Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sejtelmes folyosó

Go down 
+69
Lucius Rufinus
Zaine Warhurst
Catherine Waters
Slash Daniels
Loren Volmorick
Conrad Dietrich
Mathis Boll
Nestor Smirnov
Ashi Angel
Mikael Hargreaves
Aideen Garadex
Abigail Lennox
Nymphadora Giovanni
Serafina Damiana
Patrick Davis
Fekete Ambrus
Sirius Pendragon
Elisabeth Smith
Lisbeth May
Naomi Teigneux
Gabriel Teigneux
Jessica Turner
Krishana Quinn
Jasmine Miels
Selena Archibald
Élias Adachi
Elisaveta Varlock
Chandranath Lowell
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Lauren Harth
Axel Knoxville
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Theodora Schmitz
Hunyadi Péter
Derilia
Xilya Grisnackh
Daemon Wexler
Charles Hellrain
Illya Imbecairwen
Sean Derly
Mia Monte
Ryan Bourton
Selene Tompson
Michelle Norton
Zachary Vandervoort
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Cody Skertchly
Marcus Mccannt
Sairus Macrain
Ruby Rose Re
Mesélő
Aleksandra Radjenovic
Lilith Corivan
Amethyst Neita
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Takoda Turner
Daphne Alucard
Nathaniel Cornwlade
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Noah Dannard
Aysha Darkblood
Jake F
Diana Gray
Demien.R.Cornwlade
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-11-17, 8:44 pm

* Elég nagy a csend a folyosón s hallja a saját légvételét. Nem zavarja, de lehet, hogy így nem fog találkozni a lánnyal. Kitudja hogy mikor jön erre valami féle élőlény. Mondjuk lehet egy patkánnyal hamarabb találkozik mint egy emberrel. Na de az sem baj mert hát akkor beveti az árnymágiát vagy kitalál valamit hogy tudassa a fekete hajú leányzóval hogy itt van. Egyelőre még vár hát ha szerencséje lesz. Egy kis idő múlva rátalál a szerencse. Igazából a gondolataiba révedt s már nem is arra néz. Maga elé bambul de hallja az apró gyors lábak kopogását a folyóson. Mondjuk nem magas sarkú kopogás, de azért zajt csak ahogy a lány szalad felé. Fejét arra fordítja s ellöki magát a faltól, hogy el tudja kapni a felé száguldó leányzót. Jól sejtette hogy a nyakába fog ugorni a másik. Mikor oda ér természetesen átkarolja s meg is emeli a másikat. Ő is örül a lánynak, hiszen ő miatt van itt. A puszit viszonozza s lerakja a másikat a földre. Mivel alacsony így lenéz rá.*
- Én is örülök neked Zsákos Frodó és téged várlak* Mondja mosolyogva, hiszen tényleg őt várta. Látja hogy a pálcát zsebre vágja és egyik szemöldökét fel is emeli.*
- Csak nem akartál eltenni láb alól? Hát így bízzon az ember a barátaiba? * hangja játékos s arckifejezése sem árulkodik másról. A kérdésre is válaszol természetesen.*
- De igen úgy volt. Gondoltam meglátogatlak hiszen már régen találkoztunk. Meg arra is kíváncsi vagyok hogy mikor jössz hozzám. Szóval itt volt az ideje hogy vissza térjek* Mondja komolyan a másiknak. A lány mondatának második felén elmosolyodik.*
- Ezek szerint zajlott az élet na gyere keresünk valami helyet ahol tudsz mesélni. Ötlet hogy hova menjünk?* Kérdezi meg kíváncsian mert hát a folyosón nem szeretne beszélgetni. Itt még a falnak is füle van s ha olyat szeretne neki mondani a másik akkor az nem tartozik senkire.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-11-17, 9:05 pm

*Péter is legalább annyira örül a lánynak, mint amaz. A lány csak elneveti magát, amikor a fiú azt feltételezi, hogy meg akarta ölni. Hát hogy is akarhatna ilyet?*
-Dehogyis! Azt hittem, hogy egy agyevő menyüske vagy!
*Csak szélesen elvigyorodik, amikor kiderül, hogy a fiú pont őt kereste. Kifejezetten megindító gondolat. Habár lllya sosem gondolta vészesnek és nyugtalanítónak a torony folyosóit, amennyiben Péter úgy kívánja, akár el is battyoghatnak valahová, legalább nem kell álldogálniuk. A legtöbb ember egébként sincs oda az Inflatusosok fészkét.*
-Ó, hát ez kedves. Elvileg jövő héten végzek a vizsgákkal. Szóval jövő hétvégén már akár tudok is menni. Na gyere, ha ennyire bánt a folyosónk.
*A fiú csuklóját elkapva, behúzza őt a ködkatlanba. Tény, hogy kevésbé kísérteties, de itt a titkok belevesznek a ködbe. Meg a nem-titkok is. beljebb sétálva Illya lezuttyan a kanapéra, s megpaskolja maga mellett az ülőalkalmatosságot.*
-Hú, hát végülis elmentem a bálra. Gáz lett volna egyedül ülni a szobámban. Szóval kreáltam magamnak egy jelmezt és lementem. És kibe futottam bele? Személyesen Connor Diamondba. És tudod igazad volt. Tényleg csakúgy jön ez a flört-dolog. Jött is. Szóval még egy jóéjtpuszit is kaptam.
*Vigyorogva rákacsint a fiúra, majd folytatja az élménybeszámolót.*
-De tudod annyira már nem is vagyok tőle elájulva. Persze bejön, nem hajtanám el, de nem vágom magam tőle hasra. És ez tök jó. A szoknya egészen növeli az önbizalmat. Gyakrabban kéne felvennem.
*Vidáman vigyorogva dől neki barátjának, miközben lábait kinyújtóztva felpakolja a kanapéra.*
Vissza az elejére Go down
Theodora Schmitz
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Theodora Schmitz


Hozzászólások száma : 82
Csatlakozás : 2010. Nov. 20.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-11-27, 3:16 pm

* Ahogy nézelődőn semmi érdekeset nem láttok itt. Persze fényűző, de egyediséget én nem találok benne. Ajtók, lépcsők, képek……unalmas. Azt hinné az ember, hogy belülről nem tűnik olyan réginek, főleg azért nem mert ez egy iskola. Hát ez van. Legalább lenne színes vagy valami, nos kíváncsi vagyok ki volt az akit ezt megtervezte, mert ízlése ahogy elnézem nem sok van vagy inkább nem valami modern ízlésre vall. Végül is nekem aztán teljesen mindegy milyen maga az épület. Nem a kőhalom miatt vagyok, hanem hogy valami tudást verjenek göndör fürtjeim alá. Majd kiderül mennyire sikerül ez. Persze tudom, hogy ez főként rajtam múlik, de ha hasztalan varázslatokat tanítanak, akkor nem sok keresni valóm van itt. Annak nem sok hasznát fogom venni a jövőben. Mert az hogy a kezembe tudom reptetni a poharat annak nem nagy hasznát, veszem. Csak lusta leszek tőle. Mondjuk, ha egy kocsmai verekedésről van szó, akkor talán hasznos, mert az üveggel le tudom ütni a tagot. Ez most nem is fontos, mert találnom kell valakit, aki ad egy szobát vagy keresek magamnak. Az sem rossz megoldás. Talán az egyik tanár szobája meg is fog felelni. Na nem vagyok nagy igényű, de ha nem jön senki akkor nem fogok itt ácsorogni az tuti fix. Nincs nekem időm itt várni valami lenyalt hajú diákot, hogy elkísérjen. Már épp indulnék mikor egy ba*i nagy állat jelenik meg valakivel. Annyira azért nem nagy mint egy órás, de testes. Hát első ránézésre jó sötétnek tűnik minden a kettő persze nem az IQ szintjükre értem. Hm……egy fekete mágus képzőbe ez pont ideális. Az mondjuk, meglep, hogy élő állatott is beengednek ebbe a suliba. Érdekes. Természetesen végig mérem magamnak, hogy miféle szerzet lehet. Legalább nem lenyalt képű, ez már jó pont. Már kettő van amit az iskola javára lehet írni. Úgy saccolom hogy kb egy méterrel előttem ver cöveket ami még pont jó. Ha közelebb jönne bele állna az intim szférámba amit nem tűrök. A megjegyzésre a kezembe lévő dobozra pillantok. Oké hogy még nem raktam el, de hát rágyújtani nem akarok. Most szívtam el azért nem vagyok annyira függő. Persze mi mást gondolhatnak mikor az öngyújtó is a kezembe van.*
- Valahogy gondoltam ezért elintéztem kicsit hamarabb* Válaszolom neki érzelem mentesen. Hűvösnek nem nevezném a hangom, de élet vidámnak sem. A keze közben felé közeledik, hogy kezet fogjunk. Hát én nem szoktam így hát most sem fogok. Úgy gondolom, hogy jég hideg lehet a keze, ha csak azt veszem alapul mennyire hűvös a hangja. A kezére pillantok majd vissza rá*
- Legjobb tudásom szerint még mindig én vagyok és akkor bemutatkoznom sem kell. * Nem szokott a nevem megelőzni, vagyis még nem tapasztaltam, de hát ez csak egy iskola mely tele van, adminisztrációval gondolom. Nekem aztán teljesen mindegy, hogy ki tudja a nevem vagy épp ki nem. Tetszik, hogy nem húzza az időt és már is meg akarja mutatni a szobámat. Na ilyen emberek kellenének a hivatalokba is, mert amit azok művelnek az kész rémálom.*
- Az jó ötlet* csak most teszem el a dobozt de az öngyújtómat nem. Valamivel el kell ütni az időt, míg oda érünk, mert nem valami beszédesnek tűnik. Mondjuk az nem baj, hiszen nem ismerjük egymást, ettől függetlenül nekem akad kérdésem és soha nem tartom magamban.*
- Állatokat szabad behozni, de cigizni nem? Milyen suli ez?* Tartom vele a lépést, de az egy méter távolság nekem szimpatikusnak tűnik, így nem megyek hozzá közelebb. Amúgy sem tudnám hogy merre kell menni. Vezessen csak.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Sejtelmes folyosó - Page 6 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-11-27, 3:33 pm

*Már közeledtében felmérte kivel van dolga. Valószínűnek tartja, hogy ugyan ezt teszi a másik is. Itt elvégre nem véletlenül feketemágusokat oktatnak. Mordred szerint pedig csak nagyon kevesekbe lehet rendesen megbízni, ő maga egy emberbe bízik teljesen. Na de mindegy is amikor oda ér, megáll előtte jó egy méterrel, nincs kedve közelebb menni, meg amúgy sem az a fajta. Nemsokára meg is jegyzi a cigis dolgot, a válaszra pedig csak komoran bólint.*
-Rendben...*csupán csak ennyit mond szokásos érzelem mentes hangon, a párduc pedig mozdulatlanul áll a fiú mellett, a válaszra pedig csak oldalra dönti a fejét a fiú.*
-Elég sok mindenkiről tudunk kisebb dolgokat aki ide érkezik. Tehát azt hiszem nem muszáj. Mi már csak ilyenek vagyunk.*ad rövid magyarázatot, igazából ő se érti, hogy tudnak ennyi mindent , meg honnan tudják ha a diák megérkezik, de nem is igen törődött vele, ő csak egy felhívást kapott, hogy kísérje fel a másikat. Ezután elmondja miért jött, és úgy tűnik a másik benne van, így aztán el is indulnak a felfele, ami elvezeti őket a nyugati főtoronyba, nemsokára már a folyosón vannak , és a fiú valamint a párduc is hajthatatlan tempóba indul meg a klubbhelyiség bejárata felé. Viszont a lány szavaira a famulus hirtelen fordul meg morogva, kifenve a karmait, és már éppen indulna a lány felé, ugrásra készen. (valószínűleg nem éppen túl jó szándékkal) de ekkor a fiú keze finoman vissza fogja a nyakánál fogva*
-Ő nem egyszerű állat.... Familiáris én csináltam... és eléggé agresszív az ilyesmire. Amúgy azt hittem tudod. Fekete mágus képző..... *mondja, de úgy tűnik a párduc még mindig fura, hűvös szemmel nézi a lányt, és mintha nem igen akarna engedelmeskedni a fiúnak. Ez látszik is, ő menne a fiú tartja vissza ekkor viszont a fiú hátra nyúl a zsebébe, és egy nagyobb húscafatot dob az állat elé, ami szinte azonnal falni is kezdi. Mordred csak hűvös szemmel méricskéli a kedvencét majd a lányra néz.*
-Valamiért nem hallgat rám... de az ember hús lenyugtatja, mindegy jobb lesz ha jössz... Az ajtón való bejutáshoz egy jelszó is kell. Ha nem tudod nem enged be. Ide csak a mi házunk diákjai léphetnek. A jelszó Mortis...*mondja ki, és az ajtó bizony ki is nyílik*
-Menj...*tereli előre a lányt, majd kissé komor léptekkel követi , inmáron a nyugodtabb párduccal... Amikor beérnek a fiú csupán csak körbe mutat.*
-Egész normális kis hely... bár már történtek fura dolgok remélem majd megszokod*mondja kissé hűvösebben miközben balra mutat.*
-Arra vannak a lány hálók... szerintem mehetünk is.*mondja, és már el is indul abba az irányba.*

\\Mehet 1 a KH-ba\\
Vissza az elejére Go down
Khillrix Anxor
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás : 2010. Dec. 06.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-12, 7:50 pm

*Nem siettünk sehova, kellemesen sétáltunk míg csaknem a horrorba illő folyosón közlekedtünk. Őszintén szólva féltem egy kicsit, talán a hangulat teszi, de tudom, hogy Sentinelhez méltóan fog viselkedni Mordred. Egyre inkább nagyobb kétségeim akadtak, mivel a nemrégiben elhangzottak fészkelték magukat be a fejembe. Még az iskolában sem lehetünk biztonságban, és még a haladó/profi varázslók is életüket veszthették e falak között. oszladozó teteműk vagy porladozó csontvázuk mélyen a kastély leple alatt sorvad. Ha próbálom pozitívan felfogni a dolgokat ez is egyfajta kényszer, hogy jól tanuljak. És talán sokkal többre viszem, mint egy átlagos, unalmas, hétköznapi iskolában. Haladtunk tovább a folyosón, s ahogy visszatértem a gondolataimból a valóságba a feszéjezés már az idegeimre ment. Csupán úgy tudtam nyugodt maradni, hogy minden egyes haláljelenetnél egy-egy muglit képzelek el, melyet elhelyezek a képen. Szerintem lelkileg labilisnak is tekintett a kísérőm, amikor felkuncogtam, vagy amikor látott némi örömöt a szememben. A könyvemet és az átlagos méretű ajándékcsomagot magam előtt tartottam. A leginkább égis csak a fényhiány volt, ami zavart.*
- Talán egy pár vörös színben áradó fáklya nem ártana ide. Azok még inkább feszéjeznék az embert, és nem botlik meg semmiben sem az ember, még a saját lábában sem.
*Néztem tovább a képeket, s egy kétszer megakadt egy-egy provokatív képen a tekintetem.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Sejtelmes folyosó - Page 6 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-12, 8:14 pm

*Csupán csak nyugodtan halad előre, és bizony aki azt hiszi, hogy fura, és kissé ember ellenes a fiú, nem sokmindenben téved, hiszen Mordred azon kevesek közé tartozik , aki nem keresi minden ember társaságát, inkább csak azokét, akik fontosak neki. Sokan nem is ismerik és nem is tudják, hogy mi forog abba a sötét agyba, vagy inkább sötét szívbe. Egy biztos egyenlőre több benne a sötétség mint a világosság, de ez láthatólag nem is zavarja őt. Tudja hogy képes érzelmeket is kimutatni, de miért mindenkinek? Nem olyan fajta ő. Csupán csak halad végig a folyosón, figyelve arra, hogy azért ne előzze meg túlságosan a mellette haladó fiút, majd amikor amaz a fényről kezd el beszélni, csupán csak lassan a belső zsebébe nyúl, és kihúz valamit a pálcáját, amivel csak lassan pöcint egyet előre és ki is mond hűvös hangján egy igét.*
-Lumos.....*hangja hűvös, és komor, de parancsoló is, aminek hatására a pálca hegyénél meg is jelenik némi fény, s a fiú teljes testtel a másik felé fordul.*
-Nálad van... a pálcád.. De a vámpíroktól és a Succubustól egyik se véd olyan könnyen, ha sötét van ha nem. És mindkettővel bővelkedünk, legalábbis a hírek szerint van két szerencsés itt valahol*csupán csak ennyit mond a fényre jelezve, hogy ő tökéletesen megelégszik a sötétséggel. Nemsokára viszont egy ajtó elé kerülnek, ami előtt egy démonszobor állja el az utat. A fiú itt megáll.*
-Bent már világosabb lesz...a kapu nem enged át akárkit. Csakis Inflatus háztagok jöhetnek át, és még nekik is kell tudniuk a jelszót. A jelszó Mortis..*mondja ki még mindig rezzenéstelen arccal, s a démon szobor utat engedve átengedi az ajtón a két diákot, akik a klubhelyiségbe érkeznek.*
-Nézz körül itt már barátságosabb... kinek tetszik kinek nem..*rendezi le a dolgot, és már halad is tovább a szobák felé.*

\\A hszed mehet már a klubhelyiségbe ugyan itt a főtoronyba találod meg \\
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Sejtelmes folyosó - Page 6 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-24, 4:41 am

*Bizony elég gyorsan öltözött, és az aulába "elkapta" a lányt, legalábbis ott találta, így rövidke köszönés és bemutatkozás után nemsokára el is mondja, hogy ő az aki elvezeti a szobájába.*
-Nem tűnsz valami magabiztosnak...De hát ha azt hiszed akkor én hiszek neked. Nincs túl messze a szobád, a klubhelyiségen túl van, ami a nyugati főtoronyba található. Az a mi tornyunk.*bizony a lány ha hiszi ha nem nekik saját tornyuk van, akárcsak a többi két háznak. A kérdésre csak megrántja a vállát*
-Hát ha mákod van akkor talán még nem lakták be a szobát mindannyian, az is lehet hogy csak egy társad lesz ott, az is lehet hogy ideig óráig egyedül leszel, de az is hogy mire felérünk már három ember fog boldogítani, ha oda érünk meglátjuk*mondja, és felindulva a lépcsőn persze a lánnyal nemsokráa fel is érnek a folyosóra, ami a klubhelyiségükhöz vezeti őket. A falon pár groteszk kép lóg, mindegyik mintha figyelné a két diákot. Nemsokára egy ajtóhoz érnek ami viszont útjukat állja, itta fiú a lány felé fordul.*
-Az ajtó csak azokat engedi át akik a mi házunkat gyarapítják de nekünk is tudni kell a jelszót amit hangosan fel kell mondanunk az ajtónak. A jelszó:Mortis, ami a halál jelentése.*mondja komor hangon, s mivel elmondta a jelszót az ajtó meg is nyílik s ők a klubbhelyiségben kötnek ki. A fiú itt megvárja míg a lány szétnéz, s nemsokára indulhatnak is tovább.*
Vissza az elejére Go down
Ariane Wolnoth
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás : 2010. Dec. 19.
Kor : 28

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-24, 5:02 am

- Magabiztos vagyok, csak nem éppen a kedvenceim közé tartozik a tömeg. De amint mindent letudtam, lépek is.*nagyot sóhajt, majd felnéz Mordred-re.*
- Hát, nagyon remélem hogy mákom van!*feleli, de már nem fojtatja, mert megállnak. A fiú magyarázkodásba kezd, majd kimondja a jelszót. Ariane különösebben nem tudja miért, de kitör belőle a nevetés a fiú komoly arcát látva. Nem gúnyos, csak amolyan hirtelen reakció.*
- Bocsi, én csak... na mindegy, haladjunk!*tovább vonszolja táskáját, szúrós szemekkel nézve a srácra. Nem bírja tovább, muszáj kimondania.*
- Ó, a csudába is, ha már ennyire kedvesen fogadtál, az lenne a legkevesebb, ha segítenél ezt a tatyót vinni...!*ledobja táskáját, mire az hangos puffanással ér földet. Felnéz a srácra.*
- Légyszi...!

Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Sejtelmes folyosó - Page 6 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-27, 10:24 pm

* Mivel sentinel a fiatal úr, így nem árthat, ha felfedezi magának a kastély egyes részeit. S lévén, hogy Hecate kissé feldúltan távozott tegnap este tőle, így idegenvezető hiányában magának kell alakítani valamit. Igazából céltalan lődörgés az, amit most csinál, s reménykedni is csak abban tud, hogy legalább a déli főtoronyba vissza talál, azt már legalább valamennyire ismeri a srác. Így hát most egy szakadt farmerban és hasonló állapotban lévő tornacipőjében, na meg egy fekete pólóban sétálgat az egyik sötétebb, kietlen folyosón. Haja szépen leengedve, nem is foglalkozik nagyon ezzel, ám kezében ott egy szál cigi, mely meggyújtva ugyebár, s fogalma sincs, lehet-e ezt, nem kapott felvilágosítást, így bártan füstölgi végig a sejtelmes folyosót, valami élőlény után kutatva, mert most ismét megkavarta magát, tehát tényleg fogalma sincs, merre lehet, melyik toronyban. Csak azt tudja, van belőlük négy, de hogy most épp melyiknek koptatja a padlóját.. hát, igazán jó kérdés. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-27, 10:38 pm

*A leányzó arcát leszegve tekereg. Délelőtt Ayshával társalgott még, azonban miután magára maradt, jó darabi nem tudott magával mit kezdeni. El is indult valamerre hű sólymával, s némi bóklászás után a sejtelmes folyosón lyukadt ki. Továbbra is fekete bőrnadrágot, hosszúszárú bakancsot és egy vékony fehér topot visel, mint délelőtt. Nem sokáig lődörög egyedül, egy fiút pillant meg, aki nagyvidáman bagózgat a folyosó közepén, s habár ő maga is nagy dohányos, nem tud nem elejteni egy megjegyzést.*
-Ennél jobban is titkolhatnád, nem túlzottan tolerálják.
*Persze a srác kezében lógó cigarettára utal, majd mosolyogva oda is sétál hozzá bemutatkozni.*
-Illya Imbecairwen, Inflatus ház.
*A lány pillantása lesiklik a fiú jelvényére, s felvont szemöldökkel ismét szemeibe emeli tekintetét.*
-Látom sentinel vagy, de mivel példamutatás helyett épp szabályt szegsz, bízom benne, hogy nem lincselsz meg, amennyiben én is pöfékelek.
*Szavait állva ki is húzza zsebéből a fémdobozt, s a díszes öngyújtót, majd megkönnyebbülten rá is gyújt, hisz ma még ez az első. Persze famulusa sem tagadja meg magát, s kíváncsian szemügyre veszi a fiút, majd leszállva gazdája vállára, onnan fixírozza a jövevényt.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Sejtelmes folyosó - Page 6 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-27, 10:51 pm

* Jól elkeveredett ismét Axelünk a tornyok között, ám nem valami ideges természet, s most sem viselkedik elmebetegként, épp csak rágyújt egy cigire, ha már így bénáskodik ismét. Lazán szippant párat a dohányból, majd pár tökéletes karika eregetése közben hall háta mögül egy tök ismeretlen hangot, pár szót szólni hozzá, melyet egyelőre nem igazán ért. Lassan fordul a lány felé, majd nagyjából ekkor esik le neki, hogy a feketeség miről is hadovál. *
- Ja, hogy ez. Vágom. * reagál egy vállrándítással, s bár most már gyanús neki, hogy idebent nem kéne, mégis úgy dönt, ezt elszívja még, közben persze benézve ezt a leányzót is nyugodalmas tekintettel. *
- Axel Knoxville, Cruoris ház. * közli nemes egyszerűséggel, egy laza mosolyt varázsolva helyes képére, közben pedig lendül a kéz egy kézfogás erejéig, ha már bemutatkozás, ugyebár. Meg is rázza a lány kezét, s addig a cigi ott lóg szájában, ám a következő szavakra halk nevetés tör elő belőle, így már muszáj kivegye az immár rövidke dohányt ajkai közül. *
- Nem árullak be, ha te sem engem. * ajánlja fel nemes egyszerűséggel, mert hogy nem fogja a csaj orrára kötni, hogy egyébként neki fogalma sincs, hogy ezt nem lehet, de így talán Illya is beleegyezik a dologba. *
- Egyébként keresztkérdés. Meg tudnád mondani, melyik toronyban is vagyunk most? Az a helyzet, hogy tegnap jöttem, és egyelőre csak próbálom kismerni magam. * vallja be végül hiányosságait kedves mosolyával, mert hát igazán hülye helyzet ez, de nem fog falnak menni egy kis útbaigazítás miatt. Ám ahogy figyeli, társaságuk akad egy sólyom személyében, melyre csak egy pillanatra pislog oda, inkább a lány arcát fürkészi válaszadás végett, közben utolsó slukkjait élvezve cigijének. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-27, 11:02 pm

*A felé nyújtott kezet elfogadja, miközben nem kerüli el figyelmét, hogy kicsikét végigmérték. Legalább valaki megnézi... Egy ideig Axel még adja a lazát, mint aki tök képben van, s a lány rá is bólint, hogy nem árulja be, de hamar kiderül, hogy a srác nagyon nincs képben.*
-A nyugatiban. Csodálkoztam is, hogy mit csinálsz itt, nem szeretik az Inflatus fészkét túlzottan. Nem értem miért.
*Nagy szemekkel körbe is néz a folyosón, valóban nem érti, neki kifejezetten otthonos a Nyugati főtorony, de hátízlések és pofonok.*
-Szóval most jöttél. És sikerült már nagyjából beilleszkedned?
*Ismét beleszív cigarettájában, miközben a famulus külső szemlélő számára feltehetően a lány haját turkálja, azonban csupán egymás közt beszélgetnek gazdájával, hisz lányból vannak, kibeszélik a fiúkat természetesen, még akkor is, ha illetlenség pont az orra előtt tenni ezt. Úgyse tudja... Azonban a családi idill nem tart sokáig, mert a sólyom hamar kiszúr magának egy patkányt a fal tövében, melyre azonnal le is csap.*
-Jó étvágyat kedves.
*Az apró termetű lány szeretettel tekint az állatra, majd visszafordul Axel felé.*
-Ő a famulusom Orceyia. Általában pasizik, kivéve ha eszik. De még fajtársara nem akadt, így beéri bárki mással.
*bemutatja természetesen a sólymot, aki élete minden pillanatának része, s annak fura természetét is elárulja, nehogy meglepődjön a srác, ha esetleg a nagy ragadozómadár neki is elkezdené illegetni magát.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Sejtelmes folyosó - Page 6 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-27, 11:13 pm

* Na hát tényleg nincs otthon egyelőre itt, s most már ki is jön ez. Inkább most, mint később, na meg hát ez is egy indok az ismerkedésre, amit szeret is a srác, meg egész könnyen is megy neki bizonyos keretek között. *
- Áh, köszi az infót, nem fogom eltéveszteni többet, remélem. * na igen, erre mérget azért nem venne. De azért csak érdeklődik tovább, mert bár hallott egyet s mást erről a házról is, ha mástól nem, szüleitől mindenképp, hogy abba ne kerüljön, mivel anyuapu árnymágus, így nem is volt sok esélye másmerre kacsintgatni. *
- De miért mondod, hogy nem szeretik? Semmi bajom egyelőre ezzel a hellyel, ugyanolyan, mint a kastély bármelyik másik része. * pislog körbe ő is, majd a neki szegezett kérdésre ide-oda dönti fejét, amolyan so-so választ imitálva ezzel. *
- Többé-kevésbé. Nem lesz vele gond, az ismerkedés megy, csajokkal leginkább. * vigyorodik el, na de ott van az a famulus is, aki csak nem hagyja békén Illya haját, ami Axelnek cseppet fura, ő sosem engedne egy ragadozó madarat a tetvei után kurkászni hagyni, dehát ez már az ő dolga. A patkány elkapására viszont csak egy halk nyikkanással reagál, ahogy arra is, Illya milyen nyugodtan nézi végig mindezt. *
- Látom itt a kemény csajok vannak többségben. * jegyzi lazán vigyorogva, egy utolsót szívva a cigiből, majd pedig szépen elnyomva a közeli falon, a csikket kezébe fogva, nem fog szemetelni, annyira azért nem bunkó. *
- Hát, gratulálok hozzá. Nekem olyan még nincs, azt sem tudom, mi az. Egyébként nem megyünk valamerre? Nincs itt valami jó hely? A déliben ott a játékterem például, az határozottan bejövős. * ajánlja fel a felfedező utat, nagyon is ráférne a császkálás, ha pedig ilyen társasággal teheti, akkor meg még jobb is lenne. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-27, 11:27 pm

*Nem tud nem elereszteni egy mosolyt, miszerint a fiú csak reményei szerint nem fogja eltéveszteni a tornyot. Azonban meglepi, hogy nem tudja, miért nem jár erre egy lélek sem, de végül egy elnéző mosollyal rázza meg fejét.*
-Nekromanták. Többnyire azok kerülnek ide. Bár én nem mondanám magam a halotti mágia zsenijének.
*Persze megmosolyogja Axel nagy szövegét a csajokkal való ismerkedésről. Már rutinos a szépfiúk viselkedését illetően, hisz legtöbb idejét mindezidáig pont egy csajok kedvencével töltötte. Sutyorognak egy keveset némán a sólyommal, majd a madár nekilát vacsorázni, melyhez a leányzó csak vidáman jó étvágyat kíván neki, mellyel igencsak meglepi a szőke fiút.*
-Nem vagyok szívbajos.
*Csak egyszerűen válaszol, majd kihívó vigyorral felhúzza fél szemöldökét.*
-Ha zavar, csak szólj, rászólhatok, hogy ne most tömje meg a bendőjét.
*Ha már adódik az alkalom, hogy pont egy fiúnak nem bírja a gyomra a patkány utolsó vacsoráját, persze hogy lecsap rá a lány, hogy vajon most meddig maradnak annyira lazák az izmok Axel gyomra környékén. Az már viszont új infó a srácnak, hogy a madár famulus, s el is indulna valamerre.*
-Jelmágia vizsgán egy famulus teremtése volt a feladat. Ha levizsgázol jövőre, majd neked is lesz. Itt játékteremmel nem szolgálhatunk, legfeljebb ködkatlannal, meg tükörteremmel, de ha a játékterembe mennél, nekem jó. Csak az a kérdés, hogy visszatalálsz e oda.
*A mondat végére ismét elvigyorodik. Persze nem bántani akarja az új fiút, csupán egy kicsit csipkelődik vele, ha már ennyire adja rá az alkalmakat. Röviden füttyent egyet két ujjával a famulusnak, aki engedelmesen vissza is röppen hozzá, s elfoglalja helyét a leányzó vállán ismét.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Sejtelmes folyosó - Page 6 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-27, 11:40 pm

- Ja, igen. Anyám mesélte. Nekem semmi bajom velük, az is egy mesterség. Valakinek a piszkos melót is tudnia kell intézni, nemde? * kérdi nyugodtan, így is gondolja, na meg minden háznak van itt értelme, tehát ezzel sincs gon, ahogy a másik kettővel se. Viszont ez a patkány-vacsi, na meg a lány hidegvérűsége egészen figyelemre méltó, s nem kell azt hinni, ő maga mindjárt telibe hányja a szemközti falat, egy fiú ne is tegyen ilyet, ám Illya idegei tényleg a helyükön vannak, s ez szokatlan számára leginkább. *
- Dehogy, engem aztán hidegen hagy. Bár azért remélem, én nem csinálok ekkora disznóólat egy vacsora alkalmával se. * sandít az állatra a lány válla fölött, hisz cseppet sikerült szétcincálnia a patkánykát, legalábbis ebben a félhományban már csak néhány szétszórt cafatot lát pihenni a padlón. Ekkor kérdezi meg, hogy nem-e kaphatna egy kis körbevezetést, s bár az utóbbi napon ezt már ellőtte, igencsak kevéske sikerrel, Illya viszont okos lánynak tűnik, Axel pedig vissza is fogja csajozós énjét, ezen szavakat hallva, a famulus teremtést pedig csak elraktározza a későbbiekre. *
- Na köszi, a végén még a szívemre veszem, vagy mi a fene. Egyébként a ködkatlan jó lesz, azt sem tudom mi, tehát bármi jobb, mint itt ácsorogni reggelig. * vigyorodik el végül, majd Illya vezetésével remélhetőleg el is indulnak a különös hely felé. *
- Na és régóta koptatod itt a padokat? Apropó. Vizsgák? Úgy hallottam, most megy a nagy szenvedtetés. * sandít oldalra Illya felé, kellemes tempóban lépdelve mellette, remélhetőleg végül az említett terem vagy mi előtt kikötve. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-27, 11:53 pm

*Aprót bólint, bár az biztos, hogy nem ő lesz a világ nekromantája, pláne, hogy azt se tudja, hogy mivel foglalkozzon, ha kijárja a sulit. Ahogy a patkányból vacsora lesz, kicsit ledermeszti a srácot, no meg az is hogy Illya teljes lelki nyugalommal néz rá, majd elneveti magát az újabb szavakra.*
-Sose lehet tudni. Ha nem lenne kezed, te is így ennél, hidd el.
*Vidáman veszi védelmébe a famulust,elvégre tényleg nem tud máshogy enni, de továbbra is jókedélyűen mosolyog. Kiegyeznek, hogy a ködkatlanba látogassanak el, így fejével intve meg is indul a megfelelő irányba.*
-Mindjárt meglátod, gyere. Oda bármikor érdemes betérni bagózni is, mert úgyse látszik a füst.
*Egymás mellett indulnak meg, miközben a lány újabb kérdést kap, s a vizsgák is felmerülnek.*
-Hát...szeptemberben, szóval nekem még fel kellett zárkóznom, mert nekem kellett vizsgázni. De már megvagyok velük, legtöbbje egész jól is ment. Persze akadtak kivételek, de mindenből átmentem.
*Ő is a végére ér cigarettájának, azonban Axellel ellentétben csak hanyagul elpöcköli, majd belép a ködkatlanba a srác előtt.*
-Hát ez volna az. Sok itt a... köd.
*Kényelmesen beljebb is gyalogol, nem túl nagy távolságra hagyva maga mögött Axelt, nehogy elvesszen, majd kényelmesen ledobja magát egy kanapéra, famulusa, pedig a támlán foglal helyet.*
Vissza az elejére Go down
Lauren Harth
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Lauren Harth


Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás : 2010. Dec. 23.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-28, 3:34 pm

//Olvad//

*A magiszter kijelentésén, miszerint "le van maradva" az itteni új diákok ismeretével egy pillanatig elidőz gondolatban, de hamar elkönyveli egyszerű elfoglaltságnak, és annak, hogy biztos vannak más beosztású személyek is akik az eligazítással foglalkoznak. Tehát ezen nem óhajt tovább lovagolni.*
- Ahogy mondja. *bólint rá a férfi logikus gondolatmenetére, majd összevonva szemöldökeit, rákérdez.* De volt már rá példa, hogy illetéktelen ujjak furakodtak be az épületbe, persze nem kívánt gazdáikkal együtt? *kissé nyakatekerten fogalmaz, de azért annyira lényegre törő sem szeretett volna lenni. A lényeg, hogy kiváncsi, vajon az iskola mindig így megőrizte dicső lepelbe burkolózott mivoltát?*
- Valóban? *ezt nem is gondolta volna, de a sors - vagy a tanórák - majd csak összehozzák honfitársaival. A férfi kérdése hallatán mélységes csendbe takarózik, egy ideig. Nincs oka rá, hogy hazudjon, ám ezt így még senkinek, sőt magának sem fogalmazta meg hangos szóval.* Biztonságban szeretném tudni a szüleimet. Muglik, de tudják, hogy én más vagyok. Szeretnek persze, nem akartak soha elevenen elégetni a kerítésre húzva, de akadtak problémák velem, és egy alkalommal... *legyint.* És ahogy Ön is említette az imént, ez egy elég távoli, eldugott hely. Nem kevesett kutattam utána, mivel varázstalan közegben nőttem fel. De amint látja, megtaláltam a módját, hogy eljussak ide. *kanyarítja el egy kicsit a gondolatmenetet, hisz könnyen meglehet, hogy a magiszter nem kiváncsi az ő családon belüli... baleseteire. De ha mégis, azt majd a tudtára adja. Mindenesetre reméli kielégítő választ adott.*
- Mellesleg... Érdekes a szeme színe. Egy borostyánszín szeművel találkoztam még magán kívül, Mr. Cornwlade. *jegyzi meg mellékesen, miközben egyenesen a másik szemeibe néz, de nem fürkészően, nem kellemetlenül. Nyugodtan, szeliden.*
- Értem. Biztos sok helyen megfordult már. *hallgatja végig figyelemmel és érdeklődéssel, majd bólint. Most inkább a férfi tartja magánál a szót, amit Lauren nem is bán, hisz így minden számára értékes információt kellőképp eltud raktározni, hogy aztán ne terheljen senkit bugyuta kérdésekkel. Nem szokása amúgy, de másoktól se viseli ela felesleges fecsegést, faggatózást.*
- Ja... *eddig minden pozitívan hangzik, így csak elégedetten és szűkszavúan bólint, miközben már haladnak az emelet felé, lépcsőkön, folyosókon keresztül.* Mystral. Azt hiszem ma el is látogatok oda. Körülnézni. Köszönöm a tippet. *figyelmét azonban a falakon függő alakok rabolják el. Mogorván pislog fel rájuk.* ~Mi a fenét bámultok...~ *szokatlan számára ez, mint ahogy a magiszter is megjegyzi általánosan az egész környezetre.*
- Nem tagadom. Fura. De biztos vagyok benne, hogy majd fogom tudni uralni a... ~Mit is?~ ... húzósabb helyzeteket is. *fejezi be a mondatot, még egy pillantást vetve a portrékra, melyek titokzatos festéknyomai abszurd módon nyúlnak el a vásznakon. Haladnak, Lauren remélei hamarosan eljutnak a lakrészekhez. Nem volna rossz megszárítkózni, harapni valamit és megnézni, hogy Walter, az iguána is egyben van-e még.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2010-12-28, 4:06 pm

*Csupán csak haladnak, egy darabig csendben, de azért nem mondhatni, hogy mindvégig némaságba búrkolódzva, hiszen elhangzik egy- egy kérdés, ami aztán talán beindít egy beszélgetést is.*
-Volt.. de azt hiszem , erre mondják hogy minden út körbe fut. A végén pont az volt a vesztük amiben annyira hittek...*lehet titokzatos, de a dolgoknak nem rég lett végez az iskolában, talán pár napja, lehet jobb lenne kicsit hűlni hagyni a dolgot, bár ha belegondolunk, a lány ha kíváncsi bárkitől megtudhatja, hiszen nem "lepel" alatt történtek a dolgok, hanem eléggé globálisan.*
-A világ minden részéről érkeznek hozzánk, tehát azt hiszem hogy igen. Közép dél, és észak Amerikából is....*mondja, ezután pedig kérdez valamit, amire úgy tűnik hosszabban mondva megkapja a választ is. A dolgokra eleinte nem szól semmit, csupán csak amikor a lány elharapja az utolsó szót.*
-Megijedtek magától?*kérdez vissza kissé hűs hangon, elvégre ismeri valamennyire a muglikat, volt amikor élt is köztük, bár nem mondhatni hogy keveredett velük, de nem "rasszista". A lány további szavaira csak nyugodtan bólint.*
-Régebben ismertebb volt. De annak már sok száz éve, azóta egyszer már a víz alá süllyedt.... talán majd elnyeri a méltó fényét ezután is.*mondja a sulira még hozzá téve, de amikor a szemére kerül a sor, csupán csak egy pillanatra a lány felé fordítja őket. Tekintete komoly, és fürkésző de nem ellenséges, csupán csak meglepi a diák szókimondósága.*
-Köszönöm.... az iskolába úgy tudom rajtam kívül egy embernek van... *mondja hiszen lehet hogy Sideris szeme most hideg ezüst szín , de tudja hogy az eredeti olyan volt akárcsak neki. Nem véletlenül találtak ismét egymásra, bár ennek a szemükhöz kevés köze volt. *
-Pár helyen.... mondjuk úgy hogy fiatalabb koromba elég sok helyre eljutottam, mielőtt az iskola újra megnyitotta volna a kapuit.*mondja kissé rövidre zárva titokzatosan, de úgy tűnik többet nem mond. A következő percekben csendbe burkolódzik majd lassan bólogatni is kezd a szavakra*
-Bizonyára így lesz. Elvégre az életre is neveljük itt a diákokat.*mondja válaszképpen, miközben megérkeznek egy ajtóhoz amit egy démon szobor zár el.*
-A klubhelyiségbe csak Infaltusos diák teheti be a lábát, de nekik is szükségük van egy jelszóra. Különben nem tudnak átmenni. A jelszó pedig... Mortis...*mondja kissé hűvösebben az ajtó fele ami lassan ki is nyílik be engedve őket. A férfi pedig belépve csupán tovább vezeti őt a klubhelyiség felé.*
-A szabályokról annyit, hogy itt nem erősítjük a többi mágusiskolában lévőket. Nincs kijárási tilalom, és nyugodtan mozoghat a kastély minden pontján... Ha valamire szüksége lesz pedig megtalálja a túlparton Mystralba.... Innen nyílnak a fiú és lány hálók, külön szárnyakra osztva, de nincsenek komolyabb elzárások.*mesél kicsit miközben meg is indul a lány hálókörlet irányába*

\\Fagy\\


\\Szerintem te már írhatsz a klubhelyiségbe Smile\\
-
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Sejtelmes folyosó - Page 6 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2011-01-15, 10:33 pm

*Tisztában van azzal, hogy ma milyen nap is van, de mivel rohangászott ide-oda, így csak most ért rá és nagyon reméli, hogy ezért Alexi nem fog nagyon haragudni. Elég régóta vannak már együtt, így egyértelműen tudja, hogy a fiúnak mikor is van a születésnapja. Ezért ácsorog most itt, a sejtelmes folyosón, teljesen fekete ruhában, de mégis csinosan. Nemrég írt Alexinek, hogy itt fog rá várni és szeretné, hogyha ő is időben ide érkezne. Egyébként, visszatérve Lycoris ruhájára, egy fekete hosszú nadrágot visel, sportcipővel, felül egy kötött pulcsi, na meg még egy kabát is van rajta, tehát lehet, hogy mennek ma még valamerre. Egyébként haja kibontva, most egyenesen omlik végig a vállain és a hátán, famulusa pedig a szobájában gubbaszt, ugyanis a leányzó kijelentette, hogy most nem jöhet vele, valószínűleg érthető, hogy miért, hiszen a két fiatal ma valószínűleg egymásnak szeretné szentelni magát és nem hiányoznak a zavaró tényezők, talán Alexi is hasonlóan gondolja.*
~ Jöhetne már. ~ *kezd el mászkálni a folyosón picit idegesen, hiszen készült ám meglepetéssel, de nem tudja, hogy mennyire fog tetszeni az ő rossz fiújának, de talán sikert arat, hiszen Lycoris első ajándéka lesz ez a fiú számára.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Sejtelmes folyosó - Page 6 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2011-01-15, 10:48 pm

*Nemis olyan rég a fiú szobájába egy levél repült be, rajta egy bagollyal. De az is lehet, hogy fordítva volt, a lényeg viszont az, hogy amikor Alexi kibontotta azt és elolvasta, egy kis mosoly ült ki arcára. Lycoris írt neki, hogy fél kilenc tájt menjen le teljes harci díszben a nyugati főtorony folyosójára, mert látni szeretné. Egy gyors zuhanyt még beiktatott a találkozás előtt a fiú, aminek hála kissé ki is csúszott már az időből, de azért siet, amennyire tőle telik. Amikor elhagyja végül szobáját -egyedül, mivel Belialt most ő is itthon hagyja-, rögtön megindul a klubhelyiség felé, hogy onnan kiérve megláthassa párját a folyosón. Egy fekete bőrnadrágot visel amúgy most a srác, egyszerű fekete pulcsival, s hossz, majd' a földig érő bőrkabáttal. Nyakán ott díszelegnek a szegecses láncai, ahogy csuklóin is, bár abból nem sok látszik. Az oldalán is lóg egy lánc, neki ezek amolyan alapfelszerelések, ahogy a lábán lévő acélbetétes bakancs is. Haja szokás szerint félig takarja az arcát, bár néha kicsit kilibben előle, ahogy sietősen végighalad a klubhelyiségen, majd már le is nyomja a kilincset, és kilép a folyosóra. Valamivel arrébb meg is pillantja barátnőjét, aki szintén talpig feketében díszeleg, s elég csinos is. Kis félmosollyal lépdel oda hozzá.*
-Megjöttem. Bocs a késésért, csak még lezuhanyoztam. *lép a lányhoz, majd egy puszit ad ajkaira.*
-Szia. Jól nézel ki. *dícséri meg a valóban csini lánykát, majd a további szavak helyett inkább csak megcsókolja párját.*
-Hogy vagy? És merre szeretnél menni? *kérdi a csókot követően, hisz tudja, hogy okkal kereste ma fel a lány, főleg, hogy láthatóan nem csak a nagyterembe akarnak menni kabátban.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Sejtelmes folyosó - Page 6 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2011-01-15, 11:00 pm

*Elég sokáig váratják meg a lánykát, aki egyre nyugtalanabbul lépked ide-oda, néha zavartan a démon szobrokra tekintve, majd végül az egyik hatalmas ablak előtt állapodik meg, hogy kitekintsen a most nyugodtnak tűnő óceán vízére.*
~ Remélem nem haragszik rám, hogy csak most jöttem. ~ *gondolja továbbra is picikét félve, de ahogy nyílik az ajtó, majd nehéz léptek közelednek felé, hirtelen fordul meg tengelye körül és már el is mosolyodik, amikor látja a fiút, aki szépen végig is tekint rajta, majd már szabadkozni is kezd a késést illetően.*
- Oh, nem gond, csak már féltem, hogy nem jössz. *böki ki az igazságot, majd ez után hallja meg a bókot, így csak még szélesebb lesz kedves mosolya. Nem véletlenül öltözött feketébe, a fiú kedvéért és most csak közelebb lép hozzá, természetesen a puszi után, de ajkát máris újabb támadás éri, a másik puha bőre az övéhez ér, így kékségeit lehunyja és már kezeit a fiú mellkasára is csúsztatja, gyengéden és kedvesen, miközben viszonozza az édes csókot. Alexi nagyon jól csókol, több vadság van benne valószínűleg, mint sok másik fiúban, bár ezt Lycoris nem tudhatja, mégis rendesen megfogta. Ahogy viszont elválnak ajkaik, picit kipirulva néz fel a sötét szemekbe és simítja hátrébb barna haját kedvesének az arca elől.*
- Én egész jól, csak már hiányzott valaki. *dönti meg fejét egy cseppet, majd a következő kérdést hallva látványosan elgondolkodik.*
- Az a gond, hogy nem tudom... esetleg lenézhetnénk Mystralba az étterembe vagy a szükség szobájába vagy nem is tudom, nem terveztem semmit, mert az ilyenekbe nem vagyok jó. Még soha nem volt senkim, nem tudom, hogy minek örülnél és minek nem. *bukik ki belőle egy rövidke szóáradat, láthatóan tart ettől az estétől, hiszen szeretné boldoggá tenni a fiút, de nem tudja, hogy ezt mégis mi módon tehetné meg. *
- Te mit szeretnél? Tudod, van itt valami. *nyúl zsebébe és egy antik órát vesz elő, amit a fiú felé tart.*
- Ez egy olyan zsupszkulcs, ami oda repít, ahová szeretnéd. Csak hozzá kell érned. Mivel én nem tudtam, hogy merre mennél szívesen, gondoltam rád bízom, tehát gondolj és érintsd meg. *nyújtja a fiú felé még jobban, de persze hagy időt neki a gondolkodásra, viszont most kreativításból bebukott, de hát nincs mit tenni sajnos.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Sejtelmes folyosó - Page 6 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2011-01-15, 11:30 pm

*Egy kicsit ugyan tényleg megváratja a srác Lycorist, de ez csak azért van, hogy frissen és tisztán mehessen le elé. Viszont annyira sokat azért nem kell rá várni, hamarosan kinyílik a klubhelyiség ajtaja, majd egy talpig feketébe öltözött srác siet ki rajta. Pár méterrel arrébb párját is meglátja, amint az egyik ablak előtt ácsorog, de meghallja, hogy ő érkezik, így mosolyogva fordul meg. Alexi bocsánatot kér a késésért, s indokolja is azt, viszont a lányka szavaihoz éretlenül áll, így pislog is párat.*
-Már miért ne jöttem volna? *kérdi, majd csak megrázza kicsit a fejét jelezve, hogy mindegy is, úgyis itt van, szóval ettől nem kell tartani. Meg is dicséri párja szépségét, hisz tényleg szépen kiöltözött ma, legalábbis a számára mindenképp tetszetős, majd már jöhet is a csók, mely kellően vad, de mégis érzéki, ráadásul igen jól kiérezhető belőle, hogy hiányolta a másikat a srác. A csók végén viszont érdeklődni kezd picit a lányka felől, aki jól válaszol, így egy mosoly mellett Alexi a kékségekbe pillant.*
-Igazán? Hát nekem is eléggé. *huncut mosoly fut át arcán, majd érdeklődni kezd, hogy merre szeretne menni a lány, hisz valószínűleg nem véletlenül kellett kabátot is húznia, ahogy arra a levél is felhívta a figyelmét. Lycoris viszont gondolkozni kezd, majd előad egy szép kis monológot, miszerint fogalma sincs, hogy merre menjenek.*
-Tőled eddig egyedül a visszautasításnak nem örültem, szóval... találj ki valamit. *vigyorodik el kicsit Alexi, majd csak figyelni kezdi, ahogy a lány előkotor egy régi órát a zsebéből, s elmondja, hogy mire is jó a szerkezet.*
-Aha, szóval egy bárhová jó zsupszkulcs. Hmm, nem rossz. Viszont... *megfogja finoman a lány kezét, majd visszatolja elé az órával együtt.*
-Ha már bármerre képes elvinni, akkor ügyeskedj ki valamit. Legfeljebb átugrunk máshová, ha annyira nem jön be. *vonja meg picit a vállát az utolsó szavakra, majd kissé vigyorogva még hozzáfűzi.*
-Csak ne Disneyland-be akarj vinni. *azzal nekidől kicsit a falnak, s most ő figyeli várakozóan és kíváncsian barátnője arcát, hogy vajon mit talál ki neki, merre fognak ma este utazni.*
Vissza az elejére Go down
Chandranath Lowell
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Chandranath Lowell


Jelige : A tolerancia bűn
Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás : 2011. Jan. 28.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Monitor előtt.
Üzenet : A szerelmet nők találták ki, hogy elvegyék a férfi életkedvét és a férfiasságát. A szerelem gonosz csapda, jegy a pokol legmélyebb bugyrába.


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2011-01-30, 10:56 pm

*Ahogy befejeztem a mondókámat indultunk is a nyugati főtorony felé s útközben folytattuk tovább a beszélgetésünket.*
- Igen, reméltem hogy fogad majd valaki de nem számítottam rá, hogy majd a házvezető visz körbe.*Kissé meglepetten folytatom a beszélgetést, közben pedig figyelem az utat is, habár nem nagyon van mit nézni rajta sötét folyosók furcsa képek, mondhatni gyér a díszítés, de nem is igen számítottam másra.*
- Rendben és köszönöm hogy elém jött, tudja egyedül a révet is alig találtam meg ide biztos nem jutottam volna el egymagam.*Kissé meglepetten hallgatom szavait, jó lett volna ha tegezhetem hisz nem sokkal idősebb mint én, és amúgy se néz ki túlkorosnak, de hát nincs mit tenni, talán idővel majd ő kéri, sose lehet tudni.*
- Igazság szerint sok tantárgy van itt ami érdekel, és elég híres iskola is ez. Erre esett a választásom. Reméljük jól döntöttem.*Kissé kínos volt már a csönd, nem tudom zavarta-e talán, vagy csak szimplán cseverészni akart, minden esetre jó ötlet volt megkérdeznie. Lentebb még kevésbé volt sötét mint ezeken a folyosókon, mondhatni világos volt. És így közelről ezek a képek és falfeliratok kissé ijesztően hatnak.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2011-01-30, 11:08 pm

*A válaszra, csupán csak félig elmosolyodik, majd bólint, miszerint érti a fiú szavait. Lehet más iskolába nincs így, de itt azért a házvezetők is kiveszik a dolgukat.*
-Próbálunk bensőségesebb kapcsolatot tartani a diákokkal. Bár egy fekete mágus képzőbe vagyunk, de véleményem szerint három év hosszú idő... és itt csak is a másikra vagy önmagára van bízva. Ha nem a Sentinelek akkor általában mi vezetjük körbe a diákokat.*ad egy kicsit hosszabb magyarázatot a fiú szavaira, majd kissé fel is nevet.*
-Szó ami szó elég eldugott helyen vagyunk, bár ha úgy vesszük, hogy a Minisztérium nem igen nézi jó szemmel a működésünket azt hiszem érthető is volt hogy miért ide építettük az iskolát.*mondja egy nyugodt félmosollyal, miközben már el is indultak a nyugati főtorony felé, ahol a folyosón a férfi kérdez még egys mást. *
-Majd kiderül az évek során. Az első évbe, Árnymágiát, Halotti mágiát, Toxicologiát, Misztikus lények ismeretét, továbbá Jelmágiát, és még Spirituális ismereteket is fog tanulni. Elég tág mágia kör remélem megtalálja benne a számításait.*mondja komoly, nyugodt hangon, miközben elérnek egy ajtóhoz amit egy különös démonszobor áll el.*
-Ez az ajtó a klubhelyiségbe vezet, a klubhelyiségen keresztül pedig a szobákba juthatunk el. Fontos, hogy az ajtó csak annak nyílik meg aki ismeri a jelszót. A jelszó: Mortis...*mondja ki, és az ajtó amint kimondta, tágra nyílik előttük ők pedig belépnek.*
-Ez lenne a klubhelyiség, remélem tetszeni fog magának... elég nyugodt hely, bár sokan járnak le erre felé, ha másnem tanulni, vagy ha nyugodtságra vágynak..*mesél kicsit tovább.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime2011-03-07, 10:49 pm

*Kissé meglepődik, hogy a srác csak másodikos, de épp csak annyira, hogy ez ne látszódjon meg rajta. Majd megforgatja a szemét és úgy válaszol*
- Tudod ez nálunk amolyan jólneveltség, vagy mifene kérdése* vigyorog, amiből tisztán látszódik, hogy mit is gondol ősei nevelési szokásairól. Egy pillanatra gondolataiba merül és mire feleszmél a másik már el is indul, mire gyorsan utána siet. Nem akar lemaradni. Még a végén eltévedne és az meglehetősen kellemetlenül hatna a hangulatára. Halkan szuszogva vonszolja fel magát a lépcsőn és már épp ott tart, hogy szól, hogy jó lenne, ha megállnának egy percre, mikor megérkeznek a tetejére. Egy pillanatra lehunyja a szemét, majd újra felpillantva az első, amit meglát, egy különösen ronda fickó a falon. Megrázza a fejét és elvigyorodik.*
- Jópofák.* közli és folytatja a nézelődést egészen addig, míg a másik meg nem szólítja. Felpillant rá és megvonja a vállát.*
- A családom összes tagja ide járt, legalábbis addig amíg a suli meg nem adta magát a sorsnak és el nem süllyedt, de nagy örömükben, hogy megint használható, úgy vélték, hogy természetesen nekem is ide kell jönnöm. Bár őszintén szólva túléltem volna, ha nem vesznek fel. De most már mindegy. Ha már itt vagyok, igyekszek minél többet kihozni a helyzetből. Egyébként Franciaországban születtem, majd három éves koromban átköltöztünk Írországba és onnan nem sokkal később Angliába. * fejezi be immár mosolyogva és úgy dönt, hogy ha a fiú kérdezett, akkor neki is szabad.*
- És mi a helyzet veled? Honnan jöttél? Mért éppen ebbe a suliba jársz? Amúgy másodikos vagy igaz? Szóval milyennek gondolod a sulit?*érdeklődik most már meglehetősen vidáman és közben gyorsít a léptein, hogy beérje a fiút.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sejtelmes folyosó - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sejtelmes folyosó
Vissza az elejére 
6 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Alagsori folyosó
» 2. emeleti folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Nyugati Főtorony-
Ugrás: