Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Nagyterem, étkező - Page 4 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-04-28, 5:14 pm

*Nem a méreg a lényeg, legalábbis ebben az esetben úgy hiszem, na meg, ha olyan téren néznénk, akkor se tudnék túl sok mindent mondani, hiszen nem vagyok oly tapasztalt, de ez az én dolgom, tehát inkább csak beszélni kezdek, egyre indulatosabban, hála a temperamentumomnak...*
- Oh, szóval ennyire lenézel úgy, hogy még csak nem is ismersz? Nagy hiba, de ha véletlenül itt ér a vég, ezen iskola falai között, akkor elgondolkodhatsz azon, hogy mennyire is vagyok buta. *nah jó, ez most fájt, de igyekszem nem kimutatni, de nah, nem szeretem, hogyha az eszembe akarnak belekötni, mivel nem vagyok egy butuska fajta, legalábbis én így gondolom és eddig más is hasonlóan gondolta, tehát nem fogok egy ilyen kis senkire hallgatni. A végigmérés se érdekel most, azt néz, amit akar, biztosan nem látott még ilyen csajt vagy én nem tudom, de nem számít, viszont a továbbiakban amiket mond, az ismét üt kissé és egy aprót nyelek is, miközben a szemeit vizslatom és pár másodpercig még nem mondok rá semmit.*
- Neked semmi közöd sincs ahhoz, hogy milyen alakokra bukom. És még kevésbé van jogod arra, hogy megítéld azt, amit teszek. Egyedülálló ember vagyok, az én magán dolgom teljesen az, hogy ki tetszik és ki nem. *kezeimet össze is fűzöm magam előtt és bár nah, valahol igaza van ám, hiszen volt közöm már vámpírhoz is, sőt... a szajhája is voltam, hiszen hagytam, hogy lefektessen és közben igyon belőlem. Undorító igen, az vagyok valahol, de a múltat már képtelen vagyok megváltoztatni, így jobb is elfordulni, hiszen túl könnyen találja meg a fájdalmas pontokat az életemben. De amióta Demetrius eltűnt, legalábbis amióta nem látom és nem iszik belőlem, a függés is kezd alább hagyni, most már nem vagyok oda annyira azért az egészén, de hát olyankor az endorfin hatása alatt vagyok, valószínűleg Élias is hagyná azt, amit akarnak vele abban a helyzetben. De nem szabad erre gondolnom, ideje visszatérnem eddigi önmagamhoz, de amikor ismét megsért, már dühösen fordulok vissza hozzá.*
- Tudod, örülök, hogy nem pont egy te fajta alaknak tetszem... még csak az kéne. *kezd nem tetszeni ez a beszélgetés, hiszen ilyet én se mondanék neki, mert hát nah, egész helyes srác, de ez a taplóság, amit itt végigvisz, nagyon is zavaró benne. *
- A szent embert nem rád mondtam, de tökkel ütött, hanem arra a papra, akiről az előbb beszéltél. *csóválom meg kissé a fejem, hiszen ennyire értetlen nem lehet, de ezek szerint még is. Viszont a sok sérelem, amiket kaptak most már cselekvésre késztetnek, így öntöm hát a fejére a vízet, amely után valamiféle kitörést várnék, de nem azt kapom, így leteszem hát az üres poharat az asztalra, miközben tovább fortyogok magamban. *
- Azt mondtam, hogy igazán távozhatnál, mert nem vagyok rád kíváncsi! *ismétlem meg szavaim szemrebbenés nélkül, miközben figyelem, ahogy egy poharat vesz a kezébe és nemsokára vízzel tölti meg. Szinte már felkészülök rá, hogy most én fogok ázni, de nem, inkább felém nyújtja, én pedig a pohárra nézek, majd ismét a szemeibe.*
- Te most viccelsz? Amúgy meg, én simán meg mernék mérgezni bárkit és nem vagyok szomjas. *tuti valami trükk, így inkább jobb odafigyelni, hiszen nem bízok én benne, ez tiszta sor. Csak visszaülök a székemre és inkább igyekszem kizárni őt, bár nem egyszerű, főleg mivel itt van és valószínűleg nem véletlenül jött ide, a nagyterembe, ő is étkezni akar. Inkább nekiállok enni, majd pár falat után ismét felé nézek.*
- Na mivan? Most kiskutyát játszol és kinézed a számból az ételt? Kéregetni nem akarsz? *tudom ám, hogy ez most bunkó dolog, de nah, ha megbántanak, egyértelműen támadok és nem olyan könnyű ám jóvá tenni az előbbi sértegetéseket.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-04-28, 5:30 pm

*Úgy veszi észre, hogy hatnak a szurkálódásai, és ez örömmel tölti el. Főleg az eszére tett megjegyzés, az elég bántó.*
-Kötve hiszem, hogy itt halnék meg, és ha magadra céloztál, hát akkor jót nevetek.*Egyáltalán nem hiszi, hogy ez a leány őt akár még csak legyőzni, nem hogy megölni tudná.*
-Az biztos, de én csak véleményt nyilvánítottam.*Higgadtan elmosolyodik, nagyon élvezi a helyzetet. És úgy látszik, a lányka kezd ideges lenni, ami még jobban tetszik neki.*
-Én is, ugyanis nem vagy az esetem.*Továbbra is csak álldogál, miközben percről percre jobban érzi magát. Érdemes volt hát lejönni ma ide, nem is kicsit. És a legjobb benne az, hogy Nymphadora nem tudja, mi az ő gyenge pontja, El viszont már kiismerte a lányt. A tökkelütöttre nem reagál, fel sem veszi.*
-Rendben. Majd.*Csak így reagál, de még nem akar elmenni. Még nem végzett. A vizet nem fogadja el, így leteszi az asztalra.*
-Jól van, akkor később visszajövök, majd akkor eszem. Ez a levegő kezd megromlani, nem tudom, ki miatt.*Jelentősen Nymphadorára néz.*
-Na, szia, a viszont-nem-látásra.*Zsebre dugott kézzel indul el az ajtó irányába, de közben mosolyog, hiszen jól sikerült a terve, az a cipőfűző tökéletesen össze lett kötve, úgy, hogy azt a lány nem vette észre. Kár, hogy nem lehet itt, amikor majd rájön.*
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Nagyterem, étkező - Page 4 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-04-28, 5:36 pm

- Oh, szóval nem hiszed el, hogy képes lennék rá? Akkor okozok még meglepetéseket a számodra, hosszú lesz az a három év, amit együtt töltünk majd el, ebben az intézményben. *mosolyodom el most már én is, hiszen ki fogom készíteni ezt a srácot, ez lesz az én életcélom, legalábbis jelen pillanatban ezt eszeltem ki, bár hogy miképpen, azt még nem tudom... Mindenesetre érzem, ahogy egyre több adrenalin gyülemlik fel bennem és nemsokára már le is ülök inkább, hogy folytassam az evést, hiába nem akar elmenni, nem izgat, nem fogom hagyni, hogy elrontsa a kedvem.*
- Nagyon jól teszed... *utalok itt arra, hogy majd később néz vissza, a többire pedig már csak elmosolyodom.*
- Én szeretem ezt a levegőt. *mosolyodom el, miközben feltekintek, majd nem is szólok semmit, csak intek felé hanyagul, hogy pá, majd összefutunk. Úgy se ússzuk meg, hogy ne találkozzunk... és hogy mi van a cipőfűzővel? Én azt nem tudom, de a lényeg, hogy a fűzőim a bakancsba vannak tűrve, tehát azokkal ugyan semmit se tett, ez tuti biztos. Így fogyasztom el az ebédemet, majd ez után a könyvemet megfogva térek vissza a szobámba, ugyanis nemsokára óra lesz, addig még össze kéne szednem magam... Érdekes egy délután volt, bár nem lett a szívem csücske a srác, azért kíváncsi vagyok már most a következő alkalomra, amikor találkozunk.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 2:04 pm

* Kellemes napok állnak mögötte így semmi oka sincs rosszkedvűnek lenni s szerencsére nem is az, jókedvűen tipeg le a Déli-Főtoronyból levezető lépcsősoron, majd indul meg az étkező felé hisz ebéd idő van s ő ma még amúgy sem evett. Ma órája is van a leányzónak na meg még jó pár másodikosnak így nem áll szándékában elhagyni az iskolát mielőtt még mások okozta kellemetlenségtől ne adj isten ne tudjon részt venni a vérmágián mégis egy fehér garbót visel felül mivel kissé fázós, alul pedig egy koptatott kissé szűk farmert mi szépen kiemeli alakját egy szintén csak fehér tornacipővel. Így tér be az étkezőbe hol körbetekint először, ez csak rája ragad szokás lett, hogy először megnézi kik vannak bent s mi folyik az adott helyiségben majd mivel szerencsére semmi különös, így hát svédasztalhoz sétál, hol megpakolja tálcáját étellel és evőeszközökkel majd a Cruoris-es diákoknak fenntartott asztaloknál telepszik le. Haja szög egyenesen omlik le hátára, szemei körül kissé erősebb szürke smink díszeleg még jobban kiemelve egyébként is nagy, kíváncsiskodó szemeit, tehát csinos mint mindig ha éppen nem betegeskedik. Pálcáját maga mellé helyezi az asztalon s neki is áll a falatozásnak, nem siet el semmit, szép lassan rágja meg a falatokat miközben gonolataiba mélyedve mered el a terem egy pontja felé.*
Vissza az elejére Go down
Nestor Smirnov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Nestor Smirnov


Nagyterem, étkező - Page 4 Cruoris
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Feb. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 2:11 pm


//Olvad Elisaval//

-Lehetséges*hagyja annyiba. Nem emlékszik mindenre ami nem is annyira nagy baj, a napok eléggé össze mosódtak mostanában nem mintha annyira rossz napja lenne, csak egyszerűen egyformák. A kérdésre egyszerűen csak megrántja a vállát.*
-Fogalmam sincs, nem emlékszem mi volt azelőtt, szóval lehetett akár ő akár nem már úgy is mindegy.*mondja szájhúzva, bár nem mutatja ki de belül foglalkoztatja a dolog. Viszont sejti hogy nem jár vele jól, ha túl sokat gondolkozik, főleg társaságba. Majd fent a szobájába lerendezi magába a látottakat.*
-Én még soha nem voltam ilyesmin. Igazából nem is vonzanak. Voltak nálunk is ünnepek otthon, de azok egészen másról szóltak, szóval nyugodtabb mint a nyugatiak partijai.*feleli, de túl sok véleményt nem tud mondani. Itt se volt még bálon otthon se volt ilyesmi, ha meg a balesete előtt volt az már rég kiment a fejéből, a kérdésre viszont csak kicsit oldalra dönti a fejét.*
-Nem igazán, vagyis nemtudom. Nem ajándéknak nevezzük, és az elkészítésébe én is benne voltam. Szóval inkább amolyan csináld magad "jutalom"*feleli kicsit elgondolkozva, hiszen a kardkészítésbe neki is köze volt, sőt mondhatni a kisebb irányításokat elvétve a fizikai munkát ő végezte Ezután érkeznek meg az étkezőbe, ahol a fiú némi zőldséget illetve más kisebb bogyó eredetű ételt vesz magához, na meg két pálcát, is evőeszközként, amit ha leülnek fogyasztani is kezd.*
-Én annyira nem, bár attól még kell enni. Erőnlétbe kell tartani a testet*válaszolja tömören, majd a kérdésre kicsit elgondolkozik.*
-Tanuláson kívül nem túl sok mindent. Néha néha elvétve festek, vagy rajzolok, de ha van rá időm akkor a vívásra akarom fordítani. Ez inkább művészetnek nevezhető mint sportnak...*mondja a vívásra értve is, ami számára olyan mint egy halálos keringő, ahol egy rossz lépés nem pont azzal ér véget hogy esetleg megtapossa a másikat.*
-És te? Valami kedvenc elfoglaltságod van? Amúgy innen merre akarsz tovább menni? Vissza az ősökhöz, vagy van más egyéb terv?*kérdezi kissé érdeklődve, miközben profin mozgatva ujjai között a pálcát tovább fogyasztja az ételt.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 2:14 pm

*Újra eljön az ebédidő, mióta itt van, már jó sokadszorra, ezért feláll az ágyáról, felhúzza fekete sportcipőjét a szintén fekete nadrág és póló fölé. Pulóver most nincs rajta, ahhoz túl meleg van, és nem akar megsülni. Így ér le az aulába, és útját az étkező felé veszi. Az itteni koszt igen finom, mikor ezt megtapasztalta, csak azt remélte, hogy nem fog elhízni. De ez lehetetlen, mivel azért sokat szokott mozogni. Belép az étkezőbe, ahol először az Inflatus asztalát nézi meg, hogy ki van ott. Nincs ott Nymphadora, így nem ígérkezik újabb veszekedés. Majd a másik két asztalt is megnézi, és megpillantja Jasmine-t a Cruorisos asztalnál. Röviden elmosolyodik, majd odalopódzik a lány háta mögé. Kezeit a szemei elé tartja.*
-Na, kitalálod ki vagyok?*Nem biztos, hogy a lányka rájön, bár azért megvan a 90% esély rá. Bár azért reméli, hogy Jasmine nem allergiás arra, ha megzavarják ebéd közben.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 2:24 pm

* Igen elmélázik a lányka kinek gondolatai szabadon járnak kelnek elméjében, szerencsére kellemes percek s pillanatok ötlenek fel benne, de hogy mik, azok az ő kis titkai maradnak. Így lehet, na meg egyébként sem számít arra, hogy hátulról támadják be ebédelés közben, hogy Élias észrevétlenül a háta mögé lopózik s eltakarva szépen sminkelt szemeit kérdi ki, hogy vajon tudja e ki takarta el a kilátást.*
- Nem tudom, de ha elkened a sminkemet, akkor megharaplak.* mosolyodik el kedvesen, hisz olyan morc ő s most tényleg jó kedve van, na meg a másik érezheti, hogy kis pofija más alakot is ölt, így nincs gond. Viszont gondolkodóba esik, nem sokszor találkozott a fiúval de szerencsére hangfelismerésével semmi gond nincs.*
- Hm szerintem...nos, hát egy El-re tippelnék.* hogy így van e az hamarosan kiderül, kis kezeivel lefejti a másik kezeit s fordul hátra felé kíváncsi tekintettel.*
- Áh, beletrafáltam...ügyes vagyok.* emeli fel kissé nóziját s fordul vissza étkéhez.*
- Csatlakozz ha van kedved...amúgy is rég láttalak, mesélhetnél egy kicsit.* pillant rá vissza mosolygósan, talán nem lesz ellene kifogása s szed magának valami kedvére valót s visszatér hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 2:30 pm

//Alexanderrel//

- Értem.*bólint az apás dologra és ennyiben hagyja a dolgot, végül is nem akar túlzottan faggatózni. Ezután az ünneplés is szóba kerül.*
- Nem maradtál le túl sok mindenről. Egyébként én is jobban örülnék valami csendesebb dolognak, de a családom az ilyen dolgokat helyezi előtérbe.*von vállat elhúzva a száját. Nincs túl jó véleménnyel az ilyesmikről, szóval nem csoda, hogy nem igazán akar hazamenni.*
- Egész jól hangzik. Nálunk ilyesmi sose volt, igazából arra sem emlékszem, hogy valaha csináltunk-e bármit közösen. Gyanítom, hogy nem.*sóhajt egyet. Hiába túráztatja az agyát, nem rémlik neki semmilyen együttes program, ami nem is csoda, hiszen náluk mindenki megy, amerre lát. Eközben megérkeznek az ebédlőbe és helyet is foglalnak, majd nem bírva tovább az éhséget, Elisa már lapátolja a szájába az élelmet.*
- Egyetértek.*biccent két falat között, ügyelve arra, hogy lenyelje mielőtt kinyitja a száját.*
- Á értem. Én teljesen kétbalkezes vagyok, szóval a pálcikaemberen kívül semmi más nem megy. A vívás mindig is érdekelt, de csak nézői szempontból.*jegyzi meg mosolyogva. Valahogy a kard sose mutatott jól a kezében és ezen nem is szándékozik változtatni, de nézni attól még szereti.*
- Én kvidicsezni szeretek nagyon. Gyerek korom óta az az egyetlen elfoglaltság, amit folyamatosan csináltam.*von vállat, majd némi gondolkozás után a következő kérdésre is válaszol.*
- Hát konkrétan még nem döntöttem el, de azt hiszem, hogy valami gyógyítóféleség szeretnék lenni. A családomhoz meg eszem ágában sincs visszamenni. Ahhoz van elég félretett pénzem, hogy a suli után kivegyek egy házat és ellegyek, amíg nem találok munkát.*feleli őszintén és befejezve a mondandóját újabb adagot lapátol a szájába.*
- És neked van valami terved a jövőre nézve?*pillant a másikra kérdőn, rendületlenül falatozva tovább.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 2:37 pm

*Kicsit viccelődős hangulatában van, ezért takarja el a lányka szemét. Úgy látszik, Jasmine nem allergiás, mivel nem haragszik. Azért a harapdálós mondatra nem akar válaszolni, nehogy hozzásegítse a lányt a megfejtéshez. De végül segítség nélkül is kitalálja, és leveszi a fiú kezeit a szeméről, és kíváncsian hátrafordul.*
-Ügyes vagy. Eltaláltad.*Ezután felajánlja a lány a társaságát, és El nem akarja visszautasítani, ezért már megy is, és szed a tányérjára csak úgy odanézés nélkül valamit, és már megy is vissza a lányhoz, és leül mellé.*
-Tényleg megharaptál volna?*Indít egy kérdéssel, közben mosolyog. De utána már mesél is, hisz már jó rég nem találkozott Jasmine-nal.*
-Hát, szereztem új ismerősöket. Az egyik jó, a másik nem nagyon. A nem nagyon jó különben itt volt az étkezőben. Nem szimpi csaj.*Az a találkozás nem volt éppen szívderítő, sőt, még csak másodjára találkoztak. Elsőre nem is beszéltek, másodjára pedig azonnal össze is vesztek. Bár El élvezte a veszekedést, ott elemében volt.*
-Na és te? Mi volt mostanában? Valami érdekes?*Miközben kérdezősködik, enni kezd, mert már elég éhes, de közben fél szemét a lányon tartja.*
-Apropó, emlékszel, annál a kastélynál a hintóban, megígérted, hogy elviszel körhintázni. Még nem váltottad be az ígéreted.*Abbahagyja egy pillanatra az evést, és csibészes mosollyal néz Jasmine-ra. Majd visszatér az ételhez, de előbb iszik egy kicsit. A párbajteremben lévő körhinta nem volt valami élvezetes, de ha mondjuk igazi körhintán lennének, az jó néhány fokkal jobb lenne.*
Vissza az elejére Go down
Nestor Smirnov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Nestor Smirnov


Nagyterem, étkező - Page 4 Cruoris
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Feb. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 2:45 pm

//Elisaveta//

-Gondolom ez a legtöbb módosabb családnál előfordulhat...*mondja amolyan tippként, hisze nem tudja milyen arisztokrataként élni, de valószínűleg nem is fogja megtudni. Annyira nem is érdekli, hiszen szereti az életét.*
-Én csak a nevelő apámmal. Vele elég szoros volt a kapcsolatom, majd a későbbi tanárommal is, bár vele csak rövid ideig voltam. Ő tanított meg a mágia használatra is. A nevelő apám nem értett hozzá, de ismerte a varázsló társadalmat. Ő inkább arra tanított meg, hogy hogy győzzem le a testem betegségeit*mondja nyugodt hangon, és még el is mosolyodik.*
-Fiatal koromba rendkívül gyenge voltam, szóval beteges, és sápadt is, meg testileg is gyenge.*teszi, hozzá hogy érthető legen a másik számára, mire gondolt. A válaszra csak elmosolyodik, majd oldalra dönti a fejét.*
-Pedig jó.. olyan mintha az ember táncolna... persze nem a szó szoros értelmébe, de eléggé bele lehet merülni. Lenyugtatja az embert. LEgalábbis engem igen. A festést inkább akkor csináltam, amikor nem gyakoroltam, de pár év alatt egész jókat tanultam.*meséli, hiszen bár nem egoista, de amit úgy hisz azt miért ne mondaná ki? A lány sportjára csak megrázza a fejét.*
-Ismerem, vagyis hallottam róla, de nem igazán köt le a repülés. Elvégre azért vagyunk emberek, hogy a földön éljünk, bár lehet csak én vagyok nagyon ódivatú.*vallja be mosolyogva, hiszen nem ítéli el a dolgot, csak azt mondja el, hogy őt miért nem foglalkoztatja. A következőre viszont már kicsit el is neveti magát.*
-Gyógyító? Hm.. nem gondolod hogy fura munka egy feketemágus növendéknek?*kérdezi mosolyogva, de amikor őt éri a kérdés nem válaszol azonnal.*
-Nemtudom, egyenlőre csak arra gondolok hogy világot akarok látni, aztán lehet vissza megyek Japánba... kicsit mindig is oda húz a szívem.*feleli nyugodt hangon, miközben be is fejezi lassan az étkezést.*
-És miért éppen gyógyító? Mondjuk az Inflatus a halál imádatáról híres, legalábbis úgy hallottam, de nem úgy mint aki megfékezni, hanem mint aki okozni akarja.*feleli mosolyogva, persze kíváncsi a lány válaszára .*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 2:55 pm

* Jó arc és név memóriával áldotta meg az ég, így egy archoz tartozó hanggal sincs másképp, főleg miután párszor találkozott a fiúval. Igaz még így sem biztos magában de kiböki a megtippelt nevet, kezeit lefejtve szemeiről fordul hátra, hogy meggyőződhessen igazáról.*
- Tudom én.* ölti nyelvét a másikra s ez után invitálja meg a hellyel s talán még hallhat is valamicskét elmúlt napjairól. Míg el van addig ő nyugodtan eszeget tovább s néha vet felé egy pillantást. Ahogy leül mellé máris egy kérdés kellős közepén találja magát mire elmosolyodik s egy ártatlan, mosolygós pillantást vet rá.*
- Ha harapni nem is, de egy átokkal gazdagabb lettél volna.* nem lehet tudni, hogy valóban meg is tenné, néha kissé kiismerhetetlen ez a lány bár nem mindenki számára. El el is kezd mesélni mindennapjairól, igazán örül annak, hogy valamelyest sikerült már beilleszkednie, de amint hallja nem mindenkivel találta meg a közös hangot.*
- Előfordul az ilyesmi rá se ránts. Nekem is vannak olyanok, kiket bottal sem piszkálnék meg.* von vállat kissé nemtörődöm módon.* És ki volt az a szerencsés kivel összekaptál? És a másik?* érdeklődik tovább, de nem áll meg eszegetés közben csak akkor mikor neki kell mesélnie.*
- Hát nem sok s ennek igazán örülök, de egy sellőt megmentettem a kikötőben ki megajándékozott egy órácskára azzal, hogy betekintést nyerhessen világába. Szegények rendesen ki vannak szolgáltatva oda lent...* sóhajt egyet ajkait kissé elhúzva, volt szerencséje belegabalyodni egy hálóba is, de hát ők ezzel a problémával nap mint nap szembesülnek.*
- Máskülönben semmi érdekes. Semmi olyan mi rád tartozna.* fordul vissza étkéhez titokzatosan elmosolyodva, hamarosan be is fejezi az evést, hisz nem nagy étkű s közben folyamatosan tömte kis fejét, így végül már csak egy üdítős pohárral a kezében dől hátra székén.*
- Ami azt illeti teljesen kiment a fejemből. Miket meg nem jegyzel...* ciki de ez van, viszont nem áll szándékában elállni ettől a kis kiruccanástól.*
- Be fogom hidd el...a hétvégén szerintem ráérek és akkor kijátszhatod magad egy vidámparkban.* szélesedik ki mosolya jókedvűen, igaz még maga sem járt ilyen helyen nem volt hozzá szerencséje, de egy körhintát még felismer s talán ki is próbálhat.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 3:08 pm

//Alexander//

- Gondolom igen.*von vállat. A szülei összes ismerőse ugyanezt csinálja, úgyhogy lehet valami abban, hogy ez egy tipikus arisztokrata szokás.*
- Jó lehet, ha az embernek vannak olyan rokonai, akikkel megértik egymást.*jegyzi meg álmodozva. Neki sose volt ilyenje, így nem nagyon tudja elképzelni. Na nem mintha mindig egyedül lett volna, sőt az ideje nagy részét a barátain lógva töltötte.*
- Így már érthető.*bólint magyarázatra. Bár még lenne kérdése, de úgy dönt, hogy egyelőre eleget faggatózott ebben a témában, így hagyja és inkább tovább lép.*
- Nem mondom, hogy nem tetszik, csak nehezen tudom elképzelni magam egy karddal a kezemben.*mosolyog vissza. A festéses dolgot hallva érdeklődve bólogat, de nem fűz hozzá semmit, amúgy se tudna mit mondani. Ezután az ő sportja is szóba kerül, ami nem igazán nyeri el a fiú tetszését.*
- Nem hinném, hogy az vagy. Sokan nem szeretik, de engem kikapcsol. Meg ez az egyetlen dolog, amit már nagyon rég óta űzök.*meséli vállvonogatva, vidáman. Majd azt is bevallja, hogy mi szeretne lenni és nem lepődik meg a reakció hallatán.*
- Én is így gondolom, szóval nem véletlen, hogy nem hangoztatom túl sűrűn.*mosolyodik el ő is, majd szinte rögtön visszakérdez.*
- Én is mindig szerettem volna utazni és Japán az egyik olyan hely, ahol még sose voltam, de mindig terveztem, hogy egyszer elmegyek oda. Biztos nagyon szép.*vallja be és a villájára halmozza az utolsó falatot, majd bekapva lehelyezi az evőeszközt. A kérdésre vállat von.*
- Mert túl sok halál és sérülés, na meg feketemágus van már így is. Ráadásul már régóta ez szeretnék lenni, csak kissé bekavart, hogy ebbe a suliba küldtek, bár most már nem bánom annyira. A halállal nincs semmi bajom, mármint elfogadom, hogy létezik és nem lehet mindig megakadályozni, de hogy én öljek meg valakit. Az sose szerepelt a terveim között.*fejti ki a véleményét és az érzéseit a dologgal kapcsolatban. Majd megissza a maradék italát is.*
- Ez jól esett. És most mi lesz? Ücsörgünk még itt vagy elindulunk valamerre?*érdeklődik nyújtózkodva, persze csak azután, hogy a fiú is befejezi az étkezést.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 3:11 pm

*Ártatlan képe van, az biztos, viszont nem olyan szelíd, mint amilyennek látszik.*
-Akkor megjegyzem. Soha nem fogok a sminkedhez nyúlni.*Viccből komoly arccal a szívére teszi az egyik kezét, a másikat meg feltartja. Majd leereszti kezeit, és az asztalra teszi őket.*
-Hát, amelyikkel egész jól elvontam, az Alinox Ingren, vele a szivárvány tónál találkoztam, és beszélgettünk egy kicsit. A másik csaj Nymphadora Giovanni, na, vele nem nagyon találtuk meg a közös hangot.*Röviden felnevet, az a találkozás igen emlékezetes volt.* Véletlenül fejbe vágtam a könyökömmel, és ő megsértődött. De tényleg, nem direkt volt.*Tényleg nem akarta fejbe vágni a lányt, csak túlságosan sietett, és nem figyelt oda.*
-Tényleg? Az király, érdekes lehetett. Szívesen lemennék oda én is.*A vízért oda meg vissza van, imádja, de még sosem búvárkodott, pedig nagyon szeretne.*
-Titkolózol, mi?*Félmosoly jelenik meg az ajkán, majd visszafordul ételéhez.*
-Bizony. Az én memóriám nagyon jó, minden kis apróságot megjegyzek. Már ami fontos.*Ez a körhintás dolog fontos, ezért is jegyezte meg, hisz az ígéretet meg kell tartani, és nem árt emlékeztetni erre az apróságra a lányt.*
-Oké. Már alig várom.*Vidámparkban még nem járt, csak képeken látott hullámvasutat, körhintát, meg efféle jónak ígérkező játékokat. Erről eszébe jut, hogy ő nem, de Dáriusz már volt vidámparkban, és ettől ingerültség jelenik meg az arcán, de hamar rendezi arcvonásait, és újra mosolyog.*
-Na és, ha nem rossz téma, a tanulással hogy állsz?*Ő nagyon utálja, amikor erről kérdezgetik, mert otthon már kapott ebből a kérdésből eleget. De most nem otthon van, és simán kérdezhet ilyet, és akár az sem lenne baj, ha tőle kérdeznék ugyanezt.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 3:31 pm

- A komolyságot színlelő képre s mutatványra kissé megböki a fiút, de mivel ül így körülbelül csak hasánál éri a kis taszítás.*
- Ugyan menj már, szerinted olyan hepciás lennék?* teszi fel a kérdést, nem érzi annak magát csak tréfa volt az egész, sokkal komolyabb momentumnak kell történnie ahhoz, hogy valakit átokkal sújtson. Na de az étellel visszatérő Élias is letelepszik mellé és beszélgetni kezdenek elmúlt napjaikról.*
- Hm csak órán láttam őket, még egyikkel sem találkoztam.* gondolkozik el kissé, de nem, biztos nem váltott szót velük arra határozottan emlékezne.*
- Jah gondolom....* vigyorodik el de csak húzza a másikat, hisz neki.* - Majd megbékél...ha meg nem lesz kin gyakorolnod.* kacsint a srácra egy kis tippel látva el, hisz vannak olyan igék miket nem szívesen alkalmaz maga sem egy szeretett emberen, ezeket meghagyja a kevésbé szimpatikus egyéneknek kikből van bőven. Röviden mesél kis kalandjáról, de azért nem köt mindent a másik orrára.*
- Ez az én dolgom. Sorry.* vet rá egy bocsánatkérős pillantást, egyébként sem ismerik annyira egymás úgyhogy nem veheti annyira a szívére. Viszont az ebéd is elfogy előle és egy kis apróságra is felhívják a figyelmét, mi teljesen kiment a fejéből.*
- Általában én is, de úgy tűnik most cserben hagyott a kis zsivány.- mutat halántéka felé kis mosollyal ajkain.*
- Tehát ez fontos neked? Miért?* teszi le poharát s fonja maga előtt karba kezeit, kíváncsian hallgatja végül pedig megígéri, hogy hétvégén megejthetik.*
- Én is...bevallom még sosem jártam vidámparkban...Hát azt hiszem itt van már az ideje.* lassan felnőtté válik és még egyszer sem kellett leszállnia egy pörgő sz@rról sem hányingerrel küszködve. A kérdésre felnevet mihez fejét is hátraveti kissé de aztán a szemekbe pillantva dönti kissé oldalra a fejét.*
- Egészen jól, nincs lemaradásom és éppenséggel ma is nemsokára órára megyek. Alig várom már.* ez látszik is izgatottá váló tekintetén, ezért sem kapott egyből az alkalmon, hogy teljesítse a másik felé ígért kis kiruccanást, nem akar ottan majd kapkodni hisz már előre látja, hogy mindent ki akar majd próbálni ha már eljutott végre oda.*
- Tudod én szeretek tanulni, bár az elméletet kevésbé kedvelem mint a gyakorlatot, de azért jöttem ide, hogy elsajátítsam a különböző fortélyokat miként is ölhetek meg egy embert pisztoly és golyó nélkül.* szavai végére elkomolyodik, mintha halálosan komolyan gondolná szavait, de ahogy a másik képét figyeli úgy robban ki belőle a nevetés mihez lábait is megemeli picit s kissé előre dől.*
- Ne vedd komolyan csak viccelek...igazából mágus akarok ennyi az egész, ehhez viszont tanulnom kell sokat.* mondja el végül is az igazságot miután csitul a jókedve, egy tincset hátratűrve füle mögé rakja keresztbe lábait s dobja vissza a kérdést.*
- És te? Az alapokkal láttam rendben vagy de a többi is megy? Amúgy mi szél hozott erre? Miért pont a Mysterioba jöttél?* számtalan másik mágusképző létek a világon így magától értetődik a kérdés mire talán meg is kapja a választ.*

// Csak nem most, mert fagy. //
Vissza az elejére Go down
Nestor Smirnov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Nestor Smirnov


Nagyterem, étkező - Page 4 Cruoris
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Feb. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 3:45 pm

*Nem igen szólal meg, inkább cask befejezi az evést, ameddig a kviddicshez nem érnek, amire a fiú már csak megrántja a vállát.*
-Mindenki mást kapcsol ki, valakit a zene, valakit a box, valakit a tanulás. De ha rég óta csinálod, akkor talán ezért. És így már érdemes is csinálni, én mondjuk nem hinném, hogy valaha is kviddicseznék, engem nem fog meg..*utal rá, hogy ez nagyon ember függő, hiszen őt is más köti le. A következőre csak elvigyorodik, viszont Japánhoz érve csak oldalra dönti a fejét.*
-Nyugodt hely, legalábbis ahol én éltem az volt. Már előre félek milyen lesz ha vissza megyek...*teszi még hozzá egy félmosollyal, majd fel is tesz egy kérdést, amire kíváncsi, hiszen fura, hogy valaki gyógyítani akarna, aki egy feketemágus képzőbe jár. Legalább is a fiú szerint így van, de hát az ember mindig lát valami újat.*
-Á értem... tényleg, te nem ide akartál jönni... Hát akkor nem csodálkozok annyira, minden esetre remélem össze jön a terve, az azt jelenti hogy végig jártad az utadat sikeresen. Amúgy igazad van, a halál szerintem is természetes, elvégre egyszer megtörténik , mindenkinek meg kell vele barátkoznia.*mondja egy nyugodt félmosollyal viszont a kérdésre kicsit elhúzza a száját.*
-HÁt... mondjuk én szívesen lemennék Mystralba kicsit sétálni , de van még egy éhes gyöngybaglyom akinek kéne vinnem pár falatot, ha nem akarom hogy megsértődjön.*mondja egy félmosollyal, miközben felemelkedik az asztaltól.*
-Szóval örültem hogy beszélgethettünk, és majd még biztosan össze futunk.*búcsúzik el a lánytól, majd egy intéssel karöltve ha minden igaz fel is siet a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-06, 3:58 pm

*A beszélgetés megállás nélkül, folyamatosan tart, s egy idő után eljutnak a hobbikhoz is.*
- Igaz, minden ember más. Fura is lenne, ha ugyanazt szeretnénk.*mondja és megborzong a gondolatra, ahogy elképzeli, hogy mindenki olyan mint ő. Na azt nem biztos, hogy elviselné a világ. Ezután elérkeznek ahhoz is, hogy ki mit szeretne csinálni a jövőben. A fiú mondatárs felnevet.*
- Béke és nyugalom off.*kuncog, majd elmondja, hogy ő mért is akar gyógyító lenni.*
- Valóban nem. Köszönöm és én is remélem, hogy sikerül, legalább egy valami az életemben. Egyébként igen meg kell vele birkózni, bár ez nem egyszerű.*ingatja a fejét szomorkásan, de hamar visszatér a jókedve és az étkezést is befejezi, így megérdeklődi, hogy mi legyen a továbbiakban.*
- Á értem, menj csak, még a végén nem viszi el a leveleidet.*mosolyog vissza, majd a srácot követve ő is feltápászkodik.*
- Én is örülök a találkozásnak, jót beszélgettünk. Abban én is biztos vagyok, hogy még összefutunk. További szép napot.*int a srácnak, majd elcsenve egy sütit az asztalról ő is megindul a szobája felé.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-08, 1:23 pm

// Olvad, Chris, bagolyház //

* Még senki nem akart lerajzolni vagy nem emlékszem rá. Mindent nem szoktam megjegyezni, bár egy kicsit feledékeny is vagyok. Emberi hiba ez van. A szavaira elmosolyodom mert akkor most ki is próbáltam, bár szerintem nem lesz mesterkélt. Azt sem tudtam hogy lerajzolnak. Szerintem hideg van és semmi kedvem nincs megfázni. Vissza kell szoknom a klímához és az nem megy egyik napról a másikra. Álmos még nem vagyok így hát miért ne társaloghatnánk tovább? Abban semmi rossz nincsen. El is indulok de még nem tudom hogy merre fog vezetni az út. Nem tudom mihez lenne kedve így ezt meg is kérdezem tőle.*
- Akkor az étkezőbe megyünk, ott mindig van valami hami. Van amúgy konyha is ahol főzőcskézhet az ember ha szeretne. Én nem vagyok valami jó konyha művészetben szóval az étkező lesz a megfelelő.* Azért megmérgezni nem akarom vagy olyan étket tálalni elé mely mondjuk meg van égve. Valahogy a főzés soha nem volt a kedvelt dolgok között pedig lány vagyok. Lehet hogy majd egyszer megtanulom, de szerintem még ráérek amúgy sincs kinek főzni. Magamnak meg nem fogok. Tehát az étkező felé indulunk el.*
- Mióta rajzolsz?* Kérdezem meg érdeklődve mert ahogy elnéztem nem holmi firka. Elég szép vonalvezetése van és legalább amíg oda érünk van miről beszélni. Magabiztosan lépkedek a srác mellett s olykor rá pillantok. Az étkező emeletén két diák szalad felénk jó gyorsan. Ahogy megállapítom az egyik üldözi a másikat de hogy mi célból azt nem tudom.*
- Állj meg és add vissza!* Harsogja a hátsó srác a másiknak s ahogy nézem egyenesen felénk szalad a magasabbik. Közelebb húzódom Chris-hez hogy ne ütközünk össze és ahogy fel mértem pont nem fogunk. Tévedtem, mert a srác majdnem ledarálja a vállamat.*
- Au* Csúszik ki a számon mert azért éreztem. Egy aprót sóhajtok és mondtam én hogy ezek az új elsősök rosszabbak mint a mi évfolyamunk. Legalább elnézést kérhetett volna vagy valami. A hajamat hátra vetem s az étkezőbe lépek be. *
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-08, 1:33 pm

*Úgy tűnik megleptem, viszont nekem tetszenek a vonásai és úgy érzem, meg kell örökítenem. Eközben elindulunk kifelé a bagolyházból és felvetem, hogy esetleg ehetnénk valamit, mert én bizony éhes vagyok, nem is kicsit. Hagyom, hogy Diana vezessen, hisz fogalmam sincs, hová megyünk, viszont az utat nem árt megjegyezni, mert valahogy vissza kell majd találnom a Keleti Főtoronyig.*
-És jó a kaja itt?
*Reménykedem, hogy nem fognak undok konyhás nénik kelbimbófőzeléket rakni elém, amiben bogarak mászkálnak, mert akkor lehet, hogy veszek egy szakácskönyvet és megtanulok főzni. Úgy tűnik Dianát nagyon érdekli a rajzolás, bár említette is, hogy szeret alkotni.*
-Hát...elég régóta. Már kicsi koromban is szerettem firkálgatni, de úgy komolyabban csak három éve foglalkozom vele.
*Persze apa időpocsékolásnak tartja, de engem ez nem érdekel. Szeretem ezt csinálni és ezt nem szabhatja meg nekem. Most meg már főleg nem. Ahogy az étkező felé haladunk, két srác rohan végig a folyosón, s én csak kérdőn felvonom a szemöldököm. Hová rohannak ezek? Ekkor üti meg a fülemet a lány apró feljajdulása, s aggódva fordítom arra fejem.*
-Jól vagy?
*Az ajtóban előreengedem,majd utána én is belépek. Se undok konyhás néni, se kelbimbó. Kissé megnyugodva felsóhajtok. Legalább az efféle megpróbáltatásokkal nem kell szembenéznem.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-08, 1:54 pm

- Hát ízlések és pofonok. Egyik Olasz jellegű kaja sem hasonlít a hazai ízekre. Gondolom más fűszereket használnak, de ehető. Van ami finom és van olyan is ami nem ízlik. Ezért mondtam hogy ízlés kérdése.* Vonom meg a vállam mert hogy neki mi a finom azt nem tudhatom. Ez szerintem nem általánosítható. Menet közben kérdezek mert egyrészt valamivel tovább kell vinni a beszélgetést másrészt érdekel hogy mióta rajzol.*
- Az nem kevés* Állapítom meg és figyelem a két rohanó srácot. Érdekel hogy miért futnak ilyen gyorsan és miért nincs itt egy őr aki lassúságra intené őket még a végén valakit elgázolnak. A vállam bánja mert nekem jön az egyik. Hát meghalni nem fogok tőle de azért fáj. A kezem oda s kapom s megsimogatom a helyét. Tudom hogy nem lesz jobb de ösztönös beidegződés vagy minek nevezik az ilyet. Chris-re pillantok egy apró mosollyal az arcomon.*
- Köszi, jól vagyok. Ez ma már a második. Remélem több nem lesz.* Húzom el az ajkam mert tényleg remélem. A délelőtt folyamán is nekem jött valami lány. Bele volt bújva a könyvébe én meg nem figyeltem mert Likolal voltam elfoglalva. Csak tudnám miért jönnek nekem mikor látható vagyok. Mindegy majd hozzá szokom bár nem szeretnék. Az udvarias gesztusra bólintok egy aprót mert gazán figyelmes egy srác. Ritka példány, ha lehet ilyet mondani.*
- Onnan lehet elvenni a kaját és oda ülsz ahová csak akarsz. Nincs kijelölt hely mert nem szoktunk egyszerre étkezni. Persze 12 körül elég sokan vannak.* Ebéd idő még jó hogy sokan vannak. Erről eszembe jut hogy holnap ebéd időbe le fogok jönni és megnézem a régi dákokat már ha lesz egyáltalán itt valaki. Most elég kevesen vannak és egyiket sem ismerem. Ami persze nem baj és ez jövőre csak rosszabb lesz. Mindenkit nem lehet megismerni mert elég sok tanuló jár ide és jövőre ez a szám csak gyarapodni fog. Én két almát veszek el egy táncáról s egy tányérra helyezem. Egy kést is mellé rakok s helyet foglalok egy aszatnál. Amint Chris is ezt megteszi.*
- Jó étvágyat* Az egyik almát hámozni kezdem.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-08, 2:05 pm

*Komoly arccal bólintok egyet. Általában ez minden kajával gy van. Az olasz konyha Olaszországban jó, a svéd meg Svédországban. Szerintem ez így van jól. Diana jó társaság, jól el lehet vele beszélgetni és sok közös téma is akad.*
-Tényleg nem. Na és te? Mintha említetted volna odafent.
*Arra ugyan nem jöttem rá, hogy rajzol,vagy fest. Az is lehet, hogy szobrokat készít. De talán annyira nem titkos és elárulja nekem. Menet közben két idegen srác rohan el mellettünk és a leányzót majdnem fel is lökik. Egy pillanatra utánuk nézek grimaszolva, majd a szőke lányhoz fordulok.*
-Szerintem máskor te is lökd fel őket. Bunkó dolog, de az ilyenek megérdemlik. Ne hagyd magad!
*Kedvesen rámosolygok, majd belépünk az étkezőbe, ahol semmi és senki nem riogat szerencsére. Követem a magyarázatot, majd körbe is tekintek, hogy mit egyek. A választék nagy, én pedig nagyon éhes. Végül a sonkás pennén akad meg a szemem, amiből egy jó púpos adagot rá is pakolok a tányéromra. Fejlődő szervezet vagyok, sokat kell ennem. Követem a leányzót, majd le is huppanok mellé.*
-Neked is jó étvágyat.
*Hát a jó étvágyam az megvan. Neki is látok a tésztámnak, de úgy, mint aki tizenöt éve nem evett semmit, pedig igazából tegnap ettem utoljára, de hát az már olyan rég volt, mint a nagypapám születése, főleg, ha ennivalóról van szó.*
-Na és milyenek itt a diákok?
*Mielőtt megszólalok, persze lenyelem az óriási falatot, amivel épp küzdök. Általában kulturáltan eszem, de most győzött az éhség, meglehetősen gyorsan lapátolok. Az első adagom hamar elfogy és én bizony eszem még egy kicsit. A repeta persze már nem akkora, mint az előző. Tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy mennyit tudok megenni, így már csak félig rakom tele a tányért. Ennyi bőven elég lesz.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-08, 2:21 pm

- Én festek. A tájat szoktam megörökíteni mert nagyon szeretem a természetet. A vizet meg egyenesen imádom, de gondolom ez természetes egy Velencei lánytól.* Szerintem nem lep meg senkit hogy van a kettő között valami összefüggés. Menet közben nekem jön egy srác pedig direkt közelebb léptem Chrishez hogy ki tudjon kerülni. Hát nem így lett.*
- Én nem szeretem az erőszakot. Inkább egy jó kis átkot szórok rá, bár nem jeleskedem valami fényesen a varázslásban. Mugli származású vagyok és nekem nehezebben megy mint másoknak. Valahogy nem igazán érzem rá a dologra. Persze van olyan ami megy de az igen csekély. Amúgy sem varázsolnék el valakit mert meglökött. Egyszer mindenkit utol ér a sorsa* Valóban nem vagyok valami jó varázsló bár ez nem szegi kedvemet. Majd bele jövök bár talán egy év alatt már bele kellett volna rázódni. Nem vagyunk egyformák van akinek több idő kell vagy csak nem erre a pályára termett. Nálam valószinű a második az igaz. Az étkezőbe én almát fogok enni mert már este van és amúgy is oda figyelek a helyes étkezésre. Figyelem ahogy neki lát a kajának és egy kedves mosoly kúszik az arcomra. Talán már rég evett vagy csak nagyon éhes. Nem tudom de szinte habzsol és ez mosolygásra késztet. Az almámat amit meghámoztam felcikkezem s egyet be is kapok. Mielőtt válaszolnék a kérdésre lenyelem a falatott.*
- Sok színűek. Van aki kedves és normális de akad olyan is aki nagyon elvont személyiség vagy épp bunkó.* Valóban elég sok színű ez az iskola ami persze nem baj. Egy idő után tudni fogja hogy i érdemes inkább elkerülni.*
- Milyen házba tartozol?* Kérdezem meg mert nem figyeltem a kitűzőjét már ha hordja. Én mindig szoktam csak még nincs meg az új. Azt leadtam mikor elhagytam a sulit. Amúgy sem lenne már helytálló a kis szöveg mely díszíti. Biztos kapok majd másikat mert elvileg hordani kell. Ezen nem aggódom. Ismét egy alma darabot kapok a számba s közben meghámozom a másik almát is.*
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-08, 2:35 pm

*Elmosolyodom egy kissé. Kíváncsi lennék a képeire, de persze lehet, hogy ő is azok közé tartozik, akik nem szívesen mutogatják másoknak az alkotásaikat.*
-Megmutathatnád valamikor. Már ha nem titkosak. Kíváncsi lennék rá, hogy te hogy látod a világot.
*A mű mindig árulkodik a művészről és sokkal többet elárul, mint a szavak. Lefelé haladva majdnem fellökik a leányzót és én tutira fellökném azt, aki nekem jön,legyen bármilyen bunkó dolog. nehogy már azt higgye, hogy mindent szabad. Férfiembertől pláne udvariatlan nőket fellökni. A leányzó szavaira egy pillanatra elcsodálkozom, majd egy kissé felnevetek.*
-Te is? Atyaég, már azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen marslakó. Eddig nem is hallottam varázslókról, csak a mesekönyvekben.
*Ez is egy újabb közös pont, s nem titkoltan abban reménykedem, hogy a leányzó némileg majd felvilágosít a varázsvilágról. Azért ő jobban ismeri, mint én és vele legalább el tudunk beszélgetni normálisan. Végre nekilátunk kajálni, és én a szó szoros értelmében zabálok. Hát, azt hiszem, hogy momentán senki nem hinné el rólam, hogy úriember vagyok, de ez van. Éhes vagyok. *
-Akkor olyanok, mint máshol. *Bólogatok erősen, majd újabb hatalmas falatot nyomok be. Amikor Diana rákérdez a házamra, először csak mutogatok, hogy még rágok, aztán legyűröm ezt is szerencsésen.*
-Exortus. De nem igazán értem ezt a ház dolgot.
*Fogalmam sincs, hogy mi alapján válogatják ki a diákokat, arról meg pláne nem, hogy mi a különbség közöttük, csak annyit tudok, hogy három ház van a suliban.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-08, 2:57 pm

- Ha tényleg érdekel akkor szívesen megmutatok egy párat* Derült fel az arcom mert soha senki nem akarta még megnézni egy művemet sem. Valahogy nem szoktak felőlem érdeklődni kivéve Troyt. Hiányzik a buta kis feje és sajnos kapcsolatot sem tudtam vele tartani amíg nem voltam a suliba. Biztos nincs semmi baja. A nevetését még nem értem, mert szerintem semmi vicceset nem mondtam ezért kérdőn pillantok rá hogy mi a helyzet. A szavai ismét mosolyt csalnak az arcomra.*
- Örülök neki, hogy nem vagyok egyedül. Mielőtt ide nem kényszerítettek én sem hallottam semmit a varázslásról. Aztán bele csöppentem és fura ez az egész. Gondolom legalább annyira elveszett vagy mint én voltam.* Sóhajtok egyet mert újnak lenni soha nem jó főleg egy olyan helyen amihez voltaképp közöd sincs.*
- Ha gondolod szívesen segítek már mint gyakorolhatunk együtt. Azt nem mondom hogy megtanítalak valamire mert nekem sem megy. Egyedül pedig én nem szeretek gyakorolni......* Többen csak jobban megy, gondolom, persze ha nem akar az is jó. vagyis annyira nem mert talán nem nevet ki ha valamit elrontok mint azt sokan mások tennék. A megjegyzésére csak bólintok egyet. Valóban olyanok mint más iskolákban hiszen sok fajta személyiség megfordul. Hívhatnánk az iskolákat személyiség gyűjtő helyeknek, bár az hosszabb lenne. Egy kérdést címzek neki s a szavai hallatán fejet csóválok.*
- Mond csak ki kísért fel téged? Ezt sem mondta el? Nem végzett valami jó munkát......* Jegyzem meg mert hát ezt azért illik elmondani egy új diáknak. Ha más nem a saját szakjának a lényegét. ha bunkó lennék most azt mondanám hoyg keressen fel egy sentit aki elmagyarázza neki. Nem vagyok az, meg nem is nehezemre elmondani neki.*
- Három ház vagy szak van a suliba. Az egyik az Exo vagyis a te szakod. Szerintem elég változatosak mert foglalkoznak bájital készítéssel és az elemi mágiával is. Mondjuk az utóbbi majd másodikba fog be jönni. Aztán vagyunk mi vagyis a Cruoris ház. Mi főként az árnyakkal foglalkozunk, bár most már van vérmágia óránk is meg rítus. Annak szerintem nem sok köze van az árnyakhoz de érdekesek. Utolsónak pedig ott vannak az Inflások vagyis Inflatus ház. Ők főként hallottak foglalkoznak és elég elvont egy ház ha engem kérdezel.* Vonom meg a vállam mert tőlem az a szák áll a legtávolabb. Nekem túl véres bár a vérmágiát is annak találom. Nem csípem a vért ez van. Hozzá szokni pedig nem tudok. Hát érdekesen fogok átmenni a vérmágia vízsgán is ezt biztosra veszem. Lehet nem is megyek át, na ebbe bele sem gondolok.*
- Van egy tükör ami kiválasztja hogy miben vagy tehetséges és így kerülsz egy házba. Szerintem nálam biztos elromlott bár tény hogy az árnymágia az megy. Az egyetlen* Húzom el az ajkam mert a többivel hadi lábon állok. A másodikos tantárgyak közül pedig nem tudom lévén még egy órán sem voltam bent. majd csak lesz valahogy.*
- Érdekel még valami a sulival kapcsolatban mert akkor kérdez.* Mosolyodom el, szívesen válaszolok csak kérdezzen.*

// Fagy //


A hozzászólást Diana Gray összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-05-08, 8:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Christiano Lugano
Diák Exortus
Diák Exortus
Christiano Lugano


Hozzászólások száma : 186
Csatlakozás : 2011. May. 06.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Farkas háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-08, 8:38 pm

//Olvad//

*Vidáman elmosolyodom, már alig várom, hogy láthassam a képeket, ugyanis nagyon furdal a kíváncsiság. Az is kiderül, hogy nem én vagyok a egyedül "marslakó", s ennek örülök, mert így kevésbé érzem magam elveszettnek. Most már csak szimplán újnak érzem magam, de nem elveszettnek.*
-Hát..én csak úgy jöttem, de fogalmam sem volt, hogy hová. A tantárgyakról már hallottam egy keveset, de igazából nem lettem ettől okosabb.
*Habár elég pocsék dolog ennyire zöldfülűnek lenni, mert tuti sokan vannak olyanok,akiknek nem varázstalan a családja, de azért sokkal egyszerűbb egy hasonszőrűvel megosztani ezeket a dolgokat.*
-Az nagyon jó lenne. Igazából még azt sem tudom, hogy egyáltalán mire vagyok képes, nem nagyon mertem suhogtatni a pálcámat.
*Csak addig volt a kezemben, amíg szemügyre vettem, de gyorsan elraktam, mielőtt kárt okoznék vele. Reményeim szerint úgyis megtanulom használni, de addig nem szeretnék bajba kerülni miatta. Ahogy így kajálgatunk, tovább kérdezgetem és az is lehet, hogy idegesítem vele Dianát, de egyelőre készségesen válaszolgat. Kissé elvörösödöm a kérdésre, mert tulajdonképpen ezt Elijah-tól nem kérdeztem meg, akkor épp nem ezen járt az eszem, hanem azon, hogy ne ejtsem el a cuccaimat.*
-Halottakkal? Mégis mi abban a jó? Tök hátborzongató...
*Áldom a jó eget, vagy nem is tudom, hogy mit, hogy nem ott vagyok. Biztos tök brutál srácok járhatnak oda...*
-Nem lehet mindenki mindenben jó. Én például semmiben se vagyok az.
*Persze elsősorban a mágiára gondoltam, de igazából a rajzoláson kívül tényleg nem vagyok jó semmiben és ezt sokszor az orrom alá is dörgölték.*
-Hát...nem tudom, ezek csak úgy jönnek, ahogy eszembe jutnak...
*Momentán kifogytam kicsit a kérdésekből és immáron a tésztából is. Jól főznek itt, az egyszer biztos. legalább arra nem szorulok rá, hogy megtanuljak főzni. Tuti felgyújtanám a konyhát. És az egyébként is lányoknak való.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime2011-05-08, 9:06 pm

- Ezt nem értem* Rázom meg a fejem, mert hogy lehet úgy egy suliba beiratkozni hogy semmit nem tud róla az ember. Ez nekem egy kicsit magas, de talán majd mindjárt megmagyarázza.*
- Igazából el kell menni órára s akkor derül ki hogy mit is takar az adott tantárgy* A neve soknak árulkodó ám azért szerintem összetettebb. majd megtapasztalja és biztos lesz neki is kedvenc tantárgya ahogy mindenkinek van. A szavaira elmosolyodom mert komoylan úgy érzem hogy olyan mint én, csak pasi kiadásban.*
- Megtudlak érteni, én sem mertem.* Jegyzem meg együtt érzően, mert teljesen áttudom érzeni hogy mi zajlódik most benne. Van kérdése a srácnak nem is kevés de engem nem zavar. Szívesen válaszolok mindenre. Azt nem tudom meg hogy ki kísérte fel, bár annyira nem is fontos hiszen semmi jogom nincs mások fölött ítélkezni. Amúgy sem szokásom csak nekem egy kicsit furcsa hogy ezt pont kihagyta. Az hogy elvörösödik egy újabb mosolyt csal az arcomra.*
- Hát ez egy nagyon jó kérdés. Én szeretem őket én sem. Mondjuk néha hasznos egy halotti szolga vagy a halotti látás de ha fele ennyire lenne véres talán még szeretném is, így viszont nem.* Egy almát kapok meg ismételten és közben figyelem a srácot.*
- Hát biztos lesz amiben jeleskedsz majd.* mindenkinek van Ő miért lenne kivétel? Csak meg kell találni bár az első napon na jó elég sokáig én is ezt éreztem.*
- Hidd el nekem ha én megtanultam varázsolni neked s menni fog.* na igen én elég béna vagyok és ha nekem van olyan ami megy akkor másnak is lesz.*
- Jól van akkor ha eszedbe jut még valami nyugodtan kérdezd meg* Mosolyodom el s ismét egy alma gerezdet kapok be. azon töröm a fejem hogy mit kéne tőle kérdezni. Csak akad egy kérdésem mert nem igazán szoktam belőle kifogyni.*
- Szereted a természetet?* Mondtam én hogy akad kérdésem csak egy kicsit gondolkodni kell.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
4 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: