Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Titkok erdeje

Go down 
+89
Fleur de Lorraine
Elinor Jörmungandr
Hugo O'Quintin
Slash Daniels
Sophie Black
Mihail Slavici
Loren Volmorick
Carolayn Natri
Yvonne Ricci
Connor Diamond
Electra Richter
Chloe Walsh
Havasi Zoárd
Zaine Warhurst
Athalie Rapace
Daphne Alucard
Prim Rose Dylon
Patrick Davis
Ruta E. Sigger
Drake Carpenter
Lucius Rufinus
Alexandra Alasein
Dorian Deamer
Ashi Angel
Völgyesi Félix
Azrael
Lycoris Ozera
Jackelyn McKinney
Gabriel Perez
Lisbeth May
Thomas Gledhill
Mikael Hargreaves
Jane Swan
Arthas
Ginger Rosenberg
Azaria Daraghi
Brian Valentine
Noel
Aristarkh Y. Zhukov
Victoria
Demetrius
Raiden Carvex
Sean Derly
Ian Branson
Takoda Turner
Zoé Calylas
Serafina Damiana
Lilith Corivan
Larissa Dustwood
Scott Reid
Sophia Lerenz
Axel Knoxville
Vixilien Sandanez
Bruno Stora
Fekete Ambrus
Krishana Quinn
Sairus Macrain
Brianne Layton
Josephine Moore
Sideris Valbraith
Christian LeNoire
Élias Adachi
Nestor Smirnov
Ryan Bourton
Mona Braxton
Alinox Ingren
Faith Craven
Elisaveta Varlock
Victor
Mordana Liward
Hecate Lunadea
Mesélő
Illya Imbecairwen
Hunyadi Péter
Sandy Bertona
Daemon Wexler
Dimitrij Volodya
Lucius Benedict Fenris
Nathaniel Cornwlade
Troy Clayton
Zoey Fleming
Mordred Wasimir
Jasmine Miels
Vladislav Kerensky
Octavia Blackwood
Ruby Rose Re
Krónikás
Caleb Valerious
Demien.R.Cornwlade
93 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next
SzerzőÜzenet
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Titkok erdeje - Page 8 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-04, 3:12 pm

*A nagy koncentrálásban nem vettem észre, hogy Alinox-ot nem engedtem el, de ő finoman lefejti magáról a kezemet és rögtön ezután kaparászásra leszünk figyelmesek. Egyből támadó állásba helyezkedek, de minden hiába így sem látok semmit, viszont az a valami, ami a sötétben rejtőzik, egyre közelebb kúszik hozzánk. Az összes szőr a karomon égve ár. Fogamat összeszorítva jár az agyam, hogy mit is tehetnénk, de annyira nem vagyok jártas a varázsvilágban, hogy kapásból tudjam, mi a fene akar ez lenni. Csak annyit tudok, amit december óta az órákon vettem. Hiába a nagy figyelés a felém suhanó tőr elől nem tudok kitérni így a kés megvágja a kezem. Leküzdöm a reakciót, hogy pálcát tartó kezemmel a sebhez kapjak, de fejemben folyamatosan gondolatok zakatolnak.*
~Kés? Nem hiszem, hogy egy árny, vagy egy szörny tőrökkel hadonászna.~
*Vonom le a magam következményeit, de nem tudom beazonosítani a tőr irányát, mert az előbb megcsodált hullák életre kelnek és undorító módon kiszedik magukból a cölöpöket, majd a padlóra esnek gusztustalan toccsanás kíséretével nem messze tőlünk. Gyomrom felkavarodik, és igen csak azon van, hogy kiforduljon ezért megsebzett kezemet a hasamra szorítom, majd bal kezemmel a pálcát szorítva varázslatot alkalmazok.*
~Ha a késeket ember hajigálta, akkor az most kiderül.~
- Homenum Revelio! *Majd rögtön ezt a varázslatot végrehajtva pajzsot emelek magam elé.*
- Salvio hexia! *Árnyak ellen nem működik, de ezek a gusztustalan zombikat talán visszatartja egy kis ideig. Szememet körbejáratom a termen kijáratot keresve és megnézni működött-e az embert idéző varázsigém, de Alinoxra nem tudok figyelni, különben megszűnik a pajzsom.*

Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Titkok erdeje - Page 8 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-04, 3:38 pm

* Mindketten hátrafordulnak a kaparászó hang felé fordulnak pálcát szegezve a sötétség felé. Nem látnak semmit, és ez aggasztja a lányt. Hirtelen pezsegni kezd a víz, a föld remeg a lábuk alatt, majd egy tőr repül a semmiből, megsebezve ezzel Mona vállát. Mázlija van, hogy nem állt bele a karjába a kés.*
-Minden oké?* kérdezi tőle Alinox, közben valami jó átkon töri a fejét. Mikor háta mögé néz, látja, hogy a hullák valahogy kiszabadultak a cölöpökből, amik a falon tartották őket, és mert már elég közel kerültek már a zombik.*
- Obstructo!*kiáltja a varázsigét, de ez nem hat rájuk, tekintve, hogy már nem élnek, és ez a varázs élőlényekre hat csak.*
- Protego!* sikít a lány, szerencsére ez már hatott, hiszen a 4 életre kelt hulla pár métert hátrébb zuhant.*
~Ez közel volt, már majdnem hozzám értek.~
Most, hogy egy kis nyugtuk van a hullák miatt, visszafordul Mona felé.*
~Vajon mi lehet ott?~ gondolja a lány, közben töri a fejét.*
-Relaxo!* kiáltja a lány az átkot, ami eszébe jut, mire pálcája végéből szikraeső hullik. Bármi is van a sötétben, most elvileg egy időre megbénította.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-04, 3:56 pm

*A kimutató varázslat semmit se ér, tehát a lány nem látja meg, hogy ember van e. Valószínűleg azért mert lehet nem is ember szórakozik velük nem tudni. A Pajzsvarázslat némileg hathat de kérdés hogy a lány itt akarja e kivárni míg még több lesz, mert ha körbe néz , láthatja, hogy a hely sötétebb zugaiból is hasonlóan megcsonkított hullák kúsznak elő, méghozzá meglepő gyorsasággal. Az Obstructo hat a zombik ellen, így egy kettőt sikerül vele lefékeznie, de a lány is bele esett ugyan abba a csapdába amibe a társa. Megállt, a pajzsal való védekezésnél. A fura élőhalottak viszont egyre többen lesznek, talán már csak a kijárat egy része tiszta, és arra kéne venni az irányt, mert ha tovább itt maradnak, és a pajzsok megszűnnek bizony lehet csatlakoznak ezekhez a lényekhez, akik a barlang mélyéről jönnek elő... Ha jól körülnéznek talán még tudják lassítani a tempójukat, hiszen a barlang homlokzata repedezett, és néhány kisebb szikla alá is hull, mutatva hogy egyáltalán nem olyan masszív a plafonnak az a része ami alatt az élőhalottak gyülekeznek.... Kérdés, hogy ezt hogy tudják felhasználni a lények ellen.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Titkok erdeje - Page 8 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-04, 4:20 pm

*A kimutató varázslat, amivel próbálkoztam nem járt sikerrel és a pajzs varázs se tűnik túl hasznosnak, mert körülöttünk egyre nagyobb lesz a mozgás, és ahogy körbenézek, észreveszem, hogy egyre több szörny közeledik felénk és csak egyetlen kijárat van és az nem más, mint a bejárat és már az a rész is kezd zsúfolttá válni. Alinox viszont ügyes, mert sikerül leszerelni néhány zombit, de így se sikerült sokkal előrébb jutnunk. Egy idő után mi is elfáradunk és a pajzs bűbáj is meg fog szűnni. Alinox mellé lépek és egymásra nézzük. Mind kettőnk szemében csillog a félelem és látszik rajta is, hogy folyamatosan járatja az agyát, elnézek a bejárat fele, hang nélkül jelezve, hogy ott a kijárat is. A barlang remeg, a víz bugyog mi pedig itt állunk egy csomóélő holt között és a mennyezet is lassan a nyakunkba hullik, amit nem csak én hanem Alinox is észrevesz. Tekintetünk ismét találkozik és látom a lány szemében, hogy megvilágosodott. Pár pillanattal később nekem is leesett a tantusz. Rámosolygok a lányra, majd még közelebb lépek hozzá.*
- Hát akkor rajta! *Kiáltom, azzal a lendülettel a kijárat felé fordulok és a zombik közé lövök, hogy kitisztuljon az út, hogy el tudjunk szaladni.*
- Reducto! * Az Exortusos is hamar reagál, ő is mindent megtesz a kijutás érdekében. A varázslat végrehajtása után közösen a kijárat felé kezdenek rohanni, hogy életüket mentsék.*

Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Titkok erdeje - Page 8 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-04, 4:34 pm

* Mint azt Mona varázslata után megtudják, nem emberrel állnak szemben, de Alinox gondolta, hogy ez így lesz. Egyre nagyobb a hangzavar a barlangban, egyrészt a víz, másrészt a föld rengése, valamint egyre több élőhalott bukkan fel, közelítve a lányok felé. Néhányszor az Exortusos tanulók egymásra néznek, és ugyanazok az érzelmek tükröződnek a másik szemeiben, mint a sajátjukból. Mindketten körbe-körbe hordozzák tekintetüket a barlangban, kiutat keresve, majd szobatársa ránéz, és szemével a járat felé mutat, ahol bejöttek. Ott még pont van annyi hely, hogy ők ki tudjanak iszkolni.
A plafonra nézve Alinox látja, hogy repedezett, bármikor rájuk szakadhat.*
~Ez az! Ezzel megmenekülhetünk!~ Esik le a lánynak a dolog, és látja, hogy Mona is hasonló dolgon töri a fejét.
A fehér hajú lány kiáltása után nekiiramodnak, és míg a másik megtisztítja az utat, addig a barna szemű lányka a plafonra céloz pálcájával.*
-Descendo!* kiáltja, mire a mennyezet nagy robajjal elkezd lefelé hullani, az élőhalottakat maga alá temetve. Alinox megfogja Mona kezét, és elkezdi kifele húzni. Még mindig nem tudja, mi rejtőzik a sötétben, de gyorsan futnak, nehogy elkapják őket. Ahogy a lépcsőkhöz érnek, pajzsuk is elmúlik.*
- Gyorsan gyorsan fel a lépcsőn!* mondja a lány, majd mikor Mona elindult a lépcsőn, ő is követi. Mihelyt felértek, lecsapják az acélajtót, végül rohanni kezdenek kifelé az erdőből. Már majdnem kiértek, a fák ritkultak, Alinox ekkor a földre rogyott a fáradtságtól, és talán most kapott sokkot a bent látott dolgoktól.*
- Ugye azok az izék ide már nem követnek?* kérdezte a lány fulladozva barátnőjétől.*
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 1391
Csatlakozás : 2009. Nov. 24.

Rangok
Ház:
Betöltött poszt: Mesélő
Évfolyam:

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-04, 4:50 pm

*Úgy tűnik, hogy végre észbe kaptak, és el is indulnak kifelé. Az átkok hatására pár élőhalott a földre lökődik, illetve. Alinox varázslata viszont nem válik be, hiszen egy egyszerű döntő varázslat nem fog betemetni egy egész plafont. Talán ha robbantó varázslattal próbálta volna nagyobb sikerrel jár. Viszont ettől függetlenül, elérik a lépcsőket, de ha hátra néznek, még láthatják, hogy a föld megremeg, és mintha egy alak tört volna ki alóla. Elég fura ugyanis ennek az alaknak mintha szárnyai lennének. Démon szárnyai. Nem veszi őket észre, csupán csak elrugaszkodva kiszakítva a plafont távozik, aminek hatására már bizony omlani is kezd az egész hely, ezzel elvágva az üldöző élőhalottak útját, s ők sikeresen ki tudnak érni. Úgy tűnik mára megmenekültek, de hogy mi volt ez a hely, az élőhalottak hogy kerültek ide, illetve mi volt ez az alak az előbb? Azt már nem tudni... Sietniük kell mert érezhetően a rengések a lépcsőkig is eljutnak és ahogy kiérnek szinte azzal egy pillanatban az is beomlik. Úgy tűnik mindörökre, de hogy mi áll a dolog hátterébe? Lehet soha nem tudják meg.*

//No ennyi lett volna a mese, remélem nem volt unalmas. Annyi lenne a kérés főleg Alinox felől mert nálad figyeltem meg, hogy nem írjuk le hogy a varázslat sikeres e vagy sem. A mesélő dönti el hogy a próbálkozások hogy sikerülnek Smile Azért mondom mert nálad 2 esetet vettem észre az egyik most a Descendonál, hogy leírtad hogy sikerült, közbe nem sikerülhet eleve mert döntő varázslat, ami tárgyat dönt le Smile A másik meg az élőhalottaknál hogy 4et hátra vet szóval ilyesmiket a mesélőnek kell leírnia, hogy össze jön e vagy se no de ennyi Smile amúgy nem volt semmi baj//
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Titkok erdeje - Page 8 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-04, 5:09 pm

*Alinox döntő varázslattal próbálja leszedni a barlang tetejét, míg én a zombikat söpörtem félre az útból. Mivel a döntő varázslat nem jött be kézen ragad és húzni kezd a kijárat felé, de nem is kell, annyira húzni szaladok én magamtól is. Alig, hogy elérjük, a lépcsőket a föld megremeg és mögülünk furcsa zajok jönnek. Vállam felet hátrapillantok és a földből egy szárnyas démon bukkan elő. Szerencsére ügyet sem vet, ránk egyből elrugaszkodik kiszakítva a mennyezetet így akadályozva tovább a zombik vonulását felénk. Itt lehetne egy lélegzetvételnyi szünet, ha a rezgéstől nem kezdene összeomlani a lépcső, ami kifele, vezet minket erről a szörnyű helyről. Nem bámészkodom tovább, hanem rohanok előre, de az erőm híján van, és a lépcsőkön megbotlom jó nagyot esve. Beverem a térdemet, amire fel is szisszenek, mert piszkosul fáj, sőt lenézve észreveszem, hogy föl is szakadt rajta a bőr. A tenyerem is ég, mert az meg lehorzsolódott, de nem érdekel, csak jussak már ki innen. Minden erőmet beleadva az utolsó hajrába ellököm magam és meg sem állok, az erdő széléig ahonnan kezd kivilágosodni minden. Szaladnék tovább, meg sem állva a kastély bejáratáig, amikor látom, hogy a mellettem iszkoló Alonix összeesik. Egyből lassítok, majd mellé zuhanva a kimerültségtől megnézem, hogy mi történt vele, de arca arról árulkodik, hogy sokkot kapott.*
- Jajj csajszi nem most add fel! *Sóhajtok fel meggyötörten, majd a hóna alá nyúlok és segítek neki fölállni. Minden porcikám remeg az idegességtől és a lelkemben uralkodó félsztől, de még tartanom kell magam, mert még nem értünk a szobába. Egymásra támaszkodva jutunk fel az Amarillisz hálóba, ahol végkimerülésben a padlóra roskadok.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Titkok erdeje - Page 8 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-04, 5:15 pm

* Rossz varázslatot mond, de ettől függetlenül elkezdi társát kifelé húzni, mígnem együtt kezdenek rohanni. Futás közben valami szárnyas lényt lát, de nincs ideje, és nem is akar bámészkodni. Mona kicsit megsebesül a lépcsőn, de futnak tovább, ki az erdőből, ahol ugyanis Alinox összeesik. Barátnője felsegíti, és a barna hajú lány összeszedve maradék erejét fut, egészen a Mysterio-ig, onnan pedig fel az Amarillisz hálóba. Ott mindketten a földre rogynak, és a levegőt szaporán veszik.*
-Ez nagyon meleg helyzet volt. Remélem nem lesz több ilyen vakmerő ötleted.* mondja Alinox, de nem vádlón, arra nincs ereje. Inkább elmegy zuhanyozni, hogy kicsit felfrissüljön és a temérdek koszt lemossa magáról.*

//köszi a mesét, nekem nagyon tetszett, nem volt uncsi. Smile a varázslatokra legközelebb figyelni fogok, köszi, hogy szóltál Smile //
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Titkok erdeje - Page 8 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-07, 4:54 pm

*Ismét hosszú éjszakát töltöttem a könyvtárban, de most nem a családom után kutakodtam, hanem az iskoláról gyűjtöttem magamnak anyagot. Megtudtam egy számomra csomó új helyszínt, a történetét, a városról információkat. Megtaláltam a tervrajzot, sőt még a környezetben lévő zugokról is olvastam így találtam rá erre a különös helyre. Joggal viseli szerintem a Titkok erdeje nevet. Biztos vagyok benne, hogy ami oda le van írva az igaz, már, mint, hogy élnek a fák és egy csomó olyan szörny van bent amivel jobb nem találkozni, de nem én lennék ha mindezek ellenére nem mennék be erre a titkos-tiltott helyre. Remélem, találok azért itt gyógynövényt, amit az ellenméreghez kell begyűjtenem. Minden szükséges eszközt elhoztam magammal, meg pár szükségtelent is. Van a táskámba kis zsák a növényeknek és a patkányfaroknak, két üveg az elixírnek és a három póknak, a tőr, hogy meg tudjam majd magam vágni, hoztam egy liter vizet is műanyag palackban, de mind ezek mellett itt van még a pálcám, a walkmenem, a telefonom és még egy CD, ha megunom a vegyest, ami bent van. A receptet, hogy el ne hagyjam és, hogy mindig kéznél legyen a jobb alkaromra írtam. Fejemen a fejhallgatóval jókedvűen, merészen, énekelve, zsebre dugott kézzel sétálok egyre mélyebbre és mélyebbre a rengetegben. A fák a fejem fölött már összeérnek, de nem rémülök meg, mert minden figyelmemet az avar kémlelésére szentelem, hogy megtaláljam a megfelelő növényeket. Éppen lépnék tovább egy nagy sóhaj kíséretében, hogy nem jó helyre jöttem, amikor a levelek között valami piroson akad meg a tekintetem. Közelebb sétálok a virághoz, hogy megnézzem az e amiért jöttem. Cipőm talpa alatt minden lépésnél ropog a száraz falevél. Közel érve leguggolok a növény mellé, majd óvatosan lekotrom róla a leveleket.*
~Bizony ez nem más, mint a piros gyűszűvirág.~
*Állapítom meg, majd a táskámba nyúlok, hogy kivegyem a kis zsákot meg az ollót. Megfogom a virágot, majd az ollóval a szár végén levágom a virágot, majd a zsákba teszem. Körbenézek nem-e látok erre még valami virágot, de szerencsémre, néhány méterre tőlem fehér üröm bokor növöget így oda is elsétálok és megismétlem az előbb látott műveletet. Kezemre pillantok megnézni, mit kell még az erdőben keresnem.*
~Pókot és patkányt a pincében fogok fogni, kakukkfüvet kérek a konyháról, zsályát láttam a belső kertben, az üröm és a gyűszűvirág már meg van akkor már csak az ezerjófű maradt vissza.~
*Összegzem félhangosan az állást, majd fölegyenesedem és visszatérek az „ösvényre”, hogy ne vesszek el az erdőben. Fogalmam sem volt, hogy néz ki az ezerjófű ezért reggel megnéztem és meglepően szép. Ez egy apró lila virág, aminek a virága csillag alakú. Megigazítom magamon a pulcsit, CD cserélek, és már megyek is tovább.*
~Hát ilyen nincs, már 15 perce megyek befele és semmi. Ideje megfordulni, különben eltévedek.~
*Már majdnem kint vagyok az erdőben, amikor észreveszem az apró lila csillagos virágot. Arcomon halvány mosoly jelenik meg, majd ebből a növényből is vágok magamnak egy csokornyit, hisz ebből az alapanyagból 5 szál kell. Mos, hogy már minden megvan, tovább állhatok. A gyógynövényt a táskámba süllyesztem, majd a kastély felé veszem az irányt azon belül pedig a konyhába.*
Vissza az elejére Go down
Elisaveta Varlock
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Elisaveta Varlock


Hozzászólások száma : 1849
Csatlakozás : 2011. Mar. 06.
Tartózkodási hely : Midgard háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-07, 4:59 pm

*Harcra készen pattan ki az ágyból. Bár már rég nincs reggel, inkább délutánnak nevezhető az idő, de ettől függetlenűl úgy véli, hogy bőven akad ideje arra, hogy az életelixír ellenmérgét gyakorolja. Sajnos a hozzávalókból hiányt szenved, így kénytelen felkerekedni, hogy összeszedjen párat. Mivel sejti, hogy nem ússza meg a dolgot bekoszolódás nélkül, így egy régi kopott farmert és egy fekete garbós pulcsit vesz fel, lábára tornacipőt húz. Kényelmes tempóban halad végig a kastélyon, majd a révészhez érve bepattan a csónakba. Szerencsére nem kell sokat várnia arra, hogy megérkezzenek, így hamarosan már a főutcát koptatja. Út közben azon meditál, hogy merrefelé vegye az irányt, míg végül az erdő mellett dönt. Legrosszabb esetben még úgy is át tud menni a lápvidékre utána. Ahogy megérkezik előszedi a gondosan összehajtogatott hozzávalós papírját, s enyhén kinyújtott nyelvvel böngészni kezdi, majd nekiindul a keresésnek. Hosszú ideig nem talál semmit, s már majdnem feladja, mikor kicsivel távolabb egy ismerős növényt vesz észre. Közelebb lép hozzá, majd elmosolyodva letépi.*
- Remek egy megvan.*dünnyögi és keresgél tovább. Szerencsére a sikersorozat folytatódik és hamarosan gazdagabb lesz a kakukkfűvel, gyűszűvirággal, és az ürömmel. Ezen felbátorodva újra folytatja az útját, s beljebb haladva végül kitartása megkapja a jutalmát, ugyanis megszerzi a még visszamaradt növényeket is. Ezután gondosan a táskájába gyömöszöli őket, majd újra végigfut a listán.*
- Gyűszűvirág, kakukkfű, üröm pipa, ezerjófű, zsálya szintén megvan. Na már csak a pókok meg a patkány kell.*motyogja magának fennhangon, majd ezzel végezve visszaindul az iskolába a többi dologért.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-22, 12:55 pm

* Valahogy nem úgy alakulnak napjai, mint azt tervezte, bár igazából ne igazán szokott hisz a spontanitás híve, de most valahogy minden összegyűlt a feje felett. Na de sebaj, majd elmúlik s helyrejön minden - vagy nem - de ezen nem is akar sokat agyalni, így miután felkelt úgy döntött kijön Seol szigetére. Egyenlőre még céltalanul bóklászik az erdőben famaulusa társaságában mi egy fekete párduc, igaz ő pár méterrel arrébb szimatolgat párhuzamosan vele, neki sem ártott már egy kiadósabb séta. Ma egyébként egy fekete melegítő alsó és testéhez tapadó V kivágású kék felsőt visel, mi tökéletesen passzol szemeihez. Kócos tincseit most egy szintén fekete baseball sapka nyomja le, lábain nem is makkos cipőt hanem sportcipőt visel mi szintén fekete. Ahogy egy nagyobb törzsű kidőlt fához ér füttyent egyet Darklynak jelezve, hogy ő most itt meg fog ám állni, így telepszik le szétvetett lábakkal s zsebéből előkap egy csomag szotyolát. Ezek bontogatva mered maga elé néha vetve egy-egy pillantást a famulusára, de különösebben most nem izgatja mit csinál ez az állat.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Titkok erdeje - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-22, 1:06 pm

*Kellemes idő, mi más kell még? Boldogság, igen ez az, de ha már így összekaptak kedvesével és még mindig Ry-nek áll feljebb, tehát nem volt hajlandó írni egy levelet sem, így inkább a testét szépítgeti, ezért is kezd ma kocogásba. Egy fekete kis rövidnacit visel, sportcipővel és egy szintén fekete színű kis toppal, mely csodálatos pociját, popóját és melleit is kiemeli ám. Fekete tincsei most copfban fel vannak kötve és a sminkekből is most igen csak gyenge van fent, de a sárga szempár mégis ki van húzva feketével, tehát dögösen néz ki ez a lány, mint mindig. Amikor viszont már jó ideje járja az erdőt, hirtelen szúr ki egy fekete párducot és bár több diáknak van ilyen famulusa, mégis felismeri ám Darklyt, így halkan ad ki hangokat ajkain, hogy Ryan ne hallja meg, majd ha a párduc odapillant, leguggol neki és kezeivel jelez, hogy jöjjön oda hozzá, de jobb kezének mutatóujja most az ajka előtt van, tehát a famulus sejtheti, hogy meglepni akarja a fiút, hiszen látja ám a szotyizót mackót. Nem tudni, hogy bejön-e a terve, de ha igen, akkor csak elmosolyodva öleli meg a hatalmas állatot, majd ez után huncutul elmosolyodik.*
- Vidd oda Ry-nek... *és már hátra is nyúl, így veszi le a felsője alatt a melltartóját, ami egyértelműen Faith-é, egy szép, vörös darab és az illat is a lány illata és még csak nem is izzadt a ruha. A fene tudja hogy csinálja ezt a lány, de most egy kicsit fel akarja dühíteni a másikat, kíváncsi, hogy vajon féltékeny lenne-e, ha Darkly megtalálná az erdőben a vitájuk után a fehérneműjét, így ha a famulus benne van a csínytevésben, akkor vissza is küldi gazdájához az állatot és lesből figyeli a másik reakcióját, ki talán felismeri az ismerős ruhaneműt és reagál majd valamit.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-22, 1:27 pm

* Teljesen nyugodtan ücsörög a farönkön s szotyolázik piszkítva az erdőt, de ismerhetjük már, az ilyen dolgok érdeklik ezt a fiút a legkevésbé. Az idő jó, így a madarak csicsergésétől kezdve a fák ágain rohangáló mókusoktól kezdve mindenféle állat neszezik, nem mintha különösebben most ez is lekötné srácunkat, de hát ez ma valahogy nem az ő napja. Talán azért csemegézik a magokból mert rejtett indulatait kívánja valamiképpen levezetni, bár talán nem ez a legmegfelelőbb módja ennek, de lehetséges, hogy ezért olyan gyors s kissé türelmetlen a szemezgetés.
Darkly viszont kitűnő hallásának köszönhetően meghallja a pisszegést s vágva egy érdekes fejet megy oda szimatolgatva a talajt, hogy ha gazdája észrevenné menetelését ne gyanakodjon semmire. Kedveli a lányt s mivel értelmes egy lény így tisztában van vele, hogy Faith nem akarja, hogy megtudja, hogy itt van, amúgy is tudja, hogy összekaptak ezek ketten így kíváncsi pillantást vesz a lányra, hogy az vajon mit akar tőle. Amikor leveszi melltartóját, nyugodt tekintettel né bele a lány szemeibe, de aztán vállához tolva fejét beszélni kezd.*
- Morcos...ezzel lehet csak felizgatnánk.* feleli okosan az állat, de azért szájába veszi a fehérneműt és gazdájáhot sétál vele. Fejét oldalról odadugja ölébe s elereszti a melltartót, pár lépést hátrálva ül le s kíváncsian figyeli a reakciót.*
- Mi van?* pillant le az állatra Ryan, hisz a szeretgetés az nem igazán jellemzi kapcsolatukat, ritkán terülnek el egymás mellett s simogatja kedvencét, de ettől függetlenül szerei ám. Meglepődve emeli fel a csinos kis melltartót s pillant körbe maga körül de senkit nem vél felfedezni.*
- Mit akarsz ezzel? Így is feszkós vagyok, nem kell még az agyamat is húzni. Tudod, hogy nehéz féken tartani magam.* ezzel meg csak idegeli, hisz imádja a női fehérneműt főleg így, hogy nincs egy nőn, hisz az azt jelenti, hogy az általában szép cickók szemei elé tárulnak.*
- Bújj elő aranyom és mutasd meg magad!* kiáltja el magát ahogy feláll, kék szemeivel ravasz mosollyal képén néz ismét körbe kíváncsian várva, hogy ki volt ennyire merész jelenlétében.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Titkok erdeje - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-22, 1:36 pm

*Ahogy kiszúrja a párost, magához hívja az édes kis famulust, hiszen értelmes a drága és Faith is kedveli, nem picit. Így jön hát okosan oda hozzá Darkly, majd már meg is magyarázza neki a lány, hogy mit kellene tennie, de a válasz hallatán csak vállat von.*
- Én is morcos vagyok és hidd el, vállalom a következményeket. *mivel ő a barátnője, nem fél ám semmitől, de ha más csaj ilyet tenne, akkor annak egyértelműen véget érne az élete, ezt garantálhatja a vadmacska. Na de Darkly elindul, így Faith kíváncsian fürkészi a fiú reakcióját és amikor hallja a szavakat, kissé rosszul érinti, hiszen ezek szerint más csajokkal szemben is nehéz visszafognia magát, a helyett, hogy kedvesével huncutkodna.*
~ Kedves vagy Ry...~ *gondolja magában és szemeivel is a földet kezdi el fürkészni, de amikor hallja, hogy a fiú még elő is hívja azt a csajt, már egyre inkább rossz érzései lesznek, de ha már nem jött be a terve és nem ismerte fel az ő egyetlene a szép fehérneműt, akkor hát beadja a derekát, így kapva le magáról a toppot és teszi le oda, hol nem piszkolódik. Előkerülnek szép mellei, de nem engedi ám láttatni mindezt, így bontja ki dús tincseit és nemsokára előre is igazgatja azt, tehát a mellei tökéletes takarásban lesznek, bár a domborulatok széle látszik, tehát bizonyára izgató mindez. Így lépeget hát elő és nemsokára a sárga szempár találkozhat a kékségekkel.*
- Ha más lennék, vajon mit tennél most? *kérdi halkan, de természetesen választ vár rá, viszont lassan közelít a morcos mackó felé, nem tudva, hogy vajon mit fog szólni mindehhez, de a szexi látvány az adott, viszont Faith is okos, nem csak ennyivel óhajtja lekenyerezni a másikat, hiszen még mindig meg van bántva, de nem akar ő rosszban lenni Ryan-el, abba belehalna hosszú távon és ez a kis idő is a világ vége volt már a számára. Végül picivel tőle megáll, tincseit már nem igazgatja a cicinél, így talán a bimbó is néha láthatóvá válik, ahogy a szél fújdogál, de kezecskéit csak összefűzi maga előtt, ártatlan, édes képet vág, így várja a másik reakcióját és most még Darklyra se tekint rá, csakis kedvese szemeit és arcát fürkészi.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-22, 1:57 pm

* Mondhatni békésen ücsörög egészen addig, míg nem drága egyetlen famulusa oda nem tolja képét egy bordó színű fehérneművel s mivel nem állatból van, így nem is kezdi el szagolgatni minek következtében biztosan felismerné a lányt, így csak kíváncsian méregeti eltartva magától szidva az állatot. Fogalma sincs, hogy kedvese ezt mind hallja, de ez az igazság, minap is ugyan legyűrte a késztetést, hogy végigsimítson egy mesztelen nőt, de ez igen nagy erőfeszítésekbe került ennek a morcos némbernek.*
- A kutya fáját, melyik szórakozik velem?* fűzi tovább szavait amint a fákat s bokrokat veszi szemügyre, de amikor Faith lép elő rejtekhelyéről hiányos öltözetben szó mi szó igen csak meglepdődik. Fújtat egyet s körbe les, majd Darkly felé pillant.*
- Szólj ha jön valaki, ezt senki nem láthatja!* feleli ingerülten kiadva a parancsot, majd visszafordul a szépség felé, hisz gyönyörű látványt nyújt számára kedvese titokzatosan elfedett cicije, kellően izgató a látvány.*
- Más nem tenne ilyet Faith... senkiben sincs annyi mersz, hogy elküldje nekem a fehérneműjét.* jön az okos válasz hisz ne igen tudja maga sem mit tett volna. Persze még mindig fáj neki a két nappal ezelőtti veszekedés, de tudja a lány miként lehet enyhíteni szívfájdalmán.*
- Szerinted mindig be fog jönni ez a fajta lekenyerezés?* söpri el a már így is elmozdult tincseket, így fedve fel a kerek melleket s az egyiken végig is simít mutatóujjával ahogy a sárga szemekbe pillant.*
- Így sosem tudjuk megbeszélni a dolgainkat... szexbe fojtjuk minden pozitív és negatív érzéseinket, de ettől még megmaradnak a fájó pontok.* veszi el kezét s simít végig a másik arcán, de aztán visszaül a rönkre és onnan pillant végig a tökéletes testen.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Titkok erdeje - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-22, 2:08 pm

*Ha már Ryan előhívja az illetőt, akkor belemegy a játékba a lányka, így lépeget hát elő rejtekhelyéről és néz bele a szép, kék szemekbe, miközben meg is nézi, hogy a fiú hogy figyeli lépteit. Ritkán játszadoznak így egymással, ennyire meglepetésszerűen, de most a lányka mégis megtette és ahogy hallja az okos választ, a lányka is hasonlóan jól felel.*
- Szerintem nem tudtad, hogy én vagyok... *feleli halkan, de a szavakra ajkai kissé ismét kinyílnak, hiszen ő nem akarta lekenyerezni a másikat, csak előjött, ha már hívva volt.*
- Nem annak szánom. *fordítja el picit a fejét, de ahogy a fiú máris tovább söpi fekete tincseit, formási idomai láthatóvá válnak Ryan számára és a simítást is megérzi, mely egyértelműen kellemesen érinti, ez látszik testének reakcióin is, de a következő szavak már annál kevésbé.*
- Én nem azért jöttem ide, hogy lefeküdjek veled... *lép hátrébb egyet értetlenül, hiszen ő nem érzi jogosnak a másik szavait. Méghogy mindig szexbe folytanának mindent? Ez nagyon nem így van, eddig is mindent meg tudtak beszélni, viszont a fiú ott hagyja, ő pedig csak kezét kinyújtja és nemsokára bele is kerül a melltartó, amit hamar magára kap, nem fog ő itt akkor meztelenkedni.*
- Csak gondoltam ha már észrevettelek titeket, megviccellek. És nem akartam semmi mást, de elegem van már ebből, hogy csak egy szexgépnek nézel. Régen nem ez volt, régen fontosabb voltam... *mondja picit fájdalmas tekintettel, majd inkább megfordul és egy kis időre eltűnik a bokrok mögött, de láthatja Ryan is, hogy nem ment ő messzire, csak vissza a topért, amit már magára is húz és miközben a párja felé indul vissza, a haját is összefogja, de most nem megy annyira közel hozzá, egyszerűen már nem érti ezt az egészet, ami közöttük van, hogy a fiú miért ilyen vele.*
- Elmenjek? *kérdez rá végül egyszerűen, hiszen ha nem kíváncsi rá, akkor nem fogja ráerőltetni a társaságát, de már kezdi unni, hogy most is ő próbál kezdeményezni, amikor nem érzi úgy, hogy bármi rosszat is tett volna és belül továbbra is őrlődik, de ha ennyire nem számít Ry-nek, akkor hát ez van, ő nem fog rámászni és szexel visszaszerezni, számára nem a testiség az egyetlen dolog, ami ezt a kapcsolatot életben tartja, de ha a másik így gondolja, akkor ez már régen rossz...*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-22, 2:38 pm

* Ahogy megpillantja Faith-et úgy lepődik meg kissé, hisz nem gondolta volna, hogy ő az, lényegében senkitől sem várt egy szexi melltartót.*
- Nem, nem tudtam, csak kíváncsi voltam ki szórakozik velem. Ez még nem jelenti azt, hogy tennék is valamit az illetővel.* nem fogja ám ezért elmondani, hogy bizony képes arra, hogy figyelmen kívül hagyjon egy nőt, ő ezt tudja magáról s ennyi elég is. Ahogy közelebb megy hozzá úgy söpri el a fekete, hosszú tincseket, felfedve az egyik keblet mit meg is simít.*
- Nem? Pedig nekem úgy tűnik, hogy igen csak a kedvemben akarsz járni.* pillant le a szép, kerek cicikre mik tényleg rabul ejtik, de ettől még nem oldódnak meg a problémák mik igen fájdalmasak számára.*
- De úgy is ott lyukadtunk volna ki, mert ha tisztában vagy vele ha nem, felizgatsz így, márpedig ezt a keletkezett feszkót le kell vezetnem.* mondja visszaülve a rönkre honnan tovább fürkészi a lánykát s amikor visszakéri a fehérneműt hüvelykjével végigsimít egy részén de aztán odaadja. Ahogy hallgatja úgy bólogat aprót, szóval csak játszott vele, tiszta sor.*
- Ez nem vicc volt, vagy is az a rosszabbik fajtából. Próbára tettél...* fonja karba kezét erős mellkasán s dönti kissé oldalra a fejét ahogy összeszűkült, csillogó szemekkel fürkészi a feldühödött pofit.*
- Most is fontos vagy tudod jól...* szól utána ahogy elmegy, így feláll, hogy utána menjen, de aztán látja, hogy csak visszaveszi felsőjét. Mikor visszatér megáll tőle pár méternyire s egy írtó hülye kérdést tesz fel.*
- Nem, dehogy! Miket beszélsz.* lép közelebb s fogja meg kezét, aztán a rönkhöz sétál vele hol le is ül, majd oldalasan az ölébe vonja.*
- Miért tesztelsz? Nem bízol bennem?* tűr egy tincset a füle mögé s puszilja meg a fedetlen vállát majd pillant bele a szemekbe.*
- Szeretlek Faith, azért vagyok olyan amilyen...fájnak nekem is egyes dolgok, de szarok rájuk, nem tudnék nélküled itt élni...se máshol. De ezek a játékok baromi rossz viccek.* az iméntire gondol persze nem is másra.*
- Tudod Darkly senki máshoz nem ment volna oda...nem olyan barátkozós típus, csak ahhoz megy oda kit ismer és kedvel.* szélesedik ki ajka, bizony mosolyog mert ő már ott és akkor tudta, hogy mi a helyzet, de hát előfordulnak ilyen kis bakik.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Titkok erdeje - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-22, 2:54 pm

*Csak egy picit elmosolyodik a másik szavaira, hiszen nem kell bizonygatnia, bízik benne most már jó ideje és hogyha megégetné magát, akkor veszne csak el a bizalom, az egész kapcsolattal együtt, de ezt már átrágták párszor, nem óhajta ezt többször átbeszélni.*
- Tudom jól. *bólogat aprókat kedvesen, majd engedi természetesen a másiknak, hogy kinézelődje magát, hiszen szabad itt bármi, az egész leányzó az övé, testestül, lelkestül, de hát Ryan mindennel tisztában van, szerencsés egy fiú, hiszen Faith kész főnyeremény, oly gyönyörű, de a lánynak is van mire büszkének lennie, ilyen párja sincs mindenkinek, mint neki ez a morgós mackó.*
- Én mindig a kedvedben akarok járni, de egy kapcsolathoz ez is hozzátartozik. Miért takargassam magam vagy távolodjak el tőled, ha hozzám akarsz érni? Hiszem jogod van hozzá... *teszi fel a költői kérdést, majd amikor a szex jön szóba, hogy úgy is ott lyukadnak ki, csak lassan megcsóválja a fejét.*
- Nem fekszünk le mindig egymással... amúgy meg, ha mégis az történne, utána is meg lehet beszélni bármit... és én se tagadom, hogy kívánlak és hogy hiányzik, hogy a magadévá tegyél. *nem fog itt hazudozni, rég voltak már együtt és ő is ki van ám éhezve, de ettől függetlenül meg akarja beszélni a dolgokat szerelmével, addig nem tud nyugodtan aludni és számára ez igen is fontos dolog. Na de magához repíti a fehérneműjét, amit gondosan fel is vesz, majd megfordul, de eléggé megbántva érzi ám magát, amit tudat is a fiúval, ki kijelenti, hogy fontos ám. Végül felhúzza a felsőjét, hogy ne legyen már tovább gyanusítgatva a csábos dolgokkal kapcsolatban és így sétál vissza a másikhoz.*
- Hát, csak gondoltam ha zavarlak és tényleg azt hiszed, hogy így akarok veled bármit megbeszélni, akkor elmentem volna. Nem akarok veled vitázni. *néz bele a szép szemekbe, majd ahogy megfogják kezét, úgy lépeget a másik után és csüccsen bele ölébe úgy, ahogy húzva lesz és a kérdést hallva csak ismét picit megcsóválja a fejét.*
- Nem tesztellek és bízom benned, de nem értem, miért kérdezed ezt mindig. Te is játszottál már velem, csúnyábban is vagy talán már elfelejtetted azt a bál utáni fogadós éjszakát? *kérdez rá arra, amikor lelkileg elég csúnyán bánt vele Ry, de az már régen volt, ahhoz képest pedig ez tényleg csak egy picinyke játék volt, nem bizalom kérdésén alapuló, tehát felfoghatná már végre a cruorises fiú, hogy milyen fontos ennek a szép leánynak.*
- Én is szeretlek és nem akartam rosszat. Te vagy a legfontosabb, éppen ezért... ha szeretnéd, vedd el az erőmet bármelyik napon! *néz bele a szép szemekbe, de Ryan láthatja a sárga tekinteten, hogy teljesen komolyan és határozottan gondolja ezt, tehát ha csak így bizonyíthat, bizony képes rá, hogy simán félretegye az erejét. Átrágta magában már nem egyszer, nem kétszer ezt az egészet.*
- Bármit megtennék érted, mert én se tudnék nélküled lenni, tehát ha akarod, akár most be is mehetünk a városba a hozzávalók miatt. *húzza ki magát határozottan, ezzel bizonyítva, hogy akármikor hajlandó minderre és talán ez jelent valamit a fiúnak is. *
- Egyébként tudom, szeretem is. *pillant a fekete párduc felé, majd fejét a fiúhoz dugja, gyengéden hozzábújva és csókolja meg Ryan homlokát.*
- Szóval ne haragudj a múltkoriért! *néz bele a szemeibe, fogva meg az erős kezet is, melyet kis kezei közé vesz és cirógatni kezdi - na nem izgatóan, még mielőtt félreértés lesz itt, hanem csak szeretetből.*
- Bár tudom, hogy ez nem ennyire egyszerű, de majd teszek érte, hogy érezd, hogy te vagy a legfontosabb a szívemnek. *emeli kezét a szívéhez, a melle fölé, majd ez után csak lágyan elmosolyodik, úgy figyelve tovább a másikat.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-22, 3:36 pm

* Ezzel a félig meddig pucérkodással nagyon úgy fest a lány mintha a kedvében akarna járni, tudja mivel foghatja meg, de ezúttal talán nem dől be annyira, hisz fáj neki utóbbi találkozásukkor felszínre került mágiaimádat, mi előbbre való mint ő maga Ryan.*
- Még szép, hogy jogom van hozzá, ketté és törnélek ha nem engednéd. Tudom, hogy csak jót akarsz... de nem kell mindig a kedvemre tenned, én sem mindig teszek így.* hogy miért nem, azon el kéne gondolkodnia, de ez most nem a megfelelő pillanat ehhez. De ha még úgy is van ahogy ő gondolja, hogy mindig szexel oldják meg a problémájukat az mindkettőjük hiába, mert túlságosan is szenvedélyesek és vágynak a másikra, még ennyi idő után is.*
- Majd gyakoroljuk. Az az hogy én...mert most is megkívántalak, mint mindig ahányszor csak rád nézek. Ami végül is a te hibád. Francnak kell olyan ellenállhatatlanul szexinek lenned.* pillant végig a még mindig fedetlen felületeken mitől a nyál is összeáll ajaki közt, de aztán kirepül kezei közül az a bizonyos fehérnemű és hamarosan már a top is visszakerül rá mit közelebbről figyel, hisz azt hitte elmegy, itt hagyja, de erről szerencsére szó sincs.*
- Ahogy én sem. De nem lehet indig minden fenékig tejfel...* fogja meg kezét és ül le vele a rönkre hol eddig ült, a szotyola ár rég a földön hever, kedvese most sokkal fontosabb mint az olajos magvak rágcsálása. Azért neki mégis csak tesztelésnek tűnt ez a fehérneműs dolog, de nem ragozza tovább a dolgot, Faith sejtheti, hogy ebben a hiszemben fog élni jó darabig.*
- Mert nem úgy tűnik, nem is maci laci f*száért hiszem úgy hogy bizalmatlankodsz. Pedig már elég régóta nincs rá okod. Igaz nem megy mindig pöpecül de nem kockáztatlak meg téged egy ringy*ért.* simít végig hátán gyengéden, most kifejezetten ügyelve arra, hogy ne fogdossa kényes helyeken. Mi baromi nehéz, de hát kezd rájönni, hogy a maga hibája az, ha túlontúl sokszor kötnek ki az ágyban. Az ajánlatra megrázza a fejét, ő is gondolkodott eleget.*
- Elhiszem de erre semmi szükség. Ha te ettől érzed magad teljesnek hát akkor ez van, ezt elfogadom mást úgysem tudok tenni, mert elveszíteni nem akarlak. Fitogtasd csak erődet, én így is szeretlek.* mosolyodik el szemeibe nézve, majd azért lerántja a fátylat Darklyról, hisz nem mindenkivel oly kedves mint Faithel.*
- Biztos kölcsönös.* pillant a párduc felé, kinek ez már túl érzelgősre sikeredett beszélgetésnek fogja fel s hátát mutatva ugrik egy nagyot s tűnik el a szemük elől.*
- Oké, lépjünk túl rajta...ne is beszéljünk róla.* karolja át ahogy hozzábújik, állát kis fejecskéjére helyezve pillant az erdő mélye felé.*
- Nem szükséges... tudom hogy szeretsz, csak hülyén jött ki az a rítus. Amilyen körülmények között felnőttél nem csoda ha ennyire ragaszkodsz hozzá. Csak én nem tudom felfogni ezt az egészet...* láthatta hol él a lány szóval tisztában van vele, mégis furcsa neki.*
- Nem történt veled semmi olyan amit elakarnál mondani? Nem bántott senki?* kérdezi váratlanul lépve át egy másik témába, mivel nem hagyja nyugodni az a lány kit talált az ösvény mentén, na meg azok a kik emberzabálók...*
- Mostanában egyre többször ragad el egy erő s kényszerít bizonyos szituációkba...* réved el kicsit.* - Fura helyekre kerülünk páran s mindig az a vége, hogy az életünkért kell harcolni, hol elvéreznék ha tavaly nem erősködtél volna annyira, hogy márpedig a mágia hasznos és jó dolog... de mi van, ha ez mégsem tetszik nekem?* veti fel a kérdést mely bensője legmélyéről érkezik, az hogy teszi azt amit valljuk be elvárnak tőle nem feltétlen eredmények számára is örömöt, márpedig egyáltalán nem rajong az élet-halál harcért.*


// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Titkok erdeje - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-24, 12:08 pm

//olvad//

*Tisztában van ám vele a leányzó, hogy Ryan eléggé talpraesett fiú és nagyon nagy akaraterővel rendelkezik, így csak próbálna neki nemet mondani... Amúgy se ment régen se, amikor még oly kitartóan kijelentette, hogy őt bizony soha nem fogja megkapni, aztán hoppá, hol is kötött ki? Na szép, hogy Ry karjaiban, akit azóta nagyon, de nagyon megszeretett és a barátság átalakult valami sokkal fontosabbá, sokkal többé, ami maga a szerelem.*
- Kettétörnél? Nah, azért ezt nem kéne mondanod, tudod jól, hogy én is ketté tudlak téged. *ölti ki a nyelvét, bár ő nem két kezével, de azért szeret versenyezgetni a fiúval és ő nyerni, ami azért jó érzés a számára. Viszont a továbbiaknál csak lágyan elmosolyodik.* - Nem is teszek mindig a kedvedre, ezt te is tudod. *simít végig a másik arcán, hiszen azért vesztek már össze és akkor nem ad neki mindig Faith igazat, szóval azért nem egy papucs ez a lány, azt tudhatja mindenki. Na de jön a kedves szöveg is és a szex említése, amire halkan fel is kuncog a fekete hajú inflatusos, miközben fejét csóválva néz a másikra.*
- Örülj neki, legalább van mire büszkélkedned. *húzza ki magát, így láttatja kerek idomait még pár hosszú másodpercig, végül pedig megtörténik a felöltözés is és ez után már a fiú ölébe pottyan le, ott folytatva a beszélgetést, amit már egy ideje elkezdtek.*
- Tudom, hogy nem, hülye is lennél, ezt tudjuk mindketten, ahogy én is, ha másra vetnék szemet, mert ugyebár nem csak a lányok közül van itt még pár szép. *villannak meg szemei, utalva arra, hogy azért ő se vak és tudja jól Ry, hogy mit kockáztat. Oké, hogyha más lánnyal lenne, elveszítené Faith-et, de vajon azt hogy viselné, hogyha az után a lány bosszúból mással lenne és más érinthetné? Nah igen, bizonyára rosszul, de ezek mind csak gondolatok, a lányka reményei szerint soha nem kerül rá sor, hogy másnak is odaadja magát, hiszen Ry vette el a szűzességét is, amit a fiú is tud. Élvezi tovább a cirógatásokat, majd már rá is tér arra, hogyha az kell, ő engedni fog és a mágiát is félreteszi a fiú miatt, de szerencsére Ryan nem kényszeríti ilyen helyzetben, így azért láthatóan megkönnyebbül.*
- Örülök, hogy megérted most már... *mondja halkan, majd Darklyról is esik pár szó, ki inkább elsétál valahova máshová, magukra hagyva a szerelmes párocskát, amit Faith csak jókedvűen konstatál, de megjegyzést most nem tesz, kezdi kiismerni ilyen szinten a famulust. Elrévedéséből viszont a fiú szavai ébresztik ki, így pillant rá meglepetten, majd csóválja meg a fejét is.*
- Összekaptam egyszer egy sráccal, Sairusnak hívták és harcoltunk, de fizikálisan ő is erősebb volt... de az nem számít, azóta megbeszéltük a dolgokat és nem lett komolyabb bajom. *gondolkodik el ezen és inkább nem részletezi a dolgokat, mert még Ryan is kiakadta, hogy valaki az ő kedvesét bántalmazta fizikálisan... *
- De semmi más... miért? *kérdez vissza és ahogy a fiú mesélni kezd, úgy bólogat lassan párat, hiszen ezek a történetek igazán gyakoriak, ő maga is hallotta már nem egy diáktól, hogy furcsa dolgok történtek velük.*
- Tudod Kicsim, lehet, hogy nem tetszik, de a véredben van. Nem véletlenül születtél varázslónak, ezt te is tudod! *kel fel lassan és kezdi el felfelé húzni a fiút is, így ösztökélve egy kis sétálásra.*
- Remélem, hogy nem lett bajod, mert aggódok ám érted. Rossz, hogy olyankor nem lehetek veled, ketten minden egyszerűbb. *mondja picit halkabban, miközben ha minden jól megy, meg is fognak indulni.*
- Azt hittem, hogy most már megbarátkoztál a mágiával... *jegyzi meg halkan, hiszen tényleg így tapasztalta eddig, de meglehet, hogy még sincs így.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-24, 12:36 pm

* El sem tudja képzelni mit tenne ha nem érhetne hozzá kedveséhez, bizonyára az idegtől vezérelve tenne olyasmit mit később megbánna.*
- Ki tudja...ki tudja...* mond csak ennyit, hisz olyankor bármire képes tudja jól, még ha utána pofájáról sülne is a bőr amiért bántani merészelte élete szerelmét. Na de ezután haladnak tovább a beszélgetésben, igaz ő nagyon is élvezi, hogy Faith igyekszik mindig a kedvében járni mit nem mindig viszonoz Ryan, de ez a lány csak köti továbbra is az ebet a karóhoz mire felsóhajt.*
- Jó akkor nem mindig, nah ugorjunk.* ezek nem fog most vitázni ez látszik vigyorgó képén is, bár a lány sejtheti, hogy csak engedett, de továbbra is úgy gondolja, hogy neki van igaza. Makacs teremtések ezek ketten, de hát ezt mindketten tudják jól magukról és a másikról egyaránt. Ahogy viszont Faith szexisége és csábossága kerül szóba részéről természetesen rá keni, csak is miatta van minden találkozásuk szexbe fordulása, mi persze, hogy hazugság, hisz ketten kellenek hozzá.*
- Az is vagyok! Nem látod, hogy dagad a mellkasom?* bök erős felsőtestére továbbra is vigyorogva de aztán kissé elkomorul a szavak hallatán s jön a jól ismert morgós maci.*
- Annak nem lenne jó vége...* törné kezét lábát az illetőnek még ha a lány is mászna rá valakinek, birtokló típus, tehát ami az övé az az övé nincs mese. Végül leülnek arra a fára min eddig egymaga ücsörgött és arról érdeklődik történt e valami szerelmével.*
- Fizikálisan? Kezet mert emeli rád? Mutasd melyik az!* pattanna fel mit Faith is érzékelhet, de ebben a cselekvésben megáll mivel ott ücsörög szépsége az ölében. Ő eddig nem tudta ezt s most erős kényszert érez ahhoz, hogy fizikálisan visszaadja a lányt ért támadást annak az akárkinek. A kérdésre még mindig morogva és kissé ingerülten válaszol.*
- Valamelyik nap összeszedtem egy csajt az ösvényről...elég ramaty állapotban volt nem tudom mi lelhette, pedig ismerem látásból, jó mágus. Nem tudom mi lelelhette, hogy az történt vele ami...bele volt harapva a nyakába.* pillant a lányra komoly tekintettel, ezzel is azt akarja neki mondani, hogy azért ő sem lehet védtelen bármikor bármi megtörténhet vele. Na de akad itt még pár dolog ami igen csak nyomasztja és nem igen akaródzik neki elfogadni az adott helyzeteket, de aztán nemet int a fejével.*
- Semmi végzetes amint látod, apróbb sérülések. De jobb is, hogy nem vagy ott tudod azért bántaná az egómat ha neked kéne megvédeni. Na meg figyelni sem tudnék, mivel miattad aggódnék.* cirógatja tovább a hátát kedvesen egészen addig, míg nem fel nem áll a lány s magával nem húzza minek enged. Így indulnak meg valamerre vállánál átölelve a lányt, a famulus messziről követi őket, de nem látja a páros.*
- Nagyjából meg de ez nem jelenti azt, hogy elvetemült robotokkal és kék emberzabáló emberekkel kelljen harcolnom.* pillant le rá komoly tekintettel.* - Tudod, hogy eddig mugli haverjaim voltam és az utcákon erősködtünk... de ezek nem az én asztalom.* vélekedik így továbbra is, jó használja a pálcáját jól ha szükséges, de hogy mi veszi körül s milyen erők ragadják el mindig, az már nem kóser számára.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Titkok erdeje - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-24, 12:50 pm

*Csak egy picit megforgatja a szemeit a fiú szavai hallatán, hiszen Faith meg van győződve róla, hogy Ry soha nem emelne rá kezet, mert ha megtörténne... valószínűleg egy világ omlana össze a szépségben, hiszen bár néha jó az erőszakosság, de mindennek van határa és a mérték se mindegy, tehát ha egy erős pofont kapna, akkor sokáig kellene utána engesztelni. Mindenesetre amíg ilyesmire nem kerül sor, hát nem is hiszi el, hogy Ryan képes lenne ilyen dolgot elkövetni ellene és talán addig is jó mindez. Viszont a beszélgetés közben ugranak is egy nagyot, amire most inkább nem mond semmit se a lány, csak engedi áttérni a témát a szexre, amelyet úgy szeretnek mind a ketten, hiszen Ryannel csodálatos együtt lenni, nem is kívánna más férfit és tudja jól, hogy ez így is van jól.*
- De-de, látom. *pillant az izmos testre, majd ha már fel lett rá hívva a figyelme, kis kezei bemerészkednek a felső alá, hogy végigsimíthassák az izomtól dagadó testrészt, melyet oly nagyon szeret és szívesen elcsókolgatná, de nem, nem fog engedni még testi vágyainak, hiszen akkor megint rá lesz fogva az a bizonyos szex éhség, tehát csak kibírja. Így húzza hát ki kezeit a ruha alól, majd tesz egy kis megjegyzést is, amire nem marad el a tökéletes válasz, így mosolyodik el huncutul és végül hallgatja tovább párocskáját, ki mesélgetni kezd és így érdeklődik Faith-ről, hogy minden rendben van-e vele, ki kiböki ám, hogy azért volt egy kis konfliktusa már.*
- Igen, de én se kíméltem... a lényeg, hogy Sairusnak hívják, de már nincs értelme megölnöd, meg tudtam védeni magam. *magyarázza teljesen higgadtan, hiszen tényleg így történt, felesleges hajcihő lenne az egész és az a srác is remekül forgatja a pálcáját, szóval nem biztos, hogy annyira verekedniük kellene... bár bízik az ő egyetlenében. *
- Ez most úgy hangzik, mintha egy vámpír vagy valamilyen vadállat evett volna belőle. Milyen volt a seb? *kíváncsiskodik picit, hiszen ezek szerint meg lett nézve az a leányzó is, de most ezen nem akad fenn, igazából nézni még szabad, persze csak mértékkel.*
- Oh, szóval addig jó, amíg nem vagyunk együtt, ha bármelyikünkkel baj történne. Szerintem azért néha nem lenne rossz összefogni. *mondja kedvesen és végül fel is húzza a másikat, így indulnak meg az erdőben, tovább sétálgatva, miközben meg is hallja, hogy miféle lényekkel került szembe a párocskája.*
- Robotok és emberevő szörnyek? Nem semmi... azt hiszem, hogy én se tudnék túl sokat kezdeni velük, főleg nem a robotokkal... Azért valamilyen szinten irígyellek, hogy ennyi kalandba kerülsz, bezzeg én... *sóhajt fel kissé, de végül hirtelen sasszézik be a fiú elé és néz fel rá.*
- Viszont valamit nem kaptam ám még ma. *pillant Ry ajkaira, majd vissza a kékségekbe, hiszen oké, szex az nem most lesz, de azért egy csók jár ám neki, így kezeit ismét háta mögé rejti és picit talán kislányosan is várja azt az édes csókocskát.*
Vissza az elejére Go down
Ryan Bourton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Ryan Bourton


Hozzászólások száma : 1594
Csatlakozás : 2010. Mar. 24.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Deimos-háló

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-24, 1:18 pm

* Örül ám annak rettentően, hogy Faith ilyen jól néz ki s ebből kifolyólag bizony büszke is rá, dagad tőle mellkasa erősen, na de ismerhetjük ám a fiút, a csúnyácska lányok valahogy nem néznek ki jól mellette így alap, hogy hozzá méltó lányokkal kezd csak. Ahogy a kis kezecske bekúszik a pólója alá úgy karolja át derekánál szorosan magához húzva, élvezkedik egy sort ebben a gyengéd érintésben miközben sármosan mosolyog le rá, de aztán elillannak ezek a kezek mielőtt még jobban felforrósítják vérét. Így kezdenek el beszélgetni arról, hogy Faith-nek meggyűlt a baja egy sráccal a suliból mi azon nyomban idegessé és bosszússá teszi, de megérkezik a nyugtató válasz is.*
- Mit bánom én, az én csajomat ne piszkálja senki mert különben velem gyűlik meg a baja. Legyen az akárki!* mélyeszti szemeit a másikéba, őt aztán nem hatja meg ki fia borja az illető a saját apját lekaszabolná ezért. Tudja, hogy ő megtudja védeni magát, mégis azért aggódik érte, ennek okát el is meséli a lánynak, kiről tudja, hogy kicsoda s egyáltalán nem lebecsülendő...*
- Nem tudom mi volt, nem vagyok egy nyomozó...de szerintem ha állat lett volna vett volna húsából is. Csak véres foglenyomatot láttam. Azt is csak azért mert félrebicsaklott a feje.* nem nézegette ám meg nagyon, mivel az az idegesítő majom is ott vinnyogott mellette, csak felkapta és bevitte a gyógyítóhoz. Az, hogy együtt kéne harcolniuk az nem feltétlen öröm számára több okból sem, de erről más kedvese véleménye.*
- Akkor ott már baj lenne... azt meg nem akarjuk.* néz bele komolyan a szemébe majd kisvártatva átölelve vállánál indulnak el egy kis sétára a fák között, miközben azokról az ocsmányságokról mesél a lánynak.*
- Irigyelsz? Ne csináld már, ilyet nem kívánhatsz magadnak...de ha esetleg többször dugnád ki az orrod könyveid mögül, talán megtudnád miről beszélek.* puszilja meg kedvesen feje búbját mosolyogva, de láthatóan örül annak, hogy mindebből kimaradt a lányka. Ahogy elé libben s ártatlan szemeket mereszt rá a mosolya tovább szélesedik s hamar fel is kapja ölébe e szépséges teremtést, biztosan tartva karjaiban no nem úgy mint a menyasszonyokat hanem szemből természetesen.*
- Ó akkor ezt minél előbb pótolni kell.* egyértelmű mit kér a lány, az hogy az ajkát lesi vágyakozva sok mindent elárul neki, így teljesíti örömmel az akaratát, ajkaik hamarosan édes csókban forrnak össze. Nem vadul most, valahogy most kissé érzéki és lusta a vad csókhoz, kínzó lassúsággal járja be nyelve a lány ajkait s táncoltatja meg az övét is hosszú, hosszú perceket vesztegelve így. De aztán véget vet ennek, mivel érzi, hogy férfiassága erőre kapott, így búcsúzóul megharapja gyengéden az alsó ajkait mit kicsit ki is húz maga felé, de aztán elengedi.*
- Nem tudtam mi hiányzik az életemből.* feleli kissé rekedtes hangon ahogy a vágy elárasztja egész testét s ez hatással van kissé hangszálljaira, pár napja nem gyűrték az össze a lepedőt, úgyhogy érthető is a reakciója. Szép lassan leteszi édes terhét, de közben szemétkedve végigsimít a lány két oldalán, így húzva fel kissé azt az aprócska topot is. Egy gyors mozdulattal lehajol s kerek mellei völgyére ejt egy hosszú csókot, majd vigyorogva felemelkedik és az ajkára is ad egy pihe puha puszicskát. Ezután elnéz a lány mellett s bizony látja hova érkeztek.*
- Minden vágyam elmerülni a lápban...pedig még alig jöttünk valamit.* talán már alapból az erdő mélyén találkoztak, nem figyelte ő mennyit sétálgat mielőtt lecsüccsent volna.*
- Átvágjunk vagy kerüljük ki?* legszívesebben venne egy hátra arcot, ha egyedül lenne így tenne mivel ez a bűz ebben a melegben borzasztó.*
Vissza az elejére Go down
Faith Craven
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Faith Craven


Titkok erdeje - Page 8 Nekromanta
Jelige : Tüzes vadmacska
Hozzászólások száma : 1226
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 31
Üzenet : A vágyakozás minden alkalommal új álarcot ölt.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-05-24, 1:40 pm

*Nem tud ellenállni a kísértésnek, így kerülnek be kezei a fiú felsője alá, amelynél édes cirógatásokba kezd, hiszen szeret kedveskedni párocskájának és tudja jól, hogy Ryan is szeret élvezkedni, nem csak kedveskedni a lányok felé, hanem neki is kell éreznie a szeretetet és ez így is van jól, Faith nem is tűrné el az egyoldalúságot. Érzi ám az erős kezeket, amelyek derekánál fogva magához húzzák, így éri össze testük, miközben a kezek továbbra is simogatóznak, de végül érzékeli ám, hogy elégnek kéne lennie mára ennek, mert még ismét meg lesz gyanusítva, hogy gonosz módon szexuális vágyat ébreszt pont Ryanben. Így távolodik el tőle, majd ez után kezd el mesélgetni arról, hogy mi is történt vele.*
- Jól esik ám, hogy így megvédesz. *búgja kedvsen a fiúnak, hiszen lehet, hogy olykor meg tudja védeni magát, de tény, hogy mágia nélkül csak egy gyenge, törékeny kis teremtés, amit Ry is tud róla, tehát ha fizikálisan kapják el, nem tud túlságosan védekezni... Viszont szóba jön egy lány, kire az ösvényen talált rá a fiú és ahogy hallja az információkat, úgy jut eszébe, hogy minden bizonnyal vámpír támadás lehetett.*
- Durva, de a lényeg, hogy rátaláltál. *pillant a szép szemekbe, majd kibukik ám belőle az is, hogy irígykedik ilyen szinten a fiúra, ki csak egy kis megjegyzést tesz, mire durcásan összezárja maga előtt a kezeit.*
- Nem vagyok stréber, hogy a szobámban legyek. Most is sportoltam... én nem szoktam mindig a Hél hálóban ücsörögni, szóval nem tudom, hogy ezt honnan veszed. *jegyzi meg dühösen, hiszen imád szórakozni is, nem is érti, hogy erre a feltételezésre mégis hogy juthatott Ry. Azért a puszit örömmel fogadja, majd elé is áll szépen, úgy nézve fel a magas srácra, várva egy bizonyos csókot természetesen. Ahogy fel lesz kapva, kezeivel átöleli az erős nyakat és lábait is Ry teste köré fonja, úgy nézi tovább a csábító szemeket.*
- Bizony. *bólogat párat, majd miután ajkuk végre találkozik, úgy csukódnak le szemei és édesen, gyengéden viszonozza ám a kedves érintéseket nyelvével, miközben kezével is beletúr a fiú hajába és szívverése is egyre jobban felgyorsul. Nem vadul most ő se, csak szeretné minél tovább kiélvezni ezeket a perceket, melyek szerencsére most kellemesen lassan telnek, így válik hát el végül, halk sóhajok mellett, hiszen ő is menne ám tovább, főleg a kis harapás után.*
- Olyan nehéz neked ellenállni. *nyitja ki lustán pilláit, miközben még egy puszit ad a fiú ajkára és ez után már le is lesz téve, de a felsője pedig felhúzva, amit szinte fel se fogott és már mellei között van a fiú, oda adva egy puszikát, majd pedig ismét az ajkaira.*
- De kis szemtelen valaki. *vigyorodik el, majd azért visszaigazítja ám a felsőjét, miközben párszor még megcirógatja a fiú arcát és ez után sétál tovább mellette, átkarolva a másik derekát is.*
- Szerintem vágjunk át, hamar túl leszünk rajta ne félj. *puszilja meg izmos vállát, majd ez után már meg is indul a fiú mellett, miközben a békák brekegése is hallhatóvá válik.*
- Mit szólnál egy kis gyakorlásról? A pyromágia téged is érdekel... *kérdi kíváncsian, hiszen játszadozhatnának egyet, de ez a másiktól is függ, hogy benne van-e.*
Vissza az elejére Go down
Nestor Smirnov
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Nestor Smirnov


Titkok erdeje - Page 8 Cruoris
Hozzászólások száma : 101
Csatlakozás : 2011. Feb. 27.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime2011-06-06, 7:44 pm

*Bizony nem kell sokáig várnia hogy a tanerő megérkezzen, bár ami ezután nemsokára következni fog, arra nem igen számított eddig. Amikor a pálca az ajtó fele mutat, s előkerülnek a seprűk, a fiú kissé gyanakodva kezdi el figyelni őket. A kimenetellel nincs baj, annak örül, de ezekbe a hátasokban sose bízott.*
~Hogy ez nekem mennyire nem szokott menni... De legalább kimegyünk~*gondolja kissé elhúzott szájjal, de nem mond semmit se, hiszen nem volt soha se panaszkodós fajta, de azért kíváncsi lesz, hogy fogja bírni a seprűzést. A parancs világos így aztán meglovagolva a fura hátast, ha minden igaz, bár nem túl gyorsan de ő is leér a többiekkel az erdőhöz, néha egy két bizonytalan kanyart is téve. Ott aztán szeme bizony hamar megakad a lebegő ököl méretű köveken.*
~Remélem nem akar addig megbombázni vele ameddig földet nem érünk~*nem lenne éppen jó, örült, hogy megbírkózott a seprűvel ennyire azért nem tud még manőverezni, de ha minden igaz földet érve az egyik fának is támasztva a jószágot, tekintet immáron teljesen a tanárnőt figyeli, aki rögtön egy kérdést is feltesz a társaságnak. A fiúnak nem kell sokat gondolkoznia, elég ránéznie a kövekre, amik ha úgy vesszük mesélnek neki, legalábbis az az állapot ahogy most vannak.*
-Hát gondolom, tárgyak mozgatása lehet akarattal... szóval úgy hogy nem kell használnunk pálcát...*mondja kissé talán túl tömören is, de úgy tűnik ma valahogy a fogalmazókája nincs a helyén. Minden esetre annak örült, hogy ide kijöttek, valahogy jobban szereti a természetet, tehát remélhetőleg az óra következő részét is már valamivel simábban fogja venni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Titkok erdeje - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Titkok erdeje   Titkok erdeje - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Titkok erdeje
Vissza az elejére 
8 / 31 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Rémálmok erdeje (NRT-s játékhelyszín)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: