Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sötét rúnasor (A folyosó)

Go down 
+67
Sophie Black
Harper Krevorien
Yoko Sato
Zaine Warhurst
Conrad Dietrich
Chloe Walsh
Lucius Rufinus
Vixilien Sandanez
Noah Cromwell
Mikaela Johnson
Michelle Norton
Arwen Spot
Katherine d'Argenta
Aristarkh Y. Zhukov
Briesha Asselin
Valgrad Aagheim
Scott Reid
Raiden Carvex
Larissa Dustwood
Bruno Stora
Lisa Renfield
Christiano Lugano
Kyle Brensley
Hecate Lunadea
Meta Marquise
Alinox Ingren
Andrew Palmers
Mason Donahue
John Grindewald
Meriel Scott
Illya Imbecairwen
Becky Rider
Mona Braxton
Havasi Zoárd
Raul Dessauge
Kaye Cathbad
Vladislav Kerensky
Raven Dragonov
Miroslav Volodya
Lucius Benedict Fenris
Audrey J. Sinclair
Serafina Damiana
Troy Clayton
Jane Smith
Hunyadi Péter
Isabella Bartolo
Marcus Mccannt
Aysha Darkblood
Pénelopé Reage
Gregori Nesztor
Lester Depree
Courtney York
Wera A. Flinders
Elijah Donovan
Aventhis Johnson
Amelia Davenport
Cassidy Clayton
Zoé Calylas
Miranda Nightwings
Zaria McBlade
Jasmine Miels
Caleb Valerious
Szikszay Johanna
Cristopher B. McKeat
Azaria Daraghi
Jalmaari Halautte
Aoifé Siobhain
71 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-21, 8:01 pm

*A lány igencsak segítőkésznek bizonyul, így a fiú szemet huny hanyag öltözéke felett, pláne, mikor értesül róla, hogy csak nemrég tért vissza, bár azt már nem kötik az orrára, hogy honnan. Természetéből adódóan érdekelné a dolog, de a Hecatéval történt, végül pedig elég szerencsétlenül alakuló beszélgetés miatt igyekszik leredukálni a kérdőjelek számát.*
- Örvendek. Kétszeresen is.* Egyrészt ugyebár, hogy végül rátalált, másrészt meg, hogy megismerhette, még ha egyelőre a nevén kívül nem tud más egyebet róla.* - Bár nem tudom, mivel érdemeltem ki én, egyszerű mezei nebuló, hogy egy ilyen csinos hölgyemény lélekszakadva rohanjon elébe.* süt el egy eléggé béna bókot. Igazságtartalmát tekintve az az egy biztos, hogy a lány a késedelmét igencsak lelkiismeretesen igyekezett kompenzálni, bár az is lehet, hogy egészséges férfiszemmel nézve valóban szemrevaló jelenség. Zoárdnak csupán némi változatosságot jelent az egyszerű, mondhatni fiús holmikba bújt Raven, a többit csak a megszokás mondatja vele. Na nem mintha olyan kitűnő szoknyapecér lenne, csupán észrevette, hogy a nőstények többsége szívesen veszi az apró figyelmességeket, még ha csak üres szavakról van is szó.*
- Semmi baj, addig is körülnéztem egy kicsit. Öhm, köszi. Bár be kell vallanom, elég sűrűn kellett útbaigazítást kérnem.* vallja be tettetett szégyenlősséggel, de azért jól esett az egojának a lány dícsérete. Főként, hogy a bolyongását eddig csupán ingerült pillantásokkal díjazták. Úgy látszik, kivételek mindig vannak.*
- Igen, ez gyakran okoz problémát külföldön. Nálunk a keresztnév van hátul, tehát kérlek, szólíts Zoárdnak.* fog bele az átfogó magyarázatba, egy aprócska mosollyal nyugtázva, hogy lám, a puskapapír sem tud mindent. ~ Ezek szerint csupán az adataim vannak rajta, amiket előzetesen elküldettem.~ nyugtázza magában, így tovább nem is szentel figyelmet a gyűrött pergamendarabkának. Azt hitte, majd valamit alá kell írnia, vagy ilyesmi, de úgy látszik, már mindent elrendeztek helyette. Ahogy annak lennie is kell.*
- Köszönöm. Nos, ismerem a szakokat, hogy milyen óráim lesznek, és hogy kapok egy szobát. Öhm. A tanárok és sentinelek nevét sajnos még nem sikerült memorizálnom.* küld egy bocsánatkérő pillantást a bőröndöket terelgető Raven felé. Igazság szerint még nem volt humora komolyabban belemélyedni az információs anyagba, amit kapott, bár nem igazán hiszi, hogy benne lenne a névsor, meg egyből az összes óravázlat. ~ Pedig de jó lenne.~ cöccög magában, majd figyelmét ismét a mellette lépdelő jótündérnek szenteli.*
- Egyébként minden új diákot te fogadsz? Nem sok az egy kicsit?* tudatlanságát jól jelzi kérdése, de nem bánja, elvégre egy újonctól még megengedett az ilyesmi.* - És öhm...szóval ne értsd félre, de a lányoknak és a fiúknak közös szobáik vannak, vagy külön kapunk szállást?*Arra már előzetesen felhívták a figyelmét, hogy bizonyára lesznek szobatársai, szóval ne kezdjen el hisztizni a magánlakosztály miatt, ami egyébként számára nem létszükséglet, azt azonban nehezen viselné, ha egy lánnyal, netán egy egész csapattal kellene osztozni a fürdőszobán. Vagy netán az ágyon. Bizonyára sok tudatlan újonc álmodik ilyesmiről, ám Zoárdnak ez lenne a rémálmok netovábbja.*
Vissza az elejére Go down
Raven Dragonov
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Raven Dragonov


Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 424
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-23, 2:40 am

*Nem személyeskedés, hogy így köszöntöm ezt a lányt, csak pont kifogta azt az alkalmat, amikor marhára nem volt humorom egy beosztáshoz. Egy ilyen esemény után az ember egy ideig csak fekszik az ágyában, azt várva, hogy legbelül is lehiggadjon, s el tudjon aludni. Ehelyett most magyarázhatok itt, meg mutathatok be mindent. Kiváló. Rá is köszönök a lányra, s bizony ő a keresett új diák, bár ezt a tegezlek, nem tegezlek dolgot nem tudom mire vélni, így kissé furcsállóan nézek rá.*
-Öhm, maradjunk csak a tegezésnél. Majd magázod a magisztereket. *még szép, hogy nem talál vénnek, főleg, hogy minden bizonnyal egy idősek vagyunk. Hihetetlen némelyik ember. Csak sóhajtok egyet, majd közlöm, hogy jobb lenne mielőbb elindulni, részben a manókra fogva a dolgot, de igazából semmi kedvem itt hajnalig császkálni. Így hát meg is indulok előre, majd még a lépcsőknél észbe kapok, s pálcámmal lebegtetve átveszem a lány csomagját.*
-Bocs, kicsit szét vagyok esve. Kissé sűrű lett a program mára. *jegyzem meg, majd ha már arrébb értünk a romoktól, egy kis magyarázatot is adok a dolgokra.*
-Csak megnyugtatásból, a suli általában nincs ilyen állapotban. Csak ma volt egy kis összecsapás a suliban. Még korábban az egyik régi magiszter elfoglalta a sulit, eltüntetve az útból az új magisztereket. Aztán az most visszajött és visszafoglalta a sulit... meg lerombolták részben. Jah, történetesen épp a mi házvezetőnk tért vissza, de most, hogy megölte Charlest, most az Inflatus maradt magiszter nélkül. *vázolom fel gyorsan a mai eseményeket, majd rápillantok.*
-Nem érted mi? Na nem baj, egy ideig úgyis tuti mindenki erről fog dumálni... ha akarnál se tudnál kimaradni az információk áradatából. *vonom meg kicsit a vállam, majd folytatom az utat a keleti főtorony felé.*
-A házvezetőnket amúgy Lucius Benedict Fenrisnek hívják, a Cruorisét pedig Sideris Valbraithnek. Jobb napokon a suli két felső és két alsó szintből áll az aulától nézve, bár talán ezek még megmaradtak. Őszintén még nem néztem végig mindent azóta. *fúú, nehezebben megy most ez az egész, mint gondoltam. Fogalmam sincs, mit fog fel Mona abból, amit mondok, de azért igyekszem ellátni infókkal.*
-Négy torony tartozik a sulihoz... ez, amiben állunk a keleti, az Exortusosoké. *jegyzem meg, mivel meg is érkeztünk a folyosóra, a Sötét rúnasorra.*
-Az északiban a magiszterek laknak, a másik kettőben pedig a többi két ház. A klubhelyiség és a szobák pedig arra vannak, gyere. *mutatok a klubhelyiség bejárata felé, majd elé állva folytatom a monológom.*
-Itt csak a mi házunk diákjai tudnak bejutni. A jelszó pedig Stigao sam. *mondom ki a jelszót, mire meg is nyílik az út a továbbhaladáshoz, de itt még a lányra pillantok, hátha felmerül valami kérdés.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-23, 2:57 am

*Rengeteg információt kaptam a lánytól. Látszott rajta, sőt áradt belőle, hogy kimerült és nincs ehhez az egészhez semmi köze. Nem igazán érdekelt, hogy mit akart és mit nem. Ez a feladata és rühellem, a púpnak néznek a nyakukon. Az esemény, amitől a suli jelen pillanatban romos kissé zavart volt, de értettem a lényegét annak, amit mondott. Igyekeztem figyelni és mindent megjegyezni, de ez nem volt olyan könnyű. Elterelte a figyelmem az iskola magával ragadó szépsége. Aztán neki állt magyarázni a helységekről. Gyorsan mindent az agyamba tápláltam, mint egy GPS-t, hogy ne tévedjek el legközelebb. A kódnak vagy is a jelszónak pedig tetszett a csengése arra emlékeztetett, mintha egy kígyót próbálnál meg tanítani, beszélni. Ezen a gondolatomon el is mosolyodtam. Hátra néz ellenőrizni.* ~Ne nézegessél, inkább menj!~*mondtam volna neki, de helyette csak ennyit szóltam.*
- Nincs kérdésem. Haladhatunk. *elfojtottam magamban egy sóhajt.* ~Képes vagyok felfogni a szavaidat.~*vágtam volna legszívesebben a fejéhez.*
Vissza az elejére Go down
Zoé Calylas
Diák Exortus
Diák Exortus
Zoé Calylas


Hozzászólások száma : 395
Csatlakozás : 2010. Apr. 28.
Tartózkodási hely : Írisz-háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-25, 10:13 pm

* Látja, hogy bóbiskol a lány, de biztosan nem fogja megvárni, míg felébred, annyi ideje nincs ennek a lánynak, szóval megszólítja, érdeklődve, hogy ő e Becky Rider. Ezzel megijeszti a másikat mire az leesik a csillogó, márványkőre. Nem rest megmosolyogni az incidenst, de ezek után bemutatkozik mivel kiderül jó "helyen" jár.*
- Örvendek és ne haragudj. Nem volt szándékos, nem tudtam, hogy ilyen ijedős vagy.* picit piszkálódós a lány, de nem kell mellre szívni jó fej, csak van egy-két epés megjegyzése általában. Nem látja értelmét az itt ácsorgásnak, így ha a lány készen áll az indulásra akkor mehetnek is megmászni a lépcsőket.*
- Remek!* küld a lány felé egy mosolyt, majd hogy Becky-nek ne kelljen cipekednie a pálcáját alkalmazza, ő maga biztosan nem fog helyette cipekedni, így meg mindketten jól járnak. Mivel újdonsült diáktársa és egyben szaktársa követi, szép, lassan nyakába veszi a lépcsősort, miközben azért fél szemét rajta tartja, hátha van kérdezni valója a másiknak. Beckynek van is, de nem ilyesmire számított, így megrántja vállát.*
- Fogalmam sincs. Sosem volt olyan elvetemült gondolatom, hogy megszámoljam őket.* pillant rá ajkát elhúzva, van neki jobb dolga is, mint sem lépcsőket számolgasson.*
- Exortusos diák leszek, mi a Keleti-Főtoronyban lakunk. Házunk feje Lucius Benedit Fenrisnek, kit az Északi-Főtoronyban találsz meg a többi ház magiszterével együtt, de őket csak nagyon fontos fontos ügyben keresd fel, különben harapnak.* pillant a lányra menet közben, majd szavai végén elvigyorogja magát, nem akarja ijesztgetni újfent, de hát jobb tudnia, hogy ügyes-bajos dolgokkal nem lehet őket zargatni. Mivel van még mit mondani, így folytatja, miközben azért felérnek a Sötét rúnasorra, mely sötét és kivilágítatlan, bár az ablakokon át némi fény beszűrődik napközben.*
- Nincs kijárási tilalom, oda mész és akkor ahová csak akarsz saját felelősségre, de ha bajba kerülsz akkor először minket, Sentineleket értesíts és megpróbálunk segíteni. A másik két ház a Déli- és Nyugati-Főtoronyban laknak, de a klubhelyiségükbe nem mehetünk be. Minden ház diákja csak a sajátjába térhet be. Amint látod...* bök fejével a folyosó vége felé, történetesen a festmény felé.* - Azon át jutunk be a klubhelyiségünkbe. ezt csak mi látjuk, így más házból való diáknak esélye sincs bejutni hozzánk.* magyarázza, így remélhetőleg érti a lány, hogy mire akar kilyukadni. Időközben meg is érkeznek a képhez, melyen egy nő van. Itt megáll és Becky felé fordul.*
- Jelszóval jutunk be, mi nem más mint a Stigao Salm. Jól jegyezd meg mert e nélkül nem jutsz be.* tanácsolja a lánynak komoly arccal. Elég sok információval látta el, így várakozva tekint rá hátha akad kérdése.*
- Kérdezz közben nyugodtan, ha valami nem világos.* feleli kedvesen, majd minden bizonnyal lassan a klubhelyiségbe is beérnek.*
Vissza az elejére Go down
Becky Rider
Diák Exortus
Diák Exortus
Becky Rider


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás : 2010. Dec. 23.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-25, 10:52 pm

* A lány rengeteg tippel lát el én pedig alig bírom követni. Először is megjegyezem a jelszót ami a klubhelyiségbe vezet. Stigao Salm. Atya- ég! Ha ezt elfelejtem nagyon megszívom... Ahogy Zoé említi, hogy a magiszterek igen morcosak tudnak lenni ha feleslege dolgokért piszkálják őket.. nos... egy kicsit tartani kezdek tőlük. Zoé elvigyorodik, de nekem cseppet sem tűnik viccesnek. Nem igazán akarok Lucius-al "hajba kapni" mert még a végén páros lábbal fog innen kihajítani.* ~ Északi- torony, Keleti- torony. Anyám én ezt úgy össze fogom keverni...~* Közben felérünk a Sötét rúnasorra, ami totálisan sötét lenne ha az ablakokon nem szűrődne be egy kis fény. Majdnem orra bukok saját lábamban, és majdnem a padlón kötök ki. Megint. Hamar összeszedem magam és Zo-ra nézek.*
- Kérdezni? Ha ezeket a dolgokat nem hozod föl nekem eszembe se jutnak.* Nézek a csajra kikerekedett szemekkel, mert amikor először mondta, hogy kérdezzek hirtelen azt sem tudtam mire gondoljak. A jelszót mondogatom magamban. Stigao Salm... Stigao Salm... Hirtelen Zo-ra kapom a fejemet.*
- Az órák mikor lesznek? Na mg persze milyenek lesznek?* Teszem föl a kérdést és kíváncsi fejszerkezettel várom a választ. Felmerült bennem a kérdés, vajon milyenek lesznek a tanóráim. A bőr szíjjakkal kezdek babrálni.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-28, 5:23 pm

* Az exos fiú indul útnak a szobájából. Egy kis séta nem árthat na meg most már van pár új diák is a suliban így azokat s szemügyre kell venni ahogy a tegnapi lánnyal is tette. Egy fekete pulcsiban van melynek garbós a nyaka. Hozzá egy szövet nadrágot vett fel. Ma elég elegáns de még sem viszi túlzásba. Tud ő ilyen is lenni ha akar. Zsebében a pálcája lapul mely természetes hiszen a világért sem hagyná otthon. Talán a hangszerbarlangba köt is ezen a délutánon is de az is lehet más felé veszi majd az irányt. Keze lazán a zsebébe pihen s csak akkor veszi ki mikor a festmény nyílik ki előtte ezzel utat engedve a klubhelyiségből. Miután becsukódik a kis átjáró a folyosó felé fordul s indul el útjára.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-28, 5:35 pm

*Illya nemrégiben még teljes lelki nyugalommal ücsörgött a szobájában. De az kábé fél órája volt, amikor még nem érkezett egy idióta bagoly se. De bagoly bizony érkezett, s a csacska lány még be is engedte. A madár csak hanyagul lepottyantott egy csomagot az ágyára, majd ki is szállt a még mindig nyitva levő ablakon. A fekete hajú teremtés persze kíváncsian ült le az ágyra, s bontogatni kezdte a papírt, amelyből egy fekete, szegecses csuklószorító hullott ki egy levéllel. Persze rá jellemző módon előbb az ékszert vette szemügyre, majd fel is csatolta, azután vette csak kezébe a levelet. Egy pillanat alatt záporozni kezdtek könnyei, hogy bár ő jogosnak érzi még mindig, hogy haragudott, de az ő kedves barátja még így is gondolt rá karácsonykor. Így aztán momentán döngőléptekkel fut a keleti főtoronyban hosszúszárú csatos bakancsban, skót kockás piros szoknyában és egy fekete női ingben, pedig ő nem is ide tartozik. Túl sokat nem is kell rohannia, mert akit keres éppen szembe sétál vele, ő pedig azonnal a nyakába is veti magát.*
-Gandalf! Te egy hülye, beképzelt, nagyszájú, önző, utálatos, buta, értetlen, gyerekes majom vagy!
*Minden egyes szóval együtt megböködi a fiút, majd könnyes szemekkel felnéz rá.*
-De akkor is halálra unom magam a legjobb barátom nélkül, aki egy hülye, beképzelt, nagyszájú, önző, utálatos, buta, értetlen majom. Mert ennek a majomnak van egy önző, hisztis, sipákoló, idegbeteg, esetlen, béna kaktusz társa is. Utállak te mamlasz!
*Bár jólesik szidni egy kicsit a magyar fiút, de már semmi rosszindulat nincs benne őfelé, s vigyorogva közli vele azt is, hogy mennyire utálja.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-28, 5:54 pm

* A fiú nyugodt léptekkel sétál a folyosón s azon töri a fejét hogy mi a frigy fenét kéne csinálni mikor Illyát pillantja mg aki szoknyában van sőt még blúzt is visel. Minő meglepő mert nem jellemző a leányzóra. Na de mielőtt bármit is tudna csinálni szavak záporozzák meg és a lány is a nyakába veti magát. Haj de jó dolga van mert általában akit régen lát az így köszönti. Érzi ahogy a szavak közben kap egy bökést is. Most mit tudna csinálni? Nem fogja ellökni a másikat vagy épp bántani. Szereti hiszen a barátja. Szépen kivárja míg a lány befejezi a hisztit amit levág neki Ő annak gondolja d ezt nem mondja a másiknak.*
- Nekem is hiányoztál és ennyi jelzőt így egyszer még soha nem kaptam. * fonja a lány köré erős karjait s megöleli a másikat. Aztán elengedi hiszen nem lehet így állni naphosszat.*
- Csak nem engem kerestél?* néz a másik szép szemeibe mert hát még is csak a saját háza folyosóján állnak. A lány kezét megfogja s kicsit megemeli hogy lássa mi van a csuklóján. Csak egy mosoly villan meg az arcán s a kezet elengedi. A falak támaszkodik s úgy figyeli a másikat.*
- Mi ez a skót szoknya? Nem rossz csak nincs megszokva* Nézi végig a másik lábát mert így legalább látszik. Ő kifejezetten szereti a szoknyát mert mutat is meg nm is a másik lábából valamit. *
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-28, 6:07 pm

*Vigyorogva konstatálja, hogy Péter visszaöleli, így szentnek tekinti a békét, majd a kérdésáradatot is vidáman hallgatja végig.*
-Hát lehet, hogy nem hallottál, de ez mind való igazság. Utállak. De képtelen vagyok meglenni a legjobb barátom nélkül, akit utálok. Nem mondom, Axel jófej volt tegnap, de valahogy feleannyira se szórakoztató, mint te. Bár elgondolkoztam, hogy vajon ő lenne e olyan ünneprontó, hogy elkapja a párnát, amit hozzávágok. Igen uram magát kerestem, mer' má' nagyon unatkoztam. Szóval úgy döntöttem, hogy ezentúl nem a távolból akarlak utálni. Az nem vicces. Főleg tegnap este nem voltvicces, amikor takarítottam. Valahogy az én ágyam környéke nem olyan érdekes. Bár az biztos, hogy kevésbé büdös. Orceyiának is hiányzol. Mióta nem beszélek veled, állandóan pasizik. De mindenkivel. Egy bagollyal, Troyyal, Aysha tigrisével. Ilyenkor rájövök, hogy van nálam szerencsétlenebb élőlény ezen a bolygón.
*Amikor Péter szemügyre veszi új ékszerét, amit persze tőle kapott, még büszkén kis is húzza magát, bár így sem üti meg még a 160 centit sem. Persze nagy vigyorral veszi tudomásul, hogy azért észreveszi rajta valaki, hogy szoknyában van.*
-Hát tudod...rájöttem, hogy nincsenek rossz csülkeim, akár néha elő is vehetem őket. Ha már kidekoráltattam.*Utal a tigrisre a jobb combján, melyből most csupán a hátsó lábai és a farka látszik ki a szoknya alól. Széles vigyorral egy kicsit arrébb húzza a faltól Pétert, majd miután körbejárja ismét felbámul rá.*
-Maga kifejezetten fess ma. Rég nem láttam feneségedet.
*Eredetileg persze egész más jelzőt szándékozott használni, de végül rájön, hogy eleget poénkodtak már rajta, ezt a poént most elteszi későbbre, jó lesz majd még valamire.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-28, 6:41 pm

* Nagyon is jól hallota a leányzót, de szerinte nem utálja. No mindegy ezt most nem firtatja. Ő amúgy sem gondolja hogy azok a jelzők illenek rá. Talán egy-kettő de mindig biztosan nem. Nem tudja ki az a fiú akiről beszél de ha nem olyan jó fej mint ő maga már pedig most a lány azt mondja akkor nincs gond.*
- Amúgy az utálat és a szeretett között kicsi a határ de rendben utálsz és még is itt vagy* Tündik el s meg is vakargatja az állát majd elmosolyodik.*
- Szóval ezentúl a társaságomba utálsz na z vicces lesz* Kacsint a másikra és játékra veszi az egészet. A famuluson kicsit meglepődik mert nem is gondolta volna.*
- Oh szegény te akkor van vele gondod* vigyorodik el mert mint hallja az állat is szex mániás lett. Előfordul, bár ha úgy teremti meg akkor nem lenne ilyen gond. *
- Ha én mondom akkor nem hiszel nekem? Jó lábad van s vétek azt takargatni.* Nézi meg a tigrist is mely a lány lábán díszeleg. A faltól eltávolodik mert a leányzó elhúzza onnan.*
- Hát való igaz hogy régen. Örülök hogy tetszik. Nem hordhatok mindig farmert meg ebben is szexi vagyok és vétek lenne rejtegetni ezt az oldalamat nem gondolod?* Vigyorodik el s nézi a törpe leányzót. *
- Amúgy az unalmon kívül mit csináltál? Ki ez az Alex?
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-28, 7:00 pm

*Cinkosul rávigyorog Péterre. Való igaz, hogy egyáltalán nem utálja, de ettől függetlenül egész nyugodtan az agyára mehet.*
-Igen. Tudod, onnan a nyugati főtoronyból nem tudlak piszkálni. De most, hogy itt állok melletted, tudlak.
*Persze Orceyia viselkedése nem feltétlenül függ össze Péter hiányával, de az biztos, hogy azóta kezdett ilyen fura lenni. Persze ha már szoknyában rohangál, ez sem marad le az étlapról.*
-Sose mondtam, hogy nem hiszem el, csak...most jutott el a tudatomig. Tudod az a helyzet, hogy ma kifejezetten tetszem magamnak. Ha kettő lenne belőlem még magamra is másznék. Ma van a szent békekötések napja számomra és ezt magammal kezdtem.
*Az persze titok marad, hogy magával ilyenformán nem kötött békét, csupán valami csoda folytán szoknyát talált a holmija közt és kedve szottyant felvenni. Neki is lehetnek titkai azért néha. Ha már ilyen rég látta Pétert, alaposan körbenézi, nehogy elfelejtse, majd még meg is dicséri.*
-De...teljesen...a tűsarkút is vétek lenne kihagynod...
*Ez utóbbi már csak poén, de ettől függetlenül gonosz kis fantáziájában megjelent Péter egy piros tűsarkúban, mely kuncogásra is készteti az apró termetű leányzót.*
-Hát az unalmon kívül dumáltam az uszodában a leendő fehérorosz őrmágus úrral, meg elaludtam a ködkatlanban. És nem Alex, hanem Axel. Új diák. tegnap eltévedt, aztán beültünk a ködkatlanba. Aztán elaludtam. Aztán még fel is keltett, pedig én tök otthon voltam. Meg felhomályosítottam a sentinel urat, hogy ne a folyosó közepén bagózzon, mert meglincselik kicsit. Jó arc. Meg vicces is. De téged jobb gyapálni.
*Nagy nehezen fel is ágaskodik, hogy egy puszit nyomjon asrác arcára, majd derekát átölelve, kissé mormogva kényelmesen el is helyezkedik, mert egy ritka pillanat következett be életében: fázik.*
Vissza az elejére Go down
Hunyadi Péter
Diák Exortus
Diák Exortus
Hunyadi Péter


Hozzászólások száma : 950
Csatlakozás : 2010. Jul. 10.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Fekete párduc háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-28, 7:15 pm

- Ez igaz onnan nehéz lenne piszkálni de hogy is szeretné egész pontosan?* Húzogatja meg ez párszor a szemöldökét s arcán ott van a jól ismert farkas vigyor is. A lány szavaira felnevet. Magára mászna na ez jó.*
- Szóval azt szeretnéd ha valaki rád mászna ezen könnyen lehet segíteni* Húzza oda magához a leányzót s lenéz rá mert hogy magasabb s csak nézi azokat a szemeket.*
- csak egy szavadba kerül tudod jól* kacsint a másikra de ha valóban azt kéné tőle a lány akkor mg lenne lőve az tuti biztos. Aztán l is engedi a másikat s a falnak dől ahol nem marad sokáig mert elhúzzák. Mikro a lány megjegyzi ezt a tű sarkas dolgot kicsit meglepődik.*
- Szóval azt mondod hogy olyan Bu@is vagyok így. Tán be kell bizonyítanom hogy nem vagyok az? Amúgy nem tudom mi gondod van ezzel a szereléssel. Jó a felső testem mint azt láthatod és ez a pulcsi ki is emeli. Férfias mint sem csajos.* Vonja meg a vállát mert hát egy csajhoz képest túl széles a válla na meg izmos is. Ráadásul a test tartása sem lányos. Persze lehet hogy csak szívatni akarja a másik de ne ezzel mert ez nem vicces. Ezt soha nem is találta annak. A fiúról is esik pár szó akinek a nevét félre érette.*
- Szóval valami új és már senti, Ráadásul nem is tudja mi a dolga. Na ez érdekes kíváncsi vagyok miért is lett az ha ennyire nincs tisztában egy sentinel munkájával. Végül is a vezetők tudják.* Vonja mg megint a vállát mert ha csaj lenne talán jobban érdekelné bár kicsit furának találja hogy ezt a dolgot. Végül is neki semmi köze nincs na meg ő nem is lenne senti. Nagyon is jó neki a diák szerep. A lány átkarolja s még egy puszit is levág neki az arcára. Köré fonja a karjait s ahogy érzi a másik reszket vagy legalább is fázik.*
- Nicsak a Finn leányka csak nem fázik?* teszi fel a kérdést s picit lazít a szorításon egész pontosan teljesen s megfogja a másik kezét.*
- Na gyere keressük valami meleg helyet. Már azt is tudja hogy hova fognak menni és hogy miért. Persze ezt nem árulja el a másiknak csak elindul. Bizony nem hagyják el a tornyot mert hogy az álmok termébe fognak kikötni. Kíváncsi a lány álmára vagy épp a félelmére.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-28, 7:35 pm

*Elgondolkozik kissé, kifejezetten sosem tervezi el, hogy piszkál valakit, hiszen általában mindig piszkálódik, kivéve, ha komoly a téma.*
-Nemtom, de téged jó piszkálni.
*Vigyorogva, kinyújtott nyelvvel ismét megböki a fiút, de ez a mosoly elég gyorsan az arcára fagy. Már megint témánál vannak, pedig most nem is akart ilyesmire célozni.*
-Te...hagyjad már a pókhálómat légyszíves. Én csak arra céloztam, hogy ma tetszem magamnak. Azt hiszed, hogy odaadnám a szüzességem egy ilyen kétes alaknak mint te?
*Vigyorogva fricskázza a magyar srácot. Egyszerűen képtelen felfogni, hogy mindenről a szex jut eszébe. De erről hamar továbbugranak, de Péternek ma ne erőssége az irónia.*
-Nem. Tényleg jól nézel ki ma. Csak eszembe jutott, hogy rád húznék egyszer egy piros tűsarkút. Azt hiszem elég jól tudom, hogy nem homokozol és két kezemen nem tudom megszámolni, hogy hányszor rohangáltál előttem boxerben. Szóval szerintem elég jól ismerlek.
*Persze ha már megemlítette Axelt, akkor Péter is kíváncsiskodik róla egy keveset, de így elsőre nem fogadj nagy haverrá, nem mintha túlzottan sok időt töltene pasik társaságában a magyar fiú.*
-Jól van már, elveszett szegény, ezért nem kell bántani. Különben meg dobol.
*Hamarosan a lány odabújik a sráchoz, mert bizony fázik, s amikor erre rákérdez a másik, csak némán bólogat,de nem sokáig maradhat a hideg elől menedéket jelentő ölelésben, mert Péter bizony valahová el akarja cipelni és bár nem tudja hová, bízik benne annyira, hogy vele menjen.*
Vissza az elejére Go down
Caleb Valerious
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Caleb Valerious


Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Exortus
Hozzászólások száma : 547
Csatlakozás : 2010. Mar. 26.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-29, 10:57 pm

*Nem lesz eltolva se a keze, se ő maga, nem találja szembe magát egy pálcával se, hanem a legkellemesebb csalódás éri, egy csodálatos, zöld szempár, kedves mosoly, bájos arc és a szavak is oly szépen, mint ez a lány, így hát Caleb elereszti, hiszen azért még is csak illene valahogy bemutatkozniuk egymásnak, ő pedig ért ehhez, még ha sokan nem is hinnék, hiszen megtanították rá és a családja is oly nemes, akár csak ő maga.*
- Ezt örömmel hallom, ezek szerint megfelelek a hölgy igényeinek. ~ és ízlésének. ~ *teszi hozzá magában és a kölcsönös felmérés is megtörtént, amely a fiú számára nem jelent problémát, hiszen teste tökéletes, tiszta izom mindenhol, így hát talán nem okoz csalódást a fürkésző szemeknek sem. *
- Majd igyekszem nem csalódást okozni, Meriel. *biccent a lány felé és természetesen enged a közeledésnek, mert ő most annak veszi mindezt, így hát egymásba karolva indulnak felfelé, miközben egy kis érdeklődő kérdés is elhangzik a fiútól.*
- Szerintem biztos találsz majd itt olyan társaságot, akikkel elleszel szilveszterkor. *ő még nem tudja, hogy mi lesz, még elválik, de meglehet, hogy felkeresi majd Werát, de ha mégse így alakul... na jó, ennyire még nem kell terveznie, úgy is a spontán megoldás lesz majd a nyerő. Na de mesélgetni kezd egy picit a lánynak, így hát a keleti toronyról már tud pár dolgot, de a többire most nem fog kitérni, hagy egy kis felfedeznivalót Meriel számára. Na de most már a sötét rúnasornál vannak, Caleb pedig azért ismét mond egy kis információt, még mielőtt tovább érdeklődne.*
- Szerintem amit még fontos tudnod, hogy a magiszterünk Lucius Benedict Fenris. Nincsen kijárási tilalom, tehát oda mész, ahová csak akarsz, nem fog senki se utánad menni... már ha nem akarod. *kacsint rá játékosan és így sétál tovább a folyosón a klubhelyiségig, de azért a lányka sincs ám elhanyagolva.*
- Na és merről jöttél és miért pont a Mysterioba? Világuralomra akarsz majd törni vagy a szüleid küldtek ide? *kérdezgeti tovább, majd még hozzáteszi.* - Vagy az ilyen helyes pasik érdekelnek, mint én, akiktől híres ez a suli? *vigyorodik el hozzá, de még ezt is igazán vonzón tudja csinálni, legalábbis a legtöbb lánynak ez bejön, de hogy mit szól hozzá a másik, azt még nem tudhatja.*
Vissza az elejére Go down
Meriel Scott
Diák Exortus
Diák Exortus
Meriel Scott


Hozzászólások száma : 40
Csatlakozás : 2010. Dec. 29.
Kor : 29

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2010-12-29, 11:13 pm

*Visszamosolyog a másikra, ahogy az bókol neki, s úgy tűnik, hamar kialakul a kölcsönös szimpátia.*
- Teljes mértékben. Kétlem, hogy lehetne később rossz szavam.*Mondja, hiszen alapvetően optimista jellem, aki mindig megadja az esélyt mindenkinek, bárkiről legyen szó, nem hallomásból ítél.
Közben persze elindulnak s figyel a másikra, meg persze megy utánuk macskája és lebeg a láda is, nem kellene ott felejteni a folyosó közepén. Úgy tűnik, még neki sincs terve szilveszterre.*
- Hm, ha unatkoznál mégis, esetleg szólj.* Kacsint a másik fele, s közben persze igyekszik hallgatni ahogy elmond pár kulcs információt a házról meg a evzetőjéről.*
- Aham, és mit lehet tudni a fazonról? Szigorú vagy rendes? Előbb harap és aztán kérdez?*Jobb tisztában lenni ezzel, elvégre ha galibába kerül, ki tudja, mit fog szólni a tisztes magiszter úr, bár inkább ezt nem vele tárgyalná meg, jobb szereti egyedül intézni a dolgokat.*
- Ez remek, amúgy sem rajongok a pincsikutyákért.*Céloz arra, hogy itt nem kell árgus szemű felügyelőktől tartani, ha neki este van mehetnékje.*
- Bár vicces, amikor nagyot néznek, mert rájönnek, hogy nem jött össze az ötletük, s a loholás nem elég.*Vigyorog magában. Hiába, voltak ezzel a kijárással gondjai az előző sulijában is, így neki ez maga a szabadság.
Közben kicsit rá terelődik a szó, így pár mondatban válaszol is a srácnak, bár szíve szerint előbb lepakolna és venne egy meleg zuhanyt is, ugyanakkor kár lenne elküldeni, helyes fiú, azt meg kell jegyezni.*
- Walesből jöttem, mivel abban sikerült megegyezni a családnak, hogy nem a divatos Roxfortba akarok menni. Mivel ez nem jött össze, így választhattam én, gondoltam, legyen valami új, bár ahogy halottam, annyira nem új, inkább... hm... egy frissített változat. * Mosolyodik el újra. Úgy tűnik, nála ez természetes, s talán csak a mosoly áll neki igazán jól.*
- Világuralom? Nem nem nem, így is elég nagy az Isten állatkertje, nem akarok én lenni a Begyűjtő. Én csak szimplán világmegváltó terveket szövögetek.*Mondja látszólag ártatlanul, bár a szája szegletében játszó kis görbület árulkodik, hogy lehet ez annyira nincs így. Caleb kissé nagyzó mondatára azonban kitör belőle a nevetés, minek kellene raja fennakadnia, meg igaza van a srácnak, valóban nincs miért szégyenkeznie.*
- Hát tény, minden nagy nő mögött egy férfi aki csak a vágyait leste, és ha nekem is amolyan világmegváltó terveim vannak, akkor nem adhatom lejjebb nagyon a mércét.*Mondja incselkedve a másiknak, s közben valószínűleg el is érik a kívánt folyosó szakaszt, de ezt csak a sentinel tudhatja.*
- Bár kétlem, hogy neked azon kellene problémázni, hogy mit mondanak a lányok.*Jegyzi meg nyíltan, ha már vélemény, legyen kerek egész.*
Vissza az elejére Go down
Zoé Calylas
Diák Exortus
Diák Exortus
Zoé Calylas


Hozzászólások száma : 395
Csatlakozás : 2010. Apr. 28.
Tartózkodási hely : Írisz-háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-01-09, 6:44 pm

- Nincs mit! Bár nem tudom mit lepődsz meg, hisz azt mondtad az alap igéket ismered.* ölti rá a nyelvét játékosan, majd két kisebb csomagot megfog, mikkel könnyűszerrel elbír és elindul a lépcső felé. A segítségnyújtást elhárítja egy nemet intő fejmozdulattal s miközben felfelé lépked azért beszél a másikhoz, hisz van jó pár információ mivel tisztában kell lennie a másiknak.*
- Mint mondtam az Exortus ház székhelye a Keleti Torony, házunk magisztere Lucius Benedict Fenris. A másik két ház így az Infaltusosok a Nyugati Főtoronyban laknak Demien R. Cornwlade vezetésével, míg a Cruorises diákok a Déli Főtoronyban vannak Sideris Valbraith irányításával. A magiszterek egyébként az Északi Főtoronyban vannak, de őket csak nagyon fontos ügyekben lehet zavarni, máskülönben a Sentinelekhez kell fordulni. Igen elfoglalt emberek szóval ezt jegyezd meg, bár nem harapnak csak néha.* les a fiú arcára azt figyelve mennyire ijesztette meg szavaival avagy sem. Persze közben felérnek a rúnasorra is és a gyengén megvilágított folyosón haladnak végig.*
- Nincs kijárási tilalom, oda és akkor mész ahova akarsz, persze saját felelősségre. Az órákra járni ajánlatos mindenképpen, de az órarendet csak a későbbiek folyamán kapjuk meg. Havonta párbajszakkörön is részt lehet venni, hogy egy másik diáktársaddal mérkőzhetsz meg s remélhetőleg idén új varázslatokat is fogunk majd ott tanulni.* mindent el kell mondania az új diáknak így megpróbál mindent érinteni pár szóban mit szükségesnek tart. Időközben elérkeznek a klubhelyiségbe vezető festményhez is, itt viszont a srác felé fordul.*
- Ha van valami kérdésed nyugodtan tedd fel. most van rá lehetőséged és bizonyára ha tudok válaszolok is rá.* ereszt meg egy kedves mosolyt, majd várakozva figyeli avagy hallgatja a másikat, mielőtt a klubhelyiségről tudni való dolgokban merülne el.*

Vissza az elejére Go down
John Grindewald
Diák Exortus
Diák Exortus
John Grindewald


Jelige : Közvetlen,Hirtelenharagú
Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás : 2010. Dec. 26.
Kor : 29

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-01-09, 7:01 pm

- Igen, de illik megköszönni. * Mentegetőzik, majd miután látja hogy a lány a nyelvét nyújtja, elmosolyodik. *
- Rendben, csak egy ajánlat volt. * Vigyorog, s hallgatja társát, milyen tudnivalókat mondd el a házak, s a Magiszterek tartózkodási helyeiről. Nagyot néz mikor Zoé megilyeszti, majd nevetni kezd.*
- Akkor mostantól óvakodok tőled. * Elsüt egy poént, majd hallgatja tovább az idegenvezetőjét az órák és a párbajszakkör információiról. Mikor egy festményhez érnek, a lány föltesz neki egy kérdést. *
- Kérdésem nincs. Viszont megköszönném, hogy elvezettél ide, és egy kicsit körbevezettél az iskolában. * Mondja, majd vár a lány válaszára. *
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-01-16, 6:29 pm

*A magiszter nem váratja meg soká a fiút, talán csak egy-két perccel érkezhetett utána, de a lényeg, hogy itt van. Rögtön oda is sétál hozzá, majd üdvözli, a srác pedig egy kissé bizonytalanul hallatja hangját. Na igen, az új emberek mindig nagyon izgulnak az új helyen, és talán erre még az is rápakolt egy kicsit, hogy személyesen ő jött le a fiú elé. Na de csak megnyugszik majd Mason, így Lucius csak lebegtetni kezdi a csomagokat, majd felveti, hogy akár indulhatnának is, majd menet közben mesél kicsit. A srác ismét csak egy szóban felel, de azzal beleegyezik. Lucius előre is mutat a lépcsők felé, majd megindul feléjük, miközben ígéretéhez híven mesélni kezd.*
-Mint láthatod, az iskola elég nagy, szóval az elején ne lepődj meg, ha eltévedsz párszor. *ejt meg egy bíztató mosolyt Mason felé, majd tovább folytatja.*
-Az aulán kívül még két felső, illetve két alsó szintből áll. Minden szinten találhatsz tantermeket, illetve egyéb más termeket is, mint a könyvtár a másodikon, vagy az uszoda az óceán alatt. Ha pedig megéhezel, az étkezőt az aulában találod, ami egyben a nagyterem is. *vázolja röviden, pár szóban az iskola elrendezését a férfi, persze ezzel még nem végzett teljesen.*
-Az iskolához még négy torony is tartozik. Házanként egy, a negyedik pedig a miénk, a magiszterek lakhelye. Szóval ha bármikor keresnél valamiért, akkor majd az északi toronyba gyere. Te a keleti főtoronyban fogsz lakni a többi szaktársaddal együtt. *fejezi be végül az iskola feltérképezését, majd feltesz egy kérdést, hogy ne csak ő meséljen végig.*
-Egyébként merről érkeztél Mason? És miért pont ebbe az iskolába? *reméli nem ijeszt rá még jobban a srácra ezzel a kérdéssel, szimplán csak érdeklődik egy kicsit.*
-Udvart viszont ne keress az iskolához, mert csak a kikötő van. A zöldterületek, illetve a boltok a másik, szemközt lévő szigeten, Seol-on vannak. A révész bármikor átvisz, amikor csak szeretnéd, bár a boltoknak tudomásom szerint van zárórájuk, bár fogalmam sincs mikor. *mire eme szavakat is kimondja, már meg is érkeznek a keleti főtorony folyosójának elejére.*
-Mennyit tudsz az iskoláról? *tesz fel egy újabb kérdést Lucius, majd csak lassan halad tovább a folyosón.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Mason Donahue
Diák Exortus
Diák Exortus
Mason Donahue


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás : 2011. Jan. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-01-16, 6:48 pm

*A éppen csak arra volt időm, hogy befejezzem nézelődést már indulunk is. Figyelmesen hallgatom a magister szavait, miközben már a lépcsőket rójuk. *
- Remélem tényleg csak párszor. * vigyorodtam el. ~Ahogy magamat ismerem néhánynál többször fogok itt eltévedni.~ Az előző suliban nem voltak gondok ilyesmivel. Nem volt nagy az egész épület, pár tanterem, a hálótermek az étkező és a könyvtár. Az egész elfért két emeleten.
Igyekszem megjegyezni Lucius szavait, hogy később ne okozzak magamnak felesleges gondokat, de majd idővel kialakul és megismerem az épületet.*
- Manhattanből , New Yorkban van egy kisebb varázsló suli, és eddig odajártam, csak a tanárok nem hajszolták túl magukat a tanítás érdekében. * pillantok a magisterre. *- És azért jöttem ide, mert a nagybátyám mesélt erről a helyről, és érdekesnek tűnt. * vontam vállat, majd újra az útra figyeltem. Ha komolyan gondolom a tanulást, akkor semmi képen nem maradhattam volna ott.*
- Igazából nem túl sokat. Csak annyit, hogy régebben híres iskola volt, de aztán eltűnt a tenger mélyére, és most újra itt van. * vázoltam fel röviden amit a nagybátyám mesélt a helyről, igaz az ő tudása is hézagos, így kénytelen voltam utána nézni a dolgoknak, és szomorú de csak ennyit tudtam meg róla.
Vissza az elejére Go down
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus
Isabella Bartolo


Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2010. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Exortus ház...na vajon hol máshol?

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-02-09, 8:24 pm

*Lassú léptekkel halad az Exortus folyosóján. Régen járt már erre. Elég sok baja volt, amiért hosszabb időre el kellett hagynia az iskolát, de visszatért. Igaz, évet ismétel, de most leginkább annak örül, hogy sikerült felépülnie. Bár a hasán még mindig látszik a vágás, a heg, és persze a varratok is, de már lassan feledésbe merülnek. Nem akart varázslatot segítségül hívni. Úgy vélte Is, hogy van, amit "normálisan" kell elvégezni. A lényeg, hogy túl van a sok vizsgálaton, és a műtéten is. Ahogy lassan lépked a folyosón, gondolatai cikáznak, és rengeteg emlékkép jön elő. Aztán odaér az ablakhoz. Szemei a külső világra szegeződnek, és figyeli a tájat. Rég látta már ezt a képet, és nagyon jó érzés újra itt lenni. A szíve pár dobbanást ejt meg a táj láttán, majd mély levegőket vesz a lány, és egy apró mosoly ül ki az arcára. Ritka jó érzés újra távol lenni a családjától, újra ott lenni, ahol vannak még barátai.*
- Hihetetlen... *Apró szavak hagyják el a száját, majd lesüti tekintetét, és elmereng a régi időkön.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-02-09, 8:31 pm

*A lány mögül viszont egy fura kérdés hangzik, el nem komor, sőt még csak nem is gonosz, vagy gúnyos inkább kicsit vidámabb és kíváncsibb, elvégre Vlad nem éppen a sötétek táborát népesíti, hanem éppen az ellenkezőjét..*
-Hihetetlen? Ugyan mi?*kérdezi a hang, és ha a lány megfordul, egy kb vele egykorú sötét hosszabb hajú fiút pillanthat meg, aki egy fehér inget, valamint fekete nadrágot visel, és még egy vékonyabb bőrkabát is van rajta, persze szétgombolva.*
- Bocs.. nem akartam megzavarni semmit, csak erre fele jártam, aztán gondoltam beköszönök. Amúgy Vladislav Kerensky Exortus ház. Azt hiszem még nem ismerlek*mutatkozik be, miközben kezét kinyújtja a másik fele, természetesen bemutatkozva neki, miközben tekintete élénken a másik arcára vetül. Nem ismeri a lányt, de hogy ez mennyire fog változni, az majd nemsokára kiderül, minden esetre talán nem zavart meg semmi fontosat, legalábbis csak remélni tudja.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus
Isabella Bartolo


Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2010. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Exortus ház...na vajon hol máshol?

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-02-09, 8:37 pm

*Nyugodtan mered gondolataiba, emlékeibe, mikor hirtelen egy hang szól felé a háta mögül, arca egy pillanatra ijedséget mutat, hiszen észre sem vette, hogy valaki közeledik. Gyors mozdulattal fordul meg, majd a fiúra mered teljesen semleges arccal, és taszító tekintettel.*
- Semmi. Úgy sem értenéd. *Mormolja, majd pár lépést tesz a saját szobája felé, majd lehajtja a fejét az ajtónál, amikor a fiú ismét megszólal. Kissé oldódik is a lány, de még mindig ridegség tükröződik felőle. Most nincs túl sok emberhez hangulata, akihez meg lenne, az nincs itt. Így próbál menekülni, de valami mégis visszatartja.*
- Isabella Bartolo *Morogja, majd ismét a fiú felé fordul, és hangja lágyabbá válik.*
- Szintén Exortus, és igen, még nem ismerjük egymást. Még csak most jöttem vissza. Te.... régóta tanulsz itt? *Kérdezi, majd nekidől az ajtónak, miközben a kilincset folyamatosan felfelé tartja, nehogy valaki kinyissa.*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-02-09, 8:46 pm

*Kissé meglepődik a gyors forduláson, de arcán ennek jele nem igazán észre vehető, viszont a válaszra oldalra dönti a fejét.*
-Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Nem tartozok a nehéz felfogású emberek közé, bár ha annyira tabu téma akkor bocsánat.*hangja őszínte bár nem rimánkodik, csupán csak tárgyilagosan szól a lányhoz, aki úgy tűnik már távozna is , de valamiért még se teszi. Ezek szerint lehet hogy egy ridegebb emberbe botlott a fiú? Meglehet. Kevés ilyet ismer, és új is neki a dolog, de hát mindenbe bele lehet rázódni, de végül a beszélgetés folytatódik.*
-Ezek szerint egy házba tartozunk, és igen elég rég óta, bár nem olyan túlságosan, de már pár hónapja koptatom itt a padokat. Na és te? Abból, hogy most jöttél vissza arra asszociálok, hogy már egy ideje ide járhatsz.. Hmm amúgy rosszkor jöttem vagy valami rosszat mondtam?*kérdez rá arra, ami böki a csőrét, na nem mintha tolakodó és bunkó lenne, egyszerűen csak kíváncsi, lehet hogy a lány amúgy is ilyen, lehet csak ő mondott valami rosszat, nem tudni, de talán nemsokára kiderül, legalábbis a fiú nagyon reméli.*
Vissza az elejére Go down
Isabella Bartolo
Diák Exortus
Diák Exortus
Isabella Bartolo


Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2010. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Exortus ház...na vajon hol máshol?

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-02-09, 8:59 pm

*Kissé furcsa a viselkedése, hiszen mostanában eléggé sok dolog érte őt, és nincs kedve a társasághoz, majd belátja, hogy nem helyes amit tesz, és igenis most szüksége van másokra. Pláne, hogy nem ártana újra beilleszkednie. *
- Ne haragudj, kissé....rossz heteim voltak. *Mormolja, majd beleharap a szájába, végül kedvesen a másikra néz, majd ismét megszólal.*
- Tehát "háztársak" vagyunk. *Mosolyodik el a kifejezésen* -Némivel régebb óta... úgy nagyjából fél éve.... de mostanában nem voltam... Volt egy öröklött betegségem, aztán az orvosok elszúrtak valamit, és többszörösen meg kellett műteni. Még csak most tudtam visszatérni. *Mormolja el, végül a táskájához nyúl, és leveszi a válláról. *
- Ne haragudj az előbbi viselkedésemért. Nem vagyok teljesen önmagam. *Azzal kissé meghúzza a vállát*
Vissza az elejére Go down
Vladislav Kerensky
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vladislav Kerensky


Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Elemista
Hozzászólások száma : 168
Csatlakozás : 2010. Sep. 28.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime2011-02-09, 9:08 pm

*Az biztos , hogy furcsa de a fiút nem tűnik úgy mintha zavarná, Azaria is furán viselkedett legelőször, most mg jóba vannak, lehet hogy másnál is lehet így, na meg a fiú nem elsőre ítél. A bocsánat kérésre csak biccent.*
-Nem szokásom ennyiért haragudni..*mondja, és lehet rá is kérdezne, hogy mi miatt, de úgy tűnik, hogy a lány magától kezd el beszélni, amit Vlad végig is hallgat. A mosolygáson ő is kicsit elvigyorodik, de csak éppen hogy, majd bólint a szavakra.*
-Ezek szerint már akkor régi ember vagy itt... lehet hogy nálam is régebb óta itt vagy.*gondolkozik fennhangon, majd a betegségre csak lassan bólint.*
-Hát nem irigyellek. Úgy érted hogy sebészetileg többször?*kérdezi kicsit elhúzott szájjal, ő aztán nem engedné, hogy vele ilyesmit tegyenek, bár szokás mondani a szükség nagy úr.*
-Minden esetre úgy tűnik már semmibe se lehet biztos az ember.... és legalább fel lettek jelentve vagy valami?*kérdezi a dokikra, majd a következőre már csak a fejét rázza.*
-Mondtam hogy nem haragszok, néha mindenkivel van így.. Na és? Mit gondolsz erről a helyről? Vagyis inkább a házról, így miután vissza tértél?*kérdezi miközben a fallnak döntve hátát a lányra néz.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét rúnasor (A folyosó)   Sötét rúnasor (A folyosó) - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sötét rúnasor (A folyosó)
Vissza az elejére 
5 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Sötét sikátorok
» Alagsori folyosó
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Keleti Főtorony-
Ugrás: