Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Alagsori folyosó

Go down 
+56
Thomas Gledhill
Chloe Walsh
Conrad Dietrich
Aideen Garadex
Élias Adachi
Lucius Rufinus
Ashi Angel
Nil Moriarty
Rachel Williams
Elijah Donovan
Ginger Rosenberg
Sean Derly
Ruby Rose Re
Serafina Damiana
Cain Gathassin
Vixilien Sandanez
Alexi Solsagan
Lycoris Ozera
Corina Watson
Krishana Quinn
Lucas Doroven
Havasi Zoárd
Mona Braxton
Alinox Ingren
Mordred Wasimir
Elisaveta Varlock
Theodora Schmitz
Sairus Macrain
Hecate Lunadea
Marcus Mccannt
Isabella Bartolo
Ian Branson
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Vanessa Smith
Michelle Norton
Victoire Aimée Toussaint
Noah Cromwell
Azaria Daraghi
Nana Black
Cody Skertchly
Takoda Turner
Ryan Bourton
Troy Clayton
Nathaniel Cornwlade
Gaius Lucullus
Caldor Dreskov
Varg Yrjanfrost
Leila Hunt
Jasmine Miels
Miranda Reyes
Aysha Darkblood
Jane Swan
Demien.R.Cornwlade
Faith Craven
Mesélő
60 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 12:19 pm

*Az utóbbi időben se kedve, se ereje ahhoz, hogy bármi hasznosat csináljon. Így a napi programja általában fekvésből és gondolkozásból áll. De most úgy tűnik, hogy megtöri ezt a hagyományt. Hiszen kivételesen korán kidobja az ágy. felül benne és végigveszik, hogy mivel köthetné le magát. De rájön, hogy nem nagyon tud mit csinálni a hálóban, így megint csak sétálásra adja a fejét. Egy ideig kutakodik valami csöndes hely után, de néhány perc elteltével meggondolja magát és folytatja a kihalt folyosókon mászkálást. Nem vitte túlzásba a kiöltözést, így egy egyszerű farmerszoknyát visel, tornacipővel és egy fehér rövidujjúval. Kezében farmerkabátot cipel, hogy felvehesse, ha esetleg fázna a nézelődés közben. Észre se veszi, hogy mikor kerül egy, a többinél sötétebb folyosóra. Már járt erre, így nem kap rögtön szívrohamot, hanem inkább lassít léptein és elmerülve a gondolataiban nézi a falakon lévő képeket. Amiket eddig nem volt alkalma megcsodálni.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 8 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 12:32 pm

*Csak egyhangú lépések zaját veri vissza a folyosó, és ezeknek a lépteknek bizony van gazdájuk is. A fiú úgy tűnik erre felé sétált, ami bár nem fura, hiszen szereti a sötét helyeket, még ha azért nem is vámpír, viszont mindig megfogja az ilyesmi. Na meg az is lehet, hogy valami dolga volt, esetleg lesz? Ezt valószínűleg csak ő tudná megmondani. Minden esetre ma egy fekete farmer, és egy hosszú ujjú fekete póló a soros, illetve elmaradhatatlan lábbelije. Szeme ide oda járkál a sötét falakon, s nem esik nehezére kiszúrni Elisavetat. Arcizmai azonban egy cseppet sem változnak, megőrzik azt a nyugodt hűvösséget amit eddig kimutattak, hiszen nincs miért se örülnie, s bánkódnia. Nemsokára már ott is van a lány mellett, mivel vele szemből érkezik, s úgy tűnik talán meg se áll, de az utolsó pillanatban mégis oldalra fordítja a lány felé a fejét.*
-Szép napot.... Hogy s mint?*kérdezi hűvös hangján, ahogy általában mindenkinél meg szokott szólalni, így talán nem is olyan fura, hogy most se üt meg se kedves , se bunkó hangnemet, csupán csak érdeklődik, mint aki azon agyal magában, hogy mennyi kedve van ma a beszélgetéshez, bár az már jelent valamennyit, hogy megállt.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 12:46 pm

*Ma se csinál semmi hasznosat, hanem inkább sétálásra adja a fejét. Végül az alagsori folyosónál ragad meg, ahol elmerülten nézegeti a képeket a falon. Épp egy különösen érdekesnél ácsingózik, mikor léptek zajára lesz figyelmes. Nem fordul meg, hogy megnézze a közeledőt. Úgy dönt, hogy ha az illető megáll, akkor beszélgetni fog vele, de ha tovább halad, akkor nézegeti a festményeket, ahogy eddig. Az érkező azonban megszólítja, így úgy tűnik, hogy az első megoldás fog beteljesülni. Ezért megfordul és rámosolyog a fiúra. Alaposan megnézi, de még így is beletelik egy kis időbe, mire rájön, hogy honnan ismerős neki. Némi elmélkedés után, azonban felhomályosul, hogy ő kísérte a hálójába, mikor megérkezett.*
- Jó reggelt. Megvagyok, köszönöm.*válaszol mosolyogva, de egy kissé tartózkodóan.*
- Veled mi a helyzet?*kérdez vissza érdeklődve. Nem sértődik meg a másik hűvös hangneme hallatán, mivel úgy gondolja, hogy a srác szinte mindig hasonló lehet.*
- És mi járatban vagy errefelé, ilyen korán?*kíváncsiskodik, de csak finoman. Fel van készülve arra is, hogy esetleg nem kap választ a kérdésre.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 8 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 12:57 pm

*Valószínűsíti a fiú , hogy meg lesz ismerve, hiszen nem az a fajta egyén ő, akit olyan könnyen el lehetne felejteni, méghozzá nem a pozitív dolgai miatt, amik bár nem látszanak de vannak neki is. Megtörténik a köszönés is, de a fiú arcizmai egy cseppet sem változnak, viszont úgy látszik hogy ez Elisaveta-t nem zavarja. Egy jó pont. Vannak akik már elkezdenek erre flegmáskodni, azt pedig ő nem bírja. Meg is szokott a vége lenni, ha valaki össze akasztja a bajszát vele. Elhangzik egy kérdés, is amire a fiú alig láthatóan megemeli a vállát, majd sötét szemeit a másikra szegezi.*
-Semmi szóra érdemes. Ebben a suliban nem mindig történnek dolgok az emberekkel. Addig is jó talán ameddig nem történnek különösebb dolgok.*feleli kimért hangon, a következő kérdésre pedig csak lassan oldalra billenti a kobakját, miközben még mindig a másikra néz.*
-Igazából egy emelettel lejjebb készültem a krematóriumban. Úgy érzem nem árt egy kis gyakorlás...*mondja elgondolkozva, miközben kiegyenesedik, láthatólag nem rendezkedik be hosszabb itt maradásra.*
-De lehet, hogy ma kihagyom..... Elég sok dolgom lenne még ezen kívül is... *teszi hozzá. Elég hamar változik a gondolkozása, a fiúnak ahogy a tervei is, de hát nem mondhatná senki se, hogy könnyen kiszámítható lenne.*
-Na és te? Erre felé nem hiszem hogy túl sok hely van, ami érdekelne egy elsőst. Óráról meg nem tudok hogy lenne...*teszi hozzá, még mindig ugyan olyan hangnemben.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 1:13 pm

*Bár beletelik egy kis időbe, de rájön, hogy ki is a megszólítója. És az is eszébe jut, hogy honnan ismeri. Hamarosan beszélgetésbe is kezdenek, s bár a srác egy kicsit hűvösnek tűnik, de Elisa nem veszi a szívére. Végtére is ő sem egy kisangyal és most a hangulata sem olyan, hogy hosszú távon elviseljen egy túlzottan vidám emberkét. A köszönés után érdeklődnek, hogy mi van a másikkal, és ő is megkapja a válaszát.*
- Ebben lehet valami. Néha jól jön a nyugalom.*húzza egy kis mosolyra a száját és reagál a következő kérdésére kapott válaszra is.*
- A gyakorlás sosem árt.*von vállat és közben nekitámaszkodik a mögötte lévő falnak, ügyelve arra, hogy a képet ne érintse. A következők hallatán bólint, hogy éri, de nem fűz hozzá semmit. A kérdésre viszont már válaszol.*
- Én sétálni indultam, hogy legyen időm mindent átgondolni és végül itt kötöttem ki. Aztán ha már itt vagyok gondoltam szétnézek és a képek is érdekesek, úgyhogy azokat nézegetve ragadtam le itt. És igen, óra sincs erre. Legalábbis, én se tudok róla.*válaszol, egy, már sokkal vidámabb mosollyal. Majd kissé oldalra fordítja a fejét. Nem igazán tudja, hogy miről kéne beszélgetniük, hiszen személyes dolgot nem akar kérdezni. Úgy véli, a másik nem igazán értékelné a kíváncsiskodását. Úgyhogy kimondja azt, ami először az eszébe jut.*
- Jók ezek a festmények nem? Mindegyik olyan más.*jegyzi meg elgondolkozva, féloldalas pillantást vetve az egyik felé.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 8 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 1:36 pm

-Néha.... Ha lehetne végleg elkerülném azokat akik értelmetlenül fecsegnek, mert sok beszédnek sok az alja.*mondja egy fura hideg mosollyal, de hogy mire gondolhat, azt senki nem tudná megállapítani. Elvégre nem úgy tűnik,mintha célozna valakire. Ezután elmondja, mi dolga volt ide lent, amire kap egy véleményt is, feje pedig magabiztosan biccent előre , bólintva egyet.*
-Nem igazán árt. Főleg hogy ha van mit. Ezért jó, hogy még második évfolyamos vagyok. Bár azok a tantárgyak se okoznak túl nagy nehézséget*feleli, hiszen szerencsére a fiút eléggé jó elmével áldotta meg a sors, így nem igazán kellett soha sokat tanulnia, azért hogy elsajátítson pár dolgot. Közben persze fél füllel hallgatja, a lány szavait, miközben tekintete a képeket kezdi el mustrálni.*
-Hmm mi mindent kellett átgondolni? Nem hinném, hogy a magunkfajta fiataloknak, olyan túl sok problémája lenne az élettel.*szólal meg kicsit szkeptikusan, persze attól még kíváncsi a válaszra, de nemsokára tovább is állnak a témával, egyenesen a képekre összpotosítva. Mordred csak lassan előrébb lép, és elhúz egy pókhálót az egyik elől, amit aztán egy nyugodt mozdulattal ráz le, és válaszra is nyitja a száját.*
-Inkább azt mondanám, hogy jobban tükrözik a valóságot... A legtöbb kép csak ámítás, arról hogy az ember valaki. Ezek a képek legalább megmutatják, hogy milyen nyomorult senkik vagyunk, akik azt hiszik, hogy érnek valamit... *mondja, miközben aprón megrezdül az arca. Láthatólag nem éppen a legboldogabb pillanataiban foghatták ki, de ez a fiú tud ilyen is lenni. Senki se látta még ugrándozni a boldogságtól, és valószínűleg nem is fogják. A keserű mosoly viszont eltűnik, ő pedig hátat fordítva kezeit össze fűzve a mellkasa előtt, a lány fele néz.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 1:54 pm

*A hideg mosoly láttán megfogadja, hogy biztos, hogy nem lesz az ellensége ennek a srácnak. Bár most nem ijed meg tőle, de el tudja képzelni, hogy milyen lehet valakivel, akit ki nem állhat. Végül túllép ezen és hozzáfűz még valamit a dologhoz.*
- Egyetértek abban, hogy idegesítőek. De van, mikor jobban szeretem őket hallgatni. Így legalább fennakadok a marhaságaikon és nincs időm máson elmélkedni.*von vállat. A következőkre bólint és elmosolyodik.*
- Attól, hogy én elsős vagyok még nekem is van mit fejleszteni, de azt elhiszem, hogy a második jóval nehezebb. Vajon az utolsó év milyen lehet?*dünnyögi elgondolkozva. Ezután jövetele céljára terelődik a szó. A kérdésre elgondolkozik, az utána fűzöttekre pedig biccent egy aprót.*
- Az tuti, hogy nem valami világmegváltó dolgon töröm a fejem. És abban is biztos vagyok, hogy vannak, akik örülnének, ha csak ennyi problémájuk lenne.*mondja szomorkás mosollyal. Tökéletesen tudja, hogy az ő gondjai nem olyan, hű de hatalmasak, de számára mégis elég fontosak.*
- Egyébként azon gondolkoztam, hogy hogyan tovább. Tudod, nem olyan rég összevesztem valakivel a nagy szám miatt és azon meditálok, hogy most mit kéne tennem.*teszi még hozzá, válaszolva a tényleges kérdésre is. Ezután a képekre terelődik a szó. Mikor a fiú fűzi hozzá a véleményét Elisa elrugaszkodik a faltól és szembefordul vele, hogy lássa őket. Mikor a srác ránéz bólint egyet és halkan megszólal.*
- De azért csak nem ilyen az élet. Ezek a képek annyira szomorúnak és magányosnak tűnnek. Ha tényleg ez a valóság, akkor mi értelme az egésznek?*pillant felé kérdőn, szomorúan megcsillanó szemekkel.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 8 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 2:15 pm

*Nem palástol semmilyen érzelmet, ezért is nem lehet rá mondani, hogy nem őszinte. Néha brutálisan képes az lenni. De ez már az ő hibái közé sorolható fel.*
-Én szeretek elmélkedni. Engem inkább idegesítenek hosszú távon... Bár vannak náluk rosszabbak is.*mondja, hiszen azért annyi rosszat még nem tett ebben az iskolában, legalábbis még nem hivata magához a magisztere elbeszélgetésre, kivéve azt a múltkori esetet Fenris proffal, de még mindig nem érti, miért kell ilyen nagy feneket keríteni a dolognak. Félre is söpri a gondolatokat, a következő szavakra pedig vállat ránt.*
-Nemtudom. Nekem eddig nem okozott túl nagy fejfájást egyik év sem. A harmadikról viszont semmit nem tudok, gondolom biztosan tudják mit akarnak. Az pedig még nekem is messze van, nem hogy neked. Ebben az évben még neked is lesz egy két nehéz órád...*lehet venni ijesztegetésnek is, viszont a fiú csak az igazat mondja, tudja mert nekik is voltak olyan óráik amit azért nem kíván vissza, de hát ez van. Megerősödött.*
-Mindenkinek a saját problémái a legnagyobbak. Ezen nincs mit szégyellni csupán a természetes emberi önzés része, ami velünk született...*mondja komor hangon, bizony ő amit gondol azt ki is mondja, még ha durvának is látszik, de ő így hiszi.*
-Hm... az mindenkivel megesik, én már hagytam is helyben embereket. Idővel megedződsz. Amúgy hogy hívják?*kérdezi, leplezetlenül, hiszen ő nem az óvatos emberek közé tartozik, úgy áll hozzá, hogy vagy elmondja a másik vagy nem. Ezután viszont beszélni kezd, s mikor befejezi hűvös tekintettel hallgatja Elisat, s a költői kérdésre csak egy hideg mosoly fut ki az arcára.*
-Ennyire biztosnak tartod , hogy egyáltalán magának az életnek van értelme? Szerintem mi adunk értelmet a saját életünknek, de aki abba hisz, hogy minden szép és jó lesz nos az..... a mai életbe már eléggé naívnak számít. Amikor az iskolába ahol vagy bármikor meghallhatsz, esetleg olyan hatalmak harcába keveredsz bele ami megöl mindenkit akit szeretsz, téged is, nyomorékká tehet... *fejezi be. Persze ez nem jelenti, hogy nem szeret élni, hiszen ott van neki Mordana akit mindennél jobban szert. Néha viszont tud ilyen sötét is lenni. Meg kell szokni.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 2:37 pm

- Az elmélkedés jó dolog, de csak egy bizonyos szintig, azt hiszem.*teszi még hozzá elgondolkozva. A következők hallatán bólint egyet.*
- Eddig, én se mondanám, hogy némi gondolkozás után ne jöttem volna rá a dolgokra. Na igen, de nekem még ezt az évet is túl kéne élnem.*mosolyodik el vidámabban. A nehezebb órákkal sincs semmi problémája. Jó, ha valami olyat tanul, amihez eddig hozzászólni se tudott. Így legalább okosodik valamennyit.*
- Valóban. De néha szeretnék másmilyen lenni.*feleli szomorkásan. Egyre jobban tűnik el a kezdeti jókedve, ahogy haladnak a beszélgetésben. De nem bánja. A fiú egyébként is olyannak tűnik, akivel bármikor lehet komoly dolgokról beszélgetni. Sőt talán sokkal jobban, mint a vidámabbakról.*
- Én még sose támadtam meg senkit. Valahogy nem megy a személyiségemhez. Egyébként azt hiszem, már így is elég sokat változtam. Amúgy Caleb Valerious a neve.*mondja és a kérdésre is válaszol. Végtére is, semmi oka eltitkolni a másik elől. Ezután a képek is szóba kerülnek, amikről az élet értelmére jutottak át.*
- Inkább szeretném azt hinni, hogy van.*jegyzi meg elgondolkozva.*
- Igazából sose hittem, hogy csak jó dolgok történnek. Ha nem lennének fájdalmas helyzetek, akkor a vidámságnak se lenne túl sok értelme.*teszi még hozzá. Majd rámosolyog a fiúra és elköszön.*
- Hát nekem most mennek kell, de örülök, hogy összefutottunk. Még nem beszélgettem senkivel ilyenekről, de azt hiszem, hogy szükségem volt rá.*jegyzi meg és valóban így is gondolja. Talán valamikor a jövőben szívesen megismételné, de úgy érzi, hogy mostanra ennyit is elég lesz megemésztenie.*
- Szia.*int még egyet utoljára és lassú léptekkel elindul, egyenesen a hálója felé.*
Vissza az elejére Go down
Mordred Wasimir
TS Inflatus
TS Inflatus
Mordred Wasimir


Alagsori folyosó - Page 8 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 1139
Csatlakozás : 2009. Dec. 17.
Üzenet : "A éjszaka sötétsége lassan elhatalmasodott rajta és mint sötét árnyak, körülfonta testét. Rémítően gyönyörű lett tőle, mint egy bukott angyal."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Tiltott mágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-17, 2:51 pm

*Pár szóra csak bólogat, hiszen többet nem érdemes mondani, legalábbis ő szerinte. Az már felesleges lenne, viszont amikor a lány megejti, a másmilyenséget csak megrántja a vállát.*
-A legtöbb ember nem szereti azt amilyen. Ez a hibájuk.*mondja ki leplezetlen magabiztossággal, miközben a lányra sandít, s a téma pörög tovább.*
-Hmm Caleb... Az Exortusos sentinel nemde? Amúgy meg az nem egyéniségtől függ, hogy bánsz az emberekkel. Velünk születik, vagy kialakul, de ha szükség lesz rá nem azon fogunk gondolkozni, mi illik hozzánk.*mondja továbbra is komoly hangon. Amikor a lány azt mondja, szeretné elhinni hogy van, a fiú csak megrántja a vállát. Úgy tűnik más a gondolkozás módjuk, de ameddig nem ütközik, addig nincs probléma, vitázni meg most nem szeretne.*
-Lehetséges. Sőt egyik se él a másik nélkül. Ez biztosítja a körforgást..*mondja kissé hűvösebb hangon, majd a következő szavakra biccent. Ő se tervezett tovább maradást.*
-Ritkán beszélek erről. De akkor további szép napot.*búcsúzik el a lánytól, s lassú léptekkel indul tovább a dolgára.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Alagsori folyosó - Page 8 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-04-29, 6:54 pm

*Miután visszatér az iskola épületébe, táskájában a főzet alapanyagaival, az alagsor felé veszi útját. Mikor leér, a falon levő fáklyák meggyulladnak, de közel sincs olyan világosság, mint amilyen az emeleteken van. Mivel itt a póklábakat és a patkányfarkat kell megszereznie, úgy dönt, a pókokkal kezdi, mivel abból láthatóan elég sok van ezen a helyen. A táskájából előveszi a direkt erre a célra hozott kisebb üveget, amibe majd megfogja a pókokat, a lábukat viszont majd csak a főzet elkészítése előtt szedi le.
Az egyik sarokba pillant, ahol egy méretes pókháló függ. A készítője is a hálón van, így Alinox undorodva bár, de beterelgeti az üvegbe. Ugyanígy jár el még két társával is, így már tényleg csak a patkányfarkak beszerzése van hátra. Ehhez nagyon nem fűlik a foga, de körbepillant a földön, és pár perc múlva meg is jelenik két patkány, amik közvetlenül a lába mellett iszkolnak el. Alinox pálcát ragad, és céloz az undorító állatkákra.*
-Stupor!* mondja ki az első varázsigét, ami eszébe jut, és hasznos lehet, hogy megállítsa a patkányokat. Ötlete be is válik, mindkét lényt eltalálja az átok, így ájultan fekszenek a padlón. Alinox gyors léptekkel megközelíti őket, előveszi zsebéből a bicskát, majd háromig számol, és megszabadítatja az állatokat a farkuktól. Mivel megvan az utolsó alapanyag is, ezért miután a patkányfarok is a táskájában landol, elindul a toxicum-ba elkészíteni az Életelszívó elixír ellenmérgét.*
*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-05-07, 5:22 pm

*A növények sikeres összeszedése után visszatér a kastélyba, hogy megtalálja a maradék két dolgot is, a vért kivéve persze. Azon, hogy hol keresse őket nem kell sokat gondolkodnia, mivel biztos benne, hogy az alagsorban megtalálhatja mindkettőt. Így határozott léptekkel indul a lépcső felé, majd a folyosóra lépve lassít és figyelmesen nézelődni kezd. Mivel nincs szándékában mindenfelé varázslatokat lövöldözni, így kezdetben egy mugli módszerrel próbálkozik. Így egy eldugottabb részre kihelyezi az egérfogóját, majd nem messze a másikat is, bennük a megfelelő csalival, és otthagyja őket addig, míg a pókok után kutat. Többet is lát útközben, de nem érdeklik a falon mászkáló állatok, mivel határozottan pókháló után kutat. Lehetőleg olyat keres, amiben a készítője is helyben van. Szerencsére itt se kell vészesen sokáig kutakodnia, mivel hamarosan meglát egy használhatónak tűnő hálórengeteget az egyik sötétebb sarokban.*
- Tökéletes.*jegyzi meg és lassan közelebb somfordál hozzá. Ezalatt előszed a táskájából egy kis tégelyt, meg egy szemöldökcsipeszt. Ahogy a felszerelése is a kezében van odalép és egyetlen határozott mozdulattal megrántja az egyik fonalat, s elégedetten biccent, ahogy, vagy négy fekete pont rohan elő. Nyugodt mozdulattal fogja meg őket a csipesszel, hogy aztán az üvegcsébe pakolja a szerencsétleneket. Amint ezzel is végez gondosan bezárja a tartót, s elindul visszafelé, hogy megnézze fogott-e valamit azóta. Már messziről látja, hogy az egércsapda sikeresnek bizonyul, ugyanis egy nagyobbacska szürkés rágcsáló fekszik benne.*
- De szép nagyra nőttél.*ingatja a fejét, majd odalép hozzá, leguggol, s egy zsebkést elővéve határozottan lenyisszantja a farkát, majd ugyanezt a műveletet megismétli a másik elfogottal is. A farkakat egy zacskóba helyezi, majd az egészet a táskájába, s mivel már megvan minden, amire szüksége van, elindul a Toxicum felé, hogy el is készítse belőlük a főzetet.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Alagsori folyosó - Page 8 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-05-08, 2:35 pm

*A belső kert felé menet már eljöttem itt, de csak most vettem észre, hogy a falakon képek vannak, amik igen csak megfakultak, de a lakók még mindig mozognak benne. Nem szólaltak meg és én sem szóltam hozzájuk, hisz mit kérdezhetnék a képektől? Végezni akartam a hozzávalók begyűjtésével, mert kezdtem unni az egészet és még meg is kell főznöm az elixírt, ami megint el, vesz egy csomó időt, hisz részletesnek kell lennie, de a patkányok és a pókok hátravoltak. A pókokkal nem volt sok dolgom csak egyszerűen beletettem mind a három lényt az üvegbe, viszont a patkányokkal annál több volt a gond. Nem akartam megfogni őket… fúj olyan kis undorítóak, de nem akarásnak nyögés a vége. Dünnyögve a pálcám után nyúltam, majd elfáradva lerogytam a földre hátamat a falnak vetve és vártam, hogy jöjjenek a rágcsálók. Már azon voltam, hogy bealszok, amikor arra téved végre az egyik rusnyaság.*
- Stupefy! *Kábítom el a patkányt, majd a Mobilicorpus bűbáj segítségével magam mellé lebegtetem a testet és a törőmmel egyszerűen levágom a farkát, közben pedig hallom, ahogy a többi állat riadtan menekül vissza fedezékébe. A farkat egy zsákba teszem, utána pedig volt gazdáját arrébb tolom, hogy lehetőleg ne rajtam másszon át, amikor feléred. Várok és várok, hogy ismét jöjjön egy dög, miközben az átok hatása megszűnik és a faroktalan lény visszaiszkol a többiekhez. Várok még pár percet, majd ismét motoszkálást hallok.*
~Ezek semmiből nem tanulnak?~
*Teszem fel magamnak a kérdést, majd ismét elkábítok egy állatot, de ehhez most személyesen sétálok oda, hogy végrehajtsam a műtétet, majd miután ezt a farkat is bezsebeltem otthagyom a patkányt és egyből a terembe veszem utam, hogy végre végezzek ezzel a házival is.*

Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Alagsori folyosó - Page 8 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-06-23, 7:30 pm

*Egyszerűen iszonyatos ez a hőség, ami a mai nap van, így talán nem meglepő, hogy nem voltam kint Seol szigetén, hanem az uszoda hűs vízét választottam. Az óceán alatt van, tehát kánikula nincs odalent, de mostanra már végeztem és mivel hamarosan este lesz, nem árt visszasétálni a szobámba vagy valami más szórakozás után nézni. Egyedül vagyok, ahogy általában mindig, hiszen barátokkal nem igazán büszkélkedhetem, inkább csak ismerősökkel, de jó nekem így is. Halk lépteimet lehet hallani, ahogy már az alagosoron járok, de ezen léptek mégse olyan megszokottak, hanem picit kellemetlenebb és strandos hangulatot árasztanak, amelyek nem passzolnak oly nagyon a Mysteriohoz. És hogy miért? Mivel a szivacsos papucs és a nedves talpam találkozik, ezt váltja ki most mindez. Egyébként nincs rajtam sok ruha, csak egy fekete nadrág, amelyben a vízben úsztam. Még a térdemig se ér, de nem is gond, talán senki se fog hülyének nézni a nyár közepén, hogy így mászkálok és a nyakamban azért a jégkék színű törölköző mégis ott pihen. Barna és kék tincseim viszont most kissé kócosak és nedvesek is természetesen, így csöpögnek le a padlóra, na meg végig a testemen. *
~ Na, mivel folytassam a napot? ~ *elgondolkodok a vacsin, de annyira az még nem sűrgős és megfordul a fejemben a sziget is, hogy lenézzek a városba egy sörre vagy valami, de nincs kedvem átöltözni, tehát egyenlőre marad a céltalan bóklászás és kíváncsi leskelődés, hátha valamerre összefutok egy ismerőssel.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-06-23, 7:52 pm

*Marcus sejtése beválik, mivel szerencsémre végre sikerül rátalálnom, ami valljuk be, ebben a labirintusszerű iskolában egyáltalán nem egyszerű. Azt be kell ismernem viszont, hogy most kivételesen nem kerestem a Kékhajút, mivel a tegnapi eredménytelen kószálás elvette egy időre a kedvem a projekttől. Most viszont, ahogy hirtelen előbukkan a félhomályból, félmeztelenül, még mindig kissé vizesen, levegőt is elfelejtek venni néhány másodpercre. Tulajdonképpen legelőször a gyomrom érzékeli a jelenlétét, ugyanis jókora triplaszaltót vág, aztán a szívem, mivel egy ütem kihagyása után érezhetően hevesebben kezd el verni. Utána következik a torkom, ahol jókora gombóc nő, végül pedig sikerül az agyammal is felfognom, hogy nem hallucinálok, bár az elmúlt hetek hiábavaló sóvárgása után már ezen sem csodálkoznék.*
- Szia!* Egyelőre ennyit bírok kinyögni, mert még mindig azzal vagyok elfoglalva, hogy a bennem felcsapó ujjongás hangerejét lejjebb csavarjam. Idegesen megnyalom kiszáradt ajkaimat, mivel még mindig nem tudom, hogy vajon ennyi idő után hogyan viszonyul hozzám. Elképzelhető, hogy a kapcsolatunk javára szolgált, de az is lehet, hogy már régen elfelejtett, vagy el akart felejteni. Ahhoz azonban, hogy ez kiderüljön, szükség lenne egyébre is, mint bamba bámulásra, így ekképp folytatom: * - Örülök, hogy látlak. Már azt hittem, elutaztál vagy valami. Vagy csak direkt kerülsz.* fejezem be kissé fojtott hangon, ami elárulhatja, hogy az utóbbi verziótól rettegek a leginkább.*
- Öhm és merre indultál? Van valami programod? Mert akkor nem tartalak fel...
Vissza az elejére Go down
Marcus Mccannt
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Marcus Mccannt


Alagsori folyosó - Page 8 Aurorvadasz
Hozzászólások száma : 335
Csatlakozás : 2010. Jun. 16.
Kor : 31
Üzenet : Tudod, mindenkinek van egy-két sebe, amit nem akar felszakítani.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-06-23, 8:09 pm

*Nem hittem volna, hogy pont vele akadok össze és így hirtelenjében fékezek le és állok is meg. Nem tudom, hogy mit mondhatnék, ezernyi gondolat jár a fejemben, hiszen hiányzott, de tudom, hogy a fiúkat szereti, én pedig... én még mindig nem tudom, hogy mit akarok, mit érzek és hogy kihez is vonzódom igazán. A félhomály kissé eltakarja arcát, de ahogy közelít, máris láthatóvá válik teljes alakja, így sóhajtok fel és ahogy hallom a köszönést, nem vagyok rest ezt viszonozni is neki.*
- Szia Zoárd... nagyon rég láttalak. *ejtem ki e pár szót, majd hirtelen kezd el letámadni azzal, hogy merre voltam. Na igen, valóban kerültem, mert nem tudtam, hogy mit kéne tennem, így pillantok ide meg oda, tehát mindenfelé, csak rá nem nézve, de végül mégis muszáj lesz.*
- Kerültelek... ez az igazság. Én csak, nem igazán tudom, hogy most mi is van... tudod, köztünk és hogy álljak hozzád. *na jó, csak kiböktem a dolgokat és lehet, hogy ezt most nem így kellett volna tennem, de mégis megtettem és vállalom is érte a felelősséget.*
- Nem, nincs, de ha már így összefutottunk, akkor beszélhetnénk. Én most ráérek... szóval, te mit akarsz tőlem? *na szép, ügyes vagyok, de látszik, hogy mennyire nem értek ehhez. Kapcsolatom se volt még és hülyét se óhajtok csinálni magamból, tehát majd ő megmondja, hogy mit is akar és akkor majd úgy válaszolok, de egyenlőre csak állok, nekidőlve féloldalasan a folyosó falának és onnan fürkészem tovább a tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
Havasi Zoárd
Diák Exortus
Diák Exortus
Havasi Zoárd


Jelige : Az Arctáncoltató
Hozzászólások száma : 520
Csatlakozás : 2010. Dec. 17.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Farkas háló
Üzenet : " Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa. Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-06-23, 8:35 pm

*Lehet, hogy egy kicsit nyersen kezdtem, de ahogyan ő, úgy én is szerettem volna mihamarabb kideríteni, hányadán is állunk. Noha elég merevnek, távolságtartónak tűnik, azért még ez is jobb, mint amire számítottam. Megígérte ugyan, hogy mellettem marad mint jó barát, ugyan akkor a viszolygását is teljes mértékig meg tudom érteni. Csak hát ettől egyikünknek se lesz jobb. Főleg mikor nekidől a falnak, kitakarva a háta mögötti fáklya fényét, így alig látom fürkésző pillantását, bár talán jobb is így, mivel az emlékezetemben még mindig arról a bizonyos bulizós estéről megőrzött vidám arca él, bár jelen helyzetben elég nehéz magam elé képzelnem.*
- Most az van, hogy szeretlek, hiányoztál, de közben egész végig azon rágódtam, hogy biztos utálsz, ami úgy látszik, valamennyire stimmel is. Azt pedig neked kell eldöntened, hogy állj hozzám. Megmondtam, hogy nem fogom magam rád erőltetni, még csak hozzád sem fogok érni, már az is boldoggá tesz, hogy elcsíptelek, és ez egyszer nem tudtál elfutni előlem.* Sajnos nem látom valami jól az arckifejezését, miközben beszélek, bár gondolom úgy is ki fogja fejteni a nézeteit a monológommal kapcsolatban, vagy egyszerűen csak faképnél hagy. Az elmúlt hetekben rám törő balsejtelem most már valós félelemmé növi ki magát, mivel eddig nagyon úgy néz ki, hogy mint barátot is elveszítem, abba pedig valószínűleg belebetegednék. Nála sosem tudom megjósolni, hogy egy- egy vallomásommal milyen reakciót váltok ki, így lélegzet visszafojtva várom a válaszát.*
- Ami azt illeti, van kellemesebb hely is a beszélgetésre, meg aztán nem szívesen tárgyalok meg ilyesmit egy sötét folyosón, már a te érdekedben is. Az meg, hogy mit szeretnék tőled, azt hiszem elég egyértelmű, de nem akarok rontani a helyzetemen azzal, hogy ezt bővebben kifejtem. Jelen pillanatban már annak is örülnék, ha megbocsátanál és nem néznél rám úgy mint egy szatírra.* felelem eléggé tárgyilagos stílusban, de kivételesen nem akarom az érzelmeimmel befolyásolni semmilyen irányban.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-07-17, 9:11 pm

- Csak egyszer találjalak meg te pokol fajzat* Harsogom a sötétbe s mindig i tudtam hogy fura ez a folyosó. Olyan érzésem van mintha a hangom valami féle széllel suhanna tovább egészen az ajtókig. Nem kizárt, hogy csak képzelődöm, de mindenki örült egy kicsit. Most ez lényegtelen, mert a cicámat keresem. Na jó azért nem egészen csak egy cica, hanem egy famulus. Aki nagyon virgonc tud lenni ha olyanja van és általában az van neki. Nem olyan könnyű megtalálni valamit mely képes magát álcázni, hiába jó a szemem. A fény mely a folyosót világította meg hirtelen kialszik. Soha nem értettem, hogyan működnek ezek a fáklyák, de talán nincs is rá magyarázat. Vállat vonok bár a sötétbe nem hiszem, hogy bárki is látná. A pálcámért nyúlok s egyszerűen fényt csinálok. Nem túl nagy ugyan, de nem is kell több. Ha valami csontváz féle el akarná kapni a lábat azt biztosan észre venném. Azon töröm a fejem, hogy ha tényleg élne itt egy csonti akkor minek fogná meg a lábam, már mint mit akarhatna tőlem? A bőröm vagy a testem? Soha nem lehet tudni mi jár egy csonti fejébe.....mondjuk apró csontok? Ma valahogy elég furák a gondolataim, de ezt nem is csodálom. Kellett nekem energiát innom vagy minek hívják. Elég fura neve volt, de Aaron képes volt rá venni, hogy kipróbáljam. Ki tud neki ellen állni? Jó kérdés, én nem. Szóval még mindig a macskámat akarom megtalálni és hagyom a gondolatokat. Lépek egyet előre, mert még a végén szoborrá dermedek. A talpam alatt meg szóval a föld. Áh nem elkezd beszélni hanem mintha egy régi korhadt fán mászkálnék ami megint csak fura, mert hogy ezt részt nem fa fedi. Mit is várok egy varázssulitól? Semmit, csak hagyom, hogy a dolgok történjenek persze azért nem árt átgondolni, hogy mibe is csöppenhet az ember.*
- Szóval, bújócska, hát jó* Bár így biztos nem fogom megtalálni, de nagy előnyöm hogy ismerem a trükkjeit. Fényre nincs szükségem ezért a varázslat megszűnik. Hátamat a nyirkos falnak vetem és várok. Közben pedig hallgatózom. Hangot mindenki ad ki főleg ha nyikorog a padló. Egy pont Lucasnak.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-07-17, 9:34 pm

*Nem igazán tudom, hogy miért is sétálok pont ezeken a kihaltnak tűnő folyosókon, de nem is nagyon akarok töprengeni rajt. A fáklyák itt már nagyon is ritkásan vannak elhelyezve és félhomály uralkodik idelenn az alagsorban. Persze nem ez az első alkalom, hogy errefelé kószálok, de akkor csak sebtében végigrohantam az egész folyosón, hogy mielőbb megtaláljam Assanat. Erre most nincs szükség, hisz békésen jön mellettem, néha-néha rápillant az egyik morgósabb kinézetű festményre, de engem nem igazán érdekelnek jelenleg ezek a kopottas festmények, hisz ha eddig itt voltak még pár évig úgyis itt lesznek, tehát később is faggatózhatok tőlük érdekes dolgok iránt. Mivel most nem rohanok, van időm szétnézni, mi is van erre tulajdonképpen, hisz még nem nagyon fedeztem fel magamnak ezt a hatalmas kastélyt. Mellettem haladó macskám megunva a sétálást felmászik a lábamon, én pedig a karomba veszem és így megyünk tovább. A folyosó egyre gyérebben van megvilágítva, szinte alig látok valamit már, de pálcámmal nincs kedvem több fényt gyújtani. Számomra tökéletesen is megfelelnek ezek a körülmények, hisz nem vagyok egy ijedős kislány. Gondolataimból arra eszmélek fel, hogy egyik lábam megakad valamiben a padlón én pedig hangos puffanással a földön kötök ki. Cirmosomnak sem nagyon tetszik az iménti szerencsétlenkedésem, de ő egy dühös nyávogással egyetemben a talpára érkezik míg én jól összeverem a térdeim és a kezeim. Hangos szitkozódásba kezdek mégis mibe estem el, és pálcámmal fényt varázsolok.*
- Lumos! * Hangosan kimondom a varázsszót miközben a pálcámmal megvilágítom a környezetem és botlásom okát is meglátom egyben: egy fiút.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-07-17, 9:57 pm

* Tudom, hogy nem vagyok egyedül a folyosón. Nem csak azért mert érzem Aaron jelenlétét meg hát úgy sem menne messzire. Ahhoz félős ez egy mosolyt csal az arcomra, de térjünk vissza arra a részre hogy nem vagyunk egyedül. Nem a földön kivitelekre gondolok, hanem a léptekre melyek egyre közelednek felém. Nem vagyok nyomozó úgyhogy nem tudom megállapítani, hogy nő vagy férfi. Semmi erre árulkodó jelet nem hallok a sötétbe. Azért egy magassarkú cipő kopogását felismerném vagy kitudja. Egy puffanás hallok közvetlen előttem. Valaki talajt fogott és nem én vagyok az, mivel nem érzek semmit nem is bennem botlott el. Csak nem Aaron szórakozik? Nem valószínű, mert ez egy nagyobb test és még valami. Mire végig gondolná fény jelenik meg s egy lány arcát világítja meg a mágikus fény.*
- Megütötted magad?* Teszem fel a kérdést és egy kicsit közelebb hajolok, hogy arcom kirajzolódjon a sötétből. Egy percig csak figyelem a másikat és gondolkodom. Nem a segítség nyújtáson kell hanem az érintésen. Mivel a kezem oda kéne neki nyújtanom, hogy felsegítsem akkor viszont hozzám ér. Nem szeretek máshoz érni, de bunkónak tűnni sem. Félszegen és bizonytalanul nyújtom felé a kezemet. Még van rá lehetőségem, hogy meggondoljam magamat és kezeimet magam mellé engedjem. Nem teszem ami nagy előre lépés nálam.*
- Ne haragudj, biztosan nem szándékosan csinálta* Kérek elnézést pedig nem is nekem kéne. Nem én voltam az ki fellökte vagy csapdát állított neki. A pillantásom a cicára kúszik, de persze csak akkor ha mg mindig a lány kezében van.*
- Lucas vagyok* azért illik bemutatkozni ezért ezt meg is teszem. Még a végén tényleg valami bunkónak néz. Mióta érdekelnek mások véleménye? Azt hiszem rossz hatást gyakorolnak rám vagy talán jót? Ezt ráérek később is eldönteni azt hiszem*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-07-17, 10:19 pm

*Kissé meglepődött képet vágok, hiszen nem számítottam rá, hogy egy fiút vélek felfedezni, aki egymagában álldogálhatott a sötét folyosón várva valamire. De vajon mire? Végül miután sikerül túljutnom első döbbenetemen megválaszolom az ismeretlen diák válaszát, hisz nem úgy tűnik, mint aki számított volna az esésemre.*
- Nem vészes, ennél komolyabbat is túléltem már. *Feleltem neki, de közben megsimogattam fájós térdeimet, hiszen elég kemény ez a padló és nem is igazán sikerült felfognom az esésemet sem. Felpillantok a fiúra hiszen eddig még nem is néztem kibe botlottam bele, lehet egy ismerős is akár, aki jelenleg nem sok van még. Hosszúnak tűnő percig néz rám a diák, de nem igazán tudom kivenni, hogy mit is akar, olyan bizonytalannak tűnő képe van, de végül lassan felém nyújtja az egyik kezét. Kissé félre döntött fejjel nézem a bizonytalan kezét és az arcát, de végül úgy döntök most kivételesen elfogadom a segítő kezet, pedig nem szokásom. Végül a srác felsegít és bocsánatot is kér, bár azt nem tudom, hogy pontosan kinek a nevébe, de a következő kérdésemmel ezen információra rá is kérdezek.*
- Kicsoda? *Nézek rá értetlen szemekkel, hisz nem igazán vágom, hogy kiről beszél. Azt meg nem hiszem, hogy önmagáról meg harmadik személyben beszélek, de ha minden igaz nem kell már sokat várnom és meg is tudom kire is gondol pontosan.*
Krishana vagyok, ő pedig *mutatok a cicámra, aki idő közben a lábaim közé bújt* Assana. *A cirmost nem igazán érdekelte új beszédpartnerem, inkább valami szagot kezd el szimatolni. Miután én is bemutatkoztam, eszmélek csak rá, hogy fogom még a fiú kezét, így gyorsan el is engedem miután a bemutatkozáson túl vagyunk.*
- Mit csinálsz itt a sötét folyosón? *Kérdezek rá az engem érdeklő témára, ami kapóra is jön, hisz legalább el is terelem a figyelmet.*
Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-07-17, 10:46 pm

* Egy lány pottyan a földre vagy ahogy azok az izom agyú srácok mondanák "egy nő hever a lábam előtt." Soha nem voltam olyan és nem is leszek. Azoknak mindenük van csak eszük nincs. Nem is értem, hogy jutott most ez az eszembe de amilyen gyorsan jött úgy el is száll a messzeségbe.*
- Akkor jó, bár a betegszoba nincs messze* jegyzem meg, mert csak pár emelet és kap elsősegélyt ha szüksége van rá. Nem igazán akarom felsegíteni, de csak azért mert érintkeznem kell vele. Egy idegent soha nem érintek meg az olyan, hm, idegen. Azt hiszem ennél szebben nem tudom magamat kifejezni megerőltetés nélkül. A kezemet még is felé nyújtom, bár nem valami magabiztosan. Mivel érzem benne a másikét így felsegítem a leányzót. Annyira nem is volt rossz mint azt gondoltam. Ettől persze nem fogok mindenkinek "kezet nyújtani" már rögtön az első alkalommal, de néha tehetek kivételt. Nekem természetes hogy bocsánatot kérek azért amit a cicám követ el. Hozzám tartozik ez a legkevesebb.*
- Oh, Aaron a famulusom. Bújócskázunk vagyis csak ő.* Pillantok körbe s mérem fel a sötétséget. Fura hogy még nem jelent meg.*
- Nem ártana megmutatni magad, mert zakkantnak néznek* Nem lehet tudni kinek mi fordul a meg fejébe. Lehet fordított esetben én ezt tenném. A lány is elárulja nevét s nem csak az övét hanem a macskáét is. Messziről aranyosan tűnik, bár a természetét nem ismerhetem. A macska azonban szaglászni kezd s valami hideget is érezhet.*
- Cirmos, ha lepisilsz, a kilenc életed fogyatkozni fog* Szólal meg Aaron s lassan a sötétség kékes színű lesz majd fehéredni kezd. Nem titok hogy a jég az eleme innen a kékes szín és soha nem lesz igazán fehér. A lábamhoz lépeget s hozzám dörgölődzik. Ezt most figyelmen kívül hagyom, mert színeskedni azt nagyon tud.*
- Micsoda megtiszteltetés, hogy csatlakozol szerény társaságunkhoz* Először a cicámra pillantok majd a lányra egy apró mosollyal.*
- Bemutatom Aaront és rá vártam eddig. Azt hittem hamarabb megunja, de tévedtem. Üdv csajszi, Aaron Doroven vagyok.* Vallóm be a leányzónak. A cica is bemutatkozik és az én vezeték nevemet szúrja még oda. Végül is családtag*
- A kérdés vissza felé is igaz. Te vagyis ti mit csináltok ilyenkor itt?* Kérdezem meg tőle, mert ide nem igen szoktam csak úgy lejönni a diákok. Kivéve ha valamelyik teremhez mennek.*
- Ugye neked is famulusod van?* Ragyognak fel kékségei és a remény csillogását is jól látni. Ez engem is nagyon érdekel így kíváncsian pillantok a lány arcára, bár a vonásai nem ismerősek, de ebben a suliban soha nem lehet tudni, mikor lép feljebb egy diák. A pletykák terjednek és beszélnek ezt az. *
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-07-17, 11:17 pm

*A szép látványosra sikeredett hasra vágásom, ami szerencsére egy sötét folyosón történt egy fiút fedezek fel, aki egymagába ácsorog, de biztos, nem azért, hogy gyanútlan diákokat gáncsoljon ki, hisz ez a folyosó, ahhoz eléggé néptelen, bár sose lehet tudni. A srác egyből megkérdi jól vagyok-e, ez már egy jó pont nálam, amivel ilyen helyzetekben a kellemesebb énem veszem elő, mégsem átkozódok, nem lenne túl bölcs dolog.*
- Nem kell, annyira nem is vészes. *Hisz már nem is fáj annyira, a kisebb zúzódásaimat pedig magam is be tudom gyógyítani, ehhez nem szükséges egy gyógyító, amúgy sem szeretek fölöslegesen az orvosokhoz futkosni. Végül egy bizonytalannak tűnő segítő szándékú kéz nyúl ki felém, amit én egy kis gondolkodás után el is fogadok. Bocsánatot is kér, bár nem a saját nevében, így érdeklődve kérdezem, mégis kire gondol. Famulusa is bemutatásra kerül, aki lehet, hogy esésem okozója volt, de ezt nem tudom biztosra, de nem is igazán számít. Végül kiderül, hogy bújócskázik a famulus, így már valószínű, hogy ő lesz a ludas, végül pár perc elteltével meg is jelenik, bár nem túl barátságosan közelít Assanahoz. Felveszem közben a cirmost, aki eddig körülöttem szaglászott, mivel kissé megsértődött a famulus előbbi kijelentésén.*
- Szerintem most megsértetted. *Nézek közben a kékes derengés felé, amelyről gondolom, hogy a famulus az, közben pedig mosolygok, hisz ilyenkor annyira zabálnivaló a kicsike, mikor a durcás kiscicát játssza.
- Szia! Krishana vagyok, a cirmos pedig Assana. *Én is bemutatkozok a famulusnak, ha már ilyen szépen előjött a rejtekhelyéről és be is mutatkozott. Végül én is megkapom azt a kérdést, amire így hirtelenjében nem is igazán tudom, hogy mit válaszoljak.*
- Sétálunk egy kicsit, kószálunk egyet. *Felelem egy vállrándítás kíséretében, hisz annyira nem is lényeges, meg kissé hülyén is hangzik, hogy este egy sötét folyosón sétálok, de hát Inflás vagyok, annyira nem is meglepő. Válaszom után kapok egy meglepő kérdést, amin el is mosolyodok és közbe Assana fülébe súgok valamit.*
- Ezt akár dicséretnek is veheted. *Majd megválaszolom az iménti kérdést, közben a fiúra nézek.*
- Nem, Assana egy sima kneazle, én pedig csak elsős vagyok még. *Válaszolom és közben jót mosolygok a fiú elképedésén.

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-07-24, 9:19 pm

//Toxicologia óra, 3. házi//


*A mai nap, nem igazán tudom lefoglalni magam, bár már túl vagyok egy kisebb barlangi túrán, de ezen kívül nem igazán tudom mit kezdjek magammal. Végül úgy döntök, egy kis tanulás nem árthat meg, így előveszem az egyik évfolyamtársamtól szerzett jegyzeteket.*
~Jelmágia, Spirituális ismeretek, Árnymágia, Toxicológia ... Igen ez jó lesz.~ *Döntöm el végül, majd elkezdem lapozgatni, a hosszú jegyzeteket. Mindegyiken receptek vannak, kivéve az első órát, de hülyén is jött volna ki, ha rögtön kotyvasztani kezdenek. A szemem megakad a 3. óra anyagán. Érdekesnek hangzik, ezért el is kezdem olvasgatni.*
~Hmm. Morbid, de épp ezért feketemágus képző. Na mindegy, a házit azért megcsinálom, azzal is gyakorolok.~ *Majd egy üres pergamendarabot és egy tollat veszek elő. Megkeresem a hozzávalókat, majd felírom, mit kell beszereznem az iskola területén.*
- 3 pók lábai
- piros gyűszűvirág - 2 db kakukkfű - zsálya - 2 patkányfarok - 5 szál ezerjófű - fehér üröm

~Hát jó, akkor kezdjük.~ *Pattanok fel, majd egy kis kosárkát veszek elő, melybe majd a begyűjtött alapanyagokat teszem.* ~A patkányokat és pókokat talán az alagsorban megtalálom ... Irány az alagsor.~ *Fintorodom el, de azért felkelek és nagy kelletlenül elindulok. Mikor aztán leérek az alagsori folyosóra, rögtön egy pókhálóba gabalyodom, melyen pillanatnyilag két pók tanyázik, akik aztán egy gyors varázslat után máris a kosaramban találhatják magukat.*
-Petrificus totalus! *Mondom ki az igét, melynek hatására a pókok sóbálvánnyá változnak. Ezután folytatom az utam, és hamarosan egy újabb pókot találok, ezúttal a földön. Lebegtető varázslattal beleteszem őt is a kosárba, természetesen csak miután őt is megbénítottam.*
~Remek, már csak a két patkány kell.~ *Mondom egy halvány mosollyal az arcomon, hiszen még mindig undorítónak tartom a toxicológiát. Nem is kell sokáig kutyagolnom, egy lukat látok meg a falon, melyből hamarosan három patkány jön elő. Kettőt meg is bénítok, ám őket nem viszem magammal, hiszen csak a farkuk kell.*
-Diffindo! *Ejtem ki a vágó bűbájt, majd leválasztom a farkukat, és feloldom a sóbálvány átkot, a két farkat pedig a kosárba lebegtetem és tovább indulok beszerző körutamon.*
Vissza az elejére Go down
Lycoris Ozera
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Lycoris Ozera


Alagsori folyosó - Page 8 Rontasidezo
Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2010. Jul. 28.
Üzenet : A múlt szennyét elmossa az idő, és begyógyítja a szív sebeit, de így sem biztos, hogy képes leszel róluk beszélni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime2011-08-28, 9:27 pm

*Nem válaszolok erre a kérdésre, hiszen nem lenne sok értelme, csak elmosolyodom azért a szavaira, majd kijelentem azt is, hogy most már tudom, hol is van az én helyem és bizony mellette, hiszen eszem ágában sincs mással lenni vagy elhagyni őt haza és feladni a mágiát. Most, hogy jobban beleástam magam, egyre inkább kezdem megkedvelni a boszorkány létet... na de kikapok idő közben, aminek nem örülök, de nincs mit tenni, ő volt a jobb.*
- Tényleg? *teszem fel azért a nagy kérdést, hiszen ahogy hallom, ez az ige akkor valamiféle átok lehet, hogy mindketten kikaptunk már ez miatt... Na de az ölelés megtörténik és végül kibököm azt is, hogy mit kértem volna én tőle, ahogy nézem viszont rendesen meg lett lepve a fiú.*
- Hát... pedig ezt. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a véleményük rólam. *pislogok is párat a fiúra, majd el is mosolyodom, ahogy hallom, hogy nincs ellenére a dolog. Na de a továbbiakra csak megcsóválom cseppet a fejem és úgy nézek a szemeibe.*
- Nem aggódom, szóval ez nem jött össze. *tehát nem rettegek tőle, ez van. A kérdését hallva viszont bólintok egy aprót, de ekkor tér vissza egy másik páros is és az a fekete hajú lány még furcsán fel is mért engem, na meg Alexi is kapott tőle egy mosolyt, amit én nem igazán tudok mire vélni.*
- Öhm... ki volt ez a lány? Csak mert... olyan volt, mintha tetszenél neki. *teszem fel a nagy kérdést, hiszen csinos egy teremtés és bizonyára magabiztosabb, vadabb is, mint én és ahogy láttam, nyert is. Viszont miközben ezeket kérdezem, gyengéden megfogom a fiú kezét, így húzva ki őt a teremből, majd a folyosón megállva a hűs falnak is döntöm a hátam.*
- Gyere ide... *hívom kedvesen, majd ha engedi, bizony magamhoz is húzom egy hosszú csók reményében.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori folyosó - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori folyosó
Vissza az elejére 
8 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» 2. emeleti folyosó
» Sejtelmes folyosó
» Magiszteri folyosó
» Sötét rúnasor (A folyosó)
» Curriculum- első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: