Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sejtelmes folyosó

Go down 
+69
Lucius Rufinus
Zaine Warhurst
Catherine Waters
Slash Daniels
Loren Volmorick
Conrad Dietrich
Mathis Boll
Nestor Smirnov
Ashi Angel
Mikael Hargreaves
Aideen Garadex
Abigail Lennox
Nymphadora Giovanni
Serafina Damiana
Patrick Davis
Fekete Ambrus
Sirius Pendragon
Elisabeth Smith
Lisbeth May
Naomi Teigneux
Gabriel Teigneux
Jessica Turner
Krishana Quinn
Jasmine Miels
Selena Archibald
Élias Adachi
Elisaveta Varlock
Chandranath Lowell
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Lauren Harth
Axel Knoxville
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Theodora Schmitz
Hunyadi Péter
Derilia
Xilya Grisnackh
Daemon Wexler
Charles Hellrain
Illya Imbecairwen
Sean Derly
Mia Monte
Ryan Bourton
Selene Tompson
Michelle Norton
Zachary Vandervoort
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Cody Skertchly
Marcus Mccannt
Sairus Macrain
Ruby Rose Re
Mesélő
Aleksandra Radjenovic
Lilith Corivan
Amethyst Neita
Lucius Benedict Fenris
Faith Craven
Takoda Turner
Daphne Alucard
Nathaniel Cornwlade
Sandy Bertona
Mordred Wasimir
Noah Dannard
Aysha Darkblood
Jake F
Diana Gray
Demien.R.Cornwlade
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:05 pm

*Nem tudni, hogy ki ez, vagy mit keres itt, de már valóban kezd idegesíteni. Főleg azért, mert mindenkibe beleköt, és mindenkinek fájdalmat okoz. Hol itt, hol ott jelenik meg. A szemöldök ráncolásom mit sem változik, csak a javaslat hagyja el a számat, mire hamarosan valamit érzek a torkomra tekeredni. A lábam a levegőben kalimpál, miközben a farkat markolászom, hátha elenged. Az érdes mondatra csak elvigyorodom, ami inkább vicsor, mint vigyor.*
-Céda!*Szerencsére elenged, mire én térdre érkezek, és felállás közben megsimogatom a nyakamat, még mindig sajog, ja és mellesleg alig kapok levegőt. A sípolás betölt mindent, de a gerendára azért felnézek, most már vöröslő fejjel.*
~Palánták... Az anyja kiskésit!~*Most nem mondok semmit, hátha ez a cucc gondolatolvasó, és kiolvassa, hogy ha nem lenne tényleg igaza a tudásommal kapcsolatban, akkor lehet, hogy már rég neki ugrottam volna a belőtt vörös sérójának. Aztán Ambrus nyakában landol, mire halkan felsikkantok, és odébb ugrok.*
-Oké. Mit akarsz tőlünk?*Mutatok tanácstalanul magunkra, miközben aggodalmasan lépek Ambrus felé, hogy ha szükséges, felsegítsem a földről.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:08 pm

-Hogy mi?*na igen ez még találós kérdésre adott válasznak is megfelelő lenne, de valami tényleg megmozdul bennem ötletként. Pedig én azt hittem ez afféle legenda csak, mármint a házi démon, de ahogy látom komoly, már csak az a kérdéses mennyire közveszélyes ez a lény, hiszen történtek itt már balesetek semmi sem kizárható ami itt történik.*
-Csak szórakozik, amúgy én azt hiszem sejtem mi ez..*mondom egyszerre Patrick és Serafina felé, mielőtt még nagyon elkezdenék kideríteni ki is ez a nő. Azonban úgy tűnik a mi kis démonunk nem hagyja abba a mulatkozást, hanem most már Serafina ellen megy méghozzá, elég durva módon.*
-Héhéhé... engedd el azt a lányt... Aranyos Succubus , jó Succubus c-c-c*próbálok közelebb lépni, bár bevallom még soha a rossebbe nem volt dolgom ilyen lénnyel, de talán beválik az ami a macskáknál, ha meg nem akkor azt hiszem koppanni fogok egyet. Ám úgy tűnik, hogy a lény mégtovább játszadozik, én pedig kissé el is kapom a fejemet, amikor a srác fejére akar landolni. Ez nem lesz szép látvány, bár nem ismerem Ambrus teherbírását, de nem kellemes ha valakinek a nyakába landolnak.*
-Na most már tényleg elmondhatnád mit szeretnél, ahelyett, hogy fiatal ártatlan fiú diákokat szekállsz a perverz vicceiddel, meg lányokat farkalsz meg...*mondom kissé erősebb hangnembe, de aztán hirtelen kapcsolok , s kissé meg is köszörülöm a torkomat.*
-Akarom mondani folytogatod a farkaddal, de ez akkor se szép dolog..*elvbe nem kell félnem tőle, ha már a házunk egy lénye, másrészt ki tudja a magiszter miket szabadít ránk, tehát jobb óvatosnak lenni.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:10 pm

*Érdekesnek találná más alkalommal Ambrus a diákok felvágott nyelvét, de most még is, mintha csak duruzsolás jutna el a füléig. Más esetben valószínűleg ő is érdeklődne bár sokkal tapintatosabban és a másik leánynak sem hagyná, hogy ilyen tiszteletlenül beszéljen. Feje közben folyamatosan jár igyekszik követni a nő mozgását. Serafina kellemetlen dologban részesül, amitől csak a diákfiú magában tartja egy pillanatra a levegőt. Tudja milyen az amikor fenyítéssel nevelik az embert, hisz jó pár évig ő is tapasztalhatta, ezért is tűri csendben a lány rövid, de fájdalmas büntetését. Ettől, viszont egy kicsit kitisztul a feje jobban összeszedve magát és összpontosítva a környezetében zajló eseményekre. A démoni nőszemély ismét eltűnik és megjelenik. Úgy tűnik ez a kedvenc időtöltése az alakváltáson kívül, hisz a tanuló sereglet most már harmadik és egyben fő alakját is felfedezhetik a magasban ahonnan nevetése is hallatszik, na meg a leszóló megjegyzés. Ezzel ki is nyitja démon szárnyait fiú nyakába ereszkedve le. Ambrus nem bírja megtartani a nála negyven centivel magasabb misztikus lényt. Súlya alatt térde felmondja a szolgálatot és előre bicsaklik koppanva ezzel a padlón, de hogy ne dőljön, el teljesen megtámasztja magát kezével.*
- Istenem adj erőt. *Hangzik, a fohász miközben megpróbálja összeszedni magát.*
- Önök szerint is az akar lenni, amire én gondolok? *Nem fejti ki ezt a gondolatot, de nagyon reménykedik, hogy nincs igaza és tényleg nem egy succubussal állnak szemben.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Sejtelmes folyosó - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:14 pm

*Először egy fiatal lányka jelenik meg, kinek hangja is még kislányos és vékony, pár perccel később azonban már egy érett nő hangját halljuk, és meg is jelenik. A két teremtés ugyanaz, ám még nem tudom, milyen lényről van szó.*
- Jól vagyok köszi. *mondom Serafinának, aki a kavicsos incidens után érdeklődött utánam. Nemsokára felteszem neki ugyanezt a kérdést, mert valamiért a nő megorrolhatott rá, mert valami a nyaka köré tekeredik, és ki lesz kicsit oktatva.*
- Minden rendben? *kérdezem, mert hát nem lehet kellemes, ha az embert fojtogatják. A bújócskás ötlet után mindenkinek felkeltette az érdeklődését, hogy ki és mi is ez a nő, így én is elindulok arra, amerre eltűnt, ám nem látom sehol egyelőre. Mikor a hangját meghallom a fejünk fölé pillantok, és észre is veszem. Ahogy a külsejét teljes egészében meglátom, bizony rájövök, hogy Succubussal állunk szemben. Hallottam már róluk, apáim meséltek már az ilyen lényekről.*
- A kíváncsiság nem feltétlenül naivság. Ám érdekelne, hogy mit is tervezel velünk, Miss Succubus. Esetleg elárulnád a neved? *kérdezem, és nem igazán vagyok betojva a helyzettől, inkább próbálok normális maradni, de azért a pálcám kirántásra készen ott lapul farmerem zsebében.
Nemsokára lerepül a gerendáról, ahol eddig csücsült, és Ambrusra veti magát. Hátra lépve figyelem, hogyan is reagál erre a srác.*
Vissza az elejére Go down
Derilia

Derilia


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás : 2010. Oct. 20.
Tartózkodási hely : Nyugati főtorony

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Succubus
Évfolyam:

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:23 pm

*A succubust mulattatja a helyzet, főleg a kis pukkancs lány, aki nagyon erősködni akar, de amint szorul a farok a nyaka körül, nem olyan erős már, bár a nyelve még mindig éles. Talán ki kéne vágni neki. Sirius szavaira felkapja fejét, s kissé elégedetenül szólal meg.*
-Hé! Mi vagyok én? Macska?
*Hamar fel is fedi magát a diákok előtt, mert az előbbi játékot már kezdi unni, s már valami máson töri a fejét. Nagy vidáman le is veti magát Ambrus nyakába, akinek szavait meghallva vidáman felnevet ismét, s hosszú karmaival végigsimít arcán.*
-Jaj de kis cuki vagy, pont a Mysterioban hívod Istent?
*Ő maga hamar felpattan, nem foglalkozva már a földön fekvő sráccal és bizony odalép a két sráchoz, átkarolva őket, s játszogatva karmaival az arcuk előtt.*
-Ti egész okosak vagytok. Na és mit tudnak még az én okos pici fiúkáim?
*Azzal megborzolja mindkét illetékes haját, majd felpattan ismét a gerendára, majd fellógatja magát oda denevérmód, s így vigyorog a társaságra.*
-Nem mondjátok komolyan, hogy nektek mindenhez különösebb ok kel. Mellesleg kisanyám, tanulhatnál a kis imádkozósáskától egy kis jómodort.
*Fel is húzza magát a gerendára kényelmesen, s farkát pörgetve keresztbe veti lábát odafent. Miért is maradna egy helyben, ha mozoghat is? Ritka az ekkora népsűrűség errefelé, így hát kiélvezi a dolgot és ad magának egy kis szórakozást.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:33 pm

*Nem kellemes a helyzet, amibe kerültem, de amikor az oviban fojtogattak, akkor megtanultam, hogy nem hagyhatom magamat megfélemlíteni. Nem szeretem, amikor valaki belemászik az arcomba, így véleményem szerint megérdemli a leszólást. Ahogy a földre kerül Ambrus, odalépek hozzá, és a kezemet nyújtom. Ha elfogadja, akkor felsegítem, és mellette maradok, onnan figyelem, ahogy a csajszika letámadja a fiúkat. Hát igen, a női elme!*
~Szóval szerinte nem vagyok okos?~*A fejem még vörösebb lesz, már tényleg elegem van a képéből. Nem elég, hogy elkezdett fojtogatni, még a társaimat is veszélyezteti.*
-Hejj miss! Mit szólnál hozzá, ha esetleg aktivizálnád a hangszálaidat, és kinyögnéd, hogy mit akarsz?!*Kérdezem normál hangerővel, csípőre tett kézzel. Aztán meghallom a mondatot, és most már elpárolog a "jó modorom".*
-És ezt mondja AZ, aki nem tud bemutatkozni. Hát kisanyám, előbb a saját házad táján söprögess.*Mondom neki egy fokkal hangosabban, mert tény és való, hogy tudok csípősen is beszélni, és nem éppen a legjobb napomon találkoztunk.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:36 pm

*Úgy tűnik próbálkozásom nem éppen ér el kirívó sikereket, de próbálom a leghelyénvalóbban kezelni a dolgokat, a kérdésre pedig csak vállat rántok.*
-Mit tudom én miért a Su-su-Su jobb?*kérdezek vissza most már én is idegesen, hiszen nem szeretem, ha valaki a bolondját járatja velem, és még az se nagyobb megnyugvás, hogy nem csak engem hanem néhány sorstársam is ebbe a csapdába esett. Nem tudom ki hogy van vele, de engem már kezd idegesíteni, hogy ez a lény szórakozik velünk, hiszen amennyire tudni lehet ami nem emberi az veszélyes is.. Amikor azonban meghallom Ambrust, kissé kételkedő, és egyben meglepő pillantást vetek felé.*
-Hé öcsi... Bibliát és szenteltvizet is adjak óstyával, vagy a mise helyett megpróbálunk kitalálni valamit? És ne magázz....*nézek rá, hiszen bár nem vagyok hívő ember, van egy olyan érzésem, hogy a Succubussal ebbe egyet értünk. A mysterioban nincs isten, legalábbis én még nem ismerek, Patrick szavaira csak megrántom a vállamat.*
-Gondolom ha nem akar minket élve megenni akkor vagy csak az idegeinket tépi, vagy esetleg azt amit a succubusok szoktak..*mondom nagybölcsen, bár annyira nem voltam soha jó lénytanból, így most maximum csak bölcsnek akartam mutatkozni, ugyanis tökéletesen nem tudom mit csinál egy Succubus*
-Óh ne akard megtudni hogy mit tudok...*nézek a Succubusra kissé fura tekintettel, majd a pálcámat elővéve, lassan felé lépkedve folytatom. Nem tudom mennyire jó ötlet, pálcát rántani egy ilyen lényre, de valahogy el kéne kergetni.*
-Nekünk nem tetszik a buli, szóval ha nem akarod hogy teletűzdeljünk akkor légy jó Succubus és húzzá vissza oda ahonnan jöttél mert lesz itt ne mulass.*nézek rá komoly tekintettel. Igen Sirius fenyegetőzik című műsorunkat láthatják, már csak az a kérdés, mennyire leszek sikeres. Nem úgy tűnik hogy annyira beszari lenne ez a nő.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:42 pm

*Még jó, hogy a jó modor nem halt ki egyes családokban különben a macskahívogatásra hangosan felnevetne, ehelyett csak a homlokát ráncolja a tiszteletlenség hallatán.*
- Nem illik így beszélni egy hölggyel még akkor, sem ha nem tetszik Önnek a viselkedése. *Persze ezt még könnyen kijelenti a naiv fiúcska, hiszen még nem tudja mivel áll szemben ám nemsokára erre is fény derül. Nem sokára viszont megtapasztalhatja súlyának erejét, amitől térdre is bukik, hisz Ambrus nem Arnold Schwarzenegger.*
- Nem kell külön helyszín Isten megszólításához. *Hangja még mindig tisztelet teljes bár most már bujkál benne valami apró metsző él, de ahogy a succubus lemászott róla már is talpra áll a fiú ismét tekintetével követve a játszadozó démon mozdulatát, aki össze-vissza járkál. Nem bír egy helyben maradni ezzel is folyamatosan fent tartva a figyelmet, de úgy tűnik, a nő se veszi őket komolyan. Még, hogy Ambrus imádkozó sáska? Ha forrófejű és meggondolatlan lenne, most valószínűleg pálcát ragadna.*
- Úgy gondolom, akad, akivel maga eljátszadozhat. Nem szeretem az efféle értelmetlen tréfát. *Igazítja meg magán fehér garbóját, majd mindenki felé biccentve a folyosó felé távozik.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Sejtelmes folyosó - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:44 pm

*A hosszú hajú srác próbálkozása, miszerint úgy próbál a succubushoz közeledni, hogy macskaként viszonyul hozzá, egy kicsit vicces, és el is mosolyodom, ám láthatóan nem tetszik ez a másiknak. Ahogy a törpe srác nyakán landol, azt ledönti a földre, mi nem meglepő a magasságkülönbséget figyelembe véve, ki ezek szerint Istentől kér segítséget, mert bár én nem hallottam, de a succubus szavaiból erre következtetek.
Hamarosan hozzám és a másik sráchoz lép a lény, és arcomon kopognak körmei, vagyis inkább karmai. Kérdésén csak elmosolyodom, és a játékba valamilyen szinten belemenve válaszolok neki.*
- Hm, milyen téren vagy kíváncsi szerény személyem tudására? *teszem fel a kérdést, mire talán kapok választ, ám nemsokára a hajam kicsit össze lesz kócolva, mit egy szimpla fejrázással kicsit normálisabbra formálok, és nézem, ahogy mint egy denevér elhelyezkedik a gerendán.*
- Nem válaszoltál a kérdésemre... Elárulod a neved? Ha már te tudod az enyémet, örülnék, ha fordítva is igaz lenne ez. *mondom, ráemelve barna tekinteteimet a fejjel lefelé hintázó succubusra.*
Vissza az elejére Go down
Derilia

Derilia


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás : 2010. Oct. 20.
Tartózkodási hely : Nyugati főtorony

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Succubus
Évfolyam:

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 9:58 pm

*Felkelve a katolikus fiúról, annak szavaira csak vállat von. A maga részéről felesleges kapaszkodónak tartja, ami az emberi fajnak fura módon szükséges. No de hogy minek a semmibe kapaszkodni, arról fogalma sincs. Sokkal jobban foglalkoztatja Patrick és Sirius, kiket hamarosan magához is von. Az exortusos fiú szavaira elvigyorodik, majd egy kissé dörgölőzőbb hangon sutyorog oda neki.*
-Minden téren érdekel.
*A pálcát megpillantva viszont csak elhúzza fejét, majd hirtelen Sirius háta mögött terem, s végighúzza karmait a torkán, kissé fel is sebezve azt.*
-Anyukád nem tanított meg rá, hogy ne játssz veszélyes holmikkal?
*Ezzel fel is lógatja magát a gerendára, s jól elszórakozik a nagy tanácstalanságokon, no meg a pöttyöslabdaként ugráló Serafinán, kire rá is villant egy gyilkos vigyort.*
-Én nem szánalmas emberi lény vagyok, aki szabályok nélkül nem tud élni. Az illem csak az ilyen szánandó, csupasz és gyenge lényeknek való, mint ti.
*Hangjából csöpög szinte az undor, miközben emelkedik felfelé a gerendára, ahol helyet foglal a farkával játszogatva. Patrick kérdése hallatán egy negédes mosoly kúszik arcára, majd megadóan bólint egyet.*
-Derilia. Az ifjú uraság háza fejének köszönhetem, hogy évszázadok óta élvezem ezt a kényelmes hotelt ingyen és bérmentve. Mit tanítanak nektek itt, hogy még a történelmet se tudjátok?
*Kissé elégedetlenkedve vakarja meg állát a succubus, mert ő maga reménykedett benne, hogy legalább egy fejezetet szánnak a tiszteletére egy Mysterio történelemkönyvben, amikor felfigyel a távozó Ambrusra. Szélsebesen pattan le a gerendáról, s utánaröppen, majd előtte ér földet, s fölétornyosul.*
-Hova-hova mucus?
*Egy félmosollyal simítja végig a srác arcát, majd elkapja mindkét vállát, s fordít rajta egyet, elengedni azonban nem szándékozik. Ujjai Ambrus torkán játszadoznak, s habár nem szorít rá, a fiúcska tudhatja, hogy bármelyik pillanatban veheti az utolsó lélegzetét.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 10:08 pm

*Ez már határozottan nem az én estém, de azért meghalni sem akarok, de a nyelvemet nem tudom sajnos megfékezni. Kész, amikor ideges vagyok, akkor kicsúsznak a számon dolgok, de általában az az elv hajt előre, hogy annál szebb az élet, minél jobban nem foglalkozunk a döntéseink következményével. Sajnos nem sokat tudok a succubbusokról, de ahogy elnézem, a fiúk annál többet. Nem lenne rossz, ha esetleg gyakorlatba is átültetnék az elméletet, és mennénk aludni. De mindenesetre végig hallgatom a szövegelését, meg a srácok válaszait és próbálkozásait, majd gondolkozva bámulok Ambrus után.*
~Nem hiszem, hogy lemondana rólad, öcsi.~*Gondolom sajnálkozva, de nem csak a fiún, hanem magunkon is. Most már tudom, hogy merre nem fogok legközelebb jönni. De azért csak a földre köpök a lesajnáló magyarázaton.*
-Ha ennyire lenézel minket, halandókat, akkor miért foglalkozol velünk és ami még fontosabb, miért vagy itt?*Kérdezem kíváncsian, mert most már tényleg érdekel a válasza. Teljesen normális hangerőt ütök meg, leeresztett pálcával. Természetesen ha közelebb jön megint, akkor odapörkölök a csinos popója alá, de addig is halálosan nyugodt vagyok, és tanácstalan is egyben,*
-Tanulnunk kellett volna téged? Ilyen fontos szereped van a Mysterio-ban?*Valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy démonról tanuljunk, feltéve ha az nem a létrehozásuk vagy esetleg az éltüntetésük.*
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 10:14 pm

-Áhá... és érzed már az isteni segedelmet?*kérdezem tőle teljesen komoly hangon, bár van egy olyan érzésem, hogy nemleges választ kapok, viszont a válaszunk Patrickkel a a Succubusnak úgy tűnik tetszett, legalábbis nagyon úgy látszik, hiszen nemsokára már közelebb leszünk vonva, ami egyrészt ijesztő számomra, hiszen mégsem egy emberi lény, másrészt viszont még ilyenben sem volt részem, egyszer mindennek el kell jönnie.*
-Majd keress fel a személyes rezidenciámon, ha annyira érdekel...*mondom nagykönnyelműen hiszen a magiszter csak nem volt olyan őrült hogy a hálókörletekbe is beengedje ezt a lényt, na de amikor a karmolást érzem kissé jobban szorítom meg a pálcámat. Úgy tűnik nem kéne szórakozni ezzel a lénnyel, mert már megint gyorsabb volt mint én, ráadásul ez a karmolás fájdalmas s látszik is ahogy felmordulok rá..*
-Óh... te vadmacska.....*mondom bár nem annyira élvezem mint hinné, de azért van mit vissza szólnom ennek a lénynek. Lehet nem veszem elég komolyan a helyzetet? Lehet, de hát mi baj lehet egy házi succubus ellen kérdezem én?*
-És a te anyukád nem tanította meg hogy illik néha napján levágni a körmöd?*kérdezek most már vissza idegesen, na de ki kéne találni mit tegyünk. Véleményem szerint hűvösre kéne vágni a luvnyát, de a kérdés az hogy miként?*
-Héhé tudod kit nevezzél szánalmasnak, te ...te...*na igen, vannak néha olyan pillanatok az ember életében amikor nem tudja mit mondjon, így történt ez most meg velem is... Amikor azonban a "történelmet említi meg, kissé megvonom a vállam.*
-Én tudom most már hogy te vagy a ház lényünk de nem tudom miért tartanak téged itt. Van egyébb hasznod mint hogy diákokat szivass?*kérdezem, de ahogy viszont látom ez a dög a mininstráns fiút kezdi el ismét csesztetni, most viszont már nem állom meg hogy ne tegyek valamit, pálcámat a lény felé szegezve ki is mondok egy igét.*
-Reducto.....*mondom ki komor hangon, remélve, hogy leszek olyan gyors és legalább a falhoz kenhetem ezt az izét.*
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Sejtelmes folyosó - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 10:15 pm

*Sosem hittem igazából Istenben, de ha Ambrusnak így jó, hát hajrá, én nem törődök ezzel, és a succubus se rajong ezért, és Sirius szavain nem tudja megállni, de röviden felnevet. Mikor a lény hozzánk lép, a hosszú hajú fiú elég elutasító, és pálcát is ránt, ám én úgy gondolom, addig jó, míg nem kezd el pikkelni rám ez a teremtés, mert én járok úgy rosszabbul, így több esélyt látok arra, hogy épségben kijutok a Nyugati főtoronyból, meg hát eddig még nincs is komolyabb bajom vele. Kérdésére kérdéssel felelek, mire bele is motyog a fülembe. Elmosolyodok, majd válaszolok, egy kijelentéssel, mi talán egoistának hangzik majd, de így igaz.*
- Nem vagyok kezdő szinte semmilyen téren. *mondom, majd nézem, ahogy Sirius kicsit meg lesz büntetve, és Serafina is le lesz szólva ismét. A két lány nem túl szimpatikus egymásnak, ahogy ezt így elsőre sikerül leszűrnöm, de hát valamilyen szinten érthető, hogy egy succubust sokkal jobban vonzzanak a hímneműek.
Kérésemre a nevét elmondja, és egy kisebb érdekességet is megtudok magiszteremről.*
- Nem régóta vagyok itt, ezért sem tudhattam, hogy egy Succubus éldegél ezen falak között, ráadásul házam se az Inflatus, hogy errefelé járnék.
Ambrus indulni készül, ám sejtem, hogy nem szabadul ilyen könnyen a Sejtelmes folyosóról. Gyanúm be is igazolódik, Derilia felé suhan, és megállítja. Most már nagyon kíváncsi vagyok, mi is alakul majd az elkövetkező időben, mert a helyzet kezd érdekessé válni.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 10:16 pm

*Érdekes a játék külső szemlélőnek bár meglepő, hogy még mindig nem tett senki semmit. Vagy annyira még sem? Most már mindenki tudja mivel áll szemben, ezért talán egy fokkal óvatosabbak bár a válaszok még mindig metszőek. Úgy tűnik egyedül a Cruos diák képes megőrizni hidegvérét még az után is, hogy a lány teljes testsúlyával ránehezedett. Serafina segítség nyújtásán meglepődik ugyan, de maga is fel tud állni, annyira nem gyenge.*
- Köszönöm a segítségét, de menni fog magamtól is kisasszony. *Ezután a két fiú következik, akik közül talán egyedül Patrick nem érti a helyzet súlyosságát. Talán még sem olyan okos a fiú? Mindegy is lehet, hisz tudatlanságából még előnyt is kovácsolhat a csapat. Lehet, hogy a succubus inkább őt választja a tömeg helyett és kettecskén elvonulnak egy kényelmes szobába tovább élvezve az estét, de úgy tűnik ez nincs így, mert ismét a plafonon köt ki. Ambrust nem hatja meg az emberek iránti undor inkább sajnálja látásának eme hiányossága miatt. Az előbbi állítás talán még is igaz lesz? Ismét az Exos diák áll a nő figyelme központjában, ezért is próbál meg elmenni a fiú, aminek úgy tűnik, a démon egy cseppet sem örül, sőt halálosan megfenyegeti a fiút, hiszen a torkára fonódó ujjak igen csak baljóslatú. Innentől kezdve Ambrus veszít a hidegvéréből, sőt mintha szeretné, a fájdalmat, kisméretű kezét a nőére teszi és nyomást gyakorolva rá szorosabbra fogja az ujjakat, hogy jobban érezze a szorítást. Cseppet sem érzi magát kényelmetlenül, sőt mintha egy kicsit ettől fel is engedett volna.*
- Ha már játszunk, akkor játszunk rendesen. *Biztatja szavaival keménységre a misztikus vörös hajú démont.*

Vissza az elejére Go down
Derilia

Derilia


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás : 2010. Oct. 20.
Tartózkodási hely : Nyugati főtorony

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Succubus
Évfolyam:

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 10:29 pm

*A démon igencsak sok figyelemmel tünteti ki a két fiút, s ez látható is. Ha lenne olyanja, még azt is mondhatnánk, hogy a szívébe zárta őket. Patrick egy vidám kacsintást kap, Sirius viszont annál többet. Nevezetesen néhány karmolást a nyakára.*
-Feltétlen meglátogatlak.
*Ezzel faképnél is hagyja őket, legalábbis visszahúzódik a gerendájára, mert már egészen megszerette az évszázadok során. Persze attól, hogy leginkább Patrick és Sirius köti le, nem hagyja figyelmen kívül a többieket sem, s csak lesajnálóan mosolyog a kis buta lányra.*
-A kérdésben benne van a válasz. Halandó vagy. És ha annyira tudni akarod, Caleb szerette hősnek érezni magát és szerette a kalickákat is. Te viszont sosem fogod elérni az ő szintjét. Ráadásul meghalt, így szerintem ő veszített...ismét.
*No de nem ér ő rá most Serafinára, mert Ambrus szökni készül, így utána is iramodik, s el is kapja őt. Kissé meglepődik a fiú mozdulatán, de végül elvigyorodik, s néhány szót súg a fülébe.*
-Ó, szóval a szadót szereted?
*Szeme Serafinára villan ismét, s károgva felvihog. Ettől a kis boszorkánytól már biztosan nem fogja félteni a fajtársait.*
-Nem tudtad, hogy egy jó mágus sosem tudhat eleget?
*Persze attól, hogy a szája mozog, ő sem süket, s amikor Sirius a pálcáját rántja, előrelöki Ambrust, ő maga pedig eltűnik az árnyak közt ismét, így az átok vagy a falnak csapódik, vagy pedig Ambrust találja el. Mielőtt távozna azonban, az Inflatusos fiú egy testetlen hangot hallhat maga mellett.*
-Jó éjt, kis hercegem.
*Így el is vonul a succubus, magával vive hátborzongató auráját is, a diákok pedig magukra maradnak.*

//Ennyi volt mára a dolog, én nagyon élveztem, remélem ti is. Joccakát ^^//
Vissza az elejére Go down
Sirius Pendragon
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sirius Pendragon


Hozzászólások száma : 177
Csatlakozás : 2010. Dec. 08.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 10:44 pm

*Úgy tűnik a bolondját járatja velünk, sőt még egy karmolást is kapok tőle, azt hiszem éjjel áztathatom a hátamat, mert hogy emiatt betegszobára nem megyek az biztos. A démon válasza azonban nem tetszik annyira, és ez a nemtetszés látszik is az arcomon., de hát nincs mit tenni, inkább csak hallgatom a további beszélgetéseket a csapat töbi tagjával*
-Már csak azt kéne tudnom ki a fene az a Caleb, a végén még egy teljes rejtéjt össze állítasz itt...*szólok a Succubusra, jelezve hogy lehet hogy én vagyok a hülye, de nem értem annyira a dolgokat, minden esetre úgy tűnik először Serafinaval próbálkozik , majd jöhet Ambrus is, szegény srác azért nem lennék a helyébe, minden esetre én kissé megelégelem a dolgot, és úgy érzem ideje kézbe venni az irányítást, így egy átkot is szórok felé. Igen ám, de Ambrussal nem számoltam, így amikor a lény ellöki csak remélni tudom, hogy sikerül elhúzódnia az átok felől, minden esetre ha igen én csak szitkozódok kicsit.*
-Fenébe... .*kezdem, el de ekkor hallom a hangot, amire már nem akarok felelni,valahogy elég volt ebből az estéből lehet jobb lenne tényleg kisétálni magam.*
-A viszont nem látásra... Jól vagy..*mondom majd fordulok Ambrus felé, remélhetőleg az átkom a falnak csapódott, így ha mindenki megvan én csak biccentek.*
-Na ezért mondom hogy valaki nem volt komplett amikor ilyen lényeket telepített a sulira.. azt hiszem megyek császkálok egyet jól esne..*mondom, s tempós léptekkel kissé talán feldúltan el is hagyom a termet.*

//köszi a játszit nekem is nagyon tetszett Very Happy kikapcsolt Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 10:46 pm

*Már kezd elegem lenni a csajból, de mindenesetre érdekes a dolog. Teljesen meglep, hogy Patrick nem kezd el ugrándozni az undortól, amikor a csaj ott sétafikál körülötte, de mondjuk a fériaktól mit várjon az ember, amikor ilyen asszony van a háznál. Egy sóhajjal törődöm bele, majd felteszek pár kérdést, mire meg is kapom a választ. Csak összevonom a szemöldökömet, nem nagyon értem a lényegét. Csak egy Calebet ismerek, ő meg tudtommal nem murgerált meg, bár kitudja, rég láttam. Mindenesetre elég érdekesen alakul a többiek sorsa, én meg háttérbe szorulok, szerencsére. Már kezd elmenni a kedvem a hölgy társaságától, így mikor utolsó válaszomat is megkapom.*
-Hogy a ránc árassza el az arcodat, mint a világot a vízözön.*Mondom neki én is, hasonló vihogások közepette, na nem mintha tetszett volna a nevetése, csak gondoltam, hogy kifigurázom a kicsikét , ami lehet, hogy nem sikerül. De hamarosan magunkra hagy minket, és eltűnik a hideg a folyosóról.*
-Uhh... ez kemény volt. Ugye jól vagytok srácok?*Nézek rájuk aggódva, majd Ambruson állapodik meg a szemem, remélve, hogy nem találta el az átok. Majd miután felmértem a károkat, úgy gondolom, hogy ennyi izgalom után tényleg jobb lesz dobbantani.*
-Nos én úgy hallom, hogy sikít a pizsamám. Jó éjt fiúk!*Mondom nekik egy kissé feszült mosoly kíséretében, majd a pálcámmal még mindig kezemben, elindulok az exo ház felé.*

//Jaja, tényleg jó volt. Very Happy Köszi//
Vissza az elejére Go down
Patrick Davis
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Patrick Davis


Sejtelmes folyosó - Page 9 Kalandor
Hozzászólások száma : 414
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Kalandor szakház
Üzenet : Aki küzd, veszíthet, de aki nem küzd, az máris veszített.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 10:47 pm

*A vallásos srác nem annyira, de mi Siriussal érdekesebbnek bizonyulunk a succubus számára, és én próbálok neki tetszően viselkedni, és akkor talán ép bőrrel megúszom, nem úgy mint többi társam, akik már itt-ott sérülésekkel "gazdagodtak". Serafina és Derilia között kis nézeteltérés is van, ami nem túl érdekfeszítő számomra, de azért hallgatom őket.
Ambrus mintha megunta volna az egészet, elindulni készül, ám meg lesz állítva, és mivel az előbb meggyőződhettünk hitéről, kicsit meglep a válasza, amit a succubushoz intéz, de az is lehet, hogy csak taktika a részéről az egész. Egy átok szeli át hamarosan a levegőt, ami engem szerencsére elkerül, de szememmel követem, hogy kit vagy mit talál el.
Nemsokára Derilia eltűnik, szinte olyan váratlanul, mint ahogy először megjelent a 14 éves fekete lányka képében. Ezek után az az alak nagyon furcsának tűnik. *
- Hát ez... érdekes volt... *mondom, megigazítva magamon ingemet.*
- Gondolom még összefutunk. Sziasztok! *köszönök el diáktársaimtól, majd mivel megszomjaztam, ezért a nagyterembe indulok, hogy igyak valamit, aztán pedig szobámba vonulok, és egy zuhany után gitározgatni kezdek Kobra háló beli ágyamon ülve.*

//nekem tetszett, remélem lesz még lehetőség a succubussal játszani mosoly //
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-10-15, 10:49 pm

*Láthatóan inkább a bevállalósabb fiúk jönnek be Deriliának, amit a mi fiúnk egy percig sem bán. Ennek ellenére mindenki számára szentel elegendő figyelmet, amit Serafina legfőbb képen negatív élményekben zárhat le magában, hisz ismét összetűzésbe keveredtek. Ezt a pillanatot használja fel a fiú arra, hogy kereket oldjon, bár tudja, hogy nem ússza ezt meg ennyire egyszerűen. A lány odaröppen, hozzá megfordítja, és a nyakára kulcsolja ujjait, mire bátorítás képen Ambrus a nő kezére fonja tenyerét és szorosabbra fogja a szorítást. Ezen a lény elvigyorodik, és néhány szót súg fülébe, mire a fiú száján is halvány mosoly jelenik meg.*
- Kinek a pap kinek a papné. *Vonja, meg vállát miközben visszasúgja a választ. Nevetése viszont közelről éri, ami bántja fülét, ennek ellenére észreveszi, mire készül évfolyamtársa, de az ő tettéről előbb fagy meg a vér az ereiben, mint a succubus közelségétől. Szerencsére a lény is észreveszi és ahelyett, hogy pajzsnak használná, ellöki magától a fiút, amitől ő a földre esik megúszva ezzel az átkot. A démont viszont nem kell félteni azonnal tova, tűnik magukra hagyva a diákságot. Föltápászkodik a fiú a földről leporolva öltözékét, majd az Inflás felé fordul. Testtartása merev, tekintete hideg, mintha megfagyott volna, hangja nyers.*
- Önnek elment az esze? Tudja mennyire közel járt hozzám az átok? Nem ártana, ha többet gondolkodna, mielőtt cselekedne. Még a végén megsérül maga miatt valaki. *Ennyi a hozzáfűzni valója a vágott nyakú fiúhoz. Lehet, hogy ez különös, de ő nem haragszik vagy fél Deriliától. Végül is ő volt itt előbb és komolyabb bántódása nem esett senkinek bár nem ért egyet a szórakozásával.*
- Köszönöm aggodalmát kisasszony. Jó éjszakát. Uraim. *Biccent mindeni felé egyet, majd sarkon fordul. Kifele menet tarlóját dörzsöli, miközben azon gondolkodik vajon miért nem kavarta fel őt is az események, mint a többieket.*


//Jó mese volt, még nem játszottam Succubussal. =] //
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-11-17, 11:07 pm

*Már rég nem látta az ő Tündér bogárját és igen csak hiányolja társaságát. A bál óta nem találkoztak pedig ott elcsattant egy puszi. Képtelen már tovább várni, ezért írt jelezte a kisasszonynak, hogy óhajtana vele találkozni, ha ő még elfogadja a meghívást. Remélhetőleg megjelenik fél kilenc körül a sejtelmes folyosó végén, hogy beszélgethessenek egy kicsit. Ahogy már legutóbb is megígérte neki most sem ment be nagyon a folyosóra, hogy a képére még egy kósza pillantást se vethessen rájuk. A falnak dőlve vizsgálja fekete cipőjét, amit a fekete farmer kicsit eltakar. Világoskék V kivágású hosszú ujjú póló van rajta, míg oldalán a pálcája csatolva. Természetesen gyűrűi és hallókészüléke most is nála van, hisz ezek elmaradhatatlan megjelenési eszközei. Belül izgul, hisz kíváncsi a lány válaszára és arra, hogy milyen magyarázatot fognak egymásnak enni, de kívülről megtestesíti a nyugalom szigetét.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-11-17, 11:09 pm

*A leányzó a szobájában olvasgat, nem mást, mint Bartimaeus, a pimasz dzsinn kalandjait, amikor az üzenet megérkezik hozzá. Kíváncsian veszi kézbe, majd a sorokat olvasva, kissé felgyorsul szívverése. Ambrus. A bál óta nem beszéltek, s ott ő bizony elszaladt, mint egy gyáva nyuszi, mert nem akart abban a minutumban szembenézni a tette következményével. A fiú azonban most őt keresi, s itt az ideje szembesülni azzal, hogy mi a stájsz, így minden különösebb hacacáré nélkül ki is megy a szobájából, majd a folyosóra lépdel. Csupán Ambrust megpillantva jut eszébe, hogy fel se öltözött, s kócosan ácsorog a hideg folyosón egy szál fekete kisnaciban és topban, mezítláb. Na nem mintha fázna, hisz északi vére dolgozik benne, no de hát így nem illik megjelenni. Mostmár azonban késő, feltehetően a fiú felfigyelt lábai csattogására, így kissé szégyellősen lép oda hozzá folyton a földet bámulva.*
-Ömm...szia.
*Kissé zavartan tekintget szerteszéjjel a folyosón, mintha újdonság lenne neki, pedig ezerszer járt már itt, hisz ez az ő főhadiszállása, majd ismét megszólal kissé bizonytalan hangon, a szokásosnál is rekedtebben a srác hasának célozva.*
-Rég láttalak.
*Ami azt illeti, nem volt annyira rég, de valamit mondani kell, s ő szokása szerint zagyvál. Mint mindig, amikor zavarban van. Meg amikor nincs.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-11-17, 11:10 pm

*Halk csoszogás kelti fel a fiú figyelmét. Sejti, hogy nem Illya az, mert ő valószínűleg bakancsban fog megjelenni, de ennek ellenére felpillant. Meglepetten veszi észre, hogy még is az apró fekete fürtös lány ál előtte talán már pizsamába öltözve. Látványa amúgy is mosolyt csalna az arcára, de ez az ábrázat vigyorra készteti.*
- Szia! Meglepő téged ilyen ruhába látni. *Pillant végig a leányzón végig mérve alakját és fedetlenül hagyott lábait. Kétségtelenül most is nagyon kívánatos a szépség, de az ilyesfajta gondolatokat Ambrus nem engedheti meg magának. Nagyon zavarja, hogy Illya végig a földet nézi, még lopva sem pillant a leányzóra, ezért kezével álla alá nyúlva felemeli a lány arcát, hogy a szemébe nézhessen.*
- Szia, Tündérbogár. *Köszön neki még egyszer remélhetőleg most már szemtől szembe. Ezután közelebb hajol hozzá, majd miután orruk majdnem összeér puszit nyom a lány homlokára.*
- Bizony, hogy rég. Nagy döbbenetemre elrohantál előlem a bálon. Fogalmam sincs miért tetted… Egyszerűen nem fér a fejembe. *Simítja hátra egyik kósza hajtincsét.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-11-17, 11:19 pm

*Kissé tördelve a kezét közelebb lép, s egy halk kuncogást hallat a fiú meglepett reakciójára, s megmozgatja kissé lábujjait.*
-Napoztam.... *motyogja lányos zavarában, majd kissé ellenkezve a másik keze ellen, de felemeli fejét, s elvörösödve Ambrus szemeibe pillant, majd még inkább elvörösödik, ahogy az közeledik felé,s egy puszit nyom a homlokára. Zavartan toporog, majd méginkább zavarba jön, amikor a cruorises diák a bált emlegeti, s jobbra-balra kezd lépegetni.*
-Ömm....hát öööö...kilométerhiányom volt....
*Néhány pillanatig még így ácsorog, majd hirtelen a másik karjaiba veti magát. Habár fogalma sincs, hogy mit gondol arról az estéről, de az ölelés rendszerint megnyugtatja. Kissé szégyellősen felpillant a srácra, s halkan megszólal.*
-És...hogy vagy?
*Persze a kérdés ilyen formában nem a legmegfelelőbb, de valószínű, hogy a fiú is tudja, hogy mi iránt érdeklődik igazán.*
-Kicsit...zavarban voltam... *folytatja továbbra is meglehetősen halkan, de azért Ambrus hallhatja, amit mond, de most kár lenne itt kiabálni, meg minden. Így is kissé zavarbaejtő a helyzet, nem kell, hogy mindenki őket hallgassa.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-11-17, 11:36 pm

*Ez a lány! Mindig megdöbbentő fordulatokra képes. Most is ez az öltözet.. de lehetetlen rá haragudni, hisz Tündéri. Legalább is Ambrus biztos így vélekedik, hisz fejét teljesen elcsavarta a nyomozó.
- Akkor szólsz és futok veled. *Rázza meg picit a fejét. Természetesen tudja, hogy kerüli a témád, de a lány zavara most egy picit szórakoztatja, főleg, hogy imádja nézni kipirult arcát. Most is meglepi hirtelen érzelem kirohanásával bár tény, hogy rettentően élvezi a szituációt. Örömmel öleli át a lányt, akit ezután el sem enged bár hagyja, hogy mocorogjon karjában. Amikor Illya felnéz a fiú arcába, akkor ő lenéz, hogy megcsodálhassa a lány szép szemeit.*
- Köszönöm remekül és nézd *Csücsörít előre.* - Még a szám is a helyén van. Isten nem büntet a csókokért. *Húzza most már mosolyra a száját. A fekete hajú szeleburdi teljesen megváltoztatja ilyenkor Ambrust, ezért is lehet furcsa kívülálló számára ez a viselkedés.*
- Ugyan miért jöttél zavarba? Semmi okod a panaszra Tündérbogár, hisz gyönyörű vagy. Ne tiltakozz szerintem az vagy. Jelenleg is egy kész csodát tartok a karomban. *Puszilja meg ismét a lány homlokát vagy a feje búbját ha menet közben lenézett, majd szorosan magához öleli.*
- Most mondanám, hogy mennyünk sétára, de öltözéked nem alkalmas és amúgy is remekül elálldogálok így, hogy a karomban vagy. *Remélhetőleg most már a lány veszi a burkolt célzásokat, de ha nem akkor színre lép a meztelen igazság csak aztán el ne rettenjen a sötét ciklon.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime2011-11-17, 11:53 pm

*Kissé zavartan álldogáll. Bármit mond, nem tud ebből jól kijönni, mert a fiúnak mindenre van valami válasza, s nem tud kicsusszanni a kezei közül.*
-Ááá! Már lefutottam a tripla maratont! *legyint zavartan nevetgélve, majd rászánja magát, s megérdeklődi, hogy mi a helyzet, miközben elfészkeli magát a fiú karjaiban. Tágra nyílt szemekkel figyeli szavait, aztán idétlenül vihorászni kezd. Kissé szégyelli is magát emiatt, de nem tudja abbahagyni, így arcát Ambrus mellkasába fúrja, s így is marad, míg alábbhagy a kis roham. Amikor végre sikerül szóhoz jutnia, kíváncsian pillant fel a srác arcába, állát mellkasában megtámasztva.*
-Szóval...szóval nem haragszol?
*Ez némileg buta kérdés, de mégis furán érzi magát. Kíváncsian merül el a fiú sötét szemeiben, ajka ívében, a vonásaiban. Kétségkívül tetszik neki ez a fiú, habár olyanok, mint a tűz és a víz. Ambrus feleannyira sem romlott, mint ő, de kétségkívül jó hatással van rá. Nincs kedve rágyújtani a jelenlétében, pedig csak egyszer kérte, akkor is csupán a házirendre hivatkozva, s az sem valószínű, hogy a jelenlétében tajtrészegen fetrengene a padlón. Furcsa. Nagyon is. De mégis jóleső ez az érzés, s ahogy a srác arcát fürkészi, el is merül ebben a kellemes érzésben.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sejtelmes folyosó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sejtelmes folyosó   Sejtelmes folyosó - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sejtelmes folyosó
Vissza az elejére 
9 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Alagsori folyosó
» 2. emeleti folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Nyugati Főtorony-
Ugrás: