egyre nehezebb lesz észnél maradnia. Az egész földet, ahol fekszik a saját vére borítja, ahogy a ruháját is. Most érzi magát igazán áldozatnak.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 3:05 am

*A srác varázslata sikeresen eltalálja a farkast, aki ezáltal megmerevedik, de mivel Nath amúgy sem volt a topon, ráadásul azóta mégjobban lesérült, így a hatás sem valami túl tartós. Hiába jut jópár méterre az Inflatusos fiú, ha Lucius ismét mozogni tud, egy szempillantás alatt utoléri. És bizony ez be is következik, a farkas újra üldözőbe veszi Nathet, majd ráveti magát a pálcát tartó kézre, mire a srác üvöltve ejti el pálcáját, majd a lendítésnek hála a földön nyekken. Nathaniel remegve próbál feltápászkodni, bár érzi, hogy már nem tehet sok mindent. Eddig is hátrányban volt, de mostmár le is lett fegyverezve, így már ideiglenes előnyre sem tehet szert. Amúgy sem valószínű, hogy túl messze jutna már ilyen állapotban, így inkább csak a földön kúszva próbál hátrálni. Lucius folyamatosan morogva közelít lassan a srác felé, aki beszélni is kezd hozzá. Utolsó reményként a szavakkal próbál meg hatni a férfire, bár ennek sikere kérdéses. Az állat acsarogva közelíti meg a srácot, majd egyik mellső lábával Nath mellkasára lép, ezzel a földhöz szorítva a fiút. Pofáját egészen közel tartja Nath arcához, onnan morogva rá, majd tűhegyes fogakkal teli száját is kitárja. Nem valami bizalomgerjesztő látvány, így szemtől szemben, főleg, hogy pár pillanattal később az állkapcsok között már a srác nyaka pihen. A hegyes fogak egyre mélyebbre fúródnak az Inflatusos diák nyakában, ezzel több helyen kiserketve a vért. Nath egyre inkább érezhet egyszerre folytó és fájdalmas érzést, ami azt jelzi, hogy közel a vég és hamarosan a túlvilágra kerül... ismét. Ám még mielőtt ez megtörténne, valami megzavarja Luciust. A harapás abbamarad, bár egyenlőre még nem engedi a srác nyakát. Szimatolni kezd a levegőben, de a srác vére túl közel van orrához, így kénytelen elengedni áldozatát, hogy az imént az orrát megcsapó szag felől érdeklődjön. Lábával még mindig Nath mellkasán áll az állat, de legalább már a nyakát elengedte. Lucius folyamatosan a levegőt szimatolja, míg egyszercsak meg nem áll és morogni kezd. A srácra pillant egy végtelennek tűnő pillanatig, majd ismét acsarogva kapja fel fejét és Nath mellkasáról elrugaszkodva rohanni kezd az erdő irányába, otthagyva ezzel a sebesült srácot. Nathnak egy hajszálon múlt az élete, nem sok hiányzott hozzá, hogy Lucius átharapja a torkát. És hogy mi miatt maradt mégis életben? Lucius orrát megcsapta egy szag... egy olyan szag, mely még dühöngésében is képes őt befolyásolni. Az a szag, amit mindennél jobban gyűlöl és maga a vére harcol ellene. Egy vérszívó szaga. Nathaniel nem tudja és talán sohasem fogja megtudni, hogy ami most megmentette az életét az nem más, mint a teljes szívéből gyűlölt vámpír, Gaius, aki épp jókor járt a környéken.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 3:00 pm

//olvad//

*Ahogy pálcáját is elveszíti és pár métert repül ismét a farkas jóvoltából, most már nem igazán tud mit tenni, ezért próbálja szavakkal meggyőzni Luciust, hát ha maradt benne még valami emberi. Viszont nincs ma szerencséje, mert a farkas vicsorogva közelít felé, majd első lábát ráteszi Nath felső testére, amely már így is vérzik és sebes, így a srác kissé felszisszen, de nem mozdul. Még reménykedik abban, hogy ha nyugton marad, nem lesz semmi baja. Ekkor éri a harapás, így felkiált a fájdalomtól és érzi, ahogy a fogak belemélyednek a húsába, majd kicsordul lassan a vére is. A fiú elkapja a farkast, két sebes kezével és ahogy tudja, megpróbálja eltolni magától vagy éppen megütni az állatot, de egyre kevesebb ez ereje, így teste kezd elernyedni. Már kissé homályosan lát a fájdalom okozta kíntól, de ekkor érzi, hogy el lesz engedve. Már nem igazán érzi a fájdalmat, szemei kissé könnyesek ismét, de teste már csak élettelenül fekszik a földön. Még lélegzik, de nem tud most már mit csinálni, érzi a véget. A farkas ott hagyja, de hogy mi okból, azt nem tudhatja az inflatusos fiú. Próbál küzdeni az ellen, hogy ne csukja le szemeit és ezzel ne veszítse el eszméltét, de egyre nehezebben megy már neki, így végül lehunyja szemeit és most már fogalma sincs arról, hogy mi történik majd vele ezek után.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 3:13 pm

*Úgy tűnik eltelik pár perc és a sötétbe egy másik alak is megjelenik, ha a srác látná fel is ismerné hogy kicsoda. Ugyan abba a ruhába van mint akkor amikor elmentek, bár a hosszú kabát egy egy része tépett, és a férfi arcán is látszik hogy fáradt, de azért mégiscsak ő az. Ahogy közelebb ér a fiú alakjához, úgy látni hogy léptei felgyorsulnak végül pedig már a srác mellett van, pontosabban mellette ereszkedik féltérdre. Egyik kezét a srác nyakára helyezi, ami most eléggé roncsolódott állapotban lehet de a férfi mégiscsak érzi hogy van még élet Nathba.
-Nem éppen a legszebb módja a halálnak, hogy széttépik, fiatal úr... *csupán csak ennyit mond hűvös hangon, miközben borostyán pillantása a másik arcát figyeli.Egyik keze a fiú nyakán marad, a másikat a mellette lévő földre teszi és hallkan mormolni kezd valamit, talán, minek köszönhetően a fiún lévő sebek Nagyon lassan gyógyulni kezdenek, elég lassú folyamat talán beletellik 10 percbe is mire a sebesülések rendbe jönnek, és a nyaki seb is össze húzódik. A férfi csak lassan leveszi róla a kezét , de még mindig figyeli a másikat. A srác bár nem veszít több vért , de nem is kapta vissza azt amit elvesztett így gyengének érezheti magát. Viszont, ha körül néz láthatja körülötte lévő földön nyíló összes növény, mintha megfagyott volna, és a föld is sokkal hidegebb , szikkattabb lesz *
-Pár perc és meghalt volna... Szerencséje hogy a vízhangok elég messze visznek*csupán csak ennyit mond még mindig hűvösebb hangon , de nem mozdul*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 3:23 pm

*Szemei lassan lecsukódnak és nem is nagyon érzékeli már a külvilágot. Viszont amikor hozzáérnek sebes nyakához, ismét felszisszen és lassan kinyitja fekete szemeit, de most már kissé homályosan látja Demien arcát. El se tudja képzelni, hogy hogy talált rá a férfi, de már nem tud semmit se mondani neki, egyszerűen nem érez magában erőt. Viszont amikor a magiszter mormolni kezd valamit, érzi, ahogy a kezén, hasán és nyakán lévő sebek lassan elkezdenek begyógyulni és ha minden igaz, akkor a kötés alatti rész is. Elég lassú ez a folyamat és kissé kellemetlen is, Nath most még se panaszkodik, csupán csak halkan veszi a levegőt és nagyon lassan, majd amikor sebei begyógyulnak, már kissé jobban érzi magát, de valahogy még mindene sajog. Sok vért veszített és valahogy el se tudja képzelni, hogy hogy kerülhetett ilyen helyzetbe.*
- Ön... ön hogy hogy itt van? *kérdi halkan, de még mindig nem kel fel a földről, inkább kezét lassan sebes nyakára teszi, mert biztosan maradt nyoma a harapásnak és ez után lassan még is felül. Ahogy körbetekint viszont meglepő dolgot tapasztal. Mint ha minden meghalt volna körülötte. Szédül kissé, de hamar észbe kap és kissé ijedtek tekint az erdő felé.*
- Lucius... ő még itt van valahol. *lehet hogy kissé furcsán hatnak szavai, de nem akarja, hogy ismét támadás érje őket, ezért is próbálja meg figyelmeztetni a magisztert. Viszont szemei hamarosan megtalálják a sárga szempárt és a fiú most már kissé lenyugszik és hálásan tekint a házvezetőre, hiszen ismét megmentette az életét.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 3:33 pm

*Nyugodtan hajtja végre a műveletet, tekintete közbe a fiún van, nem árulkodik róla semmi, hogy ideges vagy feszült lenne e, inkább csak a fáradtság tükröződik az arcáról. Nemsokára viszont befejeződik a folyamat és véget ér a sebek begyógyítása is. Ezután megvárja míg a másik felül, majd a kérdésre csak lassan oldalra dönti a fejét*
-Csiripelték a madarak hogy bajba keveredett...gondoltam nem fog ártani egy kis segítség*csupán csak ennyit mond de hogy ezt pontosan hogy értette nem tudni. De úgy tűnik hogy a férfi nem is kíván tovább mesélni hiszen fő hogy itt van, és hogy Nathaniel nem vérzett el teljesen. A következőre csak lassan bólint*
-Nem hinném hogy vissza fog jönni. A vérfarkasok átváltozásukkor ösztön lények, álltalában nem gondolat vezérelt a cselekedetük, amúgy se érezni a jelenlétét... az egész környék kihalt. Legalábbis jelenleg*mondja de nem várja meg a választ hanem a vállánál fogva, felhúzza a srácot, persze ha csak ő is besegít, majd amikor feláll, a férfi végig méri egy pillanatra*
-Egész nagy szerencséje volt... bár ennek még később fizetheti az árát. Mi történt itt?*kérdezi kicsit komorabb hangon. Hogy honnan tudta hogy vérfarkas áll a háttérben, jó kérdés, de nem is lényeges*
-Szerintem ideje lenne vissza menni a kastélyba*néz körbe kicsit belemélyesztve pillantását az őket körülvevő éjszakába*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 3:43 pm

*A gyógyulás után feltesz egy kérdést a férfinek, viszont a válasz igazán meglepi.*
- De... én azt hittem, hogy még mindig nem tért vissza. Egy ideig vártam Önre. *meséli el és most azért örül, hogy itt van a másik, hiszen tudja, hogy tényleg vége lett volna. Viszont még mindig furcsa a számára, hogy a magiszter ennyire tisztában van azzal, hogy mikor is kerül bajba az egyik diákja.*
- Valamiért elment... *utal itt még a vérfarkasra, majd amikor fel lesz húzva, akkor lassan feláll ő maga is, bár kissé szédül, így nehéz a megállás, de azért sikerül mindezt megoldania, így hát ismét a másikra néz, akinek szavai kissé furcsán csengnek a fülében.*
- Én fizethetem? De hát én nem csináltam semmit... most tényleg nem. *nem akar bűntetést kapni és mivel teljesen logikusan most nem képes gondolkodni, így természetes, hogy arra gondol, hogy majd ő fogja a rövidebbet húzni. Ez után viszont jön a kérdés, amelyre már számított Nath is és igyekszik is összeszedni a gondolatait, hogy elmondjon mindent.*
- A klubhelyiségbe tartottam, amikor összefutottam az egyik minisztériumi dolgozóval, Luciussal. Mindenképpen ki akart faggatni, de látta, hogy én nem akarok beszélni, így kiráncigált ide, Seol szigetére. Pár szót itt váltottunk, de akkor átváltozott és nekem támadt... minden olyan gyorsan történt. *rázza meg lassan a fejét, de ebbe is kissé beleszédül és érzi, ahogy a nyakának se esett jól ez a mozdulat.* - De amikor átváltozott, előtte még mondta, hogy fussak. Lehet, hogy nem számított az átalakulásra? De egy vérfarkas tudja, hogy mikor változik át, ezért se értem, hogy miért nem készült fel erre... De mi jön még? Vámpír...vérfarkas... most már tényleg kezdem úgy érezni, hogy mindenki engem akar kinyírni. *halk sóhaj, majd kissé lehajtja fejét. Most már kezd belefáradni ebbe az egészbe. Pár hónapja van csak itt és annyi sérülést szerzett, mint más egész életében nem. Most már ismeri a fájdalmat és szeretné, hogy ha békén hagynák, pedig még nincs vége ennek az egésznek. Hallja a magiszter szavait, így lassan megindul a kastély felé vezető ösvény irányába.*
- Szerintem is. *már egy ideje próbálkozott a visszajutással, csak eddig esélytelen volt. Most is kissé ügyetlenül sétál, néha meg-megbotlik, de nincs teljesen magánál és hiába lett meggyógyítva, a vérveszteséget rendesen érzi.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 4:02 pm

-Nem kellett volna.. meg mondtam hogy majd találkozunk később, csak kicsit elhúzódott *mondja komor hangon, elvégre most tért vissza ő is talán 20 perce, látszik is a ruházatán hiszen ugyan az van rajta mint az utazás napján, maximum kicsit jobban megviselt állapotban. ARra hogy miért ment el csak bólint, majd a kérdésre csak oldalra dönti a fejét*
-Nem is azt mondtam hogy megfogom bűntetni*csupán csak ennyit mond, hangja még mindig hallk és kicsit hűvös is bár nem a srác felé irányoznak, csupán lassan kihúzza magát, majd a sráca néz*
-Gondolom biztosan emlékszik arra amit , tanult a vérfarkasokról lényismereten, az első cikkejre gondoljon, ahol a szaporodásról van szó*csupán csak ennyit mond, hiszen reméli hogy a srác azért tanult valamicskét az óráiból, akkor erre is könnyen rájöhet milyen fizettségről beszélt a férfi. Nath közbe lassan mesélni kezd, amire a férfi csak lassan bólint*
-Kezdenek túl messzire menni... amúgy nem..*rázza meg a fejét*-A pontos időt, percre pontosan nem tudják megmondani, ahogy késleltetni se az átválltozást... ez nem olyan mint a WCzés hogy érezzük hogy kell de vissza tartjuk*csupán csak ennyit mond de látszik rajta hogy belül bizony jár az agya. Nemsokára nyugodt kissé lassabb tempóba indulnak meg az iskola felé , ahol a férfi néha néha a srác felé néz*
-Egy ideig jobb lesz, ha nem nagyon mozdul ki, legalábbis ameddig rendbe nem jön. A következő holdfázisra meg majd kitalálunk valami....*csupán csak ennyit mond, majd nyugodtan csendbe folytatja az utat*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 4:21 pm

*Hallja a másik hangjában, hogy nem örült annak, hogy Nath várt rá egy kicsit, a srác pedig csak lassan bólint.*
- Elnézést... *mondja kissé halkabb hangon, de azért kissé kíváncsi is lesz, hogy még is mi történt Alaszkában a magiszterrel.* - És sikerrel járt? *teszi fel időközben a kérdést, majd lassan talpra lesz állítva és nemsokára meg is indulnak az ösvényen a révész felé. Ezek szerint Demien is fáradt már a hoppanáláshoz, ami nem meglepő ezek után. Időközben a fizetség is szóba kerül, amire kissé furcsa lesz Nath reakciója, de ebben az állapotban ezt el lehet neki nézni.*
- Oh... *kezdi, de ekkor a férfi kissé kihúzza magát és beszélni kezd. A srác eleinte nem fogja fel, hogy mire gondol a másik, viszont ahogy visszagondol az órára, amelyből nem a legjobb, csak nyel egyet, hisz órán is látott már egy ilyen lényeg és nem akar olyanná válni.*
- De... *torpan meg és kissé hitetlenkedve néz a magiszterre. * - Én nem akarok olyanná válni. Ez nem lehet. Ezt nem hagyhatja... biztosan tud valami megoldást. *kissé ki van bukva, hiszen nem akar ő is ragadozóvá válni és veszélyes lenni a többiek számára. Na meg sentinel is, hogy vihetné ezt a dolgot úgy, hogy bármikor baja lehet. Na meg biztosan észreveszik majd rajta a változást, hiszen elvileg fizikai ereje is megnő majd akkor vagy ha nem változik át, mert kap valami főzetet, akkor pedig sápadt lesz és gyenge. Egyik se tetszik neki, bár a vámpír létnél még mindig jobb, amit szerencsére teljesen megúszott, bár egy időben kecsegtető volt a számára. Hallja közben a tanár szavait is, hogy az átváltozást nem lehet percre pontosan kiszámolni és visszatartani se. Na de megindul tovább, de most már nem szól semmit, inkább kissé elgondolkodik és amikor Demien ismét megszólal, nagyokat pislog rá.*
- Hogy érti azt, hogy nem mozdulok ki? Szóval... lesznek tünetek? És most veszélyes vagyok? Én úgy tudom, hogy holnap este is még telihold lesz. *kissé meg van rémülve a fiú, de azért nem tud mindent a vérfarkasokról, így természetesen azt se, hogy milyen gyorsan hat az átváltozás és hogy most mi fog vele történni. És mivel nem is gondolatolvasó, így fogalma sincs arról, hogy Demien miért akarja azt, hogy ne mozduljon ki.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 4:40 pm

*A kérdésre csupán csak a srác fele néz, tudja hogy mire gondol, hiszen az út jó részét együtt tették meg, egy pillanatig nem mond semmit, majd egy mély lélegzetet véve lassan belekezd*
-Félig meddig, de nem annyira mint kellene*mondja kissé szófukaran, talán titokzatosan is a választ a fiú kérdésére, majd nemsokára el is indulnak. Időközben a professzor felvilágosítja a srácot hogy mire is gondol fizettség alatt, és bizony a reakción se lepődik meg.*
-Nem tudunk mit tenni, a vérfarkas kórra még teljes gyógymódot nem találtak fel. Vannak erős főzetek, amik vissza tarthatják magába a vadat, telihold idején, de változások fognak bekövetkezni...*mondja kicsit bajjóslatú hangon, de nem a fiút akarja megilyeszteni. Csupán csak hiú reményekkel se fogja áltatni hogy minden olyan lesz mint régen*
-Nem vagyok én se mindenható Mr Cronfield... annyit tehetünk hogy ameddig nem lesz gyógymód farkasölő főzettel vissza tartjuk, aztán próbál óvatos lenni, és megfontoltabb. *mondja kicsit komor hangján, miközben ismét haladni kezdenek, hisz nem messze vannak már a révtől sem*
-A telihold alatt a legjobb, ha bent marad az iskolába, nem éppen előnyös a szabad ég alatt mászkálni... Tünetek? Eleinte talán csak az érzékek kierősödése, főleg szaglásba, talán enyhébb feszültség és agresszió növekedés, megkívánhatja jobban a húst, előbújhatnak az állati ösztönök. Attól függ mennyire adja át magát a vadnak, szóval magától is függ...*mondja kissé felsorolva a lehetséges jeleket az elején, majd a teliholdra csak felnéz a most is jól látható kerek égitestre*
-Nem hinném hogy holnap bármi baj lenne... míg a méreg teljesen felszívódik idő, előbb ki kell teljesednie magán, de a következő hónap már biztos nem lesz ilyen szerencsés. .... és hogy veszélyes e? Ha nem kap főzetet azzá vállhat mindenki számára...*mondja, miközben folytatják az útjukat, de a férfi néha néha a fiúra néz*
-MEg kell tanulnia kezelni a dolgot... bár biztos lesznek rossz pillanatai, de ez ellen már nem tehet, megmarták, a múltat nem lehet megnem történté tenni. És még valami. Óvakodjon az ezüsttől*villan meg egy pillanatra a szeme, miközben Nathra néz*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 4:55 pm

*A tanár úgy tűnik, hogy nem akar arról beszélni, hogy még is milyen sikerrel járt, ami kissé meglepi most Nath-et, hiszen eddig úgy tudta, hogy Demien mindent elárul neki, főleg hogy ha már ő maga is a magiszterrel tartott azon az úton.*
- Már nem bízik bennem? *kérdi kissé csendesebben, viszont most több szót nem fog ezzel kapcsolatban mondani. Majd ha a tanát ismét bízni kezd a diákjában, akkor talán ismét szóba kerül náluk az Alaszkát és a szarkofágot érintő téma.*
- Értem... *mondja kissé halkabban és ezek után a tanár kissé több információval szolgál Nathaniel számára, aki figyelmesen hallgat minden szót. Így is elég feszült és agresszív az utóbbi időben, ezeknek nem kellene még növekedniük, de úgy tűnik, hogy nem igazán van választása, így miután mindent megtudott, csak sóhajt egyet és végül bólint.*
- Ez így nem lesz jó... *hangja még mindig halk, de ismeri saját magát és nem így tervezte, hogy le fogja élni az életét.*
- És a szüleimnek is el akarja mondani mindezt? *teszi fel a szerinte igen is érthető kérdést, mivel ha a Cronfield család mindenről tudomást szerez, lehet, hogy ki akarják majd venni innen gyermeküket és érthető is lesz. Főleg azok után, hogy már meg is halt és hogy miket tett az iskolában. Ezeket a fiú szépen elhallgatta előlük, de hogy ha Demien beszél, akkor nem lesz sok választása, haza kell utaznia. A férfi szavait tovább hallgatja, de ekkor hírtelen valami égető érzést érez a mellkasánál, így szakadt ingére tekint, majd szinte szétszakítja inge felső pár gombját, amely még egybe maradt, majd kissé kapkodva kezdi el leszedni nyakából a nyakláncot, de mivel ez így túl hosszadalmas, letépi azt, majd a földre dobja a keresztet, amely Gaius ellen védte eddig és ez után a testéhez ér, amelyet kissé megégetett a fránya ezüst.*
- A fene... ez fájt. *húzza el száját és ekkor hallja meg, hogy az ezüsttől óvakodnia kellene. Talán Lucius ellen azért nem használt, mert az ing alatt volt a medál, de most már érezte a fiú.*
- Oké, majd megszokom... *próbál nyugalmat erőltetni arcára, de igazából majd szétrobban. Hogy hagyhatták, hogy egy vérfarkas elszabaduljon az iskolában? Főleg a minisztérium hogy küldhette pont Luciust ide? Kissé ideges a fiú, így hát gyorsít a tempón és most már minél hamarabb a szobájában akar lenni.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 5:11 pm

*Csupán csak haladnak, és a fiú kérdez Alaszkáról is, amire a professzor, csak tőmondatokban, kissé keveset elmondva válaszol. A következő kérdésre csupán egy apró mosoly jelenik meg a szája sarkában, miközben fejét lassan csóválni is kezdi*
-Nem.. csupán még át kell gondolom, és fáradt vagyok egy meséléshez*mondja komoly hangon , és ez így is igaz. Ha a srác ránéz láthatja hogy nem éppen friss és kipihent a férfi sem. Végül elmondja hogy a fiú mikre számíthat, amire kap is egy rövidke választ*
-Lehetett volna rosszabb is. Például hogy meghal, vagy valamelyik végtagját elveszti*válaszol kisssé előre tekintve, hiszen ezt még mindig könnyebb megélni, mintha megnyomorodott volna vagy ilyesmi. A fiú viszont nemsokára egy igencsak érdekes kérdést tesz fel, amire a férfi se válaszol azonnal. Csupán csak néhány másodpercnyi néma séta után néz a fiúra*
-Ha valamit el akar mondani nekik, az a maga felelőssége, itt csupán csak a halál híreket közöljük a szülőkkel, szóval magán áll vagy bukik a dolog*feleli kicsit röviden, tehát ha a fiú figyelt akkor rájöhet hogy a Prof nem fog szólni. Ekkor történik meg az égetés, és hogy a fiú leveszi magáról a keresztet. A férfi csupán csak egy kicsit elhúzza a száját miközben Nathra néz*
-Az ilyesmi mostantól veszély forrás, szóval igyekezzen megválni minden ilyen tárgyától. Remélhetőleg nem verődik nagydobra hogy már nem teljesen olyan amilyen volt. Nem kell a pánik*csupán csak ennyit mond, bár nem tudja hogy ebből mekkora felhajtás is lenne, de egy biztos. Nem kicsi. Közbe megérkeznek a révhez ahol be is szálnak a csónakba*
-Egy idő után minent meg lehet szokni, nem minden vérfarkas olyan mint amilyenbe az emberek története leírja őket, csupán csak a farkas mögött lévő ember jelleme az ami számít. Ha maga nem változik akkor nem lesz baj.. a főzetet meg nemsokára megkapja...
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime2010-05-02, 5:24 pm

*Amikor rákérdez Demiennél, hogy mire jutott, nem kap normális választ és így nem meglepő az se, hogy a bizalomról kezd el puhatolózni a másiknál. A válasz őszínte lesz és most már meg is érti.*
- Rendben, értem... *mást most nem is mond, csupán csak hallgatja a férfi szavait és örül neki, hogy azért most már tisztán láthatja azt, hogy mi fog történni vele és hogy mire kellene odafigyelnie.*
- Igaza van. Ha valamelyik testrészemet elveszítem, már biztosan nem élnék. Én úgy nem tudnék... *kissé megrázza ismét a fejét ahogy belegondol abba a lehetőségbe, de mindez nem történt meg és valóban szerencsés. A szülei is eszébe jutnak a srácnak, amely érthető is, hiszen majd néha haza kell mennie, de majd igyekszik úgy alakítani a dolgot, hogy ne akkor legyen ez a hazamenetel, amikor telihold van.*
- Akkor nem fognak semmit se megtudni. Nem szeretném itt hagyni az iskolát. *mondja határozottan, majd ez után érzi meg azt az égető érzést, amelyet az ezüst okoz, így kissé ügyetlenül, de azért sikerül leszednie magáról.*
- Azt se tudta senki, amikor Goul voltam. Csak Rose. Szóval ezt se fogja más... majd igyekszem nem megváltozni és tartani magam. *halványan el is mosolyodik, majd beszáll a férfi után a csónakba és a révész lassan elkezd velük átcsónakázni a túlpartra.*
- Tényleg nem akartam megint bajba kerülni, de valahogy vonzom. *hajtja le kissé fejét, majd arcát tenyereibe temeti. Kis ideig így marad, de nemsokára megérkeznek a Mysterioba, ahol a fiú kiszáll a csónakból, majd Demienre tekint.*
- Ha nem haragszik, akkor én most lefürdenék és utána jól esnek egy alvás. Ez az utóbbi pár nap nem volt valami kellemes. *nem lerázni akarja a másikat, csupán csak nagyon fáradt, de ahogy látja, Demien is az.*
- És hálás vagyok mindenért, köszönöm. *egy aprót biccent a másik felé és hogy ha el lesz engedve az útjára, akkor még egy "viszlát és jó éjt" elhangzik ajkai közül, majd Nath már meg sem áll a Nyugati főtoronyban lévő szobájáig.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Járható utak- Az Ösvény - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járható utak- Az Ösvény   Járható utak- Az Ösvény - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Járható utak- Az Ösvény
Vissza az elejére 
5 / 29 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: