Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Nagyterem, étkező

Go down 
+83
Elton Ricci Dixon
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Rachel Williams
Chloe Walsh
Völgyesi Félix
Aideen Garadex
Lucius Rufinus
Gabriel Teigneux
Ashi Angel
Josephine Moore
Ginger Rosenberg
Athalie Rapace
Conrad Dietrich
Alice Sinclair
Electra Richter
Dareia Yrjanfrost
Mikael Hargreaves
Brian Valentine
Katherine d'Argenta
Bruno Stora
Gabriel Perez
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Aristarkh Y. Zhukov
Héderváry Fruzsina
Patrick Davis
Marcus Mccannt
Abigail Lennox
Cornelia Brown
Thomas Gledhill
Mathis Boll
Octavia Blackwood
Etha Rosso
Larissa Dustwood
Gabriel Farell
Naomi Teigneux
Jessica Turner
Theodora Schmitz
Takoda Turner
Daemon Wexler
Illya Imbecairwen
Sophia Lerenz
Hunyadi Péter
Lucas Doroven
Krishana Quinn
Ruby Rose Re
Fekete Ambrus
Lionel Dustsnow
Mesélő
Sideris Valbraith
Corina Watson
Scott Reid
Vixilien Sandanez
Wera A. Flinders
Serafina Damiana
Alinox Ingren
Brianne Layton
Nathaniel Cornwlade
Havasi Zoárd
Raven Dragonov
Mona Braxton
Michelle Norton
Lilith Corivan
Christiano Lugano
Diana Gray
Nestor Smirnov
Élias Adachi
Nymphadora Giovanni
Elisaveta Varlock
Caleb Valerious
Jasmine Miels
Troy Clayton
Jake F
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Varg Yrjanfrost
Mason Donahue
Catherine Waters
Nil Moriarty
Lucius Benedict Fenris
87 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-04-30, 2:38 pm

-Akkor jó…*Aprócska mosoly, majd egy hümmögés. Tényleg nem igazán akarna megbántani senkit sem, de a kommunikáció mint olyasmi, az manapság nem megy neki valami fényesen. Briannel sem, nem csak mással. Néha ütköznek a dolgok itt-ott és néha elgondolkodik, hogy hallgatnia kellene.*
-Oh.*A megdöbbent arcnál ugyanis rájött, hogy talán nem a legbölcsebb kitárulkozni, de ő sosem titkolta, hogy a fiúk jobban érdeklik, pont ezért a fiúkkal képtelen normálisan kommunikálni, mert a perverz fejében csúnya dolgok szoktak lejátszódni, bár manapság Brian az egyetlen aki ilyesmiket idéz elő benne, ellenben nem vak! És szereti nézni a többi férfiút is!
-Ebben azt hiszem, hasonlítasz Brianhez, ő sem tipikusan meleg.*Tudja, érzi, meg hát a fiú mondta is neki, hogy ő az első srác akit vonzónak talált. Persze lehet a többi nem volt elég rámenős a szőkénél.*
-Jó csak eddig volt egy kis vízgondom. Túlzottan is vonzott a víz, hogy fulladjak bele, úgyhogy elég veszélyes lett volna, most nem tudom változott-e valamit ez vagy sem.*Elképzelése szerint igen, biztosan, elvégre annyi minden történt és változott, hogy igazándiból ez is nyugodtan másként lehet.*
-Hiányzik a bátyám, a szüleim nem annyira, bár ők is most haltak meg.*Most, hogy így belegondol, hirtelen nagyon egyedül maradt. Brian maradt csak neki, meg egy csomó ellenlábas.*
-Felmegyek a toronyba, Brian már biztos felkelt, és biztos aggódik értem. Túl sokszor vagyok rosszul így aggódik amikor nincs mellettem, és nem tud megóvni. Mániája, hogy mindentől meg kell védenie… mondjuk általában ez teljesen jogos.*Vigyorodik el, majd lassan feláll, megint kezébe veszi a könyvét, meg a táska is visszakerül a vállára.*
-Örültem a találkozásnak Marcus. Még biztos összefutunk.*Aranyos már-már cuki mosoly, miközben elköszön majd fordul és szép lassan felsétál a hálójába.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Nagyterem, étkező - Page 21 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-04-30, 2:48 pm

*Meglep azért egy picit, hogy milyen kicsi is a világ, tehát hogy Eiden is éppen olyan srác, aki a fiúkhoz vonzódik. Én magam nem érzem ezt annyira így, csak Zoárd váltott ki eddig bármit is belőlem és szerintem ez örökre így is miatt, de talán ezért is bízhatna meg bennem. Bár a lányok felé érdeklődöm, de tudom, hogy hol is van az a bizonyos határ. Amikor viszont hallom, hogy hasonlítok Brian-re, picit meglepődöm, így aprókat pislogok is a srácra.*
- Ez most meglepett, azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen. *mondom is ki hangosan a gondolataimat, de inkább megcsóválom a fejem, tovább kéne lépni ezen a témán, szóval most már a sport és az úszás jön szóba, így hallgatom kíváncsian, hogy mi is a gondja ezzel a témával is. Hát, elég szerencsétlen egy srác, de talán idővel változik majd.*
- Szerintem ne add fel és menni fog! Soha, semmit se szabad feladni. *szorítom is meg egy rövid időre a vállát, majd eleresztem és végül szóba hozom a szüleimet is. Mint hallom, neki is halott az egész családja és ezek szerint hasonlíthatunk egymásra, ugyanis nekem is csak Zoárd maradt. Ígérte, hogy eljön velem Angliába, de hát... azóta se került még erre sor, se arra, hogy én eljussak vele Magyarországra. Nem is tudom, hogy lesz-e még erre remény, de belül nagyon is reménykedem.*
- Rendben, menj csak nyugodtan és hát, akkor további szép napot! És igen, biztosan összefutunk. *biccentek is neki, majd szépen én magam is felkelek, hogy akkor már egy ideig együtt haladhassunk, de én személy szerint nyugat felé fogok indulni az aulából, hogy az Inflatus ház klubhelyiségébe menjek, mivel most már egyedül nincs is igazán kedvem mászkálni, talán nem ártana a tanulást is előtérbe helyeznem.*
Vissza az elejére Go down
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-01, 1:16 pm

- Sajnálom, a szigeten voltam, gondolkoznom kellett. Karakot meg direkt hagytam nálad, nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy valaki vigyáz rád.*a kutya elég nagy és erős ahhoz, hogy megtartsa a srácot, ha össze akarna esni, ahogy ahhoz, is, hogy megvédje, ha esetleg rátámadna valaki, valamint, ha nincs más lehetőség, akkor segítséget is könnyedén talál. S ugyan így is aggódott valamennyire, de sokkal kevésbé, annál, mintha Eiden egyedül lett volna.*
- Nem vagy vicces, ha nem eszel rendesen, megtömlek.*ingatja fejét, s a fiú tudhatja is, hogy amilyen mániája ez az evéses mizéria, meg is tenné, ha arról van szó. A szavakra egy apró mosoly, majd a tiltakozásra egy apró bólintás. Hazudna, ha azt mondaná nem érti meg az ellenérzéseket, nyilvánvalóan ő se ülne bele egy ilyen szerkezetbe, így csak megrántja a vállát és nem is akaratoskodik tovább.*
- Akkor ejtsük útba a nagytermet, utána pedig kimehetnénk a vízeséshez, vagy a tóhoz akár.*ő a vízesésre szavaz, az jobban néz ki és a zubogó víz hangjától kellemesebb is, mint a másik, de neki tulajdonképpen mindegy, oda mennek, ahova Eiden akar, amennyiben az a hely valahol a szabad levegőn található.*
- Nos sikerült egy termetes kutyát választanod, nagyra fog nőni, remélem sejted.*megszemléli a kölyköt és bólint. A kutyafajtákban eléggé otthon van, így nagyjából meg tudja állapítani, hogy Géb méretes lesz, sose lesz akkora, mint Karak, de azért kicsi se marad.* - Szóval egy pillanatra se hagyott egyedül, nagyon helyes. Szép munka.*leguggol a kutyához, alaposan megdögönyözi, majd egy hálás és büszke mosolyt küld felé, s csak ezután áll fel, hogy elinduljanak a nagyterem felé. Útközben famulusára néz, s mikor meglátja annak kérdő pillantását biccent, mire a kutya egy ugatás kíséretében elszelel, valószínűleg most fogja bepótolni a tegnap elmaradt vadászatot és futkározást. A nagyterembe érve aztán a háza asztalához lépked, magához vesz egy tányért és krumplit, meg valami mártásos húst pakol rá és így foglal helyet.*
- Jó étvágyat.*mosolyog a srácra, miután ő is megérkezik, s csak akkor kezd el enni, ha ő is készen áll. Egy jó ideig nem beszél, látszik rajta, hogy nagyon mereng valamin, de az is, hogy egyelőre nem tudja eldönteni, hogy felvesse-e a dolgot a másiknak, vagy inkább tartsa meg magának.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-01, 1:30 pm

-Értem, hát a te társaságodnak jobban szoktam örülni, mint Karaknak, bár tény megvan a varázsa amikor rémálomból felriadva a képembe liheg…azt hiszem akkor is kilenget a pulzusszámom.*Jól van még sötét volt és egy nagy kutya liheget a képébe, biztos érdekelte, hogy miért mozog annyira a srác amikor elméletben alszik!*
-Megtömsz? Igen érdekes lenne, nehéz elképzelnem ahogy ülök és te megtömsz, elég abszurd.*Azért próbálja, de sehogy sem tudja elképzelni, mert feltehetően a srácra borítaná a kaját, ha megpróbálná etetni! Tud ő egyedül is enni, nem kell segítség, csak általában elfelejt enni. De az óra be lett állítva, hogy más nem hangot adjon ha már ideje van az evésnek.*
-Vízesés? Van vízesés itt a közelben? És én még nem is voltam ott…oh, vízesés…* A jelek szerint eléggé felvillanyozza a tény, hogy van lefelé száguldó víz valahol elérhető közelségben.*
-Még sosem láttam vízesést…csak képen, az annyira nem izgi képen, de biztos csodás…*Álmodozó tekintet amiből Gébre tett megjegyzés szakítja ki, végigmér a töpszlin, majd próbál visszaemlékezni hogy mit mondott az eladó.*
-Ja mondta, hogy egy nagy dög válik belőle, de még nem vészes. Még csak a térdemig ér, de folyton tömi a fejét, és folyton szaladgál. Irigylem a dinamikusan sok erejét. De még mindig olyan cuki szemeket mereszt rám, nézz rá!*Mutat a kutyakölyökre, aki tényleg totál édes pofit vágva eldobta magát Eiden előtt, hogy has vakarást kapjon. Eiden szerint egy részben tuti macska volt a kutya!
Amikor a Nagyterembe érnek, lassan odapakolja az ebédjét az asztalra, egy tányér húsleves, és egy kis rizs, párolt zöldség, és pár natur szelet. Semmi egyéb, de neki elég. Ugyan egy ideig nézett az édesség felé, de végül inkább két almát pakolt még oda magához.*
-Jó étvágyat!*Mondja majd, lassan elkezd eszegetni.*

//fagyunk//
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-01, 5:42 pm

//olvadunk//

- Tudom, hogy nem szereted Karakkal tölteni az idődet, de ha nem megyek el egy időre, akkor csak olyasmiket mondtam volna, ami csak tovább rontja a helyzetet.*szüksége volt arra, hogy néhány óráig ne lássa a másikat, így legalább le tudott higgadni annyira, hogy képes legyen megválogatni a szavait és magában tartani a kikívánkozó sértéseket, mert azzal, ha bunkózik nem ér el semmit, a veszekedésen kívül.*
- Ha gondolod kipróbálhatjuk.*vigyorodik el, nem gondolja komolyan, egyelőre legalábbis. Hiszen addig, míg a srác eszik magától, semmi szükség arra, hogy ilyen drasztikus módszerekhez folyamodjon. A fiú lelkesedésére aztán a nap folyamán először egy igazi, kedves mosoly kúszik az arcára, s ugyan ismét kedve lenne megpaskolni a másik fejét, de nem égeti magát azzal, hogy nekiáll lábujjhegyen nyújtózkodni, így inkább hagyja az egészet.*
- Igen van, ha nem lenne nem vetettem volna fel ötletnek. Viszont ezek szerint eldőlt hova megyünk.*nevet fel egy kicsit. Tulajdonképpen ő is oda szeretett volna menni evés után, szóval semmi akadálya annak, hogy meglátogassák a helyet, persze kizárólag akkor, ha a srác megfelelő mennyiségű ételt termel be, mert addig úgyse engedi felállni az asztaltól.*
- Elég jól fest, de majd meglátod.*az álmodozó tekintet láttán egy újabb, ezúttal szélesebb mosoly. A kutyára csak bólogat, bár a cukinál megemeli a szemöldökét és kissé kétkedve veszi szemügyre a hempergőző dögöt, neki már inkább bosszantóan hiperaktív, de hát nem egyforma az ízlésük. Ő, Eidennel ellentétben sokkal jobban elvan Karakkal, aki nyugodt és hozzá hasonlóan távolságtartó, így annyira nem igényli a törődést. Időközben aztán az étkezőhöz is megérkeznek, ahol felkap az asztalról néhány szimpatikus fogást, majd szerzeményeivel együtt leül és enni is kezd. Néhány falat után magához vesz egy kancsó almalevet, önt magának, majd a fiú felé emeli.*
- Almalé, kérsz?*ha kér, neki is tölt, ha nem akkor egyszerűen lerakja maga mellé és néhány korty után folytatja az ebédet. Valószínűleg hamarabb befejezi az evést, mint a másik, így hátradől és türelmesen várja, hogy a fiú is jóllakjon.*
- Mi lett a tortaevéssel?*lepődik meg, hiszen elég szokatlan, hogy barátja nem pakol maga elég szép kis mennyiségű édességet. Bár ezúttal valószínűleg a gyógyító hatására mondott le az édességről. Majd egy jó időre újra hallgatásba merül, s csak néha-néha megeresztett sóhajai mutatják, hogy még ébren van, főleg, hogy egy idő utána szemeit is becsukja. Végül egy utolsó, a többinél jóval nagyobb szusszantás után kipattannak a szemei és a másikra pillant.*
- Ahogy már mondtam, tegnap azért voltam a szigeten, hogy gondolkozzak és arra jutottam, hogy mostanában mindketten nagyon feszültek vagyunk, ami egyikőnknek se tesz jót, főleg neked nem. A gyógyítóval is erről akartam beszélni, bár nyilván nem árultam el neki semmit, csak érdeklődtem.*újabb sóhaj, majd kortyol egyet az italból, mielőtt tovább folytatná a mondandóját.*
- Mindenesetre kigondoltam valamit és érdekelt a nő véleménye és egyetértett velem abban, hogy szükséged lenne egy kis levegőváltozásra. Mielőtt megijednél, hozzátenném, hogy csak annyi jutott eszembe, hogy néhány napra itt hagyhatnánk a kastélyt. A külsőd most másmilyen, senki sem ismerne fel, így túlzottan veszélyes se lenne. Mit szólsz?*kissé izgulva, érdeklődve pillant a másikra, hiszen kíváncsi rá, hogy mit gondol az ötletről, ami véleménye szerint elég jó. S ugyan ott még nem tart, hogy tudja, hova is mehetnének, de egyelőre azt kell elérnie, hogy Eiden belemenjen a dologba.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-01, 6:00 pm

*Csak bólint, valóban nem a top álmai közt van az, hogy Karakkal lóg egész éjszaka, de túlélte, ugyan majdnem szívrohamot kapott, de az nem a kutya hibája, hisz tök kedvesen érdeklődött Eiden állapota felől és feltehetően a buksijában nem jött le, hogy rémálom után sötét szobában meglátva a másiknak még rosszabb lesz.*
-Nem, neeem, megy egyedül is az evés.*Amikor persze nem felejti el, bár tény biztos megvan a varázsa amikor a másik szó szerint lenyomja a torkodon a kaját, de ilyen apró tapasztalati hiányosságait nem akarja minden áron bepótolni.*
-Alig várom…és olyan nagy? Meg…meg hűs meg…áh mindegy, meglátom majd.*Mert már megint kezd túl lelkes lenni az sem annyira jó az egészségének, így inkább meggyőzi magát, hogy nyugi, megebédel és látni fogja, úgyhogy azt a kis időt kibírja már.*
-Oh, persze, az almalé finom…tortával? Nem igazán engedi az orvos, és így is szélsőségesek az értékeim, nem akarok direkt rossz értéket csak mert szeretem a tortát.*Nagy szemekkel néz a torták felé majd megrázza a fejét és tüntetőleg az almaevésre koncentrál. Függő, és nagyon látszik rajta, hogy azért tényleg nem jó kedvéből csinálja ezt a süti, édesség megvonást.
Csendesen hallgatja végig a fiút, a gondolkodásról, a stresszről, az utazásról, miközben lassan elnyammogja a két almát és egy nagy pohár hideg vizet is megivott, majd egy sóhaj.*
-Szeretek utazni, és szívesen megyek veled bárhova. De hova gondoltad? Mármint…és hogyan? Hivatalosan nem utazhatok mert, mert hát nem létezem. Hoppanálni meg nem tudok. Bár a papírokhoz csak egy fotó kellene rólam.*A többit megoldaná, mert a tesóét tudja használni. Minden ugyanaz a név, a születési adatok, csak a kinézet teljesen más.*
-Menjünk…*Lassan feláll, a táskájával együtt a kaják felé sétál, majd pár gyümölcsöt beledobál. Jó lesz az délutánra! De ő menne, kinn is meg tudják beszélni ezt, és már tényleg nyomassza ez a kastélybeli levegő. Ideje lenne egy kis friss levegőt szívnia. Úgyhogy, ha a fiú is egyetért akkor irányba is állnak és megy mellette szépen.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Michelle Norton
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Michelle Norton


Nagyterem, étkező - Page 21 Kalandor
Jelige : Szeleburdi szépség
Hozzászólások száma : 730
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Üzenet : Figyeld meg, egy vidám arc milyen édesen vonzó tud lenni; bár nem mindig mosolyog, de boldog és derűs.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-04, 11:30 pm

*Miután a bagoly sikeresen elindul, már szóba is hozom a levelezésemet, melyet a szüleimmel beszéltem meg, még eléggé régen. Szeretnének mindent tudni rólam és én nem is vagyok rest jó kislányhoz méltóan ezt megadni nekik.*
- Ezek szerint nálatok is hasonló a helyzet. Ezek a szülők nagyon aggodalmaskodóak. *mosolyodom is el lágyan, de aztán a szép arcom komorrá válik.* - Bár tény, hogy elég sok haláleset volt már a Mysterioban, tehát valahol meg is tudom érteni őket. *sóhajtok is fel cseppet, de aztán úgy döntök, hogy ideje lenne tovább állni innen, ezért is hozom most fel a vacsorát és a nagytermet is, mivel én biztosan most oda fogok menni és hogyha szeretne, Cornad is jöhetne velem. De a kérdése most meglep, így pislogok rá párat, cseppet zavartan, majd a fülem mögé is tűrök egy fekete hajtincset.*
- A barátom elég sokat nem ér rá. Sentinel és tanársegéd is, így sok dolga van... na meg, nem vagyunk összenőve. *vonogatom meg vékonyka vállaimat, de belül fáj, hogy Josh-al egyre kevesebb időt töltünk együtt, de mégse fogok szólni neki, szeretem és el is fogadom úgy, ahogy van. Hogyha én lennék ilyen felelőségteljes posztokban, akkor nekem se lenne könnyű, tehát teljességgel megértem. Viszont mivel velem tart, már meg is indulunk lefelé és végül az aula irányába indulok meg, Conrad pedig bizonyára mellettem fog lépkedni, hiszen elég tágas a lépcsősor, elférünk ketten is kényelmesen.*
- Én szeretem. Elég sok féle étel megtalálható a nagyteremben, de ha valami nem ízlik, van egy konyha is az alagsorban, ahol készíthetsz magadnak azt, amit szeretnél. *mesélgetek is neki, majd végül pár lépcsőfokról le is ugrok, jobb így, egy picit sietni, tényleg egyre inkább érzem, ahogy gyomrom is megkordul, de szerencsére még csak halkan, így talán nem hívja fel a srác figyelmét.*
- Elég sok minden történt itt, amióta ide járok... a magiszterek szerintem teljesen normálisak és a tanórákat is szeretem, bár vannak szerintem igen sötét tanok, amelyek személy szerint tőlem távol állnak. A suli egyébként ízlésesen néz ki és kevés a szabály. Igazából, nem tudom, hogy mire vagy kíváncsi. *pislogok is rá kérdőn, majd egy újabb kanyar és pár lépcső és végül az aulába is érek, ahol aztán benyitok a nagyterem ajtaján is. Körbenézek, orromat már meg is csapja a finom illat, így elmosolyodva indulok meg a Cruoris ház asztala felé.*
- Te melyik ház tagja vagy? Csak mert remélem, hogy nem zavar, hogy a cruosok asztalához ülünk, én oda tartozom. *van pár ember, akiket az ilyesmi zavar, ezért jobb most megkérdezni, még időben, bár Conrad nem tűnik olyannak, mint akinek ilyesmivel baja lenne. Felkapok azért menet közben egy tányért és pár szendvicshez valót pakolok rá, tehát vajat, szalámikat, zöldségeket, sajtot... majd pedig le is csüccsenek az egyik székre, így kezdek neki a szenyok összeállításának.*
Vissza az elejére Go down
Conrad Dietrich
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Conrad Dietrich


Hozzászólások száma : 178
Csatlakozás : 2012. Apr. 28.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-04, 11:47 pm

*Inkább nem jegyzem meg a lánynak, hogy az én szüleim miért ilyen aggodalmasak velem szemben, mert meg van a jó okuk... de azzal én is lebukom. Így nem szólalok meg egészen addig, míg szóba nem hozza a halálesetet, és arcom hirtelen vált át rémülbe.*
- Haláleset? *csuklik el a hangom, és szám is csöppet kinyílik, mintha eltátanám. Tényleg be kéne illeszkednem, és ezért mindent meg is óhajtok tenni, bár a neveltetésemből fakadó berögződésék sokszor nevetségesen hatnak kötetlen közegben, így bár a lány láthatóan zavarba jön egy kicsit, én ezt mégis csak az illem kedvéért jegyeztem meg, ugyanis a lányokkal elég szerencsétlen vagyok. Csak azért nem jöttem jómagam is zavarba, mert az ilyen enyhe kis bókok megszokottak az udvarban, és számomra nem sokat jelentenek. De Michelle ezt nem tudhatja.*
- Á, értem. *bólintok is amint meghallom válaszát. Nem igazán tudom mit kéne erre felelnem erre, mert közöm nincs hozzá, és látatlanban sem szeretném leszólni szegény fiút, megeshet, hogy Michelle-nek igaza van, és valóban akaratán kívül hagyja egyedül tengődni a lányt... Inkább meg is indulunk az ebédlőbe, és reményeim szerint egy kis étel oldani fogja a hangulatot majd. Közben persze érdeklődöm, elsőként a koszt minősége felől.*
- Óh, én nem szoktam... mármint nem tudok főzni. *rázom is meg a fejem, mintegy szolidan jelezve, hogy ez nem az én terepem. Inkább más témákban kezdek el kérdezősködni, illetve kérem is meg a lányt, hogy meséljen, és bár újat nem mond, azért teljesíti a kérdésem.*
- Igazából sokaktól hallom, hogy ez elég kemény hely... az igaz, hogy a diákokon mutatják be az anyagot? *nézek is a lány szemébe egy csöpp aggodalommal. Nemsokára azonban le is érünk az étkezőbe, s amint látom több asztal is van, de ennek köszönhetően újabb információt is megtudhatok.*
- Én is oda járok. *bólintok mosolyogva, mert ezek szerint egy házamba járó diákot sodort utamba végre a végzet. Körbetekintve látom, hogy bizony akad egy-két jó falat, és szemem is megcsillan, egy hirtelen felszólalást kicsalva belőlem...*
- Szinte teljesen olyan mint otthon! *lelkendezem, de ez a kis öröm hamar eltűnik, mikor rájövök, hogy valamilyen szinten elszóltam magam, így inkább meg is indulok az egyik ismerősnek ható étel felé.*
- Nocsak, riebel! *mutatok is rá, szedve magamnak egy kicsit a kukoricás ételből, hiszen ez nálunk otthon specialitás. Tányérommal együtt leülök a lány mellé, de csak akkor kezdek az evésbe, ha ő is, miután jó étvágyat kívánok neki. Megszokás.*
- Amúgy ilyenekre lennék kíváncsi... mondtad, hogy sokan nem szeretik, ha máshova ülnek. Vannak még ilyen... furcsa szokások? *bár evés közben beszélni nem illik, nem szeretnék csöndben üli, na és igen kíváncsi is vagyok ilyen téren, hiszen ettől is függhet a beilleszkedésem sikeressége...*


//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-05, 6:27 pm

*Veszekedés miatt hagyja abba az olvasást, és hamarosan beszélgetésbe is elegyedik Thalie-val, kivel egyszer találkozott már Árnymágia órán, és ha úgy nézzük, most megújították rövid ismerettségüket egy újabb bemutatkozással. Kis csevely után a nagyterem felé indulnak el, közben pedig érdeklődik, min is akadt ki annyira az a nő a festményen.*
- Áá értem... hát nem is a Mysterio lenne, ha nem történnének furcsa dolgok... *nevet fel, de csak röviden. Ő még nem került összetűzés be semmilyen illusztrációval eddigi élete során, de ki tudja, lehet, hogy holnap már ő perlekedik a nővel, kivel az előbb Athalie-nak gyűlt meg a baja. A következő másodpercek egyikében feltűnik Connie-nak, hogy diáktársa a könyvére szegezi a tekintetét, ís ha nem látná rendese, a vörös hajú leányzó kicsit elforgatja a könyvet. szabaddá téve az írót és a címet feltűntető borítót.*
- Még nem értem a végére, de jó kis olvasmány, tetszik nagyon. Nem szeretem azokat a tipikus lányos nyálregényeket, de gondolom ez látszik is rajtam... Tényleg beteg a főszereplő, de én is bírom. Ha ide járt volna, le merném fogadni, hogy az Inflatusba osztották volna be... *gondolkozik el hangosan. Ezzel az utolsó kijelentésével nem leszólni akarta a Nyugati főtorony lakóit, csak úgy hallotta, ott vannak ilyenféle alakok, de nem ismer túl sok inflást. Nemsokára egyébként megérkeznek a nagyterembe, hol le is ülnek az egyik asztalhoz. Connie a desszerteket kezdi szemlélni, és egy habos, csokipudingos piskótát tesz egy kistányérra, majd egy villát keres magának.*
- Jó étvágyat! *mondja, amennyiben Thalie is vesz maga elé ennivalót. Belekóstol a sütibe, ami elég finom, de szomjas lesz tőle, szóval tölt magának a poharába gyümölcslevet.*
- Egyébként merről érkeztél a Mysterio-ba? Mert most beugrott, hogy mintha órán említetted volna, hogy nem rég jöttél... *kérdezi, miután lenyeli a falatot, majd míg a válaszra vár, újabb sütirész kerül a villájára, majd a szájába.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-05, 6:50 pm

- Ennyire nem ismerem az iskolát, de igazad lehet. *jegyzi meg, fogalma sincs, mi az, ami furcsa, mi az, ami nem. Otthon egyetlen festmények mind áldozatul estek neki, nem igazán maradt idejük vele civakodni, inkáb féltek, hogy mikor kerül rájuk sor és legfeljebb visítottak, itt azonban nem gyújthatja fel azt a kis hisztérikát. Sajnos. Különben is most az a könyv jobban érdekli, hát meg is nézi a címét. *
- Fogalmam sincs milyenek az Infaltusosok, csak már mondték, hogy oda illenék. Granouille viszont... igazi kreatív gyilkos. Ha érdekelnek a gyilkosok, van egy jó svéd. A Män som hatar kvinnor-ról hallottál már? A Vanger srác benne, az egyik főhős igazi szadista állat... még jobb, mint ez a bezsongott parfümkészítő. *ajánl könyvet hirtelen, bár ne kérdezzék, mi az angol cím, mert most meg nem mondja. Közben elérik a nagytermet is, úgyhogy szerez magának egy szelet pizzát, és leül. *
- Jó étvágyat. *visszhangozza a félmondatot, aztán nekilát enni. Egész napi koplalás után most még jól is esik, mert bizony néha hajlamos elfelejteni, hogy rendesen kellene enni. *
- Izland. Keflavik városából. Te? *ha már válaszolt, akkor kérdez is, aztán ha kapott választ, szerez innivalót, aminek a tea tökéletesen megteszi. *
- Amúgy régóta vagy itt az iskolában? *kérdezi újabb fél percnyi hallgatás után, most már a teáját szürcsölgetve közben. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-05, 7:19 pm

*Immár a nagyterembe tart a két elsős cruorises diáklány, és közben Connie könyvéről, pontosabban annak gyilkos főhőséről kezdenek el beszélgetni.*
- Hm, az első benyomásom alapján nem küldenélek az Inflába, de még szinte nem is ismerlek... *gondolkozik el hangosan, majd hallgatja a könyvajánlót. Picit elgondolkozik, de aztán megrázza a fejét.*
- Azt hiszem, nem hallottam még róla, de megjegyzem, és utána járok, mert szeretem az ilyesfajta könyveket, köszi a tippet! *mosolyog rá a másikra kicsit, majd igyekszik elraktározni memóriájában a címet.*
- Sok könyvet szoktál olvasni? *teszi felé még a kérdést, ha már úgyis ennél a témánál vannak. Ő maga nem olvasott eddigi életében olyan hű de sok könyvet, mert otthon segítenie kellett apjának, vagy a ház körül, vagy a műhelyben, és ha olvasott is, akkor is könyvtári könyvet, mert a pénzük másra ment el, ami az olvasmányoknál sokkal fontosabb volt. Időközben egyébknt beérnek a nagyterembe, hol mindketten nekiállnak enni, majd Cornelia arról kérdezi Athalie-t, honnan jött.*
- Angliában, Bristolban születtem és nőttem fel. Szeretem azt a helyet. *tesz hozzá még egy mondatot, noha nem volt kérdés. Az utolsó falatot kapja be a sütiből, mikor egy kérdés érkezik hozzá, így kénytelen ujjával mutatni Thalie-nak, hogy várjon kicsit. Lenyeli, iszik kicsit, aztán válaszol.*
- Kicsivel több, mint fél éve itt vagyok már, de nem igazán szoktam számolni... *feleli megvonva a vállát. Nem kérdezi meg, hisz tudja, diáktársa az újonnan érkezett diákok táborát erősíti.*
- Mit szeretsz csinálni szabadidődben? *kérdezi, hiszen külsőre stílusuk szinte megegyezik, a könyvekben is hasonló az ízlésük, a hobbijuk is esetleg hasonló. Közben választ magának egy gyümölcsös sütit, és azt kezdi el eszegetni.*

Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-05, 7:57 pm

- Én csak megkérdeztem egy sráctól, hol a temető. Nekromanta a családtagjaim nagy többsége, de ettől én még leragadtam az árnyaknál. *válaszolja, igazából fogalma sincs, milyen egy igazi inflatusos, bár amúgy sem szívesen tartozna oda. Merával egy házba? Nincs az a pénz. Sőt semmi, amivel erre rávehetnék.*
- Csak azt tudom róla, hogy angolul valami tök fura címe van, teljesen átírták az eredetihez képest. *válaszolja, nem kell megköszönni, tényleg csak egy könyvet ajánlott, semmi nagy dolog nincs benne. *
- Inkább sokszor a kedvenceimet. *rázza meg a fejét, majd egy ideig elhallgat, ami alatt elpusztítja az ebédjét, amit sikerült levadászni, és bár nem tűnik úgy, hogy elmozdulna onnan az a szelet pizza, de sose lehet tudni. Szerez egy teát is, aztán folytatja a társalgást ott, ahol abbahagyta. *
- Ahha. nem jártam még ott. Fél év meg szép idő. *mondja, majd a teáját szürcsölve elgondolkodik a szabadidős tevékenységen. Mit is szeret igazán csinálni? *
- Gyújtogatni jó dolog, meg robbantani is, de egyáltalán pusztítani. Plusz az olvasás, a zene és túrázni is szeretek. *válaszolja, mindezt persze akkor, amikor hajlandó kikelni az ágyából. *
- Na és te mit szoktál csinálni? *érdeklődik, ha már itt tartanak. Közben befejezi a tea elpusztítását is, és felkönyököl az asztalra. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-05, 8:31 pm

- Hát, vannak érdekes emberek errefelé, meg úgy mindenhol... *jegyzi meg, de aztán hagyja ezt a témát, és a könyvekről kezdenek beszélni. Thalie ajánlj egy könyvet, mit Connie meg is jegyez magának, hogy majd nézzen utána.*
- A jó könyveket érdemes is többször elolvasni. *bólogat Cornelia, majd falatozni kezd a nagyteremben, miközben azt tárgyalják ki, ki merről jött és mikor érkezett.*
- Én se jártam még Izlandon, meg igazából segol se Bristolon kívül. *mondja, és bár szívesen látná a világot, ő szeretett otthon lenni.*
- Hát, a fél év még mindig semmi a harmadikosokhoz képest, akik értelemszerűen három éve már itt vannak... *rántja meg a vállát, majd a hobbijáról kérdezi a másik cruost.*
- Hűha, nem igazán találkoztam még ilyennel, akinek a gyújtogatás lett volna a hobbija, meg a pusztítás... érdekes, és egyben izgalmas... *mondja, és ezzel felkelti az érdeklődését a lány, no nem félreérthető módon, hanem személyiségileg.*
- Én a fiús hobbik rajongója vagyok. Autók, motorok, gördeszkázás, de olvasni is szeretek, meg a zenét is bírom... és a túrázással sincs bajom. *feleli a visszadobott labdára, és befejezi gyümölcsös süteményét, majd a poharából kiissza a maradék innivalóját.*
- Ha nem haragszol, én most felmegyek a szobámba, mostanában kéne írnom az otthoniaknak, és a könyvet is be szeretném fejezni. *mondja, és készülődni kezd.*
- Örültem a találkozásnak Thalie, szerintem még összefutunk, hisz ugyanaz a ház, ugyanaz az évfolyam. Szia! *köszön el a másiktól Cornelia, majd ezek után felveszi a könyvét, és a Holdkő hálóba baktat.*

Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-05, 8:59 pm

- Ebben igazad van. *bólogat arra, hogy mit érdemes többször elolvasni. Naná, hogy a jó könyveket, végtére is nem mazochista moly ő, hogy olyasmit olvasson, amit elsőre se bír végigszenvedni. Nem is moly, az az igazság. *
- Csupa gejzír meg gleccser. Túl sok látnivaló nem igazán van. *válaszolja kissé megvonva a vállát. Szerinte Uppsala sokkal érdekesebb, na meg Stockholm, ahol a nagybátyja él, de oda ritkán jut el. *
- De értelemszerűen még mindig sok az én egy hetemhez képest. *válaszol, majd arra, hogy mi is a hobbija, felsorol pár dolgot. Azért a megjegyzésre, hogy fura hobbi, még hozzáfűz egy kis kiegészítést. *
- Azért nem épületeket szoktam gyújtogatni, vagy ilyesmi, hanem megépítem, amit aztán elpusztítok. Szeretem tudni, milyen az... gyakorlatilag játszom a tűzzel, de azt már megtanultam, hogy mindig csak keretek között. *válaszolja. Az egy másik dolog, hogy nem szereti a kereteket, de itt az iskolában muszáj, mert itt mások is vannak, nem csak ő egyedül, mint otthon. *
- A motrok jók. Szeretnék egyszer egyet, csak apa szerint az ön- és közveszélyes vállalkozás lenne. *válaszolja egy sóhaj kíséretében, majd megrázza a fejét. *
- Nem haragszom. Nekem is be kellene még fejezni a házimat. És biztos... szia. *köszön el, majd még iszik egy csésze teát, utána megy vissza a hálóba, befejezni a házit, majd pedig alszik egy nagyot. Azt kifelejtette a hobbik közül. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-19, 4:01 pm

- Általában csak akkor nézek így ki, mikor dolgozok. Ezen kívül meg csak pár normálisabb ruhám van, de majd elvétve felveszem előtted is őket.*rántja meg a vállát. Nem igazán törődik azzal, hogy mit visel és amúgy is sajnálja a nehézkesen megszerzett vagyonát ruhákra költeni, így általában addig hordja ezeket, míg teljesen szét nem mennek.*
- Megfordult a fejemben, meg semmi jelét nem adja annak, hogy valaha normális lesz.*ingatja a fejét, majd horkant, mikor látja, hogy Géb figyelmen kívül hagyja famulusát, aki rámorog a másikra, majd megfordul és gazdája felé indul, valószínűleg őt értelmesebb társaságnak gondolja, mint a továbbra is eszetlenül ugrándozó kutyát.*
- Azért érdekelne, hogy mikre jöttél rá a nagy figyelés közben. Nem hittem volna, hogy ennyire átlátszó vagyok.*ő azt se tudta, hogy bármi jelét adja annak, hogy dohányozni akar, de ezek szerint valami mégis elárulta, ez pedig problémát jelent, nem Eiden miatt persze. S amint megkapja az engedélyt rá is gyújt és míg a füstöt eregeti úgy fordul, hogy nem érje a másikat, s amikor a szél mégis rossz irányba kezd fújni, akkor egyszerűen arrébb fordul.*
- Szakácskönyvet? És mégis mit csinálsz vele, megtanulod a recepteket? De rendben, szerzek egyet.*több értelme lenne ha a másik inkább a konyhában kísérletezne, de neki aztán teljesen mindegy, addig se kell megkóstolnia semmi furcsaságot.* - Egyébként pedig, ha így haladsz egész hátralévő életedre elsős maradsz.*szúrós pillantást küld a srác felé. Ugyan ebben a hónapban még elnézi neki a lazulást, de utána nem fogja hagyni, hogy megbukjon. Végül is, ő jövőre végez, legalábbis bízik benne, s nem szeretne több időt eltölteni a kastélyban, mint ami feltétlenül szükséges.*
- Tényleg együtt akarsz lenni velem azután is, hogy végeztünk?*érdeklődik halkan és kissé talán meglepetten is. Ez nem azt jelenti, hogy ő nem szereti a srácot, de néhány hétnél előbbre sose tervez, ez pedig messze van még, nagyon messze. S ha így haladnak, lehet egyikük se éri meg.*
- Igazad van, megbízok benned, ez pedig jó érzés. És valóban nem tudom, de kockáztatok, annyira nem lehet rossz.*rántja meg a vállát vigyorogva és odahajolva egy apró puszit nyom a fiú ajkaira, a kérdés hallatán megemeli a szemöldökét és halkan felnevet.*
- Már nem aktuális, épp az előbb említetted, hogy azt nem tervezed.*vigyorog a srácra, s most, hogy már ezzel is tisztában van végképp nem zavarja az ígérete és ugyan eddig is így volt, de most már teljesen biztos, hogy be is fogja tartani.*
- Nagyon remélem, hogy nem lesz gond.*egy apró sóhajjal, elgondolkozva néz a fiúra. Erre az egy hónapra felkészítette magát és jó érzés, hogy már mindjárt vége van, ennél hosszabb időt, viszont nem biztos, hogy kibírna. Néhány hete már amúgy is tűrőképessége határán van és ez meg is látszik rajta. Most viszont, hogy Eiden láthatóan jobban van, ő is vidámabb és nyugodtabb egy kicsit. A szavakra bólint, majd gyorsan elszívja a szál maradékát, pazarolni nem akar és már indul is befelé, közben pedig hallgatja a másik szavait és bólogat rá néha. Végül, nem túl gyorsan ugyan, de sikeresen megérkeznek a nagyterembe is, ahogy Brian megindul házuk asztala felé és egy széket arrébb hajítva helyet csinál a tolószéknek is.*
- Milyen halat kérsz?*érdeklődik a másikra pillantva, miközben megszemléli a kínálatot, a legtöbbet fel is ismeri, ami egy csöppnyi elégedettséggel tölti el és lát közöttük tengerit is, amit meg is említ a másiknak.* - Ebben nincs szálka.*bök az egyikre, majd oda is adja a fiúnak, amit kér, s ha ezzel megvan szerez még gyümölcslevet is, majd ő is leül és szokás szerint húst és krumplit pakol a tányérjára.*
- Jó étvágyat.*mosolyog Eidenre és szépen lassan el is kezdni a rágcsálni az ebédjét. Nem siet sehova, hiszen bármennyire is csiga tempóban eszik, akkor is ő lesz kész elsőnek.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-19, 4:30 pm

-Tehát csak a munkádkor csíped ki magad, ejnye.*Vigyorog a másikra. Eiden szeret jól kinézni, és szereti nézni a többi embert is, ha azok jól néznek ki. Ellenkező esetben persze annyira nagyon nem. Brian mondjuk akkor a legszebb amikor semmit nem húz fel…! De az privát öltözék.*
-Mert kölyök…szerintem teljesen normális, mint egy kölyökkutya.*Von vállat és figyeli a kutyát, aki a jelek szerint imád madarakat kergetni. Tény Géb nem vadász jellem, és mindent csinál a madárral és egyébbel csak nem vadássza őket le. Eljátszik velük. A kaját azt Eidentől szerzi be. Kényelmes házi kutya.*
-Nem hiszem, hogy ennyire átlátszó lennél, inkább úgy mondanám, hogyha valaki heteken át összevan zárva veled, és még egy ágyban is alszik veled, és ismeri minden apró rezdülésed, akkor ilyesmiket eléggé ki tud találni.*köhint egyet…tehát nem az van, hogy a fiú átlátszó,inkább egy túlzottan ráérő fiúval van összezárva aki meg elméleti és logikai ember, tehát remek megfigyelő.*
-Látom rajtad amikor hazudsz, vagy próbálod gyors ütembe elterelni a figyelmem egy témáról, máshogy áll a szemed, és akkor is amikor dühös vagy de nem akarod kimutatni. A napokban kifejezetten feszült voltál, habár mosolyogtál néha, de a testtartásod és ahogy kötözted a cuccokat a madarakra azt mutatta, hogy legszívesebben kidobnád őket az ablakon. Mert a dühöd olyasmire irányul ami ellen semmit sem tudsz tenni. Mert nem lehet leverni rajta.*Tehát a feszültség forrása Eiden volt, de őt veri az ég eléggé, nem kell plusz verőlegény.*
-Igen, memorizálom a recepteket. Nem igaz Brian…tanulok…de majdnem minden házim vagy órai anyagom gyakorlati, namármost…varázsolni nem varázsolhatok egyelőre, tehát buktam az egészet. Az elméletet meg mindenbe tudom.*Tehát az elméletet bemagolta, azzal nincs gond, hála a fotószerű emlékezetének, relatíve mindent feltud idézni hol olvasott, mit jelent hogyan kell elvégezni. Csak gyakorlati alapja nincsen egyelőre. A következő kérdésnél totálisan elpirul (legalább lett színe!) majd köhint.*
-Szeretek…hosszú távra tervezni.*Néz a másikra csillogó szemekkel. Ő teljes mértékben míg tervez azt a fiúval tervezi. Semmilyen olyan terve nincsen amiben Brian ne szerepelne. Bár az is igaz nem igazán vannak a jövőt illetően tervei, csak a ragaszkodás a fiúhoz.*
-Áh tehát téged is taszít az a dolog.*Hát legalább nem kell félnie, hogy Brian egy sötét pillanatában az együttlétből kínzásfélét csinál. Bár…elég abszurdum lenne. De azért megnyugtató, hogy ilyen kilengése a fiúnak sincsen. Minden esetre csendben van míg beérnek és mereng a dolgon. Azon, hogy tényleg 5 napjuk van-e még ebből a borzalomból. Majd egy pillanatra felnéz a fiúra.*
-Velem voltál előtte este, boldog voltam, és szerettelek…Géb, azt akarta ez mindig így legyen…*Majd újra az ölében lévő kezeit kezdi el bambulni, és amikor beparkolnak felsóhajt. Nincs olyan születésnapja ami nem halállal vegyülne, azért ez…elég morbid.*
-Jó lesz az amiben nincs szálka.*Megköszöni a halat, a gyümölcslét, meg valami salátát…hát ő ezzel ellesz egy ideig az biztos! Már csak azért is mert nem tud, nem akar gyorsan enni, és habár a hal nem nagy, meg semmi sem sok, de azért percekig képes ellenni az ivással is, nemhogy az evéssel. Felnéz a tányérjából és rámosolyog Brianre.*
-Örülök, hogy eszel, rég láttalak enni.*Mondjuk ez fordítva is igaz. Nagyon apró falatokban gyűri le az ebédjét, majd hátradől a székben és ejtőzik, jól van lakva!*
-Azért borzalmas hogy egy kis hal, egy saláta és egy gyümölcslé egy órámba került. Nem is tudom mikor voltam ennyire teli.*Vigyorog a másikra, miközben megmozgatja a lábait ültében.*
-Oh…ha nem jövünk le a gyógyítóhoz neked kell megtornásztatni engem, …bevállalod? Tök muris dolog….csak vigyázni kell, nehogy kicsit erősebben mozduljon valami, mert akkor eltörik…a dokinő szerint a csontjaim eléggé…törékenyek, de ez változni fog! Azt mondta ne aggódjak, más nem mágiával megtudja őket erősíteni…azért jobban szeretném, ha kálcium erősítené meg és nem mágia…*Azért mégiscsak jobban örülne, ha nem lenne állandó mágiának kitéve. Nem az hogy viszolyog tőle, de az kb. olyan mintha gépek tartanák életben, a tüdejét így is mágia fogja segíteni.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Brian Valentine
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brian Valentine


Hozzászólások száma : 663
Csatlakozás : 2011. May. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet :
Ha el akarod érni az álmaidat, harcolnod kell! Akkor is, ha ez azzal jár, hogy piszkos leszel az úton.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-19, 5:13 pm

- Ott muszáj, az első benyomás, meg ilyesmik miatt. Amúgy annyira nem vagyok oda a kiöltözésért, jobban szeretem azt a ruhát, ami amúgy is szakadt már és nem kell vigyázni rá.*rántja meg a vállát. Az ilyesféle hacukára folyton ügyelni kell, mert túl drága volt ahhoz, hogy csak úgy tönkretegye. A kutyás témára csak megrántja a vállát, szerinte Gébnek meglehetősen kevés esze van és ez is rájátszik arra, hogy úgy viselkedik, ahogy. A következők hallatán pedig megkönnyebbül egy kicsit, nagyon reméli, hogy más valóban nem tud kiolvasni a viselkedéséből semmi, mert az úgy meglehetősen kellemetlen lenne.*
- Úgy fest változtatnom kéne néhány dolgon, bár nehéz lesz, mert azt se tudom mikor mivel árulom el magam.*csóválja a fejét, legtöbbször anélkül villan a szeme vagy kalimpál a kezeivel, hogy egyáltalán észrevenné, így ezeket elkerülni nem lesz túl egyszerű. Mindenesetre a srác pontosan eltalálta a hangulatát és még abban se téved, hogy valóban megfordult a fejében, hogy kivágja az összes madarat.*
- Ezt a hónapot nem számoltam bele, de azelőtt se hiszem, hogy túl sokat gyakoroltál. Mindegy, szedd össze magad a vizsgákig.*azt nem is gondolja, hogy a másiknak gondja lenne az elmélettel, a gyakorlati részénél viszont minden bizonnyal lesznek nehézségei. Ebben is különböznek egymástól, mivel Brian a tanulós részekkel nincs teljesen kibékülve, így neki ez jelent majd problémát, na de tavaly se bukott meg, szóval erősen kétli, hogy ez idén megtörténne. A pirulás láttán megemeli a szemöldökét, nem emlékszik hasonló reakcióra Eidentől és meg kell hagyni, hogy roppant aranyos mikor vörösödik, tehát szépen elkönyveli magában, hogy többször kell majd zavarba hoznia.*
- Igen, se elszenvedni, se művelni nem szeretem.*bólint egyet. Megnyugtató, hogy barátja is így van ezzel és nem lepi meg azzal, hogy egyszer csak megpróbálkozik valami hasonlóval, mert hát be kell vallania, hogy simán kinézte volna belőle, de szerencsére ebben tévedett.*
- Így lesz.*mosolyog a fiúra és megpuszilja a feje búbját, majd helyet csinál a széknek és azt be is tolja a felszabadult helyre. Majd a halakat is megszemléli és kiválasztja az egyik legjobban festő szálkamentes példányt, amit a fiú tányérjára helyez, hoz hozzá salátát és innivalót, végül pedig ő is helyet foglal.*
- Eddig is ettem. Egyébként pedig, én se nagyon láttalak téged, pedig az lenne a fontosabb, hogy te rendesen egyél.*az hogy ő néha-néha kihagy egy-egy étkezést nem olyan nagy dolog, abba még nem halt bele senki. Sokkal jobban zavarja az, ha barátjának nincs étvágya, abból több gond adódhat. Elégedetten rágcsálja a húst és hiába eszik olyan lassan, amennyire csak lehetséges, még így is jóval hamarabb végez mint a fiút, így az italát kortyolgatva, valamint egy narancsot eszegetve várja, hogy a srác is végezzen.*
- Ha rám mered bízni magad megpróbálhatjuk. Nem fogom eltörni a lábad.*morran fel. Ez már megint olyan dolog, amit sose tenne meg, teljesen felesleges és bántó dolog, hogy mégis figyelmeztetik rá, hiszen azért nem egy nagydarab, kopasz, agyatlan vadállat, akiben semmi finomság nincs. Tud ő nagyon óvatos is lenni, ha akar.*
- Tudom, hogy jobban szeretnéd, de a mágia is hasznos tud lenni, időleges megoldásnak meg pláne.*nem hiszi, hogy örökké szükség lesz majd ilyesféle kezelésre, hiszen előbb-utóbb elkerülhetetlen, hogy megerősödjenek a srác csontjai, csak ahhoz időre lesz szükség, a gyógyító beavatkozása pedig azonnali hatást ér el.*
- Kérsz még valamit?*dől előre, mikor látja, hogy a fiú teljesen befejezte az ebédet.* - Ha gondolod maradhatunk még itt, hogy ne egész nap a szobában üljünk, de fel is mehetünk akár. Karakra ráférne egy fésülés.*fél szemmel a közelben ülő kutyára néz, akinek bundája tele van homokkal és falevelekkel, de legalább nem véres.*
- Talán vinnünk kéne valamit vacsorára.*dünnyögi és szétnéz az asztalon, hátha lát valamit, amit később mindenképpen megkóstolna. Végül úgy dönt, hogy ő ma már nem eszik többet, így kérdőn mered Eidenre, hátha neki kell valami.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Perez
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Perez


Jelige : Madrid sötét Angyala
Hozzászólások száma : 359
Csatlakozás : 2012. Mar. 04.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Calypso / Nagyvenyim-Dunaújváros

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Jegelt karakter
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-19, 5:39 pm

-Nem kell változtatnod rajta, csak ha azt akarod, hogy ÉN ne tudjam mi jár abban a szöszke fejedbe. De ismersz, úgyis kombinálok általában.*Eident amúgy könnyű „kiismerni”, bár annyira mégsem, de a fiú rájöhetett, hogy Eiden roppant elméleti ember, tehát azzal nincs gond, a megfigyelés és levezetéssel sem voltak sosem gondok, csupán azzal néha, ha az emberek több dolgot csinálnak egyszerre, ugyanis nem tudja a figyelmét megosztani két dolognál több között. Általában rajzolás közben szokta Briant figyelni, akkor nem feltűnő.*
-Igenis apuci, összeszedem magam a vizsgákig.*Vigyorog rá a másikra. Kikéri magának kioktatni és figyelmeztetni nem kell. Tisztában van a hiányosságaival. Az hogy tesz is érte-e vagy sem, az meg nála hangulat kérdése. De így is egy évvel a fiú mögött jár, nem akarna nagyon lemaradni, mert egy évet még csak-csak kilehet bírni úgy, hogy Brian már végzett, de mondjuk a közelben van…de többet nem kellemes. Nem szeret pirulni, már csak azért is mert eleve a zavarát képtelen kezelni meg azokat a nézéseket amiket ilyenkor kap. De nem tehet róla! Ő tényleg egy örökkévalóságra tervezte Brian mellett maradni, és nem iskolaszerelemnek. Bár ez idő kérdése, ki tudja mennyire képesek hosszú távon elviselni egymást, bár az is igaz, Brian Eiden árnyoldalát ismerte elsőnek meg, most már lassan megismeri Eiden jó oldalát is.*
-Eddig csövön táplálkoztam…ellenben veled, aki meg majdnem sehogy sem. Leposzkultál…tudom ÉN ne beszéljek.*Volt vagy hatvanegynehány kiló indulásnak, most alig éri el a negyvenet. Eszeget lassan de biztosan, sajnálja, elhiszi hogy unalmas dolog az asztalnál ülni és bámulni ahogy ő eszik,de nem akar és nem tud gyorsabban enni!*
-Teljesen rád merem bízni magam…ne morogj, nem feltételeztem hogy eltöröd a lábam, de ne feledd, holmi támaszkodástól szilánkosra tört a csuklóm múltkor…az de gáz volt.*Hát vicces csók volt ami egy kéztöréssel járt. Kapcsolatuk legpocsékabb csókja!!*
-Persze időlegesen nem gáz…de ha minden életfunkcióm csupán mágia, kételkedni fogok benne, hogy valójában élek-e.*Grimaszol, ezért nem szereti a mágia dolgot. Persze remek dolog, bármit elérhetnek vele, de nem akar kiszolgáltatva lenni holmi mágiának.*
-Nem, már jól laktam, és fel is mehetünk. Karak szerinted hagyná, hogy én fésüljem ki a szőrét? Vagy azt csak te csinálhatod?*Nem teljesen akarja kifésülni a kutya szőrét, erejéből erre nem is futna, de pár mozdulat menne, és ha nem rágják le a kezét akkor még pozitív élmény is!*
-gyümölcsöt vigyünk fel, meg rostos gyümölcslét, és vihetnénk fel még, hümm mit akarok majd vacsiiizni…teli hassal erre nehéz gondolni.*Vigyorodik el, kb. háromhete először van az hogy kaján akár csak mereng is, a reggeli „halat kéne enni”-n kívül. Végignéz a kajákon, gurul az asztal mellett, Géb a nyomában, majd megáll és méregeti a tálon lévő finomságokat.*
-Vigyünk fel salátát és ilyen csirkefalatkákat, meg…pudingot…nagyon rég ettem pudingot.*Úgy tűnik rágerjedt a puding témára, mert csodálja azt a gyönyörűséget. Ha Brian segít összecsomagolni mindent, akkor az ölébe rakja a kajásdobozkákat és mehetnek is felfelé nyomukba a kutyákkal.*
-A pudingot se szereted? Mármint az nem über édes, tehát…akár szeretheted is…oh…azt mondta a dokinő, hogy igyak vörösbort mármint nem most, hanem jövőhéten a mumusnapjaim után, hogy a vérképződést segítse…vidám napok lesznek.*Tekintve Eiden antialkoholista szervezetét egy pohárka lehet nagyon vidámmá fogja varázsolni.*
Vissza az elejére Go down
http://jeffi-olvas.blogspot.com/
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-22, 4:19 pm

*Ki szokta bírni, hogy ne a szobában cigizzen, és ha nem lett volna a huzat, ez lett volna az a kivételes alkalom, amikor megteszi, mert úgyse érződik. Na most már ez nem így van, de mindegy már. Ahelyett, hogy fölösleges dolgokon vitatkozna inkább felöltözik. *
- Jah, hogy a suli? Tetszik. Azt is meg kell még szokni magántanár után, de látok még embereket is néha. Szóval klassz a maga nemében. *jobb pillanataiban még ez is érdekli- mármint, hogy lát embereket és ismerkedik, mert máskor meg valami hasonlót művel, mint Merával. Na majd azt is ki kell magyarázni, ha elmegy vakációban Erichez. Közben már a haját szárítja, majd csak úgy automatikusan bólogatni kezd arra, hogy néha itt alszik a lány barátja. *
- Zhukov, ha nem tévedek? A keresztnevét még mindig nem jegyeztem meg, de említette már ő is. Amúgy felőlem... legfeljebb eltűnök akkorra, és kész. *válaszolja. Semmi baja ezzel, az égvilágon semmi. Megvannak a maga kis útjai, és max úgy időzíti a nem itt alvásokat, hogy mást se zavarjon. Közben beköti a bakancsot, és egyébként most meglepő módon az ing a saját mérete, kicsit nehezebb összetéveszteni egy fiúval, még ha első ránézésre nem is lehetetlen a dolog. Biztos, ami biztos, a fülbevalói egyszerűsítik a döntést.*
- Áh, ez ilyen. Nem számít, mennyit eszek és még csak nem is sportolok. *válaszolja megrázva a fejét. Az apja alkatát örökölte- na meg a nem sport alatt azért az benne van a pakliban, hogy túrázni imád, de azt nem számítja be sportként. *
- Még nem tudom. Majd szétnézek a halak között... a skyrrel most azt hiszem, nem laknék jól. Te?*kérdez vissza, annyira még nem ismeri amúgy sem a konyha kínálatát, hogy tudja, mi minden van. A pizza az alap szokott lenni, de azt is meg lehet unni egy idő után. Majd ma felfedez. Beérve azért csak sikerül dönteni, és a nem tipikusan izlandi tonhalsaláta mellett voksol, majd leül az egyik üres helyre a Cruoris asztalához. *
- Jó étvágyat.*mondja, ha már mindketten ülnek, aztán egy ideig csendben eszik, majd mégis sikerül megszólalni is. *
- Amúgy te honnan érkeztél? *érdeklődik.*


A hozzászólást Athalie Rapace összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2012-05-22, 5:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-22, 4:46 pm

*Mint érzékelem, cseppet félreérti a kérdésemet, így javítom is ki azt, hogy mire gondoltam, majd elmosolyodva hallgatom a rövidke véleményt.*
- És hogy-hogy magántanuló voltál? És ezek szerint barátaid se voltak? *támadom is le ismét a kérdéseimmel, mivel én ki se bírnám emberek nélkül, számomra fontosak a barátok, a társalgás, minden, ami az élettel együtt jár. Nem vagyok egy magamnak való személyiség, szóval ez szerintem egyértelmű is. Viszont ha már így beszélgetünk, szóba is hozom Tarkh-ot, de amikor rákérdez, méghozzá a fiú vezetéknevét illetően, igen csak meglepődöm, pislogok is nagyokat.*
- Te honnan tudod, hogy ki a barátom? *lehet, hogy sok helyen és órán együtt fordulunk meg, de hát ilyenre még eddig soha nem volt példa, hogy valaki így tudja a dolgaimat. *
- Egyébként Aristarkh a neve, de röviden Tarkh... *magyarázom is meg és ahogy hallom, ezek szerint az orosz fiú szája járt el ilyen szinten, ami megmosolyogtat. Jól esik, hogy beszél rólam, ezek szerint tényleg fontos vagyok a számára. Na de ahogy Athalie azzal áll elő, hogy majd akkor lelép, amikor Tarkh nálam van, azon nyomban bele is pirulok a dologba.*
- Nem fontos ám, csak alszunk, nem csinálunk semmi mást se. *mentegetőzöm is, hiszen ez fura most nekem, ilyesmiről még senki mással se beszélgettem. Bár tény, hogy kerültünk már közelebb is egymáshoz, de Tarkh nem akar úgy engem, eddig legalábbis erre jöttem rá, szóval nem hiszem, hogy a lánynak el kéne mennie bárhová is, amikor ott alszik.* - De azért kedves tőled, köszi. *biccentek is felé, majd ez a téma után már meg is indulhatunk együtt a nagyterem irányába, ahol a hosszú asztalok már most tele vannak a különféle ételekkel. Én menet közben azért még rákérdezek arra, hogy mit enne, de az egyik étel említésénél picit összevonom a szemöldököm.*
- Skyrrel? Az meg mi? *kérdezek is rá meglepetten, majd ahogy beérünk az étkezőbe, már körbe is nézek.* - Szerintem én valami sült húst fogok enni krumplival és savanyúval... *viszont mivel mindketten cruosok vagyunk, így hát egyértelmű az is, hogy a Cruoris ház hosszú asztalához ülünk le, egy olyan helyre, ahol nincs senki se a közelbe, tehát én Athalie mellé is dobom magam, miután szedtem a tányéromra minden finomat.*
- Neked is! *pillantok is rá, de a saláta láttán csak fejemet csóválom meg. * - Ha valami táplálót ennél, akkor talán híznál. A saláta az nem elég laktató étel. *magyarázom is nagy okosan neki, majd végül el is vágom a húst és eszegetni is kezdek, de a kérdésre is válaszolok ám természetesen.*
- Amerikából jöttem ide. Tudod, az én családomban senki se ért a mágiához, azt hittem, hogy valami poén ez az egész, hogy hova vettek fel, de mostanra már rájöttem, hogy nem. *mosolyodom is el, hiszen elég vicces volt ez a helyzet. Nem tudom, hogy Athalie mit fog szólni mindehhez, de én nem titkolom a származásom és a vérem se.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-22, 5:24 pm

- Elméletben ön- és közveszélyes vagyok... azaz pontosabban van egy családi átok, aminek éppen én iszom a levét, és apám azt mondta, nem vállalja a felelősséget, hogyha valami történne. Barátok meg... hát izé... a nagybátyám. Meg még ismertem egy farkast, csak már vagy egy éve fogalmam sincs arról, él-e még. *ennyit róla meg az emberi kapcsolatokról. Kalle-t is úgy ismerte meg, hogy miután üldözték az emberek, az apja befogadta, "sorstársak vagyunk"- alapon.*
- Ja, Arisztarkh... ő mondta. Mármint a klubhelyiségben beszélgettünk a múltkor, s szóba került, hogy itt lakom, mire mondta, hogy akkor még valószínűleg találkozunk, mert te is. Innen tudom. Vagyis gondoltam... na.*válaszolja, csak mert lassan a saját szavaiba zavarodott bele kicsit, aztán meg kicsit értetlenül pislog Ginger szavaira, aztán megrázza a fejét.*
- Nem gondoltam én semmire, csak mondtam, hogy ha nyugodtan akartok beszélgetni... meg egyáltalán... akkor elhúzok. Nem gond. Meg amúgy is vannak olyan időszakaim hála néhány varázslatnak, hogy jobb, ha elkerülök messzire mindenkit. *sóhajt egyet, van amikor igen is érdekli, hogy máskor történetesen egy emberbőrbe bújt szörnyeteg tud lenni, de az a javából. *
- Az... nem tudom az angol nevét, már ha van neki. Tejből csinálják otthon, meg gyümölcsből... erjesztik, vagy mi fene. *válaszolja, majd beszerzi a saját ebédjét és letelepedik szobatársa mellé, aztán nekilát enni. *
- Szeretem a tonhalat... és szoktam. Otthon mindig igazi tápláló kaják vannak. Fóka meg kecske, meg... ilyenek... csak hosszú távon meg tudom unni csak azt. *válaszol. Most elvan a tonhallal, amúgy sem mindig eszik azt. *
- Ahha. Az jó. Mármint Amerikát nem tudom, milyen, mert Izlandon nőttem fel és Svédország volt a legtávolabbi hely, ahol eddig jártam. De hogy nincs más mágus a családodban... kicsit irigyellek. Nekem túl sok is jutott egyszerre. Meg sokkal több dolgot ismerhetsz... és biztos nem jelentett gondot egy telefont megszokni. Amíg én azon megtanulok egy üzenetet bepötyögni... kész kínzás volt a nagybátyámtól. *sóhajt egyet. Semmi baja azzal, ha valakinek nem varázslók a szülei, sőt jól meg is lenne vele, mint látszik. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-22, 5:35 pm

*Igazából, szinte mindenre számítottam, csak ilyen jellegű válaszra nem. Azt hittem, hogy esetleg valami betegsége van, de mint hallom, erről szó sincs, így hát szemeim elkerekednek, úgy hallgatom azt, amit mond.*
- Családi átok? Ön-és Közveszélyes? És milyen farkas? Na állj már meg egy picit, Athalie, mert semmit se értek abból, amit mondasz. *pedig nagyon igyekszem ám felfogni azt, amit mondani szeretne nekem és hát örülök is, amiért így elárulja a dolgait, de mégsem értem.*
- Én ilyeneket max könyvekben olvastam, szóval egy picit bővebben esetleg lehetséges, hogy elmagyarázd vagy inkább maradjak tudatlan? *ejtek meg felé egy aprócska mosolyt is, mert ez így most tényleg sok volt hirtelenjében. Viszont Tarkh is szóba kerül, kinek nevét tényleg nem túl könnyű megjegyezni, talán nem is véletlen, hogy kékszeműnek hívtam oly sokáig, de hát ez már rá ragadt és örökre rajta is marad, ha rajtam múlik.*
- Áh, értem... Jó fej srác, bár eleinte utáltam. Fene érti, hogy miként kerültünk össze. *mosolyodom is el, bár de, igazából én értem. Megtetszett és szerettem volna vele lenni és hát csodák csodájára sikerült is, amelynek most nagyon is örülök. El is mesélem Athalie-nak, hogy néha nálunk fogja majd tölteni a párom az éjszakát, de amikor hallom, hogy ő elmegy, azon nyomban magyarázkodni kezdek.*
- Hát jó, ha tényleg nem gond... Majd a jövőben, ha neked is lesz párod és cruos lesz, akkor te is szólj csak bátran. *tekintek is bele a szemeibe, a mosolyom pedig nem tűnik ám el. Az étkezőbe is beérünk, így a finom illattól ismét megkordul picit a gyomrom és már tudom is, hogy mit szeretnék enni.*
- Áh, értem, szóval valami nem túl laktató étel, ha már nincs benne hús. *nevetek fel picit, de hát én már csak ilyen vagyok, ragadozó a javából. Miután megpakolom a tányérom, már le is dobom magam szobatársnőm mellé és eszegetni is kezdünk, majd ez után pár információt én is megosztok vele magamról, ha már eddig ő is azt tette én velem.*
- Hát igen, a telefont tényleg tudom kezelni. *nevetek is fel erre, de aztán a nevetésem alább is hagy, végül teljesen elhal...* - De a mágiát nehezebb volt elsajátítanom, mint mondjuk neked. Gondolj csak bele, hogy milyen nehéz volt nekem itt az első pár hét és találkoztam olyanokkal is, akik lenéztek csak azért, mert sárvérű vagyok. *sóhajtok is fel és inkább meg sem említem, hogy Tarkh is közülük való volt. Emlékszem még az első találkozásunkra, az első MLI óránkra, amely során engem ölt volna meg, mint áldozatot, kellemes... Még egy darab hús, amit rágcsálni kezdek, de azért igyekszem visszatérni lelkiekbe is a testembe, nem pedig túlságosan elkalandozni.*
- Egyébként, hogy-hogy végül ide kerültél, a Mysterioba? Azt mondtad, hogy veszélyes vagy, akkor ez a hely nem jelent veszélyt a számodra vagy mások számára? *lehet, hogy ennyire már nem kellene puhatolóznom, de hát ha egyszer szobatársak vagyunk, azért nem ártana tudnom, mennyire is vagyok biztonságban mellette.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-22, 5:57 pm

- Öhh, hát igazából ezt a veszélyes dolgot apám mondja... fogalmam sincs róla, csak annyit tudok, amit Eric elmesélt. Mármint Eric a nagybátyám, és ő tanított. Szóval az van, hogy volt egy üknagyanayám, vagy milyen felmenőm, akit megátkoztak. A családomban meg évtizedeken keresztül nem volt akkora gond, mert főleg fiúk születtek sorban, de most itt vagyok én... meg az unokahúgom, Sofia is ugyanígy van. Amikor megszülettük, én apám erejének a nagy részét kaptam meg, ő meg Ericét. Képzelj el két igen erős mágust... aki elveszíti az erejét. Elhiszem, hogy apám is kibukott, amikor csecsemőként én lettem hirtelen az erősebb. Legalábbis azt mondják. Aztán kaptam egy rakat védővarázst meg micsodát, amitől nem vagyok erősebb másoknál... és ettől vagyok időnként zakkant, meg emiatt lépett le az anyám... Kalle meg egy vérfarkas. Tudod... vagyis na... mágikus lények ismeretéből nem volt még szó róla? Teleholdkor farkas lesz. *magyaráz, magyaráz, ha nem is lelkesen, de legalább érthető igyekszik lenni, ha meg nem az, vissza lehet ám kérdezni. Most nem fog azért harapni. *
- Biztos megvan annak is az oka. És hát... igen.*vágja rá, bár valahogy elsőre nem volt jó véleménye a fiúról, kicsit sem.*
- Kösz, bár ez azt hiszem, nem fog megtörténni. Mármint nem az, hogy Cruos legyen... bár az amúgy is házi nyúl lenne, de úgy amúgy nem akarok barátot. Az átok miatt egy kicsit bajos lenne. *von vállat, de azért még most ebben a percben egy halvány mosoly kitelik tőle hálája jeléül. Szerencsére lassan a nagyterembe is elérnek, mert már kezdett nagyon éhes lenni. *
- Fogjuk rá. *válaszolja bólintva, hogy nem éppen laktató a skyr, de talál helyette most egyebet is, s hamarosan már az ebéd mellett folytatódik a beszélgetés. *
- Hülyék. *jegyzi meg tömören kifejezve a véleményét, hogy a vér meg a származás nem minden. *
- Attól még lehetsz jobb, mint egyik másik hígagyú aranyvérű. *fejti ki fél perc múlva, mire is gondolt, aztán meg a kérdés hallatán most egyszer még nyugisan megrágja az iménti falatot, addig is gondolkodik, aztán válaszol csak. *
- Az úgy van, hogy fél évente Eric ellenőrzi, hogy minden rendben-e, amúgy meg hogy veszélyes... hát Izland veszélyesebb volt rám nézve, mint én rájuk nézve még rosszabb napjaimon is. Jó dolog fekete mágusnak lenni, mert könnyű esküdt ellenségeket szerezni. Legalábbis a családomnak könnyen ment.*elhúzza a végére kissé a száját, tény, hogy otthon nem igazán engedték sehova, egyedül végképp nem. Itt legalább nem fogalom a neve. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Ginger Rosenberg
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ginger Rosenberg


Hozzászólások száma : 624
Csatlakozás : 2011. Sep. 26.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-22, 6:17 pm

*Mivel egy kicsit komplikáltnak tűnik a számomra ez a kis történet, ezért megkérem Athaliet, hogy mesélje már el érthetőbben a számomra mindezt és hát végül bele is kezd. Nem is igazán hallottam még ilyen átokról, tényleg csak a mugli könyvekből és filmekből tudom, hogy mégis mi mindent találnak ki, de ezek szerint a fantáziának van alapja is, így hát bólogatok is neki.*
- Hű, hát ez kemény lehet, mármint ezzel élni, de később erősebb leszel, ami szerintem nagyon jó. *mondom is neki mosolyogva, de aztán tovább haladunk a farkasos téma felé is, így amikor meghallom, hogy egy vérfarkasról van szó, nyelek egy hatalmasat.*
- Hogy mi? Azok is léteznek? Oké, a vámpírokat már láttam, de hogy vérfarkasok is, atya ég... és milyen? Vadállatias vagy emberi? *ismét letámadom a kérdéseimmel a lányt, de azért válaszolok is ám neki.* - Amúgy nem tudom, hogy órán lesz-e ilyesmiről szó, de eddig még nem volt. Viszont a mugli hiedelemvilágban is ismeretesek ám ezek a lények, szóval így már tudom, hogy mire gondolsz. *szóval teljesen tudatlan azért nem vagyok szerencsére, nem kell mindent elárulnia nekem. Azért egy ilyen lény felkeresésére már nem fogok indulni, elég volt nekem a vámpírok után erednem. Nemsokára azért ezt a témát magunk mögött hagyjuk és így jönnek szóba a fiúk is. Ha már Athalie van oly kedves, hogy magunkra hagy Tarkh-al, akkor ezt természetesen viszonzom is neki.*
- Házi nyúl lenne? És az miért baj? Én például örülök neki, hogy Tarkh is Cruos. *gondolkodom is el ezen hangosan, majd végül el is húzom cseppet a számat.* - Szerintem ne egy átok miatt legyél boldogtalan, hanem inkább próbálj meg élni. Itt új életet kezdhetsz. *próbálkozok valamit segíteni is neki, majd miközben eszünk, tovább beszélek, így mondom hát el azt, hogy többeknek nem tetszett az, hogy milyen is a vérem, de amikor hallom a véleményét, lágyan elmosolyodom. Nem volt eleinte szimpi a csaj, de most, ennyi beszélgetés után egyre kedesebbnek tartom és hát igen, nem is bánom, hogy a szobatársam.*
- Én is így gondolom, de majd ezt ők is megtudják. Tarkh-nak már bizonyítottam. *húzom is ki magam büszkén és fel se tűnik, hogy elkotyogtam azt, hogy ő is annak idején azok közé tartozott, akik lenéztek ez miatt. Még mielőtt viszont túl jóban lennénk, szeretném tudni, hogy mennyire is jelent rám veszélyt, de ahogy hallom, azért ellenőrzik, ami cseppet megnyugtató, na meg, biztosan a magiszterek se engedték volna ide, hogyha nem tudnák kezelni Athaliet.*
- Akkor nincs gond. *végül az utolsó falatom is elfogy, így nézek körül, majd két üres poharat kerítek elő és végül felkelve egy kis körtelével térek vissza.*
- Önthetek neked is? *ha kér, akkor az ő poharába is öntök, ha nem, akkor pedig csak a sajátomba, majd vissza is csüccsenek és a finom gyümölcslevet kezdem el iszogatni, most már emésztgetésem közben, hiszen Athaliet is meg fogom várni, amíg ő is végez, na meg, úgy tele ettem magam, hogy mozdulni is nehéz jelenleg.*
Vissza az elejére Go down
Athalie Rapace
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Athalie Rapace


Jelige : kitartóan nemtörődöm
Hozzászólások száma : 512
Csatlakozás : 2012. Apr. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Hematit háló
Üzenet : "Az, hogy senki sem számít rá, hogy megteszed, még nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá."

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime2012-05-22, 6:54 pm

- Igen... bár még remélem, hogy sikerül megtörni valahogy az átkot és akkor csak normális boszorkány leszek. Azzal simán beérném. *válaszolja egy félmosollyal. Esze ágában sincs a legerősebbek közé tartozni, valahogy ijesztő neki az az egész helyzet. Már így is túl sok ellensége van, amiből valljuk be, párat már most magának köszönhet. *
- Jah... most hogy mondod. Olyanok ezek azt hiszem, mint a sárkányok. Mindenki ismeri, legfeljebb nem hisz benne... de Kalle-ről nem mondanám, hogy vadállatias. Igazi vörös viking, de az ember nem mondaná meg róla, hogy teleholdkor átváltozik. Vagyis na sápadt meg ilyesmik stimmelnek, de akkor sem. Jó fej és barátságos. *rázza meg a fejét, a vadállatiasabb egyedeket nincs szerencséje ismerni, így azokról mesélni nem tudna most. Közben innen eljutnak a barát kérdéséig is, csak hát neki arra vannak szabályai. Saját, jól bevált szabályok, amiket eddig nem szegett meg- mintha lett volna erre sok mikor és hol.*
- Zakkant napjaimon jobb, ha elkerülnek az emberek meg én is elkerülöm őket. Más házból meg az eleve könnyebben megvalósítható dolog. Mondjuk olyankor nem is nagyon szoktam itt lenni. *sóhajt egyet, ha már a házi nyúlnál tartanak.*
- Aztán meg úgyis ráérek még. Legalább, amíg megtörik az átkot... úgyse vagyok szívdöglesztő szépség. Legfeljebb akkor gondolnám át a szabályaimat, ha valaki nagyon nem adná fel... vagy, ha már nincs az átok... megvagyok én egyedül. Komolyan. *válaszolja, még nem tűnt fel neki erőteljesen, hogy így boldogtalan lenne, bár nem Ginger az első, aki azt mondja, hogy gondolkodjon el ezen. A véleményét arról is kinyilvánítja, mit gondol a túlságosan is büszke aranyvérűekről, majd bólogat arra, hogy megtudják, hogy nincs igazuk. *
- Naná. *jegyzi meg röviden és tömören, megfogalmazva egyetértését. Hogy Tarkhal mi volt, azt meg nem az őd olgának érzi. *
- Áh, nincs. Pszichopata se vagyok, meg antiszoc se... csak piromán. De úgy amúgy meg nem kell tőlem félni. Ha mégis nagyon rossz napom van, akkor meg csak nem találsz a szobában és kész. *válaszolja a fejét rázva, és újabb falatot igyekszik megrágni, miközben most csak bólogatni tud arra, hogy kér gyümölcslevet. Nyelést követően aztán meg is szólal végre. *
- Ühm... khm... köszönöm. *mondja utólag, és már iszik is belőle, majd letéve a poharát, igyekszik befejezni az evést. *
- Tényleg mindjárt végzek. De ha sietsz valahová, nem muszáj megvárnod. *mondja még, mielőtt az utolsó falatokkal is megküzdene. Nem tart ő fel senkit, tényleg. *
Vissza az elejére Go down
http://immanenciahurok.blogspot.ro/
Ajánlott tartalom





Nagyterem, étkező - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem, étkező   Nagyterem, étkező - Page 21 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem, étkező
Vissza az elejére 
21 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Aula-
Ugrás: