Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Tanulószoba

Go down 
+56
Elinor Jörmungandr
Wera A. Flinders
Ashi Angel
Leopold Worchester
Athalie Rapace
Demien.R.Cornwlade
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Naomi Teigneux
Nymphadora Giovanni
Aristarkh Y. Zhukov
Alinox Ingren
Mathis Boll
Meta Marquise
Cornelia Brown
Élias Adachi
Brianne Layton
Josephine Moore
Sophia Lerenz
Mordana Liward
Marcus Mccannt
Havasi Zoárd
Illya Imbecairwen
Serafina Damiana
Jasmine Miels
Hunyadi Péter
Nil Moriarty
Takoda Turner
Magdalena Kristina
Cassidy Clayton
Yunoh Kamyah
Aventhis Johnson
Ruby Rose Re
Aleksandra Radjenovic
Sandy Bertona
Tyler Holden
Sideris Valbraith
Miranda Nightwings
Sverkir Erik Bergstrom
Caldor Dreskov
Keant Jiggers
Thomas Wordsworth
Jalmaari Halautte
Troy Clayton
Michelle Norton
Varg Yrjanfrost
Miranda Reyes
Mordred Wasimir
Nathaniel Cornwlade
Octavia Blackwood
Situ Sanguang Jiaguh
Niamh Sullivan
Jake F
Jane Swan
Aysha Darkblood
Mesélő
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Tanulószoba - Page 10 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-02, 9:45 pm

* Bizony megöleli a síró leányzót és intéz felé pár nyugtató szót is, ki tudja, mennyi sikerrel. No meg azt is elárulja, hogy Caleb volt a nap hőse, s Aleksa szavaira Rose halványan elmosolyodva bólint egy aprót. *
- Rendben, ha látom, megmondom neki. * ígéri meg a lánykának, majd egy gyengére sikerült rosszalló pillantást küld felé. *
- De megtalált és minden rendben lesz. * hangja nyugodt, és tekintete is, legalábbis amennyire most kitelik tőle a nyugodtság. Maga irányába is annak kéne lennie, épp ezért csak sóhajt egyet, s csendesen hallgatja a lány jogos szavait. *
- Nem, nincs smemi baj és ne köszönd. Ez természetes. ~ Legalábbis nekem. ~ * a végét Aleksa már nem hallhatja, lévén, hogy mindez csak gondolatban történik "kimondásra", ám megosztja a lánnyal azt is, hogy az ő választásuk nem másra, mint a jeges részre esett. *
- Igen, jég. Borzalmas volt. * rezzen össze a felgyülemlő emlékekre. Vesz egy jó mély levegőt, nem akar kiborulni, de tekintete picit mintha most mégis jobban csillogna a kelleténél. * - Ne akard tudni, mit éltem át a cruciatus hatására.. * mond csak ennyit elcsukló hangon, nem szándékszik emlegetni a dolgot. Meg is rázza buksiját, nem akar mesélni a dologról, nagyon nem. *
- Jobban leszel most már? *kérdi, reméli számított valamit most ez az ölelés és a léleköntögetés. *


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 5:20 pm

* Táskája a vállán, bár nem egészen órára megy, hanem a könyvtárba készül, ahol egy kicsit át tudja nézni az anyagokat. Arra gondol, hogy nem árt egy kis ismétlés, és ezt csak egy nyugodt helyen tudja véghez vinni. Már pedig a klubhelyiség és a szobája sem az, ahogy a napokban elnézte. Kicsit furcsálja, hogy nagyobb lett a forgalom, de ezt egy váll rántással elintézi, és inkább keres magának egy másik helyet. Ahogy elindul a folyosókon, nem tudja merre megy, csak koptatja azoknak a padlózatát. Néha-néha kitekint az ablakokon, amik mellett elhalad, majd egy hirtelen gondolattól vezérelve benyit az egyik ajtón. Ahogy bedugja a fejét, körbe tekint a szemével, de valahogy nem úgy néz ki, mint a könyvtár, de nincs bent senki, és ez neki bőven megfelel. Átlépi a küszöböt, majd az ajtót maga mögött behúzza, és az asztalhoz lép. Felrakja a táskáját rá, majd elkezd kotorászni benne. Előhúzza a tankönyvét, és a jegyzeteit, plusz új üres lapokat. Leül a székre, kicsit félre tolja az asztalon a táskát, majd a könyvet kinyitja, és kitolja felülre. Az üres lapokat maga elé veszi, majd a jegyzeteket maga köré teszi. *
~ Fene. ~ * Mikor elkezdene írni akkor jön rá, hogy elfelejtette kivenni a tollat, tehát azután is belenéz a táskába. Persze hol máshol lenne, mint a legalján, így egy kicsit még elszenved azzal, hogy előbányássza. De mikor ez meg van a könyvet olvasva, egyszer-kétszer belelapozva, kezd el írni. A jegyzetein is néha megakadnak a szemei, majd tovább ír. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 5:28 pm

*A szokásos közlekedési sebességétől eltérően ezúttal lassan komótosan járva halad előre. Szemléli környezetét. A falakat, minden követ abban és a padlóban, a folyosóra vágott ablakokon a tájat. A folyosó másik vége felől egy lány érkezik, amjd eltűnik a tanulószobában. Mivel jobb dolga úgy sincsen, a lány után megy, bár nem azonnal. Először megáll az ajtó előtt és fülel egy darabig, és csak később lép be, amikor meggyőződött róla, hogy egyedül van..*
- Üdv.
*Majd ledobja magát az egyik fotelbe és lábát maga alá húzza.*
- Mit tanulunk ennyire?
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 5:35 pm

* Nagyon belemerült a jegyzetelésbe, így nem is nagyon veszi észre, hogy valaki bejött az ajtón. A köszönésre kiesik a kezéből a toll, és egy kicsit ugrik is. Behunyja a szemét egy pillanatra, hogy a szívét visszaállítsa a normális tempóba, majd az "ijesztgető" felé tekint. Mikor meglátja Sverkír-t egy mosoly húzódik az ajkaira. *
- Szia. Mi járatban erre? * Egy köszönés, és rögtön egy kérdés, a toll felé pillant, hova esett, de amint meggyőzőzik róla, hogy a szinte teli írt lapon landolt. Visszatekint a srácra, amint helyet foglal, és egy kérdés is elhagyja a száját. *
- Igazából, most jelmágiát nézem át. Ha jól tudom abból még nem volt féléves vizsga, legalábbis nem emlékszek rá, így lehet, hogy hamarosan lesz. Gondoltam tanulok belőle egy kicsit, nehogy úgy mint a többi vizsgán üljek, és nézzek ki a fejemből. * Egy könnyed magyarázattal elintézi ezt a kérdést, majd ha már úgy is a vizsgáról kezdett el beszélni, azért érdeklődik is felőle. *
- Neked, hogy sikerültek a vizsgáid? * Addig nem is óhajtja tovább folytatni az írást, amíg társasága van, de lehet, hogy most már nem is fogja folytatni, de ez majd kiderül. Ha nem így lesz, akkor majd elpakol, addig ugyan úgy előtte van kinyitva minden, mint mielőtt Sverkír meg nem zavarta volna. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 5:49 pm

-Hát megvannak ha az információim helyesek. MAgyarázdf el nekem kérlek mire jó a jelmágia, mert nekem még egy nyüves kést sem sikerült átalakítanom soha, pedig nem ártana ha pl. bajban avan az ember, akkor nem csak az eredeti anyagot bámulnám, hanem lenne valami, amit bele tudnék vágni a másikba.
*A fiú ugyanúgy csalódni látszik a jelmágiába, mint a spirituális ismeretekbe. Ha nagyobb erő kell hozzá vagy koncentráció, akkor miért nem akkor tanítják amikor ez megvan. Nem egyenrangú partnere a többi tárgynak. Még mindíg az árnymágiát és a halotti mágiát érzi a leginkább használhatónak. erősen grimaszolva mondja, ezzel is kifejezve csalódottságát a dolgo iránt.*
- De komoylan azt hittem hogy félévre azért legalább egy nyüves pajzsot fel tudunk majd állítani egy tárgyra, vagy egy nyavajás kést tudok csinálni, egy darab fából vagy kőből, de semmi.
*Szomorúan hajtja le a fejét. Nem hiszi, hogy benne lenne a hiba, ha meg mégis pl. nincsen elég ereje, akkor meg valahonnét erőt kéne szereznie, de honnét és hogyan. ezt még a tanároktól sem emri megkérdezni.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 6:04 pm

- Na, ennek örülök. Azt hiszem nagyjából nekem is meg van mind. * Tesz egy kis megjegyzést, mert úgy látta a könyvekben, hogy jókat írt, bár a toxicológiáról inkább nem nyilatkozik, kicsit cikinek tartja azt, hogy Exortus-os, és mégis ebből a tantárgyból a leggyengébb. Végül is ahogy hallja, nem csak neki vannak gondjai egyes tárgyakkal. *
- Nem tudom, nem értek a jelmágiához, ezért is nézem át, nehogy valami olyan kérdést fogja ki, amihez hozzá nem tudok szólni. * Húzza el a száját, mert ez lehetséges, főleg ahogy visszagondol a spirituális ismeretek vizsgára. De még az is jól sikerült, ahhoz képest, hogy nagyon pánikolt. Ahogy elnézi Sverkír arcát, nagyon látszik rajta, hogy csalódott, de ebben sajnos nem tud segíteni, pedig megtenné, hogyha lenne egy kis fogalma a jelmágiához. *
- Fából meg kőből, most is tudsz kést csinálni. Legalábbis valami hasonlót, hogyha a követ kicsit megcsiszolod, és rákötöd erősen a fadarabra. Kicsit kőkorszaki, de használható. * Mondja nevetve a végét, mert ezt tényleg vissza lehet vezetni a kőkorszakba. De, mint tudja fel lehet keresni a tanársegédet, esetleg a magisztereket is. *
- De ha nem értesz valamit, mért nem kérdezed meg azt a srácot, aki tanítja? Vagy esetleg a magiszterek valamelyikét. Biztos szívesen segítenek. * Mondja el az ötletét az, hogy mit fogad meg a fiú az csak rajta múlik. De azért egy valami leesett neki, amit meg is jegyez. *
- Tehát akkor a jelmágiát nem igazán szereted. Melyik tantárgy a kedvenced? * Kérdez rá már akkor erre, ha már azt tudja, hogy melyik nem jó, akkor az ellentétét is szeretné tudni. Ha már itt tartanak, akkor a jegyzeteit kezdi el összepakolni, majd a könyvét is becsukja, a lapokat pedig a tetejére rakja, és végül a toll is előkerül, a kupac tetejére. Most már teljesen csak Sverkír-re figyel. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 6:16 pm

*A csaj teljesen félreértette, de nem baj. MAjd mindjárt felhomályosítja őt.*
- Drága. Svéd vagyok. Véremben vannak a rúnák. A jelmágia lehetne a kedvenc tantárgyam, ha nem azt látnám, hogy nem sikerül amit akarok. Az elemi erőket kedvelem igazán, főleg a jeget és a tüzet, de hát azt itt nem nagyon vagy egyáltalán nem oktatják. A hozott tudás e témában meg kevés.
*Sóhajt egy nagyot. Nem kell sokat gondolkodnia, a fenn maradók közül melyiket válassza kedvencének.*
- Az árnymágia a kedvencem.
*Röviden tömören fogalmaz, igazából egy Sideris házába tartozó diáknak kicsit fura is lenne ha máést kedvelne.*
- Tudod mi a fura? Az hogy z egy fekete máégus képző, de igazából a könyvtárban cssk jelentéktelen könyvek vannak, igazi nagy mágiákat elzárják. A könyvekből smemi újat nem tudsz meg. Ezért is nem jráok már oda. MAjdnem kiolvastam az egész könyvtárat, de egy fikarcnyi új varázslatot sem találtam amit saját szakállamra elsajáűtíthatnék.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 6:52 pm

- Nem tudtam, hogy milyen származású vagyok, lehet már említetted a legelső találkozásunknál, de valahogy nem emlékszek rá. Ne haragudj. * Hajtja le a fejét, hogy egy ilyen fontos információt elfelejtett. Végül is nem tarthat mindent a fejében, és most örül, hogy az órai anyagra emlékszik nagyjából. Mikor feleszmél, hogy mégis minek hívta elgondolkozik. *
~ Drága? ~ * Azért ez neki még egy kicsit furcsa, és nem is szeretné, ha Sverkír így hívná, egy embernek engedné meg ezt, de azt senkinek se fogja elmondani, hogy kinek. Majd egy nagy sóhajtás keretében meg is tudja, hogy melyik a fiú kedvenc tantárgya. Nem fűz ehhez semmit, igazából nem is tudna mit mondani. Meg a másik amúgy sem ragozta túl, tehát téma lezárva. Viszont még visszatérve az első mondathoz, még hozzá fűz egy dolgot. *
- Még mindig azon vagyok, hogyha valami újat szeretnél tanulni, keresd fel valamelyik magisztert. * Ismétli meg még egyszer az előző mondatát, majd a könyvtáras résznél érdeklődve figyeli a másik szavait. *
- Pont a könyvtárat kerestem mikor eljutottam idáig. De végül is csak olyan helyet kerestem, ahol egy kicsit át tudom nézni a dolgokat. * Magyarázza el az itt létét, bár mondjuk nem teljesen ez volt a kérdés, sőt erre nem is kérdezett rá Sverkír, de végül is a könyvtár miatt lyukadt ki itt, és azért ez jó, hogy a másik tudja. Legalábbis szerinte. *
- Viszont téged nem tudom, hogy hogyan kerültél ide. Vagy mi járatban a tanulószobába? Mert nem látok nálad semmi tanulásra alkalmas eszközt. * Néz körbe a szobában, hátha elkerülte a figyelmét a táska, amit a fiú magával hozott, de nem lát semmit, így tekintete ismét Sverkír-en van. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 7:01 pm

-Unatkoztam, társaságot kerestem. Érdekelne a véleméyned a közelmúlt eseméyneiről. Szeritned mi készül itt?
*A fiú nem véletelenül tette fel a kérdést, alapos oka van rá, de azt nem adja elő. Csupán pughatolózik felméri a környezetét. Nem aakr még egyszer egy minisztériumi nyomorulttal összefutni, így mindenkit akit csak tud grócső alá vesz. iben bízhat meg és ki seggnyaló.*
- Magiszter? Hm. Majd meglátjuk.
*Demient már felkereste, a férfi elég érdekes dolgokat mutatott neki, azonban az élményt nem osztja meg senkivel sem. Siderissel nem tudott azótasem beszélni, valahogy távolságtartóbb lett a tanárnővel, Zaria meg. Nos őt soha nem tudta hova tenni. Bár sok kontaktusuk nem volt. Kb. annyit tudott róla megállapítani, hogy jól néz ki, de iylen kijelentéssel egyszer már befürdött, és tanult a hibájából.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 7:27 pm

* A kérdésre felvonja a szemöldökét. Nem érti, hogy milyen eseményekről beszél, nagyon ki se jött a szobájából, mondjuk az fura volt, mikor élő fáklyaként álldogált, de mégsem lett semmi baja, Daniel-lel ellentétben. Mikor erre visszagondol, ki ül az arcára a szomorúság, bár még úgy tudja, hogy nincs a kezén a kötés, de akkor is nagyon bántja ez az eset. *
- Készül? Ne haragudj, de nagyon nem értem, hogy mire gondolsz. Mostanában nem nagyon voltam kint a szobámból, csak órákra mentem. * Húzza el a száját, bizony a féléves vizsgák beparancsolták a szobájába, és nem nagyon jött ki onnan. Pedig látszik rajta, hogy vágyik a szabad levegőre, de amíg nem lesz túl a jelmágián, addig nem megy ki sehova. *
- Rendben, ahogy gondolod. Én csak egy ötletet mondtam. * Rántja meg a vállát, igazából semmi köze, hogy mit csinál Sverkír éppenséggel. De mivel már úgy látja, hogy a tanulásból se lesz semmi, ezért mindent belesüllyeszt a táskájába, feláll, és a fiúhoz sétál. Leül egy másik fotelba, majd úgy kérdezősködik. *
- Milyen események történtek? * Kicsit oldalra dönti a fejét, majd érdeklődve figyeli a másikat. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 7:33 pm

*A fiú hanyag mozdulattal, elúhúz egy újság maradványt a zsebéből és odaadja a lánynak.*
- Minden benne van. Én si innét tudok róla.
*Aztán hátradől és megvárja amíg a lány végigolvassa a cikkeket. 3-4 esemény volt csak emg ugye anemzetköziek, szóval nem tarthat túl sokáig. A cikkek homályosak nem nagyon közölnek neveket, csak az esmeéyneket. Szemét lehunyva csaka füleire és az oprrára összpontosítva, sdzívja be a környezete illatait és hallja a környezete hangjait.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 7:47 pm

* Az újságot elveszi a másiktól, nem tudja, hogy most ezzel mit akar, de azért bele néz, és elkezdi olvasni a cikkeket. Némelyik mondatnál érthetetlenséget tükröz az arcán, majd mikor befejezte, leteszi az ölébe, és Sverkír-re néz. *
- Érdekes. * Ezt jegyzi meg, így az elején, majd megvakarja a halántékát, és elgondolkozik. Megannyi kérdés van a fejében, de nem biztos, hogy a fiú tudja-e is ezekre a választ, így egy olyat tesz fel, ami biztos, hogy kötődik a másikhoz. *
- És téged ez mért érdekel? * Dönti oldalra a fejét, mert az biztos, hogy nem neki kéne megoldania az ügyet, ha lehet ezt így nevezni. Meg neki egy kicsit rejtélyesen viselkedik Sverkír, mintha nem akarna elmondani, valamit. De végül is ezek nem rá tartoznak, vagy megbízik a fiú benne, vagy nem. Bár inkább az utóbbira tippel, mivel most találkoztak másodszor, és a bizalmat erre nem lehet alapozni. *
- De ugye, most nem azon forog az agyad, hogy egy "nyomozó osztagot" toborzol? * Ujjaival mutatja a macskakörmöket, majd el is mosolyodik az ötletén. Eléggé abszurd lenne, hogyha se a minisztérium, se a magiszterek nem tudják megoldani az ügyeket, hogy majd ők diákok járnak a dolgok végére. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 7:57 pm

*A fiú felnevet. Nem gúnyosan, csak tényleg úgy mint aki viccesnek találja a lány megjegyzését.*
- Soha nem állítanék fel nyomozó osztagot, ahhoz túl buta vagyok. Ellenben egy csapásmérő osztagot, amoylen önképző kört szívesen vennék, bár nem én vezetném és hoznám össze de szívesen részt vennék benne.
*Aztán elgondolkodik, majd halkan szavakba önti a véleméynét.*
-A legutzóbb mikor óra végén felvetettem a dolgot, mindenki átnézett rajtam, mindenki távozott senkis em foglalkozott vele, hogy itt komoyl gondok alakulnak és fel kéne venni ellene a harcot. Néha már azon félek, hogy itt a nagytöbbség megelégszik azzala minimális tudással, amit adnak nekik, és fel sem tűnikneki, hogy a csatákban amikbe keveredünk mindíg hajszálon függ az életünk.
*A fiú kezd kicsit beleunni a kicentizett csatákba ahol mindíg veszítenek. Márt lépne valamerre, de egyedül nem tud.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 8:10 pm

- Ahhoz senki sem buta, hogy mindenkit megkérdezzen, szívesen nyomozgat egy kicsit. Szerintem a nagy többsége benne is lenne a dologban, mert ez izgalmas. * Fejti ki még jobban a véleményét, bár ahogy elgondolja, tényleg vicces ötletet talált ki, de Sverkír sem habozik az ötlettel. Összevonja a szemöldökét, és úgy néz a másikra. *
- Önképző kört? * Ismétli meg, mert most nem tudja, hogy mire következtet, úgy tudta, hogy van az iskolában párbaj szakkör, amit fel is hoz. *
- A párbajszakkör nem elég? Úgy tudom, azt is tartanak a magiszterek. * Magyaráz egy kicsit a fiúnak, bár nem hiszi, hogy ezzel újat mondana. Még nem volt a szakkörön, de biztos hatásosak, amiket ott gyakorolnak, vagy tanulnak. Körbe tekint a szobán, miközben hallgatja Sverkír szavait. *
- Hmmm... Érdekes. * Kezdi, miközben a földet nézi, majd kicsit megrázza a fejét, és felnéz a srácra. *
- Szerintem tényleg beszélned kéne az egyik magiszterrel. * Még mindig ezen a véleményen van, lehet, hogy a másik már unja, de jobbat nem tud. Fogalma sincs, hogy kihez lehetne ilyenkor fordulni. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 8:18 pm

- A párbajszakkörön semmi újat nem tanulunk, csaka már meglévőket hazsnáljuk. Párbajoözni tanítanak minket, de dögöljek meg ha én ha én szemtől szembe kiállok bárki ellen is harcolni. Túl kockáűzatos és lassú.
*A fiú inkább az orvtámadások híve, mint hogy a szemtől szembeni küzdelmet támaogassa.*
-Amúgy sem elég apárbajszakkör. Az önképző körben a diákok közül azok segítségével pl. akik bizalmat kaptak tanítás terén a tanároktól oktathatanának nekünk, nemt anyag mágiákat. Amik egyenrangúak a tanultakkal. Érted mire gondolok?
*A fiú már kijárta ezt az utat. Zsákutca volt. A magiszterek talán félnek tőle hogy pár éven belül a fejükre nőnek a diákok nem tudja, de nem elég együttműködőek. egymaga kevés ehhez. Tömeg kell hogy a vezetőeket cselekvésre bírjuk.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 8:43 pm

* Érdeklődve végig hallgatja Sverkír-t a párbajszakkörről, majd jobbra dönti a fejét. *
- De az is hasznos lehet, nem? Elvégre lehet, hogy valaki tökre ügyetlen a pálca forgatáshoz, vagy esetleg a varázslatok véghez viteléhez. * Ránt vállat erre is, mert azt nem tudja, hogy más hol tart a varázslatok terén, de ő nagyjából tudja ezeket. De ahogy hallja, hogy milyen a párbajszakkör, kicsit el is gondolkozik. Az biztos, hogy nem szereti a vereséget, és már csak ezért sem megy a szakkörre. Majd a gondolataiból, visszatér ahogy Sverkír-nek meghallja a hangját. *
- Igen, értem. De nem hiszem, hogy a tanársegédek többet tudnának mutatni, mint egy magiszter, de meg lehet próbálni. Beszéltél már valamelyikkel? * Kérdez rá a dolgokra, mert nem mindegy, hogy elkezdte-e ezt már szervezni vagy csak a fejében van. Azért jobb egy kicsit puhatolózni, hogy mit is csinálnak a diákok, mert akár hiszi róla valaki, akár nem, szeret benne lenni a balhékban. Bár nem mindig szokott jól kijönni belőle, ezt is tudja magáról, így egy titokzatos mosolyt villant fel az arcán. *
- De akár lehet olyat is csinálni, hogy belopózunk a könyvtárba, és az igazi varázskönyveket elhozzuk. És esetleg azokból próbálunk valamit tanulni, majd a többieknek is szép lassan beadni ezeket, hogy csatlakozzanak. * Vet fel egy ötletet, és nem véletlenül beszél úgy, hogy ő is benne van, mert most érzi úgy, hogy használható ötletet mondott, és szívesen részt is vesz benne. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 8:51 pm

- Hát ha tudsz szerezni kulcsot azárolt részhez... *Mondja titokzatosan a fiú.* -A külső könyvtárat már átnyálaztam. Semmi extra, vagy érdemleges sincsen benne. Történetek régi korokról, vagy elmélkedések, filozófiák stb. A belső részben azonban biztosan ekll lennie valami érdekesnek. *És csillog a azseme közben.* - Az ötleted kiváló. Ezen el kell gondolkodik. Hogy terveznéd bejutni oda? A tanársegédekkel nem beszéltem még. Nem volt rá alkalmas idő. Óvatosan kell az yilet csinálni, nem akarom, hogy kicspjanak. *Sejtelmesen mosolyog közben és oylan pofát vág, hoyg első közös titkuk megbezsélése zajlik éppen. A csaj nagyon is adja alá a lovat. Kiváncsi mi állhat aháttérben. Esetleg egy magiszter kémje lenne, avgyscak puszta érdeklődő? Vgay ő is hasonlóan gondolkozna mint ő? Na de azt le kell tisztázni.*
- Meilőtt bármibe is belekezdünk felelj nekem. Mi a célod a világon? Kiket tisztelsz és kiket vetsz meg? Ki mellé állnál egy küzdelem során, ha választanod kéne. Pl. jlen helyzetben. Az iskola védői, vagy a folymatosan rá törők oldalán?
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 9:19 pm

- Nem kell kulcs. Valahogy csak belehet jutni. A magiszterek csak nem olvastak rá olyan bűbájt, amit mi ne tudnánk kinyitni... * Egy pillanatra elgondolkozik, addig elnéz Sverkír mellett, majd megszólal. * - ... Vagy van. De ez most lényegtelen. * Kicsit megzavarodott, mert azért a magiszterek nagy tudású varázslók, és csak nem tálcán kínálják nekik a veszélyt. Az ötletét úgy tűnik, hogy helyeslik, majd a tervére kérdeznek rá. Ezen látványosan elgondolkozik, közben ide-oda jár a feje, majd mikor eszébe jut valami Sverkír-re néz. *
- Valami biztos van, egy szellőző rendszer. Általában a kém filmekben azon keresztül jutnak be. * Magyarázza el az ötletét, majd el is húzza a száját, hiszen nem egy filmben vannak, hanem a való életben. És erre akkor jön rá, mikor a másik kimondja, hogy esetleg ki is csapnák. *
- Igaz, épp ezért kéne valahogy ezt titokban, kipuhatolózni. De ahogy te csináltad. * Kuncog egyet, a kezét a szája elé teszi, majd folytatja. * - Már bocsi, de nagyon átlátszó volt, hiszen, simán kiszedtem belőled, hogy mit is szeretnél. * Dönti oldalra a fejét, majd folyamatosan kattog az agya az újabb ötletektől. *
- Esetleg, ha nem megy belülről a bejutás, mehetne kívülről, az ablakon át. Bár ez veszélyes, mert bármikor leeshetünk, és meghalhatunk, ha csak nincs egy repülő szőnyeged. * Az ötletek folyamatosan jönnek, egyik ostobább mint a másik, majd felpattan a fotelból, hogy meg van a tökéletes terve. Akár egy villanykörtét is oda lehetne képzelni a feje fölé. *
- Vaaaagy te beszélsz a könyvtárossal, eltereled a figyelmét, addig kilopom a kulcsokat. * Csapja össze a kezét, majd ismét helyet foglal. * - Bomba ötlet. * Magában vállon veregeti magát gratuláció miatt. Majd ahogy elkezd kérdezősködni Sverkír felvonja a szemöldökét. *
- Természetesen az iskola védői mellett. De most mi ez a sok kérdezősködés? Ne legyél már nyuszi. * Eldarálja gyorsan, majd az asztalhoz lép, és a táskájából kivesz egy üres lapot, a könyvét, és a tollat. Visszasétál Sverkír-hez, majd leül a fotelba. *
- Na, szóval. Te ismered a könyvtárat, hogy mi hol van. Mond el, én meg rajzolok egy tervrajzot. De minden részletet mondj, ablakok, szellőző rendszer, mindent. * Utasítja a fiút, és várja, hogy elkezdjen beszélni, addig a lapra néz, és a tolláva próbálja majd lerajzolni a hallottakat. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 9:36 pm

-Feltételezem, hogy valamelyik magiszternél lesz, ha van egyáltalán tervrajz az épületről. Bár ezt erősen kétlem. Az alapján okosabbak lennénk, ha csak nem építették át? A kémfilmek a muglik agyszüleményei mugli épületeken játszódnak. Itt ehhez képest elég egy pálcamozdulat és máris időtálló minden.
*Hosszanas elmélázik, fejét, állát az öklire rakja, és előredönti testét. Háttá picit begörbíti.*
- Nem tudom hogy van e ablaka. Amúgy meg nem emlékszek már hányadik emeleten van, de tudtummal repülni nem tudunk. Kötelet vehetünk, de akkor fentről kell leereszkednünk. AZtán kérdéses átférünk e az ablakon. *Azt gyoirsan észbe kap, végülis egy csajjal beszél* -Na nem arra gondoltam hogy duci lennél, szerintme nagyon formás vagy, de én pl. könyvtárak ablakán csak annyit hagynék, hog elég fényt engedjen be. És mivel ez a varázs vi9lág ez sem kell.... Mert így csak egy bejárat marad. A falat berobbantani túl macerás és nem is emlékszek tudok e hozzá igét.
*A lány kijeelntésén, hogy elbénázta a puhatolózást, csak elmosolyodik.*
- Bocsi de bármikor kimagyarázném ha szükséges. Te adtad alám a lovat, az ötletek nagyrész tőled jöttek, én csak megtévesztésül mentem bele, hogy infót szerezzek tőled. De úgy érzem talán benned megbízhatok. Ha nem... Nos van egy nagyon kedves minisztériumi nyomozó barátom *a barátom szót irónikusan megnyomja* aki él hal az infókért. És nem válogat a módszerekben. *Gonoszul elmosolyodik. egy dolog a bizalom, de nem mindenek fölött. Azért nem rát ha tudja a másik is, hogy nem ejtettéka fejére. Lehet bármiylen csinos nőből ő nem aza a fajta aki a kisebbik agyával gondolkodik.*
-A kolcsok ellopása veszélyes. Ha ott lebukunk, akkor nagyot bukunk. Amúgy meg nem vagyok elég jó a bezsédben... Bár ha behívoma sorok közé.... *Mikor alány eldarálja a választ nem biztos benne, hogy tényleg az iskola védői mellett akar harcolni. Túl gyorsan felelt. Aztán paprt vesz elő és olyan infókat vár tőle, amiket nem ismer.* -Kedvesem. Én csak a könyveket ismerem. Soha nem néztem úgy a helyre, hogy keressem a bejutás lehetőségét. Nem tudom mi hol van benne. De pl. meg tudom mondani, hogy a vámpíros könyveket pl. merre találod.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 10:05 pm

- Tervrajzot, mi is bármikor rajzolhatunk, igaz nincsenek rajta titkos, rejtett útvonalak, de akár mibe is botolhatunk. Ki tudja, még a végén felfedezünk egy titkos alagutat, amiről csak mi tudunk. * A mugli kémfilmes dolgot tényleg csak viccből mondta, de lehet, hogy a fiúnak nem igazán eset le. Na, de ezzel nem is igazán foglalkozik. Inkább mondja az újabb ötleteit, de úgy tűnik Sverkír tudásában csalódnia kell. *
- Minden helyiségben kell, hogy ablak legyen, főleg egy könyvtárban. * Legalábbis szerinte ez lenne a logikus. Aztán ki tudja, hogy hol vannak az ablakok, de már csak azért is kellenek, hogy levegő legyen a teremben. Legalábbis, ő így gondolkozik. *
- Nem is feltételeztem, hogy kövérnek nézel. * Felvonja a szemöldökét, igazából ez a mondat el se jutott az agyáig, de ha már így megmagyarázzák, akkor figyeli Sverkír-t. Nem úgy néz ki, mint aki nagyon határozott lenne e téren. *
- Figyelj, már csak azért is kell ablak, hogy a bent lévők ne fulladjanak meg. Lehet, hogy ezt el lehet intézni mágiával, de az agynak a friss oxigénre van szüksége, és nem a mágia általi levegőre. * Magyarázza teljesen nyugodt hangon, majd következik a fiú rossz megközelítése. *
- Na, igen persze. * Morogja maga elé, majd a minisztériumi taggal jön Sverkír, akkor oldalra dönti a fejét. Felvonja a szemöldökét is, majd unott arcot vág. *
- Lehet, hogy a minisztériumi "barátod" él hal az információkból, de egy olyan emberből, mint én nem hiszem, hogy túl sok mindent szedne ki. És tudod mért? Mert nem tudok az ügyről semmit. * A "barátod" szónál az ujjait felemeli macskakörmöt mutatva, majd a kulcsokról lesz szó. *
- Honnan veszed, hogy nem vagyok jó tolvaj? * Kérdez rá egyből meglepettséget tettetve, majd egy papírt vesz magához, és várja a fontos információkat, hogy tervrajzot készítsen. Lehajtja a fejét, és sóhajt egyet. *
- Belőled se lenne jó detektív. * Teszi le a könyvre a tollat, majd felnéz Sverkírre. *
- Akkor szerinted mit kéne csinálnunk? Hadonászni a pálcával? Mert ezzel nem sokra mennénk. * Várja az ötleteket, ha már az összes ötletét leszavazta. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-05, 10:13 pm

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-06, 12:49 pm

*Sverkir bár már sokat változott bizonyos eseméynek következtében, a muglik találmányait azért még mindíg megvetéssel szemléli. Alány elég furcsán reagál a válaszaira.*
- Nem a te képességeidben nem bízok, hanem abban, hogy kellően jó témával tudok előállni a könyvtársonak. A saját beszélőkémben nem bízok.
*Szomorúan hajtja le a fejét.*
- Nekem nincsenek ötleteim. Inkább rád bíznám a tervezést. Soha sem voltam ötletelő, legfeljebb kivitelező. Abban jobb vagyok.
*És nem si hazudik, túl nagyot, általábanm az ő kezdeményezéseit bukás követi, így nem mer nekivágni semmi iylennek, ha enynire komoyl dologról van szó.*
- Neked mennyire jó a beszélőkéd? Ki tudnád vallatni pl. a köynvtárost, szépen okosan? Úgy hogy ne sejtsen meg semmit? Mert ha valaki, akkor ő biztosan tud mindent ami a munkahelyéhez kapcsolódik.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-06, 1:04 pm

* Eddig nem sikerül jól az ötletelés, pedig tényleg tetszenek neki az ötletei, de ha a fiúnak nem, hát nem. Akkor kezdődjön a további gondolkozás a részéről. *
- Akkor írok neked egy forgató könyvet. * Mosolygás követi ezt a mondatot, hogy ne legyen sértő, de nem ismeri Sverkír-t, nem tudja, hogy mennyire veszi a szívére. A lehajtott fejre, csak halkan sóhajt, majd inkább a másiktól várja az ötleteket, ha ennyire nem jó neki semmi. *
- Na, akkor mondom. Egyszer el kéne menni a könyvtárba, és mindent alaposan megnézni, de persze nem feltűnően, közben meg mindent lerajzolok, és majd utána itt kidolgozzuk a részleteket. * Add fel még egy feladatot, de ha ez sem tetszik neki, akkor feladja. Egyszerűen már kifogyott minden ötletéből, elvégre nem ezért jött ide, hanem azért, hogy tanuljon. Lenéz a földre, majd a kérdésre fel a fiúra. *
- Kivallatni, úgy lehet a legjobban valakit, hogyha a bizalmába férkőzöl, és akkor nem fog gyanút. De viszont egy egyszerűbb megoldás is lehetséges, például ajándékba adunk egy italt mondjuk, és teli tesszük igazság mondó szérummal. És akkor már csak kérdezni kell, ő meg mindent szépen elmond, amire kíváncsiak vagyunk. * Két kezét oldalra felemeli, mintha várná a csodát, de csak azért csinálja, mert szerinte ez egy jó ötlet, bár lehet, hogy Sverkír-nek annyira nem tetszhet, de hát már nincs több ötlete, ahhoz aludni kéne, és akkor talán kitalálna valamit. *
Vissza az elejére Go down
Sverkir Erik Bergstrom
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sverkir Erik Bergstrom


Hozzászólások száma : 542
Csatlakozás : 2009. Dec. 20.
Kor : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-06, 1:12 pm

- Okés. Akkor menjünk el egyszer és nézzünk körül alaposan a könyvtárban...
*A fiúnak tetszik az ötlet jobban mintha tőle várnák az infókat mi merre van. Nem csaka megfigyelőképességében nem bízik, de az emlékeiben sem pl. Diana is mondott oylan dolgokat amikre egyáltalán nem emlékszik.*
- Veritas szérum? Nagyon jó ötlet. Tanultuk már az elkészítését? Nekem nem rémlik, de soha nem si vonzott abájitalkészítés. És azért ez komoyl szer, valószínűleg nem rakják kia szertárban az orrunk elé. Hol tarthatjáka tanáraink a kész szereket? Ezt a helyet is meg kell tudnunk hol van és oda is be kell jutnunk
*A fiúnak csillognaka szeme, láthatóan egészen tűzbe jött, igen komol forgatókönyv alakul itt lassan ki.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Hozzászólások száma : 260
Csatlakozás : 2010. May. 15.
Kor : 30

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime2010-07-06, 1:25 pm

* Biccent egyet a könyvtár különös látogatására, majd körbe tekint a szobában, hogy még véletlenül se legyen bent senki. Ki tudja lehet, hogy még a falnak is füle van, tehát megpróbálja lejjebb venni a hangerőt, nehogy idők előtt valaki tudtára jusson, hogy mit is terveznek. *
- Nem tudom, te régebb óta itt vagy, mint én. * Rántja meg a vállait, majd egy zseniális ötlet jut az eszébe, amit vigyorogva el is mond Sverkír-nek, de nem gondolta át teljesen. *
- Majdnem azt mondtam, hogy valamelyik könyvben biztos benne van. * Húzza el a száját, mert ő tényleg arra gondolt, hogy a zárolt részeknél lehet a könyv, amiben benne van, de előbb kéne a szer. Megrántja a vállát, és egy tippet mond. *
- Szerintem náluk lehet. * Intézi el gyorsan a kérdést, bár fogalma sincs, hogy esetleg ilyet tartanak-e maguknál a magiszterek. *
- De az a kérdés, hogy hogyan tudnád kideríteni, hogy kinél van, és ha ez meg van, akkor hogyan tudnád ellopni úgy, hogy ne fogjanak gyanút? * Kérdések milliói szállingóznak a fejében, pedig egész jó ötletek jönnek most, de valahogy mindig akadályba ütközik. Az, hogy egy percre is ott hagyják a diákot a dolgozójában, az egyrészt felelőtlenség, másrészt meg nem is biztos, hogy ez megvalósítható-e. *
- Ezt alaposan ki kell dolgoznunk, hogyha megakarsz keresni egy magisztert ezzel. * Sóhajt egyet, mert erre nincs ötlete, hogyan is lehetne megvalósítani, ahhoz pár nap biztos kéne. De mivel megint támadt egy ötlete, ezért mosolyogva kicsit közelebb hajol, mintha a NASA betörését terveznék. *
- Mi lenne ha követnéd egyszer óra után, és amíg feltartod megpróbálnék bejutni a szobájába. Bár ez eléggé veszélyes, és igazából nem is reménykedek abban, hogy belehet jutni a szobájába. De ha ez nem jó, akkor még gondolkozok. * Megvakarja a tarkóját, majd hátradől a fotelban. Ez eléggé rossz ötlet már most látja, hiszen Sverkír mondta, hogy nincs jó beszélőkéje, másrészt meg nem hiszi, hogy a magiszter olyan ostoba lenne, hogy csak nyitva hagyja nekik az ajtót. Valami mást kell kitalálni, de egyelőre még nem tud semmit sem mondani. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tanulószoba - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanulószoba   Tanulószoba - Page 10 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tanulószoba
Vissza az elejére 
10 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Második emelet-
Ugrás: