Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sejtelmes folyosó

Go down 
+69
Lucius Rufinus
Zaine Warhurst
Catherine Waters
Slash Daniels
Loren Volmorick
Conrad Dietrich
Mathis Boll
Nestor Smirnov
Ashi Angel
Mikael Hargreaves
Aideen Garadex
Abigail Lennox
Nymphadora Giovanni
Serafina Damiana
Patrick Davis
Fekete Ambrus
Sirius Pendragon
Elisabeth Smith
Lisbeth May
Naomi Teigneux
Gabriel Teigneux
Jessica Turner
Krishana Quinn
Jasmine Miels
Selena Archibald
Élias Adachi
Elisaveta Varlock
Chandranath Lowell
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Lauren Harth
Axel Knoxville
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Theodora Schmitz
Hunyadi Péter
Derilia
Xilya Grisnackh
Daemon Wexler
Charles Hellrain
Illya Imbecairwen
Sean Derly
Mia Monte
Ryan Bourton
Selene Tompson
Michelle Norton
Zachary Vandervoort
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Cody Skertchly
Marcus Mccannt
Sairus Macrain
Ruby Rose Re
Mesélő
Aleksandra Radjenovic
Lilith Corivan
Amethyst Neita
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Takoda Turner
Daphne Alucard
Nathaniel Cornwlade
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Noah Dannard
Aysha Darkblood
Jake F
Diana Gray
Demien.R.Cornwlade
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Sejtelmes folyosó - Page 7 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-03-07, 11:12 pm

-Ó ez esetben értem.*mondja miközben fejével röviden biccent egyet, majd nemsokára fel is veti, hogy akár megmutatja a helyet, ahol a lány majd lakni fog. Elég gyorsan mennek, de azért a fiú megvárja a lányt, elvégre nem szeretne egész este kajtatni azért mert véletlen akár egy rossz kanyart venne be, mert Mordred túl gyors volt. Amikor felérnek, csak egy pillanatra végig néz a képeken majd röviden biccent.*
-Azok... Bár elég sokan meg szoktak ijedni az ilyesmitől, gyanakvóvá teszi őket, hogy ennyi szem fürkészi a lépteit... minden esetre csak néznek, mást nem tesznek.*mondja , s látszólag őt se fogja meg igazán a dolog, s már tovább is indul, miközben azért kérdez ő is pár dolgot.*
-Áh.. értem szóval akkor ilyen családi elrendeltetés... Minden esetre most újra áll, hála a magisztereknek.*mondja elgondolkozva, miközben hallja ám, hogy őt is egy kérdés éri, amire egy pillanatnyi reakció idő után válaszol is.*
-Elég sok kérdés, de megpróbálok válaszolni rá.*mondja, miközben kisöpör egy hajtincset, ami a szemébe lóg, s hűvös hangon bele is kezd.*
-Angol, és Ír keverék vagyok, a családom szintén ide járt még a katasztrófa előtt, elég sok évre vissza menőleg. Azt mondják, hogy az első évektől kezdve ide küldték őket, s így is szereztek hírnevet. Amikor ismét megnyitott ide akartam jönni.... Saját elhatározás, meg hallottam ezt azt a szüleimtől, és úgy gondoltam nekem való hely ez... És igen másodikos. Már lehúztam itt egy évet.*magyarázza meg röviden miközben egy ajtóhoz érnek, amit egy démonszobor áll el. A fiú itt a lány felé fordul, majd az ajtó fele mutat.*
-Ez az ajtó a klubhelyiségbe vezet, onnan lehet elérni a hálókat, viszont a többi ház tagjai nem tudnak belépni. Nekünk is ismernünk kell a jelszót ha azt akarjuk hogy átengedjen. A jelszót hangosan kell kimondani, szóval jegyezd meg, ha nem akarsz kint rekedni: "Mortis"....*mondja hűvös hangon az ajtó pedig fele , ami megnyílik s nemsokára be is engedi a két fiatalt, a klubhelyiségbe. A fiú itt csupán csak megáll, várva, hogy a lány körbe nézzen.*
-Elég hangulatos hely. Általában ha nincs dolga az embernek ide szokott lejárni kikapcsolódni. Minden esetre ha véletlen egy Succubust látsz a környéken, az csak a házlényünk. A többséggel ellentétben ő ártalmatlan, meg sokan rebesgetnek egy vámpírról is aminek kitörték a szemfogait... *mondja komoly hangon, hogy a lány tudja mire számítson.*

\\ A te hszed már mehet a klubhelyiségbe Smile\\
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Sejtelmes folyosó - Page 7 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-04-01, 3:27 pm

-Szerencsére túl sok nincsen. Ha a bagolyházba akarsz felmenni, ott már többet találsz. És azok szemét lépcsők is......*mondja hűvösen. Na igen azoknál a lépcsőknél már el lehet képzelni hogy némelyik megindul, vagy egyszerűen csak mozogni kezd, és valamelyik diák kitöri a bokáját, de szerencsére vele nem esett még ilyesmi. Nemsokára viszont már a lépcsőn haladnak felfele, viszonylagos csöndben, bár a fiú kérdez egy s mást.*
-Anglia nem rossz... Én Észak Írországból. Kildare környéki vagyok. A Családom fele angol, fele pedig ír...*Többet nem is mond, csupán csak megrántja a vállát a következő kérdésre, és hamisítatlan gonosz félmosollyal válaszol is, bár ezt a másik lehet nem látja ha a fiú mögött van.*
-Elég régóta......*feleli, miközben lassan elérnek egy folyosóra, amire Mordred rá is kanyarodik. Szimpla sötét hideg folyosó, ahol a falakon groteszk, néhol már szent dolgokat megcsúfoló képek lógnak, s mintha figyelnék a lépteiket.*
-Ez lesz a második évem, valamikor múlt évben a suli újbóli megnyitása környékén érkezhettem télen. Dátumra pontosan nem tudom. Na és te? Miért pont a Mysterio?*kérdezi miközben elérnek egy eléggé masszív ajtót, ami előtt egy démonszobor áll őrként.*
-Az ajtón csak a mi házunk tagjai mehetnek be. A Klubhelyiségbe vezet. Minden Inflatusosnak kell ismernie a jelszót, ami arra ad engedélyt hogy belépjünk a jelszó:Mortis...*Ahogy kiejti az ajtó egy kisebb reccsenéssel magától megnyílik előttük, s így léphetnek be a klubhelyiségbe. *

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-04-02, 4:32 pm

* Haragszik...Utál...Nem is akar látni...Talán már nem is gondol rám és másvalakije van... Ezek a gondolatok cikáznak a fejemen, miközben a révész lassú, komótos tempóban visz át a kastélyhoz, minek oka talán magam is lehetek, elég csúnya s eltorzult az arcom. Legszívesebben a képébe másznék, hogy mi a francot bámul, nem látott még agyongyepált embert? Mert bizony ezt látja, monoklikkal és friss sebekkel teli fejem és testem igen csak felhívom magamra a figyelmet. De nem érdekel...csak az jár a fejemben, hogy mi lehet vele... Tegnap tudtam baglyot küldeni hozzá, miben megírtam neki, hogy 4 körül megérkezem a Mysterioba és szeretném látni. De hogy honnan érkezem s hogy egyáltalán miért mentem el arról egy árva kukkot se. Bonyolult lenne papírra vetni, így remélhetőleg máig ezzel is beérte. Majd kiderül ha nem jön el...Amit nem szeretnék, mert forr a vérem már a gondolattól is, hogy lássam szépséges arcát s sárga szemeit, melyek vágyakozva tekintenek rám akárhányszor csak rám néz s nem villámokat szór.
Alig veszem észre, hogy megérkeztünk, nagy nehezen kimászok a csónakól és efelé veszem az irányt. Elég nehézkes a mozgásom, fáj minden porcikám, de még csak meg sem nyekkenek, az nem lenne hozzám méltó. Kemény, tökös csávó vagyok, egy kis veréstől nem esek össze.
Az épületen kíváncsian fürkésző tekinteteke botlok, de nem érdekelnek, kerítek egy Infaltusos diákot - ez eltart egy darabig, páran ledermedve ácsorognak ahogy hozzájuk szólok - de aztán sikerül egy kiscsajt kerítenek, ki kettessével szedi később a fokokat, hogy mire én a magam lassú tempójával felérjek, már értesítse Faith-et. Így is történik, jóval később utána érek fel, alakját már nem látom a folyosón, így lassan haladok a sötét folyosón, hiába rohannék nem tudok...Talán pár bordám is eltört...Ki tudja, nem érdekel, csak már minél előbb lássam egyetlen kis szerelmemet...*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Sejtelmes folyosó - Page 7 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-04-02, 4:40 pm

*Egy levél, mely a birtokomba került a tegnapi nap folyamán... az írás, mely természetesen ismerős volt megdobogtatta a szívem, de mi az, hogy visszatér a Mysterioba? Egyáltalán hol volt és merre járt Ryan? És ami a legfontosabb, miért nem volt képes szólni arról, hogy elhagyja az iskolát és ezzel együtt engem is? Nem tudom már, hogy mióta nem láttam, de szomorú vagyok mindazért, ami történt, hiszen eddig oly tökéletes volt a kapcsolatunk. Na de elérkezik lassan a négy óra, én pedig már teljes menetfelszerelésben sétálgatok a szobámban, egészen addig, amíg meg nem hallom a kopogást. Egy elsős lány az, ki szerint Ryan a folyosón vár rám. Már csinált ilyet, hogy üzengetett, úgyhogy meg se lep a dolog, csak felkapom a pálcámat, belehelyezem az övemen lévő pálcatartómba és nemsokára már a klubhelyiségen átvágva hagyom magam mögött a társalgónkat. Egy hosszú, fekete bőrnadrág van rajtam, felül pedig szintén fekete színű top, mely láthatóvá teszi szép dekoltázsomat is, akár csak a vékonyka derekamat. Lábaimon most egyszerű sportcipő van, hajam pedig összefogva. Tekintetem tűzes, mint mindig és kissé dühös is, ahogy kilépek a démonszobrok közül és ekkor látom meg őt. Hirtelen lassulnak le lépteim, kerekednek el sárga szemeim és pillantok bele kékségeibe.*
~ Mi a fene történhetett? ~ *na igen, talán most kéne, hogy összeszoruljon a vérem, de a fene egye meg, Craven vagyok, nem hagyhatom csak ennyiben a dolgokat és nem borulhatok aggódva a nyakába.*
- Magyarázatokat várok! *lépek oda hozzá, kezeimet pedig szépen össze is kulcsolom magam előtt, ezzel utasítva el valamilyen szinten a közeledését, mert amíg nem tudom meg, hogy hol, kivel és miért volt el, na meg hogy én miért nem tudtam róla, inkább hozzám se érjen. Ha kiderülne, hogy valami kis csitrivel volt, a szívem szorulna össze és inkább megkímélem magam tőle, na meg attól is, hogy a karjaiba boruljak egy édes csókja után és ismét megjelenjenek a felhők.*
- Borzasztóan festesz... *teszem még hozzá és reményeim szerint nem kell kifejtenem azt, hogy mik a kérdéseim, így végül hátat fordítok neki, majd az egyik ablakhoz sétálok, ahol nekidőlve a párkánynak várom most már a magyarázatát. Itt nem hallanak minket, hiszen arrébb vonultam, nyugodtan beszélhet, mert hogy innen én nem megyek sehová se, az is biztos, na meg Ry se menekül, amíg nem beszélt.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-04-02, 5:01 pm

* A pillanat melyre hetek óta vártam végre beteljesülni látszik, látom, ahogy nyílik a számomra tau klubhelyiség ajtaja és megpillantom Őt...Gyönyörű és szexi mint mindig, de az, hogy a karomba zárhassam és beszippanthassam ismerős illatát elmarad. Mi az hogy? Még szegény, elgyötört testem látványa sem hatja meg s tartózkodón megáll tőlem pár lépésnyire. Szívesem eddig is hevesen kalapált, de most, hogy regvest elutasításba ütközök, még erőteljesebben áramlik a vér ereimben.*
- Én is örülök, hogy látlak...* mondom szárazabban mint azt szerettem volna, persze őt is megértem, teljes mértéken, úgy is hihette, hogy szó nélkül elhagytam, bár ha hitt az érzéseimen s bennem, ennek még csak felmerülnie sem szabadott volna benne. Pár lépést teszek felé, de ő hátat fordít és a párkányhoz sétál. Lemondóan sóhajtok, szemeimet az övéibe mélyesztem.*
- Magyarázatot...* ismétlem meg felszólítását s elgondolkozó képen vágok, bár a történteken amúgy sem tudok változtatni.* Még mielőtt összejöttünk volt egy feladatom...Rég kaptam, talán még Jane-el voltam...de mindegy ez nem is fontos. Tudod ez egy ördögi kör...nincs kiszállás...Összejöttünk s minden más feledése merült csak Te léteztél számomra.* pillantok rá, mivel eddig a hideg talaj padlózatát bámultam. Láthatja, hogy bár tartom magam, de megvagyok törve, de előtte nincs titkom, így beszélek tovább.*
- A lánc legalja vagyok, otthon hiába enyém az utolsó szó, akiknek dolgozok egy senki vagyok. Nem szállítottam le azt, amire megbíztak, így egy megleckéztettek. Ennyi.* nem tudom mit akar még hallani, ilyen részletkérdés, hogy hol voltam és miért nem szóltam neki, hát az lehetetlen lett volna. Különben kértem volna segítséget.*
- Nem szeretsz már?* kérdezem egy kis idő után figyelmen kívül hagyva kis megjegyzését, mivel egyébként is tisztában vagyok. Több hete van rajtam ugyan az ruha, mi már nem is nevezhető annak s tele van csurrant-cseppent kis vérfoltjaimmal. Talán még szaglok is, de kit érdekel? Csak a válasza számít semmi más...*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Sejtelmes folyosó - Page 7 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-04-02, 5:12 pm

*Ahogy hallom és látom, nem éppen ilyen fogadtatásra számított tőlem, de egyszerűen nem tudok mit tenni, tényleg megbántott ezzel az eltűnéssel, mert nem érzem úgy, hogy ezt érdemeltem volna... Na de ki is jelentem neki, hogy itt és most várom a magyarázatát arra, hogy mi történt, amiről én nem tudtam és nemsokára végül bele is kezd, de csak amikor én már az ablakpárkánynál állok.*
- Egy feladatot? Mégis mi volt az? *kérdezek rá még erre, de amikor hallom, hogy mi történt, már összeáll a kép a fejemben. Nem fejti ki nagyon, de nem vagyok hülye, így sejtem, hogy valakik bizony elkaphatták. Csak nyelek egy aprót, majd amikor hallom a kérdését, szemeim picit elkerekednek.*
- Ilyet mégis hogy kérdezhetsz Ry? *lépek végül oda hozzá, majd nemsokára az ablakon át egy gyönyörű madár röppen be. A famulusom, aki figyelt, hiszen aggódik értem és most a vállamra repülve várja az utasításomat.*
- Soraya, gyógyítsd be a sebeit. *simítok végig szép fején, mire ismét a magasba lendül, majd Ryan fölé kerülve könnyezni kezd. *
- Mondd neki, hogy hol fáj. Ahova a könnye ér, meggyógyít. *magyarázom a fiúnak, hiszen fogalmam sincs, hogy mennyire is ért a főnixekhez. Mindenesetre hogyha a fiú engedi és segít, akkor a famulusom könnyével pillanatok alatt gyógyítja be a sebeket. Az arcán biztosan minden fájó rész begyógyul és még ott is, ahol engedi neki a fiú.*
- Menjünk fel a szükség szobájába, kissé nem ártana rendbe szedned magad. *mondom végül, miközben inkább most nem mondok mást, de kezem az övéhez ér és gyengéden húzni kezdem, ezzel talán tudni fogja, hogy nem lesz gond, de ezt akkor is meg kell beszélnünk, de mindezek előtt rendben szeretném tudni, hiszen fáj, ami történt, de egy férfinak keménynek kell maradnia, én pedig azzal ártanék neki a legtöbbet, hogyha sajnálnám, mert az a férfiúi büszkeséget igen csak letiporja.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-04-02, 5:29 pm

* Fáj, hogy nem enged közel magáz, de nem tudok mit tenni, ismerem az én szépségemet, így addig bizonyára, míg nem szolgálok neki magyarázattal nem enged oda magához. Így röviden elmesélem mi történt, persze megért már engem félszavakból is, így nem kell ódákat zengenem arról, hol voltam, miért nézek ki úgy ahogy és a társai. Egy kérdés mégis felmerül benne, mit nincs okom megválaszolatlanul hagyni.*
- Keményebb dió, mint az anyag terjesztése, de már csináltam ilyet. Egy bizonyos márkájú és mennyiségű személygépkocsit kellett volna kezükre adni.* magyarán ellopni és leszállítani nekik valahogy, hogy hogy az az én dolgom lett volna, de vélhetőleg érti miről is van szó. Nem teljesítettem határidőre, ezért mondhatni elraboltak és egy általam nem ismert helyen fogvatartottak és napi szinten ütöttek, vertek ott ahol értek, hogy megtanuljam mi a dolgom.
Úgy tűnik egyenlőre beéri ennyivel a leányzó, ám bennem felmerül még egy fontos kérdés mire választ várok, mert hát nem kis időt töltöttünk távol egymástól akaratlanul s ki tudja mi minden történt ezalatt a lánnyal. Talán az érzései is megváltoztak.*
- Helyénvaló...nem úgy érzékelem.* felelem mialatt közelebb lép hozzám és Soraya is megjelenik, ki cseppet sem zavar.*
- Leginkább a mellkasom környékén.* felelek engedelmesen, azért nem vagyok mazoista, hogy kínozzam magam továbbra is. Szavaimat megérti, így oda cseppenti könnyét ahol fájlalom, így hamarosan a fájdalmam is mulandó lesz. A bizonytalanság azonban addig nem apad, míg meg nem fogja kezem és el nem indulunk a szükség szobája felé.*
- Nem válaszoltál a kérdésemre...* emlékeztetem, de haladok mellette s kezét is enyhén megszorítom, nem agresszióból hanem reménykedőn, kissé sürgetőn.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-04-05, 4:14 pm

//olvad//

*Míg mennek felfelé a lépcsőn, kérdezgeti a fiút, aki válaszol is, kiderül, hogy Írországból jött, kb. azóta, hogy a suli újra megnyitotta kapuit.*
-Nem is tudom...*Gondolkozik el egy pillanatra. Azért választotta ezt a sulit, mert elég jónak tűnt, és mert bármi jobb, mint otthon. Na de ezt csak nem mondhatja!*
-Hallottam róla egy ismerősömtől, hogy elég sok ideig volt használaton kívül, de újra megnyitották, és hogy nagyon jó iskola. Ezért. Semmi különös.*Persze tudja, hogy ez hazugság, de hát az vesse rá az első követ, aki még soha életében nem hazudott. Közben odaérnek az Inflatus ház klubhelyisége elé, és Mordred kimondja a jelszót, mire kinyílik az ajtó, és ők belépnek. Szép hely, jó lehet itt csak úgy ücsörögni, és nem csinálni semmit. Majd ezt is ki kell próbálnia.*
-Szép...*Mondja csak úgy magának, és néhány lépéssel beljebb megy, körülnézni alaposabban.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-04-12, 9:21 pm

*A srác nem igen akar megszólalni, s a férfi agyában sok minden megfordul, ennek mikéntje miatt, de most inkább nem kérdez rá. Lehet nem biztos , hogy annyira egyszerű beilleszkedni egy teljesen új helyre, főleg ha az a hely egy feketemágus képző. Azért elmondja amit el kell, majd megindulnak a nyugati főtorony felé, ami fele menet, elmagyaráz pár dolgot, s várja is a kérdéseket. A fiú megszólalására, egy halvány mosoly fut végig az arcán*~Nocsak, mégis tud beszélni~*de nem marad már tovább csendben, egy kisebb sóhaj után folytatja is.*
-Jelen esetben, én a másodikosokat oktatom Démonológia, és Tiltott mágia területen, elsőbe magának, Spirituális ismeretek, Toxicologia, avagy méregtan, Árnymágia, Halottimágia, Jelmágia, Misztikus lények ismerete lesz terítékén, többé kevésbé tanársegédek, adják le az anyagot, Kivéve Spirituális ismeretek, és Misztikus ismeretek órát, amit Ms Sideris Valbraith, illetve Mr Lucius Benedict Fenris, a Cruoris és az Exortus ház magisztere tart. Bár ha történik némi változás, akár velem is össze futhat halotti mágián.*mesél tovább, miközben egy sötét, kies folyosóra érkeznek, ahol fura, démonszerű alakzatok helyezkednek el a falon képekre festve, de mintha figyelnék a duó lépteit.*
-És honnan érkezett?*tesz fel egy kérdést, miközben elérnek egy igencsak fura ajtót, amit egy démon szobor áll el. A férfi csak kihúzva magát megáll a fiúval szemben, s beszélni kezd.*
-Az ajtón csak az Inflatus ház tagjai léphetnek be, és ismerniük kell egy jelszót. A jelszó Mortis...*mondja ki, s ebben a pillanatban az ajtó megnyílva előttük szabad utat is enged nekik. A férfi bent megállva kicsit megvárja, míg a fiú körbe néz.*

//FAgy//
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nathaniel Cornwlade
Sentinel Inflatus
Sentinel Inflatus
Nathaniel Cornwlade


Sejtelmes folyosó - Page 7 Inflatus
Jelige : Akaratos vérfarkas
Hozzászólások száma : 1832
Csatlakozás : 2010. Jan. 01.
Kor : 31
Üzenet : Bizton állíthatom, hogy valóban létezik újbóli élet, az élet a halálból ered, és a halottak lelke tovább él.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-05-25, 3:59 pm

*Furán éri a lány bókja, nem szoktak neki ilyesmit mondani, így pislog párat, majd végül elvigyorodik.*
- Hát köszönöm. *az eredeti vezetékneve még szebb volt, bár hasonló valamilyen szinten a mostanihoz, de az most nem fog kiderülni, majd talán egyszer, ha már jobban ismerik egymást. Szóba jön hát az idejövetel is, így derül ki, hogy Selena repülővel utazott, ami nem olyan rossz, de van annál ezerszer jobb is.*
- Én se régóta tudok... de jobb lenne talán, ha nem tudnék... amúgy meg, a szüleiddel is hoppanálhattál volna vagy hopp porral. *mond még pár ötletet és bár tekintetén és arcvonásain nem látszik, de most felidézi azokat az időket, amikor saját családja és iskolája ellen fordult, csakis a hatalomért. Nem volt szép, de most már nincs mit tenni ellene... inkább csak érdeklődik tovább, jobb minél messzebb elhessegetni azokat a fránya emlékképeket, melyek jót már nem sejtetnek.*
- Oh értelek, ezek szerint nem vagy nagy utazó. Én imádok új helyeket megismerni, de Hawaii-n még nem jártam soha... talán majd egyszer elnézek arrafelé is. *mondja gondolkodva, na de végül uzsgyi neki, megindulnak felfelé, így hallgatja azért még a másik félbemaradt mondatát és mivel a gondolatolvasás neki még nem megy, így marad a szemöldökfelvonás.*
- Ha? *kérdez rá kíváncsian, de idő közben már a sejtelmes folyosókon járnak.*
- Bizony, sentinel lennék, már jó ideje, bár már voltam leváltva is, de azt inkább hagyjuk. *int is kezével, mi szerint nem számít ám a dolog, de nah, azért örök emlék marad ez az egész, ő is követett már el rossz dolgokat az élete során. Na de most elhallgat csak és egészen a démon szoborig megy, mely előtt megállva a lány felé néz.*
- Itt tudsz bejutni a klubhelyiségünkbe. Egy jelszó az egész és bejutsz az ajtón. *pillant a szép szemekbe, majd ez után vissza a szobor felé.* - Mortis! *mondja ki jól érthetően, mire az ajtó ki is nyílik előttük, így engedi hát előre a lánykát, hogy lépjen csak be a klubhelyiségbe.*
- Amúgy miért választottad a Mysteriot? *kérdi érdeklődve, hiszen erre még nem tértek rá és nagyon is érdekelné ezt a fiút a válasz, amit talán meg is fog kapni, nem pedig csak ilyen félmondatban, amelyet már kezd nem picit unni. Nehéz dolog most ez a beosztás, de legalább érdekesnek tűnik az áldozat, magyarán Selena személye.*
Vissza az elejére Go down
Selena Archibald
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Selena Archibald


Hozzászólások száma : 156
Csatlakozás : 2011. May. 03.
Kor : 29
Üzenet : Aki becsületes, tanácsot adhat, de egy tanács nem adhat becsületet.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-05-25, 4:14 pm

*Selena látja Nath-en, hogy nem igazán szokott a nevére bókot kapni, de Selenának tetszik, ezért meg is jegyzi.*
-Szívesen.*Széles mosolyát elrejteni nem tudja, bár nem is akarja. De nem vigyorog sokáig, mint a tejbe tök, abba is hagyja néhány másodperc múlva. De Nath következő mondata kicsit érzékenyen érinti Selenát, elszomorodik.*
-Nem jöhettem volna velük, mivel meghaltak, amikor még kicsi voltam. Néhány hónapos.*Többet nem is akarja ezt a témát taglalni, csak azért mondta el, hogy megmagyarázza, mért nem tud hoppanálni a szüleivel.*
-Nagyon ajánlom, szuper hely. Ha elmész oda, talán vendégül is látlak.*Javasolja Nath-nek, miközben már fel is mennem a lépcsőn, és Selena következő mondatát félbehagyja.*
-Kíváncsi fáncsi. Nem jó dolog, mert ugye tudod, hogy aki kíváncsi, hamar megöregszik?*Az előbbi szomorúság el is tűnik az arcáról, és már jellegzetes félmosolyával és felhúzott szemöldökével tekint a fiúra.*
-Hát, ha akarod.*Ha Nath nem akar a leváltásáról beszélni, nem kell, így Selena is legyint, hogy nem érdekli az ám olyan sürgősen. Aztán elérnek egy démon szoborig, ami nagyon tetszik a lánynak, ezért végig is simít rajta. Azért arra is odafigyel, mikor Nath kimondja a jelszót.*
-Tulajdonképpen ez nagyon érdekes kérdés. Mikor tizenhat lettem, jött ez a levél, hogy fel vagyok véve, de fogalmam sincs, ki íratott be, bár biztos nem rossz szándékkal tette, hisz tök jó ez a suli. Legalábbis eddig.*Elgondolkodva végigsimít az arcán, és kicsit félrebillenti fejecskéjét. Aztán a homály eltűnik a szeméből, és ismét élénken néz Nath-re.*
-Te melyik hálóban vagy, ha esetleg keresnélek?*Érdeklődi meg pimasz mosollyal, persze csak szórakozik. De ki tudja, egyszer talán megnézheti belülről is Nath szobáját, mint egy jó ismerőse.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Sejtelmes folyosó - Page 7 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 12:51 pm

*Talán senki számára se túl meglepő, hogy egy Cruorises leányzó az Inflatus ház folyosóján sétál. Ha meg mégis, hát nem igazán tud zavarni, hiszen a párom itt van és egy kis meglepetés soha nem árt neki. Nem futunk össze nap, mint nap, de talán Alexi se bánja, hogyha kisétál esetleg a klubhelyiségből, engem fog észrevenni. Nem beszéltük meg ezt a bizonyos találkát, tehát egy ideig várok, aztán max más szórakozás után nézek, amúgy sincs jobb dolgom és Vignar is jelen pillanatban a szobámban húzza a lóbőrt. Lusta egy famulus lett, de a szívemhez mégis iszonyatosan közel került, tehát másra nem is vágyhatnék. Egyébként egy fekete kis toppot húztam fel a mai napra, alulra pedig egy szintén fekete rövidnadrágot, szegecselt övvel, hogy kissé keményebbnek nézzek ki, mint amilyen alapjáraton vagyok és talán így is jobban tetszek a fiúnak, akit egyre jobban megkedvelek. Viszont lábaimon nincs semmi durva cipő, csak egyszerű papucs, mivel nem óhajtok megsülni itt rögvest. Fekete tincseim most kiengedve lengnek ide-oda, hiszen a folyosó ablakai közül jó pár nyitva található és ez jól is van így, a hideg kastély is átvette már a nyár melegét. Nekidőlök csak a hűs falnak, fejem oldalra döntöm, így nézve ki a hullámzó vízre, de ha neszt hallok, akkor nem vagyok ám rest körbekémlelni se.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 1:06 pm

* Ha Lycornis-nál nem is nálam furcsa, hogy erre felé bóklászok, mert bár van jó pár Infaltusos ismerősöm, mégse konkrétan miattuk jöttem most erre. Vagy talán mégis? Nem tudom, bár jó lenne találkozni már egyikkel másikkal, hiányoznak mivel rég láttam őket de csak remélni tudom, hogy hamarosan majd összefutok velük. Ha más nem majd írok levelet, de most csak gondolataimba mélyedve sétálok végig ezen a sejtelmes folyosón, régebben gyakrabban jártam erre mivel Sentineli kötelezettségeimhez ez a torony is hozzátartozott, mármint ennek átfürkészése, s talán mivel régen jártam erre így hát erre húzott leginkább szívem. Viszont ahogy egyre közelebb érek a klubhelyiséghez úgy pillantok meg egy lányt a falnak dőlve, ki talán vár is valakit nem tudom.*
- Hello!* köszönök rá amint közelebb érek és ha felém fordul s teljes egészében megpillanthatom arcát fel is rémlik elmémben, hogy kicsoda ő.*
- Hogy tudsz Alexi-vel lenni?* bököm ki egyből kissé talán bunkón is, hisz azért itt szinte mindenki tud mindenkiről, főleg a párokról és hát ez a lány sokkal kedvesebbnek, szelídebbek tűnik sem minthogy kedveljen és szeressen egy olyan elmebeteget. Mert ebben én biztos vagyok.*
- Ne haragudj...* mentegetőzök pár pillanattal később, hisz így indítani egy beszélgetést...egyből letámadni és a személyes dolgairól faggatni nem szép dolog tudom.*
- Csak szerintem elviselhetetlen az a fickó.* remélem nem bántom meg, hisz nem áll szándékomban ha mégis így alakul akkor teszek pár kört annak érdekében, hogy megbékítsem, de hogy erre szükség van e az hamarosan kiderül.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Sejtelmes folyosó - Page 7 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 1:14 pm

*Nem igazán számítok itt cruos társaságra, így amikor megpillantom Jasminet, akiről azért pár dolgot tudok és láttam is már, nem egyszer, mégse ismerem. Valahogy még soha nem jutottunk el odáig, hogy megismerhessem, mert nem beszélgettünk, de most talán eljön az ideje, ugyanis egy kedves mosollyal köszöntöm a tanársegéd lányt.*
- Szia... *és még mielőtt mást mondhatnék, tekintetünk találkozik és egy igen csak bunkó kérdéssel indít. Ajkaim is tátva maradnak hirtelen a döbbenettől, hogy most ez hogy jött neki és csak kissé megigazítom fekete tincseimet, hogy így próbáljak nyugodt maradni, mert azért engem is ki lehet hozni a sodromból és ez a kérdés tökéletes is rá.*
- Öhm, már bocs, de neked mi közöd is van hozzá? *kérdezem még mindig normális hangon, hiszen engem egy picit se ismer, lehetek én is akár szadista vagy bármi, de a lényeg, hogy szerintem egy kívülálló se szólhat bele ebbe, ez teljesen a mi dolgunk. *
- Ne haragudjak? Miért ne? Csak idejössz és ezzel támadsz le, amikor még csak nem is ismersz? *lépek el a faltól, hogy felé sétálhassak, majd ahogy hallom a mentegetőzést, a visszahúzósást, egyre furcsábbnak érzékelem ezt az egész szituációt, hiszen akkor már álljon ki a véleménye mellett és ne fogja vissza magát.*
- Szerintem pedig nem az. És ha annyira érdekel, én akartam elsősorban vele lenni és bár néha tud furcsa lenni, teljesen normális pár. *vetem oda neki, megvédve kedvesemet értelemszerűen, hiszen ne szólja már le úgy, hogy itt sincs és nem tudja ő megvédeni magát. Már előre félek, hogy Alexi mit szól majd ahhoz, ha ezt megtudja... na mindegy, majd lesz valami a jövőben is.*
- Egyébként is, nekem legalább van párom, méghozzá elég régóta, és neked? *ha már ő így beletiporna az én lelkivilágomba, akkor nem vagyok ám rest ezt viszonozni nekik. Kékségeim az arcát fürkészik, de mindenféle érzelemtől mentesek. Nem szoktam én bunkózni, de ilyen se ért még, hogy valaki így leszólja életem első párját, aki mellett igazán boldog vagyok, hiszen Alexi türelmes, még csak le se feküdtem vele és még mindig velem van, tehát tényleg nem értem, hogy miért ítélik el egyes emberek ilyen durván.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 1:35 pm

* Amint megpillantom a lányt először is köszönök neki a nélkül, hogy tudnám kicsoda de ahogy felém fordul egyből tudom hova tenni így titulálom Alexi párjának. Gondolkodás nélkül bököm ki miként tud azzal a fiúval akár csak szót érteni is, hisz ami szívemen az a számon s nekem ez igen csak érthetetlen még akkor is, ha ezt lányt itt nem ismerem.*
- Csak kérdeztem, mert bár téged nem ismerlek, azt tudom, hogy ő milyen.* pillantok bele szemeibe állva tekintetét, bár ő kissé magasabb nálam ez nem számít, nem félek tőle még akkor sem amikor közelíteni kezd. Tudom, hogy ez így kissé bunkó dolog volt ezért elnézést kérek tőle mit úgy látom nem fogad el mi érthető is, valószínűleg én is hasonlóképpen reagálnék.*
- Akkor haragudj, könyörögni nem fogok, csupán kíváncsi voltam arra, hogy te mit látsz benne. Nem támadtalak le, egy szimpla kérdés volt, mire még mindig nem feleltél.* talán van némi takargatni valója talán nem nem tudom, de szerintem kissé eltúlozza ezt a dolgot, nem kinyírni akartam azt a fiút, bár tény és való, hogy néha megfordul a fejemben de ezt is csak ő gerjeszti bennem szadizmusával.*
- Normális?* nevetek fel hirtelen.* - Akkor ezt a szót másként értelmezzük. Veled lehet kegyesen és hízelgően bánik, de mindenki mással nem, szóval ezért én teljesen más véleménnyel vagyok róla.* nem lehet egy sem az ízlésünk se semmi más, de ezt a lány is tudhatja. Amikor a kérdést felém intézi kissé leereszkedően felvonom szemöldököm.*
- Mert ha nincs, akkor te máris tökösebb lány vagy? Ez alapján ítélkezel?* fintorítom el az arcom, mert hát eléggé nagyzolásnak tűnik ez így nekem, talán tudja, hogy már rég nem vagyok együtt Calebel mi érthető is, hisz régen együtt jártuk a folyosókat.*
- Nincs. De ettől még nem érzem magam kevesebbnek. Volt párom útja és az enyém szétváltak egy butaság miatt és azóta se tudjuk ezt megbeszélni. És már nem is akarjuk.* ez van, ebbe már magam is beletörődtem így semmi szomorúságot nem fedezhet fel rajtam a lány.*

Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Sejtelmes folyosó - Page 7 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 1:48 pm

*Nem vagyok én ehhez hozzászokva, hogy csak úgy letámadjanak egy ilyen jellegű kérdéssel. Mégis ki ő nekem? Ha a legjobb barátnőm lenne, egyértelmű lenne az aggódása vagy bármi, de azt már egy ideje megtette volna, nem most, hogy már jó pár hónapja Alexivel vagyok, de ez, hogy ismeretlenül így nekem ront, kissé nonszensz.*
- Szerintem pedig nem tudod... nem ismered őt se, ha rögtön így letámadsz. *vetem vissza neki, majd egyértelműen nem tudok ám így megbocsátani, azért minek néz engem? Már nem szimpi ez a csaj, eddig még nem volt vele bajom, de most valahogy sikeresen elrontotta a normális összképet, amely eddig kialakult róla a fejemben és gondolom neki se vagyok szimpi, hiszen Alexi a párom.*
- Szerintem pedig eléggé letámadós kérdés volt és hogy mit látok benne? Egy normális fiút, aki boldoggá tesz és akinek bármit elmondhatok. Egy olyan párt, aki nem átlagos, akit sokan nem ismernek és nem is akarnak megismerni és akinek szüksége van valakire. *na igen, elég hosszasan mondtam a dolgokat és bár lehet, hogy Alexi nélkülem is tökéletesen megvolt, mégis kijöttek ezek a szavak a számból és jó is ez így, én nem bánom. *
- Tény, hogy néha furcsa és a saját javát akarja mindenhogy, de attól még normális ember, de szerintem te még soha nem vetted a fáradtságot, hogy elbeszélgess vele és megismerd, vagy tévedek? *fürkészem kedves arcát, majd ez után támadom le egy kérdéssel, amely nem vall rám, de most kijött, hála a mérgemnek, így hozom fel azt, hogy neki tudtom szerint nincs senkije, bár lehet, hogy tévedek, de ennyi belefér, a megbántás a lényeg, hogyha már így beleüti valami olyasmibe a pisze nóziját, amihez semmi köze sincsen.*
- Nem, nem ez alapján, mert Alexi számomra az első! Egyszerűen csak ez a letámadás olyan volt, mintha féltékeny lennél arra, hogy nekem van valakim. *fűzöm össze kezeimet magam előtt és ez a helyzet, jobbat nem kaphatok, mint Alexi, de tökéletesen megelégszem azzal, ami van, azaz pontosabban aki. *
- Akkor viszont inkább a magad dolgával törődj és ne ártsd bele magad másokéba. Én boldog vagyok vele és bár szerelmet még nem érzek, nagyon kedvelem. Tehát nem fogom eltűrni, hogy otrombaságokat mondasz róla, de talán ezt te is érted. *ki hagyná, hogy a párjáról rosszakat mondjanak? Mert hogy én nem, az tuti biztos, így láthatja harci tekintetemen, hogy jobb lenne, ha visszavenne, mert bár nem vagyok tökéletes párbajozó, kiállok azért, aki értem is.*
- Alexi teljesen más, mint én, de talán azért vagyunk együtt, mert az ellentétek vonzzák egymást. Nem tudom, de a lényeg, hogy én kedvelem és amíg velem akar lenni, addig boldog vagyok. *végül most már csak nekidőlök a párkánynak egy lágy mosollyal, hiszen félek még mindig.* - Lilith-hez úgyse érek fel soha... *ő is járt Alexivel és belé szerelmes volt a fiú, míg belém még mindig nem. Ő vele utálták és szerették egymást, nálam az utálat nincs meg, talán hiányzik is belőlem valami, nem tudhatom, de nagyon is bánt ez a dolog... hogy vele más volt és az a lány is szebb, mint én magam. Halkan sóhajtok egy aprót, de most már inkább mást nem mondok, amúgy se érdekelné az én dolgom Jasmine-t.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 2:16 pm

* Rosszul indítottam de ez van nem tudok már mit tenni minthogy megmagyarázzam miért tódultak ajkamra az iménti szavak mik igen rosszul érintettek ezt a lányt, de azt veszem észre, hogy a helyett, hogy kissé engem is megértene csak fokozza az indulatokat.*
- Fogd már fel, hogy nem letámadtalak. Ha ezt tettem volna azt éreznéd.* felelem kissé indulatosan mert az én türelmem is fogytán van s bizony bele is vágnék a hasába ha támadni akarnék szó nélkül. De nem ez volt a szándékom csupán megérteni azt, hogy mit lát benne, mert én azt biztosan nem.*
- Figyelj felőlem pörölhetsz itt velem egész délután míg meg nem unom és itt nem hagylak mi gondolom ezek után már hidegen is hagyna, én csupán lekörözve pár kérdést hoztam ezt elő, mit számít ha most tettem fel és nem fél órával később? Amúgy is akárhányszor lát az ember olyan vagy mint egy ne bánts virág, visszafogott mi nagyon is elüt Alexi vadságától. Ezért kérdeztem hát meg.* ennél jobban már nem tudom megmagyarázni és nem is akarom, én se vagyok már a régi, nem fogok mindenki arcába belemosolyogni és bólogatni hülye szavaira, mint embertől nem soktól félek itt a Mysterio-ban de Lycornis nincs abban a kis csapatban így hát állom tekintetét és szavait. Azért még ha észre sem veszi egyre többet megtudok róla is és a fiúról is, bár kissé kétkedek az Infaltusos srácot illetően mivel az órákon ezeket a dolgokat nem észlelni nála.*
- Ch azok után, hogy élvezi mások szenvedését és ahol tud beledöf a másikba nem igen hiszem, hogy akarok vele beszélgetni és ennek a miértjét kutatni. Lehet te ezeket a dolgokat letudod nyelni, de én nem.* s tudom azt is, hogy ezzel nem vagyok egyedül, szóval ha furcsaságról van szó engem ez a szó még véletlenül sem érint.
Mikor felteszi a kapcsolatomra vonatkozó kérdést egészen elkámpicsorodik az arcom főleg miután azt hiszi féltékeny vagyok arra, hogy neki van valakije.*
- Nevetséges vagy ha azt hiszed féltékeny vagyok a kapcsolatodra. Ingám elvágom a saját torkom minthogy az az elmebeteg hozzám érjen akár csak egy újjal is. S ha azt hiszed nem boldogulok egyedül az életben tévedsz. Sokkal többet elértem itt a Mysterio-ban mint te.* felelem kissé ridegen hisz ez így van, ezen nincs mit boncolgatni ez a lány hozzám képest egy senki s nem is hagyom, hogy ezzel a harci stílussal mit előkapart magából elnyomjon. Rendben, most talán beleütöttem a dolgába az orrom bár szerintem még koránt sem annyira, hogy így kelljen reagálni, az, hogy még nem szerelmes a fiúba az az ő baja, megsúghatom neki, hogy már nem is lesz de nem teszem mivel tovább magyaráz olyan dolgokról mikre már nem vagyok kíváncsi s nem is értem miért teszi.*
- Ez így van. Lilith csodás egy teremtés, nem véletlenül tudta elcsavarni egy felnőtt férfi fejét. De ha kisebbségi komplexusod van ettől s még mindig nem tudsz túljutni akkor, akkor kár ezért a kapcsolatért. Mert azt mondod boldog vagy mellette, mégis lerí rólad hogy ez nyomaszt. S ennek nem kéne így lennie, ez így nem felhőtlen boldogság.* szegezem neki szavaim mert nem csak nem múlik ez a pipaság, de aztán veszek egy mély levegőt mihez szemeim is behunyom majd a párkányhoz sétálok és kitekintek az ablakon. Egy hosszú percig csak állok ott és nézem a mozdulatlan vizet majd a lányra pillantok ha egyáltalán nem kezdett már el valami harcfélét minek nem igazán örülnék. főleg nem egy olyan fiú miatt mint Alexi.*
- Szerinted túltudunk lépni ezen a témán vagy menthetetlen az, hogy szót értsünk már bármiben is?* ha ez így van akkor el is megyek, feleslegesnek tartanám a további beszélgetést hisz csak a harag és a méreg szülné az összes szavát.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Sejtelmes folyosó - Page 7 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 2:33 pm

*Nem tudom úgy kezelni a dolgokat, ahogy azt ő akarja, számomra akkor is támadás volt, hogy rögtön ezzel indított, de nemsokára ki is fejti nekem, hogy mindenképpen megkérdezte, csak egyszerűen most akarta, nem később.*
- De akkor se értem, hogy ezt téged miért érdekel... *jegyzem meg most már normális hangon, de ahogy hallom ezt a nebáncsivágos szöveget és hogy teljesen más vagyok Alexihez képest, csak vállat vonok, ez van, én ilyen vagyok és okom is van rá.*
- Nem ismersz engem, nem nebáncsvirág vagyok, egyszerűen nekem nem volt tökéletes életem és a múltnak vannak utóhatásai az ember életében, de erre te ne is gondolj, hidd csak azt, hogy tök más vagyok és mondd még el pár ezerszer kérlek, hogy mennyire nem illek össze Alexivel. *bánt ez az egész, ezek a folytonos utalgatások és már egyszerűen tényleg képtelen vagyok normálisan kezelni a dolgokat, én is meg akarom őt bántani, ahogy azt velem teszi, hiszen miért baj az, hogy én ilyen vagyok, Alexi pedig más?*
- És nekem nem kell lenyelnem semmit, tényleg normális velem, akármilyen hihetetlen is ez a számodra. *ez után kitérek ám még a féltékenységre is, mert már arra is gondolok, hogy talán ezért hozakodott elő mindezzel, de ahogy hallom, ő aztán Alexitől nem akar semmit és ismét tudatni akarja velem, hogy mit sem érek itt, most már hozzá képest sem.*
- Ő még mindig nem elmebeteg és lehet, hogy többet elértél, de ez nem jelenti azt, hogy több vagy, mint én. Nekem legalább van életem is, de nem óhajtok ilyen marhaságon veszekedni, nem ismersz, nem tudod, hogy mit értem és azért, mert tanársegéd vagy, számomra nem váltasz ki irígységet, nem akarnám tanítani az elsősöket. *szóval nekem az nem túl nagy érdem, hogy taníthat. Fene akarja babusgatni őket, attól még árnymágiából ugyanolyan jó vagyok, mint én, legalábbis én ezt hiszem, de nem fogom most kihívni, kicsinyes dolog lenne, én pedig nem vagyok az. Viszont szám tovább beszél, amit nem kéne, így mondom el neki a Lilith-el kapcsolatos dolgokat és amikor a szemembe vágja, hogy tényleg nem érek semmit se hozzá képest, a sírás kerülget, de nem adom meg neki ezt az örömet, így fordítom el kissé a fejét is.*
- Hagyjál békén inkább, menj a fenébe! *lépek most már el tőle, így haladva egy ablakkal arrébb és nézek ki azon. Nagyon megbántott, nincs mese és nem tudok ezen mit titkolni. Tényleg semmit se érek ahhoz a lányhoz képest és tényleg nincs értelme a kapcsolatomnak se? Érzem, ahogy a szemeim könnybe lábadnak és nagyokat nyelek, de vissza fogom őket tartani... megy is ez, amíg ő is csendben van, de hamarosan már megtudom tőle, hogy inkább békülne, így sóhajtok aprókat, majd fejem felé fordítom.*
- Minek akarsz egy olyan lánnyal most már normálisan beszélgetni, aki fel se érhet hozzád és senkihez se? *teszem fel halkan a nagy kérdést, bántottak a szavai, de már nem vitázom, elegem volt belőle, nem akarok itt hisztizni és csak lehet, hogy én szívnám meg, mivel jobban ütnek a szavai, mint azt hinné... Lehet, hogy tényleg nebáncsvirág vagyok? A fene tudja, de ez akkor se esett most jól.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 3:02 pm

- Mert amikor megláttalak még nem tudtam, hogy te vagy az s nem így akartam indítani de kicsúszott a számból. Meg amúgy se árt ha ismerjük a másikat, nekem nem volt ellene kifogásom mert szeretek ismerkedni s mivel egy évfolyamba is járunk gondoltam egy próbát megérne.* na igen, így volt ez mielőtt ki nem derült számomra, hogy kicsoda, bár felőlem nem változott volna semmi ha nem kapja fel ennyire a vizet, mert hát amiket a mond azoknak fele sem igaz, már ami engem érint belőle. Többször is elmondom a véleményem s igazából az is érdekelne, hogy ő mit lát a szóban forgó fiúban mi hozzáköti, de egy kissé sablonos szöveget kapok s még azt is kérik tőlem, hogy kürtöljem ezt világgá.*
- Nem beszélhetek mindenki nevében, de én nem fogom ezt szétkürtölni, eddig sem tettem, pedig jó ideje együtt vagytok már, csak tényleg a kíváncsiság vezérelt mivel Alexi nagyon bántó például velem, pedig semmi rosszat nem tettem ellene.* tavaly még a párbajunkat is ő nyerte szóval ezért sem órolhat rám, egyszerűen csak kíváncsi voltam de ebbe a szóba már usernek is belegörcsül az ujja.*
- Nem hihetetlen, mert nem tűnsz valami mazoistának sem olyannak ki eltűrné az ocsmány beszédet és azt, hogy kinevessék azért mert valamit kevésbé bír.* felem komoly arccal s ez szavaimon is érződik, miért olyan hihetetlen ha valakinek nem mindennapos dolog egy kapcsolat? Aztán azt hiszi, hogy féltékeny vagyok rá s kapcsolatára, pedig semmit sem jelent számomra az, hogy neki van párja, semmivel sem több nálam. Főleg, hogy én itt ebben a suliban több mindent is elértem már, többet mi ő valaha fog is. Hallgatva szavait gyűl bennem a méreg s sötét szemeimből csak úgy törnek elő a villámok.*
- Pedig te többnek hiszed magad azért mert van kapcsolatod, én miért ne érezhetném ezt viszont amikor Sentinel is lehetnék ha akarnék a Tanársegédség mellett úgy, hogy van e mellett életem is, vannak barátaim és jól érzem itt magam. Te ezt eltudod mondani? Van Alexin kívül barátod?* vágom hozzá mert hát tényleg nem tudom miért hiszi azt, hogy kevesebb vagyok nála, mikor erről szó sincs, ő vádaskodott arról, hogy nem ismerem, hát ő se ismer engem, a felét se élte meg annak amit én. Tovább boncolgatja Alexivel való kapcsolatát így az is kiderül, hogy Lilith árnyékában él, legalábbis ő ezt hiszi s mivel nem látom azt, hogy már eddig is igen megbántottam mi kölcsönös tovább mondom a magamét mire el leszek küldve a búsba. Pislogok párat s veszek egy mély levegőt ahogy a párkányhoz lépek, tehát úgy tűnik nagyon is rátapintottam a lényegre, de ez nem az én hibám ha így érez én csak hangot adtam annak amit ő érez valójában. Nem sok reményt látok arra nézve, hogy valaha is szót értsünk egymással de csak felteszem ezt a kérdést mire hasonló negatívumsággal érkezik a válasz.*
- Mert az a lány ki megbántott legalább ennyire meg lett bántva s mert nem vagyok egy szívtelen szörnyeteg. Megbántottál és azt akartam, hogy legalább ennyire te is meg legyél bántva, de egyáltalán nem hiszem azt, hogy te vagy én kevesebbek lennénk mert neked van párod s nekem nincs vagy mert én több dolgot is elvállaltam mint egy átlag diák.* pillantok felé most már nyugodt hangnemben, hogy ez a vita miként juthatott idáig egy fiú miatt azt nem tudom, de nem így kellett volna ennek alakulnia.*
- De ha úgy érzed ez teljesen megpecsételte a hozzám való hozzáállásodat nem gond, megszoktam már az elutasítást s azt hogy nem minden úgy alakul ahogy akarom. ÉS igazság szerint ha nem muszáj nem szeretek haragban lenni senkivel.* ez a nagy igazság s hát történt ami a történt azt tudjuk, hogy az indulatok sok mindenre képesek, még ha igazak is, a tálalás is fontos abban miként tudatjuk a másikkal a véleményünket s ez most nem volt csillagos ötös.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Sejtelmes folyosó - Page 7 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 3:20 pm

*Kissé furcsálom szavait, egyáltalán nem arra válaszol, amit én mondtam neki, hanem ismét ugyanazt darálja le, amit már párszor megtett, amióta megszólított. Nem vágyom én már a beszélgetés folytatására, de had mondja csak, ha neki ettől jobb lesz. *
- Én is szeretek ismerkedni, de az nem tetszik, hogyha a páromat ócsárolják előttem. Szerintem neked se tetszene. *mondom neki teljesen normális hangon, hiszen ez így van és talán mások is hasonlóan vélekednének a helyemben, de amit mond, ismét meglepettséget és most már néhány pislogást is kivált belőlem.*
- Szétkürtölni? Én egy szóval se mondtam, hogy szétkürtölnéd... ~ figyel egyáltalán rám? ~ *teszem fel magamban a kérdést, miközben fejet csóválok kissé.* - Velem se volt rögtön normális, de tettem érte, hogy megismerhessem, adtam neki egy esélyt, hiába volt bunkó és tett dolgokat. *igen, velem is tett olyat, amiért haragudtam, de én már csak ilyen vagyok, könnyen bocsátok meg. Viszont a további szavai is olyan támadóak, pedig én már rég nem sértegetem, igazából, szerintem egy rossz szót se szóltam, ő pedig ismét támad, bunkózik, amelyek már nem tudnak mit kiváltani belőlem, ha ő ilyen, akkor azt se érdemli meg, hogy felvegyem a dolgokat, amiket mond.*
- Képzeld el Jasmine, van Alexin kívül barátom, nem is egy és felőlem legyél itt az, aki akarsz, de én erre a viselkedésre nem vagyok vevő és a nagyzolásodra. Örülök neki, hogy bárki lehetnél, nekem elég az, aki vagyok és elég annyi barát, amennyi van... *majd bővül idővel, de nem vele, egyszerűen ezek után elegem volt belőle és még a Lilith-es dolgot is tovább fűzi, hát remek... el is küldöm, hogy hagyjon békén, de amikor odalép hozzám, már tényleg nem értem, hogy mit akar. Tessék, ő került ki úgymond győztesen ebből a kis szócsatából, mit akar még mindig? Miért piszkál továbbra is?*
- Tudod, te voltál az, aki tovább húztad ezt az egészet, pedig én már rég befejeztem volna. Te döfted belém a további tüskéket, pedig én már rég megbékéltem volna, szóval valahogy ma nem vagyok rád kíváncsi Jasmine. *és hogy megszokta az elutasítást? Hát ilyen hozzáállással nem is meglepő ez az egész helyzet, de én csak lassan elé lépek és a szemeibe nézek.*
- Majd beszélünk máskor, most tényleg elegem van belőled... Megbeszélhetjük a dolgokat, de nem most, remélem megérted! *szavaim még mindig normális tónusúak, nem vagyok bunkó, csupán csak elegem lett és besokalltam. Tehát már meg is fordulok és most már Alexit se várva tovább sétálok el a folyosóról, valami olyan helyre, ahol magam lehetek vagy esetleg vissza Vignarhoz, ő legalább némi lelket önt majd belém ezek után, mert igazából... szívem szerint sírnék egész délután, de az nem lehet, erősebbnek kell lennem annál.*
Vissza az elejére Go down
Jasmine Miels
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Jasmine Miels


Hozzászólások száma : 6833
Csatlakozás : 2010. Feb. 08.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Napkő-háló / Budapest
Üzenet : Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is. Ha menni akar, engedd. Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen eljött az ideje...

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-06-23, 3:30 pm

* Ez az egész alakulhatott volna máshogy is de nem úgy lett, a sors kereke ezt osztotta számomra és számára is, hogy épp ezen a napon, ebben a délelőtti órába szóváltásba keveredjünk. Ritkán kerülök ilyen helyzetbe de azért tudom kezelni, így támadok vissza amivel csak tudok s mivel ő maga keverte bele Lilith-et ki mellesleg szerintem sokkal szimpatikusabb lány, hát akkor ezt is megkapja tőlem. Nem érzem úgy, hogy ő ezt abbahagyná hiába is mondja azt amit, ugyan miért érez így mikor azt sem tudja mivel bánt meg? Ezért miután mindkettőnk szava elhal egy idő után felé fordulok s nem lépek közelebb hozzá s arra vagyok kíváncsi lát e jövőt abban, hogy talán egyszer szót értsünk. Szavaira elmosolyodom s kitekintek az ablakon.*
- Mindjárt megsajnállak...ne játszd nekem itt a ne bánts virágot, te durvítottad el ezt a helyzetet nem én.* oké, nem kíváncsi rám s mivel így visszájára fordítja ezt az egészet hát meg kell mondanom én sem. Még én érezzek bűntudatot? El van szállva ez a lány, így hát mikor távozásra fogja a dolgot csak két szót fűzök hozzá.*
- Nem hiszem.* pillantok rá s ellökve magam a párkánytól sétálok el s térek be a ködkatlanba, hol végre egyedül lehetek s kiheverhetem ezt az egész eseményt.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-07-11, 10:04 pm

*A találkozás elég hamar megtörténik, úgy tűnik a férfi ma nem várat magára túlságosan sokat, és így nemsokára szóba is elegyednek az újonnan érkezővel, s miután megtörténik a bemutatkozás, a férfi röviden elmondja, hogy ki, és hogy miért is jött ide, elvégre a lánynak szobát kéne adni, és néha a Sentineleknek is lehet egy szerencsés napjuk. Így indul meg a főfolyosón egészen a lépcsőig, ahol bár kissé tempósan de mégse olyan gyorsan halad felfelé, hogy a lány ne tarthatná az iramot. Egy pár percig nem igen mond semmit, csupán csak lépteinek vízhangját hallani ahogy vissza verődnek a hideg falakon, de nemsokára ismét megszólal, és úgy tűnik egy kérdést vállt ki a másikból ami viszont kicsit meglepi, így aztán aprón megrántva a vállát, tovább haladva válaszol felé fordítva tekintetét.*
-Nem állítottunk ki szabályt a háziállatokról, tehát lehet tartani, ha nem túl nagy testű, már csak azért is mert nehéz lenne áthozni a tengeren. A szabályokra rátérve azt hiszem jobb ha tisztázzuk, az intézményünkben nincs túl sok szabály amit be kéne tartani, így a kijárási tilalom és egyébb ilyen marhaságokat elfelejtheti. Itt akkor megy ki amikor akar..*fura lehet ez a beszéd a férfitől, de hangja komoly, tehát nem lehet azt hinni, hogy viccel.*
-Viszont az órán való megjelenés, kötelező és szeretnénk ha a diákok nem járnának tovább az adott évfolyamba mint amennyire az szükséges, illetve a dohányzás is tiltott az iskolán belül..*tekintete komoly , ahogy a lányra néz, lehet jobb lenne betartani, mert bár ő még nem ismeri Demient, de páran igen, akik sejthetik, hogy mire is képes a férfi, ha olyat tapasztal, amit nem tart szabályosnak. Nemsokára már egy sötétebb folyosóra érnek, ahol még kevesebb fény ég, s a falról groteszk démoni képek lesik szinte minden léptüket. Eléggé hátborzongató egy hely de hát meg lehet szokni. Nemsokára viszont egy ajtóhoz érnek amit egy démonszobor áll el.*
-Ez a klubhelyiség bejárata. Senki nem léphet be ide csak az Inflatus ház tagjai, de nekik is tudniuk kell a jelszót, szóval jegyezze meg, a jelszó Mortis.........*mondja ki hűvösen s az ajtó ki is tárul s ők pedig beléphetnek a klubhelyiségbe.*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-07-11, 10:38 pm

*Krishana álmában sem remélte volna, hogy ilyen hamar túl jut a bemutatkozáson a háza vezetőjével és ráadásul még nem is mennek kastélynézegető túrára sem, egyből a ház klubhelyiségét veszik célba. Kissé furcsa figurának tűnne a férfi , ha a lány nem lenne úgy nevelve, ahogy. Nem szereti a fölös beszédet, sem a bájcsevegést és a túlzott nyájasságot sem, ezek egyáltalán nem az ő világához tartoznak. Hálát ad Merlinnek, hogy eddig ilyen a magiszter, reméli meghagyja ezen jó szokását és gyorsan lezavarja a lánnyal kapcsolatos ügyeit. Nem volt sok kedve a lánynak a társalgáshoz, de hát meg kéne tudnia még is, hogy mi és hol merre van, illetve mit lehet és mit nem. Mikor a férfi megválaszolta a kérdését nagyon meglepődött, úgy olvasta valahol, hogy nem lehet állatot tartani, de ez akor jó hír, így pajtását nem kell tovább mellőznie és még ma ír levelet a szüleinek, hogy küldjék el neki. Bár igaz nem fogja élvezni az utazást és meg kell majd békítenie, de ez nem lesz nehéz, legalábbis nagyon reméli.*
- A kneazle akkor tartható. *Mondja a lány a kérdésére kapott válasz alapján a megállapítását, majd figyelme a tanár további mondandójára irányul. Nem sokat tud az itteni szabályokról, így kíváncsian várta, hogy mik azok, de mikor kiderül, hogy szabad a kijárás a szája tátva marad, amit ha lehetséges nem láthat a tanár, mivel kissé lemarad mögötte, majd kissé gyorsított a léptein, hogy tovább figyelje, mikor ugyanis a cigire terelődött a szó rákérdezett a dologra.*
- Az iskolán belül tilos. *Ismételi el hangosan a férfi iménti szavait jól megnyomva a belül szót, és érdeklődve fürkészi a tanárt, hogy jól értette-e. Közben észreveszi amint a folyosón sok démonkép figyelő tekintetek fürkészik a két alakot, de a lányt nem különösebben érdekli, otthon volt ideje hozzá szokni már, alkalomattán talán valamelyik érdekesebb képpel társalog is, neki mindegy, hogy varázslót vagy démont ábrázol a kép, egyre megy. Végül megállnak egy démonszobor előtt, amiról kiderül, hogy a klubhelyiség örzője és egy jelszóval enged csak be. Miután eldarálja a tanár a jelszót, és belépnek a helyiségbe, majd a lány egyből letámadja az eddigi legfontosabb kérdésével.*
- Melyik szobában leszek? *Gyorsan venne már egy jó meleg fürdőt, elege van már ebből az ázott, sós talárból, és már szívesen ágyban is lenne.*
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Sejtelmes folyosó - Page 7 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-08-14, 12:24 am

*Borzasztóan hosszú ideig tartott az ideút és megittam egy jó adag kávét is, hogy el ne aludjak, de most már nagyon idejét érzem annak, hogy járjak egyet. Nem, majd megvárom, amíg még kipakolok és alszok is, ez a beosztás is túl hosszúra sikerült azzal a szemrevaló magiszterrel, de most már ideje útra kelnem, hogy körbenézhessek és ha szerencsém van, még az elveszett bátyámra is rálelhetek. Igen, nem véletlenül kerültem ide és most, hogy már 16 éves vagyok, nekem is itt a helyem, neki pedig otthon, a családjával. Én még mindig nem tudom teljesen, hogy miért is került el tőlünk, de a lázadásom egyértelmű volt. Ahogy anyáék kijelentették, hogy van egy bátyám és azt, hogy ide jár, aranyvérű boszorkányként egyértelműen megindultam a Mysterio felé és még pár képet is kerítettem róla.*
~ Hmm...hmm... Inflatus ház és igen csak izmos, elég helyes srác, még jó, hogy ő a bátyám. Nem is lehet akármilyen, még szégyenbe hozna. ~ *vigyorodom el a gondolattól is, miközben átnézem ismét a papírokat, amelyeket magammal hoztam, majd össze is gyűröm, így rejtve el szűk, fekete nacim zsebébe, melyen egyébként egy ezüstös öv is megtalálható. És hogy honnan van ez az infom? Befolyásos a család és mivel elég sok ügyletbe belemásztam én is, idegesítve ezzel a drága jó apámat, így hát egyértelművé vált az is, hogy nekem is vannak ismerőseim.*
~ Ha minden igaz, ebben a toronyban van. A fene érti, hogy én miért nem ide kerültem. ~ *sóhajtok egy aprót, miközben szőkés-fehéres tincseimet is a helyére teszem és megigazítom egy cseppet az ezüst színű felsőmet is, mely most rajtam van. Nyakamban egyébként egy fekete nyaklánc található, kezeimen pedig szép kis karkötők. A körmeim amúgy feketére vannak festve, akár csak zöld szemeim is, tehát igen vagány ez az összeállítás, legalábbis szerintem, olyan, mint amilyen én magam is vagyok. *
- Na és most merre is? *fordulok körbe nagyjából a két démonszobor környékén, miközben azon vagyok, hogy megtaláljam a klubhelyiség környékét és le is cövekeljek ott, mert hogy még ma meg akarom ismerni Takítót, az is biztos. Na de a játékom is az, hiszen szeretek ilyen ocsmány játszadozásokat űzni az emberekkel és ez alól az én drága bátyám se kívétel, tehát nem fogja rögtön megtudni, hogy mi vérszerinti rokonok vagyunk, majd idővel, úgy izgalmasabb és érdekesebb is lesz ez az egész.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Sejtelmes folyosó - Page 7 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime2011-08-14, 12:38 am

* Utálom ezt a napot, és ezt az ocsmány sebet hasamon, amire hiába kaptam egy jó adag, undorító ízű löttyöt a gyógyítótól, változatlanul gennyezik, s semmi varasodás nem látható, a fájdalom pedig ugyanúgy jelen van. Pedig állítólag jó kis fájdalomcsillapító turmixot is kevert a nő, de hogy én ebből mit sem érzek, az is biztos. Egyelőre egy szál boxerben fekszem ágyamon, s nagyon is mérges vagyok, aludni sem vagyok képes, és Oginra is pont most jött rá az öt perc. *
- Fejezd már be, te dög. * vágok hozzá egy kispárnát ágyamról, de persze ezzel is csak azt érem el, hogy szekrényem kirámolása után most azt kezdje el szétszaggatni körmeivel. Tollak százai szóródnak szét szobámban, nesze nekem, ezt még a manók se fogják összetakarítani, szívhatok ezzel is, mert miért is ne. Sebemről megfeledkezve pár pillanatra, hirtelen ülök fel az ágyban, persze grimaszolva fel is szisszenek, ennyire nem lehetek hülye. Máris hasamra pillantok, egyik kezem helyezve a seb környékére, mely sikeresen fel is szakadt, s egy vékonyka csíkban véres genny kezd csurogni belőle. *
- Szerinted mit szól a gyógyító, ha meglátogatom? Biztos én leszek a szíve csücske. * morgom Ogin felé, ki végre méltóztatik rám figyelni a indulás hallatán. Ez a baja, ma nem volt kint eleget, de most majd kirohangászhatja magát. Nem értem ezt az állatot, hiába tud teleportálni, nélkülem nem hajlandó elhagyni a szobát. Most viszont jól fog jönni társasága, pálcát nem viszek magammal, csak egy fekete nadrágot kapok fel, lábaimra csak zokni kerül, semmi más. Még azért egy fekete, hosszú ujjú inget kikapok szekrényemből, az még talán épségben van, de nem veszem fel, csak kezeimbe fogom, nem kéne nagyon összekenni. *
- Gyere, Ogin, indulunk. * terelem az ajtó felé a cicust, gyorsan át is vágva a klubhelyiségen, így pár perc és ki is lépünk kettecskén a klubhelyiség ajtaján. Nem számítok senkire és semmire ilyen későn, így természetes, hogy meglepve fogadom a szöszi lánykát, kihez Ogin máris odaröppen, megszglászva őt, majd fújva rá egyet. *
- Bocs, mindenkivel így szokta. Amúgy eltévedtél? * nézek rá picit mogorván, ahogy közelebb érek, s kicsit sem zavar, hogy felsőtestem gyakorlatilag teljesen ruhátlan, nem tűnik egy szende léleknek, ahogy így végig nézek rajta, tehát az izomköteg biztosan nem fogja elpirítani a szőkeséget. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sejtelmes folyosó - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sejtelmes folyosó
Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Magiszteri folyosó
» Alagsori folyosó
» 2. emeleti folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Nyugati Főtorony-
Ugrás: