Mysterio Feketemágus képző
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mysterio Feketemágus képző

Fórum alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Szobát szeretnék
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Sideris Valbraith 2016-04-04, 5:38 pm

» Mystral kikötője - A rév
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Wilhelm Jager 2014-08-14, 1:51 pm

» Mystral parkja
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Sophia Winterfors 2014-08-10, 12:43 am

» Karakterkép igénylés
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Annabella Cullins 2014-07-31, 12:39 pm

» Az életre kelt szoba
Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitimeby Fekete Ambrus 2014-07-25, 2:42 pm

Vezetőség
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (35 fő) 2024-02-02, 10:49 am-kor volt itt.
Másik oldalunk

 

 Lucius Benedict Fenris lakosztálya

Go down 
+7
Nathaniel Cornwlade
Azaria Daraghi
Varg Yrjanfrost
Demien.R.Cornwlade
Lilith Corivan
Mordana Liward
Lucius Benedict Fenris
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-02, 9:15 pm

*A családi témát hosszan nyüstöljük, mindketten mondunk különféle érveket az mellett, akit tisztelünk és szeretünk, de végül inkább magunk mögött hagyjuk a témát és magunkról kezdünk el különféle információkat megosztani egymással, először én, majd pedig maga Lucius is. Hosszan hallgatom a történetét, hogy miképpen is lett aurorból egy ilyen iskola magisztere, de amikor szó kerül a négy elem irányításáról, láthatóan meglep a dolog.*
- Én pedig nem egy diákod vagyok és gondoltam megmutathatod. *mérgelődök egy picit, hiszen az öccse lennék, de ha ennyire nem akarja megmutatni, hát ne tegye, már nem is érdekel. Tud, amit tud, de én jobb leszek nála, igen, új életcél lebeg lelki szemeim előtt, miközben inkább ismét váltunk, hiszen minden egyes téma valahogy vitába és nézeteltérésbe torkollik. Így kerül hát szóba Lucius barátnője, akiről még egy kicsit érdeklődnék, de nemsokára egy kép lebeg elém, így pillantok rá és kissé el is kerekednek a szemeim.*
- Nem tűnik túl idősnek és hogy tanul? Csak nem itt? Te egy diákoddal kezdtél ki? *támadom le további kérdéseimmel, hiszen ez eléggé fura és nem is igazán tudok hinni a fülemnek, miközben nézem a helyes arcot. Egész csinos és valami furcsa tűzet látok a tekintetében.*
- Egyébként nagyon szép... *igen, ő még nekem is tetszik, de nem beszélek róla tovább, inkább csak elmesélem, hogy én nem vagyok oda a lányokért, egyenlőre tehát eszem ágában sincs senkit se felszedni, de ahogy rá tekintek, eléggé meglepheti a dolog.*
- Milyen bölcs lett valaki. *nézek a szemeibe, bár egyetértek vele. Én is úgy érzem, hogy majd ha eljön az idő, meg fogom találni, aki kell nekem, de szórakozgatni nem áll módomban senkivel se. A medálomra rátérve viszont ismét elérkezünk egy olyan ponthoz, ami láthatóan nem tetszik Luciusnak, így hallgatom a szavait és csak bólintok rá egy aprót.*
- Nekem már ő az apám! *jelentem még ki, majd ez után nézek körbe, nem törődve azzal, hogy magában forrong és el is fordul, de végül rátérek a távozásra is és az utolsó szó igen csak megüti a fülemet, úgy nézek a hátára, hiszen most ámr rám se tud nézni ezek szerint.*
- Látom elég mélyen érintett a dolog, pedig sejthetted volna... *nem tudom, hogy miért hatja meg így mindez, de csak kinyitom az ajtót, majd el is sétálok a közeléből. Hallom magam mögött az ajtó csapódását és kissé el is mosolyodom most mindezen. Egy csatát megnyertem ezek szerint, így indulok hát el lefelé, keresve egy olyan helyet, amely nem ismeretlen a számomra, hogy visszatérhessek a szobámba, most már kissé nyugodtabban, bár tény, van min elgondolkodnom nekem is.*
Vissza az elejére Go down
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-11, 12:04 pm

*Az események eléggé felgyorsultak ahhoz képest, amióta megérkeztem és szinte felborult az egész menetrend. Azt hittem, hogy jó ideig itt fogok maradni, de nagyon úgy fest, hogy egy évvel lerövidítettem a itt tartózkodásom idejét. Most már csak a legnehezebb dolog van hátra, a beszélgetés Luciussal, mivel ő is magiszter és ha már önálló, 16 éves srác vagyok, Ms. Valbraith szerint én magam is elintézhetem, hogy aláírassak vele egy papírt és hogy most már én is a második évfolyam tagjait bővíthessem. Így lépegetek hát át a magiszter-asszony irodájából, egészen Lucius ajtajáig, ahol a "Fenris" névre csak egy apró sóhajt ejtek, majd már kopogot is. Viszont valaki a hátam mögül oda is totyog elém és kissé köhégcsel. Még csak most lett teremtve és furcsa neki ez a világ, de én azért egy picit arrébb lépek az útból, még mielőtt én kapnám a napi tűzadagját, így Lucius legnagyobb mákja az lesz, hogy engem észre se vesz majd az ajtóban, csak a fekete sárkányt, ki pont egy kis tűzet köhögcsélve köszön rá és édes szárnyait is megmozgatja. Ekkor nevetek fel, majd lépek be én is a képbe.*
- Üdv bátyám! *köszönök rá, miközben megigazítom fekete ingemet, majd kezeimet magam mögött össze is fűzöm, így jelen pillanatban nem láthatja még, hogy papír is van nálam. Amúgy nadrágnak csak egy fekete, hosszú nadrágot húztam fel ma, semmi extra, de mégis elegáns.*
- Bemehetek? Beszélnem kell veled, Ms. Valbraith küldött... *így talán érzi, hogy nem jópofizni jöttem ide vagy hogy erősítsük a testvéri kötelékünket, hanem tényleg dolgom van.*
- Ő amúgy Marcan! *mutatom be, miközben ha besétálhatok, ő is jönni fog utánam, fejével kíváncsian körbenézve a benti bútorzaton, miközben orrából még mindig kissé jön a füst.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-11, 12:24 pm

*Természetesen egy ideje már fent van a magiszter, aki jelen pillanatban épp a dolgozóasztalánál ül. Most viszont nem azért, hogy papírmunkákkal vagy tanórákkal foglalkozzon, hisz azon már túlvan, és most amúgy is hévtége van, szóval csak egy könyv van a kezében a kedvencei közül, s azt olvasgatja kikapcsolódás gyanánt. Ezt a tevékenységét zavarja meg a kopogtatás, ami egyelőre még nem tudni, hogy kitől származik, de Lucius máris felemeli fejét, s egy kis cetlit betűzva az adott oldalhoz már le is teszi a könyvet az asztalra, hogy kiderítse, ki keresi éppen. Fekete ing és nadrág, valamint a bőrcipő az öltözéke, ebben sétál oda az ajtóhoz, amit pár pillanat múlva már ki is tár, legnagyobb meglepetésére egy kölyöksárkány előtt.*
-Egy sárkány? *kerekednek el kicsit szemei, majd szemöldökét össze is vonja, ahogy a lényt figyeli, s azon agyal, hogy kerül ide, na meg azon, hogy a sárkányok mióta szoktak kopogni, ha valahová be akarnak jutni. Ekkor viszont egy apró tűzpamacs is elhagyja a lény száját, amikor köhint egyet, így a férfi hátrébb is lép egyet, s ekkora hallja meg a nevetést, majd a köszöntést is.*
-Raiden? Ez a te műved? *utal kérdésével természetesen arra, hogy egy sárkány van a szobája előtt. Mielőtt viszont megkérdezhetné, hogy mi szél hozta öccsét, az már be is kéredzkedik, s hogy biztosra menjen, még azt is hozzáfűzi, hogy Sideris küldte.*
-Beszélned? És egyenesen Sideris küldött? Nocsak... *újabb meglepetés a mai napra, de azért félrelép természetesen az ajtó elől, kicsit jobban ki is tárva azt a srác előtt, aki befelé menet a sárkány nevét is elárulja, aki szintén betotyog a srác után.*
-Marcan? Mióta van neked sárkányod? És miért hozod ide, ha beszélni akarsz velem? *egyelőre még nem érti a dolgot a férfi, maximum arra tudna tippelni, hogy a srác így nagyobb biztonságban érzi magát, hogy egy sárkány is van vele, bár hogy hogyan irányítaná, arról még szintén nincs fogalma, de hamarosan úgyis fény derül minden kérdésre. Mivel nem akar megint végig ácsorogva beszélgetni, így visszasétál székéhez, ahová le is ül, s öccsét is hellyel kínálja magával szemben.*
-Na, akkor ki vele, mi az, amiről beszélni szeretnél? *kíváncsian várja, vajon mi lehet az az ok, amiért egyenesen Sideris küldte hozzá, közben viszont azért szemmel tartja a sárkánykölyköt is, hisz nem kéne, hogy felgyújtsa a berendezést.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-11, 12:32 pm

*Még csak most teremtettem, egyértelműen kíváncsi a drága, így hagyom kibontakozni és engedem az ajtó elé, nem is számítva arra, hogy rögtön megjelenik Lucius is az ajtóban, de ez a kíváncsi tekintet mindennel felér, így nevetek fel, miközben megjelenek ám én is, hiszen nem Marcan a lényeg, hanem én ugyebár. *
- Igen, az enyém... remélem nem zavar. Úgy is szereted a tűzet. *na de hamar rá is térek a lényegre, így jegyzem hát meg, hogy Sideris küldött és mivel nem az ajtó előtt állva óhajtom megbeszélni vele mindezt, így kérdezkedek hát be, de ahogy hallom a szavait, kissé meglepi a dolog, én pedig csak egy elégedett mosollyan konstatálom mindezt.*
- Látom ismételni még mindig tudsz. *szólalok fel kissé pimaszul, majd bemutatom a famulusomat és ez után be is sétálunk a már számomra ismert irodába, de Luciusnak még mindig akadnak kérdései, én pedig csak sóhajtok egy picit.*
- Azért ennél okosabbnak hittelek. Ha már te tanítod a Misztikus lények ismeretét, a sárkányokról is tudhatnád, hogy nem lehet őket csak úgy irányítani! Természetesen ő a famulusom és azért hoztam ide, mert most teremtettem és mivel egy sárkány elég veszélyes, főleg még most, hogy nem szokott hozzám, nem akartam egyedül hagyni. *vonok vállat, megadva a kérdésére a választ, majd ha már így hellyel lettem kínálva, szépen le is ülök a kényelmes bőrszékbe és végül egy papírt teszek az asztalra, amelyből sejtheti Lucius, hogy az lett neki küldve.*
- Ms. Valbraith magához hívott a mai nap és egy kis tesztet csináltatott velem úgymond. A lényeg az, hogy nagyobb a tudásom, mint a többi elsősnek, így másodikba engedett, de neked is alá kellene írnod! Ott... *nyúlok előre és mutatok rá egy kis vonalra, miközben kíváncsian figyelem az arcát, hogy vajon mit fog mindehhez szólni, de láthatja ám a papíron, hogy már tényleg csak az ő neve hiányzik. Ez után nyugodtan hátradőlök és várom a reakciót, de sejtem, hogy meg fog lepődni, de az mellett hisz is nekem, főleg a tegnapi óra után, amikor nem voltam azért egy picit se ügyetlen.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-11, 12:57 pm

*Miután felkel a székéből, s ajtót nyit, meglepetten veszi észre, hogy egy diák vagy egy magiszter helyett most egy sárkány áll ott. Nem igazán tudja mire vélni hirtelen ezt az egészet, amikor viszont meghallja öccse nevetését, s az elő is áll a lény mögül, rögtön kíváncsiskodni kezd tőle, a feleletre viszont kissé összébb vonja szemöldökét.*
-Igen, de nem úgy, ha ellenem használják. *mondjuk ez a kis tűzpamacs még nem nevezhető támadásnak, viszont tisztában van a sárkánytűz erejével, nem véletlenül adott Lilithnek egy olyan medált, melyből azt tud előhívni, ha bajba kerülne. Már pedig az ő kis drágája időnként szeret bajba kerülni, szóval nagyon jó, hogy így tett. Ezután viszont kiderül az is, hogy egyenesen Sideris küldte a srácot, hogy beszéljen meg vele valamit, s ez ismét egy meglepetés a számára, amit öccse ki is figuráz.*
-Nagyon vicces vagy. Na gyere. *feleli a magiszter, majd félreállva beengedi a párost, bár a sárkánnyal kapcsolatban még marad pár kérdése, amire Raiden ismét pimaszul felel.*
-Kicsit vegyél vissza Raiden. Amúgy meg, nagyon vicces vagy megint. Ha egy kicsit okosabb lennél, tudnád, hogy famulusuk csak a másodikosoknak van, tudtommal te pedig még csak az első évfolyamot taposod, nem véletlenül ültél tegnap a Misztikus lények ismeretén. *vág vissza Lucius, bár az tény és való, hogy egyéb esetben nem tudja, hogyan is lenne képes irányítani ezt a lényt az öccse, mivel az szinte lehetetlen, főleg ilyen fiatalon. Na de nem fognak megint végig állva beszélgetni, így mindketten helyet is foglalnak, a férfi pedig nem húzza az időt, rögtön rákérdez, mi az oka annak, hogy magisztertársa hozzá küldte. Ekkor viszont kiderül a turpiszság, méghozzá az, hogy Sideris évfolyamlépést engedélyezett öccsének, s hogy ezt bizonyítsa is a fiú, egy lapot tol elé, amin már csak az ő aláírása hiányzik. Szó mi szó eléggé meglepődik, de azonnal magához is veszi a lapot, hogy alaposan átolvassa rajta a dolgokat, de bárhogy is nézi, eredetinek tűnik. Lassan leereszti maga elől a lapot, majd a jégkék szempárba pillant, de túl sok dolog nem olvasható le arcáról.*
-Szóval megfeleltél a tesztjén, és másodikba akar tenni. Pár kérdés azért még foglalkoztat... Mondjuk az, hogy ha én még nem engedtelek át, hogyan lehet famulusod? Mivel nekem Varg sem szólt erről az egészről. Arról már nem is beszélve, hogy a sárkány egy misztikus lény, ergo már csak ez miatt sem ártott volna felkeresni engem. *láthatóan nem rajong azért, hogy így ki lett hagyva a dolgokból. Na nem az a baja, hogy öccse tudása nagyobb, mint a többi elsősnek, hanem hogy csak elétolnak egy lapot, hogy írja alá és kész.*
-És miből gondolod, hogy csak így aláírom neked ezt a lapot? Csak azért, mert tegnap jókat mondtál az órán, még nem jelenti azt, hogy minden lényt kívülről fújsz, amit tanítanék. *visszateszi a papírt az asztalra, majd két kezét is ráteszi, ujjait összekulcsolva, s kíváncsian fürkészi a fiú arcát, miközben vegyes érzelmek cikáznak benne. Büszke is belül az öccsére, hogy kiemelkedik a többiek közül, másrészt zavarja is ez az egész, hogy szinte már meg van előlegezve a másodikba lépése, tőle szinte csak egy aláírást várnak.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-11, 1:09 pm

- Ellened használni? Ne nevettess... nem támadt meg, egyszerűen még új neki ez a világ. *felelem kissé meglepetten, hiszen tényleg nem nevezhető ez támadásnak, egyszerűen Marcan se uralja még teljesen a testét. Na de hamarosan már be is jutunk a terembe, majd egy kis kioktatás is hallható lesz tőlem, így hozom hát szóba a sárkányt, akit nem uralhatnék elméletileg csak úgy.*
- Igen, és nem véletlenül vagyok én most itt. *csak ennyit mondok, hiszen hamarosan tudatni fogom Luciussal is jöttöm célját, így foglalok hát helyet vele szembe, majd adom át neki a lapot, amit alá kellene írnia. Mondok pár dolgot, hogy miért is, de ahogy nézem, ő nem igazán veszi jó néven ezt az egészet és ismét engem hibáztat, mint mindig, pedig igazából én erről nem tehetek.*
- Varg csak egy diák és mivel Cruorises vagyok, így minden velem kapcsolatos dologról Ms. Valbraith tehet. Úgy látom rajta, hogy nem igazán szokta kikérni mások véleményét és mivel a diákja vagyok, ő döntött, tehát ha valami bajod van ezzel az egésszel, azt ne nekem mondd, hanem neki... és a lénynél egy kölyök sárkány engedélyezve volt famulusnak, direkt megkérdeztem. *emelem fel kezeimet is védekezően, hiszen nem örülök neki, hogy tényleg mindenért már én vagyok felelősségre vonva, amikor semmit se tettem, egyszerűen csak a jó tanulmányomnak köszönhető, hogy feljebb léphetnék, de ahogy nézem, nem igazán akaródzik még neki aláírni a lapot.*
- Tegyél próbára! Látom mindenképpen belém akarsz kötni és kihangsúlyozni, hogy mennyire nem érdemlem meg ezt az egészet... akkor kérdezz, mást úgy se tudok tenni, itt nem én vagyok a főnök. *sóhajtok fel, miközben a hajamba túrok ismét. Nem akarom én most a vitát, főleg, mivel nem tettem semmit se azért, hogy ez megtörténjen, egyszerűen csak Sideris ezt mondta, én pedig élek a lehetőséggel.*
- Vagy ha nem tetszik a döntés, beszélj a magiszteremmel... kinézem belőled, hogy vissza akarsz fogni. *morgok azért egy picit, hiszen lehet olyan szemét, hogy kimutatja nem tetszését, bár bízom a házvezetőmben, hogy akkor nem fogja érdekelni Lucius döntése, hiszen számára csak jó, hogyha kiemelkedő diákjai vannak. Na de mindegy is, most inkább csak elhallgatok és várom a további önsanyargató dolgokat, hogy őt miért hagyták ki mindebből... *
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-11, 1:42 pm

-Nem azt mondtam, hogy megtámadott, de egy sárkánynál sose lehet tudni. *feleli, majd a társalgás további része már a szobában zajlik, hisz be lesz invitálva Raiden és Marcan. A sárkánnyal és a famulussal kapcsolatban még történik egy kis szóváltás, hisz Lucius nem hagyja, hogy átverjék, mivel a famulushoz másodikosnak kell lenni, arról pedig azért ő is tudna ám, már ha minden igaz. Viszont úgy tűnik, hogy ez hamar meg lesz cáfolva, mikor leülnek, s Raiden egy lapot tol bátyja elé, amit Sideris küldött. Azon pedig nem áll más, mint hogy másodikba lett engedve a fiú, s már csak az ő aláírásához hagyott hely tátong üresen. Ez viszont egy cseppet sem tetszik a férfinek, így fel is hozza a zavaró kérdéseket, mire a srác védekezni kezd, hogy erről nem ő tehet, Sideris intézte így a dolgokat.*
-Igen, tudom. Makacs egy nőszemély. Viszont ez mégse így működik. Az egy dolog, hogy az ő diákja vagy, viszont a Jelmágia Exortusos tárgy, ami felől én döntök, nem pedig ő. *mondja kissé morgolódva, s nem is Vargra mérges, hisz ahogy Raiden is mondta, ő csak egy diák, aki valószínűleg nem nagyon akar ellentmondani egy magiszternek, főleg, hogy végülis neki nem Lucius a magisztere, hanem Demien. Még jó, hogy ennyire keverednek a szálak, s pont ő kapja meg utoljára az infót, akinek lényegében elsőként kéne tudnia a szakos tárgyak dolgairól. A kölyöksárkány engedélyezésére már nem is mond semmit, hisz bár lehet, hogy engedélyezve van, azért erről sem ártana tudnia, de már úgyis mindegy. Viszont még nem áll módjában aláírni a papírt, inkább csak visszateszi a lapot az asztalra, s kíváncsian érdeklődik a fiútól, hisz őt egy óra alatt azért még nem győzte meg egy egész éves tudásról, főleg, hogy a dementorokról azért elég sokat hallhat és tudhat már egy varázslópalánta is, a mumus pedig szintén nem volt egy túl nehéz anyag. Raiden viszont nem ellenkezik egy teszt ellen, bár a férfi szavait kissé félreértelmezi.*
-Nem erről van szó Raiden. Egyszerűen csak arról, szinte még csak most érkeztél, nálam eddig egy órán voltál, de már alá kéne írnom azt, hogy mindent tudsz. Mire föl? Ez nem belédkötés, viszont kivételezni se fogok veled. *pillant ismét a kék szemekbe, a következő szavak hallatán viszont elkomorodik tekintete.*
-Hát ez kedves. De mit is vártam tőled... *ismét megmutatkozik a családi viszálykodás, viszont akkor már tényleg jöjjön az a tudásfelmérés, hisz mint mondta, nem fog kivételezni Raidennel csak azért, mert az öccse. Amit tudni kell a többi elsősnek, azt neki is, különben nincs évfolyamlépés.*
-Akkor lássuk, valóban olyan okostojás vagy-e. Minden anyagból két kérdést kapsz és maximum kétszer hibázhatsz, különben maradsz elsős. *mondja komolyan, majd kicsit gondolkozik, s jönnek is a kérdések.*
-Milyen eljárás szükséges a gólemek irányításához és milyen anyagból lehet létrehozni ezeket a lényeket?
Hogy néz ki a Nervun, és miért nevezhető veszélyesebbnek a Pánikmadár?
Hol és milyen környezetben él a Vurdlak, illetve hogyan pusztítod el a tébolylidércet?
Hogy ébreszted fel a Szfinxet és mire kell ügyelni, amikor az Anubiszok lekísérnek beszélgetni egy halott ismerősöddel?
Hogy hat a vámpírokra a kereszt, a fokhagyma és a szenteltvíz? És hogyan szaporodnak? *természetesen a kérdéseket csak úgy sorolja fel egymás után, mikor egyet-egyet már megválaszolt a fiú, hisz ha egyszerre tenné fel az összeset, a végén már nem emlékezne az elsőkre, pedig neki tényleg nem a szivatás a célja, hanem annak felmérése, hogy öccse valóban rátermett-e a második évfolyamra.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-11, 2:13 pm

*Ahogy beszélek és elmondok mindent Luciusnak, nagyon úgy fest, hogy nem tetszik neki a dolog, ez az egész és főleg az, hogy nem lett kikérve a véleménye, de erről majd Siderissel kell beszélnie, nem én tehetek erről. Ahogy viszont hallom, ő is hasonlóan gondolkodik a nőről, így egy picit elmosolyodom, hiszen fura és rideg egy személyiség, de mégis érzékelhető a mágikus ereje, már csak akkor, ha a közelében vagyok. *
- Jó, hát te tudod, de mondom, majd egy ajtóval arrébb kopogtass! *szó szerint... szóval menjen csak át a szomszédba, hogyha nem tetszik neki valami, de én itt fogok maradni és hamarosan még a teszt lehetőségét is felvetem neki, tehát ha ennyire nem hisz bennem - bár miért is hinne -, akkor kérdezzen csak. *
- Azt egyből sejtettem, hogy nem pont velem kívételezel Magiszter úr! *nyomom meg az utolsó két szót, majd ez után mondok még pár szót, mi láthatóan nem tetszik neki, de végül úgy dönt, hogy akkor megpróbál letesztelni, amitől azért egy cseppet parázok, hiszen ki tudja, hogy miféle kérdésekkel fog rám támadni, tehát csak egy apró sóhajt hallatok, majd kissé kihúzom magam, így figyelve a kérdéseire.*
- Remek, megértettem és gondolom élvezed, hogy rajtad áll mindez. *csillannak meg kék szemeim, majd végül már tényleg feszülten figyelek a feltett kérdésekre, nem kellene elhibáznom, így kezdjük hát a gólemekkel. Könnyű anyag, tehát csak nem lesz gond.*
- Notarikon eljárás szükséges a gólem irányításához, ezekkel keltjük őket életre. *kezdek bele határozottan a válaszadásba, majd a következő részhez érve szintén rögtön rávágom a dolgokat.* - És egyértelműen élettelen anyagból hozzuk őket létre, tehát vasból, agyagból, de lehetséges kombinálni őket különféle elemekkel, tehát tűzgólemet is akár létre tudunk hozni, bár nekem igazából fogalmam sincs róla, hogy annak hogy állnék neki. *mondom picit elgondolkodva, hiszen elvileg itt csak elméletet tanulunk, de ki tudja, egyszer talán megfejtem a dolgokat. Na de már haladunk is tovább, én pedig csak reménykedem benne, hogy nem fogok hibázni és semmit se kihagyni, így gondolkodom el a következő kérdésen.*
- Bár még nem láttam személyesen, csak képek, azt írják, hogy úgy 8 méter magas, éles karmai vannak és egy kutyához hasonlít. A teste szarupáncéllal van védve és a feje egy démonhoz hasonlít. *mondom egy picit még mindig elgondolkodva, nem akarok én kihagyni semmit, majd már át is térek a pánikmadárra.*
- Mert erős mentális ereje van és mint tudjuk, a mentális erő elég veszélyes. Ezért is tartok kissé Ms. Valbraithtől... *mondom csak úgy mellékesen, majd azért még pár szóval kiegészítem előző szavaimat.* - Szóval ez a pánikmadár olyan képeket sugároz a fejünkbe, amelyeket elhiszünk. A másik dolog, amiért veszélyesebb, az a hangja. Ha sokáig hallgatjuk, félelmet és szinte pánikot kezdünk el érezni... nem véletlenül adtam a hanghullám támadást a famulusomnak, ez elég durva egy képesség, bár nála nem pánikot érez az ellenfél. *kissé feldobom ezt a kérdezz-felelek játékot és mesélgetek is picit erről az egészről, de már haladunk is tovább, Lucius keményen kérdezősködik a továbbiakról is.*
- Először az Erdélyben lévő Fekete-erdőben találták meg ezt a lényt, de felfedezhető még Indiában és az Amazonasz vidékén is és azt hiszem, hogy az alaszkai tundráknál is, ugyanis szereti a sűrű növényzetű területeket, tehát az erdős-bokros területeket és egyébként igen aranyos ez az állat. *ez a kérdés nem volt túl nehéz, de most már a tébolylidérc jön, hirtelen váltás, így sóhajtok fel és gondolkodom el picit. Nem igazán vagyok oda a démonokért és a lidércekért, pedig ideje lenne megbarátkoznom velük.*
- Azt hiszem, hogy egy általunk létrehozott lidérccel tudjuk elpusztítani, mert egyébként sebezhetetlenek. ~ vagy most szúrtam el... na mindegy, koncentrál Raiden, ne add meg neki az esélyt, hogy meghúzhasson. ~ *ráncolom kissé a homlokomat is, próbálva jobban figyelni, de a következő kérdés se túl egyszerű és már kezd elegem lenni ebből, de nem, nem szabad hibáznom.*
- A vérünk kell hozzá, pontosabban egy varázsló vére, mert a mugliké értelemszerűen nem jó, hiszen ők nem rendelkeznek mágikus erőkkel. Ez után a vért a szfinx előtt lévő homokkal kell vegyíteni és a szfinx felé kell fújni a vérrel kevert homokot. *egy pici sóhaj ismét, hiszen ezekről már régen olvastam, így dőlök hátra ismét és most bizony pár másodpercig hallgatok.*
- Azt hiszem arra kell figyelni, hogy ne érjünk hozzá a halotthoz, akivel beszélni akartunk, mert akkor mi is meghalhatunk. *oké, haladok, most már jó pár kérdésen túl vagyok és most jöhet egy jó kérdés, a vámpír. Rögtön elmosolyodom, hiszen azok a lények nagyon is érdekelnek engem, így már picit nyugodtabban válaszolgatok minderre.*
- A fokhagyma sehogy se használ, de az egyházi dolgok, tehát a szenteltvíz és a kereszt már igen. Azok megsebesítik őket és legyengítik, de az erősebb vámpíroknál nem biztos, hogy annyira használ, hiszen a vámpír korától és tapasztalatától függ minden... a napfény ilyenkor a legjobb, az halálos a számukra vagy a karó a szívbe, bár ez már nem volt kérdés. Viszont ölelés útján szaporodnak, tehát a vámpír kiszívja az áldozata teljes vérét, majd megitatja a sajátjával, így jön hát létre belőle a vámpír. *ez után pedig kezeimet a combjaimra teszem, úgy várva a további temérdek kérdést, bár sejtem, hogy azok se lesznek annyira egyszerűek.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-11, 2:47 pm

-Meg is fogom tenni, ne aggódj. *feleli a férfi öccse szavaira, miszerint ezt a megkerülést Siderisen kérje számon. Na de ha már így alakult, Lucius nem adja csak úgy az aláírását, ennyire azért már nem lesz kihagyva mindenből, s ezt Raiden tudtára is adja, aki ismét megpróbál csipkelődni, de Lucius most csak bólint.*
-Jól mondod, magiszter vagyok. Éppen ezért a tudásod kell néznem, nem a származásod. *feleli komolyan, majd ha már Raiden magától is felajánlotta a tesztelés lehetőségét, a magiszter él is a lehetőséggel. Elmondja, hány kérdésre számíthat a srác a különböző tananyagokból, ahogy azt is, hányat hibázhat maximum, ha át akar menni másodikba. Öccse szavaira viszont csak megcsóválja kicsit a fejét.*
-Nem öcskös, csakis rajtad áll! *ha valóban olyan kiemelkedő, akkor úgyis tudni fog válaszolni a kérdésekre ezekkel a lénykkel kapcsolatban, ha pedig elbukik, az a saját hibája lesz, nem az övé. Amikor mindent tisztáztak, el is kezdődik a kérdezz-felelek, méghozzá elsőként a gólemeket érintve. Ahogy hallja, mindkét kérdésre helyesen felel öccse, bár még pár szót hozzáfűz, amire ő is reagál.*
-Egy kis utánajárással mindenről találsz leírást, ez alól a gólemteremtés sem kivétel, az órán viszont csak az elmélet volt a lényeg, bár én szemlélteséképp megmutattam a tűz- és a vízgólemet is, de akkor még nem voltál itt. *nem kérkedésből jegyzi meg a dolgot, csak azért, hogy ha korábban érkezik, talán lenne némi sejtése hozzá, hogyan is fogjon neki, bár az is igaz, hogy még nem menne neki, hisz ahhoz azért a pyromágiához is kell konyítani valamelyest. Ezután már ugranak is tovább a pánikmadárra és a nervunra, viszont Raiden első mondatánál Lucius elvigyorodik.*
-Talán nem ártott volna elfektetni azt a képet, mivel az nem a magassága, hanem a hossza, de egyébként stimmel. *pokoli nagy bestia lenne az a dög, ha 8 méter magasan tornyosulna fölénk, bár az is igaz, hogy a hossza miatt is ijesztő ez a lény. A pánikmadár és Sideris közötti kis összehasonlítás ismét egy apró mosolyt csal arcára, de csak bólint a helyes válaszra. Amikor Raiden azt is elkotyogja, hogy famulusának is hasonló erőt adott, Lucius csak a sárkány felé pillant, ami így tényleg egyre veszélyesebb lénynek tűnik, úgy tűnik öccse nem viccelt, mikor megalkotta. A lángoló macsek és a lidérc szintén stimmelnek, tényleg úgy tűnik, hogy elég okos ez a fiú, de azért van még pár kérdés a tarsolyában, így térnek rá az egyiptomi lényekre is, ahol a második válasznál Lucius ismét bólint.*
-Jól hiszed. *fűzi hozzá megerősítésképpen, majd jöhetnek a vámpírokkal kapcsolatos kérdések. Amikor ezekre is felelt a fiú, Lucius lassan vesz egy mély levegőt, amit lassan ki is fúj, majd megszólal.*
-Leszámítva azt a kis tévedést a nervunnal kapcsolatban azt kell mondjam, nagyon jó. *a jégkék szemekbe pillant, s ismét kezdi átjárni az az érzés, ami a tegnapi órán, hogy azért büszke arra, hogy öccse valóban ilyen jól informált és sokat tanult, de még nem értek az összes lény listájának végére, így jöhet az újabb kör.*
-Akkor folytassuk. De mivel jókat mondtál, így már csak egy-egy kérdést teszek fel. *ismét elgondolkozik picit, hogy mik is legyenek azok, majd pár pillanat múlva újra hallható lesz hangja.*
-Hogyan képes szaporodni a vérfarkas?
Miért veszélyesek az Incubusok és a Succubusok?
És mondjuk... hogyan csoportosítanád a vérlényeket? *érezhetően lejjebb vitte a követelményt, hisz eddig is tudott válaszolni a kérdéseire a srác, valószínűleg ezekkel sem lesz gondja. Már csak ez a három kérdés, és persze Lucius aláírása választja el attól, hogy valóban másodikos lehessen, lássuk hát, hogy muzsikál a kisebbik Fenris.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-17, 11:17 pm

//olvad//
*Én ugyan nem aggódtam egy pillanatig sem, de csak bólintok a férfi szavaira, azt tesz, amit akar, viszont nem örülök ennek az egész szivatásnak, amit velem tesz és ahogy megjegyzi, hogy igen, ő a magiszter, kissé elhúzom a számat, de a származásom említésénél picit meglepődve tekintek rá.*
- Azt hittem, hogy már te is kitagadottnak tartasz... *jegyzem meg kissé halkabban, de a következő szavai is jól esnek ám. Öcskösnek szólított, ahogy már nagyon-nagyon régóta nem, így hát csak sóhajtok egy picit, majd tényleg nekiállok a legjobb tudásom szerint válaszolni a feltett kérdéseire, csak szépen sorjában, így kezdve hát a gólemmel.*
- Meglehet, csak nemrég kaptam a levelet, nem tehetek róla, hogy most jöttem... *jegyzem meg kissé komorabban, de amikor elvigyorodik a feleletem közben, csak kíváncsian nézek rá, hogy most mi van, de a beszólásra csak elfordítom a fejem.*
- Csak a feje volt a képen... *morgom oda neki, de ő már halad is tovább, tehát nincs itt idő további sértődésre, hanem válaszokat kell adnom neki és igyekszem ezeket a legtökéletesebben megtenni. Amikor viszont meghallom az értékelést, kissé megnyugodva dőlök hátra és már nem feszengek annyira a székében.*
- A többivel se lesz gond, kérdezz bátran! *jelentem ki határozottan és nemsokára meg is kapom a következő kérdést, de gondolkodnom se kell, megy az magától is.*
- Vagy harapás útján vagy szexuális úton, de csakis akkor, ha mindketten vérfarkasok. *ez után csak picit elgondolkodok és a farkas szoborra tekintek, de nem mondok semmit, csak a következő kérdésre térek rá.*
- Azért, mert szexuális aktus közben ölik meg az áldozatukat, kiszívva a vérüket és hála a mentális képességeiknek, meghalnak. Testileg és lelkileg legyengítik az áldozatukat... *mesélek kicsit ezekről a lényekről is, majd jöhet az utolsó, a vérlények.*
- Vannak a véren élők és a vérrel fertőzöttek. Tehát az elsőbe a vámpírt sorolnám, a másodikba pedig a vérfarkast. *kezeimet összefűzöm magam előtt, de ahogy hallom, elvileg ennyi lesz a kérdés és nem hiszem, hogy hibáztam volna kettőt.*
- Nos, még mindig kételkedsz? *kérdezek rá minderre, miközben kíváncsian figyelem a barna szemeket.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-17, 11:42 pm

*Tény, hogy Lucius a harmadik magiszter, s már csak az ő aláírása hiányzik a lapról, de hiába volt Raiden hajdanán Fenris, tudás nélkül nem engedi át a másodikba. Amikor viszont ezt a srácnak is elmondja, meglepetten pislant rá a másik, szavai pedig egy sóhajt váltanak ki Luciusból.*
-Nem ismersz engem, Raiden. *feleli kurtán, nem is fejtve ki jobban a dologot, s inkább csak belekezd az ellenőrző kérdésekbe, melyekből azért akad egynéhány, öccsének viszont csak két hibalehetősége van. Ahogy viszont Raiden elkezd felelgetni, nagyon úgy tűnik, hogy ezzel nem lesz gond, bár a végétől még azért messze vannak. Az első kérdéseket szépen veszi a srác, amikor viszont a Nervunhoz érnek, a fiú bakizik egyet, ami széles mosolyt csal bátyja arcára. Lucius helyesbíti is a dolgot, mire kap egy kifogást is.*
-Sebaj, ezt nem veszem hibának. *fűzi még hozzá, majd már tovább is lép, újabb kérdéseket feltéve a másodikba vágyódó Raidennek, aki végül hibátlanul zárja az első kérdéscsoportot. Lucius elismerően bólint is, sőt, szavakban is kifejezi a dolgot, majd újabb kérdéseken kezd agyalni a magiszter, bár számukat csökkenti az iménti ügyes teljesítmény miatt.*
-Remélem is. *biccent egyet, majd jön is a vérfarkasokkal kapcsolatos kérdés, amit szintén helyesen válaszol meg a srác, akárcsak az utolsó kettőt. Lucius közben lassan bólogat párszor, majd mikor Raiden intéz hozzá egy kérdést, egy félmosollyal tekint a jégkék szemekbe.*
-Úgy látom tényleg sokat tudsz a korodhoz képest. Ezek szerint tényleg sokmindent tanított neked Saenius. *bár azt a férfit továbbra sem bírja Lucius, de az tény, hogy eléggé felkészítette a fiút az elmúlt évek folyamán, amit nála töltött Raiden. Még pár pillanatig figyeli öccse arcát, majd végül a lapra pillant, s egy tollat vesz a kezébe, majd nevét az egyetlen üres részhez kanyarítja, vagyis megfelelt a srác a teszten.*
-Nos... gratulálok. Immár te is a második évfolyam diákjai közé tartozol. *nyújta át a lapot a srácnak, s jobbját is épp kinyújtja, hogy kezet rázzon öccsével, mikor a kissárkány ismét elköhögi magát, egy tűzpamaccsal épp eltalálva a függönyt. Lucius rögtön oda is kapja a fejét, majd jobb kezével int egyet, mire a lángok eltűnnek, még mielőtt kigyulladhatna bármi is. Egy mély sóhaj tör elő belőle, miközben egy rosszalló pillantást kap a sárkány, majd visszafordul Raiden felé.*
-Biztos, hogy mindent jól csináltál Jelmágia vizsgán? *teszi fel a kérdést, bár ez amolyan költői kérdésnek is felfogható.*
-Jobb lesz, ha inkább vigyázol vele, mielőtt felgyújtaná az iskolát. *egy pillantást még kap a famulus, majd a magiszter ismét öccse szemeibe pillant, s őszintén érdeklődni kezd.*
-Na és a többi vizsga hogy sikerült? Azt tudom, hogy meglettek, de hogy mentek? *még hogy abszolút nem érdekelné, hogy mi van Raiden Carvex-el, az öccsével, aki egykor még a Fenris nevet hordta? Talán már Raiden is érezheti, hogy ez nincs teljesen így.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-17, 11:52 pm

*Nem ismerem, ezt eddig is tudtam, de most nincs idő vitatkozni, mivel már neki is állunk a vizsgáknak és ahogy hallom, nem is veszi hibának azt, amiről nem tehettem, így bólintok és már folytatom is a válaszadásokat, egészen addig, amíg nem végzünk. Amikor viszont végzünk mindezzel, csak kissé megkönnyebbülten nézek rá, miközben hallgatom is a szavait és látom az arcán azt a furcsa mosolyt is.*
- Igen, sok mindent, amiért nagyon hálás vagyok neki. *bólintok párat, e hamarosan már észre is veszem, hogy aláírja a papíromat, majd a kezét nyújtja felém. Most el kéne fogadnom, az lenne az illendő, de annyira nem akarom a testi kapcsolatot, de végül a jómodor nyer, így kezem az övébe kerül, majd kissé megszoírom és meg is rázom azt.*
- Te lázas vagy? Olyan... forró a kezed... *kérdezek rá gyanakodva, hiszen nem látom, hogy bármi baja lenne, de titkolhatja is. Az viszont tény, hogy a keze forró és a hőt is érzem, amit magából áraszt. Viszont még mielőtt tovább kérdezhetnék, Marcan ismét köhög egy aprót, amire csak odatekintek, de Lucius hamar oldja is a gondokat, így pillantok vissza rá, miközben már kérdez is.*
- Természetesen! Minden tökéletes rajta, csak még alig egy órája van a világon, meg kell tanulnia kontrollálni magát, de majd belejön. *mondom, még mielőtt azon aggodalmaskodna, hogy valami bajt csinál. Viszont a papírt most már összehajtom, hiszen ez azt jelenti, hogy a holnapi naptól fogva én már a másodikos órákra fogok bejárni, nem az elsősökhöz. Fura lesz, de már alig várom. Amikor viszont érdeklődni kezd, kissé felvonom a szemöldököm, nem is értem igazán, hogy mit akarhat ezzel.*
- Minden jól ment és könnyen, bár a toxicológia nehézkes volt. Nem szeretem, pepecselős és túl sok apróságra kell figyelni meg ez a sok keverés. A boszorkánykonyha nem nekem való. *vonok vállat, de ettől eltekintve az is simán sikerült, de reményeim szerint többé nem kell majd tanulnom.*
- Miért érdekel ez téged? Úgy tudom, hogy utálsz, főleg mert nem vagyok már Fenris... nem szükséges csak azért kérdezgetned, mert nem illendő rögtön elküldeni, távozhatom. *nem kelek még fel, hiszen ki tudja, bár az is tény, hogy nem vagyok most túl kedves, de ő sem volt az. Ma normálisan kezdtem vele és ő kezdett el... Áh, inkább hagyjuk.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-18, 12:19 am

*Mikor a srác az összes kérdést megválaszolja, ráadásul tökéletesen, Lucius is elismeri, hogy tényleg sokmindent elsajátított öccse, mióta nagybácsikájuknál él. Bár az öreget nem csípi, de tény, hogy eszes fiút nevelt Raidenből. Ezután viszont már alá is írja ő maga is a másodikba vezető papírlapot, így Raiden már hivatalosan is átment, de nem csak a papírt nyújtja felé bátyja, hanem kezét is, hogy ezzel is gratuláljon a másiknak. Egy kis tétovázás után végül öccse rá is szorít jobbjára, ezután viszont jönnek azok a kérdések, melyeket már ő maga is megszokott, s általában olyan jól hárít is, hisz nem kell mindenkinek tudnia, hogy ő egy vérfarkas. Úgy érzi, hogy ezt a dolgot még öccsének se kell az orrára kötnie, így csak megrázza kicsit a fejét, miközben elengedi a másik kezét.*
-Nem, jól vagyok, csak meleg van az irodában. Na meg tudod, pyromágus vagyok... Majd ha elkéred valakinek a jegyzeteit, meglátod, hogy könnyen elérheted ezt a hatást Te is. *a testfelmelegítés valóban hasonló hatást tud kelteni, mint mikor az emberben vérfarkasvér csörgedezik, s egyelőre nem is baj, ha Raiden is ebben a hitben él. Ekkor viszont a sárkány ismét megindít egy kis tűzpamacsot, de most nem a férfi felé, hanem a függöny lesz majdnem az áldozat, de szerencsére Lucius hamar közbelép, s kioltja a tüzet, mielőtt még baj lenne. Nem örül ennek az egésznek, s rá is kérdez öccsénél, hogy minden rendben ment-e a Jelmágia vizsgán, de ahogy hallja, ott nem volt probléma, csak úgy még a sárkánynak ez a világ.*
-Aha, csak lehetőleg ne az én irodámban. *szerencséje van Marcannak, hogy Raiden famulusa, különben már rég kirepült volna a szobából, hogy a folyosón várakozzon gazdájára, bár lehet, hogy akkor ott tenne valamiben kárt. Bár mondjuk akkor a két másik magiszter valamelyike el tudná intézni a dolgot. Ezután viszont, mivel a Misztikus lények ismeretét már letárgyalták, s Raiden el is tette már a lapot, Lucius a többi tárgyról kezd érdeklődni, hogy azok hogy sikerültek. A szemöldökvonás egyértelműen arra utal, hogy eléggé meglepi ezzel öccsét, na de sebaj, ő már csak ilyen.*
-Hát igen. A gyakorlati tárgyak közül a Toxicologia az, amelyik ilyen szinten a legtöbb figyelmet igényli. *helyesel a magiszter, amikor viszont a srác ismét ellenségesebben szólal meg, Lucius újfent elkomorodik, s egy sóhaj ismét elhagyja ajkait.*
-Látom soha nem tudod normális viszonyban zárni a beszélgetéseinket. Sajnálom. *pillant hosszú másodpercekre a jégkék szemekbe továbbra is komoran, majd hátrébb dől székében, s kissé közömbös hangon szólal meg.*
-De tudod mit? Akkor nem kérdezek semmit. Megkaptad, amiért jöttél, szóval tőlem távozhatsz is. Úgyis csak az aláírásomra volt szükséged. Nekem pedig még sok a dolgom, nem érek rá egész nap. *na persze, mintha a könyvolvasás olyan fontos dolog lenne így szombat délelőtt, de egyszerűen ő sem tudja elviselni öccsének ezt a hozzáállását. Mindig, mikor úgy tűnik, kicsit javulna a helyzet, valamivel sikerül visszalökni magukat a kiindulópontra, arra pedig most nem kíváncsi. Inkább csak maga elé húz egy stóc papírt, s azokat kezdi el töltögetni. Bőven ráérnének máskor, de ezzel is azt érzékelteti, hogy nem figyel tovább öccsére, hisz végeztek egymással.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Raiden Carvex
TS Cruoris
TS Cruoris
Raiden Carvex


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Csatamagus
Jelige : A család fekete báránya
Hozzászólások száma : 425
Csatlakozás : 2011. May. 28.
Kor : 29

Rangok
Ház: Cruoris
Betöltött poszt: Pusztítástan tanársegéd
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-06-18, 12:37 am

*Ahogy megtörténik közöttünk a kézfogás, igen csak furcsának tartom, hogy ennyire forró a keze. Na de hamar magyarázni kezd, én pedig csak bólintok párat, nem is kételkedve jelen pillanatban a szavaiban és a figyelmünket is nemsokára Marcan vonja el, aki egy kis tűzzel kedveskedik ismét a tűzmágusnak.*
- Szerintem nem direkt teszi. *a famulus most inkább mellém sétál és úgy pillant fel a férfire, láthatóan nem akar ő bajt, de aminek ki kell jönnie, az bent nem maradhat ugyebár. Viszont fura módon a beszélgetésük tovább folytatódik, bár Raiden számára eléggé hihetetlen most mindez, így is jegyzi meg, hogy nem muszáj ám érdeklődni, nem történik semmi se akkor, hogyha nem teszi meg ezt a férfi.*
- Nekem ez nem megy annyira könnyen, mint neked Lucius. Én nem tudok egyik napról a másikra úgy tekinteni rád, mint a testvéremre, ehhez több kell. *jegyzem meg és fejemet is elfordítom tőle, de amikor tovább folytatja, csak sóhajtok én is egy picit.*
- Rendben, megértettem. Akkor majd órán találkozunk. *és ezennel fel is kelek, majd nemsokára megfogom a lapot és a sárkánnyal együtt távozunk, de az ajtóból azért még visszapillantok a magiszter felé.*
- Tudom, hogy nem te voltál a hibás. *csak ennyit mondok, majd az ajtó be is csukódik mögöttünk. Viszont részben ő is felelős mindenért, őt is hibáztatom a szüleim tettéért és ezen nekem se ártana túl lépnem, de mindenhez idő kell...*
Vissza az elejére Go down
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-07-12, 4:25 pm

*Nem tudom, hogy most mi van, de egyre kellemetlenebbül érint, hogy alig találkozunk manapság és olyan fura. Talán velem van a baj? Vagy már nem akar úgy velem lenni, mint régen? A fene se tudja, de mostanra programot találtam ki magunknak, így hát remélhetőleg nem mond majd nemet, ha meg igen, akkor egy kemény beszélgetés fogja kezdetét venni. Így sétálok hát felfelé az északi főtoronyba, egy fekete bikinifelsőben, mely tökéletesen engedi láttatni hófehér bőrömet és egy fekete kis miniszoknyában, lábaimon fekete tangapapucs és a vállamon még egy szintén fekete színű törölköző van. Ékszert most nem húztam fel és smink sincs az arcomon, mert nem titok talán és nem is nehéz észrevenni, hogy mit tervezek, tehát úszni szeretnék. Hosszú, fehér tincseim kibontva omlanak végig a hátamon, mint általában mindig, hiszen nem szeretem összefogni, így lépek végül Lucius ajtaja elé, majd kopogtatni is kezdek, de lábam is türelmetlenül mozog az ajtó előtt föl-le, hiszen nem óhajtok sokáig várakozni, nagyon is Lucius hiányban szenvedek.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-07-12, 4:39 pm

*Bár tanórákból mostanság nincs túl sok, a papírmunka valahogy mégsem akar kevesebb lenni. De szerencsére azért nem csak ebből állnak ki a férfi napjai, így a mai sem. Most inkább csak heverészik az ágyában, s egy könyvet olvas. Na nem tananyag vagy valami hasonló mágiával foglalkozó irományt, inkább egy jó kis western-t, hisz azokat szereti. Öltözéke most nem is túl sok, lévén, hogy nem vár ma senkit, így a melegre való tekintettel csak egy fekete boxerben fekszik. Épp a pisztolypárbaj közepén hallatszik a kopogás az ajtaja felől, így kissé meglepetten pillant fel a lapról, majd picit felsóhajt.*
-Mindig a legjobb résznél jön valaki... *na de nincs mit tenni, becsukja a könyvet, s leteszi maga mellé a kisszekrényre, majd hamar felkel, s egy szürke farmerbe bújik, felülre pedig gyorsan egy fekete rövidujjú inget kanyarít magára. Az ajtó felé lépkedve épp a gombokkal ügyködik, s már majdnem végez is velük, mikor kitárja az ajtót, s meglátja szerelmét kevéske, de annál csinibb ruhában. Arcára rögtön mosoly is szökik, majd már el is engedi az ing gombjait.*
-Ha tudom, hogy te jössz, nem töröm magam annyira az öltözéssel. *a mosoly nem tűnik el, Lucius viszont közelebb hajol, hogy egy kis csókot lehelhessen a szép ajkakra, majd ezután már arrébb is áll, hogy Lilith besétálhasson.*
-Látom a ti szobátokban is hőgutát lehet kapni. Már azt hittem, csak magiszteri kiváltság. *humorizál kicsit a férfi, de persze az öltözék azért sokat mondó, így miután megöleli, s rendesen meg is csókolja a másikat, egy kérdéssel is fordul a fehér szépség felé.*
-Netán megyünk valahová? *valószínűleg nem csak viccből járkál a lány törölközővel a vállán, így elég gyanus, hogy ma valahol víz mellett fog telni a délutánjuk.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-07-12, 4:46 pm

*Még mindig csak várok, igen csak unatkozva, hogy kinyíljon az a bizonyos ajtó, hiszen ha nem láthatom napi szinten Luciust, egyszerűen rosszul vagyok és ha már tegnap nem futottunk össze, ma nem vagyok rest ezt bepótolni és el is rabolni a magiszter bácsit magammal. Az ajtó kinyílik, így végigpillantok rajta, majd ahogy hallom a szavait, halkan kuncogni kezdek.*
- Majd leveszem rólad, ne félj. *kacsintok rá jókedvűen és csak picit lábujjhegyre állok, hogy viszonozhassam a rövidke csókocskát, majd ahogy arrébb áll, nem vagyok ám rest besétálni, majd körbenézni a szobában is. De amikor hallom a szavait, csak kissé összébb vonom a szemöldökömet, miközben kezeimet a mellkasára teszem és úgy kezdem el kigombolni az ingét.*
- Én úgy tudtam, hogy egy elemi mágussal járok... nehogy azt mond, hogy nem tudod kihűteni a szobád... vagy talán erre eddig még nem gondoltál? *kérdem jókedvűen, majd amikor a gombokkal végeztem, csak leszedem erős vállairól a ruhát és egy kis puszit lehelek a mellkasa közepére, majd végül az inget az egyik székre fektetem, hogy ne gyűrödjön meg és ez után lépegetek vissza a férfihez, aki most már karjaiba is zár, így nem vagyok rest odabújni hozzá és szemeim lecsukva viszonozni a csodálatos csókját.*
- Hiányzott már ez. *utalok ajkai érintésére, majd fejemmel még kissé hozzá is bújok a férfi testéhez, de a kérdést hallva már bólogatok is párat.*
- Bizony! Te döntesz, hogy ide a vízeséshez nézzünk le vagy kiruccanjunk a tengerpartra fürdeni egyet. A mai nap nem hagylak békén, tehát veled is alszom, csak hogy tudd. *vigyorgok rá és ez után indulok meg a hálója felé, láthatóan otthon érezve magam és kezdek el kutakodni a fiókjai között.*
- Hol tartod a fürdőnadrágod? *pillantok hátra idő közben, de azért a törölköző az az ágyra került, hogy ne melegítse feleslegesen a vállam.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-07-12, 5:07 pm

*Ahogy az lenni szokott, az embert általában nem a legunalmasabb résznél zavarják meg, ha éppen olvasni támad kedve, de hát ez van, ő egy magiszter, akinek készen kell állnia arra, ha valamelyik diákja felkeresi. Így hát gyorsan magára is kap pár ruhadarabot, hisz nem csak egy szál boxerben fog ajtót nyitni, amikor viszont meglátja, ki is jött most éppen hozzá, arcára mosoly ül ki. Bár nem az ő háza diákja a leányzó, jobb vendéget nem is kívánhatna most magának, s Lilith természtesen bármikor "zavarhatja". A ruhák viszont így feleslegesen kerültek fel, de ahogy hallja, ezen majd segít a kis kékszemű.*
-Akkor már meg is nyugodtam. *feleli a szavakra, majd közel hajol egy pusziért a szépséghez, ezután pedig be is engedi őt, hisz nem csak az ajtóban állva fognak beszélgetni. A nyár viszont rendesen beköszöntött, s ez Lilith öltözékén is meglátszik, amit Lucius viccelődve vet fel. Amikor viszont a lány odalép hozzá, s az iget gombolgatva tesz fel egy kérdést, Lucius csak kicsit széttárja kezeit.*
-Le tudnám, de ... A lustaság néha nagy úr. És most inkább olvastam, azzal foglalkoztam. *már várja a beszólást a lányka felől, de hát ez van, tényleg le tudják kötni azok a könyvek, s most inkább megsült, semmint letegye addig, hogy lehűtse a szobáját. Az ing viszont hamarosan lekerül a férfiről, s míg az a székre kerül, egy puszit is kap Lucius mellkasa, amit a férfi egy öleléssel, majd egy finom csókkal viszonoz.*
-Nem csak neked. *egy kis puszi még éri a puha ajkakat, majd jön a bújás, Lucius felől pedig a kérdés. Valóban fürdés a mai program, ez elég egyértelmű volt, már csak a helyet kéne kiválasztani. De az is kiderül, hogy Lilith az estét is közösen akarja eltölteni, ami remek ötletnek tűnik, de azért egy kis humor belefér.*
-Áhá... hű, de rossz nekem. Nem tudom, hogy fogom kibírni. *vigyorodik el, majd Lilith már be is sétál a hálóba, s a fiókokban kutakodik, amit Lucius az ajtófélfának támaszkodva figyel mosolyogva.*
-Két fiókkal lejjebb, de ha már így belemerültél, megkeresheted az én fekete törölközőmet is. *közben lassan odasétál párja mögé, s finoman megpaskolja a kerek popsit, miközben leül az ágya szélére.*
-Amúgy szerintem mehetnénk tengerpartra. A vízesés is szép, de azt sűrűbben látjuk. Mit szólsz? Mondjuk Mallorca? Vagy más ötlet? *a hoppanálásnak hála bárhová könnyedén eljuthatnak, így a lányka bármivel előállhat, ha van valami extra vágya.*
-Na megvan? *kérdi visszautalva a fürdőnadrágra, hisz szépen ráhagyta a másikra a keresgélést, ha már így magára vállalta a szépség, addig ő csak ücsörög.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-07-12, 5:19 pm

*Örülök ám, hogy itt találom Luciust és nem kell túl sokat se várnom rá, na meg, ahogy megfigyelem rajta, egész jó kedve lehet, így hát már meg is puszilom és belépkedve a szobájába kezdem el gombolgatni az ingét, de természetesen előtte még becsuktam az ajtót is, hiszen nem kell itt kíváncsiskodnia senkinek se. Nem titkoljuk, hogy együtt vagyunk, de azért a nyilvános enyelgés egy magiszterrel sem helyén való, így hát nemsokára leveszem azt a fránya inget és közben egy pici beszólást is megengedek magamnak, de a válaszra csak szemet forgatok.*
- Oh te lustaság. Remélem azért helyettem nem azokat a hihetetlenül izgalmas könyveket fogod olvasgatni. *bököm meg picit a hasát, hiszen szerintem pár percnél tovább nem tartana neki lehűtenie a vízet. Na de a lényeg, hogy most már csókolózunk is és ez után pedig már ki is jelentem, hogy fürdünk ma valahol és együtt is töltjük az estét, hiszen ennyit megérdemlünk. *
- Oh de kis pimasz ma valaki! És még te vagy tűzmágus, akire a meleg ilyen rossz hatással van... *rázom meg picit a fejem, miközben már be is sétálok a hálóba, ahol lehajolva kutatni kezdem a fiókokba a fürdőnadrágját, de mivel nem tudom, hogy hova is van rejtve, így fordulok hát felé.*
- Áh értem, szóval még törölközőt is keressek a nagyságos úrnak. Tudtam én, hogy csak erre tartasz. *öltöm ki a nyelvem és nemsokára már le is térdelek a szőnyegre, így húzva ki a kettővel lejjebb lévő fiókot és kezdem el nézegetni a fürdőnadrágokat, majd végül egy feketét ki is kapok, amelynek elég jó az anyaga és ez után pedig a többi fiók jön, mivel az én drágám nem árulta ám el, hogy merre van a törölközője.*
- Meglep, hogy fekete törölközőt akarsz, azt hittem, hogy te színes kedvelő vagy. *cukkolom ismét picit, majd ahogy hallgatom az ágy felől a szavait, úgy csillannak meg szemeim is, miközben felé tekintek.*
- Nekem az tökéletesen megfelel. Mallorcán még soha nem jártam, tehát szuper ötlet. *láthatóan tényleg örülök ám neki, de még valami hiányzik hozzá.*
- De akkor visszafutok a szobámba, mert pénzt nem hoztam magammal és ha már ott vagyunk, maradjunk ott éjszakára és vacsira is. *mondom neki kedvesen, majd a kérdésével egyetemben kapom ki azt a törölközőt is.*
- Meg ám. *pattanok fel és nyújtom át neki összehajtva mindkét ruhadarabot.*
- Akkor amíg átöltözök, én elszaladok a pénzemért, de sietek ám, el ne vessz. *fordulok meg és bár szívesen maradnék, amíg átöltözik, most mégis fontos az a bizonyos tárca.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-07-12, 5:57 pm

*Tényleg szereti azokat a könyveket, még ha egyeseknek ez olyan hihetetlen is, így ha igazán belemerül, még szép, hogy nem azzal foglalkozik, hogy lehűtse a szobáját. Erre persze egy szemforgatás és hasbökés lesz a válasz, de Lucius csak megcsóválja kicsit a fejét.*
-Tényleg izgalmasak, de veled egyik sem ér fel, szóval nem kell aggódnod. *egy csókot is kap ez a kis beszólogatós leányzó, de hát Lucius így szereti, olyannak, amilyen. A csók után viszont le lesz beszélve a ma délutáni program, ezután viszont újabb játékos csipkelődés veszi kezdetét.*
-Bírom én a meleget, de attól még nem rajongok a kánikuláért. Vérfarkasság, tűzmágusság és kánikula... nem a legjobb kombináció, de azért el sem olvadok. *fűzi hozzá ő is a mondandóját, majd Lilith már be is sétál a szobába fürdőruha után kutakodni, de a férfi egy törölközőt is kér akkor már. Persze jön is rá egy válasz, mire egy kis nevetést hallat a magiszter.*
-A fene, lebuktam. De mit tegyek, ha te tudsz a legjobban kutakodni a holmijaim között... *miközben a lányka keres, Lucius leül mögé az ágy szélére, onnan figyelve, hogy halad a másik. Nadrágot elég hamar talál, de a törölköző eltart egy ideig.*
-Nem akarok elütni tőled. *cukkolja tovább picit szerelmét, majd még azért hozzáfűzi.*
-De törölközőből nincs igazán színesem, csak egy kettő, de az is hozzám illő. *természetesen nem valami citromsárga holmira kell gondolni. Na de amíg a leányzó kutat tovább, a férfi előáll Mallorca ötletével, hisz ott tényleg kellemesen ejtőzhetnének egyet a tengerparton. Lilith szinte rögtön csillogó szemekkel fordul felé, s bólint rá az ötletre, így Lucius is bólint egyet.*
-Akkor hát Mallorca. Gyönyörű hely, biztosan tetszeni fog. *túl sokszor azért még ő se járt ott, de volt már rá alkalom, nem véletlenül jutott eszébe a spanyol sziget. Az ott éjszakázás viszont Lilithnek jut eszébe, ami szintén jól hangzik, így a férfi arra bólint rá.*
-Remek ötlet. *nem számított ilyen kellemes napra ma a férfi, de ez így már előre láthatóan is nagyon élvezetes lesz, éppen ezért kérdez rá a lánynál a törölközőre. De ebben a pillanatban már meg is kapja azt, a fürdőnadrággal együtt, majd Lilith felpattan, s megindul kifelé. A szavakra eleinte csak biccent, majd a végén felel is.*
-Talán nem fogok, de azért siess. *a lány tehát megindul a Baldr háló felé, Lucius pedig leveszi a farmert és a boxert, hogy helyüket a fürdőnadrág vehesse át. Mivel ez elég gyors művelet, Lilith pedig azért tovább elvan, így egy táskát is előkotor, amibe beleteszi a két fekete törölközőt, pénzt, naptejet és hasonlókat, ami egy kellemes, tengerparti ejtőzéshez kell. Amiről viszont majdnem megfeledkezett, az a standpapucs, de még időben kapcsol, így azt is előkeresi, majd visszaülve az ágy szélére várakozik, míg Lilith visszatér hozzá, s elindulhatnak a napfényes Spanyolországba.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Lilith Corivan
Egyetemista Inflatus
Egyetemista Inflatus
Lilith Corivan


Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Demonologus
Hozzászólások száma : 791
Csatlakozás : 2010. Feb. 24.
Kor : 30
Üzenet : Amíg nem találkoztunk, a magány volt az egyetlen társam. Könyörgöm, ne engedd, hogy visszatérjen!

Rangok
Ház: Inflatus
Betöltött poszt: Diák
Évfolyam: Egyetemista diák

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-07-12, 6:04 pm

*Ahogy érzékelem, Luciusra nem hat olyan jól a meleg vagy csak én vagyok ma túlságosan beszólogatós, a fene se tudja, de igaza van azért abba, hogy ez a három dolog annyira nem kellemes egyszerre, így is mindig meleg a teste, ami bár télen jó, nyáron sokkal kevésbé.*
- Azt reméltem is, nem akarlak összekanalazni. *mondom jókedvűen, majd már a szobájába érve kutakodni is kezdek és bár lehet, hogy nincs ehhez jogom, akkor majd rám szól. Elég régóta a párja vagyok, tehát talán nem lesz ebből konfliktusunk, viszont a törölköző kérésére azért én is tudok ám mit mondani.*
- Hát muszáj Őlustasága miatt. *pillantok a férfire, miközben felmerül a tengerpart ötlete is, amely mellett a magiszter bácsi dönt és így jut eszébe Spanyolország és azon belül is Mallorca. Szép hely lehet, de még tényleg nem jártam ott.*
- Én is biztos vagyok benne. *bólintok rá, majd amikor megvan minden, akkor csak felpattanok, majd átadva a cuccokat jelentem ki, hogy a pénzemért még el fogok futni.*
- Ne zárj ki! *szólok még vissza az ajtóból, majd nemsokára meg is érkezem Lucius szobájába ismét, de a nyakamban egy elég jó minőségű fényképezőgép lóg, a kezemben pedig egy fekete kis táska, amiben van pénz meg minden, ami kelleni fog, de a gépet még nem tettem be, ugyanis most, hogy visszatértem a szobába, már kattintok is vele.*
- Egy készülődős kép is kell. Na de megvagyok, mehet a menet és sok-sok képet is fogok ám csinálni. *teszem el a gépem közben a táskába, majd ahogy ez is megvan, átölelem Lucius derekát, majd már várom is, hogy elhoppanáljunk a Mysterioból.*
Vissza az elejére Go down
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-10-20, 11:03 pm

*Nincs túl sok kedve felkeresni azt a férfit, aki befurakodott a Mysterioba és eljutott a magiszterségig, de hiába is próbálta megfejteni a gyűrű titkát, egyszerűen képtelenségnek bizonyult. Kellemtelen bizony, hiszen elég sok fajta mentális képességet bevetett a cél érdekében és még pár rituáléval is próbálkozott, de a segítséghez a négy elem is szükséges. Igen-igen, a kutatómunka eredménye az, hogy erre is rájött és bár a nő mindegyik elemhez ért valamennyire, egyszerre a négyet nem képes a gyűrűre bocsátani, ezért is áll most Mr. Fenris irodája előtt, aki odabent már meg is hallhatja a jól ismert kopogásokat. Nem nyit be magától a nő, csak türelmesen várakozik, kezeit össze is fűzve maga előtt. Egy fekete, hosszú szoknya van egyébként rajta, felül pedig egy fekete, fűzős felső. Kezein könyökig érő, csipkéből készült kesztyűket visel és lábaim pedig hosszú szárú, fekete csizma foglal helyet. Fekete tincsei ki vannak bontva, ezüstös szemei körül pedig fekete smink található. Csinos, mint mindig a Cruoris ház feje, ezt be kell ismerni, de hát a nő ad magára és még mindig őrlődik bizonyos dolgok miatt, de a gyűrű rejtélyére muszáj rájönnie, sok minden függhet tőle és most Demien nem tud segíteni... Így várakozik hát tovább, hogy kitáruljon előtte az ajtó.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-10-20, 11:29 pm

*Bár még nincs túl késő, Lucius a mai nap már nem számított látogatóra, éppen ezért egy egyszerű fehér, testhezálló pólóban és egy fekete boxerben fekszik épp az ágyán, és az egyik könyvét olvassa. Mint mindig, most is van elintézésre váró papírmunka az asztalán, de ő se dolgozhat ugyebár egész nap. A kopogás pont egy izgalmas fejezetnél hallatszik be a hálójába, mire rögtön fel is kapja fejét, majd sóhajt egyet.*
-Mindig a legjobb részeknél. *ha tippelni kéne, ki lehet a kései "zargatója", egyértelműen Lilithre adja le a voksát, így azért egy mosoly is kúszik arcára, mikor leteszi a könyvet az asztalra, s megindul az ajtó felé. Valahogy úgy érzi, Nath se ilyenkor keresné a beígért kárpótlásáért a vérfarkasos bemutatóért. Így hát nem is öltözik fel jobban, hisz ahogy a szerelmét ismeri, neki még ez is sok lesz. Amikor viszont az ajtóhoz lépve kitárja azt, a mosoly helyét a meglepettség veszi át, ugyanis Lilith helyett nem más áll ott, mint a Cruoris ház magisztere.*
-Ms. Valbraith... öhm miben... miben segíthetek? *kérdi kissé zavartan, hisz azért a nő előtt mégse ilyen szerelésben szokott mutatkozni.*
-Egy pillanat, és felöltözök, addig... addig jöjjön be. *áll félre az ajtóból, s attól függetlenül, hogy nem szívleli a nőt, most ez a helyzet zavarbaejtőbb annál, hogy ezzel foglalkozzon. Majd ha már felöltözött rendesen, akkor moroghatnak egymásra jó szokásuk szerint, addig viszont a nő besétálhat az irodába, Lucius pedig a szobájába siet, hogy felvegye farmerét.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Sideris Valbraith
Magiszter
Magiszter
Sideris Valbraith


Hozzászólások száma : 29041
Csatlakozás : 2009. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Pécs / Északi főtorony
Üzenet :
A láthatatlan sebek felemésztik a lelkemet.
Még most is a sötétség mélyén élek, nem tudok nem rá gondolni.
Vöröslő reszketéssel érnek véget az álmok, mikor találkozunk, sorsunk megváltozik.


Rangok
Ház: Cruoris - Házvezető
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-10-20, 11:35 pm

*Egy ideig kénytelen várakozni az ajtóban, de hiába van késő, a nő még nem fáradt, így hát nem tart semeddig se megvárnia, amíg a férfi ajtót nyit. Mindez meg is történik, de az öltözete nem éppen olyan, mint amilyet a magiszter elvárna, így tekint végig rajta ösztönösen, de a jég nem olvad meg... egyszerűen mintha lehetetlen volna a nőbe igazi életet lehelni.*
- Ön mindig így fogadja a vendégeit? A diákság érdekében kérem, hogy máskor húzzon fel valamit. *jelenti ki igen csak komoran, miközben szép szemei ismét a férfi arcát kezdik el kutatni, majd amikor meghallja a zavart kérdést, csak fejet csóvál és mintha kissé el is mosolyodna.*
- Majd bent elmondom. *mond csak ennyit, majd szépen be is sétál, az ajtót becsukva maga mögött, miközben hallja a szavakat és nem is rest körbenézni a szobában.*
- Csak nyugodtan! *azért ahogy az izmos férfi megfordul, egy apró pillantást muszáj vetnie a formás hátsóra, na meg az izmos hátra, de rögtön fejet csóvál, nem értve, hogy ez hogy is jutott eszébe és inkább csak előveszi a kicsinyke gyűrűt, melyet a diákjai szereztek meg neki, így amikor Lucius visszatér, fel is mutatja neki.*
- Ezt a gyűrűt nem olyan régen szereztem meg és nem tudom egyedül áttörni a varázst. A segítségére lenne szükségem, méghozzá úgy, hogy a négy elemmel egyszerre támadja meg az ékszert, akkor lejön róla a rontás. *nem valószínű, hogy csak úgy segíteni fog neki a magiszter, ezért leteszi csak az íróasztalára, majd még hozzáteszi.*
- Ha segít, nem leszek hálátlan és talán javítana valamit a viszonyunkon is, Lucius. *ha akar valamit, akkor azt általában meg is kaparinta. Nem szeretné rákényszeríteni a férfit az akaratára, tehát remélhetőleg magától is fog segíteni.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Benedict Fenris
Magiszter
Magiszter
Lucius Benedict Fenris


Hozzászólások száma : 16256
Csatlakozás : 2010. Mar. 05.
Tartózkodási hely : Északi főtorony

Rangok
Ház: Exortus
Betöltött poszt: Magiszter
Évfolyam: -

Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime2011-10-20, 11:53 pm

*Mivel Lilithre számít a férfi, így az éppen rajta lévő öltözékben sétál oda az ajtóhoz, s nyitja ki azt. Arra viszont, aki odakint áll, a legkevésbé sem számított. Igazából ha egy listát kellett volna írnia, hogy kik jöhetnek éppen hozzá, Sideris valahol a lista végén szerepelt volna, amilyen jól kijönnek egymással. Most viszont mégis ez történt, Lucius legnagyobb meglepetésére. Míg ő kissé zavarban van a helyzettől, a nő tartja komorságát, s rögtön egy beszólással indít.*
-Nem, általában nem. Viszont a diákság most nincs itt, szóval a maga nevében beszéljen, ne az övékben. *fűzi hozzá a szavakat, és hát igen, ő sem vak, látja, hogy egyik-másik lány milyen pillantásokat vet rá időnként. Amikor a férfi érdeklődni kezd, hogy miért is jött Sideris, a nő inkább csak bent mondaná el, de ő már amúgy is beinvitálja az irodába, miközben megindul a szobája felé. Magától is felvett volna valami nadrágot, ha már nem Lilith, hanem Sideris érkezett, de ha már a nő rögtön megszólta, csak még természetesebb az a farmer. Nem is telik bele természetesen sok idő, s Lucius már vissza is tér az irodába, s a farmer mellett még egy bőrcipő is került a lábára.*
-Nos, akkor miben segíthetek? *kérdi, visszaérve a nőhöz, aki egy pillanat múlva már fel is mutat neki egy gyűrűt. Mivel nem túl nagy, így a férfi kissé összeszűkíti szemeit, miközben közelebb lép, s hallgatja a nő további szavait. Hallott erről a gyűrűről még Lilithtől a mallorcai úton, de akkor még semmit nem tudott erről az egészről. Egyelőre most se áll ezzel másképp, csak annyit tud meg, hogy a nőnek az ő segítségére van szüksége.*
-És miért is kéne nekem segíteni? *kérdi a férfi, miközben felveszi az asztalról a gyűrűt, s egy közelebbi pillantást vet rá. A nő viszont már adja is a választ, mire a szürke szempárba tekint.*
-Áh, értem. Szóval alapjáraton én egy semmirekellő auror vagyok, aki beférkőzött ide az iskolába, de most hogy a segítségemre szorul, már felajánlja a jobb viszonyt? Micsoda meglepetés. *egyértelműen kihasználásnak érzi ezt a helyzetet, azt pedig nemigen szívleli, így csak a székéhez sétál, melybe bele is ül, s tovább nézegeti a gyűrűt.*
-Mire kell magának ez a gyűrű? Mi olyan fontos benne? *érdeklődik tovább, s egyelőre nem áll szándékában teljesíteni a nő kérését.*
Vissza az elejére Go down
http://filminfo.weboldala.net/
Ajánlott tartalom





Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Benedict Fenris lakosztálya   Lucius Benedict Fenris lakosztálya - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Lucius Benedict Fenris lakosztálya
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Sideris Valbraith lakosztálya
» Demien Remus Cornwlade Lakosztálya
» Demetrius lakosztálya
» Noel lakosztálya
» Lucius Rufinus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterio Feketemágus képző :: Főtornyok :: Északi Főtorony-
Ugrás: