Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Belső kert - Page 12 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Belső kert - Page 12 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Belső kert - Page 12 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Belső kert - Page 12 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Belső kert - Page 12 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Belső kert

Go down 
+62
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Josephine Moore
Cornelia Brown
Zaine Warhurst
Aristarkh Y. Zhukov
Naomi Teigneux
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Sideris Valbraith
Ashi Angel
Athalie Rapace
Dareia Yrjanfrost
Electra Richter
Gabriel Perez
Brian Valentine
Patrick Davis
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Thomas Gledhill
Élias Adachi
Brianne Layton
Alinox Ingren
Sophia Lerenz
Corina Watson
Fekete Ambrus
Serafina Damiana
Varg Yrjanfrost
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Lucas Doroven
Nil Moriarty
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Zoé Calylas
Mona Braxton
Zoey Fleming
Nathaniel Cornwlade
Axel Knoxville
Meriel Scott
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Aysha Darkblood
Marcus Mccannt
Hecate Lunadea
Vladislav Kerensky
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Dimitrij Volodya
Octavia Blackwood
Diana Gray
Troy Clayton
Jasmine Miels
Connor Diamond
Illya Imbecairwen
Iantha Reaver
Scott Renfield
Miroslav Volodya
Jane Swan
Lucius Benedict Fenris
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
SzerzőÜzenet
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 5:34 pm

*A lány a macskájával együtt belép az alagsorban rejtőző belső kertbe, majd figyelmét a macskájára fordítja, aki egy borz patrónust vett üldözőbe. A lány körbe tekint vajon kihez is tartozik, mikor a tulajdonos személyében megpillantja a tegnap esti kísérőjét.*
- Jó napot! *Köszön a lány is kissé zavarodottan, hisz tegnap este már tegeződésbe váltottak, így kicsit meglepi az újbóli magázódás.*
- Valahogy úgy. Tegnap elég sokat volt bezárva, így kiharcolt magának egy sétát délutánra. *Feleli egy mosollyal az arcán, hisz nagyon édes tud lenni a szőrcsomók még durcás állapotában is, majd figyelemmel kíséri, ahogy a fiú felhívja magára a cirmos figyelmét. Nem is teketóriázik tovább Assana és a hang felé közeledik, majd mikor meglátja a fűben mozgó kezet annak az elkapásával lesz elfoglalva.*
- Ő Assana, nemsokára négy hónapos lesz a kicsike. *Szeret a mircijéről beszélni a lány, és ez a hangjából is eléggé kihallatszik, hisz örömmel felel minden rá vonatkozó kérdésre.*
- Álom nem jött a szememre, de jól aludtam. És te? *Kicsit megint meglepődik, hogy tegezésre térnek át, de nincs a lány ellenére a dolog, majd az egyik közeli padra leülve folytatja a társalgást.*
- Mi járatban vagy erre felé? *Hisz láthatólag egyedül volt itt eddig Ambrus, amiből arra következtet a lány, hogy lehet gondolkodni jött ide, de ez úgy is kiderül hamarosan.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 5:57 pm

*Csendes magányom meg zavar, amit annyira nem is bánok, de egy kicsit meglep, hogy pont őt pillanatom meg. Látom, hogy nem egyedül érkezik, ezért próbálom magamhoz csalni a lány házi kedvencét, majd, hogy a gazda n unatkozzon, felteszek neki pár kérdést.*
- Nagyon helyes, így legalább ide csalt hozzám. Úgy tűnik a kaland kikerülhetetlen. *Mosolyodok el célozva a tegnap esti búcsúzkodásra. Közben a kismacska lecsap a kezemre, ezért én belemegyek a játékba és birkózni kezdek vele. Karmol, harap, amit, én cseppet sem bánok, sőt még az ettől keletkezett kis piros csíkok sem zavarnak.*
- Nem ülsz le? *Kérdezem felpillantva a játékból, majd visszatérek a cicushoz és a kérdéshez.*
- Figyelem elterelés. Túl sokat gondoltam rád ezért gondoltam csavargok egy kicsit, de úgy látom megérte, mert így már nem csak gondolnom kell. *Hízelgek egy kicsit a leányzónak.*
- Ha már ismét szóba jöttél sikerült döntened? Megkezdődhet, a másik kiismerése vagy ezentúl elkerüljelek? *Igazából ez érdekel a legjobban és nem erősségem a köntörfalazás, meg értelmét sem látom, tehát csapjunk a lecsóba.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-07-31, 6:46 pm

*Assana mozgáshiány miatt sétára indul gazdájával karöltve. Most a macska dönti el az irányt, a lány csak követi, had menjen amerre kedve tartja, végül az alagsorban rejtőző kertben kötnek ki, ahol egy diák már tartózkodik. Véletlen egybeesés-e vagy csak Assana tud valamit, nem tudni, mert a diák Krishana tegnapi táncpartnere az.*
- Nagyon úgy tűnik. *Helyesel a lány, és észre veszi az utalást, bár ő még mindig nem árulta el, hogy ő is szereti a kalandokat, de csak azokat, amik a kedvére valók. Ez alatt a macska lecsap a fiú kezére és élvezettel játszik vele, bele is meresztve a körmöcskéit és olykor a kicsi, de éles fogait is beveti. Örül a lány, hogy ők itt ketten jól kijönnek egymással, a birkózásukat látva Hana fel is nevet halkan, elég viccesen néznek ki ők így.*
- Dehogynem. *Közben a lány helyet is foglal az egyik padon, onnan figyeli tovább kettőjük játékát, miközben társalognak. A kérdésére kapott válasz hallatán csak elmosolyodik, hisz ő is elég sokat gondolkodott a másikon.*
- Ha már így szóba jött a dolog, akkor igen, sikerült. *Közben feláll a padról, és a tóhoz sétál, közben szemeit arra fókuszálja, nem válaszol egyből az utolsó kérdésre, kicsit húzza az időt, megvárakoztatva ezzel a másikat. Kicsit meglepi, hogy köntörfalazás nélkül felteszi a kérdést, ami mindkettejük gondolatait emésztette eddig, de tetszik neki ez a stílus, ő is a nyílt beszéd híve. Közben Assana, mintha megérezné gazdája hangulatának változását, abbahagyja a játékot és Hana-ra mereszti kicsiny szemeit. Mielőtt még megválaszolná a lány a fiú kérdését, elé sétál, hogy a szemébe nézve kérdezze meg azt, ami nem hagyja nyugodni.*
- Miért pont én? *És erre nagyon is kíváncsi a lány, bár a döntését meghozta már, és nem fogja megváltoztatni, hisz nem valószínű, hogy olyat tudna mondani Ambrus, amiért megváltoztatná. Miután meghallgatja a másik válaszát, kiböki végre, azt a mondatot, amire tegnap óta várt már Ambrus.*
- Nem szeretném, ha elkerülnél. *Feleli kis mosollyal a száján enyhén oldalra döntött fejjel, miközben kék íriszeit a másikéba mélyeszti, és így várja, hogy mit is reagál erre Ambrus.*

//Málnás fagy(i) Razz//

Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-01, 3:26 pm

//Olvad//

*Ha már Kirshana pont erre tévedt, akkor ideje, hogy feltegyem neki azokat a kérdéseket, amik a legjobban érdekelnek, de hogy ne kapásból rohanjam, lejátszani kezdek házi kedvencével, hogy egy kicsit megpuhítsam. Helyet kínálok magam mellett, hogy így is közvetlenebb legyen a viszonyunk. Hana kérdést intéz felém, amire én őszinte válasz adok, de úgy, hogy az hízelgően essen a lánynak, de most már elég volt a kerülgetésből ideje feltárni a kérdést mely itt lappang közöttünk. Ahogy hallom erre meg is érkezik a válasz, de a csajszi rafkós, mert húzza az időt ezzel is ölve türelmemet, sőt ha ez nem lenne elég még a macskája is itt hagy hagyva engem a kétségek közt vergődve. Felnézek a lányra, aki közben arrébb sétál, hogy hűvös kék szemembe nézhessen.* ~Miért pont ő?~ *Visszhangzik a fejemben a kérdés, majd egy kis megfontolás után válaszolok.*
- Igazság szerint nem tudom. Megláttalak a teremben, abban a gyönyörű ruhában és eszembe jutott a hangszerek barlangjában történtek. Ahogy csukott szemmel hegedülsz, és a szívedet tárod ki, aztán az, ahogy visszazártál és abban a pillanatban a bálteremben tudtam, hogy ismét akarom érezni azt a pillanatot ezért felkértelek táncolni. *Ez egy igen intim pillanatom, de ez is része annak a kalandnak, amibe belekezdtünk. Út a megismerés felé és a sebezhetőség felé, de nincsen játék kockázat nélkül, bár lehet, hogy itt ez túl nagy ár lesz. Őszinte feleletemre választ kapok az én kérdésemre, ami engem nagy örömmel tölt el.*

Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-01, 3:42 pm

*A belső kertben összefut a két diák, akik a bálon együtt táncoltak és a lány magával hozza a macskáját is, akivel a beszélgetés alatt a fiú játszani kezd, a macska nagyobb örömére. Bár nem biztos, hogy jól jár vele a srác, hisz eléggé használja a karmait és fogait is a játék közben. Ezalatt pár udvarias kérdés közben leül a lány is a padra, de végül neki szegezi Ambrus azt a kérdést, ami mindkettejüket nyugtalanította egy kicsit a bál estéje óta. Mielőtt a lány megválaszolná a kérdést kicsit húzza is az időt, de a tényleges válasza előtt kíváncsian feltesz egy kérdést a fiúnak. Érdeklődve hallgatja a feleletet, mely egészen meglepi, hisz nagyon is kedvére való a másik válasza. Végül kiböki a választ a másik szemeibe nézve és megnyugodott kissé a lelke, mintha egy mázsás súlyt vettek volna le a lány válláról. Most egy kalandba kezdenek, de ki tudja, hova vezet ez, hisz elég nehéz természete van a lánynak, de nem lehetetlen. Idővel úgy is kiderül, hogy összeillenek e vagy sem.*
- Hogyan tovább? *Kérdezi a lány, közben pedig vissza ül a padra, és Assana is mellé telepedik, akit automatikusan simogatni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-01, 4:08 pm

*Hát igen most nyálas pillanatok következnek, de hát ezen is túl kell lenni. Végül is elérkezett a nagy pillanat és megbeszéltük, hogy akkor most közelebbről is megismerjük egymást.*
- Az idő alakítja. Nekünk meg kell ismerni egymást meg majd néha napján, ha eszembe jutsz, akkor elhívlak randizni is. *Cukkolom egy picit, a leányzót, de nem gondolom komolyan. Vagy is igen a randi részét, de azt, hogy nagyritkán hát azt nem.*
- Mondjuk, akkor kezdjük a megismeréssel. Összesen 167 cm magasra tudtam megnőni. Magyarországban születtem, ahol a nagy bátyám nevelt fel, de ő is meghalt két éve így nagynénémhez kerültem. Ő íratott be ebbe az iskolába. Neveltetésem elég szigorú volt és vallási alapú, ezért keresztény lettem. Nem szeretetek kitűnni a tömegből inkább elrejtőzők benne. Ha kijárom, az iskolát akkor vadász szeretnék lenni, azaz ismerni és tudni a legtöbb misztikus lényről a varázslók világában. Hiszek abban, hogy létezik halál utáni folytatás, ebből kifolyólag képes vagyok akár életemet is áldozni valamiért. *Kezdésnek mondjuk ennyi, ha van kérdés válaszolok.*
- Ez jutott most így rögtönzött összefoglaló ként az eszembe. Kérdés merült fel?

Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-01, 4:24 pm

*Krishana a kérdésre választ adva véget vet az eddigi bizonytalanságnak és jön is a dolgok nehezebbik fele, az ismerkedés. Igaz, tudnak már egymásról egy-két apróságot, de ez vajmi kevés még. A lány fel is tesz egy kérdést, és a választ hallgatva igazat is ad a másiknak, majd mikor cukkolni kezdi Ambrus kissé felvont szemöldökkel felel.*
- Igazad van, ismerjük meg egymást. *Majd a lány, ha a fiú közbe mellé telepedett a padra, közel hajol hozzá, mintha összeakarná érinteni az ajkukat, úgy felel a cukkolásra.*
- Szerinted ki fogod bírni, hogy csak néha napján hívj el randira? *Majd ajkát leheletfinoman a másikéhoz érinti lágy vonalat húzva rajt, majd véget vet a játéknak és visszaül a helyére.*
- Lenne pár kérdésem. Azt mondtad a nagybátyád is meghalt, ezek szerint a szüleid is? *Kérdezi egy kicsit komor hangon, hisz nem vidám téma ez, és ezek szerint, neki sem lehetett egy felhőtlen gyerekkora.*
- Én Londonban nőttem fel, nyolc éves koromban apám kezdte el a taníttatásom, szigorúan és keményen. Majd hosszas kérlelés után ide jöttem tanulni. Még nem tudom mit szeretnék csinálni, de a misztikus lények irányába szeretnék majd elindulni a suli után. *Ő is mond pár szót magáról, de mivel nem szeret sokat beszélni önmagáról, rövidebb lett mint Ambrusé.*
- Kérdés? *És várja a kérdéseket, amit megválaszol, ha lesz.*

Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-01, 5:04 pm

*Mivel Krishana a padot választja, felállok a földről és mellé ülök a padra, majd cukkolni kezdem a csajszit, de az ő módszerei sokkal hatásosabbak. Közeé bújik hozzám, de semmit nem ad, ami igen csak fokozza bennem az érzelmeket.
- Hát, ha így csinálsz, akkor abszolút lehetetlennek tűnik. *Alig érzem puha ajkát az enyémen, de már is vége a pillanatnak, mert vissza hajol. Ez a nő aljas játéka, amit nekünk férfiaknak élvezni kell, de ez így egyre jobban őrjítő. Legszívesebben magamhoz vonnám, de nem tudom, mennyire örülne annak így inkább mesélek.*
- Ez csak egy kérdés. *Hívom fel a figyelmét, majd a kérdésre is válaszolok.*
- Nem csak a szüleim, hanem a testvérem is. *Ez egy nagyon fájó emlék számomra, ezért el is kezdem csavargatni az ujjamon lévő rovásírásos fekete gyűrűt. Közben pedig teljes figyelmemet az inflásra szentelem. Végig az apját emlegette, ebből nekem egyértelmű, hogy édesanya meghalt vagy történt vele valami ezért inkább mást kérdezek.*
- Végül is mivel sikerült meggyőzni?

Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-01, 5:20 pm

*Mindketten helyet foglalnak a padon, és a fiú cukkolni kezdi a lányt, és ezzel kicsit kivívja maga ellen a sorsot, hisz a lány egy kis játszadozásba kezd a női praktikák segítségével. Elkönyvel magának egy kisebb győzelmet, hisz elérte amit szeretett volna, így tovább folytatódik a beszélgetés, bár a lánynak szüksége volt az önuralmára, hogy csak egy kisebb puszi legyen, szíve szerint nem csak egy finom puszit adott volna. Közben bele is vágnak az ismerkedésbe, majd a lány fel is teszi a kérdéseit.*
- Igaz. A másik kérdés, hogy merre laktál eddig? *Hisz kíváncsi a lány, hogy végig Magyarországon nevelkedett-e, vagy máshol is, a következő válaszra kicsit elkomorodik, hisz számított rá, de mégis megrendítette egy kicsit, talán ezért is simított végig a fiú hozzá közelebbi kezén, és hagyta is ott a sajátját, és nem is feszegeti tovább a lány ezt a témát.*
- Pontosan én sem tudom. *Kicsit a gondolataiba merül a lány.* - Talán azzal, hogy elfogadtam a nemleges válaszát is. *Feleli egy vállrándítással, hisz elég sokáig tartott, míg eldöntötte apja, hogy jöhet.* - Bár anyám a mai napig folyton írja a leveleiben, hogy menjek haza, és a tesómmal járjak egy suliba Angliába, de én ezt nem akarom.*
- Jól kijössz a nagynénéddel? *Tématerelés gyanánt egy kérdést szegez a másiknak.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-01, 6:08 pm

*Aljas kis játék ez, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszik. Ha nem lennék úri ember, most ez a kis jelenet folytatódna, de remek neveltetésben részesültem, így ez abban maradnak. Következik a rövid bemutató mind a kettőnk részéről, majd a gyors kérdések, amiket egymáshoz kérdezünk. Olyan, mintha egy kvíz showban lennénk.*
- Magyarországon belül Északon a hegyekben laktam, de voltam határon túl is Szlovákiába nyaralni, majd nagynénémhez költöztem északra Dániába, Odense városába. Onnan pedig ide, Új- Zélandra. *Utána szóba jön a családom, mire a lány együttérzést tanúsít végig is simít kezemen, majd az övét ott is felejti, ami nekem nagyon jól esik. Most én következem a kérdéssel. Szóval akkor még is van anyukája, sőt tesója. *
- Igen. Mindig vidám és az ragadós bár vannak őrült dolgai, amiket csak ő ért, de azt nagyon, most viszont mennék, majd még beszélünk. *Simítok végig karomon lévő kezén, majd arcon puszilom a lányt.*
- Viszlát Hana. *Mosolygok rá, majd megcirógatom a macskát is.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-01, 6:21 pm

*Krishana kisebb játékát követően egymásról beszélgetnek és nagyon úgy tűnik, hogy Ambrusnak sem volt könnyű gyerekkora, ahogy Krishana-nak sem. Olyan kérdezz-felelek játék az egész, legalábbis hasonlónak érzi a lány.*
- Dánia elég szép hely lehet. *Figyelmesen hallgatja, amint a kérdésre választ kap, hisz ezek szerint elég sok helyen élt már a fiú, míg Hana csak Angliában élt, bár az utóbbi években elég sokszor elvitte magával az apja külföldre.*
- Biztos, jó fej lehet. *Mosolyogva feleli a lány, de ő jelenleg nem óhajt többet mesélni magáról, már így is túllépte a heti limitét ebbe a témába, és nem is ellenkezik mikor Ambrus távozni készül. Ő is ad köszönés képen puszit, majd szóba is elköszön.*
- Rendben. Szia. *Egy ideig még nézi, ahogy kisétál a kertből, majd a csendet Assana nyávogása töri meg, akivel vidáman kezd el játszani a közeli réten a lány.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-03, 10:33 pm

*A hosszú nap után álmosan bandukolok végig a folyosón, majd azon veszem észre magamat, hogy a belső kert ajtaja előtt állok meg. Kicsit felhúzott szemöldökkel nézek magam elé, arra sem emlékszem, hogy hogy kerültem ide. A kezemet ökölbe szorítom, és belököm az ajtót. Senki sincsen bent, így fütyörészve indulok el egy pad felé. Na, most meg könyvet nem hoztam, ezért csak nézelődök magam körül. A kellemes meleg ellenére megborzongok, miközben végig gereblyézem a hajamat. Csak egyszerűen ki van vasalva, így nem bajlódtam vele hű de sokat szerencsére. A rövid gatya és az égszínkék felső most jól megy a hangulatomhoz, szerencsére magam mögött tudom azt a borongós tegnapot. Így boldogan tekintek magam elé, várva, hátha megjön az ihlet, hogy mit kezdjek magammal itt, a belső kertben.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-03, 10:53 pm

* Na, és itt van az este, lassan éjszaka. Lolát fent hagyom szobámban had barátkozzon a környezettel. És egy kisebb faja felfedező útra indulok, és hogy mit akarok felfedezni? A belső kertet. Irányom oda felé veszem és egy kisebb séta után egy bükkajtó előtt találom magam. Nagyon kíváncsi vagyok milyen a kert. Ha szép akkor máskor lejövök festeni. Ha csak egyszerű és csendes akkor olvasásnak megfelelő. Mindenképpen hasznát veszem a kertnek. Vajon lesz társaságom? És a kilincset lenyomva benyitok a kertbe. Körbefürkészem a kertet ami meseszép. Egy padra leszek figyelmes ahol ül valaki, még nem látom tisztán mert elég rossz a szemem, és szemüveg kellene, de nem szeretnék. Közelebb lépek és egyre tisztább a kép. Egy lány az már tudom. Azt hiszem Serafina lesz az. *
- Szia, Serafina! Hát újra találkozunk. * És előtte állok egy hosszú fekete leggingbe és egy zöld pólóban amin az a felirat áll, hogy: " World. " Nagy fekete betűkkel és most csak egy egyszerű strandpapucs van a lábamon ami szintén fekete. *
- Hogy s, mint leányzó? * Kérdem tőle barátságosan, vajon ma milyen hangulata van? *

Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-03, 11:01 pm

*Boldogan érkezek meg, és remélhetőleg az elkövetkező percekben is eléggé jó hangulatban leszek egy kis gondolkodásra. Hiszen Scott sem keresett a bál után, pedig hjaj de nagyon akart velem találkozni. De ezek szerint nem vagyok számára olyan fontos. Egy vállrándítással el is intézném a dolgot, ha nem lennék az a fajta lány, aki nem csípi, ha hitegetik. De ekkor belép az ajtón egy barna hajú hölgyemény, akiben egy kis idő után az akrobata Sophiát vélem felismerni. Meleg mosoly terül szét az arcomon, miközben viszonzom a köszönést.*
-Szia. Hát ezek szerint igen. És nem egy órán.*Tapsikolok boldogan, de aztán hellyel kínálom magam mellett, míg én magam elé húzom a lábamat, és átkarolom. A kérdésére felé fordulok, majd elkezdek gondolkodni, hogy mi is történt velem?*
-Hát, igazság szerint nem sok minden történt. Tanultam, megismerkedtem egy-két emberrel, rajzolgattam kint a vízesésnél... talán ennyi.*Ha majd eszembe jut még valami, akkor készségesen kiegészítem magamat, de mivel hogy perpill ennyi minden emlékem erről a hétről, inkább őt kérdezem meg.*
-Na és neked hogy telik az itteni időd?*Kérdezem mosolyogva, majd beugrik, hogy a bál óta nem is láttam.*
-Tényleg... láttalak a bálon. Milyen volt szerinted?*Tudakolom csillogó szemekkel, remélem, hogy ő is legalább annyira élvezte, mint én.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-03, 11:24 pm

* Mint mindig boldog és vidám vagyok, ma főleg! Mosolyom, mint mindig virít az arcomon. Társaságom tehát Serafina, ennek nagyon örülök. Azt hiszem itt fogok festeni, nem is keveset. Majd Serafina mellett helyet foglalok, és így jönnek a szavak egymást követve. *
- Hát igen. Pont holnap lesz egy óra, nekem az első. Jössz rá? * Kérdem tőle, hiszen nem tudhatom jön-e vagy sem. Remélem lesznek páran holnap. De szerintem igen. *
- Hát ma vettem az állatkereskedésben egy kutyust, Lola lett a neve, ő most a szobámban van és ismerkedek a hellyel, nagyon cuki. * Ringatom magam a " nagyon cuki " szavaimra. De tényleg nagyon édes, szinte meg lehet zabálni. És miután megsétáltattam adtam neki enni, inni, odaültem mellé, és megnyalta az ujjacskám, nagyon husi. *
- Te is jól tudsz rajzolni? Én is, bár én általában festeni szoktam de a rajz is ellengethetetlen számomra. * Majd beletúrok a hajamba ami ki van engedve, ahogy általában szokott és természetesen ki van vasalva. Egy hullám csattal feltűztem az arcomba lógó tincseket. Ez is egy általános dolog, de van amikor nincs kedvem feltűzdelni hanem csak megfésülöm esetleg kivasalom és ennyi. A hajvasalás egy hosszú hajnak körülbelül egy óra de mivel nekem nem annyira göndör ezért húsz perc alatt kész van. *
- Hát elvagyok, fedezek fel helyeket, mint például most ezt. Mondjuk holnap egészen estig tanulni fogok. Komolyan? Én is láttalak nagyon szép ruhád volt, nagyon csini voltál. Amúgy szerintem jó volt megismertem Roset, kedves lány, csak szegény rosszul lett és mondtam neki, hogy pihenjen le és aludjon egy jót. Aztán eltáncolgattam meg iszogattam magamba, már nem vágytam a végén társaságra. De nagyon jól éreztem magam. * Magyarázom neki a történteket, és igazán gyönyörű ruhája volt, nem is hittem volna róla, hogy így ki tud öltözni, és ilyen gyönyörű lesz. *
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-03, 11:40 pm

*Enyhén jókedvűen érkezek, és szerencsére a későbbiekben is kitart ez a hangulat, tekintve hogy csatlakozik hozzám Sophia. Az órákról kezdünk el beszélgetni, majd egy fel teszi a kérdést, amire csak kicsit oldalra döntöm a fejemet. Lassan bólintok, miközben jól megfontolom a szavaimat, hogy ne mondjak olyan, amit talán nem tudok betartani.*
-Hát... ha minden jól megy, és nem jön közbe semmi, akkor el tudok menni az órára. De toxicologia nem az én műfajom. Átnézem egy-két házit meg tananyagot, és nem nagyon tudok vele mit kezdeni.*Vonom meg a vállamat, hiszen igaz, eddig nem sűrűn tudtam, hogy mit kezdjek ezzel a tantárggyal, nem tudtam hova tenni.*-Nem szeretek főzni, egy sima szenya készítés még elmegy, de ha kotyvasztani kell valamit, az már nem igazán. Így szerintem ezt sem fogom csípni.*A kutyamizériára csak felvidulok, boldogan mosolygok a lányra.*
-Valóban? Na és milyen fajta a kis tündér?*Érdeklődök kedvesen, majd apró orromat felhúzom, úgy gondolkodok.*-Hopika.. ha kisfiú, akkor kis ördög.*Vigyorodok el bűnbánóan, hiszen csúnya lenne egy kant le tündérezni vagy egy szukát le ördögözni.*
-Hát, nem mondanám, hogy hű de nagy tehetség vagyok, de elvileg elég jól megy.*Vonom meg a vállamat szerényen, miközben a lányka szemébe nézek. Vidáman folyik a társalgás a megszokott medrében, majd rátérünk a tevékenységekre.*
-Én eddig egyszer jártam itt, de elég szép helynek tűnt akkor is.*Nézek kíváncsian körbe, mintha azóta megváltozott volna valami, de aztán pillantásom visszatér a leányzóra. A bál a következő téma, ami fel is dob, tekintve, hogy nagyon élveztem.*
-Köszönöm szépen. De azért te sem panaszkodhattál. Tényleg ? Én egyszer beszéltem vele, ha jól emlékszem, még nagyon régen. De örülök, hogy jól érezted magadat.*Mosolygok rá kedvesen, miközben elkezdem csavargatni egy hajtincsemet.*
Vissza az elejére Go down
Sophia Lerenz
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Sophia Lerenz


Jelige : Szerény de vad
Hozzászólások száma : 215
Csatlakozás : 2011. Jul. 24.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Főtorony, Tigrisszem háló
Üzenet : Az élet nem mese, történnek jó és rossz dolgok is, és csak rajtunk múlik, élünk-e a felkínált lehetőségekkel. Igen, mi döntjük el, hogyan alakítjuk a történetünket. Feledem a múltat, élek a jelenben nem gondolok a jövőre, mert az majd jön magától, ahogy lesz, úgy lesz.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-03, 11:53 pm

* A hely csodás a társaság is nagyon jó, azt hiszem Serafinának jobb kedve van, ennek nagyon örülök, most nem csak " kényszerből " mosolyog hanem látszik rajta, hogy igazából is mosolyog. Ilyenkor a legszebb az ember. *
- Okés, csak kérdeztem, ha nem szereted akkor nem kell eljönnöd. Én minden órára elszeretnék menni, órán jobban megy a tanulás, nekem. * És le kellett csapnom egy szúnyogot ami a kezemre szállt. *
- Jaj, de szeretik a vérem. * Nevetek fel, és kicsit bosszantó is, minden nyáron szoktak csípkedni, de eddig még nem volt egy csípésem se, vagy várjunk egy volt, de azt szét vakartam, mint általában többre pedig nincs is szükségem. *
- Maltipoo, ami uszkár ás máltai selyemkutyus keveréke. Fehér és persze leányzó. Otthon zsemle színű kuvaszom van az fiú. * Mesélem neki a kutyáimról lévő dolgokat, és kérdezek egyet. *
- Neked van valami kis kedvenced? * Kérdem tőle kíváncsiskodóan de szerintem már rá jött, hogy kíváncsi típus vagyok. *
- Igen tényleg nagyon szép hely. * Mondom neki közben körbetekintve a helyet. *
- Hát igen, imádom azt a ruhát. Anya egyik ismerőse készítette, divat tervező. * Mondom neki talán kicsit dicsekvően. *
- Én is örülök, annak, hogy te jól érezted magad. * Nagyon kedves lány, főleg, most, hogy boldog. De vajon mi vagy inkább ki lehet a hátterben? Szerintem az a fiú akivel a bálon együtt volt. *
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-04, 12:02 am

-Nem, ne érts félre, menni fogok mindenképpen.*Mosolygok, hiszen már annak is örülhetek, ha valami megbontja szürke hétköznapjaimat. Felnézek a plafonra, ami elvan bűvölve, így jövök rá, hogy már elég későre járhat. Ahogy elnézem, élvezi, hogy a kutymutyról csacsoghat, így ezt is egy széles vigyorral fogadom. De a kérdésre csak megrázom a fejemet.*
-Nem, még nincs, de mindenképpen szeretnék majd egy kis cicát.*Felemelem a tenyeremet is, hogy mutassam, mekkorát szeretnék.*
-Igen, de szerintem a legszebb hely az iskola környékén a vízesés.*Igen, valóban így gondolom,
majd miközben a lány felé fordulok, kinyújtom hosszú lábaimat is egyben, indulásra készen.*
-Valóban gyönyörű ruha. Én az enyémet rendeltem egy magazinból.*Vágok egy grimaszt, hiszen nekem nem sikerült ilyen menő helyről szereznem a rucit, mint egy divattervező keze.*
-Na, örülök, hogy ismét találkoztunk, de nekem mennem kell.*Mosolygok rá bűnbánóan, hiszen nagyon jól éreztem magamat vele, de most sajnos mennem kell.*-Remélem hamarosan itt folytatjuk. Szia.*Búcsúzóul még integetek neki, majd elindulok felfelé, a klubhelyiségbe, ahol reményeim szerint megtudok inni egy forró csokit.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Belső kert - Page 12 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-12, 4:32 pm

*Az óra előtt még egy kicsit ki szeretné szellőztetni a fejét, de nincsen kedve elhagyni a sulit, hogy átmenjen a szigetre, ezért az alagsor felé veszi az irányt, honnan majd a belső kertbe megy, hol még nem is járt, csak hallott róla. Egy halványlila nyomott mintás tunika van rajta, valamint térd alá érő fekete cicanadrág. Lábán a felsőjéhez passzoló balerinacipőt visel, így lép ki az Amarillisz hálóból.
Jókedvűen indul el, hiszen nincs oka rossz kedvre, mert hát Angel-el sikerült megbeszélni a dolgokat, sőt még el is fognak utazni, valamint az idő is egész nyárias. Jobb kezében egy mappában van minden, ami kellhet az órára, vagyis némi papír, írószerszám, és a pálcáját is a tartóba tette, mert máshová most nem tudná elrakni, hiszen nem olyan ruha van rajta.
Hamarosan el is éri a hatalmas bükkfa ajtót, amin belépve egy percre megáll. Körbenéz, és nem érti, miért nem járt errefelé előbb. Nagyon elnyeri a tetszését ez a kis kert a virágokkal, növényekkel, patakkal. Nem is teketóriázik sokat, beljebb sétál, és a víz mellé leül az egyik padra. Lábát keresztbe teszi, majd pálcát fog.*
- Avis! *ejti ki száján a varázsigét, minek hatására néhány madárka reppen ki pálcája hegyéből, melyek közül néhány rögtön elszáll, pár pedig a fejénél köröz. Kiteszi bal kezének mutatóujját, és arra vár, hogy egy kismadár rászálljon.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-12, 4:42 pm

* Már rég nem jártam a szobám falain kívül. Hogy miért is? Ha meglát egy régi ismerős, egyből levágja. Nem, nem voltam mindig ilyen, csak már elegem lett az apácanövendék életstílusból, és a kinézetemből is. Bele se merek gondolni, hogy otthon mit szólnak a szőke hajamhoz, meg az orrpiercingemhez, de nem is nagyon érdekel. Én akartam ezt, és ha valaki meg is bánhatja, az csak én vagyok. Úgy döntök, ideje kibújni a csigaházból, és még órára is bemegyek. Viszont előtte, kis sétát teszek a kastélyba, hogy hová is? Azt még nem tudom, majd csak kikötök valahol. A hosszú hajam kibontva, fekete bőr rövid gatya, egy lánccal díszítve, és szintén ilyen színű Angel feliratos felső van rajtam. Letérek az alagsorra, mert már rég jártam itt, igaz mindenhol rég jártam, de most nem számít. A szemeim csak úgy fürkészik az elém terülő látványt, mert szeretném minél előbb megjegyezni az utat. Közben az is eszembe jut ám, hogy mi lehet a többiekkel, de majd később megkeresem őket is, és majd tőlük meg fogom tudni. Hirtelen szárnycsapkodásra leszek figyelmes, ami nem kicsit ledöbbent. Mihelyst felocsúdok, el is indulok a hang irányába, minek következtében, egy kertben találom magam, méghozzá nem is egyedül. Egy lány áll háttal nekem, így mögé sétálok, és megfogom a vállát.*
- Szia, szép madarak.* mosolygok rá, remélve, hogy nem ijesztettem meg, és nem fogja leordítani a fejem.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Belső kert - Page 12 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-12, 4:54 pm

*Óra előtt ellátogat a belső kertbe, hol még eddig nem járt, de egyből elnyeri a tetszését, és magában megfogadja, hogy visszatér ide hamarosan. Kicsit beljebb sétál ezen a szép helyen, talpa alatt a zöld fű, és különböző növények, de ő most a folyó mellé megy, hol leül egy padra. Egy egyszerű madárigéző bűbájt mond, ezzel szórakoztatva saját magát.
Alinox szórakozottan nyújtja ki bal mutatóujját a levegőbe, és reméli, hogy az egyik kismadár rászáll. Egy-két perc múlva meg is lett ennek eredménye, egy kis szárnyas rátelepedett az ujjára. Jobb kezével már nyúlt volna, hogy megsimogassa az állatot, ám ekkor egy kéz érinti meg a vállát, minek hatására az ijedtségtől összerezzen, és volt madár-nincs madár. Egy lendülettel hátra fordul, megnézve az "elkövetőt", és szíve kicsit hevesebben dobog. Azonban semmi ijesztő, egy szimpatikus szőke hajú lányka áll vele szemben.*
- Szia, megijesztettél. *mondja cseppet sem vádlón, hiszen biztos nem az volt a célja, és rámosolyog. *
- Köszi, bár csak egy szimpla kis varázsige volt az egész. *feleli a sentinel lányka, majd jobb kezét nyújtja a másik felé.*
- Alinox Ingren vagyok. *mutatkozik be barátságosan, és ha elfogadja a szöszi lány a kézfogást, akkor röviden megrázza.*
- Mi járatban vagy errefelé? Van valami célod, vagy csak olyan vagy mint én, hogy levegőzni jöttél? *érdeklődik, és leül, majd a másik lánynak is int, hogy ha gondolja, foglaljon helyet mellette.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-12, 5:11 pm

* Nem akarok már a szobámba kuksolni, mert őszintén... meguntam. Ki vágyok innen, azt akarom, hogy végre lássanak, hisz nem lepődnék meg azon, ha már a halálhíremet is keltették volna, ugyanis jó ideje nem láthattak sehol. Senkivel nem is beszéltem, az összes kapcsolatot megszüntettem a külvilággal azért, hogy mindez, mi most vagyok kialakuljon. Tetszik nekem az új Bri, és őszintén, nem is nagyon érdekel, hogy mások, mit fognak gondolni, a lényeg, hogy én megvagyok elégedve magammal.... most már. Hamarosan eljutok a belső kertig, hol egyből nem is leszek egyedül, ugyanis egy másik lány is épp itt tanyázik, aminek most nagyon is örülök.*
- Sajnálom, esküszöm, hogy nem volt szándékos.* viszont, ha rám néz, nem ezt láthatja, ugyanis sunyi vigyor díszeleg az ajkamon. Tény hogy bennem volt ez a hátsó szándék, de úgy néz ki, őt nem zavarja. A lány nyújtja is a jobb kezét, amit én el is fogadok.*
- Brianne Layton, de csak Bri.* teszem még hozzá, mert nem szeretem, ha a teljes nevem kimondják. Már elégszer hallottam, és amúgy se tetszett ez a név.*
- Őszintén? Óra előtt akartam járkálni egy kicsit. Sokáig begubózódtam a szobámba, és úgy döntöttem, ideje kimozdulni végre. Persze célom az nem volt, mert sosincs.* jelenik meg egy újabb vigyor. Tényleg nem szoktam, vagy csak nagy ritkán, megszervezni a napom, hisz vagyok annyira spontán, hogy bármit csináljak.*
- Klassz ez a hely.* nézek körül vigyorogva, majd leülök a felkínált helyre. Jó fej a lány így elsőre, szerintem nem leszünk mi rosszban.*
- Na és melyik házban tanyázol?* teszem fel a kérdést, hogy meg is tudjak róla valamit, és persze, ha gondolja, én is szívesen megosztok vele dolgokat.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Belső kert - Page 12 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-12, 5:32 pm

*A belső kertet választja a célból, hogy az óra előtti időt elüsse. Önmaga szórakoztatására madarakat repít ki a pálcájából, de nem sokáig lesz egyedül, egy szőke lányka hatásos belépője szakítja ki eddigi cselekvéséből, hiszen a vállára tett kéz megijeszti egy kicsit Alinox-ot. Emiatt a másik bocsánatot is kér, de lehet, hogy nem teljesen őszinte, mert picit gonosz mosoly virít az arcán, de ezt most nem fogja megemlíteni neki. Nem kapott szívrohamot, minek feszegesse tovább a témát.
A bemutatkozás hamar megtörténik, majd le is ülnek a padra.*
- Én is ugyanebből a célból vagyok itt. Bár én nem gubóztam be, de még tanulás előtt kicsit szellőztetni akartam a fejem... Ezek szerint évfolyamtársak vagyunk. *mondja, és megörül, hogy biztosan nem lesz már egyedül a tanórán. Azt is megtudja az barna hajú diáklány, hogy Bri spontán gondolkodású, szóval ebben is hasonlítanak.*
- Jaja, nekem is nagyon bejön. Április óta itt vagyok, de most jöttem ide először, nem is értem miért. *jegyzi meg, és ő is körbehordozza barna tekintetét a helyen.
A beszélgetésük első témája az, hogy ki melyik házhoz tartozik.*
- Exortusos vagyok, és sentinel is. *válaszol, bár utóbbi nem rég óta, még beosztása se volt, de attól még viseli ezt a címet, és büszke rá, de kérkedni azt nem fog vele, az nem az ő terepe.*
- Téged nem láttalak a Keleti főtorony környékén, ezért úgy sejtem, cruos vagy inflás vagy. *tippelget Alinox, bár Bri az előbb mondta, hogy nem nagyon járkált ki a szobájából, szóval akár exos is lehet.*
- És mondd csak Bri, miért voltál begubózódva az elmúlt időben? *érdeklődik kedves mosollyal, bár lehet, hogy a lányka nem akarja ezt vele megosztani, ki tudja, ezer okat lehet annak, ha valaki elzárkózik a külvilágtól.*
Vissza az elejére Go down
Brianne Layton
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Brianne Layton


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás : 2011. Jun. 18.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Tigrisszem háló
Üzenet : A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-12, 5:49 pm

* Még jó, hogy idetévedtem, hisz Alinox lát először ebben a formámban, na meg alapból is. De akkor is... csak most döbbenek rá, mennyire is hiányzott emberek közt lenni. Be is mutatkozunk egymásnak, majd le is ülünk, mert úgy kényelmesebb beszélgetni, legalább is szerintem.*
- NA igen, muszáj is azt, mert különben nem bírnám ki, főleg így, hogy jó ideje, csak penészesedtem. * mosolygok még mindig vidáman, hisz az vagyok, ez tény.*
- Na ezt tényleg jó hallani, féltem hogy egyedül leszek órán. * adok hangot az aggályaimnak, miszerint én nem szeretnék egyedül lenni, főleg nem órán.*
- Lehet, hogy ez most hülyén fog hangzani, de én már nem tudom, hogy mióta vagyok itt. Viszont én sem jártam még erre, ami nagy hiba. Te, tök jó, hogy együtt fedezzük fel. * kezdek el egy kicsit nevetni, mert hát tényleg az. Aztán kitérünk a házakra, min csak mosolygok. Eszembe jut Kyle is, de most nem törődök vele.*
- Én Cruorises vagyok. Na gratulálok. * lelkesedek fel, mert valahogy mások sikereinek mindig jobban örültem, mint a sajátomnak.*
- És milyen Sentinelnek lenni? Volt már valami komolyabb dolgod? Esetleg fel kísértél már valakit? * bombázom meg szegényt kérdésekkel, és csak most döbbenek meg magamon, hogy mennyire nyílt is tudok lenni. De ezzel semmi baj, sőt még örülök is neki, hisz ezért akartam én megváltozni. Fel is teszi a kérdést, amire titkon már számítottam, így nagy levegőt veszek, és belekezdek.*
- Hm. Skóciában éltem, hol szinte rab voltam. Nem mehettem sehová, vagy ha még is vagy 5 biztonsági kísért, mert apám féltett. Nem beszélhettem senkivel, aminek itt nagy hátrányát láttam, főleg mikor egy fiúval volt dolgom. Szinte minden csekély mozdulatra összerezzentem, és úgy döntöttem, itt az ideje lépni. Nem akarok már apácanövendék lenni, és ezért is gubóztam be, hogy egy új Bri jöhessen ki. Tudod, mint a hernyóból, a pillangó. * igen, ez a megfelelő hasonlat. Bár nem biztos, hogy érteni fogja a barna lány, de azért szeretném, ha megértené.*
- Szóval ez a külsőm, csak nem rég született. Eredetileg nekem is barna hajam volt. * vigyorgok a lányra, miközben az órámra pillantok. Rendben még van időnk, rengeteg.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Belső kert - Page 12 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime2011-08-12, 6:16 pm

*Nem sokáig lesz egyedül az alagsori Belső kertben, pár perc után társasága lesz Bri személyében. A padon ülve folytatják a bemutatkozás után a beszélgetést, és igazából a szokásos alapkérdésekkel nyitnak.*
- Hát, penészdarabkák még nincsenek a válladon, szóval szerintem épp időben jöttél ki a szobádból. *veszi viccesre a figurát, és felnevet. Ugyanabból a célból vannak itt, és mintha a cruos lányka olvasna a gondolataiban.*
- Pont ezen gondolkodtam én is, hogy rossz lenne egyedül részt venni a tanórán. *mosolyog. Úgy tűnik, legalábbis eddig, hogy sok a közös vonásuk a szőke leányzóval.*
- Köszi. *mondja, mikor gratulál a sentinelségéhez, majd elvigyorodik a kérdésözönön.*
- Nem, még semmi komoly nem volt, tegnap jártam végig a folyosókat rendbontók után kutatva, de minden nyugis volt, szóval egyelőre a címen kívül semmi feladatom nem volt még.
~De remélem hamarosan jön egy új diák, akit én kísérhetek fel a szobájába és hasonlók.~ teszi hozzá gondolatban a lányka. Megbeszélik, ki melyik ház tagjainak a számát növeli, majd Alinox rákérdez, miért bújt el a világ elől a másik. Figyelmesen hallgatja, majd bólint, és utána szólal meg.*
- Hát, üdvözlöm az új Bri-t. Nem tudom, milyen voltál ezelőtt, de szimpatikus az új. Ha segítség kell az új életed beindításában, akkor itt vagyok. *ajánlja fel kedvesen, és tényleg nem lenne fáradtság ez számára, mert hasonló gondolkodásúaknak tűnnek ők ketten.*
- Apád valami nagy fejes volt, mondjuk a politikában, hogy ennyire féltenie kellett, vagy szimplán nem bízott a mai világban? *kérdezi, de természetesen nem feltétlenül vár választ, ha ez kényelmetlen a másik számára.*
- Megnéztem volna, milyen volt a régi éned. *közli, de valószínűleg a cruos lányka le akarja zárni a múltjának azt a részét, ezért nem feszegeti tovább a témát, legfeljebb csak akkor, ha ő hozza szóba.*
- Szóval Skóciából jöttél? Igaz, hogy a férfiak szoknyát viselnek, és alatta semmi alsónemű? *kérdezi, majd a nevetés kirobban belőle.*


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső kert - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső kert
Vissza az elejére 
12 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Udvar és kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: