Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Árnyak folyosója

Go down 
+91
Narumi Tanaka
Ezio Montedoro
Prim Rose Dylon
Lucius Rufinus
Ruta E. Sigger
Wera A. Flinders
Conrad Dietrich
Athalie Rapace
Völgyesi Félix
Nuoma Covern
Carolayn Natri
Gabriel Perez
Arwen Spot
Sheliah Black
Olivia Schuster
Aristarkh Y. Zhukov
Mathis Boll
Christiano Lugano
Lilija Popova
Vixilien Sandanez
Electra Richter
Etha Rosso
Gabriel Farell
Sophia Lerenz
Kyle Brensley
Corina Watson
Lisa Renfield
Hunyadi Péter
Bruno Stora
Fekete Ambrus
Brianne Layton
Leonard Harris
Brian Valentine
Nestor Smirnov
Elisaveta Varlock
Torbjörn Grenholm
Brooke McCoye
Solange Borealis
Faith Craven
Skye Annis
Adeliene Callaghan
Axel Knoxville
Isleen Ladon
Reira Hosako
Christina Dother
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Elektra Buckett
Richard Woolgar
Akatriel
Mesélő
Varg Yrjanfrost
Dimitrij Volodya
Vanessa Smith
Shana Halliwell
Marcus Manet
Lilibeth Mabelle
Zeph Reaver
Takoda Turner
Dominic Mildor
Dareia Yrjanfrost
Nathaniel Cornwlade
Candy Hepburn
Nana Black
Pennywise Grey
Scott Renfield
George Ghost
Ian Branson
Antionette La Sallio
Theodora Hendrick
Lynessa Loharn
Ryan Bourton
Hestia Bray
Ruby Rose Re
Arthur Phillips
Dorian Deamer
Catherine Waters
Nil Moriarty
Jasmine Miels
Daphne Alucard
Marhlene Abroxim
Sarah Dreamfire
Carmela Conchita Cortés
Lynna Eloisa Flavia
Michelle Norton
Diana Gray
Josh Barker
Octavia Blackwood
Sideris Valbraith
95 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Árnyak folyosója - Page 2 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-04, 8:05 pm

*A srác szeret sentinel lenni, hisz így elsőkézből kap némi információt az új diákokról, így már valamilyen kis képet le tud vonni magának. Persze azt sem hagyja, hogy a lány maga cipelje a bőröndjét, épp elég lehetett neki idáig hozni, így ő maga viszi tovább egy lebegtető bűbáj segítségével. A köszönömre csak egy enyhe mosoly jelenik meg arcán, hisz ez csak természetes, majd ha a lány is megvan, akkor már indulhatnak is tovább, hogy beossza Marhlenet egy szobába. Persze közben kérdezősködik egy kicsit, amire meg is kapja a válaszát.*
-Hmm, szóval egy külön kis falu, csak varázslóknak. Jól hangzik. *mondja érdeklődve, majd hogy azért az iskoláról is ejtsen pár szót, elkezdi mesélni, mit merre talál a lányka.*
-Csak hogy még akkor meséljem, amikor látod... *kezdi, majd belekezd a leírásba.*
-Itt lent találod az aulát, itt található a nagyterem, ami egyben az étkező is. Az iskola 2 emeletből és egy alagsorból áll valamint négy torony és egy óceán alatti kis rész is tartozik hozzá. A másodikon termek illetve például a könyvtár van, míg az elsőn találod meg a gyógyítót. Reméljük nem lesz rá sűrűn szükséged, de jobb tudni, merre keresd. *mondja, majd egy szusszanásnyi idő múlva folytatja.*
-Az alagsorban van az Árnymágia terem és a belső kert, az óceán alatt pedig az uszodát és a kondit találod. *emel ki csak néhány dolgot a többi közül Josh, hisz mindenhol találhat ezen kívül más helyiségeket is a lány, ő most csak párat említ meg. Közben meg is érkeznek a déli toronyba, az Árnyak folyosójára.*
-Ez pedig itt a déli torony. *áll meg egy pillanatra, nem akar nagyon rohanni.*
-Ez itt a mi Cruorisosok birodalma. Minden házhoz tartozik egy, a negyedik pedig a magisztereké. Az pont az északi torony. *mostmár azt is a lány tudtára adta, hol is találhatja meg a magisztereket, ha esetleg valamiért őket keresné.*
-Remélem azért valamennyire átlátható, bár szerintem hamar megtanulod, mi merre van. *mondja Marhlenere pillantva, de még nem indul tovább, várja, esetleg van-e valami kérdése a lánynak az eddigiekkel kapcsolatban.*
Vissza az elejére Go down
Marhlene Abroxim
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Marhlene Abroxim


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-04, 8:15 pm

*Bólogat, meg is jegyzi a helyeket, amiket a fiú felsorol, szépen elraktározva, hogy mindig képben legyen.*-Értem..Rendben..*ilyen igenlő szavak szúr közbe, hogy a fiú biztos legyen benne, hogy megjegyzi.*-Természetesen, gyorsan megy általában a feltérképezés.*mondja, miközben egy apró mosolyt ejt Joshra, aztán figyeli, ahogyan megáll, és elmagyarázza, hogy ez az ő házának birodalma.*-Áááá, értem. Akkor ez afféle klubhelyiség..Jó helynek tűnik.*mondj,a kissé megint oldalra döntve a fejét, és várja, hogy tovább induljanak. Közben haját tolja mindig füle mögé, mert folyton arcába esik egy két tincs.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Árnyak folyosója - Page 2 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-04, 8:26 pm

*A lányka nem szól túl sokat, inkább csak bólogat a szavakra és elraktározza magában az információkat. Nem meglepő ez a csend, hisz új helyen van a lány, ilyenkor senki sem olyan beszédes, mint általában. Na de majdcsak kibontakozik idővel. Arra, hogy gyorsan megjegyzi a helyiségeket csak mosolyogva bólint a srác, majd már meg is érkeznek a déli toronyba, ahol ismét pár infóval látja el Josh Marhlenet.*
-Hát, a klubhelyiséget majd csak akkor láthatod, ha be is jutottunk. *kacsint a lányra.*
-Ez még csak a folyosó, de ha már ez ennyire tetszik, akkor bent sem érhet csalódás. *mondja, majd oda is sétál a klubhelyiség ajtajához.*
-Ez az ajtó egy különleges zárral van védve. Ide csakis a Cruorisos diákok tudnak belépni, más házból esélytelen bárkinek is bejutnia. Állj ide és meglátod miért. *mondja a srác, majd arréb lép, hogy Marhlene is odaférjen. Ha a lányka megnézi az ajtót, bizony előbukkan számára is a latin felirat, hisz ő is Cruorisos.*
-Ezt a feliratot csakis a leendő árnymágusok, vagyis mi láthatjuk. A másik két ház diákjai semmit nem látnak egyből és pont ez a kulcs a belépéshez. Elég csak magadban elolvasni és máris kinyílik előtted. Persze csak ha nincs a közeledben egy másik ház diákja, mert mint mondtam, előttük ez egy zárt birodalom. *mondja el a dolgot Josh, majd ha a lány felolvassa a szöveget, bizony már mehetnek is tovább, immár bejutva a már emlegetett klubhelyiségbe.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Árnyak folyosója - Page 2 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-08, 7:20 pm

*A kézfogás megtörténik, ez már egy jó jel, legalábbis Daphne számára, mivel azért nem mindenki hajlandó erre, pedig ez csak egy bemutatkozási forma, úgymond első köszönés gyanánt. Na de a nevet is meghallja újból, így már biztos benne, hogy jó emberhez sétált oda. Biccent is a lánynak egyet, majd mondja. *
- Én is örvendek. Remélem, hogy jól fogod majd itt érezni magad. *és már sétálnak is felfelé a lépcsőkön, kérdést viszont nem igazán kap, így mesélget tovább, hogy a lány azért ne érezze annyira tudatlannak magát. *
- A házvezetőnk Sideris Valbraith magiszter és egyben ő tanítja nekünk a spirituális ismereteket és az árnymágiát. Érdekes órái vannak, legalábbis én szeretem. Bár a másik két magiszter se semmi, tehát majd órákon biztosan megtapasztalod, hogy milyen is ez a környezet. *itt a lány felé pillant és közben rákanyarodik az Árnyak folyosójára. *
- Ez a folyosó vezet a klubhelyiségre. De van itt több ajtó is, mint láthatod. Egyik az életre kelt szobába vezet, amit én személy szerint nem szeretek, a másik pedig a kísérteties játékteremhez. *persze, hogy nem szereti, hiszen az a szemét festény képes volt ellopni a könyvét, ami mellesleg könyvtári. *
- Mesélj egy kicsit magadról is. Honnan érkeztél és mi a célod ezzel a sulival? Nem mindenki jön ide. *kérdi miközben tovább baktatnak a hosszú folyosón, a célpont a klubhelyiség ajtaja.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-08, 7:34 pm

* Így első találkozásra szimpatikusnak tűnik neki Daphne, nem mintha sebtiben szándékában állna közölni vele, de jöhetett volna elé egy kellemetlenebb ember is, ki hagyja had keresgéljen maga a következőkben. De most van némi képe arról mi hol van, mit merre talál a szakja tornyában.
A fáklyákkal gyengén megvilágított folyosón haladva hallgatja a további beszámolót, mire egy kijelentésen felvonja szemöldökét. *
- Miért nem szereted? S mit takar az életre kelt? - * kérdezi pettyet kíváncsian, elég tág fogalom lehet az életre kelt szoba jelentése, inkább tutira megy és rákérdez. Barna szemei kíváncsian fürkészik a lány szavait ha elárulja nemtetszésének okát, ha nem akkor az ő kérdésére felel. *
- Angliából érkeztem....Londonból.... - *tömör, lényegre törő válasza után kicsit elgondolkozik, bár nagyon jól tudta mi célja van az itteni tanulásának eredményével. *
- Ha már félig birtokában vagyok a mágia képességének miért ne fejleszteném segítséggel tökélyre? Nem de? - * kérdi sejtelmes mosollyal, bár konkrétan nem válaszolt a kérdésre, volt ebben igazság. *
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Árnyak folyosója - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-09, 10:37 pm

*A lány keze megfogná a cigit de a srác nem engedi. Valahogy nem szereti, ha mások egy szó nélkül akarnak ilyesmit csinálni. Észre veszi a dühöt a másik arcán, ő csak közömbösen néz vissza, de nem szünteti meg a szemkontaktust, nem az a fajta aki először néz félre*
-Nyugi, nem harapok , de nem bírom ha más akar nyúlkálni a számban és nem engedtem meg neki,*mondja miközbe a kezei hirtelen szétnyílnak, ezzel elengedve a másikat*
-Tessék remélem elégedett vagy*mondja nyugodt hangon még mindig a lány szemeiben nézve. Mintha kihívó lenne ez a pillantás*~törj be ha tudsz, de arra készülj hogy ha megpróbálod kikészítelek~*kissé gonosz gondolat, nem fogja bántani se fizikálisan, se lelkileg a leányzót, mert alapvetően nem gonosz viszont nem szereti amikor valaki be akarja bizonyítani felette a hatalmát. A következőre viszont ő maga kicsit el is mosolyodik hűvösen*
-Ha akarod kipróbálhatod hogy büntetsz meg. De mondjuk erre én is nagyon kíváncsi vagyok, szóval ha akarod itt és most tedd meg*mondja a lánynak még mindig fura pillantással, direkt a szemeit célozva*
-Az illemről szerintem te is tanulhatnál, mint például a köszönési stílusok között nem hiszem hogy szerepel a mások szájába való nyúlkálás, ismered az erogén zóna fogalmat?*kérdezi miközbe már haladnak tovább. Hangja különösen nyugodt, de hűvös is*
-Eh szóval itt így megy? MEgkérnek és akkor az vagy? *kérdezi a lány felé nézve talán őszínte kíváncsisággal miközben már a folyosón haladnak tovább*
-És mi volt az oka hogy megkértek? Amúgy nem akarok vak vágányon tapogatózni , de eléggé robotikusan viselkedsz*mondja a lány fele, ő nem fél az ilyesmitől, teszteli a határait, na meg a lányt is*
-Egész jó hely, tetszik ...*állapítja meg végig simítva az állán*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Árnyak folyosója - Page 2 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-09, 10:52 pm

- Nem akarok semmit a szádban és hidd el, nem aggódok a felől se, hogy harapnál. *mondja teljesen természetes hangon, majd el lesz engedve, így inkább kezeit csak a zsebeibe sűllyeszti. *
- Igen, nagyon is elégedett. Nem szeretem, hogy ha fogdosnak. *mondja továbbra is komoly hangon, de mivel a fiú is visszavesz, így ő is próbálkozik megemberelni magát és valamelyest barátságosabban viselkedni, még ha most nehezére is esik a dolog.*
- Nincs okom megbüntetni, szóval hagyjuk is ezt a témát. Nem szokásom visszaélni a hatalmammal. *még ha eddig Nil úgy is gondolta, hogy bizony visszaél vele, ha lehetősége adódik rá, akkor se. Daphne nem ilyen lány, csupán csak vannak neki is rossz pillanatai, ahogy mindenki másnak is és a srác pont ebbe találta meg, de nem is tesz azért, hogy jobban kijöjjenek, de nem is baj. Nem lehet mindenkivel megbarátkozni.*
- Erogén zóna? Hát... Nil... te tudod egyáltalán, hogy mi az? *áll meg egy pillanatra a fiúra pillantva, majd ajka gonosz mosolyra húzódik.*
- Én meg se közelítettem a te erogén zónádat és nem is fogom. Szóval... tanuld meg a fogalmakat... és ha már itt tartunk, kezd az intim szférával. *a fiú nagyon kiszúrt magával, mivel most szépen leégett Daphne előtt. Lehet, hogy az intim szféfára gondolt, de agya még is máshol járt, de a lány csak elmosolyodik ezen az egészen.*
- Vagy talán máshol jár az eszed... bár én megmaradok az első állításomnál, mi szerint nem tudod, hogy mi az. *angyali mosoly, ami igazából a gúny jelképe, majd már halad is tovább a hosszú folyosón.*
- Szerintem az ok az csak rám és a magiszterasszonyra tartozik, rád egy picit se. *és már meg is érkeznek a fekete ajtóhoz. A lány elolvassa a latin feliratot, majd Nilre pillant, de most már nem tudja megállni mosoly nélkül, elég ciki az, amit a fiú mondott.*
- Olvasd el magadba a szöveget. *mondja neki a bejutáshoz szükséges dolgot, majd vár és ha Nilnek ez most összejön, bár abba már kezd kételkedni a lány, akkor bizony besétálnak a klubhelyiségbe.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Árnyak folyosója - Page 2 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-09, 11:14 pm

-Valahogy reméltem is, bár nyugi ha máshogy lett volna feltalálom magamat, tudod nem tartozok az elveszettek közé*mondja kicsit még egy mosolyt is küldve hozzá hogy lássák magabiztos sráccal állnak szemben*
-Akkor bizonyára máskor nem akarsz majd kivenni semmit se a számból máskor. Tudod egyszerűbb ha szólsz talán magamtól is megtettem volna*mondja és bizony ez így igaz, a srác nem olyan hogy ha nem szólnak nem tenné meg, viszont máshogy alakult*
-Látod ezt jó tudni, amúgy ha máshogy kezdtél volna valószínüleg az előbbi kis feszült állapot se történik meg, amúgy lenne rá okod csak nem akarod szerintem megtenni*próbálkozik azért még mindig a másikat figyelve. Ő tényleg szereti feszegetni azt a bizonyos határt. A következőnél viszont úgy tűnik hogy a lány nagyon azt hiszi hogy a srác nem tudja miről beszél, így bizony most az ő dolga lesz a mosolygás*
-Kedves Daphne, azt hiszem akkor nem mondanám, amúgy meg hogy eloszlassam a félelmed miszerint tudatlanságba élek elmondom, hogy az erogén zóna A test azon részei a nemi szerveinken kívül, melyek érintése nemi ingerületek kiváltására alkalmas, ergo szexelni akarok tőle nos el kell oszlassam az aggájaidat nálunk férfiaknál nem csak az a bizonyos lenti szerv az hanem úgy kb harminc pont ha van kedved felsorolom bár látom az arcodon a kíváncsiságot így inkább nem is várom meg a válaszod*mondja szinte folyékonyan, majd egy lélegzetvételnyi levegő és folytatja*
-.Mellbimbó, hónalj , Felkar belső oldala,csuklóhajlat, Ujjhajlatok, ujjhegyek, hascsúcs vagy csakra ahogy tetszik, lágyéktáj, hímvessző , herék, hajvég, fejbőr, szemöldök, fül, nyak, ajak az ajak a szájnál van te pedig a számhoz elég közel motoszkáltál ergo zavarhat, főleg mivel nem hiszem hogy láttalak volna, arra emlékeznék, persze ha akarod nyugodtan kérdezz még mert nem értem a sor végére érdekel? Ha nem hiszed próbáld ki valakin szerintem tuti rájössz milyen jó is az*mondja egy kis mosollyal hozzá téve. A srác nem hülye és ezzel szeret néha vissza is élni, főleg ha annak nézik*
-Szóval megközelítetted *teszi hozzá hogy már csak azért is neki legyen igaza, de azért elmosolyodik*
-Nem hinném hogy tudnád merre jár az eszem, de annyi biztos hogy nem a folyosón*mondja kicsit komorabban a következőre csak oldalra döntia fejét*
-Azt hittem hogy a Sentinelek segítenek ha valakit kérdeznek de ha nem hát nem, gondolom nem tartod be a paktum összes pontját, *mosolyodik el, ezt nem sértésnek mondta bár lehet annak tűnhet. Közbe egy ajtóhoz érkeznek a srác pedig, úgy tesz ahogy a lány kéri*
~Historia est magistra vitae~*olvassa el közbe a lány felé néz.*-Remélem ti csak hülyültök ezzel az idézettel mert nagyon illúzió romboló....*húzza kicsit el a száját*
Vissza az elejére Go down
Catherine Waters
TS Cruoris
TS Cruoris
Catherine Waters


Árnyak folyosója - Page 2 Bestiamester
Hozzászólások száma : 655
Csatlakozás : 2009. Dec. 10.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Onix háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Metamorf mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-25, 1:29 am

-Akkor jó, nem kéne, hogy megsértődj és itt hagyj... akkor aztán ugrálhatnék egy lábon a szobámig. *vigyorog a lány. Próbál nem foglalkozni a fájdalommal és amíg beszél és bolondoznak, addig se arra koncentrál. Ezután a srác a nőiességgel kapcsolatban elkezd egy mondatot, de nem fejezi be.*
-Mintha lovat mi? Ő, várj, nem biztos, hogy kíváncsi vagyok rá... *ahogy a srácra pillant van egy rossz érzése a folytatással kapcsolatban, így inkább nem kíváncsiskodik.*
-Na igen, inkább fázok egy kicsit, de ennél nagyobb ne legyen. *helyesel a kis vörös.*
-Rossz tapasztalatok. Így is fáj eléggé... *mondja az orvosos dologra, hisz nem éppen félelem amit érez, csak hát... kísérletezzenek magukon, ne rajta. Közben kijutnak a főfolyosóra, ahol szépen meg is indulnak.*
-Tényleg jó volt, örülök, hogy így alakult, csak a vége elmaradhatott volna. *helyesel Cat, majd a srác szavaira csak mosolyog. Lassan ugyan, de azért haladnak, így egy kis idő múlva meg is érkeznek az Árnyak folyosójára, a déli főtoronyba. Ennél tovább sajnos nem jöhet Marco, mivel a klubhelyiség ajtaja előtte nem nyílik ki. Amikor elérkeznek az ajtó közelébe, a lányka megáll és Marcora pillant.*
-Hát megjöttünk, innen egyedül kell mennem... *egy pillanatra megáll, elgondolkodik, majd elvigyorodik.*
-Ez tisztára olyan volt, mint egy filmben. *mosolyog, majd ismét megszólal.*
-Köszönöm, hogy elkísértél... és az egész estét. Jól éreztem magam. *mondja mosolyogva, majd kicsit közelebb hajol a fiúhoz és egy puszit nyom az arcára. Különösebb jelentőssége nincs, csak hálából adta, amiért rendes volt vele a fiú.*
-Majd találkozunk. Szija és jóéjt! *búcsúzik el, majd odabiceg az ajtóhoz, aztán ha a fiú továbbállt be is jut a klubhelyiségbe, ahonnan egyenesen tovább megy a szobájába, átöltözik és bedől az ágyába. Jót fog tenni egy kis pihenés.*
Vissza az elejére Go down
Dorian Deamer
TS Inflatus
TS Inflatus
Dorian Deamer


Árnyak folyosója - Page 2 Csatamagus
Hozzászólások száma : 331
Csatlakozás : 2009. Dec. 09.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Káoszmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-02-25, 1:43 am

-Annyira gonosznak nézek ki mint aki megtenné?*kérdezi egy kisebb vigyorral, bizony Marco nem az a fajta aki csak úgy ott hagyná nameg a lány egészen jó fejnek is tűnik, miért akarna kitolni vele?*
-Ő hát... őő...*akarná szépen lefesteni de úgy tűnik hogy a leányzónk is lehet valami fogalma róla így Marco csak bólint*
-Szerintem se szeretnéd,tudod ez amolyan fekete humor*mondja egy kicsit félmosollyal, majd a következőre csak kicsit bólint*
-Hát remélem azért egyszer elmúlnak ezek a rossz tapasztalatok is. Amúgy énse szeretem a dokikat*mondja hozzá téve, ezért is nem szeret ő sem betegszobára járni. Közben a páros már lassan kijut a folyosóra is ahol a srác csak bőszen bólogat*
-Hát, reméljük hogy máskor ilyen nem lesz, vagy majd következőre húzunk a lábadra egy protektort hogy ne legyen ilyen baj*mosolyodik el. TÉvedés. Nem neveti ki a lányt. Lassan meg is érkeznek a klubbhelyiséghez ahol bizony a lány egyedül folytatja tovább az útját *
-Én is pont ezt akartam mondani*utal a filmes dologra, közben csak egy pillanatra elmosolyodik*-De legalább mi tudjuk hogy nem egy sárkány vár a túloldalon. Szóval végülis Hapy end*mosolyodik el a puszira viszont kicsit meglepődik, de azért jól esett neki, a mosoly kicsit szélesebb is lesz*-Nincs mit, aztán vigyázz, oda át. És jó éjt*mosolyodik el majd megindul vissza fele. Útközbe még megfordúl integetni egyet a leányzónak, majd nemsokára el is hagyja a folyosót*
Vissza az elejére Go down
Daphne Alucard
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Daphne Alucard


Árnyak folyosója - Page 2 Cruoris
Jelige : Vadóc
Hozzászólások száma : 1683
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Mérlegeljük mindig a lehetőségeinket - ha vannak. Ha nincsenek, olykor vakmerőséggel is célt érhetünk.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-15, 10:03 pm

*Ahogy a fiú elé ér, bizony még a normális bemutatkozást is elfelejti, hogy kezet nyújtson, de most kissé hülyén jönne ki, hogy ha azt tenné, tehát elmarad. Ahogy látja, a csomagok már a magasba emelkednek, így segítséget se kell nyújtania és ezek szerint a srác se akar erősíteni, hogy felcipelje a főtorony tetejére.*
- Ezek szerint messziről jöttél, még is honnan? *érdeklődik kedvesen, miközben már nagyban szelik felfelé a lépcsőket és bizony tényleg kíváncsi ám, hogy vajon a legújabb cruorises diák hova valósi. Hamarosan viszont már a főtorony folyosóján, tehát az árnyak folyosója mentén sétálnak és a lányka bizony útközben bőszen mutogat.*
- Arra van az életre kelt szoba, de én azt nem ajánlom, mert... hát hosszú történet, a lényeg, hogy az egyik kép benyelte a könyvemet, a másik pedig leöntött vízzel, mert egy vízesés alá ültem. *el is húzza a száját, miközben mesél és Arthur most már sejtheti, hogy miért is az a szoba neve, ami.*
- Ott egy játékterem van, na de mi ide jövünk. *mutat először egy távolabbi ajtóra, majd végül megáll az egyik előtt, de még mielőtt elmondaná a trükköt a bejutáshoz, a srácra pillant.*
- Amúgy hogy-hogy éppen a Mysterioba jöttél? Van valami célod ezzel az iskolával? *érdeklődik és közben lassan kezeit zsebeibe sűllyeszti, úgy figyeli zöld szemeivel a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Arthur Phillips
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Arthur Phillips


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás : 2010. Mar. 15.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-15, 10:09 pm

*Bőszen lépked felfelé.Mikor felérnek, kinéz az ablakon, le a mélységbe.*
Hű...jó magasan vagyunk.
*Jegyzi meg halkan, aztán megfordul és elindul a lány felé, de megbotlik, elveszti uralmát a pálcája felett és a cuccai zuhanni kezdenek.Gyorsan visszanyeri egyensúlyát és még mielőtt földet érnének*
-Vingardium leviosa!
*A láda és a zsák újra a magasban lebeg.Arthur egyik fő erénye a gyorsaság, ez most látszott is.*
-Norvégiából jöttem.Hogy mi az iskolával a célom?Ezt a titkot megtartom magamnak....Egy nap úgyis megtudja majd mindenki...
*Teszi még hozzá halkan, aztán vár, hogy vajon hogy jut be a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Árnyak folyosója - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-17, 10:25 pm

* Nem is annyira furcsa, hogy egy Inflás, történetesen az egyik sentinel siet most végig az Árnyak folyosóján, ami bizony a Déli toronyban van, s a Cruorisosok székhelyét jelzi. Egy kedves ismerősét próbálja megtalálni, de mivel nincs bejárása az említett ház klubhelyiségébe, s igazából azt sem tudja, merre kellene keresnie, így csak lelassít, s kérdezősködik az emberkéktől, hogy merre találja Jasminet, s reménykedik, hogy barátnéja erre téved hamarosan. Fel s alá mászkál a folyosón, a gyér fáklyafényben. Haja most szépen megmosva és kifésülve pihen vállain és hátán, természetesen leengedve. Vörös tincsei kikandikálnak az alapból fekete bozontból, de ez kevésbé sem zavarja Roset, már kezd hozzászokni az alapból nem akart színhez. Meg hát Nathnek is tetszik, szóval nincs is ezekkel semmi gond. Viszont épp ezaz, amiért most itt van és Jasminet keresné, hogy beszélgessenek kicsit, csak úgy. Elő akarja neki adni a szakítást, hogy hitelesebb legyen mindkettejük alakítása. És kegyes hazugság ez, nem is fogja megmondani a lánynak, hogy amúgy újra összejöttek. Rose most az egyik fáklya mellett áll meg, s veti hátát a falnak. Kezeit is oda helyezi, maga mellé, tenyerét hozzáérinti a hűs falhoz. Mai ruhakölteménye kissé szokatlan tőle, mert bármennyire is meglepő, de térdig érő, fekete farmerszoknya van rajta, térdeinélpicit szűkebb fajta. Ehhez a szokásos fehér tornacipőt vette fel, no meg fekete harisnyát, felülre pedig egy vörös, garbós, vékony felsőt, olyan színűt, mint tincsei. Alatta természetesen ott lapul a kereszt, most sem szegte meg ígéretét Nathnek, nem vette le. Ácsorog még egy kicsit a falnál, majd mégis elindul valamerre, hátha szembe jönne vele a leányzó. Arca érzelemmentes, semmit nem lehet leolvasni róla, ami most igazán fontos, mert eldöntötte, hogya kemény leányzót fogja adni. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-17, 10:42 pm

* Most fordult vele először, hogy délutáni alvásra adja fejét, de úgy érezte a Jakel való beszélgetés közben hogy kezd fáradni s kerekei sem mozogtak már olyan gyorsan. Így elbúcsúzva tőle a szobájába ment s elsötétítve szépen bevackolta magát puha ágyikójába. Arra viszont nem számított hogy szinte az egész fennmaradó délutánt átalussza, így mikor felkelt meglepődve látta, hogy este van már, mit órája is bizonyított. ~ Ty jól bealudtam ~ húzza el ajkait, majd megfogja türcsijét és elvonul a fürdőbe hogy rendbeszedje magát, mi egy forró tusolást, hajmosást és szárítást foglal magába. Miután végez előhalász pár ruhadarabot, történetesen egy fekete nacit és egy fehér v vágású pólót s egy sziontén fehér kapucnis felsőt melyet nem húz össze. Párszor megfésülgeti levendula illatú haját majd kilép a szobájából mit be is zár s elindul a klubhelyiség felé, min keresztül tud csak kijutni. Nézelődés nélkül végigsétál, egészen a folyosóig hol pár lépés után ismerős leánykára les figyelmes.*
- Nahát szia Rose! * örül meg a lánynak s sietősen közelebb lépdel hozzá. Örül hogy itt találja, még ha nem is tudja miért, hisz rég találkoztak már, jól esne neki egy dumcsi.*
- Mizújs?* kérdezi érdeklődő tekintettel, hamar rá is jön hogy most valahogy más az arckifejezése mint szokott.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Árnyak folyosója - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-17, 10:54 pm

* Talán a folyosó végéig is elsétált már, úgy fordult vissza arra, amerre a klubhelyiséget sejtette. Nem is csalnak érzékei, úgy tűnik, mivel akivel eredetileg szeretett volna találkozni, most felé tart, s elég gyorsan oda is ér hozzá. Rose megejt egy mosolyt, de nem tart az sokáig, csak a formalitás kedvéért csinálta ezt. *
- Szia! Örülök, hogy jöttél, téged kerestelek. * mondja halkan. Hangja kimért, de mégis lágy. Lopva tekint körbe a folyosón, szemeivel egy nyugalmasabb sarkot keresve. Aztán egyik kezével a lépcsők felé int, célzásként, hogy menjenek arra. El is indul, nyomában a lánnyal, közben persze válaszol kérdésére is. *
- Hát, nem sok jó. * sóhajt fel. Kisöpri szemeiből kósza tincseit, s ami zavarja, azokat füle mögé tűri. Gyorsan odaérnek a lépcsőhöz, s Rose le is csüccsen, de megvárja, míg Jasmine is leül mellé, már persze ha leül, csak aztán folytatja mondókáját. Vesz még egy mély levegőt, majd arcát kezeibe temeti egy percre. Szuszog néhányat, végül felemeli buksiját, szemeit pedig Jasmine arcán pihenteti. *
- Szakítottunk Nathaniellel. * mondja röviden. Még most sem látszik semmi az arcán, keménynek mutatkozik, nincs szüksége a sajnálatra. Inkább amiatt fáj a feje, hogy hazudnia kell ennek a lánynak, de ha úgy alakul, és eltűnnek a minisztérium emberei, mindenképp megbeszéli vele a dolgot. Várja a reakciót, s le sem veszi tekintetét a lányról, kíváncsi minden kis mozzanatra. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-17, 11:10 pm

* Amint meglátja a lányt feléje is siet, régóta látta már s már maga is azon volt küld neki egy baglyot egy időponttal és helyszínnel, hogy végre találkozhassanak, de úgy tűnik a lány megelőzte. amint közelebb ér kap egy gyenge mosolyt mi hamar tova is tűnik mindig vidám orcájáról, mi egyből gyanús lesz a lánynak, de persze azt sem engedi el füle mellett hogy őt kereste.*
- Baglyozzál és nem kell ennyit várni. Remélem nem ácsorogsz itt régóta. * feleli, neki is ez jutott eszébe de úgy tűnik valami nyomasztja a lányt hogy erre nem gondolt. Vagy igen...de ezt nem tudhatja. Amint meghallja hogy semmi egyből elkomolyodik tekintete s követi a lányt a lépcsőkhöz. Egészen addig nem faggatja hisz itt a falnak is füle van, majd mikor leülnek érdeklődve tekint a lányra, végül is akármit akar mondani örül hogy megkereste ezért s meg is osztja vele. Amint viszont meghallja hogy szakítottak a sráccal szemei elkerekednek de arca meredten figyeli tovább s mire felocsúdik az első döbbenetből egyből rá is kérdez.*
- De hát miért? Hogyhogy? Hisz tök jól megvoltatok.* legalább is így látta vagy így mutatták de hát épp utolsó találkozásukkor cukkolta a lányt azzal hogy tán nem e szerelmes e. Nem érti hogy történhetett ez. Bár látja hogy a lány tartja magát, erős az ő barátosnéja azért figyelő tekintettel mustrálja arcát.*
- És jól vagy? Kivagy? * kérdezi átölelve vállát, látszik mennyire együtt érez a lánnyal.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Árnyak folyosója - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-17, 11:37 pm

- Oké, majd legközelebb az lesz. Amúgy nem, pár perce jöttem. * Válaszol, majd sikeresen helyet is foglalnak a lépcsőn, mert Rose nem akar olyan sok ember előtt beszélni. Bár lehet, jó volna, ha tudnák és elterjedne a dolog, de azért ennyire nem akarja nagy dobra verni azt. A mizu kérdésre válaszol, s a várt reakció nem is marad el a lánytól. Picit el is mosolyodik erre Rose, valami ilyesmire számított. *
- Összekaptunk egykis hülyeségen, aztán szakított velem. Veszekedtünk egy sort. * vonja meg vállát, s próbál végig Jasmine szemeibe nézni, egy arcizma sem rándul közben, még nem is pislog. Utálja magát ezért, de a leányzó biztosan meg fogja érteni a későbbiekben. *
- Igen, én is azt hittem. És tudod, nagyon megszerettem ám. De ami nem megy, az nem megy. Ha egy kis veszekedést nem bírunk ki, akkor mást hogy fogunk? Lehet, hogy így jobb is. * fájdalom piciny szikrája látszik sötét szemeiben most, de el is tűnik gyorsan. Érzi, hogy Jasmine átkarolja, aminek bizony nagyon örül és el is mosolyodik megint. A kérdésre pedig nemet int fejével, majd a kopott lépcsősort kezdi bámulni. *
- Annyira nem. Már sokkal jobb. Ezért akartam veled találkozni, hogy elmondjam. De ne is beszéljünk erről, inkább tereld el a figyelmem, kérlek. Mesélj valami jót! * kérleli a leányzót mostmár nyugisabb és őszintébb mosollyal arcán. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-17, 11:48 pm

* A lánynak eszébe se jut, hogy netán Rose csak átveri, hisz úgy véli eléggé összebarátkoztak ahhoz, hogy megérdemelje az igazságot. Miről jelen esetben fogalma sincs, hogy létezik, viszont nagyon is együtt érző mivel kedveli a lányt s úgy tűnik szívén viseli a dolgokat. Talán épp pislantott hogy nem látja ama kis megbúvó mosolyt a szája szegletében, de nem is azt figyeli hanem sötét szemeit. Meghallgatja mi történt mire elpillant s a fokokat kezdi el bámulni. Kis idő múlva sóhajtva vissza is pillant rá, addigra már átölelte s végig hallgatta.*
- Hát nem hittem volna hogy egy kis veszekedés kifog rajtatok. Azt hittem harmadik végéig kitartotok egymás mellett.* de hát úgy tűnik nem s sajnálja is, mivel álompárként titulálta be őket.*
- Talán jobb hogy így az elején...még egy két hét vagy hónap s nehezebb lenne.* gondolja a tudatlan kis feltételező kinek fogalma sincs ezekről az érzelmekről. Elmosolyodik arra hogy ezért akart vele találkozni, tényleg jól esik neki, hogy megosztotta vele.*
- Rendes tőled...igazán megbízhatsz bennem senkinek sem fogom elmondani.* hangja komoly akár csak a tekintete mire a lány arra kéri vidítsa fel. Nos ez nem az ő asztala így sóhajtva leveszi a lány válláról a kezét, még szerencse hogy eddig is elviselte hogy hozzáért. Tudja hogy nem szereti.*
- Pffú mit mesélhetnék...* motyog hangosan.*
- Terveztem egy kis hajóutat a sziget körül. Egy srácnak szánom majd utószülinapi ajándékként.* bökte ki, más most nem jutott eszébe hirtelen, biztosan mert nagyon akarja hogy jó kedve legyen a lánynak, bár a történtek után ez igen nehéz.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Árnyak folyosója - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-18, 12:37 am

* Mivel megkapta a kérdést, így szépen el is mondja, mi történt. Lényegében semmi extra és nagyon örül, hogy Jasm nem kérdezősködik tovább, csak elfogadja, ami történt. *
- Én is azt hittem. Tudod, Jack után még egy "csalódás" nem jött túl jól. * vékonyka ujjaival mutatja az idézőjelet, fejét pedig megrázza picit. Tincsei táncolni kezdenek erre a cselekvésre, de ahogy az abbamarad, a fekete hajzat is újra megpihenhet. * De keménynek kell lenni. Egy ilyen esemény nem fog nagyon megrázni, történt velem már ettől rosszabb is. * nyugtatja meg a lányt, hogy tényleg nincs kiakadva. *
- Igen, lehet. Ha még ettől is jobban beleszerettem volna, na akkor ott kő kövön nem marad, ha szakítunk. * helyesel bőszen, hisz igaza van a lánynak. De Rose máris bánja, hogy így adta elő a sztorit. Talán a végét is közölhette volna, hogy újra együtt vannak, de azt most nem teheti meg. Az ölelésnek viszont tényleg nagyon örül, és nem is bánja, nem vakarja le magáról a leáyzó kezét. *
- Tudom, hogy megbízhatok benned, amit nagyon köszönök. * majd egy röpke sóhaj, s megint megszólalRose * De előbb vagy utóbb úgyis híre megy. Így van ez rendjén. * halvány mosoly a fehér arcon, ez jelzi, hogy bizony beletörődött már a helyzetbe, s hogy ahogy ez szokás, valószínűleg csámcsogni fognak rajtuk egy kicsit pár napig. De a vidámságra terelődika szó, kell is az most Rosenak látszólag. Jasm pedig mond is egy érdekes dolgot, mire Rose szemöldöke feljebb kúszik homlokán. *
- Hajóút? Egy srácnak? Huuu, ez izgalmasan hangzik. És ki a szerencsés? * érdeklődik tovább mosolyogva. *

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-22, 6:35 pm

*Ahogy megérkezett, látta, hogy a leányzó bizony szépen el is bambult, bár ez nem meglepő, hiszen a Mysterio aulája nagyon szép, akár csak a többi helység is, így megbocsátható ez a kis rémület a lánytól és a nő nem is jegyzi meg. Miután elmondott pár alap információt Hestiának, már indulnak is felfelé, egyenesen a déli főtorony irányába. Kis ideig még csend van közöttük, de ahogy meghallja az első kérdést, borostyánsárga szemeit a lányra emeli.*
- A második emeleten találja. *rövid, tömör válasz, de ezen nincs mit ecsetelni. Sideris felkísérni nem fogja a lányt, majd ha oda akar találni, akkor majd megkér egy sentinelt vagy valakit, akivel össze futnak. Még pár lépcsőfok és az Árnyak folyosóján baktatnak.*
- Ezt a helyet hívjuk az Árnyak folyosójának. Ott találhat egy játéktermet, ami akár beszélgetős szobának is funkcionál, ha a másik két házból való diákokkal szeretne beszélni és arra pedig az életre kelt szoba van. Majd ha érdekli, meg tudja nézni őket. *most még egyenlőre nem áll meg, hanem egészen egy fekete ajtóig sétál, melyen latin írás olvasható.*
- És itt jutunk be a klubhelyiségbe. Olvassa el magában a szöveget és az ajtó kinyílik. Gondolom egyértelmű, hogy a másik házak tanulói ezt a szöveget nem tudják elolvasni. *mondja és most már türelmesen vár. Ő magában már elmondta a belépő, kissé okító jellegű mondatot és most már csak arra vár, hogy a másik is megtegye mindezt.*
Vissza az elejére Go down
Hestia Bray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Hestia Bray


Hozzászólások száma : 230
Csatlakozás : 2010. Jan. 07.
Tartózkodási hely : Mysterio // Erdély

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-22, 6:56 pm

*A nő után csendben baktat a folyosón. A könyvtárról kapott információkat a többi mellé raktározza. Kapja a fejét ide-oda, legalább a folyosókat szeretné megjegyezni, a többit majd kitanulmányozza ő egyedül is. A klubhelyiség elé érve megáll.*-Kijárási tilalom van?-*Kérdez ismét, még mielőtt fáradságtól csillogó szemeit a bejárat latin szöveges ajtajára nem szegezi. A nő utasítására elolvassa a mondatot. Még nem igazán érti, illetve egyetlen szót nem ért, de következtetni már ebből is tud, azért majd utána néz a könyvtárban is. Válaszra várva tovább követi vezetőjét. Most nem bámészkodik, arra később is lesz épp elég ideje.*
Vissza az elejére Go down
http://isabela.blogol.hu
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-24, 4:32 pm


// Olvad Rose-val//

* Tudja, hogy Rosenak nem ez az első kapcsolata mi balul sült el, így szegényt nagyon sajnálja hogy megint így járt. Hisz olyan szép pár voltak s nem is tudott semmi konfliktusról köztük. Persze ezt lehet a infaltusos leányzó csak nem akarta annó az orrára kötni. Bátorítóan elmosolyodik s rápillant.*
- Majd találsz egy másik pasit ne aggódj. Nem hiszem hogy sokáig egyedül maradsz.* szélesedik el mosolya, bár szomorú a helyzet azért próbálja kicsit felvidítani a lányt, mit később meg is kér. Csendben hallgatja a leányzót, sok mindent nem tudom mondani s tanácsolni neki mivel nincs tapasztalata az ilyen kapcsolati dolgokban s ezt ő is tudja. Így talán nem is várja el tőle, csak egy kis beszélgetésre vágyik. Kéri is hogy vidítsa fel maga meg tanácstalanul tárja szét karjait.*
- Mit mondhatnék...? Semmi érdekes nem történt velem mostanság. * feleli a lánynak, de azért egy dolog eszébe jut s megosztja a lánnyal, mi nem más mint a tervezett hajóút Troyal. A kérdésre válaszol, úgy hiszi ismeri a fiút.*
- Troy. Nemrég volt a szülinapja így utólag ezt kapja tőlem.* feleli kissé izgatottan, nagyon is várja a holnapot, mivel akkor fogja meglepni vele. Visszagondolva kis kalandjukra - azóta nem is találkoztak - kérdően pillant a lányra.*
- Hamar rendbe jöttél azután mi az erdőben történt? Mai napig el sem hiszem hogy mi történt...ha nem lettem volna ott kételkedtem volna bárki szavában. Mostanában olyan furcsa dolgok történnek nem? * pillant rá kérdőn, hogy ő vajon mit gondol erről.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Árnyak folyosója - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-24, 4:51 pm

* Jasmine szavaira ajkain a mosoly egy röpke vigyorba csap át. *
- Na, azért nem olyan egyszerű az. Meg nem is fogok mást keresni. Ki tudja, még az is lehet, hogy meggondoljuk magunkat és újra összejövünk. * vonja meg vállát. Na azért így már kicsit jobban érzi magát, hisz ezzel nyitva hagyta a kaput a kapcsolatnak, meg igazat is mond végülis. De Rose terel, nem akar tovább erről beszélni, mert a végén még kibökné, hogy ez csak egy egy hétig tartó, rossz vicc volt. S úgy tűnik, beszélgetőtársának is van némi mondanivalója, amit leányzónk kíváncsian hallgat. A hajóút említése felkelti érdeklődését és Troy neve is ismerős számára. Fel is kacag annak hallatán, de végül tekintete bánbánóra vált lassanként. *
- Ismerem őt, és akárhányszor találkozunk, mindig sikerül ráhoznom a frászt. Kezdem sajnálni a srácot, mert egyszer tuti megőrül miattam. * gondol itt arra, hogy általában rossz időben és rossz helyen "támadja le" a fiút, na meg volt már arra is példa, hogy igazándiból is küldött rá egy átkot. *
- Na és, csak hajókáztok? * kaján vigyor terül el arcán, szemei pajkos csillogása pedig elárulja, hogy minden részletre kíváncsi lesz. No igen, eza tulajdonsága sem erény mindig, de emellől nem tágítana semmi pénzért. Most viszont Jasm terel azzal, hogy visszakérdez a múltkori erdei sétájukra. Rose erre csak legyint egyet, hisz már egy karcolás sincs rajta azóta. *
- Kutya bajom. Csak attól féltem, elhagyom a pálcám. De hála', meglett az is. És nehogy azt hidd, hogy annyira bántam ám. Velem vigyázni kell, megtalál a baj, ha nagyon akar. * morogja orra alatt most már, de tényleg nem nagyon bánja. Hagy edződjön csak a leányzó, rá is fér. A kérdésen viszont elgondolkozik rendesen. Maga elé mered, előre a lépcsőfokokra. Kezeivel piszkálja szoknyája alját, nem valami hosszú darab. *
- A furcsa az nem kifejezés. És itt vannak a minisztérium emberei is. Téged nem invitáltak még egy röpke beszélgetésre? * emeli most a lányra komoly tekintetét. A sötét szempár a másik arcát fürkészi, kíváncsi ám megint nagyon, hogy kit hallgattak már ki és hogy kit milyen módon. Mert egy biztos, aki Gaiussal összefut, annak minimum egy álmatlan éjszakája lesz. *
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-24, 5:08 pm

* Bár Rose-t nem úgy ismeri, hogy egyből más karjaiban vigasztalódna, csak mond egy olyat mire a lány vigyorogva reagál, na ezt az arcát jobban szereti, így ismerte meg, de hát az élet nem mindig úgy alakul, hogy a kedvünk is kedvező legyen.*
- Nah az lenne a legjobb. Lehet megtudjátok beszélni és ismét együtt lesztek. * feeli felcsillanó szemekkel, mert hát mondjuk ki, ők nagyon összeilletek s a lány is egyre jobban kezdte megszeretni. Egy piciny vitát meg meg lehet beszélni, bár nem tudja mi az de jobb is így. Az idő majd eldönti sorsukat, így nem is kérdezgeti tovább a szakítás körülményeiről.
Az előtte álló hajóút jön szóba, mitől kicsit izgatott lesz s ki is virul, hallgatván a szavait ismerős helyzet jut eszébe így felkacag.*
- Úgy tűnik egyes emberekben akaratlanul is ott bujkál az ijesztgetős megjelenés. Én ugyan így vagyok Varg-al, csak ő ijesztget engem.*feleli vígan, öt alkalomból négyszer tuti a szívbajt hozta a lányra. De nem kerülte el figyelmét Ruby utolsó szavaira mire vigyorogva felvonja szemöldökét.*
- No és mivel érdemelte ki az átkodat az a csirkefogó? * érdeklődik kíváncsi tekintettel, nem nehéz annak bepörögni Troy szavaitól aki nem bírja a cukkolást és az egoizmust, bizony árad ez a srácból, ám Jasmine-on nem fog ki.
Eszébe jut az erdő kalandjuk s arról érdeklődik hamar rendbe jött e, s mivel a válasz olyan laza mint Rose általában bólintva elmosolyodik.*
- Na ennek örülök. Sejtettem hogy nem magad miatt aggódsz hanem valami más miatt. Én viszont berezeltem ahogy eltűntél.* kuncogja el magát, bizony a sötét erdőben mi mozgott is, eléggé beparázott, de végül is minden jóra fordult, Rose meglett s vissza is tértek onnan. Izgalmas kaland volt így visszagondolva, szereti az ilyesmit csak akkor még nagyon kezdő volt varázslatok terén, semmivel sem tudott volna védekezni vagy támadni akkor. Ma már más a helyzet.
Furcsa dolgok történnek s meg is kérdezi a lányt mit gondol ezekről. Tekintete kicsit elkomolyodik s a kérdésre megrázza éjfekete, szögegyenes tincseit.*
- Nem. Eddig még nem kertek meg, de szerintem nem is fognak. Úgy tudom hogy a meghalt fiú körül szaglásznak s csak azokat keresik fel kik ott voltak. Vagy tévedek? * pillant rá, ő így hallotta, nem tudja mennyire lehet hinni ennek.*
- És arról a srácról hallottál kinek kitépték a szívét s meghalt? * egy másik gyanús eset a bállal egy időben történt esemény.*
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Árnyak folyosója - Page 2 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime2010-03-24, 5:36 pm

- Igen, még az is lehet. * egy apró de elhaló mosoly, jelezve ezzel azt, hogy ennyi volt mára a Rose-Nath téma. Épp kapóra is jön az, hogy Troyt említi a lány. Rose is hozzáfűz ehhez valamit, méghozzá azt, hogy állandóan szívrohamra ítéli a srácot, minden egyes találkozásukkor. S ezek szerint Jasm is kap a jóból, őt sem kímélik túlságosan. *
- Hát, azt hitte, jó móka, ha a falnak nyom és csikizni kezd. Nos, benézte. * mondja röviden és tömören, mert tényleg ennyi volt a dolog. Így visszagondolva talán erős volt az a Capitulatus, de hát na. Rose tényleg nem bírja az ilyesféle kiszolgáltatott helyzeteket. Viszont az erdős témáról is esik szó. Jólesik Rosenak, hogy Jasm aggódott érte, ő maga már kevésbé aggódott volna saját magáért. A következő szavakra viszont megnyugszik kicsit, ez jó, legalább Jasminet nem zaklatják. *
- Nem csak azokat. Bárkit megkérdezhetnek bármiről. * csóválja meg fejét. * Nathet is kínozzák már egy ideje. * sóhajt fel, s most hátra dől, tenyerével a felette lévő lépcsőfokra támaszkodva, háta mögött. Elgondolkozik azon, hogy vajon a vámpír ittlétét meg kellene-e említse a lánynak, de végül arra jut, hogy nem mondja neki. Ahogy ismeri a lányt, totál bepánikolna, ami meg senkinek sem lenne előnyös. *
- De azért ha véletlenül beszélni akarna veled valamelyik, légy óvatos, oké? * néz rá picit aggódva, mert azért tényleg jóban van a lánnyal és nem akarja, hogy annak baja essen. A következőkre pedig szeme elkerekedik, nem hallott még a halálesetről. Furcsa ez, hisz sentinel, ha más nem, legalább hallhatta volna itt vagy ott, már azért is, mert sokfelé szokott mászkálni a kastélyban és azon kívül is. *
- Kitépték a szívét? Az kedves. Mikor történt? És hol? * érdeklődik, mert mindenre kíváncsi, amire csak lehet. Talán ha Jasm ott volt, akkor elmeséli neki az egészet, töviről hegyire. *

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Árnyak folyosója - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Árnyak folyosója   Árnyak folyosója - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Árnyak folyosója
Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Déli Főtorony-
Ugrás: