Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Demetrius lakosztálya

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Demetrius lakosztálya - Page 2 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Demetrius lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius lakosztálya   Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime2011-12-15, 9:37 pm

*Nem vagyok hozzászokva ehhez a fajta játszadozáshoz, magam se értem, hogy most miért is vetemedtem mégis erre, de a lényeg, hogy kényeztetni akarom őt, és ezt viszont már kevésbé várom el, valahogy olyan furcsa most mindez, így hát nemsokára már pár csepp könnyemet is megláthatja, amit meg se próbálok titkolni, ez nem a fájdalom miatt van, egyszerű emberi reflex most ez az egész, viszont a pozíciónk változik, így kerülök én ismét az ágyra, majd amikor felkapja lábaimat, bele se gondolok a harapásába, azt nem akarom, hogy kényeztessen, de úgy hiszem, hogy ez nem érdekli, és később már én se ellenkezem, csak kiélvezve dőlök el a puha ágyban, egyszerűen csodálatos ez az éjszaka.*
- Én azért szeretek sok mindent tudni. *pillantok vissza rá, de jó pár perc után megelégelem mindezt, így húzódom hát el tőle, de nem úgy, mint egy félős valaki, mégse kitárulkozva... Na de ahogy érzem, ezzel nem lesz idegesebb a vámpír, sőt, mintha szórakoztatná ez az ellenkezés, így mászik utánam, majd nemsokára már kezeit érezhetem a térdeimnél.*
- Nem teheted ezt az akaratomon kívül. *mondom neki úgy, mintha ez így lenne, pedig nagyon nincs... és ahogy a lábaimat szétnyitja, kezeimmel hirtelen kezdem el tolni a mellkasánál, bár igen csak gyengén, hiszen szinte semmi fizikális erőm nincs jelen pillanatban és agyam egy része csak a játékot akarja, a játékos ellenkezést, azt, hogy a vadászt lássam ismét Demetriusban, ne pedig egy lágy szeretőt. De már fölém is mászik, így a tolás is megszűnik, csak sárga szemeim figyelik rideg tekintetét és halkan szuszogok ajkai elé, miközben odalent már érzem, hogy közeledik az a pillanat.*
- Te is tudod... *suttogom ajka elé és amikor hátrébb húzza a fejem, hajamnál fogva, csak felnyögök, egyértelműen erre izgulok most, hogy bántson, hogy durvuljon velem, így hunyom le szemeimet is, majd sóhajtozok, ahogy sebes nyakamhoz ér.*
- Ne kímélj! *azért lábaimmal mégis mintha ellenkeznék, de még mindig játékosan, szépen össze próbálom zárni és körmeim is belevájom mellkasába és úgy tolom el magamtól, de szerintem a férfi is érzi, hogy ez egyfajta játék része, amelyben én az áldozatot próbálom eljátszani, bár nem teljesen hitelesen.*
Vissza az elejére Go down
Demetrius
Vámpír
Vámpír
Demetrius


Hozzászólások száma : 379
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- őserő
- átváltozás
- gondolatolvasás


Demetrius lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius lakosztálya   Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime2011-12-15, 10:20 pm

*Az imént még Faith kényeztette igencsak kellemesen Demetriust, ám most fordult a kocka, s most mát a lányka fekszik meztelenül az ágyon, lábai pedig a férfi nyakában vannak. Hiába ellenzi a dolgot Faith, Demetrius már csak saját maga miatt is viszonozza a szájjal való kényeztetést, ami közben azért pár szót is váltanak.*
-Ó, tudom én azt jól. *na igen, az eddigi ismeretség alapján ezt már Demetriusnak is sikerült leszűrnie Faithről, hogy szeret mindenről minél többet tudni, eszes egy lány, annyi már szent. A játszadozás egy kis ideig még folyik, de végül a leányzó leakasztja lábait a vámpír nyakából, s hátrálni kezd tőle, miszerint neki ennyi most elég is volt. Ez a kis játék, legalábbis Demetrius szerint az, csak jobban felhúzza a férfit, így máris Faith után mászik, megfogva puha lábát, s kijelentve, hogy itt bizony még közel sincs vége az estének.*
-Ha én úgy akarom, akkor bármit megteszel, amit csak akarok. De minek kényszerítselek, ha megy ez magadtól is? *nem nagyon hiszi el a férfi, hogy Faith tényleg be akarná itt fejezni a dolgokat, biztos benne, hogy ő is tovább akar menni, így már szét is rántja lábait, s rámászik a lányra, aki viszont próbál ellenkezni, s eltolni őt a mellkasánál, de elég gyenge próbálkozás ez.*
-Csak ennyit tudsz? *cukkolja tovább a lányt, Faith pedig még ezt a kis tolást is abbahagyja, ahogy nemiszerveik összeérnek, s a vámpír egy újabb kérdéssel fordul felé. Sejtette, hogy a lány a második lehetőséget választja, az úgyis izgalmasabb, így hátra is húzza Faith fejét a hajánál fogva. Amikor viszont még két szót nyög a lány, Demetrius ismét a szép szemekbe pillant.*
-Attól ne félj! *vágyakozó hangjából kihallatszik, hogy komolyan gondolja. Amikor viszont megérzi mellkasában a körmöket, s a lány fészkelődni kezd picit alatta, ő csak egy erősebbet nyom derekán, s mivel már teljes mértékben készen áll az aktusra, nem is esik nehezére egy lökésre behatolni a lányba. Már ezzel se kíméli, ahogy a lassú, lágy bevezető sincs sehol, hanem csípője máris ütemesen járkál.*
-Ezt akarod? Ezt élvezed, te kis szuka? *kérdi a férfi, miközben kézfeje köré csavarja Faith hosszú haját, s ismét meghúzza. Szavai viszont most nem bántó jellegűek, inkább csak hergelni akarja most a másikat, s bizony a lányka mellére is szépen rámarkol. Vad szexet akart a lány, hát Demetriustól megkaphatja, talán olyan szinten is, amit nem gondolt volna.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Demetrius lakosztálya - Page 2 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Demetrius lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius lakosztálya   Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime2011-12-15, 10:32 pm

*Lehet, hogy mások egy ilyen aktus közben csendben maradnak, de mi nem vagyunk ilyenek, fura mód jól esik egy kis beszélgetés, egy kis játszadozás mindezek között, így hát hamarosan már el is távolodm tőle, mintha félnék, pedig ez nincs így, bár valahol tudom, hogy itt le kéne állni, mégsem olyan egyszerű ez, főleg amikor hallom a vámpír szavait, melyek oly igazak, fura mód most bele se gondoltam, hogy milyen egyszerűen tudna bármire is kényszeríteni és azt is én tenném, maximum egy kicsikét elhomályosult arccal, nem teljes valómmal és tudom én is, hogy így azért neki is lényegesen jobb.*
- Nem is szeretném, ha kényszerítenél... *suttogom most halkan, miközben már ismét rám is mászik, de hát ezt ő is tudja, már egyszer letisztáztuk, hogy nem akarom, hogy irányítson és a válasza alapján ő se vágyik erre, jobb neki ez így, hogy magamtól engedek neki. Karmolni kezdem és picit eltolni őt, de tényleg nincs most erőm, túl kába vagyok és a vérveszteség... na meg az, hogy nincs bennem komolyabb akarat, nem akarom eltolni őt igazából, én is folytatni akarom ezt az éjszakát.*
- Ha akarnálak, már rég nem élnél. *búgom bele ajkába, ezzel én magam cukkolva őt, hiszen tudja, hogy mire vagyok képes és szerintem sejti, hogy pálca nélkül is megy nekem a dolog. Na de odalent összeérünk, majd már választok is a két lehetőség közül, nem a lágyság miatt választottam őt, hanem azért, ami valójában, egy vámpír, aki sokkal másabb, mint egy ember, így körmeim is belevésem mellkasába és fészkelődni kezdek, de amikor belém hatol, bizony felnyögök fájdalmasan, mivel ez azért most fájt és testem is megremeg alatta, miközben érzem, hogy még a szám is kiszárad, ahogy durván mozogni kezd. Nyögéseim betöltik a hálót, miközben már fejemet is úgy húzza, ahogy akarja, hála dús tincseimnek, így most kezeimen a sor, hogy megpróbálkozzak egy újabb támadással ellene, de hiába tolom, ő ezerszer erősebb és ez a vágy, amit ébreszt bennem. Szemeim is lecsukódnak és fejem is oldalra billentem, igen, ismét azt akarom, hogy igyon.*
- Még sose éreztem ilyet... *lihegem halkan, kezeimmel pedig megfogom kezét, azt, amelyik a hajamat húzza, hogy picit engedjen rajta, hiszen azért fáj, de az ütőerem is szépen mozog, főleg a felfokozott vágytól.*
- Abba ne hagyd... *nyögdécselek alatta, miközben lábaim is rásimulnak a testére és bizonyára hosszúra fog nyúlni ez az éjszaka... főleg mivel én is mozgolódni kezdek, csípőmet gyorsan mozgatva, élvezve minden egyes csapódást.*
Vissza az elejére Go down
Demetrius
Vámpír
Vámpír
Demetrius


Hozzászólások száma : 379
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- őserő
- átváltozás
- gondolatolvasás


Demetrius lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius lakosztálya   Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime2011-12-15, 10:54 pm

*A lány tévesen gondolja úgy, hogy ha ő nem akarná, Demetrius nem kaphatná meg, s ezt a férfi a tudtára is adja, amit így már belát a szépség. Viszont nem kell aggódnia, mivel nem áll szándékában a vámpírnak befolyásolni őt, rákényszeríteni a dologra, mivel pont azt a természetességet és ezt a játszadozást élvezi, amit Faithtől kaphat. Mikor azonban a lány tolni kezdi őt, egy kis beszólást is megereszt felé, mire meg is kapja a válaszát, de erre ismét csak felcsillannak szemei, s keze finoman a lány nyaka köré kúszik, s rá is markol. Nem fájdalmasan, csak egy kis jelzésképp.*
-Ez a te esetedben sincs másképp. *mélyen a sárga szempárba tekint, de egy kis ravaszkás mosoly azért társul a szavak mellé. Megbeszélték már ezt korábban is, de valahogy kifejezetten izgató most így aktus közben is ez a téma, azt feszegetni, vajon ki tudná hamarabb megölni a másikat, ha akarná. De erről szó sincs, egyikük se akarja megölni a másikat, hisz akkor nem az ágyban hemperegnének meztelenül. Sőt, nem csak, hogy hemperegnek, mivel miután megbeszélték, hogy vad együttlétet akarnak, a férfi már belé is hatol a fiatal leányzóba, nem kímélve őt, s alteste azonnal mozgásba is lendül, mire a lány hangosan felnyög. Biztos benne Demetrius is, hogy fáj neki a dolog, de pontosan ezt akarta Faith, és ami azt illeti, őt is ez izgatja. Hangosan nyögdécsel a szépség, s azért Demetrius hangja is hallatszik, mivel ő is ugyanúgy élvezi a dolgot, miközben tényleg nem sajnálja a diáklányt, így haját is erősen húzza. A csinos buksi azonban újra oldalra billen, felkínálva így a nyakat, miközben élvezettel teli hangon szól is pár szót.*
-Meghiszem azt. És soha nem is felejted el! *nyögi a férfi, s ha már a kezéhez lesz nyúlva, valamennyit enged is a haj húzásán, de azért el nem engedi, hisz ha már ezt kérte a lány, most ne táncoljon vissza. Az aktusba viszont Faith is beszáll némi csípőmozgással, Demetrius pedig ismét lecsap a csinos nyakra, ha már fel lett neki kínálva. Azt viszont őszintén sajnálja, hogy annyira figyelnie kell a vérmennyiségre, mivel ki akarja élvezni az éjszakát, s nem akarja azt, hogy hirtelen elájuljon alatta a szépség, így nem is sokáig marad ott, hanem inkább a mellekhez vándorol, s most a bimbót kezdi el kicsit harapdálni és nyúzni.*
-Lássuk, te mennyire vagy vad! Mutasd meg, mit tudsz! *szól a férfi, miközben egyik kezével ismét Faith nyakára kap, kissé meg is szorítva azt, alteste pedig vadul jár tovább.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Demetrius lakosztálya - Page 2 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Demetrius lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius lakosztálya   Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime2011-12-15, 11:06 pm

*Gondolom nem árt szólnom azért még most Demetriusnak, hogyha akarok, könnyedén véget vethetek az életének, de amikor nyakamhoz ér és kissé rá is fog, nem tagadom, cseppet meglepődöm tettén, de nem mozdulok alóla, csak kérdő tekintettel figyelem a férfit, miközben már hallom is szavait, melyek mosolyt csalnak szép arcomra.*
- Érzem. *mondom most halk hangon, majd nemsokára már meg is kezdődik a durvulás és az együttlét is, így érzem meg, hogy oly durván hatol belém és nem is kímél továbbra se, mely igen csak fáj, szinte beleremeg egész testem, de hamar összeszedem magam, szerencsére sok méreg van bennem, melyek elnyomják a fájdalmat, így nemsokára már csak a kellemes nyögdécselések maradnak, illetve a férfi hangjai, melyek szintén arról tesznek tanubizonyságot, hogy Demetrius milyen nagyon is élvezi most mindezt, lehet, hogy régen volt már ilyen jó aktusban része. Bárkit megkaphat, de az irányítás nem ugyanaz, mintha valaki önként engedné neki, hogy azt csináljon, amit csak akar. *
- Remélem te se... Én hamarabb fogok meghalni. *lihegem halkan, ezzel is kibökve azt, hogy én soha nem akarok majd végezni vele és jelen pillanatban ezt így is gondolom. Azért a hajhúzást megállítom, azaz picit gyengítem és ez után már ismét az éles fogakat érzem magamban, mára már nem is tudom, hogy hányadjára, így lazulok el teljesen és egyre inkább csillagokat látok, oly csodás most mindez és fel se tűnik most már, amikor elereszti nyakam és nemsokára már erősen fogja meg nyakam és nem túl erősen, de azért mégis szorítani kezd. Hallom még valahol távoli hangját, tudom, hogy mit várna tőlem, de én már repülök, így hunyom be szemeimet is, egyik kezemmel most az engem szorongató kezet fogom meg, de nem húzom el, csak nyögdécselek tovább és nemsokára már Demetrius is érezheti, hogy bár durvulást akart, de helyette orgazmust kapott, ugyanis a vérszívás megtette hatását a fojtogatással együtt, így remeg meg testem alatta többször, majd szép szemeimet is kinyitom, melyek csak úgy ragyognak.*
- Egy picit... később... én most... *kezem lecsúszik a kezéről, láthatóan már tényleg túl kábult vagyok és ez az egész este megmutatkozott rajtam, így teljesen elernyed a testem az övé alatt, engedve a további behatolásnak, ivásnak és fojtogatásnak is, de érezhetően már igen gyenge vagyok, nem tehetek róla, a testem feladta úgy tűnik és a teljes élvezetet érzem most, ez az utólagos fájdalom már olyan, melyet szinte nem is érzek.*
Vissza az elejére Go down
Demetrius
Vámpír
Vámpír
Demetrius


Hozzászólások száma : 379
Csatlakozás : 2011. Jan. 23.
Üzenet :
Képességek:

- uralom
- jelenlét
- őserő
- átváltozás
- gondolatolvasás


Demetrius lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius lakosztálya   Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime2011-12-15, 11:31 pm

*Nem akarja most bántani a lányt, csak megmutatja, hogy neki se tartana semeddig végezni vele, de ehelyett inkább csak belé hatol, s vad aktusba kezdenek. Hangosan nyög fel a lányka, s eleinte csak a férfi mozog, de kis idő múlva már Faith is felveszi a ritmust, így hamarosan a vámpír nyögései is hallatszanak, ahogy a szoba falai közt vergődnek. Ahogy kérte a leányzó, Demetrius tényleg nem kíméli, nem lassít a tempón, sőt, inkább még a lány haját is húzni kezdi kissé vadul.*
-Talán, bár ezen még lehet változtatni. *nyögi válaszul a vámpír, bár nem tervezi, hogy vámpírt csináljon a lányból, már csak Darius miatt sem, de a lehetőség adott lenne. Viszont most nem ezen agyal, hanem inkább teljesen átadja magát az együttlétnek, engedve kicsit a lány kérésének, így lazábban fogja a haját, de nyakára azért lecsap, hogy ismét egy kis vérét szívja a vad szépségnek. Mivel azonban sokat már nem szívhat, így fogai helyett inkább kezével csap le a csinos nyakra, kissé meg is szorítva azt, ismét vadulva kissé, felszólítva a lányt, hogy most ő mutasson valamit vadságából, de ehelyett Faith inkább csak megfogja kezét, majd hangos nyögésekkel és teste rándulásaival adja a férfi tudtára, hogy ő bizony a csúcsra ért, ez a vad játszadozás meghozta hatását, vagyis az édes orgazmust. Bár nem erre számított a férfi, de az is kellemes érzés, hogy a lány orgazmusa közben ő még tovább mozog benne, így a szépség minden izmának rándulása további ingereket vált ki a férfiből is, de ő még nem megy el. Faith csillogó szemekkel tekint rá, s pár szót még mond, majd teljesen erőtlenül csúszik le keze, vagyis ebből már nem lesz további durvulás.*
-Azért el még ne aludj. *szól a férfi, s tovább mozog a lányban. Pózváltásra így esély sincs, így Demetrius mindaddig így járatja altestét, míg ő is el nem ér a csúcsra. Mivel eléggé sikerült már felhúznia ennek a szépségnek, így már neki se tart túl soká, s eléri az orgazmust, ami után csak lihegve eldől a lányka mellett az ágyon.*
-Legközelebb te mutatod meg, mit is tudsz. *szól még a lánykához, de az szinte már ott sincs, a vérhiány, az endorfin és az orgazmus hatására mintha már valahol máshol járna. Mivel mindketten kimerültek, így most Demetrius sem kel fel az ágyból, nem akar most sehová menni, és abban is biztos, hogy bár csak pár napról volt szó, de jó ideig Faith-et sem fogja innen elengedni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Demetrius lakosztálya - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius lakosztálya   Demetrius lakosztálya - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Demetrius lakosztálya
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Willow lakosztálya
» Noel lakosztálya
» Sideris Valbraith lakosztálya
» Demien Remus Cornwlade Lakosztálya
» Lucius Benedict Fenris lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Mese helyszínek :: Vámpírkastély-
Ugrás: