Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-03, 9:02 pm

//olvadás Axellel a temetőből//

*Miután sikerül mindent letisztáznunk Axellel, akkor csak beletemetkezem az ölelésébe és igen, érzem, hogy ő az én párom a mai naptól kezdve. Nem hittem volna, hogy ez megtörténhet, de ezek szerint vannak még csodák és a régi álmok még valóra válhatnak. Nem tudom, hogy mennyire késő ez az egész és hogy mennyire is fog menni nekünk, de én megpróbálkozom vele, így fordítom hát fejem is felé, ahogy puszit akar adni és ajkunk egy kellemes pusziban találkozik, mi láthatóan meglepi, de én csak huncutul figyelek rá.*
- Tudod, már nem vagyok az a tapasztalatlan, félős kislány, aki voltam. *pillantok szép szemeibe, hiszen nem egyszer volt már alkalmam csókolózni és úgy érzem, hogy sokat fejlődtem olyan téren. Na de a puszit érzem az ajkamon, én viszont nem engedem ám el, így hogyha nem tol el magától, akkor bizony meg fogom csókolni Axelt, hosszan és szenvedélyesen, továbbra is odabújva hozzá, majd ez után eresztem csak el, csillogó szemekkel és fogom meg kezét, hogy indulhatunk is felőlem. Kezem az övébe kerül, majd már érdeklődöm is felőle, hogy mi minden történt vele az utóbbi hónapokban, amíg nem láttam.*
- Igen, hiszek neked. *bólogatok aprókat, majd nemsokára rátérünk az ösvényre és amint Mystralba érünk, az Árnyas út kerül céltáblánk középpontjába, majd ha a házhoz érünk, meg is állok és türelmesen várakozok a fiúra, hogy nyissa ki az ajtót.*
- És csak ketten leszünk odabent? *kérdezek még rá párszor felé pislogva, hiszen ezt nem lenne rossz tudni.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-03, 9:16 pm

* Különös helyzetbe csöppentem, újra találkozhattam azzal az emberrel, akinek ott mélyen bennem sikerült valamit megváltoztatnia. Olyan dolgokat méghozzá, amik eddig ellenkeztek elveimmel, most pedig homlokegyenest az ellenkezőjükre készülök, de jelen pillanatban tudom, hogy mit akarok, s egyáltalán nem állok harcban magammal. Tiszta sor, hogy kell nekem ez a lány, s hogy a bátorság-e vagy mi hajt, fogalmam sincs, de ezzel teljesen tisztában vagyok. Az a puszi persze furcsa, de ha már így alakul, nem húzódom el, kijelentésére pedig felvont szemöldökkel, s kissé mogorva, durcás tekintettel válaszolok. *
- Nem akarok az előbbieknél többet tudni, köszönöm. * célzom itt a vámpírral, s azzal a másodévessel való kavarászására. Részletekre tényleg nem vagyok kíváncsi, s bár ki nem mondanám, de még így visszagondolva is rosszul esne a dolog, hiába én szúrtam el akkor mindent, amit most helyre próbálok állítani. No de a következő puszi újabb meglepetésekkel szolgál: el sem ereszt a kicsike, még szemem is tágabbra nyílik a kelleténél, úgy meglep most ez a hév. Ami egyébként jól is esik, s valamiféle fura borzongás fut végig testemen, mintha ez lenne az első csókunk, mintha először tudhatnám a magaménak.. de az első meglepetés után szemeim mégis lehunyom, kezeimmel pedig derekát kapom el óvatosan, egész közel húzva magamhoz, szinte már szorosan is. Érezheti ebből a csókból, ahogy viszonozom, hogy hiányzott, s előbbi szavaimból mindet komolyan gondoltam, tehát innentől kezdve már csak a tettek számítanak. No de ez a pillanat sem tarthat örökké, így ajkaink elválnak, majd pedig kéz a kézben indulunk is el, kis séta után pedig a házikót is elérhetjük, mely mindkettőnk számára oly ismerős. Vele ellentétben nekem egész unalmas az életem, így nem is tudok különösebb információkkal szolgálni, ám az ajtó előtt már kulcsom is előkerül, a zár is kattan, kérdésekor pedig már nyitva is az ajtó, hogy betessékelhessem. *
- Úgy tudom, igen. Mostanában elég sokszor vannak úton a rokonok. * vonom meg vállam vigyorogva, majd ha bement, villany fel, ajtó kulcsra zár, s már láthatjuk is az ismerős terepet. Első utam a konyha, egész pontosan a hűtő, s máris egy fél doboz tejet emelek ki onnan. Az egyik szekrényből valami csokis finomság is előkerül, s két tálat veszek ki a szekrényből. *
- Remélem szereted, mert más nincs itthon. * mutatok a müzlire, amivel lassan tele a tál, s ha már tej is van benne, még egy kiskanál bele, és ehetünk is. *
- Mesélj még arról a vámpírról. Vannak társai is? * kérdem két falat között, a konyhaszekrénynem támaszkodva, így kényelmesebb, nem akaródzik most a leülés. *
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-03, 9:25 pm

*Nem tudom megállni, hogy ne kerüljek ajka közelébe, így hát hamarosan már meg is puszilom, majd amikor hallom szavait, én se vagyok rest mesélni még egy picit. Igen, eltöltöttem az itteni időket és történt egy s más, de nem bántam meg, hiszen ő tűnt el, nem pedig én és jó ideig rossz volt... Na meg, akkor még nagyban azt állította nekem, hogy ő és én sose leszünk egy pár, én pedig ahhoz mérten cselekedtem. Viszont a mostani szavaira és durcás pofija láttán el kell mosolyodnom.*
- Ahogy gondolod! *bólintok rá, majd végül ajkam ismét az övére tapad, se most nem vagyok rest meg is csókolni Axelt. Elvileg járunk vagy mi, tehát jogom van hozzá, teljes mértékben, így bújok hát közelebb hozzá és bár érzem a kezdetleges meglepettséget, mégse állok le, nem távolodom el és vonom kérdőre, így nyelvem huncutul ismerkedik újból Axelével, de ahogy érzem a szorítást és a csók viszonzását, már jókedvűen simítok végig a szőke tincseken is. Kissé pihegve vállok meg tőle egy idő után, így végül meg is indulhatunk a házikó felé, így talán valamennyivel sikerül lenyugtatnom a vérmérsékletem is.*
- Az jó hír... *utalok itt arra, hogy csak ketten leszünk be. Így ahogy az kinyílik, be is lépek, majd amíg Axel a konyhában kutat, én megszabadulok a bakancsomtól, meg a zoknitól is és most már lábujjhegyen sétálgatok közelebb hozzá, tehát maradt a térdig érő szoknya és a fekete kis top rajtam.*
- Én nem vagyok éhes, tehát mind a tiéd lehet. *dőlök neki az ajtófélfának, amíg elkészíti a vacsiját, majd amikor meghallom a kérdését, csak kissé kíváncsibban nézek a szemeibe.*
- Az előbb még azt kérted, hogy ne mondjak többet róla, tehát most se fogok. *ennyivel át is lépem a témát, hiszen ő nem akarta, én pedig nem fogok akkor most oly sokat mondani róla, sőt, inkább semmit és le is ülök kényelmesen a kanapéra.*
- Nézünk valami filmet vagy mit terveztél? *kíváncsiskodom kedvesen, így húzva fel lábaimat is, de persze csak a kanapéra, így fektetve el lábszáramat rajta és semmit se fog a szoknyám alá látni, annyira még nem sietném el a dolgot, mert őszintén szólva, félek az újbóli együttléttől. Nekiadtam magam még régen, a szűzességemmel együtt, de azóta nem voltunk együtt és kissé félnék vagy talán túl izgatott lennék? Nem tudom, de nem sietem el a dolgot, majd ha Axel velem akar lenni, úgy is rájövök.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-03, 9:44 pm

* Persze, hogy nem akarok tudni semmit erről a fura kapcsolatról, ami közöttük alakult, tehát még jobb is, hogy nem kezd ezen akadékoskodni, s ahogy látom, meg is érti, mire célzok, burkoltan. Ezután viszont maga a csók következik, mely előszörre elég fura, mondhatni kicsit sem megszokott, de a régmúlt felidézése pompásan sikerül, s most már, hogy biztosan állíthatom, összetartozunk, nem is eresztem el kis ideig, s már érzem, hogy lesz mit bepótolnunk, így jó sok időt is kell együtt töltenünk. Ezt pedig nem máskor fogom elkezdeni, mint most, végül is elég logikus. Amíg velem van, addig sincs mással, sem pedig azzal a vámpírral, sem a másodikossal, bár az kevésbé izgat engem is. *
- Nekem mondod? * vigyorgok tovább arra, hogy mennyire is jó hír az, hogy kettecskén leszünk, ami persze csak cukkolás, s bár vannak bizonyos igényeim, nem hinném, hogy rohanunk bárhová is. Ahogy hallom, kimarad a müzli evésből, így az egyik tálát vissza teszem, a másikat pedig szépen tele is pakolom mindkét finomsággal, s már nagyban eszem is az alkalmi vacsorát, miközben pedig egy kérdést is neki szegezek. *
- Oké, igazad van. Bár az előbb kicsit másra gondoltam, mint most. * sóhajtok egyet, mire sikerül félre is nyelnem, tehát egy kisebb köhögőroham után máris készen állok a maradék elpusztítására, tekintetemmel pedig természetesen a kanapéig követem, nézve, ahogy elhelyezkedik ott. Egy ideig csak figyelem egész lényét, mintha valami ismeretlen gyönyörűséggel kerültem volna egy légtérbe, majd az utolsó falat után a tál s a kanál mehetnek a mosogatóba, én pedig szám törölgetve sétálok szintén a kanapéhoz, hogy mellette foglaljak helyet, olyan távolságba tőle, hogy lábikóit ölembe vehessem, s óvatosan kezdjem el masszírozni előbb egyik, majd másik talpát. *
- Tervezni semmit nem terveztem, viszont fürdenem azt nem ártana, mentem ma jó pár kört a motorral, és tuti nem vagyok olyan friss, mint reggel.. de aztán nézhetünk valamit akár, fent van a laptop. * szagolgatom pulcsim kicsit, vállam vonogatva, majd még pár percig nyomkodom talpát finoman, de mikor azon kapom magam, nem is azt masszírozom, hanem vádliján siklik felfelé kezem a szoknya aljáig, hirtelen fordul vissza a mozdulat, s csikizem meg zavaromban talpait. *
- Na, megyek is, még mielőtt, khm. * vágok egy fejet is hozzá vigyorogva, majd felállva a kanapéról hajolok le hozzá, két oldalánál támaszkodva le, pár másodpercig szép szemeibe nézve, előbb egy puszit, majd egy rövidke csókot lehelve ajkaira. *
- Ha gondolod, jöhetsz. Elég nagy az a fürdő kettőnknek. * súgom fülébe, de hangomon hallhatja, hogy vigyorgok. Még egy apró puszi füle tövére, végül el is hajolok onnan, s a fürdőt célzom be jókedvűen. Az ajtó becsukása után ruháim már a földön is vannak, én pedig a zuhany alatt. Nem tudom, iménti szavaim mennyire voltak komolyan, s mennyire lepne meg, ha pillanatokon belül itt állna előttem, komolyan véve azokat, így inkább csak megpróbálok mihamarabb végezni, s nem ezen gondolkozni. *
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-03, 10:05 pm

*A csodálatos csók után végül útra kelünk és meg sem állunk Axel rokonának a házáig, ahova besétálva meg is tudom, hogy nem lesz ám itt senki más se rajtunk kívül. Picit körbenézek a nappaliban, de nem maradok sokáig a bámészkodás mellett, ugyanis Axel felé fordulok, akivel egy kicsit beszélgetni kezdek és szépen kikerülöm azt, hogy Demetriusról legyen szó ma este. Nem akarok most is rá gondolni, mert még mindig odavagyok érte, amelyet igyekszem megölni magamban, de nem annyira egyszerű a dolog. Elhelyezkedem hát a kanapén, úgy figyelvegetve a fiút, ki hamarosan picit köhögni kezd, én pedig csak kérdőn nézek rá, majdnem fel is kelve, hogy segítsek, de ahogy nézem, azért hamar jobban lesz, tehát nincs itt gond.*
- Meg ne fulladj nekem. *csóválom meg a fejem is kissé, miközben figyelem, ahogy a vacsi után felém tart. Lábaim könnyedén a kezei közé kerülnek és már élvezem is a kellemes masszírozást. Hogy én ezt hogy imádom és milyen ritkán kapom meg, így döntöm neki fejem a kanapé támlájának, miközben Axel arctá fürkészem.*
- Hmm, ez nagyon kellemes. El tudnám viselni többször is, na meg egy egész testeset is. *kacsintok rá huncutul, majd már az éjszaka folytatásáról kérdezem. Bólogatok egy aprót arra, hogy fürödni fog, majd a filmezésre is, hiszen lenne most kedvem megnézni egy jó horror filmet, bár egy vígjátékban is benne vagyok, hogyha neki inkább ahhoz lenne kedve.*
- Csak nyugodtan, nem hajt a tatár, nem vagyok egy picit se álmos. *mosolygok rá és közben feltűnnek ám a felfelé induló kezek, így tekintek a szoknyám aljához, majd vissza a fiúhoz, de nem szólok semmit, csak akkor nevetek fel édesen, amikor a csikizést érzem. *
- Héééé ... *kapálózok picit, talán gyengéden meg is rúgva a fiú oldalát vagy combját, de ez tényleg csak véletlen, hirtelen reakció, aki csiklandós, az tudja. Viszont ahogy érzékelem, Axel felkel, én pedig csak szépen nézek rá, miközben kapok egy puszit és még egy lágy csókot is, amelyet viszonzok is neki, szemeim is lehunyva közbe, de ahogy a fülembe súg, csak elgondolkodom az ajánlaton.*
- Hmm... megfontolom! *harapom meg lágyan én is a fülét, majd már nézek is utána, ahogy elmegy. A vízet megengedi, ezt még tisztán hallom, én pedig lassan fordulok, lábaim pedig a földre kerülnek. Igen, most van a gondolkodó fázis, hogy mit tegyek... de végül csak megfogom a szoknyám alját és lehúzom magamról, majd pedig a toppot is, így egy fekete fehérneműben sétálok a fürdő ajtaja felé. Csipkés az egész és az alja tangás, tehát nagyon is szép és kiemeli tökéletes testemet is... kezem a kilincsre téved, majd szépen be is sétálok rajta, az ajtót pedig becsukom magam mögött, hogy ne fázzon meg a vízes fiú.*
- Ha már felajánlottad, élek a lehetőséggel. *sétálok közelebb hozzá, bár egy cseppet félénken, mégis tekintetemet végigjártatom a számomra oly tökéletes testen és alsó ajkam is beharapom hozzá.*
- Bemehetek én is vagy meggondoltad magad? *kezeim a hátam mögé kerülnek és nemsokára már ki is csatolom a melltartóm pántját, így kerül hát le rólam és hamarosan már szép melleim is láthatóvá válnak Axel számára, de a kis tanga addig bizony marad, amíg nem válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-03, 10:25 pm

* Nem is sejtettem, hogy ilyen kellemes estém lesz, vagy legalábbis erre a találkozásra, melynek már rég meg kellett volna történnie, egyáltalán nem számítottam. Ám történt, ami történt, most már csak egy enyhe fuldoklást mutatok be, szavaira pedig próbálom csóválni fejem, végül, mikor már beszédképesnek érzem magam, meg is szólalok. *
- Rossz pénz nem vész el, tudod. * nyugtatom meg mosolyogva, s nagyokat nyelve, mert azért a torkom még kaparja valami, de lassan ez is elmúlik. A vacsi befejeztével egy kis lábmasszír következik, mely ahogy látom és hallhatom is, nagyon jól esik neki, mikor pedig tesz egy felajánlást, óvatos vigyorom nevetéssé alakul. *
- Látom, tényleg kinyílt a csipád. * jegyzem meg őszinte meglepettséggel hangomban, mivel rólam eddig is tudtuk, hogy szeretem élvezni az életet, akár ilyen formában is, de róla azért kevésbé juthatott ilyesféle információ a tudomásomra. Ennek örömére még a finom masszírozásba is belemerülök, de kezeim csak a helyükön maradnak, nem téve semmi rosszat, na de egy kicsit azért mégis, legalábbis huncutságot mindenképp, amiért egy enyhe rúgás is jár. *
- Teljesen kész vagy. * nevetek én is vele, majd szépen lepakolom lábikóit, vissza az ágyra, hogy méltón búcsúzhassak el tőle, csak a fürdés erejéig, amit máris hideg vízben tervezek, hogy lehűtsem vágyaim, melyek újra és újra feltámadnak, s amikre még egy lapáttal ez a kis fülharapás is rátett. Szavait hallva csak kacsintok egyet, nem igazán érzem ezt komolynak, vagy csak nem akarom? De mindegy, idővel úgyis minden kiderül. A víz tényleg hideg, nincs sok kedvem most nagy forrósághoz, az ajtónak pedig épp háttal állok, hajamra engedve a vizet, mikor meghallom hangját. Képzelődöm? Nem, mivel ismét megszólít, tehát cseppet meglepett fejjel, minden zavar nélkül fordulok hátra, minden vízcseppet kitörölve szememből, így nézve végig rajta, végül még egy bódult mosoly is kerül képemre, amint leveszi a melltartót. *
- Tudnék erre nemet mondani. * nézem be magamnak ismét, kezem nyújtva felé, így segítve be a zuhanykabinba magam mellé, mert hogy a kád az ugye arrébb van. Pár másodpercig csak meredek rá, s szinte már érzem is, ahogy elkap a hév, miközben közeledek hozzá, még a meleg csappal babrálva kicsit.. talán kissé vadul kapom el egyik kezemmel nyakát, másikkal fenekét, így húzva magamhoz, s tapasztva ajkam az övére, nem kevés vadsággal csókolva azt, majd egy laza mozdulattal fordítom a falhoz, s nyomom annak, közben kezeim pedig máris a rá csurgó melegedő vizet simítják végig testének minden porcikáján. *
- Csak fürdés.. semmi más. * suttogom két csók között, haja illatát szippantva be, de képtelen vagyok felhagyni sem a csókokkal, sem a simogatásokkal, egyszerűen be sem tudok telni ezzel az élménnyel, itt előttem. *
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-03, 10:37 pm

*Csak apró csókokkal köszönök el tőle egy kis időre, így engedve hát, hogy a fürdőbe menjen, de mégse hagyhatom, hogy túl sokáig egyedül legyen, hiszen azokat a hívogató szavakat én valahol mégis komolyan vettem, mert komolynak akartam venni. Tehát nemsokára leveszek magamról pár ruhát, így sétálva hát végül most már egy szexi kis fehérneműben a fürdőhöz, ahova lazán be is nyitok, majd először hátulról mérem fel magamnak a fiút, utána pedig már szavaimmal jelzem is, hogy itt vagyok ám, nem máshol. Axel felém fordul, én pedig szintén felmérem, akár csak ő engem és már le is kerül rólam a melltartóm, miközben felteszem a nagy kérdést és ahogy hallom, hogy mehetek, kibújok a kis bugyiból is, arra már nincs semmi szükség, így nyújtom felé utána a kezem, bár apró pír azért van az arcomon. Nincs mit tenni, picit még mindig szégyenlős vagyok. Viszont ahogy beérek a zuhanykabinba, behúzom magam után annak oldalát és úgy meredek én is a fiúra, ki könnyedén kapja el a nyakam, amibe cseppet beleremegek, hiszen Demetrius óta sokkal érzékenyebb az a pont, de nem ellenkezem, kezeim átölelik édes testét, miközben teljesen hozzá is simulok, alul-felül, nem számít már, mindenhogy érezni akarom, hogy velem van. A csókot viszonzom, minden érzésemet, szenvedélyemet most beleadom a dologba és halkan szuszogok is a kezei között. Oh, hogy én mennyire szeretem ezt a fiút, ahogy velem bánik és ahogy ismét a falhoz nyom. Elmosolyodom kissé, miközben arcát cirógatom, úgy csókolom tovább puha ajkát és simogatom vállait, na meg a hátát.*
- Ez már hiányzott! *utalok a falra, hiszen az örök emlék marad, majd ahogy érzem, hogy máshol is simít, cseppet megremegek, de még mindig nem utasítom el, csak aprókat bólogatok szavaira.*
- Persze, hogyne... csak fürdés. *hangom igen csak kéjes már, miközben én magam is rátalálok az izmos hátsóra, azt markolva meg kissé és odalent is hozzá simulok, ahogy csak lehet.*
- Bi... biztos? *kérdezem meg végül, miközben már a nyakára térek rá, azon csókolva végig és aprókat bele is harapok, úgy élvezve azt, hogy szeretgethetem, hiszen igen, most ezt akarom, megadni neki mindent, érezze csak, hogy már nem vagyok az az elutasító lány, mellettem tényleg boldog lehet, hogyha komolyan gondolta.*

//fagyi//
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-18, 1:27 pm

//olvadunk//

* Látogatóm a fürdőben nem más, mint ez a gyönyörűség itt előttem, kit hamar be is tessékelek magam mellé, s mint ahogy szavaimmal is kifejezem: képtelen lennék ellenállni a kísértésnek, azoknak az édes piros foltoknak arcán, és úgy egyáltalán egész lényének. Szinte már neki rontva csókolom, de nem durván, na jó, néha azért nem bírok magammal.. s persze a kényeztető simogatások sem maradhatnak el, a falnak nyomással egyetemben. *
- Jobbat mondok. Nekem meg te hiányoztál. * nézek pár pillanatra szemeibe, egy vizesedő tincset simítva el szép arcából, újra megcsókolva őt, kezeim pedig most már vándor útra indulnak testén, valahogy még háta mögé is kerülök, hogy előbb kerek melleit vehessem kezelésbe, nyakát pedig érzéki csókokkal hintsem. Teljes testemmel simulok hozzá háta mögül, kezem olykor lentebb is csusszan, s egyre inkább érzékelheti ő is, hogy hiába próbálok parancsolni testemnek és vágyaimnak, mit sem ér mindez. *
- Esélytelen.. * mondom is ki most már, ismét magam felé fordítva őt, talán egy kis kényeztetést nem fog visszautasítani, s szándékaim is nyilvánvalóvá válhatnak azzal, hogy lassan letérdelve elé, csókokat lehelve melleitől lefelé végig combjáig, majd arra a bizonyos helyre is kap egyet, mely után kérdőn, s mohón pillantok rá fel. Ha megkapom az engedélyt, nyelvemmel lendülök támadásba legféltettebb kincse ellen, aztán pedig ujjaim is beszállnak a kis játékba, mi remélhetőleg nem lesz visszautasítva. Egyszerűen kívánom őt, nem tudok mit tenni, másik kezemmel pedig csak simogatom, ahol érem, remélhetőleg elérve mihamarabb a kívánt hatást. *
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-18, 1:34 pm

*Lehet, hogy túl gyors vagyok ezzel az egész közös fürdéssel, de vele akarok lenni, most újból, hogy végre itt van és engem akar. Igen, bízom benne ismét, vakon és felkészülve arra, hogy talán megégetem magam, de annyi rossz dolog ért mostanában, hogy ezt az egy jó dolgot bizony megfogom jó erősen és engedek neki, belemászva mindenbe és hogyha rosszul jövök ki belőle... arra ráérek még akkor gondolni. Furcsa ez a vadság, ahogy a nyakamat kapja el, hiszen most nem vagyunk rosszban, de egy szót se szólok ezzel kapcsolatban, csak ajkának engedek utat, így lendül táncba nemsokára nyelvünk. A falhoz is érek egy kis ideig, mely jól esik, hiszen szerettem mindig Axel vadságát és olykori durvulásait is, számomra nem való egy kedves srác, ezt tudtam eddig is és talán Sairushoz is ezért kerültem közelebb annak idején. Na de most már csak elmosolyodom a szavain, így engedve, hogy valahogy mögém kerüljön, majd kezeimmel hátra is nyúlok, úgy simogatva érzékeny pontját, már amennyire normálisan el tudom azt érni és apró sóhajaim jelzik ám felé, hogy mennyire jó is most mindez. Na de ismét elém kerül, én pedig csak nekidőlök a nedves falnak, így nézve le rá, majd mosolyodom el kissé, miközben kezeimmel szőke tincseibe nyúlok. Csak ő márt odalent ilyen szinten, hiszen Demetrius engem nem kényeztetett így, tehát tiszta maradtam a számára, ebbe biztos lehet. Így engedem meg hát, hogy játszadozzon velem, de halk sikolyaim arra utalnak, hogy többet és többet akarok. Hirtelen rántom fel, majd nyomom neki most én a falnak és nemsokára már azon kaphatja magát, hogy bizony lábaimmal rámászok, át is karolva őt, akár csak kezeimmel és lassan, hogyha engedi bizony magamba is engedem, majd könnyed mozgásokkal igyekszem a legjobbakat okozni magunknak.*
- Én is szeretlek... *igen, ezt rég mondtam most már, tehát valahogy úgy érzem, itt az ideje. Körmeim a vállaiba fájom, fájdalmasan és ha kell, véresen is, de mindez talán most nem fáj neki, majd később leápoljuk, de ajkaim csak a nyakát és ajkát keresik, miközben egyre gyorsulok, nem lassítva, hiszen ezt a hirtelen szenvedélyt ki kell ölni és ahhoz a csúcs elérése szükségeltetik.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-18, 1:48 pm

* Úgy tűnik, nem ellenkezik kicsit sem ez ellen a fürdőzős dolog ellen, bár engem is meglep bátorsága, de rögtön azon vagyok, ne bánja meg, hogy most itt van. Minden szavam és cselekedetem bizalmat, szeretetet és törődést sugároz felé, legalábbis nagyon remélem, hogy ő is érzi, hogy tudja, nem kihasználni akarom ezzel a vad játékkal, hanem egyszerűen szükségem van rá, és kész. Most, hogy újra velem van, bizonyítani fogok neki, megmutatni, hogy megfelelek neki, s ha ennek így kell kezdődnie, akkor bizony én sem fogom leállítani ezt az egészet, főleg, hogy minden egyes pillanatban jobban és jobban akarom őt. Megkezdődik tehát a kényeztetés, előbb hátulról, mikor pedig én is kaphatok egy keveset, pár kéjes sóhaj juthat el füléig felőlem. Fordítva a helyzeten most előröl is kezelésbe veszem, mely meglepetésemre nem tart sokáig, bár ezek a kis sikolyok nagyon is felcsigáznak, viszont a hirtelen felrántás cseppet meglep, ahogy pedig már a hűs falnak ér hátam, kapásból megborzongok, egy pillanatig szájtátva nézve rá. Ilyet azelőtt sosem csinált, ám amit most tesz, tehát egyértelműen veszi át az irányítást, mely nagyon is tetszik. Így engedem tehát gond nélkül magamhoz igen közel, teljességgel belé is hatolva, én magam pedig popójára fogok rá, néha egy kis húzással erősítve fel a kéjes mozdulatot, mely nekem is ugyanolyan örömöket okoz, mint neki. De ha eddig még nem lettem volna elég meglepett, hát amit most hallok, attól nyikkanni is alig sikerül. *
- Én is téged, nagyon. * csúszik most fel két kezem arcáig, mosolyogva nézve szemeibe, egy hosszú csókot lehelve ajkaira. De már érzem is körmeit vállamba fúródni, nem, nem fájdalmas, inkább egyre kéjesebb az érzés, melyet az egyre gyorsuló tempó is fokoz mindkét részről. Harapom nyakát, csókolom ajkait, ám bizonyos idő elteltével testem megfeszül, máris jön az a csodálatos, bizsergető érzés lábujjaimtól egész fejem búbjáig, testem kissé megremeg, számomra itt ért véget a játék, remélhetőleg nem okozva semmi gondot a leányzónak, hisz nem voltam elég gyors, hogy kellőképp eltávolodhassak tőle. Remélem ő sem marad el sokáig, mennyei volt ez az együttlét, én pedig cseppet gyengécskén próbálom magunkat megtartani, szorosan a falnak támaszkodva, kezeimmel derekát fogva, így vigyázva rá is. *
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-18, 2:00 pm

*Furcsa vagy nem furcsa, tényleg szeretem őt, hiszen vele is voltam először, így az ő érintésére reagálok a legintenzívebben is, tehát ahogy lent kényeztet, nem tart sokáig a tágítás se, elég hamar húzom fel magmahoz és igen, akarom, hogy érezze, hogy én is ugyanúgy akarom őt és ezt az egész dolgot, amelybe belementem, mint ő maga, tehát csak elmosolyodom arckifejezésén és már rá is mászom, hogy nemsokára ráülve olvadjunk össze és cikázzanak a hullámok közöttünk. Imádom ezt az egészet, azt a napot, ahogy cóskolgatom és simogatom, na meg néha harapom is csodálatos testét, amely bár nem túl izmos, nem is túl nyüzüge, valahogy pont nekem való. Még egy vallomás is kibukik belőlem, ami viszonyzásra talál, tehát újból egy csodás csók kövzetkezik, mely után már csak tovább kényeztetjük egymást, mindenhogyan, ahogy jön és alakul, már én se tudom, agyam kikapcsolt és csak a testemnek engedelmeskedem, ahogy hamarosan megérzem a fiú feszülését, úgy sikkantok fel én is és remegek bele mindebbe, szinte egyszerre Axellel, majd halk sóhajokat hallatok és kis idővel később, remegő lábakkal szállok le róla. Igen, nem védekeztünk, de majd holnap kérek a gyógyítótól még időben egy bájitalt és nem lesz itt semmi gond se. Így ölelem át és hajtom fejemet vállára, halkan szuszogva még mindig, picit tovább remegve, mint kéne.*
- Ez... csodálatos volt... *lihegem halkan a fülébe, majd végül még hagyok magunknak egy kis időt és utána jöhet a fürdés befejezése. Nekem se árt a tisztálkodás, így miután megvan, csak továbbra is csillogó tekintettel nézek rá.*
- Lehet, hogy a mai filmezés közbe én bealszom... *elfáradtam, ez tisztán látszik, így nemsokára eltolom a zuhanykabin ajtaját, majd szépen kisétálok rajta és egy szürke törölközőt fogok, amelyet könnyedén magam köré tekerek, majd ez után kapok el egy kéket is, amit Axel felé nyújtok. Hirtelen nem is tudom, hogy mit kéne mondanom, fogalmam sincs, egyszerűen most megállt az idő, csak élvezem a pillanatot, az utóhatását ennek a csodálatos aktusnak.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-18, 2:11 pm

* Alakul szépen ez az egész közöttünk, s rövid időn belül ismét egymáséi lehetünk. Bár azt nem gondoltam volna, hogy ilyen mértékű bátorságra tett szert ez a kicsike lány, ezelőtt nem ez volt rá a jellemző, de tetszik cseppnyi durvasága, tehát hagyom is, tegyen velem, amit szeretne, így ül hamarosan az ölembe, s válunk is eggyé, miközben ajkain kiejtve azt a szót bűvöl el még inkább. Teljességgel összehangolódva érjük el együtt azt a bizonyos pontot, mely ennek a csodás együttlétnek a csúcsa lesz, s ahogy hallom tőle, ő is hasonlóan vélekedik. Csillogó szemekkel figyelem alakját, ahogy ölembe ül, s ölelem magamhoz szorosan, már amennyire most egyáltalán képes vagyok erősen magamhoz vonni, így hallgatom egy ideig nyugvó szuszogását, mely engem is lenyugtat, ahogyan ezek után felhevült testemen a hideg víz is segít, hogy elmém is visszatérhessen a való életbe, kissé kiütődtem most én is azért. *
- Én sem fogom sokáig bírni, ne aggódj. De max majd máskor nézünk, úgyis lesz rá rengeteg alkalmunk, ígérem. * nézek szemeibe lehengerlő mosollyal, legalábbis igyekszem meggyőzni igazamról. Sajnos hamar kilép mellőlem, én azért még egyszer leöblítem testem, hosszú hajammal együtt, így zárom el aztán a vizet, s kapom el a felém hajított törölközőt, melybe előbb arcom törlöm, majd minden porcikám, végül csak derekamra tekerem azt, így lépek ki mellé. Egy gyors fogmosást is elintézek még, s ha szemfüles, ő is kaphat egy fogkefét, melyet eközben a csap szélére helyezek. Amint ezzel megvagyunk, pár lépést közelítve felé, egyik kezem derekára csusszan, jelezve, hogy indulhatunk. *
- Szerintem le is dőlhetünk, ha gondolod. Látom, hogy fáradt vagy, odafent pedig kapsz ruhát is. * nyomok egy puszit arcára, a felfelé vezető lépcsők felé irányítva lépteit, miután a lámpákat lekapcsoltam odalent. Szóval mehetünk is fel, ahol a pihe-puha ágyikó vár minket, teljes nyugalomban. *
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2011-08-18, 2:18 pm

*A csodálatos együttlétünk végén egy kis ideig még ölében maradok, valahogy ki akarom élvezni még ezt az utóhatást is, amíg a szívem is a helyére áll újból, tehát nem dobog már olyan eszeveszettül. Ahogy viszont mindez megvan, csak rámosolygok, kedvesen és le is szállok róla, így mosakodva meg mindenhol, hiszen ez nem fog most már megártani és ahogy ez megvan, még pár szót szólok hozzá.*
- Rendben van, akkor most csak aludjunk! És tudom, hogy lesz rá még alkalmunk. *simítok végig helyes arcán, majd sétálok ki a kabinból, így tekerve magam köré a törölközőt is, ahogy viszont ez megvan, már csak körbenézek és ahogy meglátom a nekem szánt fogkefét, le is csapok rá. A fogmosás is befejeződik, így már csak nedves, vörös tincseimet fésülöm ki, nem érdekelve, hogy holnapra talán a megszárítás elmaradása végett begöndörödik - hisz úgy is szép -, már el is indulok Axel mellett felfelé.*
- Megbeszéltük! *emelkedem fel még egy pusziért, majd ha megkapta tőlem, akkor most már normálisan sétálunk fel a szobába, hol egy gyors átöltözés után egymáshoz bújva fogunk elaludni. Kellemes volt ez a nap, főleg az éjszaka és nem bántam meg, hogy oly hosszú idő után ismét nekiadhattam magam. Jó volt vele lenni és érezni azt, hogy tényleg csak engem akar. Így hunyom le barna szemeimet, majd elég hamar kezdek halk szuszogásba, miközben fejem Axel mellkasán pihen.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2012-07-15, 4:15 pm

//Metamorf mágia, 2. házi//

* Pontosan ma egy hete, hogy az én vörös démonom betöltötte a tizenhetet. Sajnos nem tudtam vele tölteni azt a napot, és bár tudom, egész biztosan dühös rám, hisz olyan nagyon régen találkoztunk már, de természetesen mindenre megvan a nyomós indokom. Szülinapján is csak azért nem kerestem fel, mert éppen ajándékát intéztem otthon: egy jó ismerősömnél jártam, aki régi, ócska, már-már használhatatlan, inkább múzeumba való darabokat árul és rak össze, több-kevesebb sikerrel. Tisztában vagyok azért azzal, hogy a környékünkön ő a legjobb és legmegbízhatóbb beszerző, rá bíztam tehát egy teljesen új motor beszerzését. Nem túl sok instrukciót adtam neki, ami a motort illeti, csupán csak annyit, barátnőm formás hátsója alá lesz a meglepetés, tehát valami nőies, de mégis kissé durva modellt szerezzen be. Egy hetet kapott a beszerzésre, tegnap pedig anyámék el is juttatták ide, Mystralba, rokonaim garázsába az újabb csodát. Nem kicsit vagyok izgatott a levél kézhez kapása óta, melyben értesítettek a motor ittlétéről, de a nap eddigi részét átpunnyadtam, csak mostanság szedtem össze magam és indultam útnak a révész felé, Tocho nélkül, aki szerencsémre helyben is volt, és át is furikázott azonnal a túlpartra. Külsőm a szokásos, semmi új vagy meglepő nincs rajtam, szemeimet pilótaszemüveg takarja, mely hasonlóan kopott, mint tornacipőm. Felül egy fekete atlétát viselek, alul pedig egy több zsebes, barnás színű, nagyjából térdig érő nadrágot. Fütyörészve, zsebre dugott kezekkel haladok végig a főutcán, élvezve a napfényt, s bámészkodva mindenfelé, és hát azért a csinosabb leányzókra is vetek egy pillantást, áá, imádom a nyarat. Még jó, hogy vakságot nem fogadtam, nem is tudnék, így hát vigyorogva fordulok rá végül az Árnyas útra, s célzom be a Melville házat. Ahogy pedig egyre közelebb és közelebb érek, gyermeteg izgatottságom csak fokozódni látszik, alig találom zsebemben a garázs kulcsát. Végül csak meglesz a kis csomó, én pedig pillanatokon belül már bent is vagyok, és nem picit leesett állal torpanok meg a dohszagú helységben. Talán túl sokat vártam ettől a jóembertől? Vagy elfelejtettem említeni, hogy nem családi csomagolásra gondoltam? *
- Ez meg mi a szent sz*r!? * bukik ki belőlem a kérdés a motor láttán, ami egyébként gyönyörű, kétségtelen, de nem ilyenre számítottam.. ám ekkor vágódik ki a lakásba felvezető ajtó, s néném jelenik meg egy tálcával kezében, amin egy nagy kancsó áttetsző ital van egy pohárral, amiben pedig citromkarika. Semmit sem változott, egy jó fejjel alacsonyabb nálam, hosszú, őszes haja befonva, mint mindig, kedves arca pedig most is nyugalmat és kedvességet sugároz, hiába vélhető felfedezni rajta némi feszültség. *
- Axel! Már vártalak. Ne is idegesítsd magad, anyád előre szólt, hogy valami nem lesz rendben, de nyugodj meg, ki lehet cserélni.. * hallom a néni nyugtató hangját, miközben már előttem is terem, letéve a tálcát a közeli szerelőasztalra, hogy töltsön, és nem hagyva, hogy szóhoz jussak nyomja kezembe a hűs poharat. *
- Szóval küld csak vissza. És igyál egyet, finom, saját készítésű. Ugye még nem fizetted ki? * tereli picit a témát, majd tér is vissza hozzá, én pedig teljesen elhűlve, nem kicsit idegesen hajtom le a limonádé felét. *
- Szia Martha néni.. köszönöm. * nyögöm elhaló hangon, barna tekintetem még mindig a járgányon csüng, nem kicsit kiakadva. * - Cserélni, igen.. az jó is lenne, csak nekem sürgősen kell az a motor, és nem ez! * nyomatékosítom az „az” és az „ez” szócskákat, mondatom végén pedig még fel is emelve hangom bökök poharas kezemmel a motor irányába, agyam pedig lázas zakatolásba kezd, természetesen. De a nagy gondolkodásból ismét néném érces hangja zökkent ki, szinte már-már felcsattanva szól hozzám. *
- Axel.. kisfiam, ne legyél idióta. Varázsló vagy, oldd meg! Fenyegesd meg azt az ökröt, vagy tu.. * bök még vállba is, mely nem picit lep meg, és főleg ez a hirtelenség, de amiket mond, hirtelen arra késztet, homlokon csapjam magam, egy lehetséges megoldás jutott máris eszembe, így szakítom félbe a nénit. *
- Martha néni, te egy angyal vagy, köszönöm. * csókolom máris homlokon a megszeppent hölgyeményt, és adom is vissza neki a poharat. * - Nem emlékszel véletlenül, hová pakolta Rufus a motoros újságjaimat, amiket itt hagytam múlt héten? Egy egész köteg magazin. * mutogatom most már izgatottan kezemmel a kupac méretét is, Martha pedig mosolyogva kezd bólogatásba, s azonnal a szerelőasztal túloldalára siet, a kicsike szekrényhez, melynek ajtaját kinyitva halássza elő az említett magazinokat. *
- Tessék kicsikém, itt van mind, egytől egyig. Sosem hagynám, hogy kihajítsa őket! Jó munkát! * adja át egy kacsintással most a holmikat, s amilyen hirtelen jött, olyan gyorsan és észrevétlenül távozik is. Még egy köszönöm azért elhagyja ajkaimat, de máris a földre vetem magam, hogy tüzetesen átnézegethessem a lapokat. Egy jó órába beletelik, mire megnézem mindet, és megrágom magamban, hogy milyenné is szeretném alakítani a jelenlegi motort, de végül megtalálva a megfelelőt hajítom arrébb a többi újságot. Elolvasva a jellemzőit, s jól memóriámba vésve a képet, és a paramétereket állok fel végül a földről, hogy mindent eltakarítva a motor körül egy nagyobb körben, tehát hogy körbejárható legyen állok meg az egyik végénél, pálcám bal tenyeremre szegezve. Tudom, hogy hosszadalmas lesz ez a varázslat, és fárasztó, de jó helyen vagyok, nénémék majd segítenek helyre jönnöm. *
- Sectumsempra. * ejtek is egy sebet ott, melyből rögtön csöpögni, majd egyenletesebben csurogni kezd friss, piros vérem, pálcám pedig már az átalakítandó motor irányába mutat, s mintha félbe akarnám vágni, olyan mozdulatot teszek eközben a pálcával, és persze mondom is a mantrázni valót közben természetesen. *
- Ex materia et ex modus reformum. * mondom az igét, közben pálcás kezem is úgy mozog, ahogyan kell, és már kezdek is koncentrálni. Nem túl nehéz ez egyelőre, vérem lassan csurog, nem durva a veszteség, és a motor képe is frissen él még fejemben. Fel is elevenítem tehát a széles, védőüveges orr helyett a keskeny, idomosabb formát, két kicsike, ovális, de mégis deformált tükörrel, elől egy formásabb reflektorral. A műszerfal is teljesen más, kevésbé összetett, sokkal érthetőbb és picit sem komplex, a fekete szín viszont mint alapszín megmarad, ami az egész motorra jellemző, matt változatban. Maga a motor rész hasonló marad, amit elképzelek, leszámítva a dupla kipufogócsövet, és azt, hogy a két kerék is valamivel kisebb az előzőnél. Jól érzékelhetően egy kisebb, könnyebben kezelhető gépet képzelek a helyére, hasonlót, mint amilyen az enyém is, de lényegesen jobb verzió ez már. Szimpla, egyetlen üléssel, nem pedig dupla, hátsó kis fotelkával és csomagtartóval. Ezek sincsenek elmémben, csak az, hogy a motor, amit látni akarok, amire koncentrálok, amivé átformálom ezt a szépséget, teljesen más jellegű, és ezek nélkül létezik. Az első ponttal tehát megvagyok, így körben haladok tovább a következőre, a másodikra. Ugyanezt végzem el itt is, tehát vérem továbbra is folyik, szükséges a pálcamozdulat és az ige is, melyet eközben mondok ki, és a folytonos koncentrálás. Már itt, a második ponton túl is kezdem érezni a fáradtságot, azt, hogy gyengülök.. rengeteget kivesz belőlem ez a varázslat, de nem fogok leállni, szóval vérem csurog tovább a földre, de a harmadik és negyedik pont még előttem van. Mire a negyedikhez érek, sötétebbé barnult bőröm szinte teljesen kifehéredik, nem picit vagyok már sápadt, és jóformán vonszolom csak magam, durva a vér- és az energiaveszteség, amit most átélek. Kellemetlen, de harmadjára és negyedjére is elismétlem ugyanazt, amit már előtte is megtettem, a folyamat persze egyre lassabb, egyre tovább tart. Végül, beérve a kezdőpontba tántorodom neki a szerelőasztalnak, továbbra is koncentrálva, elképzelve a végeredményt, hogy mit szeretnék látni, a motor átformálódását az új motorrá. Vérző tenyerem nadrágomra nyomom, nem tudok varázsolni, és továbbra is nagyon figyelek, koncentrálok, az átalakulás, a formálódás pedig meg is kezdődik. Érdekes látni, ahogyan az egyes részek alakulnak, szédelgek már, de továbbra is csak elképzelem a végeredményt és valamilyen szempontból azért irányítom ezt az egészet. Eltart egy ideig a folyamat, szerencsémre a rokonaim sem jelennek meg idő közben, hogy kizökkentenének, de végül, mikor már látom magam előtt a végeredményt, teljes, végső, számomra megfelelő valójában, erőtlen kiáltások hagyják el ajkaimat, miközben már érzem is az utóhatásokat. *
- Martha néni! Martha.. né.. ni..!! * próbálkozom, le is rogyom eközben a földre, érzem már, hogy orromból megindult a vér, és ez a hirtelen fáradtság is azt jelenti, végeztem. Szemeim lehunyva ülök csak a padlón, nem is igazán tudok magamról, elég durva émelygés tör rám, és szédülés, és kimerültség.. elhaló hangként jut el tudatomig a néni érkezése, vélhetően helyre fog rakni minél hamarabb. Sebem begyógyítja, és talán egy kis vért is kapok majd tőle, meg ételt és egy szabad ágyat. *
- Ma.. maradok holnapig, ha.. ha nem gond.. * súgom fáradtan orrom alá, de fejem már le is biccen vállamra, és bizony szundítok én, mint aki totál kiütötte magát. Nem félek attól, nem lesz itt jó helyem, jóban vagyok a rokonokkal, és tudom, szabad szobájuk is van, valamint erős mágusok, így nem lesz gondom egy percig sem. Pálcám is kipottyan kezemből, de a motor, ami Doráé lesz, csodás, egy igazi durva, agresszív ragadozó ez és azt hiszem, méltán mondhatom, vérem adtam a dologért, mely egyébként annak rendje és módja szerint eltűnt a motor körül. *
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2012-09-01, 6:13 pm

*Már mind a ketten kezdünk belefáradni ebbe az egészbe, érzem ám magam is, tehát amikor a kulcs felém repül, azt elkapom, majd értetlenkedni kezdek, ugyanis egyáltalán nem sejtem, hogy mit nyithat ki. Most, hogy hallom, hogy Axel rokonainak a házában van, semmit se könnyít meg, így lassan megrázom a fejemet is, mivel érezheti rajtam, hogy nem lettem ám okosabb. De ahogy hozzá érek, az beindít mindkettőnkben valamit, így hamarosan már a falhoz is kerülök, hála a vad fiúnak és nem is igazán ellenkezem, csak birtokba veszem az oly ismert és mégis oly rég érzett testet, mintha csakis az enyém volna, mert talán ez így is van. Tényleg más lett, de még egyelőre nem döntöttem el, hogy ez kedvemre van-e vagy sem.*
- Én is Téged! Nagyon szeretlek! *cirógatom is meg helyes pofiját, csillogó szemeimmel és bár elég magamnak való lány vagyok, Axel-el szemben nem tudom az igazi Nymphadorát nyújtani, egyszerűen meghalok, ha vele vagyok, meg akarok felelni neki, most már nem keménynek tűnni és arisztokratának, csak élvezni akarom az életet. Ahogy viszont hátsómat markolássza, érzem, hogy beindul bennem valami, egyre jobban kívánom őt, de mégsem lehet itt most tovább menni, ezért is teszek róla, hogy visszakerülhessenek lábaim a földre.*
- Oh, szóval gyilkolnál is értem? Micsoda nemes lovag vagy te. *puszilom is meg ajkát, majd végül amikor a faltól elenged, már mellé is lépek, kezem pedig kezére talál, ösztönösen kulcsolom ujjaim az övére és végül már bólintok is.*
- Rendben van. *indulok meg, de pár lépés után a cerberus irányába pillantok.*
- Te maradj csak, nem lesz gond. *mosolygok is rá, de a három fej bizalmatlanul méri végig most Axelt, de aztán ismét megjelenik az agáma, majd el is totyog, méghozzá pont a másik irányba. Csak fejemet csóválom meg, de ez után cseppet a fiúhoz bújva indulunk el lefelé, egészen a révészig, hogy nemsokára már az Árnyas úton legyünk, pontosabban a fiú rokonainak a háza előtt.*
- Az a helyzet, hogy fogalmam sincs, hogy mire gondolhattál, amihez kulcs kell. Talán valami ládika? Bár nem olyannak néz ki ez a kulcs, de nem hiszem, hogy valami járgány lenne. Vagy nekem adod a motorod? *vonom is fel szemöldököm, ugyanis az elég nagy dolog lenne, meg sem érdemelném most így hirtelen, de talán nemsokára kiderül, hogy mi is lesz az én utó-ajándékom.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2012-09-01, 6:48 pm

* Egy részem visszafogná magát, a másik meg persze nagyon nem, s pár perc erejéig perverzebbik énem kerül előtérbe, ami már annyira kívánja a formás testet, ugyanakkor egy kis vallomás is kicsúszik fogaim közül.. talán gyakrabban kéne tennem olyasmiket, amik által ezt érezheti is. *
- Tehát akkor most iktattuk ki a kamu pasidat, azt hiszem. Sajna alul maradt.. * vigyorgom is el a komoly szitut, hangom pedig igen csak fellengzősnek hat, de ez van. Ez a lány itt csakis az enyém, s hogy még inkább tisztában legyen ezzel, cselekedeteim pironkodást idéznének elő minden erre járónál, tehát talán jobb is lesz, ha egy időre felfüggesztem a kibontakozni kívánó kényeztetést, még mielőtt valaki tényleg ránk találna. Szóvá is teszem azt, nem adnám én őt senkinek, s amiket mondok neki, cseppet sem elhamarkodott szavak, sőt mi több, nagyon is igaz mind. *
- A hétfejű sárkány sem állíthatna meg, ha így jobban tetszik.. hölgyem. * biccentek is felé egy aprót, helyeselve a kis játékra, puszija pedig viszonzásra talál, ezt követően pedig ujjaink is összefonódhatnak, mivel következő célunk már rokonaim itteni házikója lesz, ami mondhatni már-már amolyan törzshely számunkra. Vitto felé csak kajánul vigyorgom egyet, angyali glóriát rajzolva fejem fölé szabad kezemmel, majd már tippeket is várnék ajándékát illetően, de sajnos semmi magvas gondolat nem érkezik felőle addig, amíg át nem érünk, végcélunkig. A garázs előtt állva engedem már el kezét, hogy kulcsokat halásszak elő zsebemből, melyek segítségünkre lesznek a bemenetelben, miközben csak vigyorgom párat a hallottakra. *
- Ládikát? Ugyan.. én nem aprózom. A motoromról pedig sosem mondanék le, ő az egyetlen, akitől még te is elhódítottál, szóval.. nem. Maradjon csak ő a második. Viszont.. talán mégis közel jártál az igazsághoz. Tádám. * tolom be azonnal az ajtót is, s beengedem magam előtt a sötét helységbe, hogy aztán pár másodpercet, amolyan hatásszünetnyit várjak a villany felkapcsolása előtt. *
- Boldog szülinapot. * lépek mögé eközben, derekára helyezve kezeimet, s mi az, ami előttünk ácsorog? Természetesen a letakart járgány az enyém, viszont akad ott egy másik motor is, ülésén pedig egy szép, vérvörös rózsa pihen. Csodaszép darab ez, olyasmi, mint az enyém, és hogy mennyi munkám van benne.. az egyelőre titok. *
- Majdnem eltaláltad az előbb, remélem tetszik is. Használd egészséggel. * cirógatom meg oldalánál, s nyomok egy kis puszit búbjára is, majd ha szeretné, engedem én, hogy megnézze magának újdonsült társát. Azért egy pici ideg van bennem, de remélem elnyeri majd szerelmem tetszését. *
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2012-09-01, 7:07 pm

*Én is érzem, hogy nem leszek képes túl sokáig ellenállni ennek a fiúnak, tehát ha nem ereszt el, akkor bizony itt azonnal magamévá fogom tenni, pedig még nem szabadna, csak olyan rég találkoztunk már és ez a kezdeti balhé még inkább felébresztette bennem, hogy mennyire is kell nekem, hogy milyen fontos is a számomra. Na de végül csak sikerül eleresztenünk egymást, hogy megindulhassunk Axelék rokona felé, ahol vár engem egy bizonyos ajándék. Egész úton töprengek rajta, hogy vajon mi is lehet, de sajnálatos módon semmi normális ötlet se jut eszembe, így inkább előállok azzal, ami a fejemben van, hogy mégse csak csendben mászkáljunk, de amikor hallom a magyarázatát, csak vállat vonogatok kissé.*
- Akkor tényleg nem tudom. *na de az említett házhoz érkezünk, a garázs ajtaja pedig kinyílik, így szemeimet hunyorgatni kell cseppet, hogy lássak valamit. Az első, amit kiszúrok, az természetesen a letakart járgány, de ez után jön a fény, majd az ölelés és végül egy csodaszép kék moci, én pedig számat eltátva meredek csak rá, nagyokat nézve, mert bár nekem is van vagyonom, ez most nem számít. Soha nem gondoltam egy saját motorra és nem is hittem volna, hogy Axel ilyesmivel lepne meg. Nagyon lassan bontakozok ki az öleléséből, hogy a mocihoz érve finoman végigsimíthassak ülésén, majd az egész járgányon és ez után hirtelen ott hagyva ugrom is bele Axel karjaiba, tehát nyakát átkarolva puszilom is meg arcát.*
- Nagyon szép, köszönöm! De... én meg sem érdemlem. *egy puszi még az ajkára, majd ez után fejemet addig húzom hátra, amíg a szemébe tudok nézni, így láthatja is rajtam az örömöt, hogy milyen boldoggá tett most ezzel. El is eresztem, majd a motorhoz lépve szoknyám kicsit felhúzom, hogy rá tudjak ülni annak ülésére, így combjaim is kilátszanak, én pedig már a markolatot fogdosom.*
- Na, hogy nézek ki rajta? És mikor megyünk egy kört? *gondolom tankolt már bele, így csak kíváncsian mocorgok rajta, egyelőre még ismeretlenül és bár annyira nem értek a motor vezetéséhez, bízom magamban, hogy menni fog és nem esek le róla.*
- Ez olyan, mint a tiéd, csak a színe más. Honnan jött az ötlet, hogy ilyesmit vegyél nekem? *kérdezgetek is tovább, miközben most már a jármű többi részét cirógatom, még mindig ismeretlenül, de egyre inkább megbűvölve.*
Vissza az elejére Go down
Axel Knoxville
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Axel Knoxville


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Aurorvadasz
Jelige : Vámpírvadász
Hozzászólások száma : 7501
Csatlakozás : 2010. Dec. 25.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Aurorvadász szakház
Üzenet : Ha lemondunk a vágyainkról, épp azt tagadjuk meg, ami emberré tesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2012-09-01, 7:27 pm

* A kezdeti szóváltás lassacskán ránk jellemző, úgymond "szeretgetésbe" csap át, de most érezhetően én is máshogy viszonyulok, azt hiszem, az elmúlt időszak megtanított pár dologra, többek között arra is, hogy becsüljem, amim van, s hogy ideje felnőni, amitől annyira tartottam. Na nem olyan drasztikus ez, de kezdeti lépésként megteszi talán az is, képes vagyok vissza fogni magam, pedig ah, mi mindent engedne fantáziám cselekedni ezzel a tökéllyel itt előttem, ám nem itt és most fog megtörténni, sőt mi több, inkább ajándékára lesz terelve a szó, melynek magvát már elvetettem a kulcs átadásával. Tippeket várok, de az utolsó pillanatban érkezőt is megcáfolom, méghozzá igencsak hosszasan, de végül csak betessékelem rokonaim garázsába, ahol némi vaksiskodást követően máris teremtek egy cseppnyi fényt, hogy azután érdeklődve közelítsem meg kedvesemet, most hátulról, kivételesen nulla hátsó szándékkal. *
- Na.. de elcsendesedtél. Talán nem tetszik? * nézek rá előre hajolva válla felett, egy vörös tincset arrébb is simítva arcából, ám el is kell engednem itt és most, hiszen lassan sétál el kezeim közül, mire már el kell mosolyodnom. Karjaimat összefonva mellkasom előtt lépek én is pár lépést előrébb, s csak figyelgetem reakcióit, annyira aranyos, ahogy ismerkedik a járgánnyal, majd mikor már hirtelen tart felém, annyi időm még van, széttárt karjaimba zárjam törékeny testét, majd egy környit még forogjak is vele. *
- Dehogynem érdemled meg. Te bármit megérdemelsz, szóval mostantól el leszel kényeztetve! * hajtom én is hátrébb fejem, ahogyan ő is teszi, hogy láthassam szép, mosolygós, örömködős pofiját. A puszit mosolyogva fogadom és viszonzom még, majd már el is eresztem, menjen csak, próbálja ki, meg is sértődnék, ha nem tenné. Szemeim sunyin összeszűkülnek, miközben produkálja magát a felüléssel kapcsolatban, de ahelyett, hogy közelebb mennék, inkább távolodom, teljesen meg tudjam nézni őt és a motort, egyben. *
- Csodásan festesz, bár ruha nélkül szebb lenne. A szoknya amúgy is csak zavaró tényező, ahogy elnézem. * döntöm is meg mélyen oldalra fejem, hátha belátnék a szoknyácska alá, majd egy halk nevetéssel kerülök mellé. *
- Előbb némi gyorstalpaló, mivel nem szeretném, ha azonnal elesnél vele. Tudod, féltem a művem, mivel kétszer is alakítani kellett rajta. Szóval vigyázz rá! * próbálok komolyságot erőltetni magamra, hogy a motort féltem, de persze ez nem igen így van, ő is tudhatja, csak pimaszkodom. * - Az enyémet már vezetted, ennek pedig teljesen ugyanaz a felépítése, mint annak. Kuplung, gáz, fék. Itt az indító, az órák, a tank, és a világítás, amit sose felejts el! Először felülök mögéd, és együtt kipróbáljuk. Elég nehéz dög, de szerintem ha megszokod, nem lesz gond. * pattanok máris mögé, s mivel az ajtót nyitva hagytuk, mikor bejöttünk, és talán emlékszik is arra, ahogyan az enyémet vezette, talán menni fog neki, bízom benne. *
- Egyébként pedig eredetileg nem ilyen volt, a beszállítóm kicsit félreértett. Aztán segítettek a jó öreg magazinok. * mutatok a sarokban heverő lapok felé, de most már megpaskolom hátsóját is, elhelyezkedtem mögötte, akár indulhatunk is. * - Ja, bukót még nem vettem, de a napokban meglesz az is. * teszek még hozzá ennyit, az ajtó tárva, amit akartam elmondtam, szóval most már akár indulhatunk is egy körre, ahogyan kívánta. *
Vissza az elejére Go down
Nymphadora Giovanni
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Nymphadora Giovanni


Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Nekromanta
Jelige : Halálimádó nekromanta
Hozzászólások száma : 569
Csatlakozás : 2010. Dec. 24.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Midgard Háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime2012-09-01, 7:44 pm

*Sejtésem sincs, hogy mit találhatott ki nekem a születésnapomra, de rosszul esik, hogy azt hittem, elfelejtette, hogy megfeledkezett rólam. Nem kellett volna semmit se vennie, én beértem volna csak azzal is, ha velem van azon a bizonyos napon, de azért örülök neki, hogy mégis kapok ajándékot, mert bár szeretek bizonyos embereket meglepni, ugyanúgy kapni is szeretek. Tehát a garázs elé érkezünk, ahova beérve már az ölelő karokat érzem, amelyeken lágyan végigsimítok és már szemeim elé is kerül a csodálatos motor, amelyre álmaimban sem gondoltam volna.*
- Hogy nem tetszik? Ezt a kérdést te komolyan felvetted? *pillantok rá meglepetten, majd már magára is hagyom, így a vörös tincs vissza is libben eredeti helyére, én pedig már a motoromnál is vagyok, amelyen végig is cirógatok párszor, hogy ez után már Axel karjai közé vethessem magam, megköszönve azt, amit adott nekem. Fogalmam sincs, miképp fogom mindezt meghálálni neki, de az biztos, hogy mostantól több időt szeretnék magunkra szánni, legyen akármi.*
- Nem bánom, kényeztess csak el, de mindenhogyan ám! *kacsintok is rá pajkosan, utalva arra, hogy a testem is kívánja ám a törődést, nem tudok ezen csak úgy tovább lépni. Megpuszilom őt, majd ismét magára hagyom, hogy a szoknyámmal bíbelődhessek egy kicsikét, így nemsokára feljebb is húzom azt, majd hátsóm már az ülésre is kerül, így teszem fel a kérdést is, hogy vajon miképp nézek ki a motorral együtt, de ahogy nézem, hogy kedvesem távolodik, majd nemsokára már be is leszek nézve, játékosan még feljebb húzom a szoknyám, így a combfixem felső része, a kis csipkék ki is látszódnak.*
- Ha akarod, nemsokára ruha nélkül is megnézhetsz rajta. *kacsintok is rá, tovább kacérkodva a fiúval és végül már a motor kipróbálásáról érdeklődöm, mert nagyon szeretnék már menni vele, tényleg, minden vágyam.*
- Vigyázok én rá, ne félj, de hogy érted azt, hogy a műved? *kérdezek is rá, majd végül előrébb is csusszanok, mivel hallom, hogy mögém szeretne ülni és együtt próbáljuk majd ki a motort.*
- Oké, akkor gyere. *és ha minden igaz, akkor már meg is érkezik, én pedig már érdeklődve hallgatom meg a remélhető magyarázatát, hogy akkor milyen is volt ez a motor és hogy formálta, mert még mindig nem értem, de kétszer nem teszem fel ugyanazt a kérdést. A hátsómat is megpaskolja, én pedig elfordítom a kulcsot, majd már gázt is adok és ennek örömére el is hagyjuk a garázst. Eleinte érezhető a bizonytalanságom, nem sietek, de a motor picit kileng, mozgolódik alattunk.*
- Ajjaj, nem túl egyszerű. *még egy kis gáz, mert talán akkor jobban egyesbe marad és ahogy sejtem, bizony mintha igazam is lenne, így indulok meg az ösvény felé, hogy annak útján haladhassunk végig és persze akad egy kis hátsó szándékom is.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye   Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Melville ház - Axel egy rokonának lakhelye
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Axel Knoxville
» Axel Knoxville
» Axel Knoxville
» Axel Knoxville és karakterei
» Axel Knoxville szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Mystral :: Árnyas út-
Ugrás: