Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-18, 10:40 pm

*Csak bólint, azért Ulixot és Briant nem eresztené össze ha lehet, még ha édesség szempontjából egyet is értenek azzal, hogy nem kell az, és nem étel az. Eiden már csak ilyen, szereti a csokit és szerinte rengeteg jó dolog van benne, jobb mint a rendes kaja.*
-Nem rád értettem, mármint, oké az amit úgyse lehet kimagyarázni.*Ebből már jól nem fog kijönni, megfigyelendő össze vissza beszél. Géb remek kommentárjai miatt képtelen rendesen gondolkodni, és sajnos így teljesen félreérthetővé válik minden mondata, kivéve ami nem.*
-A nem kedvelés az állatok részéről a halottak felé tanúsított ellenszenv és az emberek megszállva levésében keresendő. Érzik, ha az ember megszálló, így nem kedvelik őket. Kivételt képez, ha a megszálló kedvesebb az eredendőnél…vagy huzamosabb ideig van jelen. Karak ezért nem cincál szét engem, ellenben Gébet utálja…mármint a testvéremet és nem a kutyát.*Nem tudja, hogy ez most így érthető volt-e, vagy egyáltalán elhiszi e a lány. Elvégre nem mindennap állítják azt, hogy megszállók. Még a mágusvilágban sem egy mindennapi dolog ez.*
-Oh, akkor ti hiperszuper vérű mágusok vagytok. Királyság, én félig ilyen félig olyan, de maffia család sarja, úgy …három hete árva.*Csak hogy legyen viszonyítási alap, ő már senkire sem mérges, aki a családja egyébre meg igen, de azok vannak.*
-Brian? Nem, ő a…társam, a fiúm…igen, a fiúm.*Bájos mosoly. Szereti amikor burkoltan kérdeznek rá, és nem úgy hogy „bmeg, meleg vagy?” azért így mégiscsak kellemesebb. És, hogy mennyire imádja kimondani, hogy a társa. Csillog a szeme a mondatnál.*
-Sima cicára, most komolyan egy szárnyas oroszlán is hülyén nézne ki. Ilyen kis picurka kis dögre ami repkedne mint egy angyal.*Elképzelte, és nagyon vigyoroghatnékja van, amúgy annyira nem macska párti, de hát…mégiscsak aranyosak, és semmi brutálisat nem akar, legalábbis jelenleg.
Az ezek után következő dolgokra őszintén szólva számított. Géb fejéhez vágta a „LUUUUZER VAGY”, mondatát, és tűrte, hogy ráborítsanak, sok sok dolgot. Majd a lány szemébe néz és egy sóhaj.*
-Pff…tehát, visszatérve a borogatás előttre, igen, a tesóm egy észkombájn, és igen itt van, övé a test. Én amúgy nem szoktam lányokat ilyesmire kérni, fiúkat se ezzel a módszerrel.*Nem fejti ki, hogy gyakorlatilag esélyt sem ad a csók elkerülésére a …a Briannél, de bevált az! Míg Géb hülye ötlete miszerint KÉRDEZZE MEG…nem aratott nagy sikert.*
-Az orromba is gyümölcslé ment, szerzek valami édeset.*Feláll, lerázza magáról a cuccokat, majd egy csokitortával tér vissza, vigaszdíj igenis jár neki.*
-Van barátod?*Kérdi mosolyogva, mintha mi sem történt volna, Eiden elég gyorsan szokott túllendülni a dolgokon.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-18, 11:13 pm

*Már csak pislog az egyre érthetetlenebbnek tűnő mondatokon, nem mondaná, hogy nem szimpatikus neki a srác, de ez az összevisszaság még neki is kezd sok lenni, pedig szeret abban a hitben élni, hogy remek logikával rendelkezik és könnyedén átlátja a dolgokat.*
- Azt hiszem ezt már olvastam valahol. Ó várj csak egy pillanatot, ezzel azt akarod mondani, hogy te egy..szóval megszálltad a testvéred?*az arcán tisztán látszódik a kétkedés. Igaz, hogy egész életében varázslók között nőtt fel és rengeteg dolog természetes neki, ami másoknak okozhat egy kis meglepetést, de ilyen szellemes dolgokkal nem találkozik sűrűn az ember, így nem csoda, hogy nem hiszi el tökéletesen a dolgokat.*
- Nem olyan jó dolog aranyvérűnek lenni, túl sok a szabály, hagyomány és egyéb ostobaság. Sajnálom.*teszi még hozzá, megköszörülve a torkát. Kicsit kényelmetlenül érzi magát, most, hogy ez kiderült, hiszen itt panaszkodik a saját családjára, szerencsés, neki legalább van még. Bár néha úgy véli, hogy jobban járna, ha nem lenne. A szavakra bólint egy aprót, jelezve, hogy tudomásul vette, s igazából meg se lepődik rajta annyira, mivel valamennyire már sejtette a dolgot, nem véletlenül kérdezett rá.*
- Tudod, egy ilyen famulusnak nem lenne túl sok haszna.*jegyzi meg mintegy mellékesen. Még egy madár is jóval több mindenre alkalmas, mint egy macska szárnyakkal, de a fiú dönti el, hogy mit akar, így nem szól bele, egyszerűen túllép rajta. A kérésem viszont nem tud olyan könnyedén átsiklani, így a másikra borítja a keze ügyébe kerülő dolgok néhányát. Nem dühös még véletlenül se és igazából meg se sértődött, de azért meg akarta mutatni, hogy mégis mi a véleménye az ehhez hasonló dolgokról.*
- Ez elég bonyolultan hangzik, de mivel említetted, hogy barátod van, elhiszem, hogy igazat beszélsz és a nem a te ötleted volt ez az egész. Végül is boszorkány vagyok, másnak még ez is elég hihetetlen. És tulajdonképpen az utóbbi időben annyi mindent láttam már, hogy meg se lepődök.*a vámpírok és az egyéb különös kalandok után holmi megszálláson már nem igazán akad fenn.*
- Bocs a reagálásért, reflex mozdulat volt. Nem kéne letörölgetni?*emeli meg a szemöldökét kicsit. Neki nincs törölközője, így nem is tudja odaadni, a srácnál viszont, feltételezhetően akad, ezért is kérdezi. Ha meg nem, akkor maximum használ valami varázslatot, amivel megoldja a helyzetet.* - Nekem is hozol egy szeletet?*kérlelőn pislog rá és ha kap, akkor megköszöni és neki is áll a megevésének, ha meg nem kap, akkor idehív magának egy adagot.*
- Igen van. A neve Patrick, évfolyamtárs, de ő exos. Néha elég kellemetlen, hogy külön házban vagyunk. Egyébként az ő famulusa is kutya, bár ő nem annyira veszélyes fajta.*az arcán az a tipikus kifejezés jelenik meg, amit akkor használ, ha a srácról beszél. Amúgy ő is meglehetősen hamar elfelejtette a fura kérést, így ismételten olyan közvetlen, mint általában lenni szokott.*
- Nem nagyon akarok belemenni a témába, szóval állíts le, ha gondolod, de ez most érdekel. Te és a tesód váltogatni szoktátok, hogy épp ki irányítja a testet? És folyamatosan halljátok a másikat?*még rengeteg egyéb kérdése lenne, amikre talán rá is tér a későbbiekben, de egyelőre megelégszik ennyivel.*
- Tényleg, gondolkoztál már azon, hogy mi leszel, ha nagy leszel?*a szokásos ötletgyűjtés is célja jelenleg, de simán kíváncsi is a másik elképzeléseire. S míg a választ várja folyatja az édesség elfogyasztását.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-20, 9:44 pm

//olvad//

-Igen ezzel azt akarom mondani, hogy ez itt egy megszállt test.*Persze a testvére, de akkor is, szeret logikusan gondolkodni. Ez itt ő is meg nem is, Géb is meg nem is, ez ők, Géb sem teljesen így nézne ki, van pár vonása ami Eiden miatt alakult ki, míg ha már majd nem lesznek egy testben nem fog látszani, de hogy mikor lesz az. Oh, bárcsak tudná ezt Eiden.*
-Ne sajnáld, amúgy sem voltam jóban velük. Nem is igen ismertem őket, úgyhogy igazándiból nem változott túl sokat a dolog, így hogy magamra maradtam.*Nem fejti ki, hogy a spanyol maffia jelenleg a fejére pályázik és ki akarják nyírni…öhm…ilyesmit nem mond, az nem közinfó.*
-Szerintem igen, a tűz miatt elég veszélyes lenne, meg a behízelgő cuki pofijával is, elterelné rólam Őgonoszságomról a figyelmet és daing mindenkit legyőznék! Vicceltem, egy szárnyas macska csupán cuki, és egyelőre nekem a famulus téma még nem időszerű.*Mindamellett eldöntötte, hogy igenis szárnyas tüzes ciccmict akar!.*
-Segáz, a helyedben én is leöntöttem volna magamat…nem, megszárad, amúgy is úgy hallottam a gyümölcslé jó a bőrnek. Persze hozok neked is.*Mosolyog vissza a lányra, majd akkor két szelet tortával érkezik vissza és ül le. Elég nagy rumli van körülötte, de igazán nem zavarja…fél percig. Utána elkezdi letakarítani a dolgokat, mert rendmániás és elviselhetetlen a rumli. Közben azért hallgatja a lányt.*
-Igen, az elég nagy gond lehet, ha nem egy házban vagytok. Hála az égnek Brian és én egy ház, és majdnem egy háló…oké, már igazándiból egy háló mert nála alszom, vagy ő nálam…sokkal jobb ha van melletted valaki.*Álmodozó tekintet. Imád a srác karjaiban elaludni, és hallgatni a szívverését, és az sem zavarja, hogy Karak néha ott van ahol ők.*
-Semmi gond, sokan nem hiszik el az egészet, a másik fele olyan mint te és kérdezget. Ez engem nem zavar, Gébet sem igazán. Igen, váltogatni szoktuk egymást. Általában napközben ő szokott császkálni, de egy ideje az ő egészsége és lelki egyensúlya is megbomlott, így csak néha dugja elő a képét így rám marad a test karbantartása, és tudásunk fejlesztése. És igen, hallom a hangját, néha látom is őt, belső síkon.*Mosolyodik el majd hátradől amikor a tortát kivégezte és rend is van.*
-Ha nagy leszek? Saját testet akarok, külön tőle. Szeretek így lenni, de félék az egybeolvadás veszélyétől. Önálló akarok lenni, önmagam…élő ha úgy tetszik. Hisz…én vagyok a halott fél.*Egy pff hang ami a teltségérzetet mutatja, majd tovább gondolkodik.*
-Amúgy semmi terv, valamelyikünk tovább viszi a családi kartelt, a másikunk meg bölcsen bólogat. Nekem elég, ha van testem, meg Brian…meg egy ház…sok szabadidő, és romantika.*A romantikus énjét. Imádná, ha csak ő és a szőke lenne és boldogak lennének. Ez minden, csak álom…távoli lehetetlen álom.*
-És te mi akarsz lenni? Főboszorkány, gyógyító, bérgyilkos vagy szende feleség?*Micsoda opciók.*

Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-20, 10:11 pm

*Még mindig nem biztos benne, hogy el akarja hinni ezt a megszállásos dolgot, s mivel azzal nem árt, ha csak bólogat, így ezt is teszi, miközben nem túl feltűnően, de alaposan végigméri a másikat, hátha talál arra utaló jeleket, hogy tényleg egy szellem lakta testről van szó. Mikor percek múltával se lát ilyet, gondolatban megvonja a vállát és inkább hallgatja a fiú szavait. A családra nem mond semmit, de meg tudja érteni a gondolatmenetet, s famulusnál viszont felnevet és kuncogva csóválja a fejét egy ideig.*
- A tűz valóban veszélyes, de egy cicáról van szó. Hát majdcsak kitalálsz valami jót, maximum a vizsgán előállsz majd valamivel.*pontosan tudja, hogy hiába van tökéletesen kigondolt ötleted, ha ott állsz a tanár előtt, akkor elég könnyű elfeledkezni erről.*
- Valóban?*elgondolkozva figyel a másik kancsót, miközben az jár az eszében, hogy mi van, ha tényleg jót tenne a kinézetének, de amint megkapja a tortáját elveti az ötletet, miszerint magára önt egy adaggal.* - Köszi.*bűbájos mosoly a fiúra, majd egy villa a kézbe és már eszegeti is az igazán finom és szörnyen édes süteményt.*
- Szóval majdnem összeköltöztetek. Még jó, hogy annyira nem nézik, hogy ki hol alszik éppen. Én viszont be se tudok jutni az exos klubhelyiségbe, szóval az éjszakai ölelkezésről is le kell mondanom.*kis sóhajt ereszt meg. Ő is igazán szeretne a másik karjai között álomba szenderülni és úgy is ébredni, de ezt elég nehézkes lenne megoldani, nem lehetetlen, de bonyolult. A válaszokat érdeklődve hallgatja és evés közben bólogat is néhányszor, de tele a szája a csokis édességgel, így nem fűz hozzá semmi mást. Igazából akadna még néhány kérdése, de nem szeretné rögtön letámadni a srácot tehát majd legközelebb felteszi őket.*
- Új testet? És tudod, hogy miként oldhatod ezt meg? Egyébként javaslom, hogy keresd fel a magiszterem, ő ért a halottas dolgokhoz.*tanácsolja mosolyogva. Nem véletlenül lett a férfi az Inflatus házvezetője, tehát biztosan tudna segíteni valamennyit, vagy tanácsot adni esetleg. Egy próbát mindenesetre megérne, legalábbis véleménye szerint.*
- Remélem valóra válik az álmod.*vidáman borzolja össze a tincseket, olyan mozdulattal, ahogy egy nővérke tenné. A kérdésre aztán felvonja a szemöldökét, bár elgondolkozik egy komolyabb válaszon.*
- Micsoda választék. Egyébként nem tudom, talán gyógyító vagy tanár. Az biztos, hogy olyasmi, amivel a szüleim nem értenek egyet, tehát a családi vállalkozással nem fogok törődni.*ez az egyetlen olyan dolog, amiben biztos, nem fog úgy ugrálni, ahogy a rokonai fütyülnek. A saját útját fogja járni, akár tetszik ez az ősöknek, akár nem. Gondolatmenetében viszont megállítja az orra elé leeső rágcsálószerűség, ami ahogy realizálja, hogy talaj van alatta felpattan és elszelel.*
- Jaj már, hagytad meglépni. Ó még mindig itt van a zöldfülű is.*hallatszódik valahonnan a fejük fölül, majd nem sokkal később a hófehér tollas is megjelenik. Egy darabig figyeli zsákmánya hűlt helyét, majd a másik kettő felé fordul.*
- Még mindig esztek?*nem is érti, hogy az embereknek mért jó, hogy folyamatosan étkeznek. gazdájával viszont nem számol, így teljesen váratlanul érinti a homlokon legyintés.*
- Mondtam már, hogy ne cipelj ide mindenféle állatot. Remélem nem ijedtél meg.*a mondat végénél már Eidenre néz és bocsánatkérően mosolyog rá.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-20, 10:31 pm

-Nem láttál még dühös cicát! Mondjuk én sem, de ha mondjuk kombinálom valamivel, akkor még haszna is lehet, vagy tényleg az édibédi tekintetével fog figyelmet elterelni.*Azért egy macska is veszélyes, mérettől független, bár az is igaz, hogy Eiden nem nagyon látott még macskát életében, úgyhogy nem tudja mennyire „ijesztő „ is az a jószág.*
-Valóban, de azért ne fürödj benne mert ragad mint a nyavalya.*Amúgy tényleg olvasott róla valami szaklapba (hiú dög), hogy jó a bőrnek a gyümölcslés dolog. Bár feltehetően nem ilyen gyümölcslére gondoltak az újság írói, de Eident különösebben nem zavarja a dolog, mármint, hogy ragadni fog, de nagyon.*
-Igen, mondhatni összeköltöztünk. A szobatársaink még nem mondták, hogy gáz ez, hogy egymás mellett találnak két srácot. Én meg Brian nélkül nem tudok rendesen aludni, ha nincs velem akkor inkább császkálok egész éjszaka. Géb viszont annyira nem örül ennek a kapcsolatnak. Van is baj amikor egy heteró és egy meleg lélek egy testbe szorul.*De még mekkora gond. Eiden és Géb elviselik egymás vonzalmának tárgyát, de azért egyik sem rajong a másikéért. Eiden nyert, ő létesített előbb kapcsolatot, így Géb…Géb várhat arra, hogy a tesó kiköltözzék a testéből.*
-Kellene valami semleges hely, ahol nem tűnik fel, hogy ott éjszakáztok és azért kényelmes. Roppant kellemes ölelgetésbe bele…ájulni.*Sajnálja a lányt, mert tudja, hogy ő ezt nem viselné el. Bár, sejtése szerint, ha saját teste lesz és beiskolázzák, nem oda kerül ahol most van…és akkor mi lesz? Vagy felülbírálják majd, hogy a tesókat nem szabad külön házba küldeni…vagy Gébet átküldi máshova!*
-Egyelőre nem nagyon, alkímia terén gondolkodom, nem lehet sokkal bonyolultabb mint egy famulus megalkotása, csupán itt adott a lélek, és emberről van szó…de az biztos tanári segítség nélkül nem fog menni, nincs akkora mágikus erőm.*Legalábbis jelenleg, hogy mi lesz itt, és mik kellenek majd hozzá, az még a jövő zenéje. De egyedül semmi esetre sem lesz képes erre, ha képes volna, akkor már megtette volna.
A hajborzolásra egy nagy mosoly, majd türelmesen hallgatja a lányt, mígnem egy rágcsáló zuhan az asztalra, és el is fut, amilyen gyorsan tud. Felvont szemöldökkel bámulja az egeret, majd a feltűnő madárra néz.*
-Nem szoktam megijedni ilyesmitől. Gébnek van egy kígyója azt is rágcsálókkal etetem. Valami csaj varázsolta oda neki, azt úgy vigyáz rá mint én a kutyára.*Kutya, aki ki van dögölve és a jelek szerint horkol!*
-Macska…mert dorombol, és még horkolni is tud, a leghülyébb kutyát vettem meg ami volt ez már biztos. Viszont most távozom, a futás kivett egy csomó erőt belőlem, és ideje megmosnom magamat. Meg a Tollpihe is visszajött. Örültem a találkozásnak, még tuti összefutunk.*Bájos mosoly, majd lassan feláll, lehajol a kutyáért és a karjaiba veszi, még egy utolsó mosoly és szépen felsétál a hálójába, ahol egy alapos zuhanyzás után eldől az ágyon és ugyan Brian nincs ott de így is gyorsan álomba ájul. Elfáradt.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-20, 10:56 pm

- Dehogyisnem, minden alkalommal, amikor véletlenül rálépek a sajátom farkára, elég ijesztő tud lenni, ha akar.*megrántja a vállát. Elég sokszor előfordult, hogy a cicus már korán reggel a lábai alatt kalandozott, így nem csoda, hogy néha átgyalogol rajta, persze nem direkt.*
- Pedig nem lehet mindennapi látvány. Szóval te és a tesód más irányba vonzódtok? Ez így elég nehézkes lehet.*próbálja elképzelni milyen lehet, de nem megy neki. Nem azért mert nincs fantáziája, egyszerűen ez már olyan bonyolult és némileg hihetetlen dolog, hogy nehézkes lenne beleképzelnie magát. S még ő panaszkodik, pedig a srácéhoz képest, neki remek kis élete van.*
- Igen, kéne. Talán a szigeten lévő hely vagy a szükség szobája, majd megpróbálom finoman előadni, mikor legközelebb találkozunk.*kis sóhaj, nagyon reméli, hogy ez a bizonyos legközelebb, hamarosan eljön, mert hiányzik neki a srác, nagyon is. A szavakra bólogat, nem lesz egyszerű ezt megoldani a másiknak, de ha tényleg akarja és meg tesz mindent amit lehet, akkor talán sikerülhet neki, ha egyedül nem is, de segítséggel talán. S hogy megmutassa szurkol neki, vigyorogva összeborzolja az ezüstös tincseket. Kedves nővéri hangulatának viszont az asztalra zuhanó, majd menekülő egér vet véget, amit famulusa megjelenése követ.*
- Kígyó? Nos azokat nem igazán kedvelem, hiába az állatbarátság.*kissé elhúzza a száját. A hüllők, kétéltűek és a rovarok abba a csoportba tartoznak, amiket messze elkerül. Ha a közelébe kerülnek, akkor meg asztalra ugrál, sikít esetleg sír.*
- Én is örültem, hogy megismertelek, további szép estét és üdvözlöm a barátodat. Szia.*integet neki mosolyogva, míg el nem tűnik a szeme elől. Majd visszafordul az asztalhoz és megeszi a maradék tortát, majd a gyűrűt használva tér vissza szobájába, pontosan olyan módon, ahogy a konditerembe érkezett. A szobában aztán elvégzi a szokásos esti teendőket, majd a takaró alá mászva elővesz egy könyvet és azt olvassa, míg bele nem alszik a nem túl izgalmas történetbe.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Nagyterem, étkező - Page 20 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-21, 12:13 pm

* Szégyen és gyalázat, legalábbis szüleim szerint mindenképpen az volna a ma reggeli kései kelésem. Hát komolyan, borzasztó ez, hogy sikeresen ki tudom aludni magam, tényleg förtelem, de hát csak látom magam előtt anyám flegma tekintetét, és apám borús pillantásait, olyasmiket magyarázva, mint hogy így nem lesz belőlem semmi, és így tovább, és így tovább. Na persze normális esetben manapság eszembe sem jutnának, szépen eléldegélem én itt a kis életem, de a levél, amelyet kezemben tartok, felidéz bennem rengeteg emléket. Igen, a szüleim újabb kedves üzenete, amiben az életre próbálnak nevelni.. sóhajtás. Néha azért fel-felpillantok a hófehér papírból, vagyis papírokból, anyám cikornyás betűiből, hogy ásítva mérjem fel, merre is kell tovább haladnom a kastély falain belül, hogy végezetül az étkezőben kössek ki. Kócos hajam, és arcomon még néhány csík, illetve egy piros foltocska, egy amolyan kéz/párna/fene tudja mi okozta elnyomódás látszik, ezek mutatják, hogy tényleg még csak mostanság tértem magamhoz. Felül egy fehér pólót viselek, stílusosan elegáns, de mégis egyszerű, fekete, vékonyabb pulcsival. Nadrág gyanánt most egy világosabb farmerom az, amit magamra húztam, lábaimon pedig fehér tornacipőm, hanyagul bekötve, sőt, mintha az egyik fűző még bomlásnak is akarna indulni, pár lépéssel végcélom elérése előtt. Olvasás közben éppen csak kikerülöm az ajtót, bár fél vállal sikeresen mégis nekiütközöm, de mégis, mintha mi sem történt volna lövöm be egyenesen a Cruoris ház asztalát, s teszem is le magam egy üres székre, lehetőleg távol a társaságtól.. most mégis csak olvasok. A papírok az asztalra kerülnek, közben még magam elé veszek néhány szelet kenyeret, felvágottat, vajat, és még szeletelt sajtot is találok valahol, szendvicsem pedig máris készül. Tekintetem továbbra is kómás, olykor fejem rázva, vagy szemöldökeim összehúzva reagálom le egy szusszanással anyám írását. Igen, pontosan ilyen egy tökéletes nap, tökéletes reggele. *
Vissza az elejére Go down
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Mar. 22.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-21, 12:21 pm

*Imádom ezt a napot. Tele vagyok élettel, úgy érzem és mivel a nap eddigi részét azon a bizonyos Seol nevű szigeten töltöttem, idejét látom most már enni is valamit. A révész csónakjából éppen most mászok ki, majd már meg is indulok az ismerős bejárati ajtó felé, hogy nemsokára a Nagytermet célozzam meg. Öltözetem most is magára vonhatja bárki figyelmét, mivel egy fekete kis miniszoknya van rajtam, lábaimon barna dorkó és lyukas harisnya, felül pedig egy szintén barna színű pulóver, mely alatt fekete toppom található. A pulcsi kar részi kidudorodásán is látszik, hogy van ám alatta bőven karkötő, méghozzá jó, nagy darabok, de hát ez most nem látszik, csak a nyakamban lógó medál, amelyet oly nagyon szeretek. Egyébként a pulóverem kivágása megmutatja dekoltázsom is, nem vagyok én ilyen szinten szégyellős, azt csak Elijah-nak sikerült kiváltania belőlem. Szöszke tincseim egyébként most is normálisan helyezkednek el a buksimon, a szél se fújta túlságosan szét, hála a rövidségének, így könnyedén el tudtam rendezni. Zöld szemeim egyébként egy kis fekete szemceruzával vannak kihúzva, de ezen kívül csak a spirál van rajta, semmi színezék, most nem volt sok kedvem hozzá.*
~ Hű, már érzem is, de finom illatok vannak. ~ *hajolok is előre, amikor már az ajtó előtt ácsorgom - a nagyteremé előtt ugyebár -, és elmosolyodva nyitok is be. Hamar körbe is nézek, de ahogy nézem, mindenhol nagyobb baráti társaságok ülnek, így oda most nem szándékozom menni és mivel ismerős sehol, így egy vadidegen fiú felé indulok meg. Cuki a pofija, remélhetőleg jó társaság lesz.*
- Csáó! Jó étvágyat! *meg se kérdezem, hogy nem zavarom-e, már miért zavarnám? Ez egy étkező, viselje csak el, hogy én itt vagyok. És hogy nem a házam asztalánál vagyok, zavar-e? Egyáltalán nem. Oda ülök, ahova én akarok. Már magam elé is veszek egy tányért és szépen egy kis tükörtojást kaparok bele, hogy ez után még egy kis kolbászt és kenyeret is keressek, majd ha megvan, még mielőtt ennék, a srác felé fordulok.*
- Amúgy Alice vagyok, na és te? *jobb kezemet felé nyújtom, hogyha akarja, megfoghatja bátran és meg is rázhatja, de ha nem, akkor se hiszem, hogy annyira magamra venném a dolgot, nem vagyok könnyen sértődős csaj.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Nagyterem, étkező - Page 20 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-21, 12:37 pm

* Érzekésem némi kívánni valót azért hagy maga után az étkezőbe, hisz ez a levél szinte minden figyelmem elvonja a külvilágról, de végül csak sikerül helyet találnom, és még némi ennivaló is kerül tányéromba. Fél szemmel nézem csak készülő szendvicsem, tehát nagyjából vakon készül a finomság, nem is csoda, hogy az egyik szelet felét kenem meg vajjal, a vaj nélküli részre pakolom a sonkát, erre a másik szelet kenyér, és fogalmam sincs, milyen meggondolásból, de mindezen cucc tetején landol a sajt. Nem is fogom fel, mennyire értelmetlen művelet az, ahogyan elkészítettem a reggelit, amúgy is mindegy, hisz egy helyre megy, na de egy pillanatra felemelem fejem, hogy szétnézve az étkezőben próbáljam kipucolni agyamból az imént olvasott szavakat, így kerül a látómezőmbe egyetlen másodpercre egy fura külsejű szőke, aki felém tart, de én máris vissza fordítom a fejem a levélhez, hirtelen kapva újra arcom a már előttem álló lányra. Újabb falatot harapva mérem fel tetőtől talpig, nem figyelve arckifejezésemet, de talán még hunyorgom is a nézelődés közben, végül pár bólogatással reagálva le szavait, na meg hangom is hallatom, természetesen. *
- Szia.. és köszi, neked is. Már ha eszel. * fordul most meleg zöldes-barnás tekintetem lukacsos harisnyájáról elbaltázott szendvicsemre, fintorogva állapítom meg, hogy a sorrend bizony förtelmes, így szépen levéve onnan a szeletet tuszkolom azt a két kenyér közé. Nagyon nem vagyok ma a figyelem mintaképe, szinte rögtön elfelejtem a különös jelenséget, amit látok, még dekoltázsa sem hatott meg úgy igazán, annyira koncentrálok a levélre, ami még mindig előttem hever. Na de pár szó felfogása után újból hangja zökkent ki az én kis világomból, és immár, hogy felém nyújtja kezét, valamiért a látvány is megfog olyannyira, hogy nem szándékszom többet a levéllel foglalkozni, csak elveszi az étvágyam. *
- Mathis. Mathis Boll. * törlöm le előbb nadrágomban a morzsákat kezemről, s nyújtom is felé azt, egy rázás erejéig, s most veszem csak észre, csuklóján a pulcsi dudorodik rendesen, így egy hosszú pillanatig csak rámeredek az egyelőre takarásban lévő testrészre, de csak eleresztem, nem áll szándékomban kellemetlen helyzetbe hozni. *
- Ez itt normális? * pillantok még azért csuklójára némi kétkedéssel, őszintén, korán reggel van még nekem, emellett nem igazán vagyok a nők dolgaiban otthon, sőt mi több.. pocsék társaság is vagyok eleinte, már ami a beszélgetés indítását illeti. *
Vissza az elejére Go down
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Mar. 22.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-21, 12:48 pm

*Hát ha már társaságban is ehetek, nem is vagyok rest szépen odalépni ehhez az aranyos arcú fiúhoz és bár látom, hogy elvan ő teljes mértékben magával, ahogy valamiféle leveleket olvasgat, én szándékosan meg is zavarom. Pár nagyobb lépés és már ott is ácsorgom mellette és amikor nézem, hogy miképp mér végig, igen csak látványosan, kezem már lendül is és egy picit tarkón kólintom. Na nem durván, egyszerű jelzés értékű most mindez.*
- Nem ér ám így megnézni valakit, még a végén félreértem... *és már kacsintok és felé, mintha semmit se történt volna az előbb, úgy csüccsenek hát le mellé, nem is nézve most a szenyojára, hanem magamnak szedem ám a finom ételeket.*
- Szerinted csak díszből jöttem ide? Mert ha ezt hiszed, el kell, hogy keserítselek... éhen halok, te pedig egyedül voltál, így ide jöttem hozzád. De ha annyira zavarlak, megmondhatod... *kis szünet, majd angyali mosollyal fordulok felé.* - Bár az nem jelenti azt, hogy le is lépek. * és végül zöld szemeim észreveszik a szenyoját is, így hajolok picit közelebb a sráchoz, majd a füléhez súgok.*
- Te, ennek így kell kinéznie? Mégis honnan jöttél te, ahol ilyen szendvicseket esznek? *apró pislogás, majd már el is távolodom tőle, így kerítem elő még a kenyeret is, majd pedig egy pohár, hideg tej is kerül az egyik üres bögrébe, amelyet most magaménak tulajdonítok. Azért evés előtt még nem ártana bemutatkoznom se és így ismét felé fordulok és hallom is, hogy Mathisnak hívják. Nem igazán mond semmit a név, még senki se mesélt róla ezek szerint.*
- Hogy mi? Nálam normális... ha érdekel, azt mond. *és már el is eresztem a kezét, majd feljebb is húzom jobb csuklómnál a pulóvert, így hát egy fekete anyag látszódik ki, amely az ékszer alatt van, azért, hogy ne sértse fel a furcsa ékszer a bőrömet, amit most már meg is láthat a fiú is.*
- Hogy tetszik? *kérdezek rá, de miután kibámészkodta magát, már enni is kezdek és halkan hümmögök is néha hozzá. Picit hintázok, így nézek szét a terembe, majd ismét Mathishoz beszélek, de most nem tekintve rá.*
- Te amúgy mindig egyedül vagy? Mások elég jól elvannak, ahogy látom. *itt-ott nevetgélnek, közösen házikat írnak, vannak, ahol még mágiát is gyakorolnak, szóval fene érti, hogy egy ilyen helyes fiú mit ücsörög itt egymagában. Szerencsétlen, jól kikapott engem, mert én tényleg nem tágítok most egy ideig mellőle.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Nagyterem, étkező - Page 20 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-21, 1:09 pm

* Nem vagyok én hozzá szokva az efféle külsejű emberekhez, félreértés ne essék, semmi bajom vele, csupán csak furcsa. Az viszont egyértelmű, hogy ami számomra ismeretlen, kíváncsi vagyok rá, ami jelen esetben egy megnézésben merül ki, mire egy tarkón hajintást kapok reakcióként. Fejem picit előre is döntöm, nem kicsit lepett most meg ez a cselekedet, így szép szemeimmel pislogok rá értetlenül, még helyes képem minden egyes vonása is hirtelen simul ki, sőt mi több, rágni is elfelejtek közben. *
- Nem hinném, hogy félreérthető voltam, csak furán nézel ki, amolyan nem mindennaposan. * válaszolom továbbra is értetlenkedő pillantásokat vetve rá, hát komolyan, kiszúrom a szemem most már. Ez a küllem, egyértelműen fel akarja hívni magára a figyelmet, akkor meg nem értem, most mi baja. Persze ez után már vigyázni fogok, mit és merre nézek meg, s fura mód még csak mérges sem leszek tette miatt, ahhoz több kell, hogy idegbe jöjjek. Szavaira figyelve immár rázom nemlegesen fejem, kicsit sem zavar, engem ugyan nem, de nem is válaszolok mást erre, mivel szendvicsemre hívja fel figyelmem, ami nekem is leesik idő közben. Viszont hogy közelebb hajol, automatikusan dőlök én is arrébb, hogy nehogy túl közel kerüljön egy újabb spontán jött ütlegeléshez. *
- Hogyne. Németországban már csak ilyenek a szendvicsek. Hopp itt egy sajt, itt egy szelet felvágott, kit érdekel a sorrend? * sóhajtok egy mélyebbet, miközben szépen rendbe rakom a kaját, s már harapom is tovább, hogy korgó gyomromnak teljes mértékben eleget tegyek. Nem hagy viszont békén továbbra sem, bemutatkozunk tehát, miközben viszont újból megakad valamin a tekintetem, s kíváncsiságom határtalan, természetes, hogy a magam módján megérdeklődöm a dudor miben létét. *
- Igen, érdekel. * bólintok, s fürkésző tekintetem tapad kezére, ahol csuklóján máris megláthatom a borostyán berakással díszített, drótokból összesodort ékszert. *
- Drótok vannak a kezed köré tekerve. És ez egy karkötő. Drótokból. Hát, furcsa. * pislogok úgy az ékszerre, mintha még sosem láttam volna ilyet, mivel nem is, de amiért ilyen különleges, még egy mosolyt is megeresztek felé, na persze a karkötőre pislogva, végül a fogyó szendvicsemre, egy pillanatra sem tekintve fel Alice szemeibe. Teát töltve az előttem pihenő pohárba tolom arrébb picit a levelemet is, ne kenjem már össze, ha nem muszáj, de újabb kérdésére újabb, egyre éberebb mosoly érkezik. *
- Mikor hogy. Nagy társaságban elég hangulatromboló tudok lenni, de ha valaki csapódik, azt nem bánom. * eleinte még fura volt ez is, de könnyen alkalmazkodom, tetszik ez a hely, tetszenek az emberek, a mentalitásuk, és így tovább. * - És te amúgy mindig oda ülsz mindenki mellé, hogy csattanjon a tenyered a tarkójukon, ha netán feltűnik nekik a fura stílusod? * veszem a kezembe most a poharat, szemeim pedig arcán állapodnak meg, legalábbis amíg választ nem kapok kérdésemre. *
Vissza az elejére Go down
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Mar. 22.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-21, 1:34 pm

*Nem tartom illendőnek azt, amit ő művel. Na persze az illem sose állt túl közel hozzám, de most mégis, automatikusan kap tőlem egy kis figyelmeztető ütést - de tényleg nem durván -, hogy tudjam már, mégis mi a helyzet és hogy mihez tartsa magát a későbbiekben. Valamiféle kiakadásban reménykedtem, de nem ez történik, hanem csak néz rám, azokkal a szép, zöldesbarna szemekkel. Milyen különleges, ilyet se láttam még, de csak mosolyogva hallgatom tovább a szavait.*
- Szeretek nem átlagos lenni. *nem, nem értem félre a "fura" szót, mivel nem hiszem, hogy bunkózásnak szánná, valahogy ez a srác picit sem tűnik negatívnak. A bemutatkozást is sikerül megejtenünk, így ez után picit közelebb is hajolok hozzá, ugyanis sikeresen kiszúrom a kezében lévő szenyot is, amit nem vagyok rest meg is szólni, de ahogy picit távolodik tőlem, úgy nézek rá meglepetten.*
- Nyugi, nem foglak lesmárolni. *nevetek fel halkan, el is hajolva onnan, hogy ne legyek akkor a közelébe, hogyha ennyire írritálja, így hallgatom hát a válaszát és derül ki az is a számomra, hogy egy némettel van dolgom.*
- Furcsa a humorérzéked Mathis. *mondok most csak ennyit, majd miután nekiállok enni, már a csuklómra kérdez rá. Kis szünet belefér a kajálásba, így hát meg is mutogatom neki, ha már ennyire érdekli és ahogy hallom, ezt is oly furcsának találja, akár csak a megjelenésemet, melyet még mindig nem tudok negatívan vélni, mert akkor nem maradt volna még mindig az én társaságomban.*
- Steampunk-nak hívják ezt a stílust, ha érdekel, nézz utána. Elég okoskának tűnsz, nem hiszem, hogy nehezedre esne. *döntöm meg picit a fejem is, majd szépen eszek tovább, így nyammogva halkan és szemeimmel a teremben lévőket fürkészem, de mégsem hagyom ám figyelmen kívül a német fiút. *
- Nem, igazából te vagy az első, akivel ezt tettem és azt hittem, hogy esetleg megátkozol érte, de pozitívan ért a dolog, hogy nem tetted. *és ezzel az utolsó falat is lemegy a torkomon, amelyet a tejjel öblítek is le, majd végül a srác felé fordítom fejem, miközben kis kezeim a hasamon pihennek.*
- Elmegyünk valamerre? Tudod, még nem vagyok itt túl régóta, mutathatnál nekem egy jó helyet. Már ha igényt tartasz a továbbiakban is egy furcsa lány társaságára. *most már nem nézek máshová, csakis a fiú arcát fürkészem. Még nincs itt túl sok ismerősöm, ezért is ragadok meg minden alkalmat, hogy újabb kapcsolatokat tudjak kialakítani.*
- Amúgy hányadikos vagy? *ezt azért még jó lenne tudni, érdekel, hogy vajon felettem jár-e, mivel idősebbnek tűnik így ránézésre nálam.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Nagyterem, étkező - Page 20 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-21, 1:57 pm

* Tényleg semmi rossz szándék nincs abban, ahogy megnézem, de mégis kapok egy gyors leckét, amit vélhetően nem úgy reagálok le, ahogy várta, hiszen mosolya és csöppet meglepett arckifejezése elég árulkodó. *
- Én viszont ritkán találkozom nem átlagos emberekkel.. vagyis, az iskola falain belül ez így nem teljesen igaz, de hagyjuk is. * nem kezdem most magyarázni, hogy otthon a kinézetéért rövid úton meglincselnék, és ezért tartok különösnek minden olyan embert, aki felvállalja saját magát. Én ezt eddig nem tehettem, de már büszkén mondhatom, alakulok, viszont nem állom, hogy ennyire a közelemben legyen, nem akarok még egy tockost, hiába nem fájt, de na. Ki tudja, lehet nem árt vele vigyázni, bár így első felmérés alapján pillanatok kérdése és én nyomom le őt. Ám most már megint egy olyan szót használ, amire összehúzott szemöldökkel reagálok csak. *
- Lesmárolni. Aha, erre pont nem gondoltam, de kössz, hogy megnyugtatsz, máris jobban vagyok. * burokban nőttem fel, de tudom ám, hogy miről beszél, sanda mosolyom el is árulja mindezt, ahogyan további szavaim hovatartozásomat is, már a szendviccsel kapcsolatban ugyebár. *
- Csak fáradt vagyok, és nem is volt vicces. * pillantok oldalra egy aprócska szusszanással, nem is túl halkan beszélve, mint inkább aranyosan orrom alá dörmögve ezen szavakat. Fel sem tűnik, de máris beindult kettőnk között a társalgás, melybe, most, hogy már tudom a nevét, az is belefér, hogy továbbra is értetlenkedjek kicsit, már ami az ékszerét illeti. Egész egyszerűen leokoskáz, de hiába bólintok, hiszen igen, az vagyok én, egy nagyokos könyvmoly, mégsem most semmit ez a stílus, amit képvisel. *
- Steampunk? Életemben nem hallottam még. De így első saccra, drótokból hordasz cuccokat magadon, mert az trendi? * próbálok olyan szavakat használni, amiktől kevésbé tűnhetek kifinomult úriembernek, vagy okoskának, ahogy ő fogalmazott. Közben a szendvicsem sikeresen eltűnik a tányéromról, és bár hever előttem még két szelet kenyér, mégis a tea mellett döntök, miközben felhozom neki az első benyomást is. *
- Miért tenném? Nem vagyok túl hirtelen, azt hiszem. És amúgy sem tűnsz egy gyilkos típusnak. * vonom meg vállam, poharam kiürítése közben pedig már hallom is, további programra invitál. * - Lehet róla szó, bár attól függ, milyen jellegű jó helyre gondolsz, mert nem biztos, hogy egyre gondolunk ilyen téren. * reagálom le anélkül, hogy a társaságában maradás is téma lenne, szóval fel is állok, leveleimet kezembe véve az asztaltól, s széke támlájára téve kezem fogom illendően felsegíteni onnan. Igen, a nemesi vér megmutatkozik olykor. *
- Elsős, és feltételezem te is, sőt, frissebb hús lehetsz, mint én. Na de merre is gondoltad a menetelt? * nyújtom felé kezem illedelmesen most, a kezdeti benézés után, csupán csak felsegíteném a székről, aztán már üres kezem a zsebemben is landol, nem kell aggódni. *

//szal mégis fagyás Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Alice Sinclair
Diák Exortus
Diák Exortus
Alice Sinclair


Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás : 2012. Mar. 22.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-21, 8:31 pm

//olvadunk//


*Nem tudom, hogy minek kell így elhúzódni a közelemből, de mivel ilyen kis félősnek és visszahúzódónak tűnik a számomra, ezért nem is vagyok rest tenni felé egy kis megjegyzést, méghozzá egy csókról, de mint hallom, nem igazán vágyna rá alapba se, de most még csak meg se fordult ilyesmi a buksijában.*
- Örülök neki. *bólintok is rá, nincs ehhez most mit hozzáfűznöm, inkább tovább haladunk a témákban, így tudom meg, hogy ő Németországból származik, ő pedig azt, hogy mégis miért tűnök olyan furcsának a szemében, tehát elárulom neki a stílust, melyet képviselek.*
- Nem, nem igazán ez a lényege, de mint mondtam, majd utána nézel, ha érdekel. Ha pedig nem, akkor nem. *vonok vállat, engem aztán nem érdekel, de ha egy picit is kíváncsi természetű ez a fiú, akkor bíz meg fogja nézni ezt. Viszont most, így visszagondolva, pozitívként ér a felismerés, hogy normálisan reagálta le a tockosomat, nem akadt ki és meg se próbált elátkozni.*
- Az meglehet, de ez egy Feketemágus Képző, itt az ember nem számít semmi jóra. Mondjuk, akiket én ismerek, mind normálisak, nem is értem, hogy miért olyan a híre ennek a helynek, mint amilyen. *vágok egy furcsa, elgondolkodó képet, szépen ajkamba is harapok picit, majd aztán rá is térek arra, hogy elmászkálhatnánk valamerre, már ha ő is benne van és ahogy hallom a pozitív választ, még szélesebbé válik szép mosolyom. Nem akartam ma egész nap egyedül lenni, természetes, hogy örülök annak, hogy ez a fiú még egy ideig velem fog maradni.*
- Én most teljességgel rád bízom, döntsél te! *és ahogy felkel, majd kezét felém nyújtja, picit meglepődöm, úgy pislogok le a kezére, majd vissza a szemére és aztán végül újból a kezére és mancsom máris az övébe kerül, így kelek hát fel.*
- Pukedlizni azért nem fogok, de ahogy nézem, nemes lehetsz. *és már el is eresztem, mivel nem óhajtom ám megzavarni testi közelségemmel úgy, mint az előbb, mert mint érzékeltem, az ilyesmit nem igazán értékeli.*
- Frissebb hús? Mégis honnan veszed ezt? Mióta is vagy te itt? *lépek is szépen a kijárat felé, ha minden igaz, akkor ezzel a délceg fiatalemberrel együtt, de ahogy ismét rákérdez arra, hogy merre szeretnék menni, úgy állok meg, most már talán az aulában.*
- Van esetleg kedvenc helyed? Vagy egy olyan, ahova kellemes emlék köt? Mert akkor azt megnézném... így talán picit megismerhetlek majd. *igen, szándékomban áll, hogy nem csak magamról dumálok egész végig, tehát szőke tincseimbe még egyet beletúrok, így kócolva cseppet össze és már jókedvűen várakozok is, hogy akkor merre is induljunk el.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Nagyterem, étkező - Page 20 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-21, 8:52 pm

* Akkor azt hiszem, tisztáztuk, amiről beszélnünk sem kellett volna, és ha örül, hát remek, én is, roppant mód, de inkább nem is firtatom tovább a témát, hagy folyjon a beszélgetés, amerre szeretne. És hát én teljességgel fennakadok kinézetén, amit próbálok is összegezni a saját elképzelésem szerint, már ezt a stílust, ahogyan ő hívja, de újból nemleges válasz érkezik, tehát nem jó felé kapizsgálok. *
- És miért néznék utána, ha itt vagy te, akit esetleg meg is kérdezhetnék? Mert igen, érdekel. * vonom meg vállam, most komolyan azt gondolja, hogy beülök a könyvtárba és fellapozok ezer könyvet? Kétség sem fér ahhoz, hogy esélyem sem lenne holmi fekete mágiáról szóló olvasmányokban ilyesmit találni, a haladó világ eszközei közül pedig egy sincs nálam jelen pillanatban, értve itt a számítógépeket és hasonlókat. Meg amúgy is, efféle mugli dolgoktól a szüleim szinte tiltanak. Ahogyan a rendes, normális viselkedést is belém nevelték, éppen ezért sem vagyok hajlandó negatív reakciót nyújtani neki az egyébként szerinte jogos ütésére. Magyarázata logikusan hangzik, így persze biccentek is ez aprót, de befejezve az evést cáfolom meg kijelentését. *
- Vannak itt kevésbé normális emberek is, hidd csak el. És némi veszély is akad, ha rosszkor vagy rossz helyen. * emlékszem vissza egy pillanatra a szép vámpírlánnyal való találkozásomra, ami cseppet különös volt, de valamiért mégsem tudok negatív érzéseket társítani a történésekhez így nagyobb távlatból. Ám de mivel előre bocsátja, hogy velem töltené a délutánt, ami talán nekem is jól fog jönni, szocializálódás szempontjából, egyértelműen igent mondok felkérésére, én döntök, hová megyünk, és még úri módon nyújtom is felé kezem, hogy felsegítsem a székről. Láthatóan furcsállja a dolgot, ami engem egy laza mosolyra fakaszt, de kicsi keze csak kezembe kerül, helyes megállapítással fűszerezve. *
- Nem is várom el, és igen, valami olyasmi. Legalábbis papíron, de ez nekem nem mérvadó. * húzom párszor fel és le vállaimat, és azt hiszem, már tudom is, hová viszem ebben a kellemes időben, de közben a beszélgetés sem marad abba. *
- Újévkor jöttem, azt hiszem. * ráncolom össze szemöldököm, nem is volt az olyan régen, ám ez most annyira nem is fontos, mint inkább az, amerre menni fogunk. Csacsogós egy lány, nem mondom, de legalább nincs kínos csend, ez már alapjáraton pozitív. *
- Seolra megyünk szerintem, voltál már odaát? A vízesésnél? Szerintem gyönyörű. * biccentek is neki, hogy ne álljon meg az aulában, mert én nem is teszem, s ha benne van, akkor meg is indulhatunk kifelé, a révészhez, ki ha helyben van, készséggel fog átfurikázni minket a túlpartra. *
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-28, 10:25 pm

*A kérdés hallatán elgondolkozik, nem csak úgy csinál, hanem tényleg elmereng a dolgokon, majd a fiúra néz, utána végigméri a lépcsőt, aztán ismét a srácra, végül horkant egyet és megcsóválja a fejét.*
- Akár még ez is megtörténhet.*feleli végül, vigyorogva. Tulajdonképpen majdnem bármiben benne van, amiben érzékel némi veszélyt vagy hasonlókat, így ezt se hagyná ki. Meg hát tulajdonképpen az ő fantáziája is beindult, hiszen egy 17 éves srácról van szó, nem pedig egy zsémbes öregemberről.*
- Lehet.*bólint egyet. Azért jó érzés, hogy inkább őt szeretné és nem a csokit. Végül pedig indulnak is felfelé, s ugyan jóval lassabban, mint az előző körben, de csak sikerül felérniük, ahol a szavak után magához húzza a srácot, hogy megadja neki a csókot, amit ígért. Nem húzódik el, addig húzza az érintést, ameddig Eiden akarja. A tortaevésre sóhajt és fintorog, bár csak azért, mert neki már a gondolatától is felfordul a gyomra.*
- Az alakodnak jót tesz, ha eszel, szóval igen.*na nem mintha az ő engedélye annyira szükségeltetne a dologhoz, de ha már kérdezik, akkor válaszol is természetesen. Majd indulnak is lefelé, ami már kevésbé megy zökkenőmentesen, hiszen oda a srác bokája. Bár szerencséje van és a sérülése nem olyan súlyos, így Brian képes egyetlen apró, de annál fájdalmasabb mozdulattal helyrerakni, amit az inge odaadása után sikeresen meg is csinál.*
- Bocs, ennél kevésbé fájdalmasan nem ment.*pillant a másikra és felsőjét segítségül hívva letörli arcáról a könnyeket, majd fel is veszi a ruhadarabot, hogy azért ne mászkáljon félmeztelenül végig a kastélyon.*
- Annyit eszel, amennyit akarsz. Na gyere.*indul meg, s segít neki menni, ha éppen arra van szükség. Közben pedig a bolondos kölyökkutyát is szemmel tartja, hogy biztosan ne maradjon ott a lépcsőknél, s mikor látja, hogy jön velük, akkor elégedetten bólint, s megy is tovább, felvéve Eiden tempóját, ami minden bizonnyal nem túl gyors. Így nem túl tempósan ugyan, de végül csak megérkeznek a nagyterembe, ahol a legközelebbi asztalhoz lépked, nem törődve azzal, hogy melyik házhoz tartozik, a lényeg, hogy ne kelljen túl messzire menniük.*
- Hogy van a lábad?*ül le az egyik székre, miután a fiú is elhelyezkedett, majd még megkeresi a kölyköt, s csak utána néz szét az asztalon. Tulajdonképpen egyáltalán nem éhes, így csak valami italt önt a poharába és azt kortyolgatva figyeli a másikat, aki valószínűleg nem is teketóriázik sokat és maga elé pakol egy nagy adag ételt.*
- Mondtam, hogy megéhezel, mire ideérünk.*vigyorodik el. Na nem mintha zavarná a másik által betermelt mennyiség, pláne azért, mert szándékában áll felhizlalni, na nem annyira, hogy guruljon, csupán oly mértékben, hogy ne nézzen ki ilyen egészségtelenül soványan.*
- Remélem az uszodába már nem akarsz elmenni.*kortyol egyet az italból, majd megemelkedve kicsit, kiveszi a cigisdobozát a hátsó zsebéből, fogaival kihúz belőle egy szálat, amit meg is gyújt, s a füstöt pöfékelve könyököl az asztalra és néz maga elé.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-28, 10:43 pm

-Jó ezt hallani.*Vigyorodik el ő maga is. Még fiatalok ilyenkor kell esztelennek lenni, és mindent kipróbálni, legalábbis Eiden szerint ennek most van itt az ideje. Mármint nem konkrétan most,hanem most amíg fiatal. Fenn a csókba felejtkezik, így nem siet túlzottan azon munkálkodni, hogy le kellene menni. Pláne, hogy fárad! De lassan elindulnak lefelé. Arra hogy annyit esz amennyit akar egy nagy mosoly. Bélpoklos, folyton elfelejt enni, de ha kaja van a közelben! Akkor rettegjen minden, ami ehető.*
-Tudom, ettől még elég szar volt.*Mivel letörölték a könnyeit így próbál nem új könnyeket termelni, majd elindulás. Nem mer rálépni a lábára, legalábbis teljes súllyal nem, ami miatt a járása amit eleve nem tud még rendesen koordinálni, kicsit még lassul. Amint beérnek a nagyterembe le is ül a legközelebbi helyre és onnan méri fel a kajakészletet.*
-Jól, nem állnák még rá teljes súllyal, de már nem lüktet annyira.*Egy mosoly majd feláll, és Briant is rángatja, mert a kajacipelés egyedül nem megy, úgyhogy mutogat mit szeretne. És amikor minden az asztalra kerül leül. Ha nem segít a fiú akkor megoldja maga, csak akkor lassabban. Minden esetre egy nagy tányér rizs kerül elé, rajta kagyló, és rákocska. Egy nagy pohár gyümölcslé, egy tányér ananászleves, egy nagyobbacska tányér mediterrán saláta, egy csoki torta szelet, egy gyümölcstorta szelet és két szem bonbon!*
-Neked is enned kéne, nem ér egyedül enni…*Ennek ellenére, ha eszik a másik, ha nem ő elkezd enni, a levessel amiben nagy ananászdarabok vannak, imádja! Majd a fiúra néz, elgondolkodik majd egy sóhaj.*
-Esélytelen az uszoda ma…kivéve ha a karjaidba akarnál felvinni a szobába. Fáradt vagyok, feltehetően ennyi kaja után meg gurulni fogok csak, és azt hiszem mára elég volt csupán a lépcsőzés. Majd holnap úszunk.*Igen még bólint is, hogy megerősítse szépen magában ezt. Ma már csak enni meg fürödni és aludni, meg ölelgetni a másikat. Ezt akarja. Már a másodiknál tart a tengeri herkentyűevésnél.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-28, 11:08 pm

- El tudom képzelni.*vigyorog vissza. Semmi gondja a kéréssel vagy ötlettel, véleménye szerint addig kell ilyesmiket csinálni, amíg megteheti, s erre pont a tinédzserkorszak a legjobb. Majd mennek fel, ott egy csók és pihenés, aztán le, majd a bokahelyrerakás, ami nem túl kellemes dolog.*
- Tudom.*tisztában van vele, hogy milyen rossz érzés volt, de így még mindig jobb, mintha továbbra is a sérült lábbal flangálna, s ha szerencséje van, akkor a bokája is hamar rendbe jön, legkésőbb reggelre már biztosan nem lesz túl sok baja, maximum belilul majd egy kicsit.*
- Ha jobban kezdene fájni szólj, bár szerintem nem fog, tökéletesen vissza tudtam rakni.*egy sóhaj, majd a rángatásra feláll és nyúzott, szenvedő arckifejezéssel cipeli oda a kért dolgokat a másiknak, miután csinál egy kis helyet előtte, a töménytelen mennyiségű ételnek. Ezután visszaereszkedik a helyére, s az italát kortyolgatva mered egyenesen előre.*
- Nem vagyok éhes.*rántja meg a vállát, de néhány perc múlva mégis szed a tányérjára egy adag sültkrumplit, ketchupot nyom mellé és jó amerikaihoz méltóan azt kezdi rágcsálni, miközben a választ várja a kérdésére, ami szerencsére hasonlít az elképzeléseihez.*
- Csábító gondolat, de inkább kihagynám, az uszoda megvár, majd megyünk holnap.*egyezik bele azonnal, amúgy is ezt szerette volna elérni, szóval mért is tiltakozna ellene. Ezután viszont egy jó ideig csendben van, eszegeti a krumpliját, iszogatja az italát és érdeklődve figyeli a másik előtt lévő ételt.*
- Mi eszel?*szólal meg végül, mivel az elfogyasztott ételek nagy részét nem tudja hova tenni, persze a többségéről hallott már, de fogalma sincs róla, hogy milyen lehet, s őszintén szólva nem is túl szimpatikus neki a sok tengeri állat.*
- Már nem azért, de elég rossz ízléssel rendelkezel.*csóválja meg a fejét egy kicsit. Példának okáért ott van az édesség, most meg ezek a furcsaságok és hát Brian se egy főnyeremény, legalábbis általában nem az, ezt be kell látni.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-28, 11:21 pm

-Remélem, hogy nem fog jobban fájni, még kicsit lüktet, és szerintem reggelre színes egyéniség leszek.*De reméli fájni nem fog már. Amúgy is könnyen színesedik, ha megverődik-ütődik valamije, úgyhogy már felkészült a borzalmas látványra ami reggel fogadni fogja amikor a bokáját stiröli majd.*
-Az nem jó, te is lépcsőztél, meg kellett volna éhezned.*Csak azt felejti el, hogy Brian hipp-hopp megtette volna a távot vagy ötvenszer mire Eiden kétszer felért!*
-Meg, a víz nem szokott elmenni. Mit eszek? Van benne kagyló, rák, polip, ez nem tudom mi.*Vonja meg a vállát miközben bekapja amit mutatott, az arcáról az olvasható le, hogy túl sok íze nem lehetett annak az egésznek. Az ízlését ért kritikánál felvonja a szemöldökét.*
-Bajod van az ízlésemmel? Amúgy nem szeretem a tengeri herkentyűket, csupán a legtöbb vitamin ezekben van, és ízük nem sok. Jelenleg az immunrendszerem a nulla közelében mozog, így sok fehérje és vitamin kell, ezért eszem…meg mert azt mondtad egyek rendesen. Én a tortáimmal is vígan elélnék. Ízlésem tágabb értelemben meg kifejezetten jó!*Jól tud választani ruhát(vennie kell, mert az a röpke 10 centi amivel magasabb, és amii miatt a válla is kicsit szélesebb, pont elég, hogy hülyén nézzen ki a ruháiban), társat is remekül választott, erre már rájött. Összeakadhatott volna egy Alexander kaliberű állattal is, míg Brian elég morgós de kezelhető. Lenéz a kutyára majd keres valami kutyának illőt és azt odaadja, had rágcsálja. És már a tortáknál tart!*
-Mellékesen a te ízlésed is fura. Eltűrsz engem…sőt szeretsz is, lehet beverted a fejedet amikor találkoztunk, és károsan hatott az agyadra.*Mosolyodik el, majd kicsit előre dől, hogy puszit nyomhasson a fiú arcára.*
-Menjünk fel! *Megette az egyik torta szeletet meg a másik háromnegyedét, és lassan feláll. Őrült lassú tempóba sétálnak fel, utána fürdés és Eiden azt se tudta megvárni, hogy Brian is végezzen a fürdéssel, az ágyon eldőlve bekómált, a lába meg szép színes lett!*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-28, 11:43 pm

- Belilulni biztos be fog, de fájni nem fog jobban. Majd kapsz rá borogatást.*valószínűleg szép foltos lesz a másik lába, de ez ellen nem tud tenni semmit, a lényeg, hogy már használható és, hogy ennél jobban nem fog se lüktetni, se sajogni.*
- Kétszer mentem fel rajta, az nem túl nagy mozgás.*emeli meg a szemöldökét egy kicsit. Nem mondhatni, hogy elfáradt, így kénytelen lesz még valami mozgásfélét kitalálni a mai napra, máskülönben elmarad az edzése, ami nem lenne túl jó. A szavakra figyelget és megnézi a mutogatott dolgokat, amik továbbra se nyerik el a tetszését, így csak fintorog és a fejét ingatja, még a másik ízlésébe is beleköt.*
- Most soroljam? Másban is van elég vitamin és egyebek, nem kötelező ilyeneket enni.*csóválja a fejét, de neki tulajdonképpen mindegy, hogy mit eszik a másik, egészen addig, míg a napi étkezése nem csak édességből és egyéb cukros borzalmakból áll. Bár ha már itt tartanak, akkor rengeteg egyéb furcsaságot is fel tudna sorolni, ami a rossz ízlést mutatja, de végül mégse teszi.*
- Lehetséges. Talán akkor, amikor egyesek letepertek.*dünnyögi az állát vakargatva és úgy tesz, mint aki nagyon gondolkozik valamin. Végül csak elvigyorodik és megcsóválja a fejét, véleménye szerint egyáltalán nem választott rosszul. Persze az igaz, hogy Eiden elég problémás, nagyszájú, egoista és önző tud lenni, de jó pillanataiban legalább ennyire aranyos és szeretnivaló. A puszinál meg ő is hajol, hogy a fiú könnyebben elérhesse, majd a kérésnél bólint, még betermeli a maradék krumpliját, aztán áll is fel, s lassan sétafikálva megy a fiú után, rendkívüli türelemről téve tanúbizonyságot. A szobába érve még pakolászik kicsit, majd el is megy fürdeni, s átöltözve, kezében egy nedves ronggyal lép ki. Sóhajt egyet a már alvó srác láttán, de azért odalép hozzá és óvatosan, vigyázva, hogy ne ébredjen fel, körbetekeri a sérült bokát az anyaggal, majd egy homlokpuszi és már el is hagyja a szobát, mert aludni jelenleg még nincs túl sok kedve.*
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Nagyterem, étkező - Page 20 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-30, 12:58 pm

*Nem tudok mindig, mindennel számolni és valahogy nem is akarok, egyszerűen csak hagyom, hogy Castor oda menjen, ahova csak akar, de amikor egy kis viccelődésre szánja el magát, mégis csak odamegyek ám a sráchoz, miközben egy szúrós tekintetet kap a holló, ki jobbnak látja inkább az egyik nyitva lévő ablakon át távozni. Hogy hová megy? Fogalmam sincs, nem is érdekel, majd úgyis megkerül, én viszont inkább már a bemutatkozásnál tartok, így rázom meg kissé a kezét a másiknak, majd eleresztve teszem fel az egyszerű kérdést, hogy vajon elsős lehet-e. Nem feltétlen ismerem a másodikosokat sem, de mégis, azért valamennyire tisztában vagyok az ide járókkal és ennyire pont elegendő nekem. *
- Reggelizni? Ilyenkor? *teszem fel a számomra egyértelmű kérdést, ugyanis legjobb elgondolásom szerint is dél felé járhatunk. Fejet csóválok kissé, furcsa, szinte kiismerhetetlen mosollyal az ajkamon és már nyitnám is a szám a további szavakra, amikor hallom, hogy Castorról beszél, így nevetek most már fel jóízűen.*
- Dehogy. Nem sűrűn van velem, de ahogy nézem, nehezen bírta elviselni, hogy te itt olvasol. Ne tőlem kérdezd, hogy miért. *lehet, hogy semmi köze se volt a könyvnek a támadáshoz, de ez szerintem semmit se számít. Viszont amikor le leszek öregezve, csak picit nekidöntöm vállam a hűs folyosónak, kezeim összefűzöm magam előtt, úgy vizslatom a másikat.*
- Hát igen, nálad öregebbnek, de azért olyan nagyon vén se vagyok. A harmadik évfolyamot taposom, ha érdekel. *nem titkolom el, hogy melyik évfolyamra is járok, örülök neki, hogy felsőbb éves vagyok, bár nem volt egyszerű az út idáig, mégis csak sikerült... A rákérdezésére, hogy megyünk-e reggelizni, csak elrugaszkodom a faltól, majd végül vállat vonok.*
- Miért ne? Bár még mindig el vagy kissé maradva vele, de én akkor már ebédelek. *indulok is meg Eiden-el együtt a folyosón, így térünk le a lépcsőkről az aulába, majd a nagyteremhez érve be is nyitok rajta. Besétálok, körbenézek, majd fejemmel intek az Inflasok asztala felé.*
- Gyere, üljünk oda. *nem zavar, ha másik ház asztalához kell ülnöm, de most mégis jobbnak látom a sajátomhoz menni, így hát felkapok menet közben egy tányért és a sok finomság végignézése után már fel is kapok pár sült oldalast, majd hozzá rizst és némi savanyút is és ezek után csüccsenek csak le, úgy várva meg a másikat is, hogy szedjen magának, amit csak akar.*
- Jó étvágyat! *tekintek felé és ha ő is készen áll, már neki is látok az evésnek.*
- Amúgy miért nem mászkálsz? Az elsősök általában folyamatosan mennek a kastélyban, mindenhol őket látni. *pillantok is oldalra, így próbálva meg kideríteni, hogy ez a srác vajon miért is választja inkább a négy falat és miért nem él úgy, mint mindenki mást. Én legalábbis egyelőre úgy hiszem, hogy csak olvas egész nap és nem csinál mást, de hát meglehet, hogy tévedek.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-30, 1:14 pm

-Öhm…igen.*Lenéz a nyakában lévő aranyórára, felemeli megnézi hány óra majd egy fintor. Már megint nem sikerül időben ennie. No de akkor ebéd, és nem reggeli, elhanyagolható tény, hogy megint átugrott egy étkezést.*
-Tehát nem szereti az olvasó embereket…*Egy sóhaj, már félt, hogy valami sokkal rosszabb, érzi a hülye kisugárzást, vagy kiszúrja a melegeket, vagy ki tudja! Vagy csak fekete hajú fiúkat tép meg! De elkönyvelte magában, hogy ha valaha lesz famulusa, az nem madár lesz, ezekkel csak a gond van!*
-Már harmadikos, akkor te már végezni fogsz…az jó! Mármint, oké ez most rosszul jött ki.*Motyogja a végét. Kb. úgy hangzott mintha a fiú végzésének örülne mert így megszabadul tőle, de ez még a le vénezésnél is gázabb volt.*
-Khmm….tehát neked jó, mert végzel..jó, ebből sehogy sem fogok jól kijönni.*Egy grimasz miközben halad a másik mellett, egyelőre jobbnak tartja, ha kussol, akkor kevésbé tud sértegetni. Általában akkor beszél félre amikor zavarban van, de hát miért lenne zavarba?
Megy ahhoz az asztalhoz ahova mutatja a másik, egy tányérba rizst és valami kínai húsos-gyömölcsös akármit pakol rá, meg szerez magának egy szelet tortát. Édesség az sosem maradhat ki!*
-Jó étvágyat!*A kérdésen elgondolkozik, közben eszi a rizses trutyiját, majd pár falat után megszólal.*
-Hát, nem a legjobb az egészségem, így még ahhoz hogy mászkáljak gyenge vagyok. Így általában ha megyek is valahova megvárom, hogy Brian ráérjen, tudod, hogy ha kiájulnák akkor legyen valaki aki elkap. Amíg nem erősödöm meg addig a szobában tanulás a legmegfelelőbb nekem. Meg…nem tudom általában az emberek nem kedvelnek engem, bár még nem jöttem rá miért.*Bár lehet a másik már rájött, hála annak, hogy folyamatosan érdekes dolgokat mond a másik.*
-Ezek szerint te mindig mászkálni szoktál, meg ilyesmi…én még a szigetet sem ismerem túlzottan. Két hónapja vagyok itt de talán ha háromszor voltam kastélyon kívül akkor sokat mondok.*Na jó, lehet volt mondjuk ötször…*
-Így végzés előtt már tudod mi lesz belőled? Én egyelőre elég…határozatlan vagyok, bár az hiszem erre már rájöttél.*Újabb fintor. Túlzottan is határozatlan, kéri vissza a határozott énjét!*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Nagyterem, étkező - Page 20 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-30, 1:30 pm

*Jobbnak látom felvilágosítani a srácot arról, hogy bizony már dél felé járunk, tehát ha kajálni szeretne, szerintem nem ártana valami táplálóbb, ebédre jellemzőbb ételt ennie és ezt most vagy megfogadja vagy nem, nem tudom, nem is érdekel, hiszen semmit se tudok róla és az is lehet, hogy jó ideig megint nem látom majd. Megvagyok én azokkal az ismerősökkel, akik vannak nekem, bár Jasminet már nagyon szívesen látnám ismét viszont, akad bőven mit mesélnem annak a lánynak, sok minden történt velem azóta, amióta nem találkoztunk.*
- Fogalmazzunk úgy, hogy a folyosón olvasó embereket. *nevetek fel ismét, hát ez most csak valamiféle válasz volt tőlem, de mivel egyáltalán nem tudom tényekre alapozni szavaimat, így én nem tulajdonítok ennek különösebb jelentőséget, hogyha Eiden igen, akkor az már az ő sara. A koromra is rájöhet azok után, hogy elárulom neki, hogy mégis hányadikos vagyok, de amikor hallom a furcsa szavakat, melyek oly össze-visszásak és még kimagyarázni is próbálja magát, picit elvonom a szemöldököm, így időzik el tekintetem a fiatal arcon.*
- Sejtettem, hogy így érted és igen, jó, én is örülök neki. De mondd csak, miért érzem azt, hogy ideges vagy vagy esetleg zavarban vagy? Fura, hogy idegennel beszélgetsz vagy mi? *igen, rám aztán jellemző a kőkemény őszinteség, tehát amit gondolok, azt nem vagyok rest el is mondani a másiknak és ahogy érzékelem, ezt Eiden is hasonlóan teszi, mivel eddig is rögtön kibökte, hogyha volt valami. Megindulunk azért, így érkezünk is meg a nagyterembe.*
- Egyébként meg, még simán megbukhatok... de azért remélem, hogy erre nem kerül sor. *pillantok rá féloldalasan, majd szedünk mindketten a tányérunkba és ahogy látom, nem zavarja, hogy nem a saját háza asztalához csüccsen le, hanem az inflásokat bővíti most szerény személye. A kölcsönös jó étvágy kívánása után viszont már tovább érdeklődöm, így eszegetek jóízűen és mint hallom, lehet egy jóbarátja is.*
- Ő a rokonod vagy amolyan legjobb barát? *kérdezek is rá Brian-re, mivel nem, nem hinném, hogy van itt még valaki, aki a másik nemet szereti. Bár én mindkét nemet ugyanúgy kedvelem, de a meleg énem szépen rejtegetem, mert tudom, többen kinéznének miatta és Zoárddal amíg még nem teljesen okés minden, ez jól is van így. Ha esetleg ismét megkerül, akkor majd elgondolkodok a dolgokon.*
- Szerintem akkor neked nem ártana edzened valamit és immunerősítőket szedni. Én is elég vézna voltam, amikor ide kerültem, de azóta azért tettem róla, hogy változzak. *bele se merek gondolni, hogy mennyire másabb voltam, mind külsőleg, mind pedig belsőleg, de a lényeg, hogy most, amilyen vagyok, azzal én tökéletesen meg vagyok elégedve. Tudom, Zoárd annyira nincs, de hát ő neki sok mindenről más a véleménye, mint én nekem. *
- Elég sűrűn, szeretek kimozdulni és élni. Nem élet az, ha egy kastélyba van bezárva az ember. *nézek is körül, mert hát akármennyire is csodálatos ez a hely, mégis jól esik kimenni néha egy picit a szabadba és társalogni az emberekkel. Még egy falat hús és rizs, majd már el is gondolkodom Eiden következő kérdésén.*
- Igen, sikerült rájönnöm... és hogy mi lesz belőlem? Még nem igazán tudom, szerintem maradok itt még pár évet, mert lesz valami a végzősöknek, amolyan szakosodás... De hogy mire, azt még ne kérdezd, majd megnézem a választékot és döntök úgy. *pillantok ismét oldalra, majd ez után fel is kelek, elnézek jobbra, majd balra az asztalon és végül a bal oldalról egy kancsó limonádét kezdek el magamhoz lebegtetni. Jó messze van, tehát a pszichokinézisre most szükség van, így amikor a kancsó a kezembe kerül, a srácra nézek.*
- Tölthetek neked is vagy inkább nem kérsz? *ha kér, akkor töltök az előtte lévő üres pohárba, ha nem, akkor csak a magaméba, majd iszom is jó pár nagy kortyot és ez után folytatom az evést.*
- És te mit gondolsz? Mi lesz belőled, ha itt végzel? Tudom, hogy még messze van, de szoktak az elsősöknek is terveik lenni, okod lehetett, hogy ide jöttél tanulni. *az enyémet örülök, hogy elkerültük, tehát szépen most rá is irányítom a beszélgetést, én nem akarok most magamról beszélni.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-30, 1:48 pm

-Abból is van elég.*Mármint a folyosón olvasókból, Eiden látott már párat, úgyhogy úgy dönt, hogy nem veszi magára a madár unszimpátiáját. A fiú kérdésére, még jobban zavarba jön, majd egy nagy sóhaj után a másik szemébe néz.*
-Nem tudom, ez csak úgy jön…nem vagyok zavarba…csak összekuszálódott a fejem egy kicsit, és ilyenkor kimondom az első dolgot amit gondolok, de az meg általában sértés, és nem úgy gondolom, mint ahogy…és így meg próbálom helyrehozni…na mindegy, úgyse megy.*Egy sóhaj, maga sem tudja miért van zavarba, Briantől nem jön rá ez az idegesség, a gyógyítótól sem kapott frászt, de be kell ismernie Marcus az első ember akit látott a másik kettőn és beszélgetnek is, és most még szokja, hogy amit mond, azt a másik hallja is. Eddig megszokta, hogy azért annyira nagyon nem mondja ki a dolgait.*
-Brian? Ő…khm…a társam. A barátom…, ő…Ő.*A nagy Ő, legalábbis Eiden arcából arra lehet következtetni, hogy mindjárt elolvad, de még idejében rájött, hogy más is látja, így próbál fapofát vágni…nem nagy sikerrel.*
-Tudom, úszni akarok, csak még nem jutottam el addig, de tervben van, a futás kiesett az asztmám miatt…pedig szerettem futni, amíg még nem ment trapára a tüdőm. Ja, felírt egy csomó nyavalyát a doki, mást se fogok enni mint pirulákat, hot ziher, hogy jóllakom velük.*Bár ma még csak két félét kapott, ki tudja milyen bájitalok és egyebek jönnek a teljes vizsgálat után! Lehet ő sem akar róla tudni.*
-Oh köszönöm.*Elfogadja a limonádét, majd a kérdésen elkezd gondolkodni, mi lesz ha nagy lesz, HA nagy lesz.*
-Fogalmam sincs. Azért jöttem ide, mert menekültem, ez egy biztos hely volt, és még tanulhatok is. Tehát még nem tudom a gyógyítás és alkímia területén mozgom tudásilag, de fogalmam sincs…még annyira messze van. És az sem biztos hogy megérem. A tesómmal együtt jöttem, ő…ő már nem él…úgyhogy erősen kérdéses én megérem-e a végzést.*Megéri, mert hisz benne, hogy túléli. Géb meg nem akart élni. Befejezi az ebédet, majd a limonádés pohárral játszik. Láthatóan elgondolkodott, hogy mégis mi lesz vele most, hogy itt van, és senki sem tudja kicsoda!*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Nagyterem, étkező - Page 20 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime2012-04-30, 2:08 pm

*Nekem úgy tűnik, hogy valami nincsen teljesen rendben Eiden-nél, ezért is kérdezek rá most minderre, majd ahogy hallom a szavait, úgy gondolkodom el egyre inkább annak a jelentésén.*
- Hát ha az megnyugtat, én eddig nem fogtam fel sértésnek a szavaid, nálam annál több kell. *egy bátorító mosoly, még mielőtt itt fog elsűllyedni nekem a fiú és végül meg is indulunk lefelé, így érkezünk meg a nagyterembe, hol az étkezés közben azért beszélgetünk is és hát, Brian is szóba jön. Nem gondolnám, hogy ők ketten egy párt alkotnak, így csak kíváncsiskodni kezdek, de amikor hallom, hogy ő bizony a társa Eiden-nek, láthatóan megdöbbenek.*
- Öhm, nem gáz ám, nekem is... barátom van. *igen, Zoárd a barátom, nem más, mert nagyon is fontos nekem, bár tény, hogy mi nem jutottunk még el bizonyos fokig a kapcsolatban, túl sok volt a feszültség, a gondok, de úgy hiszem, hogy mondhatom azt, hogy igenis, nekem is egy másik fiú a társam.*
- Én mindkét nem iránt érdeklődöm, bár... fiúknál csak Zoárd az, aki felkeltette a kíváncsiságomat és akihez közelebb kerültem, tehát nem is tudnám megmondani, de jó ez így. *igen, ő volt az, aki kirángatott abból az életből, amiben voltam, hogy mássá tett, akinek oly sok mindent köszönhetek. És hogy miért mondom el most mindezt Eiden-nek? Mert ő is elmondta nekem, láthatóan nem is szégyelve a dolgot és hát... lehet, hogy nekem sem kellene. Ciki, hogy régen is azt kértem Zozotól, hogy titkoljuk el a dolgot, tehát ha kérdezik se mondhat semmit és ez még talán mindig fennáll... nem tudom, de azt hiszem, hogy nekem illene változnom ezen a téren és talán most kezdtem el, hála egy elsős, szemüveges fiúnak. A szemei csillogása tényleg őszinte érzelmekről tanúskodik, már tudom, hogy mit látok Zozo szemeibe, ő is hasonlóan néz rám, mindig... mindenkor és kitart mellettem, akármennyire is gonosz vagyok vele szemben. *
- Szóval úszni... az úszás jó dolog, én is szeretek. *bólintok is rá, azt hiszem, hogy még mindig egy másik fiún jár az agyam, de próbálok ám visszatérni a jelenbe. Tehát jöhet a limonádé-vadászat, majd töltök is mindkettőnknek inni és amikor ez megvan, már tovább kérdezősködöm.*
- Sajnálom... én is itt voltam, amikor a szüleimet veszítettem el, szóval át tudom érezni. *tekintek rá bíztatóan, majd végül bólintok.* - Ezek szerint a toxicológia érdekel elsősorban... Idővel talán majd rájössz, hogy mihez is kezdj. *bólintok rá, mintha részben magamnak mondanám a szavakat, de aztán én magam is végzek az evéssel, így dőlök hátra egy kis időre. Körbenézek, de nem, egyik sütemény se olyan, amit annyira megkívánnék.*
- Na és most merre? Egy kis időm még van, ha gondolod, de ha dolgod van, azt is megértem. *tekintek is rá, tovább iszogatva az italomat, hogy egy korty se maradjon belőle.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
20 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: