Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Sideris Valbraith lakosztálya

Go down 
+11
Daphne Alucard
Charles Hellrain
Varg Yrjanfrost
Josh Barker
Thomas Gledhill
Jasmine Miels
Diana Gray
Nil Moriarty
Lynessa Loharn
Demien.R.Cornwlade
Sideris Valbraith
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-05-18, 12:23 am

-Remélem hogy így lesz...... *csupán csak ennyit mond, nyugodt hangon, majd tovább kezdenek beszélgetni, vagyis Nil elmondja hogy neki már csak egy valakije maradt, és rá szeretne vigyázni, nem mintha Daphne nem tudna magára, de azért félti a leányzót. Egy pillanatig érzi a másik kezét a vállán, fél pillantással rá is néz*
-Majd ha akarja mesélek róla..*mondja, hiszen még nem akarja megemlíteni hogy majd elmennek, valahogy úgy érzi hogy nem lenne alkalmas erről beszélgetni most, de nemsokára mondja hogy segítene, a válaszra viszont csak lassan az asztalt kezdi fixírozni*
-Szerintem már így is benne vagyok ahogy többszáz diáktársam... max csak kevesen többet tudunk, de megértem*mondja felnézve, majd úgy érzi hogy ideje lenne menni, a nő sincs jó hangulatba, és ő is kicsit tiszteletlen volt, mégha nem is akarta megsérteni a másikat, viszont Sideris ekkor megszólal, és ő a válla felett még vissza is néz*
-Nem sértett meg.... azt hiszem fordítva történt*mondja de nem tudja levenni a pillantását a nőről, aki mintha meg öregedett volna, már nyúlna közbe a kilincs felé, de amikor meghallja mi történt egy pillanatra megrándul a keze*
-Mi.... hogy mi?*kérdezi kicsit elakadó szóval, ő hallott a lánykáról meg találkozott is vele, mégha akkor Sayra is irányította, de aranyos leányzónak tartotta, szívesen megismerte volna, és később talán jobban össze is barátkoznak, talán testvéri kötelék is létre jöhetett volna köztük, de úgy tűnik hogy ez már nem fog megvalósulni*
-De... az a lány semmit nem tett ellene... mégis hogy volt hozzá joga...... A rohadt életbe az csak egy ártatlan lány volt.* mondja kicsit fel indulva, bár nem ismerte a testvérét, de ezzel ő is vesztett. Egy lehetőséget hogy kicsit több embert mondhasson családtagnak. LEhet lassan történt volna de a fiú türelmes és kivárta volna de így??? Lassan megfordul majd az asztal felé veszi az irányt vissza süppedve a székbe a nővel szembe. Nem volt soha a megnyugtatás híve, és nem mer kezdeményezni, a nőnél, mint ahogy ő szokta például hogy a vállára teszi a kezét. Keze kicsit megcsúszik felé, de meg is áll egy pillanatra, de tekintetét nem veszi le a másikról, arcizmai most már ellágyulnak*
-SAjnálom... meg azt is ahogy viselkedtem, egy tuskó vagyok néha.....*mondja csendesen majd tekintete komolyra változik*
-Tudja... ha egy valamit megtanultam az utcán az az hogy mindig kellenek célok, amik életbe tartanak, ha ezek megszűnnek újabbakat kell kitenni, kisebbeket, amik éltethetik az embert....*nem tudja hogy a szavai nyugtatóak e vagy sem, nem kioktatni akarta a másikat , csupán ő is elszomorodott*
-Nem akarom hogy a leendő unoka nővérem is apámék sorsára jusson*csupán csak ennyit mond, és lehet hogy még nem érez sokmindent a nő iránt, de nem zárja ki a lehetőséget hogy idővel ez megtörténhet.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-05-18, 12:41 am

*Mint ha kezdene kialakulni valami a magiszter és a fiú között, ugyanis szóba jön Nil szerelmi ügye is, amely felől Sideris csak óvatosan érdeklődik, hiszen nem tudja, hogy mennyi joga van beleártani magát más magánügyébe. *
- Szívesen meghallgatom, csak legyünk túl ezen az egészen. *mondja elmosolyodva, majd ez után szóba jön az elköszönés is, de előtte még Sideris elköszön a fiútól és közli vele, hogy amit mondott, azt nem bántásnak szánta. Kissé meg is lepődik a fiú szavain, amikor beismeri, hogy ő volt inkább a bunkó, de már nem kap erre választ, mert a magiszter csak elhelyezkedik a székében és ez után még pár szót mond. Sárga szemei kis ideig a semmibe néznek, majd a fiú kirohanását hallva meglepetten kapja fel fejét és figyeli, ahogy Nil visszatér az asztalhoz és újból helyet foglal.*
- Tudom és ezért is fogom megölni. Már megtettem volna, de még nincs róla információm, viszont már nem sok kell ahhoz, hogy rájöjjek minden kis titkára. Azért vagyok el sűrűn, de ezt másoknak nem kell tudnia. *remélhetőleg sikerül kissé megnyugtatnia a fiút is azzal kapcsolatban, hogy nem ül csak úgy itt, hanem azért ő is igyekszik megoldani ezt az ügyet. Látja ám a felé induló kezet, de nem fogja meg, mivel nem ér az túl közel hozzá és ez után hallja a kedves szavakat.*
- Ugyan, fiatal vagy még és heves. Ez nem rossz dolog, csak néha meg kellene tanulnod uralkodnod magadon. *lassan ő is előre nyúl, kezével megfogja a fiú kezét és kissé meg is szorítja.*
- Vannak céljaim, bár ha valaki nem állna mellettem, lehet, hogy nem bírtam volna ki az utolsó testvérem halálát. De most már jobb és él bennem a bosszú. *elereszti a fiút, majd ismét hátradől és kissé meglepik a másik szavai. Halványan el is mosolyodik, bizony jól esnek nekik, amit hall.*
- Nem fog. Te még nem ismered az erőmet. *csupán csak ennyit mond, majd ez után feláll és ismét az ablak felé tekint, de csak rövidke időre.*
- Ne haragudj Nil, de nekem most el kellene mennem. Ha fontos ügyben keresel, akkor csak gondolj rám, hidd el, tudni fogom, hogy ha bajba kerülsz. A családi kötelék mindennél erősebb és erre majd te is rá fogsz jönni. *azt nem teszi hozzá, hogy mivel spiritiszta, így rendkívül könnyű számára minden ilyen kommunikáció és hogy ha szükséges, bilokáció útján is oda tud menni a fiúhoz.*
- Örültem, hogy láttalak. *biccent a fiú felé, remélve, hogy az érti, hogy távoznia kellene. Hogy ha ez megtörténik, akkor az ajtó kinyílik előtte, majd be is zárul, amikor a srác elhagyja a termet, a nő pedig már el is tűnik az éjszakában.*
Vissza az elejére Go down
Nil Moriarty
Egyetemista Cruoris
Egyetemista Cruoris
Nil Moriarty


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Kemkepzo
Hozzászólások száma : 1442
Csatlakozás : 2010. Feb. 09.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-05-18, 1:13 am

-Remélem hamar túlleszünk*csupán csak ennyit mond, majd úgy tűnik távozni készül de ekkor meghalja a rossz hírt, és bizony vissza is tér a nő felé*
-Remélem elintézik egyszer és mindenkorra* mondja miközbe érzi a kezén a szorítást és picit viszonozza is. A nő szavaira kicsit tehetetlenül elmosolyodik.*
-Nem tudok néha... sokáig ez a hevesség tartott életben nehéz az átállás, de muszáj lesz*bólint egyet megerősítve a nő szavait, ismeri magát de tudja hogy a változás nem olyan könnyű, a célokra csak lassan bólint*
-A bosszú jó.... csak remélem nem homályosítja el a látókörét... bár nem hinném hogy így lenne*néz fel an őre majd lassan bólint, szeretne hinni neki, de igaza van Siderisnek. Még nem ismeri*
-Nem kételkedtem benne, de attól aggódni még lehet... még ha nem is lenne miért* mondja, majd hallgatja tovább a nőt, a végén kicsit el is mosolyodik*
-Meglesz, de azért próbálom feltalálni magam*áll fel majd még egy utolsót biccent a nő felé, miközbe tekintete rá esik*
-Én is. Viszlát*csupán csak ennyit mond hallkan, majd elhagyja a termet, és vele együtt nemsokára az északi főtornyot is*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-07, 6:28 pm

*Kényelmesen heverészik ágyán a Cruoris ház sentinele, Josh és élvezi, hogy éppen nincs semmi dolga. Csak bámulja a plafont, feje alatt átfont karokkal és egy nagyot ásít, amikor hirtelen az egész szoba sötétségbe borul.*
-Mi a fene? *pislog nagyokat a fiú és próbál körbenézni, de csak a sötétséget látja. Pár pillanat múlva viszont amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is tűnik a sötétség és ismét minden normális a srác szobájában. Josh értetlenül áll az egész előtt, egészen addig, míg le nem pillant hasára, amin ott hever egy levél. Fel is nyitja, felül, majd végigolvassa. Amikor a levél végére ér, egy apró nevetés mellett megcsóválja fejét.*
-Sideris... gondolhattam volna. *mondja halkan. Na igen, a magiszter mindig az árnyak segítségével üzen sentineleinek, most viszont túl hatásosra sikerült az üzenetküldés, amivel sikerült meglepnie Josht. A fiú fel is kel az ágyból, majd magára veszi sportcipőit. A többi ruhadarab már eddig is rajta volt, ami nem más, mint egy fekete farmer és ugyanilyen színű ujjatlan póló, az elmaradhatatlan nyaklánccal együtt. A levelet leteszi az asztalra, majd elhagyja szobáját és nem túl sietősen, de nem is ráérősen kezd haladni az északi torony felé. Kíváncsi, vajon miért kéreti magához magisztere, hisz erre még nemigen volt példa eddig. Na de egyszer ennek is eljön az ideje, hisz azért mégiscsak a nő jobbkeze, így néha tényleg nem árt beszélgetniük. Negatív dolgora nem nagyon gondol, hisz nem csinált ő semmi rosszat, így nem is idegeskedik, amikor a nő szobája elé ér és bekopogtat az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-07, 6:36 pm

*Lehet, hogy meglepőnek tűnik, hogy a mai napon hívatja az egyik sentinelét a magiszter, de úgy érzi, hogy eljött az ideje, hogy ő maga is átvegye a helyét a nyomozásban és akármilyen furcsa is, szüksége van segítségre. Ki a legmegfelelőbb személy erre a diákság közül? Ő úgy érzi, hogy Josh. Persze, Nil is fontos személy a számára, de őt túlságosan félti, főleg most, hogy Vicet is elveszítette.
Ahogy viszont hallja a kopogást, csak int az ajtó felé, amely hamar ki is tárul a fiú előtt. A nőt most a terem közepén láthatja. Arca komoly, ruhája pedig most kissé más, mint eddig. Fekete nadrágot visel, csizmával és egy fekete talárral, amelyen néhány minta sötétlila színű, akárcsak a házuk. Ahogy meglátja a fiút, biccent felé, majd már köszönti is.*
- Üdvözlöm Mr. Barker. *megmarad a komoly szólításnál, hisz még annyira nem ismeri a fiút. Látta már harcolni, hiszen a párbajszakkörök arra is jók, hogy a magiszterek lássák, melyik diák hogy áll a varázsereje használatában. És bár ez a fiú sokszor veszített, még is elég jónak bizonyult.*
- Gondolom nem igazán tudja, hogy miért hívathattam. *int ismét az ajtó felé, amely be is csukódik, de úgy, hogy most árnyak lepik el, tehát se ki, se be nem jut rajta senki.*
- Úgy vélem, hogy Önt se kerülték el a hírek, amelyek az iskolában történtek. Mennyit tud Sayraról? És érdekelne, hogy milyen kapcsolatban van Alexi Solsagannal.*kérdi miközben kezeit összefűzi maga mögött és kissé lassan, de még is járkálni kezd a srác előtt, várva annak válaszát. És hogy miért nem az Inflatusos diákot hívatta? Egyszerűen veszélyes lenne, hisz belőle az a démoni nőszemély szolgát teremtett.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-07, 6:55 pm

*Pár percnyi sétába azért beletelik, mire a déli főtoronyból átér az északiba, ám ezután rögtön megkeresi Sideris ajtaját, amin kopogtat is. A nő nem váratja meg, alig, hogy visszaengedi maga mellé a karját Josh, az ajtó máris kitárul. A fiú bepillant, de még nem indul meg, egészen addig, míg a nő be nem hívja. Ekkor lassan besétál, de végig Siderist figyeli, aki a szoba közepén áll.*
-Jó napot Ms. Valbraith. *köszön vissza, majd már fordul is, hogy becsukja az ajtót, de Sideris azt ismét árnyakkal záratja be, akárcsak a tanóráknál, ám most az árnyak el is fedik az ajtót, amit nem nagyon ért a fiú, így lassan, de visszafordul magisztere felé. Közben Sideris tovább kezd beszélni, amire a srác kicsit megrázza fejét.*
-Nem, valóban nem tudom. De szívesen segítek, ha ilyesmiről lenne szó... *próbál picit puhatolózni a fiú, de nem kell túl sokáig, mivel a nő a tárgyra tér, közben pedig lassan sétálgatni kezd. A fiú követi szemeivel a nőt, majd válaszol a kérdésekre.*
-Sok dologról hallottam. Ez a Sayra egy a régi magiszterek közül, aki feltámadt és bosszút akar állni. Ha jól sejtem, ő tehet Sirius haláláról is... na meg volt valami szolgateremtés is, ahogy én tudom. *foglalja össze röviden a srác, bár mindent azért ő sem tud, de sokmindent hallott már a többiektől, na meg volt, amit saját maga tapasztalt.*
-Alexi? Ismerem a srácot, bár azt nem mondanám, hogy jóban vagyunk. Különösebben bajom sincs vele, de... kicsit fura srác. Olyan magánakvaló... Miért kérdi? *meséli el először ami a nőt érdekli, majd kissé oldalra döntött fejjel ő is érdeklődik.*
-Hogy függ össze Sayra és Alexi? *kérdi, s bár lehet, hogy hallotta már, hogy Alexi az egyik szolga, de most ebben nem biztos, így inkább rákérdez, minthogy rossz összefüggésekbe bocsáltkozzon.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-07, 7:06 pm

*Amikor már sentinele is a szobában van, a fiú felé fordul, majd beszélni is kezd hozzá, természetesen nem kihagyva az udvarias köszöntést, ahogy az a nőtől általában megszokott. Nem látszik rajta, hogy jó vagy éppen rossz kedve lenne, inkább most érdeklődő a hangnem, amit megüt, hisz kissé bánja jelen helyzetben, hogy ő nem ismeri olyan jól ezt a fiút. Szóval még mielőtt a srác tovább beszélhetne, belé folytja a szót és fel is tesz két kérdést, várva a válaszokat. Először így Sayra kerül szóba, de a fiú még se tud mindent tökéletesen és ezt hamarosan meg is fogja tudni a Cruoris ház fejétől.*
- Félig jó a válasza. Sirius halála nem az ő lelkén szárad. Sajnos arra még nem derítettünk fényt, hogy még is mi történt pontosan abban a helységben, de annyi bizonyos, hogy nem ez a nő volt a hibás. *utal itt természetesen Sayrara. Ez után viszont ismét elhallgat, had mondja tovább Josh.*
- Ezek szerint nem tudja, hogy Sayra kiket is tett szolgáivá. Az egyik fiú Alexi volt, a másik Takoda és végül egy lány is sorra került, Jasmine személyében. *szinte biztos benne, hogy a fiú a másik két személyt ismeri. *
- Jasmine-re oda kell figyelnünk, ugyanis sentinel és nem kéne, hogy valamelyik újnak baja essen, aki elé kimegy. Viszont még se érzem úgy, hogy gondot jelentene, ugyanis ő már támadott, csak úgy, ahogy Takoda is. *itt kis szünetet tart, majd megáll és sárga szemeivel a fiú arcát veszi középpontba.* - Gondolom emlékszik még arra a párbajra, amikor ellene harcolt. Az nem Takoda volt, hanem csak egy bábu. *arról sajnos Siderisnek sincs tudomása, hogy az indián fiú mást is megtámadott volna, így eddig a feltételezése helyes.*
- Viszont Alexi még nem támadt meg senkit. Így szeretném, hogy ha figyelné és ha bajt lát, szólna nekem. *lehet, hogy azt hiszi itt Josh, hogy ennyi lenne a nagy feladata, pedig ez nincs így.*
- Most elmegyek arra a két helyre, ahol ez a nő visszatért az élők közé. Alaszkába és végül ide, az iskolába. A kérdésem az, hogy velem tart-e... *itt megáll és el is hallgat. Furcsa lehet, hogy a srácot így érte ez a kérdés, de Sideris úgy érzi, hogy megérdemel annyit Josh, hogy megkérdezzék tőle.*
- Veszélyes lehet, tehát jól gondolja át! *ennyit még azért hozzá fűz a dologhoz, majd végül az asztalához sétál, kihúzza a fiókját és kivesz belőle valamit. Mást nem tesz addig, amíg meg nem hallja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-07, 7:31 pm

*A nő kérdésére Josh beszélni kezd, van, amit biztosan tud és van, ami csak feltételezés, de ez nem is jön össze számára.*
-Hát, az csak egy tipp volt. Mivel a suliban történtek nagy részéért eddig úgy néz ki, hogy Sayra a felelős, ezért gondoltam, hogy akkor talán Sirius haláláért is... *mondja, majd a következő kérdésre ad inkább választ. Fölösleges olyan dolgot túltárgyalni, amit hibásan gondol a fiú.*
-Igen, Jasmineről tudtam biztosan, a többiekben nem voltam biztos. *biccent a srác, majd hallgatja tovább a nőt.*
-Én nem vettem észre rajta, hogy veszélyesebb lenne, bár nem is találkozunk túl sűrűn... *mondja Jasre vonatkozólag Josh, Takodáról viszont nem nyilatkozik, őt méginkább nem látja, még csak nem is szaktársak. Ezután a nő egy nem túl kellemes emléket hoz fel, mire a srác elhúzza száját és a tarkóvakarás is arra utal, hogy nem örül ama párbaj említésére. Ám a nő meglepő dolgot mond neki.*
-Úgy érti, hogy Sayra irányította? De hát miért? Miért akkor? Miért pont velem? Nem a magiszterekkel van inkább gondja? *kérdi meglepetten.*
-Úgy értem... ha ilyen nagyszabású bosszút akar állni, akkor miért fecsérli az idejét egy párbajszakkörre, ahol a diákok mérik össze tudásukat? Ennek nincs sok értelme... *próbál a fiú rájönni a dolgokra, bár talán még szereznie kéne hozzá infókat és akkor könnyebben menne. Közben Sideris tovább beszél, így most a fiú átadja a szót.*
-Figyeljem Alexit? Annyira nem lesz könnyű, hisz ő Inflatusos... de igyekszem megtenni, ami tőlem telik. *bólint a fiú, viszont úgy tűnik, ezzel nem ér véget feladatköre. A nő Alaszkába akar utazni, ami viszont meglepő, hogy Josht is magával akarja vinni.*
~Előbb Demien hívat, hogy menjek vele Angliába, most meg Alaszka a cél? Huhh...~ *egy kisebb sóhaj is előtör a fiúból a meglepődés mellett. A srác agyal s közben Sideris is mond pár szót, amik nem csengenek jól. Egy dolog a saját testi épsége, bár nem szeretne sérüléseket szerezni... Ami miatt viszont jobban vacilál, az Michelle. Fülig szerelmes a lányba és leírhatatlanul boldog vele. Nem szeretné elveszíteni és bizony ha netán meghal, azzal elveszíti. De a magiszterének szüksége van a segítségére és ezt sem hagyhatja figyelmen kívül. Egy nagyobb sóhaj tör fel belőle, majd a nőre pillant.*
-Mikor indulnánk? *többet most nem is kérdez, hisz ez a legfontosabb, hogy legalább el tud-e még búcsúzni Michelletől, mielőtt útnak indulnak, hisz amilyen veszélyes események zajlanak a háttérben, megeshet, hogy a végső búcsú lesz.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-07, 7:48 pm

*Miután a fiú már a nő lakosztályában van, beszélgetni kezdenek és szóba is kerül Sayra, akiről a fiú tud pár dolgot, bár nem minden információja helyes, amiket most szépen ki is javít neki a nő és végül mesélni kezd arról a pár diákról, akikből szolga vált, de remélhetőleg csak egy kis időre. Sajnos nem tudnak mit tenni ellene, meg kell ölniük azt, akitől a vért kapták, hisz ez egy ősrégi rituálé következtében történő szolgateremtés volt, így hát Sideri számára is kissé új a dolog, de talán Demien jobban otthon van ebben a témában, de még se tudtak eddig semmit se tenni. Ahogy viszont Takoda és a párbajszakkör szóba kerül, a sentinel fiú elég sok kérdéssel támadja le a magisztert, aki előbb türelmesen végighallgatja szavait és végül meg is válaszolja őket.*
- Valóban nincs. De ezek szerint a vér, ami beléjük került nem mindig parancsra engedelmeskednek, hanem adott alkalmakkor kitörnek. Konkrétabbat még én se tudok. Egy módon ki tudnánk deríteni, hogy ez pontosan hogy működik... boncolással. *itt ismét picit elhallgat, majd halványan elmosolyodik.*
- De szerintem annak egyik diákunk se örülne. *és már mást nem is mond, hanem inkább áttér Alexire is és megbízza valamivel a fiút.*
- A házak között nincs nagy távolság. Ön is tudja, hogy csak a klubhelyiségükbe nem tud bemenni, minden más közös. Így hát nem lesz nehéz dolga. Kicsit többet sétáljon a Nyugati főtorony környékén vagy nézze meg, hogy kikkel van jóba. *nem kíván túl sokat Josh-tól, de még se akarja rögtön Alexit kérdőre vonni, hisz ki tudja, hogy amit hall a fiú, azt vajon hallja-e Sayra. Ez után viszont kissé más témák felé eveznek és a nő felkéri a srácot, hogy segítsen neki, de persze csak ha vállalja az esetleges veszélyeket is. Amikor viszont hallja, hogy mikor indulnának, kinyújtja kezét, majd ha a fiú is így tesz, akkor egy kis ékszert ejt a kezébe, melynek végén egy nagy, lila kő van.*
- Ahogy ez a kő világítani és mozogni kezd, tudja, hogy még 10 perce van. Ne vegye le, mivel a kő egy zsupszkulcs is egyben, így 10 perc után hozzám repíti majd. *ez után ismét összekulcsolja maga mögött kezeit és úgy figyeli tovább a másik arcát.*
- Van még valami kérdése? *kérdi végül kíváncsibban, hisz nem tudja, hogy Josh agyában még is mi járhat és más eszközökhöz nem fog folyamodni, hogy megtudja, így hát csak kérdez, az emberibb módszer.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-07, 8:16 pm

*Az angol srác szavai ki lesznek javítva és magisztere még pár érdekességgel és hasznos infóval is szolgál neki. Amikor kiderül, hogy Takoda nem önszántából cselekedett olyan kegyetlenül a párbajszakkörön, Josh jópár kérdéssel bombázza magiszterét. Csak hallgatja a nő válaszát, ám amikor az megáll a boncolás szócskánál, Joshnak tágabbra nyílnak a szemei és már szóra nyílna a szája, amikor a nő megszólal, hogy nem gondolta komolyan.*
-Hát nem valószínű. *viszonozza a mosolyt, hisz azért tényleg nem nézné ki a nőből, hogy ilyet tenne, inkább minden más lehetséges módot kipróbálna, amivel sikerülhet legyőznie Sayrat és megszabadítani a diákokat. Ezután ismét Alexiről kezdenek beszélni.*
-Igen, azt tudom, de nem túl sűrűn futni vele össze... vagy látni. Lehet, hogy inkább olyan szobában ülős vagy csak akkor jár kint, amikor én nem látom. De figyelni fogom és azt is, kikkel beszél. *biccent a srác, miszerint tudomásul vette feladatát és a lehető legjobban fogja is azt teljesíteni. Ezután az is kiderül, hogy a nő nyomozni akar menni, ahol pedig szüksége lenne rá is, de erre nem kötelezi a fiút, csak felajánlja neki a lehetőséget. Josh egy ideig mérlegel, hisz ha elbukik, az életénél is többet veszíthet... Michellet. Végül mégis úgy dönt, rábólint, hisz amíg Sayra a háttérben ügyködik, a suliban sem tudhatja biztonságban párját, így jobb, ha leszámolnak azzal az átkozott nőszeméllyel. Rákérdez az indulás időpontjára, ami azért még fontos lenne, mire egy ékszert kap a nőtől, persze a hozzá járó magyarázattal. Josh alaposan szemügyre veszi a láncot és a végén lévő követ, majd ismét a nő szemeibe pillant.*
-Értettem. Ha világít, 10 perc és Önnel vagyok. *ismétli meg a szavakat, majd a kérdést hallva egy kicsit csöndben marad.*
-Mit keresünk Alaszkában? És mennyi időre mennénk? *teszi fel az időközben megfogalmazódott kérdéseit. A veszélyességre fölösleges lenne rákérdezni, hisz tudja, hogy itt nem játszadozás folyik. Csak nézi a nő szemeit, miközben a válaszra vár.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-07, 8:31 pm

*Úgy érzi, hogy mindent rendesen átbeszéltek, Sayratól kezdve Alexiig, így amikor a fiú beleegyezik, hogy segít a nőnek, meg is kapja azt a bizonyos nyakláncot, a medállal a végén, amely majd segítségéül fog szolgálni. A fiú elveszi azt, majd remélhetőleg minden világos lesz a számára. Hamarosan ezt szavakkal is közli és végül eljön annak is az ideje, hogy nyugodtan kérdezzen.*
- Nem tervezek időt. Reményeim szerint megyünk, vizsgálódunk és jövünk... És hogy miért Alaszka? A farsangi bál után ott látták először Sayrat és ott tépte ki annak az inflatusos fiúnak a szívét. Gondolom nem árt jobban körbenézni azon a helyen. *most viszont a nő az asztala mögé sétál, majd leül székébe, összefűzi az asztalon kezeit és ráteszi fejét, úgy figyeli tovább a fiút.*
- Viszont ha nincs más kérdése, előkészíteném az utunkat. *nem küldeni akarja a srácot, csak úgy érzi, hogy mindent megbeszéltek, ami szükséges. Tehát ha Josh távozik, akkor még egy "viszlát"-ot hallhat a nő szájából, majd az ajtó kinyílik előtte és be is csukódik majd utána, ezzel zárva el ismét a magisztert a külvilágtól.*
Vissza az elejére Go down
Josh Barker
Sentinel Cruoris
Sentinel Cruoris
Josh Barker


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Cruoris
Hozzászólások száma : 2305
Csatlakozás : 2009. Nov. 27.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Cruoris szakház

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-07, 8:41 pm

*Sayraról megtudott pár plusz információt, amit eddig nem tudott és feladatot is kapott Josh, miszerint figyelnie kell Alexit. Ezeket mind megértette, sőt, belemegy, hogy segíti a nőt az alaszkai úton, már csak az a kérdése, meddig lesznek távol. A válasz igen jól hangzik, mivel Josh sem szeretne sokáig Alaszkában időzni, a másik része pedig érthető, hogy miért oda mennek, így csak ismét bólint.*
-Renben, értettem. Én is remélem, hogy mihamarabb végzünk ott és hasznos információkkal térünk vissza, hogy végre végezzünk ezzel a nővel. *mondja, majd látja, hogy Sideris visszaül helyére, ami már önmagában egy jel, így a kérdésre csak kissé megrázza fejét.*
-Más nincs. Majd figyelem a medált. *mondja, majd nyakába is akasztja a láncot.*
-Akkor hát viszlát Ms. Valbraith. *biccent egyet a nőnek, majd az ajtó felé fordul, ami addigra már kinyitnak az árnyak, így Josh csak kisétál rajta, majd mikor becsukódott, csak ismét sóhajt egyet és megindul vissza a szobája felé.*
~Kíváncsi leszek, mire jutunk Alaszkában... Beszélnem kell mindenképp Michelleel.~ *gondolja magában, miközben halad, de még jópár egyéb gondolat is átsuhan az agyán.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-14, 12:22 pm

*Fiatalos férfi érkezik meg a Cruorises magiszter szobája elé. A férfi egy ideje már meg akarta látogatni a nőt, hiszen már régóta nem találkoztak, viszont csak most volt jobban az iskola falain belül. Nem is gondolkozott sokat, szobája magányát ott hagyva, nemsokára Sideris ajtaja előtt áll, kezével lágy, de jól hallható koppanást tesz háromszor az ajtaján. Amúgy hétköznapi felszerelésben van, sötét ing, fekete nadrággal. Miután kopogtatott lassan le emeli a kezét , remélve hogy a nő itthon van. Tudja hogy Sideris is elég elfoglalt életet él, akárcsak ő , főleg hogy most a tanításon kívül más baj is foglalkoztatta őket, nem pedig csak hogy hogy fognak levizsgáztatni pár diákot. Tekintete nyugodt, ahogy a férfi egész kiállása is, de már régóta szeretné látni a nőt*
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-14, 12:31 pm

*Kissé meglepetten pillant fel az íróasztala mögül, ahol jó pár papír található. A nő bizony a házikat javítgatja és az órai jegyzeteit nézegeti. Na de most felkel és lassan megindul az ajtó felé. Fekete hosszú szoknya és egy hozzá illő, szintén fekete színű, fűzős felsőt visel, haja pedig felül egy kis kontyban található, mely alól tovább lóg szabadon végig Sideris hátán. Tehát ez a konty amolyan dísz, nem pedig öregítő elem, hisz még fiatal. Ahogy az ajtóhoz ér, most kézzel nyitja ki azt, hiszen van egy olyan furcsa érzése, hogy nem diák kopogtat nála és ennek valahol most örül is. Kinyitja az ajtót és már meg is látja kedvesét, akivel oly ritkán tudnak utóbbi időben találkozni. *
- Szia Demien. *köszönti kedvesen a férfit, majd kitárja még jobban az ajtót, hogy bejöhessen az Inflatus ház vezetője és ha ez megtörtént, be is csukja azt, majd hátát nekidönti az ajtónak és úgy pillant a férfire.*
- Mi járatban erre? Megint történt valami? *kérdezi teljesen komolyan, hisz általában akkor találkoznak, amikor valami fontos dologról kell beszélniük, így hát nem meglepő, hogy Sideris rögtön erre kérdez rá.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-14, 12:42 pm

*A férfi nyugodtan vár az ajtónál, ami bizony hamar kinyílik és meglátja mögötte Siderist. Kicsit el is mosolyodik, most csupán csak azért jött, hogy lássa minden rendben van e, hiszen kíváncsi mi van azzal a nővel aki az egyetlen az életében. Lassan beljebb lép és a nő szemeibe néz*
-Szia....Látom munkából nincs hiány*mondja egy pillanattal később szemével, egy percre az asztal felé nézve, és biztosra veszi hogy Sideris bizony munkálkodhatott, na meg itt a félév is, felgyorsulnak a dolgok. De a munkával kapcsolatos gondolatok most kireppennek a fejéből és ahogy vissza tér a pillantása a nőre, lassan megfogva a kezét közelebb vonja magához, a kérdésre kicsit oldalra dönti a fejét, és elmosolyodik*
-Szerinted muszáj történni valaminek hogy meglátogassalak?*kérdezi, bár tudja hogy nagy többségbe ez így volt, mégse szeretne rendszert csinálni belőle*
-Csak látni akartalak... Tudod a fejembe jártál régóta, csak most tértem vissza a kastélyba*mondja csendesen, és ha a nő engedi egy apró puszit is kap az ajkaira, ezután a férfi tekintete kissé komolyabb, de egyben kíváncsibb is lesz*
-Hogy érzed magad?*kérdezi, hiszen tudja hogy elég sok rossz történt a nővel, főleg a hugára gondolva, és azt is hogy nem könnyű ezen túlesni, de ha teheti ő segítene hogy könnyebben vészelje át a nő ezeket a nehéz napokat*


A hozzászólást Demien.R.Cornwlade összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-06-14, 1:24 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-14, 1:07 pm

- Abból sosincs. *mosolyodik el halványan s nemsokára érzi kezein a másik kezeit és természetesen eltávolodik az ajtótól és engedi Demiennek, hogy közelebb húzza magához, így tekint fel annak oly hasonló, sárga szemeibe. *
- Ez esetben örülök, hogy ezért jöttél. *mosolyodik el rögtön, de most nem fog rákérdezni arra, hogy Demien még is merre járhatott, hiszen akkor lőttek ennek a rövid kis idillnek. Ahogy ajkuk összeér, viszonozza a puszit, majd ez után egyik kezével elereszti Demien kezét és végigsimít annak puha arcán és ez után pedig hosszan meg is csókolja. Hiányzott már neki a közelsége és most itt a lehetőség, hogy ne eressze el. Viszont a csóknak egyszer véget kell érnie, így hát eltávolodnak ajkaik és a nő csak gyengéden átöleli a férfit.*
- Most már remekül. *súgja halkan Demien fülébe, majd végül elengedi és az egyik kanapé felé húzza egyik kezét, hogy üljenek le.*
- Kérsz valamit inni? *érdeklődik még mielőtt ő is helyet foglalna kedvese mellett. Nem indul még meg semerre se, hiszen nem csak alkoholt lehet most fagyasztani, főleg hogy még dél van... viszont ekkor hírtelen eszébe jut valami.*
- Demien, mi lenne, hogy ha elmennénk ebédelni valahova? Ma egyikünk se tart órát, így van egy kis időnk, amit kettesben tudnánk tölteni. *kérdi igen csak boldogan, hiszen akár így az egész éjszakát együtt tudják majd tölteni valahol és lehet, hogy majd holnap jönnek vissza, de persze ebbe Demiennek is lesz beleszólása. Így hát a fiatal nő továbbra is a férfi mellett állva várja válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Demien.R.Cornwlade
Magiszter
Magiszter
Demien.R.Cornwlade


Hozzászólások száma : 8123
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Ott, ahol sose számítanál rá.....

Rangok
Ház: Inflatus - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-14, 1:35 pm

*Csak elmosolyodik a válaszra, valahogy ismeri ezt az érzést, bár ez nem csoda, hiszen mindketten tanárok is ebben az iskolában, nemsokára viszont közelebb húzza magához a másikat, és tekintetük találkozik*
-Szerettem volna előbb jönni, és többször is*csupán csak ennyit mond hallkan, de mindketten tudják hogy sajnos mindkettőjüknek voltak elfoglaltságaik, és így kevesebb idejük volt a találkozásra, érzi az arcán a simító kezet, és sajátjával végig is simít a kézfejen, majd viszonozza a csókot, kezével a másik hajába simítva. A csók viszont véget ér, és a férfi szorosabban öleli magához a nőt. Megérti hogy Sideris nem szeretne beszélni a dolgokról, de a pozitív válasznak örül.*
-Jó ezt hallani*suttogja vissza, arcán egy kisebb mosollyal, majd enged a húzásnak így nemsokára a kanapén fognak ülni, persze a férfi továbbra se engedi el a nő kezét*
-Nem..köszönöm...*mondja kicsit megrázva a fejét, valahogy most nem vágyik italra se alkoholosra, se másikra, de nem azért mert rossz kedve lenne, ekkor hallja meg a nő kérdését, amire először mintha nem is reagálna. Majd kezei finoman a másik dereka köré kulcsolódnak, és a férfi is még jobban elmosolyodik*
-Hmm csak egy kérdés... Bajor, Francia, kínai vagy olasz?*kérdezi egy titokzatos mosollyal, bizony nem nehéz kitalálni hogy miért kérdezte ezt, de látszik rajta hogy ő benne van a dolgokba, és mivel idejük is van, az egész napot is együtt tölthetik , az éjszakát is belevéve*

\\Fagy\\
Vissza az elejére Go down
https://mysterio.hungarianforum.net
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-06-15, 2:06 pm

//olvad//

*A hosszú csók és ölelés után mindketten helyet foglalnak a kanapén és Sideris érdeklődve kérdezi meg kedvesét, hogy szeretne-e valamit inni, de ahogy hallja, vissza lesz utasítva.*
- Ahogy gondolod. *feleli egyszerűen, majd nemsokára egy meglepő kérdéssel áll elő a nő, amire kezdetben Demien még nem reagál, majd végül átöleli ismét, így hát a sárga szemek találkoznak egymással.*
- Csak ez a négy választás van? Hmmm.... *gondolkodik el picit, hiszen egyik se hangzik olyan hű de tökéletesen, legalábbis a nő számára, mert most egyiket se kívánja igazán.*
- Legyen inkább egy ötödik hely. Izland. Beszéltél róla régebben, nem vinnél el oda? *ha minden igaz, akkor Demiennek van ott egy kis háza vagy nagy háza, hát nem tudni biztosan. Szóval hogy ha a férfinek is van kedve egy ilyen kis kiruccanáshoz úgy, hogy holnap térjenek csak haza, akkor akár mehetnek is.*
- De ha nem szeretnéd, mehetünk végül máshova is. *adja be végül a derekát, miközben fejét Demien vállára hajtja és egy apró puszit lehel a magiszter nyakára.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-07-19, 8:41 pm

*Nehéz acélbetétes bakkancs hangja üti meg a folyosó csendjét. A gazdája nem is más mint Varg. A fiú egy bőrnadrágot, valamint egy fekete felsőt hord, mondhatni a meleghez képest, igencsak önkínzó öltözködés, de hát a fiúnak már csak ez a stílusa, na meg nincsenek is nagyon világos ruhái. A hóna alatt , egy nagyobb stóc papír van, egy dossziéban. Bizony céllal érkezett ide, Ms McBladet,illetve a saját magiszterét nem igen találta, pedig eléggé fontos dologról lenne szó, legalábbis az ő számára fontos dologról. Így kizárásos alapon maradt a Cruorisesek magisztere, bizony a fiú emlékszik hogy volt egy szó amit a nő nem nagyon komállt , egyik párbajszakkörön, de hát talán nem fogja ettől még felfalni. Csak lassan felemeli a kezét, az ajtó előtt, majd jól hallhatóan, be is kopog, remélve hogy a tanárnőt itthon fogja találni*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-07-19, 8:55 pm

*A fiúnak szerencséje van, ugyanis a Cruoris ház feje most a dolgozószobájában van, az asztala mögött ül és különféle papírokat nézeget. Ezek nem a házikkal, illetve tananyagokkal kapcsolatos dolgok, hanem teljesen más van bennük... Démonok, az iskola múltja, Charles és még sok más. Ruházata egyébként neki is teljesen fekete, még is vékony anyag, így nincs is melege és a szobában is kellemesen hűvös időjárás uralkodik. Ahogy meghallja a kopogásokat, sárga szemei az ajtóra merednek, majd egyszerűen int egye, mire ki is nyílik az a bizonyos fából készült tárgy és Varg már Sideris szemei elé is kerül.*
- Üdvözlöm Mr. Yrjanfrost. *biccent a nő, majd kissé összébb pakolja cuccait, hogy a fiú ne lássa, miről is olvasott és végül kényelmesen hátradől a székében. Az ajtó becsukódik a srác mögött, a nő kezei pedig a karfákon pihennek.*
- Foglaljon csak helyet. Kíváncsi vagyok, hogy mit szeretne tőlem a jelmágia tanársegéd. *mondja őszíntén és kissé furcsábban pillant végig a srácon. Tisztában van vele, hogy mi történt a családjával, de ezt nem fogja felemlegetni neki, csak akkor, hogy ha Varg is ezt szeretné. Így hát türelmesen vár, hogy a fiú kiöntse neki a lelkét, azaz elmondja, hogy mi járatban is van itt.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-07-19, 9:03 pm

*Úgy tűnik nem kell sokat várnia, és az ajtó ki is nyílik. A srác ábrázata nem változik meg, tekintete komoly, mostanába kevés doglon tud őszíntén mosolyogni, még ha néha próbál is. De nem emiatt van itt, egészen más, mondhatni hivatalos ügyből jött, mivel a saját magiszterét nem éri el*
-Tiszteletem Ms Valbraith*biccent egyet a nő felé, úgy gondolja, hogy még egyszer nem kéne elsütnie a " kollega" szófordulatot, mert lehet túlhúzná azt a bizonyos cérnát. Ahogy beljebb sétáll viszont látja hogy a nő valamit nagyon pakolgat*~hmm de titokzatos~*arca egyetlen rándulása jelzi csak hogy gondolt valamire, na meg hogy szeme egy pillanatra a papírtömbökön marad. Nemsokára viszont vissza tér tekintete a magiszterre, és a helykínálásra csak lágyan megrázza a fejét*
-Köszönöm, de csak pár szóra ugrottam be. Mr Cornwlade-et és Ms McBlade-et nem találtam , így gondoltam önt zavarom , néhány percre. *mondja kihúzva magát. Nem igazán látszik most semmi az arcán, csak a komolyság. Bár sejti hogy híre ment a dolgoknak, ami vele történt, de nem ismeri a nőt semennyire , így kétli hogy nagyon érdekelné na meg nem olyan aki sajnáltatja magát*
-Az év végi vizsgáztatásról lenne szó. Úgy tudom a tanárnő.... *utal itt az Exortusos magiszterre, reméli, Sideris se érti felére*
-Csak a Toxicologiát viszi, viszont a jelmágia egész évben az én feladat köröm. A vizsgáztatásban viszont nem vagyok biztos, gondolom a tanulmányi osztály a maguk asztala így megkérdezem.....illetve lenne itt egy kérés is*mondja egy pillanatra elhúzva a száját, nem szokása ismeretlenektől kérni, még ha egy Magistzer is az*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-07-19, 9:17 pm

*Ahogy kinyílik az Inflatusos diák előtt az ajtó, be is sétál rajta és ahogy illik, úgy köszönti Siderist, aki csak kimérten biccent neki, majd hellyel kínálja a fiút, hisz úgy még is csak kényelmesebb, bár neki aztán teljesen mindegy.*
- Ahogy gondolja. *nem igazán érti, hogy mi lehet olyan fontos, amiért hozzá fordult a fiú, de hát ha valami nyomja a szívét, csak mondja, max a nő majd elküldi más felé, talán egy pszichológushoz. Na de Varg végre beszélni kezd és a nő csak türelmesen hallgatja, szóról szóra, egy pillanatra se megszakítva beszédét, viszont már sejti, hogy mire is akar kilyukadni a fiú.*
- Igen, Ms. McBlade csak a toxicológia tantárgyból fog vizsgáztatni és mint már Ön is tudja, a Jelmágia az Ön feladatköre marad, ahogy elvállalta még év elején. *kissé szúrósabb szemekkel néz a fiú felé, mivel nem akarja, hogy ez a teher is rájuk maradjon. *
- Mi lenne az a kérés? *kérdez rá végül, mivel nem szereti, hogy ha feleslegesen kell kérdezősködnie, de nagyon úgy tűnik, hogy a fiú nem képes magától beszélni. Idő közben kezei az ölébe csusszannak, ujjait összefűzi maga előtt és úgy várja a folytatást.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-07-19, 9:26 pm

*Valahogy érzi hogy a nő nem nagyon szívleli, bár hogy minden diákkal ilyen e vagy csak vele, azt már nem tudja, de fapofával hallgatja a válaszát, gondolatait komorságba rejtve*~és még én vagyok távol a tanárságtól kiváncsi vagyok melyik diák húz le 1 évet tanárként?~*mindegy nem akar felháborodni, valahogy megszokta, erre felé hogy az emberek hűvösek, najó Azariat kivéve, akivel úgy tűnik éppen emiatt a konkrétum miatt nem tud többet lenni, még ha szeretne se*
-Már megbocsásson Ms Valbraith.... a Tanársegéd posztot vállaltam el, nem ideiglenes tanári posztot. És úgy tudom Ms Siobhain távozta után nem volt rá alkalmas ember*hangja nyugodt marad, nem vissza beszélő, viszont úgy tűnik , előbújt a lázadó énje, vagy csak rájátszódnak amik történtek vele. Végül sóhajt egyet*
-De természetesen megteszem amit az iskola megkíván*~csak tudnám hol fog megtérülni ez a befektetés?~* kicsit meg is rázza a fejét, inkább gyorsan kinyögi mit szeretne, és már menekül is a sárkány barlangjából*
-Egy mágiával védett terem. Nekem úgy is jó ha időlegesen levédik a rúnamágia termet, hogy a diákoknak ne történjen baja. A vizsga anyag nem lesz veszélytelen, és nem akarom hogy a diákjaiból por és hamu maradjon......*bizony kétszer megcsinálta azt amit ők vizsgán fognak, és először majdnem rossz vége lett, legalábbis a rúnamágia terem egy részét szépen elintézte. Biztos örülhetnek a manók*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-07-19, 9:40 pm

*Türelmesen várja a fiú mondanivalóját, de idő közben még is csak tűz pár szó ahhoz, amit hall és ajka lassan mosolyra is húzódik, miközben figyeli Varg felháborodását.*
- És Ön szerint az egy évi tanársegédkezés, amit itt elvállalt, az nem egyezik meg az ideiglenes tanári poszttal? *kérdi kissé előre hajolva, hogy jobban szemügyre vehesse a fiút, majd pár másodperc után ismét visszadől a székébe.*
- Nagyon jól teszi, hogy megteszi. Most már úgy is ez a hely az otthona. A legkevesebb, hogy segít, ha már egyszer megbíztunk Önben, hogy taníthat. Úgy tudom, hogy Ön jelentkezett erre a posztra és nem mi kértük, de ha nem vállalja tovább, akkor az csak egy szavába kerül. *szemei kissé megvillannak, ahogy a fiút figyeli, de végül úgy látszik, hogy Varg kiböki végre azt, amit igazán szeretne.*
- Ez természetesen nem tart semeddig. Bár azt hittem, hogy Ön le tudja védeni így a termet... de hogy ha segítségre van szüksége, akkor még a holnapi óra előtt elkészítem a termet. *azért kissé furcsálja, hogy pont ez a fiú nem ért hozzá, aki tanítja, de hogy ha ez a helyzet, akkor lehet, hogy még sem tökéletes a tanársegédi posztra. Na de a nő ezt most nem veti fel neki, inkább csak tovább figyeli a fiút, várva, hogy mit szeretne még mondani.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2010-07-19, 9:55 pm

*Nem igazán ilyed meg a nőtől, most valahogy, ami után keresztül ment pár dolgon, nem érzi hogy bármitől jobban tudna félni, mint attól hogy az megismétlődik.*
-Tudtommal a tanársegéd, azért tanársegéd hogy segédkezzen a tanárnak, nem hogy helyette csinálja*mondja kicsit most már mogorvábban, egyre jobban kezdi piszkállni a csőrét hogy ilyen vele a nő. A következők viszont sziven ütik. Valahogy a nő is pont jól tud beletaposni az emberek lelki világába, és a srácon is látszik hogy a szavak mélyen érintették, kicsit meg is vonaglik az arca*
-Azt hiszem egy szóval sem kértem, főleg nem öntől hogy pátyolgassanak. és otthont adjanak, elvesztettem a szüleimet, egy dolog, a Yrjanfrost család elég nagy.... és azt hiszem nem tartozok semmivel ennek fejében, eddig önként segítettem*mondja kicsit még mindig hűvös hangon a nő felé. Lehet nem lesz jó vége de a mostani állapotába , valahogy nem tudja elviselni hogy egy cipős szőnyegnek nézzék amibe bárki beletörölheti a lábát. Legalábbis ő így érzi most*
-De igaza van én vállaltam*csupán csak ennyit mond , de úgy tűnik hogy a következő szavakba megint piszkálódni kezd a nő, amit már egyre kevésbé bír, de hűvös tekintettel mered vissza rá*
-Úgy hiszem Jelmágia tanársegéd vagyok, és attól nem kell értenem a magasmágiát. Alapvető jelvédelmet tudok állítani de az nem garancia, hogy a vizsgázók életben is maradnak, ha valami balul üt ki, de ha tud valakit a diákok közül aki jobban ért hozzá , nyugodtan nevezze ki. Amúgy mi a franc baja van velem?*kérdezi meg végül lassan szedelőzködik, és a dossziét össze szedve, az ajtó fele veszi az irányt sebesen, de a küszöbnél még egyszer vissza néz*
-És vegye úgy hogy nem kértem semmit, és elnézést hogy elvettem pár percet a drága idejéből....... majd szólok Mr Cornwladenek talán vele eltudok beszélni békésen is. Viszlát......*köszön el, és ha hagyják bizony el is hagyja a termet, nem érdekelve hogy beszélt a másikkal*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sideris Valbraith lakosztálya   Sideris Valbraith lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sideris Valbraith lakosztálya
Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Demien Remus Cornwlade Lakosztálya
» Lucius Benedict Fenris lakosztálya
» Willow lakosztálya
» Demetrius lakosztálya
» Noel lakosztálya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: