Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Párizs - Page 4 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Párizs - Page 4 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Párizs - Page 4 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Párizs - Page 4 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Párizs - Page 4 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Párizs

Go down 
+23
Alinox Ingren
Electra Richter
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Carolayn Natri
Luka Dubois
Aristarkh Y. Zhukov
Ginger Rosenberg
Serafina Damiana
Scott Reid
Aysha Darkblood
Adeliene Callaghan
Michelle Norton
Nathaniel Cornwlade
Troy Clayton
Lilith Corivan
Lucius Benedict Fenris
Daphne Alucard
Takoda Turner
Jasmine Miels
Diana Gray
Alestor Firneus
Mesélő
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-04, 1:54 am

* A felajánlásra kissé meglepődik és mivel nem szokott leplezni semmit ezért látható is rajta, de nem mond semmit sem. Csak elmosolyodik. Neki kicsit fura, hogy a fiú vinné de hát nem jegyzi meg.*
~ Tényleg ennyire rendes ez a srác?~* Vetődik fel benne de nem marad ideje meg válaszolni hiszen irány a bolt és a vásárlás. Egy cipő boltba kerülnek mert hogy azt kell venni a lánynak. Kis nézegetés után sikerül is választani. A kérdésre csak egy nemet int a másiknak.*
- Nem kell köszön elég drága ahhoz és majd később fizethetsz* Mondja jó kedvűen hiszen tényleg nem egy olcsó helyen vannak. Még a végén nem marad pénz neki felsőre. Szóval ezt most nem engedi hanem szépen el is intézi. El is hagyják az üzletet és a lány gyorsan bele is bújik a cipőjébe.*
- Oké, de ilyenkor azt kell mondani hogy igen* Jegyzi meg egy apró tanács félét hogy ha majd a barátnőjével jön akkor célszerű lesz azt mondani Ayshának hogy igen. Ő nem sértődik meg.*
- Okés ahogy gondolod* Vállat von neki aztán mindegy hogy a srác vásárol e vagy sem.*
- Rendben akkor oda is bemegyünk* Mosolyodik el és el is indulnak elvileg. A kérdésre az egyik üzlet felé mutat melynek jó nagy kirakata van és csak női holmik vannak benne. jelezve hogy oda. A szavak meglepik.*
- Miből gondolnák hogy együtt vagyunk? Ráadásul itt senki nincs a suliból szóval.....Amúgy te mindig ennyit foglalkozol a látszattal?* Kérdezi meg kiváncsian és a fiúra pillant.*
- Nem értelek nem mindegy hogy ki mit gondol?* Kérdezi meg ezt is mert tényleg nem tudja hogy most mi van a fiúval.*
- Szerintem feszült vagy* jegyzi meg kissé komoran de szemei ragyognak mert hogy már közel van a következő állomás. Ahogy haladnak egy akváriumot vesz észre és a fiú mögött oda is lép. Szép halak úszkálnak benne amit a lány meg is néz. Most nem figyel a fiúra és nem tudja hogy épp merre is jár a másik.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-04, 2:07 am

* A cipő boltban, azért udvariasan megkérdezi, hogy fizessen, de mivel nem engedik, ezzel nem fizet, csak egy szót ejt ki a száján. *
- Rendben.
* Egyezik bele, hogy most nem ő fizet, végtére is hozott elég pénzt magával, hogy bármit megtud venni Diana-nak, amit csak akar, de egy feltétellel, hogy bemennek az egyik ékszer üzletbe is, aminek ahogy látja nincs akadálya. A cipő is megvan, és közben egy kioktatást is kap, amire mosolyogva bólint. *
- Értem.
* Ezzel megjegyzi azt, hogy "igen"-t kell mondania. Elraktározza a fejében, majd sétálva egy fura gondolat fordul meg a fejében, amit Diana meg is hall, és meg is jegyez. Sóhajt egyet, majd bólint a látszatra. *
- Csak azóta, amióta volt egy kis félreértésem ebből.
* Nem emlékszik vissza az esetre, mert szörnyű volt akkor is átélnie, így inkább megpróbál kicsit lazítani, és a következő kérdésre, már mosolyogva jelenti ki a mondatot. *
- De végül is igazad van, kit érdekel, hogy ki mit gondol.
* Próbálja ezzel a mondattal fedni a valóságot, mert elvégre ha ők ide tudnak jönni, ki tudja, hogy melyik diáktársuk van itt a közelben, aki talán árulkodhat is. Egyet sóhajt, és a megjegyzésre, bólint. *
- Talán, igazad van.
* Majd tovább sétál a bolt felé, de egy kicsit hiányérzete van. Ahogy nézi az üzleteket, szembe tűnik, hogy nem tűnik szembe semmi. Legalábbis az oldalát illetően. Megáll, majd a fejével maga mellé néz, és felvonja a szemöldökét. *
~ Meg mertem volna esküdni, hogy még az előbb mellettem volt. ~
* Veszi ki az egyik kezét a zsebéből, és megvakarja a tarkóját. Elég kínos lesz, ha most elhagyják egymást, elvégre nincs telefon náluk, legalábbis nála, hogy felhívják egymást, hogy ki merre van. A kezét a tarkóján hagyva, forog egyet, és akkor látja meg a lányt az egyik kirakatnál, mire csak lágyan elmosolyodik, és megrázza a fejét. Egyet sóhajt, majd visszadugja a kezét a zsebébe, és odasétál Diana mellé. *
- Lehetőleg ezt ne csináld. A frászt hoztad rám, hogy eltűntél mellőlem.
* Mintha egy gyereknek mondaná, hogy mit szabad, és mit nem a nagy városban. Persze azt nem kérheti tőle, hogy fogja a kezét, vagy szóljon ha eltűnik, mert végül is "nagy kislány" már. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-04, 2:30 am

* A cipő meg van, így hát jöhet a következő állomás vagyis egy következő bolt ám előtte még történek dolgok. Diana kissé merevnek találja ezt a fiút és rá is kérdez pár dologra amire választ is kap.*
- Áh értem* Ennyit mond csupán hiszen faggatni nem akarja a másikat. Aztán úgy látszik a fiú kicsit lazít.*
- Látod így kell hozzá állni a dolgokhoz* Kacsint a srácra jó kedvűen ami látszik is rajta.*
- Ha én is foglalkoznék vele, akkor nem lennék ilyen bolond és unalmas figura lennék.* Hát azért nem olyan buta ő mint aminek mutatja magát. Sokan alá is becsülik pedig nem egy annyira buta lány csak fura. Az őrültség és a zsenisség között elég vékony a határ. Ha kell tud teljesíteni már amikor akar is. Annyira rossz varázsló sem mit ahogy ő lefesti. Árnymágia mindig megy neki és egy párbajt is megnyert már szólva.....A következő kérdésnél viaszon egy akváriumot vesz észre így ő már nem hallja hogy mit mond a fiú mert oda megy és nézi a szép halakt hosszasan. A fiú hozzá szól és kérdőn pillant nagy kék szemivel a másikra.*
- Mit is?* Kérdezi meg komolyan mert hát ő nem tűnt el csak megállt. A második rész is elhangzik hogy mi ne csináljon mire elmosolyodik.*
- Nem tűntem el csak megnéztem ezeket* Mutat halakra majd ismét a fiúra pillant és fejet csóvál.*
- Nem vagy valami jó társaság már mint tükre úgy beszélsz mint az apám. Én úgy fogom fel hogy ez egy nap lazítás a vizsgák előtt neked is így kéne és lazítani kicsit* Dönti oldalra a fejét és ártatlan szemekkel nézi a másikat. Tényleg nagyon merev ez a srác és nem is gondolta volna hogy mindig iylen már mint egy másik környezetben is. Sóhajt egyet*
- Menjünk* Mondja a srácnak és ha megindul akkor a lány is követi mivel hogy vele szembe van. A boltig egész csöndes a lány mert azon gondolkodik hogy lehetne ezt a fiút kicsit felolvasztani. Még nem tudja de megfogja találni a módját remélhetőleg.*
- Gyere mert én szét nézek* Mondja egyszerűen nehogy elhagyják egymást. A boltba tesz pár kört meg néz egy csomó mindent. Egy szürke színű felsőt vesz el a polcról és szét nyitja. Egy lány fejének a körvonali láthatók rajta feketével melyet még strassz kövek is díszítenek.*
- Ez tetszik* Konstatálja a dolgot és egy másikat is levesz mely fekete színű. Annak más a mintája. A fekete alapon non figuratív minta van fehérel.*
- Ezt a kettőt fel is próbálom megnézed majd, hogy áll?* Kérdezi meg érdeklődve és a fiúra pillant. Nem muszáj természetesen ahogy a fiú jónak látja. Amint meg van a válasz és a próba fülke a lány be is megy hogy vetkőzni tudjon*

Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-04, 2:45 am

* A továbbiakat csak egy mosollyal elintézi. Annyira nem tartja bolondnak Diana-t, csak egy kicsit fura, de meglehet szokni. Legalábbis igyekszik mindent megtenni ez ügyben. Viszont a séta közben, máris elhagyja a másikat, de amint meglesz visszamegy hozzá, és közli vele, hogy szeretné ha máskor nem tűnne el. Viszont, amit hall, az kicsit fáj neki. *
- Uhh, ez most szíven ütött.
* Tenyerét a szívére teszi, hogy egy kicsit magában tartsa, és a fájó helyet betapassza valamivel. Majd még egy mondatot hozzáfűz, és egy kérdést is feltesz. *
- Még senki se mondta nekem, hogy nem vagyok rossz társaság. Unalmas vagyok?
* Oldalra biccenti a fejét, és akkor hangzik el az a mondat, amiből ez következett, hogy nem jó társaság. Elmosolyodik, mert megint félreérti, így ezt most meg is magyarázza. *
- Ja, én nem akarok az apád lenni, csak egy idegen városban vagyunk, legalábbis számomra az, mert még nem jártam itt, és elég nehéz lenne egymást megtalálnunk, hogyha más felé mennénk.
* Nem akart olyan lenni, mint a lány apja, és ezt el is mondja neki, mert ha tényleg úgy viselkedik, mint egy apa, akkor vissza kéne vennie, és újra a régi kéne, hogy legyen, de most valahogy nem igazán megy neki. Majd követi Diana-t az üzletbe, a felszólításra viszont utána szól, és megpróbálja tartani az ütemet. *
- Rohanok.
* Tényleg nem akarja elveszíteni Diana-t, így egy kisebb nevetés után elkezd futni a lány után, hogy még véletlenül se hagyják el egymást. A pólók közti válogatásnál, ő is megnéz egyet, és amikor szét nyitja kikerekedett szemmel, rakja vissza, hogy neki ennyi bőven elég volt. A kérdésre bólint, elvégre csak azt kell mondania, hogy "igen". *
- Persze.
* Megy Diana mögött, de természetesen a próbafülke előtt megáll, mert azért annyira nincs mélyen a kapcsolatuk, hogy be is menjen oda. Bár, ahogy elnézi ezt a próbafülkét, és hogy talán bent lenne Aysha-val... Tisztára olyan szitu lenne, mint az osztálytársam a tescó próbafülkéjében. xD
Erre egy ravasz mosoly jelenik meg az arcán, de persze ezt inkább elakarja felejteni egy kicsit, így beszól Diana-nak, mielőtt elkezdhetne vetkőzni. *
- Megfogjak valamit?
* Hátha van, ami útban van a lánynak, és nem tudja hova tenni. Azt szívesen fogja. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-04, 3:10 am

* Nem rosszból szánta a lány a szavakat csak elmondta amit gondol jelen pillanatban. Ajka legörbül és kicsit elszomorodik, hogy ez ennyire szíven ütötte a fiút.*
- Sajnálom nem úgy értettem* Mondja szomorúan a másiknak és a kérdésre nemet int.*
- Nem az hogy uncsi vagy, csak nem is tudom.....nehéz ezt megfogalmazni. Úgy vettem észre hogy sokat aggódsz. Például, hogy mit gondolnak az emberek. Ha Aysha szeret akkor megbízik benned és más nem számít szerintem* Most csak egy példát mond a lány majd jön az apás dolog amit félre ért.*
- Hát azért szerintem megtalálnánk egymást hiszen ez csak egy üzlet kint sem vagyunk az utcán. van hagos bemondó így be tudod mondatni a nevemet.* Na igen ez talán nem is olyan rossz ötlet főleg hogy a lány mondta. Tényleg úgy gondolja, hogy itt nem tudnák elhagyni egymást.*
- Túl felelősség teljes vagy, vagy valami olyasmi. Még gyerekek vagyunk így nem kell felnőttként viselkedni* Rázza meg pici fejét, mert így is gondolja. Persze vannak helyzetek mikor felelősség teljesen kell viselkedni de nem itt. A suliban igen mert hogy ő Senetinel és példát kell mutatni, így ott nem tud fel engedi de amit elhagyja a sulit kissé megbolondul ez a lány. Be is mennek a boltba és csak azért szól a fiúhoz hogy ne érezze azt hogy elhagyják egymást ami kicsit muris számára de ha ettől jobban érzi magát a fiú ám legyen. Egy mosoly is húzódik arcára a gondolat kapcsán. Kiválaszt két felső amit fel is próbál. függönyt elhúzza és neki eszébe nem jut hogy behívja a fiút. Miért is tenné? Csak barátok már ha az út után is össze fognak találkozni mert lehet a másik elkerülni majd. Az majd kiderül.*
- Nem köszönöm* Szól ki a lány dallamos hangján és halk dúdolásba kezd miközben vetkőzik. Talán kihallatszik de nem érdekli túlzottan. A felsőt fel is veszi először a feketét és a függönyt elhúzza. A felsőnek v alakú kivágása van s mivel a lány nem panaszkodhat így szépen ki is emeli melleit ez a felső. A fiúra pillant majd megszólal.*
- Nos mi a véleményed?* Kérdezi meg érdeklődve s közben a tükörbe nézegeti magát fél oldalasan. Ha ez meg van akkor egy gyors vetkőzés és öltözés a függöny mögött majd a másik felsőt is megmutatja. Abból a válla félig ki van szóval az nem olyan kihívó mint a másik.*
- És ez hogy áll?* Kérdezi meg ezt is és kíváncsi a fiú véleményére azért kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-04, 3:32 am

* Látja, hogy nem igazán érti Diana a poént, de amikor megint bocsánatot kér, az arcán egy mosoly jelenik meg. *
- Ugyan már csak vicceltem.
* Neveti el magát, nem akar túl komolynak tűnni, így próbál egy kicsit viccelődni, bár ez nem mindig sikerül, de úgy tűnik, hogy Diana-nak nem igazán eset le, ami talán nem is gond. Egy kicsit közelebb lép hozzá, majd ha engedik neki akkor egy baráti öleléssel magához húzza. *
- Mindent túl komolyan veszel.
* Végül ez csúszik ki az ajkai közül, és egy mosollyal az arcán engedi el a lányt. A hangos bemondós ötletre nem igazán gondolt, bár nem tud franciául, hogy elmagyarázza kinek a nevét is kéne bemondani, és miért. *
- Igaz. Látod, én meg erre nem gondoltam.
* Kacsint rá Diana-ra, majd meghallgatja a "túl felelősség teljes mondatot", amire csak bólint, mert el kell ismernie, hogy tényleg igaza van a lánynak. Majd az egyik üzletbe betérve, két pólót választ ki magának Diana, és meg is kéri, hogy nézze meg, és mondjon róla véleményt. Odakint várakozik, sőt az egyik falrésznek neki is dől, és a mellkasa előtt össze fonja a karjait. Amikor kijön Diana az első pólóban, kicsit jobban megnézi, majd pislog egy sort, végül megrázza a fejét, és a véleményét próbálja meg elmondani. *
- Hát ha egy ilyenben lennél előttem, biztos leszedném rólad.
* Megint kezd piszkos lenni a fantáziája, így gyorsan pontosít egy kicsit. *
- Mármint úgy értem, hogy nagyon klasszul áll.
* Egy mosoly az arcán, és két kezén a hüvelyk ujját felfelé mutatja. Megvárja míg a másikat is felveszi, majd mikor kijön, arról is véleményt mond. *
- A másik jobban tetszett. De ez is jó. Szerintem.
* Őszintén bevallja, majd visszahelyezkedik abba a pozícióba, ahogy eddig állt a mellkasa előtt összefonva a karjai. *

// Vénás kávéömlesztés sikertelen próbálkozás miatt fagy. xD Ergo túl késő (vagy inkább korán?) van, és a userek lefejelik a klaviatúrát. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-09, 1:19 am

// Olvad //

* Ő komolyan azt gondolta, hogy a fiú érzéseibe lépett. Amikor a fiú elneveti magát a lány nem. Egy sötét pillantást lövell a másikra, bár neki olyan igazából nincs, így csak néz szép tengerkék szemeivel. Arca komoly marad és úgy intézi szavait a másikhoz.*
- Ez nem volt vicces! Azt hittem tényleg megbántottalak* Mondja őszintén és ajkát le is biggyeszti. Kis fejét megrázza és ezzel le is zárta ezt a dolgot. Jó kedvét nem tudja elvenni a másik. A fiú megöleli amit hagy neki. Ahogy feje a másik vállához ér szippant egyet a levegőbe. Nem egészen a levegőbe, mert a fiú illatára kíváncsi.*
- Lehet* Ennyit mond csupán, majd elengedi a fiút. A lány kifejti, hogy nem tudta volna elhagyni, mivel hangos bemondó is van. az más kérdés, hogy érti e a nyelvet, de legyen találékony! Ezután térnek be a boltba, ahol két felsőt is kinéz magának a szőkeség. A fiú persze jön vele. Igazából csak azért hívta, nehogy elveszítse, bár kíváncsi a véleményére is. Fel is veszi a szürke felső és kimegy a fiúhoz, hogy lássa. Nézi Troy arcát, majd hallja a szavakat is. Kék szemei kikerekednek, majd elnéz oldalra. Haját hátra dobja. Zavarban van szegény. Gyorsan megfordul és elrejti magát, a függöny segítségével.*
- Köszi* Mondja halkan és ahogy bele néz a tükörbe, látja arcán a pírt. Gondolatait gyorsan rendezi és vesz egy mély levegőt. Felveszi a másik felsőt is és ismét megmutatja. Az nem olyan kihívó, de kicsit fél attól, hogy mit fog hallani. Mikor meghallja a szavakat megnyugszik.*
- Köszi* Mondja megint és egy mosollyal az arcán, húzza el a függönyt. Vissza veszi a saját felsőjét, majd kimegy és a fiúra pillant.*
- Na ezt a ketőtt megveszed nekem és le is vagyok tudva rendben?* Kérdezi meg kiváncsian, mert neki ennyi elég is a fiútól.*
- Na menjünk, mert lassan haza is kell menni* sóhaj egy aprót, mert neki nem sok kedve van, de menni kell.*
- Megmutatom a legjobb ékszer üzletet* Mondja a kasza felé menet és a kis pultra fel is teszi a két felsőt. Ha a fiú fizet akkor szépen elhagyják a boltot.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-09, 1:42 am

* Miért is ne sikerülne, úgy ahogy gondolja... Mivel Diana nem nagyon érti a viccet, így elnézve a komoly arcát, előveszi a legaranyosabb kisfiús nézését, aminek szinte lehetetlen ellenállni, és így kér elnézést. *
- Bocsánat.
* Reméli, tényleg nem bántotta meg Diana-t, de nem nagyon bírja ki mosolygás nélkül, így ott terem az arcán. De, hogy biztosra menjen, meg is öleli, amit úgy tűnik, hogy viszonoznak is, és ez jól esik neki. Kicsit sóhajt, és örül, hogy szinte mindegyik ruhán lehet érezni a különleges illatát, amit Aysha imád a legjobban, de ki tudja, hogy Diana-nak, hogy tetszik. Mindenesetre kellemes az illat, ami belőle, és a ruhájából árad.
Bent az üzletben két pólóval térnek be a próbafülkébe, legalábbis kint vár, hogy nyugodtan át tudjon öltözni a másik. Mikor a legelső pólóban kijön a lány egy olyan mondat csúszik ki a szájából, amivel lehet, hogy megbántotta őt. Kicsit elhúzza a száját, és egy gonosz mosoly jelenik meg az arcán, majd bedugja a fejét a függönyön keresztül. Az, hogy milyen gyorsan vetkőzött le Diana, már csak a szerencsén múlik, hiszen vagy többet lát a kelleténél, vagy nem. De mindenesetre most nem ez a fő célja, így a másik szemeibe nézve, kérdez. *
- De ugye, nem baj? Megbántottalak?
* Alig bírja türtőztetni magát, hogy el ne nevesse magát, vagy legalábbis a mosolyát visszatartja. Nem akar túl sokat itt időzni, mert lehet, hogy nem neki lesz kellemetlen, de viszont szeretné a válaszokat tudni. Tekintetével azért gyorsan végig néz a lányon, majd megállapodnak a kék szemeknél. Ha még nem tolták ki, akkor kihúzza a fejét, és vár a második ruhadarabra. Amikor azt is megmutatják, elmondja a véleményét, amire nem igazán kap túl sok reakciót, de most nem próbálkozik meg a leskelődéssel. Odakint vár, amíg kész nincs Diana, majd figyel a mondandóra. A végén bólint egyet. *
- Hátha csak ezt a két pólót szeretnéd.
* Néz körbe az üzletben, és akkor kapja fel a fejét, vagyis oda a lányhoz mikor a haza szót meghallja. Nem akar még hazamenni, bár tudja, hogyha sokáig marad itt vele, akkor kicsit félreérthető helyzet alakulhat ki, amit nem szeretne. De vajon melyik nézőpont válik valóra? *
- Haza? Hmm... Egész hétvégén itt tudnék maradni.
* Mindenesetre kifejti a véleményét, talán kicsit szomorúbb hangnemmel, mint kéne. Tényleg látszik rajta, hogy elvarázsolta ez a város, pedig szinte nem látott belőle semmit, de a tetős mutatvány, az csúcs volt. Közben odasétálnak a kasszához, és az összeget látva, mert, hogy nem érti mit mondanak, vesz elő pénzt a zsebéből, és ki is fizeti. A zacskót megfogja, majd bólint egyet Diana-nak. *
- Az jó lesz.
* Ha nem veszik el a zacskót tőle, akkor viszi, mert igazából neki fel se tűnik, hogy nála van. Ha már szóba került a haza út, akkor kíváncsi arra is, hogy hogyan jutnak el, mivel a zsupszkulcs nem tűnik túl biztonságosnak. Még a végén veszélyes környezetben teremnek. *
- Hogy fogunk hazajutni?
* Végül kicsúszik a száján a kérdés, és közben a lány felé fordítja a fejét. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-09, 2:06 am

* Nézi a másikat és igen csak szépen tud nézi a fiú. A lán nem tud ennek ellenállni, bár nem is akar, hiszen nem haragszik a másikra. Arca komoly ugyan, de tényleg nem lett megbántva.*
- Semmi gond* Mondja egyszűrűen, majd ezután jön az ölelés. Vissza ölel végül is más választása nincs. Na meg amúgy is szimpatikus neki a másik. Kíváncsi a fiú illatára, így mikor elég közel ér ahhoz, hogy érezze, a levegőbe szippant egyet. Kellemes férfi illat. Végül is mit vár? Ezután be is mennek a boltba hol fel próbál két felsőt is. Az első után egy érdekes megjegyzést kap, mely zavarba hozza. A függöny mögé bújik és ledobja a felsőjét. Megijed mikor a fiú bedugja a fejét. Felső már nincs rajta, így látszik fehér melltartója, mely kerek melleit tartja. A felsőt maga elé kapja és most már nem csak egy kis pír jelenik meg arcán. Szép kis feje láng vörösbe burkolózik. Kék szemivel csak nézi, a másikat és pillog párat. Egyik kezét a fiú homlokára teszi és szépen elkezdi kitolni a fülkéből.*
- Nem bántottál meg, de nem dobtál be százast a kukkolásért* Mondja egy vigyorral az arcán és ha sikerül akkor a fiú feje már kint is van. Ezt elég viccesnek talált, bár azért zavarta. A suliból még senki nem látta melltartóban és ezt szerette volna elkerülni. Amikor elkészül ki is jön és a pénztár felé indul.*
- Mást nem köszönöm ~ Persze még csak az kéne, a bugyimat is kukkold~ * Teszi hozzá gondolatban, bár elég jól érzi magát. A haza út is szóba kerül és úgy tűnik a fiú még maradna.*
- Igen én is maradnék még, de nem lehet* Mondja szomorúan, hiszen több napra nem szeretne eltűnni. Mondjuk eltűnve nem lenne, de szeretne a suliban maradni.*
- Amúgy máskor is eljöhetünk ha van kedv* Jegyzi meg közömbösen, de annyira nem közömbös mint mutatja. Szereti ezt az országot és tényleg jól is érzi magát itt. Mivel a fiú nem adja magától a zacskót, így nem veszi el a másiktól. Ha szeretné, hát hozza csak nyugodtan. El is hagyják ezt a boltot és újra a bevásárló központban sétálnak.*
- Szerinted? Ahogy ide jöttünk vagyis zsupsz kulccsal* Vonja meg a vállát, mert ez számára természetes. Ahogy jöttek, úgy is mennek.*
- Mozgó lépcső* Mutat az utazó eszközre, mert fel mennek az emeletre, hiszen az ékszer bolt ott van. Amint rálép a lépcsőre a fiú felé fordul.*
- Mit szeretnél ott venni?* Kérdezi meg kiváncsian és háttal van a feljárón. Valószínű, hogy a fiú beszél, amit ő hallgat, így a lába mögé nem figyel. Meg is botlik, ugyanis a lépcső elfogyott. Ha minden igaz akkor a földön köt ki a lány. Nem fáj neki a földel való találkozás. Egy mosoly kerül arcára s úgy pillant fel a másikra. Ezután érkeznek meg az ékszer üzletbe, ahol kapni mindent amit el lehet képzeli*
- Itt vagyunk
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-09, 2:38 am

* Jó ötlet volt a leskelődés, legalábbis azt hiszi, de mivel nem nagyon engedik neki, és a homlokán érzett taszítást hagyja, így szépen hátra is húzódik, majd nyavalygásba kezd. *
- Naa, ez kegyetlenség.
* Tettetett sértődés, majd, hogy ne legyen túl könnyű a másiknak, még egy gyors benézés, és egy vigyor az arcra. *
- És ha háromszázat dobok be?
* Tesz egy ajánlatot, de inkább nem próbálkozik tovább, tehát még az előtt, hogy választ, és kitolást kap, kihúzza a fejét, és jó kisfiúként megvárja odakint. *
- De nyugi már mindent láttam, ami rajtad van. Vagyis, ami egy lányon van.
* Megpróbálja megnyugtatni, de valahogy a mosolyt nem lehet levakarni az arcáról, így ha kijön Diana, akkor láthatja rajta, hogy nagyon vidám. De azért megpróbálja erről elterelni a gondolatait, ezért megkérdezi, hogyha csak ezt a két pólót szeretné... De úgy tűnik, hogy Diana-nak ennyi elég a próbálgatásból meg egyébből. *
- Rendben.
* Ad egy beleegyezést, majd inkább magának tesz egy megjegyzést, amire Diana is felszólal. Elhúzza egy kicsit a száját, és maga elé tekint, majd oldalra pillant, hogy egy mosollyal meggyőzze a lányt. *
- Mindent lehet, csak akarni kell.
* Jobb nem jut az eszébe, bár lehet, hogy nem így kéne próbálkoznia, mert a végén még balul üt ki. Viszont a legközelebbi hívást elfogadja. *
- Veled, bármikor, bárhova.
* Komolyan gondolja, hogy szívesen megy bárhova Diana-val, mert ahhoz képest, hogy szinte meghalt a tetőn egész jó társaság, és jól is érzi magát vele. Egy tartós barátságot biztos, hogy ki fog alakítani vele, már ha a másiknak nincs ellene kifogása. A zacskó is a kezében marad, de nem bánja, ha nem kéri el Diana, akkor viszi. Amikor meghallja, hogy hogyan mennek haza kikerekednek a szemei. *
- És hol fogunk landolni? Megint a mocsárban, mert akkor jöhetünk is vissza, újabb ruhákért.
* Kicsit zavartabb mosoly, mert lehet, hogy nem azt az útvonalat kéne választani. Végül is most nem akar ezzel foglalkozni, mert minél jobban húzzák a haza utat annál tovább maradnak. A mozgó lépcsőre felcsillannak a szemei. Nem volt még a mozgó lépcsőhöz szerencséje, legalábbis nem tud róla, de szeret új dolgokat kipróbálni. Diana felé fordul, és két karját a szalagra helyezi, és úgy válaszol. *
- Ezüst gyűrűt, amibe gravíroztatni szeretnék egy szöveget. Azt hiszem az egy órába szokott lenni, de addig ha éhes vagy, akkor ehetünk is. Vagyis vacsorázhatunk, ha szeretnél.
* Vacsorázni is elviszi szívesen Diana-t, hogyha benne van. Meg ha már úgy is várakozniuk kell, akkor miért ne tömjék meg a bendőjüket. Néz körbe, hol le, hol fel, hogy mikor lesz vége az "utazásnak", de a reflexének köszönhetően, bár kicsit bénán, ugyan de elkapja Diana-t, és egy kisebb botladozás után végül megtartja az egyensúlyát, így állva maradnak mindketten, ha csak nem történik valami. Belenéz a kék szemekbe, és akkor veszi észre, hogy egy kicsit tovább tartja a lány derekán a kezét. Elrántja, majd zavartan megszólal. *
- Ne haragudj.
* Nem akarta letapizni, meg túl sokáig tartani, de valahogy így jött ki a helyzet. Inkább tesz egy lépést, hogy menjenek tovább az üzletbe. Ha Diana követi, akkor együtt lépnek be, és kezd el nézelődni. Odahúzza a lányt, az egyik gyűrűs tálcához, és elkezdi mutogatni a gyűrűket, de mivel nem ért hozzájuk, így egy kicsit zavarban van. *
- Diana, te lány vagy...
* Mielőtt a másik észre venné, hogy ezt felfedezték rajta, így mielőtt megtudna szólalni, folytatja. *
- Neked melyik tetszik?
* Mutat egy párat, amit kinézet, majd a másik véleményére kíváncsi. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-09, 3:17 am

* A fiú beles, ami váratlanul éri, de gyorsan kitolja. A megjegyzésre nem mond semmit, csak legyint egyet. Végül is mit várt egy férfitól? Na igen, ezért sem bízik bennük. Másodjára is benéz a fiú, amire megint csak nem számít a lány és szépen hozzá vágja a felsőt. Jelezve, hogy most már elég. A megjegyzést is elengedi a füle mellett. A fiú végül még is csak magára hagyja.*
- Hát ez az, hogy már mindent láttál rajtam* Bár ez nem egészen igaz, mert a bugyiját még nem. Mivel nadrágot nem próbál, így ez ki is fog maradni. Hangján nem lehet érzeni, hogy dühös lenne. Valahol még élvezi is, ezt a kis incselkedést és poénnak fogja fel. A két póló mellett dönt amit, a fiú ki is fizet. Csak bólint a fiú megjegyzésére, hiszen igaznak gondolja amit mond. Szívesen jönne még ebbe az országba és mivel a fiú szimpatikus, így tesz egy apró megjegyzést.*
- Ennek örülök, mert még bika viadalon sem voltam* Ez így is van, még nem járt spanyol országban, de tervbe van neki véve. A fiú kérdés komolyra változtatja arcát és szemit lesüti.*
- Nagyon remélem, hogy nem* Tehető arról, hogy egy tetőn landoltak? Nem! Remélhetőleg a vissza út normális lesz, bár semmi sem normális a lány körül. A mozgó lépcsőt veszik célba, mert fel kell jutni az emeletre. A szöszi a fiú felé fordul, hiszen beszélgetnek.*
- Csak nem eljegyzési gyűrű?* Szalad ki a száján az első gondolat és egy cinkos mosol jelenik meg arcán.*
- A vacsorázás jó ötlet, úgy is el kell ütni valamivel az időt* Egyezik bele hiszen egy órát nem fognak az üzletbe állni, mint egy kirakatbaba. Lassal fel is érnek, amire a szöszi nem figyel és megbotlik. A fiú elég gyors ahhoz hogy elkapja, aminek örül is meg nem is. Örül, mert nem esett a földre, de valamiért nem teljes az öröme. Nézi a fiú szemeit és elég zavart most a tekintette. Már épp szólna a másiknak, mikor el lesz engedve.*
- Semmi baj, csak legközelebb, ne a mellem legyen az első amit megfogsz* Hangja zavart és nem tudja eldönteni, hogy direkt volt vagy puszta véletlen. Ő a véletlenek tudja ezt most be. Arcán egy kedves mosoly jelenik meg. Az üzletben tesznek egy kört és megnéz mindent a lány. Hirtelen valaki megfogja a karját és húzni kezdi. Elég lett volna ha szól neki a másik, de természetesen enged a húzásnak így kék szemeit a gyűrűkre irányítja. Már mondna valami frappánsat a megjegyzésre, hogy nekem is feltűnt, de belé fojtják a szót. A kérdésre csak hosszas nézegetés után válaszol.*
- Nem is tudom. Mindegyik nagyon szép........talán ez* Mutat arra a gyűrűre mely neki tetszik. Szeme lejjebb siklik az árára. Nem egy olcsó darab, de ezt a fiú tudja, hogy megveszi e vagy sem.*
- Ebbe lehet gravírozni? * Kérdezi meg érdeklődve, mert nem biztos benne. A fiúra pillant, majd körbe néz van e eladó.*
- Talán meg kéne kérdezni. Nem valami kiváló a Franciám, de egy próbát megér* Mondja lelkesen, mert bizony beszélni a nyelvet ez a leányzó. Ha már ide jár vásárolni, akkor valami ragadt rá. Nem is kell messzire menni hiszen a lány int egy nőnek aki oda is jön.*
- Bonjour, ebbe a gyűrűbe lehet gravírozni?* Kérdezi meg franciául. A válasz egy bólintás.*
- Oké lehet. Neked nem tetszik?* Pillant a fiúra, mert lehet csak neki tetszik*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-09, 3:50 am

* Nem igazán díjazzák, hogy valóban azért csinálja ezt, mert tényleg jól néz ki a lány, de lényegében még élvezi is, hogy egy kicsit szabadon tudja ereszteni magát. A hozzávágott ruhadarab hatásos, mert mosolyog közben. Leszedi magáról a ruhát, és Diana mondatára vidáman válaszol. *
- Nyugi nem csináltam paparazzi fotót.
* Ahogy ez eszébe jut, egy másik fajta gondolat menet folyik végig az agyán. Oldalra dönti a fejét, és a függönyt kezdi el nézni, ahol a lány testét képzeli el, ahogy most látta. *
~ De lehet kellett volna... ~
* Kicsit megrázza a fejét, mert ez valószínű, hogy nem helyes. Megpróbálja kiverni a fejéből, bár a szemei előtt lebeg a kép, Diana felső meztelen teste. *
- Meg nem fogom senkinek se elmondani, mert akkor engem megnyúznak.
* Nyugtatja meg Diana-t, bár a mondat végére elhúzza a száját. Elég kínos lenne, ha odaállni a szerelme elé, hogy "figyu, Diana-t kilestem, egész jó mellei vannak" címmel. Na, akkor biztos, hogy kapna egy pofont, de mivel ezt nem szeretné, így ezt a részét kihagyja majd a beszámolóból, ugyan is elfelejtette neki elmondani, hogy hova is megy, és kivel. De lehet, hogy a többit is el kéne felejtenie, mert Diana-nak vannak tervei, hogy hova szeretnének menni. *
- Bikaviadal? Miért is ne.
* Egyezik bele, mert ott még úgy sem volt. Meg Spanyolországban sem, de hát mindent el kell kezdeni. De lehet, hogy a barátnője megfog haragudni, hogy nem őt viszi magával, így azt is el kell döntenie, hogy mit fog cserébe neki adni, mert most egy gyűrűt, de hogy a továbbiakban mi lesz... Fogalma sincs. Gyűrűnél tartva a lány eléggé érdekes kérdést tesz fel, amire elneveti magát. Vicces, bár gondolt rá, de nem akarja ilyen fiatalon elkötelezni magát, hiszen akkor nem nézhetné a félmeztelen lányokat. *
- Nem, dehogyis. Aysha hallani se akar az esküvőről. De viszont mindjárt itt lesz a hónapforduló, és gondoltam meglepem vele.
* Tájékoztatva a másikat, a mozgólépcső elég érdekesen alakul. De végül is megállnak, de viszont elég kellemetlen helyen kapja el Diana-t. Bár ő nem mondja, hogy nem bánja, de ki tudja, hogy mire gondol a szöszi. *
- Ahm... Bocsánat.
* Kér tőle még egyszer elnézést, mert tényleg nem akarta letapizni, de viszont az arcán még mindig ott van, ugyan egy kicsit zavartabb, mosolya, és a gondolataival kezd el küszködni. *
~ Akkor azért volt ilyen... Verd ki a fejedből!... Kellemesen puha. ~
* Leszidja magát, de nem tudja sehogy se ezt ki verni a fejéből. Most, hogy nem rég látta, még meg is fogta. Ha így haladnak estére akár más is történhet... Viszont bent az üzletben gyűrű keresésre adja a fejét, és ehhez Diana véleményét is szeretné hallani, mivel neki fogalma sincs, hogy a lányoknak melyik jön be, bár neki az egyik tetszik, amit a lány ki is választ. Erre csak mosolyogni tud. *
- Kiváló választás.
* Ő is erre gondolt, de mivel nem tudja a méretet, így a gyűrűt figyelve, elkezd gondolkozni, majd megfogja Diana kezét, és ide-oda döntve a fejét, méregeti, hogy kb. akkora-e a keze a két lánynak, vagy nem. Bár ahogy elnézi ugyanakkora lehet, de akkor kap egy kérdést, mire egy kicsit megrázza a fejét, és felfigyel. Rátekint Diana-ra, és ez bizony jogos kérdés, amire meg is rántja a vállát. *
- Fogalma sincs. Szerintem bármelyik gyűrűbe lehet. Bár nem értek hozzá.
* Néz körbe merre lehet az eladó, és ekkor engedi el a lány kezét. Kezd kicsit melege lenni, vagy csak túlságosan is zavarban érzi magát. Végül is ezt az töri meg, hogy Diana egy érdekes mondatot mond, mire összevonja a szemöldökét. *
- Te tudsz franciául?
* Néz rá értetlenül, mert eddig ezt nem is mondta neki. Persze nem is kellett volna, hisz miért mondta volna? Kezd zavaros lenni, így el is kalandozik a téma, aminek csak örülni tud. *
- Dehogynem. Szerintem jól néz ki. Meg elnézegetném Aysha ujján.
* A tekintete ismét a gyűrűn, ahol megint csak gondolkozni tud. Viszont belülre szeretné a gyűrűt, így megmutatja az eladónak, hogy hova gondolja, amire csak bólintanak. Fogalma sincs, hogy megértette mit akar, így Diana-hoz fordul. *
- A feliratot elég ha leírom, vagy elmondod?
* Már tolják is oda hozzá a papírt, mintha gondolat olvasó lenne a nő. Megfogja a tollat és a papírra felfirkantja szépen, hogy mit is szeretne rajta látni. "Örökké szeretni foglak <3" a szívet megpróbálja szépen lerajzolni, majd mikor úgy tűnik, hogy készen van, átnyújtja a papírt, és a gyűrűt is. Valamit mond a nő, amit nem ért, így kérdőn tekint a lányra, hátha ő tudja, hogy mit akar az eladó. *
- Na, merre menjünk enni?
* Egy kedves mosoly ül ki az arcára, majd kifelé menet, előre engedi a lányt, és az áruházban körbe néz. Mutatná ő az utat, de még nem járt itt, és fogalma sincs, hogy merre van valami étteremszerűség, így Diana-ra bízza magát. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-09, 4:20 am

* Jól elvannak a fülkébe vagy előtte, bár a találó kifejezés az hogy előtte is meg benne is. Úgy tűnik a lány számára ez sokkal kínosabb, de már mosolyog rajta.*
- Még csak az kéne, tele lenne vele a Franci napi lap* Jegyzi meg a másiknak és most semmilyen érzelmet nem lehet érezni hangján. Közben vetkőzik és öltözik is a lány. Mikor a fiú megjegyez valamit fejét kidugja és kék szemivel a másikra néz.*
- Ha valakinek elmondod, akkor ketten fognak megnyúzni* Ölti ki a nyelvét játékosan, mert Aysha után ő fogja. Nem azért hívta el, hogy kilesse. Mikor készen van jöhet a következő üzlet, ám előtte történik pár dolog. Egy invitálás egy másik országa, mert utazni szeret ez a lány, főleg ha van kivel.*
- Akkor ezt meg is beszéltük* Mondja vidáman. Azt nem fűzte hozzá, hogy Aysha is jöhet ha akar, mert neki eszébe sem jutott. Ha a barátnője nem akar esküvőt akkor valószínű, hogy nem is lesz. Mondjuk attól még éppenséggel eljegyezheti. Neki ehhez semmi köze. Ezután formás keble, meleg kézre talál, hiszen a fiú megfogta. csak int a fejével, hogy tényleg semmi gond. Egy gyűrűt választ ki a lány, ami neki jobban tetszik a többinél. Troy megfogja a lány kezét amit hagy neki. Ebben semmi rosszat nem lát. Az eladó segítségét is kéri, hogy alkalmas e a tárgy, arra amit a fiú szeretne. Sajnos nem mindegyikbe lehet, így jobb megkérdezni. A kérdésre a fiúra pillant.*
- Tudok, elég sok nyelven beszélek még. Apu munkája miatt folyton költöztünk, szóval meg kellett tanulnom*Magyarázza a lány és tényleg sok nyelven beszél még. Ezt kevesen tudják róla, de így van.*
- Na akkor ez remek!* Mondja vidáman, mert akkor sikerült választani. Csak bólint egyet a fiúnak, hogy írja csak le nyugodtan. A nő beszél hozzá amire csak bólint és tolmácsolja a másiknak.*
- Azt mondta, hogy egy óra mire elkészítik, de ki kell fizetni a felét most és a maradékot, majd mikor vissza jövünk érte* Mondja komolyan a másiknak. Ez egyfajta zálog a boltnak, hogy vissza jönnek érte, mert ha bele írnak, azt már másnak nem tudják eladni. Talán ez egyértelmű, így ezt nem is mondja a srácnak. Ha fizet akkor mennek is tovább és valami kaja után néznek.*
- Az alsó szintre megyünk* Mondja az irányt és el is indul a lépcső felé. Eszébe jut a kis malőr, melyen elmosolyodik. Most oda fog figyelni ez biztos.*
- Ismered a francia konyhát?* Kérdezi meg érdeklődve, mert lehet, hogy igen és akkor nem lesz zsákba macska a fiú számára. Ha meg nem, majd elmondja mik a jellegzetességek. Ha minden igaz akkor el is indulnak lefelé.*

// Ismét az álmosság szakítja meg a játszit. Hogy mi lesz a folytatásban? Hamarosan kiderül. Addig meg fagynak //
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-10, 7:13 pm

// Olvad //

* A fülkében jobban érezte magát, de mivel kiküldték, így kívül még incselkedik, és kap is egy olyan mondatot, amit nem hagyhat ki, tehát muszáj zavarba hoznia Diana-t. *
- Ezzel a testtel, és alakkal? Ne viccelj, az egész világon az összes újságban benne lennél.
* Hülyéskedésnek hangozhat, de tényleg komolyan mondja. Mivel csak viccelni szeretne, ezért el neveti magát a mondata után. De ha a világ újságaiban benne lenne a barátnője tuti megtudná, és akkor megnyúzná. Főleg, ha tudná, hogy félmeztelenül látott egy másik lányt, és nem azért mert előtte vetkőzött, hanem mert bekukucskált a próbafülkébe. Ezt meg is jegyzi, amire Diana is közbe szól. A kidugott fejre, és a mondatra elhúzza a száját, majd hátrébb lép. Mikor már a másik újra a fülkében van, akkor érdeklődve kérdez. *
- Csak nem bántani akarnál?
* Kicsit zavartabb a hangja, majd a tarkóját is megvakarja. A ruhapróbálgatás után az ékszer üzletbe mennek, ahol a megfelelő ajándékot választja ki. Közben még egy kellemetlen dolog történik, ami ha kiderül akasztás jár érte, és már eleve látja magát a lelki szemei előtt, hogy Aysha húzza meg a kart, hogy aztán felkötve lógjon. Kicsit sűrűbben kér bocsánatot, majd bent az üzletben, a kiválasztott gyűrűt visszaadja, majd a papír darabra rá is írja a szöveget, majd Diana-ra figyel, hogy mit is mond. Kicsit később fogja fel, így csak maga elé bámulva hallgatja, majd amikor végez, akkor kap észhez, és a kezeivel a zsebében turkál. *
- Ja, persze.
* Egy félmosolyt erőltet az arcára, majd előhúzza a pénzt, és fizet. Kimenet a boltból, étterem felé mennek, és közben kap egy érdekes kérdést. Mivel nem ismeri Párizst, így a francia ételeket sem, bár ez nem függ össze, de azért megrázza a fejét. *
- Nem. De egy rántott hús, sült krumplival általában nem okoz gondot. Vagy valami másféle étel van?
* Vonja fel a szemöldökét, és a mozgólépcső alján körbe néz, és követi a lányt. Nagyon szép épületnek találja, de mivel semmi sem jut az eszébe, így visszamegy a korábbi témáira, például az utazásokra. *
- Elmegyünk, majd síelni a hegyekbe?
* Mivel mindjárt itt a tél, így miért ne mehetnének oda, hogy kipróbálják, mert ő még nem tud síelni, de mindent ki kell próbálni előbb utóbb. *
- Tudsz síelni?
* Kérdőn fordítja a fejét a mellette haladóra, és az egyik szemöldökét is felvonja. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-10, 7:29 pm

- Köszi* csak ennyit mond vidáman és nem veszi ezt komolyan. Nem gondolja hogy ő olyan szép lenne. Nem tartja valószínűnek, hogy bármelyik újságba is szerepelne. A kérdésre vidám hangon válaszol.*
- Hát ha elmondod, hogy fél meztelen láttál akkor igen* hangjában hallatszik hogy ezt most komolyan is gondolja. Nem akarja hogy pletykáljanak róla. Ezután az ékszer üzletben kötnek ki és az eladóval kezd beszélgetni a lányka. ha fizetett a fiú akkor bizony el is indulnak. Beszélgetni kezdenek a konyháról.*
- Hát a Franciák elég csigásak és lehet hogy ki akarod próbálni. Ezért kérdeztem* Vonja meg a vállát mert ő maga nem rajong a érte és nem is azt fog enni. A kérdésre elhúzza a száját.*
- Nem tudok síelni, de elmehetünk* Mondja egyszerűen mert azt tényleg nem tud ahogy korcsolyázni sem. A két kérdésre egyszerre válaszol most. A lépcsőn gond nélkül lejutnak és lassan el is érik a kajáldákat.*
- Gyere ott kapunk rántott húsit* Húzza maga után a fiút az egyik kiszolgáló pult fel. Mikor oda érnek a lány a pultban található ételekre néz.*
- Hm...* Ennyit mond csupán és elgondolkodik hogy mit egyen. A pultos oda megy és megkérdezi mit kérnek persze Franciául.*
- Én kérek egy salátát...Te mit kérsz?* Fordul a fiú felé és ha választott akkor tolmácsolja. Ő szeretné ezt fizetni így hát fizet amikor kell.*
- Ott egy asztal* Bők fejével az egyik felé és arra is indul ahova szépen le is ül a fiúval majd szembe.*
- Jó étvágyat* Mondja egy mosoly kíséretében és ő neki lát enni. Azért jöttek hogy egyenek ne pedig beszélgessenek, így valószínű, hogy csendben zajlik, majd a vacsora elfogyasztása. Amint végeztek a lány az órájára pillant.*
- Lassan menni kell* Mondja komolyan és a fiúra pillant.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-10, 7:56 pm

* Nem tudja megállni, hogy ne szóljon vissza. Kicsit erőt vesz magán, mert azért azt sem szeretné, hogy megnyúzzák, de nem tudja, hogy akkor strandra, hogy megy, mert akkor is látják, csak nem félmeztelenül. *
- Pedig lehet nem kéne eltitkolnod. Amúgy meg akkor miben mész uszodába? Szóval ott is látnak, persze akkor fürdőruhában, de lényegében ugyanaz.
* Rántja meg a vállát, de még nem hagyja abba, hanem próbál viccet csinálni ebből az egészből. Kihúzza a mellkasát, és a plafon felé nézve, szinte "hősként" áll a függöny előtt, bár lehet, hogy ezt nem látja Diana. *
- Amúgy, én vagyok a jó testű nők szakértője, és szerintem nem kéne elrejtened magad a világ elől.
* Vigyorog egy sort, majd mikor itt végeznek az ékszer üzletbe is tesznek egy látogatást. Fizetés után az étterem jön, de közben próbál valamit kitalálni, hogy esetleg máshova is el lehet menni, mint Spanyolország, de nem igazán kap rá túl sok választ, így nem tud tovább e-téren kommunikálni, így ez a téma a süllyesztőbe megy. A francia kajákról kapott információra elhúzza a száját. *
- Nem igazán. Nagyon a csigákat se szeretem, mert túl nyúlósak, és gusztustalanok, nem hogy még megenni. Pfuj.
* Fintorog egy kicsit, mert nem igazán rajong ezért az állatért. Inkább maradna a szokásos kosztnál, a kedvencénél. Természetesen a kajáldáknál engedi, hogy húzzák amerre kell, mert fogalma sincs, hogy merre kell menni, meg igazság szerint, mivel útközben nem igazán beszélgettek, így a figyelme is másfelé terelődött, és nem nézte, hogy merre mennek. A pultnál, jobban szólva Diana-nak elmondja, hogy mit szeretne. *
- Rántott hús, krumplival.
* Amint megkapja, az üres asztalhoz sétálva, leül a lánnyal szemben, majd egy halvány mosoly kíséretében bólint, és ő is viszonozza az étkezési szokásoknál használt kezdeményezést. *
- Jó étvágyat.
* Amint kiejtette a száján, már neki is kezd a falatozásnak. Mivel Diana nem igazán szól, így ő sem fogja megtörni a csendet. Amint megette, egy kicsit hátra dől a székben, mert most úgy érzi, mintha egy évi koplalás után evett volna először. A mondatra, bólint egyet, és bele is egyezik. *
- Rendben.
* Majd feláll, és megvárja, amíg Diana is elkészül, majd el is indulnak visszafelé. Sóhajt egyet, mert már nem bírja ezt a csöndet, ha van társasága akkor beszélgetni szeretne, így a most következő folyamatokat teszi fel kérdésként. *
- És, öhm... Mikor megyünk haza?
* A hangjában tényleg nagyon hallatszik, hogy még nem igazán menne, de ha a másik szeretne, meg persze csak ruhákat jöttek elvileg venni, akkor fölösleges is lenne, egy éjszakára itt maradni. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-10, 8:13 pm

* A fiúnak ebben igaza van de a lány nem egészen erre gondolt, amit el is mond a másiknak.*
- Jaj nem úgy értem, hanem hogy egy próba fülkébe, ráadásul a fehér nemű sokkal intimebb mint a fürdő ruha, de zárjuk ezt le ha lehet* Mondja komolyan a másiknak és fel sem tűnik neki hogy mennyi bókot kapott röpke pár perc alatt. Valahogy nem tudja komolyra venni ezeket a dolgokat a fiútól.*
- Lehet hogy igazad van* Sóhajt egy aprót mert nem egy csúnya lány és az alakja is szép.*
- Az a baj, hogy nincs önbizalmam* Mondja komolyan, mert az nem sok van neki ha magáról van szó és nem csak a testére érti ezt most. Ezután jön a vásárlás majd az ékszer üzlet és végül a kajáldához vezető út és a francia konyha.*
- Én sem rajongok értük de ha nincs más meglehet enni, olyan íze van mint a csirkének szerintem vagyis hasonlít rá.* Magyarázza, hogy kb hogy kell elképzelni a ízét. Ő legalább is ahhoz hasonlítja. A pultnál tolmácsol egy kicsit majd mehetnek is enni. Az étkezés csendben zajlik de a lány nézeget közben jobbra is meg balra is. Csak úgy minden ok nélkül. Az étel ízlik neki és jól is esik hiszen reggel evett utoljára. Kitolja maga alól a széket és elindulnak vissza az üzletbe. A mozgó lépcsőnél kapja a kérdést. Egyik kezét a gumira teszi és a fiú felé fordul.*
- Szerintem ha meg van a gyűrű mehetünk is. Elég késő van már* Jegyzi meg kissé komoran mert ő sem menne még, de hát jó pár óra eltelt már. Ő észre sem vette hogy telik az idő mert jól érezte magát. A lépcső előtt most figyel nehogy elessen, így határozottan lép a szilárd talajra.*
- Szerintem amíg te elintézed én keresek egy mosdót vagy neked is kell?* kérdezi meg kiváncsian és a mellette haladó fiúra pillant hogy együtt vagy külön mennek. Lehet a másiknak is szüksége van egy kis fel frissülésre. Már kezdi érezni lábán hogy sok időt töltőt a cipőben, de még elviselhető.*
- Nos hogy legyen?* Áll meg a bolt előtt és vagy egyedül vagy ketten indulnak el a mosdó felé.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-10, 8:30 pm

* Mivel lezártnak tekintik a témát, így nem mond semmit, pedig tudna. De végül is, Diana-ra hagyja, de azt nem hiszi el, hogy nincs önbizalma, de akkor majd segít neki ez ügyben. Az ékszer üzletet is megjárva, az ételeknél lyukadnak ki. *
- Akkor ezek szerint te már ettél?
* Felvonja az egyik szemöldökét, mert honnan tudná a másik, ha nem kóstolta volna. De ezzel nem foglalkoznak túl sokáig, mert hamar meg is érkeznek a kívánt helyre, majd az ételeket megkapva, kezdik el enni. Ő sem ül csak az étel nézegetésével, hanem végig Diana-t figyeli, egy percre sem veszi le a szemét róla, na jó talán akkor amikor felé néz. Végezetül, ismét elindulnak az ékszer üzlet felé, majd a hazaútról kezd kérdezősködni. *
- Rendben.
* Egyezik bele, mert nagyon nem tud mit csinálni. Az kicsit feltűnő, és félre érthető lenne, hogyha megkérné maradjanak itt egy éjszakára. A mozgó lépcsőnél figyel a lányra, hátha megint elszeretne esni, de ez most nem történik meg, így megkönnyebbül. A kérdésre gonosz gondolatok fordulnak meg a fejében. *
- Szeretnéd, ha a bugyidat is látnám? Vagy többet?
* Vonogatja a szemöldökét, majd előveszi a leggonoszabb mosolyát, és úgy néz Diana-ra. Na, igen, a próbafülkénél megtanulhatta volna a lány, hogyha együtt mennek valahova, ott úgyis többet fog látni a kelleténél. De mivel "jó fiú" ezért elneveti magát. *
- Menj csak addig elintézem, csak gyere ide vissza.
* Kacsint a másikra, majd bemegy az üzletbe, előkeresi a pénzt, és kifizeti a maradékot. Valamit magyaráz neki az eladó, de fogalma sincs, hogy mit így elkezd integetni, és kilép a boltból. Egész gyors művelet, így amíg Diana a mosdóban tartózkodik, addig a gyűrűt a kezébe veszi, és megtekinti a feliratot. Tökéletes, így egy elégedett mosollyal visszarakja a zsebébe, és vár. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-10, 8:45 pm

* Csak bólint egyet a csiga evésre. Ő ár evett, bár nem érti miért lepi meg a másikat hiszen a nyelvet is beszélni. Na mindegy csak lehet neki természetes ez a dolog. Kikérik az ételt aminek neki is látnak. Ő nem veszi észre hogy bámulják így mikor a fiúra néz vagy felé a másik elkapja a teintétét. A mozgólépcsőre figyel most mert nem akar elesni. Mivel neki szüksége van pár perc egyedül létre így megkérdezi hogy együtt vagy menjen e, de a fiú félre érti. A kérdés hallatán meglepődik és szépen szedett szemöldöke a magasba csusszan.*
- Szeretnéd látni a bugyimat? Mi célból?* Kérdezi meg komolyan és tényleg érdekli a fiú válasza. Ahhoz képest hogy barátnője van elég érdekes gondolatai vannak. Nem hozza szóba hiszen semmi köze hozzá. Amint ezt megbeszélték elindul a mosdóba. Elvégzi a dolgát ám mikor kezet mosna a csap kiszakad vagy leszakad. Egy víz sugár támadja meg a lányt, melynek következtében vizes lesz. Nem olyan erős így csak haja meg felsője egy kicsit.*
~ hol a szatyor?...Troynál~ Mosolyodik el mert ha nála nincs akkor a fiúnál kell hogy legyen. Ezután vissza is megy a bolt elé ahol a másik már várja.*
- Izé.... a mosdó megtámadott és kéne a felső hogy feltudjam venni, mert ez vizes és megfázni nem szeretnék.* Mondja egy kedves mosollyal az arcán és a fiú kezeire pillant. Ő nem látja a zacskót, bár ez nem jelenti azt hogy nincs is meg.*
- Bár lehet hogy majd inkább otthon végül is mindjárt otthon leszünk* Sóhajt egy aprót majd a fiú szemibe néz bele.*
- Meg van a gyűrű?* Kérdezi meg kiváncsian hiszen ha lehet ő is megnézné így hogy készen van.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-10, 9:09 pm

* A mosdóra tett megjegyzésre, érdekes kérdést kap. Igazából maga sem tudja, hogy miért lenne ez jó, így csak egy szó csúszik ki az ajkai közül. *
- Kíváncsiság?
* Nem túl határozottan mondja, inkább kérdezi saját magától. Lenéz a padlóra, és azon kezd el gondolkozni, hogy mi is lenne a célja. Végül is arra jut, hogy menjen egyedül a lány, majd elintézi a gyűrűt. Bent meg is kapja, de valamit nagyon magyaráz a nő, amit nem ért, így inkább kimegy a bolt elé. Neki fel se tűnik, hogy nincs nála a szatyor, mert a gyűrűvel van elfoglalva. Amikor visszajön Diana, nevetnie kell, ahogy kinéz, de nem tart túl sokáig, mert uralkodik magán, így megköszörüli a torkát, és válaszol. *
- Elég érdekesek erre felé a csapok...
* Bólogat egyet, majd lenéz, és a szatyort kezdi el keresni. Kikerekedett szemekkel néz Diana-ra, és nyel egyet. Ez igen kínos, hogyha elhagyta, de arra is emlékszik, hogy odabent valamit magyarázott a nő. Lehet tud valamit, így egy percet kér a lánytól, majd bemegy az ékszer üzletbe. Elkezdi mutogatni, de nem igazán néz ki úgy az eladó, mintha értené, így mikor már teljesen megsemmisülten áll ott, hogy fogalma sincs mit mondjon, egy nyugtató mosolyt lát a nő arcán, aki a pult alól előhúzza az ismerős zacskót. Erre csak kacsint egyet, és mosolyog. Semennyire sem tud franciául, így nem kísérli meg a megköszönést. Kilépve a boltból Diana-hoz lép, aki már a hazáról beszél. Ez kicsit elszomorítja, de legalább megvan a zacskó. *
- Igen, otthon.
* Tényleg nagyon látszik rajta, hogy nincs kedve visszamenni, de akkor már kezdjék el. Legfeljebb megnézi, hogy hol fognak kilyukadni, mert lehet, megint piszkos közegben. A kérdésre, bólint egyet, és a szatyrot leteszi, majd a kezeivel kezdi el keresni a gyűrűt. *
- Persze.
* Ha már most elhagyja az már nagyon gáz. Kicsit mélyre kell nyúlnia a zsebében, hogy előhalássza. Amint megvan átnyújtja Diana-nak, majd amíg nézegeti az ékszert, odaoson a lány mögé, és a válla fölött nézi a gyűrűt, majd megszólal. *
- Tetszeni fog neki?
* Most az egyszer abban reménykedik, hogy megijesztette, bár ha figyelt és nem merült el a nézegetésben, akkor valószínű, hogy nem fog megijedni. Majd ha visszakapja az ékszert, akkor felkapja a zacskót, és megfogja Diana csuklóját. Olyan helyre húzza, hol nem látja senki, tehát takarva vannak. *
- Akkor irány haza.
* Jelenti ki, és közben kikukucskál, hogy jön-e valaki, vagy hogy mi a helyzet, mert nem lenne célszerű, ha a muglik meglátnák őket, amint eltűnnek. *

// Fagy //
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-11, 1:11 am

// Olvad //

* Érdekesnek találja, hogy a fiú kíváncsi a bugyijára. Mert miért csak arra? Meg hogy jutott ez eszébe? Ezt nem érti a szőkeség.*
- Nem láttál még elég bugyit?* Kérdez vissza pimaszul és egy vigyor jelenik meg arcán. Ezután elmegy az illemhelyre ahol a csappal akad egy kis gondja. Átvenné a felsőjét, de nincs nála. Vissza megy a barna szemű sráchoz és ő kineveti!*
- Hehe, nagyon vicces* Mondja neki komoran és nem esik neki jól, hogy ki lett nevetve. A megjegyzésre nem is válaszol csak keresztbe fonja karját és a másikra néz. A szatyorra siklana tekintette ha a fiúnál lenne, de nincs.*
- Elhagytad?* Kerekednek ki szép kék szemei és az arcához teszi két kicsi kezét. Troy vissza megy az üzletbe. A lány a korlátnak dönti derekát és úgy várja a fiút. Vele mehetett volna, hogy segítsen neki, de vizesen nem fog bemenni egy elegáns üzletbe. A lány biztos hogy furán működik, mert vizesen nem megy be de mezítláb minden gond nélkül. Diana már csak ilyen. Egy kis idő múlva a fiú vissza tér és a zacskó is nála. Egy kedves mosollyal fogadja a srácot. Örül neki hogy megvan a felsője. A gyűrűt elveszi a másiktól és vizsgálgatni kezdi. Mikor a fiú mögé meny nem ijed meg. valami más érzés uralkodik el testén mikor érzi a másik közelségét. Fura az érzés számára, de semmi szexuális tartalma nincs. Egy határozottat bólint jelezve a választ mit ki is mond.*
- Szerintem ha van esze akkor fog neki* Mondja kedvesen, mert azt nem tudja hogy milyen stílusa is Ayshának, de ilyenkor nem azt kell nézni. A sráctól el lép, hogy messzebb legyen és felé nyújtja a gyűrűt. Hirtelen el lesz kapja a csuklója és érzi a másik húzását.*
- Troy ez fáj* Szól rá, hogy kicsit erősen fogta meg és örülne ha engedne a szóritáson. Nem érti hogy ez mire jó most de biztosan kifog derülni, így megadja magát és követi a másikat.*
- Oké, de legközelebb szólj hogy mit szeretnél* Dörzsöli ott meg a kezét ahol érezte a fájdalmat. A mini farmer nadrág zsebéből előhúzza a zsupsz kulcsot és a fiú felé nyújtja. Ha megfogja akkor valószínű hogy haza jutnak.........
Nem történik semmi! Nem érezhető a húzás melyet kellene hogy érezzenek. Torkát meg köszörüli és a fiúra pillant.*
- izé.....lemerülhet egy zsupsz kulcs? Vagy elromolhat?* Kérdezi meg nagyokat pillogva a másikra. Nem érti hogy miért nem működik mikor kellene. Mindent úgy csinált ahogy szokott és még sem történik semmi.*
- Ez nem működik* Állapítja meg az egyértelmű tényt és kérdőn néz a másikra. Tőle vár valami féle magyarázatot.*
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-11, 1:37 am

* Nem hagyja ki, hogy ne szóljon vissza, mert ez élteti, főleg, hogyha olyan helyzet van. Így kicsit titokzatos hangon megszólal. *
- Rajtad még nem.
* Egy kaján mosoly is bujkál az arcán, de nem sokáig élvezheti ezt. Elválnak egy röpke percre, vagy többre, amíg elintézi a gyűrűt. Diana érdekesen jön vissza, ezért ki is neveti, de megpróbálja visszatartani, és egy érdekes megállapítást tesz. Most nem kér bocsánatot, mert nem csinált semmi olyat, amiért elnézést kéne kérnie. Legalábbis a nevetés még nem bűn. Majd a szatyorra kerül a sor, és meglepődve, sőt a végén már kétségbeesve néz körbe, hogy hol is hagyta. A kérdésre megrázza a fejét. *
- Dehogyis... Csak... Bújócskázunk.
* Az utolsó szónál zavartan megvakarja a tarkóját, majd visszamegy a boltba, ahol kézhez is kapja az elveszett csomagot. Mikor kiér, egy nyugtató sóhaj hagyja el az ajkait, és a mosolyra, ő is visszamosolyog. A gyűrű is újra a kezében lesz, sőt át is nyújtja a másiknak, mert erre kéri. Közben mögé lopódzik, és megpróbálja megijeszteni, de mikor ez nem jön össze, így lapos nézéssel kezdi el fürkészni az ékszert. A vélemény nyilvánításnál Diana-ra néz. *
- Igazából, fogalmam sincs, hogy szereti az ékszereket, vagy sem.
* Rántja meg a vállát, mert elég sok mindent nem tud még Aysha-ról ez miatt a fránya amnézia miatt. De mivel ez ellen már nem tud semmit sem tenni, így el is temeti magában ezt a témát. Helyette, ha már úgy is elintézték a gyűrűt, akkor mehetnek is haza. Elkapja a lány csuklóját, és húzni kezdi, de mikor rászólnak, elhúzza a száját, és enged a szorításon. *
- Bocsánat.
* Húzza el a száját, nem igazán vette észre, hogy milyen erővel kapja el a lányt. De végül mikor megérkeznek egy olyan helyre, ahol nem láthatják őket, akkor körbe nézve hallgatja a másikat. Visszafordul, majd újra elnézést kér a tettéért. *
- Sajnálom.
* Szemeiből kilehet olvasni, hogy őszintén mondja, majd kinéz megint, ameddig elő nem kerül a zsupszkulcs. Csak arra néz oda, hogy merre van, nehogy megint mást fogjon meg. De mikor megérinti, nem történik semmi... Eközben persze végig kifelé nézett, de a kezében tartott tárggyal még mindig ugyan ott van. Összevonja a szemöldökét, majd visszales Diana-ra. A torok megköszörülésre, felszalad mindkét szemöldöke a homlokára, és érdeklődve néz. Szinte tátva marad a szája a kérdéstől, és az egyik szemöldökét fel is vonja. *
- Lemerülni? Hát, szerintem nem. De gondolom ebben az üzletben nincs zsupszkulcs javító.
* Tanakodik egy kicsit magában, de semmi értelmes nem jut az eszébe, és még a lány sem hagyja igazán gondolkodni, mert olyan valamit állapít meg, amit magától is tud, Ismét ráemeli a barna szemeit, majd közömbös hangon megszólal. *
- Igen azt látom. Hát, ezt megszívtuk.
* Jegyzi meg, majd sóhajt. Annak ellenére, hogy nem akart haza menni, most valahogy nem igazán hatja meg, hogy tényleg nem bírnak haza menni, mert akkor mi van, ha itt ragadnak? Bár ez úgy sem történhet meg, mivel bárhonnan el lehet jutni a suliba. Így ezt a megjegyzést ki is ejti a száján. *
- Akkor a saját lábunkon kell hazajutnunk.
* Bólogat is hozzá egy keveset, majd neki dől a hátánál lévő falnak. Két kezét a fejéhez emeli, és ujjaival egy kicsit beletúr a hajába. Jó, hogy tőle várnak valami magyarázatot vagy tettet, de annyira nincs most agya, hogy az hihetetlen. De mivel tudja, hogy kicsit félre érthető a mondata, így mielőtt még Diana megtudna szólalni, még hozzá teszi ezt a kis helyesbítést. *
- Úgy értem tömegközlekedéssel.
* Arca ismét a kezei közt, majd sóhajt egyet, és ismét kitekint az áruházba. Azt tudja, hogy itt nem maradhatnak, mert minden nagyobb "plázában" bezárnak egy idő után, így valami mást kell kitalálniuk. *
- Mivel nem maradhatunk itt, és az időt nézve ilyenkor már nagyon semmi sem jár... Öhm... Mi lenne ha kivennénk egy szobát, egy motelban, és majd holnap reggel, dél környékén valamikor elindulnánk?
* Dönti oldalra a fejét, mert kíváncsi arra, hogy mit szól hozzá Diana, bár tudja, hogy egy csomó félre érthető mondata miatt lehet, hogy ez a terv most bukik. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-11, 2:07 am

- Arra várhatsz jó sokáig* Mondja neki komolyan mert neki esze ágában sincs megmutatni a bugyiját.*
- Aysha is tudja, hogy más lányok bugyijára vagy kíváncsi?* Ez első kérdés ami fel merül benne és ezért nem bízik a férfiakban, bár a fiún kicsit meglepődött, mert rendesnek gondolta eddig. Ezután elválnak majd ismét találkoznak és kinevető őt a srác még sem haragszik igazán. talán ő is így tett volna fordított helyzetben. A szatyor nincs meg, amiből viccet próbál csinálni a másik. Nem bosszankodik és már agyal is azon hogy fogja megmondani a fiúnak, hogy ha elhagyta akkor kér helyette másikat. El is megy és vissza szerzi a szatyrot. A megjegyzésre rácsodálkozik, de nem mond semmit. Számára fura hogy a fiú nem tudja a barátnője szereti e az ékszereket. Ezután szorítják meg a kezét*
- Semmi baj* Rázza meg pici fejét. Végül is nem baj csak fájt neki. A zsupsz kulcs is előkerül ami nem működik. Látszik a másikon hogy meglepődött akár csak a szöszi.*
- Én nem tudok róla ez mugli pláza* Osztja meg az információt mert ha lenne tudna róla.*
- Nem tudom mi lehet vele a baj* Rázza meg fejét elgondolkodva. Bólint egy határozottat hogy ezt bizony megszívták. Már mondana valamit mikor belé fojtják a szót*
- Én is úgy gondolom* ért egyet a másikkal mert ha így nem tudnak haza menni akkor mugli módszerhez kell folyamodni. Az órára pillant amin látja hogy a fiúnak igaza van. Elég késő van már és lassan záróra.*
- Egy motel tök drága* Mondja csendesen és hát ha ehet két külön szobát fog kérni mert hát a fiúval egy szobába este nem szeretne lenni. Zsebéből előhúzza a maradék pénzt ami nem sok.*
- Nálam ennyi van és még hajóra is kell pénz* Kezdi számolgatni a bankjegyeket.*
- Nálad mennyi van? Mennyibe kerül egy hajó jegy?* Kérdése több akad mint válasza ez egyszer biztos. Szépen megfordul és el is indul.*
- Gyere keresünk szállást* Hangja már nem olyan boldog mint pár órával ezelőtt. Mivel fogalma sincs hol tölti majd az éjszakát. Az utcán nem szeretne aludni az egyszer biztos. Lába is egyre jobban kezd fájni ami egyre jobban zavarja. A fiú karját megfogja hogy megálljon. Szépen kibújik a cipőjéből.*
- Bocsi, de már nagyon fájt. Az új cipő átka* Mondja egy mosoly kíséretében s csak ez után engedi el a másikat. Kicsit elgondolkodik hogy hova is vezesse a fiút.*
- Van egy olcsó motel a közelben* Motyogja maga elé és már meg is van a terve ami a szállást jelenti.*
- Amúgy tök fura ez a nap nem? Úgy értem hogy háztető, kutya meg stb. Ennyi minden nem szokott velem történni* Még számára is fura ez a sok "bal szerencse" pedig ő aztán hozzá szokott már egy két dologhoz az élete során.*
- Na jó fogjuk fel pozitívan* Jut dőlőre hogy is kellene ehhez a helyzethez hozzá állnia. Közben ha minden igaz akkor haladnak is és szépen ki is érnek az utcára. A lány körbe néz.*
- Látod azt a barna házat?* Mutat nem olyan messzire és ha a fiú is oda néz csak akkor folytatja.*
- Ott alszunk ma és akkor holnap haza megyünk* Mosolyodik el és el is indulnak ha minden jól megy.*

// Fagyi //
Vissza az elejére Go down
Troy Clayton
Diák Exortus
Diák Exortus



Jelige : A nők bálványa xP
Hozzászólások száma : 1883
Csatlakozás : 2009. Dec. 12.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Halott diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-14, 11:38 pm

// Olvad //

* Jogos kérdést kap, de neki is van egy jó válasza erre. Bár lehet, hogy nem kibúvóként kéne használnia, de valami igazság alapja van. Csak egyszerű vállrántással felel. *
- Ő is megnézi a számára helyes srácokat, én miért ne tehetném ezt a lányokkal? Elvégre hűséget fogadtam, és nem vakságot. Meg tudtommal még nem csókoltalak meg, és nem is feküdtem le veled, ami miatt Aysha-nak ki kéne akadni.
* Elvégre tényleg nincs abban semmi, ha fehérneműben megnézi a lányt, mivel nem nyúl hozzá, így megcsalási alap nem lenne. Ezután elválnak, majd egy kisebb szerencsétlenség miatt, pár pillanattal később meg lesz a szatyor is, és már indulhatnak is haza. Ha nem lenne valami baja a kütyünek. Összevont szemöldökkel, és kissé dühösen néz maga elé, hogy hogyan lehet ilyen szerencsétlen egy nap, majd egy kicsit ironikus hangnemben válaszol, amit Diana megint félre ért. Sóhajt egyet, és rátekint a lányra. *
- Tudod, nem komolyan mondtam.
* Egyik szemöldökét felvonja, majd az orrnyergét kezdi el masszírozni, hogy lenyugodjon. Úgy tűnik, hogy ez egy kicsit hatásos mivel kizárja a külvilágot, és csend borul rá. Arra eszmél fel, hogy Diana, már a pénzt számolgatja, és kérdez tőle. Erre szintén megvonja a vállát, mert nem is igazán számolta. *
- A gyűrű jó drága volt.
* Jegyzi meg, és előhúz két papír pénzt, és pár aprót. Ez kicsit kellemetlen, de ez van, ha a barátnőjének vesz ajándékot. Körbe néz, hogy most mi tévők legyenek, amikor informálódni akarnak tőle. Kikerekedett szemekkel néz rá Diana-ra. *
- Fogalmam sincs, de az biztos, hogy ilyenkor már nem indul. De a motelban biztos tudnának segíteni, ha megkérdezed. Vagy esetleg itt a plázában valakitől. Mondjuk biztonsági őr, esetleg az ékszerész...
* Ez igen érdekes fordulat, mert nem tudja, hogy épp ilyen helyzetben mit kéne csinálnia, mivel még nem történt vele ilyesmi. De legalább elmondhatja, hogy az itt töltött idő izgalmasan telt. A kijelentésre és az ötletre bólint egyet, miközben visszacsúsztatja a pénzt a zsebébe. *
- Rendben.
* Indul el ő is, de nem jut el sokáig, mert Diana megáll, és belé kapaszkodik, amit hagy is, meg fogja is a lányt, hogy még véletlenül se essen el. *
- Vigyelek?
* Egy kérdés csúszik ki az ajkai közül, és felvonja az egyik szemöldökét. Nem lehet mezítláb mászkálni, főleg nem kint az utcán, ahol még hidegebb van. Mikor elengedik, és rá mosolyognak, ő is viszonozza ezt a gesztust, majd a motel említésére, bólint egyet. *
- Nagyszerű. Remélem üres szobájuk is van, így az éjszaka közepén. Nem lenne túl célszerű az utcán tölteni az éjszakát, mint valami hajléktalan, de lehet, hogy akkor megszánnának minket, és pár dollárt adnának.
* A végére már mosolyog, mert mivel lehetne, még jobban feldobni a napot, ha még keresnek is egy kicsit a bénaságukkal. Tudta, hogy ma nem kellett volna felkelnie, de ez van. Most már nem tehet mást, inkább csak elindul a lány után, hogy minél előbb lefeküdhessenek, és véget érjen ez a balszerencsés nap. Viszont ezt az esemény dús napot, úgy látszik, hogy nem csak neki furcsa, de úgy van vele, hogy ennél rosszabbul is járhattak volna. *
- Hát ha azt vesszük lehetne rosszabb is.
* Jegyzi meg kedves hangon, és egy apró mosolyt is küld a másik felé. Ahogy kilépnek az utcára, és egy barna házat mutogatnak neki, próbálja beazonosítani a sötétben, bár közvilágítás van. Mármint ha pont ott nem pislogna a lámpa akkor még talán tisztán is látná. *
- Látom.
* Jelenti ki, majd ő is a másik felé fordul, hogy a szemébe nézzen. Végig hallgatja, amit mondanak neki, majd ezt szóvá is teszi. *
- Elég jó ötlet.
* Elindul a mutatott ház felé, és reméli, hogy Diana is vele tart. Ahogy megy nem egy egészen kellemes utca részhez érnek, ahol az egyik sikátorban kiszúr egy papír halmot, és egy olyan újságot, ami angolul van. *
- Nézd újság.
* Ahogy közelebb érnek leveszi a papír lapot a halomról, és elkezdi forgatni. Nem egészen nézi, hogy az épp takart egy arcot, így csak a morgásra tekint le. Kissé megriad, és el is dobja az újságot, és nem figyelve lép ki az utcára, ahol neki ütközik egy részegnek. Hátratántorodik, és amint hallja, eléggé mérgesen szólal meg, és hogy jó legyen még egy kést is elő ránt. *
- Ennél jobb napot el se lehetne képzelni. De most mondom, és tudom, hogy egy büdös szót sem ért ebből, de rohadtul ideges vagyok, úgy hogy ne hadonásszon nekem azzal a vacakkal, mert a végén még mentőt kell hívni magának.
* Kel ki magából, látszik rajta, hogy kezd ideges lenni, hogy semmi sem jön össze, de mivel nagyon jön feléjük, vagyis dülöngélve, ezért a szatyort átnyújtja Diana-nak, hogy fogja meg, majd közelebb lép a részeghez. Még az a szerencséje, hogy inog, és talán kettőt is lát belőle, mert többször mellé szúr, de egy jól irányzott rúgással, hasba rúgja. Kicsit elbízza magát, mert ahogy nem figyel, sikerül a pasasnak úgy támadnia, hogy a védekezés miatt, elég hosszan végig vág a karján. Felszisszenve, guggol le, és rúgja ki a lábát, közben a sebet lefogja az ép kezével. Hihetetlenül gyorsan mozog, és már a kést el is rúgta be a sikátorba, a konténer alá. Megfogja Diana kezét, ami kicsit véres lesz, majd húzni kezdi. *
- Gyere, húzzunk innen.
* Reméli ez hat a lányra, és elkezd futni utána. Nem engedi el a kezét a motelig, majd mikor megérkeznek gyorsan behúzza a házba. *
Vissza az elejére Go down
Diana Gray
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Diana Gray


Hozzászólások száma : 2402
Csatlakozás : 2009. Dec. 05.
Kor : 30

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime2010-10-15, 12:25 am

* Hallgatja a fiút aki hosszasan kifejti a válaszát. Egy szónál viszont nem tud tovább menni. Ez a szócska a "Még". Mi az hogy még? Miért állna a szándékában Troynak hogy meg csókolja, hiszen barátnője van, bár elég érdekes megjegyzéseket kapott a nap folyamán a szöszke. Lehet csak neki akadt meg a füle ezen a szón és csak véletlenül fogalmazott így a barna szemű srác. Ezeket a gondolatokat elhessegeti. A zsupsz kulcs sajnos nem működik, így nem tudnak haza menni. Ahogy nézi a fiút látja hogy valamit csinál az orrával. Nem szól neki bár furának tartja a mozdulatot. Még soha nem látta hogy valaki így nyugtatná le magát. Feltesz pár kérdést amire nem kap választ, bár költői volt és csak hangosan gondolkodott.*
- Tudom hogy drága volt* Jegyzi meg sután mert ott volt mikor a fiú fizette az egyik felét. A fiú szavain elgondolkodik mert nem mond butaságot. Egy lágy mosoly jelenik meg arcán.*
- Igazad van majd a motelban megkérdezem.* Jut dőlőre és meg is fogja ha eljutnak odáig. El is indulnak az új cél felé, de lábát már igen csak szorítja a cipő. Nincs más választás le kell venni. A fiúba kapaszkodik és le is veszi. A kérdésre nemet int.*
- Köszi, nincs olyan messze* Mondja mosolyogva a másiknak. Tényleg nem kell fáradni azzal hogy cipeli a srác. Mondjuk nem olyan nehéz ő de hát elég vicces lenne ha csimpaszkodna mint egy majom. A fiúszavain miszerint csövesek lennének elmosolyodik. Vicces helyzet lenne az egyszer biztos. Megemlíti hogy számára fura ez a nap, mivel elég sok mindent történt már velük.*
- Csak el ne kiabáld, úgy érzem hosszú lesz az éjszaka* Jegyzi meg komoly hangon mert még egy hely sincs ahol aludhatnának. Lehet ilyenkor már szoba sem lesz. Amint kiérnek az utcára a lány a motelre mutat, mely elég szakad ahhoz hogy olcsó legyen. Nincs náluk valami sok pénz, szóval nem szabad válogatni. El is indulnak a ház felé és nem épp egy luxus utcán kell áthaladni. A fiú észre vesz egy újságot az egyik félre eső sikátorban. Ahova a fiú e is indul, de Diana marad egyelőre.*
- Troy most nincs idő újságot olvasni szobát kell keresni. Tök sötét van már ne szórakozz hanem menjünk* Kéri szépen a fiút de már késő. Az újság a magasba kerül és egy morgás is hallható lesz. A lány szemei kikerekednek és a fiú már hátra is lép. Már épp szólni akarna hogy vigyázzon, de közben ütközés történik. Egy kés is előkerül.*
- Troy vigyázz* Sikkant fel a lány mikor meglátja azt a bizonyos eszközt. Szíve a torkában dobog, mert félti a fiút. A szatyor lendül felé, de mielőtt elvenné az egyik drága cipőjét az embernek dobja.*
- Hagy minket békén* Mondja mindezt franciául. Most esik csak le neki hogy eldobta a cipőt amit most vett.*
- Ezt nem kellett volna* Az egy dolog hogy a cipőt hozzá vágta de a férfi idegesebb lesz. Valamit mond is de mivel be van rúgva nem kicsit csak zagyvaság lesz belőle.*
- Inkább menjünk* Kéri a fiút és ha elég közel van hozzá akkor megfogja a karját. A férfi csak jön közbe és valószínű Troy határozott így hát megfogja a szatyrot.*
- Nem szeretem az erőszakot!* Mondja a fiúnak komoly hangom mert tényleg nem szereti. Végül verekedés lesz a dologból és a férfi nem talál be és a fiú megrúgja.*
- Ez szép volt* Virul fel mert talán semmi baj nem történik. Élvezni sem volt ideje a percet és a fiún egy vágás keletkezik.*
- A fene beléd* Repül a másik cipő is ami Troy-t találja el aki időközben leguggolt. Diana elhúzza a száját.*
- Bocsi * Motyogja maga elé és olyan halkan hagyták el a szavak a száját hogy lehet a fiú meg sem hallotta. Sikerült a kést elrúgni ami egy konténer alatt köt ki. Hirtelen a fiú elkapja a kezét mely véres lesz és húzni kezdi.*
- Ne légy ideges, de a cipőmet nem hagyom itt.* Próbál kibújni a szorítás alól mely megint csak nem valami gyenge. Talán nem is sikerül neki és ha ez így van akkor megadja magát és a fiúval megy egészen a motelig. Ha sikerül akkor össze szedi a cipőit és a fiú után megy, de előtte kupán vágja vele a férfit.*
- Nagyon vérzel* Nézi végig a véres kezet és szép ajkát elhúzza. Köztudott hogy nem szereti a vér látványát. Közben az ajtó záródik ami azt jelenti hogy bent vannak.*
- Intézek szobát* Mondja erőtlenül és a pulthoz megy, majd a fiúra pillant hogy jönne vagy sem.*
- Két szobát kérünk* Mondja a nőnek franciául aki a pult mögött van, de a szempár nem Diana-t nézi hanem a fiút. Egy kicsit beszélgetnek franciául majd a lány Troy felé fordul*
- Azt kérdezi kell e orvos mert az itt nincs és még azt is mondta hogy csak egy szobájuk van.* Na igen ez nem valami jó hír a lány számára. Nem akar a fiúval egy szobába aludni de úgy néz ki nincs más lehetőség.*
- Kivesszük?* Kérdezi meg kíváncsian mert ő amellett van hogy igen de egyedül nem akar dönteni.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Párizs - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párizs   Párizs - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Párizs
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Párizs 20 évvel később

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Külföld :: Franciaország-
Ugrás: