Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 9:38 pm

/Ambrus/

*Miután a keringőnek vége egy kis frissítő után néznek, hisz eléggé meleg lett a teremben. Kezd feloldódni a leányzó, amihez a jó kis buli, a remek társaság és táncpartner és a nem túl erős koktélnak is szerepe van. Miért is ne engedné el magát Krishana, hisz egyszer fiatal csak és ráadásul ma remekül is érzi magát. Közben beszélgetni is kezdenek az italfogyasztás alatt, de témát váltanak, hisz nem illik ez a téma egy bálhoz, ami a lány hangosan nem mond ki, de igazat ad Ambrusnak.*
- Ha már bálra jön az ember lánya kitesz magáért *mosoly kíséri mondatát, közbe pedig kicsit elpirul az újabb bók hallatán.* - Nem volt senki olyan lovagias, hogy vegye a bátorságot és elhívjon. És Ön miért nem hívott el egy bájos teremtést sem? *Érdeklődő hangon kérdezi, hiszen ez a téma őt is érdekli. Jön a következő tánc, ami már a hangulathoz illő pörgősebb tánc. Kissé bizonytalanok a lány kezdeti lépései, de egy kettőre belerázódik, hála Amrus lassabb vezetésének az elején, de utána egész jól belelendülnek. Kiforgás, pörgés, forgás, nagyon élvezi Krishana hisz, szereti ezeket a laza, pörgős táncokat. A tánc vége egy döntéssel fejeződik be, ami kicsit meglepi a lányt, de nagyon is élvezi, majd mélyen belenéz Ambrus szemeibe, és nem tudja mitől, de megint elpirul egy kissé. Közben megint változik a díszlet és most jön a soron következő elem.*


//Kicsit lemaradtunk az elemek változásáról a hszekkel.//


A hozzászólást Krishana Quinn összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-30, 9:42 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Daemon Wexler
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Daemon Wexler


Nagyterem, étkező - Page 12 Destrukcios
Hozzászólások száma : 264
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.
Üzenet :

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 9:39 pm

//Öhm, Krishana, már a szél elemnél tartunk és pop, illetve hip hop stílusnál. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 9:43 pm

-Mindenképpen melletted lennék, és szívesen önteném beléd a bátorságot.*kacsint huncutul a fiúra, miközben egy pörgés következik.*
-Bizony. Amit már letettél az asztalra, azt már vissza nem veheted.*Magyarázza tovább a lány a gondolatmenetet, miközben megállnak szusszanni egyet. Kicsit elszontyolodik, de a fiú kedvesen próbálkozik boldogítani a kishölgyet, így egy pici mosollyal ajándékozza meg a srácot.*
-Köszönöm, kedves tőled, hogy elkísértél a bálra.*Valóban, gőze sincsen róla, hogy mi lett volna, hogyha nem jön a fiú az életébe. Talán akkor most magábaroskadva ülne egy széken, nézve a keringő és beszélgető párokat. Nagyot sóhajt, majd legurítják az első italt. Ennek hatására kicsit megered a nyelve, így kezd el viccelődni a sráccal. De ahogy a fiú leveszi a zakóját, ennek hatására kidüllednek a szemei, úgy vizslatja végig a fiú felsőtestét. A következő pillanatban szégyenlősen elfogdítja a szemét a fiúról, annál is inkább hiszen változik a díszlet, a szél veszi át a színpadot. Fázósan fonja maga köré a kezét, de azért elkezd nevetni a fiú önelégültségén.*
-Valóban, csak közölted, hogy meleged van, és rögtön váltott is a díszlet.*A kérdésre csak meglepődik, így gyorsan bólint egyet, de közben már meghallja a következő zenét, amire vág egy grimaszt.*
-Hát, nem teljesen ez a stílus jön be nekem. Leginkább a rock, de Norah Johns-tól is szeretek egy-két számot.*Ránéz a lány, bíráló szemekkel, majd még a homlokát is elkezdi masszírozni, annyira koncentrál.*-Hagy találjam ki... te olyan... technos srácnak tűnsz. Szólj, ha tévedek. Azzal feláll, és az italok felé indul. A következő pillanatban már ismét a srác mellett álldogál, az egyik kezében levő piát átnyújtja neki, miközben a másikat elkezdi iszogatni. Az első korty után felsóhajt.*
-Ohh... boros-kóla. Imádom!
Vissza az elejére Go down
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Nagyterem, étkező - Page 12 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 9:48 pm

[Daemon]

*Amikor útnak indultam a szobámból, még csak eszembe se jutott Daemon, és az, hogy ismét vele fogok társalogni a bálon. Az pedig pláne nem, hogy elkap egy táncra, aminek a közepén megpuszil és a combomat kezdi simogatni. Valahogy teljesen másra számítottam, bár hogy mire, azt magam sem tudom. De most már így alakult, ám ettől függetlenül nem vagyok rest megmondani neki a magamét, amikor a tánc véget ér, és végre ismét én parancsolok saját testemnek. Nem mostanában fogok újra magassarkút húzni, az már tuti. Nem szeretem ezt a kiszolgáltatottságot, amit az imént okozott. Míg ő meghajol, s köszönget, én inkább kiakadok, s durcizok egy sort, amivel viszont csak annyit érek el, hogy elfordul felőlem, mintha nem is érdekelné, hogy ott vagyok-e még. Ez egy cseppet sem tetszik, így mögé lépve kezdem el ütögetni a hátát, de mikor rámpillantva elkapja a csuklóm, majd egy pofonnal fenyeget, csak harciasan emelem meg kicsit a fejem.*
-Azt hiszed megijesztesz? Rájöhetnél már, hogy nem az a fajta vagyok. És ne hidd azt, hogy ha megpróbálsz bántani, nem te jössz ki rosszul a dologból. *persze lehet, hogy igen, de csak lehet. Azért van bennem erő, és nem kicsi harciasság, szóval lehet, hogy meglepően alakulna számára a dolog. A terem ismét átalakul, bár én ezt most nem figyelem, csak a szélből érzem meg, hogy eljött az általam is képviselt elem ideje. Na de ha már tényleg jófejkedni akart, akkor most adhatna igazán egy italt nekem is ahelyett, hogy csak ő maga iszogat. A szavakra csak bólintok.*
-Igen, ha már bál van. Talán zavar? *kérdezek rá a dologra, de ő már tovább is sétál, egészen a tornádóig, ahonnan lassan két pohárral tér vissza. Már nyújtom is felé a kezem, de azok a szavak, ahogy át akarja nyújtani... inkább csak visszahúzom a kezem, az se érdekel, ha ezáltal ledobja a poharat, s összevont szemöldökkel nézel fel rá.*
-Nesze? Látom a bunkó éned erősebb. *fintorodok el kicsit, majd miután kortyolt egyet az italából, egy gyors mozdulattal kapom ki a poharat a kezéből, s egy angyali mosolyt ejtek felé.*
-Igazán kösz! *mondom, majd már ajkamhoz is emelem a poharat, s szürcsölni kezdem belőle az italt, majd ízlelgetni kezdem. Konyakos-kóla... ilyet se ittam még, s bár nem rossz, de valami más ízre vágyok inkább, így csak visszaadom Daemonnak a poharat.*
-Megtarthatod, hozok mást. *jelentem ki a dolgot, majd már oda is sétálok a tornádóhoz, s egy másik poharat emelek ki. Belekortyolva érzem meg, hogy whisky-kóla, amibe bele is borzongok. Erre még az előzőnél is jobban azt mondja a testem, hogy mást kér, így csak leteszem az egyik asztalra a poharat, s egy vodka-narancsot húzok ki a sok pohár közül. Abba is belenyalva már tudom, hogy az lesz a megfelelő, így ha drágalátos pszichopata salsásunk még nem hagyott itt, visszasétálok mellé.*
-Ez mindjárt jobb. *ahelyett azonban, hogy újabb témát dobnék fel, inkább most csak körbepillantok, hogy megnézzem, kik is pontosan azok, akik eljöttek, s közülük hány embert ismerek.*

//vacsi idejére fagy Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 9:48 pm

/ Törpike /

* Meg is lepődtem volna ha megkérdezi, de nem ez a lényeg hanem hogy átvert pár hónapon keresztül. Ami azért elég csúnya dolog főleg hogy a legjobb barátja és a szerelme is vagyok egy személybe vagy legalább is ezt hittem. Tévedni pedig emberi dolog. Azonban még nem vagyok biztos semmiben ezért nem is támadom le, e azért oda szúrok neki valamit. Tudom, hogy megbántottam s azért akar elmenni, de a cipő velem van s elesik. Én kezet nyújtok neki melyet el is fogad így újra két lábon áll. Az nem érdekel hogy eldobta a cipője sarkát. A lényeg hogy nem hozzám vágta, mert ezt is kinézem belőle. Azt hinné az ember hogy mielőtt benyomja azt amit kicsit mentegetőzik, de nem. Mondjuk Illyáról van szó, de ennyire szárazon és tömören benyögni azért egy kicsit durva. *
- Ami azt illeti nem vagyok boldog de legalább az igazságot elmondtad. Csak nem vágom, miért ringattál és még neked állt feljebb amikor a szexi Kim-el táncoltam. Nagyszerű csaj vagy, de komolyan.* Felkészültem rá hogy ezt fogja mondani de azt nem gondoltam volna hogy ennyire fájni fog az árulása. Ezt nem lehet máshogy mondani csak árulással. Egy apró sóhaj szakad fel a torkomból.*
- Kaptam egy levelet és az volt benne hogy együtt voltál egy sráccal. Tudod nem is ez a baj hanem hogy nem mondtad meg rögtön. Akkor talán másképp alakul minden de gondolom ezek után tisztában vagy azzal hogy nem vagyok rád kíváncsi. Mert én szeretlek még ha nem is szerelemből, de szeretlek és a barátom voltál de már nem tudok benned bízni. Szóval Illya ezt nagyon elszúrtad. Egy valamit árulj el nekem. Mire volt ez jó?* Érdekel mert nem látok bele a fejébe. Azt hiszem még szerencsésnek is mondhatja magát mert ha nem egy bálon vagyunk és nem egy levélből tudom meg akkor lehet nem csak annyi lila folt lenne rajta amennyi. Hirtelen haragú vagyok ezt Ő s tudja, de így azért más a helyzet. Volt időm felkészülni viszont beszélni nem akarok vele egy szót sem. Nem érdemli meg a törődésem.*

Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 9:55 pm

*Lassan ismét eltelik egy óra, s ahogy azt a nebulók megszokhatták, ilyenkor mindig változik valami. De most vajon mi fog, hiszen az elemek elfogytak? Ez igaz, ám ettől függetlenül ez még nem ok arra, hogy véget érjen a bál, így hát pontban kilenckor a bálozók arra lehetnek figyelmesek, hogy a terem lassan négy felé oszlik. Ismét megjelenik a szökőkút, a vulkán és az életfa, s a tornádó is arrébb kerül. A négy elem most egyszerre van jelen a terem különböző részein, s természetesen a velük járó italok és zenék is. Annak érdekében pedig, hogy ne legyen egy óriási kavalkád az egész, egyik zene se hallatszik át a másik részre, így tehát mindenki kedve szerint eldöntheti, melyik elemnél, s melyik zenei stílusnál szeretné folytatni a bálozást és a táncolást, mivel messze még az éjszaka vége.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 9:56 pm

-Akkor egy repülésről lehet szó. *mosolygok vissza a lányra.*
-Oh, kezdünk rébuszokban beszélni. *még mindig táncolunk, hamarosan viszont vége a bálnak.*
-Igazán nincs mit, örülök, hogy te vagy a partnerem. Valószínűleg, egyedül csak iszogattam volna egy órát, aztán ha nem láttam volna alkalmas partnert, leléptem volna levegőzni. Örülök, hogy máshogy alakult. *figyelnem kéne, hogy ne sokat igyunk, nem szeretném a mai estét is úgy elinni, mint a tegnapit. A díszlet átalakul, a szél dominál, ezért a hőmérséklet is lejjebb ereszkedik, ez már kapóra válik nekem. *
-Nos, most ismét előtör belőlem az udvarias fiatalember, így hát engedd meg, hogy a levetett zakómat köréd fonjam. Egy este egy udvarias pillanat. *mosolygok, majd a levetett zakómat ígéretemhez hűen a lányra terítem, egy pillanatra elég szorosan átkarolom. *
-Mágia. Ó, dehogy vagyok technos, sőt, egyenesen utálom az olyan.. gépi zenét. Az tény, hogy mindenevő vagyok, de az a zenei stílus távol áll tőlem. *a lány elindult egy kis italért és már vissza is tér. Boros kóla, nem rossz.*
-Boroos! Egészségedre. De Serafina, azért emlékeztetlek, hogy a tegnap este is így kezdődött. *Lehúzom a kólát majd rápillantok az órára.*
-Te jó ég, mindjárt vége a bálnak. Nos, táncoljunk még egyet, bár nem tudom hogy néznénk ki, hogyha estélyiben hiphopoznánk, vagy esetleg elinduljunk a klubhelyiség felé, vagy levegőzzünk egyet? *kérdezem válaszra várva, közben körülnézek, hogy kik vannak még a teremben. Ám ebben a pillanatban átalakul a terem, négyfelé oszlik, és minden elem megtalálható a helyszínen.*
-Na erre nem számítottam. Nos, tiéd a döntés.
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 9:59 pm

/Péter/

*Vonakodva fogadja el a felé nyújtott kezet, mert hát mindene fáj amúgy is és most hogy elesett, pláne. Immáron ismét talpon közli a dolgot, s némi meglepődést lát Péteren, mire elmosolyodik, habbár ez bizonyára magának jobban fáj, mint a fiúnak.*
-Hallani akartad, hallottad. Nem Kim miatt rágtam be akkor.
*Hideggé keményedett jégszín tekintete mögül kíváncsian fürkészi a másikat. Ennél gyengébbnek ritkán érezte magát talán soha, de ez nem az a pillanat, amikor ezt megengedheti magának, így hát jobb híján merev arccal ámul a másikra. Tudja ő, hogy mi lesz ennek a vége, azonban a fiú mondókája mintha gyomorszájon vágná. Kedve is lenne most rókázni egyet, de hogy ezt elkerülje, inkább összefonja karjait.*
-És még te papolsz őszinteségről, amikor te hónapokig olyan lányt dugtál, akire nem úgy nézel.
*Nagy dühösen marokra fogja a ruha alját, mert immáron teljes alacsonyságában nemigazán tudna benne közlekedni, mivel így a földön húzná, s néhány szót sziszeg a másiknak.*
-Tudod, én legalább nem sajnáltalak le. Elgondolkozhatsz, hogy melyikük az undorítóbb.
*Ezzel be is fejezve társalgást és a bálozást, ki is csörtet a teremből és mezítláb csattog fel a hideg lépcsőkön, próbálva a háta mögött a hagyni az utolsó embert, akinek számított. Hát akkor egyedül. Na bumm. Majd ő megmutatja, hogy lehet így is élni és az élet meg jól bekaphatja.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:00 pm

/Krishana - Úgy tűnik ma nagyon az elememben vagyok /
*A sok táncolás után mindig jól esik egy kis pihenés, ezért a forró hangulat kezdetén isznak egy pohár koktélt, ahol a fiú ismét elsüt egy bókot, majd folytatja a hízelgést a leányzónak. Attól meg keresztény még nem tagadja meg az élet jó oldalát magától. Szórakozik, csajozik, fogyaszt alkoholt, de tisztelettudó és hívő, talán ebben az egyben különbözik a többi fiataltól.*
- Azért, mert a csinos hölgy elfelejtette elárulni, melyik szobában lakik, hogy levelet írhassak.
*Kísérem fel a lányt a parkettre, hogy megtáncoltathassam. A lassan induló párosunkból mozgalmas, energikus táncolás lesz.
A forró latin tánc után szikrázó pillanat alakul ki a két ifjú között. Míg Krishana hátra dől, addig én a kezemben tartom, és szememmel végig mérem a leányzót. A vándorlás után a szememet a lány íriszeibe mélyesztem, amitől, mintha egy kicsit elpirulna. Elégedett mosoly kúszik az arcomra. Felegyenesítem, a lányt álló helyzetbe közben pedig elő jön az én elemem a föld, amihez kellemes roky stílus is kapcsolódik. Ilyen stílusú zenére nem szoktam táncolni, de majd rögtönözünk valamit. Ismét kipörgetem a leányzót, majd vissza fele a hátam mögött forgatom át, hogy jobb kezemen tovább vigyem a sodródást. Utána visszarántom, majd derekánál megfogva kicsit felemelem és pörgök vele, majd ez után leteszem, hogy egy kicsit a saját lábán tipeghessen. A szám végén magamhoz rántom, amitől egészen közel kerülünk egymáshoz. Most viszont erős huzat lesz úrrá a termen, amitől szellemem erőre kap és megcsókolja a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:03 pm

/ Moníta, valami történik /

* Nem kicsit lep meg a lány vallomása. Ezt csak annak ehet nevezni semmi másnak. Azt nem mondom hogy közömbös és jobban vonzódom hozzá mint máshoz, de azért erre nem gondoltam. Soha nem járt a fejem úgy a csajokon mint másoknak pedig egészséges vagyok. Nem tudom valahogy nem az a legfontosabb az életben. Vissza térünk az italokhoz s gépiesen nyúlok a tölcsérbe melyből egy felest húzok ki. Nem s nézem hogy mi az csak ledöntöm. Azonban az égető érzés gyorsan vissza ránt a valóságban.*
- Persze hogy vágom a szitut. Adj neki egy kis időt vagy smárold le azt jól van. Ennél jobban úgy sem tud lefagyni. * Javasolja a cica, hogy mit kéne tennie a lánynak, de persze ez csak Aaron állás pontja.
A lányra nézek aki most egyenesedik fel s a ruháját igazgatja. Sajnos azt nem láttam ahogy fel fújja a szél, pedig hát. Na de el jött az én időm. Azt hiszem ha most semmit nem lépek akkor soha nem is fogok, csak valahogy nem megy. A lány elé lépek szó nélkül s az egyik kezemet az arcához érintem. Finoman végig szántom a bőrét s közben a szép íriszeibe nézek.*
- Attól tartok hogy változni fog a kapcsolatunk kedves Mona.* Kezdek bele, de már nem folytatom a mondatott. Nemes egyszerűséggel közelebb hajolok a lányhoz és ajkamat lágyan az övéhez nyomon. Egy puszit adok a puha ajakra melyet ízlelgetni kezdek bátortalanul. Ha kapok viszonzást akkor már sokkal bátrabban fogom megcsókolni a szöszke leányzót. Én is azt akarom amit Ő csak az érzéseimről beszélni nem könnyű. Még nem volt olyan akinek be vallottam volna bármit is. Viszont csókolni egész jól tudok, legalább is még nem volt rá panasz. Talán most sem lesz már ha hagyja magát a másik.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:13 pm

*A repülés lehetősége felvillanyozza a hölgyikét, miközben táncikálnak egyet.*
-Hát, igen, egyedül nem annyira kellemes egy ilyen táncos est.*Húzza el a száját, hiszen ő sem tudja elképzelni, hogy mit kezdene a fiú nélkül itt. Mindenképpen jött volna, hiszen biztos akadt volna valaki, de legalább így nem unatkozik. Ismét változik a díszlet, így a hideg szél még a szoknyáját is fellebbenti egy picit.*
~Inkább a karjaidat fonnád körém...~*Gondolja, de csak bólint, miközben belebújik a fiú zakójába. Lehet, hogy kellett volna hoznia valami stólát, de nem gondolkodott előre, így ennek most ihatná a levét.*
-Köszönöm, igazán kedves tőled.*Mondja, majd egy kedves mosolyt küld a fiú felé, miközben elindul az italért. Mind a kettőjüknek boros-kóla jut, így csak egyet tapsikol örömében, majd le is gurítja.*
-Huhh.. vigyáznom kellene, nem nagyon bírom a bort.*A tagadásra csak bólint, majd az első kérdést felteszi, ami az eszébe jut.*
-Akkor.. melyik a kedvenc együttesed?*Így talán kicsikarhatja a fiúból a konkrétabb választ, így csak vár a válaszra.*
-És... igen, a tegnap így kezdődött, de picikét már kijózanodtunk, mire visszaértünk a kastélyba. Sokáig voltunk kint, talán négykor-vagy ötkor mentünk vissza.*Sóhajt egyet, tényleg élvezte a tegnap estét, picit belepirul a tegnap este gondolatába, hiszen hülye egy lány volt akkor, de azért nem történt semmi fontosabb dolog, ahogy emlékszik. Közben változik a díszlet, így csak a lány könyörögve néz fel a fiúra.*
-Kérlek, még maradjunk egy kicsit...*A kérdésre felvillanyozódik, és máris lekezdi húzni a fiút a keringős részleg felé.*
Vissza az elejére Go down
Theodora Schmitz
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Theodora Schmitz


Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás : 2010. Nov. 20.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:13 pm

/ Alinox /

- Nem tudom milyen zene lesz. Valahogy semmi nem út az eszembe amit hozzá tudnék párosítani.* Jegyzem meg ha már szóba került. Azt is kifejtem hogy miért a földet választottam s azt vártam hogy majd elborzad de nem. Kellemes meglepetés vagy csak az alkohol teszi? Nos én már érzem, így gondolom Ő is. Végül is tök mindegy. Érdeklődöm hogy miért az a szak és meg is kapom a választ.*
- Azt hiszem minden Exos élet vidám úgy hogy bele illesz, bár annyira még nem ismerlek.* Vonom meg a vállamat mert csak most dumálunk de lehet lesz még rá alkalom. Amint felcsendül a lány stílus már is a parketten van. Nekem ez annyira nem gyere be úgy, hogy annyira nem is táncolok, mint az előző számnál. *
- Nekem az limonádé már bocs* Mosolyodom el mert ha vodka akkor ne legyen hígítva, de hát izések és pofonok. *
- Elég jó kis ált volt azt hiszem, de most ha nem gond nekem mennem kell. Kicsit elfáradtam* Mosolyodom el kedvesen s remélem hogy nem haragszik a másik. Már nincs kedvem itt lenni így hát a szobámba is megyek miután elbúcsúztam a csajtól. *

// Köszi a bált is meg a játszit is Alinox //
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:22 pm

//Köszönöm a bált és a játékot Rosenak//
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:29 pm

/ Törpike /

* Komolyan mondom annyira szívtelenek tűnik most Illya, hogy ez jobban meglep mint amit tett. Nem is gondoltam volna hogy van egy ilyen oldala. Eddig ezt jól rejtegette.*
- Akkor mi miatt?* kérdezek vissza kissé megtörten, de mg mindig nem akarom felfogni hogy ennyire nem érdekli ez az egész. Mondok neki még valamit de mint mindig most is félre vagyok értve. Ezen már meg sem lepődöm. Én nem tudom hogy a nők miért szeretne forgatni de nagyon jól csinálják. Amiből már kezd elegem enni. Persze csak ha vita van akkor forgat más esetben nem. Nem értem én a női logikát, de talán jobb is így.*
- Ácsi, ácsi lehet, hogy neked dugás volt de nekem nem. És nem azért voltam veled hanem mert kívánatos vagy. Szánalomból nem is menne.* Valóban ha nem kívántam volna nem ment volna ezt Ő is tudhatná s nekem ne mondja hogy tapasztalatlan mert azt hiszem azt a lemaradást gyorsan behozta. Mikor azonban menni készül megfogom a karját s erősen vissza tartom. Nem érdekel hogy fáj neki de azért tudja már hogy hol a helye.*
- Talán az aki k@vaként viselkedik mikor a párja kiteszi a lábát.* Most már kezdek dühös lenni s ezt Ő is láthatja a szemembe.*
- Én legalább nem játszottam meg hogy téged szeretlek és mással hempergek úgy hogy ne beszélj velem így mert pórul jársz. Mindent megtettem érted, de én voltam a buta amikor megvádoltál és nem dobtalak ki a lakásból* Célozik itt az otthon töltött és a Japán kert eseményeire hiszen akkor is nagyon megbántott.*
- Szóval Te csak ne sértegess engem, mert kettőnk közül Te vagy a rosszabb. Most pedig mehetsz mielőtt meggondolom magamat* A végére már egész dühös lettem s csak akkor veszem észre hogy az ujjaim fehérek mikor elengedem a másikat. Nem tudom mennyire fájt neki hiszen én azt nem éreztem. Jelen pillanatban ha nagyon az sem érdekel, megérdemli, bár nem szeretek nőket bántani. Én azonban tovább is tipegek egészen a tölcséréig s kiveszek belőle egy nedűt. Mindegy hogy mi csak üssön. Nem szeretek ideges lenni, így meg kell nyugodom egy kicsit.*



A hozzászólást Hunyadi Péter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-30, 10:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:32 pm

/Ambrus/

*A két fiatal elég jól szórakozik, mivel mindketten kitűnő táncosok ez érthető is, hisz egyből feltudták venni a zene ritmusát. Végül egy kis üdítővel töltik fel magukat, hiszen eléggé kimelegedtek a tánctól. A leányzó elég jól mulat, felszabadultnak érzi magát, és most nagyon is kedvére való ez a parti. Pasizni, bulizni, inni ilyenkor kell, de persze nem ész nélkül, de nem is kell halálosan komolynak lenni sem.*
- Egy kis gyötrelem nélkül nem tudnánk élvezni az élet szépségeit. *Válaszolja talán kissé kihívóan is Krishana, hiszen így is remekül alakul ez az este. Már jön is a következő tánc, ami egy forró szamba, amibe mind a ketten szintén jól táncolnak. A lány nagyon élvezi, ahogy pörgetik és kiforgatják, szép lágyan követi ruhája alja a mozgását, ezzel is felhívva a figyelmet a lány formás alakjára. A tánc végén egy forró pillanat alakul ki, hiszen hátra dől a lány a szám végén, miközben Ambrus végig méri a lányt, majd mélyen a szemébe néz, el is pirul kissé Hana. Végül a pillanatnak vége szakad, és a lány ismét álló helyzetbe kerül, közben újabb elem jön elő, méghozzá a föld, amit a fiú elem, az öltözéke szerint. A rokys stílust nem igazán kedveli a lány, de Ambrus elég jól vezeti erre a zenére is, így kedve nem hagy alább, még fokozódik is. Újabb pörgések és forgások jönnek, de most sokkal intenzívebbek, és egy kicsit sem bánja ezt Krishana. Jön egy emelés is, ami meglepi, de nem zavarja, élvezi a helyzetet, újabb pörgés, forgás és a szám véget ér a lány bánatára. A tánc végén elég közel rántja magához Krishana-t, mire a lány mellkasa intenzívebb emelkedésbe kezd, és észre sem veszi, hogy újabb változás jön fuvallat kíséretében. Figyelmét azonban már más köti le, Ambrus határozott céllal közelít felé, szemeit lehunyja, majd miután puha ajkakat érez a sajátján, kicsit széljel nyitja ajkait, hogy elmélyülhessen a csók, ha mindketten úgy akarják és kezeit a másik nyaka köré fonja, ezzel is jelezve, hogy cseppet sincs ellenére a helyzet.*

Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:34 pm

-Ebben egyet értünk, nos akkor örüljünk, hogy itt vagyunk egymásnak. *nagyon is örülök, ezt nem titkolom. A díszlet változik, most mi választhatunk, hogy melyik elem tetszett a legjobban, most ugyanis bárhova állhatunk. A lány szoknyája kissé megemelkedik,erre csak egy gondolatom van.*
~Feljebb, te szél, feljebb.~ *nos a szél nem hajlandó engedelmeskedni, így inkább kortyolok egyet a boros kólámból, amit még Serafina hozott. *
-Az nem gond, de legalább ettől a kis mennyiségű italtól még jobban érezzük magunkat. *legalább is én így vagyok vele. Páran elhagyják a termet, nekik véget ért az éjszaka. A következő kérdés egy kicsit elgondolkodtat.*
-Kedvenc együttesem talán a Hollywood Undead. Hallottam már jó pár számukat, és nem csak egy stílusban készítenek dalokat, viszont elég jók. Ha vége a sulinak valószínűleg sok új számukat üdvözölhetem.
-Négyig kint voltunk?! Na én olyan éjfélig emlékszem a történtekre, remélem nem csináltam semmi őrültséget. *mosolygok, mert eszembe jut, hogy igenis képes vagyok hülyeségekre. Leöntöm az utolsó pohár kólát és a lányra nézek.*
-Kérésed számomra parancs. Akkor, melyik elemet válasszuk? *de mire kimondom, a lány már a keringősökhöz kezd el húzni.*
~Jó választás, táncoljunk.~ *gondolom, miközben a parkett felé haladunk, majd mikor megérkezünk, már is átkarolom a lányt és lassan vezetni kezdem a keringőnket.*
-Gondolom táncolni szeretnél, ezért vettem a bátorságot és kezdeményeztem a táncot. *rámosolygok a lányra és mélyen a szemébe nézek.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Nagyterem, étkező - Page 12 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:35 pm

//Dora//

*A rocky után a hip-hop és a pop jön, ami Alinox kedvenc stílusa, és egy kis innivaló után már ropja is. Dora most nem igazán csatlakozik, neki az előző zene jobban tetszett. Ő jól érzi magát, felváltva iszogat és táncol.*
- Ahogy mondod.* bólint arra, amit a vodka-narancs után mond. Végül a lány lassan menni készül.*
- Én még maradok egy kicsit. Örültem a beszélgetésnek. Szia!* köszön el, majd mivel elmúlt kilenc óra, és a terem négyfelé "szakadt", különböző sítlusokkal, ezért az utolsónál eltölt még egy kis időt, majd mielőtt ő is elmegy, iszik egy kis boros-kólát. Ahogy körbenéz, látja Monát, azzal a sráccal, aki miatt ott hagyta az este elején, egymás karjaiban csókolóznak. Kifelé menet elsétál mellettük, és mikor összeakad a tekintetük barátnőjével, hüvelykujját felmutatva némán suttogja.*
- Gratulálok! Majd mesélj!* ezek után mosolyogva sétál ki a nagyteremből, és a szobájába megy. Nem bír már menni a cipőjében, ezért leveszi a magassarkút, a kezébe fogja, és mezítláb megy az Amarillisz hálóban. Kicsit zsong a feje, holnapra fájni is fog, de megérte, mert nagyon jól érezte magát.*


//köszönök mindent, jól éreztem magam mosoly //
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:41 pm

/Péter/

*Szája kissé megvetően megrándul. Nem. Ebből már nem eszik Péter, ő nem fog már kitárulkozni. Hiba volt, amikor megtette.*
-Ó hát tudod, ez a perverzióm.
*Egy darabig hallgatja a fiút, majd színpadiasan forgatni kezdi szemeit, s mutogatni is kezd,hogy a másik mennyit dumál.*
-Bla. Bla. Bla.
*Ő már menne is, mert ehhez aztán semmi kedve és egyébként meg minek elhúzni egy kirúgást. Azonban amikor elindulna, érzi a vasmarkot, ami elkapja, s bár fáj neki, nemigen adja jelét.*
-Én legalább veled ellentétben tudom, hol a helyem és nem adom a szentet.
*Néhány pillanatig hallgatja a szavakat, aztán érzi, ahogy elkezd benne pumpálni az ideg, s a fiú érezheti, hogy a lány másik keze az arcába csapódik.*
-Te engem csak ne fenyegess!
*Nem igazán érdekli, hogy Péter visszaüt e. Ha visszaüt, hát visszaüt, őt nem érdekli a jó hír, a fiút viszont igen, így aztán azt csinál, amit akar. Mindenesetre ő megint elindulna a szobájába, de még két szót visszaüvölt a srácnak.*
-Dögölj meg!
*Most már aztán tényleg megy, Péter pedig főjön a levében egyedül. Meglesz ő nélküle is.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Nagyterem, étkező - Page 12 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:41 pm

/Lucas remek tetszik /

*Lehet, előbbi cselekedetemmel tönkre teszek egy jól működő barátságot, de azt sem bírnám elviselni, ha szerelmesen kerülgetnénk egymást. Ahogy látom, igen csak fennakad ezen, ezért ki is megyünk szellőztetni a fejünket. Eléggé eltöpreng ezen így Aaronnal kezdek el beszélgetni. Gyorsan vázolom neki a szituációt, amire ő ad nekem egy érdekes tippet. Megfontolandó ajánlat, de azt hiszem, ezt inkább most kihagyom, mert nem akarok mindent tönkretenni. A szél fellebbenti ruhám fodros részét. Ezért fölegyenesedem és megigazítom magamon a ruhát. Felemmel arcomat, hogy megnézzem változott e Lucas, de már is előttem el, kezét az arcomra csúsztatja, majd szóra nyitja hívogató ajkát.* ~Változni fog.~ *Suhan át a mondat az agyamon, de Lucas egyből cselekszik is. Lucas egy puszit ad dús ajkaimra, amitől bennem mozgásba lendülnek az elektródák. Csókját azonnal viszonozom, mire egy bátrabb reakciót kapok. Az én kezem sem tétlenkedik tovább, hanem lágyan a hátára simítom. Lucas jól csókol, ami kellemes melegséggel tölt el.*
- Ez a változás tetszik. *Szakadok el egy pillanatra, majd ismét megcsókolom.*


/Fürdős fagy/


A hozzászólást Mona Orphan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-30, 10:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:45 pm

*A díszlet már négyféle, így Serafina nem győzi csinos kis buksiját kapkodni.*
-Én ital nélkül is elég jól érzem magamat veled, de azzal mondjuk jobb, egy kicsit oldottabb a hangulat.*Kevés piától képes beállni, de most nem akarja leinni magát a sárga földig, így eldönti, hogy többet nem iszik az este folyamán. A következő kijelentésére csak bólogatni tud, hiszen ismeri ő az együttes.*
-Igen, igen, ők nagyon jók. De mondjuk nekem nem a kedvencem, de attól még elég jó zenét játszanak.*
-Hát, éppenséggel nem hánytál senkit sem telibe, de semmi őrültséget nem csináltál. Arra azért emlékeznék, mert a röhögésemtől szerintem odacsődült volna fél Mystral, megnézi, hogy kit nyúznak éppen.*Kicsit elgondolkodik, majd a fiú szemébe néz.*-Vagy nálad mi számít őrültségnek?*Mivel a lehetőség az övé, hogy válasszon, így indul meg a fiúval a sarkában a keringős részleg felé. A zakó még mindig a vállán pihen, kellemes meleget adva. Ha esetleg majd kéri vissza a fiú, akkor majd odaadja neki, de addig is jó ilyen közel éreznie magához a srác illatát. Ahogy elkezdenek keringőzni, csak a fiú szemeit nézi, és csak táncol, csak táncol, belefeledkezve a táncba és Scott szemébe.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:56 pm

/ Törpike /

* Szó szót követ de a vége ugyan az lesz. Kapok ugyan egy pofont, de nem érdekel. Nem ütök vissza pedig hát milyen bunkó simán megérdemelné. Nem érdemli meg a további szavakat s el is engedem, de azért még egy valamit mondok neki.*
- Pedig jobb lesz ha vigyázol. Tudod hogy nem csak a levegőbe beszélek.* Ezt tudhatná, de ha nem akarja felfogni az már az Ő dolga. Azt hiszem ezek után nem is érdekel a leányzó még egy kicsit sem. Ha valaki azt kívánja hogy dögöljek meg hát akkor semmit nem jelentett neki. Ezzel sincs semmi baj. Most már tudom hogy álljak a dolgokhoz. Nem volt kellemes ez a bál, de az oka is meg van. Nem láttam sehol a barátnőmet és a legjobb barátomat vesztettem el. Nagyszerű kilátások mondhatom. Azt hiszem ennyi elég is volt erre a napra s itt az idő hogy egy másikat kérjek vagyis elteszem magamat holnapra. Nem árt egy kis alvás azt hiszem.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:58 pm

*Az este elég izgalmasan alakul, amit a forróra sikerült szamba igen csak feldob, de ha nem lenne így is elég a következő stílus sokkal jobban fokozza a hangulatot, ezután következik a hűsítő szellő, ami még nagyobb lángra gyújtja bennem a tüzet így veszem a bátorságot, hogy megcsókoljam partnerem, aki ezt hevesen viszonozza is. Kezével körbe kulcsolja nyakam, ami meglep, de ha már így van, akkor következzen a folytatás. Átölelem dereken végig kulcsolva kezemet. A csók elég szenvedélyes, de hát mind a kettőnknek szüksége van levegőre így elszakadunk egy picit.*
- Ezek után kérem, tegezzen. *Kúszik arcomra huncut mosoly, majd ismét adok egy csókot a leányzónak.*
- És mit terveztél? Egyéjszakás kaland vagy próbálkozzunk komolyabban? *Teszem fel a kérdést. Attól nem kell tartania, hogy hálószobába vonulunk, mert az a nászéjszakára való a vallásom szerint, de bármi más belefér, csak akkor tudjam, hogy másnap, hogy viszonyuljak a leányzóhoz.*
- Esetleg átmegyünk egy másik terembe? Mondjuk egy utolsó keringő? *Teszem fel a javaslatot, de nem bontom le magamról a karjait, s én sem engedem el, amíg azt nem óhajtja.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 10:59 pm

-Azt nem mondtam, hogy ital kell a jókedvhez veled. *szabadkozok gyorsan a lánynak, nehogy félreértsen.*
-Most csak úgy mondtam egy bandát, ami a hozzám legközelebb álló műfajt űzi. Na, az viszont remek, nem szerettem volna csúnyán bemutatkozni Mystral népének, meg az iskolának. Igazából valami vandálkodásra gondoltam. *megkérdezem, merre tovább, majd ő már a kiválasztott elem felé húz engem. A víz térségbe kalandozunk, majd el is kezdünk keringőzni. Szól a szép zene, igazából páran már elhagyták a termet, ahogy láttam ki ilyen, ki olyan indulatokkal, érzelmekkel. Nos én eddig csak pozitívumot tudok mondani az estére. Végig a lány szemébe nézek mélyen, és mosolygok. Élvezem a pillanatot, csak táncolunk, körbe és körbe.Telnek a percek, lassan tíz óra is eltelik, de mi még mindig a Nagyteremben vagyunk. Jól sikerült ez az este, és most én csak a lányra tudok koncentrálni. Szinte megigézett, gyönyörű arca van, jó alakja, nagyon jó humorú, és tökéletesen éreztem vele magam. Tudom is mi lenne a megkoronázása ennek az estének, de nem vagyok az a nagy nőcsábász, így kissé félénken gondolkodom.*
~Rögtön most?! Még alig ismered, egy pár nap múlva talán.~ *mondja az angyali felem.*
~Mire vársz te megrökönyödött balfácán? Neki jó, neked jó, vesd be magad apatigris!~ *mondja az ördögi felem, kissé meggyőzőbben. Mikor véget ér a szám megállok. Még mindig a szemét fürkészem és finoman, szinte alig észrevehetően magamhoz húzom a lányt. Szinte már centikre van tőlem, átkarolom.*
-Örülök, hogy megismerhettelek Serafina Damiana. Köszönöm ezt a csodás estét. *majd két ujjammal lehunyom a szemeit és gyengéden megcsókolom az ajkait, kissé habozva, hiszen nem tudom, mit fog reagálni rá.
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 11:15 pm

-Nem is értettem félre, gondolom, hogyha nem élveznéd a társaságomat, akkor már rég itt hagytál volna a sunyiba.*Mondja, kicsit meglepődve a saját őszinteségén, de valószínűleg a pia teszi.*
-Hát, Mystralban vannak eléggé kellemetlen személyek is, szóval egy kis vandalizmus meg sem kottyanna annak a városnak szerintem.*Eljutnak a keringőhöz, ahol egymásba feletkezve táncolnak, szinte el sem tudja szakítani a pillantását a lány a fiúról, arról a csodálatos szemeiről. A lépések már a lábában vannak, így gond nélkül tudja bámulni a fiút, de láthatólag Scott sem küzd nehézségekkel. A tánc végén kicsit magához húzza a srác Serafinát, így a leányzó keze a felsőtestén pihen meg, így bámul fel a fiú szemeibe.*
~Ezt... ezt nem kellene...~*Gondolja, de amikor a srác puhán megcsókolja, szinte teljesen elveszti az önkontrollt. Kezei önálló életet élve ölelik át a fiú nyakát, és száját résnyire kinyitja, hogy még élvezetesebb legyen a csók. De ekkor inkább elhúzódik, és úgy néz fel a fiúra.*
-Ööö... tudod, én ezt nem így akartam. Nagyon szimpatikus vagy, kedvellek, sőt, tetszel is, sőt egy picit több is van, és ha valaki... ilyen érzelmeket vált ki belőlem, akkor azzal nem akarok a lecsóba csapni.*A kis monológ után teljesen lefullad, de még eközben sem bír a fiú szemébe nézni, csak a száját nézi, miközben picit megnyalja a sajátját.*-Szóval ne érts félre, nagyon jól esett az a csók, de most legszívesebben inkább mennék fel. Mert félek, hogy akkor a csók átmenne egy picit komolyabb dologba, mint egy egyszerű... csók.*Mondja, majd várja, hogy fiú reagáljon valamit. Ezek után vagy megérti, hogy tetszik neki, nagyon is, és egy picit még tovább vár a következő csókkal, vagy pedig újra letámadja, aminek az lesz az eredménye, hogy a leányzó viszonozza, vagy a harmadik alternatíva, hogy felkapja a vizet, és kimasírozik a teremből, ezzel összetörve Serafina szívét.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime2011-07-30, 11:19 pm

/Ambrus/

*Az este kezd eléggé forró és szenvedélyes lenni, mi sem bizonyítja jobban ezt a túlfűtött táncok, amit eddig csináltak. A tánc végén jön is egy hűsítő szél, de ez nem hogy lehűti őket, inkább felpörgeti az eseményeket. A kezdeti lágy csók szenvedélyesbe csap át, ami érezhetően nincs a másik ellenére, hiszen a lány dereka köré fonja kezeit, de levegővétel miatt végül elválnak egymástól.*
- Szokatlan lesz, de rendben. *Készséggel fogadja az újabb csókot a lány, majd egy kicsit zavarodott lesz a kérdésre, hisz nem tervezett semmit de az egy éjszakás kalandok híve sem. Sőt eddig olyan lánynak tartotta magát, akiért küzdeni kell, erre pár szép bók és jó kis tánc és a fiú ölébe omlik.*
- Nem igazán terveztem, de a kalandok híve sem vagyok. *Kicsit zavarodottan felel a kérdésre, hisz jelenleg ő maga sem tudja mit szeretne pontosan, csak azt, hogy mit nem és ezt őszintén meg is vallja.*
- Megszeretnélek ismerni. Te mit szeretnél? *Őszintén kíváncsi a másik véleményére, hisz ez most így eléggé váratlanul jött, legalábbis a számára.*
- Legyen egy utolsó keringő. *Egyezik bele a lány, és közben karjait leveszi a másikról, észre sem vette, hogy az még mindig így van, de a lány még most is zavarodott, szüksége lesz egy kis magányra, hogy tisztázza magában a dolgokat, végül megindul abba az irányba a hol a keringőt játszák.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
12 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: