Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Szivárvány tó

Go down 
+63
Kenan Reeves
Mihail Slavici
Seth Amongard
Yvonne Ricci
Loren Volmorick
Havasi Zoárd
Sophie Black
Wera A. Flinders
Chloe Walsh
Willow
Zaine Warhurst
Lucius Rufinus
Yoko Sato
Élias Adachi
Aideen Garadex
Lionel Dustsnow
Daphne Alucard
Takoda Turner
Jasmine Miels
Gabriel Perez
Völgyesi Félix
Shalmira
Athalie Rapace
Ashi Angel
Héderváry Fruzsina
Alice Sinclair
Lucius Benedict Fenris
Lilith Corivan
Thomas Gledhill
Ginger Rosenberg
Cornelia Brown
Kyle Brensley
Nil Moriarty
Aristarkh Y. Zhukov
Alinox Ingren
Elisaveta Varlock
Valgrad Aagheim
Brian Valentine
Azrael
Victoria
Fekete Ambrus
Illya Imbecairwen
Sean Derly
Varg Yrjanfrost
Azaria Daraghi
Mathis Boll
Naomi Teigneux
Darius
Demien.R.Cornwlade
Serafina Damiana
Bruno Stora
Hecate Lunadea
Scott Renfield
Electra Richter
Josephine Moore
Christiano Lugano
Mona Braxton
Larissa Dustwood
Raiden Carvex
Mordred Wasimir
Dorian Deamer
Vixilien Sandanez
Sideris Valbraith
67 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next
SzerzőÜzenet
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Szivárvány tó - Page 4 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-23, 6:34 pm

*Az erdő felé irányítjuk mindketten a lovainkat, közben pedig beszélgetünk erről-arról.*
- Hát igen, a Teigneux név elég árulkodó. *mosolyodok el halványan, majd a mosoly szélesebb lesz, mikor a származásomra kérdez rá. Ezek szerint nem ismeretlen számára a vezetéknevem, ami mindenképpen plusz pont neki.*
- Igen, egy francia nemesi családból származom, szüleim pedig híres démonológusok, szóval onnan lehet ismerős a nevük. *felelem büszkén, hisz tényleg az vagyok erre a dologra, de hát ki ne lenne?
Beszélgetünk a lovaglásról is, mely eléggé úgy tűnik, minden nemesi család hobbijának számít, hiszen mint kiderül, Mathis is régóta űzi ezt a csodás sportot.*
- A halotti mágia szerintem jó tantárgy, érdekes dolgokat tanul ott az ember, szóval szerintem megéri elmenned. *mondom, hisz tavaly szerettem azt a tárgyat, de hát talán érthető is, hisz házam tárgyai közé tartozik. Szavaim befejeztével azonban azt veszem észre, hogy Mathis megállt, így én is meghúzom a gyeplőt, ezzel megállítva a telivért. Kíváncsian nézek hátra, hogy vajon miért is tett így, de hamar meg is kapom a választ.*
- Szeretem a kihívásokat, szóval benne vagyok. *csillan fel a szemem, hisz szeretek versenyezni, de még jobban nyerni, remélhetőleg ez most se lesz másképp. A fiú lovával egy vonalba állítom Black Damon-t, majd visszaszámolok.*
- 3...2...1... Start! *kiáltom, és ugyanebben a pillanatban meg is bököm lovam oldalát, ezzel mozgásra késztetve, majd mind gyorsabb és gyorsabb tempót diktálva neki. Néha látom a közelemben Mathis-t, ki tapasztalata lévén nem valószínű, hogy le fog maradni, de én most csak arra koncentrálok, hogy előbb érjek a Szivárvány tóig. Ha minden igaz, kiegyenlíett a verseny, így a tóhoz odaérve nem is tudom, ki lett a nyertes, mindenesetre azért megpaskolom a ló nyakát, hisz szép teljesítményt nyújtott. Pihenésképpen leszállok róla, és a vízhez vezetem, hol kikötöm a gyeplőt az egyik kőhöz, és leveszem a sisakomat. Melegem lett kicsit, és arcom is kipirult a verseny hevében.*
- Szép volt. *mondom mosolyogva.*
- Végül ki nyert? Én nem is figyeltem... *kérdezem rápillantva, majd leülök az egyik nagyobb sziklára, mi nem vizes.*
Vissza az elejére Go down
Mathis Boll
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Mathis Boll


Szivárvány tó - Page 4 Szombilisztika
Hozzászólások száma : 415
Csatlakozás : 2011. Nov. 22.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Jupiter háló
Üzenet : Ha hagyod, hogy csak úgy megtörténjenek a dolgok, akkor megtörténnek. És jól alakulnak.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-23, 6:51 pm

* Ügyesen forgatva szavaimat bizonyosodom meg iménti feltevésemről származását illetően, ő maga pedig büszkén magyarázza is dolgait, mire én csak bólintok egy apróbbat, majd előre tekintve hallatom kellemes hangom ismét. *
- Akkor jól gondoltam, bár szerintem ettől még nem ártott neked az a srác, bent az istállóban. A szüleimben is ezt nem értem, miért gondolják úgy a nemesek, hogy attól lesznek többek, ha semmibe veszik a rangjukon aluliakat. De hátha te meg tudod magyarázni nekem. * nézek szemeibe most már, megemlítve egy teljesen nyilvánvaló dolgot, nem vagyok undok vagy tolakodó, csupán csak rákérdezek egy olyasvalamire, ami számomra inkább taszító egy emberben, mint hogy vonzó lenne. Teljesen nyugodt tehát kérdésem, számon sem kérem őt, csupán csak érdekel a véleménye. De hogy ne legyen ennyire merev és egysíkú a társalgás, szó esik természetesen egy burzsoá hobbiról is, amelyet most űzünk éppen, végül pedig tárgyaimról kezd kérdezgetni, majd egy kis információt is hallhatok a mai órámról. *
- Hát ha ezt gondolod, akkor hiszek neked, tényleg reménykedem abban, hogy jó lesz. Na meg úgy hallottam, egy harmadikos lány fogja tartani, tanársegéd, szóval gondolom a legjobbak egyike lehet. * fejtem ki én is véleményem, s bár nem tudom a lány nevét, de azért hallok egyet s mást itt a kastély falain belül, mivel nem kukkolok egész nap a szobámban, csendes magányomban.. már ha a könyvtár vagy a tanuló szoba, esetleg a klubhelyiség vagy az étkező sűrűn látogatott helynek számítanak. Viszont egy kis játék is eszembe jut, s ahogy látom vonásait megváltozni, szemein is látható az, amit szavaival megerősít: benne van a szórakozásban. *
- Rendben, akkor hajrá! * küldök felé egy pillantást újból, s helyezkedem megfelelő pozícióba én is, de most már teljességgel ide koncentrálok, nem pedig rá. Fontos, hogy összhangban legyek a lóval, így tanította otthon a mesterem, tehát amint befejezi a számolást, máris hasonlóképp cselekszem, mint ő, s indítom el lovam egy csodálatos vágtába. Nem igen tekintek Naomi felé, fontos a versenyszellem, és a győzni akarás, de ez a rengeteg fa sok-sok akadályt jelent, ezek között cikázva érjük el mi is végül az említett célt, tehát a tavat, ami egyszerűen csodás ilyenkor, naplemente környékén. S bár könnyű szerrel megverhetném, győz belül a lovagias ösztön, így a leányzótól igen kevésre lemaradva fékezem le paripám egész közel a tó szélénél. *
- Hó, hó.. * adok hangot is cselekedetemnek, s most már kissé szaporábban véve a levegőt pislogok le a leányzóra a lóról, ki máris itatja az állatot. Én magam is lecsusszanok a nyeregből, így vezetem az övé mellé az én feketeségem, hagy frissüljön fel ő is, majd sisakomtól megválva kötöm azt a nyeregre, s mártom bele én is kezem a hideg vízbe. *
- Szerintem te, legalábbis kicsivel mögüled úgy látszott, szóval gratulálok. * pillantok fel rá nevetve, majd lerázva kezemről a vizet állok fel, s sétálok a sziklájához, onnan nézve szerteszét ezen a csodás helyen, de egyelőre nem szólalok meg, csak próbálom normálisan venni a levegőt, hiszen azért ez a menet nem csak a ló számára volt megerőltető, hanem nekem is, hiába vagyok edzett. *
Vissza az elejére Go down
Naomi Teigneux
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Naomi Teigneux


Szivárvány tó - Page 4 Destrukcios
Jelige : Sznob szépség
Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás : 2011. Aug. 29.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Destrukciós szakház
Üzenet : Nem tudsz úgy élni, hogy mindenkinek jó legyen. Élj úgy, hogy neked legyen a legjobb!


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák
Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-23, 7:15 pm

*Azt hittem, egyedül kell majd lovagolnom, de ez meghiúsult, hiszen összefutottam Mathissal, kivel ketten indulunk el az erdő felé, de közben a beszélgetés se marad el természetesen. A fiú feltesz egy érdekes kérdést, mire nem is tudok egyből válaszolni, pár pillanatot gondolkodok.*
- Így neveltek. *rántom meg a vállam picit. * - Nekem mindig azt mondták, hogy csak az számít, akinek rangja és nemesi származása van, a lejjebb valókkal nem igazán kell foglalkozni, és nekem ez tökéletes is így. Nem hiszem, hogy megváltoznék valamikor, túlságosan bennem van ez a dolog, de hogy őszinte legyek, nem hiszem, hogy egyáltalán meg akarnék változni. *felelem köntörfalazás nélkül, és ezáltal lehet, nem leszek majd Mathis számára túl szimpatikus, de nekem fontos a származás, és ha csak nem történik valami drasztikus, az is marad mindig.*
- Ha jól értelmeztem, a te szüleid hasonlóak mint az enyémek, vagy én, mármint gondolkodásmód szerint... Akkor hogy-hogy te más vagy? *teszem fel a kérdést, mi talán pofátlannak tűnhet, de érdekel a válasz. Ezek után kicsit a tantárgyakról is beszélgetünk, és én elmondom neki a véleményemet a halotti mágiáról, hiszen az lesz ma neki.*
- Ha jól tudom, a legtöbb órát tanársegéd tartja, de lehet, hogy rosszul informált vagyok... *mondom még ehhez kapcsolódóan, majd a verseny ötletére szemeim felcsillannak, és nemsokára már startolunk is el, szinte fej-fej mellett haladva, és nemsokára fel is bukkanunk mindketten a tónál, azonban a győztes kilétét nem tudom, mert nem arra figyeltem, így erre rá is kérdezek lovam itatása közben. *
- Köszönöm! *örülök meg a hírre, miszerint én nyertem. Szaporábban veszem a levegőt még az előbbi verseny miatt, és ahogy Mathis a közelembe ér, hallom, hogy ő is.*
- Van még a lovagláson kívül más hobbid? *teszem fel a kérdést, és amennyiben nem ült le ő is, akkor felállok, mert nem szeretném, ha ennyire szintkülönbség lenne köztünk.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-27, 11:38 pm

*Bár már elég későre jár, mégis úgy érzem, hogy nem lenne rossz ötlet edzeni egy picit, így hát Vulpixal együtt már egy ideje Seol szigetén sétálgatunk, hogy a tóhoz érjünk. Ő csak nyugodtan szedi mellettem lábait, miközben én a kezemben tartó seprűm felé meredek időnként, úgy haladok tovább. Kezeimen egy-egy fekete, bőrből készült kesztyű van, hiszen edzeni szeretnék és ruházatom is most fekete színű, mégse túl vastag, hiszen tudnom kell benne mozogni. Szóval egy kényelmes sportcipő van rajtam, hosszú, fekete nadrággal, melyen szegecses öv díszeleg és egy fekete pulóverrel, mely garbós, így hát egyértelműen melegíti a nyakamat is. Hajam kibontva omlik végig a hátamon és cica szemeim körül pedig fekete smink díszeleg. *
- Soha nem érünk így oda! *bennem van már a repülés öröme, így végül letekintek a sarki rókára, majd már lábaim közé is kapom a seprűt és fejemmel intek Vulpixnak is.*
- Na gyere, ideje megmozgatnod magad. *kacsintok rá játékosan, mire ő vakkant egyet, majd nemsokára már utánam is száguld, miközben én nem túl messze a földtől repülök, de természetesen olyan sebességgel, hogy tartani tudja eleinte a tempót, de ő lehagy, hála a szél képességének, így kapcsolok rá én is, miközben boldogan nevetek fel az éjszakába, majd nemsokára már a tó partján fut, szinte szélsebesen, alig láthatóan, én pedig száguldok mellette, kissé a víz fölött, de figyelve, hogy Vulpixal együtt maradjak, tehát így gyakorlunk, én a repülést, ő pedig a képességét, melyet egyre ügyesebben fejleszt időről időre és egyre gyorsabb, úgy veszem észre.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Szivárvány tó - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-27, 11:53 pm

*Egész mozgalmas napja volt, főleg hogy a mai nap felszabadultával, el tudott intézni néhány számára fontos dolgot. Mások számára talán nem olyan fontos, de neki annál inkább. Így ma már megjárta fél Mystralt, illetve még más helyeket is, ahonnan össze gyűjtötte a számára fontos dolgokat. Nevezhetjük egy hétvégi nagy bevásárlásnak is a részéről. A mostani kis séta már amolyan lazító jellegű, hiszen egész jó idő van kint, és egy kis kötetlen séta nem ártott még meg senkinek, így miért ne tehetne meg egy két kört mielőtt bemenne az iskolába? Egy fekete bőrnadrágot, és egy hosszú ujjú fekete pulóvert visel egyébként bakanccsal , de most kabátot, vagy más egyébb melegítőt nem hord, hiszen bár lehet még benne vannak a télben, ő ennél már sokkal hidegebb időket is élt meg. Talán nem véletlenül norvég a fiú. Ahogy azonban elhalad a tó partján, lábával egy egy nagyobb követ félre görgetve, maga elé nézve, de mikor meghallja a nevetést, és a vakkantást, érdeklődő különös tekintete azonnal felfelé kezdenek el kutakodni.*
~Nocsak de vidám estélye van valakinek.~*mosolyodik el, majd észleli ám a víz felett elhúzott seprűst is, akit ha most a sebesség miatt nehezen is, de a nevetésből egész könnyen felismerhetett, azonban tekintete kissé csodálkozó miközben figyeli ám hogy azért ez nem séta repülés.*
~Ez a csaj napról napra ügyesebb. lehet neki kellett volna versenyszerűen csinálni.~*mosolyodik el elismerően, miközben figyelgeti ahogy repked a másik, észre véve ám annak famulusát is, akinél már meg is felejtkezett róla, hogy bizony a szél az eleme, s ennek köszönhetően gyorsabb mint az átlag famulusok.*
-Hát szervusz Vulpix...*köszön rá, ha a famulus persze észre veszi a nagy siettségbe, hogy a parton ott van Varg is, s bár a srác pár pillanatig fura, de egyben kedves mosollyal az arcán nézegette, a páros attrakcióit egy idő múlva, úgy gondolja azért jelzi ám hogy látja őket. Így keze előtt tölcsért formálva Azaria felé próbál szólni, aki talán meg is hallhatja őt fent.*
-Az égbolt királynőjét várják a portánál. Már ha tud pár percet szakítani, a két lábon járó halandó számára is.*kiállt nevetve fel egy fa törzsének támaszkodva, arcán derűs mosollyal, remélve hogy szavai el is jutottak a légtér azon részébe ahol a fekete hajú lány éppen tartózkodik.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-28, 12:03 am

*Nem igazán figyelek magam köré, csak élvezem a száguldást, a csípős levegőt, miközben seprűmre dőlve haladok tovább előre, egészen addig, amíg Vulpix nem kezd el lassítani, így egy ideig még megyek, de aztán észreveszem ám, hogy nem követ a drága és már nézek is felé vissza, pont, amikor meghallom kedvesem szavait, melyek mosolyt csalnak ám szép pofimra. Vulpix már oda is ér hozzá, két mancsával Varg dereka felé emelkedik, majd meg is nyalja a fiú kezét, ha eléri, hozzám pedig eljutnak ám a hangok, így pár fát kecsesen megkerülve érkezem oda Varg mellé, de azért még megkerülöm azt a fát is, amelynek neki van támaszkodva és nemsokára már le is pattanok a seprűmről, azt hagyva a levegőben lebegni.*
- Mégis mi ez a szöveg Varg? Kettőnk közül te repülsz jobban, te vagy a nagy kviddicses. *és már karjaiba is szaladok szépen, így ölelve át derekát, miközben egy gyors puszit nyomok puha ajkaira és szép szemekkel pislogok rá, úgy figyelgetve a fiú arcát, majd végül egyik kezemmel hajába túrok bele kissé, hiszen szeretem ezeket a selymes, hosszú tincseket.*
- Hát te meg hogy kerülsz ide? Nem hittem volna, hogy pont itt futunk össze... *döntöm meg picit a fejemet is, de aztán azt neki is döntöm Varg vállának, így nézve most már kényelmesen rá és mivel ő is támaszkodik a fába, így bizonyára simán meg fog tudni tartani is.*
- Azt hittem, hogy a tanárbácsi nem fog ráérni sétálgatni... *ugratom kissé, hiszen tudok róla, hogy ismét tanársegéd, bár most már nem jelmágiát tanít, hanem démonológiát, ami azért jóval keményebb és őszintén meg is lepett, amikor megtudtam. Nem hittem volna, hogy pont ez a tárgy vonzza, de én ebbe nem szólhatok bele és nem is akarok, ő tudja, hogy mi érdekli, hiszen ilyen téren némileg mások vagyunk, bár szerencsére nem teljesen.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Szivárvány tó - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-28, 12:20 am

*Kettejük közül, először a famulus veszi észre a fiút, aki az üdvözlésre el is mosolyodik, s talán nem titok hogy az összes ilyen lény közül, Vulpixet szereti a legjobban, meg persze a sajátját, bár ez így jó is, hiszen Azariaval egy pár. A nyalás után mosolyogva nézve le az állatra, kezével finoman bele is simít annak puha bundájába, megvakargatva a füle tövét, és az oldalát is üdvözlés képen.*
-Hát szia kislány..*köszön félig nevetve, majd kezeit tölcsérré formázva Azarianak is felkiált elvégre nem kicsit szeretné, hogy ismételten találkozzanak, főleg mert a tanítás miatt még mindig kevesebb ideje van kettejükre, pedig aztán ha rajta múlna egész nap a lánnyal lenne, s hiányzik is neki ez. Na de Azaria meghallva a kiáltást, pár fát megkerülve le is szál, a fiú pedig csak mosolyogva nézi a fordulásokat, és hogy a lány milyen ügyes. A szavakra azonban már akkor válaszol amikor Azaria oda ér hozzá, így amikor a puszi éri nem engedi ám olyan könnyen el, hanem fejét kissé előrébb döntve meg is kísérli átalakítani egy rövidebb csókká azt, majd fejét oldalra döntve elmosolyodik.*
-Tudod nem állítanám most már azt olyan biztosra. Szerintem még látok pár ilyen szép kanyart és attrakciókat tőled át is adom a "Nagy kviddicses" címet.. Eszméletlen hogy milyen magabiztosan csinálod, ahhoz képest hogy alig két éve hogy seprűn ülsz..*mondja a lány szemébe nézve őszínte csodálattal, hiszen ez nagy dolog. Neki több évbe tellett mire el tudta sajátítani a dolgok minden csínnyát bínnyát, Azarianál viszont úgy tűnik vele született tehetség. Kezével közbe átöleli a lány derekát, és ujjaival finoma cirógatni is kezdi, miközben derűs mosollyal az arcán hallgatja a szavait.*
-Mivel az óra elmaradt, így elintéztem pár dolgot lent a városban, és úgy gondoltam sétálok még egyet.. Aztán meghallottam hogy valaki nagyon élvez valamit, és gondoltam kivárom míg látótávolságba kerülsz Gyakoroltatok?*kérdezi fejét oldalra döntve s Azaria szép szemeit nézegetve kíváncsian, a lány cukkoló szavaira, azonban mintha kissé gyermeteg zavarodott mosoly ütközne meg a fiú arcán.*
-Ne is mond.. Igazából el se hiszem hogy mehettem abba bele hogy ismét tanítsak, ráadásul démonológiát. Képzeld találkoztam a napokba egy sráccal, és azt mondta hogy tetszett neki a jelmágia.. Kezdem úgy érezni hogy az elmúlt két évben valamit én rontottal el nagyon.*mondja egy pillanatig komolyabb, amolyan morcos arckifejezéssel , végül csak szorosabban megöleli a neki támaszkodó lánykát, miközben egy apró puszit is ad a feje búbjára.*
-De ha már sétáról van szó, remélem velem tartasz majd, sajnálom hogy ennyire szakaszosan érek csak rá, de talán ha beindul normálisan az óra leadás könnyebb lesz, főleg hogy készültem neked valamivel.*változik kissé titokzatossá az arca, ám az a cseppet sunyi, de egyben szerethető mosoly még mindig ott játszadozik az ajkain.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-28, 12:33 am

*Nem húzom ám sokáig az időt, hamar meg is érkezem Varghoz, amint meghallom, hogy itt van, na meg Vulpix ténykedését se tudom ám figyelmen kívül hagyni, így állítom meg a seprűt a fiú előtt, majd pattanok is le róla, hogy átölelhessem és végre édesen hozzá is tudjak bújni, úgy, ahogy szinte mindig, hiszen bár régen elutasító és rideg voltam, na meg félénk, ebből már semmi nincs meg, hála Vargnak, aki kitartó volt és megváltoztatott. A puszi csókká alakul, amit nem is vagyok rest viszonozni, de a rövidséget megkérdőjelezem ám, így hosszan csókolom és játszadozom ajkával és piercingjével is, majd végül eleresztem és úgy kezdem meg a beszélgetést.*
- Jó tanárom volt, erre csak ennyit tudok mondani. *kacsintok rá, hiszen Varg mutatta meg ezt a sportot, tanított meg repülni, vitt el a kviddics világbajnokságra is, szóval nagyon is sokat tett a cél érdekében, én pedig egyre jobban megszerettem ezt az egészet, tehát övé az érdem, nem az enyém. Csak odabújok hozzá még jobban és már felőle is kezdek el kérdezősködni.*
- Igazából csak repülni akartam, de gyakorlásba ment át. Vulpix egyre gyorsabb. Tudod, ki tudja, hogy mikor jön ismét egy olyan ember, mint Charles és akkor nem fog ártani ez a tudása... *vakarom meg a hófehér buksit picit, majd végül a famulus elfekszik a fűben, békén hagyva minket, hogy egymással törődhessünk, tehát kedves az én drágám, nem is picit.*
- Jajmár, dehogy rontottál el bármit is. Egyszerűen minden évben más jellegű diákok érkeznek, de tudod jól, hogy én szerettem a jelmágiát és ügyesen megtanítottad. Ha hazudnék, akkor nem lenne Ő. *fejemmel biccentek is a fehér bundás felé, majd elmosolyodom és egy picit eltávolodom a fiútól, majd kezem az övébe helyezem és lágyan húzni kezdem, hogy akkor sétáljunk.*
- persze, hogy veled tartok, de akkor mesélj csak, mivel készültél? *pislogok rá szép szemekkel, így ha minden jól megy, a vízpart felé húzom Vargot, hogy közvetlenül az mellett folytassuk a sétát, most már édes kettesben.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Szivárvány tó - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-28, 12:55 am

*Miután üdvözölte Vulpixet, Azaria is megérkezik, akit nem rest szorosan magához is húzni, majd a puszit csókká alakítani, viszont ha a lány kevésli a rövidséget, a fiú aztán nem rontja el a pillanatot, hisz nem is akarja, így viszonozza szenvedélyesen, elvégre hiányzott neki Azaria nem is kicsit, s ha megteheti szeretné kifejezni hogy mennyire. Szavaira azonban ismételten csak egy mosoly a felelet, hiszen mondhat bármit a lány, Varg szerint vele született a tehetség.*
-Hát..őhm, ebben biztos is vagyok..*mondja egy kisebb vigyorral, persze csak humorizálva, végül arcizmai komolyabb formát öltenek.*
-Nincs mit szépíteni rajta, tehetséges vagy, ha úgy éltél volna mint én, szerintem már a ligában lenne a helyed..*mondja a véleményét, majd lezárva a témát,rá is kérdez mit csináltak itt Azariaék.*
-Nem hinném, hogy ez a veszély fenyeget, de igazad van. Ki tudja, amúgy meg láttam, olyan gyors mint a szél.*mosolyog rá azért a kedvelt famulusra is, aki hamar belopta magát Varg szívébe.*
-De szerintem akkora baj csak nem lesz, jóval tanultabbak és képzettebbek vagyunk mi is. Szerintem ha akkor így lettünk volna, kevesebb rossz történik.*lehet kissé elhamarkodott vélemény nyújtás, de neki most ez motoszkál oda bent a gondolataiba, a jelmágiáról mesélve azonban úgy érzi lehet ő csinált valamit rosszul, ám ebbe úgy tűnik más a véleményük a lánnyal, kinek hosszasabb magyarázatára végül elmosolyodva bele is simít a szép fekete hajába.*
-Neked elhiszem, és igaz minden évben más jellegűek. Volt egy srác, kicsit labdáztunk kint a pályán, egész értelmesnek tűnik, talán a mostani felhozatal nem lesz tele olyan sok felhuzalkodott, egoistával, mint anno a mi évfolyamunk..*mondja kissé vállrántva, mert hát ki tudhatja azt, de reménykedi azért lehet. Azonban szavai úgy tűnik még jobban felkeltették Azaria kíváncsiságát, így már leplezetlen mosollyal kezdi el ecsetelgetni, miközben az ölelkezést abba hagyva, finoman de azért magabiztosan fogja meg a leányzó kezét , s kezdenek el sétálgatni.*
-Sajnos élőbe most jelenleg nem tudom megmutatni, rajtad áll a dolog, hogy mikor szeretnéd látni, mutatok pár képet.*mondja, miközben átnyújt a farzsebéből három képet, az egyik egy látkép a másik egy háznak a képe A harmadik pedig egy hálószobáé. Nem mond semmit, csupán kíváncsian figyeli Azaria mit is mond a látottakra, majd egy kisebb sóhajtással folytatja.*
-Valamennyi előnye van hogy tanársegéd vagyok, és még Mr Cornwladdel sem olyan rossz a viszonyom, bár nem is olyan jó, de ez afféle jutalom, mondhatjuk úgy hogy kaptam egy hétvégét itt..*feleli amolyan félszeg mosollyal, természetesen nem is kérdéses kivel szeretne menni.*
-És ha hiszed ha nem interaktív utazó eszközt is találtam..*teszi még hozzá, miközben előveszi a Hippogriffes medált is, Azaria bizonyára nem igen láthatta, hiszen bár nem új, de Varg a napokba kezdte csak el kisilabizálni mi is lehet ez.*
Vissza az elejére Go down
Azaria Daraghi
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Azaria Daraghi


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Cicaszemű
Hozzászólások száma : 734
Csatlakozás : 2010. Jan. 30.
Kor : 30
Üzenet : Ha folyton csak a múltra koncentrálsz, sose fogod észrevenni azt, ami vár rád.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-28, 1:08 am

*Csak kissé felnevetek egoista megjegyzésén és még oldalba is csípem cseppet, de aztán hallgatom tovább Vargot, aki valószínűleg igazat mond. Ha az életem nem lett volna olyan szörnyű, és esetleg nekem is megadatik az, ami neki, akkor én is más ember lennék, de szerintem ez a jobb most már, akkor lehet, hogy mi se lennénk egy pár, mert talán kviddics-válogatott lennék és nem pont itt tanulnék, a Mysterioban.*
- Meglehet, de én beérem azzal is, amim van. *gondolkodom el picit szavain, majd úgy érzem, hogy ennél jobb válasszal nem is tudnék előállni neki. Viszont ahogy a gyakorlásra kérdez rá, akkor még pár szót váltunk azzal kapcsolatban, szóba hozva Charlest is, de éppen hogy, hiszen örök emlék marad valószínűleg azok életében, akik az ő idejében ide jártak. *
- Szerintem nem... a magiszterek se tudták könnyen legyőzni, emlékezz csak vissza. *mást most nem mondok erről, csak témát váltok, így jön szóba most már a jelmágia és nyugtatom meg Vargot, hogy ő nagyon is jó tanár volt, nincs miért szégyenkeznie vagy aggodalmaskodnia, de amit mond, az igazán elgondolkodtató és van benne igazság.*
- A mi évfolyamunk tényleg más... fura. *erre eddig még nem gondoltam, de most, hogy így mondja, nekem is feltűnik a különbség. Viszont ideje most már sétálni, tehát kéz a kézben haladunk a part mentén, miközben már azt hallgatom, hogy pár képen fogok látni majd valamit. Tárgyra számítok, így amikor megkapom a három képet, amelyek egy helyszínt ábrázolnak, méghozzá nem is akármilyet, szinte leesik az állam. Csodálatos az egész, egyszerűen magával ragadó és egy egész hétvégét eltölthetünk majd ott.*
- Hűha, Mr. Cornwlade elég gazdag lehet... meg fura, hogy ilyen ajándékot ad. De mondd csak, ez melyik országban van? *pillantok rá kíváncsian, majd az utazó eszköz említésénél csak a medálra sandítok, amit én még szerintem soha nem is láttam. Szemöldököm is összevonom kissé, majd marad a kérdő tekintet, tehát nem teszem fel a logikus kérdést, úgyis tudja a fiú, hogy várom, hogy elárulja, mi is ez és hogy vajon mire is jó.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Szivárvány tó - Page 4 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-01-28, 1:25 am

*A bökésre csupán csak felnevet, majd kapva az alkalmon játékosan meg is harapja a leányzó ajkait, ám az ezt követő szavakra, csak nyugodt tekintettel, és lágy mosollyal néz a másik szemébe. Nem hinné hogy bármit is kéne erre mondania, tudja milyen volt a lány régi élete, és nem akar ma ilyesmiről beszélgetni, hiszen nem lenne jó elrontani ezt a napot, így csupán csak mosolyogva simít végig a másik arcán, végül aztán rákérdez az edzésre, s így szóba jön a bizonyos Ex magiszter is akit a suli nagy része bizonyára kevésbé szeretett s inkább félt, mint tisztelte volna. Mondjuk ezt az álláspontot Varg meg is érti, ám Azaria szavai elgondolkoztatják.*
-Nem láttam a harcukat teljesen, így nem tudok vélemény mondani, de igazad lehet. Lehet csupán azt hiszem hogy az elmúlt évek megedzettek minket, talán így van, de lehet nem kellett volna lebecsülnöm.*válaszolja komoly, ám derűs hangon, s végül megemlíti hogy mennyire mások az évfolyamok. Azért egy cseppet még fel is nevet majd hozzáteszi.*
-Persze gondolom most is megvannak a gazdag pulykakakasok leszármazottai, akik hasonló identitással bírna, de szerencsére azokat már le tudjuk állítani. Más korok, más emberek, én kicsit tartok a másodiktól... Na persze nem a srácok miatt.*mondja el a véleményét egy kisebb mosollyal, majd jöhet a meglepetés, s bár Azaria érdemelne is valamilyen ajándékot, a fiú most három képet ad neki, s mikor meglátja a meglepettséget, mosolya ki is szélesedik, hiszen látszik Azarian hogy tetszik neki, a szavaira azonban csak finoman megrántja a vállát.*
-Gondolom egyikőjük sem egy az utcán lakik, szóval magiszterként biztosan van mit a tejbe aprítaniuk, de minden esetre kedves volt tőle, amúgy szerintem is, de fura vagy nem fura, a fő hogy ez már biztos, csak meg kell jelenjünk, a kulcsok nálam vannak, igazából jobban is örülök neki mint ha valami tárgy lett volna a "jutalom" azt nem tudnám veled megosztani.*kacsint egyet, végül a nagy kérdésre egy pillanatra titokzatosan végig méri a leányzót, majd közelebb hajolva egy puszit nyomva az ajkaira hirtelen ki is mondja a helyet.*
-Hát Újzélandon, szóval még olyan túl messze se, talán egy óra repülve, magam se hittem volna hogy ennek a szigetnek ilyen szép tájai lennének, de tévedtem..*feleli végül elő véve a medállt, látva a lány tekintetét, úgy gondolja nem fűz hozzá szavakat, hanem nyakába akasztva a hátoldalánál megfogva meg is szólal.*
-Jelenj meg!*adja ki a parancsot, aminek hatására nemsokára egy izmos, eléggé vadóc Hippogriff jelenik meg mellettük, fekete tollakkal, ádáz, kissé vad de egyben nem gyilkos tekintettel, miközben a páros mellett patájával rúgni is kezdi a földet.*
-Nevet még nem adtam neki, de a lényeg hogy van egy hippogriffem... Szóval gondoltam ha már közel van és szép a táj felülről is megközelíthetnénk... Persze ha nem seprűn akarsz menni, mert akkor megyek én is azzal..*mondja, miközben továbbra is kézen fogva a lányt, az állatra mutat.*
-Egy fura történésnél kaptam ezt a medállt... pár nappal ezelőttig valamiért nem is haszáltam, képzeld a folyosón próbáltam ki, kicsit ilyesztett csak meg..*mondja, miközben az állat közelebb is menve Azariahoz csőrével gyengéden meg is löki annak a vállát ismerkedés gyanánt.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-05, 2:37 pm

* Hiába a kutyalábat fagyasztó hideg és a hófedte táj, egy kis mozgás sosem árt így öltözök hát fel jó melegen s indulok meg famulusommal a révész felé ki átcsónakáz minket Seol szigetére. A futás megmozgat és kondicióba tart mi fontos nekem így eredünk hát neki tigrisemmel a tónak mit szándékaim szerint többször megtudok kerülni. Ahogy viszont odaérünk be kell vallanom magamnak, hogy ez nem lesz könnyű menet mivel az utat hó fedi s nincs kijárva így az első körömet igen nehézkesen trappolom végig, sokkal inkább úgy nézek ki mint akinek a talpát forró láva égeti, inkább térdemlésben kapkodom a lábaim sem mint normálisan jutnék előre. Tigernek ezzel szemben sokkal könnyedebbén megy így a második körünk már valamivel könnyedebben sikerül köszönhetően ennek a hatalmas nagymacskának ki hasa aljával is sepri havat. Egy fekete melegítő együttest viselek mi alatt egy vékonyabb pulóver is van, fejemen szintén fekete sapka, kezeimen kesztyű, teljesen elütök a fehérben pompázó tájtól így mondhatni a vak is észrevesz ha akar. Pálcám is természetesen nálam mint mindig s a második kör után egy kis pihenés gyanánt állok meg mivel még nem vagyok maraton futó és szerintem nem is leszek, így térdeimre hajolva próbálom meg kissé egyenletesebben venni ezt a jeges levegőt mi szinte égeti tüdőmet.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-05, 2:47 pm

*Iszonyatos hideg van kint és egy picit sem vágyom arra, hogy szétfagyjak, de mégis kellene egy picit futnom ismét. Elég régóta hanyagoltam a dolgot, főleg azért, mert Noellel egy hónapja megjártam, de most fény van, süt a nap, ő pedig biztosan nem fog kimerészkedni a szabadba. Rég nem gondoltam már a vámpírra, de valahogy most eszembe jut, akár csak az, ami történt és még mindig nem tudom mire vélni magamban a dolgokat, így csak megrázom a fejem, majd erős copfba kötöm dús, barna tincseimet és végül meg is indulok ki, a szabadba, természetesen Seina társaságában. Egy sötétbarna színű melegítőruhát viselek, mely szépen simul végig testemen, akár csak hófehér sportcipőm is és tökéletesen passzol kreol bőrömhöz. Szemeim csak fekete tussal vannak kihúzva, semmi extra, de mégis kiemeli barnaságom. Ahogy az aulába érünk, még gyorsan megállok, majd pálcámat magam felé szegezem, nem kéne kint megfagyni, de mégse öltözhetek túl, úgy nem lehet kényelmesen mozogni.*
- Aestus! *mondom el a testfelmelegítő varázslatot és már érzem is, ahogy egész testemet átjárja a kellemes forróság, így lököm ki az ajtót, majd a rozsomákkal együtt már a révészt is üdvözölhetjük, ki percek alatt átvisz minket az óceánon, át Seol szigetére.*
- Viszlát! *köszönök is el tőle, majd a kapucnit a fejemre húzom és így indulunk meg. A famulusom édesen fut mellettem, néha játékosan bele is veti magát a hóba, de tartja ám az iramot és nem szándékozik véletlenül se egyedül hagyni. A tópart a célom, hiszen szeretem azt a csodás helyet és most, hogy ilyen hideg van, talán még szebb. Igazából a nyár a kedvenc évszakom, talán azért is, mert Spanyolország meleg hely, de most tetszik ez az újdonság is, amellyel szembesülök. Ahogy viszont tovább futunk, úgy szúrok ki egy ismeretlen fiút, talpig feketébe öltözve, na meg gyönyörű famulusát is.*
- Hű, nézd Seina, szerintem ismerkedhetsz. *mutatok előre, mire ő már meg is indul, így hát játékosan próbál a tigrishez közeledni, picit fel is lökve őt fejével, már ha sikerül neki. Elég nagy darab ám egy rozsomák is, egy farkassal és akár egy emberrel is simán végez, de egy tigris ellen egyébként nem tudom, hogy mennyi esélye lehet.*
- Sziasztok! *érkezem is meg a páros mellé és picit lihegve, a futástól kipirult arccal támaszkodom meg térdeimen, miközben előre dőlök és a fiú felé nézek.*
- Látom te is futni jöttél ki. Legalább nem én vagyok az egyetlen, aki ilyen időben sem bánja ezt a tevékenységet, csatlakozhatom? Amúgy Vixilien vagyok, de hívj csak Vixinek. *nyújtom is oda kezem neki, kedves mosollyal az arcomon, hiszen rég ismerkedtem már és most örülök, hogy ismét egy új emberrel találkozom, aki bizonyára harmadikos is, ugyanis van famulusa, de az én évfolyamomon eddig még nem láttam soha. Viszont a felsőbb évesek közül keveset ismerek, ezért is örülök most így ennek.*
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-05, 3:05 pm

* Ez a két körös futás jobban átmozgatott mint gondoltam így mikor famulusommal visszatérünk a kiinduló helyünkre lassítok, végül pedig megállok. Nem tudom eldönteni, hogy ő ezt bánja e vagy sem, így dőlök hát előre térdemen megtámaszkodva, hogy normalizálhassam pulzusszámom és légzésem. Pár nap napja ki sem tudtuk orrunkat a kastélyból s bár a folyosókon néha néha felbukkantunk azért ezzel összevetve nem ugyan az, ha akar mehet dolgára, vadászni, fára mászni amit csak akar, nincs hozzám kötve s úgy gondolom némi szabadságérzet számára is fontos. De ő marad így mikor felmordul úgy egyenesedek fel s tekintek arra amerre ő, az alakból ítélve lány tart felénk méghozzá egy Mysterios, ezt természetesen a mellette haladó állatból szűröm le ki akár csak egy sima háziállat is lehetne de én lemerném fogadni, hogy képességekkel bír.*
- Nyugi, nyugi.* intem kezemmel kedvencem ahogy egyre inkább morog s ahogy a másik neki megy s felborítja az állatot úgy fordulok a lány felé.*
- Üdv!* biccentek aprót s ahogy a tigris felpattan és mancsával hadonászni kezd úgy intem ismét nyugalomra.*
- Csak játszik... nyugalom.* de ő csak hátrál, ő úgy tűnik nincs benne ebbe a pajtáskodásba, egyre inkább kezd hasonlítani a gazdájára. Mertix jellem így én ezt meg is értem na de mivel ez az ismeretlen lány haverkodni kezd úgy szentelem neki figyelmem, hisz mégis csak így illik.*
- Csatlakozhatsz ha bírod a tempót.* koránt sem lekezelően szólok, de ha mégis mellre szívja az nem az én problémám.* - A nevem Sean és nincs becézése.* legalábbis én nem szeretném ha bárki megpróbálkozna ezzel, ez a nevem így hívjanak.*
- Akkor szerintem induljunk.* elsősorban futni jöttem nem csevegni, ha lefutjuk köreinket akkor lehet szó beszélgetésről de addig én teljesítem a kitűzött célomat. Sosem láttam még a lányt, abban biztos vagyok, hogy nem az én évfolyamomba jár, de hát ezek mellékes információk, nem számítanak.*

Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-05, 3:13 pm

*Senkiről se lehet megállapítani így ránézésre, hogy vajon mennyire kedves vagy esetleg morgós is az illető. Én csak ismerkedni szeretnék, akár csak imádott famulusom is, így hát nemsokára már oda is érünk, de az első jelen pillanatban az én kis drága rozsomákom, ki egy gyors mozdulattal oldalra is fekteti a tigrist, hiszen nagy méretű lényről van szó, háziállat nem lehet, ahhoz túl vad természet, de hát aki nem ismeri ezeket a lényeket, feltételezhetnek róluk mást is logikusan. Köszöntöm is őket, de ahogy nézem a tigris tetteit, úgy vonom össze szemöldökömet is, de Seina okosabb, mivel egy picit messzebb tőlünk egy adag nyers hús jelenik meg, mely csak illúzió, de oly tökéletes, hogy a tigris érezheti, mintha igazi volna, ő pedig kíváncsian figyeli, hogy mennyire is válik be mindez, akár csak én, ki a fejemet csóválom, mivel igen huncut egy jószágról van ám szó.*
- Hogyne bírnám. Nem kell engem félteni. *a csuklyám le is húzom a fejemről, így szép pofim és barna tincseim is jobban látszódnak, tehát én magam is. Azért a nevét még meghallom és amikor hozzáfűzi, hogy ne becézzem, kérdő tekintetemmel találkozhat.*
- A Sean nekem így is elég rövid, nem akarnám még jobban lerövidíteni, tehát nem kell félned. *mosolyodom el kedvesen és biccentek is arra, hogy mehetünk. Kiegyenesedek, egyet még nyújtok lábaimmal és kezeimmel, de aztán már a fiú után is eredek, de a famulusom inkább a tigrissel marad, nem akar tovább velem futkosni. Nem maradok le Sean-tól, hanem csak normális tempóban követem őt, lassan, egyenletesen véve a levegőt, ahogy azt kell és bár tudom, hogyha beszélek, jobban fáradhatok, de most mégse akarok csendben futkosni mellette.*
- Amúgy, hogy-hogy ilyen időben jöttél ki futni? Nem valami egyszerű és igen csak csúszós... *mondom, miután majdnem sikeresen elterülök a földön egy kis csúszásnak hála, de szerencsére megmarad az egyensúlyom, így mehet tovább a kocogás, bár picit lassítok, így előfordulhat az is, hogy akár lehagy engem, ha ezt akarja.*
- Azt hittem, hogy én vagyok az egyedüli, aki télen nekiáll futni. *azért menet közben, ha már úgyis lemaradok, egy hógolyót kapok fel és végül a fiú térdhajlata felé célzok vele, hogy ott dobjam meg picit, ezzel zavarva meg futását is. Nem tudom, hogy mennyire lesz ez értékelve, de hátha.*
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-05, 3:36 pm

* Társaságra nem számítok - mondjuk sosem, így amikor egy leányzó közeledik felénk szintén futva felegyenesedem és végigtekintek rajta is, társán is ki azon nyomban a tigrisnek megy feldöntve őt, mit nem díjaz az én hűvös, tartózkodó jószágom mit nem is csodálok. Köszöntöm a lányt de azért még mindig az állatokat figyelem mi fog kisülni ebből az egészből, nem kezeskedem Tiger-ért de azért nyugalomra intem. Az illúzióra mi oly élethű természetesen reagál a nagymacska, pofáját körbenyalva jár s kel fel alá egy ideig míg nem meg nem közelíti. Ekkor már a lányra tekintek ki csatlakozna hozzám, nincs ellenemre társasága ha nem hátráltat.*
- Nem féltelek. Csak nem szeretném ha lelassítanál.* felelem az igazságoz híven kissé hűvösebb hangnemben, ilyen a stílusom így mikor a be bemutatkozás is megtörténik hozzácsapom szavaimhoz, hogy nevemnek nincs becézése, ellentétben a lányéval.*
- Szuper. Egyesekben túlcsordul a fantázia és az ihlet, gondoltam már az elején tisztázzuk, hogy szeretem ha nevem szólítanak.* nem is látom értelmét a további ácsorgásnak így indulunk neki a futásnak a lány beleegyezésével ki tartja a tempót így néha néha rátekintek, ezzel szemben a száját már nehezére esik.*
- A szervezetem kívánta már a futást s legyen akármilyen idő is, nem fog ki rajtam az időjárás. A cipőm megállja a helyét....* mondom magabiztosan mert egyszer sem fordult elő az, hogy esetleg megcsússzak főleg az első körben.* - A tiéd látom nem.* jegyzem meg ahogy egyensúlyát veszti a lány de én csak megyek tovább míg nem további szavaira kissé szárazon felek.*
- Nem tudom miből gondoltad azt, hogy te vagy a kivételes eset.* ám mellettem már nincs ezt jól érzékelem így csak hátratekintek vállam felett.* - Ne féltselek mi?* nem véletlenül mondtam indulás előtt azt amit mi most úgy tűnik beigazolódni látszik. A térdhajlatomba csapódó golyó nem érint túlságosan jól, enyhén meg is bicsaklok azon az oldalon így lassítok s megállok.*
- Ha huncutkodni van kedved azt hiszem rossz társat választottál ehhez.* felelem szapora levegővételek közepedte miközben nadrágom zsebéből előhúzom a pálcámat mit a lányra szegezek.*
- Mobilicorpus!* ha nem védi ki akkor a levegőbe emelkedik én pedig a tó fölé irányítom hol biztosan nincs befagyva a víz. Lassan közelebb sétálok a part széléhez s onnan tekintek fel a lányra.*
- Utálom az ilyen dedós játékokat... miért nem a játszótérre mentél, ott biztosan akadt volna pajtásaid.* nem dűhít,még véletlenül se de én nem vagyok híve az ilyen gyerekes viselkedésnek.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-05, 3:47 pm

*Bizonyára furcsán fog nézni a nagymacska, hogyha rájön arra, hogy csak illúzió az, amit lát és érez és hogy nincs ott igazából semmi, de Seina csak nyugodtan elfekszik a hóban, most már magával törődve, de azért fél szemével művét figyeli, mennyire is esik bele a csapdába a cicuska. Én viszont már Sean mellé is érek, így kezdünk el futni egymás mellett, de szavaira most már csak fejemet csóválom meg.*
- De kis mogorva valaki... Én csak ismerkedni szeretnék. *pillantok rá mindenféle negatív szó nélkül, majd meg is nyugtatom arról, hogy nem óhajtom ezt a rövidke nevet még tovább becézni, hiszen bár én szeretem a Vixit, meg még akár a Vix-et is bizonyos emberektől hallani, de azért nem kötelezek erre senkit és én se örülnék, ha valami harmadik becenevet kapnék. Beszélgetni szeretnék, nem csak csendben futni mellette, azt akár egyedül is megtehetném, így térek ki most a futásra is, mire a válasznál csak aprókat bólogatok, de a gonosz megjegyzésre csak felciccegek.*
- Rossz cipőt húztam, előfordul... *vágom rá rögtön, majd ő tovább folytatja, mire most már rosszalló pillantásommal találkozhat, már ha rám néz egyáltalán.*
- Ne fogasd ki a szavaimat, nem tudom, hogy mit kell bunkózni. ~ elegem van már, hogy egy normális embert nem tudok kifogni. ~ *tényleg valahogy mindig megszívom, így picit most le is maradok, mert eltanyálni azért nem akarok, de ahogy hátratekint rám, majd pedig ismét kérdez, úgy kapja a hógolyót a lábához, mi látom ám, hogy szépen be is talál és még meg is áll, így hát én is hasonlóan teszek, remélve, hogy megolvad a jég és normálisabbá válik egy kis játék után.*
- Mi... *kezdek bele, de ekkor emel fel a levegőbe, így kapkodom picit, mert ez nagyon nem volt ám tervben, tehát pislogok is párat a fiú felé.*
- Hé, én csak szórakoztam, nem kell már rögtön szemétkedni. *de már a víz fölé is lebegtet, ami eszembe juttatja Cainnal az uszodás jelenetünket, de ez a tó jéghideg és bár van rajtam mágia, az bármikor elmúlhat és szétfagyni se akarok, tehát picit kétségbeesetten nézek Sean szemeibe. Legszívesebben elküldeném melegebb éghajlatra a további szavai miatt, de most vissza kell fognom a spanyol temperamentumot, mivel én vagyok rossz helyzetben, így nyelek egy picit.*
- Ne csináld ezt, nem tettem semmit se ellened, amiért így ki kéne velem szúrni. *pislogok rá és végül hozzá is fűzök valamit.*
- Ha akarod, akkor békén hagylak, bár mondhattad volna előbb is, hogy nem kell a társaságom, de én pedig nem akarok tüdőgyulladást kapni azért, mert oda mertem menni hozzád. *felelem most meglehetősen normálisan és nyugodtan, mert tényleg nem vágyok most egy ilyen úszásra, így csak reménykedem benne, hogy nem lesz oly kegyetlen, hogy megúsztat és tényleg, ha annyira akarja, akkor itt hagyom, nem akarom ismét a bajt keresni, manapság minden pasinál megszívom, tehát inkább visszavonulót fújok.*
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-05, 4:13 pm

* A hatalmas állkapocs összecsattan mivel az ízletes hús helyett a levegőt harapdálja meg Tiger ki meglepetten néz ki fejéből, hisz nem tudja mire vélni ezt az egészet. Hova tűnt az ő kis finomsága? Rejtély marad ez számára én pedig már ezzel a cserfes leányzóval állok le beszélgetni. Szavaira már nem reagálva indulok neki a követhető nyomomon hova a lány is követ de a beszélgetés nem marad abba így hát a télben való futással kapcsolatos gondolataimat osztom meg vele. A cipőjéről elhangzott szavakra csak morgok de mikor a téli futásról esik a szó szavaira ajkamat elhúzva válaszolok.*
- Így hangzott, a télben való futás pedig nem extra művelet.* sejtem én,hogy csak valami témát hozott fel de én ezt s így gondolom, nem tudok mit tenni ellene ha ez neki nem tetszik. Az ellen viszont igen, hogy máskor ne dobálózzon, így mikor a lábamat éri a támadás megfordulok s előveszem a pálcámat mellyel a levegőbe emelem.*
- Én szemétkedek? Az én szemeben te szemétkedtél, de azt hiszem most már egálban vagyunk.* lebegtetem a tó fölé, melynek hőmérséklete cseppet sem kellemes s sejtheti a lány, hogy szívbaj nélkül beleeresztem törékeny kis testét. Egy kis lecke nem árt, én nem az óvodában vagyok és nem is szeretem ha valami lökött gyereknek néznek így mikor kérlelni kezd picit oldalra döntöm a fejem, jég kék tekintetem pedig megcsillan.*
- Nem halsz bele.* vagy mégis? Nem tudom de tovább hallgatva szavait csóválom meg a fejem.* - Nem ott van a probléma, hogy odajöttél hozzám, én csak szerettem volna teljesíteni a kitűzött célomat. Nem szeretem ha keresztbe húzzák a számításaim.* futás után lehetett volna szó egy kis beszélgetésről, mert antiszociális azért én sem vagyok, de azt hiszem ennek befellegzett, mára bizonyosan. Még egy jó ideig csak figyelem enyhén kétségbeesett arcát majd visszairányítom a partra és megszüntetem a varázslatot.*
- Nem szeretem ha kekeckednek velem.* felelem továbbra is nyugalommal telve, ezt nem tudhatta de hát ez engem nem érdekel, szerencséjére jó lábbal keltem.*
- Megteszem a maradék távot, ha akarsz gyere ha nem akkor talán a famulusoknál találkozunk.* ha nem akkor bizonyára nem kér a társaságomból, minden esetre elrakom pálcám és folytatom utam mintha mi sem történt volna.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-05, 4:22 pm

*Nem tudom, hogy miért köt bele a szavaimba, mivel én csak azért mondom azt, amit, mert nagyon is próbálok valamiféle beszélgetést kezdeményezni vele, mert ő ezt láthatóan nem teszi és nem is akarja megtenni. Inkább e helyett stratégiát váltok és most már egy kis hógolyóval támadom meg őt, mire mintha elpattant volna benne valami, a víz fölé lebegtet, hogy akár szívrohamot is okozzon nekem, ami még lehetséges is lenne, így térek rá arra, hogy miért is ilyen most velem.*
- Nem vagyunk egálban, én csak játszottam, mivel tél van és gondoltam te se vagy egy öreg papa, hogy ne élvezd az ilyesmit. *nagyjából velem egy idős lehet és hát diák is. Tudom-tudom, hogy járnak ide más jellegű emberek is, de mégis próbálok most nem erre gondolni és azt hittem, hogy egy jó fej emberrel hozott össze a sors, talán most egyszer, de csak nem. Inkább kérlelni kezdem, mert talán jobban járok most így, ezzel, de ő csak játszadozik tovább egy kis ideig, miközben én bizonytalanul lebegek a tó fölött.*
- Akkor engedj el és már békén is hagylak. *felelem most már szárazon és szerencsére meg is teszi most mindezt, így lábaimra is pottyanok most már a puha hóba és úgy pislogok a másik felé még mindig dühös tekintettel.*
- Én se, ha én velem, de mégis mindig így járok és már kissé unom ezt. *morgom most én oda neki, majd amikor megindul még pár szó után, csak utána nézek, de eszem ágában sincs követni ezek után. Inkább Seina társaságában maradok, így sétálok oda az egyik sziklához, amire le is ülök, famulusom pedig oda is bújik hozzám, így melegítve kedvesen, miközben át is ölelem vastag nyakát és a fiút követem szemeimmel. Nem megyek el, de nem is fogom követni, tehát ha odaér hozzám, akkor majd válthatunk pár szót talán.*
- Na és mit lehet csinálni a társaságodban, amit nem veszel rossz néven? *pillantok fel rá, mert bizonyára ő álla maradt, mivel fogalmam sincs, hogy akkor mi lenne neki a jó. Igen, még mindig szándékomban áll vele tovább próbálkozni a beszélgetésben, bár egyre inkább érzem, hogy ez hiú remény lesz, nem vagyok neki szimpi, ez egyértelműen látszik.*
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-05, 4:44 pm

* Van aki evés közben nem szeret beszélgetni valaki futás közben, rám az utolsó illik mivel fontos a levegővétel menet közben, beszúródott tüdővel pedig lehetetlen futni. Na jó nem teljességgel de azért a szenvedéses vonszolás az más mint a dinamikus előrejutás. A téma sem kedvező, legalábbis a lány számára s miután az a golyó betalál ő a levegőben találja magát általam s nem is vagyok rest fokozni az izgalmakat így hát a tó felé lebegtetem.*
- Szerintem meg igen. Attól, hogy nem szeretek hóember építeni és dobálózni attól még nem vagyok öregember. Számomra ebben nincs semmi élvezet.*más kellem vagyok mint ő, engem nem boldogítanak az ilyen dolgok most már tudhatja, ahogy az sem ha kitolnak velem, élvezettel fizetem vissza kamatostúl. A helyett, hogy megmártanám a nulla fok körüli vízben a partra irányítom pálcám így őt is és eleresztem.*
- Mindig? Hm... akkor talán nem bennem van a hiba.* ezekkel a szavakkal hagyom magára s teljesítem a saját magam által kitűzött feladatot, érzékelem, hogy nem követ mire tán még el is mosolyodom de ahogy a köröm bezárul megpillantom nem messze a tigrisemtől a saját kis kedvencéhez bújva. Vagy fordítva.*
- Nem gondoltam volna, hogy itt leszel...* jegyzem meg a valósághoz híven, most jobban esik leguggolni így ebből a pozícióból tekintek rá kissé kapkodó levegővétel közepedte. Kérdésére savanykásan elmosolyodom, valahogy éreztem, hogy kibírhatatlan embernek tart.*
- Nem vagyunk egyformák Vixilien. Nem szeretek ily módon játszadozni de azt sem hiszem, hogy teljességgel elviselhetetlen lennék.* veszem tüzetesebben szemügyre arcát mivel eddig nem tettem meg, aranyos arca van de, hogy mit gondolok róla az egyenlőre az én tarsolyomban marad.*
- Nem zárkózom el semmi elől...amennyiben a játszótér a hátunk mögött marad.* azt hiszem sikeresen nyugszanak a kedélyek már ami legalábbis az én légzésemet illeti így állok hát fel s sétálok közelebb valahol a lány környékén ülve le, a ruházatomat majd megszárítom.*
- Ezek szerint a kapcsolatteremtésben balszerencsés leányzó vagy.* utalok vissza nem is olyan rég elhangzott szavaira.* - Biztosan nem nyugtat, hogy ezzel nem vagy egyedül.* nem tudni, hogy ezzel magamra utalok e vagy sem, bár engem a magány egyáltalán nem zavar és mások véleménye sem mindig érdekel.*


// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-07, 1:34 pm

//olvadás//

*Azért megnyugszom valamelyest, amikor lábaim ismét a hideg hóba kerülnek vissza és nem a jéghideg, 0 foknál jóval hidegebb vízbe. Csak szuszogom picit, majd még pár szó elhagyja az ajkaimat, de a kis beszúrása fáj. El is húzom a számat idő közben, tényleg ennyire rossz társaság lennék? Halkan sóhajtok, nem is mondok már rá semmit, menjen csak, biztosan igaza van... szóval miközben a sziklára csüccsenek, Seina is odajön hozzám, így bújok hát hozzá, de Sean előbbi szavait emésztgetem.*
~ Végülis lehet, hogy nem én fogok ki mindig rossz embereket... ~ *fel is emelem tekintetem, mert már meg is érkezik idő közben, így nézek hát rá, figyelve, ahogy elém guggol és úgy próbálja rendbe tenni tüdejét.*
- Sok mindent nem gondolnál rólam. *jelentem ki határozottan és már egy kérdéssel is fordulok hozzá, mert nem ártana tudnom, hogy mit tehetek, ami nincs ellenére, így inkább rá is kérdezek most erre a dologra. *
- Majd meglátjuk... *motyogom magam elé, de ő is jól hallhatja ám minden szavam. Végül úgy dönt, hogy leül mellém, de engem most már cseppet feszélyez a társasága, főleg, mert nem szeretem, hogyha rögtön megtámadnak, főleg ilyen semmis dolgok miatt, így kezdek el most fészkelődni mellette. *
- De én kettőnk közül szerintem sokkal normálisabb vagyok, te pedig mogorva, mint a tigrised. *bökök fejemmel az állat felé, miközben azon gondolkodom, hogy mivel is tudnék valamit változtatni ezen a kedélyállapoton, ami most kialakult, hogy valahogy ne akarjuk megtréfálni egymást.*
- Meghívhatlak egy forró teára? Talán azt majd nem akarod rám önteni. *mosolyodom el kissé, miközben lassan fel is kelek. Sok helyen lehet teát inni, de én most az étteremre vagy a klubra gondoltam, majd meglátjuk, hogy Sean melyiket részesíti előnyben.*
Vissza az elejére Go down
Sean Derly
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Sean Derly


Hozzászólások száma : 195
Csatlakozás : 2010. Sep. 22.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Ragnarök háló
Üzenet : "Életünk valódi rendezője a véletlen - és ez a rendező csupa kegyetlenség, könyörület és elbűvölő kedvesség."

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-07, 1:55 pm

* Fogalmam sincs mennyire elgondolkodtató szavak hagyták el az ajkam miket Vixinek szántam így kiélvezve a futás örömét tudom le a kitűzött távot, szó mi szó meglep, hogy ott van a famulusokkal mivel azt hittem sértődötten eltávozik és nem kér a társaságomból. Ahogy leguggolok el is ejtem ezt a megjegyzést mire titokzatos választ kapok.*
- Valóban? Végtére is senkinek sincs a homlokára írva milyen is valójában s mi mindenen ment keresztül.* kérdés csak az ugye, hogy ki akarja megtudni mi van a színfalak mögött, ki mennyire nyitott avagy zárkózott a magánéletét tekintve. Nem vagyok én sem olyan rideg tuskó melynek tűnhetek a szemében s mivel maradt s nem rohant el siránkozva így úgy gondolom egy beszélgetést megér a dolog, letelepszem hát mellé de érzékelem, hogy ennek nem kifejezetten örül.*
- Valami baj van? Bár futottam de...* szaglászok a levegőbe.* - Nem érzem azt, hogy elviselhetetlen lenne a közelemben lenni.* nem vagyok sem büdös, sem izzadt csak kissé fáradt így hát mikor a leányzó tovább morog felhúzom térdeim mire megtámasztom könyökeimet.*
- Régen rossz lenne a világ ha az alapján ítélnék meg az emberek hogy mennyit mosolyog vagy vigyorog. normálisabbnak véled magad mégis azon rágódsz, hogy nem sikerülnek a kapcsolataid.* barátira gondolok természetesen nem másra, közöm sincs hozzá és alapjáraton nem érdekel a leányzó szerelmi élete. Békejobbot nyújt mi meglep ezek után de azt hiszem ezt el kell fogadnom ha nem akarok újabb ellenséget szerezni magamnak mi ugyan akkor boldogítana is.*
- Vagy akár fordítva. Biztos lehetsz benne, hogy nem ilyen kis pitiáner mugli ügyeskedéssel biztorolnék meg egy egy gaz tettet.* felem mosolyogva így kelve fel.* - Elfogadom. De magamat nem tudom és nem is akarom megváltoztatni, hogy neked tessek.* teszem hozzá mivel ilyen vagyok, így kell szeretni. Bizonyára elindulunk Mystral felé még van időnk eldönteni hol iszogassuk meg azt a teát.*
- Szóval... nem sikerült beilleszkedni?* pislantok felé menet közben, Tiger mellettem lépked teljesen nyugodtan mint a gazdája egyenlőre semmi jelét nem mutatja, hogy bánná, hogy nem térünk vissza a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Szivárvány tó - Page 4 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-07, 2:12 pm

*Ahogy őt meglepi az, hogy én itt ücsörgöm még és nem mentem el sehova, úgy lep meg engem is, hogy elém guggol és láthatóan társaságomat keresi, tehát hajlandó beszélgetni velem. Viszont még semmit se tud rólam, így ezt meg is jegyzem neki, most én váltva fel az ő mogorvaságát, de a szavaira csak megcsóválom a fejem.*
- Valóban... és nem pont neked fogom elárulni, hogy mi minden történt velem, amióta ide járok. *egyenlőre nem szimpatikus, nem is értem, hogy miért vagyok még itt és próbálok meg vele kommunikálni, de ahogy mellém csücsül, úgy húzódom el kissé, mert nem igazán tudom hova tenni, ha egy srác közel van hozzám és azt se, hogy most pont ő, akivel érezhetően nem vagyunk már most jóban.*
- Nincs baj, csak ilyen vagyok... *pillantok rá, fejemmel oda is fordulva hozzá és talán érti a célzást is, hogy nem elsősorban ő miatta húzódtam el, hanem a neme is fontos befolyásoló most mindebben. Van, akinek vágynék a közelségére, de ő az enyémre nem és van egy olyan illető, akit agyam elutasít, de másom viszont ismét látni óhajt, de hát ez a vágy egyenlőre csak egy álomkép marad, majd talán idővel ismét összefutunk... *
- Az egy dolog, hogy nem fogok ki normális embereket, akikkel megérthetném magam. Miért, neked talán olyan sok barátod van? *teszem fel a nagy kérdést, majd végül úgy döntök, hogy próbálkozzunk meg a normális beszélgetéssel, méghozzá egy kellemesebb helyen, egy forró tea társaságában, már ha nem kapom a nyakamba. De a megjegyzésére csak picit elmosolyodom, ezek szerint ismét egy aranyvérűvel van dolgom.*
- Tiszta vérű vagyok én is... *talán ez számít neki, nem tudom, de akkor most már tudja, hogy ez miatt nem kell megvetnie vagy másképp viselkednie velem.*
- Nem kell megváltoztatnod, csak egy tea! *pattanok is fel, majd már meg is indulunk, egy-egy famulussal a nyomunkban és Seina se rest néha a tigris felé menni, de nem ér hozzá, viszont nem is kerüli el a nagy állatot, hanem kíváncsian fürkészi őt.*
- Hát, nem igazán. Volt, amikor úgy éreztem, hogy sikerül és sentinel is vagyok, de ez nem sokat jelent. De lehet, hogy igazad van és velem van a baj. *vonogatom meg vállaimat is az ösvényen sétálva, majd nemsokára végül meg is érkezünk Mystral határához, ahol két irányba tekintek el, az egyik a klub, a másik pedig az étterem.*
- Mit szeretnél, hova üljünk be? Étterem vagy klub? Vagy esetleg a Véres hajnal... *oda annyira nem szívesen mennék, nem bírom annyira az ottani alkoholistákat, de ha Sean azt a helyet választja, hát legyen, egyszer túlélem.*
Vissza az elejére Go down
Illya Imbecairwen
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Illya Imbecairwen


Hozzászólások száma : 1187
Csatlakozás : 2010. Sep. 26.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Loki háló

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-12, 6:04 pm

*Illya ráérősen ballag ki az iskolából. A tóhoz igyekszik, reménykedve, hogy famulusa megtalálja Ambrust, ugyanis vele küldött neki levelet, hogy esetleg battyogjon le a tóhoz, mert már nagyon hiányolja. Bakancsot visel, csőszárú fekete farmerrel, egy fekete toppal és egy bélelt bőrdzsekivel. Piercingjét rágcsálva érkezik a tóhoz, s kissé elgondolkozva bámulva a vizet. Maga sem tudja, miért pont ide akart jönni. Sok emlék köti ide, mind ugyanolyan, csak a szereplők mások, de ilyesmibe nem akarja belerángatni Ambrust. Őt nem. Ő tiszta. Nagyot sóhajtva leheveredik a földre, s onnan bámészkodik körbe a láthatáron. Rég nem járt itt, a hely azonban nem változott. Csak annyi a különbség, hogy nincsenek itt a kiürült piás üvegek. Pöckölgetni kezdi cipőjét egyik kezével, míg a másikkal egy cigarettát ráz ki zsebéből, egy öngyújtóval egyetemben. Diszkrét kattanással fellobban a láng, ő pedig szív egy nagyot. Rég nem gyújtott rá. Igazából azóta, mióta először találkoztak. Maga sem tudja miért. Most azonban jól esik neki. Unottan tépegetni kezdi a fűszálakat.*
~Vajon megtalálta Orceyia?~ *Reményei szerint igen, mert már nagyon szeretné látni a fiút, de ki tudja. Lehet, hogy elment vadászni...vagy meglőtte. //xD// A fiúknak van érzéke hozzá mindig, hogy hol kéne lenniük, ezért soha sincsenek ott. Talán spontán teleportálnak, vagy fene tudja...*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime2012-02-12, 6:27 pm

*Éppen a szobáján tevékenykedik a fiú és leltárt készít. Elég sok kacat felgyűlt az idő során és mindenből található itt ez az. Mivel rendmániás ezért szereti átlátni a dolgokat. Már majdnem végzett, amikor az ablakon kopogtatásra lesz figyelmes. Ambrus azonnal felismeri a sólymot, ezért be is engedi, az állatot kinél egy levél van. Kétségem sem fér hozzá, hogy Illyatól van, már csak ki kell deríteni mi, van benne. Elveszi a levelet, majd felnyitja miben egy meghívás áll a tóhoz. Mosoly jelenik meg a fiú szegletében és már azonnal azon kezd el töprengeni, hogy is jusson el oda. Alasterrel el tudna oda repülni, de a famulus most kóbóról a teleport szoba pedig túlkötött, de szerencsére van megoldás. Elsőben tanultak már jó pár hasznos varázslatot, így most is azt fogja használni méghozzá a jelmágiát.
Mivel minden szükséges eszköz megtalálható a szobában ezért a térutazó pentagramma sikeresen létrejön elteleportálva a fiút a tóhoz. Kék szemével meg is pillantja a Kedvesét, de egy kicsit messzebb érkezett, így gyaloglásra fogja. Már a távolból kiszúrja, hogy Szerelme füstöt ereget, aminek cseppet sem örül, de rögtön eszébe jut az első találkozás, ami a szükség szobájába hívta őket.*
- Azt hittem már sose romlasz meg. *Vonja fel szemöldökét arcán mosollyal. Nem is az ő párja lenne, ha nem tenne valami károsat.*
- Olyanok vagyunk, mint a Jin-Jang. Te vagy a fekete én a fehér. Tudtad, hogy a fekete oldal mindig is a nőt szimbolizálta? *Beszél hozzá Ambrus miközben közeled, de amikor pár lépés választja, el őket megtorpan.*
- Mihez kezdenék én nélküled. *Rázza meg a fejét, amitől fekete fürtjei megmozdulnak, majd mély levegőt véve le ül párja mellé és arcon csókolja.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szivárvány tó - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány tó   Szivárvány tó - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Szivárvány tó
Vissza az elejére 
4 / 25 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 25  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Seol sziget :: Iskolához tartozó területek-
Ugrás: