Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sideris Valbraith lakosztálya

Go down 
+11
Daphne Alucard
Charles Hellrain
Varg Yrjanfrost
Josh Barker
Thomas Gledhill
Jasmine Miels
Diana Gray
Nil Moriarty
Lynessa Loharn
Demien.R.Cornwlade
Sideris Valbraith
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-19, 10:09 pm

*Csak mosolyogni tud a fiú felindulásán és nem igazán hatják meg Varg szavai, hanem inkább kissé talán megalázóan is beszél vele Sideris. És hogy mindezt miért csinálja? Azért, mert bizony túl sokat képzel magáról a fiú és valakinek le kell törnie a szarvát.*
- Az egész évet elvállalta, a vizsgáztatással együtt. Lehet, hogy tanársegéd a posztja, de mindenki tudja, hogy tanár-helyettes erre az évre. *magyarázza meg a nő a fiú szavait, majd ez után szóba hozza az otthonát is a másiknak, hogy az mostantól nem más, mint a Mysterio. *
- Tisztában vagyok vele és ahogy gondolja. *ő nem fog leállni egy kisfiúval veszekedni, valahogy ahhoz se kedve, se türelme, főleg most, hogy sokkal több dolog van, amelyek miatt fájhat a feje és idegeskedhet. Tehát Varg valóban nem számít neki és talán azért is ilyen most vele, mert ő is átélt elég sok mindent, amely tragédiának nevezhető és szeretné megóvni a diákokat attól, hogy itt, a Mysterioban bajuk essen, ami túl közel jár már Új-Zélandhoz.*
- Mint mondtam, megcsinálom a védelmet a teremben... *kezd bele, de amikor a fiú hirtelen szedelőzködni kezd és rákérdez, hogy mi a baja, majd ez után az ajtóhoz ér, ahol még pár szót szól, a nőnek is elég lesz, így felkel, majd szemei elfeketednek, ahogy az ajtóra néz. A fiú nem tud kimenni rajta, bezárult és innen nincs kiút. Sideris csak lassan indul meg Varg felé, egészen addig, amíg elé nem ér.*
- Ezerszer fontosabb dolgom is van annál, mint hogy egy elkényeztetett fiú hisztijét hallgassam. Mr. Cornwlade se fog tudni mást mondani, mint én, mi szerint segítünk. *itt szünetet tart, majd tekintete még komorabbá válik.*
- És hogy mi a bajom Önnel? Az, hogy rendkívül flegma és egoista és olyan hangot mer megütni velem szemben, amelyet nem tűrök meg. *a fiú láthatja a fekete szemekben, hogy nem viccel és idő közben valami furcsát érzékelhet, mint ha tágulna a feje és hirtelen sajogni kezd, nagyon is erősen és a levegő is, amit beszív, mint ha nem is létezne.*
- Örülnék, hogy ha végre megtalálná a helyét. Ön egy tanársegéd, számítunk magára, de tudnia kell, hogy hol a helye. Én elhiszem, hogy rossz az, ami a szüleivel történt, de hogy ha megtanulná fékezni magát és nem elhamarkodottan beszélni és elsietni a döntéseit, talán bölcsebb lenne. *itt szemei ismét sárgák lesznek és a fiú se érez már semmi fájdalmat.*
- Most pedig távozzon és a terem kész lesz holnapra. És nem szeretném megtudni, hogy a magiszterét zaklatja. Van elég dolga is Ön nélkül. *az ajtó már ki is nyílik, a fiú pedig tényleg jobban teszi, hogy ha most lelép.*
- Viszlát Mr. Yrjanfros! *és már el is fordul a fiútól, hogy visszasétáljon az asztalához, amely mögé leül és folytatja eddigi ténykedését, amelyet Varg zavart meg.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-19, 10:25 pm

-Lehet, és mint mondtam végig csinálom*~jövő évtől meg vigye aki akarja , úgy se az én dolgom~*teszi meg magában, szinte fogadalomként a dolgot, ezután még mond pár mondatot, és lehet kicsit erőteljesebben is beszél vele, de úgy érzi igaza van, hiszen nem ő kezdte a flegmázást hanem a nő, így is indul meg az ajtó fele ami viszont bezárul, így a fiú egy pillanatra felsóhajtva néz le a földre*~Remélem nem vendettát akar venni~*bizony van benne félsz, de nem fogja kimutatni, most elég nagy benne a harag, így amikor megfordul, csak komolyan néz a másikra*
-Ez most mire volt jó? *akarná kérdezni , de a nő már beszél is, és nemsokára úgy tűnik az ő feléről is bedurvulnak a dolgok*
-Honnan tudja hogy milyen vagyok? Nem is ismer nem én kezdtem úgy mint akihez nem lehet egy rossz szót szólni....*vág vissza, tényelg nem érdekli mi lesz az egész vége, max majd megoldja levelezősön az órákat, vagy leghátulra ül. A gondolatok közepette viszont rendkívül fájdalmas érzést érez, a fejében, illetve a levegő is fogyatkozni kezd, a srác pedig az ajtónak támaszkodik, fogva a fejét, és levegőt kapkodva, de hallja a másik szavait*
-Nem fogom hagyni hogy úgy beszéljen velem mint egy kutyával, ha magának ez flegmaság, akkor az vagyok, maga se különb......... Maga se jobb semmivel mint az előző magiszterek voltak, most is ugyan azt teszi......., könnyebb egy diákot bántani nem? kiváncsi vagyok mikor öl meg egyet közülünk.....*bár fél, de most már nem érdekli mi lesz ebből, hangja a végén fuldoklásba torkollik, de végül úgy tűnik, a nő mégse akarja megölni, így hirtelen a nyakához kap, és mélyen kezdi venni a levegőt. Amikor az ajtó kinyílik, a srác tántorogva lép ki rajta , most már nem mond sokmindent, csak komoran tekint vissza a nőre*
-Megértettem......... és köszönöm...*mondja , bár az utóbbi szavak igencsak hamisan hatnak, de a fiút már nem érdekli, lassan megfordul és elindul a saját tornya felé... Rájött hogy ezzel a nővel nem kell packázni, de ha lehet a társaságát is kerülni fogja*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-19, 10:34 pm

*A fiú túlságosan is olyan hangnemet mer megütni Siderisnél, amit a nő nem tűr, így az ajtó, amin kimenne, becsukódik Varg előtt és a nő meg is indul felé, igen csak komor léptekkel. Szemein látszik, hogy nem viccel és nem jópofizni fog a fiúval. A kérdésre nem válaszol, egyértelmű, hogy azért tartotta vissza, mert még mondanivalója van a számára.*
- Tudom, mert belelátok a fejedbe. És hogy nem te kezdted? Én vagyok a magiszter és jobb szeretem, ha tisztelnek. *és most kissé meg is mutatja a hatalmát a másiknak, figyelve végig a szenvedését. Ahogy viszont hallja a szavait, arca még sötétebb lesz és végül a fiún abbamarad ez a fajta szenvedés.*
- Valóban azt hiszed, hogy olyan vagyok, mint amilyen a régi magiszterek voltak és hogy megölnék egy diákot? Ezt akarod? *kérdi most már vészjósló hangon és a pálcája a semmiből kerül kezébe, mintegy árnyakból összeállva és Varg már arra lehet figyelmes, hogy pont rá irányul.*
- Crucio! *hangzik a kínzó átok és a srác érezheti, hogy hatalmas erővel éri el testét a szenvedés.*
- Azt akarod, hogy ilyen legyek? A régi magiszterekhez hasonlítasz? Akkor megérezheted, hogy milyen is volt annak idején ebbe az iskolába járni és így beszélni egy tanárral... *hangzik tovább a hangja és bizony nem veszi le szemeit Vargról, pár hosszú percig élvezve a srác szenvedését, majd végül elfordítja a pálcát és megszűnteti a varázslatot.*
- Tényleg úgy érzed, hogy ilyen voltam veled? Most már érezheted... és jobban örülnék neki, hogy ha máskor megtanulnál tisztelni és akkor nem lesz hasonló eset. *szólal meg még mindig ridegen, majd az ajtó becsukódik a srác mögött, a nő pedig komoran folytatja tovább a dolgát.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-19, 10:46 pm

-Azt hiszem én teljesen tisztelettel kezdtem maga iránt, és nem én voltam aki lekezelő volt a másikkal szemben. De azt ne várja hogy hagyjam, hogy ilyen legyen*Az ajtó bezárult, így a fiú nem tud kimenni, és nemsokára meg is tapasztalja milyen, amikor Sideris mérges. Fáj mindene levegőt se kap rendesen, de úgy tűnik, akkor se hagyja magát, és mond valamit, ami mégjobban felhúzza a nőt. A következőre nem számított, legalábbis arra nem hogy pont ezzel az átokkal fog szembe nézni, egy darabig, össze szorítja a fogait fájdalmában, de nem sok idő telik bele és már fel is ordít a fájdalomtól hiszen fáj neki, és össze húzza magát a földön. Szeme néhol néhol a nőre néz, aki úgy tűnik élvezi a dolgot, most már tudja hogy milyen a szenvedés, fizikálisan is. Amikor abba marad ,egy percig még a földön van, majd lassan fel kel. Légzése gyors, látszik rajta hogy megviselte a dolog, pokolian fájt, de szemébe most már csak keserű gyűlölet ül a másik iránt, viszont, ábrázatát hamar rendbe szedni, amennyire lehet, s arca ismét nyugodt lesz*
-Azt hiszem van mit köszönnöm Ms Valbraith... az előbbi tette megerősítette bennem azt amit mondtam, és most már tudom hogy a vélemény amit mondtam ..... igaz. De legyen.... nem fogok felszólalni, se "flegmáskodni" viszont a véleményemet maga iránt, kínzással nem fogja megváltoztatni.... mert szerintem semmivel nem különbözik tőlük, ugyanúgy élvezi hogy kínozhat akár ők...... Az imént mutatta be, csak azt remélem hogy maguk között ez nem fog galibát okozni, hogy megismétlődjön az ami a "legendák "szerint volt.*fordul meg, bár ennyi után, igencsak bátorság kell hogy valaki így felszólaljon egy magiszter ellen, de megtette, max tényleg megölik a végén. Most viszont tényleg megpróbál minél messzebb menni ettől a nőtől*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-19, 10:55 pm

*A kínzás után a fiú úgy látszik, hogy még tovább megy, elmondva a véleményét, amit Sideris meg is hallgat természetesen, de most már nem fogja magára venni és valahogy nem is érdekli mindaz, amit Varg mond. Kicsinyesek a szavai és csak egy sértődött gyerek mondhat ilyeneket.*
- Azt gondol, amit akar. Viszont máskor csak akkor keressen fel, hogy ha megtanul úgy beszélni, ahogy illik. Most pedig tűnjön el a szemem elől, mielőtt még a végén olyat teszek, amit magam is megbánok. *az ajtó becsapódik a srác után. A nő nem fogja tovább kínozni, így is eleget kapott és bár a véleménye most már nem jó Siderisről, a nőt ez mit sem érdekli. Tudja, hogy Demien és közte minden tökéletes és Zariával is jó a viszonyuk, így nem lesz gond, tehát a múlt nem fogja megismételni önmagát.*
~ Szánalmas, hogy ezek a mai fiatalok miket nem merészelnek. ~ *rázza meg lassan fejét, miközben megigazítja fekete hajtincseit és végre ténylegesen elhelyezkedik az asztala mögött. Tudja, hogy a régi magiszterek közel járnak az iskolához, legalábbis kettő és jobb lenne, hogy ha a diákok is felkészülnének arra, hogy bármi bekövetkezhet.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-21, 12:33 am

Folyosó


* Egy szöszi lány közeledik az északi főtorony felé. Nem eltévedt hiszen már nem mai csirke itt a suliban így tudja hogy mit hol talál. Egy cél lebeg a szeme előtt aminek szeretne utána járni. Kicsit furának találja hogy miért kapott ő üzenetet, a magiszterétől mikor tudta szerint nem csinált semmi rosszat. Oké nem volt pár órán meg vizsgán sem, de ezért csak nem hívatják vagy még is? Lazábbnak gondolta a sulit, de lehet tévedett. Most utána jár az biztos. Nem öltözött ki mert hát végül is minek. Egy fekete felsőt visel, egy rövid farmer nacival. Kezében a papír lapot szorongatja mert lehet valami kódolt üzenet is van rajta melyet ő nem tudod megfejteni vagy nem vett észre. Van fantáziája ilyen téren. Az is lehet nem talál ott senkit mert hát kitudja merre jár magisztere. Elolvassa megint a papírt. A mai nap áll benne tehát csak otthon van. Ilyen gondolatok keringenek a fejében míg el nem ér az ajtóig. Kezét kopogásra emeli és kétszer találkozik az ajtóval.*
- Kopp, kopp* Nem töri rá a magisztere az ajtót, így elég halkra sikeredik...talán túl halk. Egyelőre vár, ha nem történik semmi, majd megint kopog. Jobb lábáról a balra helyezi át súlyát és a folyosón körbe less. Csak úgy semmi szándékkal. Bár az is megfordul a fejében hogy talán mást is hívattak eme órában*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-21, 12:40 am

*Lehet, hogy későre jár, de a nő tisztában van vele, hogy a diákok nagy része ilyenkor él igazán. Talán ez is az oka annak, hogy általában délután vannak az órák, hisz a nagy részük délig szundít az ágyban. Na de a szőke leányzó, akit ma magához hívatott, most kopogtat az ajtaja előtt. Bizony nem nyílik ki előtte az oly hamar, mint normális esetben, mert a nő még a fiókjába csúsztat pár papírt, amit Dianának nem kellene meglátnia, majd végül int az ajtó felé, amely ki is nyílik a lány előtt, bebocsátást engedve a számára és hogy ha belépett, be is csukódik.*
- Üdvözlöm ezen a szép estén Ms. Gray. *biccent egyet a lány számára, majd az asztala másik oldalán lévő, kényelmesnek tűnő fotel felé int, hogy üljön csak le a lányka, hogy ha szeretne.*
- Gondolom nem is sejti, hogy miért küldtem Önnek azt a bizonyos levelet. *itt szünetet tart, majd ajka lassan mosolyra húzódik. Nem sokan látják őt mosolyogni főleg nem órákon és vizsgán, de a magánéletben ő is egy normális ember, egy fiatal nő, aki szereti az életét.*
- De azért még is kíváncsi lennék, hogy milyen gondolatok fordultak meg a fejében. *nincs rossz véleménnyel a szőkékről, egyszerűen hülyeségnek tartja azokat, akik a külső miatt más véleménnyel vannak egyes emberek iránt. Tehát nyugodtan vár, miközben borostyán-sárga szemei a lányt figyelik.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-21, 12:56 am

* Kicsit várni kell de azért nem olyat sokat hogy megint kopogni merjen. Mondjuk képes lett volna még állni az ajtó előtt, egy fél órát az tuti. Most nem kell hiszen nem sokára nyílik az ajtó de senki nem áll ott. Mindig meglepi ha egy ajtó csak úgy kinyílik. Nem csoda hiszen nem igen jártas a varázs világban, de egyre jobban kezdi elfogadni és megszokni. Mielőtt átlépné a küszöböt óvatosan bekandikál. Sideris az asztal mögött ül s amíg nem köszöntök nem lép be. Lehet csak játszik az ajtóval vagy valami. Soha nem lehet tudni ki mivel szórakoztatja magát.*
- Üdvözlöm hölgyem* Lépi át a küszöböt és a Nőről a fotelre irányul tekintette. Fel méri mely kényelmesnek tűnik. Azt nem tudja meddig is lesz itt így hát helyet foglal mert órákat állni nem épp kényelmes.*
- Köszönöm* Mondja kicsit zavartnak a nőnek. Valahogy ilyen hatással van rá. A kijelentésre meg rázza fejét mert tényleg nem sejti hogy miért is kellett neki ma ide jönnie. Persze elképzelés van de sejtése nincsen. Kék szemei a nőre kerekednek mikor elmosolyodik. Ő még bizony nem látta mosolyogni és ez elégé meg lepte. Persze próbálja leplezni de nem túl sok sikerrel ezzel ő is tisztában van. Inkább lesüti kék szemeit mint aki valami bajt csinált. Amit a mondat befejeződik a szöszi a nőre néz.*
- Bocsánat tudom hogy nem voltam bent a mai vizsgán meg pár órán sem, de nem mindig tudok bemenni. Tudja van ez az allergiám és néha erősen úrrá lesz a testemen. Olyankor valahogy nem szeretek emberek között lenni de majd pótolni fogom...elvileg* Próbál mentegetőzni, bár azért valami igazság alapja is van. Mikor nincs ott órán akkor betegeskedik. Reméli hogy nem kínozzák meg amiért nem mindig megy be egy előadásra. Kezeit idegesen tördelni kezdi. Nem jellemző rá de valahogy feszült lett. Az csak dob a szöszinél hogy a magisztere nyugodtan tűnik. Vihar előtti csendnek tudja be. Apja jut eszébe egy röpke percre. Ő szokott nyugodt lenni mikor valami rosszat csinált. A lány fel adja a várakozást és inkább rákérdez.*
- Öhm valami rosszat csináltam?* Teszi fel egyszerű, de lényegre törő kérdését és szemeit ismét lesüti*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-21, 1:18 am

*Látja a lányt, amikor kinyílik a szöszi előtt az ajtó és kissé meglepődik azon, hogy egy darabig nem is óhajt belépni. Így hát köszönti, amely viszonzásra lel és nagy nehezen Diana csak besétál a szobájába. Furcsa, hogy most ilyen félénknek bizonyul, hisz volt már rá alkalom hogy a lány magától kereste fel Siderist, mert beszélgetni akart vele, na meg olyan diákkal is találkozott már a magiszter asszony, aki csak egy szimpla beszélgetésre kereste fel a nőt, mi szerint jobban meg szeretné ismerni. A helykínálás megtörténik és végül megszólal a nő. Nem beszél túl hosszan, szavai lényegre törőek, mint mindig, de azért próbál normálisnak tűnni. Amikor viszont a csodálkozó arccal kerül szembe, rajta a meglepettség sora, de ezt nem mutatja ki, csak magában furcsálja, hogy a diákok ennyire ridegnek gondolják, amikor sokszor barátságos is tud lenni, de az órán természetesen a tananyagra koncentrál.*
- Oh, ilyenről szó sincs Diana. *mosolya ismét megjelenik az arcán, amikor a lány mentegetőzni kezd, majd úgy véli, hogy jobb lesz keresztnevén szólítani a lányt, talán úgy megnyugszik kissé.*
- Minden diákom magatartását és eredményeit figyelemmel kísérem. Ön pedig már több hónapja remekül helyt áll. Így hát, úgy érzem, hogy megérett arra, hogy csatlakozzon a Cruoris ház sentinelei közé. *a fiókjába nyúl, majd kihúz belőle egy lila színű kitűzőt, melyen ott díszeleg ezüstös betűkkel a Sentinel szó és a draco is megtalálható rajta. Az asztalra teszi, majd átcsúsztatja a lánynak.*
- A kérdés az, hogy elvállalja-e. *engedi el kezével és hogy ha a lány felveszi, akkor minden bizonnyal el fogja vállalni ezt a posztot, de hogy ha visszatolja, akkor pedig nem. Ez nem kötelező meló, tehát csak az vállalja, aki képes is teljesíteni azt, amit a nő elvár tőle.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-21, 1:50 am

* Félénknek tűnik, de inkább fél. Fél attól, hogy bántó szavakat kap magiszterétől vagy hogy kicsapják. Nem is maga miatt inkább apja az oka. Szereti az öregét és nem szeretné megbántani. Az is közre játszik, hogy őt hívatták ide, nem pedig magától kereste fel a nőt. akkor valahogy bátrabb volt, de arra jól emlékszik, hogy kedves volt vele. Ezért szimpatikussá is vált neki. Pedig az elején, ezt nem lehetett volna elmondani. Gyors mentegetőzésbe kezd a szöszke mielőtt nem lenne haja. Simán kinézi a nőből hogy ha kell akár le is vágja vagy bármi. Persze lehet rosszat feltételez róla. Nem ismeri csak órán látja és akkor nem valami barátságos. Kicsit megnyugszik mikor tudatosul benne hogy nem csinált rosszat és kíváncsiság csillog a szemébe. Valamiért csak ide lett hívva és ha nem rossz csak jó lehet. A mosoly és a barátságos hang plusz az hogy a kereszt nevét használták, nyugtató hatással van a lányra. Feszes testtartása kicsit enyhül és próbálja kiélvezni a fotel adta kényelmet. Kíváncsian pillant fel a nőre és várja hogy akkor mit keres itt. A választ meg is kapja még jó hogy nem váratta sokáig mert tuti bele őszült volna. Amint kimondja a sentinel szót rögtön két név ugrik be neki. Egy lányé és egy fiúé. Akikkel fogalmazunk úgy, hogy jobban van. Szemei kikerekednek*
- Én?* szalad ki a száján mert bizony meglepte a dolog de gyorsan csöndbe marad. Persze hogy ő más nincs a szobába bár azért körbe néz. Elgondolkodik. Tekintete a kitűzőre vándorol mely ott hever az asztalon előtte. A nagy kérdés, hogy elvállalja e vagy sem. Egyelőre nem nyúl hozzá csak nézegeti. Tetszik neki a kitűző. A színek, a betűk rajta, de valamit jelent is.....felelősséget! Kicsit zavartan tekint fel a magisztere*
- Meglepet a felkérés hölgyem, mert nem gondoltam rá. Köszönöm, hogy érdemesnek tart a feladatra* A levegő elfogyott melyet a beszédre szánt. Így kicsi szünetet tart. Nem nagy beszédet szánt ide csak össze is kell szedni a gondolatokat mert hát derült égből villám csapásként érte a dolog.*
- Remélem hogy elvárásainak megfelelek* A nagy beszédből csak ennyire futotta és keze óvatosan a kitűző felé közeledik. Döntött! Elvállalja és megpróbálja legjobb tudása szerint teljesíteni feladatát. Remélhetőleg, nem bukik bele vagyis nem szeretne.*
- Akkor most nekem is szobába kell osztanom a diákokat meg járőrözni?* Kérdezi meg miközben fekete felsőjére fel is tűzi a jelképet. Más nem tud a dologról ezt is csak azért mert tapasztalta. Hiszen Josh osztotta be anno, bár neki a folyosó sem volt rossz hely. Most már teljes hatalma lehet a folyosók felett. Ez egy apróbb mosolyt csal arcára. Meg általában akkor szokott találkozni a sráccal, mikor épp járőrözik ezért gondolja hogy ez a kettő van. Majd most kiderül ha van más is*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-21, 2:01 am

*Túl sokáig nem óhajtja húzni a lányt, hiszen későre jár és lehet, hogy Diana nem tartozik azok a diákok közé, akik az egész éjszakát ébren töltik. Tehát elárulja neki, hogy miért is lett ma éjszaka ide hívatva, hiszen így a holnapi naptól kezdve már nyugodtan segíthet is neki, na meg a házának természetesen. *
- Igen, maga. *bólint egy aprót a kérdés hallatán és nemsokára meg is látja, hogy Diana elfogadja a kitűzőt és szépen fel is teszi a ruhájára, ahova annak kerülnie kell. Sideris is azért kissé megnyugszik, hogy most se lett visszautasítva és ahogy hallja, a lány eltökélt és tényleg megpróbál majd jól teljesíteni. Sideris bízik benne, hogy nem lesznek itt gondok, ha pedig segítségre szorul, ott vannak a többiek, tud tőlük bármit kérdezni, amit csak szeretne.*
- Szerintem nem lesz gond, hogy ha komolyan gondolja. *hangja kedves és dallamos, egy picit se komor vagy bántó. A kérdéseket hallva csak lassan biccent, majd ez után még azért hozzáfűz pár dolgot.*
- Tudom, hogy jól tudja alkalmazni a mágiát, így hát ha bajt észlel, kötelessége segítenie diáktársain. Most, hogy bármi megtörténhet... *itt kis szünetet tart, sóhajt egy aprót, majd folytatja. * - Szükségünk lesz Önre is, hogy még eggyel több diák legyen, aki nyitva tartja a szemeit. Ha bármi furcsát észlel, csak szóljon. Ha pedig valakinek segítségre van szüksége, természetesen segítsen nekik és mutasson példát a tanulmányi teljesítményével és ne hozzon szégyent a házára, semmilyen körülmények között se. *most már picit elkomolyodik, de csak addig, amíg ezt tudatta a másikkal, mert még is csak fontos dolog, nem lehet csak úgy átlépni rajta.*
- Ha pedig bármi kérdése van, a másik négy sentinel közül bárkihez nyugodtan fordulhat segítségért. *most viszont lassan feláll és a lányra néz.*
- Nos, ennyi lett volna, amiért hívattam. Hogy ha nincs több kérdése, megkérném, hogy távozzon, ugyanis el kell utaznom ma éjszaka. *lassan magára veszi fekete köpenyét, melyet lila színű minták díszítenek és a lányra néz. Hogy ha Diana búcsúzik, akkor még egy "viszlát"-ot mond a nő és az ajtóig kíséri a lányt és ez után becsukja az ajtót és hoppanál. És hogy merre? Azt csak ő tudhatja... meg majd később Demien. Viszont ha még akar kérdése, készségesen válaszol és csak utána utazik el.*
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-21, 2:18 am

- Komolyan gondolom* Erősíti meg magában is és magiszterében is a dolgot. Ő sem gondolja hogy nem tudná megállni a helyét bár ilyen pozícióba még nem került élete során. Azért akkora önbizalma sincs mely kiütné a kastély falát. Ha segítség kel majd fel keresi valamelyik társát, vagy pont Siderist. Az a feladat is elhangzik amit még nem tudott. Ő inkább kérésnek tudja be mint feladatnak.*
- Természetesen nyitva tartom a szemem és ha valamit észlelek értesítem.* Ez így is lesz ha valami olyan történik akkor szólni fog. Nem hiszi hogy pont vele történne bármi is de hát kitudja mit tartogat a lány számára az élet. Csak bólint egyet mikor a nő felállni készülődik és automatikusan ő is fel áll mikor kiegyenesedik.*
- Nincs több kérdésem hölgyem* Mondja és már hátra is lép egyet hogy az ajtóhoz közelebb kerüljön.*
- Még egyszer köszönöm* Egy mosolyt jelenik meg arcán mert tényleg örül hogy rá gondolt pedig van rajta kívül, jó pár diák aki ide jár. Meg is fordul és az ajtóhoz lép.*
- Jó utazást és további szép estét* Köszön el Sideristől és elhagyja a szobát. A folyosón dúdolásba kezd hiszen jó kedve lett. Meg maradt a haja, de ami ennél is jobb kapott egy kitűzött. Szórakozva sétál a szobája fel. Kicsit elfáradt a mai nap így hát nyugovóra tér*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-25, 1:30 am

*Bizony aggasztó hírek érték el a férfit amit most nem is tud titkolni. ARcán kétely, s a gondolatok folyamatos körforgásának jele játszadozik. Amúgy fekete ruhát visel, pontosabban egy inget és egy nadrágot. Nem öltözött hivatalosan hiszen nem is hivatali ügyből érkezett Siderishez. Régen nem tudtak beszélni egymással, s a nő se volt az iskolában, na meg Demien se mindig, így valószínűleg elkerülték egymást. Mindkettejüknek megvan a maga útja ezt már tudja a férfi is , ahogy azt is hogy valahol mégis együtt kel végig menniük rajta. Csak bekopog a nő ajtaján, remélve hogy itthon találja, és nem éppen ő az ébresztője, majd várja hogy ajtót nyissanak*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-25, 1:40 am

*A mai nap fáradtan dőlt be még időben az ágyába, hiszen aggasztó hírek jutottak a füléhez, Nil elhagyta az iskolát és ahogy érzi, nincs minden rendben a fiúval. Na de a nő most az ágyában alszik, egészen addig, amíg meg nem hallja, hogy valaki keresi. Más esetben nem menne ki és nem kelne fel, de házi démonja felkelti és a nő egy fekete köntöst kanyarít magára, majd már siet is fel a koporsón, hogy ajtót nyisson.*
- Szia Demien. Gyere beljebb. *áll el az útból, majd azt be is zárja és végül a kanapé felé mutat. Sejti, hogy miért jött a másik magiszter ilyen késői órán hozzá, így nem titkolja aggodalmát se.*
- Hallottad, hogy megint mi történt a diákokkal? És Nil is eltűnt az iskolából. Nem tudom, hogy mi történt vele, de érzem, hogy nincs jó helyen. *ő idő közben leül a kanapéra, de nem dől hátra, csupán csak nézi a másikat, várva tőle valami választ vagy bármit, amit tud.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-25, 1:48 am

*A nő meg is érkezik hogy ajtót nyisson, de láthatja hogy a férfi arca is kétségekkel teli. Nem igen aludt eddig bár fáradt de agya folyamatosan jár. Az az ige.... magától nem tanulhatta meg, az a fiú. Most is ezen töri az agyát, de amikor megjelenik Sideris, próbál egy kisebb mosolyt erőltetni az arcára, elvégre örül hogy látja a nőt*
-Szia... remélem nem zavartalak meg..*néz végig a nő ruházatán, bár ebből adódóan már meg is kapja a választ, miszerint a nő aludt valószínűleg. *
-Fel akartalak keresni, minél előbb.....*mondja miközben belép, és ha a másik engedi egy puszit is ad az ajkaira, egy pillanatig megölelve a másikat, de ekkor hallja a kérdést, és Nilről is a hírt, ez meglepi, nem tud mindenről, legalábbis ami más házakat illet kevesebbet , mint ami a sajátjába történt*
-Hallottam... részben ez is aggaszt*mondja , de Nilre csak kcisit elgondolkozik, végül tekintete kíváncsi lesz*
-Hogy hogy eltnűnt? Azt hittem hogy az iskolába élt eddig , és nem volt hová mennie*mondja végül, bár ő nem sokat tud kettejük viszonyáról , valahogy sokat nem beszéltek róla soha. Csak leül a nő mellé*
-Az.... ami történt amit tett Nathaniel több mint fura... ismered az Ex Arcanum igét?*kérdezi tekintetét a másik szemeire terelve*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-25, 1:55 am

*Bizony aludt, de van valaki, aki soha nem tudja megzavarni, az pedig nem más, mint Demien.*
- Nem, dehogy. Örülök, hogy látlak. Neked mindig. *mosolyodik el halványan, majd viszonozza a puszit és az ölelést is nemsokára, de azért az ajtó is becsukódik ám, senkinek se kell tudnia arról, amiről a két magiszter beszélget. A nő mesélni kezd, úgy látszik, hogy Demien is tud a dologról, de arról nem, hogy Nil is eltűnt.*
- Daphnevel volt együtt, egy másik sentinellel és a lány mondta, hogy szakítottak, így elment, elvileg Alaszkába. Van ott valami, amiről tudnunk kéne? *kérdi a férfire tekintve, majd ez után ő is mond pár szót és Nath is szóba jön. A két örökbefogadott gyerek, ez több, mint meglepő. Az ige említésére viszont a nő egy rövid időre csöndben marad, majd végül bólint.*
- Igen, bár még nem alkalmaztam. Miért kérded? *nem tudja annyira a részleteket, annyira nem lett még jól informálva.*
- Azt az igét régen használták, manapság már tiltott és sokak számára ismeretlen. *jegyzi meg egy kis gondolkodás után, de azért továbbra is kérdőn néz a másikra.*
- Esetleg adhatok neked valamit inni? *elfelejtette ezt az udvariasságot, így fel is kel gyorsan, hogy a bárszekrényhez lépjen és hogy ha kér valamit a másik magiszter, ki is szolgálja.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-25, 2:12 am

*A válaszra elmosolyodik, örül neki hogy nem zavarta meg Siderist, bár ha fordítva lett volna így, a férfi se válaszolt volna mást, és ez így is van jól. Az ölelés lehet kicsit tovább tart, de már régen történt meg ez köztük, és mostanában keveset is találkoznak, tehát kihasználja az alkalmat. Ő is emberből van, végül hallgatja Sideris szavait, végül lehunyja a szemét*
-Nem tudom mi vezethette erre.. itt volt a családja is*utal itt Siderisre, elvégre tudja hogy örökbe fogadta, viszont a kérdésre nem válaszol azonnal*
-Vannak hírek róla hogy az emberek félnek arra felé.. de szerintem ez a Kuskokwim hegység közelébe lévő, fura templom miatt lehetett. Anno Nathaniellel jártunk ott. Egy szarkofágot akartunk megsemmisíteni. De későn értünk oda... és történt pár dolog. Másról nem igazán tudok, hogy lenne ott bármi veszély... Azóta elhagyatott. Tervezel valamit?*kérdezi elgondolkozva, arra meg rémálmába se gondolna hogy a Triád megszállt a környéket.Majd rátérnek a varázslatra is. Sideris válaszára a férfi is csak bólogatni tud *
-Tudom.. magam is alkalmaztam.. Nagyon rég. De a jelek arra mutatnak hogy a fura "balesetükön" a fiú ezt az igét használta.... én nem tanítottam rá, és nem ismerek olyat aki ebben az iskolában megtehette volna*mondja végül komolyan a nő szemébe nézve. Siderisről nem is feltételez ilyet, ezt tudhatja a nő is. Mikor itallal kínálják, viszont gyorsabb lesz. Feláll és finoman vissza tolja a nő vállát, majd az italospulthoz megy, remélve hogy a nő az alkohol készletét azért nem védte le árnyakkal*
-Maradj csak nyugodtan, otthonosan mozgok és most amúgy is nehezen megy az ülés.. nameg legalább nem kell aggódjak hogy altatót csempészel az italomba*mondja egy kis mosollyal de látszik hogy már nem haragszik érte. Konyakot tölt, tudja hogy a nő ezt szereti, és végülis ő sem veti meg, majd a kezébe a két pohárral az egyiket neki adja s koccint*
-A fura dolgokra....*csak ennyit mond és lassan bele is kortyol az italba, végül komolyan a nő szemeibe néz*
-Félek.. hogy valami olyan van készülőben amiről még csak nem is tudunk.... rejtve van , valahol a mélyben, ahol nem láthatjuk...*szeme lassan lefelé vándorol, mintha a távolba tekintene, látszik hogy zaklatott*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-25, 2:25 am

*Ő is élvezi az ölelést, hiszen már jó ideje nem volt része benne, de most kihasználja, hogy legalább a közelében lehet a férfinek, még akkor is, hogy ha pár másodpercre maradhat a karjaiban. Hamarosan viszont mindketten helyet foglalnak a kanapén, majd ez után Nilről lesz szó. Lehet, hogy a fiú nem hitte volna, de Sideris aggódik érte, nagyon is és nem érti, hogy miért mehetett el, hogy mi vezérelte erre, mert egy szakítás nem a világ vége, ő is túlélte valahogy, amikor Demien elhagyta, de szerencsére ők ismét egymásra találta és mos mind a ketten boldogok, bár ha nem lenne gond, akkor még jobb lenne minden. Viszont szóba jön Alaszka is és a nő egyre inkább arra gondol, hogy Nilt meg kellene keresnie, hogy visszahozza.*
- Nem tudom még Demien, meglehet, hogy ellátogatok arrafelé a napokban. *hangja őszinte, de nem teljesen jár itt a nő. Viszont amikor a varázsige kerül szóba, akkor elmondja, hogy tudja, mire is való, bár ő személy szerint undorítónak találja.*
- Hmm, viszont ha te nem, akkor ki? És Nathaniel hogy kerülhetett ilyen ember közelébe? *az biztos, hogy nem egy delegációs tag volt. Na de az italra kerül a sor és ahogy feláll Sideris, úgy döntik vissza, így csak sóhajt egy aprót, majd elmosolyodik.*
- Oh, hogy aggódsz. Ma este úgy se engedlek már vissza a szobádba. *jelenti ki teljesen határozottan, majd ő is koccint, amikor kezébe kapja a pohár konyakot. Bizony ő ezt szereti és ezt Demien nagyon is jól tudja róla. Végül szóba jön a rejtett dolog is, a nő pedig csak aprókat bólogat.*
- Kiderítem. Körülnézek Alaszkában és ha megtudok valamit, szólok. De te maradj itt! Még egyszer nem hagyhatjuk egyedül a diákokat. *tudjak hogy Zaria is itt van, de jobb biztosra menni és hogy ha Demien marad.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-25, 2:43 am

*Nemsokára megszakad az ölelés, és mindketten a kanapén ülnek. A téma pedig most a diákok , vagyis két diák, először Nil, és hogy mi lehetett az ok na meg felmerül pár kérdés is. Amikor viszont meghallja Sideris szavait, belenyugvóan lehunyja a szemét valahogy gondolta hogy a nő meg fogja keresni de hát tudja hogy kedvelheti a fiút, így nem is csodálkozik, ő is így tenne*
-Vigyázz magadra, nem tudom mi folyik ott, de bármi lehet...*csupán csak ennyit mond, lehet hogy a nő megszokta hogy álltalában ellenkezik , de a férfinak is rá kell jönnie hogy Sideris felnőtt nő és erős varázsló, és bízik is benne, ezután szóba kerül a különös ige is*
-Nem tudom.... fogalmam sincs. Nem hinném hogy ilyen messzire kinyújtották volna a karjukat Charles emberei de ha igen... akkor nagyon ügyesek voltak hogy a tudtunkon kívül csinálták. Veszélyes játék ez. Más nem tanítana ilyet neki, magától pedig nem tanulhatta meg. Ritka erős lelki sokk kell hozzá*mondja komoly hangon, majd nemsokára megelőzve a nőt tölt is italt kettejüknek*
-Igazából csak, szívesen teszem... Amiatt meg már régen nem aggódok, és bevallom magam is így terveztem*utal az itt alvásra mosolyogva , a nő szemébe nézve, végül a poharak koccannak, és ismét egymás mellett ülve beszélgetnek. A szavakra a férfi csak lassan bólint bár nehéz úgy maradni hogy tudja, a nő akit szeret lehet veszélyek közé megy*
-Csak óvatosan... és ha valamit találsz szólj és ott leszek én is...*mondja miközben lassan keze a másik kezére simul*
-Nem becsüllek alá, de őket sem, és nem akarom hogy bajod essen, de maradok.. lehet az egész vaklárma de ha nem......*nem is fejezi be a nő tudhatja mire gondol*
-Remélem megtalálod a fiút*teszi még hozzá majd karja egy pillanatra a másik vállához csúszik , és ha engedik közelebb is húzza magához , miközben felhajtja a pohár maradékát*
-Addig itthon kiderítem mi folyik itt.... talán találok nyomokat..*mondja csendesen*

Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-25, 2:51 am

- Természetes, hogy vigyázni fogok. Nem kell értem aggódnod. *tudja, hogy ilyet nem kellene mondania se, ő is folyton aggódik kedvese miatt, bár tudja, hogy hatalmas erőket birtokol, még is ilyen, így kell elfogadni ezt a nőt. Ez után Nil, majd Nath kerül szóba és ahogy gondolkodnak, egyre jobban arra lyukadnak ki, hogy talán Charles emberei tehették mindezt.*
- Én azt hittem, hogy közel állsz Nathanielhez. Akkor miért segítene másnak? *azt nem tudja, hogy már régóta nem találkoztak és hogy a férfi ígért segítséget, de a tanítást még nem kezdték meg. Szóval nem tud sok mindent a kettejük kapcsolatáról, de hát most mindegy is. Az ital is előkerül és a nő is kortyolgatni kezd.*
- Nem lesz gond, te pedig itt tartsd nyitva a szemed. *pillant komoly tekintettel a férfire, majd ez után közelebb is simul hozzá, hogy ha már húzzák, hisz szerelmes, a mai napig még mindig, egyre jobban, ahogy érzi, hogy egyszer tényleg teljesen boldogok lehetnek együtt.*
- Jól van. Most viszont gyere, feküdjünk le. Egy kis pihenés nem ártana egyikünknek se. *ő is lehúzza a pohár tartalmát, majd az asztalra eszi és feláll. Hogy ha Demien is készen áll, akkor elindulnak lefelé a koporsón, amely bezárul mögöttük, a nő pedig leveszi köntösét, így fekete hálóingje látszik most már. Bebújik az ágyba, majd hogy ha Demien is beér az ágyba, odabújik hozzá.*
- Jó éjt. *köszön el tőle, majd egy hosszabb csókot lehel ajkaira és ez után lehunyja sárga szemeit és hamarosan el is nyomja az álom.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-07-25, 3:02 am

*A válaszra csak elmosolyodik, és megrázza a fejét, lehet könnyűnek hangzanak a szavak de egyáltalán nem azok , hiszen szereti a másikat*
-Tudod te is hogy ez nem annak a kérdése. És hogy aggódni fogok , de bízok is benned. Csak tényleg légy résen*néz komolyan a másik szemeibe, a következőre viszont nem válaszol azonnal*
-Én is... és éppen ezért nem tudom , mi vihette rá. DE egyenlőre nem akarok találgatásokba menni, kiderítem mihamarabb*modnja csendesen, hiszen tudja hogy ezt kell tennie, nyomozni fog ő is, míg a nő távol lesz*
-Az itteni dolgok miatt ne fájjon a fejed... biztonságba vannak a diákjaid.*mondja egy félmosollyal, miközben a nemrég hozott konyak is fogyni kezd, ő pedig közelebb vonja magához a nőt, s egy pillanatig fejét ráhajtja a másikéra, jó hogy nincs egyedül, hiányzott neki a másik. Gondoltai szerte szálnak, s Sideris szavai térítik magához. Ekkor viszont csak megremeg, majd lassan bólint egyet, félig elmosolyodva*
-Igazad van*csupán csak ennyit mond, s felőle már indulhatnak is. Tudja hogy most mindketten szótlanabbak de nem azért van mert nem szeretnék egymást, csak mindkettejüknek leköti valami az agyát. Időközben mire leérnek, egy pillanatig végig néz Siderisen,amikor lekerül a köntös majd ő maga is levetkőzik, mígnem egy alsó marad csak rajta, és szintén bebújik az ágyba, átkarolva szorosan a másikat*
-Neked is*mondja csendesen viszonozva, hosszan a csókot, majd figyeli ahogy a nő elalszik. Ő még jó ideig fenn van, kezével finoman cirógatva a másik haját, miközben tekintete a plafon fele mered, s miközben agyal, ő maga is lassan elalszik*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-08-18, 9:02 pm

*Szó ami szó a mai nap elég sokat agyalt, és nem igen húzhatja tovább hogy meglátogassa a nőt, elvégre ennyivel tartozik neki, ha már érte jött volna. Minden esetre kis időt még várt, hiszen tart tőle hogy mi lesz, de végül megemberelte magát, és egy gyors zuhany után , felöltözve Sideris szobája felé veszi az irányt. Egy fekete farmer , valamint fekete ing van rajta. Tiszta gyászba van öltözve, pedig elméletileg nincs kit vagy mit siratnia. Minden esetre nemsokára eléri az ajtót, ami előtt, egy pillanatra meg is áll. Valahol belül reméli hogy nincs itthon a nő, de azt is tudja, hogy emellett még is jó lenne ha itt találná. Nem akarja folytonosan kerülni, így hát jobb túlesni a nehezebb részén most. Pár pillanat múlva már emeli is a kezét, majd három magabiztos koppintással jelzi az ittlétét. Ezután pedig, csak leengedi a kezeit, és türelmesen vár*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-08-18, 9:18 pm

*A fiú minden bizonnyal sejti, hogy magisztere a szobában lesz, de most ez még sincs így. Hiába kopog, sehol semmi válasz és még csak hangot se hallani bentről, hogy Sideris esetleg bent lehet. Pár percig nem is fog senki reagálni, csupán csak nemsokára lépteket hallhat a folyosóról és az árnyak közül kiemelkedik a magiszter alakja. Hosszú, fekete szoknyát visel most is, na meg hozzá illő, fűzős, fekete felsőt. Haja most kibontva, szépen fésülve és egyenesen omlik a hátára és tekintete komor és kissé talán dühös is.*
- Kíváncsi voltam, hogy mikor szándékozol felkeresni Nil. *szólal meg komoly hangon, amikor már a fiúhoz ér, majd kezével egyszerűen int az ajtó felé, majd remélhetőleg a srác veszi a lapot, hogy be kéne mennie. Hogy ha ez megtörténik, a nő is besétál utána, majd az ajtó már be is csukódik.*
- Foglalj helyet, ahol tetszik. *vagy a kanapéra vagy pedig az egyik székre ül le a fiú, tehát választhat nyugodtan, de a nő tekintetén látszik, hogy olyan választ nem akar hallani, hogy nem ül le, jobb neki állva.*
- Azt hiszem, hogy tartozol egy kis magyarázattal, ha már magam mellé vettelek. *ő nem ül le, jó neki így állva, így is kissé ideges, de jobb végre megbeszélni ezt a dolgot. Direkt nem kereste fel a fiút, várta, hogy végre összeszedje a bátorságát és Nil személyesen jöjjön el hozzá, hiszen tud a visszatértéről.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-08-18, 9:29 pm

~Hmm fura~*gondolja miután, a kopogtatás harmadszorra is sikertelen, lehet a nő nincs itthon? Elvégre elég sok dolguk van a magisztereknek. A fiú már éppen fordulna, és menne el, amikor viszont a sötétségből kiválik Sideris alakja, a fiú egy pillanatra megtorpan, nem is igazán mozdul, de tekintete komoly marad*
-Lehetett volna előbb is.... de azt hiszem pár dolgot rendbe kellett tennem magamba, aztán eljönni*mondja tömören, majd amikor kinyitják az ajtót be is lép. Látja ám a nő arcán, amikor hellyel kínálja, hogy el kéne fogadnia, így a kanapét választva le is ül. Tekintete egy pillanatig a földet lesi, mintha még mindig össze akarná szedni a gondolatait, ezután viszont lassan felnéz a nőre, és bólint*
-Tudom... ezért is jöttem, bár még mindig nem értem miért vett maga mellé, amikor én nem kérte. Csak terhet jelentettem eddig is... nem kellett volna eljönnie értem akkor....*mondja kicsit szomorúbb tekintettel majd felsóhajt*
-Ha azt szeretné hallani, hogy hülye voltam , hogy elmentem, és hogy nem szóltam előtte, igaza van, de ha szólok, valószínűleg itt tartott volna*kezd bele. Hát igen ilyenkor nehéz, hiszen miatta elég sok minden történt , na de nem érezte magát akkor fontosnak, egy pillanatig csendbe marad, majd kérdő tekintettel néz a magiszterre*
-Miért jött utánam....? vagy egyáltalán miért vett magához?*kérdezi kicsit csendesebben, de kíváncsian*

Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime2010-08-18, 9:41 pm

*Ahogy megjelenik az árnyak közül, a fiú is kiszúrja és figyeli is Nil szemeit azokkal a borostyánsárga szemekkel és nem is igazán óhajt más felé nézni. *
- Szerintem pedig az első utadnak ide kellett volna vezetnie. *válaszolja komoly hangon és már be is tessékeli szépen magához a fiút, aki okosan le is ül a kanapéra, de a nő csak előtte sétál, majd néha megáll és úgy figyel rá, miközben valami magyarázatot vár, hisz bizonyára tud azt is adni a srác.*
- Azt had döntsem el én, hogy hova megyek és ki után. Te a rokonom vagy, most már a fogadott fiam, tehát kötelességem vigyázni rád. *nem igazán akar most jószívűnek és kedvesnek mutatkozni, a komolysága nem tűnik el és ez így is van jól. Jó lenne, hogy ha végre Nil is felfogná, hogy fontos a nőnek.*
- Jól mondod, itt tartottalak volna. Charles-hoz menekülni ostobaság volt. Tudod egyáltalán, hogy ki ő? *kérdi végül megállva a fiú előtt, végig a szemeit figyelve és idő közben kezeit összefűzi háta mögött, úgy áll a srác előtt. A kérdéseket hallva viszont kissé megcsóválja a fejét.*
- Ezt már egyszer tisztáztuk, amikor elmondtam, hogy magamhoz vettelek... itt voltunk, ebben a szobában. Hogy ha nem emlékszel rá, akkor lehet, hogy tényleg hiba volt tőlem. *mert ő is ember, aki követ el hibákat, de valahogy úgy érezte, hogy ezt a kis csavargót is meg lehet nevelni annyira, hogy legalább hozzá hűséges legyen és ne akarja elárulni, de nem azt tette. *
- Azért, mert összeveszel a barátnőddel, még nem tűnhetsz csak úgy el. Vannak ezerszer fontosabb dolgok is a szerelemnél, felfoghatnád már végre. *sóhajt fel, hiszen Daphne beszámolt neki, hogy még is mi történt kettejük között, de nem tetszett neki akkor se, hogy ez miatt képes volt elmenni innen.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sideris Valbraith lakosztálya
Vissza az elejére 
8 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Demien Remus Cornwlade Lakosztálya
» Lucius Benedict Fenris lakosztálya
» Demetrius lakosztálya
» Noel lakosztálya
» Willow lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: