Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Belső kert - Page 11 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Belső kert - Page 11 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Belső kert - Page 11 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Belső kert - Page 11 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Belső kert - Page 11 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Belső kert

Go down 
+62
Slash Daniels
Jackelyn McKinney
Josephine Moore
Cornelia Brown
Zaine Warhurst
Aristarkh Y. Zhukov
Naomi Teigneux
Héderváry Fruzsina
Lucius Rufinus
Luka Dubois
Sideris Valbraith
Ashi Angel
Athalie Rapace
Dareia Yrjanfrost
Electra Richter
Gabriel Perez
Brian Valentine
Patrick Davis
Mathis Boll
Vixilien Sandanez
Thomas Gledhill
Élias Adachi
Brianne Layton
Alinox Ingren
Sophia Lerenz
Corina Watson
Fekete Ambrus
Serafina Damiana
Varg Yrjanfrost
Krishana Quinn
Raiden Carvex
Lucas Doroven
Nil Moriarty
Elisaveta Varlock
Havasi Zoárd
Zoé Calylas
Mona Braxton
Zoey Fleming
Nathaniel Cornwlade
Axel Knoxville
Meriel Scott
Ariane Wolnoth
Khillrix Anxor
Aysha Darkblood
Marcus Mccannt
Hecate Lunadea
Vladislav Kerensky
Caleb Valerious
Hunyadi Péter
Lisa Renfield
Dimitrij Volodya
Octavia Blackwood
Diana Gray
Troy Clayton
Jasmine Miels
Connor Diamond
Illya Imbecairwen
Iantha Reaver
Scott Renfield
Miroslav Volodya
Jane Swan
Lucius Benedict Fenris
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
SzerzőÜzenet
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-13, 8:33 pm

*Egy remek délután után tér visszafele Seol szigetére az új diák, remekül érezte magát a lány és párducának társaságába. Egyszerűen imádni való az kölyök, nem lehet rá haragudni, folyton talál magának valami szórakozást. Kellemesen elbeszélgetett az állat gazdájával is, örül neki Hana, legalább akad már egy személy az iskolában akivel jóban van. A fagyi, amire meghívást kapott nagyon finom volt, tehát jó kedvel érkezik vissza az iskola kikötőjébe. Eléggé viharosra fordul estére már az idő, így a csónakázástól kicsit fel is fordul a gyomra a lánynak, de nem foglalkozik vele különösebben. A szeles idő ellenére nem fázik fekete toppjában és farmerszoknyájában, bár az igaz, hogy kissé körülményesre sikeredik a csónakból való kiszállás. Nyugodt léptekkel indul meg az iskolába vezető úton, hajába belekap a szél, annak ellenére, hogy két copfot font belőle. Már a kikötői út felénél jár, mikor siralmas bagolyhuhogásra lesz figyelmes. Égre emeli tekintetét, keresi az állatot a szemeivel, hamarosan a látómezejébe kerül egy szép hóbagoly. Csak akkor ismeri fel az állatot mikor közelebb ér hozzá és láthatóan felé közeledik.*
~ Ez a tegnapi bagoly, amivel elküldtem apáéknak a levelet.~ *Gondolja a lány, mikor észreveszi, hogy egy nagy csomag van a bagoly lábára kötve és nagyon is mozog a csomag. Nagyot nyel majd lány, hisz a jelek szerint elülték neki a kneazlét, ami szemel láthatóan egyáltalán nem viseli jól az utat. Bagoly leszáll az útra közvetlenül a lány elé, aki leoldja a lábáról a csomagot és egy kis eleséget ad neki abból a csomagból, amit még a szigeten vett. Hálás huhogás követően elrepül a bagoly, de a csomagot nem meri megfogni a lány, hisz annak lakója nagyon ki akar jönni már. Nem akarja itt kiengedni a kikötőbe, így gyorsan magához veszi és miután beér az aulába nem is kell kibontania a csomagot, az magától kinyílik és egy igen csak mérges macskával néz farkasszemet a lánnyal. Az állat fúj rá egy nagyon, majd elindul az alagsor irányába követve egy alakot, aki a belső kert ajtaját kinyitotta, amin a kneazle befutott. Szegény lány nem tud mást tenni az igencsak barátságtalan macskával, mint utána menni, mégsem hagyhatja idegen helyen kószálni.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Belső kert - Page 11 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-13, 9:00 pm

*Nem éppen tudja mit csinál erre, de annyi biztos, hogy most már sokkalta jobban van ő is. Valahogy miután tegnap rendeződtek a dolgok, és találkozott Azariaval, sikerült megnyugodnia, hiszen úgy tűnik minden rendben a lánnyal, legalábbis reméli. A mai nap viszont csak egy gyors kört akar tenni, mielőtt vissza zárkózik szobája magányába, ahol ha minden igaz vár rá még jó adag papírmunka. A sétára persze nem egyedül jött el, hanem egy igencsak termetes farkassal, aki kissé a fiú előtt lépdelve szedi a lábait. Egyébként Varg ma egy sima rövid ujjú szürkés pólót visel, fekete farmerral, haja pedig a melegre való tekintettel most össze kötve lóg egészen a hátáig. Nem igazán volt kedve kimenni Seolig, így aztán a közeli kertet látogatja meg, s belépve a kapun, a farkas rögvest be is szökken előtte, a fiú pedig csak a fejét csóválva követi. Na igen a farkasok szabad elvűek és Narzel sem kivétel ezalól, hiába varázslény. Néha kissé túlságosan beszédes, de hát ebbe ő volt a hibás kellett neki ilyen képességekkel felruháznia. Bent azonban mindketten egy macskát vélnek felfedezni, pontosabban a farkas felé is iramodik, de csodák csodájára nem akarja felfalni, csupán csak az orrával, kissé megpiszkálva figyeli a reakcióit, a fiú egy pár pillanatig csak figyeli őket zsebre vágott kézzel, viszont nemsokára észre veszi, hogy valószínűleg ennek az állatnak van egy gazdája is.*
-Á heló, tied a Cirmos?*kérdezi miközben egy félmosollyal a lány felé fordul, és energikus mozdulattal felé is nyújtja a kezét, természetesen csupán köszönés szempontjából.*
-Új vagy nem? Amúgy Varg vagyok Inflatus ház..*mutatkozik be, most kihagyva a nyelvtörőnek is megfelelő családnevét, az első feltételezése pedig nem igen volt nagy varázslat. A fiú tanárkodik ismernie kell az elsősöket, ez a lány viszont kivétel ezalól. Csupán csak lassan lehajolva felveszi a macskát, simítva egyet a fején, majd át is nyújtja a lánynak.*
-Jobban teszed, hogy ha vigyázol rá... erre felé nem minden állat szereti az ilyesmit, a végén még vacsora lenne, amúgy ő a Famulusom Narzel.*mutatja be a farkast, aki most kimutatva, hogy tud állatiasan is viselkedni csak morran egyet köszönés képpen.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-13, 9:30 pm

*A lány a szigetről az iskolába tart egy kellemes délutánnal a háta mögött, mikor a kikötőben egy bagoly érkezésére lesz figyelmes. A lánynak jön egy csomag, ami nagyon is mozog, a házi kedvencét küldték el neki szülei, aki cseppet sem viselte jól az utazást. Bent az iskola aulájában akarja kivenni a csomagból a lány, de erre semmi szükség, hisz időközben kiszabadította magát az állat és dühös tekintettel elrohant az alagsor irányába. A lány pedig fejvesztve rohan utána, de nem kiabál a macska után, azt büszkeségből nem teszi. Kifulladva lép be a belső kertbe a lány és kissé meg is lepődik a kert láttán, de egyből megtetszik neki az elvarázsolt kis kertecske. A kert közepén egy idősebb srácot vél felfedezni a famulusával egyetemben, előttük pedig a macskája csücsül. Amint az ismeretlen fiú észreveszi a belépő lányt, meg is szólítja.*
- Igen, előlem menekül a drága. *Válaszolja a rohanástól kissé kifáradva a lány és elfogadja a felé nyújtott kezet, mialatt bemutatkozik.*
- Igen, új vagyok. Krishanának hívnak, szintén Inflatus ház. *Feleli kissé meglepődve, hogy ismét egy háza bélivel hozza össze a sors és reménykedik benne, hogy ez a találkozás sem végződik úgy, mint a tegnapi ismerkedése Nath-el. Mialatt a fiú lehajol a macskájáért és odaadja neki, beszámol a macska szökésének okáról.*
- Most érkezett meg és egyáltalán nem viselte jól az utat, így eléggé mérges volt mikor kiszabadult és egyből elfutott. Esélyem sem volt elkapni, köszi a segítséget. Ő egyébként Assana.*Mutatja be ő is a kedvencét, majd a farkasra nézve köszön is neki és megdicséri pompás kinézetét, hisz eddig nem sok figyelmet fordított rá a lány.*
- Örvendek Narzel, nagyon szép vagy. *Majd miután hallja a morranást az állattól, inkább eláll attól, hogy megsimogassa, majd leül egy közeli padra, mialatt simogatással nyugtatgatja a macskáját és megkérdez a fiútól egy kérdést a famulusról.*
- Miért éppen farkas? Persze ha nem túl személyes kérdés. *Hisz nem akar olyan kérdést feltenni, ami nem rá tartozik, olyanokból köszöni, de elege van.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Belső kert - Page 11 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-13, 9:46 pm

*Nem veszi észre egyikőjük se a lányt a farkas inkább a macskával van elfoglalva, a fiú pedig a két állatot figyeli kissé talán el is bambulva, mire végre észre veszi, hogy Krishana is itt van, akivel rövid úton szóba is elegyedik.*
-Gondoltam, ilyen korba elég makrancosak, de ez a kastély pedig nagy. Elég könnyű elveszni benne.*mondja amolyan figyelmeztetés képen , de hangjában nincs semmi hűvösség, inkább amolyan óvatosságra intés csak, ami persze pozitívan akar értetődni.*
-Üdv, szóval Ház béli, elég kevés Inflatusossal találkozok mostanság, nem mintha annyira ki lennénk halva.*jegyzi meg, miközben leguggolva oda is adja a másiknak a macskáját, nehogy ismét neki szaladjon a nagy világnak.*
- Jó neve van, amúgy pedig elhiszem, semelyik állat nem bírja a rabságot sokáig, amúgy meg nincs mit, ha már itt vagyok......*jegyzi meg karba téve a kezeit, majd a falnak támaszkodva figyeli a farkast, aki csak morranva egyet köszön a lánynak.*
-Végre valaki aki meg is dícsér, ezt is megéltem....*morran fel a farkas, miközben hátat fordítva a két diáknak kissé távolabb sétál tőlük, s össze gömbölyödve fekszik le, úgy gondolva hogy itt a pihenés ideje. A srác egy pillanatra még oda figyel, majd hallva a lány kérdését, fura fekete szembogarai a másikra vetülnek.*
-Nem igazán az. Tudod a családom szerette a farkasokat, köztük én is, ami nem is annyira fura, Északi vagyok, jobban szólva Norvég, és a nevem is Farkast jelent a ti nyelveteken...*mondja teljesen nyugodt hangon, nem éppen dicsekvően inkább mintha csak tényeket közölne. Persze lehetne több oka is, de annyira azért nem olyan mesélős a fiú, legalábbis nem az idegenekkel.*
-Na és te? Mióta vagy itt? Nem tűnsz éppen annyira Inflatusos beállítottságúnak, bár gondolom nem véletlenül kerültél ebbe a házba.*Jegyzi meg egy apró félmosollyal, ami hamar eltűnik az arcáról. A farkas közbe csak vissza sétál hozzájuk, de ő maga most a gazdi lába mellé ül le.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-13, 10:13 pm

*A macskája után rohanó lány végül a belső kertben éri utol a cirmosát, aki már társaságot is talált magának egy fiú és egy farkas képében. Nem igazán néz körbe a kertben, inkább a macskájával van elfoglalva, hisz aggódik érte, nem szereti, ha nincs a közelébe az állat. Miután odamegy a kis csapathoz óvatosságra is inti a fiú, hogy ne hagyja elbóklászni az állatát.*
- Igazad van, még én sem igazán ismerem, óvatos leszek. *Feleli kissé elmélyült hangon a lány, mialatt átgondolja a fiú iménti szavait, hisz sok igazság van benne, és nem szeretné, ha a cirmosának valami baja lenne.*
- Én rajtad kívül csak eggyel futottam össze, igaz nem sok diákkal találkoztam még. *Feleli a házát megemlítve a fiúnak és rákérdez honnan is jön a farkas neve.*
- Narzel neve honnan jött? *Érdeklődik egy kicsit a lány, ha már megemlítette a fiú a macskájának a nevét, és közben átveszi a szökevényt és simogatni kezdi. Miután üdvözölte a másik famulusát, jól szórakozik annak kissé morgós hangulatán.*
- Látom nincs valami jó kedvébe. *Közli az általa megállapított tényt a farkasról egy félmosollyal az arcán, mialatt szemmel követi, ahogy eltávolodik tőlük és elfekszik a földön. Figyelmét a fiú mondanivalója köti le, hisz érdeklődve hallgatja a kérdésére kapott választ, mely szerint az egész családja szereti ezt az állatot, de ekkor döbben rá a lány hogy nem is mondta a fiú a vezetéknevét.*
-Honnan jöttél ide? *Érdeklődik tovább a lány, közben előveszi zsebéből a vásárolt állatcsemegét és a földre lerakva ad belőle a cicájának kiengesztelés gyanánt, majd eszébe jut, hátha kér a farkas is, aki időközben visszatért gazdája mellé.*
- Kérsz Narzel? *Közben a lány kérdő tekintettel néz a gazdájára és a farkasra is, hisz nem egészen biztos benne kitől is kell engedélyt kérnie.*
- Pár napja érkeztem csak. Tudod, általában nem vagyok jó kislány. Miért, hogy néz ki szerinted egy igazi inflatusos? *Kérdezi kíváncsisággal teli hangon, egy cinkos félmosollyal a szája szélén.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Belső kert - Page 11 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-13, 10:53 pm

*Miután találkoztak szóba is elegyednek. Persze ha már itt van meg akadályozza a cirmost, abban hogy el ne futkározzon megint valamerre, s miután vissza szolgáltatja a másiknak csak megrántja a vállát a szavaira.*
-Én már egy ideje igen, de hidd el nem ez a legfélelmetesebb oldala, a nagyságot még túl lehetne élni.*mondja egy kisebb mosollyal, de úgy tűnik nem mond többet, hogy miért azt nem tudni, de valószínűsíti , hogy a lány előbb utóbb rájön mire is gondolhat ezalatt.*
-Gondolom valamelyik Sentinellel, amiből nincs sok a házunkban, szóval olyan nagy választás nem lehet, Nath, vagy Mordred?*csupán csak ennyit kérdez, hiszen feltételezi, hogy valamelyik beoszthatta, ha pedig nem akkor tévedett egy nagyot, de hát ez van. A fiú nemsokára már a falnak támaszkodva össze akasztott kézzel figyeli tovább a másik szavait, majd csak oldalra dönti a fejét a kérdésre.*
-Nem tudom, igazából olyan volt hogy elgondoltam, és csak úgy jött a neve......*magyarázza, erre tényleg nem igazán tudna normális választ adni, a következő feltételezésre csak megrántja a vállát.*
-Nem mindig szokott, ilyenkor legalább nem beszél egyfolytában. Tudod vannak néha ilyen napjai, ma nem voltunk lent Seolon, gondolom hiányolja a szabad teret.* Ezután még ad pár választ, a farkasra vonatkozóan, viszont a kérdést meghallva cseppet meglepődik, és fel is nevet.*
-Hát... az előbb mondtam hogy Norvég vagyok, szóval kizárólagosan Norvégiából, de ha pontosabban kíváncsi vagy akkor Sør-Varangerből... De már egy ideje ezt a helyet tekintem az otthonomnak.*mondja egy kisebb mosollyal, miközben figyeli, ahogy a farkas közelebb megy megszagolva a kínált ételt, de végül csak tüsszentve fordít hátat s veti át magát az ajtón. A fiú csak kissé megcsóválja a fejét, majd a lányra néz.*
-Bocsi néha pofátlan... azt hiszem nem szereti az állat csemegéket, inkább olyasmit eszik amit ő ejt el...*feleli, kb olyan arccal mintha azt mondaná " én nem tudok mit tenni", majd kezeit ismét a zsebébe süllyesztve válaszol a következő kérdésre, kissé nevetve.*
-Hát... ha hiszed ha nem kevés jó kislány van erre, maximum csak a fogadott hugom, persze az hogy valaki nem jó lány vagy fiú nem jelenti hogy gonosz. VAlakivel rossz dolgok történtek és azért lett olyan amilyen...*mondja hiszen még Azariaval is történtek szörnyű dolgok, amitől bizony a lány is vadóc lett, legalábbis ismeretükkor még annak ismerte meg, bár most már egészen más a helyzet, meg se lenne nélküle. A kérdésre viszont csak megrántja a vállát.*
-Nem tudom, általában elég büszkék, és lenézőek legalábbis egy részük, talán azért mert aranyvérűek talán másért, és valahogy hűvösebbek is. Majd megismersz párat rájössz mire gondoltam, bár vannak ilyenek más házon is.*mondja egy kisebb mosollyal, miközben tekintete kicsit el is kalandozik a maga előtti kertrészen.*
-Na és? Te amúgy honnan jöttél?*kérdez rá, ha már eddig nem is kérdezett annyit, elvégre ez csak nem titok.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-13, 11:37 pm

*A sikeres szökést követően a macska után ered és megnyugszik a lány, hogy nem került veszélybe, hisz a belső kertbe talál ár békésen ücsörögve, nem pedig félelemtől reszketve, tehát semmi ok a pánikra. Miután a bemutatkozást követően a kastély jön szóba, csak fejbiccentéssel jelezi a srácnak, hogy tudomásul vette az iménti intelmét, hisz egyre rájött már Krsihana mióta itt van, hogy az emberek szeretnek titokzatosak lenni, akár csak ő maga. Miután teljes testi épségben visszakerült hozzá a tarka kölyökmacska egy fintorral az arcán válaszolja meg a felé intézett kérdést.*
- Igen, jól irányba tippel, Nath volt az, akivel összefutottam. *Feleli komor hangon, hisz nagyon is él még benne az a kép, ahogy ráripakodott, pedig visszagondolva az egészet, ő kezdte, hisz honnan kéne tudnia, hogy egy általa ártatlannak tartott kérdésre így kiakad. De inkább nem gondol többet a tegnapi napra a lány, nem akarja ezzel elrontani a mai jókedvét.*
- Assana névadása is hasonló volt, ahogy megláttam őt beugrott ez a név, és tudtam, hogy ez illik hozzá. *Meséli egy vállrándítással egybekötve, hisz nem kérdezett rá erre a fiú, de ettől függetlenül elmeséli ezt a történetet a lány.
- Értem már, miért ilyen morgós. *Feleli a farkasra nézve, hisz tudja jól milyen bezárva lenni, nem szereti a lány sem rabnak érezni magát, pedig hosszú éveken keresztül élt úgy, persze átvitt értelemben csak.*
- Régebben jártam Norvégiában az apámat kísérve, de ott nem voltunk.*Kissé elmereng a lány, míg felidézi magába, merre is jártak annak idején apjával, hisz elég sok helyre eljutott így, de Norvégiába évekkel ezelőtt volt télen, rettentő hidegben és hóesésben. Mikor a tarka cicát eteti, megkínálja a farkast is, de ő elutasítja az állatcsemegét, ami megmosolyogtatja a lányt.*
- Érthető, hisz a farkasok büszke állatok. *Feleli a fiú mentegetőzésére, de fölösleges, hisz számított rá, hogy nem fogja örömét lelni benne a famulus. Közbe befejezi a macska az evést és a fiú lábai felé veszi az irányt, aki a falnak támaszkodik és a lábai között kezd el futkározni. Úgy látszik lehiggadt már a jószág és teljesen meg is nyugodott.*
- Én is hasonlóan vélekedek, ha valami sötét nem feltétlenül is gonosz egyben. *Nem mond többet, hisz teljesen igaza van a srácnak, hiszen tudja ő is milyen érzés rossz dolgok céltáblájának lenni, amiknek köszönhetően már nem leszel ugyanolyan, mint előzőleg voltál. Miután megválaszolja a fiú a kérdését, nem mond rá semmit, kicsit legondolkozik rajt, majd biccent a fejével, hogy tudomásul vette a hallottakat, majd megválaszolja a kérdést.*
- A sziget országból, Angliából jöttem. Másodéves vagy? *Kérdezi kissé kétkedő hangon, hiszen nem tűnik első évesnek, de mégis egy kis érettséget is lát a mondataiban, ami másodévesekre sem jellemző még szerinte.*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Belső kert - Page 11 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-14, 9:06 pm

// Olvad//

*Miután vissza adja a macskát, beszédbe is elegyednek, így jön szóba melyik fiút ismerheti, de a fintort nem igazán érti. Jó amennyit hallott, meg gondol magába bizonyára nem lehet Nathnek könnyű meg változik is az ember az ilyenek után, de ő nem ismerte annyira rossz srácnak.*
-Na mi volt ez a fintor? Nath egész normális srác, szerintem inkább örülj, hogy nem a másikkal futottál össze.*na igen Mordreddel nincs annyira baja, bár azért megtartja tőle a kellő távolságot, nem mintha ők bunkóztak volna egymással, de valahogy úgy érzi nem egy "klubba" tartoznak. A következőkre csak egy félmosollyal bólint, nem annyira akar leragadni a névadós témánál. Inkább a farkasos dologra figyel, majd vállat rántva válaszol.*
-Nem mindig ilyen, de ilyen napjai vannak most. Nem mindig lehet mindenki jókedvű majd megbékél. PEdig tegnap voltunk kint Seolon.*mondja teljesen természetes csevegő hangnemben. Ezután megtudja, hogy a másik járt már Norvégiában, de csak mosolyogva megrázza a vállát.*
-Mi teljesen fent északon a tenger közelépben élünk, és még a mugliktól is elég távol. A családom nem igen bírta a varázstalanokat, engem valahogy nem izgatott, de annyi biztos hogy elég jól el voltunk szigetelve. *meséli, de nem akkora bele éléssel, mert közbe eszébe jut, hogy mivé lett az egész, most már nincs hova haza mennie, de túltette magát rajta. Az etetés viszont nem jött be, a farkas ugyanis nem igen fogad el ételt, még attól sem akit kedvel, más dolgokhoz van szokva, a fiú csak lassan bólogat a szavaira.*
-Igen az, de ez a farkas nem lett egoista. Csupán csak ösztönlény, én se szoktam etetni, van hogy egyedül megy ki a szigetre......*meséli miközben a farkas irányába néz, legalábbis amerre elment, a következőre pedig bólint.*
-Mindenben megvan a gonosz, legyen sötét , vagy világos egy évvel ezelőtt éppen a mágia ügyi minisztériumból jött a veszély, legalábbis onnan egykét sötét alaktól... Persze vannak tisztességesek is akik jó emberek olyan mint Mr Fenris, az Exortusosok vezetője Őt tisztelem talán mint embert a legjobban ebben a suliban.*meséli egy félmosollyal, hiszen sokat köszönhet neki. Ha nem lett volna Azaria lehet még most is meg lenne fosztva a látásától, és cserébe még nem is kért semmit, na meg valahogy másnak is látja őt mint a másik két magisztert. A gondolataiból azonban a lány kelti ki.*
-Hm elég sok Angol érkezik, jártam ott már egy kétszer, és igen másodikos vagyok, de elég jó kapcsolatom van az elsősökkel, az időm egy részét velük töltöm, tudod tanítom őket, így majd valószínűleg téged is foglak, ha minden igaz Jelmágiából.*mondja egy egy apró bólintással, félmosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-14, 9:38 pm

*A kertbe érés után vissza is kerül Krishanához a macskája, majd a megtalálójával beszédbe is elegyednek. Miután megvitatnak pár témát végül Nath kerül szóba, amit csak egy fintorral jelez, hogy nem épp jó véleménnyel van a srácról, amire Varg rá is kérdez. Lány szája szélét harapdálva gondolkodik, hogy mennyit is mondjon el a fiúnak, hisz nem is ismeri, végül úgy dönt, valamit csak mond az incidensről, ha egyszer szóba jött.*
- Pár napja összefutottam vele, és hát nem a legjobb dolgokat hoztuk ki egymásból. Igazából azt sem tudom, hányadán állok vele. *Az utolsó mondatot, már halkabban mondja, ez most ötlött fel benne, ahogy mesélte az estet, közben kissé terelve a témát a másik sentinel után érdeklődik.*
- Miért mi a baj a másikkal? *Kérdezi a lány, hisz ha nem épp normális a srác, akkor megpróbálja nagy ívben elkerülni, legalábbis még az első heteiben. Majd a farkas kedve kerül szóba, de csak bólint a lány, nem kívánja tovább firtatni ezt a témát. Közbe Assana kiharcolja a lánytól, hogy most a hasát vakargassa, hisz ott szereti a legjobban a kényeztető mozdulatokat. Mikor Norvégia jön szóba a lány, kicsit felkapja a fejét, hisz a fiú a múltjáról beszél.*
- Akkor azért nem ismerem Norvégia azon részét. Mi inkább csak a nagyobb településeken fordultunk meg. A szüleimnek nem igazán törődnek velük, míg nem szólnak be a varázslók ügyeibe. Én is hasonló véleményen vagyok. *A muglik említésekor megemlíti ezeket, hisz neki sincs igazán baja velük, ha ott maradnak, ahol vannak a varázstalanok. Majd a lány megkínálja csemegével a kedvencét és a farkasnál is bepróbálkozik vele, de számításai bejött, nem igazán kellett ennek az egyednek, majd ezután a farkas eltűnt az ajtó mögött.*
- Nagyon önálló ezek szerint, így értem már. *Feleli a lány a fiú szavai után, amit a farkasáról mondott, aki már nincs a közelükben, hanem ki tudja, merre vándorol tovább.*
- Igen teljesen igazad van ebben, mindenhol van jó és rossz, csak az arányuk nem egyformák sehol sem. A másik két magiszter milyen?*A magiszterről hallott véleményt csak egy bólintással veszi tudomásul, hisz nem igazán tud mit mondani ezzel a kapcsolatban, eddig csak az a házuk magiszterével beszélt, a többit még nem is látta a lány, de ami késik, nem múlik.*
- Nem rossz hely, csak sokat esik arrafelé. A másodikosok taníthatnak itt az iskolában? *Kérdezi a lány kissé megilletődve, hisz erre nem számít, de tetszik neki ez a felállás.*
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Belső kert - Page 11 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-14, 10:02 pm

*Miután össze futottak, beszélgetni is kezdenek, és a téma valahogy Nath fele tendál, akit bár VArg annyira nem ismer, de nem hinné hogy annyira rossz ember lenne, már csak több okból is. A lány úgy tűnik mesélni kezd, amire Varg csupán csak lassan megemeli a vállát.*
-Lehet csak rossz napja volt, vagy olyat mondtál amit nem kellett volna, lehet a szülei miatt.... Én nem hallottam róla sok rosszat, maximum csak hogy a maga feje után megy.*rántja meg a vállát, hiszen nem kell ahhoz ismernie, hogy össze rakja a dolgokat, miért viseli a Cornwlade nevet, azt meg tudja milyen ha valaki elveszíti a szüleit, a kérdésre azonban csak felsóhajt, hiszen ez nehéz dolog, főleg hogy nem kibeszélős a srác, de talán némi figyelmeztetést adhat.*
-Hogy Mordreddel? Baj nincs vele, de nem az a fajta ember, akivel szívesen lenne együtt az ember hosszabb ideig, eléggé szadista, önfejű és szerintem lenézi az iskola jó részét, tudod aranyvérű arisztokrata és az aranyvér mánia igencsak látszik rajta, furcsa az emberekkel ennyi az egész, nem hinném, hogy hamar bizalmat gerjesztene benned, és a társasága is hasonlóan fura, már az a kevés amennyi emberrel láttam...*na igen, Mordanaról még nem alkotott véleményt, de annyiba biztos, hogy ő is más mint az átlag, és nem csak a kinézete miatt, s bizony büszke egy teremtés, bár a kapcsolatuk kifulladt köszönő viszonyban, mindkettővel úgy van, ahogy. Nincs velü baja, de nem is szereti őket, ismerősi kapcsolat ennyi. Norvégiáról szóló dolgokra csak elmosolyodik.*
-Az én szüleim nem igen szerették őket, de én elvagyok velük, tudod nem éppen az én családom az aki a szeretetéről volt híres.*mondja egy apró félmosollyal, amibe sok boldogság nincs, de hát annak a kornak már vége. A farkas viszont úgy tűnik megunja a társaságot, és nemsokára el is tűnik a két diák mellől, a lány szavaira pedig csak bólint a fiú. Igen tényleg az, néha úgy érzi nincs is szüksége a gazdájára.*
-Hogy a két magiszter? Nem tudom Ms Valbraithal megvallom a személyes kapcsolatom nem éppen a legjobb, de ez a történet hosszú, és nem akarok róla beszélni. Majd eldöntöd ha megismered, de azt tudom hogy nagyon jó tanár, és azt is mondják, hogy akinek szüksége van rá segít, de többet nem igen tudok. . Mr Cornwlade pedig magának való, azt hiszem az a fajta ember aki tart egy bizonyos távolságot az emberekkel, néha olyan hűvös mint a halottjai akik a szakterülete de nem tudok róla én se rosszat mondani, csak nem ismerem.*mondja, majd Angliáról kicsit beszélve, elmondja végül azt is , hogy tanít, úgy tűnik a lányt ezzel meglepi de végül csak egy mosollyal bólint.*
-Igen páran tanítunk, bár én meg egy másik lány az Exortusból első óta tanítunk. Tudod én úgy tervezem, hogy ha végzek itt akarok majd tanítani továbbra is, talán másik tárgyat talán ezt még nem tudom, de nem tűnne rossz munkának.*feleli majd elrugaszkodva a faltól csak kinyújtózkodik majd kérdőn fordul a másik fele.*
-Na és te? Mihez akarsz kezdeni, ha itt végzel?*teszi fel a nagy kérdést, miközben a szája elé téve a kezét ásít egyet. Bizony még van dolga este, szóval nem kéne most elaludnia.*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-14, 10:37 pm

*Miután csatlakozik a macskájához csapódott kis csapathoz, szóba is elegyednek a sráccal és a Nath-nél kötnek ki mint, téma. Igen csak érdekli a fiút a lány grimasza, amit a fiú nevének megemlítésekor tör ki belőle, majd nem túl nagy részleteségel elmeséli, hogy mi is történt.*
- Inkább az utóbbi, rossz kérdést tettem fel és el is indult a lavina…*Válaszolja kissé rémeteg hangon a lány, ahogy gondolataiban újra lejátsza az aznapi beszélgetés miden mozzanatát, de hát előbb utóbb úgy is kiderül, hogy fog alakulni a Nath-ez a viszonyulása. Majd a másik szentinelről hallgatja Varg véleményét, ami arra készteti a lányt, hogy azért tartsa meg a két lépés távolságot. Mivel nincs több hozzáfűzni valója ehhez a témához a lánynak, csak fejbiccentéssel jelzi, hogy tudomásul vette az elhangzottakat. Végül előkerül a lány beszélgetőtársának a hazája is, aki mint kiderül járt már ott, de arrafele, a hol a fiú lakott még nem.*
- Otthon az én szüleimet mublibarátoknak tartják az adott varázslók, mert nem támogatták annak idején az oktalan bántalmazásukat, de ez nem teljesen van így, mert nem is álltak ki igazán mellettük. *Válaszolja a lány egy félmosoly kíséretében, hisz ez annakidején nagy vihart kavart az aranyvérű családok közt, de ők kiálltak saját nézetük mellett, és erre egy kicsit büszke a lány. Mikor a magiszterek kerülnek szóba, kap az alkalmon a kékszemű és letámadja a kérdésével a másikat, akitől készséges válasz érkezik.*
- Én eddig nem találkoztam velük, csak hallottam róluk. Egyedül a házunk magiszterével beszéltem pár szót, mivel ő fogadott miután megérkeztem a suliba. Igazad van, tényleg tarja a két lépés távolságot, de ha jól tudom mindegyik nagy szaktekintélynek örvend a maga területén. *Kissé megrázza a lány az újjait, hisz a sok simogatásban egy kicsit elgémberedtek, majd mikor a hazája kerül szóba elmosolyodik, majd meglepődik mikor megtudja, hogy a fiú tanít a suliba.*
- Hogy hogy első óta tanítotok? Biztos jó munka, bár nem tudom, hogy nekem lenne-e elég türelmem a tanításhoz. *Kissé elgondolkodik a szavain, hisz nem rossz tanuló ő, szeret tanulni, ha érdekes a tananyag, és az olvasással sincsenek különösebb problémái sem. Kissé meglepődik mikor felteszi neki a fiú a nagy kérdést, de kis gondolkodás után válaszol rá.*
- Mi lesz belőlem?... Nem igazán tudom még, érdekel az árnymágia és a misztikus lények is. A kettő közül, valamelyik mágiaágon elindulok majd. *Ez tényleg nehéz pügy hisz nem igazán gondolkodott el ezeken a dolgokon, pedig lassan itt lenne az ideje.*
- Nem tudom, te hogy vagy vele, de én már kezdek éhes lenni. Én is megyek, biztosan összefutunk még. Jó éjt!*Közben kissé hangosan korgó gyomrát megsimogatja a lány, végül elköszön ő is és macskáját összeszedve elindul az étkező felé.*


A hozzászólást Krishana Quinn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-07-15, 11:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Varg Yrjanfrost
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Varg Yrjanfrost


Belső kert - Page 11 Demonologus
Hozzászólások száma : 1181
Csatlakozás : 2010. Jan. 19.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-14, 11:15 pm

-Akkor lehet azért volt. Gondolom rossz helyre tapinthattál, majd lesz jobb is*mondja egy félmosollyal, és nemsokára már tovább is eveznek a témával. A fiú még mesél kicsit a másik Sentinelről de róla nem esik több szó, ami talán nem is baj, a lány szavaira viszont csak oldalra dönti a fejét.*
-Ahány ember annyi szokás, valakik szeretik őket, valakik megvetik ilyen az élet.*vonja le a dolgokat , ő így ismeri az embereket, két féle van, köztesekről nem nagyon tud. Ezután a magiszterekről esik szó, a fiú pedig egy félmosollyal bólint.*
-Áh tehát ő kísért be.. Van hogy a Sentinelek mennek, a feladat körül... Amúgy igen mindegyik nagy hatalommal megáldott mágus, és igen mindenki máshoz ért, más a szakterülete ahogy te mondod, de talán ez így van jól , elvégre egy iskolát kell vezetniük...*mondja továbbra is nyugodt hangon, ezután pedig elmondja, hogy ő tanít is, vagyis nem csak ő, hanem még páran rajta kívül, ami úgy tűnik meglepi Krishana-t.*
-Ehhez szerintem kell egy kis véna, nem csak a türelemről van szó, kell bánni tudni az emberekkel is, na meg felelősséget kell vállalni aziránt amit elvállaltál. Meg kell mondjam nekem már rendült meg néhányszor az akaratom, de valamilyen okból még mindig itt vagyok. Amúgy az ok elég hosszú, és igazából annyira nem is lényeges..*mondja kissé titokzatosan, bár nem nagy történet , akkoriban kellett a segítségük, és ők pedig elvállalták.*
-Szerintem jó irányvonal mind a kettő. De meg is vannak a veszélyei én csak sok sikert tudok kívánni.*egyenesedik ki, a kérdésre pedig oldalra billenti a fejét.*
-Én úgy vagyok vele, hogy még előttem áll elég sok jegyzet amit össze kell egyeztetnem, tehát azt hiszem én megyek is. Ha másnem órán még össze futunk, addig is jó éjszakát.*köszön el a lánytól, s ha minden igaz nemsokára el is hagyja a termet.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Belső kert - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-18, 7:09 pm

*Miután a csónak kiköt, megkérdezem, hogy akarja e folytatni a cukorkák kipróbálását, mert nem akarom rá erőltetni az ötletem, de ahogy észreveszem Lucas nem visszakozik az ötlettől.*
- A kíváncsiság jó tulajdonság csak tudni kell mértéket tartani, de remek lehetőség nyitni a világra. *Szeretem, hogy Lucas átlagos és nem olyan bajos srác, mint én vagyok, de örülök, hogy nem zárkózott. Nem szeretem az olyan embereket, akik csőlátásuk és csak abban hisznek, amiről tudnak egy keveset, mert a tudást több szemszögből kell megismerni. Lucas a kezét nyújtja, amit nekem eszem ágában sincs visszautasítani. Dehogy tenném, hisz alig vártam, hogy nyissunk egymás felé is. Újabb érdeklődés felőlem, mire mind a ketten egymás felé nézzünk. Kérdezzen nyugodtan maximum egy idő után szólók neki, hogy elég legyen, de ezt még elképzelni sem tudom.*
- Nem dehogy. *Nevetek fel.* - Ez az én egyedi hóbortom. Amikor kicsi voltam sokat játszottunk egy Mágus nevű társas játékkal és onnan szedtem az ötletet. Utána néztem és egészen megtetszett, mert ez egy régi kihalt vallás. Olyasmi, mint a görög-római hit csak ez egy másik világ. Ugyan úgy van egy istencsalád és egy kihalt nép, aki egykoron tisztelte őket, de megjelent a kereszténység és egyszerűen homályba veszett, mint a többi apró vallás. Én meg már csak a furcsaságaim miatt is ezt a hitet választottam. Arel istennő a Pyrarroni istencsaládnak az asszonyi vezetője. Más a főisten, mert hírtelen vérmérséklete miatt mást választottak vezérnek. A természet és a harcosok istennője, többször is kisegítette az embereket és az isteneket is a harcból. Az ő jelképe a holdsólyom.
*Mondok el mindent a vallással kapcsolatban. Nincsen titkolni és rejtegetni valóm ezen a téren, de ha érdekli Lucast ez bővebben, akkor persze mesélek.*

Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-18, 8:13 pm

- Ennem egyet értünk* Valóban jó dolog a kíváncsiság csak tudni kell felkelteni valakiben. Mona ebben jónak bizonyul, mert az enyémet sikerült. Van benn valami más amit eddig másokban nagyon nem fedeztem fel. A kezemet nyújtóm felé, hogy tudjak segíteni, melyet el is fogad. Semmi baj nincs a bőrével ezt tudom megállapítani. Nem mintha valamit is feltéteztem volna, csak ez fut az agyamon. Van még pár dolog ami érdekel vele kapcsolatban s ez a hite, melyre rá is kérdezek. Egy hosszú előadásnak lehetek a fültanúja melyet nem bánok. A játékot melyet említ nem ismerem és a vallását sem. Ezért is érdekel.*
- Szerintem nem vagy furcsa* Jegyzem meg komolyan. Inkább nevezném egyedinek mint furcsának ezt a leányzót. A másik gondolat mely eszembe jut az a hold. Ez már a második hogy találkozom a szimbólummal. Nem is olyan régen egy másik lánnyal beszélgettem akinek szintén fontos ez a szimbólum. Talán az elsősök körében ez az új trend vagy nem tudom. Mindegy. A kerthez érünk s én az ajtót kitárom a másik előtt.*
- Miért választottad ezt a sulit?* Kérdezem meg érdeklődve, mert nem tudom mi akar majd lenni. Biztos nem a szülei nyomása miatt van itt hiszen azok már nem élnek.*
- Jó lesz ott?* Mutatok egy pad felé mely egy nagy fa alatt van. Körülötte pedig virágok melyek csodás színbe pompáznak.*
Vissza az elejére Go down
Mona Braxton
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Mona Braxton


Belső kert - Page 11 Elemista
Jelige : Szőke Ciklon
Hozzászólások száma : 4182
Csatlakozás : 2010. Dec. 20.
Kor : 31

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-18, 9:12 pm

*Lucas sokat kérdez főleg rólam, aminek persze érdekel a miértje, de inkább csak válaszolok a kérdésekre és később majd rájövök, vagy kiderítem magam. Mesélek a családomról, a vallásomról és már kitudja miről annyi kérdést kaptam a mai nap folyamán. *
- Köszönöm. *Nevetek fel. Különlegesnek sem mondanám magamat, mert semmiben nem különbözőm egy normális lánytól a stílusom kivételével, ami minden embert egyedivé tesz. Közben beérünk az iskolába, azon belül pedig a belső kerthez, ahova indultunk. Lucas kitárja nekem az ajtón, amin egy mosoly kíséretében be is lépek.*
- Az egyik dadus valahogy rájött, hogy én ilyeneket is tudok, vagy tudta előre is a fene tud….*Itt meg állt bennem a mondat és a levegőt is visszafojtottam.* ~De hisz ő mind végig tudta. Tudta, hogy mi vagyok, hisz ő jelentkezett helyettem.*
- Tudta! *Fordulok Lucassal szembe és most meglepően közel ugrottam hozzá.*
- Tudta mi vagyok, amikor én még nem. Ő adta oda a levelet, hogy felvételt nyertem, pedig én nem is jelentkeztem. El sem hiszem. *A felismerés úgy hatolt át rajtam, mint egy gőzmozdony. Olyan, mintha tarkón csapott volna egy küklopsz a hatalmas buzogányával. Utána pedig bólintok.*
- Aha, most jó lesz, ha leülünk. *Megrázom a fejem, hogy kitisztuljon a fejem. Lehet, hogy ez is csak egy ostoba gondolat. Váltsunk. Megzörgetem a zacskóm elterelve ezzel is a figyelmemet.*
- Na, akkor nézzük meg először ezt. Lehet, hogy ismered. Francia drazséra hasonlít, de koránt sem az. Többféle szín van, ami mind mást rejt magában. A dolgod csak annyi, hogy kapd be és szopogasd el. Utána pedig mond el milyen íze volt. *A zacskóban többféle színes golyó van, és ha a leírás igaz, akkor az illető mindegyik színnél más-más állathangot fog utánozni.*
- Kezdjük egyszerre. Nekem a barna kezdésnek jó lesz. *Kiveszem a cukorkát a zacskóból, majd megvárom, míg Lucas is választ egyet utána, pedig a számba kapom, hogy elszopogassam. A cukor hamar elolvad, és én szólásra nyitom a számat, de csak nyihogás hagyja el a torkomat. Miután kinyerítettem magam, kinevetem saját magamat.*

Vissza az elejére Go down
Lucas Doroven
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Lucas Doroven


Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás : 2011. Apr. 19.

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 2. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-18, 9:40 pm

* Érdekel hogy miért van itt s figyelmesen hallgatom egészen addig míg csöndbe nem marad. Mivel még nem értem mellé ezért mögötte haladok s a tekintetem megakad a ringó csípőjén. Egészen addig figyelem míg hirtelen hátra nem fordul s áll meg velem szembe. Gyorsabban láttam mint ahogy az agyam megkapta volna az üzenetet, hogy állj meg. Pont az utolsó pillanatban sikerült megállnom így nem mentem neki Monának de sokkal közelebb kerültük egymáshoz mint bármikor. Én csak néztem az íriszeket melyek igen szépen ragyogtak. Hirtelen olyan érzésem támadt melyre azt hiszem azt szokták mondani, hogy most vagy soha, bár mivel még nem éreztem vagy nem kerültem ilyen helyzetbe, így biztos sem vagyok benne, hogy erre mondják. Egy lépést tettem hátra így növelve a távolságot és adok magunknak egy kis teret. Azt hiszem szükségem van arra hogy a levegő körül öleljen, mert itt hátrébb nem érzem a melegséget.*
- Bocs* Túrok bele a hajamba mert ez egy kicsit zavarba hozott. Természetesen megpróbálom leplezni ezért inkább a szavaira reagálok.*
- Gondolom, csak jót akart neked* Egy apró mosolyra húzom az ajkamat s ha minden igaz akkor folytatjuk a sétát is egészen egy padig. Kényelmesen helyet foglalok a lánnyal szembe. Nem feltétlen ez helyes ülés irány, de ha valakivel beszélgetek szeretem látni az arcát. Sokat meg lehet tudni a mimikából, melynek jelentős része ösztönös ezért csodálatos dolog. Nem is tudjuk hogy az arcunk képes közvetíteni mindet mely bennünk játszódik. Persze vannak akik képesek ezt irányítani, mert bele ásták magukat a témába hogy magam is. Azonban én szeretem az ösztönösséget ezért inkább meghagyom a színészetet másra. Az olvasást viszont szeretem használni. Nem tudom miért rázza meg a fejét vagy mi jár most benne pedig érdekel, de inkább nem kérdezek rá. Ha közöm lenne hozzá akkor biztos hogy hangosan is kimondja. Inkább a zacskóra koncentrálok és figyelem a másikat. *
- Ez nem hangzik valami bonyolultan* Csak be kell vennem és elmondani milyen íze van. Tényleg nem bonyolult. Neki sikerült választani s mikor felém jön a zacskó magam is bele lesek, hogy szemügyre vehessem a tartamát. Elég sok színt látok és nem egyszerű a döntés. Vajon melyik mit takarhat? Fogalmam sincs, de választani kell. Bízzam a vak szerencsére? Az nálam nagyon ritka, de így hogy semmit nem tudok.....a zöld nem lehet valami veszélyes. Az egy jó szín. A jelző lápák is zölden villognak ha szabad az átkelés. A fű is zöld és a fű egyik alap pillére a természetnek. Most, hogy sikerült választani a kezemet a zacskóba helyezem.*
- Én a zöld mellett voksolok.* Pillantok Monára egy ferde mosollyal az arcomon s a cukorka is a napfényre kerül. A számba helyezem s elég gyorsan elolvad. Fura íze van és nem is tudom mihez hasonlítható. Mikor azonban még is találok rá szavakat megszólalnék, de Mona nyerít. Ez meg lep nem is kicsit s a szemöldököm is felszalad. Mikor kérdeznék csak brekegés jön ki a torkomon. A kezemet ösztönösen a szám elé kapom, de lassan leengedem s tovább brekegek mint egy béka. Végül pedig nevetés tör ki belőlem ami még viccesebb béka hangon. Mona hangja is mulattat s végül vissza nyerem a saját hangomat.*
- Ez vicces volt. Még egy? Láttam benne egy fehéret talán Aaront fogom utánozni* Jegyzem meg mosolyogva és mióta a lánnyal vagyok nem is gondoltam rá. ez nálam nagy szó de Mona érdeme. ha mehet akkor kiveszek egy fehér színű cukorkát.*

// Fagyi //
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-24, 4:02 pm

*Ezen a borús délutánon nem tud mit csinálni, és a könyvtár sem vonzza, így kerül le az alagsorban, ahova még nem igazán merészkedett le. Egyszer-kétszer talán már járt erre, de nem figyelt meg minden alaposabban maga közül, így megdöbbenve fedezi fel az ajtót, amit ha kinyit, egy egészen más világ tárul a szeme elé.*
~Soha sem értettem, miért nincs annyi eszem, hogy hozzak fényképező gépet, ha sétálni megyek.~*Sóhajt egyet, miközben álmélkodva lép be a belső kertbe. Bár elég fáradt, még nem akar leülni a tőle nem messze levő padra, így elindul, hogy felfedezze ennek az édenkertnek minden kis zugát. Most egy fekete farmer,lila póló és a kedvenc szürke kardigánja van rajta, amit le is vesz, hisz érzi a meleget. A kis patak mellé telepszik le, bele lógatja a kezét, hogy érezze annak hűs simogatását. Na, ilyenkor jönne jól a leányzó számára egy jó barát, akivel itt tudna beszélgetni, vagy akár egy pikniket is megejthetnének. Gyorsan lekapja a strand papucsát, és még egy picit a lábát is beledugja, hogy lehűtse magát.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-24, 4:24 pm

*Mint mindig a fiú most is feltalálja magát. Nem szokta űzni az unalom, ugyan is a jó pap holtig tanul. Most is könyvel, a kezében sétálgat a folyosón, de ez a könyv nem könyvtári. Saját, amiben a neve is benne van és otthonról való, tehát magyar könyv. A borító barna, de a sárga díszítés már lekopott róla. A lapok is fakók, a tinta is kezd elkenődni a lapokon, de a fiú még így sem hajlandó lemondani róla. Igaz, hogy régi könyv, de nincs semmi baja. Nincsenek meggyűrődve a lapok, nem jár le a borító és az oldalak sem hiányoznak. Kívülről már nem lehet elolvasni a címet, csak annak, aki közelről nézi, de ha felnyitják a fedőt kiderül, hogy ez nem más, mint Jókaitól az Aranyember.
Ennek a könyvnek a társaságába lép be a fiú, hogy elüsse a délután maradék részét, de nincs egyedül a belső kertben, ezért köszönti a lábát a vízbe lógató leányzónak.*
- Üdvözlöm kisasszony. Látom, nem csak én vágyok a szabad ég alá-e borús délutánon. Ha megengedi és megzavarhatom magányát, akkor szívesen csatlakoznék a pihenéshez. *Köszönti a fiú a tőle megszokott tisztelettel, majd ha nem zavar, akkor közelebb sétál és kezet nyújt.*
- Fekete Ambrus és enyém a megtiszteltetés, hogy megismerhettem önt. *Most nem csókol kezet, mert a lány ül, de ha föláll, akkor ez is megtörténik.*
- Csak nem nagy melege vagyon? *Idéz szintén egy magyar könyvből célozva a hűslésre.*
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-24, 4:38 pm

*A lány céltatlul kóborolva érdekzik a belső kertbe, aminek a szépsége rögtön rabul is ejti. Körbe néz a kertben, majd eldönti, hogy a patakot választja, aminek a vízébe rögtön bele is oktrojálja lábikóit, természetesen a papucs nélkül. Ez a kedvenc lábbelije, így esélytelen, hogy összevizezze. Megszáradna, persze, de sok időbe telne és nem akar vizes pacskerral végig caplatni a fél iskolán. Fejét az ajtó felé kapja, miközben az kinyílik, és egy srác sétál be rajta. Kíváncsian fürkészi, de láthatólag a másik már észrevette, és felé tart. A magázásra egy kicsit megdöbben, de el is mosolyodik ezzel egy időben, hiszen talán még nem találkozott nála udvariasabb fiúva.*
-Természetesen, meg is akartalak kérni, hogy csatlakozz hozzám.*Mondja, miközben megpaskolja maga mellett a helyet. A bemutatkozásra bólint, fel is tápászkodik nagy nehezen, de az álmosság miatt úgy mozog, mint egy rücskös öregasszony, ropog még a térde is, amin zavartan elmosolyodik.*-Serafina Damiana vagyok. Én is örülök. Na, akkor csatlakozz hozzám, amúgy is vágytam már társaságra.*Vigyorog a fiúra, miközben visszahuppan eredeti helyére.*
-Szóval Ambrus a neved. Ez magyar név ugye?*Vonja fel a szemöldökét a lány, hisz tudja ő, hogy az iskolában különféle nemzetiségűek járnak, de magyarral talán még nem találkozott. A legtöbb eddigi ismerőse angol, így boldog, hogy egy új emberrel gyarapíthatja a listát.*
-De, elég meleg van itt. Hidegre készültem, elvégre a suli többi része picit huzatos, de itt kellemes az idő. Gondoltam, itt maradok.*Bök a buksijával a patakra, és egy picit közelebb is hajol hogy átlásson a patak kristály vizén.*-Tetszik itt. Olyan..... békés.
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-24, 5:00 pm

*Könyvel, a hóna alatt sétál be a terembe, ahol már valaki kényelmesen elfészkelte magát, így illendően köszönti az idegent, majd be is mutatkozik. Meglepődik a lány nyíltságán, főleg azon, hogy meg akarta kérni a csatlakozásra, mert a fiú csak arra gondolt, hogy leül, a padra olvas, míg a lány itt bent van, de ha már meginvitálták, főleg egy lány, akkor nem utasítja vissza az ajánlatot. A megpacskolt helyet, amit kijelölt számára a lány el is fogadja. Miután kényelmesen elhelyezkedett a könyvet félreteszi, mert egyelőre nem fog belőle olvasni inkább válaszolgat Serafina kérdéseire.*
- Igen, de ott is réginek számít, de ön ezt hogyan fedezte fel? *Kérdezi meg a fiú kíváncsi tekintettel, hisz nem hordja magán a hazája színeit, mert most is fekete farmer van rajta sötétkék V kivágású felsővel.*
- Magácska honnan származik? *A kicsinyítő jelzőt nem találja illetlennek, mert a lány nem olyan idős, hogy ezen megsértődjön véleménye szerinte, ezután új kérdést teszt fel a meleggel kapcsolatban.*
- Szerintem az idő igen kellemes. Nálunk otthon szélsőséges az időjárás, meg amúgy is szeretem a meleget. *Ezért is van rajta mindig hosszú ujjú, bár annak is most fel van tűrve az ujja.*
- Békés… *Ismétli meg a szót gondolkodóan.* - Fura ez a szó, de mindig jó hallani, de mi van akkor, ha nem is a helyen, hanem a leken, múlik valaminek a békéssége? *Kérdezi a filozófiai kérdést oldalra billentett fejjel.
Vissza az elejére Go down
Serafina Damiana
Diák Exortus
Diák Exortus
Serafina Damiana


Hozzászólások száma : 764
Csatlakozás : 2010. Jul. 22.
Kor : 28
Tartózkodási hely : secret.

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-24, 5:25 pm

*Nem számít társaságra, de ha már betoppan a fiú, akkor miért ne invitálhatná egy kis beszélgetésre? Amúgy is most jó a kedve, és olyankor elég szószátyár a kislány. Most is a bemutatkozás után rögtön visszaül, a lábát is visszacsalogatja a hűsítő patak, és mivel már semmi sem akadályozza, a fiú felé néz, annak a könyvére bök.*
-Mit olvasol ilyen lelkesen?*Hajtja oldalra kíváncsian a fejét, miközben megjegyzi, hogy tudja, az Ambrus egy magyar név.*
-A felmenőim között volt egy-két magyar származású. Mondjuk inkább erdélyiek, de tudtommal az is magyarnak számít. Néha még beszélgetek a kereszt szüleimmel, és tőlük hallottam ezt a nevet. És ahogy bemutatkoztál, hirtelen beugrott. Ezért kérdeztem rá.*Vigyorog a legénykére, habár egy kicsit elszontyolodik, tekintve, hogy nem sok családtagját érdekli, hogy él-e vagy hal. Na de most itt van a fiú, így nem akar rossz kedvű lenni. Inkább a származására utolsó kérdésre válaszol, miközben izgatottan kezd el mozgolódni.*-Én olasz vagyok. Imádom azt az országot. A nyüzsgést, a kaját, a kultúrát... szerintem Itália túlságosan is tökéletes, minden tekintetben. Te szereted a hazádat?*Dönti oldalra kis buksiját, miközben a lábával elkezd pancsolni egy kicsit. Talán a fiúra is megy a vízből, ezért bűnbánóan tekint a szemébe, és valami bocsánat félét motyog. A melegre tett megjegyzésre csak a vállát vonogatja, és a srácra néz barna szemecskéivel.*A meleg az jó. Jobb, mint a csontig hatoló hideg, de azért nyáron nekem hiányzik a didergés, meg a hűvös.*Természetesen ő is szereti a meleget, de ahogy bele gondol, hogy mennyit lehet télen, a hóban hülyéskedni és viccelődni, na meg a forró csoki, amit a klubhelyiségben a kandalló előtt megiszogat... hiányzik mindez neki, de hamarosan tél van, így nem kell tovább várnia a hangulatos évszakra. A kérdésen gondolkozik egy darabig, majd ismételten csak megvonja keskeny vállát.*
-Én úgy vagyok vele, ha valahol rátalálok egy békés helyre, akkor már megtalálom a lelki békét is. Gondolom, így vannak vele az emberek, ha mondjuk... a templomba mennek be. Ott csönd van meg nyugalom, és rögtön megszállja őket a béke érzete, lehet, hogy a testüket nem, csak a lelküket, de a lélek vezérli a testet, szerintem.*Nincs otthon nagyon ebben a témában, de azért véleménye minden dologról van, így természetesen erről is alkot valamit.*-Szerinted nincs köze a lelki békéhez a hely nyugalmának és hangulatának?*Néz rá érdeklődve, várva a választ, miközben a fiú szemét fürkészi.*



//Fagy.//
Vissza az elejére Go down
Corina Watson
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Corina Watson


Hozzászólások száma : 325
Csatlakozás : 2011. Jul. 20.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli főtorony - Tigrisszem háló / Vác

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-24, 10:25 pm

//Toxicologia, 3. házi II. rész//

*A mai estét, teljes mértékben a toxicologia házinak szentelem, így el is indultam, hogy beszerezzem a szükséges alapanyagokat. Kezemben még mindig ott a kosár, benne a friss alapanyagokkal, melyek alatt fellelhető, egy kis méretű növényhatározó. Útban a belső kert felé, elő is kotrom, majd újabb pillantást vetek a hozzávalók listájára.*
- 3 pók lábai - piros gyűszűvirág - 2 db kakukkfű - zsálya - 2 patkányfarok - 5 szál ezerjófű - fehér üröm
~Na, akkor lássuk. Piros gyűszűvirág. *Kezdem el a kicsivel barátságosabb alapanyagok begyűjtését. Ki is keresem a könyvben az első növényt, majd elindulok az ösvényen, hátha megtalálom. Igazából ha itt nem sikerül összegyűjtenem az alapanyagokat, akkor ötletem sincs hová menjek. Szerencsére hamar meg is pillantom a kis virágot, melyből mennyiség adat híján egy szálat tépek le.*
~Remek, ez meg is lenne.... Kakukkfű, na ezt legalább tudom, micsoda.~ *Mugliiskolában töltött éveim alatt, legalább ennyit sikerült elsajátítanom. Hamar meg is találom a növényt, melyből 2 darabot szakítok le, ahogyan az a listán szerepel. Be is teszem a kosárkába, nehogy elvesszen. Ezután a szemem ismét végigfut a listán, a következő növényt keresve.*
~Lássuk csak, zsálya. ... azt is tudom, hogy néz ki, ezek szerint mégsem olyan bonyolult a dolog.~ *Mosolyodom el, majd szememmel a zsályát keresve, ismét tovább sétálok, de hamarosan meg is találom a virágot, melyet leszakítva a kosaramba helyezek. Ezután újra a listára pillantok, melyen most az ezerjófű szerepel.*
~Na az meg mi a manó? ... Elő a könyvvel.~ *Lapozom fel ismét a könyvet, melyben gyorsan meg is találom a választ a kérdésemre. Szememmel ismét a környéket pásztázom, majd rövid keresgélés után rá is bukkanok a keresett növényre.*
~Na akkor ebből kell öt szál.~ *És ezzel le is szakítom az öt szálat, melyeket ismét a kosaramba fektetek. Ezzel el is érkezem az utolsó hozzávalóhoz.*
~Mi lehet az a fehér üröm?~ *Kezdek el gondolkozni, ám hamar rájövök, hogy ez nem fog menni és ismét fellapozom a könyvet. Körbepillantok, majd odasietek a növényhez és egyet le is tépek, beledobván a kosaramba.*
~Ezzel meg is volnánk. ... Irány a toxicum.~ *Azzal meg is indulok a terem felé, kosaramban az összes hozzávalóval.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-31, 4:10 pm

*A tegnap esti bál nagyon élvezetes volt, főleg a vége. Még magamat is megleptem vele, de abban a ruhában Krishana nagyon vonzó volt és hát szemem nekem is van. Minden esetre a változás jó. Nem akarom sürgetni a válaszokkal, ezért ma még nem írok neki levelet, de tény, hogy már a kis kukac az oldalamat rágja, de akkor sem. Van nekem önuralmam és tudom türtőztetni magam, de a figyelem elterelő séta nem fog ártani.
Utam ismét a belső kerthez vezet, ahol most a tó mellé ülök, és a pálcámmal kezdek el játszadozni.*
- Expecto Patronum. *Idézek képzeletembe számomra kedves pillanatokat, mire pálcámból fény tör ki, ami egy európai borz formáját ölti. Mivel nincs veszély csak én föl alá cikázik*
Vissza az elejére Go down
Krishana Quinn
Diák Inflatus
Diák Inflatus



Jelige : Titokzatos Thesztrál
Hozzászólások száma : 376
Csatlakozás : 2011. Jul. 02.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Nyugati Főtorony - Midgard Háló
Üzenet :
"Az életet álommá kell alakítani, s álmunkból valóságot formálni."


Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-31, 4:24 pm

*Assana a tegnapi egész délutános bezártságot megunva kastélybeli sétára ösztökéli ezen a délutánon gazdáját, aki nem túl sok kedvvel, de azért hagyja, hogy kedvence döntsön a mai délutánjáról, így kicsit melegebben felöltözve elindul a cirmosa után a Nyugati toronyból. Megmosolyogtatja a látvány, ahogy a kis szőrcsomók össze vissza rohangál a lépcsőkön és a folyosókon. Kissé bűntudata is támad, hogy tegnap egész délután a szobába volt zárva, de hát félti még a kismacskát, elég sok furcsa dolog van itt a kastélyban. A cirmos úgy tűnik az alagsor felé igyekszik, ahova a lány egy sóhaj után követi, hisz tegnap este is arra sétált még a bál után, aminek meg is lett az eredménye hisz rátalált a konyhára. A belső kert ajtaja előtt ül le a jószág, jelezve, hova is szeretne menni, a lány csak egy mosoly után kinyitja neki az ajtót és előre engedi a cirmit. Ahogy beljebb lép nem nagyon néz körül, hisz csak volt már itt, de észreveszi, amint Assana kiszúr egy borz patrónsut, vagyis valaki van itt. Mikor körbenéz tekintete találkozik egy ismerős kék szempárral.*
Vissza az elejére Go down
Fekete Ambrus
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Fekete Ambrus


Jelige : Mr. Középkor
Hozzászólások száma : 597
Csatlakozás : 2011. Jul. 11.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Ariel háló
Üzenet : A véletlen titkos erői tőled függenek, te tudod kormányozni őket, mert ha ezt a hitedet elveszíted, a véletlenek reád rohannak és eltaposnak. A véletlent mindig a saját szolgádnak tekintsd, még akkor is, ha ez csak illúzió.


Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime2011-07-31, 5:14 pm

*A borz még mindig itt cikázik körülöttem, amikor kinyílik az ajtó. Egyből arra nézek és meglátom tegnap esti táncpartneremet Kirshanát.*
- Üdvözlöm kisasszony. *Tüntetem el a patrónust, majd pálcámat visszahelyezem tokjába.*
- Csak nem sétáltatás folyik? *Kérdezem célozva a macsekra. Nagyon látszik, hogy még fiatal és játékos ezért megpróbálom magamra terelni figyelmét. Tenyeremet lefektetem a fűbe, majd mozgatni kezdem, amitől surló hangot ad ki és minden más mozog.*
- Van neve? Hány hónapos? *Különösebben nem vonzódom az állatokhoz, de nem is taszítom őket.*
- Hogy sikerült aludni az éjszaka után? Remélem nem okoztam álmatlan pillanatokat. *Térek át a tegeződésre.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső kert - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső kert   Belső kert - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső kert
Vissza az elejére 
11 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Udvar és kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Alagsor-
Ugrás: