Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Gyógyítói rezidencia

Go down 
+60
Sophie Black
Conrad Dietrich
Slash Daniels
Rachel Williams
Sean Derly
Laura Lillien Larsen
Ashi Angel
Yvonne Ricci
Völgyesi Félix
Thomas Gledhill
Gabriel Perez
Brian Valentine
Sairus Macrain
Lycoris Ozera
Patrick Davis
Elisaveta Varlock
Aristarkh Y. Zhukov
Wera A. Flinders
Vixilien Sandanez
Gabriel Farell
Élias Adachi
Jessica Turner
Alinox Ingren
Scott Reid
Christiano Lugano
Havasi Zoárd
Illya Imbecairwen
Octavia Blackwood
Alice Morrighan
Zoé Calylas
Tyler Holden
Faith Craven
Ryan Bourton
Nil Moriarty
Hunyadi Péter
Isabella Bartolo
Jane Smith
Aysha Darkblood
Troy Clayton
Miranda Reyes
Takoda Turner
Caleb Valerious
Catherine Waters
Aleksandra Radjenovic
Lucius Benedict Fenris
Gaius Lucullus
Nathaniel Cornwlade
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Jasmine Miels
Lysagh Siobhain
Lilith Corivan
Alexi Solsagan
Ruby Rose Re
Lionel Dustsnow
Josh Barker
Daphne Alucard
Michelle Norton
Sirius Alucard
Mesélő
64 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next
SzerzőÜzenet
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-07, 10:48 pm

*Gyógyszerkeresés közben fut össze Scott-tal, aki mint kiderül háztársa is, hiszen szintén exos, de most nincs a legjobb formában, hiszen mint ahogy azt Alinox megtudhatja, megtámadták Mystral-ban.*
- Még jó, hogy nem esett komolyabb bajod. *mondja kedvesen a lány, bár még nem ismeri a srácot, de mindig is nyitott volt és többnyire közvetlen.*
- Nem, elsős vagyok, ahogyan te. Előfordulhat, hogy nem tudtam elmenni egy órára, ezért nem találkozhattunk ott eddig, de biztos összefutunk még valamikor. *feleli.*
- Akkor az a két nap már semmiség lesz. *áll hozzá pozitívan a dolgokhoz, majd arra terelődik a szó, hogy ki mennyi ideje van itt.*
- Másfél hét nem hosszú idő, de gyorsan repülnek itt a hetek az esetek többségében. Gyakran történik valami, ami nem túl szokásos. Itt még az órák is élvezetesek, nem úgy, mint a régi sulimban. Erről jut eszembe, honnan jöttél? *érdeklődik, majd megtudja, hogy Scott tényleg eléggé unatkozik itt.*
- Hát, ha gondolod benézhetek hozzád ha társaságra vágysz. Úgysincs jobb dolgom, szóval most is itt maradhatok. Addig se vagy egyedül. *ajánlja fel mosolyogva, és mivel nagyon fáj a feje, egy rövid ideig masszírozza a halántékát, hogy jobb legyen.*
- A fejem egész nap nagyon fáj, és már nem bírtam tovább, le kellett jönnöm valami fájdalomcsillapítót bevenni. Remélem hamarosan már hat. *mondja, de próbálja elterelni a gondolatait az érzésről.*
- Mik a hobbijaid? Azt már tudom, hogy olvasni és énekelni szeretsz, de ezen kívül még mivel szereted tölteni a szabadidődet? *kérdezi, és érzi, ahogy lassan múlik a fájdalom.*


//fagy, mert Scott elment vacsizni meg fürdeni és nem tudom mikor jön vissza//
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-08, 12:07 am

//Olvadás Alinox-szal//
*Újabb klubtársamat ismerhettem ma meg, Alinox személyében. Roppant szimpatikus egyéniség, úgy látom nyitott az ismerkedés felé, mert leült mellém beszélgetni. Végre megszűnik a magány.*
- Vigyázhattam volna jobban is. Azt hiszem még tanulhatok bőven, mert majdnem sikerült elvinni a cuccaim. *okolom magamat a történtekért, de végül is, egy-két -igaz komoly- sebbel megúsztam.*
- Akkor majd egyszer úgy is találkozunk. Tényleg, ezt mindenkitől megkérdezem, te láttad már a házvezetőnket? *kérdezem, hisz Lucius már régóta foglalkoztat, mégiscsak a házvezetőm.*
- Hát ha már hármat kibírtam, ez a kettő remélem gyerekjáték lesz. *próbálok egy fájdalmas mosolyt erőltetni az arcomra.*
- Igen, eddig én sem panaszkodhatok. Rögtön pár nappal az érkezésem után volt a bál, itt van Mystral, lehet sportolni is, sőt, még a Toxicológia is izgalmas volt, pedig azt hittem, hogy nem fog a kedvenceim közé tartozni. *mesélem a lánynak, aki közben kényelmesebben elhelyezkedik, így nagy valószínűséggel még nem hagy itt.*
- Az nagyon jó lenne, köszönöm. Nahát, itt csak csupa jó emberrel találkozom. *válaszolom Alinox-nak, közben remélem, hogy ez a széria meg is marad későbbre.*
- Hát, ha hamarosan nem hat, akkor maximum csak öt. *vetek be egy eléggé szánalmas szóviccet, nem tudom erre mire lesz a reakció.*
- Na, azért énekelni nem szeretek, sőt nem is tudok, de ha már zenét nem hallgathatok itt. De amúgy az Egyesült Államokból jövök, Wisconsin államból. Egy kisvárosban, Green Bay-ben laknak a szüleim. A város amerikai foci csapata elég híres, én is játszottam az ifi csapatban. Na meg 7-8 évet zongoráztam, úgyhogy egy kis műveltség is szorult belém. Na de ne csak én fecsegjek, veled mi a helyzet? *kérdezek vissza, hiszen kissé belefeledkeztem a mondandómba.*

Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-08, 12:46 am

*Örül, hogy újabb exos diákot ismerhet meg, és itt is marad vele beszélgetni a gyógyítói rezidencián. Szó esik a fiút ért támadásról, ami bár szerencsétlen véget ért, de lehetne rosszabb.*
- Igen, találkoztam már vele órán. Misztikus lények ismeretén. Szimpatikus hapsi, az óra is egész jó volt, bár magáért a tantárgyért nem igazán rajongok. Egyébként én is sokáig nem találkoztam a magiszterrel. Gondolom elég elfoglalt a suli dolgaival. *feleli Scott kérdésére.
Társalognak arról, hogy itt szinte mindig pörög az élet, és ebben mindketten egyet értenek.*
- Igazán nincs mit. *mondja, miután elfogadja ajánlatát, miszerint ha akarja, akkor meglátogatja még abban a két napban, amikor itt van.*
- Egyébként tényleg elég kedvesek itt az emberek. Szinte mindenki tök jófej, bár van egy-két olyan egyén, aki magasan hordja az orrát, és lenézően viselkedik. *mondom második felében elsősorban most Lilith-re gondolok. Miközben beszélgetnek, a fejfájása csak kicsit csillapodik, és meg is jegyzi, hogy reméli, hogy gyorsan hat a gyógyszer. Scott szóviccére szemét forgatva mosolyog.*
- Haha. *vigyorodik el a lány, de ez legalább valamennyire eltereli a figyelmét a fájdalomról.
Beszélgetnek arról, hogy ki honnan jött, valamint a hobbijukról.*
- Én kanadai vagyok, Hamiltonban születtem, ott nőttem fel. Van egy bátyám, aki már nem velünk lakott egy ideje, elmúlt már 30 éves. *mondja, majd rátér szabadidős tevékenységeire.*
- Szeretek futni, sportolni, ismerkedni, kalandokba keveredni, új dolgokat felfedezni, szeretem az izgalmas dolgokat. Szeretem a zenét is, főleg a hip-hopot, egy ideig táncoltam is. Zongorázni és fuvolázni is megtanultam, ezzel tudok leginkább kikapcsolódni, vagy esetenként lenyugodni. *válaszolja a lányka.*
- Sikerült ez alatt a másfél hét alatt beilleszkednek és egy-két barátra szert tenni? *érdeklődik, hiszen neki egész könnyű volt, mert egyébként is ilyen a személyisége, de előfordulhat, hogy valaki teljesen más jellem és nehezebben megy a társas kapcsolatok létrehozása.*


//Scott eltűnt, ezért ismét fagy//
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-08, 4:38 pm

//Olvad//
*Egy pillanatra Lucius kerül szóba, és a lány elmeséli, hogy ő bizony már találkozott vele.*
- De úgy látom sikeresen, mert elég baró a suli. Amúgy én a Toxicológia miatt aggódtam, de aztán elég jóra sikeredett az első óra, igaz kicsit még bénáztam. *számolok be az első órámról, ahol sivatagban hullát boncoltunk, aztán egymást kínoztuk. De szép is volt! Allinox felajánlja, hogy meglátogat a hátralévő napjaimban, ennek örülök, hiszen más társaságom úgyse nagyon akad.*
- Igen, akit eddig megismertem, mind jó fej volt. Na és kik lennének ezek a lenéző emberek? *kérdezősködöm, szeretnék több dolgot tudni a közösségről, és jó tudni, hogy ki lehet kedves. Közben a lány elmondja, hogy fejfájás miatt szed gyógyszert, mire én egy elég béna szóviccel válaszolok, de legalább mosolygott rajta.*
- Kanada. Akkor te tudsz franciául is? 30 évesen akkor a bátyád tud mesélni egyet s mást az élet dolgairól. *mondom, hiszen azért mégiscsak tizenakárhány évvel idősebb az a srác... férfi.*
- Nahát akit eddig megismertem az mind szeret sportolni. Nocsak egy igazi művészlélek ül velem szemben. *értem ezt a fuvolára és a zongorára, meg a táncra.*
- Hát azért olyan sok ismerősöm nincs, nem tudom ismered e őket: Vixivel az első napon ismerkedtem meg, de nem túl rózsás a kapcsolatunk, Mona volt azt hiszem, aki beosztott, Corinával az edzőterembe, és Serafinával a klubhelyiségben találkoztam. *hmm ebben volt pici hazugság, hiszen Serafinával a kocsmában ismerkedtem meg.*
- Gondolom te azért több barátnak örvendsz. *tippelem, hiszen már április óta itt van.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-08, 4:56 pm

*A tantárgyakról esik egy kicsit szó beszélgetésükben.*
- Az első toxikológia órámon én is bénáztam. *emlékszik vissza. Valamit talán kihagyott belőle, ha jól rémlik neki a dolog.*
- De hát senki sem tökéletes. *mosolyog, majd az itteni emberekre terelődik a szó, és Alinox őszintén megmondja a véleményét a fiúnak.*
- Hát, találkoztam már minden házból diákokkal, és az inflások voltak a legkevésbé szimpatikusak. Ők úgy gondolják, hogy csak az aranyvérűek a jók, a félvéreknek és a mugli szülőkkel rendelkezők kevesebbet érnek, mint ők. *mondja, hiszen Nath és Lilith is ezt vallotta, mikor találkozott velük.*
- Nem mindegyikük ilyen, de elég valószínű, hogy a többség igen. *teszi hozzá, mert a bálon a lány, akivel beszélgetett, szintén inflás volt, de ő egész jó fej volt.
A családi háttérről is beszélgetnek, megtudják, hogy a másik honnan jött.*
- Franciául nem tudok, de szeretnék megtanulni. Spanyolul és olaszul viszont szinte anyanyelvi szinten beszélek. *mondja, és azért büszkeség van a hangjában, hiszen kevés 17 éves ember mondhatja el magáról, hogy ennyi idősen a saját nyelvén kívül még kettőn tud majdnem perfektül.*
- Igen, Adammel sokat beszélgettünk régen, szerveztünk közös programokat. Jó testvérek voltunk, vagyis még mindig azok vagyunk, de kevesebbet találkozunk értelemszerűen.*
- Biztos vonzod magad köré a sportolni szeretőket. *mondja, és eszébe jut, mikor régebben Ryan-nel egy temetőben kezdett el edzeni a sírok között.
Scott felsorolja, kiket ismer eddig, és én csak egy emberről tudom, ki ő.*
- Monát ismerem, ő a szobatársam, és legjobb barátnőm is egyben. Jó fej lány nagyon. *mondja, majd a fiú rákérdez, hogy ő mennyi diákot ismer.*
- Hát én találkoztam már jó pár emberrel, az igaz, fiúkkal lányokkal vegyesen, de úgy rendesen barátok még nem igazán lettünk senkivel. *meséli, és visszagondolva tényleg összefutott már néhány tanulóval ittléte alatt.
Mialatt társalognak, Alinox örömmel tapasztalja, hogy a fejfájása elmúlt. Lábát kicsit kinyújtóztatja, hiszen eddig törökülésben ült, és kicsit elzsibbadtak a tagjai.*
- Egyébként szólj, ha pihenni akarsz, vagy hasonló, mert akkor nem zavarlak tovább. *teszi hozzá, hiszen egy ideje már itt van, és az egész napos semmit tevésben is el tud fáradni az ember.*
- Becsajozni sikerült már? *kérdezi, bár lehet, hogy tolakodónak tűnik majd ettől, de az exos lányka néha ilyen. Legfeljebb ha Scott nem szeretne választ adni, akkor nem szól.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-08, 5:11 pm

- Végül is, szerintem senki sem tud tökéletesen teljesíteni az első óráján. Majdnem teljesen elrontottam az ellenmérgem, mert nem jól kevertem, vagy mi, de szerencsére a tanársegéd épp időben elkapott. *mesélem, és közben visszaemlékszem a Fájdalom porára, emlékeimben felvillannak az összetevők.*
- Biztos azért, mert inflások. Ha jobb fejek lennének, akkor valószínűleg exosok lennének. *mosolygom, hiszen hát mi is exosok lennénk.* - Akkor engem biztos csipáznának, mert aranyvérű vagyok. *avatom be a lányt a vértípusomba.*
- Az nem semmi. a spanyol és az olasz is szép nyelv, de a franciáért valahogy nem vagyok oda. Kicsit hülyén hangzik szerintem. *fintorgok egyet, de azért mégiscsak elismerően nézek, hiszen ennyi idősen három nyelven folyékonyan beszélni nem sok mindenki tud.*
- Hát a jó testvérek mindig jó testvérek maradnak. *válaszolom, nekem is van egy húgom, igaz, még fiatal, de remélem jó arc lesz.*
- Jó neked, hogy ismered a szobatársad. Elvileg az enyém valami Victor gyerek, de ezalatt a másfél hét alatt egyszer sem találkoztam vele. Sebaj, legalább nyugtom van este a szobában. *mesélek neki a Jégmadár háló-beli magányomról.*
- Kivéve ugye Monát. *teszem hozzá, hiszen most mondta, hogy legjobb barátnők.*
- Hidd el a pihenés már a könyökömön jön ki. Egész nap csak pihenek, örülök, hogy végre van társaságom. *válaszolok gyorsan, nem ám itt hagy.*
- Hát, nem teljesen, de az egyik exos lánnyal már volt pár csók, plusz szerintem elég jól haladunk. *avatom be a magánéletembe.* - De azért gondolom utánad is koslatnak a fiúk. *mérem végig mosolyogva, hiszen nem egy bányarém.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-08, 5:26 pm

*Csak bólint a fiú szavaira, miszerint nem muszáj tökéletesnek lenni már rögtön az első tanórán. Elvégre tényleg azért vannak itt, hogy tanuljanak.*
- Az biztos. Az exo-sok a legjobbak. *mosolyodik el, persze ezzel nem akarja leszólni a cruo-sokat se, hiszen ott is vannak jó arcok, csak hát egyértelmű, hogy a saját házát tartja a jobbnak.*
- Igen, téged biztos nem néznének le, úgy mint engem. Én félvér vagyok. *mondja Alinox, mert ha már ő tudja Scott vérét, akkor megosztja vele a sajátját is.*
- A francia nyelvnek is megvan a maga szépsége. Én a németért nem rajongok. Kicsit erőszakos nyelvnek tartom. *mondja, mert nem igazán tudja, mi a megfelelő kifejezés, de valami ilyesmi.*
- Igen, tök jó, hogy ismerem, de elvileg még ketten laknak abban a szobában, amiben mi, azaz az Amarillisz hálóban, de velük még se én, se szerintem Mona nem futottunk össze.* meséli, miközben az alsó végtagjait nyújtóztatja, mik elzsibbadtak. *
- Senki meg se látogatott, mióta bent vagy? *kérdezi kicsit meglepetten, hiszen mint megtudta, ismer már pár embert itt, és a következő szavaiból ítélve jól halad afelé, hogy barátnője is legyen.*
- Hát, sok sikert hozzá. *mosolyog rá kedvesen a lány.*
- Azért ezt nem mondanám. * kacag fel, hiszen tényleg nem koslatnak utána a fiúk, ahogy Scott mondta.*
- Bezsebeltem már pár bókot, és vannak itt helyes srácok, de egyelőre semmi komoly. *teszi hozzá. Nem áll neki magyarázni, hogy mi folyik közte és Angel között, hiszen még ő sincs tisztában vele teljesen. Azóta a bizonyos ködkatlanos eset óta nem is találkoztak, pedig jó lenne már beszélgetni egy kicsit.
Alinox nem igazán tud tovább ülni, ezért feláll, és sétálgat egy kicsit a teremben, de még nem hagyja itt Scott-ot.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-08, 5:40 pm

*Szóba kerülnek a tanórák, aztán a házakról esik szó, és abban egyetértünk, hogy mi exosok vagyunk a csúcson. Persze ha cruos lennék, akkor őket isteníteném.*
- Hát én azt a szépséget még nem találtam meg. De a németben sem. Igazából, az angollal elvagyok. *osztom a véleményt, igazából jó, hogy itt nem tanulunk nyelvet, bár melyik is kéne a varázsláshoz.*
- No, akkor mindkettőnknek vannak titokzatos szobatársaink. *húzom mosolyra a számat, hiszen azért kicsit furcsa, hogy még a saját szobatársainkkal sem futunk össze.*
- Senki, kivéve a gyógyítót, mondjuk ő nem valami jó fej. *vonom meg a vállam, de közben azért kicsit csalódott vagyok magamban, bár mit is vártam, hiszen alig ismerek valakit.* -Az előbb említett személyek közül minddel csak egyszer beszéltem, ha meg nap közben nem futok velük össze, akkor honnan tudnák, hogy a gyengélkedőn vagyok. *teszem hozzá, de remélhetőleg, ha legközelebb fekszem itt, akkor többen lesznek.*
- Köszi, igyekszem. Nem tudsz valami romantikus, lányos helyet itt a kastélyban, vagy azon kívül? *kérdezem Alinox-tól, hiszen akár adhat is egy jó tippet, amit kamatoztathatok.*
- Meglepő. De hát, pár hónapja vagy itt, van még időd, nem leszünk mindig egyedül. *mondom biztatóan felé is, és magam felé is. Ahogy látom a lány kicsit elgémberedett, hisz most feláll és sétálgatni kezd a szobában.*
- Hát sok minden izgalmasat nem fogsz találni. *szólok előre, bár végül is nem tudom, hogy mit keres, vagy csak egyáltalán unatkozott az ágyon ülve.*
Vissza az elejére Go down
Alinox Ingren
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Alinox Ingren


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Exortus
Hozzászólások száma : 8589
Csatlakozás : 2011. Apr. 05.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Exortus szakház

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-08, 5:59 pm

*Elég sokféle témáról beszélgetnek, a nyelvekről is szó esik.*
- Pontosan, de azért remélem azért megismerem őket. *mondja eddig ismeretlen szobatársaira célozva. Megtudja, hogy Scottot még senki nem látogatta meg, mióta itt van, amit kicsit furcsának talál.*
- Még nem találkoztam a gyógyítóval, nem volt szerencsére eddig semmi komolyabb bajom, amivel ne tudtam volna megbirkózni. *feleli a lány.*
- Végül is igaz, honnan tudhatnák az emberek, hogy itt vagy. Én is csak véletlenül botlottam beléd. *mosolyog a lányka, majd elgondolkozik a srác kérdésén.*
- Hm... A szükség szobájában olyan helységet hozol létre, amilyet csak szeretnél, az alagsorban levő Belső kertről azt hallottam, hogy szép. A szigeten a tavat és a vízesést ajánlanám, ha romantikus helyet keresel. *válaszol a lány. Szerencsés az a lány, akit el akar vinni ilyen helyekre majd. Csak helyeslően bólint a srác szavaira, miszerint nem lesznek mindig egyedül.
Időközben sétálgatni kezd, mert lába elzsibbadt, mire a fiú megjegyzést is tesz.*
- Nem is vártam, hogy bármi izgi lesz itt a gyógyítói rezidencián egy rakat gyógyszeren kívül. *mondja mosolyogva, és ekkor megkordul a gyomra.*
- Ha nem haragszol, én most elmennék enni. Egész nap szinte semmit nem ettem a fejfájás miatt, és most, hogy elmúlt, szervezetem követeli az ételt. *mondja, és bocsánatkérően pillant rá, amiért itt hagyja újra egyedül.*
- Majd még biztos összefutunk, és lehet, addigra már ki is kerülsz innen. *mosolyog biztatóan, és elindul kifelé.*
- Jobbulást Scott. Örültem a találkozásnak, szia. *köszön el Alinox az ágyon fekvőtől, majd a nagyterem felé sétál, hogy egyen valamit.*
Vissza az elejére Go down
Scott Reid
Diák Exortus
Diák Exortus
Scott Reid


Hozzászólások száma : 303
Csatlakozás : 2011. Jul. 23.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Jégmadár háló
Üzenet : "Nem az a lényeg, hogy nyersz vagy nem, hanem, hogy miként játszol."

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-08, 6:10 pm

- Remélem én is, ha pedig nem, csak jön majd még valaki szobatársnak, akkor meg már én fogadhatom. *reménykedek, hiszen azért az tuti lenne, ha jönne egy új srác, és én már tapasztaltabban be tudnám mutatni a kastélyt.*
- Én pedig ezek után nem szeretnék találkozni a gyógyítóval. De legalább érti a dolgát. *simogatom meg az égett kezemet. Romantikus helyek után érdeklődöm, és elég kielégítő választ kapok.*
- Tényleg, de hülye vagyok, a szükség szobája. *korholom magam, de azért fejben jegyzem a tippeket. A belső kert kilőve, hisz a múltkor Serafina éppen onnan jött fel hozzám.*
- Hát köszi a tippeket, remélem beválnak majd. *köszönöm meg a tanácsot. Közben a lány sétálgatni kezd, szólok, hogy ne várjon semmi izgalmat, de ahogy látom csak úgy sétálgat egyet.*
- Hmm. Van olyan, mikor az éhség miatt fáj a fejed, úgyhogy menny csak. De ha már a vacsinál tartunk, ha összefutsz a gyógyítóval, akkor szólhatnál neki, hogy én is kezdek éhes lenni. *mondom, aztán megindul kifelé Alinox.*
- Hát remélem akkor már épen és egészségesen tudok veled kommunikálni. Köszi a beszélgetést. Szia! *kiáltom még utána, aztán egy kicsit behunyom a szemem, hátha eltudok aludni.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-14, 2:08 am

- Elhiheted, hogy mennyire nem érdekel. * vetem oda neki hanyagul, igencsak bunkón, na jó, ha az én hibámból történne vele valami, biztos enném magam, de jelen pillanatban magamon kívül másra nem tudok koncentrálni, eléggé bosszant ez a sérülés is, ő meg még rá is tesz pár lapáttal. Be se fejezi, mintha élvezné, hogy szenvedtethet, s még azt is közli, érdeklem. *
- Aha, remek. * reagálom le ennyivel, nem igazán izgat, ha akarna is valamit, hát eléggé benézte a leányzó, ilyen idegesítő embert meg nem tűrnék magam mellett hosszabb távon. S mivel kezd az agyamra menni a szöszi, szépen közlöm is vele, jobb volna, ha hanyagolnánk egymást. Elég gáz, ha még nem tűnt fel neki, hogy nem vagyok képes eltűrni és elfogadni ezt a viselkedést, amit képvisel, de ahogy hallom, nem ért a szép szóból, s lassacskán odáig jutok, hogy ha itt lenne pálcám, minden bizonnyal neki lenne nagyobb szüksége a gyógyítóra. Tovább haladnék, ideje volna elérni azt a helységet most már, de neki is akad mondanivalója, mikre fájdalmasan vigyorodom el, s simítok végig bájosnak képzelt pofiján. *
- Te sem tehetsz meg mindent, már bocs. Te is ugyanannyi vagy itt, mint bárki más, ezzel jobb, ha tisztában vagy és vissza veszel magadból. Ha akarlak, könnyű szerrel meg is ölhetlek, úgyhogy nem gondolom, hogy nekem kéne változtatni a stílusomon. * nézek bele zöld szemeibe végig, hangomban azért hallgató némi indulat, de mégis nyugodtabb. Elfogyott az erőm a pörölésre, fájdalmaim vannak, de ettől függetlenül igazam lehet, s remélhetőleg némi információt fel is fog belőle agyacskája. Szépen megköszönöm inkább kedvességét, hogy eddig is eljött velem, s ha tudnám, leráznám, de sajnos nem megy, szinte belök a gyógyítóhoz, ki máris elénk siet. *
- De, az, csodás. Rád nincs ellenszer véletlenül? * mordulok hátra még, majd a gyógyító máris kezelésbe veszi a sebet, ihatok egy újabb adag hányinger ízű undormányt, és egy bérelt helyet is kapok éjszakára egy bődületesen kényelmetlen kórházi ágy személyében. *
- És te mit szólnál, ha úgy tíz percig csendben lennél? Jólesne egy kis nyugalom. * célzom a távozására, miközben párat nyekkenve dőlök le az ágyra, a gyógyító pedig még egy szép kötést is helyez a sebre, úgyhogy ettől rokkantabbul már nem is nézhetnék ki. *
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-14, 2:19 am

*Hát ezt a nagy negatívságot nem tudom, hogy kitől örökölte, de rajtam akkor se fog kifogni, hiszen a bátyám, tehát csak elmosolyodom és aprókat bólogatok, mintha úgy lenne, ahogy azt ő mondja. Tehát most már csak tovább sétálok vele, így kezd egyre idegesebb lenni és taplóbb is, de én már tudom az ilyesmit kezelni és azt is, hogy mivel tudom még inkább kikészíteni a másikat. Elé is sétálok és pár fontos alapszabályt még tisztázok vele, de amikor végigsimít az arcomon, azért láthatóan meglepődök. Eddig én értem csak hozzá, ő egyszer se, még a kézfogásnál se, amit egyébként nem akartam, csak elhúzni a kezem, de nem jött össze akkor, így hallgatok el hirtelen és nézek bele a kék szemekbe.*
- Szerintem te a légynek se tudnál ártani, nem hogy nekem és szerintem a stílusommal sincs semmi baj, egyszerűen nem vagy hozzászokva, de erről majd teszünk a jövőben. *lépek egy lépéssel hátrébb tőle, majd hamar meg is fordulok, tehát így érkezünk meg az első emeletre, hol szépen be is tessékelem és nemsokára már le is csüccsenek az egyik kényelmesnek tűn székre, onnan figyelgetve, ahogy ellátják Takot.*
- Hmm, rám? Nem igazán... még a szüleimre se hallgatok, szóval sajnálom, de még mindig meg kell szoknod, az a helyzet. *magyarázom felé tekintve, majd ahogy a nőci lelép, már fel is pattanok, így huppanva le tak mellé az ágyra és nem zavartatva magam dőlök be mellé, fejem pedig szépen a vállára hajtom.*
- Hát jó, 10 percet kapsz, de utána beszélgetünk, rendben? *pillantok rá oldalra fordított fejjel, miközben lábaimat is felhúzom, de a cipő része természetesen lelóg az ágyról, nem mocskolok én össze semmit. Csak halkan kezdek el dúdolni egy kellemes, altató jellegű nótát, amelyet még édesanyámtól hallottam kiskoromba. Szeretem, tehát egyértelműen a fülembe mászott és megtanultam. És hogy mi lehet a furcsa? Tényleg nem beszélek és a hangom is egész kellemes, tehát talán Tak se fog leverni az ágyról ez miatt.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-14, 2:34 am

* Bizony tudok kedves gesztusokat is kipréselni magamból, melyekhez nem is kell olyan nagy erőfeszítés, csupán csak a megfelelő alkalom, leginkább. S most annak is eljött az ideje, nekem is feltűnik így, hogy meglepi az, hogy megérintem, feltételezem legalábbis, hogy nem szavaimra reagál így. Bár amiket azokra mond, mintha belém látna, hisz ha bántanám is, nem biztos, hogy el tudnék számolni magam felé azon cselekedetemmel. Nyelek egy aprót tehát erre, nem is reagálok neki semmit, s készségesnek nem mondhatók tetteim, de csak beérek végül a gyógyítóhoz, ki csodatevésre született. Persze délután erre nem volt képes, de most mégis valami olyasmit magyaráz nekem, hogy pár napig reggel és este innom kell ebből a maszlagból. Szuper. *
- Meg kell szoknom? Mert ki kötelez rá? * nyomom meg a "kell" szócskát mondatomban, de ekkor már az ágyon vagyok, sebem is lekezelve, a gyógyítónak pedig semmi híre, láthatóan egyedül hagyott minket. Kezdem kimerülten érezni magam, így hangom sem dacos már, meglepetten figyelgetem, mire készül. Eszembe sem jutna, hogy minden kellemetlen érzés nélkül másszon be mellém az ágyba, majd szépen el is helyezkedjen, mintha a barátnőm volna, vagy egy édes kis hugica, aki bújik a tesójához. Nincs sok erőm ellenkezni vele, de azért örömmel hallom, hogy teljesíti kérésem és kapok egy kis nyugit. *
- Rendben. De a sebre vigyázz, ha kérhetem. * hangom megadó, s ennyit szólok csak hozzá. Hangját hallva, és ezt a dallamot, mely igen kellemes, szemeim azonnal hunyom le, kicsit pihentetve azokat, s lazulva hallgatva a dallamot. *
- Most, miért csinálod ezt? Miért viselkedsz így velem és miért érdekel, hogy mi van velem? Nem is ismersz. * szólalok meg kis idő elteltével halkan, láthatóan tényleg nem akarom lelökdösni sehová, sőt, kifejezetten jól esik, hogy itt van, és ha lehet, iménti durvább hangvételű társalgásunkat igyekszem mihamarabb elfelejteni. *
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-14, 2:43 am

*Egy rögtönzött kis társalgás veszi kezdetét ismét a folyosón, miközben már egy apró simítást is bezsebelek, de hogy azt minek köszönhetem, hát arról aztán fogalmam sincsen. Na de sebaj, nem zavar a dolog, csak most kezdem úgy érezni, hogy mégse tudtam kiismerni ezt a fiút ennyi idő alatt, pedig azt hittem, hogy nem képes újat mutatni, erre meg mégis. Viszont az ajtót kitárom előtte, menjen csak előre a nagy beteg és miközben a gyógyító ellátja, én már beszélni is kezdek hozzá és ahogy hallom a kérdéseket, ismét halkan felnevetek.*
- Én. *csak ennyit mondok, de csak halkan, nem bunkón vagy bármi, hiszen nem azért jöttem ide, hogy megússza a társaságom, igazából csak miatta vagyok itt. Nem érdekel ez az egész humbuk, a fekete mágia, nekem mindegy lenne tehát, hogy hol tanulok, bár igen csak kényelmes volt otthon, a magán tanáromnál, de talán itt se lesz gond, viszont most még nem az számít, csak az, hogy megismerhessem a bátyámat. Oda is lépek hozzá, majd nem zavartatva magam fekszem be mellé az ágyba és teszem fejecskémet is az izmos vállra. Ahogy érzem, nem lök el és még csak egy kis megjegyzést se kapok tőle, mi azért belül meglep, de ebből mi sem látszik szép arcomon. *
- Nyugi, nem akarom most megnyomkodni, amíg nem vagy bunkó. *tisztázom vele a szabályokat, hiszen engem se kell félteni, tudom ám, hogy miként lehet ártani egy másik embernek. Na de elhallgatok most, hogy adjak neki egy kis pihenésnyi időt és csak nyugodt, halk dúdolásba kezdek, melynél úgy érzékelem, hogy nem zavarja, de ahogy hallom a kérdéseit, hirtelen hallgatok el és fordítom felé a fejemet is.*
- Tudod, szeretem a kihívásokat és te első pillanattól fogva annak tűntél nekem, tehát meg akarlak ismerni és bár úgy érzékelem, hogy te ezt nagyon is bánod, de én kitartó vagyok. *csüccsenek fel végül, majd végül egy gyors puszit nyomok az arcára és már fel is pattanok az ágy széléről.*
- Na de pihenned kell, én pedig úgyis zavarok a csacsogásommal! Jó éjt Takító! *intek felé jókedvűen, még kacsintok is hozzá, majd ez után már ki is nyitom magam előtt az ajtót, hogy hamarosan el is tűnhessek mögötte, őt pedig magára hagyhassam. Úgy érzem, megérte ez a nap és bár túl sokat nem tudtam meg róla, jónak ígérkezik a kezdet és be kell ismernem, valahol mélyen nem csalódtam és nagyon is örülök neki, hogy ő a testvérem.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-14, 2:57 am

- Te. Minő megtiszteltetés. * jegyzem meg én is kérdésemre válaszát az én szemszögemből, fáradt mosollyal képemen, még fejem is megcsóválom picit, már amennyire fekvő helyzetben erre képes vagyok. De nem fekszem túl sokáig egyedül ebben a kényelmetlen ágyikóban, mely kicsit sem hasonlít az én óriási fekvőhelyemre, ami odafent van a toronyban. Lehet, hogy mégis ki kéne szöknöm innen, de persze ez buta ötlet, a seb nem fog begyógyulni soha, ha mocorgok vele. No de kis nyugalomra ténylegesen szükségem volna, ha már eddig nem sikerült elhallgattatnom, hát most nagyon úgy tűnik, menni fog a dolog, ez a pazar dallamocska pedig egész andalító, majd' elalszom, míg hallhatom kellemes hangját, mely nagyon is szép, s jólesik fülemnek ez a kis nyugtató dudorászás. Pár kérdést azért felteszek neki, és bizony én is rá pillantok, ahogy felé tekint. *
- Igazából nem bánom, csak inkább antiszociális vagyok, mint szociális. Nem nekem való a kapcsolatteremtés, általában elszúrom. * jegyzem meg sóhajtva egyet, ez a puszi viszont hirtelen ér, így kékségeim nem csoda, hogy meglepetten szegeződnek szép vonásaira. Különös mód, most már, hogy távozik, el tudtam volna viselni még dumáját, rövid időn belül úgyis elnyomott volna az álom, és legalább nem lettem volna egyedül. *
- Neked is jó éjt. * köszönök azért el, és integetek is még egyet, persze mosolyogva, ez a kacsintás ezt váltja ki belőlem. Pár másodpercig még az ajtó felé pislogok, olyan ez a lány, mint valami durva és gyors nyári égzengés. Hirtelen csap le és hirtelen távozik, felborítva maga körül a rendet, élvezve mindezt. Sóhajtás. Óvatosan ülök fel az ágyban, zoknim túrom le lábaimról, és a nadrágot is leveszem óvatos mozdulatokkal téve az ágy végébe a ruhadarabokat. Csak egy boxer marad így rajtam, így mászom vissza az ágyba, magamra húzva a hófehér takarót, az álommanóra pedig nem is kell sokat várnom ezen különös találkozás után: úgy szunnyadok el, mint akit fejbe vágtak valami bunkós bottal, és hacsak a fájdalom nem ébreszt fel az éjjel, egészen biztos, hogy reggelig alszom, nyugodtan. *
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-20, 3:34 pm

* Ettől a látványtól és élménytől még azt a barna trutyit is szívesebben húztam volna le tízszer egymás után.. persze az üveg a földön, a lötyi szétfolyt, Jessie teste pedig.. nem hinném, hogy ezt érdemelte volna, akármi is történt. Gyorsan reagálok szerencsére, s bár igen keskeny a határ józan eszem és elborult elmém között, most mégis az előbbi nyer, tehát hiába hallom a srác nyugodt szavait, nem fogok vele harcba szállni. Egyrészt mert félő, hogy megölném, másrészt pedig sokkal fontosabb Jessie élete, mint ez az idióta itt. Természetesen felbosszant nyugodtsága, de nem is foglalkozom szavaival, egyszerűen csak tajtékzom a dühtől.. hogy tehet valaki ilyet? Tudom, hogy nem egy szent ez a lány, és modorán is csiszolni kéne, de akkor is.. ne merészeljen ilyet tenni ez a kölyök vele. Ő már kint lebeg a folyosón, én pedig bosszúsan követem, ha képes lennék rá, megölném ezt a gyereket itt mögöttem, s siettető szavaira tényleg elpattan a húr. Nem teszem le Jessie testét a földre, egyszerűen csak megállok az ajtóban onnan fordulok vissza hozzá, másik kezem fenyegetően emelve felé. *
- Szerintem pedig jobb, ha te befogod a szád. Esküszöm neked, hogy megtalállak, és úgy kicsinállak, hogy azon már nem lesz kedved nevetni. * sziszegem fogaim között nagyon is dühösen, majd szépen ott is hagyom a srácot, igyekezve, félig rohanva a gyógyítóig, hogy mihamarabb odaérjünk. *
- Jessie.. bírd ki. Segítenek rajtad! * súgom fülébe, amint letettem az ágyra, de a gyógyító máris nekilát az ápolásnak, engem pedig jogosan lök arrébb, bár semmi ingerenciám kicsit is eltávolodni ettől a szöszitől. Idegtől elhomályosult tekintettel, s lüktető fejjel zuhanok bele az egyik kényelmes fotelba, melyeket odébb pakoltak ki. Nem tudok semmit tenni, előbb kezeimbe temetve arcom próbálom végiggondolni az eseményeket, majd fel s alá járkálva siettetem a gyógyítót még szavaimmal is. Nem bírok várni, segítsen rajta mihamarabb, ez elképesztő. *
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-20, 3:42 pm

*Hirtelen homályosodott el előttem minden, fogalmam sincs már, hogy mi történik vagy mi sem, de az biztos, hogy a gyógyító szépen kitessékeli Takodát, hogy engem le tudjon vetkőztetni, így csak egy kis bugyi marad rajtam, ugyanis felső testem szépen szétégett és kezeim, lábaim is megsérültek, tehát hosszasan ken be valamiféle gyógyító löttyel, majd egy idő után be is csavarja valamiféle fehér gézbe az egész testemet, tehát elég rosszul nézek ki, de legalább majd hatni fog mindez. Fejem amúgy szabad, tehát annak nem esett baja szerencsére és még valamit meg is itat valam, csak ez után sétál ki a fiúhoz, majd szól is neki, hogy most már bemehet, hogyha szeretne. A lényeg az, hogy egy kis ideig a gyógyítónál kell maradnom, mert naponta többször fogja kicserélni a kötést, hogy rendbe jöjjön a bőröm és ismét a régi legyek.
Jó pár percbe beletelik, mire lassan magamhoz térek és ahogy mozdulnék, rögtön fel is szisszenek. A fekete sminkem picit elfolyt az arcomon a sírástól, de most már csak szőke tincseimet látom, melynek alja véres a saját véremtől és az egész testem.*
- Annyira fáj... *motyogom magatehetetlenül, majd zöld szemeim lassan nyílnak ki és kezd összeállni a kép, a konyha, a finom ebédem, amit nem tudtam elfogyasztani és Élias. Még mindig nem értem, hogy vetemedhetett ilyesmire, de ahogy kiszúrom Takodát, csak meglepetten pislogok rá.*
- Te... te hogyhogy itt vagy? *csak ennyit tudok kérdezni két sziszegés közöbb, miközben próbálom nem igazán mocorogni. Borzasztó most ez az egész, sose bántak még így velem és egyszerűen nem is tudom, hogy mit kéne tennem vagy mondanom, most valahogy... gyengének és védtelennek érzem magam.*
Vissza az elejére Go down
Élias Adachi
Diák Inflatus
Diák Inflatus
Élias Adachi


Hozzászólások száma : 979
Csatlakozás : 2011. Mar. 07.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Szif háló
Üzenet : Az élet értéke úgy nő, ahogy a haláltól való távolsága csökken.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 3. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-20, 3:47 pm

*Jessie nem marad a földön, vérben fekve, mert megjelenik egy srác, aki el is indul vele a gyógyítóhoz. El nyugodtan követi tekintetével a másik mozdulatait, különösen nyugodt, nem zaklatta fel magát ezen.*
- Ahogy akarod. Egyébként, nem nevettem... még.*jegyzi meg vállat vonva, szemtelenül. Szerzett két új ellenséget, ez már biztos. Ha ezen már nem lehet változtatni, minek izgatná magát miatta? A srác ezután eltűnik a folyosón a lánnyal együtt. El pedig visszafordul ennivalója felé. Most már tényleg éhes, nem halogatja tovább. Mivel túl macerás lenne megint krumplit csinálni, így marad a szendvicsnél. Mikor ezzel végez, visszasétál a nyugati toronyba.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-20, 3:53 pm

- Hát majd fogsz.. kínodban. * nem igazán érdekel, hogy mennyire veszi komolyan a srác a fenyegetésem, de jobban teszi, ha minden este, lefekvés előtt visszhangoznak majd szavaim fejében, mert nem leszek vele könyörületes, ha kicsit többet is megtudok róla annál, mint hogy hogyan is néz ki.. A lényeg most viszont az, hogy Jessie mihamarabb a gyógyítóhoz kerüljön, aki ámulva nézi a lány sebeit, engem pedig elküld melegebb éghajlatra, míg lekezeli a törékeny testet. Ülni sem tudok idegességemben, nem tudom, mikor éreztem magam utoljára így. Talán mikor Nil beférkőzött az álmomba és Scarral fenyegetett, az volt hasonlóan borzasztó érzés és élmény. De most mégsem ő fekszik itt, hanem Jessie, kiért különös mód ugyanúgy aggódom, és bizony ölnék is érte. Miért is nem értem oda előbb, talán megakadályozhattam volna az egészet. Idő közben ismét helyet foglalok abban a fotelban, de amint a gyógyító megjelenik, rögtön előtte termek, idegesen kérdezve ki mindenről, így tehát én is felvilágosítást kaphatok, mit csinált vele, s a bájital, mit innia kellett, egyfajta regenerálódást elősegítő folyadék, a szöveteknek, na meg persze nem kevés fájdalomcsillapítót és nyugattót is tartalmaz. Amint ezt megtudom, pillanatokon belül érek a lány ágya mellé, tetőtől talpig megnézve őt, de ez a kötés egyáltalán nem tetszik, ahogy szavai sem. Kék szemeimmel nézek arcára, s simítok végig egy tincsén is, másik kezemmel pedig óvatosan fogom meg kicsi kacsóját, nem akarok fájdalmat okozni neki. *
- El fog múlni nemsoká. * próbálok valamit kinyögni, kérdésére egy félig felhorkanós nevetés-szusszanás a válasz. * - A sors fintora. A konyhába rohantam éppen, hogy megigyam a gyógyitalt valami szalonképesebb löttyel. * mutatok hasamra, tehát ugye a sebről van szó, de most nem ez a lényeg, hanem ő. *
- Miért csinálta ezt veled az az őrült? Mond meg a nevét.. csak a nevét, és komolyan mondom neked, sokkal rosszabbakat fog átélni, mint te. * hajolok közelebb hozzá kicsit aggodalommal és méreggel teli szavakkal, a düh csak úgy ömlik belőlem, nem értem ezt az egész helyzetet. *
Vissza az elejére Go down
Jessica Turner
Egyetemista Exortus
Egyetemista Exortus
Jessica Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Exortus
Jelige : Idegesítő szöszi
Hozzászólások száma : 261
Csatlakozás : 2011. Aug. 13.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Orchidea háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-20, 4:03 pm

*Lassan térek csak magamhoz, hála a gyógyító néninek, ki szépen magunkra is hagy, hiszen azt hiszi, hogy Tak a párom vagy a fene tudja, de tekintetéből talán az indián fiú ezt tudja kiolvasni. Én viszont csak lassan nyöszörögni kezdek, de hamarosan már megérzem kezemet a fiú kezében, így fordítom felé a fejem és figyelem meg a szép, kék szemeket, majd bukik ki belőlem a nagy kérdés, hogy ő miért is van most itt, mert határozottan nem emlékszem semmire se azóta, hogy elájultam.*
- És te már jobban vagy? Egyébként köszönöm, hogy ide hoztál, egy életre leköteleztél. *mosolygok rá lágyan, hiszen tényleg nem hittem volna, hogy ez így alakul, de sejtem, hogyha ő nincs ott, még rosszabb állapotban lennék. Na de ahogy közelebb hajol és teszi fel a nagy kérdéseket, halkan sóhajtok és készségesen válaszolok is a kérdésére, hiszen nincs okom félteni Takot, aki másodikos már és védenem se El-t, aki oly rosszat akart nekem.*
- Nem sokat tudok róla... El-nek hívják és az Inflatusba jár. *bököm ki mindezt, majd a kérdését hallva vállat vonnék, de ez most túl fájó, így húzódik fájó mosolyra arcom és sóhajtok egy aprót.*
- Én nem csináltam most tényleg semmi rosszat, csak picit piszkálódtam, de nem nagyon... szóval én se értem, ez nem normális. Fogalma sincs, hogy mennyire fájt és fáj most is... *hajtom fejemet picit oldalra, majd szorítom meg lágyan Takító kezét is.*
- Ugye velem maradsz még egy picit? Megnyugtat a közelséged. *nézek fel helyes pofijára is és tényleg most valahogy így érzem, szükségem van arra, hogy itt legyen, hogy vigyázzon rám, olyan elveszett vagyok most nélküle és magam se hiszem, hogy ilyet érzek, de most kell nekem. Ha velem marad, ha nem viszont nem vagyok képes sokáig fent maradni már, ugyanis a fájdalom és a gyógyital egyre inkább álmosít, tehát lassan mozognak már szempilláim és végül el is alszom, még mindig a fiú kezét fogva.*
Vissza az elejére Go down
Takoda Turner
TS Inflatus
TS Inflatus
Takoda Turner


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Orvvadasz
Jelige : Magányos farkas
Hozzászólások száma : 1157
Csatlakozás : 2010. Feb. 03.
Kor : 31
Tartózkodási hely : Orvvadász szakház
Üzenet : Egyedül. Igen, ez a kulcsszó, nincs is még ilyen szörnyű szó. A gyilkosság meg sem közelíti, a pokol pedig csak szegényes szinonimája.

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Rítusmágia tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-08-20, 4:16 pm

* Kicsivel nyugodtabb vagyok most, hogy ébren van, de ettől függetlenül változatlanul forr bennem a düh, melyet próbálok háttérbe szorítani, s inkább Jessie-vel foglalkozni. Elmesélem tehát, hogy is hoztam el a konyhából, s bár ott helyben ki tudtam volna véreztetni azt a srácot, mégse tettem. *
- Én sokkal. De mindjárt kérek egy adag olyan izét még. * húzom fel picit pólóm, így láthatja, hogy hasamon nincs már mély seb, csak egy hosszú, vékonyka varas csík emlékeztet sebesülésemre, mely körül friss, rózsaszín bőr húzódik. * - A heg megmarad, azt mondta. Csak a plasztikai sebészek segíthetnek, de szerintem tök menő. * nézek le hasamra vigyorogva, viccelődve egy sort, vissza is húzva rá a pólót, de hogy leköteleztem, nem hinném. *
- A francba, pedig már kezdtem örülni, hogy megszabadultam tőled egy időre. * vigyorgok tovább, persze csak viccelek, és érezheti is hangomból, hogy egyáltalán nem gonoszkodva mondom mindezt, sőt, inkább aggódva és kedvesen. A fiúról is megkérdezem azért, s kapóra is jön, hogy Inflás, na meg ez a becenév is elég, bár fintorgok rá egyet, de innentől könnyű szerrel kideríthetem, ki ez a marha. *
- El? Ez meg milyen becenév? * rázom meg fejem dünnyögve, de figyelem ám őt is, s hogy nem piszkálódott annyira, el is hiszem, bár ezt csak nehezen, de legyen igaza. *
- Akkor most szó szerint a tűzzel játszottál.. legalábbis átvitt értelemben. Mondtam neked, hogy vigyázz magadra, nem mindenki vív szócsatát inkább, mint esik neked. * célzom itt magamra, de nem akarom kioktatni se meg semmi, ha felépül, majd szépen megtanulja megvédeni magát, ezt garantálom, El pedig megfizet mindezért. Kicsit közelebb húzódva az ágyhoz simogatom meg arcát, s mosolyodom el kérlelő szavaira, mely reakcióhoz egy bólintás is társul, végül homlokához hajolva válaszolok. *
- Persze, maradok. Pihenj csak nyugodtan. * lehelem halkan, egy puszit is kap, de már érzékelem is, hogy lassan elnyomja az álom, így én csak lecsüccsenek az ágy melletti székre, őrizve álmát, mint valami hős lovag. Még az étvágyam is elment most, tehát egész biztos, hogy egy ideig vele maradok. *
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-10-13, 7:32 pm

* Másfél óra telt el azóta, hogy Gabriel elvesztette az eszméletét. Minden bizonnyal ez nem számítana, ha nem marad volna életben, hiszen akkor már édes mindegy. Viszont életben maradt, s ez annak köszönhető, hogy a hangos csatára felfigyeltek a parkban tartózkodók, s még épp időben értek oda ahhoz, hogy a fiút megtalálják és a gyengélkedőre szállítsák. Hosszú ideig tart egy sectumsempra által okozott sebet begyógyítani, főképp mivel Gabrielt amúgy is rengeteg ehhez hasonló átok érte már, ami miatt jócskán tele van tetoválva a háta hegekkel, és azok is felszakadtak a nagy erejű átoktól, ennek köszönhetően pedig kis híján elvérzett, mivel, hogy még csak nem is volt olyan egyszerű feladat így begyógyítani bármelyik sebet is.
Most nagyokat pislogva nyitja ki a szemét, s eleinte igencsak homályosan lát, és egy fehér plafont pillant meg először. Fogalma sincs hol van. Honnan is tudhatná? Még sosem járt a gyengélkedőn azelőtt. Megpróbál megmozdulni, ám olyan fájdalom hasít a testébe, hogy inkább nem erőlteti a dolgot, csak bámulja tovább a plafont, és próbál rájönni, hogy mi a fene történt. Pillanatnyilag ugyanis nem igazán emlékszik semmire.
Egy vörös szőrgombóc ugrik hirtelen a kezéhez, s dorombolva befúrja magát alá. Gabrielnek beletelik néhány másodpercbe mire rájön, hogy az az a macska akit megvett még Mystralban, s lassan kezdenek felsejleni benne a nem rég történt események képei.*
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-10-13, 7:41 pm

*Nem hagynak nyugodni azok az álmok, melyek folyamatosan zavarnak. Most délután is lepihentem egy kicsit, de úgy egy órával később igen csak verejtékezve ébredtem fel, hála annak, hogy újból és újból átélem azt a szörnyű élményt, amely a klubban történt. Ha akkor nem lett volna ott Cain, én nem tudom, hogy mi lett volna... Lehet, hogy már nem is lennék ez a Vixi, aki vagyok. *
~ Szükségem van valami nyugtatóra vagy valami bájitalra, amitől nem álmodok. ~ *motyogom magam elé és ahogy elkészülök, tehát magamra kapok egy világoskék színű farmernadrágot, egy hófehér pulcsival, melynek nyakánál V kivágás van, útnak is eredek. A lábaimon amúgy fehér sportcipő van, a nyakamban a sárkányos medál lóg, amelyet órán szereztem, de más ékszer nincs rajtam. Szemeimet csak feketével húztam ki, hosszú hajam pedig ki van bontva, mint szinte mindig. Így érkezem meg az elsőre, ahol könnyedén ki is szúrom a gyógyító rezidenciát, majd már kicsiny kezem a kilincsre is téved. Picit bizonytalan vagyok, de végül lenyomom azt, majd benyitok a hófehér terembe. A hideg is kiráz, úgy utálom az ilyen helyeket, de nincs mit tenni, becsukom magam mögött az ajtót, majd elindulok előre, de szemeimnek nem tudok megálljt parancsolni, hogy ne nézelődjek, így szúrom ki legnagyobb megdöbbenésemben azt a fiút, akit oly rég nem láttam és aki szerintem szépen átvert, illetve kerül engem. Látom, hogy baja van, így a hirtelen megkeményedett arcvonásaim ellágyulnak és aggodalom járja át egész testemet, ahogy lassan lépkedem felé, szinte hitetlenkedve nézve, ahogy a fehér fáslikba be van bugyolálva.*
- Gabe... ? *teszem fel halkan a kérdést, szinte suttogva, de amikor már biztossá válik, hogy itt van, ő az és még ébren is van, hirtelen veheti észre, hogy figyelve azért az állapotára, de a nyakába vetem magam és egy puszit nyomok az arcára.*
- Mi... mi történt veled? Nagyon rosszul festesz... *nézek végig rajta, majd el is eresztem, így ülök ágya szélére, nem is törődve most a macskára, ki a másik oldalán van és kezembe veszem hirtelen a kezét, miközben egyenlőre képtelen vagyok mit mondani. Nem hittem volna, hogy így fogunk találkozni és valahogy annyira féltem. Megbántott igen... de ő akkor is a barátom és itt a legjobb, tehát igen csak közel áll hozzám, akármit is tesz... szinte.*
Vissza az elejére Go down
Gabriel Farell
Diák Cruoris
Diák Cruoris
Gabriel Farell


Jelige : Teáskanna
Hozzászólások száma : 321
Csatlakozás : 2011. Sep. 08.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Déli Torony - Mars háló
Üzenet : .
"És így nézek ki, amikor a
szakadék szélén állok,
és így török össze majd
ha földet érek,
és ennyire fáj amikor tettetem,
hogy nem érzek fájdalmat,
és így tűnök el, ha
már nem érdekel semmi... "

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: 1. évfolyamos diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-10-13, 7:55 pm

* Hallja amint kattan a zár az ajtón, de nem pillant arra, csak erőtlenül odanyúl a macskához, és végig simít a szőrén. Úgy érzi, mintha heteket aludt volna, és ki tudja, talán tényleg. Nem tudni mennyi ideig lehetett kiütve, de legalább él. Ám ekkor egy ismerős hangot hall. Először nem hisz a fülének, biztos csak hallucinál. Aztán ismét felhangzik a jól ismert ritmus, és lágy dallamos beszéd, s ezzel egy időben egy törékeny, ám annál jólesőbb puhaságú test csapódik neki. *
- Áu! * nyög fel, s a macska is leugrik az ágyról, s egy székre szökkenve megvető pillantásokkal illeti a lányt, aki elüldözte nagyszerű fekhelyéről. Ahogy a lány leakad róla, Gabriel rápillant, s lassan kitisztul előtte a kép, így felfedezheti a barna foltban Vixi arcát. *
- Vix... * suttogja alig hallhatóan és rekedten. * - Káprázatos vagy mint mindig. * teszi még hozzá halkan, bár lehet a sok gyógyitalnak köszönhetően túl őszinte most, hiszen olyan kábának érzi magát. Lassan sikerül csak felfognia a szavak értelmét, s ugyanolyan lassan sikerül csak válaszolnia. *
- Meg... támadtak. * nyögi ki végül majd megpróbálja kicsit összeszedni magát és folytatja. *
- Valami varázsló... kint a parkban... Mystralban... * mondja, miközben érzi, hogy az állat visszaugrik a kezéhez, és belefúrja magát. Ezzel egy időben ül le a lány az ágya szélére, és megfogja a kezét, amit Gabriel egy erőtlen kézszorítással viszonoz, és nem is engedi el a lányt. *
- Furcsa dolgokat mondott... nem is tudom... meddig voltam... * nem fejezi be a mondatot, mert gondolataiba mélyedve próbálja összeszedni a történtek képeit, hogy felvehesse a fonalat. Majd Vixire pillant, és tekintete valahogy ellágyul. *
- Ne haragudj... * ennyit mond csak, az összes eddiginél halkabban. *
Vissza az elejére Go down
Vixilien Sandanez
Sentinel Exortus
Sentinel Exortus
Vixilien Sandanez


Gyógyítói rezidencia - Page 11 Elemista
Jelige : Harcos amazon
Hozzászólások száma : 1127
Csatlakozás : 2011. Jul. 19.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Dália háló

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Sentinel
Évfolyam: Egyetemista diák

Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime2011-10-13, 8:05 pm

*Nem éppen beteglátogatásra jöttem, mivel fogalmam se volt róla, hogy van itt valaki, aki fontos a számomra, hanem csak a gyógyító nővel akartam pár szót váltani, de hirtelen most egy fiú válik fontosabbá, így felejtem el a bájitalt és jöttöm célját is hirtelenjében, ahogy Gabrielt ismerem fel, majd már a nyakába is vetem magam, már amennyire ez most lehetséges, de olyan jó érzés látni, én pedig ezt most képtelen vagyok letagadni és nem is akarom. Ahogy hallom a furcsa becézést, amelyet csak ő használ, elmosolyodva bólogatok aprókat, de a további szavakra már csak összevonom szemöldököm és kezem a homlokára teszem.*
- Lázas vagy? Vagy beütötted a fejed? *nézek rá furcsálóan, mivel eddig nem szokott ő nekem így kedveskedni, tehát bizonyára valaminek köszönheti most mindezt, így nem is veszem fel, pedig örülnék neki, ha ez őszinte lenne, de valamiért érzem, hogy nem az, szóval csak leülök mellé, most nem is nézve a cicusra, hanem már érdeklődöm is, hogy mi történt.*
- Megtámadtak? Nem tudom, hogy mi folyik manapság a városban, de... a napokbam engem is. Bár én szerencsére jól vagyok, de te... Remélem hamar felépülsz, mert nagyon régóta nem láttalak és ... *elfordítom picit a fejem, majd suttogva fejezem be mondatom.* - Már nagyon hiányoztál! *de ekkor szúrom ki a macskát, így csillognak fel szép szemeim, ahogy hirtelen a vöröskéhez nyúlok, hogy végigsimíthassak annak buksiján és hátán.*
- Jaj de édes, a tiéd ugye? Csak nem vártál meg vele... bár meg se lep, amennyire kerültél... ~ csak tudnám miért, hogy mit tettem... ~ *csóválom meg fejemet is, de nem érzem úgy, hogy most kéne faggatnom, hiszen nincs jól, tehát csak kezembe veszem a kezét, miközben gyengéden cirógatni kezdem, de amikor meghallom kedves szavait, csak a szemeibe nézek és utána letekintek kezeinkre.*
- Az az én bajom, hogy képtelen vagyok rád haragudni. *jelentem ki halkan, majd eleresztem a kezét és gyorsan lehajolok, hogy kibogózzam a két cipőm fűzőjét, majd már szó nélkül be is fekszem a srác mellé.*
- Na engedj engem is ide. *remélhetőleg azért boxer van rajta, mert felemelem a takarót, hogy be tudjak én is bújni alá, majd ha ez sikerül, akkor a fiú mellé fekszem, egyik kezembe pedig ismét a kezét veszem.*
- Pihenj! Én itt maradok veled. *döntöm picit fejemet az övének, miközben valahol rettenetesen boldog vagyok. Azt hittem, hogy nem kíváncsi rám, de most ezen rossz gondolataim eltűntek, hiszen kedvesen fogadott és most nem akarok elmenni, mert félek, ha megteszem, ismét itt hagy. Ő a legfontosabb nekem a Mysterioban, nem akarom elveszíteni és bizony vigyázni is fogok rá... ez a nagy terv.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyógyítói rezidencia - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyógyítói rezidencia   Gyógyítói rezidencia - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyógyítói rezidencia
Vissza az elejére 
11 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: A kastély :: Első Emelet-
Ugrás: