Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Az elveszett barlang

Go down 
+73
Sharlotte Johanson
Slash Daniels
Isleen Ladon
Mikaela Johnson
Mia Andersen
Lisbeth May
Alinox Ingren
Lucius Rufinus
Athalie Rapace
Ashi Angel
Axel Knoxville
Electra Richter
Christiano Lugano
Völgyesi Félix
Thomas Gledhill
Aristarkh Y. Zhukov
Krónikás
Sheliah Black
Brian Valentine
Alexi Solsagan
Cornelia Brown
Larissa Dustwood
Serafina Damiana
Bruno Stora
Krishana Quinn
Corina Watson
Mona Braxton
Raiden Carvex
Élias Adachi
Elisaveta Varlock
Lucas Doroven
Illya Imbecairwen
Havasi Zoárd
Theodora Schmitz
Demien.R.Cornwlade
Hecate Lunadea
Miroslav Volodya
Vanessa Smith
Lester Depree
Zoé Calylas
Jane Smith
Cody Skertchly
Nana Black
Zachary Vandervoort
Sairus Macrain
Magdalena Kristina
Dominic Mildor
Cassidy Clayton
Aventhis Johnson
Diana Gray
Jane Swan
Nathaniel Cornwlade
Mordred Wasimir
Ryan Bourton
Sverkir Erik Bergstrom
Jasmine Miels
Varg Yrjanfrost
Daphne Alucard
Nil Moriarty
Ruby Rose Re
Faith Craven
Leila Hunt
Josh Barker
Carmela Conchita Cortés
Catherine Waters
Troy Clayton
Michelle Norton
Sideris Valbraith
Airun Al Marem
Aysha Darkblood
Sirius Alucard
Mordana Liward
Mesélő
77 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Az elveszett barlang - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-07-19, 3:43 pm

*Látom, tetszik neki a gondolatmenet, amit lefuttattam. Élvezi, hogy veszélyes, ami kihívó és ez nekem is bejön, mert ez magabiztos személyt takar, aki ismeri saját magát. Ezután egy gondolatot kezdek el feszegetni, amire választ is kapok, de ekkor egy újabb kérdés merül fel bennem.*
- Mondjuk, abban van valami, hogy egyből nem egy sárkányt kaptál… Értem, de akkor most van még egy kérdésem. Szóval attól, hogy most még ilyen kicsit lehet majd nagy is vagy megőrzi végleges formáját? *Közben közelebb hajol hozzám, amitől kicsit furán érzem magam, de nem hajolok el. Jég kék tekintete szinte megfagyasztja bennem a vért, de aranytekintetem felveszi vele a harcot. Végül elmosolyodik én meg szavakba öntöm elképzelésem, de kijelentése felkelti érdeklődésemet.*
- Exortusoshoz? Miért pont hozzánk? Egy inflásnak vagy neked, miért ne lehetne? *Valamihez próbálom csatlakoztatni, de nem találok neki helyet. Nem tudom, miért pont az én házamhoz csatolja ezt a képességet, de meguntuk az ücsörgést és már tovább is állunk. Megadom a környéket, de hagyom, hogy a helyszínt ő válassza.*
- Tökéletes lesz, és ha megengeded, akkor majd veled tartok és majd csak ott válnak szét útjaink. *Ezzel előre is megyek kifele a barlangból, de kellemetlenül megcsap a meleg.*
- El is felejtettem mekkora ide kint a hőség. Az utazás már megvolt visszalátogattam szülőföldemre, de ennél többet nem terveztem, de ha akad valami jó program és van kivel menni, akkor rábeszélhető vagyok. Te terveztél valamit? *Kérdezek vissza, de közben tekintetemmel körbe nézek… valami hiányzik.*
- Marcan hova lett? Csak nem elrepült?
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-07-24, 3:18 pm

*Mivel új diák lévén még nem annyira ismerem a környéket, elhatároztam, hogy ismét felfedező útra indulok. Ám tanulva a tegnapi eseményekből, pálcámat ismét a ruhám alá rejtem, hiszen bármikor szükségem lehet rá. Felkapok egy hosszú, kissé koptatott farmert, fekete pólóval és egy fekete tornacipővel. Felkapok egy fekete pulcsit is, hiszen azért eléggé hűvös az idő. Hajamat, mely a tegnapi kalandnak köszönhetően pár fekete tinccsel gazdagodott, egyszerűen lófarokba fogom, majd az utat rögtön Seol szigete felé veszem. Nem is telik sok időbe, hamarosan kilukadok valamiféle barlang bejáratánál. Körbepillantok, majd el is indulok a bejáraton befelé.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-07-24, 3:25 pm

*Mai rossz idő ellenére kilátogat a szigetre a lány, bár most nem jött vele Assana, a klubhelyiségben maradt aludni. Ennek ellenére a lány elindult, kissé sok volt a kastély falaiból a hétvégén és kivágyott már a szigetre. Kalandvágytól fűtve úgy dönt, arra megy merre lábai viszik. A szigetre átérve nem is gondolkodott merre induljon, az erdő felé vette az irányt. Nem figyelte a környezetét, mi merre hogy néz ki, csak egyenesen ment előre, míg egy barlang bejáratára nem bukkant, amelyre egy fordított pentagramma volt rajzolva. Be is sétál a lány, mivel érdekesnek találta a helyet, és megindult a lépcsőkön felfelé míg, bele nem botlott valakibe.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-07-24, 3:41 pm

*A mai kirándulásom, alkalmával ismét Selol szigetét céloztam meg, és hamarosan egy barlang kijáratánál találtam magam. Nem is haboztam sokáig, elindultam befelé. Már úgy egy-két perce sétálgathatok befelé, ám ekkor hirtelen valamiféle zajt hallok meg.*
-Lumos! *Mondom ki a már jól ismert igét, miután sikerült előkotornom a pálcámat, majd óvatosan megindulok a hang irányába, ahol megpillantok egy jól ismert arcot.*
-Szia. Hát te? Na gyere segítek. *Futok oda a lányhoz, majd felsegítem.*
-Mi járatban vagy te erre? *Kérdem mosolyogva, a már jól ismert lányt.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-07-24, 3:57 pm

*Ma Krishana a macskája nélkül indul egy kis sétára a szigeten, megérzéseire hagyatkozva indul el egy irányba, így lyukad ki az erdőn túli barlang bejáratánál. Felkelti a figyelmét egy rajzol pentagramma, így beindul az barlangba, hogy megnézze mit is rejt az, kalandvágya most sem hagyja el. Ahogy egyre beljebb halad a sötétség úgy növekszik, míg egyszer csak meg nem botlik. Valami fényesség kezd el jönni a barlang belseje felől, amit a lány kicsit furcsáll. Nemsokára kiderül, hogy egyik diáktársa az, aki fel is segíti.*
- Szia! Köszi. *Köszön a lány is és őt is nagyon érdekli, hogy mit csinál itt a másik.*
- Én csak errefelé tévedtem, és a barlang bejáratánál a pentagramma felkeltette a kíváncsiságom, így bejöttem. Te mit csinálsz erre? *Közben ő is előkeresi a pálcáját, hogy fényt gyújtson vele.*
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-07-24, 4:08 pm

*Miközben békésen haladtam a barlangban, egy hangra lettem figyelmes, mely a bejárat közeléből jöhet. Rögtön oda is siettem, és egyik diáktársamat találtam a földön. Gyorsan fel is segítettem, majd természetesen az üdvözlés sem maradhat ki.*
-Nincsmit ... Suvickus! *Végzem el a tisztító bűbájt a lány nadrágján, mivel egy elég csúnya folt éktelenkedett rajta. Remélem ezzel nem bántom őt meg, hiszen megeshet, hogy nem szereti, ha más varázsol rajta. Majd figyelmesen hallgatom, érkezésének okát.*
-Én is hasonló okokból vagyok itt. *Mondom mosolyogva, majd a barlang belseje felé pillantok.*
-Megyünk együtt? Úgy majd hamarabb össze tudlak szedni, ha esetleg ismét elesnél. *Mondom kissé cinikusan nevetve, bár eszem ágában sincs megbántani a lányt, egyszerűen csak ilyen vagyok, majd meg sem várva a lány válaszát elindulok befelé, és ha jönni akar hát majd jön velem. Közben a barlang falát figyelem, hátha megpillantok valami feliratot vagy figyelmeztető rajzot.*
-Tényleg, és hogy tetszett a pénteki óra? *Kérdem nevetve, hiszen én elég sokat bénáztam, de azért a lány valószínűleg ügyesebb volt, hiszen aranyvérű és ráadásul ha jól emlékszem akkor azt is mondta, hogy nagyon szereti a misztikus lényeket.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-07-24, 4:27 pm

*Miután sikeresen áttért a révész a szigetre a lány kecsesnek nem nevezhető mozdulattal kikászálódik a csónakból, majd nem túl sokat gondolkozva úti célján megindul valamelyik irányba. Nem gondolkodik és nem is nézeget, csak egyszerűen élvezi a pillanatot. Nemigazán szokása ez a lánynak, de ma ilyen hangulatban van és most még vigyáznia sem kell Assana-ra, így megenged magának egy kis figyelmetlenséget. A lábai a kissé barátságtalan erdőn keresztül át viszik, ahol félhomály uralkodik a felhős ég miatt és csöpögő esőtől. Az erdő egyik ösvényének vége egy barlanghoz vezet, ahova a lány gondolkodás nélkül bemegy. Ahogy felfelé halad a barlangban egyszer csak megcsúszik a lába az egyik nyirkos kövön és leseik. A hangra másvalaki is felfigyel, aki a barlang belsejéből jön. Nem is várat sokára a személy kiléte, Corina az, akihez a lánynak már volt szerencséje.*
- Köszi! *Feleli kissé hűvös hangon a lánynak, hiszen nem kérte a tisztítást a fekete gatyán, de ha már megcsinálja, akkor megköszöni neki, de ehhez nem használ barátságos hangot, bár bántóan sem mondja. Mikor kiderül, hogy a lány is hasonló okokból van itt, akkor Krishana is elmosolyodik kissé.*
- Csak a végén nehogy te szorulj az én segítségemre. *Válaszolja enyhén gúnyosan, hiszen nem szereti, ha rajta kárörvendenek, így kissé csípősen válaszol a lánynak. Közben a lány is előveszi a pálcáját és fényt gyújt vele, így indul meg Corina után.*
- Lumos! *Közben kérdez tőle valamit a lány, amire kissé nyugodtabban felel már, bár még a hűvös hang az még marad.*
- Nem volt rossz, az eleje elég érdekes volt, még nem hallottam arról a lidércről még, míg a második rész kalandos volt, az tetszett, bár nem igazán volt szerintem ijesztő. Végig gyanítottam, hogy illúzió az egész. És neked? *Közben maga elé világít a pálcájával, mivel eléggé buckássá válik a barlang alja.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Az elveszett barlang - Page 15 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-09-20, 5:11 pm

*Kint az idő elég borús, és én nem igazán tudok kezdeni magammal az iskola falain belül. Kicsit elütöttem az időt némi tanulással, és a kondizással, de már nagyon unatkozok. Úgy döntök, figyelmen kívül hagyom az időjárást, és valami kinti helyre megyek. Sötétkék melegítőalsóm fölé felhúzom a pulcsimat, lábamra pedig egy régebbi, kicsit már kopottas edzőcipő kerül, hiszen lehet, hogy tropára megy az út alatt, tekintve hogy sáros a talaj, és én nem engedhetem meg túlzottan magamnak, hogy a legdrágább holmikban mászkáljak ide-oda. Pálcámat még mielőtt kilépnék a hálóból zsebre dugom, aztán elhagyom a Mysterio kapuját, és már ülök is a révész csónakjába. Céltalanul indulok el, és hamarosan az erdőben találom magam. Az eső elkezdett szemerkélni, ezért kapucnimat a fejemre húzom, így folytatom utam. Hamarosan az erdőben találom magam, hol kicsit védve vagyok az esőtől, de kb bokáig süllyedek itt-ott. Nem érdekel túlságosan, ezt bevállaltam, mikor szabadtéri programot találtam ki. Kb fél óra után kiérek a fák közül, és megállok, hogy körbe nézzek, hol is vagyok. Sehol nem látok senkit, úgy tűnik, egyedül vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-09-20, 5:24 pm

*Még délután merészkedtem ki ide, az erdő sűrűjébe, egy egyszerű térdnadrágban és egy hosszú ujjúban. Na nem mintha olyan nagyon elég lenne, de a futás meg a céltalanság megtette a hatását, és mivel nem nagyon ismerem ezt a környéket, gyorsan el is tévedek. Hát igen, ez az én formám, ráadásul a hátam mögött hangokat hallok. Valaki követ, vagy csak paranoia? Csak sebesen szedem a lábamat a sűrűben. Már majdnem kétségbe esek, amikor meghallom, hogy valaki közeleg. A fák között észre veszek valami még sötétebbet, és ahogy arra veszem az irányt, egy fiút látok meg. Na, nem olyan remek fiút, mint amilyen a nagy könyvben meg van írva, hanem amolyan csuklyásat, így vicsorogva kanyarodom felé, de mikor rávetődnék, csak elhúz mellettem. Kikémlelek, és látom hogy pont az út mellett állok. Fantasztikus! Lesajnáló pillantással mérem végig magamat, majd inkább odébbállok.*
~Ennyivel nem úszod meg... ~*Nem tudom, hogy mi ütött belém, talán menekülni kellene, mert ha valami szatír akkor lehet, hogy élve nem keveredem ki ebből az erdőből, de csak pálcát rántok, úgy megyek utána, lassan. Amikor nyílt terepre ér, én pont fölötte vagyok, így egy hangos lélegzet vétel után rávetem magamat.*
-Meg vagy te... te..*Szorongatom a... hát igen, valóban nem az én napom, ezért most csak fogást váltok rajta, és most inkább a kezét csavarom hátra, bár nem hiszem, hogy ez a földön tartaná.*
-Kövecc te mocok?*Kérdezem tőle, a fogam közé szorult pálcával.*
Vissza az elejére Go down
Bruno Stora
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Bruno Stora


Az elveszett barlang - Page 15 Csatamagus
Jelige : Mackótestvér
Hozzászólások száma : 431
Csatlakozás : 2011. Jul. 12.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : Az élet legnagyszerűbb dolga azt tenni, amiről mindenki azt mondja, ne tedd!

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-09-20, 5:55 pm

*Annak ellenére, hogy az ég eléggé be van borulva, sőt, néha az eső is esik, én kimegyek az iskolából, és a révésszel a szigetig vitetem magam. Az említett helyen sétálva az erdőbe érek, és azon baktatok végig. Néha hallok mocorgást a fák közül, de túl nagy hangsúlyt nem fektetek a dologra, nem is parázok rá a helyzetre, elvégre a fák között rengeteg állat él. Max megtámad egy mókus vagy nem tudom. Na jó ezen a gondolaton elmosolyodok, mi talán külső szemmel furának tűnhet, hogy magamban vigyorgok, de valamivel el kell szórakoztatnom út közben szerény személyemet, és úgy se lát senki, meg egyébként se érdekel mások véleménye.
Emberi mozgást nem látok sehol, ezért is lep meg annyira, mikor egyszer csak valami, vagy valaki? rám veti magát. Valamit motyog, szóval ebből arra következtetek, hogy emberrel van dolgom, ki ahogy rám ugrik, én elvesztem az egyensúlyomat, és a földre esek, bele a sárkupacba, mi a földön van. A kezemet is megpróbálják hátra csavarni, de nem vagyok egy gyenge srác, és az adrenalin szintem egyrészt azért, mert valaki csak úgy szimplán megtámadott, másrészt meg a dühtől is. Kiszabadítom magamat a támadóm kezei közül, mi nem olyan nehéz feladat, mert nem egy tonna donna a másik, sőt, talán lány az illető, főleg a hang alapján erre következtetek, de ez most nem érdekel. Nem törődve a sártengerrel, felpattanok, és a másik kezeit gyors mozdulatokkal hátra csavarom, pont úgy, ahogy ő akarta ezt velem az előbb, majd a két kezet a bal kezemmel megtartom, és a másik kezemmel magam felé fordítom a támadóm fejét. Ekkor egy ismerős arc tűnik elő.*
- Te idióta... *morgom oda neki, és elengedem, de fel nem segítem, most nem leszek segítőkész.*
- Mit hittél, hogy valami pszichopata gyilkos vagyok, vagy mi? *kérdezem Serafinától még mindig ingerülten.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-09-20, 6:08 pm

*Az erdőben sétálgatva, inkább szaladgálva, hiszen eltévedtem, meglátok egy sötét alakot, és szinte megszáll az ihlet, mivel eléggé sok ideig hallottam különféle zajokat, szinte biztos vagyok benne, hogy követ az illető. Hát igen, kicsit üldözési mániám van, de hát na. Ez van. Így követem gyorsan az illetőt és így vetem rá magamat. hát nem gondoltam, hogy ilyen... erős a másik, így tapasztalom, hogy ahelyett, hogy én tudnám hátra csavarni a kezét, ő teper le a sárba. De már hallom is a hangját, és csak egy nyögést tudok kipréselni magamból. Oh igen, nem első ilyen fetrengős találkozásunk Brunoval. Még egy pillanatig a sárban fekszem, de aztán érzem, hogy leszáll rólam, és ugyanolyan paprika vörös fejjel tápászkodok fel, sarasan.*
-Csak óvatos...*Na jó, ez így ebben a formában nem igaz, mert ha az lettem volna, elfutok, vagy pálcával a hátam mögött lépek ki a bozótosból, és kérdezem meg hogy ki az. De egy legyintéssel lerázom a dolgot, járhattunk volna rosszabbul is.*
-Ööö... igen?*Kérdezem-mondom egyben, szemöldökömet felhúzva szinte a hajtövemig.*
-Most őszintén: az szerinted normális, aki esős-borús időben kint mászkál egyedül az erdőben?*De a végén belátom, hogy igaza van, nem kellett volna ennyire csúnyán ráugrom. Így csak egy halvány grimasz kíséretében felé nyújtom a kezemet.*
-Bocsánat, ezt nem kellett volna.*Egy apró sóhajtás, nagy, boci szemek.*-Szent a béke?*Ha elfogadja a kezemet, akkor megkérdezem, hogy mi újság van vele.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Az elveszett barlang - Page 15 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 6:08 pm

* A reggeli gyakorlás kicsit elgondolkodtatott, én pedig egy jó nagyot sétáltam famulusommal, ezt követően pedig az ebéd jött, majd végül egy kis alvás is, tele hasra az a legjobb gyógymód. Most viszont, mivel az állatom nem hagyott békén, így úgy döntök, sportosan öltözöm, egy kis intenzívebb testmozgás nekem is belefér, legalább nem lesz gondom éjszaka sem az alvással. Seol szigetére cipel minket a révész, Nara pedig máris önfeledt rohangászásba kezd, én pedig kellemes tempóban kocogok utána, bár előbb még néhány bemelegítő nyújtást végzek. Beérem az állatot hamar, ő pedig hol körülöttem, hol mellettem, előttem vagy mögöttem kajtat, de általában szem előtt tartom, szóval remélem, most nem fogunk elkeveredni egymástól. Úgy jó háromnegyedórányi futás után, mivel cél nélkül bolyongtunk csak, az elveszett barlanghoz érkezünk, illetve azelőtt lassítok csak az iramon, végül meg is állok, s szaporábban véve a levegőt mérem fel a terepet. Nara a barlang bejárata előtt szimatol és szaglászik, furcsa, nem emlékszem, ide szabad a bejárás, de úgy tűnik, most beomlott valami miatt ez a rész. A puma felugrik a kövekre, szaglászik és nyivákol is párat, de aztán ahogy közelebb lépek, végül lecsüccsenek egy nagyobb kőtömbre, lehúzódik mellém, fejét ölembe ejti, s még szemeit is lehunyva tartja, így kéri, hogy simogassam. *
- Na jól van, jó lesz már. * szólok hozzá kedvesen, s úgy döntök még egy picit itt maradunk, pihenünk, aztán ha sikerült erőt gyűjtetem a visszafelé induláshoz, akkor majd elhagyjuk a helyet. Gyorsan elvégzem magamon a testfelmelegítő varázslatot, nem akarok megfázni és bizony elég hűvös van most, bár talán fekete melegítőnadrágom és edzőcipőm, na meg az atléta, a póló és a fekete melegítő felső meggátolja, hogy meghűljek. A varázslat is segít ebben, gyorsan megszáradok, mert hogy pálcám is nálam van, majd nadrágom egyik zsebéből egy fülvédő kerül elő, melyet szintén buksimra applikálok, szerintem kicsit se vicces ez, csupán csak vigyázok magamra, ennyi. *

//Csak azért küldöm el ilyen hamar a mesére a hsz-em, mert még van dolgom előtte, így viszont sztem reális is az érkezés, és tuti el se kések =)//
Vissza az elejére Go down
Larissa Dustwood
Diák Exortus
Diák Exortus
Larissa Dustwood


Jelige : Reb'l Fleur
Hozzászólások száma : 329
Csatlakozás : 2010. Sep. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló : )
Üzenet : Nothing scares me anymore!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 6:14 pm

*Egy fekete köpenyes alak lép ki az erdőből a fák közül, arcát nem igen látni, hiszen a csuklya rá van húzva a fejére. Amikor kilép a fák mögül leveszi a fejéről a csuklyát, mely alól most felbukkan a sötét barna hajzuhatag. A lány haja kivételesen egyenesre van vasalva, egészen szép látványt nyújt. Na, persze amúgy sem ronda lány. Mindenesetre a lány visszafordul az erdő irányába, majd egy kisebb habozás után megindul előre. Igazából nem szeret ebben az erdőben sétálni, de máshogy meg nem tud ide eljutni, szóval muszáj volt végig mennie rajta. Egyébként a fekete köpeny alatt a lány egy hosszú, rakott szoknyát visel, valamint egy vastag harisnyát, felül egy szép füzű van rajta, lábán pedig egy fél cipő van. Azért már az idő jócskán rosszra fordult, szóval nem árt rendesen felöltözni. Persze, ha nagyon akarná akkor mágiával biztos megtudná oldani, de inkább marad ez. Tartása egyébként egyenese, látszik rajta, hogy nemesi vér csörgedezik az ereiben vagy ha ez nem is annyira, de az biztos, hogy egy úri lányról van szó. Agyában egy dallam dobol, a lány el is nyitja az ajkait, mire egészen halkan maga elé énekel egy mondatot.*
- My heart is bleeding just for you, bleeds for only you... *Utána már csak halkan dúdolgat, aztán a dúdolgatás is szépen lassan abbamarad. Zafírkék tekintete végigfut a körülötte lévő köves részen, ha jól tudja, akkor itt valamiféle barlangnak kéne lennie. Mindenesetre a leányzó lassan közeledik a barlang irányába. A távolban megpillant egy ismerős lányt, mire Rissa kicsit tétován, de odainteget neki. Amikor közelebb ér, akkor el is mosolyodik, majd üdvözli a másikat.*
- Szervusz Rose, mi járatban? *Kérdezi a lány, miközben végignéz a másikon. Ahogy elnézi, az épp edzeni van itt. Mindenesetre Rissa homlokát ráncolva mered a barlangra, majd visszanéz Rose-ra.*
- Nem itt van a barlang...? *Kérdezi a lány, miközben újra elnéz a beomlott bejárat felé. Na, igen ő még soha nem volt itt csak annyit, hallott hogy van itt valami barland. De, hogy merre meg hogyan azt már nem tudja. Mindenesetre leül az egyik kisebb kőre és úgy néz fel a másikra. Larissa már egy jó ideje sétálgat és egy kicsit el is fáradt, most legalább tud pihenni egy kicsit. Meg, ha már itt van Rose, akkor beszélget vele.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Az elveszett barlang - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 6:45 pm

*Megrögzött testmozgás híve vagyok ezért nem is meglepő, hogy ma is edzek egy kicsit. Sajnos az idő nem a legjobb mostanában, mert kicsit borús és szeles, de ennek ellenére nem adom fel és ragaszkodom a szabadlevegős tevékenységekhez, ezért úgy döntök a mai napomat túrázással fogom eltölteni méghozzá Naginivel. Alaposan és melegen felöltöztem, ami nem volt nehéz Svédországhoz szokott ruhatáramból. Feszülős csőszáru sötétvörös farmert vettem fel, ami kiemeli feszes fenekem. Pólónak, most egy dekoltált pólót választottam, ami egy kicsit jobban hangsúlyozza nem túl nagy melleimet. Kivételesen most pulcsit is vettem felülre, ami a bakanccsal azonos színű az az fekete. Pálcámat a bal combomra erősítettem, míg hosszúszárú cipőmbe tőrt rejtettem. Hajam kiengedve van, de van pár tincs, amit hátul apró copfba összefogtam.
Már egy órája az erdőben sétálunk, amikor ismerős lesz a hely. Itt szedtem virágot egykor egy főzethez, majd fedeztem fel a barlangot, ahol találkoztam Raidennel. Tényleg őt is, de rég láttam, viszont ha már itt vagyok, akkor ismét benézek hátha történt valami változás.
Famulusom még mindig velem van, bár egy kicsit lemarad mögöttem, mert szaglászik és a földön mászkáló állatokat kergeti vadászat gyanánt. Még mindig az emlékeimbe merülve sétálok közelebb a barlang felé, de úgy tűnik, nem vagyok egyedül, mert beszélgetés hallatszik a távolból. Figyelem a hangokat hátha meg tudom állapítani ki, van ott, de csak Rose hangját ismerem fel, a másik női hang rejtély számomra. Társamat úgy tűnik, ez nem zavarja, ami jó jel vagy is nincsen semmi gond. Nyugodtan halvány mosollyal az arcomon sétálok közelebb a pároshoz, majd köszöntöm is őket.*
- Sziasztok! *Ezután nézek megdöbbenten a barlang beomlott nyílására.* ~Hát itt meg mi a manó történt?~ *Emelem fel szemöldököm kérdőn, majd a két lányra nézek, de ahogy látom, ők sem tudnak többet. Hangos csörtetés hallatszik az erdőből fújás és morgás kíséretében.*
- Nagini! *Szólalok meg rémültem ezután a hangok irányába sietek, ami már kezd csendesülni. A bokor ismét megmozdul. Meg is állok hátha csak Nagini játszik szerencsére nem tévedtem, mert döglött madárkával a szájában sétál ki elém büszkén mutogatva a szárnyas trófeát.*
- De hisz most ettél, te éhen korász. Ügyes vagy. *Simogatom meg nagy fejét, mire a lábam elé rakja zsákmányát.*
- Tessék eltakarítani, ha már idehoztad szegényt. *Dorgálom, meg cicusom ki erre csak dorombol, majd elhasalva két mancsa közé fogva a madarat rágcsálni kezdi a tetemet.*
Vissza az elejére Go down
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 6:46 pm

*Az időjárás Cornelia-nak most épp megfelelő, bár talán kicsit már hideg, de ő még is úgy dönt, hogy a hűvös szombati délutánon egy kis sétára indul. Öltözéke egy szürke melegítőszettből áll, mi legfiatalabb bátyjáé volt, de igazából uniszexnek mondható, így max csak a legnagyobb divatszakértő mondaná meg róla, hogy fiúknak készült. Csak a pálcáját viszi magával, nem gondolná, hogy másra szüksége lenne az út során, ezért mikor elkészült, kilép a szobájából, és a révészhez sétál. Onnan egy jó nagy kör sétát tesz, néha nekiáll kocogni, mikor fázni kezd, aztán újra lépkedésre vált. Mivel nem ismeri a környéket, ezért ebből kifolyólag nincsen konkrét terve, hogy hová menjen, megy amerre lába viszi. Elsétál egy szép vízesés mellett, majd egy sziklásabb helyre ér. Ha lenne bejárata, azt mondaná, hogy egy barlang, de mivel kövek vannak mindenhol, ezért joggal feltételezheti, hogy csak egy kőrakás.
Connie kiszúr három alakot, az egyik mellett egy pumát is lát. Szelídségéből arra enged következtetni, hogy famulus, hiszen nem ismeretlenek az angol lánykának a varázslények.*
- Sziasztok! *köszön oda nekik udvariasan, mert bár nem ismeri őket, de azért az illem ezt kívánja. Kicsit közelebb sétál a kőrakáshoz, hátha talál valami érdekeset, de esze ágában sincs az, hogy bármiféle módon arrébb pakolgassa a tömböket.*
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Az elveszett barlang - Page 15 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 6:50 pm

*Ezen a borongós őszin napon ha lehet, Alexi még morgósabb és rosszkedvűbb, mint általában. Bár hétvége van, és egész nap csak azt csinálhat, amit akar, neki mégis semmihez nincs kedve, ami hihetetlenül bosszantja a finn fiút. A nap nagy részében inkább ki se mozdult szobájából, mert tudta jól, hogy ha most valakinek nagy lenne a szája a folyosón vagy bárhol, s felhúzná őt, ki tudja meddig menne el, s mennyire fogná vissza magát. Mostanra viszont eljutott odáig, hogy nem bír csak a négy fal között szenvedni, friss levegőre van szüksége, hátha az kitisztítja kissé a fejét, mert eddig bármit csinált, semmi nem javított a helyzeten. Magára véve húsz soros bakancsát, egy fekete bőrnadrágot és pulcsit, valamint egy hosszú bőrkabátot el is hagyta az Odin hálót, Belial társaságában, hisz a hiúz is igényli a mozgást. Most viszont ők sem beszélgetnek, csak némán lépkednek egymás mellett kifelé az iskolából. Bár nem sűrűn dohányzik a srác, most kifejezetten örül neki, hogy a parton talál egy diákot, aki épp ennek a szenvedélyének él, így kér is tőle egy szálat, de egyelőre csak zsebre rakja, míg a révész át nem viszi a túlpartra. Ott aztán megindul a földesúton, mivel tömeghez továbbra sincs hangulata, a cigit szájába teszi, s fém öngyújtója tetejét felcsapva füstölögni is kezd. Egy ideig csak cél nélkül sétálgat, végül úgy dönt, a barlang talán megfelelő hely lenne most neki. Ő nem az a fajta, aki mindenképp egy szép vízesésnél nyugszik meg, jó neki a barlang, ott béke van, csönd és nyugalom. Ahogy viszont egyre közelebb ér a páros a helyhez, s megpillantja a kőtörmeléket, előtte a három lánnyal, arcára fintor ül ki, ahogy elemeli a cigit a szájától.*
-Ha már beomlasztottátok, legalább maradhattatok volna benne... *morogja cseppet sem jókedvűen. Persze, egyszer jön a barlanghoz ki tudja mióta, s pont akkor kell itt kiscserkészgyűlést tartani, ráadásul még a barlangnak is lőttek. Mivel továbbra sincs kedve a lányokhoz, így csak megfordul, s lassú léptekkel, de megindul a másik irányba.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 7:00 pm

*Az idő kezd egyre inkább lehűlni és már a nap sincs fent az égen, hanem az egész barlangra és a környékére félhomály vetül. Ha pedig ez nem lenne elég, a félősebbek most meg is ijedhetnek, ugyanis a barlang résein mintha köd kezdene kiszivárogni, sűrű, hófehér köd, melynek belélegzésével nincs gond, de a látási viszonyokat annál jobban felkavarja. Nem tart ez most túl sokáig, de ez idő tájt mintha a föld is mozgolódna és a szikladarabok is egymást kavircolják. Nem ártana hát felkelni az ott ücsörgőknek, mivel nem biztos, hogy jól járnának, ha egyszer csak lecsúsznának a földre. Így telik ez az egész pár hosszú percig, majd a köd végül átlátható lesz és bár nem tűnik el teljesen, mégis észrevehetik a diákok a masszír, erősnek tűnő kaput, amellyé a barlang bejárata vált. Nem tudni, hogy mi történt, de egy ilyen világban ugyebár bármi előfordulhat és bentről mintha furcsa suhogásokat hallanának és a jobb mágusok, főleg a másodikosok érezhetik is a negatív energiákat, amelyek odabentről jönnek, de mégis, mind az ötük kíváncsiságát felkelti a dolog, talán nem ártana bemenniük, kideríteni, hogy mi történt ezzel a hellyel. De persze ha valaki nem szeretné, az még itt visszafordulhat...*

Az elveszett barlang - Page 15 QEEVDEtvAwMGUF9JGQVR
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Az elveszett barlang - Page 15 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 7:07 pm

* Jó pár hosszú perce ülünk már itt Narával, s bizony cseppet sem fázunk, épp csak megpihenni akartunk kicsit, de úgy elszaladt az idő. Mikor már épp állnék fel, hogy induljunk, Nara persze hirtelen löketet kap, szóval üdvözlésképp, mikor meglátja Larissát, oda rohan elé, körbe szaglássza, végül pedig meg is böki buksijával a lány lábát, én magam pedig csak visszaintegetek neki. *
- Szia Larissa. Csak épp eljöttünk futni egy kicsit, de már szerintem lassan megyünk vissza, mert elég volt a levegőből. * válaszolom mosolyogva, majd egy újabb kérdést kapok, mire természetesen bólogatni kezdek. * - De, itt. Csak ahogy elnézem, beomlott a bejárat, nem tudom, mi történhetett. Talán gyakoriak erre a rengések, nem tudom. * vonogatom vállam teóriám közepette, hiszen én magam sem tudom, mi történt itt, ám ekkor egy ismerős szőke leányzó jelenik meg, Nara pedig, mint akit puskából lőttek ki kezd ismét rohanni, de most nem Monát célozza meg, hanem annak vélhetően famulusát. Úgy tűnik, ismerkedni szeretne csak, tehát nem durván közelít a másik macsekhoz, ki ugye éppen étkezik, így Nara is türelmesen fekszik le vele szemben a földre, a világ összes cicakajájáért sem zavarná meg a másikat, jól nevelt egy dög. *
- Szia, Mona! * intek felé egyet, s csak mosolygom egyet Nara aranyos gesztusán, hiszen rövid úton ott is hagyja a vacsorázó állatot, s visszatér hozzám egy újabb adag simiért. Közben egy újabb, ismeretlen lány érkezik köreinkbe. Mi van most itt, valami ide hajt mindenkit? Ennyire nem szokott népszerű lenni ez a hely. De persze azért én is üdvözlöm a lánykát, na de mielőtt bemutatkoznék, egy újabb ismerős alak körvonalai bontakoznak ki előttünk. Alexi? Igen, ő az, én pedig egy sóhajjal nézem, ahogy felénk közelít, s hallgatom is végig mondókáját. Már épp szóra nyitnám a számat, de ahogy erre készülök, meglehetősen különös dolgot észlelek. Ahogy lábam környékére tekintek, mely egy kisebb kődarabon pihen, mintha valami ködféle gomolyogna ki onnan. Hirtelen tolom le magamról Narát, s ugrom le én is onnan, remélhetőleg Larissa is eltávolodik onnan, így hát kicsit arrébbról figyelem a különös eseményt. *
- Alexi! * kiáltok hátra a fiúnak, ki már ugye épp távozni készült, de előre nézek csak, még egy lépést azért távolodom a mocorgó sziklák elől, nem kéne összelapuljak, se semmi ilyesmi. A köd kis ideig meggátolja, hogy bármit is lássunk, majd kis idő elteltével vége szakad a kövek csattogásának, s szemünk elé tárulhat egy különös kapu, amit én személy szerint még nem láttam, de olyan furcsa, nem éppen azt érzem, hogy csupa jókedv áramlik kifelé onnan bentről. Bátran lépek közelebb a kapuhoz és érintem is meg azt, nem biztos, hogy be kéne törni, nem feltétlenül hívnám fel magamra a figyelmet, ilyen energiák mellett, szóval egyelőre kézzel próbálom kinyitni, vagy keresni rajta valami helyet, ahol bejuthatunk. *
- Gondolom ezzel még ti se találkoztatok. * pillantok a többiekre, na de végül, ha sehogy sem sikerül, ráküldök a kapura egy Deprimo-t, így hát csak sikerül valahogy bejutnunk, mert hogy én ide bemegyek, kíváncsiságom hajt, az is biztos. *
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Az elveszett barlang - Page 15 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 7:12 pm

*Pocsék egy nap a mai a fiú számára, s abban reménykedik, talán egy kis séta a friss levegőn majd jót fog tenni neki. Ezért is indul át Seolra, s miközben menet közben rágyújt a cigire, meg is formálódik fejében az ötlet, hogy a barlanghoz kéne mennie. Ezer éve nem járt abban a kőhalmazban, és igazából nincs is ott túl sok minden, de talán pont ezért vágyik most oda a srác. Ott biztosan nyugi van, nem kell attól tartania, hogy bárkivel is összefutna. Amikor viszont eléri ezt a bizonyos helyet, ezen gondolatai egy csapásra úgy dőlnek össze, mint egy kártyavár. Nemhogy egy, de kapásból négy lány lebzsel épp a barlang bejáratánál, ami ráadásul még be is omlott, így a mai programnak lőttek. Valahogy a srác úgy érzi, ezek a lányok tehetnek a kőomlásról, de semmi kedve ezt kideríteni, így csak morog nekik pár szót, majd hátat fordít, s Beliallal az oldalán megindul visszafelé. A ködről így le is marad, semmit nem vesz észre belőle, főleg, hogy őt amúgy is most füst lengi körül, amikor viszont remegni kezd a talaj, s hallhatóan a barlangot eltorlaszoló kövek is mozogni kezdenek egymáson, lassan megáll, s fejét visszafordítja a többiek felé. Furcsa, mivel úgy tűnik, a lánykák csak állnak ott, semmit nem tesznek, a kőfal végül mégis eltűnik, helyét pedig egy különös kapu veszi át.*
-Kezd érdekes lenni... *dünnyögi maga elé a finn, majd lassan visszasétál a kapuhoz, s beleszív egy slukkot a cigibe, miközben megrángatja kicsit.*
-Masszív egy dög... egyelőre. *motyogja, majd a csikket eldobja, hátrébb áll, s kezeit X alakban teszi össze.*
-Ignis pilas. *ejti ki az igét, s pillanatokon belül egy nagy tűzlabdát formál kezei között, azzal igyekezve berobbantani a kaput. Kérdés, mennyire fog sikerülni, de úgy döntött, a végére jár annak, hogy mi folyik itt, hátha feldobja a napját.*
Vissza az elejére Go down
Cornelia Brown
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Cornelia Brown


Hozzászólások száma : 210
Csatlakozás : 2011. Sep. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Holdkő háló
Üzenet : Sose felejts el mosolyogni, még akkor sem, ha szomorú vagy! Lehet, hogy valaki beleszeret a mosolyodba!



Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák
Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 7:14 pm

*Mivel Angliában már hozzászokott a hasonló időjáráshoz, ezért nem érzi akadályát annak, hogy sétáljon egy kicsit a szigeten. Nem öltözik fel túlságosan, de azért a melegítője se a legvékonyabb anyagból készült. Egy ideje már sétál az erdőben, mikor kiér egy sziklásabb helyre, hol azonban nincs egyedül, így köszönti is az ott levőket. Ezek után a beomlott barlanghoz lép közelebb, amiről nem tudja, hogy az, ami. Még egy srác jelenik meg, kinek barátságtalan megjegyzését elengedi a füle mellett. Ha a többiek akarnak, majd visszaválaszolnak neki.
Nemsokára elkezd egy kis köd felszállni, és közben a sziklák mintha mozogni kezdenének. Cornelia hátrál néhány lépést, elvégre nem szeretné, ha egy kőomlás miatt véget érne az élete. Hamarosan zöldesbarna szemei egy kaput szúrnak ki ott, ahol nemrég még kövek voltak, és meg is lepődik egy kicsit, ugyanakkor a kíváncsisága és adrenalin szintje is megnő.
Amint a kövek zaja elhal, Connie susogást vél hallani, amik a barlangból jönnek. Ahogy közelebb lép, bár ő még nem az a nagyon tapasztalt mágus, de azért nem is teljesen amatőr, érzi, hogy ez bizony nem épp egy hívogató hely, negatív energiák sugároznak a feketeségből, de ez a lányka nem tartozik a legijedősebbek közé, hála bátyjainak, kik gyerekkorában sokat ijesztgették, és így az évek során megerősödött ilyen téren.*
- Csak engem érdekel, mi van bent? *fordul oda a diáktársaihoz, mert sejti, hogy ők is bizonyára mysteriosok. Ő mindenesetre előveszi zsebéből pálcáját, bal kezébe fogja, és elindul a kapu felé, amennyiben próbálkozó diáktársai ki tudják nyitni azt. Nem érzi szükségét, hogy ő is nekiálljon varázsolgatni, biztos ők is meg tudják oldani.*
Vissza az elejére Go down
Larissa Dustwood
Diák Exortus
Diák Exortus
Larissa Dustwood


Jelige : Reb'l Fleur
Hozzászólások száma : 329
Csatlakozás : 2010. Sep. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló : )
Üzenet : Nothing scares me anymore!

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 7:15 pm

*Az idő kezd lehűlni és ezt Larissa is megérzi, mindenesetre összetalálkozik Rose-sal aminek azért örül. Mert az igazat megvallva nem valami bizalomgerjesztő ez a hely. Csatlakozik hozzájuk egy másik lány is, mire Rissa neki is köszön. Bemutatkozni még nem fog, majd ha oda jön hozzájuk beszélgetni akkor igen, addig nem. Rissa egyébként kicsit elbambul és a hideg is végigfut rajta, úgy látszik nem volt jó ötlet leülni, hiszen így nincs mozgásban és csak még jobban fázni fog. Mindenesetre egy harmadik lány is megjelenik, mire a lány egy picikét meglepődik, hiszen nem szokott ő hozzá az ilyen nagy társasághoz. Meg aztán, amúgy sem annyira közvetlen a lány, hát na mindegy... Arra, hogy Rose se tud többet, Rissa csak megvonja a vállát. Mindenesetre egy igazán kedves fiú érkezik a lányok közé, Larissa pedig csak félrebiccentett fejjel pislog rá.*
- Nem mi voltunk... *Mondja a lány halkan, mindenesetre feláll, mert mint már említve lett csak még jobban fázni fog, ha ott ül. De jól is teszi a leányzó, hogy feláll, hiszen valami fura ködszerű cucc kezd el szivárogni a barlangból, mire a leányzó a homlokát ráncolja. Elég fura ez a hely, ami azt illeti... Mindenesetre az események szépen fokozatosan történnek, a kövek is mozognak... Aztán a nagy "kavalkádban" egy kapu jelenik meg, mire a leányzó nyel egyet. Nem szokott ő ilyen féle dolgokba keveredni, szóval eléggé szokatlan neki a dolog. Mindenesetre Rose mellé megy, hiszen azért még is csak őt ismeri itt a legjobban. Figyeli, ahogy a leányzó ráküld egy robbantó varázslatot, hát mindenesetre Rissa egyelőre nem varázsol. A többieknek úgyis sikerül kinyitni a kaput, legalábbis a jobbik esetben...*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Az elveszett barlang - Page 15 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 7:21 pm

*Rossz az idő oda kint, de ettől még nem fogok egész nap a kastélyban ücsörögni és semmit nem tenni, mert akkor nap végére megenne a penész az unalomtól, ezért is döntöttem úgy pár órája, hogy elmegyek túrázni. Nem nagy buli egyedül tekeregni ezért magammal viszem famulusom, aki örül a meghívásnak. Már egy órája bolyongok az erdőben hallgatva az erdő állatai és cicám keltette zajokat, amikor valami oda nem illőt hallok. Jobban hegyezem a fülem, hogy meg tudjam mi is akar ez lenni. Hamar leszűrőm, sőt föl is ismerem a beszélgető emberek hangját. Jobb ötlet híján csatlakozom a kis csoporthoz, így sikerül megtudnom miért is gyűltek itt össze. Beomlott a barlang bejárata elzárva ezzel az utat a külvilágtól. Még csak pár perce vagyok ott, amikor minden kezd megváltozni. Önmagában is furcsa, hogy nincs bejárat a barlangba, de a belőle kiszálló füst, ami a repedések között szállingózik kifele a levegőbe még gyanúsabb. Szerencsére a köd nem kábító hatású, így egyikünknek sem lesz semmi baja, de a sűrűsödő felhő kezdi rontani a látási viszonyokat. A jelenség nem tart túl sokáig, de a föld mozogni kezd, sőt a kövek kellemetlen éles karcolódása is hallatszik a megszeppent sebben. Az előbb még beszélgetés hangját lehetett hallani, de most minden elhallgatott csak a kövek szólnak hozzánk. A félősebbek jobban is megijedhettek, de nem tudhatom ki, hogy reagál csak a magamét. Szívem kicsit hevesebben kezd el pulzálni a bennem tomboló adrenalintól, sőt néhány percig, amíg látásom nem kezd el kitisztulni levegőt is elfelejtek venni. A kövek helyett, ami eddig ott állt, most egy kapu áll, ami igen csak masszívnak tűnik innen kintről szemlélve. Kíváncsiság lobban bennem elindítva ezzel újra légzésemet. Igaz, hogy a fehér köd eltűnt, de helyét suhogások és negatív hullámok lépnek, amit Nagnini is érez, mert felborzolja hátán a szőrt. Kíváncsiságom, mint általában most is felülkerekedik félelmemen, ezért teszek pár tétova lépést oldalamon. Famulusom természetesen nem mozdul mellőlem, hanem támadó pozíciót feléve követi lépeimet. Nem megyek, túl közel megtartom, a két-három lépés távolságot figyelve a surrogást hátha felismerem.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 7:22 pm

*Valószínűleg a diákok arra számítanak, hogyha betörik a barlang bejáratát, akkor bizony a hegység belsejébe fognak jutni, de nem ez történik... A varázslatok nagyjából egyszerre érik el a kaput, amely mintha középen megtörne, amolyan repedés indul végig rajta, majd végül szó szerint bedől előre, a diákokra, akik ha nem mennek arrébb, simán rájuk esik mindez. A kövek megremegnek és belülről egy igen csak erős, fehéres-kékes fénygömb indul meg feléjük, oly nagy méretű, hogy senki se tud menekülni előle, ugyanis mindannyiójukat beszippantja magába. Olyan érzés lehet, mintha zsupszkulccsal utaznának és valahol ez is történik, csak az a jó kérdés, hogy vajon hol fognak földet érni. Pár másodperc és már lábuk egy halott, köves földre ér, ahol a földön emberi csontok hevernek, néhol csak egy-egy testrész darabkája, de a lényeg, hogy hús nincs rajtuk és kisebb növények, virágok sincsenek, csak ez a furcsán puha fű. A fák is kopaszok és a levegő is szennyezet, ezt érzik, mivel nehéz minden egyes lélegzetvétel. Ha körbenéznek, az ég se tiszta és valahol pár méterrel előttük, egy csuklyás férfi áll, kezében egy hófehér bottal, mellette pedig egy csontváz térdepel, de még mintha pár szenvedő nyögést is hallatna... Az életereje, egy hófehér fonálon át a varázsló testébe kerül, szépen lassan, hogy minél tovább tartson a folyamat és hogyha tovább nézelődnek, mintha a távolban valamiféle kapu is lenne. Talán az a kijárat? Vagy valaminek a bejárata? De mégis hol lehetnek? Valami célja csak van ennek az egésznek és hogyha erre rá akarnak jönni, akkor tudniuk kell a megfelelő kérdéseket és a megfelelő viselkedési formát, mert talán arra már rájöttek, hogy ez a valaki hatalmas mágiát képvisel és valószínűleg senki se akarja itt hagyni a fogát.*

Az elveszett barlang - Page 15 QEEVDEtvAwMGUF9JRwVR
Vissza az elejére Go down
Ruby Rose Re
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Ruby Rose Re


Az elveszett barlang - Page 15 Csatamagus
Jelige : Kígyóbűvölő
Hozzászólások száma : 2644
Csatlakozás : 2009. Dec. 31.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Csatamágus szakház
Üzenet : A tökéletes boldogság talán kis kellemetlenségek tükrében mutatkozik meg.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 7:34 pm

* Larissával rövid úton lezárul beszélgetésünk, s bizony senki mással nem is tudnék egyetlen szót sem váltani, de ez a hirtelen köd, meg minden lezavar a sziklákról, s ahogy nézem, Alexi is vissza talált hozzánk a nagy felhajtás miatt. Nagyon úgy tűnik, Alexivel ketten esünk neki a masszív kapunak, s reménykedem abban, sikerülni is fog kis támadásunk, mivel nagyon be akarok én oda menni, ennyi az indok. És igen, hátrálok azért ismét pár lépést, nem akarom, hogy kapásból bajom essen, s Nara is követ hűen, csak figyel és figyel ő is, a kapu, ami pedig még az imént a helyén állt, most egy az egyben mintha felénk kezdene dőlni. Nem tudok Larissával is foglalkozni most, szóval remélhetőleg magától is arrébb moccan a lányka, Narával kettecskén iszkolunk hátrébb tehát éppen elkerüljük, hogy palacsinták legyünk, ám a kövek ismét mocorogni kezdenek, végül pedig egy fehéres-kékes színű, furán óriási gömb indul meg felénk odabentről. Ahhoz képest, hogy milyen sötét van, elég fényes a cucc, én pedig hunyorogva tátogok, így nézem csak a különös dolgot. *
- Ez meg mi a.. * hátrálnék, de nem tudok, egyszerűen magába szippant az a valami, én pedig szemeim lehunyva, máris érzékelem az ismerős húzást köldökömnél, kis forgással egybekötve. Első gondolatom a kétségbeesés után természetesen az, hogy valahová repít minket ez a valami, de nem sokkal később már szilárd talajt érzek lábaim alatt. Hirtelen pattannak ki szemeim, s nézek is körbe, pálcám szorítom kezemben, készenlétben tartva, ha szükségem lenne rá.. de olyan furcsa ez a hely, amit most látok. Kifejezetten nehezen veszem a levegőt, mintha karistolná torkom a rengeteg káros anyag, ami benne lehet, fogalmam sincs, mit szívok tüdőmbe, mivel mérgezem magam. De amit látok, sajnos defektes vagyok, furcsa tehát, de tetszik. Belül gyermeteg izgalom fog el, nem normális a hely kinézete a csontokkal, a kopársággal, de mégis a zöld fű életével, s bizony az sem normális, amit magunk előtt vélek én is felfedezni, tehát azt a csontvázat és azt a csuklyás alakot, ki életét szipolyozza a már csak zörgő csontú valakinek. Ahogy hunyorgok feléjük, a távolban valami kapu féleséget is megpillantok, s kivételesen nem is vagyok hirtelen, előbb társaimhoz szólok, már ha ők is itt vannak. *
- Szóval azon kéne átmennünk? Én semmi mást nem látok errefelé, amerre indulhatnánk.. * gondolkozom hangosan, majd most már azért cseppnyi félelemmel, érezve, nagy hatalmú valaki áll előttünk, pár lépést sétálok felé, s meg is szólítom. *
- Elnézést, hogy megzavarjuk.. de egy kis segítségre lenne szükségünk. * hangom meglehetősen nyugodt, és pálcám is leeresztem, láthatóan nem akarok támadni. * - Szóval különös módon kerültünk ide, és.. és ki szeretnénk jutni innen. Tudna segíteni? *köhécselek is közben párat, nagyon rossz ez a levegő, szóval remélem segítőkész lesz az alak, nem akarok vele párbajozni, láthatóan semmi esélyem nem lenne, de mennék is innen tovább, nem akarom tüdőm se mérgezni ezzel a ki tudja, mivel. Narát nem látom magam mellett, sem semerre, lehet, hogy megijedt a kapu zuhanásától és elszaladt valamerre.. talán jobb is, vissza talál a kastélyba, így pedig csak magamra kell figyelnem. *
Vissza az elejére Go down
Alexi Solsagan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Alexi Solsagan


Az elveszett barlang - Page 15 Csatamagus
Hozzászólások száma : 971
Csatlakozás : 2010. Feb. 23.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Odin háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime2011-10-08, 7:35 pm

*Már majdnem ott hagyta a srác a díszes kis társaságot, mit sem törődve Rose utána kiáltásával, amikor hirtelen megérzi, hogy remegni kezd lába alatt a talaj. Visszafordulva aztán megkezdődnek a furcsa események, s így kerül elő az a bizonyos kapu, ami eddig nem volt ott. Mivel valami erős negatív kisugárzást érez a fiú, és nem hinni, hogy ettől a négy tündibünditől származna, úgy dönt, berobbantja a kaput, s megnézi, miért is lett hirtelen lezárva ez a barlang. Rose is hasonlóan gondolkozik, de úgy tűnik, a többiek a kisujjukat sem mozdítják a cél érdekében.*
-Nehogy letörjön a műkörmötök a nagy erőlködésben! *morran rájuk a srác, de úgy fest, kettejük támadása elég a kapu ellen, mivel az ketté reped, majd feléjük ki is dől. Pár lépést azért hátrál a srác, s még így is közül huppan le a nehéz kapu a lábától, némi porfelhőt is kavarva, de ő famulusával egyetemben már rá is lép, s megindul befelé a barlang belsejébe. Ekkor újabb furcsaság tűnik fel, egy hatalmas fénygömb, mely igencsak gyorsan közelíti meg őket.*
-Ez meg mi a franc? *teszi fel a kérdést, pálcájáért nyúlva a fiú, de reagálni ideje már nincs, mivel a fény beszippantja, s jön a különös utazás. Akár valami halált hozó támadás is lehetett volna, de nem, ezzel csak valami igencsak különös, de bizarrsága miatt a fiúnak mégiscsak tetsző helyre jutnak általa. Ahogy körbepillant a srác, s mindenhol sivárságot, halált és csontokat lát, rögtön a négy lány felé pillant.*
-Vége a babazsúrnak lányok. *jegyzi meg egy gonosz mosoly mellett, majd Belialra tekint.*
-Kíváncsi leszek, mi folyik itt. Légy résen! *persze a csuklyás fazont sem nehéz kiszúrni valamivel maguk előtt, aki épp egy csontvázzal csinál valamit, de hogy pontosan mit, arról fogalma sincs a srácnak, bár sejti, hogy a térdeplő csak nem rég óta lehet ennyire sovány.*
-Hát ez haláli buli lesz, úgy érzem. *viszont nem érzi úgy, hogy feltétlen neki kéne odamennia a fehér botos pasashoz, van itt pár tipikus áldozat típus, a járulékos veszteségek, így most hagyja, hadd bontakozzanak ki a lányok, miközben ő azzal a távoli kapuval szemez.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az elveszett barlang - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az elveszett barlang   Az elveszett barlang - Page 15 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az elveszett barlang
Vissza az elejére 
15 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: