Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 2. emeleti folyosó

Go down 
+79
Lucius Rufinus
Conrad Dietrich
Mona Braxton
Naomi Teigneux
Chloe Walsh
Mathis Boll
Thomas Gledhill
Aideen Garadex
Nestor Smirnov
Mikaela Johnson
Havasi Zoárd
Ginger Rosenberg
Fekete Ambrus
Illya Imbecairwen
Dorian Deamer
Noah Cromwell
Krishana Quinn
Vixilien Sandanez
Brianne Layton
Lucas Doroven
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Daphne Alucard
Kyle Brensley
Christina Dother
Hunyadi Péter
Zoey Fleming
Hecate Lunadea
Azaria Daraghi
Caleb Valerious
Dimitrij Volodya
Scott Renfield
Sairus Macrain
Jake F
Vladislav Kerensky
Raven Dragonov
Sean Derly
Wera A. Flinders
Miroslav Volodya
Zeph Reaver
Lisa Renfield
Lycoris Ozera
Isabella Bartolo
Marcus Mccannt
Candy Hepburn
Nana Black
Alexi Solsagan
Lilith Corivan
Sideris Valbraith
Elijah Donovan
Jane Swan
Takoda Turner
Ryan Bourton
Leila Hunt
Nathaniel Cornwlade
Sandy Bertona
Sayra
Nil Moriarty
Theodora Hendrick
Ruby Rose Re
Lysagh Siobhain
Jasmine Miels
Marhlene Abroxim
Varg Yrjanfrost
Kauko Auranala
Octavia Blackwood
Jacob Stribog
Troy Clayton
Jalmaari Halautte
Mordred Wasimir
Mordana Liward
Faith Craven
Victoire Aimée Toussaint
Airun Al Marem
Josh Barker
Diana Gray
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
83 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 2:16 am

-Hát nemes lelkünek csak azzal vagyok nemes lelkű akit annak tartok hogy az legyek vele, te meg ilyen vagy. Amúgy pedig tegyél próbára és rájössz*mondja kicsit nevetve a másiknak , közbe a szemébe néz még mindig nem zavarja a kontaktus de ezen már meg se kell lepődni*
-Nem is kell annak lenni az majd jön magától nem kell erőltetni*mondja félmosollyal, igen tud ő játszani ha arról van szó de most se viccel hanem komolyan mondja, hiszen a szerelmet nem lehet csak akarni érezni is kell*
-Én is tettem dolgokat a múltba ami nem jó de aza múlt most inkább a jelennel törődök *mondja még mindig mosolyogva a lánynak majd bólint*
-Ennek örülök is amúgy én is be merem vallani csak maximum úgy csinálom hogy ne tévedjek persze ez nem zárja ki a lehetőségének a kockázatát*mondja kicsit nevetve majd a kérdésre kicsit elgondolkozik*
-Hát minden esetre gondolkoztam valamin egy kis fogadás*mondja egy ravasz félmosollyal miközbe közelebb lép a lányhoz*
-Hát addig vagyok szerencsés amíg nem látsz akkor megtudnád fejteni a titkos gondolataimat, báár ha nagyon akarod el is árulhatom. Persze csak később*mondja miközbe az ablakhoz sétáll*-Fogadjunk hogy rád tudom hozni a szívbajt, a tét meg hmm azt szabd meg te
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 2:26 am

- Tegyelek próbára? Hát ilyet se mondott még nekem senki, de rendben, amint úgy alakul a helyzet, ne félj, próbára leszel téve. *kaccsint a fiú felé, majd a szerelmes dologra bólint, de ezzel ő maga is tisztában van ám. 16 éves és azért érett gondolkodású, annak ellenére, hogy nem szívesen enged senkit se a közelébe. *
- Te nagyon tökéletesnek hiszed magad, bár amit mondasz, tudom, hogy igaz. Eddig is nagyon figyeltél arra, hogy mit teszel és mit mondasz. Talán én vagyok túl hamari, azaz hozzád képest biztosan. *mondja mosolyogva, majd figyeli a fiút továbbra is és ekkor hallja meg, hogy volna egy kis fogadása, de a tétet neki kell megszabnia. *
- Rámhozni a szívbajt? Azt nem könnyű ám, nem vagyok egy ijedős lány, de legyen. Megpróbálhatod… a tét pedig… hmmm. *gondolkodik nagyon, hogy mit is találhatna ki, majd végül egy egyszerű válasz mellett dönt. *
- Ha én nyerek, szóval nem ijedek meg, akkor azt kérek tőled, amit szeretnék és neked teljesítened kell, de ha te nyersz, akkor te kívánhatsz valamit. Persze bizonyos keretek között, szóval a kirúgatást azért nem vállalnám be. *mondja vigyorogva, majd kíváncsian figyelgeti tovább a srácot. *
- Akkor hát sok sikert! *továbbra is csak mosolyog és bizony kíváncsian várja, hogy Mordred mivel készül meglepni őt. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 2:35 am

-TEgyél, előtted az ötlet előttem meg a küzdés*mondja mosolyogva *-Remélem hogy lesz hamar olyan helyzet tudod akkor rákészülök*mondja mosolyogva majd jön a szerelmes dolog és utána a lány mond is valamit amire a srác kicsit felnevet*-Nem igazából nem én vagyok tökéletes, csupán így hozza a helyzet, amúgy meg figyeltem is, tudod akivel szeretek beszélni arra figyelek is *mondja mosolyogva majd a kérdésre csak bólint*
-PErsze. *mondja egy félmosollyal majd a következőre kicsit mégjobban kiszélesedik ez a mosoly*
-Tudom hogy nem vagy ilyedős, de mondjuk úgy hogy én se. Minden esetre azért teszek egy próbát*mondja egy ravasz mosollyal, nem tudni hogy ez alatt mire gondol a srác*-Jólvan akkor legyen a tét dolga majd ha kiderül melyikőnk nyer*mondja mosolyogva majd csak bólint is. Nem véletlen van az ablaknál először csak kinéz. Elég magasan vannak szó se róla*-Elég nagyot lehet innen placcsanni*mondja fejet csóválva bár elgondolkozik most hogy lehet ténleg hamari ötlet volt ez a szívbajos dolog de már nincs vissza út egy laza mozdulattal már fel is kapaszkodik az ablak szélébe kapaszkodva majd kilép a másik oldalra, ha minden jól megy akkor alatta csupán a kastély fala valamint a habzó sötét tenger, a srác egy ideig nézi majd fejét hátra fordítja hogy a másik hallja a hangját*-Egész jó itt kint csak kicsit hideg az éjszakai széláramlat néha olyan mintha magával vinne, szerintem ha elengedném már repülnék is*mondja miközbe kezével néha kicsit enged a fogáson. Lehet hogy csak szívbaj hozásnak indult de bizony a srác is érzi az adrenalint*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 2:45 am

*Úgy tűnik, hogy lebeszélték ezt az ijesztgetős dolgot, de teljesen más történik, mint amire Mordana gondolt. A fiú már fel is lép az ablakhoz, kitárja azt, így érezhetővé válik a jéghideg levegő, melyet mindketten éreznek. Mordred viszont nem áll meg, kijjebb lép és most már nem sok választja el attól, hogy lezúgjon és akkor valószínűleg volt Mordred, nincs Mordred. *
- Te meg még is mit akarsz csinálni? *kérdi és bizony kissé ijedten lépked a fiú felé. *
- Nehogy már előttem akarj öngyilkos lenni, hamarabb is szólhattál volna, hogy ez a célod és hogy ezért mész a hágóra… *próbál mindenfélét összehordani, de ahogy figyeli a fiú kezét, látja rajta, hogy nem tartja túl stabilan. *
- Mordred, ez nagyon nem vicces. *kezd kiakadni. *
- Nem viccelek, gyere ki onnan! *utasítja a fiút, aki minden bizonnyal továbbra is élvezi a kinti levegőt, de nem csak az ő adrenalinszintje nő meg, hanem a lányé is. Már elő is kapja a pálcát és hangosan, parancsoló hangon kimondja. *
- Mobilicorpus. *mire a fiú teste ha minden igaz, visszatér szépen a biztonságos folyosóra, mert a lány addig lebegteti, utána pedig int az ablak felé, ami be is csukódik és csak ekkor néz rá a fiúra, nagyon dühös tekintettel és szépen felé is megy, majd nagyon közel áll meg hozzá, pálcájával hadonászva. *
- Még is mit képzeltél? Ez nem volt vicces… ez … te hogy lehetsz ilyen elvetemült? *látszik rajta, hogy kicsit kibukott. Megkedvelte a fiút és nem akarta már is elveszíteni a remek társaságot, tehát kissé remegve a dühtől és idegességtől magyaráz, de utána már csak néz a szemeibe, továbbra is a pálcát szorongatva. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 3:02 am

*Úgytűnik hogy a terv bevállik bár azért neki is meg kell őrizni a hidegvérét egész veszélyes játékba ment bele*-Semmit semmi nyugi*mondja miközbe azért sűrűn néz lefelé*-Nem akarok én öngyilkos lenni csupán megküzdök a célért.. ha belehalok így jártam*mondja látszólag nem törődve az életével pedig azért nincs teljesen így. Viszont tudja hogy kockázatot is vállalt*
-Heeh nekem mondod én figyelem a zúgó tengert... tudod ismered a verset föltámadott a tenger..*akarná mondani de már a lány hangját hallja*
-Csak ha már megijedtél*teszi hozzá akaratosan elvégre a srác maga nem nyugszik ameddig el nem éri a céljait ha kell akkor a végsőkig is elmegy. Legalább is most azt tervezi, de a lány hangjából némi sikerélményt könyvel el magának, majd jön a mobilicorpus és a srác már bent is van ablak csukva. Közel lép a másikhoz. Miközbe a lány beszél a srác csak némán figyeli, mint egy jó kis gyerek, közbe a kezét lassan a másik vállára teszi majd ahelyett hogy félbe szakítaná csak egy puszit ad neki*
-Tudom hogy nem volt az nem is vicc a fogadás,és hát kell egy elvetemültség ahhoz hogy véghez vigyem amit szeretnék de remélem nem ijesztettelek meg nagyon*mondja egy kis mosollyal a lánynak, azért kíváncsi a reakcióra*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 3:09 am

*A fiú szavai akkor se használnak, bizony Mordana nagyon mondja, hogy ideje lenne most már visszasétálnia az ablakból. *
- Inkább te ijednél meg, komolyan mondom. *tényleg nagyon dühös és most már nem fog tovább várni. Így hát pálca elő, a fiú pedig ha akarja, ha nem, belebeg a folyosóra, az ablakot viszont a lány jól bezárta, hála a mágiának, tehát még egyszer nem kéne megpróbálnia a srácnak. Így hát amikor már ott van vele szembe, bizony elkezd neki magyarázni és a fiú végig is hallgatja, majd érzi a vállán Mordred kezét, de ezzel még nem törődik, majd jön az arcára a puszi, ami után már kezd halkulni és végül csodák csodájára csendben marad. *
- Nem, de ilyet még egyszer ne csinálj. *jegyzi meg ismét kissé elpirulva, majd elteszi a pálcáját. *
- És még hideg is volt. *kissé meg is remeg, majd végül sóhajt. *
- Rendben, te nyertél, de ezt még egyszer akkor se… szóval mit szeretnél? Fogadtunk, tehát figyelek. *valóban figyel, de még nem sikerült teljesen megnyugodnia, hiába van a vállán a kéz, akkor is ideges, nem is kicsit. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 3:17 am

*HÁt úgytűnik hogy kis beszélgetés után a lány végülis elintézi hogy a srác még véletlenül se murdáljon meg és most már bent van ő is. AZ ablak pedig zárva, a lány pedig csak beszél és beszél, egészen addig ameddig meg neem történik a puszi és a srác arcán egy kisebb mosoly jelenik meg ami annak a jele hogy örül hogy sikerült kicsit lecsendesítenie a lányt*
-Ígérem*mondja mosolyogva még játékból szalutál is a lánynak, majd megdörzsöli a lány vállait*-Azám főleg ott kint jó csípős az esti szél*mondja mosolyogva majd a következőre a mosoly ami eddig is végig ott volt az arcán kicsit még szélesebb lesz*
-Nem mondtam hogy kapni szeretnék, és nem is azt akartam, hanem adni ami megtörtént, látod nem volt vészes. Jobb adni mint kapni*mondja mosolyogva a puszira. Elég fura egy srác annyi szent, ha ennyiért ilyen hülyeséget csinált*-ÉS szerintem meg is érte a kockázatot*mondja még hozzá téve egy félmosoly társaságába*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 3:26 am

- De tényleg megígérted, tehát tartsd is magad ehhez, mert nem ugrok utánad, nekem ennél fontosabb az életem… és remélem, hogy neked is. *jegyzi meg, aztán érzi, hogy a srác kicsit próbálja megmelegíteni, ami igazán jól esik neki, mert tényleg fázott. *
- Hogy mi? De … izé… *hebeg-habog össze-vissza, nem igazán érti, hogy ez most miért volt jó. *
- De hát ezt amúgy is megtehetted volna, tudod jól, hogy nem utasítottam volna el… szóval most tényleg ezért képes volt az ablakba kiállni? *pillant az ablak felé, majd megrázza fejét. *
- Most már biztos, hogy te nem vagy normális. *mondja végül, majd fejét a fiú mellkasának dönti és kezével nem erősen, de ráüt a srác mellkasára. *
- Tényleg megijedtem. *mondja most már kissé halkabban, majd nemsokára újból felegyenesedik és a fiúra néz. *
- Viszont ezt még vissza fogod kapni, komolyan mondom ám, szóval nem felejtek. *mondja nagy komolyan és most már látszik rajta, hogy sikerült megnyugodna és még egy apró mosoly is bújkál valahol a szája szélén. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 3:34 am

-Megmondtam hogy nem fogom, amúgy fontos csupán ha célja van akkor néha el lehet tekinteni. De amúgy biztosra venném hogy ott lennél ha baj van*mondja kis mosollyal az arcán az előbbiből már meri ezt állítani majd a habogásra kicsit felnevet*-Tudom de mint mondtam szeretek megküzdeni a dolgokért*feleli ravasz mosollyal majd nagyot bólint*
-HÁt ha figyelted akkor magad is tudod a választ erre szóval igen*feleli egy félmosollyal*-Amúgy emlékszel rá mit mondtam a hegyen a halál csak egy másik út egyszer úgyis átlépünk azon a bizonyos küszöbön*mondja kicsit csendesebben hűvös hangon majd amikor neki dönti a lány a fejét a mellkasának kicsit mosolyogva túr bele a hajába, persze nem borzolóan*-Hát tudod néha a legnagyobb őrültek az igazi zsenik*mondja komolyabb hangon de mosolyogva még mindig,. a következőre csak bólint*
-Hát ha nem mondod akkor is tudom*mondja majd amikor Mordana felegyenesedik a srác a szemeibe néz*-Akkor azt hiszem mostantól résen leszek nehogy átjárj az eszemen
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 3:42 am

- Lehetséges, hogy igazad van. Vagyok olyan hülye, hogy ott lennék, hogy ha bajba kerülsz, de azért ne kelljen túl sokszor utánad rohangálnom és az életedet mentegetnem, mert az nem tartozik a hobbyaim közé. *jegyzi meg, majd kissé elhúzza a száját. *
- Azzal nincs semmi baj, hogy ha szeretsz küzdeni, de rendben, észben tartom és azon leszek, hogy minél többet küzdhess. Jó lesz? *kérdi egy apró, tőle nem megszokott mosollyal. Utána pedig fejét nekidönti a fiúnak, aki kissé beletúr hófehér hajtincseibe és ez kissé meglepi a lányt, de jól esik neki. Tehát rövid időre behunyja szemeit, majd amikor már megnyugodott, akkor nyitja ki ismét, majd felegyenesedik és a fiú szemeibe tekint. *
- Most viszont én vagyok úgy vele, hogy elkísérlek a tornyotokba. Még a végén onnan is kiugrasz és az nagyon nem hiányozna. Szóval menjünk… na meg amúgy se jártam még ott. *mondja egy kicsit elgondolkodva és bizony már meg is indul, de közben még visszapillant a fiúra. *
- Ha nem jössz, akkor ellebegtetlek ám odáig. *húzza mosolyra a száját és reméli, hogy most már tényleg megindulnak. *
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


2. emeleti folyosó - Page 3 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-21, 3:52 am

-Csak valamennyire megismertelek, de legalább tudom hogy te ott lennél*mondja mosolygósan bár nem tervez még ilyen kiugrásokat szóval nem kell félni ettől*
-Azt hiszem hogy jó, bár ne lepődj meg ha nagy küzdésem majd meg fog látszódni*mondja mosolyogva persze még nem tudja hogy ez a dolog mibe fog megnyílvánulni de ez a jövő zenéje. Amikor beletúr a hajba nem kócolja össze sőt vigyáz is ezzel elvégre nem biztos hogy azt komálná a lány de amikor kiegyenesedik elengedi és ismét rá figyel*
-HÁt azt hiszem elfogadom kellemes társaságod, amúgy nem kell aggódni nem vagyok öngyilkos hajlamú*mondja még egy kis ravasz vigyorral társítva a szavait, de a lány már meg is indult. Amikor megfordul csak elkezdi követni majd nemsokára fel is zárkózik*
-BÁrmennyire is élvezném az utazást nem akarom hogy miattam megerőltesd magad így ha nem bánod saját lábon megyek veled*mondja mosolyogva és bizony útra is kellnek*

\\Fagyi\\
Vissza az elejére Go down
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jacob Stribog


Hozzászólások száma : 103
Csatlakozás : 2009. Dec. 26.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-27, 4:16 pm

*Eléggé leszer öltözékben járja a folyosókat, emletről emelter, és, mintha egy cseppet fáradni is kezdene. Teljesen egyedül van, se állat, se barát, se ellenség, senki. Vörös haja között apró izzadtságcseppek gördülnek végig. Farmernadrág, edzőcipő, és a tegnapival teljesen emgegyező, kinézetre legalábbis, zöld póló. Nem, nem a tegnapi, csak ugyanúgy néz ki. Több is van neki, bizony, mert ez az egyik ekdvenc színe. Körbekémlel a folyosón, amire sikeresen kiért, majd felsóhajt, egy ideig toporog, majd belerúg a falba.* -Remek.. Eltévedtem.. *morogja az orra elé, majd ismételten körbenéz, hátha rá tud jönni, pontosan hova is keveredett, majd felsóhajt, beletúr a hajába, kicsit bele is borzol, és nekivágódik a falnak, háttal, és megigazítja a farmerdzsekit, sőt, le is vágja maga mellé a földre. Ideges, ez látszik rajta, és eléggé el van tévedve, erőteljesen a földet kémleli, miközben a fejét fogja.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-27, 4:23 pm

*Halk de egyre erősödő cipőkopogás zavarja meg Jake néma idegességét. Egy vörös hajú lány fordul be a sarkon. Magassarkú cipő, bár a hosszú, mélyzöld szoknya alól szinte ki sem látszik, s egy rövid ujjú fehér ing. Haja össze van fogva, hiszen nemrég még gyakorolt kicsit, s tánc közben addig sem zavarta, bálokra is fel szokta inkább tűzni. Ott kocog mellette Dög is, alias Antonius, de láthatóan a lány valamiért ugyancsak lógatja az orrát. Olyannyira, hogy amíg majdnem keresztül nem esik Jake kinyújtott lábán, fel sem tűnik neki a fiú, na nem azért mert kerülné. Épp csak orra nem esik, pláne ebben a cipőben.*~Óriási, még ez is....~*Gondolja szégyenkezve, s ugyancsak vöröslő arccal fordul a fiú fele, ami eléggé látszik, tekintve hogy a vörös haj remekül kiemeli.* Öhm... szia Jacob!*Igyekszik rendezni sorait.*
Vissza az elejére Go down
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jacob Stribog


Hozzászólások száma : 103
Csatlakozás : 2009. Dec. 26.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-27, 4:29 pm

*Magában morog tovább, eléggé reménytelenül, majd, amikor kopogást hall, eléggé rezignáltan reagál rá, ergo sehogy sem. Mondhatjuk úgy is, hogy egyáltalán nem figyel oda, csak akkor, amikor hallja, hogy a lány mintha közel lenne, esni készülne, és érzi is a lábában az akasztó erőt. Azonnal lendül a keze, és a lány után kap.* -Öhm.. hello.. *mondja enyhén zavartan, mivel, bár karja erős, és a fürgesége, reflexe is emgvan hozzá, valahogy a helyzet mégiscsak zavarba ejti. A nagy királyok, régi vikingek leszármazottja.. személyesen..* -Bocs, nem láttam, hogy jössz. Ugye megvagy, és nem esett semmi bajod? *kíváncsiskodik, rédeklődik, aggodalmaskodik, miközben még mindig fogja a lány karját, csak a biztonság kedvéért. Bár a vöröslő arcra önkéntelenül is halvány mosoly suhan át az arcán.* -Nem voltál lent az uszodában. ~Nem mintha tudnám, hol van..~ *teszi hozzá magában, gondolatban, miközben kissé félredönti a fejét, és halványan elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-27, 4:33 pm

*Szerencséje van Jake is utána kap így már szinte tuti talpon marad, még Antonius is a szoknyájába kap, hátha ez segít valamit.* Én bocs, annyira el voltam merülve egy ööö.... jobb érvelés megfogalmazásában hogy észre sem vettem hogy itt vagy. Lehet ha nem benned esek keresztül, akkor a lépcsőn gurultma volna le, bár az lehet nagyobb bajt okozott volna, szóval kösz.*Mosolyodik el s még mindig elég vörös az arca. Azonban eltart az uszoda kapcsán pár pillanatig, míg kapcsol.* Tényleg. Viszont most...*Végre valami normális, sőt, majdnem gonosz mosoly jelenik meg az arcán egy pillanatra ki is megy annak a rátartinak a hülyesége a fejéből.* Most lehet róla szó, csak el kell menni a főtoronyba a fürdőruháért és...*néz rá az órájára, fél 3* Simán belefér a bál előtt. Na?
Vissza az elejére Go down
Jacob Stribog
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jacob Stribog


Hozzászólások száma : 103
Csatlakozás : 2009. Dec. 26.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-27, 4:45 pm

-Akkor vehetjük úgy, hogy megmentettem az életedet. *húzza ki magát egy cseppet, kissé sejtelmes, csalfa félmosollyal, ami hevesen bújkál szája sarkában. Aztán elengedi a leányzót, hamár biztosan a lábán ál, és nem fog eldőlni.* -Minden esetre örvendek, hogy belém botlottál. Jól nézel ki. Az én öltözékemet ne figyeld, a bálra kiöltözök rendesen, római előkelő mellé illően. *modnja egy apró, gáláns, elegáns meghajlással, majd kissé zavartan megköszörüli a torkát.* -Hát, annyira nem vagyok jó barátságban a vízzel.. És különben is. A végén ott ragadunk, és lekéssük a bált, úgyhogy inkább mit szólnál egy kis sétához? Vagy megihatnánk együtt egy teát. Az úszást pedig betervezhetnénk valami egész napos programnak, mint ahogy mások a strandra mennek el. Nos, vélemény? *röviden kimagyarázza magát a helyzetből, egészen ügyesen feltalálva saját magát, majd kíváncsian figyeli a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Octavia Blackwood
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Octavia Blackwood


Hozzászólások száma : 922
Csatlakozás : 2009. Dec. 06.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Róma/Iskola

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2009-12-27, 4:55 pm

Jó, de csak a te kedvedért. Majd... kimenetelek az uszodában ha ismét rád tör a tengeri betegség.*Ajánlja fel lelkesen. Ahhoz legalább valamennyire ért, pláne ha még gumicsónak is lesz, majd max abba tuszkolja bele. A bókra megint sikerül fülig vörösödnie, még ha mostani eset szerint nem is a füle hegyéig de a karimájáig biztosan ^^.* Igazán megtisztel maestro. El is várom. Úgy hallottam a svédeknek igazán remek az ízlésük, még ha északi nép is, nem déli mint az olasz.*Mondja széles mosollyal. Majd megint gonosszá válik kicsit az a mosoly.* Ahha, szóval félsz a víztől.*Egyszerű ténymegállapítás.* De lehet igazad van, a vízben könnyen elfárad az ember. Meg sajnos ha véletlenül belefulladnál, nem lenne kivel menni a bálba.*Micsoda fontos kérdések, majd elindul lefele, hiszen lefele kell menni* Mellesleg a citromos teát szeretem.*Teszi hozzá.* Na és milyen volt az első éjszaka? Vannak szobatársaid?*érdeklődik, miközben lesétálnak a nagyterembe ->*
Vissza az elejére Go down
Kauko Auranala
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 6:06 pm

*Odakint elég borús, ködös idő van, nem lehet távolra ellátni, s még az óceán is dühösen csavargatja a hullámait. Kau az egyik kipárnázott ablakpárkányban ül, s egy könyvet szorongat a kezei között. Az ablak nyitva van, kicsit csípős levegőt fúj így a kezeire és az arcába, de ez a dolog most se zavarja. Tán ez tartja most ébren, ugyanis előző este elég keveset aludt, s úgy érzi, mintha bármelyik pillanatban el tudna aludni…
Persze a könyv se segít rajta, ugyanis csak egy egyszerű, kopottas Bájitaltan könyv van nála. Gondolta lehozza a szobából, átlapozza és majd ezzel tereli el pár dologról a gondolatait, de ez nem igazán sikerült neki. Dühösen, elhúzott szájjal pillant ki megint az ablakon, majd inkább leteszi maga mellé a könyvet, s felhúzza a lábait is a párkányra. A cipője nem piszkos, maximum csak egy kis por fog rákerülni a párnákra, de majd letisztítja egy könnyed pálcamozdulattal az egészet. Nem mintha akárkit is zavarhatna a dolog, hisz a folyosó eléggé kihalt.
Hátradől a hideg falnak, ami nem valami kellemes, hisz csak egy vékony, sötétkék póló van rajta, meg egy enyhén kopott, fekete farmer. A fejét is hátra dönti, s így bámul el a ködös messzeségbe, közben pedig a szemhéjai is egyre jobban elnehezednek… Vicces lenne, ha most aludna be, s a végén kifordulna az ablakon.*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 6:16 pm

*A mai nap még nem igazán mozdult ki a szobájából, most viszont úgy gondolja, hogy ideje egy kis sétára indulnia, talán majd összefut valakivel. Ruházata most is a szokásos, teljesen fekete. Tehát farmer, kötött pulcsi és bakancs. Hosszú, hófehér hajtincsei szépen fésülve omlanak vállaira és ami még kitűnik a lány külsejében, az a nyakában lévő ezüst lánc, aminek a végén egy kristály van, mely ha megmozdul, olyan vörös színben pompázik, akárcsak a lány szemei. Ahogy halad a folyosón, néha egy kicsit elkezd babrálni a nyaklánccal, igazán tetszik neki és megszerette. Ez az egyik olyan ajándék az életében, aminek a legjobban örült. Na de amikor már a második emeleten kóborol, elereszti a nyakláncot és csak kényelmesen sétálgat tovább, mindenféle cél nélkül. Azaz egy darabig megy ez a dolog, de ekkor látja meg első ismerősét, egy albino srácot. Kissé meglepődik, hogy pont itt találkoznak újból, de azért elmosolyodik és meg is indul felé. Kau úgy tűnik, hogy mindjárt elalszik, de még szerencsére ébren van, legalábbis Mordana ezt gondolja. Így amikor odaér mellé, csak nekidől a falnak és egy darabig onnan figyeli az albino srácot, majd végül nem túl hangosan, dallamos hangján megszólal. *
- Jó reggelt álomszuszék! *köszön a srácra, majd tekintete Kauko arcáról a könyvre terelődik. Bájitaltan. Nem meglepő, hogy most azt figyelgeti, hiszen őt is mindig lekötik az egyes elixírek és mérgek. *
- Remélem, hogy nem zavartalak meg az alvásban, de ha itt alszol el, félő, hogy megfázol. *mondja most már ismét a fiú piros szemeit figyelve és nemsokára felmászik mellé a kipárnázott párkányra és onnan pislog a srác felé. *
- Egyébként mi újság veled? Elég régóta nem láttalak. *mondja a fiúnak, majd lassan ő is kipillant az óceán vízére és a kissé távolabb lévő szigeteket kezdi el nézegetni, de természetesen a fiú minden szavára figyelni fog és ha megszólal, akkor rá is pillant. *
Vissza az elejére Go down
Kauko Auranala
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 6:33 pm

*Szemhéjai lustán csukódnak le, majd pár pillanatnyi sötétség után ismét bambán néz bele a messzi ködfelhőkbe… Nyugodtan ül, meg se moccan, s saját maga ütemes légzését hallgatja. Ehhez kapcsolódik be a léptek zaja is, bár nem törődik azzal, hogy ki, vagy kik járkálnak a folyosón, ő itt nem igazán zavarhat senkit se. Az álmosságtól meg azt se veszi észre, hogy valaki megállt mellette, s nézi, így csak a hangra kapja fel a fejét*
- Ohh… hello. *köszön vissza, s halvány mosoly jelenik meg a szája sarkában* Bár azért már nincs reggel. *mondja, de aztán leesik neki, hogy tán mire célozgatott a lány, így enyhén el is húzza a száját*
- Nem, nem zavartál meg, mert nem is akartam aludni, csak… *sóhajt egyet, s beletúr hófehér tincsei közé, így tökéletesen össze is kócolja a haját* Hosszú éjszakám volt. *magyarázza meg röviden és rejtélyesen a dolgot*
- Bár amúgy meg szerintem előbb gurulnék ki az ablakon, minthogy megfáznék. *neveti el halkan magát, majd még feljebb húzza a lábait, hogy felférjen vele szemben a lány*
- Velem? Nem sok… *vonja meg a vállait, ami részben hazugság is lehetne, hisz elég sok minden történt vele… Például ma hajnalban lett tizenhét éves*
- És tényleg jó rég futottunk össze… *gondolkodik el, hisz Mordana-val tényleg akkor találkozott utoljára, amikor bekísérte a suliba, s az se tegnap volt*
- Amúgy feléd történt valami? *kérdez vissza, miközben egy picit elidőzik a lány arcán, de aztán meg visszafordítja tekintetét az óceán felé*

Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 6:47 pm

*Úgy tűnik, hogy nem volt valami feltűnő az érzekése vagy Kau tényleg túl fáradt ahhoz, hogy most különösebbképpen figyeljen a körülötte zajló eseményekre, de amikor végül a hófehér leányzó megszólal, sikeresen felkelti magára a figyelmet. *
- Reméltem. *mondja az alvásra gondolva, majd csak bólint a srác szavaira, mi szerint hosszú éjszakája volt. Rákérdezzen, hogy mitől? Vagy inkább hagyja annyiban a dolgot? Egy kis ideig hezitál, majd ahogy a srác kicsit feljebb húzza a lábait, még is úgy dönt, hogy rákérdez a dologra. *
- És miért volt olyan hosszú az az éjszaka? Mesélsz róla vagy inkább ne kérdezzem? *érdeklődik és már a párkányon is van. Néha a fiút, néha pedig a tájat figyelgeti, de azért a beszélgetést nem hagyja annyiban, főleg, hogy most Kau is úgy néz ki, hogy szívesen társalog. *
- Hogy felém? Hááát, megismertem elég sok embert az iskolába és jó sok helyet is, tehát élem az életem és közben kíváncsian várom a tanítást. *mondja egy apró mosollyal. Nem stréber, csupán csak egy új iskolában van és éppen ezért is annyira kíváncsi arra, hogy milyen is lehet itt az oktatás. *
- Egyébként gondoltam rá, hogy felkereslek, de aztán még se tettem, nem akartam a terhedre lenni. *ismeri be a fiúnak, hiszen tényleg beszélgetne vele kissé sűrűbben, de Kau az első találkozás után nem tűnt annyira közlékenynek, hogy örülne egy ilyen társaságnak, így inkább Mordana is annyiban hagyta a dolgot, beletörődve abba, hogy egyszer majd úgy is találkoznak ismét. *
Vissza az elejére Go down
Kauko Auranala
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 7:03 pm

- Tudod, Szilveszter, aztán elbulizgat az ember… *bár az a buli nem kifejezetten buli volt, s szerencséjére nem is itta le magát annyira, hogy már ne emlékezne a tegnap este meg a ma hajnal történéseire*
- Amúgy… te hol voltál az este? Az iskolában nem láttalak. *de még a lány a szobájában se volt, hisz ő meg pont ott töltötte majdnem az egész estét… Bár lehet, erről nem kell nagyon senkinek se tudnia, hisz akkor elég csúnya pletykák kezdhetnének el terjedni*
- Értem. *bólint egyet, majd elgondolkodik* De látod? Mondtam én, hogy majd sok mindenkit meg fogsz ismerni. *s amíg a lány barátkozott, ő ennyi idő alatt még mindig ugyan ott tart… magyarán nincsenek barátai, és nem nagyon ismert meg új embereket sem. Igaz ezen nem nagyon kell csodálkoznia, ugyanis nem tesz ennek érdekében sem semmit. Bár éjfélkor megfogadta, hogy tán ebben az évben már kedvesebb oldalát fogja mutatni a világ felé… De hát egyáltalán van neki olyan?*
- Nem lettél volna a terhemre. *pislog kicsit értetlenül a lány felé, aki tényleg nem zavarta volna, ha néha felkeresi. Igaz akkor azt is meg lehetne kérdezni, hogy ő mért nem ment el Mordana szobájába, hogy beszélgessen vele? Jó kérdés, amire a választ ő se tudja*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 7:14 pm

- Jah, hát igen… szilveszter. *egy halk sóhaj. Hogy miért is? Mert nem úgy alakult, mint ahogy ő szerette volna. Úgy gondolta, hogy majd összefut valakivel az este, de hiába sétált a kastélyban, sehol nem talált senkit, így az egyik folyosón élte meg az új évet, de ezt most nem fogja megosztani a fiúval. Minek is tenné? Ez csak az ő baja, mást meg úgy se nagyon érdekel… na jó, talán valakit, de vele 2010-ben még nem találkozott. *
- Az iskolában voltam… sétáltam… *nem örül a kérdésnek, de hát ha már feltették neki, akkor őszíntén válaszol is. Valamerre sétált, aztán el is aludt a klubhelyiségben. Furcsa, hogy nem tért vissza a szobájába, de egyszerűen nem volt hangulata szobatársaival bulizgatni, főleg, hogy még csak nem is ismeri őket. *
- Hát igen, te mondtad. De gondolom mostanra már te is szereztél barátokat, hiszen jó fej srác vagy. *egy kedves mosoly, majd felhúzza lábait, átkarolja térdeit és kibámul az ablakon és csak akkor pillant ismét a fiúra, amikor kijelenti, hogy nem lett volna a terhére. *
- Valóban? Hát én ebbe nem voltam biztos…, tudod, az első beszélgetésünk nem volt a legfényesebb, legalábbis az eleje és már akkor éreztem, hogy teher számodra, hogy fel kell kísérned a toronyba és a szobámba, így hát most nem akartam rád erőltetni a társaságomat. *ismeri be teljesen őszíntén és ha a fiú visszagondol, akkor tudhatja, hogy van valami abban, amit a lány mondd. *
- Na meg te se kerestél, szóval ezzel még egyértelműbbé vált, hogy mással foglalkozol. *hogy mivel, arról fogalma sincs és lényegtelen is, de a lényeg annyi, hogy élte a srác is az életét. *
- De majd akkor máskor felkereslek, ha gondolod. *egy apró mosoly, ezzel jelezve, hogy ha Kauko is úgy gondolja, akkor tényleg megismerkedhetnek majd egy kicsit jobban is. Ki tudja, talán még a végén egész jóba lesznek, bár semmit se szabad elsietni. *
Vissza az elejére Go down
Kauko Auranala
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 149
Csatlakozás : 2009. Nov. 28.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 7:34 pm

- Ja, értem… *gondolkodik tovább, hisz ő meg teljesen meg volt arról győződve, hogy azért a lány biztos talált valakit, akivel elbulizhatott. Mert vegyük az ő példáját… Nem akart emberek közt lenni, teljesen egyedül akarta tölteni az egész estét, hogy a szívében felgyülemlett bánatát piába fojtsa, s még is megjelent Johanna. Furcsa az élet, s akárki akármit mond, még ehhez hozzájön az is, hogy teljesen kiszámíthatatlan. Ezt folyton megérzi a saját bőrén is*
- Jó fej? *pislog kicsit elkerekedett szemekkel, majd elneveti magát* Kedves tőled, bár azért túlozni nem kell… *mondja, majd a nevetése enyhe köhögésrohamba megy át*
- Bocs, csak a torkom… kicsit megfájdult. *hát igen, a hideg bor sajnos túl gyorsan ment le benne, aminek sajnos meg is lett a hatása. Másnapos ugyan nem lett, nem fáj a feje emiatt, csak a torka… Reggel is olyan jól esett neki a forró tea, hogy a végén literszám vedelte*
- Amúgy meg nem… *csóválja meg a fejét, s halk sóhaj hagyja el ajkait* Még mindig nincsenek barátaim. *jelenti ki egykedvűen, aztán részéről ez a téma le is tudva. Bár mindig ezt csinálja… Ha kellemetlen dolgok jönnek fel, amikről nem akarna beszélni, akkor rögtön zárja is, meg tereli a szót másfele. De hát persze, ez nála valamiféle tudatalatti menekülés, hisz számára könnyebb hallgatni, mint megbeszélni*
- Jó-jó… és persze, tudom, hogy múltkor se voltam valami nagyon kedves, de hidd el, hogy akkor sem zavartál volna. *ugyanis nála speciel érvényben van az a fordított pszichológia, hogy tán sokszor azért löki el magától az embereket, hogy azok utána még is odamenjenek hozzá, s inkább próbáljanak meg vele beszélni, minthogy csak tegyenek rá magasról. Persze egyre jobban tanulja meg, hogy ez nagyon sok esetben nem jön össze…*
- Na látod, ez is igaz, és… bocsánat. *mondja, miközben leszegett tekintettel inkább a kopottas farmerját nézi, mintsem hogy a lány szemébe nézzen*
- Jó… meg van beszélve. *pislog fel végre Mordana-ra, aztán ismét halványan elmosolyodik*
- Nem lenen kedved valamihez? Mármint… meginni egy kávét, vagy kicsit sétálni, vagy esetleg kávét inni. *néz továbbra is a lányra, s kicsit se célozgat arra, hogy neki most igazán jól esne egy forró kávé. A torkának, meg persze tán picit fel is rázná a koffein*
Vissza az elejére Go down
Mordana Liward
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Mordana Liward


2. emeleti folyosó - Page 3 Orvvadasz
Jelige : Ördögi méregkeverő
Hozzászólások száma : 1052
Csatlakozás : 2009. Dec. 11.
Üzenet : Sose tárd fel az érzéseidet senkinek, mert még a legjobb szándékkal is ellened fordíthatják.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime2010-01-01, 7:52 pm

*Szíve mélyén örül, hogy Kau is lezártnak tekinti a szilveszter témát és hogy nem faggatózik tovább. Tényleg szimpatikus neki a srác ilyen téren, mert nem kérdezget össze-vissza és látja, hogy ami kellemetlen a másiknak, azt inkább jobb hagyni. Így hát a lány újabb mondatba kezd, amire vissza is kérdez a fiú. *
- Bizony, az vagy. És nem túlzok, tudod jól, hogy szimpatikus vagy. Akivel bajom van, annak elmondom, ne aggódj. Neked is elmondtam eleinte, ami nem tetszett. *emlékezteti az albino fiút az első találkozásukra, amikor bizony nem egyszer oktatta ki a fiút, de most úgy tűnik, hogy ilyesmire nem fog sor kerülni. *
- Amúgy semmi baj. *mondja a torkára gondolva, hiszen erről a másik tényleg nem tehet. * - Ez miatt ne kérj bocsánatot, felesleges. *teszi még hozzá az előző szavaihoz, majd a barátos részre kissé meglepődik. *
- Oh, hát ezt nem értem, hogy még miért nincs, na de majd biztos lesz. Én se keresek barátokat, ha eljön az ideje, úgy is találok és eddig egyet szereztem, akinek nagyon örülök. *mosolyodik el Mordredre gondolva, hiszen tényleg megkedvelte a fiút, bár kissé furcsa a viselkedése, de egy Inflatusos diáktól nem is várható el az, hogy teljesen normálisan gondolkodjon, bár a zavarbahozásos dolgain még javítani kell. *
- Akkor spongyát az eddigi negatívumokra és nyissunk tiszta lappal. És persze, van kedvem valamihez és ahogy hallom, te kávézni szeretnél. *már le is pattan az ablakpárkányról és onnan pillant a srácra. *
- Na, mi lesz? Nem jössz? *kérdi mosolyogva, majd egy pillanatra elgondolkodik. *
- És te még is merre szeretnél kávézni? *még annyira nem ismeri a kastélyt, így nem igazán tudja, hogy a fiú mire is gondolt, de minden bizonnyal nemsokára meg fogja tudni. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. emeleti folyosó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. emeleti folyosó   2. emeleti folyosó - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2. emeleti folyosó
Vissza az elejére 
3 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Curriculum- első emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Alagsori folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Második emelet-
Ugrás: